Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-12 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1525 |
Wystartowało : | 1423 |
Nie ukończyło : | 19 |
Ukończyło : | 1404 |
Na trasie : | 14 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 08:45 | 08:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_RMG 3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MILEWICZ Dariusz | 5001 | BOHAR PALETY RUNNERS | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:31:18 | ||
2 | SZKLARSKI Przemysław | 5003 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:32:46 | ||
3 | RYSZKA Piotr | 5004 | CREADIS | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:23:08 | ||
4 | SOKOŁOWSKI Piotr | 5006 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:22:44 | ||
5 | HANDZLIK Tomasz | 5007 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:26:57 | ||
6 | ORAWCZAK Kamil | 5008 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:20:13 | ||
7 | ZONTEK Andrzej | 5009 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:18:43 | ||
8 | KOZIOŁ Kamil | 5031 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:22:14 | ||
9 | KUBIESA Jakub | 5032 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:21:27 | ||
10 | LEPIARZ Michał | 5033 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:21:38 | ||
11 | CWIRZEN Marcin | 5060 | RMF 4RACING Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:17:53 | ||
12 | WIKTOROWICZ Mariusz | 5061 | RMF4RT Gladiators | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:18:43 | ||
13 | JAGODZKI Daniel | 5065 | Scyzory | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:18:33 | ||
14 | KUPIS Łukasz | 5066 | Scyzory | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:16:46 | ||
15 | BORTLIK Przemyslaw | 5088 | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:21:24 | |||
16 | CAREWICZ Marek | 5090 | Elite Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:28:11 | |||
17 | DOMAGAŁA Dominik | 5092 | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:20:36 | |||
18 | DOMAGAŁA Piotr | 5093 | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:25:30 | |||
19 | HAJEWSKI Michał | 5095 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:22:06 | ||
20 | ILNICKI Darek | 5124 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:18:57 | ||
21 | CZACHURSKI Mateusz | 5126 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:20:32 | ||
22 | BRZOSKWINIA Wojciech | 5127 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:16:14 | ||
23 | RACZEK Radosław | 5128 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:17:03 | ||
24 | MIKRUT Jakub | 5129 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:16:57 | ||
25 | BOGUSZ Adam | 5130 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Elite Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:28:34 | ||
26 | SZCZĘCH Damian | 5132 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:26:37 | ||
27 | HAJNOS Dawid | 5133 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:15:06 | ||
28 | BANDURKA Viktor | 5134 | Elite Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:20:20 | |||
29 | KRAWCZYK Tomasz | 5135 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:15:27 | ||
30 | MAJOWSKI Michał | 5136 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:26:35 | ||
31 | JACIÓW Paweł | 5137 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:18:32 | ||
32 | KUMAŃSKI Arek | 5139 | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:20:43 | |||
33 | CZYŻEWSKI Bartłomiej | 5204 | AROO | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:57 | ||
34 | SKOWROŃSKA Maja | 5205 | AROO | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:57 | ||
35 | STAROŃ Przemysław | 5206 | Befit24team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:48 | ||
36 | LENART Dariusz | 5207 | Beskid RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:14 | ||
37 | PORĘBNY Dominik | 5208 | Beskid RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:14 | ||
38 | ZDUŃCZYK Sylwia | 5209 | Biosfera | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:54 | ||
39 | MĄKA Michał | 5210 | BUNGEEKRAKOW | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:38:04 | ||
40 | KUTYŁA Marek | 5211 | Credendo Vides | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:09 | ||
41 | NALEPKA Piotr | 5233 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:41 | ||
42 | OTFINOWSKA Magdalena | 5234 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:41 | ||
43 | RAŚ Agnieszka | 5235 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:38 | ||
44 | REJDYCH Daria | 5236 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:47 | ||
45 | REJDYCH Tomasz | 5237 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:47 | ||
46 | STASZEL-ŁATAS Katarzyna | 5238 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:20 | ||
47 | MACIEJEWSKI Daniel | 5257 | Mateo Dream Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:34 | ||
48 | MARKER-DZIUBOSZ Agnieszka | 5258 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:31 | ||
49 | OSADNIK Magdalena | 5259 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:35 | ||
50 | OSADNIK Rafał | 5260 | Mateo Dream Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:36 | ||
51 | SIWY Artur | 5261 | Mateo Dream Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:30 | ||
52 | SZASTOK Adam | 5262 | Mateo Dream Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:32 | ||
53 | SZASTOK Katarzyna | 5263 | Mateo Dream Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:32 | ||
54 | WIŚNIEWSKI Łukasz | 5264 | Mateo Dream Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:36 | ||
55 | CZAJKOWSKI Marek | 5286 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:38:18 | |||
56 | CZARNECKI Marcin | 5287 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
57 | CZERWONIEC Andrzej | 5288 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:32 | |||
58 | DANYLCHENKO Yuliia | 5290 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:32 | |||
59 | DŁUGOSZ Marcin | 5291 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:04 | |||
60 | FIJAŁKOWSKI Karol | 5292 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:38:19 | |||
61 | GIERMEK Michał | 5293 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:33 | |||
62 | GIL Piotr | 5294 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:10 | |||
63 | GUIDI Sandro | 5295 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:43 | |||
64 | REGULSKA Ewa | 5315 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:32 | |||
65 | RUŁA Tomasz | 5316 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:07 | |||
66 | SAUERHERING Philip | 5317 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:11 | |||
67 | SAWALA Aneta | 5318 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:32 | |||
68 | SAWALA Eryk | 5319 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:31 | |||
69 | SAWALA Sławomir | 5320 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:33 | |||
70 | SIMON Rafał | 5321 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:39 | |||
71 | SIWECKI Marek | 5322 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:25 | |||
72 | SMOLIŃSKI Dominik | 5323 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:04 | |||
73 | NOSEK Szymon | 5343 | Drużyna mojego kumpla | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:47 | ||
74 | BOREK Paulina | 5345 | Gorący Potok Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:31:29 | ||
75 | BURDA Michał | 5346 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:34:08 | ||
76 | CHMIELOWSKA Anna | 5347 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:30 | ||
77 | KOTRA Aneta | 5348 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:43 | ||
78 | NAPIÓRKOWSKA Kaja | 5349 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:09 | ||
79 | BINKOWSKI Michal | 5372 | OBY DO PRZODU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:08 | ||
80 | GAJEWSKI Patryk | 5373 | OBY DO PRZODU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:34:56 | ||
81 | JASZCZYK Tomasz | 5375 | OBY DO PRZODU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:56 | ||
82 | MAŚLANKA Paweł | 5376 | OBY DO PRZODU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:31:05 | ||
83 | RABIASZ Jacek | 5377 | OBY DO PRZODU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:32 | ||
84 | ROMANISZYN Adam | 5378 | OBY DO PRZODU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:32 | ||
85 | BUDZISZ Rafał | 5401 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:34:42 | |||
86 | BULIK Krzysztof | 5402 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:33:22 | |||
87 | DOBROWOLSKI Kamil | 5403 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:30:46 | |||
88 | GAWIN Bartosz | 5404 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:27:03 | |||
89 | GIEC Marcin | 5405 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:57 | |||
90 | GURGUL Patryk | 5406 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:32 | |||
91 | JAROS Marcin | 5407 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:31 | |||
92 | JAWOR Mateusz | 5408 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:53 | |||
93 | JOB Ceecylia | 5409 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:29 | |||
94 | PIECZABA Patryk | 5430 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:31:36 | |||
95 | ŚLIWKA Rafał | 5431 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:25:50 | |||
96 | SŁODOWSKA Paulina | 5432 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:35:27 | |||
97 | SOBOLEWSKI Mariusz | 5433 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:27:04 | |||
98 | SOCHA Bartosz | 5434 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:30:29 | |||
99 | SOŚNICKA Jolanta | 5435 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:19 | |||
100 | STAWIŃSKI Jakub | 5436 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:20 | |||
101 | STUDENCKI Krystian | 5438 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:35:35 | |||
102 | HENDZEL Tomasz | 5459 | BOX88 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:40 | ||
103 | KAMINSKI Mateusz | 5460 | BOX88 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:14 | ||
104 | MAŃCZYŃSKI Marcin | 5461 | BOX88 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:14 | ||
105 | OŻÓG Grzegorz | 5462 | BOX88 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:51 | ||
106 | OŻÓG Katarzyna | 5463 | BOX88 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:51 | ||
107 | RADOMSKI Mateusz | 5464 | BOX88 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:14 | ||
108 | STAISZ Denis | 5466 | BOX88 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:13 | ||
109 | KRZYŻANOWSKI Przemysław | 5488 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:35:40 | ||
110 | MARCULA Emil | 5489 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:23:07 | ||
111 | NOWIŃSKI Marcin | 5490 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:24:55 | ||
112 | PAWUK Marzena | 5491 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:01 | ||
113 | STUDZIŃSKI Adam | 5492 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:34:28 | ||
114 | SZOPA Beniamin | 5493 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:30:42 | ||
115 | ZIĘBA Łukasz | 5494 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:30:07 | ||
116 | JURECKI Jakub | 5495 | Jak to jest być skrybą? | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:10 | ||
117 | MATUSIŃSKA Justyna | 5517 | Power Studio | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:58 | ||
118 | MATUSIŃSKI Łukasz | 5518 | Power Studio | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:58 | ||
119 | MRÓZ Łukasz | 5519 | Power Studio | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:58 | ||
120 | SZLACHETKA Monika | 5520 | Power Studio | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:48 | ||
121 | TABORSKI Tomasz | 5521 | Power Studio | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:34:07 | ||
122 | WALIGÓRA Dariusz | 5522 | Power Studio | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:28:33 | ||
123 | ŻELAZKO Paulina | 5523 | Power Studio | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:26 | ||
124 | BROŻEK Artur | 5524 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:23:56 | ||
125 | KARGOL Damian | 5546 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:02 | |||
126 | KIEŁBIK Kamil | 5547 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:28:17 | |||
127 | KISZNIEWSKI Aleksander | 5548 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:27:44 | |||
128 | KISZNIEWSKI Marcin | 5549 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:01 | |||
129 | KNAPCZYK Maciej | 5550 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:13 | |||
130 | KORZEŃ Krzysztof | 5551 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:27:21 | |||
131 | KOZŁOWSKI Paweł | 5552 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:27:06 | |||
132 | KULIGOWSKA Agata | 5553 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:39 | |||
133 | ZDANCEWICZ Paulina | 5575 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:35:55 | |||
134 | ZWIJACZ Łukasz | 5576 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:28:18 | |||
135 | KNOPIK Łukasz | 5577 | #blues brothers# | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:53 | ||
136 | PRZEDPEŁSKI Mariusz | 5578 | #blues brothers# | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:39 | ||
137 | WODA Grzegorz | 5579 | AH Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:24:40 | ||
138 | WODA Kamil | 5580 | AH Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:24:41 | ||
139 | ŻUREK Krzysztof | 5581 | AH Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:24:40 | ||
140 | LACH Agnieszka | 5582 | Auuuuu | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:09 | ||
141 | MIŚ Jarosław | 5604 | Electrolux Świdnica | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:26:07 | ||
142 | WIDUTO Andrzej | 5606 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:31 | ||
143 | GAMRACKA Katarzyna | 5607 | FRIKI | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:51:18 | ||
144 | RUDNICKA Anna | 5608 | FRIKI | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:51:17 | ||
145 | WĘGLARSKI Jacek | 5609 | FRIKI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:51:19 | ||
146 | JAMROZIK Adrian | 5610 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:17 | ||
147 | KSIĘŻOPOLSKA Małgorzata | 5611 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:01 | ||
148 | LASOŃ Kamil | 5634 | Ojojoj Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:32 | ||
149 | LASOŃ Katarzyna | 5635 | Ojojoj Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:31 | ||
150 | LISZKA Dariusz | 5636 | Ojojoj Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:32 | ||
151 | BIENIAS Emilia | 5637 | Ragnarok Szczecin | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:25 | ||
152 | CZAJKOWSKI Dawid | 5638 | Ragnarok Szczecin | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:25 | ||
153 | KARPIŃSKI Bartłomiej | 5639 | Ragnarok Szczecin | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:24 | ||
154 | MURYN Dawid | 5640 | Ragnarok Szczecin | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:24 | ||
155 | BOCZEK Jakub | 5662 | Valeo Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:27:07 | ||
156 | BUKOWSKI Radosław | 5663 | Valeo Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:31 | ||
157 | KAŁUŻA Mateusz | 5664 | Valeo Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:52 | ||
158 | KIEKEN Vianney | 5665 | Valeo Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:26:42 | ||
159 | KOZUB Marek | 5666 | Valeo Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:21 | ||
160 | KWARCIAK Grzegorz | 5667 | Valeo Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:44 | ||
161 | MALIK Adrian | 5668 | Valeo Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:26:43 | ||
162 | PŁONKA Jacek | 5669 | Valeo Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:52 | ||
163 | MUSIELSKI Sebastian | 5691 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:24:59 | |||
164 | MYKYTA Tomasz | 5692 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:29:18 | |||
165 | OWCZARZAK Karolina | 5693 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:27:59 | |||
166 | PIKANIA Elżbieta | 5694 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:19 | |||
167 | PLISZEWSKI Piotr | 5695 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:32:32 | |||
168 | PYTLARZ Jakub | 5696 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:24:57 | |||
169 | SAK Rafał | 5697 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:29:45 | |||
170 | TRAJDOS Bartosz | 5705 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:46 | |||
171 | GIBEK Marek | 5720 | Avanade Running Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
172 | TULEJKO Michał | 5722 | Avanade Running Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
173 | WITEK Grzegorz | 5723 | Avanade Running Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:16 | ||
174 | BACHORCZYK Dawid | 5724 | Brother's Army | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:23 | ||
175 | BACHORCZYK Sebastian | 5725 | Brother's Army | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:24 | ||
176 | FILIPOWSKI Krzysztof | 5726 | BROWARY HILLS TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:25 | ||
177 | MICHALEC Łukasz | 5727 | BROWARY HILLS TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:25 | ||
