Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-09-13 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1149 |
Wystartowało : | 1024 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 1019 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 08:20 | 08:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JACKOWSKI Dawid | 4124 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2 | JAŚKIEWICZ Paweł | 4127 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
3 | SCHNEIDER Stefanie | 4152 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
4 | TARNOWSKI Tomasz | 4153 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
5 | DOTSENKO Oleksii | 4138 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
6 | KLINSKI Daniel | 4147 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
7 | LEONARSKI Sebastian | 4148 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
8 | ŁUSIEWICZ Mateusz | 4151 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
9 | PRUSARCZYK Marcin | 4149 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
10 | TUSCHER Kuba | 4150 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
11 | BARTNICKI Łukasz | 4142 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
12 | KOZIAR Rafał | 4135 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
13 | RYBAKOWSKI Patryk | 4146 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
14 | BUDNIK Alicja | 4144 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
15 | KALWE Thomas | 4154 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
16 | KLIM Przemysław | 4145 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
17 | ZMÍTKO Jan | 3002 | Barbarian Extreme Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
18 | SKWAREK Tomasz | 3009 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
19 | STANCLIK Krzysztof | 3010 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
20 | JESKA Tomasz | 3016 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
21 | DYKIER Krzysztof | 3017 | Dominator Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
22 | KULAGA Peter | 3018 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
23 | SZCZEPANIAK Paweł | 3027 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
24 | ZYNGER Patryk | 3029 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
25 | RESPONDEK Leszek | 3030 | Klono Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
26 | KOCHANEK Paweł | 3031 | Kontener Formy | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
27 | PRAŁAT Arkadiusz | 3039 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
28 | LEWANDOWSKI Przemysław | 3040 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
29 | HERÓD Rafał | 3041 | OCR TEAM BYDLAKI | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
30 | KARCZEWSKI Adam | 3051 | SRK | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
31 | JAGODZIŃSKI Damian | 3061 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
32 | PAŁDYNA Mateusz | 3062 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
33 | TRAPKOWSKI Przemysław | 3063 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
34 | SOKOŁOWSKI Sebastian | 3071 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
35 | DZIÓBEK Lech | 3079 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
36 | FORMELA Piotr | 3080 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
37 | LORYCH Krystian | 3081 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
38 | GRZEBUŁA Łukasz | 3090 | Dzida w pszut! | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
39 | JEZIORSKI Paweł | 3094 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
40 | ŚLIZ Arkadiusz | 3095 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
41 | WEJKNIS Krzysztof | 3096 | Gladiators by RMF4RT | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
42 | ZIMIŃSKI Paweł | 3097 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
43 | GRYŻEWSKI Karol | 3106 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
44 | JACIÓW Paweł | 3113 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
45 | APEL Krzysztof | 3119 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
46 | JANCEWICZ Rafał | 3127 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
47 | GRZEGORZYCA Damian | 3130 | RUNMAGEDDON | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
48 | RYCHLEWSKI Wojciech | 3138 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
49 | WIŚNIEWSKI Norbert | 3142 | RUNMAGEDDON | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
50 | NAPIERAJ Katarzyna | 3150 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
51 | PŁACZEK Anna | 3151 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
52 | SZCZYPEK Katarzyna | 3159 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
53 | RYŚ Marzena | 3160 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
54 | GIEJŁO Monika | 3161 | Kontener Formy | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
55 | KRAWIECKI Mateusz | 3172 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
56 | WITKOWSKI Kuba | 3173 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
57 | DĄDELEWSKA Joanna | 3176 | Piękni i Bestie | Elite Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
58 | BRODA Wojciech | 3177 | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
59 | LANGIEWICZ Łukasz | 3178 | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
60 | KOZIOŁ Kamil | 3180 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
61 | GICZAN Mariusz | 3185 | CARDIO Heroes | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
62 | IWANOWICZ Jarosław | 3186 | CARDIO Heroes | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
63 | IWANOWICZ Mirosław | 3187 | CARDIO Heroes | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
64 | SIDORCZUK Dariusz | 3188 | CARDIO Heroes | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
65 | UTRATA Piotr | 3199 | Dzikie pięści węża | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
66 | KOSIŃSKI Michael | 3201 | Harpagan Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
67 | RUSZEWSKA Anna | 3202 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
68 | ELLMANN Filip | 3213 | Styl Pijanego Mistrza | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
69 | BANASZEK Łukasz | 3214 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
70 | BANASZEK Wojciech | 3215 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
71 | BŁASIŃSKI Piotr | 3216 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
72 | HAWEL Rafał | 3226 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
73 | KARMOWSKI Tomasz | 3227 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
74 | KRAUSE Magda | 3228 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
75 | SCHAB Michał | 3241 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
76 | STANKIEWICZ Dawid | 3242 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
77 | STAROWICZ Elżbieta | 3243 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
78 | RZOŃCA Michał | 3254 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
79 | ARAK Ireneusz | 3255 | Dzikie pięści węża | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
80 | PIECUCH Szymon | 3263 | Lambadziarze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
81 | PYREK Anna | 3264 | Lambadziarze | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
82 | KŁOS Krzysztof | 3266 | LION'S FIREFIGTER'S TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
83 | KUZINOWICZ Paweł | 3277 | SunReef | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
84 | MAZKO Pavel | 3278 | SunReef | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
85 | NAGLAK Mateusz | 3279 | SunReef | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
86 | BIK Piotr | 3288 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
87 | BOCHEŃSKI Adam Bocheński | 3289 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
88 | GÓRALCZYK Andrzej | 3290 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
89 | MŁYNARCZYK Tatiana | 3301 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
90 | NOWAK Piotr | 3302 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
91 | OLCZYK Piotr | 3303 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
92 | WACHOWICZ Tomek | 3310 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
93 | WACHOWSKI Michał | 3311 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
94 | WĘŻYK Kinga | 3313 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
95 | URBANOWICZ Magdalena | 3333 | CzakiSport.blogspot.com | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
96 | PEPLIŃSKI Karol | 3334 | Gryfy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
97 | PEPLIŃSKI Szymon | 3335 | Gryfy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
98 | SHTYPULIAK Sergii | 3346 | Nordea IT Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
99 | BAFELTOWSKA Olga | 3351 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
100 | TADYCH Marcin | 3355 | SAW Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
101 | IWANICKI Dawid | 3359 | Wytyrany | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
102 | DANILCZUK Przemysław | 3366 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
103 | JĘDRYKA Anna | 3372 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
104 | JEDRZEJEWSKA Justyna | 3373 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
105 | KOPCZYK Jakub | 3378 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
106 | PARACKI Paweł | 3383 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
107 | SOBOCIŃSKI Karol | 3388 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
108 | SZULC Piotr | 3389 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
109 | FROZYNA Michał | 3394 | Autopay | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
110 | STRZELCZYK Jakub | 3401 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
111 | TRĘDA Cezary | 3406 | Janusze Błotnych Biegów | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
112 | BIAŁAS Rafał | 3407 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
113 | JAKUBOWSKI Mariusz | 3412 | Pogotowie Medicover | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
114 | KOLLAR Małgorzata | 3417 | R&G | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
115 | MATRACKA Magdalena | 3420 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
116 | SKOKOWSKA Anna | 3421 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
117 | BIELAWIEC Krzysztof | 3427 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
118 | GARSTECKI Jan | 3428 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
119 | GRUBBA Rafał | 3433 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
120 | KAMIŃSKI Michał | 3438 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
121 | KLEWANIEC Jakub | 3439 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
122 | KOWALIK Karol | 3440 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
123 | PRĘDKIEWICZ Adrian | 3449 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
124 | SĄGOLEWSKI Tomasz | 3451 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
125 | ZIELINSKI Tomasz | 3461 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
126 | KŁOS Sebastian | 3462 | CrossBox OKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
127 | KRYSIŃSKI Andrzej | 3463 | CrossBox OKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
128 | PLATA Agnieszka | 3473 | Fuck the PESEL | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
