RUNMAGEDDON CLASSIC KRAKÓW

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-08-30
Miejsce:
Kraków
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
727
Wystartowało:
703
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
697
Na trasie:
6
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1FABIAN Marcel 4031SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn1M 107:3000:00:0001:05:44.3001:05:44.30 5:2811,0
2KRAWIECKI Mateusz 4029RUNMAGEDDONElite Mężczyzn2M 207:3000:00:0001:06:34.3001:06:34.30+00:00:505:3210,8
3CHMIELORZ Józef 4150Carbon Silesia SportElite Mężczyzn3M 307:3000:00:0001:07:23.9501:07:23.95+00:01:395:3610,7
4JACIÓW Paweł 4046WATAHAElite Mężczyzn4M 407:3000:00:0001:09:22.0001:09:22.00+00:03:375:4610,4
5BRZOSKWINIA Wojciech 4049xRunnersElite Mężczyzn5M 507:3000:00:0001:11:02.7001:11:02.70+00:05:185:5510,1
6STOKOWSKI Dariusz 4122Elite Mężczyzn6M 607:4000:00:0001:14:12.8501:14:12.85+00:08:286:119,7
7BRZEZIŃSKI Bartosz 4018Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn7M 707:3000:00:0001:14:19.3501:14:19.35+00:08:356:119,7
8ZIELIŃSKI Tomasz 4045Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn8M 807:3000:00:0001:15:07.2001:15:07.20+00:09:226:159,6
9MALEC Bartłomiej 4042Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn9M 907:3000:00:0001:17:25.8001:17:25.80+00:11:416:279,3
10PAPIÓR Jolanta 4146WATAHAElite Kobiet1K 107:5000:00:0001:18:37.1501:18:37.15+00:12:526:339,2
11MALEC Tomasz 4043Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn10M 1007:3000:00:0001:18:43.5501:18:43.55+00:12:596:339,1
12OPOLONY Ireneusz 4033SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn1M 1107:3000:00:0001:19:22.0001:19:22.00+00:13:376:369,1
13PISKAŁA Daniel 4026POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn2M 1207:3000:00:0001:19:32.2001:19:32.20+00:13:476:379,1
14DOMINEK Grzegorz 4016Fit&More RybnikElite Mężczyzn11M 1307:3000:00:0001:20:43.0001:20:43.00+00:14:586:438,9
15OLEŚ Rafał 4078Koniu SquadElite Mężczyzn12M 1407:4000:00:0001:21:22.0501:21:22.05+00:15:376:468,8
16KOŁAKOWSKI Krzysztof 4108Elite Mężczyzn13M 1507:4000:00:0001:21:33.8001:21:33.80+00:15:496:478,8
17KOMARNICKI Tomasz 4028RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn14M 1607:3000:00:0001:22:16.5001:22:16.50+00:16:326:518,8
18MOROŃ Bartłomiej 4025POWER TRAININGElite Mężczyzn15M 1707:3000:00:0001:22:28.9501:22:28.95+00:16:446:528,7
19MAŚLANKIEWICZ Dawid 4073Husaria Race Team Elite Mężczyzn16M 1807:4000:00:0001:23:10.9501:23:10.95+00:17:266:558,7
20BYRCZEK Michał 4098WATAHAElite Mężczyzn17M 1907:4000:00:0001:23:13.7001:23:13.70+00:17:296:568,7
21SZYMAŃSKI Paweł 4037SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn18M 2007:3000:00:0001:24:14.8501:24:14.85+00:18:307:018,5
22MOSTKOWSKI Łukasz 4040United RunnersElite Mężczyzn19M 2107:3000:00:0001:24:34.7001:24:34.70+00:18:507:028,5
23WOLNY Krzysztof 4068forBET RunnersElite Mężczyzn20M 2207:4000:00:0001:24:46.1501:24:46.15+00:19:017:038,5
24GUZ Grzegorz 4082Positive Freaks TeamElite Masters Mężczyzn3M 2307:4000:00:0001:24:48.9501:24:48.95+00:19:047:048,5
25BARAN Maciej 4066Dzicy OgrodnicyElite Mężczyzn21M 2407:4000:00:0001:25:14.3501:25:14.35+00:19:307:068,4
26MROCZKA Maciej 4067forBET RunnersElite Mężczyzn22M 2507:4000:00:0001:25:35.9501:25:35.95+00:19:517:078,4
27DASZKIEWICZ Małgorzata 4139POWER TRAININGElite Kobiet2K 207:5000:00:0001:25:43.8501:25:43.85+00:19:597:088,4
28BURBUL Przemysław 4027PRZEMO_FIZJOCRElite Mężczyzn23M 2607:3000:00:0001:25:44.2501:25:44.25+00:19:597:088,4
29SZYMEL Jacek 4124Elite Mężczyzn24M 2707:4000:00:0001:25:51.7001:25:51.70+00:20:077:098,4
30KUBIESA Jakub 4058Carbon Silesia SportElite Mężczyzn25M 2807:4000:00:0001:25:53.4001:25:53.40+00:20:097:098,4
31KRZYŻOWSKI Grzegorz 4091RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn26M 2907:4000:00:0001:25:57.7501:25:57.75+00:20:137:098,4
32BURAS Radoslaw 4402Open Mężczyzn1M 3009:4500:00:0001:26:49.6501:26:49.65+00:21:057:148,3
33SKRZECZYŃSKI Sławomir 4163Elite Masters Mężczyzn4M 3107:4000:00:0001:26:54.0501:26:54.05+00:21:097:148,3
34TOMSKI Marcin 4044Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn27M 3207:3000:00:0001:27:31.4501:27:31.45+00:21:477:178,2
35BANDURKA Viktor 4099Elite Masters Mężczyzn5M 3307:4000:00:0001:27:45.1501:27:45.15+00:22:007:188,2
36ZAJĄC Artur 4125Elite Mężczyzn28M 3407:4000:00:0001:28:03.2001:28:03.20+00:22:187:208,2
37ZAWILIŃSKI Mateusz 4065Dragon RunnersElite Mężczyzn29M 3507:4000:00:0001:28:03.4001:28:03.40+00:22:197:208,2
38JAKUSZEK Piotr 4072Hell's gym OCR PępowoElite Mężczyzn30M 3607:4000:00:0001:28:58.3001:28:58.30+00:23:147:248,1
39GĄSIOROWSKI Karol 4039UNIT37Elite Mężczyzn31M 3707:3000:00:0001:29:05.1001:29:05.10+00:23:207:258,1
40PACIOREK Piotr 4050xRunnersElite Mężczyzn32M 3807:3000:00:0001:29:20.2001:29:20.20+00:23:357:268,1
41GARLACZ Justyna 4168POWER TRAININGElite Kobiet3K 307:5000:00:0001:29:21.3501:29:21.35+00:23:377:268,1
42GŁYK Łukasz 4151Carbon Silesia SportElite Mężczyzn33M 3907:3000:00:0001:29:50.2501:29:50.25+00:24:057:298,0
43WITKA Patryk 4022Mad RunnersElite Mężczyzn34M 4007:3000:00:0001:30:25.2501:30:25.25+00:24:407:328,0
44POLAŃSKI Paweł 4047WATAHAElite Mężczyzn35M 4107:3000:00:0001:30:44.3001:30:44.30+00:25:007:337,9
45BIENIECKI Jaro 4165RUNMAGEDDON TeamElite Mężczyzn36M 4207:4000:00:0001:31:09.5001:31:09.50+00:25:257:357,9
46MĘDRYKOWSKI Damian 4052Elite Mężczyzn37M 4307:3000:00:0001:31:11.0501:31:11.05+00:25:267:357,9
47NOWOK Michał 4059Carbon Silesia SportElite Mężczyzn38M 4407:4000:00:0001:31:39.2001:31:39.20+00:25:547:387,9
48GIZAK Michał 4041Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn39M 4507:3000:00:0001:31:41.1001:31:41.10+00:25:567:387,9
49TROJANOWSKI Artur 4686Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn2M 4612:0000:00:0001:33:23.1001:33:23.10+00:27:387:467,7
50BEDNARCZYK Mateusz 4101Elite Mężczyzn40M 4707:4000:00:0001:33:45.8001:33:45.80+00:28:017:487,7
51JEZIORSKI Paweł 4071Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn41M 4807:4000:00:0001:34:12.9501:34:12.95+00:28:287:517,6
52PETRAŻYCKI Sebastian 4236Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn3M 4908:4500:00:0001:34:44.1501:34:44.15+00:28:597:537,6
53WIELEBA Adam 4092RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn6M 5007:4000:00:0001:35:24.5001:35:24.50+00:29:407:577,5
54KOZIOŁ Kamil 4153Carbon Silesia SportElite Mężczyzn42M 5107:3000:00:0001:35:43.2001:35:43.20+00:29:587:587,5
55KACZMARCZYK Mariusz 4208Open Mężczyzn4M 5208:3000:00:0001:35:48.8501:35:48.85+00:30:047:597,5
56KNOP Marcin 4021Lemon TeamElite Mężczyzn43M 5307:3000:00:0001:36:16.5001:36:16.50+00:30:328:017,5
57CHROST Andrzej 4103Elite Masters Mężczyzn7M 5407:4000:00:0001:36:18.0001:36:18.00+00:30:338:017,5
58KUSIAK Wojciech 4056Biegnę wolno, bo mi wolnoElite Masters Mężczyzn8M 5507:4000:00:0001:36:24.4501:36:24.45+00:30:408:027,5
59MACHURA Marcin 4094SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn44M 5607:4000:00:0001:36:43.6001:36:43.60+00:30:598:037,4
60KAZIMIERCZAK Paweł 4097Warriors ŁódźElite Mężczyzn45M 5707:4000:00:0001:36:48.3001:36:48.30+00:31:048:047,4
61ZIMOŃ Norbert 4048WATAHAElite Mężczyzn46M 5807:3000:00:0001:37:23.6501:37:23.65+00:31:398:067,4
62KMIEĆ Adam 4006Carbon Silesia SportElite Mężczyzn47M 5907:3000:00:0001:37:36.8501:37:36.85+00:31:528:087,4
63PIWNIK Bartosz 4169Lemon TeamElite Mężczyzn48M 6007:4000:00:0001:37:42.9001:37:42.90+00:31:588:087,4
64ZYWER Urszula 4147WATAHAElite Kobiet4K 407:5000:00:0001:37:46.0001:37:46.00+00:32:018:087,4
65WŁODARCZYK Jan 4019Koniu SquadElite Mężczyzn49M 6107:3000:00:0001:37:56.9501:37:56.95+00:32:128:097,4
66BUGAŃSKI Damian 4436Open Mężczyzn5M 6210:0000:00:0001:37:58.6001:37:58.60+00:32:148:097,3
66WARWAS Radosław 4459Open Masters Mężczyzn1M 6210:0000:00:0001:37:58.6001:37:58.60+00:32:148:097,3
68MIERZICKI Marcel 4088POWER TRAININGElite Mężczyzn50M 6407:4000:00:0001:38:00.5501:38:00.55+00:32:168:107,3