178 | SZCZĘSNY Tomasz | 5749 | HELL(a)S GUNNERS | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:59 | ||
179 | ZAJĄC Marcin | 5750 | HELL(a)S GUNNERS | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:58 | ||
180 | ZEGRODNIK Leszek | 5751 | HELL(a)S GUNNERS | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:01 | ||
181 | CZYŻEWSKI Jakub | 5753 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:33 | ||
182 | OPOKA Piotr | 5754 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:07 | ||
183 | PETRYKOWSKI Jakub | 5755 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:03 | ||
184 | TILLES Anna | 5756 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:04 | ||
185 | SÁBA Josef | 5778 | SZ 01 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:21:16 | ||
186 | TRAVNICKOVA Jana | 5779 | SZ 01 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:12 | ||
187 | BURY Łukasz | 5780 | SzwagryR | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:52 | ||
188 | KUŹMA Kamil | 5781 | SzwagryR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:53 | ||
189 | KALETA Tomasz | 5782 | Walkielona | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:24:17 | ||
190 | PALARCZYK Adam | 5783 | Walkielona | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:24:17 | ||
191 | FEDEROWICZ Grzegorz | 5784 | Wataha | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:30 | ||
192 | KUKUŚ Rafał | 5785 | WATAHA | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:29 | ||
193 | MALCHEREK Mateusz | 5807 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:48 | |||
194 | MAZANEK Michal | 5808 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:35 | |||
195 | MĘDROWSKI Łukasz | 5809 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:04 | |||
196 | MICHALSKI Damian | 5810 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:13 | |||
197 | MICHULEC Kinga | 5811 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:13 | |||
198 | MICHULEC Oliwia | 5812 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:14 | |||
199 | MRÓZ Jakub | 5813 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:32 | |||
200 | MUSIAL Kuba | 5814 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:58 | |||
201 | OŁOWNIA Joanna | 5815 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:35 | |||
202 | - - | 5828 | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:22 | ||||
203 | WYSOCKI Aleksander | 5836 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:33 | |||
204 | ŻYŁA Mikołaj | 5837 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:01 | |||
205 | BOGUCKI Adam | 5838 | Adam+Rafał | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:23 | ||
206 | OSOWSKI Rafał | 5839 | Adam+Rafał | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:23 | ||
207 | LATOCHA Mateusz | 5840 | Ambitni Inaczej ! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:29:34 | ||
208 | ROK Marek | 5841 | Ambitni Inaczej ! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:29:36 | ||
209 | BIELICKI Krzysztof | 5842 | Biegnę bo mama kazała | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:37 | ||
210 | ROJEWSKI Michał | 5843 | Biegnę bo mama kazała | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:45 | ||
211 | KIDAWA Grzegorz | 5865 | Kołczu Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:35:14 | ||
212 | KRÓLEWICZ Mateusz | 5866 | Kołczu Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:30:35 | ||
213 | KRÓLIKOWSKA Agnieszka | 5867 | Kołczu Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:35:11 | ||
214 | KRÓLIKOWSKI Paweł | 5868 | Kołczu Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:26:31 | ||
215 | OBERTYN Tomasz | 5869 | Kołczu Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:26:32 | ||
216 | GŁOWACKA Katarzyna | 5870 | Krakuski | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:45 | ||
217 | MIELCARZ Marcin | 5871 | PACZKOŚWIRY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:04 | ||
218 | DACHOWSKI Paweł | 5872 | Piękne&Bestie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:45 | ||
219 | GARNCZAREK Grzegorz | 5894 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:30:10 | ||
220 | GARNCZAREK Katarzyna | 5895 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:30:11 | ||
221 | JAROSZ Adam | 5896 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:52 | ||
222 | JAROSZ Agnieszka | 5897 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:51 | ||
223 | LAMPARSKI Paweł | 5898 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:53 | ||
224 | LEZIAK Adam | 5899 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:53 | ||
225 | MICHALEC Marta | 5900 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:30:11 | ||
226 | SERSISKO Dagmara | 5901 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:52 | ||
227 | DANILUK Mateusz | 5923 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:31:10 | |||
228 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 5924 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:27:12 | |||
229 | DAWIDZIAK Wojciech | 5925 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:28:34 | |||
230 | DYLĄG Rafał | 5926 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:31:21 | |||
231 | DYLĄG Sebastian | 5927 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:31:20 | |||
232 | DYMACZ Krzysztof | 5928 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:41 | |||
233 | FARAŚ Mateusz | 5929 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:07 | |||
234 | GRZEGÓRZEK Anna | 5930 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:18 | |||
235 | GULATOWSKA Klaudia | 5931 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:31:34 | |||
236 | PAK Dominik | 5952 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:36:50 | |||
237 | PAŁUCKI Grzegorz | 5953 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:19 | |||
238 | PASTERNAK Patryk | 5954 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:30:32 | |||
239 | PYZIAK Agnieszka | 5955 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:46 | |||
240 | SŁOWIK Wojciech | 5956 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:47 | |||
241 | TOMASIAK Klementyna | 5957 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:27:07 | |||
242 | URBAŃCZYK Piotr | 5958 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:34:46 | |||
243 | URBANEK Patryk | 5959 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:33:14 | |||
244 | DOLUK Katarzyna | 5960 | Ambitni Inaczej ! | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:32 | ||
245 | GROH Thomas | 5981 | CF Rzeszów | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:29:43 | ||
246 | JANDA Rafał | 5982 | CF Rzeszów | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:29:05 | ||
247 | SADOWSKA Emilia | 5983 | Deloitte Adventure Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:10 | ||
248 | ŁOPUCH Robert | 5984 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:30:10 | ||
249 | OCIESA Marta | 5985 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:27:34 | ||
250 | PALION Marcin | 5986 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:27:35 | ||
251 | GIERLACH Ewa | 5987 | HealthAhead | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:38:00 | ||
252 | KUBRAK Kamil | 5988 | HealthAhead | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:38:02 | ||
253 | KNAUER Magdalena | 6010 | Słodkie Truskawki | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:50 | ||
254 | MATUSIK Aleksandra | 6012 | Słodkie Truskawki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:48 | ||
255 | PORĘBA Mateusz | 6013 | Słodkie Truskawki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:05 | ||
256 | STRZELEC Oliwia | 6014 | Słodkie Truskawki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:45 | ||
257 | ŚWIĄTKOWSKA Marta | 6015 | Słodkie Truskawki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:06 | ||
258 | TOPOLSKA Ewa | 6016 | Słodkie Truskawki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:36 | ||
259 | WOJTANOWICZ Monika | 6017 | Słodkie Truskawki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:28 | ||
260 | KLUCZEWSKI Krzysztof | 6039 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:29:21 | |||
261 | KMIECIAK Krzysztof | 6040 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:29:56 | |||
262 | KOCOLOWSKI Jurek | 6041 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:36:31 | |||
263 | KOWALSKI Kamil | 6042 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:22:29 | |||
264 | ŁAJCZAK Patryk | 6043 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:29:20 | |||
265 | LORISZ Damian | 6044 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:30:04 | |||
266 | MACHERA Rafał | 6045 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:24:15 | |||
267 | MADEJ Grzegorz | 6046 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:33:20 | |||
268 | MĄDRY Tomasz | 6047 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:29:57 | |||
269 | ŚNIEŻYŃSKI Krzysztof | 6068 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:27:22 | |||
270 | SOŁEK Tomasz | 6069 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:22 | |||
271 | SUCHANEK Paweł | 6070 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:30:01 | |||
272 | SZAŁAJ Piotr | 6071 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:35:43 | |||
273 | SZCZUREK Piotr | 6072 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:27:31 | |||
274 | SZELĄG Jakub | 6073 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:50 | |||
275 | TOMALAK-BORUŃ Monika | 6074 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:32:47 | |||
276 | TOMCZAK Artur | 6075 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:30:20 | |||
277 | TOMCZAK Joanna | 6076 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:30:21 | |||
278 | PAJĄK Dominik | 6097 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:59 | ||
278 | PRENDOTA Anna | 6098 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:59 | ||
280 | PRENDOTA Grzegorz | 6099 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:00 | ||
281 | STYLOK Dawid | 6100 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:34:19 | ||
282 | KOCISZEWSKI Łukasz | 6102 | Dzikie Żubry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:21 | ||
283 | MIKŁUSZKA Doris | 6103 | Dzikie Żubry | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:21 | ||
284 | BEMBENEK Patrycja | 6104 | Eko-Okna Runners | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:34:18 | ||
285 | BARCEWICZ Adam | 6126 | P O T Ę Ż N Y Otwur | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:36:12 | ||
286 | SARNECKI Łukasz | 6127 | PACZKOŚWIRY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:06 | ||
287 | SMUŁA Magdalena | 6128 | Power Studio | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:56 | ||
288 | SMUŁA Przemysław | 6129 | Power Studio | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:57 | ||
289 | BARSZCZ Dominika | 6130 | Rossmann | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:40:01 | ||
290 | GALAS Anna | 6131 | Rossmann | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:35:07 | ||
291 | KUKLA Janusz | 6132 | Rossmann | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:35:09 | ||
292 | HAWEL Rafał | 6134 | runcoholics | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:52 | ||
293 | BORTNOWSKI Patryk | 6155 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:29:43 | |||
294 | CUDOK Krzysztof | 6156 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:25:19 | |||
295 | DOBOSZ Monika | 6157 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:32:58 | |||
296 | FIGURSKI Łukasz | 6158 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:41:01 | |||
297 | FORMAS Łukasz | 6159 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:33:46 | |||
298 | FRONCEK Kazimierz | 6160 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:22:39 | |||
299 | GEMBAROWSKA Dorota | 6162 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:32:52 | |||
300 | KRZYSTYNIAK Grzegorz | 6178 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:26:55 | |||
301 | OLCZYK Piotr | 6184 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:35:37 | |||
302 | PAPINA Monika | 6185 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:35:08 | |||
303 | PAPROCKA Karolina | 6186 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:36:19 | |||
304 | PAPUGA Kamil | 6187 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:43 | |||
305 | POLAŃSKI Franciszek | 6188 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:27:53 | |||
306 | PUCHAŁA Kamil | 6189 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:50 | |||
307 | PYTEL Tomasz | 6190 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:22:18 | |||
308 | QUIRINI Aleksandra | 6191 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:28:58 | |||
309 | QUIRINI Ewa | 6192 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:28:58 | |||
310 | SULSKI Łukasz | 6213 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:03 | ||
311 | BORKAŁA Jakub | 6214 | Górki Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:30:40 | ||
312 | CZYZ Wojciech | 6215 | Górki Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:30:39 | ||
313 | GĄGOLA Damian | 6216 | Górki Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:30:41 | ||
314 | ŁASOCHA Marceli | 6217 | GRUPA ŁASOCHY | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:31:44 | ||
315 | BOLOZ Dariusz | 6218 | GSB NOWY SĄCZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:02 | ||
316 | MAJOCHA Paweł | 6220 | GSB NOWY SĄCZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:02 | ||
317 | PORĘBA Tomek | 6221 | GSB NOWY SĄCZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:02 | ||
318 | HOMONCIK Tomasz | 6242 | Przepite talenty | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:03 | ||
319 | KLIMCZAK Krzysztof | 6243 | Przepite talenty | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:02 | ||
320 | TURCHAN Maciej | 6244 | RMF 4RACING Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:34 | ||
321 | KASZKOWIAK Patryk | 6245 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:33:47 | ||
322 | TUREK Bartek | 6246 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:33:48 | ||
323 | BOROWY Karol | 6247 | Sietnioki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:32:09 | ||
324 | DROBNY Szymon | 6248 | Sietnioki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:32:08 | ||
325 | ZĄBEK Żaneta | 6249 | Sietnioki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:32:10 | ||
326 | KASPROWSKI Krzysztof | 6271 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:38:10 | |||
327 | KASPROWSKI Michał | 6272 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:38:09 | |||
328 | KOMISAREK Patryk | 6273 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:21:35 | |||
329 | KONOPKA Dominik | 6274 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:05 | |||
330 | KOS Piotr | 6275 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:28:27 | |||
331 | KRASOŃ Janusz | 6276 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:27:05 | |||
332 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 6278 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:30:43 | |||
333 | LANG Michał | 6279 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:21 | |||
334 | PRZYSIĘŻNIUK Mariusz | 6300 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:28:53 | |||
335 | PSTUS Marcin | 6301 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:28:49 | |||
336 | RADWAN Bartłomiej | 6302 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:32:30 | |||
337 | RĘBISZ Dawid | 6303 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:22 | |||
338 | ROMANIEC Przemek | 6304 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:33 | |||
339 | SAKOWSKI Mateusz | 6306 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:27:05 | |||
340 | SAKOWSKI Paweł | 6307 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:27:04 | |||
341 | PĘPEK Rafał | 6329 | 3KingTeam | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:35:13 | ||
342 | SZCZYPKA Jacek | 6330 | 3KingTeam | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:35:51 | ||
343 | SZTAFIŃSKI Wojciech | 6331 | 3KingTeam | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:35:50 | ||
344 | WÓJCIKIEWICZ Damian | 6332 | 3KingTeam | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:35:41 | ||
345 | DYŚ Mariusz | 6333 | Adler Pelzer Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:58 | ||
346 | JANIKOWSKI Adam | 6334 | Adler Pelzer Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:54 | ||
347 | KOWALEK Agnieszka | 6335 | Adler Pelzer Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:38 | ||
348 | LIGAS Michał | 6336 | Adler Pelzer Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:56 | ||
349 | NAWROT Tomasz | 6360 | Mieszanka Krakowska | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:36:47 | ||
350 | DREKSLER Jakub | 6361 | Nurture + Two-Up | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:09 | ||
351 | KORONA Wojciech | 6362 | Nurture + Two-Up | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:09 | ||
352 | KUBISZ Krzysztof | 6363 | Nurture + Two-Up | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:10 | ||
353 | MACHOWSKI Piotr | 6364 | Nurture + Two-Up | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:51 | ||
354 | NOWAK Damian | 6365 | Nurture + Two-Up | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:08 | ||
355 | WIANKOWSKI Dawid | 6387 | Twardziele Team Bogatynia | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:24:26 | ||