129 | CZERNIAKIEWICZ Anna | 3475 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
130 | PŁOCHOCKI Konrad | 3485 | MAM TĘ MOC | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
131 | KUMALA Agnieszka | 3486 | NieWidzęPrzeszkód | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
132 | BEDNARSKI Rafał | 3487 | PARTACZE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
133 | WAŚCIŃSKI Krzysztof | 3497 | Stan Przedzawałowy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
134 | ZIELIŃSKI Łukasz | 3498 | Syty Kaban Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
135 | BARTNICKA Monika | 3499 | Zimne nóżki II | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
136 | BARTOLD Paulina | 3500 | Zimne nóżki II | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
137 | KAMROWSKI Marcin | 3509 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
138 | KARNAK Daniel | 3510 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
139 | KNOR Patryk | 3511 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
140 | STRYCZNIEWICZ Paweł | 3522 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
141 | ŚWIDER Ewa | 3523 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
142 | CHARYŁO Jolanta | 3534 | CARDIO Heroes | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
143 | WÓJCICKI Łukasz | 3542 | Hell's heaven szczecin | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
144 | BRZECZKOWSKI Paweł | 3545 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
145 | PURCHALAK Karolina | 3546 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
146 | GOŁĄB Witold | 3547 | RAJSPORT ACTIVE | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
147 | BEDNARCZYK Sebastian | 3558 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
148 | BOROWIECKI Przemysław | 3559 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
149 | DOMBROWSKI Dawid | 3560 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
150 | KĘPIŃSKI Piotr | 3570 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
151 | KOKOTEK Alicja | 3571 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
152 | KOLANO Grzegorz | 3572 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
153 | MINDA Michał | 3582 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
154 | MINDA Robert | 3583 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
155 | MORA Karol | 3584 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
156 | MURAT Krzysztof | 3585 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
157 | STYKAŁA Adrianna | 3595 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
158 | TRELA Krzysztof | 3597 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
159 | SIERECKI Zbigniew | 3606 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
160 | DOLIBÓG Ewa | 3607 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
161 | BAGROWSKI Przemysław | 3608 | Ocrowce.pl | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
162 | BUNIEK Mateusz | 3609 | Patatas Bravas | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
163 | ZARĘBA Marlena | 3619 | To było tak Wysoki Sądzie | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
164 | SPYCHALSKA Justyna | 3620 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
165 | BROKOS Tomasz | 3628 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
166 | ERWIŃSKI Tomasz | 3636 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
167 | FILIPCZAK Kamil | 3637 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
168 | GRYLEWICZ Mikołaj | 3638 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
169 | KUZIA Ewelina | 3646 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
170 | LISIŃSKI Jacek | 3647 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
171 | ŁUCZAK Radosław | 3648 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
172 | ODEJEWSKI Dariusz | 3657 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
173 | PADEWSKI Zenon | 3658 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
174 | PLUTA Mateusz | 3659 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
175 | PURCHALAK Paweł | 3660 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
176 | WRUK Agata | 3670 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
177 | KULIK Dominika | 3671 | BARNABAS TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
178 | KOTŁOWSKI Marcin | 3679 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
179 | PUCZYŃSKA Anna | 3691 | Dzik squad | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
180 | PUCZYŃSKI Karol | 3692 | Dzik Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
181 | WILCZYŃSKA Dorota | 3701 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
182 | DUBLASZEWSKI Marcin | 3702 | R.Ambo Druga Crew | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
183 | LATOS Aleksandra | 3707 | SuperKozaky! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
184 | GABRYCHOWICZ Patryk | 3711 | United Runners | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
185 | BORKOWSKI Damian | 3713 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
186 | BORSUKIEWICZ Paweł | 3714 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
187 | CHŁOPICKI Piotr | 3715 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
188 | KRZYSZTOF Sałek | 3723 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
189 | ŁĄCZYKOWSKI Sylwester | 3724 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
190 | LITWIŃSKI Krzysztof | 3725 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
191 | SZCZUKOWSKI Michał | 3736 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
192 | TUCHOWSKI Jan | 3737 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
193 | WOJEWODA Adrian | 3738 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
194 | ŻEBROWSKI Jacek | 3740 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
195 | KAIM Adam | 3748 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
196 | SIERAKOWSKI Patryk | 3749 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
197 | JANKOWSKI Dominik | 3750 | Calisthenics Lifestyle | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
198 | BOROWSKA Jadwiga | 3760 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
199 | BORZYSZKOWSKA Monika | 3761 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
200 | MAKSYMIUK Marian | 3769 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
201 | SZYPERSKI Maciej | 3771 | Turboślimaki | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
202 | CLARK Samantha | 3772 | Usual Suspects | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
203 | SŁOMKA Kinga | 3782 | Usual Suspects | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
204 | DUDZIAK Radosław | 3788 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
205 | DURDA Tomasz | 3789 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
206 | HERING Adrian | 3790 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
207 | MODERSKI Mateusz | 3797 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
208 | MYSIEWICZ Radosław | 3798 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
209 | OLSZEWSKI Cezary | 3799 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
210 | ZIEMAK Daniel | 3810 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
211 | JANCZUK Karol | 3811 | Bridge 4 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
212 | JANCZUK Piotr | 3812 | Bridge 4 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
213 | KANKOWSKI Krzysztof | 3813 | BTS OGRODZENIA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
214 | STANKIEWICZ Karolina | 3822 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
215 | CICHOŃ Sebastian | 3823 | KNURO-SZWEJE TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
216 | HUBERT Artur | 3824 | KNURO-SZWEJE TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
217 | BARAŃSKI Grzegorz | 3835 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
218 | KOZIEŁ Katrzyna | 3836 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
219 | DUERSCHLAG Iwona | 3837 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
220 | CZESTKOWSKI Dawid | 3847 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
221 | DANEK Mariusz | 3848 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
222 | DELENDOWSKI Andrzej | 3849 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
223 | DRYGALSKI Oskar | 3850 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
224 | LASKOWSKI Michał | 3859 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
225 | ŁUNIEWSKA Sandra | 3860 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
226 | RUCKA Alicja | 3866 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
227 | RYCHLAK Krzysztof | 3867 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
228 | STEFAŃSKI Łukasz | 3868 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
229 | SURDYKOWSKA Monika | 3869 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
230 | RYNIEC Dariusz | 3879 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
231 | SIERGIEJCZYK Dawid | 3880 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
232 | SIKORSKI Mateusz | 3881 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
233 | WILCZEK Marcin | 3882 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
234 | KOZIOŁ Konrad | 3893 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
235 | WITKOWICZ Bartłomiej | 3894 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
236 | OSOWSKI Rafał | 3895 | Naprzód Młociny | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
237 | KUCHARCZYK Andrzej | 3930 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
238 | KUKUCKI Michał | 3931 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
239 | LEBIODA Tomasz | 3932 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
240 | MARKIEWICZ Martyna | 3933 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
241 | ZIOMEK Daniel | 3943 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
242 | KURA Arkadiusz | 3945 | Cross Fordon | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
243 | WIŚNIEWSKI Leszek | 3946 | Cross4don | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
244 | FOKS Grzegorz | 3956 | MITMAR | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
245 | KUCIŃSKI Krzysztof | 3958 | MITMAR | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
246 | ZYGMUNT Rafał | 3959 | MITMAR | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
247 | WOJTKOWSKA Agata | 3970 | Spectrum team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
248 | KACZEROWSKA Monika | 3971 | Stomil Training | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
249 | KOTEWICZ Anna | 3972 | Stomil Training | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
250 | KOWALCZYK Piotr | 3973 | Stomil Training | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
251 | DANIEL Bartosz | 3983 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
252 | GRYNBERG Urszula | 3984 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
253 | JANISZEWSKI Dariusz | 3985 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
254 | JEZIORSKI Marcin | 3986 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
255 | MACIAK Grzegorz | 3996 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
256 | MENZIŃSKI Przemysław | 3997 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
257 | NATER Sebastian | 3998 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
258 | WALICHNOWSKI Konrad | 4008 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