69WOROBIEWA Jekatierina 4141POWER TRAININGElite Kobiet5K 507:5000:00:0001:38:18.9001:38:18.90+00:32:348:117,3
70MACHERA Rafał 4113Elite Mężczyzn51M 6507:4000:00:0001:38:30.2001:38:30.20+00:32:458:127,3
71ŁABUZ Sabina 4166UNIT37Elite Kobiet6K 607:5000:00:0001:39:09.8501:39:09.85+00:33:258:157,3
72NIEMIEC Wojciech 4509SRS RATELOpen Mężczyzn6M 6610:3000:00:0001:39:09.9501:39:09.95+00:33:258:157,3
73ROCHA Goncalo 4456Open Mężczyzn7M 6710:0000:00:0001:39:28.9001:39:28.90+00:33:448:177,2
74KULAGA Peter 4064Dragon RunnersElite Mężczyzn52M 6807:4000:00:0001:40:01.1501:40:01.15+00:34:168:207,2
75STROJNY Paweł 4167Elite Mężczyzn53M 6907:3000:00:0001:40:02.0001:40:02.00+00:34:178:207,2
76JUDEK Łukasz 4106Elite Mężczyzn54M 7007:4000:00:0001:40:08.8001:40:08.80+00:34:248:207,2
77MIZGALSKI Jacek 4012DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn9M 7107:3000:00:0001:40:18.0501:40:18.05+00:34:338:217,2
78MIELCARZ Tomasz 4684Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn8M 7212:0000:00:0001:40:30.1501:40:30.15+00:34:458:227,2
79BUDA Wojciech 4178Befit24team Elite Mężczyzn55M 7307:3000:00:0001:41:08.7501:41:08.75+00:35:248:257,1
80KLEWANIEC Jakub 4209Open Mężczyzn9M 7408:3000:00:0001:41:17.5001:41:17.50+00:35:338:267,1
81NOWAKOWSKI Daniel 4213Open Masters Mężczyzn2M 7508:3000:00:0001:41:25.1501:41:25.15+00:35:408:277,1
82GÓRA Dawid 4105Elite Mężczyzn56M 7607:4000:00:0001:41:25.7501:41:25.75+00:35:418:277,1
83SZAŁATA Piotr 4685Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn10M 7712:0000:00:0001:41:29.1001:41:29.10+00:35:448:277,1
84SIERGIEJCZYK Dawid 4377Open Mężczyzn11M 7808:4500:00:0001:41:44.4501:41:44.45+00:36:008:287,1
85WOŁCZYK Mariusz 4193RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn3M 7908:3000:00:0001:42:05.2501:42:05.25+00:36:208:307,1
86DRZĄSZCZ Krzysztof 4206Open Mężczyzn12M 8008:3000:00:0001:42:21.8501:42:21.85+00:36:378:317,0
87STUDNIARZ Michał 4036SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn57M 8107:3000:00:0001:42:50.0501:42:50.05+00:37:058:347,0
88WÓJCIK Ryszard 4063Do porzugu ocr teamElite Masters Mężczyzn10M 8207:4000:00:0001:42:54.6501:42:54.65+00:37:108:347,0
89MROCZKA Mateusz 4115Elite Mężczyzn58M 8307:4000:00:0001:43:05.8501:43:05.85+00:37:218:357,0
90KUCZ Wojciech 3694Open Mężczyzn13M 8411:3000:00:0001:43:09.1001:43:09.10+00:37:248:357,0
91SIDORCZUK Rafał 4177Siem CityElite Mężczyzn59M 8507:4000:00:0001:43:15.4501:43:15.45+00:37:318:367,0
92POTOCZEK Piotr 4237Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn14M 8608:4500:00:0001:43:43.6501:43:43.65+00:37:598:386,9
93ZIEMNICKI Tomasz 4015Fit&More RybnikElite Masters Mężczyzn11M 8707:3000:00:0001:43:51.6501:43:51.65+00:38:078:396,9
94JASKÓLSKI Szymon 4152Carbon Silesia SportElite Mężczyzn60M 8807:3000:00:0001:44:23.7001:44:23.70+00:38:398:416,9
95JEZIORAŃSKI Bartosz 4171AGDPRO.PLOpen Masters Mężczyzn4M 8908:3000:00:0001:44:42.4001:44:42.40+00:38:588:436,9
96HELLER Szymon 4281Tata StasiaOpen Mężczyzn15M 9009:0000:00:0001:44:55.2001:44:55.20+00:39:108:446,9
97KOWALSKI Józef 4085Positive Freaks TeamElite Mężczyzn61M 9107:4000:00:0001:45:14.1001:45:14.10+00:39:298:466,8
98HANDZLIK Tomasz 4009DENISTEAMElite Masters Mężczyzn12M 9207:3000:00:0001:45:14.3501:45:14.35+00:39:308:466,8
99ZIARKOWSKI Mirosław 4014Fit&More RybnikElite Masters Mężczyzn13M 9307:3000:00:0001:45:25.5501:45:25.55+00:39:418:476,8
100TRUBIŁOWICZ Mateusz 4687Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn16M 9412:0000:00:0001:45:35.3501:45:35.35+00:39:518:476,8
101TUTAJ Jakub 4038Unit 37Elite Masters Mężczyzn14M 9507:3000:00:0001:45:45.5001:45:45.50+00:40:018:486,8
102DĄBROWSKI Krzysztof 4470SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn5M 9610:1500:00:0001:45:50.8501:45:50.85+00:40:068:496,8
103BOĆKO Jakub 4472Wściekłe BobryOpen Mężczyzn17M 9710:1500:00:0001:45:55.9501:45:55.95+00:40:118:496,8
104MUCHA Krzysztof 4117Elite Mężczyzn62M 9807:4000:00:0001:46:05.9501:46:05.95+00:40:218:506,8
105PIĘTA Łukasz 4695Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn18M 9911:3000:00:0001:46:11.4501:46:11.45+00:40:278:506,8
106GOLON Paweł 4580Open Masters Mężczyzn6M 10011:0000:00:0001:46:15.4501:46:15.45+00:40:318:516,8
107MUSIAŁ Krzysztof 4079LOTAMS TeamElite Mężczyzn63M 10107:4000:00:0001:46:17.6501:46:17.65+00:40:338:516,8
108JARZĄBEK Kacper 3675Open Mężczyzn19M 10210:0000:00:0001:46:40.0501:46:40.05+00:40:558:536,8
109ROSA Thibault 4457Open Mężczyzn20M 10310:0000:00:0001:46:49.3001:46:49.30+00:41:058:546,7
110NITECKA Marta 4159Elite Masters Kobiet1K 707:5000:00:0001:47:09.5501:47:09.55+00:41:258:556,7
111BARAN Dawid 4224Dzicy OgrodnicyOpen Mężczyzn21M 10408:4500:00:0001:47:33.3501:47:33.35+00:41:498:576,7
112MAJOWSKI Michał 4114Elite Mężczyzn64M 10507:4000:00:0001:47:38.8001:47:38.80+00:41:548:586,7
113KRÓL Damian 4496Liwocz SzerzynyOpen Mężczyzn22M 10610:3000:00:0001:47:39.5501:47:39.55+00:41:558:586,7
114JUDA Sebastian 4495Liwocz SzerzynyOpen Mężczyzn23M 10710:3000:00:0001:47:39.7001:47:39.70+00:41:558:586,7
115KANCIRUK Paweł 4289Open Mężczyzn24M 10809:0000:00:0001:47:40.9501:47:40.95+00:41:568:586,7
116SZCZOTOK Wiktor 4061Carbon Silesia SportElite Mężczyzn65M 10907:4000:00:0001:47:47.0001:47:47.00+00:42:028:586,7
117RAJCA Wiktor 4318RajcaTeamOpen Mężczyzn25M 11009:1500:00:0001:47:51.0501:47:51.05+00:42:068:596,7
118GADULA Jakub 4611Open Mężczyzn26M 11111:1500:00:0001:47:55.5001:47:55.50+00:42:118:596,7
119MAJCHRZYK Szymon 4008CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn66M 11207:3000:00:0001:48:04.4001:48:04.40+00:42:209:006,7
120STAŃKO Jerzy 4256Open Mężczyzn27M 11308:4500:00:0001:48:10.7501:48:10.75+00:42:269:006,7
121POPŁAWSKI Ireneusz 4424Fit Pro Extreme TeamOpen Masters Mężczyzn7M 11410:0000:00:0001:48:12.4501:48:12.45+00:42:289:016,7
122DĄBROWSKI Paweł Mateusz 4366Open Mężczyzn28M 11509:3000:00:0001:48:31.0001:48:31.00+00:42:469:026,6
123ŁACEK Rafał 4112Elite Mężczyzn67M 11607:4000:00:0001:48:43.8001:48:43.80+00:42:599:036,6
124JAWORSKI Patryk 4221AcroŚwiryOpen Mężczyzn29M 11708:4500:00:0001:48:50.2501:48:50.25+00:43:059:046,6
125AUGUSTYNIAK Robert 4573Open Mężczyzn30M 11811:0000:00:0001:48:52.1501:48:52.15+00:43:079:046,6
126CHROBAK Mateusz 4475Open Mężczyzn31M 11910:1500:00:0001:49:03.3001:49:03.30+00:43:199:056,6
127KUCIA Łukasz 4328Open Mężczyzn32M 12009:1500:00:0001:49:20.5501:49:20.55+00:43:369:066,6
128SAWICZ Michał 4074Klono TeamElite Mężczyzn68M 12107:4000:00:0001:49:31.3501:49:31.35+00:43:479:076,6
129JAŁOCHA Sylwia 4137Lemon TeamElite Kobiet7K 807:5000:00:0001:49:43.1001:49:43.10+00:43:589:086,6
130KOWALSKI Bartosz 4084Positive Freaks TeamElite Mężczyzn69M 12207:4000:00:0001:49:48.4001:49:48.40+00:44:049:096,6
131CHMIELORZ Donata 4126Carbon Silesia SportElite Kobiet8K 907:5000:00:0001:49:57.8501:49:57.85+00:44:139:096,5
132DUDZIK Sebastian 4200UNIT37Open Mężczyzn33M 12308:3000:00:0001:50:06.8001:50:06.80+00:44:229:106,5
133WIECZOREK Mariusz 4261Open Masters Mężczyzn8M 12408:4500:00:0001:50:25.5501:50:25.55+00:44:419:126,5
134WÓJCIK Łukasz 3666Open Mężczyzn34M 12510:3000:00:0001:50:51.8001:50:51.80+00:45:079:146,5
135KOŚMIDER Mateusz 4612Open Mężczyzn35M 12611:1500:00:0001:50:53.9001:50:53.90+00:45:099:146,5
136NABAGŁO Marcin 4076KOCHAM SŁODKIEElite Mężczyzn70M 12707:4000:00:0001:50:59.2501:50:59.25+00:45:149:146,5
137BOŚKA Patryk 4070Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn71M 12807:4000:00:0001:51:00.5501:51:00.55+00:45:169:156,5
138GARNUSZEK Anita 4140POWER TRAININGElite Kobiet9K 1007:5000:00:0001:51:00.8501:51:00.85+00:45:169:156,5
139MYRLAK Maciej 4672Open Masters Mężczyzn9M 12911:4500:00:0001:51:22.1501:51:22.15+00:45:379:166,5
140BARAN Michał 4023Mad Runners WałbrzychElite Mężczyzn72M 13007:3000:00:0001:52:07.8001:52:07.80+00:46:239:206,4
141REJDYCH Tomasz 4179Husaria Race Team Elite Mężczyzn73M 13107:4000:00:0001:52:26.6001:52:26.60+00:46:429:226,4