356 | CUDNIEWICZ Bartosz | 6388 | WKJ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:06 | ||
356 | CUDNIEWICZ Damian | 6389 | WKJ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:02 | ||
358 | DOMAGAŁA Patryk | 6390 | WKJ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:04 | ||
359 | HOJKA Jakub | 6391 | WKJ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:03 | ||
360 | BARTCZAK Sebastian | 6392 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:27:17 | |||
361 | BATKIEWICZ Maciej | 6393 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:32:22 | |||
362 | BORAK Mirek | 6394 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:29:44 | |||
363 | BOROWICZ Marta | 6395 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:34:36 | |||
364 | MAJĘTNY Karina | 6416 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:15 | |||
365 | MATERNY Łukasz | 6417 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:33:21 | |||
366 | OSMAN Marcin | 6418 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:28:57 | |||
367 | PŁAZA Piotr | 6419 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:25:30 | |||
368 | PORĘBSKI Arkadiusz | 6420 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:32:01 | |||
369 | SŁOWIK Natalia | 6421 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:43:16 | |||
370 | SOBOL Borys | 6422 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:05 | |||
371 | STOLARSKI Kamil | 6423 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:29:32 | |||
372 | SZLĘZAK Mateusz | 6424 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:13 | |||
373 | BURZYŃSKI Marek | 6445 | InPost Kraków | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:43 | ||
374 | FELKIEWICZ Marcin | 6446 | InPost Kraków | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:42 | ||
375 | KĄCKI Michał | 6447 | InPost Kraków | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:41 | ||
376 | KARCZEWSKI Tomasz | 6448 | InPost Kraków | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:44 | ||
377 | KOSOWSKI Maciej | 6449 | InPost Kraków | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:41 | ||
378 | KRASOŃ Łukasz | 6450 | InPost Kraków | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:43 | ||
379 | LEWANDOWSKI Leszek | 6462 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:17 | ||
380 | WASZKIEWICZ Mateusz | 6474 | Palarnia Kawy JA-WA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:36:55 | ||
381 | WASZKIEWICZ Sebastian | 6475 | Palarnia Kawy JA-WA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:36:55 | ||
382 | KOZIOŁ Grzegorz | 6477 | Pogromcy Błota | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:39 | ||
383 | KOWALSKI Józef | 6478 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:23:03 | ||
384 | ŁOBOCKI Andrzej | 6479 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:25:59 | ||
385 | SOBOCZYŃSKI Bartosz | 6480 | Power Studio | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:55:02 | ||
386 | KOŚCIELNIAK Adam | 6481 | Rossmann | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:32:09 | ||
387 | SANKIEWICZ Agnieszka | 6503 | ZOEE | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:32:44 | ||
388 | AMBROZIAK Sebastian | 6504 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:31 | |||
389 | BIELECKI Paweł | 6505 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:34:04 | |||
390 | CHOCHOŁ Michał | 6506 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:41:37 | |||
391 | CYMERMAN Monika | 6507 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:41:38 | |||
392 | CZADERSKI Czesław | 6508 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:29:37 | |||
393 | FIGARSKA Patrycja | 6509 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:41:34 | |||
394 | GULATOWSKI Rafal | 6510 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:31:37 | |||
395 | KACZOR Paweł | 6549 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:26:18 | |||
396 | SIEJKA Marcin | 6550 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:19 | |||
397 | PACEK Cezary | 6552 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:19 | ||
398 | BUCZKOWSKI Krzysztof | 6554 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:25:34 | |||
399 | DRECHNY Michał | 6555 | 4F RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:25 | ||
400 | LENCZOWSKI Jakub | 6556 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:24:21 | |||
401 | WITKOWSKI Paweł | 6558 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:26:59 | |||
402 | KOZLOWSKI Dawid | 6559 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
403 | ZAKRZEWSKI Tomasz | 6560 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:31:46 | |||
404 | TOMCZAK Jacek | 6561 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:04 | ||
405 | PIEKARSKI Grzegorz | 6562 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:25:56 | |||
406 | KROCZYK Lesław | 6563 | Dwa Hanysy (jeden łysy) | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:56 | ||
407 | WARWAS Roman | 6565 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:11 | |||
408 | DOŃCZEWSKI Jakub | 6566 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:35 | ||
409 | SZPONDER Dominik | 6568 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:03 | |||
410 | MOJECKI Jakub | 6569 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:50 | |||
411 | CIOŁCZYK Sylwia | 6570 | powerstudio | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:34 | ||
412 | BLACHOWICZ Piotr | 6576 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:28:07 | |||
413 | BUKOWSKI Radosław | 6577 | Valeo Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:42 | ||
414 | PIELESZ Małgorzata | 6578 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:56 | |||
415 | WALKIEWICZ Karolina | 6579 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:32:47 | |||
416 | HEINRICH Marek | 6580 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:26:22 | |||
417 | MAKOWSKI Marek | 6581 | Łyse Węże | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:49 | ||
418 | CHACAGA Paweł | 6585 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:28:39 | |||
419 | ROK Bartosz | 6586 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:25:27 | |||
420 | KOWALSKI Józef | 6590 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:20:31 | ||
421 | GRABOWSKI Bartlomiej | 6591 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:35:51 | |||
422 | KUKLEWICZ Stanisław | 6592 | mieszanka krakowska | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:36:46 | ||
423 | GAJEWSKA Joanna | 6593 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:35:59 | |||
424 | BUCZAK Łukasz | 6594 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:30:57 | |||
425 | MUSIAŁ Michał | 6595 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:24:46 | |||
426 | CZAJER Marcin | 6596 | Canon ITO Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:30:01 | ||
427 | MYŚLIWY Bartek | 6597 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:40:00 | |||
428 | KĄDZIELSKI Mirosław | 5012 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:24:11 | ||
429 | LORENC Łukasz | 5013 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:17:33 | ||
430 | WOJEWÓDKA Krystian | 5014 | Etrans Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:21:16 | ||
431 | CHŁĄD Aleksander | 5015 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:19:36 | ||
432 | GAŁDYN Kamil | 5016 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:18:15 | ||
433 | PRUSAK Piotr | 5018 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:16:18 | ||
434 | BARANOWSKA Katarzyna | 5019 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:20:02 | ||
435 | SZUMLAŃSKI Marcin | 5020 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:18:35 | ||
436 | JUSZCZYK Jarosław | 5021 | Gosław Sport Center | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:33:33 | ||
437 | CZACH Tobiasz | 5023 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:19:34 | ||
438 | FAJFER Michał | 5024 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:16:19 | ||
439 | GORYCKI Piotr | 5025 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:20:47 | ||
440 | JAGIEŁO Michał | 5026 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:16:24 | ||
441 | JANKOWIAK Piotr | 5027 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:27:46 | ||
442 | KLONOWSKI Kamil | 5028 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:18:27 | ||
443 | ROMANOWSKI Łukasz | 5038 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:20:40 | ||
444 | SUCHY Tomasz | 5040 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
445 | SZYMEL Jacek | 5041 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:28:33 | ||
446 | WÓJCIK Adam | 5045 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:19:12 | ||
447 | ŻELAZKO Kamil | 5046 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:23:59 | ||
448 | CHAIEB Sebastian | 5047 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:21:52 | ||
449 | JURECKI Adrian | 5049 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:21:28 | ||
450 | BURBUL Przemysław | 5050 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:21:40 | ||
451 | POLIT Bartłomiej | 5051 | Ninja team | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:24:09 | ||
452 | GĘBARA Łukasz | 5053 | OCR TEAM DĘBICA | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:18:07 | ||
453 | JAGODZIŃSKI Karol | 5055 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:19:24 | ||
454 | MOROŃ Bartłomiej | 5056 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:18:03 | ||
455 | SADOWSKI Michał | 5057 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:20:15 | ||
456 | SALAMON Mateusz | 5058 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:15:33 | ||
457 | OTWINOWSKI Maciej | 5067 | Scyzory | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:20:05 | ||
458 | FILIP Bartosz | 5068 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:18:26 | ||
459 | LEBIODA Marcin | 5069 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:22:56 | ||
460 | PIOTROWSKI Grzegorz | 5070 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:19:58 | ||
461 | WYPUKOŁ Jakub | 5071 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:17:31 | ||
462 | ZOCŁOŃSKI Łukasz | 5072 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:21:08 | ||
463 | KAZIMIERCZAK Paweł | 5073 | Sportera OCR | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:26:30 | ||
464 | FILAPEK Bartosz | 5074 | Tree Crew | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:26:29 | ||
465 | JAHNS Adam | 5078 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:35:08 | ||
466 | TUROS Maciej | 5079 | X-Team Special Forces | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:22:02 | ||
467 | KALININ Jarosław | 5080 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:17:42 | ||
468 | POŚPIECH Krzysztof | 5081 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:19:36 | ||
469 | ARDELLI Adaś | 5084 | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:21:48 | |||
470 | BASZAK Paweł | 5085 | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:19:52 | |||
471 | GIEMZA Michał | 5094 | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:23:29 | |||
472 | HEBDA Adrian | 5096 | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:21:39 | |||
473 | KOSTECKI Michał | 5100 | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:22:48 | |||
474 | MISIAK Piotr | 5102 | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:22:00 | |||
475 | ŚWIATOWIEC Adrian | 5105 | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:10:21 | |||
476 | SZCZOTOK Wiktor | 5106 | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:30:23 | |||
477 | CHMIELORZ Donata | 5109 | Carbon OCR Racing Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:38:39 | ||
478 | WYSOCKA Klaudia | 5110 | Carbon OCR Racing Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:36:07 | ||
479 | BIELEC Kinga | 5115 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:25:59 | ||
480 | MARKOWICZ Ewelina | 5117 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 01:17:26 | ||
481 | SPRAWKA Marta | 5131 | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:34:19 | |||
482 | STANISŁAWSKA Sandra | 5212 | Credendo Vides | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:11 | ||
483 | KALETA Sebastian | 5214 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:17 | ||
484 | SOKOŁOWSKA Monika | 5215 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:17 | ||
485 | ZUGAJ Marek | 5216 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:04 | ||
486 | DUŹNIAK Urszula | 5217 | DENISTEAM | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:53 | ||
487 | HANDZLIK Barbara | 5218 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:53 | ||
488 | WĘGRZYK Marcin | 5219 | Dwa Hanysy (jeden łysy) | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:57 | ||
489 | SCHMIDT Paweł | 5220 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:00 | ||
490 | TUZINKIEWICZ Jagoda | 5221 | Ex Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:09 | ||
491 | BUŁAWA Radosław | 5222 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:50 | ||
492 | CZEPIEC Alicja | 5223 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:23 | ||
493 | DOBEK Marcin | 5224 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:26 | ||
494 | HANUSIAK Leszek | 5227 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:14 | ||
495 | KOŁODZIEJ Tomek | 5228 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:50 | ||
496 | ŁUCZAK Paweł | 5229 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:55 | ||
497 | MARZEC Paweł | 5231 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:18 | ||
498 | MŁYNARCZYK Tatiana | 5232 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:51 | ||
499 | ADAMCZYK Paweł | 5240 | Kryzys Wieku Średniego | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:29 | ||
500 | LEŚNIAK Grzegorz | 5241 | Kryzys Wieku Średniego | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:30 | ||
501 | BOGATY Gabriela | 5242 | Lemon Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:40 | ||
502 | CHAIEB Natalia | 5243 | Lemon Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:20 | ||
503 | ŁOBODA Agnieszka | 5244 | Lemon Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:39 | ||
504 | MROCZKA Maciej | 5247 | Lesisko | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:24 | ||
505 | WOLNY Grzegorz | 5249 | Lesisko | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:36 | ||
506 | WOLNY Krzysztof | 5250 | Lesisko | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:40 | ||
507 | CICHY Maria | 5251 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:35 | ||
508 | GRYBOŚ Patrycja | 5254 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:33 | ||
509 | LIZUREK Agnieszka | 5255 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:34 | ||
510 | MACIEJEWSKA SIWY Ela | 5256 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:30 | ||
511 | ZAWADZKI Bartosz | 5265 | Mateo Dream Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:37 | ||
512 | SEKUŁA Dawid | 5266 | OCRTraining.pl | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:27 | ||
513 | KNOT Martyna | 5267 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:50 | ||
514 | BYRSKI Grzegorz | 5268 | PONAR WADOWICE | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:02 | ||
515 | DĘBSKI Dariusz | 5269 | PONAR WADOWICE | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:23:47 | ||
516 | GOŁĄB Łukasz | 5270 | PONAR WADOWICE | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:41 | ||
517 | JASKIERNIA Jarosław | 5271 | PONAR WADOWICE | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:01 | ||
518 | JASKIERNIA Krzysztof | 5272 | PONAR WADOWICE | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:33:59 | ||
519 | DRASZAWKA Łukasz | 5274 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:33 | ||
520 | PINOCY Szymon | 5275 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:50 | ||
521 | KLEJNOWSKI Mateusz | 5276 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:37 | ||
522 | GAWEŁ Marcin | 5277 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:46 | ||
523 | MARZEC Tomasz | 5278 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:47 | ||
524 | SAPIŃSKI Kamil | 5279 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:45 | ||
525 | LEBIEST Radosław | 5280 | SRTG Niepołomice | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:39 | ||
526 | BROŻEK Bartosz | 5281 | Warchlaki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:06 | ||
527 | BALON Radek | 5282 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:03 | |||
528 | BIK Piotr | 5284 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:23 | |||
529 | CIEPIELEWSKI Mateusz | 5285 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:11 | |||
530 | HELLER Szymon | 5296 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:15 | |||
531 | JAŚKO Tomasz | 5297 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:20:10 | |||
532 | JEDYNAK Mateusz | 5298 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:55 | |||
533 | JOB Agnieszka | 5299 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:49 | |||
534 | JUDEK Łukasz | 5300 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:24:12 | |||
535 | KACHNIARZ Maciek | 5301 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:38 | |||
536 | KASTELIK Bartosz | 5302 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:17 | |||
537 | KOPICZKO Jan | 5303 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:45 | |||