259 | WARDZIŃSKI Michał | 4009 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
260 | WILCZYŃSKA Karolina | 4010 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
261 | WILEŃSKI Robert | 4011 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
262 | JÓŹWIK Grzegorz | 4020 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
263 | SOBOŃ Kaja | 4021 | Lifterzy | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
264 | SZYDŁOWSKA Klaudia | 4027 | Police&Fireman | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
265 | SZYDŁOWSKI Bartłomiej | 4028 | Police&Fireman | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
266 | FILIPIAK Krzysztof | 4035 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
267 | JANIKOWSKI Dominik | 4040 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
268 | KACPRZAK Przemysław | 4041 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
269 | KACZMAREK-ŁUSZCZAK Tomasz | 4042 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
270 | SĘK Dariusz | 4052 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
271 | WARDZIŃSKI Patryk | 4054 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
272 | WINIARSKI Robert | 4055 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
273 | JÓSKOWSKI Lucjan | 4057 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
274 | JOSKOWSKI Marek | 4058 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
275 | ALEKSANDROWICZ Maciej | 4077 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
276 | BARTOSIEWICZ Dominik | 4078 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
277 | CHYBCZYŃSKI Dominik | 4079 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
278 | CIEŚLIK Krzysztof | 4080 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
279 | MACKIEWICZ Emilia | 4098 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
280 | JABŁOŃSKI Tomasz | 4101 | Green Goblins Warszawa | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
281 | ANGROT Romuald | 4102 | RSSW | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
282 | MACKIEWICZ Bogdan | 4105 | Solwit | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
283 | RÓŻYCKA Hanna | 4107 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
284 | ZBRZYZNA Katarzyna | 4108 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
285 | ŚLESIŃSKI Kamil | 4109 | Bielany Run&Die | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
286 | CZEKALA Tomasz | 4110 | Bielany Run&Die | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
287 | OLCZYK Bartłomiej | 4111 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
288 | GRZEŚKA Magnus | 4112 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
289 | ŻYLEWICZ Patrycjan | 4113 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
290 | SZADZEWICZ Monika | 4114 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
291 | BIERNAT Robert | 4115 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
292 | SMENTOCH Hubert | 4116 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
293 | FIEDLER Franziska | 4120 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
294 | CHOJNACKI Michał | 4122 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
295 | BORYCZKA Szymon | 4125 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
296 | BRUDECKI Damian | 4126 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
297 | JEDNORÓG Mateusz | 4128 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
298 | ADAMCZAK Daniel | 4129 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
299 | MALEŃCZYK Sylwester | 4130 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
300 | CZECZOTT Katarzyna | 4131 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
301 | ŻUCHOWSKI Mariusz | 4132 | Sii Gdańsk Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
302 | KWIECIEŃ Marcin | 4133 | Sii Gdańsk | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
303 | CEGIELSKI Marcin | 4134 | Barbarian Extreme Team | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
304 | KAŹMIERCZAK Kacper | 4136 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
305 | OSIPIUK Adam | 4137 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
306 | BRZOSTOWSKI Grzegorz | 4139 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
307 | AFANASIEV Denys | 4140 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
308 | ZOLTOWSKI Wojciech | 4141 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
309 | WIELOGÓRSKI Karol | 4143 | Sii Gdańsk | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
310 | HABER Patryk | 3008 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
311 | GACH Damian | 3011 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
312 | KOCZOROWSKI Paweł | 3004 | Baltic Seals | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
313 | KULAK Rafał | 3005 | Baltic Seals | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
314 | SARZYŃSKI Arkadiusz | 3006 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
315 | CHMIELORZ Józef | 3007 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
316 | BRZESKI Robert | 3012 | CrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
317 | DALKIEWICZ Dariusz | 3013 | CrossFit Susz | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
318 | LATOPOLSKI Piotr | 3014 | CrossFit Susz | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
319 | MARCINKOWSKI Adam | 3015 | Czarna Horda | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
320 | KNUT Paweł | 3019 | DRUTEX | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
321 | MIZGALSKI Jacek | 3020 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
322 | CHŁĄD Aleksander | 3021 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
323 | GÓRNIAK Robert | 3022 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
324 | KUMOROWSKI Rafał | 3023 | G-TEAM | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
325 | BERNACKI Grzegorz | 3024 | Gladiators by RMF4RT | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
326 | BOŚKA Patryk | 3025 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
327 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 3026 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
328 | MICHALSKI Dawid | 3028 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
329 | PIONK Tadeusz | 3032 | Kontener Formy | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
330 | BIELICKI Wojciech | 3033 | Lacroix Electronics Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
331 | PŁAŻALSKI Przemysław | 3034 | Life4Fit | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
332 | KOŃPA Michał | 3035 | LION'S FIREFIGTER'S TEAM | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
333 | WITKA Patryk | 3036 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
334 | ŁYSIK Piotr | 3037 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
335 | KUDŁA Grzegorz | 3042 | OCR TEAM BYDLAKI | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
336 | ŻUREK Michał | 3043 | OCR TEAM BYDLAKI | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
337 | KORNILUK Tomasz | 3044 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
338 | KOSIOREK Łukasz | 3045 | OUTDOOR TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
339 | GUZ Grzegorz | 3046 | Positive Freaks Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
340 | MIERZICKI Marcel | 3047 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
341 | CHOŁUJ Łukasz | 3049 | PWPW S.A. | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
342 | KACPERSKI Jacek | 3050 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
343 | MIKUT Krzysztof | 3055 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
344 | MOSTOWSKI Radosław | 3057 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
345 | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 3058 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
346 | CZAPRAN Marek | 3059 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
347 | DOBRZYŃSKI Tomasz | 3060 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
348 | ZALEJASZ Sylwester | 3064 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
349 | CHROST Andrzej | 3066 | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
350 | JUDEK Łukasz | 3068 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
351 | PYŻANOWSKI Mariusz | 3070 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
352 | SZCZEPANIK Michał | 3072 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
353 | WOJCIECHOWSKI Konrad | 3074 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
354 | DUDA Grzegorz | 3075 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
355 | JAKUBCZAK Marcin | 3076 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
356 | KOZŁOWSKI Radosław | 3077 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
357 | SZULWACH Maciek | 3078 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
358 | WERYK Mateusz | 3082 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
359 | CEMPULIK Michał | 3083 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
360 | KONIEC Mariusz | 3084 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
361 | KUBIESA Jakub | 3085 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
362 | GICZAN Wiktor | 3086 | CARDIO Heroes | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
363 | MUCHA Mateusz | 3087 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
364 | GÓRKA Marcin | 3088 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
365 | JANISZEWSKI Grzegorz | 3089 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
366 | PASON Tomasz | 3092 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
367 | WOLNY Krzysztof | 3093 | forBET Runners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
368 | BURAS Radoslaw | 3098 | Hell's heaven szczecin | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
369 | KIELISIAK Marek | 3099 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
370 | LELOCH Michał | 3100 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
371 | HANUSIAK Leszek | 3102 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
372 | WRÓBLEWSKI Michał | 3103 | Life4Fit | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
373 | KOZLOWSKI Dawid | 3108 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
374 | CHMIELEWSKI Krzysztof | 3109 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
375 | PERKOWSKI Paweł | 3110 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
376 | CHODORSKI Łukasz | 3111 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
377 | GAWLAK Damian | 3112 | Spectrum team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
378 | ŁUKASIK Tomasz | 3115 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
379 | NOWICKI Marcin | 3116 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
380 | WIECZOREK Mateusz | 3117 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
381 | BARAŃSKI Maciek | 3121 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
382 | DOMAŃSKI Krystian | 3122 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
383 | DUBIS Jarosław | 3123 | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
384 | GAJEWSKI Janusz | 3124 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
385 | GARBACZ Damian | 3125 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
386 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 3131 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
387 | KOWALCZYK Piotr | 3132 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
