Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-09-16 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1831 |
Wystartowało : | 1710 |
Nie ukończyło : | 17 |
Ukończyło : | 1693 |
Na trasie : | 17 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KĄDZIELSKI Mirosław | 5342 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2 | CERBA Jaroslaw | 5455 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
3 | SALIK Aleksander | 5516 | Beskid RUNNERS | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
4 | DASZEWSKI Lech | 5131 | FireEagles | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
5 | KRAJEWSKI Marek | 5146 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
6 | MAŁACHOWSKI Sebastian | 5155 | Lemon Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
7 | DOBROLINSKI Dan | 5204 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
8 | JANK Włodzimierz | 5207 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
9 | KUS Andrzej | 5218 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
10 | PIERNIKARZ Damian | 5235 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
11 | KUBISZYN Tadeusz | 5261 | Agresywne Morsy :D | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
12 | GÓRECZNY Rafał | 5336 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
13 | STYMA Sławomir | 5364 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
14 | NAZARCZYK Rafał | 5386 | CLEO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
15 | CHMURA Krzysztof | 5412 | NORDCITY | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
16 | PIECHOWICZ Waldemar | 5413 | NORDCITY | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
17 | KORZENIECKI Tomasz | 5470 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
18 | MICHROWSKI Sławomir | 5480 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
19 | PINCZEWSKI Janusz | 5583 | TI AUTOMOTIVE | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
20 | BRZESKI Robert | 5640 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
21 | LINDA Artur | 5647 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
22 | SZCZUKA Leszek | 5655 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
23 | SZLIJA Sławomir | 5656 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
24 | ŻUCHOWSKI Wojciech | 5669 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
25 | BOBEL Krzysztof | 5698 | TFP SPORT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
26 | JEŻEWSKI Tomasz | 5726 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
27 | ZAJĄC Cezary | 5872 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
28 | SIKORA Paweł | 5281 | Human OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
29 | SIEMIENIUK Igor | 5391 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
30 | MADEJ Janusz | 5851 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
31 | DYKIER Krzysztof | 5076 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
32 | SZOSKA Sławomir | 5657 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
33 | SZULC Arkadiusz | 5658 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
34 | GĄCEŻEWICZ Piotr | 5546 | OCR Stomil Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
35 | PIETRZAK Arkadiusz | 5485 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
36 | WIELGUS Tomasz | 5549 | OCR Stomill | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
37 | WOLCZYNSKI Seweryn | 5550 | OCR Stomill | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
38 | KOPP-OSTROWSKI Jarosław | 5672 | FORMA FITNESS TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
39 | WIŚNIEWSKI Michał | 5579 | Syty Kaban Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
40 | OCHNIO Andrzej | 5767 | Crossfit Łuków | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
41 | KAŹMIERSKI Piotr | 5689 | NORDCITY | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
42 | JESKA Tomasz | 5888 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
43 | GORGIEL Krzysztof | 5838 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
44 | GIERDAL Grzegorz | 5718 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
45 | KARAŚ Przemysław | 5729 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
46 | MURAWSKI Arkadiusz | 5554 | Poskładani 3City | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
47 | DRYWA Radosław | 5943 | SPARTA SOPOT | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
48 | KIELPIKOWSKI Tomasz | 5945 | SPARTA SOPOT | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
49 | PUŁA Krzysztof | 6109 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
50 | OGRODOWCZYK Adam | 6069 | Silni Mocą - Elbląg | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
51 | ZUCHMAŃSKI Grzegorz | 5999 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
52 | ANDRUKAJTIS Arkadiusz | 5898 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
53 | TOŁWIŃSKI Bogusław | 5814 | Silni Mocą - Elbląg | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
54 | GUMOWSKI Marcin | 5839 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
55 | DROZDOWSKI Piotr | 5891 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
56 | MICKIEWICZ Paweł | 5902 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
57 | SZWED-LIPIŃSKI Marek | 5272 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
58 | GDANIEC Dariusz | 5443 | Whiskey Tango | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
59 | LEWANDOWSKI Marcin | 5667 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
60 | MURZYNIEC Adam | 5738 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
61 | MULINEK Arek | 5781 | Hempel | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
62 | LATOPOLSKI Piotr | 6101 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
63 | ZIELINSKI Tomasz | 5749 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
64 | CIESIELSKI Przemysław | 6088 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
65 | BIEGOŃ Karol | 5959 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
66 | WARSICKI Piotr | 5995 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
67 | WERA Konrad | 5956 | Tweety Gang | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
68 | KRAŚ Grzegorz | 6075 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
69 | LIBERADZKI Marcin | 5873 | Athletic Apollo | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
70 | ŁUCZYŃSKI Tomasz | 6077 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
71 | PALUTKIEWICZ Mariusz | 6079 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
72 | ROZWANDOWICZ Piotr | 6080 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
73 | GREŃ Andrzej | 6074 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
74 | KOŁACZ Piotr | 6040 | KOŁATKI TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
75 | MUSIOŁ Mariusz | 6159 | FORDSTORE EURO-CAR | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
76 | CZAJKA Krzysztof | 5810 | Pidżamersi | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
77 | FALKOWSKI Wojciech | 5963 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
78 | CZAJKA Darek | 6830 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
79 | WRONA Tomasz | 5997 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