538 | KORBAŚ Dawid | 5304 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:11 | |||
539 | KOZAK Konrad | 5305 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:12 | |||
540 | KOZIOŁ Aneta | 5306 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:49 | |||
541 | KRUPNIK Wojciech | 5307 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:53 | |||
542 | LIZOŃ Rafał | 5309 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:50 | |||
543 | NAWOROL Konrad | 5310 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:23 | |||
544 | PAŁKA Magdalena | 5311 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:49 | |||
545 | PIERZCHAŁA Łukasz | 5312 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:49 | |||
546 | PIOTROWSKI Mirosław | 5313 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:47 | |||
547 | MRÓWKA Marek | 5324 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:47 | |||
548 | SZYMANOWSKI Michal | 5325 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:51 | |||
549 | TARNOWSKI Kamil | 5326 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:13 | |||
550 | WAŃKOWICZ Adrian | 5327 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:24 | |||
551 | WERKOWSKI Marek | 5328 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:33 | |||
552 | WIERZBICKI Adam | 5329 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:45 | |||
553 | CYGANEK Agnieszka | 5331 | Befit24team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:37 | ||
553 | KOCON Katarzyna | 5332 | Befit24team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:38 | ||
555 | KRÓLIKOWSKI Przemysław | 5333 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:28:32 | ||
556 | MISIAK Wiesław | 5334 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:36 | ||
557 | ADAMIAK Adrian | 5337 | Delfiny Makłowicza | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:35:28 | ||
558 | BARANSKI Krzysztof | 5338 | Delfiny Makłowicza | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:25:06 | ||
559 | GORAJ Grzegorz | 5339 | Delfiny Makłowicza | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:35:29 | ||
560 | ADAMCZYK Jakub | 5340 | Drużyna mojego kumpla | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:49 | ||
561 | KOŁDA Michał | 5341 | Drużyna mojego kumpla | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:48 | ||
562 | REJDYCH Katarzyna | 5352 | KRAB | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:31 | ||
563 | ROJEK Mateusz | 5354 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:30:01 | ||
564 | CZARDYBON Dominik | 5355 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:27:14 | ||
565 | ZWIERZCHOWSKI Łukasz | 5356 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:27:14 | ||
566 | CHĘTKIEWICZ Sandra | 5357 | Momo Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:14 | ||
567 | MARKIEWICZ Dagmara | 5359 | Momo Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:03 | ||
568 | MORKA Miron | 5360 | Momo Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:13 | ||
569 | NOWAK Borys | 5361 | Momo Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:17 | ||
570 | RADWAŃSKI Patryk | 5362 | Momo Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:14 | ||
571 | ŚMIAŁEK Robert | 5363 | Momo Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:14 | ||
572 | TWARKOWSKA Aleksandra | 5364 | Momo Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:16 | ||
573 | TWARKOWSKA Anna | 5365 | Momo Team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:28 | ||
574 | BOLEK Grzegorz | 5366 | NOVOMATIC Technologies Poland | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:41 | ||
575 | BORYSEWICZ Mateusz | 5367 | NOVOMATIC Technologies Poland | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:33 | ||
576 | KASPRZYK Lukasz | 5368 | NOVOMATIC Technologies Poland | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:25 | ||
577 | MACHAJ Dominik | 5369 | NOVOMATIC Technologies Poland | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:41 | ||
578 | PYPŁACZ Szymon | 5370 | NOVOMATIC Technologies Poland | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:47:04 | ||
579 | SZKODZIŃSKI Tomasz | 5371 | NOVOMATIC Technologies Poland | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
580 | ZBOROWSKI Radek | 5381 | OBY DO PRZODU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:31 | ||
581 | JANKOWSKI Patryk | 5382 | Pijoki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:30:02 | ||
582 | NAWROT Rafał | 5383 | Pijoki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:30:02 | ||
583 | KUBATEK Kamil | 5384 | Power-is-back | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:24 | ||
584 | SUŁKOWSKI Karol | 5387 | Power-is-back | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:13 | ||
585 | WYSOWSKI Jakub | 5388 | Power-is-back | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:15 | ||
586 | BRZEZINKA Mariusz | 5389 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:28:51 | ||
587 | PIOTROWICZ Małgorzata | 5390 | SRTG Proszowice | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:35:27 | ||
588 | SZRENIAWSKI Konrad | 5391 | SRTG-Proszowice | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:35:17 | ||
589 | BRZOZA Jarosław | 5392 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:18 | ||
590 | HANKUS Krzysztof | 5393 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:27:29 | ||
591 | WITEK Tobiasz | 5396 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:25:20 | ||
592 | OCHALSKI Radosław | 5397 | SZCZWALUJACE WIEPRZE I GAZELA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:29 | ||
593 | JĘDRZEJEK Krzysztof | 5398 | Trzej Królowie | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:11 | ||
594 | BARAN Maciej | 5399 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:27:46 | |||
595 | BISKUP Bartek | 5400 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:22:42 | |||
596 | JUSZCZAK Grzegorz | 5410 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:19:38 | |||
597 | KARCZ Joanna | 5411 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:14 | |||
598 | KORGOL Fabian | 5414 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:42 | |||
599 | KOWALSKI Adam | 5415 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:23:38 | |||
600 | KRUPIŃSKI Tomasz | 5416 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:39 | |||
601 | KUSZYK Natalia | 5417 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:28:49 | |||
602 | KYSIAK Kamil | 5419 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:55 | |||
603 | LUDWA Michal | 5420 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:22 | |||
604 | LUDWA Wojciech | 5421 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:23 | |||
605 | MARTUS Pawel | 5422 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:28:08 | |||
606 | MIZIOŁEK Patryk | 5423 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:22:32 | |||
607 | MUSZYŃSKA Bożena | 5424 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:28:55 | |||
608 | MUSZYŃSKI Piotr | 5425 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:22 | |||
609 | NACHOWICZ Tomasz | 5426 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:34:08 | |||
610 | OLESKOWICZ Sebastian | 5427 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:27:31 | |||
611 | PIĄTEK Ewa | 5428 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:31:35 | |||
612 | ŚWIDER Ewa | 5439 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:35:38 | |||
613 | SZCZUREK Grzegorz | 5441 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:27:12 | |||
614 | SZCZUREK Mateusz | 5442 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:34:53 | |||
615 | TATOŃ Grzegorz | 5443 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:30:27 | |||
616 | TOMECZKO Angelika | 5444 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:11 | |||
617 | TWOREK Przemysław | 5445 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:15 | |||
618 | ULICKA Marlena | 5446 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:35:27 | |||
619 | WÓJCIK Paweł | 5447 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:53 | |||
620 | ZAJĄC Zbigniew | 5450 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:27:44 | |||
621 | BOĆKO Hubert | 5451 | ACTA 3.0 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:19 | ||
622 | KOMNATA Jakub | 5452 | ACTA 3.0 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:21 | ||
623 | SOLECKI Krzysztof | 5453 | ACTA 3.0 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:19 | ||
624 | BEDNARZ Mateusz | 5454 | Błotne Bestie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:35 | ||
625 | POLEWKA Dominik | 5455 | Błotne Bestie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:37 | ||
626 | CHOROŚ Grzegorz | 5456 | BOX88 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:47 | ||
627 | DELENGOWSKI Łukasz | 5457 | BOX88 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:49 | ||
628 | SZUMAR Marina | 5467 | BOX88 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:50 | ||
628 | URBAN Paweł | 5468 | BOX88 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:00 | ||
630 | WERSZLER Maciej | 5469 | BOX88 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:39 | ||
631 | WÓJCIK Patryk | 5470 | BOX88 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:49 | ||
632 | KOZŁOWSKA Malwina | 5471 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:29 | ||
633 | NOWAKOWSKI Marcin | 5472 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:30 | ||
634 | GRUSZECKI Wojciech | 5473 | Go Aptiv! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:31:52 | ||
635 | GUMIELA Adam | 5474 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:01 | ||
636 | CISZEWSKI Krzysztof | 5476 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:20 | ||
637 | DZIERŻAK Elżbieta | 5477 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:30:05 | ||
638 | GARBACZ Damian | 5478 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:21 | ||
639 | GARBACZ Kazimierz | 5479 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:22 | ||
640 | GARBACZ Rafał | 5480 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:33:10 | ||
640 | GARBACZ Sara | 5481 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:19 | ||
642 | HUDASZEK Zbigniew | 5482 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:24:55 | ||
643 | KARP Ireneusz | 5483 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:35:41 | ||
644 | KITOWSKA Anna | 5484 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:30:06 | ||
645 | KOTARBA Iwona | 5485 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:01 | ||
646 | KOTARBA Piotr | 5486 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:30:29 | ||
647 | KOWALCZYK Ewa | 5487 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:33:50 | ||
648 | PIETRAS Sławomir | 5496 | Jak to jest być skrybą? | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:10 | ||
649 | TALIK Piotr | 5497 | Jak to jest być skrybą? | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:12 | ||
650 | WIERZBA Artur | 5498 | Jak to jest być skrybą? | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
651 | BREMER Adam | 5501 | Miraz Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:38 | ||
652 | DOBOSZ Agnieszka | 5502 | OCR TEAM DĘBICA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:03 | ||
653 | GĄSIOR Monika | 5503 | OCR TEAM DĘBICA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:03 | ||
654 | WOJTASZEK Anna | 5504 | OCR TEAM DĘBICA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:03 | ||
655 | ANUS Przemysław | 5505 | Pogoń Bydło | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:52 | ||
656 | BANIK Tomasz | 5506 | Pogoń Bydło | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:53 | ||
657 | PAJAK Kamil | 5507 | Pogoń Bydło | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:56 | ||
658 | KOSIŃSKA Anna | 5509 | Pogromcy Błota | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:39 | ||
659 | MADETKO Arkadiusz | 5510 | Pogromcy Błota | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:38 | ||
660 | RADWAŃSKA Agnieszka | 5511 | Pogromcy Błota | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:38 | ||
661 | JARNO Anna | 5512 | Power Studio | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:47 | ||
662 | KLIMEK Mirosław | 5514 | Power Studio | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:28:32 | ||
663 | KRUPA Lukasz | 5515 | Power Studio | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:28 | ||
664 | KUCHTA Anna | 5516 | Power Studio | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:57 | ||
665 | SZATKOWSKA Agnieszka | 5526 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:27:10 | ||
666 | CZAJKOWSKI Bartosz | 5527 | TE Connectivity Run Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:24:53 | ||
667 | FARON Koralina | 5528 | TOFU TEAM | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:12 | ||
668 | KUDZIA Konrad | 5529 | TOFU TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:11 | ||
669 | BIAŁEK Katarzyna | 5530 | Więcej jedzenia i spania! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:44 | ||
670 | KAWALEC Anna | 5531 | Więcej jedzenia i spania! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:42 | ||
671 | PIETRZYK Ewa | 5532 | Więcej jedzenia i spania! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:43 | ||
672 | BŁAUT Mateusz | 5535 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:28:16 | |||
673 | CICHOŃ Jakub | 5536 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:29 | |||
674 | CIESIELSKI Przemysław | 5537 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:32:05 | |||
675 | FUS Szymon | 5539 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:28 | |||
676 | GNIECKI Krystian | 5540 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:25:09 | |||
677 | GRUSZOWSKA Marta | 5541 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:05 | |||
678 | HORAB Piotr | 5542 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:28:07 | |||
679 | JANKOWSKI Maciej | 5543 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:35:40 | |||
680 | KAŁUŻNY Krzysztof | 5544 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:13 | |||
681 | KAMIŃSKA Ewelina | 5545 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:30:27 | |||
682 | KURCZAB Krzysztof | 5554 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:30 | |||
683 | LOCH Miroslaw | 5555 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:31:44 | |||
684 | MATUSZ Jakub | 5556 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:12 | |||
685 | PAWLYTA Marcin | 5561 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:35:57 | |||
686 | PINCZEWSKI Janusz | 5562 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:33:49 | |||
687 | ROMAN Małgorzata | 5563 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:30:24 | |||
688 | RUSNAK Paweł | 5565 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:27:22 | |||
689 | ŚCIEŻKA Filip | 5566 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:29:01 | |||
690 | STASIEWICZ Grzegorz | 5567 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:27:14 | |||
691 | ŚWISTUŃ Eugeniusz | 5568 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:25:18 | |||
692 | WANTUŁA Alicja | 5570 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:44 | |||
693 | WOJCIECHOWSKI Mateusz | 5572 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:40 | |||
694 | WSOLAK Wojciech | 5573 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:25:09 | |||
695 | ZACHRADNIK Michał | 5574 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:02 | |||
696 | PIĄTEK Rafał | 5583 | Befit24team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:29:47 | ||
697 | BOROWIECKA-GRZYMKOWSKA Agata | 5585 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:36 | ||
698 | HANUSZ Aneta | 5586 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:42 | ||
699 | HANUSZ Krzysztof | 5587 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:41 | ||
700 | DAVIS Lindsey | 5591 | Ecolab | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:33 | ||
701 | KLIMEK Magdalena | 5592 | Ecolab | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:31 | ||
702 | KONEFAŁ Adrian | 5593 | Ecolab | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:34 | ||
703 | LEKSTON Bartłomiej | 5594 | Ecolab | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:34 | ||
704 | PIDEK Paulina | 5595 | Ecolab | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:32 | ||
705 | SADOWSKA Martyna | 5596 | Ecolab | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:31 | ||
706 | SOBALA Andrzej | 5597 | Ecolab | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:35 | ||
707 | ADAMKIEWICZ Jakub | 5598 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:24:05 | ||
708 | BĘC Olga | 5599 | Electrolux Świdnica | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:05 | ||
709 | DĄBROWSKI Piotr | 5600 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:25:29 | ||
710 | GÓRAJEWSKI Piotr | 5601 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:32:31 | ||
711 | KWARTOWICZ Paweł | 5602 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:06 | ||
712 | MELNER Piotr | 5603 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:26:07 | ||
713 | KULAGA Peter | 5612 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:25:09 | ||
714 | ŁUKASIK Bartosz | 5613 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:30 | ||
715 | KADYKAŁO Natalia | 5617 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:02 | ||
716 | BUGAJ Krzysztof | 5618 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:28:13 | ||