388 | KURCZYŃSKI Grzegorz | 3133 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
389 | OLICHOWSKI Mateusz | 3135 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
390 | OSTROWSKI Tomasz | 3136 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
391 | PIOTROWSKI Kamil | 3137 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
392 | TALAREK Patryk | 3140 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
393 | VIBORG CHRISTENSEN Brian | 3141 | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
394 | ZDOŃCZYK Krzysztof | 3143 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
395 | RACZYŃSKA Anna | 3145 | Baltic Seals | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
396 | ŁOSIN Marta | 3146 | Biegun OCR Team | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
397 | HABER Monika | 3147 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
398 | JARZĄBEK Victoria | 3148 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
399 | KLICH Sonia | 3149 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
400 | WIELGAT-KOJDECKA Magdalena | 3152 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
401 | WIERZBOWSKA Magdalena | 3153 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
402 | ZAGRODZKA Magdalena | 3154 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
403 | SPRAWKA Marta | 3156 | DZIKIsquad | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
404 | DĄDELEWSKA Oliwia | 3157 | Gladiators by RMF4RT | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
405 | KAMINSKA Dorota | 3158 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
406 | KOCHANEK Agata | 3162 | Kontener Formy | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
407 | SYLWIA Płażalska | 3163 | Life4Fit | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
408 | WOROBIEWA Jekatierina | 3164 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
409 | SZYCHUŁDA Joanna | 3165 | United Runners | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
410 | KURAŚ Beata | 3167 | xRunners | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
411 | ZALEJASZ Paulina | 3168 | xRunners | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
412 | KURAN Halina | 3174 | WATAHA | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
413 | NIKIEL Dariusz | 3175 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
414 | SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia | 3170 | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
415 | ŻYWNA Michał | 3181 | Biceps | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
416 | RYŃSKA Karolina | 3182 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
417 | KOBIAŁKA Łukasz | 3184 | CAPOTEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
418 | PODBIELSKI Krzysztof | 3189 | CHOBUKAN Białystok | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
419 | LEWANDOWSKI Tomasz | 3190 | CrossFit Susz | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
420 | POHLID-DODA Anna | 3191 | CrossFit Susz | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
421 | SOKOŁOWSKI Roman | 3192 | CrossFit Susz | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
422 | WISNIEWSKA Sylwia | 3193 | CrossFit Susz | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
423 | MOSZCZYŃSKI Łukasz | 3194 | Do odciny | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
424 | PIOTROWSKI Jerzy | 3195 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
425 | GAŁECKI Krzysztof | 3196 | Dzikie pięści węża | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
426 | IGNACZAK Jarosław | 3197 | Dzikie pięści węża | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
427 | SĘGNIK Tomasz | 3198 | Dzikie pięści węża | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
428 | RUSZEWSKI Jarosław | 3203 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
429 | KĘDZIORA Bogumił | 3204 | Koniu Squad | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
430 | KALNIUK Tomasz | 3205 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
431 | CZYŻEWSKI Bartłomiej | 3206 | Nieprzygotowani | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
432 | SKOWROŃSKA Maja | 3207 | Nieprzygotowani | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
433 | KOZDÓJ Ewa | 3208 | OSWRiS | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
434 | DAKOWICZ Marek | 3209 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
435 | SOBCZYK Ligia | 3210 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
436 | KRZYŻANOWSKI Julian | 3211 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
437 | KRAWCZAK Emil | 3212 | PWPW S.A. | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
438 | BŁAZIŃSKI Paweł | 3217 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
439 | CHMIELEWSKI Józef | 3218 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
440 | CHRZAN Radosław | 3219 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
441 | CIAPKA Michal | 3220 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
442 | GĄGOL Marek | 3223 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
443 | HAPKA Patryk | 3225 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
444 | KUPREWICZ Grzegorz | 3230 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
445 | KWIDZIŃSKI Robert | 3231 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
446 | ŁYSEK Tomasz | 3232 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
447 | MICHALCZYK Tomasz | 3233 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
448 | MILKOWSKI Sylwester | 3234 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
449 | MUSIOŁ Sonja | 3235 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
450 | NAPIERAŁA Martyna | 3236 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
451 | PIOTROWSKI Krzysztof | 3237 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
452 | POCH Gabriela | 3238 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
453 | PRADZINSKI Robert | 3239 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
454 | SUŁOWSKA Katarzyna | 3245 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
455 | SZEPIŃSKI Emil | 3246 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
456 | WDOWIAK Przemysław | 3247 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
457 | WOLAŃSKI Michał | 3248 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
458 | WRÓBEL Andrzej | 3249 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
459 | CICHECKL Dawid | 3256 | Dzikie pięści węża | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
460 | ORSKI Mariusz | 3257 | Dzikie pięści węża | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
461 | SMOŁKA Grzegorz | 3258 | Dzikie pięści węża | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
462 | WILCZEK Lukasz | 3259 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
463 | CHOMA Krzysztof | 3260 | Kontener Formy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
464 | GORAUS Karol | 3262 | Lambadziarze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
465 | GREIBIG Michaela | 3269 | OCR MUNICH | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
466 | PIĘTA Łukasz | 3270 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
467 | TARAS Michał | 3271 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
468 | JACHOWSKI Andrzej | 3272 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
469 | DOMERADZKI Łukasz | 3274 | SunReef | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
470 | DROP Marta | 3275 | SunReef | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
471 | JEŻ Maja | 3281 | Żabki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
472 | MIKLEWICZ Agata | 3282 | Żabki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
473 | WOROCH Tomasz | 3283 | Żabki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
474 | BAŃKOWSKA Maja | 3285 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
475 | GRZYWIŃSKI Patryk | 3291 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
476 | JAKIMSKI Mariusz | 3293 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
477 | KASCHE Denny | 3294 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
478 | ŁOWIGUS Łukasz | 3298 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
479 | MALINOWSKI Łukasz | 3299 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
480 | PECIAK Kamil | 3304 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
481 | PELA Jakub | 3305 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
482 | PETRUSIEWICZ Paweł | 3306 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
483 | SIKORSKI Piotr | 3307 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
484 | SIKORSKI Ryszard | 3308 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
485 | SZWEDOWICZ Łukasz | 3309 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
486 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | 3314 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
487 | WITKOWSKA Anna | 3315 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
488 | WITKOWSKI Adrian | 3316 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
489 | WITKOWSKI Paweł | 3317 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
490 | WOŹNIAK Mateusz | 3318 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
491 | WOŹNICKA Magdalena | 3319 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
492 | ZAWADZKI Jakub | 3320 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
493 | POKORNÁ Eva | 3321 | #KluciBezTrika | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
494 | VEČEŘA Jan | 3322 | #KluciBezTrika | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
495 | WIŚNIEWSKA Paulina | 3328 | BASTION | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
496 | ŚPIEWOK Paweł | 3329 | Byle Przeżyć Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
497 | DĘBOWSKI Dominik | 3330 | ByleSięNiePobrudzić | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
498 | OLEJARZ Sebastian | 3331 | ByleSięNiePobrudzić | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
499 | SAK Cezary | 3332 | CzakiSport.blogspot.com | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
500 | GAŃKO Aleksander | 3336 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
501 | KOLANKO Grzegorz | 3337 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
502 | MOSUR Mirosław | 3338 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
503 | BUDEK Weronika | 3339 | Locha i warchlaki | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
504 | FILAS Rafał | 3340 | Locha i warchlaki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
505 | AKSAMIT Paweł | 3341 | NieWidzęPrzeszkód | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
506 | MACIEJOWSKI Grzegorz | 3342 | NieWidzęPrzeszkód | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
507 | ORDON Paweł | 3343 | NieWidzęPrzeszkód | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
508 | PARTYKA Magdalena | 3344 | NieWidzęPrzeszkód | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
509 | RADNY Michał | 3345 | NieWidzęPrzeszkód | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
510 | FYDRYSZEWSKI Robert | 3347 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
511 | KARBOWSKI Tomasz | 3348 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
512 | KLEINA Dawid | 3349 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
513 | SOBOCIŃSKI Jakub | 3350 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
514 | BRACHACZEK Bartosz | 3352 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
