Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-09-13 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1149 |
Wystartowało : | 1024 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 1019 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 08:20 | 08:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | Czas netto 12km | Czas brutto 12km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁOSIN Marta | 3146 | Biegun OCR Team | Elite Kobiet | 1 | K 1 | 08:30 | 00:00:00 | 01:21:40.90 | 01:21:40.90 | 6:48 | 8.8 (100%) | |||
2 | ZAGRODZKA Magdalena | 3154 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 2 | K 2 | 08:30 | 00:00:00 | 01:31:33.45 | 01:31:33.45 | +00:09:52 (10.8%) | 7:37 | 7.9 (89.8%) | ||
3 | WOROBIEWA Jekatierina | 3164 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 3 | K 3 | 08:30 | 00:00:00 | 01:31:46.95 | 01:31:46.95 | +00:10:06 (11.0%) | 7:38 | 7.8 (88.6%) | ||
4 | RYŚ Marzena | 3160 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 4 | K 4 | 08:30 | 00:00:00 | 01:36:36.80 | 01:36:36.80 | +00:14:55 (15.5%) | 8:03 | 7.5 (85.2%) | ||
5 | RACZYŃSKA Anna | 3145 | Baltic Seals | Elite Kobiet | 5 | K 7 | 08:30 | 00:00:00 | 01:41:09.90 | 01:41:09.90 | +00:19:29 (19.3%) | 8:25 | 7.1 (80.7%) | ||
6 | PŁACZEK Anna | 3151 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 6 | K 9 | 08:30 | 00:00:00 | 01:42:20.75 | 01:42:20.75 | +00:20:39 (20.2%) | 8:31 | 7 (79.5%) | ||
7 | NAPIERAJ Katarzyna | 3150 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 7 | K 10 | 08:30 | 00:00:00 | 01:42:22.90 | 01:42:22.90 | +00:20:42 (20.2%) | 8:31 | 7 (79.5%) | ||
8 | SPRAWKA Marta | 3156 | DZIKIsquad | Elite Kobiet | 8 | K 11 | 08:30 | 00:00:00 | 01:43:10.20 | 01:43:10.20 | +00:21:29 (20.8%) | 8:35 | 7 (79.5%) | ||
9 | KURAN Halina | 3174 | WATAHA | Elite Kobiet | 9 | K 12 | 08:30 | 00:00:00 | 01:43:23.50 | 01:43:23.50 | +00:21:42 (21.0%) | 8:36 | 7 (79.5%) | ||
10 | ZALEJASZ Paulina | 3168 | xRunners | Elite Kobiet | 10 | K 13 | 08:30 | 00:00:00 | 01:45:15.40 | 01:45:15.40 | +00:23:34 (22.4%) | 8:46 | 6.8 (77.3%) | ||
11 | WIERZBOWSKA Magdalena | 3153 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 11 | K 14 | 08:30 | 00:00:00 | 01:45:15.80 | 01:45:15.80 | +00:23:34 (22.4%) | 8:46 | 6.8 (77.3%) | ||
12 | GIEJŁO Monika | 3161 | Kontener Formy | Elite Kobiet | 12 | K 15 | 08:30 | 00:00:00 | 01:47:41.40 | 01:47:41.40 | +00:26:00 (24.2%) | 8:58 | 6.7 (76.1%) | ||
13 | KURAŚ Beata | 3167 | xRunners | Elite Kobiet | 13 | K 17 | 08:30 | 00:00:00 | 01:49:37.95 | 01:49:37.95 | +00:27:57 (25.5%) | 9:08 | 6.6 (75.0%) | ||
14 | HABER Monika | 3147 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 14 | K 21 | 08:30 | 00:00:00 | 01:54:38.10 | 01:54:38.10 | +00:32:57 (28.7%) | 9:33 | 6.3 (71.6%) | ||
15 | WIELGAT-KOJDECKA Magdalena | 3152 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 15 | K 22 | 08:30 | 00:00:00 | 01:55:55.05 | 01:55:55.05 | +00:34:14 (29.5%) | 9:39 | 6.2 (70.5%) | ||
16 | JARZĄBEK Victoria | 3148 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 16 | K 24 | 08:30 | 00:00:00 | 01:56:41.50 | 01:56:41.50 | +00:35:00 (30.0%) | 9:43 | 6.2 (70.5%) | ||
17 | DĄDELEWSKA Joanna | 3176 | Piękni i Bestie | Elite Masters Kobiet | 1 | K 31 | 08:30 | 00:00:00 | 02:11:27.45 | 02:11:27.45 | +00:49:46 (37.9%) | 10:57 | 5.5 (62.5%) | ||
18 | SZYCHUŁDA Joanna | 3165 | United Runners | Elite Kobiet | 17 | K 47 | 08:30 | 00:00:00 | 02:18:40.50 | 02:18:40.50 | +00:56:59 (41.1%) | 11:33 | 5.2 (59.1%) | ||
19 | SYLWIA Płażalska | 3163 | Life4Fit | Elite Kobiet | 18 | K 55 | 08:30 | 00:00:00 | 02:23:33.10 | 02:23:33.10 | +01:01:52 (43.1%) | 11:57 | 5 (56.8%) | ||
20 | DĄDELEWSKA Oliwia | 3157 | Gladiators by RMF4RT | Elite Kobiet | 19 | K 74 | 08:30 | 00:00:00 | 02:34:09.30 | 02:34:09.30 | +01:12:28 (47.0%) | 12:50 | 4.7 (53.4%) | ||
21 | SZCZYPEK Katarzyna | 3159 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 20 | K 134 | 08:30 | 00:00:00 | 02:49:43.75 | 02:49:43.75 | +01:28:02 (51.9%) | 14:08 | 4.2 (47.7%) | ||
22 | KLICH Sonia | 3149 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 21 | K 183 | 08:30 | 00:00:00 | 03:04:59.00 | 03:04:59.00 | +01:43:18 (55.8%) | 15:24 | 3.9 (44.3%) | ||
23 | SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia | 3170 | Elite Kobiet | 22 | K 212 | 08:30 | 00:00:00 | 03:46:02.10 | 03:46:02.10 | +02:24:21 (63.9%) | 18:50 | 3.2 (36.4%) | |||
24 | KOCHANEK Agata | 3162 | Kontener Formy | Elite Kobiet | 23 | K 213 | 08:30 | 00:00:00 | 03:46:21.90 | 03:46:21.90 | +02:24:41 (63.9%) | 18:51 | 3.2 (36.4%) | ||
25 | KAMINSKA Dorota | 3158 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Kobiet | 24 | K 220 | 08:30 | 00:00:00 | 07:29:29.55 | 07:29:29.55 | +06:07:48 (81.8%) | 37:27 | 1.6 (18.2%) |
Znaleziono 25 wynik(ów)