717 | CHADUŁA Adrian | 5619 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:27:57 | ||
718 | KUCHCIŃSKI Piotr | 5620 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:22:21 | ||
719 | SURLEJ Maciej | 5621 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:22:21 | ||
720 | CZYCZ Arkadiusz | 5622 | OBYM DOBIEGŁ TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:12 | ||
721 | GURGUL Łukasz | 5623 | OBYM DOBIEGŁ TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:37 | ||
722 | SETLAK Aleksander | 5624 | OBYM DOBIEGŁ TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:11 | ||
723 | WAJDA Patryk | 5625 | OBYM DOBIEGŁ TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:13 | ||
724 | DUDEK Piotr | 5626 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:14 | ||
725 | KOZIOŁ Krzysztof | 5627 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:15 | ||
726 | DUCH Wojciech | 5628 | OinkOink | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:45 | ||
727 | MAŁCZAK Szymon | 5630 | OinkOink | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:45 | ||
728 | CELAREK Paweł | 5631 | Ojojoj Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:33 | ||
729 | GUMULA Michał | 5632 | Ojojoj Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:32 | ||
730 | JUSZCZUK Katarzyna | 5643 | Rookies | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:45 | ||
731 | KIELAR Aleksandra | 5644 | Rookies | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:45 | ||
732 | ŁĄCKA Agata | 5645 | Rookies | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:44 | ||
733 | LUKAS Małgorzata | 5646 | Rookies | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:34:37 | ||
734 | LUKAS Mateusz | 5647 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:47 | ||
735 | PAWLAK Angelina | 5648 | Rookies | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:47 | ||
736 | PŁÓCIENNIK Jarosław | 5649 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:48 | ||
737 | RAŹNIEWSKI Maciej | 5650 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:48 | ||
738 | SPIONKOWSKI Samuel | 5651 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:02 | ||
739 | ANTOLIK Łukasz | 5652 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:29:14 | ||
740 | CHOMCZYK Michal | 5653 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:29:15 | ||
741 | KRAJEWSKI Damian | 5654 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:29:16 | ||
742 | KUBICA Jakub | 5655 | Strong Stuff | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:17 | ||
742 | KUBICA Katarzyna | 5656 | Strong Stuff | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:06 | ||
744 | CZAPLA Mariola | 5657 | Studio GTS KATOWICE | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:01 | ||
745 | IBROM Agnieszka | 5658 | Tarnogórscy Biegacze | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:48 | ||
746 | IBROM Piotr | 5659 | Tarnogórscy Biegacze | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:47 | ||
747 | POPANDA Marcel | 5660 | Tarnogórscy Biegacze | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:49 | ||
748 | URBAŃSKI Tomasz | 5661 | The Dyszkers - ELECTROLUX | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:28:01 | ||
749 | STAWOWCZYK-GNIZA Agnieszka | 5670 | Valeo Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:31:45 | ||
750 | STOLARSKI Marek | 5671 | Valeo Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:35 | ||
751 | BURDYN Mateusz | 5672 | WRT | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:16 | ||
752 | BARON Kamil | 5674 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:28:08 | |||
753 | BATOR Adam | 5675 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:31:42 | |||
754 | CHYŁA Adrian | 5677 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:26:48 | |||
755 | CIALOWICZ Pawel | 5678 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:50 | |||
756 | FABIŚ Adam | 5680 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:39 | |||
757 | GALBAVÁ Sára | 5681 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:36 | |||
758 | GALBAVÝ Pavel | 5682 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:35 | |||
759 | HEIDER Kamil | 5683 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:37 | |||
760 | KRÓL Ryszard | 5687 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:29:45 | |||
761 | MAKARENKOV Sergii | 5688 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:32:48 | |||
762 | MALINOWSKI Łukasz | 5690 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:25:31 | |||
763 | SIELSKA Dagmara | 5698 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:32 | |||
764 | SIEWIOR Piotr | 5699 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:22 | |||
765 | SOKOŁOWSKI Władysław | 5701 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:29:43 | |||
766 | STOLARSKI Rafał | 5702 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:24:00 | |||
767 | SUSZEK Łukasz | 5703 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:36 | |||
768 | TKACZYK Marcin | 5704 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:16 | |||
769 | WALEWSKI Łukasz | 5706 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:39 | |||
770 | WASIEWICZ Michał | 5707 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:26:30 | |||
771 | WĘGRZYN Bartek | 5708 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:35:32 | |||
772 | WEITZ Przemek | 5709 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:49 | |||
773 | WITKOWSKA Ewa | 5710 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:14 | |||
774 | WLAZŁOWSKI Rafał | 5711 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:26:30 | |||
775 | DUNAJ Marcin | 5713 | 4F RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:18 | ||
776 | KACZMARCZYK Małgorzata | 5714 | 4F RUNNING TEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:09 | ||
777 | STANEK Marcin | 5715 | 4F RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:19 | ||
778 | JASEK Agnieszka | 5716 | AGMAR TEAM | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:31 | ||
779 | KŁAPYTA Marek | 5717 | AGMAR TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:31 | ||
780 | SZABAT Paweł | 5728 | BROWARY HILLS TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:24 | ||
781 | BODZIACKI Tomasz | 5729 | COLąd-DKL | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:28 | ||
782 | PRZYBYŁ Przemysław | 5730 | COLąd-DKL | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:29 | ||
783 | BIEL Mikołaj | 5731 | Embedded Solutions | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:21 | ||
784 | CHOCHOŁEK Tomasz | 5732 | Embedded Solutions | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:22 | ||
785 | OCHWAT Michał | 5733 | Embedded Solutions | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:22 | ||
786 | RYKHVA Sviatoslav | 5735 | Flexo Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:23:42 | ||
787 | KASPEREK Kamil | 5739 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:06 | ||
788 | KOCZUR Cyprian | 5740 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:06 | ||
789 | MOSKAŁA Łukasz | 5741 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:07 | ||
790 | NOWAK Joanna | 5742 | FUNKY GYM TEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:57 | ||
791 | IBANESCU Tiberiu | 5743 | Gumowe Klocki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:28 | ||
792 | CZAJKA Piotr | 5746 | HELL(a)S GUNNERS | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:02 | ||
793 | KUSZNIERUK Agnieszka | 5747 | HELL(a)S GUNNERS | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:01 | ||
794 | PARUSZEWSKI Michał | 5748 | HELL(a)S GUNNERS | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:02 | ||
795 | NOWAK Marcin | 5757 | Janusze Biegania | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:24:34 | ||
796 | FORDYMACKI Michał | 5758 | Kamikadze Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:27 | ||
797 | JAROSZ Mateusz | 5759 | Kamikadze Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:24 | ||
798 | CICHECKI Jarek | 5760 | Karasianie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:11 | ||
799 | JAGODZIŃSKI Adrian | 5761 | Karasianie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:12 | ||
800 | WILK Maciej | 5762 | Karasianie | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:11 | ||
801 | POCZĄTEK Konrad | 5763 | konrad | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:02 | ||
802 | TABAKA Marcin | 5764 | konrad | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:49 | ||
803 | BARANEK Jarosław | 5765 | Kraków Airport | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:33 | ||
804 | DRWAL Maciej | 5766 | Kraków Airport | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:26 | ||
805 | DUSZYK Grzegorz | 5767 | Kraków Airport | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:31 | ||
805 | FRĄCZEK Krzysztof | 5768 | Kraków Airport | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:32 | ||
807 | MIŚ Michał | 5769 | Kraków Airport | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:27 | ||
808 | POLAKIEWICZ Paweł | 5770 | Kraków Airport | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:26 | ||
809 | KUKUCZKA Sebastian | 5772 | Leniwe Wielbłądy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:38 | ||
810 | PISAREK Przemysław | 5773 | Leniwe Wielbłądy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:38 | ||
811 | SOBCZYK Ligia | 5774 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:26 | ||
812 | KANDL Štěpán | 5777 | SZ 01 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:11 | ||
813 | PAWLACZEK Anna | 5786 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:28 | ||
814 | POPIELA-KUKUŚ Katarzyna | 5787 | WATAHA | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:26 | ||
815 | BROL Aleksander | 5788 | Zniszczalni | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:50 | ||
816 | CHOJNACKA Agnieszka | 5789 | Zniszczalni | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:50 | ||
817 | RADWAN-PRAGŁOWSKI Aleksander | 5790 | Zniszczalni | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:51 | ||
818 | BĄK Andrzej | 5791 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:23:36 | |||
819 | BĄK Paulina | 5792 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:35 | |||
820 | BARAN Marcin | 5793 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:25:15 | |||
821 | BUCZEK Marek | 5794 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:19 | |||
822 | BUCZEK Michał | 5795 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:19 | |||
823 | CZYŻ Anna | 5798 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:13 | |||
824 | GLOD Mateusz | 5799 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:59 | |||
825 | GRABOWSKI Jakub | 5800 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:24 | |||
826 | GRYZ Maciek | 5801 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:30 | |||
827 | KĘDZIORA Bogumił | 5802 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:44 | |||
828 | KOMOROWSKI Łukasz | 5803 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:10 | |||
829 | KOTUŁA Magdalena | 5804 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:35 | |||
830 | LISIECKI Karol | 5805 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:48 | |||
831 | MAKOWSKI Kacper | 5806 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:47 | |||
832 | OPOKA Grzegorz | 5816 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:08 | |||
833 | OWCZAREK Krzysztof | 5817 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:33 | |||
834 | PALIŚ Konrad | 5818 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
835 | PELC Piotr | 5819 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:26 | |||
836 | PIECHOWSKI Piotr | 5820 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:25:28 | |||
837 | PIETRUS Piotr | 5821 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:59 | |||
838 | PIETRUS Robert | 5822 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:57 | |||
839 | PIOTROWSKI Marek | 5823 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:02 | |||
840 | PRZYBYLSKI Maksymilian | 5825 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:54 | |||
841 | ROŻALSKI Adam | 5826 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:11 | |||
842 | ROZBORSKI Adrian | 5827 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:31 | |||
843 | SLUPECKI Radek | 5830 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:30 | |||
844 | STAROWICZ Elżbieta | 5831 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:44 | |||
845 | TOMAL Marcin | 5832 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:57 | |||
846 | WICHEREK Mateusz | 5833 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:00 | |||
847 | WIERZBICKI Stanisław | 5834 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:33 | |||
848 | WŁODARCZYK M | 5835 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:46 | |||
849 | KOSTKA Karina | 5844 | Błotne świry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:38 | ||
850 | KUPIEC Marcin | 5845 | Błotne świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:38 | ||
851 | STĄPÓR Lucyna | 5846 | Błotne świry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:37 | ||
852 | ZACZYŃSKI Maciek | 5847 | Błotne świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:35 | ||
853 | MATYKIEWICZ Łukasz | 5848 | BOX88 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:33 | ||
854 | MATYKIEWICZ Natalia | 5849 | BOX88 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:51 | ||
855 | BĄK Filip | 5853 | CREADIS | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:27:21 | ||
856 | LINDA Karol | 5854 | CyCe | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:23 | ||
857 | LIPOWSKI Szymon | 5855 | CyCe | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:15 | ||
858 | ŁUKIANIUK Paweł | 5856 | CyCe | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:17 | ||
859 | MAGDZIAK Michał | 5857 | CyCe | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:24 | ||
860 | MAŚLANIK Dawid | 5858 | CyCe | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:16 | ||
861 | BARAN Dawid | 5859 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:26:20 | ||
862 | KUBULUS Tomasz | 5860 | Do Porzygu OCR Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:26:16 | ||
863 | SOCHA Andrzej | 5861 | Grzeczni chłopcy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:25:43 | ||
864 | ZYZAŃSKI Dawid | 5862 | Grzeczni chłopcy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:25:44 | ||
865 | RAJ Tomasz | 5863 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:46 | ||
866 | BOCHRA Paweł | 5864 | Kołczu Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:30:34 | ||
867 | HADRIAN Szymon | 5873 | Piękne&Bestie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:45 | ||
868 | HUS Natalia | 5874 | Piękne&Bestie | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:50 | ||
869 | MACIĄG Iwona | 5875 | Piękne&Bestie | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:47 | ||
870 | PIETRAS Mariola | 5876 | Piękne&Bestie | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:46 | ||
871 | BURZYŃSKI Daniel | 5877 | Przybyli Ulani | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:41 | ||
872 | BZDĘGA Dominik | 5878 | Przybyli Ulani | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:42 | ||
873 | DZIECHCIARZ Mateusz | 5879 | Przybyli Ulani | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:40 | ||
874 | PALEŃ Patryk | 5880 | Przybyli Ulani | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:43 | ||
875 | FEDEROWICZ Beata | 5881 | Red Gang | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:03 | ||
876 | NADOLSKI Michał | 5882 | Red Gang | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:05 | ||
877 | STRĘK Piotr | 5883 | Red Gang | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:06 | ||
878 | GAŁUSZKA Konrad | 5884 | Schedule Change | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:38 | ||
879 | GÓRALCZYK Dominik | 5885 | Schedule Change | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:39 | ||
880 | JÓZEFCZYK Maciej | 5886 | Schedule Change | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:37 | ||
881 | KLUZ Przemek | 5887 | Schedule Change | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:40 | ||
882 | PRASAŁEK Filip | 5889 | Schedule Change | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:38 | ||
883 | SIDOR Piotr | 5890 | Schedule Change | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:39 | ||
884 | ŁĄGIEWKA Karolina | 5891 | SP.PL TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:29 | ||
885 | PRZEBINDA Anna | 5892 | SP.PL TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:28 | ||
886 | WOJTAL Marta | 5903 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:51 | ||
887 | RADOŁA Marcin | 5904 | STG Katowice | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:33:46 | ||
888 | ROSA Arkadiusz | 5905 | STG Katowice | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:33:47 | ||
889 | SZAL Ewa | 5906 | Szale na bani | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:30:36 | ||
890 | SZAL Marcin | 5907 | Szale na bani | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:30:37 | ||
891 | GAŁ Przemysław | 5908 | Termalne Dziki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:27:17 | ||
892 | ŁUKASZCZYK Wojciech | 5909 | Termalne Dziki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:27:19 | ||
893 | KOPER Jan | 5910 | Warm Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:33 | ||