515 | SZKURŁAT Tomasz | 3353 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
516 | RZESZOTARSKI Jacek | 3354 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
517 | ORCZYK Dawid | 3356 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
518 | ORCZYK Kamil | 3357 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
519 | BORYCZKA Emil | 3358 | Wytyrany | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
520 | LESNIAK Michal | 3361 | Wytyrany | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
521 | BARSZCZ Dominika | 3362 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
522 | BOGUSŁAWSKI Jakub | 3363 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
523 | CHLEBOWSKI Mariusz | 3364 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
524 | CHROMÝ David | 3365 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
525 | JASKULSKI Damian | 3370 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
526 | JĘDRKOWIAK Piotr | 3371 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
527 | JEDRZEJEWSKI Artur | 3374 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
528 | KNAPIK Justyna | 3375 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
529 | KNERA Marceli | 3376 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
530 | KNOT Martyna | 3377 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
531 | KOSZELSKI Mateusz | 3379 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
532 | KRAKOWIAK Bartłomiej | 3380 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
533 | PARACKI Tomasz | 3384 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
534 | PLATE Piotr | 3385 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
535 | RUCKI Bartosz | 3387 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
536 | WŁOCZEWSKA Joanna | 3390 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
537 | FILIPOWICZ Bartosz | 3391 | #nielubiebiegac | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
538 | URBANIAK Karol | 3393 | #nielubiebiegac | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
539 | GOLUBSKI Krzysztof | 3396 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
540 | KLINKOSZ Przemek | 3397 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
541 | PASZEK Dawid | 3398 | CStore | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
542 | GRZEŚKOWIAK Adam | 3399 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
543 | KAŁEK Jagoda | 3400 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
544 | MIERZEJEWSKI Kamil | 3403 | FURIA Training Box | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
545 | ROCZYŃSKI Michał | 3404 | GRUPA BIEGOWA NDI | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
546 | POCIASK Krzysztof | 3409 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
547 | IMIELSKA Justyna | 3261 | KONTENER FORMY / Mama w Trójmieście | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
548 | GORZEŃ Krzysztof | 3410 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
549 | MICHALCZYK Patryk | 3411 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
550 | PIETRZYKOWSKI Tomasz | 3413 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
551 | ZDUŃSKI Jarosław | 3414 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
552 | SZCZECIŃSKI Łukasz | 3415 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
553 | DROST Rafał | 3416 | R&G | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
554 | CZERNIKOWSKI Daniel | 3418 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
555 | DRZEŻDŻON Emilia | 3419 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
556 | BOGACZ Bartosz | 3422 | SKĄD BIERZESZ BIAŁKO TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
557 | JANKOWSKI Michal | 3423 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
558 | SIELSKA Dagmara | 3424 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
559 | GAJO Natalia | 3425 | ŚWIRY RUNMAGEDDON | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
560 | BARON Alicja | 3426 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
561 | GLAZIK Marcin | 3429 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
562 | GOŁĘBIOWSKI Tomasz | 3430 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
563 | JANISZEWSKI Jeremiasz | 3434 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
564 | JUSZCZYK Mirosław | 3435 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
565 | KALWARCZYK Mariusz | 3436 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
566 | KAMIŃSKI Maciej | 3437 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
567 | KRAJEWSKI Michał | 3441 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
568 | KREFTA Tomasz | 3442 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
569 | KULCZAK Paweł | 3443 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
570 | ŁACHMACKI Michał | 3444 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
571 | PARTYKA Justyna | 3447 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
572 | PASTUSZKA Michał | 3448 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
573 | TOMCZUK Rafał | 3455 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
574 | WILCZYŃSKI Paweł | 3456 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
575 | WŁOCZEWSKI Jacek | 3457 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
576 | WYSOCKI Mateusz | 3458 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
577 | ZBRZYZNY Jakub | 4106 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
578 | ŻUKOWSKI Lucjan | 3459 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
579 | ZYGMUNCIAK Krzysztof | 3460 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
580 | KRYSIŃSKI Wojciech | 3464 | CrossBox OKA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
581 | SOBCZYK Barbara | 3465 | Droga Do Ultra | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
582 | POŹNIAK Michał | 3466 | Drużyna Schaba | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
583 | GROBELSKI Łukasz | 3467 | Ekipa Sprzątająca | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
584 | RYTYSA Szymon | 3468 | Ekipa Sprzątająca | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
585 | CICHOCKA Małgorzata | 3470 | Fuck the PESEL | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
586 | GRABOWSKA Beata | 3471 | Fuck the PESEL | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
587 | MORAWSKA Katarzyna | 3472 | Fuck the PESEL | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
588 | MALISZEWSKA Agnieszka | 3476 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
589 | BRZESKA Ewa | 3477 | Hell's heaven szczecin | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
590 | LEWANDOWSKA Anna | 3478 | Hell's heaven szczecin | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
591 | PIĘTKA Grzegorz | 3479 | Hell's heaven szczecin | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
592 | WÓJCICKA Anna | 3480 | Hell's heaven szczecin | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
593 | KOSTUCHA Damian | 3481 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
594 | LEWANDOWSKI Leszek | 3482 | Lacroix Electronic Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
595 | TALAR Szymon | 3483 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
596 | BEDNARCZYK Kamila | 3484 | MAM TĘ MOC | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
597 | DZIAŁOWSKA Małgorzata | 3488 | PARTACZE | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
598 | KAŁUŻA Robert | 3489 | PARTACZE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
599 | MIKOŁAJCZYK Marcin | 3490 | PARTACZE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
600 | PODGÓRSKI Michał | 3491 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
601 | PUŁA Karolina | 3492 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
602 | BENDINGER Krystian | 3493 | Razem Trenujemy Sport | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
603 | BENDINGER Krzysztof | 3494 | Razem Trenujemy Sport | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
604 | GORTAT Agnieszka | 3495 | Razem Trenujemy Sport | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
605 | MAZERANT Karolina | 3496 | Razem Trenujemy Sport | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
606 | SZOSTAK Magdalena | 3501 | Zimne nóżki II | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
607 | WIDŁAŚ Jacek | 3502 | Zimne nóżki II | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
608 | ADAMKIEWICZ Natalia | 3503 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
609 | BANACH Mateusz | 3504 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
610 | BEDNARCZYK Michał | 3505 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
611 | BRASZKA Robert | 3506 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
612 | HELENIAK Arkadiusz | 3507 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
613 | KOPACZEWSKI Lukasz | 3512 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
614 | KUŚMIEREK Tomasz | 3513 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
615 | MYRLAK Maciej | 3516 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
616 | PŁAZA Artur | 3517 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
617 | POCHYLSKA Alina | 3518 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
618 | POKORA Tomasz | 3519 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
619 | POSŁUSZNA Karolina | 3520 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
620 | ŚWIDERSKI Arkadiusz | 3524 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
621 | SZCZYPIOR Michał | 3525 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
622 | SZLACHTA-MYRLAK Maria | 3526 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
623 | TYTOŃ Jakub | 3527 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
624 | WITKOWSKI Karol | 3528 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
625 | WITKOWSKI Paweł | 3529 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
626 | WOJTYNOWSKI Oskar | 3530 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
627 | MARKOWICZ Robert | 3532 | Bary BWO | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
628 | MALEWSKI Andrzej | 3536 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
629 | WEILANDT Łukasz | 3537 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
630 | KOZAK Wojciech | 3538 | DZIKI W TRASIE | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
631 | MRUKOWICZ Rafal | 3539 | DZIKI W TRASIE | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
632 | KACZOR Anna | 3544 | Kontener Formy | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
633 | ANTOSIK Katarzyna | 3548 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
634 | ANTOSIK Rafał | 3549 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
635 | BESSER Tomasz | 3550 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
636 | SALMANOWICZ Krzysztof | 3552 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
637 | MARKOWSKI Patryk | 3553 | VKGS Consulting | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
638 | NOWAK Aleksandra | 3554 | VKGS Consulting | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
639 | KWAPISZ Iga | 3555 | WEST COAST | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
640 | ZAWIŚLAK Patryk | 3556 | WEST COAST | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
641 | DZIUBEK Bartłomiej | 3561 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