142SOKOŁOWSKI Władysław 4121Elite Mężczyzn74M 13207:4000:00:0001:53:15.4501:53:15.45+00:47:319:266,4
143JAROSZ Agnieszka 4142SOCIOS SILESIAElite Kobiet10K 1107:5000:00:0001:53:20.9501:53:20.95+00:47:369:266,4
144SAWICKI Kacper 4525Open Mężczyzn36M 13310:3000:00:0001:53:29.1501:53:29.15+00:47:449:276,3
145KALETA Anna 4134Koniu SquadElite Kobiet11K 1207:5000:00:0001:54:07.3501:54:07.35+00:48:239:306,3
146BUŁAT Maciej 4577Open Mężczyzn37M 13411:0000:00:0001:54:28.9501:54:28.95+00:48:449:326,3
147GORZEŃ Krzysztof 4313Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn38M 13508:3000:00:0001:54:45.9001:54:45.90+00:49:019:336,3
148KAMIŃSKI Zbigniew 4107Elite Mężczyzn75M 13607:4000:00:0001:54:53.8501:54:53.85+00:49:099:346,3
149TOMAN Karolina 4132Fit&More RybnikElite Kobiet12K 1307:5000:00:0001:54:53.9001:54:53.90+00:49:099:346,3
150CAŁKA Krzysztof 4656Napędzani ProcentemOpen Mężczyzn39M 13711:4500:00:0001:55:06.1501:55:06.15+00:49:219:356,3
151HRABIA Piotr 4582Open Mężczyzn40M 13811:0000:00:0001:55:18.3501:55:18.35+00:49:349:366,2
152DRĄŻKOWSKI Piotr 4578Open Masters Mężczyzn10M 13911:0000:00:0001:55:22.0001:55:22.00+00:49:379:366,2
153ŚWIERCZEWSKI Jaromir 4592Open Masters Mężczyzn11M 14011:0000:00:0001:55:27.8001:55:27.80+00:49:439:376,2
154JACHOWSKI Andrzej 4557CrossfithellwodOpen Masters Mężczyzn12M 14111:0000:00:0001:55:46.7501:55:46.75+00:50:029:386,2
155GIEMZA Michał 4104Elite Mężczyzn76M 14207:4000:00:0001:56:00.8501:56:00.85+00:50:169:406,2
156KANIECKI Paweł 4603MIEJSCE Blok BOpen Mężczyzn41M 14311:1500:00:0001:56:02.4001:56:02.40+00:50:189:406,2
157HANUSIAK Leszek 4077Koniu SquadElite Mężczyzn77M 14407:4000:00:0001:56:11.4501:56:11.45+00:50:279:406,2
158ORCZYK Kamil 4544WuJaSzEk FeRiCzE TEAMOpen Mężczyzn42M 14510:4500:00:0001:56:56.8001:56:56.80+00:51:129:446,2
159WAŚCIŃSKI Krzysztof 4511Stan PrzedzawałowyOpen Mężczyzn43M 14610:3000:00:0001:57:09.9501:57:09.95+00:51:259:456,1
160BRZEZINKA Mariusz 4030SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn78M 14707:3000:00:0001:57:10.6501:57:10.65+00:51:269:456,1
161SPRAWKA Marta 4131DZIKIsquadElite Kobiet13K 1407:5000:00:0001:57:22.7001:57:22.70+00:51:389:466,1
162PINDEL Piotr 4191Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn44M 14808:3000:00:0001:57:40.7501:57:40.75+00:51:569:486,1
163WITKOWSKI Marek 4688Biegowe Dziki OCROpen Masters Mężczyzn13M 14912:0000:00:0001:57:44.6501:57:44.65+00:52:009:486,1
164URBANIK Zuza 4260Open Masters Kobiet1K 1508:4500:00:0001:57:45.3001:57:45.30+00:52:019:486,1
165JURECKI Adrian 4189Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn45M 15008:3000:00:0001:57:54.9001:57:54.90+00:52:109:496,1
166WOJSYK Przemysław 4595Open Mężczyzn46M 15111:0000:00:0001:58:02.3001:58:02.30+00:52:189:506,1
167SUŁKOWSKI Dawid 4591Open Mężczyzn47M 15211:0000:00:0001:58:05.3001:58:05.30+00:52:219:506,1
168KORZUS Paweł 4689Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn48M 15312:0000:00:0001:58:38.0501:58:38.05+00:52:539:536,1
169SKRĘTY Patryk 4096Synowie Ragnara OcRElite Mężczyzn79M 15407:4000:00:0001:58:59.3501:58:59.35+00:53:159:546,1
170WOLAŃSKI Michał 4218Open Mężczyzn49M 15508:3000:00:0001:59:12.5001:59:12.50+00:53:289:566,0
171ROSZAK Piotr 4621Open Masters Mężczyzn14M 15611:1500:00:0001:59:34.9001:59:34.90+00:53:509:576,0
172KONKOL Dominik 4109Elite Mężczyzn80M 15707:4000:00:0001:59:47.2501:59:47.25+00:54:029:586,0
173ŚWIATOWIEC Adrian 4510SRS RATELOpen Mężczyzn50M 15810:3000:00:0002:00:06.5502:00:06.55+00:54:2210:006,0
174KWOLEK Wojciech 4508SRS RATELOpen Mężczyzn51M 15910:3000:00:0002:00:20.4002:00:20.40+00:54:3610:016,0
175BŁĄKAŁA Damian 4154Elite Mężczyzn81M 16007:4000:00:0002:00:20.5502:00:20.55+00:54:3610:016,0
176KRZYŻANOWSKI Julian 4192POWER TRAININGOpen Mężczyzn52M 16108:3000:00:0002:00:33.5502:00:33.55+00:54:4910:026,0
177PIĄTEK Marek 4053Elite Mężczyzn82M 16207:3000:00:0002:00:41.2502:00:41.25+00:54:5610:036,0
178SZAFRAN Jakub 4024Piękni i BestieElite Mężczyzn83M 16307:3000:00:0002:00:59.7002:00:59.70+00:55:1510:046,0
179LORENZ Albert 4062Centrum TreninguElite Mężczyzn84M 16407:4000:00:0002:01:03.5002:01:03.50+00:55:1910:055,9
180RYŚ Marzena 4135Koniu SquadElite Kobiet14K 1607:5000:00:0002:01:11.6502:01:11.65+00:55:2710:055,9
181BIK Piotr 4205Open Mężczyzn53M 16508:3000:00:0002:01:13.3502:01:13.35+00:55:2910:065,9
182KOZAK Arkadiusz 4110Elite Mężczyzn85M 16607:4000:00:0002:01:32.4002:01:32.40+00:55:4810:075,9
183MOKSIK Jan 4017Fit&More RybnikElite Masters Mężczyzn15M 16707:3000:00:0002:01:38.4502:01:38.45+00:55:5410:085,9
184SZCZEPANSKI Przemyslaw 4677Open Mężczyzn54M 16811:4500:00:0002:01:42.3002:01:42.30+00:55:5810:085,9
185SZONOWSKI Janusz 4679Open Mężczyzn55M 16911:4500:00:0002:01:57.5002:01:57.50+00:56:1310:095,9
186MUSZYŃSKI Piotr 4298Open Masters Mężczyzn15M 17009:0000:00:0002:02:04.2502:02:04.25+00:56:1910:105,9
187MICHALCZYK Patryk 4314Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn56M 17108:3000:00:0002:02:09.8002:02:09.80+00:56:2510:105,9
188WASILEWSKI Piotr 4381Open Mężczyzn57M 17209:3000:00:0002:02:13.7502:02:13.75+00:56:2910:115,9
189MUSZYŃSKA Bożena 4297Open Masters Kobiet2K 1709:0000:00:0002:02:19.5502:02:19.55+00:56:3510:115,9
190STOPIAK Rafał 4320SmokasynyOpen Mężczyzn58M 17309:1500:00:0002:02:29.5502:02:29.55+00:56:4510:125,9
191KAPUŚCIARZ Jakub 4326Open Mężczyzn59M 17409:1500:00:0002:02:32.4002:02:32.40+00:56:4810:125,9
192BOGACZ Marek 4183HighlandersOpen Mężczyzn60M 17508:3000:00:0002:03:21.9502:03:21.95+00:57:3710:165,8
193HASTEROK Daniel 4581Open Mężczyzn61M 17611:0000:00:0002:03:29.1502:03:29.15+00:57:4410:175,8
194ZAWIŁŁO Marcin 3270Open Mężczyzn62M 17712:0000:00:0002:03:30.5002:03:30.50+00:57:4610:175,8
195PALKA Jurand 4362STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Mężczyzn16M 17809:3000:00:0002:03:30.8502:03:30.85+00:57:4610:175,8
196JASTO Mateusz 4559HellWoodOpen Mężczyzn63M 17911:0000:00:0002:03:38.8002:03:38.80+00:57:5410:185,8
197MARCINKOWSKI Paweł 4211Open Mężczyzn64M 18008:3000:00:0002:03:45.5002:03:45.50+00:58:0110:185,8
198LEBIEDŹ Bartosz 3695Open Mężczyzn65M 18112:0000:00:0002:03:52.0002:03:52.00+00:58:0710:195,8
199JURECZKO Szymon 4699Open Masters Mężczyzn17M 18212:0000:00:0002:03:52.0502:03:52.05+00:58:0710:195,8
200KANIA Szymon 4170Open Mężczyzn66M 18312:0000:00:0002:03:53.6002:03:53.60+00:58:0910:195,8
201STOPIAK Sylwia 4321SmokasynyOpen Kobiet1K 1809:1500:00:0002:03:56.4002:03:56.40+00:58:1210:195,8
202MICZEK Michał 4588Open Mężczyzn67M 18411:0000:00:0002:04:04.8002:04:04.80+00:58:2010:205,8
203BATORSKI Łukasz 4632Open Mężczyzn68M 18511:3000:00:0002:04:08.2502:04:08.25+00:58:2310:205,8
204ANTOŠ Karel 4401Open Mężczyzn69M 18609:4500:00:0002:04:22.0502:04:22.05+00:58:3710:215,8
205ROSŁONIEC Wojciech 4120Elite Masters Mężczyzn16M 18707:4000:00:0002:04:39.2002:04:39.20+00:58:5410:235,8
206WUCZKO Dariusz 4596Open Mężczyzn70M 18811:0000:00:0002:04:39.7502:04:39.75+00:58:5510:235,8
207KLANOWSKI Marcin 4005Carbon Silesia SportElite Mężczyzn86M 18907:3000:00:0002:04:54.7002:04:54.70+00:59:1010:245,8
208SKUPIEŃ Lech 4338Open Mężczyzn71M 19009:1500:00:0002:04:54.7502:04:54.75+00:59:1010:245,8
209RUSEK Krzysztof 3697Open Mężczyzn72M 19112:0000:00:0002:05:20.5002:05:20.50+00:59:3610:265,7
210GRYMEK Dagmara 4172Befit24team Open Kobiet2K 1908:3000:00:0002:05:25.7502:05:25.75+00:59:4110:275,7
211SEMCHUK Oleg 4335Open Mężczyzn73M 19209:1500:00:0002:05:55.4502:05:55.45+01:00:1110:295,7
212KONARZEWSKI Michał 4444Open Mężczyzn74M 19311:0000:00:0002:06:13.6502:06:13.65+01:00:2910:315,7
213PISKORSKA Iwona 4315Piskuś TeamOpen Kobiet3K 2009:1500:00:0002:06:14.2502:06:14.25+01:00:2910:315,7
214SCHMIDT Paweł 4149Befit24team Elite Masters Mężczyzn17M 19407:3000:00:0002:06:23.7002:06:23.70+01:00:3910:315,7
215FEDYCKI Mariusz 4551Open Mężczyzn75M 19510:4500:00:0002:06:25.7502:06:25.75+01:00:4110:325,7