894 | MARKIEWICZ Patrycja | 5911 | Warm Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:33 | ||
895 | OZGA Grzegorz | 5912 | Warm Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:04 | ||
896 | PRZENIOSŁO Joanna | 5913 | Warm Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:33 | ||
897 | STRADOMSKI Marcin | 5915 | Warm Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:05 | ||
898 | STROJEK Jakub | 5916 | Warm Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:31 | ||
899 | TALARCZYK Radek | 5917 | Warm Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:32 | ||
900 | WITBRODT Jakub | 5918 | Warm Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:32 | ||
901 | KUKLA Marceli | 5919 | ZPiT RZESZOWIACY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:24:34 | ||
902 | ARKABUS Marcin | 5920 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:36 | |||
903 | ĆWIERTNIA Justyna | 5922 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:56 | |||
904 | HARATYK Roksana | 5932 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:09 | |||
905 | HOŁUBOWSKI Bartosz | 5933 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:19 | |||
906 | HOMAN Grzegorz | 5934 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:33:13 | |||
907 | HUDECKI Andrzej | 5935 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:33:17 | |||
908 | HUDECKI Jacek | 5936 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:33:15 | |||
909 | JEWUŁA Piotr | 5937 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:18 | |||
910 | KRÓL Przemysław | 5938 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:30:11 | |||
911 | KUBASIK Michal | 5939 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:33:15 | |||
912 | KUC Tomasz | 5940 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:34:47 | |||
913 | KWIECIEŃ Krzysztof | 5941 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:17 | |||
914 | ŁANOCHA Michał | 5942 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:30:11 | |||
915 | LOREK Wojciech | 5943 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:27:51 | |||
916 | ŁUSZCZKIEWICZ Ewelina | 5944 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:57 | |||
917 | ŁUŻAK Łukasz | 5945 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:29:27 | |||
918 | MLECZKO Paweł | 5948 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:29:27 | |||
919 | MOCNY Michał | 5949 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:13 | |||
920 | MORA Karol | 5950 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:33:11 | |||
921 | OCHENDUSZKO Grzegorz | 5951 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:30:33 | |||
922 | MATOCHKA Vova | 5961 | Ambitni Inaczej ! | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:23:42 | ||
923 | MICHALSKA Joanna | 5962 | Ambitni Inaczej ! | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:36:51 | ||
924 | MICHALSKI Piotr | 5964 | Ambitni Inaczej ! | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:26:04 | ||
925 | RUBIK Anna | 5965 | Ambitni Inaczej ! | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:31 | ||
926 | FURTAK Jakub | 5966 | Banda Łysego | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:27:04 | ||
927 | PIWOWAR Piotr | 5967 | Banda Łysego | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:25:58 | ||
928 | ŚNIEŻEK Michał | 5968 | Banda Łysego | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:43 | ||
929 | BALWIERZ Krystian | 5969 | Befit24team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:26 | ||
930 | GRYMEK Dagmara | 5971 | Befit24team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:33:23 | ||
931 | KIEŁTYKA Laura | 5972 | Befit24team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:27 | ||
932 | MULLER Rafał | 5974 | Befit24team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:35:57 | ||
933 | SMOROŃ Marcin | 5975 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:25 | ||
934 | CZUBASZEK Michal | 5976 | BIEGunka_TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:41 | ||
935 | GÓRSKA Marta | 5977 | BIEGunka_TEAM | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:41 | ||
936 | KOWALSKI Paweł | 5978 | BIEGunka_TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
937 | ROGALSKI Jakub | 5979 | BIEGunka_TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:40 | ||
938 | SZCZĘSNY Kinga | 5991 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:22 | ||
939 | MARYNIOK Patryk | 5992 | i-systems | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:55 | ||
940 | PĘDZIK Błażej | 5993 | i-systems | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:57 | ||
941 | BOŻEK Marlena | 5994 | Krakowski spleen | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:28 | ||
942 | DEKA Patrycja | 5995 | Krakowski spleen | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:28 | ||
943 | MARZEC Rafał | 5996 | Krakowski spleen | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:27 | ||
944 | GIZAK Michał | 5997 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:28:20 | ||
945 | KORZENIOWSKA Paulina | 6000 | Ratownicy ENE | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:42 | ||
946 | KOWALCZYK Kacper | 6001 | Ratownicy ENE | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:43 | ||
947 | PŁONKA Julia | 6002 | Ratownicy ENE | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:43 | ||
948 | DROZD Grzegorz | 6004 | RunGastroRun | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:36:20 | ||
949 | JEWUŁA Klaudia | 6005 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:22 | ||
950 | KOTAS Patrycja | 6006 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:54 | ||
951 | PIRZAŃSKI Tomasz | 6007 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:18 | ||
952 | POŚNIK Karolina | 6008 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:21 | ||
953 | KLIMCZYK Karolina | 6009 | Słodkie Truskawki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:28 | ||
954 | MERK Mariusz | 6018 | TABATA RADEK TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:25:41 | ||
955 | DEMSKI Arkadiusz | 6021 | TB Logistics | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:32:15 | ||
956 | LEWICKI Maciej | 6022 | TB Logistics | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:32:14 | ||
957 | BARTOSIEWICZ Dominik | 6025 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:29:03 | |||
958 | BOBER Aneta | 6026 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:55 | |||
959 | BOJEK Piotr | 6027 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:11 | |||
960 | BUKOWSKI Adam | 6028 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:36:21 | |||
961 | CHODACKI Michał | 6029 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:31:25 | |||
962 | DREL Karol | 6030 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:27:46 | |||
963 | DZIEŃ Sabina | 6031 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:43 | |||
964 | FITTON George | 6032 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:30:11 | |||
965 | GRUBKAJTYS Henryk | 6033 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:29:01 | |||
966 | JAGLARZ Mieszko | 6034 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:25:37 | |||
967 | JANAS Paweł | 6035 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:28:38 | |||
968 | JAROSZYŃSKI Tomasz | 6036 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:36:20 | |||
969 | KIECA Michał | 6038 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:25:53 | |||
970 | MĄDRZYK Daniel | 6048 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:33:36 | |||
971 | MĄDRZYK Ewelina | 6049 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:33:33 | |||
972 | MAGALA Bartosz | 6050 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:27:12 | |||
973 | MARCZYK Jakub | 6051 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:28:27 | |||
974 | MICHALSKI Jakub | 6053 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:17 | |||
975 | MICHEL Mateusz | 6054 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:28 | |||
976 | NOWAK Agnieszka | 6055 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:35:06 | |||
977 | OLESIŃSKI Maciej | 6056 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:29 | |||
978 | PLEWKA Daniel | 6058 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:29:03 | |||
979 | POLAK Łukasz | 6059 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:28:41 | |||
980 | POTONIEC Adrian | 6060 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:30:02 | |||
981 | SARAT Bartosz | 6062 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:29:18 | |||
982 | SEWERYN Tomasz | 6063 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:22 | |||
983 | SIERUGA Michał | 6064 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:35:13 | |||
984 | SIEWIERSKI Michał | 6065 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:27:16 | |||
985 | SKÓRKA Jakub | 6066 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:29:23 | |||
986 | ŚLEDŹ Waldemar Sylwester | 6067 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:25:31 | |||
987 | TRZCIONKA Adrian | 6077 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:28:43 | |||
988 | WALKOWICZ Łukasz | 6078 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:26:41 | |||
989 | WAWRZEŃ Mateusz | 6079 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:27:16 | |||
990 | WŁÓKA Bartosz | 6080 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:27 | |||
991 | WŁÓKA Ewelina | 6081 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:27 | |||
992 | ZAŁUPSKA Agata | 6082 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:47 | |||
993 | ZAUCHA Agnieszka | 6083 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:51 | |||
994 | ZAWIŚLAN Dawid | 6084 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:30:01 | |||
995 | LEŚNIAK Kamil | 6087 | ARTEMIS TEAM MIELEC | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:11 | ||
996 | MIERZYŃSKA Katarzyna | 6088 | ARTEMIS TEAM MIELEC | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:12 | ||
997 | MIERZYŃSKI Grzegorz | 6089 | ARTEMIS TEAM MIELEC | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:10 | ||
998 | PEZDA Witold | 6090 | ARTEMIS TEAM MIELEC | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:05 | ||
999 | POKRZYWA Piotr | 6091 | ARTEMIS TEAM MIELEC | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:32:51 | ||
1000 | PSZENICZNY Piotr | 6092 | ARTEMIS TEAM MIELEC | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:20 | ||
1001 | SIEMEK Marzena | 6093 | ARTEMIS TEAM MIELEC | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:06 | ||
1002 | SIEMEK Tomasz | 6094 | ARTEMIS TEAM MIELEC | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:08 | ||
1003 | STARZEC Joanna | 6095 | ARTEMIS TEAM MIELEC | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:01 | ||
1004 | KAPUSTKA Łukasz | 6096 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:58 | ||
1005 | ARCISZEWSKA Agnieszka | 6105 | Fornir Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1006 | ABRAMCZYK Marta | 6106 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:30:16 | ||
1007 | BŁĄKAŁA Damian | 6107 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:27:12 | ||
1008 | KRYSZTOFIAK Damian | 6108 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:25:19 | ||
1009 | KOZŁOWSKI Kamil | 6112 | Krakowskie Najlepsze Ruchacze | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:32:34 | ||
1010 | ARCISZEWSKA Magda | 6113 | LPP Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:41:41 | ||
1011 | KOWOL Michał | 6114 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:27 | ||
1012 | GANCZAREK Paweł | 6115 | My tu przez pomyłkę | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:46:29 | ||
1013 | KOSTĘPSKA Dominika | 6116 | My tu przez pomyłkę | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:58 | ||
1014 | KUBICKI Rafal | 6117 | My tu przez pomyłkę | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:46:28 | ||
1015 | PORĘBSKI Tomasz | 6118 | My tu przez pomyłkę | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:46:28 | ||
1016 | ZMYŚLONY-PLEŚNIAK Magdalena | 6119 | My tu przez pomyłkę | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:45:53 | ||
1017 | KALNIUK Tomasz | 6120 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:02 | ||
1018 | BOGUSZ Daniel | 6121 | OBSZCZYMURY Z JASNEJ GÓRY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:41 | ||
1018 | MASŁOŃ Paweł | 6122 | OBSZCZYMURY Z JASNEJ GÓRY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:39 | ||
1020 | PACIEPNIK Daniel | 6123 | OBSZCZYMURY Z JASNEJ GÓRY | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:40 | ||
1021 | PIETRZYK Tomasz | 6124 | OBSZCZYMURY Z JASNEJ GÓRY | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:40 | ||
1022 | SZYJEWSKI Andrzej | 6125 | OBSZCZYMURY Z JASNEJ GÓRY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1023 | BLOCH Piotr | 6136 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:08 | ||
1024 | GAWLOWSKA Sara | 6137 | Salceson Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:33:50 | ||
1025 | KOŻUCH Piotr | 6139 | Salceson Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:33:50 | ||
1026 | LONGA Paweł | 6140 | Salceson Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:33:48 | ||
1027 | KALICZAK Tomasz | 6142 | SKT TIGER | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:33:46 | ||
1028 | ŚLUSARCZYK Bartłomiej | 6145 | Tęcza Tenczynek | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:32:57 | ||
1029 | KOMASA Arkadiusz | 6146 | The Gutter Cats | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:25:48 | ||
1030 | KOMASA Edward | 6147 | The Gutter Cats | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:21:01 | ||
1031 | DULIAN Anna | 6149 | W Kręgu Formy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:32:58 | ||
1032 | KOMASA Grzegorz | 6148 | The Gutter Cats | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:19:51 | ||
1033 | PIEKARCZYK Agata | 6150 | WATAHA | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:28:02 | ||
1034 | PIEKARCZYK Marcin | 6151 | WATAHA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:29:57 | ||
1035 | DŁUGOSZ Katarzyna | 6152 | wkurw_team | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:32:53 | ||
1036 | BORTNOWSKI Beniamin | 6153 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:29:42 | |||
1037 | BORTNOWSKI Grzegorz | 6154 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:29:41 | |||
1038 | GRABOWSKI Grzegorz | 6163 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:41 | |||
1039 | GWARA Patryk | 6164 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:41:01 | |||
1040 | HEINRICH Łukasz | 6165 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:30:38 | |||
1041 | HERDZIK Izabela | 6166 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:35:08 | |||
1042 | JĘDRZEJEWSKI Jacek | 6168 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:41:01 | |||
1043 | JERLECKI Jędrzej | 6170 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:28:16 | |||
1044 | JONDA Marek | 6171 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:36:18 | |||
1045 | JURCZYŃSKI Piotr | 6172 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:22 | |||
1046 | KACZMARCZYK Mariusz | 6173 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:19:56 | |||
1047 | KOBYLARZ Anna | 6174 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:41:06 | |||
1048 | KOBYLARZ Barbara | 6175 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:41:06 | |||
1049 | KOZERA Wojciech | 6177 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:26:25 | |||
1050 | LANGIEWICZ Łukasz | 6557 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:29:39 | |||
1051 | MALINA Przemyslaw | 6179 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:29:42 | |||
1052 | MICHALSKI Kacper | 6180 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:08 | |||
1053 | MSTOWSKI Karol | 6181 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:30:17 | |||
1054 | NOWAK Daniel | 6182 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:21:42 | |||
1055 | OLCZYK Bartłomiej | 6183 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:35:34 | |||
1056 | RAJEWSKI Wojciech | 6193 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:23:00 | |||
1057 | SMALERA Nikodem | 6196 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:22:34 | |||
1058 | SOBIECH Piotr | 6197 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:33:05 | |||
1059 | SZMIT Krzysztof | 6201 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:35:35 | |||
1060 | STAWIŃSKA Agnieszka | 6198 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:41:12 | |||
1061 | STOLARCZYK Jarosław | 6199 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:20 | |||
1062 | TOKARCZYK Paweł | 6202 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:20:54 | |||
1063 | ŚWIDERSKI Łukasz | 6200 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:32:53 | |||
1064 | TRYBUŚ Kamil | 6203 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:34:06 | |||
1065 | TRZASKALIK Ireneusz | 6204 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:34:21 | |||
1066 | TYC Jakub | 6205 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:25:05 | |||
1067 | WUJEK Witek | 6206 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:32:52 | |||
1068 | ŻAK - DUDA Anna | 6207 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:41:10 | |||
1069 | ZBOROWSKI Kazimierz | 6208 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:25:47 | |||
1070 | ŻUREK Marcin | 6209 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:51 | |||