642 | FALKOWSKI Łukasz | 3562 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
643 | FIGURA Jakub | 3563 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
644 | FIGURA Mateusz | 3564 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
645 | FIKUS Anna | 3565 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
646 | HOMAN Grzegorz | 3568 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
647 | JEŻEWSKI Tomasz | 3569 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
648 | KORENKIEWICZ Anna | 3574 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
649 | KOWALCZYK Lukasz | 3575 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
650 | KULINKOWSKI Rafal | 3576 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
651 | ŁOPAT Łukasz | 3578 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
652 | ŁUSZCZYNA Robert | 3579 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
653 | MALIK Wojciech | 3580 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
654 | MICHROWSKI Sławomir | 3581 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
655 | NAWOROL Aleksandra | 3586 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
656 | NOWIŃSKI Paweł | 3587 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
657 | RUDNICKI Krzysztof | 3589 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
658 | SAWICKI Gabor | 3590 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
659 | SIEDLACZEK Katarzyna | 3591 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
660 | SOBOLEWSKI Robert | 3592 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
661 | SOŚNICKI Bartosz | 3593 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
662 | STAŚKIEWICZ Bartłomiej | 3594 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
663 | TRELA Lukasz | 3598 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
664 | WAJSZCZYK Tomasz | 3599 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
665 | WYSOCKI Patryk | 3600 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
666 | KUCHARSKI Łukasz | 3601 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
667 | LATUSEK Wioletta | 3602 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
668 | STEFAN Grzegorz | 3603 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
669 | NADOLSKI Marcin | 3604 | DCT TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
670 | MARKIEWICZ Agnieszka | 3605 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
671 | RUSZNICA Klaudia | 3610 | Patatas Bravas | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
672 | RUSZNICA Oliwia | 3611 | Patatas Bravas | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
673 | ZYCH Kornel | 3612 | Patatas Bravas | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
674 | PALYS Malgorzata | 3613 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
675 | ZDAŃSKI Dariusz | 3615 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
676 | BIENIEK Natalia | 3616 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
677 | MACIEJEWSKI Łukasz | 3617 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
678 | PIASECKI Paweł | 3618 | To było tak Wysoki Sądzie | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
679 | PAWLACZEK Anna | 3621 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
680 | POPIELA-KUKUŚ Katarzyna | 3622 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
681 | WYPYCH Zbigniew | 3623 | WATAHA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
682 | ADAMSKI-HEIN Andrzej | 3624 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
683 | BOMBOLEWSKI Cezary | 3625 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
684 | BRĄCZYK Ewa | 3627 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
685 | CHMIELEWSKI Krzysztof | 3629 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
686 | CHMIELEWSKI Marcin | 3630 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
687 | CHMIELEWSKI Michał | 3631 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
688 | CHODKOWSKA Patrycja | 3632 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
689 | CHOJNACKI Piotr | 3633 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
690 | DOMOŃ Piotr | 3634 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
691 | DORYŃ Kamil | 3635 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
692 | KLIK Paweł | 3639 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
693 | KMERA Rafał | 3640 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
694 | KOIS Mateusz | 3641 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
695 | KRAWCZYK Bernadeta | 3642 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
696 | KRUSZCZYŃSKA Marzena | 3643 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
697 | KUCZ Wojciech | 3644 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
698 | KUROWSKI Łukasz | 3645 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
699 | LIBERADZKI Marcin | 4099 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
700 | MAKOHONIENKO Andrzej | 3650 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
701 | MAKOHONIENKO Arkadiusz | 3651 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
702 | MAKUCH Urszula | 3652 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
703 | MAREK Krzysztof | 3653 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
704 | MIKIELSKI Paweł | 3654 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
705 | MILLETTE Sebastien | 3655 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
706 | NEUMUELLERM Tomasz | 3656 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
707 | PYRTEK Andrzej | 3661 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
708 | SAWICKI Kacper | 3663 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
709 | SOBCZAK Szymon | 3664 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
710 | ŚWIĘCICKI Patryk | 3665 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
711 | TOMCZYK Anna | 3666 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
712 | WAŁOWSKA Justyna | 3667 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
713 | WIŚNIEWSKA Patrycja | 3668 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
714 | WIŚNIEWSKI Kamil | 3669 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
715 | ŁUCZAK Justyna | 3672 | BARNABAS TEAM | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
716 | CZAPIEWSKI Sylwester | 3673 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
717 | KAPICA Damian | 3674 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
718 | PIWOWARCZYK Anna | 3675 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
719 | TATAREWICZ Arkadiusz | 3676 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
720 | TEKLAK Karol | 3677 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
721 | TYBUSZEWSKI Łukasz | 3678 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
722 | LIPKE Krzysztof | 3683 | CrossElite | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
723 | PIEKUT Anna | 3684 | CrossElite | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
724 | JĘDRUSZCZAK Adrian | 3688 | Drwale Północy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
725 | KNITTER Remigiusz | 3689 | Drwale Północy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
726 | HALIBOŻEK Paweł | 3693 | Dzikie Wieprze | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
727 | HALIBOŻEK Robert | 3694 | Dzikie Wieprze | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
728 | ŁUKAWSKI Michał | 3695 | Envit ActiveLife Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
729 | RATAJCZAK Dawid | 3696 | Envit ActiveLife Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
730 | SZARSTUK Mikołaj | 3697 | Envit ActiveLife Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
731 | ANTOSIK Igor | 3698 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
732 | BOCHNIEWSKA Olga | 3699 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
733 | GLIER` Mariusz | 3700 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
734 | JAKUBOWSKI Paweł | 3704 | Solwit | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
735 | GADOMSKA Joanna | 3705 | SuperKozaky! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
736 | KRAWCEWICZ Joanna | 3706 | SuperKozaky! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
737 | MACIĄG Maciej | 3708 | SuperKozaky! | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
738 | MACIĄG Małgorzata | 3709 | SuperKozaky! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
739 | WĘSIERSKA Katarzyna | 3710 | SuperKozaky! | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
740 | DĘGA Marcin | 3716 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
741 | DZIENIS Paweł | 3717 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
742 | GRZELAK Adam | 3718 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
743 | JUSZCZAK Jakub | 3719 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
744 | KAMIŃSKI Adam | 3720 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
745 | KORCZYK Łukasz | 3721 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
746 | KOWALEWSKI Marcin | 3722 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
747 | ŁOCHOWSKA Barbara | 3726 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
748 | MIELNICKI Krystian | 3727 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
749 | PAWLUCZUK Tomasz | 3729 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
750 | PAZDRO Mateusz | 3730 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
751 | RUTKOWSKI Łukasz | 3731 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
752 | RYBIŃSKI Kamil | 3732 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
753 | RYCHCIK Ewa | 3733 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
754 | STACHOWSKI Michał | 3734 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
755 | SZARSZESKI Tomek | 3735 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
756 | WROSZ Mateusz | 3739 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
757 | DYMEK Sebastian | 3741 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
758 | KRYSZK Karol | 3743 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
759 | BIAŁOBŁOCKI Kacper | 3744 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
760 | JANIAK Łukasz | 3745 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
761 | SZUMIELEWICZ Kinga | 3746 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
762 | BARANOWSKI Michał | 3747 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
763 | KRÓLIKOWSKI Damian | 3751 | Chaos Kontrolowany | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
764 | LEBIECKA Karolina | 3752 | Chaos Kontrolowany | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
765 | LEGIERSKA Anna | 3753 | Chaos Kontrolowany | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
766 | ZACHURZOK Adam | 3754 | Chaos Kontrolowany | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
767 | CZAJA Piotr | 3755 | CrossTeam Szczecinek | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
768 | KOCIK Janusz | 3756 | CrossTeam Szczecinek | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
769 | ROZPERSKI Jacek | 3757 | CrossTeam Szczecinek | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
770 | SZYMAŃSKI Marcin | 3758 | CrossTeam Szczecinek | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
771 | RYBACKI Błażej | 3759 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
772 | CYGANIK Magdalena | 3762 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