216DĘBICKI Kamil 4550Open Mężczyzn76M 19610:4500:00:0002:06:26.3502:06:26.35+01:00:4210:325,7
217STOSZ Bartosz 3685Open Masters Mężczyzn18M 19712:0000:00:0002:06:30.5502:06:30.55+01:00:4610:325,7
218WOLSKI Adrian 4219Open Mężczyzn77M 19808:3000:00:0002:06:44.3502:06:44.35+01:01:0010:335,7
219MOTLOCH Piotr 4410Open Mężczyzn78M 19909:4500:00:0002:06:49.8502:06:49.85+01:01:0510:345,7
220DOMAGALSKI Ryszard 4438Open Masters Mężczyzn19M 20010:0000:00:0002:06:52.4502:06:52.45+01:01:0810:345,7
221MAZUR Maciej 4447Open Mężczyzn79M 20108:3000:00:0002:06:54.2502:06:54.25+01:01:0910:345,7
222MROCZKA Tadeusz 4116Elite Masters Mężczyzn18M 20207:4000:00:0002:07:07.1002:07:07.10+01:01:2210:355,7
223OBUKHOVSKYI Maksym 4643Open Mężczyzn80M 20311:3000:00:0002:07:08.0002:07:08.00+01:01:2310:355,7
224MALEŃCZYK Sylwester 4482Open Masters Mężczyzn20M 20410:1500:00:0002:07:13.3502:07:13.35+01:01:2910:365,7
225SIDOR Krystian 4467OsiemOpen Mężczyzn81M 20510:1500:00:0002:07:22.9502:07:22.95+01:01:3810:365,7
226ZIĘTEK Rafał 4468OsiemOpen Mężczyzn82M 20610:1500:00:0002:07:23.2002:07:23.20+01:01:3810:365,7
227JEZIORSKI Marcin 4698Open Masters Mężczyzn21M 20712:0000:00:0002:07:25.0502:07:25.05+01:01:4010:375,7
228MRÓZ Konrad 4448Open Mężczyzn83M 20810:0000:00:0002:07:26.5502:07:26.55+01:01:4210:375,7
229BRODZIAK Andrzej 3678Open Masters Mężczyzn22M 20911:0000:00:0002:07:29.0002:07:29.00+01:01:4410:375,6
230KAMIŃSKI Maciej 4387Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn84M 21009:4500:00:0002:07:32.0502:07:32.05+01:01:4710:375,6
231JÓŹWIK Grzegorz 4597Blok B PrzemyślOpen Mężczyzn85M 21111:1500:00:0002:07:55.9502:07:55.95+01:02:1110:395,6
232PASTUSZKA Artur 4631Viking Training CenterOpen Mężczyzn86M 21211:3000:00:0002:08:17.0502:08:17.05+01:02:3210:415,6
233JANIK Jakub 4207Open Mężczyzn87M 21308:3000:00:0002:08:19.7002:08:19.70+01:02:3510:415,6
234DĄDELEWSKA Joanna 4138Piękni i BestieElite Masters Kobiet2K 2107:5000:00:0002:08:23.1002:08:23.10+01:02:3810:415,6
235MIŚTA Paweł 4280Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn88M 21409:0000:00:0002:08:38.9502:08:38.95+01:02:5410:435,6
236PISKORSKI Adam 4316Piskuś TeamOpen Mężczyzn89M 21509:1500:00:0002:08:50.8502:08:50.85+01:03:0610:445,6
237OLCZYK Bartłomiej 4374Open Mężczyzn90M 21609:3000:00:0002:09:00.3002:09:00.30+01:03:1610:455,6
238SABATOWSKI Krzysztof 4060Carbon Silesia SportElite Mężczyzn87M 21707:4000:00:0002:09:01.9502:09:01.95+01:03:1710:455,6
239LIPIŃSKI Łukasz 4431RunanywhereOpen Mężczyzn91M 21810:0000:00:0002:09:10.3002:09:10.30+01:03:2610:455,6
240KROCZEK Łukasz 4111Elite Mężczyzn88M 21907:4000:00:0002:09:20.5002:09:20.50+01:03:3610:465,6
240SZMYT Marcin 4123Elite Mężczyzn88M 21907:4000:00:0002:09:20.5002:09:20.50+01:03:3610:465,6
242TROJAN Anna 4156Befit24team Elite Masters Kobiet3K 2207:5000:00:0002:09:37.5502:09:37.55+01:03:5310:485,6
243ORCZYK Dawid 4543WuJaSzEk FeRiCzE TEAMOpen Mężczyzn92M 22110:4500:00:0002:09:37.7002:09:37.70+01:03:5310:485,6
244ZAMECKI Radosław 4528Open Mężczyzn93M 22210:3000:00:0002:09:58.3502:09:58.35+01:04:1410:495,5
245KUZIOŁA Konrad 4521Open Mężczyzn94M 22310:3000:00:0002:09:58.4502:09:58.45+01:04:1410:495,5
246TLAŁKA Mariusz 4593Open Masters Mężczyzn23M 22411:0000:00:0002:10:06.2502:10:06.25+01:04:2110:505,5
247URBANEK Adrian 3692Open Mężczyzn95M 22512:0000:00:0002:10:06.7502:10:06.75+01:04:2210:505,5
248PYTEL Oskar 4376Open Mężczyzn96M 22609:3000:00:0002:10:16.8002:10:16.80+01:04:3210:515,5
249OGRODOWCZYK Krzysztof 4331Open Mężczyzn97M 22709:1500:00:0002:10:21.6002:10:21.60+01:04:3710:515,5
250TABIŚ-HUBKA Rafał 4340Open Masters Mężczyzn24M 22809:1500:00:0002:10:28.8002:10:28.80+01:04:4410:525,5
251POHLAND Paweł 3684Open Mężczyzn98M 22912:0000:00:0002:10:29.0002:10:29.00+01:04:4410:525,5
252KUHOT Yevhenii 3686Open Mężczyzn99M 23012:0000:00:0002:10:44.3502:10:44.35+01:05:0010:535,5
253RUDZIŃSKI Bartosz 3688Open Mężczyzn100M 23112:0000:00:0002:10:45.2002:10:45.20+01:05:0010:535,5
254PIWOWAR Piotr 3669Open Mężczyzn101M 23209:3000:00:0002:10:45.9502:10:45.95+01:05:0110:535,5
255DĄBROWSKI Igor 4630Strach i CierpienieOpen Mężczyzn102M 23311:3000:00:0002:10:54.6502:10:54.65+01:05:1010:545,5
256JANAS Paweł 4554Open Mężczyzn103M 23410:4500:00:0002:11:01.6502:11:01.65+01:05:1710:555,5
257BUCZAK Łukasz 4305Fit & More RybnikOpen Mężczyzn104M 23509:1500:00:0002:11:12.0002:11:12.00+01:05:2710:565,5
258GŁAZ Jacek 4558DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn25M 23611:0000:00:0002:11:18.1502:11:18.15+01:05:3310:565,5
259GRODOŃ Piotr 4057Carbon Silesia SportElite Mężczyzn90M 23707:4000:00:0002:11:26.4002:11:26.40+01:05:4210:575,5
260KRAJEWSKI Mateusz 4585Open Mężczyzn105M 23811:0000:00:0002:11:29.3502:11:29.35+01:05:4510:575,5
261BACZYNSKA Paula 4473Open Kobiet4K 2310:1500:00:0002:11:34.5002:11:34.50+01:05:5010:575,5
262SIELSKI Mateusz 4487Open Mężczyzn106M 23910:1500:00:0002:11:34.5502:11:34.55+01:05:5010:575,5
263ROSKOSZ Szymon 4620Open Mężczyzn107M 24011:1500:00:0002:11:37.9502:11:37.95+01:05:5310:585,5
264BRYŚ Wojciech 4469SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn26M 24110:1500:00:0002:12:07.3002:12:07.30+01:06:2311:005,4
265KRZYSTAŁA Maciej 4471SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn108M 24210:1500:00:0002:12:08.3502:12:08.35+01:06:2411:005,4
266GONSIOR Krzysztof 4477Open Mężczyzn109M 24310:1500:00:0002:12:29.9502:12:29.95+01:06:4511:025,4
267CHMIELAK Radosław 4549Open Masters Mężczyzn27M 24410:4500:00:0002:12:32.6002:12:32.60+01:06:4811:025,4
268GARBACZ Damian 4013Etrans TeamElite Mężczyzn91M 24507:3000:00:0002:12:48.2002:12:48.20+01:07:0311:045,4
269SZYMICZEK Marian 4629POWER TRAININGOpen Mężczyzn110M 24611:3000:00:0002:12:54.9502:12:54.95+01:07:1011:045,4
270POPOWSKI Krzysztof 4486Open Mężczyzn111M 24710:1500:00:0002:13:10.8002:13:10.80+01:07:2611:055,4
271KUBIŃSKI Jakub 4683Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn112M 24812:0000:00:0002:13:21.6002:13:21.60+01:07:3711:065,4
272KLEKOT Dawid 4547WyczerpiakiOpen Mężczyzn113M 24910:4500:00:0002:13:25.0002:13:25.00+01:07:4011:075,4
273BŁOŃSKI Robert 3672Open Masters Mężczyzn28M 25010:0000:00:0002:13:28.0502:13:28.05+01:07:4311:075,4
274ZAŁUSKI Paweł 4490Open Mężczyzn114M 25110:1500:00:0002:13:30.7502:13:30.75+01:07:4611:075,4
275GRABIAN Łukasz 3673Open Mężczyzn115M 25210:0000:00:0002:13:43.2502:13:43.25+01:07:5811:085,4
276LEZIAK Adam 4250SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn116M 25308:4500:00:0002:14:03.5502:14:03.55+01:08:1911:105,4
277PIERZAK - WYPYCH Olga 3263Dzik TeamOpen Kobiet5K 2408:3000:00:0002:14:07.0002:14:07.00+01:08:2211:105,4
278PTAK Patryk 3660Dzik TeamOpen Mężczyzn117M 25408:3000:00:0002:14:07.0502:14:07.05+01:08:2211:105,4
279CIĄGŁO Danuta 4633Open Kobiet6K 2511:3000:00:0002:14:24.3502:14:24.35+01:08:4011:125,4
280LEŚ Rafał 4249Open Mężczyzn118M 25508:4500:00:0002:14:34.1002:14:34.10+01:08:4911:125,4
281WITEK Eryk 4262Open Mężczyzn119M 25608:4500:00:0002:14:43.0502:14:43.05+01:08:5811:135,3
282GROCHOT Magdalena 3665Koniu SquadOpen Kobiet7K 2608:3000:00:0002:14:44.9502:14:44.95+01:09:0011:135,3
283KWAŚNIEWSKI Czesław 4086Positive Freaks TeamOpen Masters Mężczyzn29M 25707:4000:15:2801:59:22.3502:14:51.00+01:09:069:566,0
284HADRYAN Andrzej 4491CARBON RACING TEAMOpen Masters Mężczyzn30M 25810:3000:00:0002:14:59.5502:14:59.55+01:09:1511:145,3
285ZYCH Zbyszek 4493Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn31M 25910:3000:00:0002:14:59.6002:14:59.60+01:09:1511:145,3
286STUDZIŃSKI Mateusz 3682Open Mężczyzn120M 26011:0000:00:0002:15:22.8502:15:22.85+01:09:3811:165,3
287BANASIK Maciej 4238SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn121M 26108:4500:00:0002:15:31.2002:15:31.20+01:09:4611:175,3
288KONIK Jacek 4671Open Masters Mężczyzn32M 26211:4500:00:0002:15:41.4002:15:41.40+01:09:5711:185,3
289HORBATOWSKI Krzysztof 4697Open Mężczyzn122M 26311:0000:00:0002:15:42.6002:15:42.60+01:09:5811:185,3