80 | STANKIEWICZ Mirosław | 6054 | Luta Crew | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
81 | STANKIEWICZ Krzystof | 6045 | Luta Crew | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
82 | BRYKCZYNSKI Jakub | 6041 | Luta Crew | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
83 | BUŚ Aleksander | 6343 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
84 | NAJDOWSKI Adam | 6102 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
85 | SPYCHALSKI Tomasz | 6529 | ANWILTEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
86 | PYSZKA Remigiusz | 6110 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
87 | MIKOŁAJCZYK Sławomir | 6004 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
88 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 6307 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
89 | FUKIET Bartek | 6476 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
90 | PAWLAK Zenon | 6326 | Wejherowski Klub Morsów | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
91 | MAŁECKI Tomasz | 6404 | CrossFit Polna | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
92 | JAROSZEWICZ Artur | 6144 | DCT Dream Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
93 | ZIĘBIŃSKI Mirosław | 6831 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
94 | ZEREBECKI Patryk | 6206 | S7 Pruszcz Gdański | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
95 | GAWRON Wojciech | 6222 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
96 | BAGNICKI Dariusz | 6195 | Rozbiegamy Nowy Dwór | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
97 | JĘDRZEJEWSKI Daniel | 6545 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
98 | KLIMCZUK Tomasz | 6487 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
99 | CHOROCIEJ Cyprian | 6323 | Wejherowski Klub Morsów | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
100 | ROKOSZ Marek | 5916 | Monkeys' Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
101 | MELKOWSKI Robert | 6566 | Herobox Świecie | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
102 | KUJAWSKI Artur | 6633 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
103 | ŚLIWOWSKI Marcin | 6463 | Stare Wilki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
104 | SCHILLER Fryderyk | 6460 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
105 | CZERSKI Krzysztof | 6288 | Greif Team Władysławowo | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
106 | JEDLECKI Robert | 6483 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
107 | CĘCELEWSKI Jarosław | 6034 | FIGLARZE | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
108 | OLSZEWSKI Krzysztof | 6711 | PUMA_Starogard | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
109 | STAWINOGA Paweł | 6377 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
110 | CIASTOŃ Sebastian | 6344 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
111 | PORKUSZEWSKI Adam | 6370 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
112 | PAŁKA Andrzej | 6242 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
113 | SZYSZKO Marcin | 6162 | FORDSTORE EURO-CAR | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
114 | SEKUTOWSKI Marcin | 6374 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
115 | OLSZEWSKI Piotr | 6366 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
116 | WITKOWSKI Adam | 6254 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
117 | WAJDA Sławomir | 6290 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
118 | ŚWIĄTKOWSKI Andrzej | 6192 | Orły ADHD | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
119 | KOWALEWSKI Marek | 6630 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
120 | JAROCKI Grzegorz | 6839 | LPP TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
121 | WALENTYNOWICZ Piotr | 6558 | FitMove Rumia | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
122 | ZAKRZEWSKI Mariusz | 6654 | DAMA | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
123 | MACHTEL Adrian | 6758 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
124 | SEREMET Michał | 6178 | MudTeam | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
125 | ZDUŃSKI Jarosław | 6455 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
126 | PIETRZYKOWSKI Tomasz | 6454 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
127 | KUBIK Jarosław | 6559 | Fru Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
128 | RYNIEC Dariusz | 6448 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
129 | KUŁAKOWSKI Dawid | 6694 | NMC-PE | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
130 | MICERSKI Tomasz | 6695 | NMC-PE | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
131 | POCHYŁA Krzysztof | 6295 | Icebreakers | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
132 | PAŃCZYK Tadeusz | 6764 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
133 | DUDZIŃSKI Janusz | 6835 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
134 | MALAWSKI Tomasz | 6762 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
135 | ZIELIŃSKI Ireneusz | 6598 | WRC fitline | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
136 | PONTO Hubert | 6447 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
137 | BERNAT Sebastian | 6461 | Stare Wilki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
138 | PUZYREWSKI Wojciech | 6696 | NMC-PE | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
139 | SZYMAŃSKI Krzysztof | 6334 | zWarty Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
140 | ANDRYCHOWICZ Radosław | 6729 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
141 | MRZYGŁÓD Przemysław | 6693 | Nasza Rodzina | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
142 | SOŚNIA Wojciech | 6588 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
143 | DOMZAŁA Paweł | 6390 | Batalion S7 Gdynia | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
144 | MRÓZ Tomek | 6496 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
145 | SULIGA Tomasz | 6836 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
146 | HERNIK Paweł | 6844 | Auto Wimar | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
147 | PANEWSKI Mariusz | 6275 | CASTORAMA OSOWA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
148 | KIEZIK Michał | 6271 | CASTORAMA OSOWA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
149 | ROGULSKI Rafał | 6665 | IZA RAFAŁ MAZURY KĘTRZYN | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
150 | SZYMAŃSKI Dawid | 6773 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
151 | BRZOZOWIEC Andrzej | 6539 | CapoDziki | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
152 | PUSZKO Krzysztof | 6610 | Żarta Wataha | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
153 | MODELSKI Tomasz | 6652 | Active Flow | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
154 | FUDAŁA Ireneusz | 6737 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
155 | CZARNECKI Tomasz | 6778 | Asseco Active Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
156 | SWIERSZCZ Tomasz | 6801 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
157 | NOWAK Piotr | 6573 | Organic Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 157 wynik(ów)