773 | DARDZYŃSKI Marcin | 3763 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
774 | DARDZYŃSKI Michał | 3764 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
775 | DUNAJSKI Arek | 3765 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
776 | GRABAREK Grzegorz | 3766 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
777 | JANKOWSKA Karolina | 3767 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
778 | JAROSZEK Mateusz | 3768 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
779 | ENACHE Andreea | 3776 | Usual Suspects | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
780 | LLOYD-JONES Kristian | 3779 | Usual Suspects | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
780 | STOLSKI Tomasz | 3783 | Usual Suspects | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
782 | OLSZEWSKA Natalia | 3784 | Żony Dwie | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
783 | SZYMAŃSKI Tomasz | 3785 | Żony Dwie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
784 | BARTKOWIAK Artur | 3786 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
785 | BUKAŁA Krzysztof | 3787 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
786 | HOŁOWACZ Kamil | 3791 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
787 | ITRYCH Łukasz | 3792 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
788 | JASIŃSKI Adrian | 3793 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
789 | JEDLECKI Mikolaj | 3794 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
790 | KOSCHEMBAHR - ŁYSKOWSKA Danuta | 3795 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
791 | KURZĄTKOWSKI Cezary | 3796 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
792 | OLSZEWSKI Lesław | 3800 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
793 | OSĘKOWSKI Dominik | 3801 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
794 | OSĘKOWSKI Tomasz | 3802 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
795 | PIECHOWICZ Waldemar | 3803 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
796 | RYMACKA Matylda | 3804 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
797 | SZCZEPANEK Robert | 3805 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
798 | TROJANOWSKI Maciej | 3806 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
799 | WRÓBLEWSKI Karol | 3807 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
800 | ZARZYCKI Ryszard | 3808 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
801 | ZAWISTOWSKI Adam | 3809 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
802 | GOŁĘBIEWSKI Piotr | 3815 | GołomP | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
803 | SUCHOCKI Dawid | 3817 | GołomP | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
804 | KUREK Hubert | 3818 | Hardkorki Szczecin | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
805 | MILEWSKA Marta | 3819 | Hardkorki Szczecin | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
806 | SWATKOWSKI Stanisław | 3820 | Hardkorki Szczecin | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
807 | DOLEWSKI Karol | 3827 | Liga wspaniałych | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
808 | DOLEWSKI Konrad | 3828 | Liga wspaniałych | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
809 | BANACH Mateusz | 3829 | Nasza Rodzina | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
810 | MRZYGŁÓD Przemysław | 3830 | Nasza Rodzina | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
811 | WAPIŃSKI Michał | 3831 | OLBUD | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
812 | KUKLIŃSKI Piotr | 3832 | POŻ-SERWIS EŁK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
813 | RDZANEK Damian | 3834 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
814 | FILUSZ Dawid | 3838 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
815 | RZONSIK Katarzyna | 3839 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
816 | RZONSIK Tomasz | 3840 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
817 | SKRABEL Artur | 3841 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
818 | RATAJSZCZAK Dominik | 3843 | United Runners | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
819 | KAŹMIERCZAK Anna | 3844 | Zespół R znowu błysnął | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
820 | LEŚNIEWSKI Rafał | 3845 | Zespół R znowu błysnął | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
821 | CZESTKOWSKA Izabela | 3846 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
822 | GAŁECKI Artur | 3851 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
823 | JASIULEWICZ Olga | 3852 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
824 | JASTRZĘBSKA Katarzyna | 3853 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
825 | JEDLECKI Kacper | 3854 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
826 | KARCZEWSKI Krzysztof | 3855 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
827 | KORNACKA Agnieszka | 3856 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
828 | KUBIAK Piotr | 3858 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
829 | MUSIAŁ Kacper | 3862 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
830 | ROSKOSZ Adam | 3865 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
831 | SZEWCZUN Anna | 3870 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
832 | TRAWCZYŃSKI Oliwer | 3871 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
833 | CELKA Sebastian | 3873 | S-Kadra Grodzisk Maz. | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
834 | SIDWA Paweł | 3874 | S-Kadra Grodzisk Maz. | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
835 | GALAS Marcin | 3877 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
836 | RUBINKOWSKI Krzysztof | 3878 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
837 | KOWALSKI Szymon | 3884 | BarDragons Gdańsk | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
838 | BAL Sebastian | 4104 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
839 | ANTKOWIAK Krzysztof | 3885 | CCR Poznań | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
840 | MORAWSKI Bartosz | 3886 | CCR POZNAŃ | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
841 | CZARNECKA Magdalena | 3888 | GeekKoksy | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
842 | CZUBER Emilia | 3889 | GeekKoksy | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
843 | DYRKA Wojciech | 3890 | GeekKoksy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
844 | SITKO Magdalena | 3891 | GeekKoksy | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
845 | GOLAŃSKI Piotr | 3892 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
846 | KOCHANOWSKA Agata | 3897 | Pitbulle i Yorki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
847 | KOCHANOWSKI Krzysztof | 3898 | Pitbulle i Yorki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
848 | LEWANDOWSKA Agnieszka | 3901 | PUMA_Starogard | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
849 | SELONKA Mateusz | 3902 | PUMA_Starogard | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
850 | SMOLINSKI Adam | 3903 | PUMA_Starogard | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
851 | TOKARSKI Krzysztof | 3904 | PUMA_Starogard | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
852 | TYNDA Przemysław | 3905 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
853 | WIŚNIEWSKA Arleta | 3906 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
854 | KORZENIAK Wojciech | 3907 | To tylko miłość | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
855 | MIKICIUK Natalia | 3908 | To tylko miłość | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
856 | MISZ Borys | 3909 | Trójka Drombo | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
857 | MISZ Maciej | 3910 | Trójka Drombo | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
858 | SABIK - IRLA Magdalena | 3911 | Trójka Drombo | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
859 | SADOWSKI Michał | 3913 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
860 | BARAN Grzegorz | 3914 | Warriors Łódź | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
861 | PODGORSKI Marek | 3915 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
862 | SAŁATA Marcin | 3916 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
863 | WAŁDOWSKI Dominik | 3917 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
864 | FLICIŃSKI Marcin | 3919 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
865 | GALYCH Viktor | 3920 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
866 | BIENIECKI Jaro | 3921 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
867 | KAŁKOWSKA Karolina | 3924 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
868 | KRASUCKA Izabela | 3927 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
869 | KUCA Paweł | 3929 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
870 | MOCEK Bartosz | 3934 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
871 | MRÓZ Sebastian | 3935 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
872 | NOWACZYK Patryk | 3936 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
873 | PIETRZAK Wojciech | 3938 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
874 | ROMAŃSKI Paweł | 3939 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
875 | SYCH Hubert | 3940 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
876 | WIATROWSKI Adrian | 3941 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
877 | BORAWSKI Zbigniew | 3947 | Grube Wióry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
878 | GOWOREK Sebastian | 3948 | Grube Wióry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
879 | LECZKOWSKA Grażyna | 3949 | Grube Wióry | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
880 | DĄBROWSKI Łukasz | 3950 | Kołczany | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
881 | KORZENIECKI Krzysztof | 3951 | Kołczany | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
882 | OSZKINIS Gabriel | 3952 | Kołczany | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
883 | BARAŃSKI Daniel | 3953 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
884 | KRAIŃSKI Rafał | 3954 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
885 | TERBERT Radosław | 3955 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
886 | GRODECKI Sławomir | 3960 | MITMAR TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
887 | MACIOCHA Wojciech | 3961 | Need Finance | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
888 | UŁASOWICZ Adrian | 3962 | Need Finance | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
889 | RYTEL Marta | 3963 | nieskalane muchomorki | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
890 | LIHS Patryk | 3965 | Siury | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
891 | SKIERKA Patryk | 3966 | Siury | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
892 | WITKOWSKI Marek | 3967 | Skończeni OCR | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
893 | KAPUŚCIARZ Jakub | 3968 | Smokasyny | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
894 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 3969 | Spectrum team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
895 | MICHNA Łukasz | 3974 | Stomil Training | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
896 | NIEWADZI Szymon | 3975 | Stomil Training | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
897 | WIELGUS Agnieszka | 4100 | Stomil Training | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