290GOLCZYK Eryk 4095Synowie Ragnara OcRElite Mężczyzn92M 26407:4000:00:0002:16:11.6502:16:11.65+01:10:2711:205,3
291MRZYGŁODZKI Grzegorz 4411Open Mężczyzn123M 26509:4500:00:0002:16:14.2502:16:14.25+01:10:2911:215,3
292HOMAN Grzegorz 4367Open Mężczyzn124M 26609:3000:00:0002:16:18.2502:16:18.25+01:10:3311:215,3
293MORA Karol 4371Open Mężczyzn125M 26709:3000:00:0002:16:38.4502:16:38.45+01:10:5411:235,3
294WITEK Sławomir 4419AuuuuuOpen Mężczyzn126M 26810:0000:00:0002:16:46.6002:16:46.60+01:11:0211:235,3
295KEMPISTY Michał 4670Open Mężczyzn127M 26911:4500:00:0002:16:51.9002:16:51.90+01:11:0711:245,3
296MORA Elwira 4370Open Kobiet8K 2709:3000:00:0002:16:52.2502:16:52.25+01:11:0711:245,3
297MYCIELSKI Witold 4373Open Mężczyzn128M 27009:3000:00:0002:16:53.8002:16:53.80+01:11:0911:245,3
298MIELNICZEK Ignacy 4392pendOnce rzulfieOpen Mężczyzn129M 27109:4500:00:0002:16:55.0502:16:55.05+01:11:1011:245,3
299ŁĘCKI Marcin 4363SzmaciuryOpen Mężczyzn130M 27209:3000:00:0002:17:17.4502:17:17.45+01:11:3311:265,2
300PŁONKA Wojciech 4364SzmaciuryOpen Mężczyzn131M 27309:3000:00:0002:17:17.6502:17:17.65+01:11:3311:265,2
301TŁUŚCIAK Rafał 4527Open Mężczyzn132M 27410:3000:00:0002:17:30.1502:17:30.15+01:11:4511:275,2
302WÓJCIK Mateusz 4497Liwocz SzerzynyOpen Mężczyzn133M 27510:3000:00:0002:17:34.5502:17:34.55+01:11:5011:275,2
303ŁĘŻNIAK Zbigniew 4523Open Mężczyzn134M 27610:3000:00:0002:17:37.0002:17:37.00+01:11:5211:285,2
304BIELICH Adrian 4302Alko Team RybnikOpen Mężczyzn135M 27709:1500:00:0002:17:45.4502:17:45.45+01:12:0111:285,2
305BREJNAK Agnieszka 4600Fit & More RybnikOpen Kobiet9K 2809:1500:00:0002:17:45.8502:17:45.85+01:12:0111:285,2
306MISIUKIEWICZ Arkadiusz 4330Open Mężczyzn136M 27809:1500:00:0002:18:03.5502:18:03.55+01:12:1911:305,2
307GŁOWACZ Grzegorz 4011DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn19M 27907:3000:00:0002:18:06.4002:18:06.40+01:12:2211:305,2
308PODOBIŃSKI Szymon 3691Open Mężczyzn137M 28012:0000:00:0002:18:08.2502:18:08.25+01:12:2311:305,2
309KOC Tadeusz 4391pendOnce rzulfieOpen Mężczyzn138M 28109:4500:00:0002:18:17.3502:18:17.35+01:12:3311:315,2
310POLANEK Robert 4214Open Mężczyzn139M 28208:3000:00:0002:18:26.0002:18:26.00+01:12:4111:325,2
311STASIEWICZ Grzegorz 4379Open Mężczyzn140M 28309:3000:00:0002:18:27.9502:18:27.95+01:12:4311:325,2
312IMBIORSKI Dawid 4442Open Mężczyzn141M 28410:0000:00:0002:18:28.8502:18:28.85+01:12:4411:325,2
313MAŚLANKA Krzysztof 4639Open Mężczyzn142M 28511:3000:00:0002:18:29.5002:18:29.50+01:12:4511:325,2
314MAŚLANKA Wojciech 4640Open Mężczyzn143M 28611:3000:00:0002:18:30.3502:18:30.35+01:12:4611:325,2
315SZCZOTKA Adam 4654BOTYOpen Mężczyzn144M 28711:4500:00:0002:18:47.9002:18:47.90+01:13:0311:335,2
316KRAWIEC Jarosław 4651BOTYOpen Mężczyzn145M 28811:4500:00:0002:18:49.6502:18:49.65+01:13:0511:345,2
317PŁOWUCHA Jarosław 4653BOTYOpen Mężczyzn146M 28911:4500:00:0002:18:49.9502:18:49.95+01:13:0511:345,2
318KOWALCZYK Piotr 4051Elite Mężczyzn93M 29007:3000:00:0002:19:03.1502:19:03.15+01:13:1811:355,2
319FELIKSIEWICZ Iwona 4476Open Kobiet10K 2910:1500:00:0002:19:05.4502:19:05.45+01:13:2111:355,2
320BOŚ Przemysław 4474Open Mężczyzn147M 29110:1500:00:0002:19:05.5002:19:05.50+01:13:2111:355,2
321SITKO Krystyna 4143SOCIOS SILESIAElite Kobiet15K 3007:5000:00:0002:19:08.5502:19:08.55+01:13:2411:355,2
322ANTKIEWICZ Marek 4608Open Mężczyzn148M 29211:1500:00:0002:19:18.0502:19:18.05+01:13:3311:365,2
323MROZEK Sebastian 4617Open Mężczyzn149M 29311:1500:00:0002:19:18.1502:19:18.15+01:13:3311:365,2
324SZCZOTKA Janusz 4655BOTYOpen Mężczyzn150M 29411:4500:00:0002:19:19.1502:19:19.15+01:13:3411:365,2
325HANUSZ Aneta 4173Carbon Silesia SportOpen Kobiet11K 3108:3000:00:0002:20:39.1502:20:39.15+01:14:5411:435,1
325HANUSZ Krzysztof 4174Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn33M 29508:3000:00:0002:20:39.1502:20:39.15+01:14:5411:435,1
327POPIK Szymon 4332Open Mężczyzn151M 29609:1500:00:0002:20:54.5502:20:54.55+01:15:1011:445,1
328RATAJCZAK Grzegorz 4333Open Masters Mężczyzn34M 29709:1500:00:0002:21:02.5002:21:02.50+01:15:1811:455,1
329KELLER Tomasz 4540Wieluń BiegaOpen Masters Mężczyzn35M 29810:4500:00:0002:21:22.1502:21:22.15+01:15:3711:465,1
330KRUPA Łukasz 4572OMK SmoczkaOpen Mężczyzn152M 29911:0000:00:0002:21:22.2502:21:22.25+01:15:3711:465,1
331KELLER Izabela 4539Wieluń BiegaOpen Kobiet12K 3210:4500:00:0002:21:22.4002:21:22.40+01:15:3811:465,1
332JASIAK Anna 4145UNIT37Open Masters Kobiet3K 3307:5000:27:5301:53:47.8502:21:41.15+01:15:569:296,3
333CHODORSKI Łukasz 4089Psychiatryk KopernikaElite Mężczyzn94M 30007:4000:00:0002:21:52.9502:21:52.95+01:16:0811:495,1
334SZOPA Beniamin 4069FURIA TeamElite Masters Mężczyzn20M 30107:4000:00:0002:21:59.2502:21:59.25+01:16:1411:495,1
335MIROŃCZUK Piotr 4483Open Mężczyzn153M 30210:1500:00:0002:22:14.5502:22:14.55+01:16:3011:515,1
336OPARA Piotr 4451Open Masters Mężczyzn36M 30310:0000:00:0002:22:26.0502:22:26.05+01:16:4111:525,1
337FLEJTUCH Tobiasz 4552Open Mężczyzn154M 30410:4500:00:0002:22:36.0502:22:36.05+01:16:5111:535,0
338GAŁECKI Adrian 4668Open Mężczyzn155M 30511:4500:00:0002:22:38.2502:22:38.25+01:16:5311:535,0
339OŚWIĘCIMSKI Mikołaj 4253Open Mężczyzn156M 30608:4500:00:0002:22:38.9502:22:38.95+01:16:5411:535,0
340GÓRNY Adrian 4421BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn157M 30710:0000:00:0002:22:46.4502:22:46.45+01:17:0211:535,0
341MRÓZ Sebastian 4449Open Masters Mężczyzn37M 30810:0000:00:0002:22:58.8502:22:58.85+01:17:1411:545,0
342WŁODARSKI Piotr 4054Open Mężczyzn158M 30907:3000:06:0502:17:12.7002:23:18.00+01:17:3311:265,2
343PRZESŁAŃSKI Mateusz 4426Mikamik CzewaOpen Masters Mężczyzn38M 31010:0000:00:0002:23:23.0502:23:23.05+01:17:3811:565,0
344SZCZENDZINA Mariusz 4425MarioxTeamOpen Mężczyzn159M 31110:0000:00:0002:23:34.4502:23:34.45+01:17:5011:575,0
345MACURA-TARGOSZ Sylwia 4598eXtreme TeamOpen Kobiet13K 3411:1500:00:0002:24:17.9002:24:17.90+01:18:3312:015,0
346TARGOSZ Wojciech 4599eXtreme TeamOpen Mężczyzn160M 31211:1500:00:0002:24:17.9502:24:17.95+01:18:3312:015,0
347RYZIO Michał 3698Open Mężczyzn161M 31312:0000:00:0002:24:27.4002:24:27.40+01:18:4312:025,0
348OLEJNIK Konrad 3693Open Mężczyzn162M 31412:0000:00:0002:24:31.8502:24:31.85+01:18:4712:025,0
349GACH Damian 4007CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn95M 31507:3000:00:0002:24:43.1002:24:43.10+01:18:5812:035,0
350SOWA Pawel 4378Open Mężczyzn163M 31609:3000:00:0002:24:43.3002:24:43.30+01:18:5912:035,0
351GRZYWNOWICZ Mateusz 4516Open Mężczyzn164M 31710:3000:00:0002:24:44.1502:24:44.15+01:18:5912:035,0
352TONDERYS Szymon 4216Open Mężczyzn165M 31808:3000:00:0002:24:49.9502:24:49.95+01:19:0512:045,0
353KULPIŃSKI Bartosz 4604MIEJSCE Blok BOpen Mężczyzn166M 31911:1500:00:0002:24:50.8502:24:50.85+01:19:0612:045,0
354KOZIOŁ Szczepan 4519Open Mężczyzn167M 32010:3000:00:0002:24:54.5502:24:54.55+01:19:1012:045,0
355BUDEK Weronika 4270Locha i warchlakiOpen Kobiet14K 3509:0000:00:0002:25:00.7502:25:00.75+01:19:1612:055,0
356FILAS Rafał 4271Locha i warchlakiOpen Mężczyzn168M 32109:0000:00:0002:25:01.1002:25:01.10+01:19:1612:055,0
357RICHTER Iwona 4455Open Kobiet15K 3610:0000:00:0002:25:04.2002:25:04.20+01:19:1912:055,0
358KISIELEWSKI Krystian 4443Open Mężczyzn169M 32210:0000:00:0002:25:04.6502:25:04.65+01:19:2012:055,0
359KONIECZNA Żaneta 4555Open Kobiet16K 3710:4500:00:0002:25:04.8002:25:04.80+01:19:2012:055,0
360SZARON Konrad 4676Open Mężczyzn170M 32311:4500:00:0002:25:14.7502:25:14.75+01:19:3012:065,0
361WICHEREK Mateusz 4649Open Mężczyzn171M 32411:3000:00:0002:25:23.3502:25:23.35+01:19:3912:065,0
362RATAJCZAK Rafał 4334Open Masters Mężczyzn39M 32509:1500:00:0002:25:32.0502:25:32.05+01:19:4712:074,9
363BORCZ Fabian 4465Klub Biegacza RTV EURO AGDOpen Mężczyzn172M 32610:1500:00:0002:25:50.2502:25:50.25+01:20:0512:094,9
364OBŁOZA Patryk 4450Open Mężczyzn173M 32710:0000:00:0002:26:03.5502:26:03.55+01:20:1912:104,9