1071 | ŚLĘZAK Michał | 6211 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:33 | ||
1072 | ZAJAC Patrycja | 6223 | GSB NOWY SĄCZ | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:01 | ||
1073 | POŚNIK Jan | 6224 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:21 | ||
1074 | SOBCZYK Sabina | 6225 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:16 | ||
1075 | SULKOWSKI Dominik | 6226 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:28:58 | ||
1076 | GÓRNICZ Marcin | 6227 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:05 | ||
1077 | MACHYNIA Kamil | 6228 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:04 | ||
1078 | PANDEW Julian | 6229 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:07 | ||
1079 | PRUŚ Maciej | 6230 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:04 | ||
1080 | CEGLARZ Grzegorz | 6231 | LeBełt | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:47 | ||
1081 | JASTRZĘBSKA Joanna | 6233 | LeBełt | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:47 | ||
1082 | MAJEWICZ Jakub | 6234 | LeBełt | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:48 | ||
1083 | CUDO Szymon | 6235 | LUBIĘ PLACKI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:28:36 | ||
1084 | KASAK Agnieszka | 6236 | Ło Panie Prze... ! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:59 | ||
1085 | KASAK Michał | 6237 | Ło Panie Prze... ! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:48:01 | ||
1086 | SZUSTER Aleksandra | 6238 | Ło Panie Prze... ! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:24 | ||
1087 | SZUSTER Kamil | 6239 | Ło Panie Prze... ! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:25 | ||
1088 | SZYMICZEK Marian | 6241 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:27:46 | ||
1089 | ORCZYK Dawid | 6250 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:27:50 | ||
1090 | ORCZYK Kamil | 6251 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:27:51 | ||
1091 | BIŁAS Szymon | 6255 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:27:17 | |||
1092 | LASOTA Bartek | 6252 | Zemsta Spawacza | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:27:16 | ||
1093 | BACZYNSKA Paula | 6253 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:34:34 | |||
1094 | BARAN Mirosław | 6254 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:25:29 | |||
1095 | BURKOT Błażej | 6257 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:28:00 | |||
1096 | BUTYN Bartłomiej | 6258 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:59 | |||
1097 | CZAJKOWSKI Damian | 6259 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:02 | |||
1098 | DELEGIEWICZ Mateusz | 6260 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:27:51 | |||
1099 | EKIERT Andrzej | 6261 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:07 | |||
1100 | FLEJTUCH Tobiasz | 6262 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:34:07 | |||
1101 | FOKS Ewelina | 6263 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:05 | |||
1102 | GOLANOWSKI Mateusz | 6264 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:19 | |||
1103 | JĘDRZEJCZYK Bartłomiej | 6269 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:30:31 | |||
1104 | JONECZEK Marcin | 6270 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:34:52 | |||
1105 | ŁUSZCZAK Anna | 6282 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:34 | |||
1106 | LASOK Łukasz | 6280 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:31:24 | |||
1107 | LECH Jacek | 6281 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:46 | |||
1108 | MATEJA Aleksandra | 6285 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:08 | |||
1109 | MAZUR Jakub | 6286 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:11 | |||
1110 | MUSIAŁ Ireneusz | 6548 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:24:41 | |||
1111 | MIECZNIK Maciej | 6287 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:31:44 | |||
1112 | MISIAK Dariusz | 6288 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:28:51 | |||
1113 | OLSZEWSKI Kamil | 6290 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:27:53 | |||
1114 | OPIŁKA Krzysztof | 6291 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:29:00 | |||
1115 | OTTO Weronika | 6292 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:46 | |||
1116 | PAJDA Jarek | 6293 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:27:26 | |||
1117 | PEC Kacper | 6294 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:34:38 | |||
1118 | PISZCZEK Marcin | 6295 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:05 | |||
1119 | PŁAZA Mateusz | 6296 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:34:38 | |||
1120 | PLUCIK Rafał | 6297 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:26:57 | |||
1121 | PRZEPIÓRA Przemysław | 6298 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:22:58 | |||
1122 | PRZYBYLSKI Tomasz | 6299 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:29:01 | |||
1123 | SAWICKI Marcin | 6308 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:22:46 | |||
1124 | SERDIUK Ruzana | 6309 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||||
1125 | SKRZEK Dawid | 6310 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:34:38 | |||
1126 | SKUT Daniel | 6311 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:30:32 | |||
1127 | SZCZEPANOWSKI Bogusław | 6312 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:33:53 | |||
1128 | SZLACHTA-MYRLAK Maria | 6313 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:32:28 | |||
1129 | SZOTOWICZ Sebastian | 6314 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:28:10 | |||
1130 | TWARDOWSKA Karolina | 6317 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:01 | |||
1131 | WASIAK Rafal | 6318 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:17 | |||
1132 | WĄTOR Piotr | 6319 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:29:01 | |||
1133 | WILK Ewelina | 6320 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:22 | |||
1134 | WOŚ Marta | 6322 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:45 | |||
1135 | ZACHARA Katarzyna | 6323 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:15 | |||
1136 | ŻUKOWSKI Władimir | 6326 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:01 | |||
1137 | ŻYLSKI Janusz | 6327 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:36 | |||
1138 | BURY Łukasz | 6328 | 3KingTeam | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:35:42 | ||
1139 | POWĄZKA Patrycja | 6337 | Adler Pelzer Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:37 | ||
1140 | SOCHACKI Michał | 6338 | Adler Pelzer Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:57 | ||
1141 | SZKOPEK Marcin | 6339 | Adler Pelzer Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:52 | ||
1142 | WÓJCIKOWSKI Mateusz | 6340 | Adler Pelzer Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:53 | ||
1143 | ZYGMUNTOWICZ Piotr | 6341 | Adler Pelzer Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:56 | ||
1144 | ZAJĄC Paweł | 6342 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:23:04 | ||
1145 | CHROŚNIAK Jacek | 6343 | Break the Brain | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:27:07 | ||
1146 | WINKLER Arkadiusz | 6344 | Break the Brain | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:27:05 | ||
1147 | BODZIOCH Mariusz | 6345 | Canon ITO Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:30:02 | ||
1148 | POLAŃSKI Grzegorz | 6346 | Canon ITO Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:30:03 | ||
1149 | WAWRZYNKOWSKI Jan | 6348 | Canon ITO Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:30:03 | ||
1150 | DYMOPULOS-KUSTO Nela | 6349 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:05 | ||
1151 | JACHOWSKI Andrzej | 6351 | CrossFit HellWood | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:20 | ||
1152 | JACHYMOWSKI Jacek | 6352 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:16 | ||
1153 | KARBOWNIK Piotr | 6353 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:17 | ||
1154 | LAKSA Agnieszka | 6354 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:15 | ||
1155 | MATEJA Paweł | 6355 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:18 | ||
1156 | PLUTA Grzegorz | 6356 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:21 | ||
1157 | SZMYT Paweł | 6357 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:12 | ||
1158 | PACH Tomasz | 6366 | Nurture + Two-Up | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:51 | ||
1159 | FLIS Aleksander | 6367 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:23:14 | ||
1160 | KARWAŃSKI Jacek | 6368 | Platinium CROSS Zamość | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:30:55 | ||
1161 | KRÓLIKOWSKA Katarzyna | 6369 | Platinium CROSS Zamość | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:36:39 | ||
1162 | KRUKOWSKA Ewa | 6370 | Platinium CROSS Zamość | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:36:38 | ||
1163 | BEBEK Krzysztof | 6374 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:29:43 | ||
1164 | JĘCZALIK Michał | 6375 | Runanywhere | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:20 | ||
1165 | KOWALCZYK Marlena | 6376 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:56 | ||
1166 | OWCZAREK Adam | 6377 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:58 | ||
1167 | RYBAK Piotr | 6378 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:57 | ||
1168 | PIESIURA Krzysztof | 6379 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:25:29 | ||
1169 | KAMIŃSKI Maciej | 6380 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:26:02 | ||
1170 | MŁOTEK Jakub | 6381 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:26:04 | ||
1171 | BILLIK Marek | 6382 | TECH Sterowniki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:32:25 | ||
1172 | KOHLER-KINDER Margarethe | 6383 | TECH Sterowniki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:32:25 | ||
1173 | MATEJKO Mateusz | 6384 | TECH Sterowniki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:32:26 | ||
1174 | ŚWIĄTEK Jakub | 6385 | TECH Sterowniki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:32:27 | ||
1175 | TALAR Jarosław | 6386 | TECH Sterowniki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:32:26 | ||
1176 | BUDEK Weronika | 6397 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:35:48 | |||
1177 | CHLEBOWSKI Grzegorz | 6398 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:25:29 | |||
1178 | CZYSZCZOŃ Dominik | 6399 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:36:49 | |||
1179 | DĘBSKI Robert | 6400 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:23:40 | |||
1180 | DERYŁO Mateusz | 6401 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:23:06 | |||
1181 | DRACZ Mikołaj | 6402 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:16 | |||
1182 | FILIP Lukasz | 6403 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:27:17 | |||
1183 | GAJDAMOWICZ Beata | 6404 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:12 | |||
1184 | IWANIDIS Bartosz | 6406 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:27:16 | |||
1185 | JAKUBOWSKI Radosław | 6407 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:27:56 | |||
1186 | JANICKA Joanna | 6408 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:02 | |||
1187 | KOJDER Karol | 6411 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:24:09 | |||
1188 | KOKOSZKA Grzegorz | 6412 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:27:56 | |||
1189 | KONIECZNY Dariusz | 6413 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:34:34 | |||
1190 | LEŚNIAK Dominik | 6414 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:22:57 | |||
1191 | LORENCZYK Żaneta | 6415 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:16 | |||
1192 | SZUMEROWSKI Michał | 6425 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:34:34 | |||
1193 | SZYLIŃSKI Marek | 6426 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:27:24 | |||
1194 | SZYŁOWICZ Piotr | 6427 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:34:35 | |||
1195 | WALNIK Rafał | 6428 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:28:54 | |||
1196 | WAWRYK Huber | 6429 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:25:17 | |||
1197 | WRONA Katarzyna | 6430 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:43:15 | |||
1198 | ŻAK Piotr Łysy Łoś | 6431 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:28:54 | |||
1199 | ZAWIŁŁO Marcin | 6432 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:27:16 | |||
1200 | MAGIELSKI Piotr | 6433 | A&P | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:32:46 | ||
1201 | PACYGON Tomek | 6434 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:25:26 | ||
1202 | SKRĘTY Patryk | 6435 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:25:28 | ||
1203 | FABER Wojciech | 6436 | EXTASY | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:35:42 | ||
1204 | STAWOWY Magdalena | 6439 | EXTASY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:35:40 | ||
1205 | STAWOWY Michał | 6440 | EXTASY | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:35:41 | ||
1206 | STAWOWY Sebastian | 6441 | EXTASY | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:35:40 | ||
1207 | WIDUCH Ryszard | 6442 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:35:31 | ||
1208 | DOMINIAK-WYCZYNSKA Ewa | 6443 | HELL(a)S GUNNERS | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:01 | ||
1209 | MENDRYGAŁ Robert | 6452 | InPost Kraków | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:43 | ||
1210 | MICHALCZYK Iwona | 6453 | InPost Kraków | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:40 | ||
1211 | NOWAK Jg | 6454 | InPost Kraków | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:38 | ||
1212 | TRĘDA Cezary | 6456 | Janusze Błotnych Biegów | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:31:50 | ||
1212 | WODZINSKA Edyta | 6457 | Janusze Błotnych Biegów | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:31:49 | ||
1214 | CZERNECKI Mateusz | 6458 | Kielbasiany Mlyn ! | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:28:05 | ||
1215 | DOBRZYŃSKI Maciej | 6459 | Kielbasiany Mlyn ! | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:28:02 | ||
1216 | DUROWSKI Maciej | 6460 | Kielbasiany Mlyn ! | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:28:09 | ||
1217 | ROMANOWSKI Mateusz | 6463 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:18 | ||
1218 | TALAR Szymon | 6464 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:18 | ||
1219 | DROŻDŻOWSKI Krystian | 6466 | LKS spoko jest | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:24:07 | ||
1220 | LASKOWSKI Kamil | 6467 | LKS spoko jest | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:24:08 | ||
1221 | FORNALCZYK Tomasz | 6468 | Łyse Lolki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:34:31 | ||
1222 | JANKO Karolina | 6469 | Łyse Lolki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:34:30 | ||
1223 | LIPIEC Jakub | 6470 | Łyse Lolki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:34:30 | ||
1224 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 6471 | NOVOMATIC Technologies Poland | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:28:15 | ||
1225 | JABŁOŃSKI Paweł | 6472 | OCRTraining.pl | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:26:16 | ||
1226 | OŻÓG Izabela | 6473 | Palarnia Kawy JA-WA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:36:28 | ||
1227 | NIEMCZYK Paweł | 6482 | Rossmann | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:33 | ||
1228 | KUBASIEWICZ Mateusz | 6483 | Schody Hiszpańskie | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:31:23 | ||
1229 | KMERA Rafał | 6484 | ŚWIRY RUNMAGEDDON | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:08 | ||
1230 | KURZAWA Adam | 6486 | Tigres Del Papa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1231 | STANGRECIAK Adam | 6488 | Tigres Del Papa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:32:08 | ||
1232 | GĄSIENIEC Wojciech | 6489 | Veolia Energia Łódź | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:27:40 | ||
1233 | AUGUSTYNIAK Kamil | 6490 | Warchlaki Adelajdy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:31:19 | ||
1234 | JANUS Rafał | 6491 | Warchlaki Adelajdy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:28:05 | ||
1235 | OBLIZAJEK Paweł | 6492 | Warchlaki Adelajdy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:22:52 | ||
1236 | SZCZERBIK Filip | 6493 | Warchlaki Adelajdy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:27:56 | ||
1237 | SZTEPUN Mateusz | 6494 | Warchlaki Adelajdy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:28:06 | ||
1238 | WILCZEWSKI Rafał | 6495 | Warchlaki Adelajdy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:22:50 | ||
1239 | BRYGIER Mateusz | 6496 | X-Force | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:39:59 | ||
1240 | KLIMCZAK Ryszard | 6497 | X-Force | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:39:59 | ||
1240 | SOCHACKI Damian | 6498 | X-Force | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:39:58 | ||
1242 | SZCZEPANIAK Jakub | 6499 | X-Force | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:40:00 | ||
1243 | MAJCHRZAK Marcin | 6500 | X-FORCE Poznań | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:39:57 | ||
1244 | HORĘZGA Dorota | 6512 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:08 | |||
1245 | JANKO Kamil | 6513 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:34:31 | |||