898 | PTASIŃSKI Kacper | 3976 | United Runners | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
899 | BARTNICKA Celina | 3977 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
900 | BONISZEWSKI Jacek | 3978 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
901 | BONNEY Andrew | 3979 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
902 | BRUSKI Mateusz | 3980 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
903 | CHUDY Dariusz | 3981 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
904 | DACHTERA Przemyslaw | 3982 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
905 | JOŃCA Kajetan | 3987 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
906 | KLASA Wiktoria | 3989 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
907 | KLUCH Łukasz | 3990 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
908 | KOISZEWSKA Monika | 3991 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
909 | KRASNOVA Mariya | 3992 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
910 | KULEWICZ Artur | 3993 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
911 | LEWANDOWSKI Mariusz | 3994 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
912 | LIŚKIEWICZ Anna | 3995 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
913 | NURKOWSKI Marcin | 4000 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
914 | PĘTLICKI Karol | 4001 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
915 | ROGOZIŃSKI Łukasz | 4002 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
916 | ROSMANOWSKI Rafał | 4003 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
917 | ROWICKI Pawel | 4004 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
918 | STRZELECKI Mariusz | 4006 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
919 | SYNOWIEC Jaroslaw | 4007 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
920 | WINICZEŃKO Natalia | 4012 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
921 | WOLCZYNSKI Seweryn | 4013 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
922 | WOŚ Kuba | 4014 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
923 | WSZÓŁKOWSKA Aleksandra | 4015 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
924 | ZALEWSKI Sebastian | 4016 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
925 | RÓŻEŃSKI Szymon | 4018 | Fitmania Olsztyn | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
926 | BATURA Adrian | 4019 | Hicron Hardcore Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
927 | CHRUŚCICKA Malwina | 4022 | MalwinaMiłosz | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
928 | CZOPEK Miłosz | 4023 | MalwinaMiłosz | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
929 | KORDOS Mateusz | 4024 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
930 | KROCZEK Aleksandra | 4026 | Police&Fireman | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
931 | SZYDŁOWSKI Michał | 4029 | Police&Fireman | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
932 | CZARNIAK Michał | 4030 | Przysłał nas Rambo | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
933 | PIONTEK Krzysztof | 4031 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
934 | GIETKO Piotr | 4037 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
935 | JANASIK Michał | 4039 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
936 | POLAK Jarosław | 4047 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
937 | PRZYBYSZEWSKI Karol | 4049 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
938 | ROHDE Łukasz | 4050 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
939 | FEDEŃCZAK Rafał | 4060 | Chłopaki z Pomorza | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
940 | MOLKA Kamil | 4061 | Chłopaki z Pomorza | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
941 | GRZESZCZYK Adam | 4062 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
942 | PLEWIŃSKI Marek | 4063 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
943 | KRZEMIENIEWSKI Mateusz | 4064 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
944 | SKÓRA Dawid | 4065 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
945 | MICHALAK Oskar | 4066 | Lifterzy | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
946 | KAMIŃSKI Daniel | 4067 | Melvit team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
947 | PABICH Sebastian | 4068 | Melvit team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
948 | KAMUDA Albina | 4069 | nie chcę mieć STEMI | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
949 | SUCHCICKI Wojciech | 4070 | nie chcę mieć STEMI | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
950 | CZAPKIEWICZ Michał | 4071 | nieskalane muchomorki | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
951 | GOLCZEWSKI Paweł | 4072 | nieskalane muchomorki | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
952 | PAŚNIK Jerzy | 4073 | nieskalane muchomorki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
953 | KAWĘCKI Artur | 4074 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
954 | MICHALAK Artur | 4075 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
955 | DĄBROWSKI Igor | 4076 | Strach i Cierpienie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
956 | CIEŚLIK Mateusz | 4081 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
957 | DOBROWOLSKI Piotr | 4082 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
958 | GŁUCHOWSKI Bartosz | 4083 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
959 | HANUSZKIEWICZ Jacek | 4084 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
960 | JUSZCZAK Katarzyna | 4085 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
961 | MSTOWSKI Karol | 4086 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
962 | OGRABEK Kamil | 4087 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
963 | PIESZAK Tomasz | 4088 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
964 | PIKALA Natalia | 4089 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
965 | PLEWKA Daniel | 4090 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
966 | PRZYBYLSKA Aleksandra | 4091 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
967 | ROSKIEWICZ Wojciech | 3662 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
968 | SUZIN Nikodem | 4092 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
969 | ŚWINIARSKI Piotr | 4093 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
970 | TOCHA Szymon | 4094 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
971 | WITKOWSKI Maciej | 4095 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
972 | WOŹNIAK Adrian | 4056 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
973 | WRÓBEL Przemysław | 4096 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
974 | ZACHARJASZ Hubert | 4097 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
975 | GRALEC Dariusz | 3101 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
976 | STOPIAK Rafał | 3875 | Smokasyny | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
977 | BOBINSKA Marta | 3876 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
978 | BOGUSKI Adam | 4119 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
979 | KOWALSKI Piotr | 4118 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
980 | BELLING Piotr | 4123 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
981 | JAKUTOWICZ Jowita | 4121 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
982 | KAPICA Michał | 4117 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
983 | JANOWICZ Michał | 3276 | SunReef | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
984 | BANASIAK Michał | 3284 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
985 | KUBIAK Katarzyna | 3857 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
986 | KUNAT Maciej | 3297 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
987 | DAJNOWICZ Marcin | 3540 | Giorgio Ulani | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
988 | SZMYCIŃSKI Wojciech | 3541 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
989 | DOMZAŁA Paweł | 3543 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
990 | FILIMON Sylwia | 3566 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
991 | GŁOWACKA Izabela | 3567 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
992 | HAPKA Filip | 3368 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
993 | HUSAKOU Valiantsin | 3369 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
994 | MATYSIAK Sławomir | 3381 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
995 | NOWAKOWSKI Grzegorz | 3382 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
996 | SULKOWSKI Dominik | 3405 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
997 | MAJEWSKI Adam | 3649 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
998 | STRĄK Tomek | 3453 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
999 | KARBOWSKI Sławomir | 3038 | NEXTREME | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:03:31 | ||
1000 | MARCHLEWICZ Dawid | 3054 | United Runners | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:05:14 | ||
1001 | KWIATKOWSKI Robert | 3912 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:05:27 | ||
1002 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 3073 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:05:38 | ||
1003 | BABICZ Michał | 3065 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:06:19 | |||
1004 | PILAWSKI Ryszard | 3069 | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:06:33 | |||
1005 | SIEMBIDA Tomasz | 3105 | Lipne chłopaki | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:06:54 | ||
1006 | MARZEC Paweł | 3922 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:07:29 | ||
1007 | STANIUK Bartosz | 3139 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:07:49 | |||
1008 | KALINOWSKI Krystian | 3129 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:07:54 | |||
1009 | REKSYN Malgorzata | 3614 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:09:12 | ||
1010 | KRAJEWSKI Tomasz | 3091 | Dzida w pszut! | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:15:07 | ||
1011 | GOCH Paweł | 3104 | Lipne chłopaki | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:15:58 | ||
1012 | KAMIŃSKI Maciej | 3107 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:16:10 | ||
1013 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 3001 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:16:52 | ||
1014 | KITALA Radosław | 3114 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:16:55 | ||
1015 | ANUSZCZYK Mariusz | 3118 | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:17:41 | |||
1016 | BABECKI Szymon | 3120 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:17:50 | |||
1017 | JANIEC Kamil | 3128 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:18:17 | |||
1018 | LEHMANN Dawid | 3134 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:18:37 | |||
1019 | ZUKOWSKI Kamil | 3144 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:19:22 | |||
1020 | OŹMINKOWSKA Aleksandra | 3155 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 08:30 | 00:32:15 | ||
1021 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 3166 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 08:30 | 00:33:14 | ||
1022 | PŁOŃSKA Beata | 3179 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:33:29 | ||
1023 | BRACISZEWICZ Anna | 3169 | Open Kobiet | 08:30 | 00:33:50 | |||
1024 | WYDERKA Agnieszka | 3171 | Open Kobiet | 08:30 | 00:34:18 |
Znaleziono 1024 wynik(ów)