365ZIELIŃSKA Klaudia 4461Open Kobiet17K 3810:0000:00:0002:26:04.9002:26:04.90+01:20:2012:104,9
366PIÓRO Piotr 4454Open Masters Mężczyzn40M 32810:0000:00:0002:26:06.3002:26:06.30+01:20:2212:104,9
367GRUNT Artur 4286Open Mężczyzn174M 32909:0000:00:0002:26:12.8502:26:12.85+01:20:2812:114,9
368BOMERSBACH Michał 4282Open Mężczyzn175M 33009:0000:00:0002:26:13.1502:26:13.15+01:20:2812:114,9
369PIĄTEK Rafał 4462Befit24team Open Mężczyzn176M 33110:1500:00:0002:26:21.3502:26:21.35+01:20:3712:114,9
370KOC Franciszek 4390pendOnce rzulfieOpen Mężczyzn177M 33209:4500:00:0002:26:35.8002:26:35.80+01:20:5112:124,9
371CHLEBOWSKI Grzegorz 4194Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn178M 33308:3000:00:0002:26:46.7502:26:46.75+01:21:0212:134,9
372GEMBAROWSKA Dorota 4440Open Kobiet18K 3910:0000:00:0002:26:47.7002:26:47.70+01:21:0312:134,9
373DRABCZYK Martyna 4195Runmageddonowe Świry Open Kobiet19K 4008:3000:00:0002:26:48.1502:26:48.15+01:21:0312:144,9
374DĄDELEWSKA Oliwia 4155RMF4RT GladiatorsElite Kobiet16K 4107:5000:00:0002:27:04.3502:27:04.35+01:21:2012:154,9
375KUBISZYN Tadeusz 4055Agresywne Morsy :DOpen Masters Mężczyzn41M 33407:4000:12:1102:15:04.5002:27:16.40+01:21:3211:155,3
376MOCHULSKYI Bohdan 4641Open Mężczyzn179M 33511:3000:00:0002:27:23.3502:27:23.35+01:21:3912:164,9
377GROSS Bartłomiej 4285Open Mężczyzn180M 33609:0000:00:0002:27:26.7502:27:26.75+01:21:4212:174,9
378LACHENDRO Konrad 4292Open Mężczyzn181M 33709:0000:00:0002:27:40.1002:27:40.10+01:21:5512:184,9
379GACZOREK Krystian 4300Open Mężczyzn182M 33809:0000:00:0002:27:57.3502:27:57.35+01:22:1312:194,9
380RADNY Michał 4278NieWidzęPrzeszkódOpen Mężczyzn183M 33909:0000:00:0002:28:07.8502:28:07.85+01:22:2312:204,9
381PARTYKA Magdalena 4277NieWidzęPrzeszkódOpen Kobiet20K 4209:0000:00:0002:28:08.2002:28:08.20+01:22:2312:204,9
382SZLĘZAK Mateusz 4458Open Mężczyzn184M 34010:0000:00:0002:28:15.2502:28:15.25+01:22:3012:214,9
383GAJDAMOWICZ Beata 4439Open Kobiet21K 4310:0000:00:0002:28:21.0002:28:21.00+01:22:3612:214,9
384GORCZYCA Rafał 4284Open Mężczyzn185M 34109:0000:00:0002:28:22.1002:28:22.10+01:22:3712:214,9
385MICHALSKA Adrianna 4295Open Kobiet22K 4409:0000:00:0002:28:22.3502:28:22.35+01:22:3812:214,9
386BAJOŁEK Aleksandra 3677Open Masters Kobiet4K 4510:0000:00:0002:28:25.5502:28:25.55+01:22:4112:224,9
387KONOPKA Dominik 3689Open Mężczyzn186M 34212:0000:00:0002:28:32.9002:28:32.90+01:22:4812:224,8
388PISZCZEK Marcin 3690Open Mężczyzn187M 34312:0000:00:0002:28:34.0502:28:34.05+01:22:4912:224,8
389TOMASZEWICZ Adam 4075Klono TeamElite Mężczyzn96M 34407:4000:00:0002:28:37.2002:28:37.20+01:22:5212:234,8
390KAFLOWSKI Artur 4032SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn97M 34507:3000:00:0002:28:41.1502:28:41.15+01:22:5612:234,8
391ŁYŚ Adam 4481Open Masters Mężczyzn42M 34610:1500:00:0002:28:49.5502:28:49.55+01:23:0512:244,8
392SZCZYGIELSKA Julia 4144SOCIOS SILESIAElite Kobiet17K 4607:5000:00:0002:29:02.8002:29:02.80+01:23:1812:254,8
393BAJDAK Adrian 4512Open Mężczyzn188M 34710:3000:00:0002:29:11.8502:29:11.85+01:23:2712:254,8
394SZABAT Adrianna 4204WATAHAOpen Kobiet23K 4708:3000:00:0002:29:45.8502:29:45.85+01:24:0112:284,8
395MODERSKI Mateusz 4556Open Masters Mężczyzn43M 34810:4500:00:0002:29:52.8502:29:52.85+01:24:0812:294,8
396CHMIELEWSKI Józef 4365Open Masters Mężczyzn44M 34908:4500:00:0002:30:22.0502:30:22.05+01:24:3712:314,8
397WĄTOR Piotr 4648Open Mężczyzn189M 35011:3000:00:0002:30:33.3502:30:33.35+01:24:4912:324,8
398MARCZUK Michał 4638Open Mężczyzn190M 35111:3000:00:0002:30:33.6502:30:33.65+01:24:4912:324,8
399KUCHTA Anna 4164FURIA TeamOpen Masters Kobiet5K 4808:3000:00:0002:30:36.7002:30:36.70+01:24:5212:334,8
400KURDZIEL Jarosław 3662FURIA TeamOpen Masters Mężczyzn45M 35208:3000:00:0002:30:36.7502:30:36.75+01:24:5212:334,8
401SOLARZ Michał 4312FURIA TeamOpen Mężczyzn191M 35308:3000:00:0002:30:37.0502:30:37.05+01:24:5212:334,8
402SŁABASZEWSKI Kamil 4182HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn192M 35408:3000:00:0002:30:37.3502:30:37.35+01:24:5312:334,8
403GŁOWACKI Michał 4669Open Mężczyzn193M 35511:4500:00:0002:30:46.5502:30:46.55+01:25:0212:334,8
404PYRA Marek 4673Open Mężczyzn194M 35611:4500:00:0002:30:47.9502:30:47.95+01:25:0312:334,8
405BRZECZKOWSKI Paweł 4394POWER TRAININGOpen Mężczyzn195M 35709:4500:00:0002:30:57.8002:30:57.80+01:25:1312:344,8
406MACIOL Piotr 4615Open Mężczyzn196M 35811:1500:00:0002:31:02.8502:31:02.85+01:25:1812:354,8
407CIEŚLAK Paweł 4429PrzeMordyOpen Mężczyzn197M 35910:0000:00:0002:31:05.8502:31:05.85+01:25:2112:354,8
408CZERWIEC Adrian 4430PrzeMordyOpen Mężczyzn198M 36010:0000:00:0002:31:06.1002:31:06.10+01:25:2112:354,8
409KURTYKA Przemysław 4306Fit & More RybnikOpen Mężczyzn199M 36109:1500:00:0002:31:17.6502:31:17.65+01:25:3312:364,8
410BARAN Michał 4384CTF KIELCEOpen Mężczyzn200M 36209:4500:00:0002:31:26.0502:31:26.05+01:25:4112:374,8
411KUSTRA Dariusz 4385CTF KIELCEOpen Masters Mężczyzn46M 36309:4500:00:0002:31:26.2002:31:26.20+01:25:4112:374,8
412MADEJ Gabriela 4445Open Kobiet24K 4910:0000:00:0002:31:46.3502:31:46.35+01:26:0212:384,7
413MADETKO Arkadiusz 4446Open Mężczyzn201M 36410:0000:00:0002:31:46.6002:31:46.60+01:26:0212:384,7
414DZIDEK Łukasz 4246Open Mężczyzn202M 36508:4500:00:0002:31:46.8002:31:46.80+01:26:0212:384,7
415DZIDEK Michał 4247Open Mężczyzn203M 36608:4500:00:0002:31:47.1502:31:47.15+01:26:0212:384,7
416WOŹNIAK Przemek 3661Open Mężczyzn204M 36708:4500:00:0002:32:04.8002:32:04.80+01:26:2012:404,7
417GDULA Weronika 4248Open Kobiet25K 5008:4500:00:0002:32:05.0002:32:05.00+01:26:2012:404,7
418SORBJAN Kamil 4413Open Mężczyzn205M 36809:4500:00:0002:32:29.8502:32:29.85+01:26:4512:424,7
419DZIURDZIA Daniel 4404Open Mężczyzn206M 36909:4500:00:0002:32:32.6502:32:32.65+01:26:4812:424,7
420OLEKSY Adam 4225Gatner CNCOpen Masters Mężczyzn47M 37008:4500:00:0002:32:38.0002:32:38.00+01:26:5312:434,7
421MROŻEK Michał 4642Open Mężczyzn207M 37111:3000:00:0002:32:46.1502:32:46.15+01:27:0112:434,7
422TEICHGRÄBER Damian 4227Gatner CNCOpen Mężczyzn208M 37208:4500:00:0002:32:48.5502:32:48.55+01:27:0412:444,7
423CIEŚLUKIEWICZ Damian 4229Ławeczka Przed WilemOpen Mężczyzn209M 37308:4500:00:0002:32:49.3002:32:49.30+01:27:0512:444,7
424PROMNY Maciej 4226Gatner CNCOpen Mężczyzn210M 37408:4500:00:0002:32:51.1502:32:51.15+01:27:0612:444,7
425RADWAN Bartłomiej 4674Open Masters Mężczyzn48M 37511:4500:00:0002:32:51.6502:32:51.65+01:27:0712:444,7
426SZLACHTA-MYRLAK Maria 4678Open Kobiet26K 5111:4500:00:0002:32:54.3002:32:54.30+01:27:1012:444,7
427RYCHARSKI Damian 4352Hajer z Jankowic Open Masters Mężczyzn49M 37609:3000:00:0002:32:58.4502:32:58.45+01:27:1412:444,7
428LEGIEŃ Jakub 4587Open Mężczyzn211M 37711:0000:00:0002:33:02.4502:33:02.45+01:27:1812:454,7
429BŁOŃSKI Maciej 4575Open Masters Mężczyzn50M 37811:0000:00:0002:33:02.6502:33:02.65+01:27:1812:454,7
430FLICIŃSKI Marcin 4579Open Mężczyzn212M 37911:0000:00:0002:33:02.7502:33:02.75+01:27:1812:454,7
431STANIASZEK Michał 4647Open Masters Mężczyzn51M 38011:3000:00:0002:33:09.0002:33:09.00+01:27:2412:454,7
432SIEWIERSKI Maciej 4230Ławeczka Przed WilemOpen Mężczyzn213M 38108:4500:00:0002:33:09.0502:33:09.05+01:27:2412:454,7
433KAWARSKI Jaroslaw 4350Hajer z Jankowic Open Mężczyzn214M 38209:3000:00:0002:33:25.6502:33:25.65+01:27:4112:474,7
434OWERKO Mariusz 4299Open Masters Mężczyzn52M 38309:0000:00:0002:33:27.5002:33:27.50+01:27:4312:474,7
435LEŚNIAK Tomasz 4351Hajer z Jankowic Open Masters Mężczyzn53M 38409:3000:00:0002:33:58.1502:33:58.15+01:28:1312:494,7
436KORNAS Szymon 4660STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn215M 38511:4500:00:0002:34:03.1002:34:03.10+01:28:1812:504,7
436PYSZNY Patryk 4662STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn215M 38511:4500:00:0002:34:03.1002:34:03.10+01:28:1812:504,7
438SKRABEL Artur 4664STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn217M 38711:4500:00:0002:34:04.3502:34:04.35+01:28:2012:504,7