1246 | JANOWSKI Damian | 6514 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:30:12 | |||
1247 | JANOWSKI Michał | 6515 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:30:12 | |||
1248 | JAWORSKI Łukasz | 6516 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:23:38 | |||
1249 | JURASZEK Tomasz | 6517 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:24:12 | |||
1250 | KANIA Adam | 6518 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:29:47 | |||
1251 | KIEŁBASA Grzegorz | 6519 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:27:15 | |||
1252 | KOPEĆ Tomasz | 6521 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:34:15 | |||
1253 | KOWALIK Karol | 6522 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:31:55 | |||
1254 | KRUPA Tomasz | 6523 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:24:40 | |||
1255 | KUTARNIA Dariusz | 6524 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:34:15 | |||
1256 | MACIEJOWSKI Marcin | 6525 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:27:16 | |||
1257 | MIERNIK Izabela | 6526 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:36:24 | |||
1258 | MIKA Dominik | 6527 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:27:54 | |||
1259 | PETRAŻYCKI Sebastian | 6528 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:25:23 | |||
1260 | POLAK Łukasz | 6529 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:32:49 | |||
1261 | POTOCZEK Piotr | 6531 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:25:23 | |||
1262 | ROGULA Michał | 6532 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:24:10 | |||
1263 | RYBICKI Cezary | 6533 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:36:24 | |||
1264 | SADŁOCHA Karol | 6534 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:23:05 | |||
1265 | SAJDUDA Łukasz | 6535 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:26:41 | |||
1266 | SCHÄFFER Konrad | 6536 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:29:47 | |||
1267 | STAWINOGA Paweł | 6537 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:34:06 | |||
1268 | STRZYŻEWSKA Karolina | 6538 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:36:45 | |||
1269 | SZUFA Krzysztof | 6539 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:27:57 | |||
1270 | TAKUŚKI Kamil | 6540 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:32:49 | |||
1271 | WLODARCZYK Dominika | 6541 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:41:34 | |||
1272 | WOŹNIAK Krzysztof | 6542 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:31:37 | |||
1273 | ZASADA Bartosz | 6544 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:28:11 | |||
1274 | ZIÓŁKOWSKA Katarzyna | 6545 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:49 | |||
1275 | ŻUBEREK Paweł | 6546 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:23:37 | |||
1276 | ZWETLER Angelika | 6547 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:34:03 | |||
1277 | GOĆKIEWICZ Miron | 5203 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:36 | ||
1278 | PARFIAN Karol | 6589 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:33:34 | |||
1279 | KORCZYK Tomasz | 5099 | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:26:39 | |||
1280 | ŚWIĘTEK Bartosz | 5113 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
1281 | GAWLAS Magdalena | 5458 | BOX88 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:47 | ||
1282 | DRABIŃSKI Jacek | 5475 | HARPAGAN BEAST | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:23:17 | ||
1283 | GARBACKI Maciej | 5499 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:27 | ||
1284 | LEWIŃSKA Anna | 5500 | MAŁE DZIKI | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:26 | ||
1285 | BETKA Filip | 5533 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:32:05 | |||
1286 | BIAŁEK Robert | 5534 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:42 | |||
1287 | ŚLIWA Kamila | 6455 | InPost Kraków | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:42 | ||
1288 | DROŻDŻOWSKI Kamil | 6465 | LKS spoko jest | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:24:05 | ||
1289 | DERENDA Kacper | 6485 | THE Dyszkers ŻARÓW | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:39:58 | ||
1290 | KONIK Jacek | 6520 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:28:02 | |||
1291 | PONIKIEWSKI Piotr | 6530 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:32:49 | |||
1292 | KOŃSKA Natalia | 5413 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:26 | |||
1293 | ŚWIDERSKI Arkadiusz | 5440 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:35:37 | |||
1294 | WOŹNIAK Michał | 5449 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:35:34 | |||
1295 | SZPUNAR Daniel | 5614 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:28:40 | ||
1296 | JANOSZ Rafał | 5738 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:59 | ||
1297 | WILCZYŃSKI Mariusz | 5775 | PACZKOŚWIRY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:09 | ||
1298 | HRIBAL Vojtech | 5776 | SZ 01 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:11 | ||
1299 | CIASTOŃ Paweł | 5796 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:04 | |||
1300 | TOMAKA Tomasz | 5042 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:18:16 | ||
1301 | WITEK Kamil | 5043 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:19:29 | ||
1302 | SZAFLARSKA Basia | 5213 | Credendo Vides | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:10 | ||
1303 | FILA Piotr | 5225 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:43 | ||
1304 | GIERSZ Andrzej | 5226 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:24:58 | ||
1305 | BANACH Damian | 5245 | Lesisko | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:42 | ||
1306 | KRUPA Łukasz | 5054 | OMK Smoczka | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:33:11 | ||
1307 | ZIELIŃSKI Tomasz | 5075 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:21:26 | ||
1308 | MAGNUSZEWSKA Izabela | 5588 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:35:36 | ||
1309 | MAGIERA Mirosław | 5946 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:17 | |||
1310 | MICHALSKI Rafał | 5947 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:08 | |||
1311 | NOWAK Marcin | 5989 | HealthAhead | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:38:01 | ||
1312 | OLCZYK Maciej | 5990 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:50 | ||
1313 | KARAWACKI Grzegorz | 6037 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:33:41 | |||
1314 | MAZUREK Marcin | 6052 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:30 | |||
1315 | JUREK Kacper | 6085 | ARTEMIS TEAM MIELEC | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:07 | ||
1316 | GRYŻEWSKI Karol | 5616 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:30:50 | ||
1317 | BĄKOWSKA Monika | 5641 | Rookies | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:46 | ||
1318 | BĄKOWSKI Rafał | 5642 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:51 | ||
1319 | HORBIJCZUK Mateusz | 5684 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:35:33 | |||
1320 | WĄSOWSKI Oleksandr | 5736 | Flexo Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:23:44 | ||
1321 | GŁADYŚ Przemysław | 5737 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:03 | ||
1322 | CIEŚLA Andrzej | 5797 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:09 | |||
1323 | POPIEL Andrew | 5824 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:52 | |||
1324 | DMOWSKI Łukasz | 5893 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:30:10 | ||
1325 | SITKO Krystyna | 5902 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:50 | ||
1326 | WÓJTOWICZ Patryk | 6321 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:24:35 | |||
1327 | PODSIADLIK Piotr | 5138 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:23:19 | |||
1328 | BŁASZCZAK Małgorzata | 6571 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:35 | |||
1329 | BŁASZCZAK Piotr | 6572 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:35 | |||
1330 | ZDANCEWICZ Paulina | 6564 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:44 | |||
1331 | MICHALSKI Jacek | 6574 | Ambitni Inaczej ! | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:35 | ||
1332 | PAROL Jacek | 6567 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:41:41 | |||
1333 | OPYRCHAŁ Mariusz | 6438 | EXTASY | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:35:39 | ||
1334 | MADERA Marcin | 5615 | MPGK Katowice | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:37 | ||
1335 | KOCZWARA Oskar | 5686 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:14 | |||
1336 | WŁODARSKI Piotr | 5712 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:32:22 | |||
1337 | FIJAŁKOWSKI Bartosz | 5998 | Pogoń Bydło | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:25:35 | ||
1338 | RUT Anna | 6373 | Platinium CROSS Zamość | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:30:52 | ||
1339 | NAPIERAJ Katarzyna | 5850 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:50 | ||
1340 | STEFAN Grzegorz | 5589 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:51 | ||
1341 | CIESIELSKI Sebastian | 5201 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:03 | ||
1342 | CYWICKI Piotr | 5525 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:28:26 | ||
1343 | KUNICKI Grzegorz | 5385 | Power-is-back | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:09 | ||
1344 | POCHOPIEŃ Stanisław | 5386 | Power-is-back | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:13 | ||
1345 | HANKUS Tomasz | 5394 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:25:20 | ||
1346 | MYRLAK Maciej | 6289 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:32:30 | |||
1347 | TKACZYŃSKA Dominika | 6315 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:22 | |||
1348 | LACHTARA Marta | 6133 | Rossmann | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:40:04 | ||
1349 | MACHURA Marcin | 6143 | SPEC INSTAL RUN | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:21:45 | ||
1350 | LENART Paweł | 6144 | Szczyty Możliwości | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:35:32 | ||
1351 | KOBYLARZ Robert | 6176 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:41:07 | |||
1352 | ŚLIWA Wojtek | 6195 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:26:59 | |||
1353 | ZELL Jacek | 6212 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:45 | ||
1354 | SKRZYPIEC Sebastian | 6222 | GSB NOWY SĄCZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:00 | ||
1355 | JASTRZĘBSKA Agnieszka | 6232 | LeBełt | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:47 | ||
1356 | KRUKOWSKI Robert | 6371 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:36:39 | ||
1357 | NOWOSAD Mariusz | 6372 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:30:56 | ||
1358 | FEDAK Wojciech | 5246 | Lesisko | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:38 | ||
1359 | OLEJARZ Szymon | 5273 | PONAR WADOWICE | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:00 | ||
1360 | CZARNECKI Jakub | 5335 | CAPOTEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:24:54 | ||
1361 | KOBIAŁKA Łukasz | 5336 | CAPOTEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:24:55 | ||
1362 | BURY Jakub | 5353 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:30:00 | ||
1363 | JANDA Paulina | 6167 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:07 | |||
1364 | SADOWSKI Sylwiusz | 6194 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:36:19 | |||
1365 | NOGAL Sebastian | 5558 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:35:56 | |||
1366 | NOWAKOWSKI Tomasz | 5559 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:30 | |||
1367 | KAWA Łukasz | 6409 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:29:00 | |||
1368 | SZCZEPANIEC Mateusz | 5569 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:26:44 | |||
1369 | ŁASKAWSKI Michał | 5973 | Befit24team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:35:08 | ||
1370 | BOROŃ Krystian | 6256 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:31 | |||
1371 | ŁÓJ Paweł | 5590 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:21:47 | ||
1372 | KLISIEWICZ Wojciech | 6410 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:12 | |||
1373 | FILIPIAK Iwona | 6437 | EXTASY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:35:39 | ||
1374 | HABIB Johnny | 6266 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:20 | |||
1375 | JAGIEŁA Mateusz | 6267 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:06 | |||
1376 | TOMALA Paweł | 6316 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:48:31 | |||
1377 | SURMA Robert | 6347 | Canon ITO Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:30:01 | ||
1378 | SIDORKO Tomasz | 6019 | TABATA RADEK TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1379 | DEMSKA Joanna | 6020 | TB Logistics | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:32:14 | ||
1380 | KALITA Marek | 6086 | ARTEMIS TEAM MIELEC | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:08 | ||
1381 | SENDEK Katarzyna | 6109 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:27:12 | ||
1382 | TAPEREK Mariusz | 6110 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:30:16 | ||
1383 | KAPUŚCIŃSKI Piotr | 6584 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:27:08 | |||
1384 | ŁUSZCZAK Anna | 6587 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:15 | |||
1385 | MASIER Katarzyna | 6583 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:37 | |||
1386 | PAPIERZ Łukasz | 6582 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:32:09 | |||
1387 | KOWALCZYK Piotr | 6588 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:20:31 | ||
1388 | STROJNY Krzysztof | 5437 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:21 | 00:35:17 | |||
1389 | SKRZECZYŃSKI Sławomir | 5022 | Hej, jak ta sarna! | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:58 | 00:25:30 | ||
1390 | STAROŃ Marta | 5111 | Eden Runners | Open Kobiet | 08:50 | 00:04:11 | 00:38:40 | ||
1391 | GÓRECKI Sebastian | 5002 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:06:46 | 00:37:02 | ||
1392 | FRANICA Mateusz | 5125 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:06:47 | 00:31:32 | ||
1393 | KOBYŁECKI Tomasz | 5029 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:07:33 | 01:00:45 | ||
1394 | MAGOŃ Łukasz | 5034 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:07:41 | 00:33:22 | ||
1395 | MALISZEWSKI Jakub | 5035 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:07:43 | 00:31:32 | ||
1396 | PAŹDZIERKO Paweł | 5037 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:07:47 | 00:37:23 | ||
1397 | RUTKOWSKI Szymon | 5039 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:07:52 | 00:28:25 | ||
1398 | WŁODARCZYK Jan | 5044 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:07:58 | 01:48:14 | ||
1399 | POLIT Filip | 5052 | Ninja team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:08:30 | 00:35:36 | ||
1400 | DĄBROWSKI Daniel | 5062 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:08:36 | 00:42:03 | ||
1401 | FIJALKOWSKI Kamil | 5063 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:08:42 | 00:41:58 | ||
1402 | SIKORA Paweł | 5064 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:08:47 | 00:35:00 | ||
1403 | SZYPOWSKI Jakub | 5077 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:09:06 | 00:33:41 | ||
1404 | ADAMUS Mateusz | 5083 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:09:14 | 00:27:37 | |||
1405 | BESZTOCHA Marcin | 5087 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:09:21 | 00:26:19 | |||
1406 | BERBEKA Jędrzej | 5086 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:09:25 | 00:23:53 | |||
1407 | BUGAJEWSKI Andrzej | 5089 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:09:30 | 00:23:48 | |||
1408 | CZYŻKOWSKI Łukasz | 5091 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:09:36 | 00:28:05 | |||
1409 | KARCZMARCZYK Krzysztof | 5098 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:09:55 | 00:33:19 | |||
1410 | MUSKIETORZ Piotr | 5103 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:10:14 | 00:20:50 | |||
1411 | SKROBOL Adam | 5104 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:10:16 | 00:24:10 | |||
1412 | WIECZOREK Dariusz | 5108 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:10:31 | 00:30:59 | |||
1413 | BAŁAMUT Marta | 5114 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:14:01 | |||
1414 | GREC Klaudia | 5116 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:14:08 | 01:24:27 | ||
1415 | SZCZYGIELSKA Julia | 5118 | KONIUCHY OCR | Open Kobiet | 08:50 | 00:14:19 | 00:45:14 | ||
1416 | KACZOR Beata | 5119 | OCR TEAM DĘBICA | Open Masters Kobiet | 08:50 | 00:14:22 | 00:46:43 | ||
1417 | KLEJNOWSKA Katarzyna | 5121 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:50 | 00:14:36 | 01:13:57 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
WOŹNIAK Michał | 5059 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 08:45 | DNF | DNF | |||
WRÓBEL Jacek | 5112 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | DNF | DNF | |||
KRZYSTYNIAK Robert | 5017 | Gorący Potok Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | DNF | DNF | |||
WYSŁUCH Iza | 5123 | xRunners | Elite Kobiet | 08:50 | DNF | 01:17:26 DNF | |||
SOBCZYK Ligia | 6575 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 10:15 | DNF | DNF | |||
DQ | GAWRONIUK Paulina | 5122 | WATAHA | Elite Kobiet | 08:50 | DQ | 00:24:55 DQ |
Znaleziono 1423 wynik(ów)