439FILUSZ Dawid 4659STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn218M 38811:4500:00:0002:34:05.2002:34:05.20+01:28:2012:504,7
440WIŚNIEWSKA Arleta 4665STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet6K 5211:4500:00:0002:34:05.2502:34:05.25+01:28:2012:504,7
441RZONSIK Katarzyna 4663STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet7K 5311:4500:00:0002:34:05.5502:34:05.55+01:28:2112:504,7
442PODLEŚNY Michał 4661STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn219M 38911:4500:00:0002:34:07.3502:34:07.35+01:28:2312:504,7
443WASIAK Rafal 4217Open Mężczyzn220M 39008:3000:00:0002:34:34.6002:34:34.60+01:28:5012:524,7
444OTFINOWSKA Magdalena 4203UNIT37Open Masters Kobiet8K 5408:3000:00:0002:35:10.2502:35:10.25+01:29:2512:554,6
445CZARDYBON Dominik 4188Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn221M 39108:3000:00:0002:35:11.5502:35:11.55+01:29:2712:554,6
446FLIEGER Dawid 4268JanuszeJG Open Mężczyzn222M 39209:0000:00:0002:35:34.0502:35:34.05+01:29:4912:574,6
447IDZIAK Dominika 4269JanuszeJG Open Kobiet27K 5509:0000:00:0002:35:36.1502:35:36.15+01:29:5112:584,6
448BODZIACKI Tomasz 4463COLąd-DKLOpen Masters Mężczyzn54M 39310:1500:00:0002:35:50.4502:35:50.45+01:30:0612:594,6
449DUKAT Sandra 4136Lemon TeamElite Kobiet18K 5607:5000:00:0002:36:06.0002:36:06.00+01:30:2113:004,6
450ŁĄCZYKOWSKI Sylwester 4586Open Mężczyzn223M 39411:0000:00:0002:36:11.2002:36:11.20+01:30:2613:004,6
451MIELNICKI Krystian 4589Open Mężczyzn224M 39511:0000:00:0002:36:13.5002:36:13.50+01:30:2913:014,6
452PRZYBYŁ Przemysław 4464COLąd-DKLOpen Mężczyzn225M 39610:1500:00:0002:36:22.5002:36:22.50+01:30:3813:014,6
453STANULA Karol 4257Open Mężczyzn226M 39708:4500:00:0002:36:27.1002:36:27.10+01:30:4213:024,6
454PODMAGÓRSKI Krzysztof 4035SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn98M 39807:3000:00:0002:36:43.9002:36:43.90+01:30:5913:034,6
455GRZYWACZ Magdalena 4235Power Puff GirlsOpen Kobiet28K 5708:4500:00:0002:36:57.3502:36:57.35+01:31:1313:044,6
456BIREK Sylwia 4233Power Puff GirlsOpen Kobiet29K 5808:4500:00:0002:36:58.3502:36:58.35+01:31:1413:044,6
457GAJEWSKA Joanna 4234Power Puff GirlsOpen Kobiet30K 5908:4500:00:0002:36:59.2002:36:59.20+01:31:1413:044,6
458GOSTOMSKA Katarzyna 4383Co chcesz ToMaszOpen Kobiet31K 6009:4500:00:0002:37:25.8502:37:25.85+01:31:4113:074,6
459ZYCH Katarzyna 4386Kadra Mocnych WrażeńOpen Kobiet32K 6109:4500:00:0002:37:26.2502:37:26.25+01:31:4113:074,6
460OŚLIŹNIOK Eryk 4452Open Mężczyzn227M 39910:0000:00:0002:37:27.5002:37:27.50+01:31:4313:074,6
461GÓRSKI Kamil 4441Open Mężczyzn228M 40010:0000:00:0002:37:49.0502:37:49.05+01:32:0413:094,6
462PACZKOWSKI Tomasz 4434Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn55M 40110:0000:00:0002:37:50.8002:37:50.80+01:32:0613:094,6
463NOWOSIELSKI Dariusz 4252Open Mężczyzn229M 40208:4500:00:0002:38:05.0002:38:05.00+01:32:2013:104,6
464TISCHNER Marcin 4414Open Mężczyzn230M 40309:4500:00:0002:38:15.7502:38:15.75+01:32:3113:114,5
465BIELICKI Wojciech 4020Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn231M 40407:3000:01:4202:36:41.0002:38:23.35+01:32:3913:034,6
466PRZYBYLSKI Maciej 4119Open Mężczyzn232M 40507:4000:18:2702:20:04.9502:38:32.45+01:32:4811:405,1
467BIERNAT Bartłomiej 4102Open Mężczyzn233M 40607:4000:17:2502:21:09.5502:38:35.10+01:32:5011:455,1
468BIAŁAS Magdalena 4187Łowcy pierożkówOpen Kobiet33K 6208:3000:00:0002:38:51.3002:38:51.30+01:33:0713:144,5
469KRZAK Łukasz 4190Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn234M 40708:3000:00:0002:38:52.3502:38:52.35+01:33:0813:144,5
470ŁOBOCKI Andrzej 4087Positive Freaks TeamElite Mężczyzn99M 40807:4000:00:0002:39:14.5002:39:14.50+01:33:3013:164,5
471MARZEC Paweł 4184Husaria Race Team Open Mężczyzn235M 40908:3000:00:0002:39:36.6502:39:36.65+01:33:5213:184,5
472MAŁCZAK Piotr 4355OinkOinkOpen Mężczyzn236M 41009:3000:00:0002:39:56.1002:39:56.10+01:34:1113:194,5
473MAŁCZAK Szymon 4356OinkOinkOpen Mężczyzn237M 41109:3000:00:0002:39:56.2002:39:56.20+01:34:1113:194,5
474WŁODARCZYK Paweł 4602Łomża Hardcore SquadOpen Mężczyzn238M 41211:1500:00:0002:39:58.4002:39:58.40+01:34:1413:194,5
475KWADRANS Piotr 4522Open Mężczyzn239M 41310:3000:00:0002:39:59.9002:39:59.90+01:34:1513:194,5
476STASIEWICZ Artur 4548WyczerpiakiOpen Mężczyzn240M 41410:4500:00:0002:40:01.4502:40:01.45+01:34:1713:204,5
477ŚLEDŹ Rafał 4545WuJaSzEk FeRiCzE TEAMOpen Mężczyzn241M 41510:4500:00:0002:41:12.4502:41:12.45+01:35:2813:264,5
478FERENC Krzysztof 4541WuJaSzEk FeRiCzE TEAMOpen Mężczyzn242M 41610:4500:00:0002:41:12.6502:41:12.65+01:35:2813:264,5
479KRASUSKI Konrad 4542WuJaSzEk FeRiCzE TEAMOpen Mężczyzn243M 41710:4500:00:0002:41:12.8002:41:12.80+01:35:2813:264,5
480STEFANIAK Marek 4622Open Masters Mężczyzn56M 41811:1500:00:0002:41:28.1502:41:28.15+01:35:4313:274,5
481MACHNIO Bartosz Jan 4399Sezonowane antrykotyOpen Mężczyzn244M 41909:4500:00:0002:41:32.9502:41:32.95+01:35:4813:274,5
481MALEC Julia 4400Sezonowane antrykotyOpen Kobiet34K 6309:4500:00:0002:41:32.9502:41:32.95+01:35:4813:274,5
483WODECKI Tomasz 4533Husaria Race Team Open Mężczyzn245M 42011:3000:00:0002:41:57.2502:41:57.25+01:36:1213:294,4
484FURMAN Karol 4667Open Mężczyzn246M 42111:4500:00:0002:42:26.9002:42:26.90+01:36:4213:324,4
485WILCZEK Lukasz 4181Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn247M 42208:3000:00:0002:42:38.2502:42:38.25+01:36:5313:334,4
486JABŁKOWSKI Paweł 4553Open Mężczyzn248M 42310:3000:00:0002:42:46.3502:42:46.35+01:37:0213:334,4
487MATYJEWICZ Marcin 4524Open Mężczyzn249M 42410:3000:00:0002:43:15.4502:43:15.45+01:37:3113:364,4
488ŁYŻWA Stanisław 4210Open Mężczyzn250M 42508:3000:00:0002:43:17.3002:43:17.30+01:37:3313:364,4
489BEDNARSKI Jakub 4513Open Mężczyzn251M 42610:3000:00:0002:43:25.7002:43:25.70+01:37:4113:374,4
490KUKUŁKA Natalia 4520Open Kobiet35K 6410:3000:00:0002:43:26.6502:43:26.65+01:37:4213:374,4
491BARAŃSKI Maciek 4100Open Mężczyzn252M 42707:4000:17:1902:26:19.0502:43:38.45+01:37:5412:114,9
492KRÓLIKOWSKA Anna 4148Elite Kobiet19K 6507:5000:00:0002:43:40.1002:43:40.10+01:37:5513:384,4
493ADAMCZYK Paulina 4657PANDA(MIAN) teamOpen Kobiet36K 6611:4500:00:0002:43:40.7502:43:40.75+01:37:5613:384,4
494STASIK Monika 4675Open Kobiet37K 6711:4500:00:0002:43:41.0002:43:41.00+01:37:5613:384,4
495KOŁODZIEJ Agata 4479Open Kobiet38K 6810:1500:00:0002:43:51.2502:43:51.25+01:38:0613:394,4
496WERYK Małgorzata 4393pendOnce rzulfieOpen Kobiet39K 6909:4500:00:0002:43:56.5002:43:56.50+01:38:1213:394,4
497FRAŚ Mieszko 4389pendOnce rzulfieOpen Mężczyzn253M 42809:4500:00:0002:43:56.5502:43:56.55+01:38:1213:394,4
498GREMBOWSKI Robert 4010Dirty SparrowsElite Mężczyzn100M 42907:3000:00:0002:44:22.0002:44:22.00+01:38:3713:414,4
499ORDON Paweł 4276NieWidzęPrzeszkódOpen Masters Mężczyzn57M 43009:0000:00:0002:44:22.5002:44:22.50+01:38:3813:414,4
500KOWALSKI Przemysław 4613Open Mężczyzn254M 43111:1500:00:0002:44:23.1002:44:23.10+01:38:3813:414,4
501AKSAMIT Paweł 4273NieWidzęPrzeszkódOpen Mężczyzn255M 43209:0000:00:0002:44:28.4502:44:28.45+01:38:4413:424,4
502ZAJĄC Jakub 4601IPPON TEAMOpen Masters Mężczyzn58M 43311:1500:00:0002:44:43.1502:44:43.15+01:38:5813:434,4
503PACURKOWSKI Marcin 4618Open Masters Mężczyzn59M 43411:1500:00:0002:44:47.3502:44:47.35+01:39:0313:434,4
504SURDACKA Edyta 4428Monkeys' TeamOpen Kobiet40K 7010:0000:00:0002:45:03.9002:45:03.90+01:39:1913:454,4
505PĘCAK Agnieszka 4427Monkeys' TeamOpen Masters Kobiet9K 7110:0000:00:0002:45:04.2002:45:04.20+01:39:1913:454,4
506KUMALA Agnieszka 4232NieWidzęPrzeszkódOpen Kobiet41K 7209:0000:00:0002:45:05.2002:45:05.20+01:39:2013:454,4
507KOZIOŁ Aneta 3700Open Kobiet42K 7308:4500:00:0002:45:35.0002:45:35.00+01:39:5013:474,3
508NALEPKA Piotr 4202UNIT37Open Mężczyzn256M 43508:3000:00:0002:45:53.9002:45:53.90+01:40:0913:494,3
509ADACH Milena 4272NieWidzęPrzeszkódOpen Kobiet43K 7409:0000:00:0002:46:00.8002:46:00.80+01:40:1613:504,3
510MACIEJOWSKI Grzegorz 4275NieWidzęPrzeszkódOpen Mężczyzn257M 43609:0000:00:0002:46:01.0502:46:01.05+01:40:1613:504,3
511KASPRZAK-ŚLEDŹ Agnieszka 4274NieWidzęPrzeszkódOpen Kobiet44K 7509:0000:00:0002:46:01.4502:46:01.45+01:40:1713:504,3
512BUKOWSKI Marek 4576Open Mężczyzn258M 43711:0000:00:0002:46:18.4502:46:18.45+01:40:3413:514,3
513HEREDA Tomasz 4196Tuptajacy Zwierzyniec TeamOpen Mężczyzn259M 43808:3000:00:0002:47:07.6502:47:07.65+01:41:2313:554,3
514NAWOROL Konrad 4212Open Mężczyzn260M 43908:3000:00:0002:47:13.1002:47:13.10+01:41:2813:564,3
515ŁABAS Dawid 4652BOTYOpen Mężczyzn261M 44011:4500:00:0002:47:36.0002:47:36.00+01:41:5113:584,3
516JAKUBIEC Patrycja 4266DogLovers2020Open Kobiet45K 7609:0000:00:0002:47:43.1502:47:43.15+01:41:5813:584,3
517CZEKAJ Tomasz 4264DogLovers2020Open Mężczyzn262M 44109:0000:00:0002:47:43.2002:47:43.20+01:41:5813:584,3
518CZEKAJ Kinga 4263DogLovers2020Open Kobiet46K 7709:0000:00:0002:47:43.3002:47:43.30+01:41:5913:584,3
519WYDRO Krzysztof 4267DogLovers2020Open Masters Mężczyzn60M 44209:0000:00:0002:47:43.5502:47:43.55+01:41:5913:584,3
520RUŁA Tomasz 4215Open Mężczyzn263M 44308:3000:00:0002:47:58.5502:47:58.55+01:42:1413:594,3
520DOBOSZ Damian 4515Open Mężczyzn263M 44308:3000:00:0002:47:58.5502:47:58.55+01:42:1413:594,3
522KARKOSZ Jan 4422BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn265M 44510:0000:00:0002:48:31.4002:48:31.40+01:42:4714:024,3
523LANGER Peter 4409Open Masters Mężczyzn61M 44609:4500:00:0002:48:41.8002:48:41.80+01:42:5714:034,3
524LANGER Arnold Reinhold 4408Open Mężczyzn266M 44709:4500:00:0002:48:42.0002:48:42.00+01:42:5714:034,3
525BAŃKA Agnieszka 4359SOCIOS SILESIAOpen Kobiet47K 7809:3000:00:0002:49:09.4002:49:09.40+01:43:2514:054,3
525GORCZEWSKI Maciej 4361SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn267M 44809:3000:00:0002:49:09.4002:49:09.40+01:43:2514:054,3
527DOMAN Łukasz 4360SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn62M 44909:3000:00:0002:49:09.5502:49:09.55+01:43:2514:054,3
528SOWULA Grzegorz 4423BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn268M 45010:0000:00:0002:49:09.6502:49:09.65+01:43:2514:054,3
529KACHNIARZ Maciek 3699Open Mężczyzn269M 45108:4500:00:0002:49:53.2002:49:53.20+01:44:0814:094,2
530BIGAS Maciej 4574Open Mężczyzn270M 45211:0000:00:0002:49:53.4002:49:53.40+01:44:0914:094,2
531HORNIK Łukasz 4518Open Mężczyzn271M 45310:3000:00:0002:50:11.9002:50:11.90+01:44:2714:104,2
532HANDY Samanta 4517Open Kobiet48K 7910:3000:00:0002:50:15.0002:50:15.00+01:44:3014:114,2
533MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna 4372Open Masters Kobiet10K 8009:3000:00:0002:50:43.1502:50:43.15+01:44:5814:134,2
534PALUCH Arkadiusz 4433RunanywhereOpen Masters Mężczyzn63M 45410:0000:00:0002:51:38.2502:51:38.25+01:45:5314:184,2
535WIDUCH Ryszard 4594Open Masters Mężczyzn64M 45511:0000:00:0002:51:54.6502:51:54.65+01:46:1014:194,2
536PTASIŃSKI Piotr 3676Open Mężczyzn272M 45610:1500:00:0002:51:59.3502:51:59.35+01:46:1514:194,2
537PIESIURA Izabela 4485Open Masters Kobiet11K 8110:1500:00:0002:52:24.4002:52:24.40+01:46:4014:224,2
538PIESIURA Eugeniusz 4484Open Masters Mężczyzn65M 45710:1500:00:0002:52:26.8502:52:26.85+01:46:4214:224,2
539KUKLA Marzena 4507SRS RATELOpen Kobiet49K 8210:3000:00:0002:52:45.9502:52:45.95+01:47:0114:234,2
540PRASKI Rafał 4619Open Masters Mężczyzn66M 45811:1500:00:0002:52:54.4502:52:54.45+01:47:1014:244,2
541SĄCZAWA Filip 4645Open Mężczyzn273M 45907:3000:05:4602:47:23.3502:53:10.05+01:47:2513:574,3
542SOSZ Anna 4526Open Masters Kobiet12K 8310:3000:00:0002:53:40.5502:53:40.55+01:47:5614:284,1
543SIWY Tomasz 4336Open Mężczyzn274M 46009:1500:00:0002:53:53.5002:53:53.50+01:48:0914:294,1
544HUDECKI Andrzej 4324Open Mężczyzn275M 46109:1500:00:0002:53:53.8002:53:53.80+01:48:0914:294,1
545MIELECKI Mateusz 4616Open Mężczyzn276M 46211:1500:00:0002:53:57.5502:53:57.55+01:48:1314:294,1
546WĘGRZYN Karolina 4623Open Kobiet50K 8411:1500:00:0002:54:02.4002:54:02.40+01:48:1814:304,1
547KUCAŁA Adrian 4614Open Mężczyzn277M 46311:1500:00:0002:54:03.6502:54:03.65+01:48:1914:304,1
548RAJCA Agnieszka 4317RajcaTeamOpen Masters Kobiet13K 8509:1500:00:0002:54:12.4002:54:12.40+01:48:2814:314,1
549NOWAK Tadeusz 4432RunanywhereOpen Mężczyzn278M 46410:0000:00:0002:54:19.8502:54:19.85+01:48:3514:314,1
550GAŃKO Mateusz 4081Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn101M 46507:4000:00:0002:54:27.8002:54:27.80+01:48:4314:324,1
551WALIGÓRA Agata 4128Carbon Silesia SportElite Kobiet20K 8607:5000:00:0002:54:46.6002:54:46.60+01:49:0214:334,1
552KRÓL Przemysław 4201UNIT37Open Masters Mężczyzn67M 46608:3000:00:0002:54:56.4002:54:56.40+01:49:1214:344,1
553KOWALCZYK Piotr 4083Positive Freaks TeamElite Mężczyzn102M 46707:4000:00:0002:55:13.7002:55:13.70+01:49:2914:364,1
554KWAŚNY Iwona 4480Open Kobiet51K 8710:1500:00:0002:55:36.6502:55:36.65+01:49:5214:384,1
555WRONA Anna 4489Open Kobiet52K 8810:1500:00:0002:55:39.4002:55:39.40+01:49:5514:384,1
556NOWAK Marcin 4466Klub Biegacza RTV EURO AGDOpen Mężczyzn279M 46810:1500:00:0002:55:50.5502:55:50.55+01:50:0614:394,1
557KRÓL Ryszard 4327Open Masters Mężczyzn68M 46909:1500:00:0002:56:22.5002:56:22.50+01:50:3814:414,1
558KOZIOŁ Tomasz 4570Nie Bede Sie MyłOpen Mężczyzn280M 47011:0000:00:0002:56:34.3002:56:34.30+01:50:5014:424,1
559KARCZ Oskar 4569Nie Bede Sie MyłOpen Mężczyzn281M 47111:0000:00:0002:56:39.0502:56:39.05+01:50:5414:434,1
560CIERPIAŁ Maciej 4568Nie Bede Sie MyłOpen Mężczyzn282M 47211:0000:00:0002:57:05.0002:57:05.00+01:51:2014:454,1
561RYBARZ Robert 4571Nie Bede Sie MyłOpen Mężczyzn283M 47311:0000:00:0002:57:05.2002:57:05.20+01:51:2014:454,1
562KOCINSKA Natalia 4691NIGHT WOLVESOpen Kobiet53K 8912:0000:00:0002:58:41.4002:58:41.40+01:52:5714:534,0
563LICHODZIEJEWSKI Mariusz 4693NIGHT WOLVESOpen Mężczyzn284M 47412:0000:00:0002:58:42.5002:58:42.50+01:52:5814:534,0
564ŁASZCZAK Kamil 4692NIGHT WOLVESOpen Mężczyzn285M 47512:0000:00:0002:58:50.5502:58:50.55+01:53:0614:544,0
565SOJECKI Aleksander 4646Open Mężczyzn286M 47611:3000:00:0002:59:12.1002:59:12.10+01:53:2714:564,0
566GRABKA Wojciech 4636Open Mężczyzn287M 47711:3000:00:0002:59:18.0002:59:18.00+01:53:3314:564,0
567BRUC Joanna 4609Open Masters Kobiet14K 9011:1500:00:0002:59:18.9502:59:18.95+01:53:3414:564,0
568DUDEK Małgorzata 4610Open Kobiet54K 9111:1500:00:0002:59:19.2002:59:19.20+01:53:3414:564,0
569JAGLIŃSKI Rafał 4396Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn288M 47809:4500:00:0003:00:16.5003:00:16.50+01:54:3215:014,0
570BANASZEK Paweł 4696Open Mężczyzn289M 47912:0000:00:0003:00:17.8503:00:17.85+01:54:3315:014,0
571GRACZYK Michał 4395Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn290M 48009:4500:00:0003:00:28.8503:00:28.85+01:54:4415:024,0
572PACHULSKI Michał 3687Open Mężczyzn291M 48112:0000:00:0003:00:30.2003:00:30.20+01:54:4515:024,0
573KOŚCIELNIAK Paulina 4397Runmageddonowe Świry Open Kobiet55K 9209:4500:00:0003:02:07.8503:02:07.85+01:56:2315:104,0
574KOZIEŁ Tomasz 4398Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn292M 48209:4500:00:0003:02:08.2503:02:08.25+01:56:2315:104,0
575UBYSZ Malwina 4416Open Kobiet56K 9309:4500:00:0003:02:08.6503:02:08.65+01:56:2415:104,0
576NOWAK Adrian 4412Open Mężczyzn293M 48309:4500:00:0003:02:10.2503:02:10.25+01:56:2515:104,0
577WIELGUS Gabriela 4418Open Kobiet57K 9409:4500:00:0003:02:19.5003:02:19.50+01:56:3515:113,9
578HOMEL Joanna 4534Profi Pato TeamOpen Masters Kobiet15K 9510:4500:00:0003:02:27.7003:02:27.70+01:56:4315:123,9
578TREFON Jakub 4536Profi Pato TeamOpen Mężczyzn294M 48410:4500:00:0003:02:27.7003:02:27.70+01:56:4315:123,9
580WALCZAK Erik 4538Profi Pato TeamOpen Mężczyzn295M 48510:4500:00:0003:02:27.9003:02:27.90+01:56:4315:123,9
581TREFON Beniamin 4535Profi Pato TeamOpen Masters Mężczyzn69M 48610:4500:00:0003:02:27.9503:02:27.95+01:56:4315:123,9
582TREFON Martyna 4537Profi Pato TeamOpen Kobiet58K 9610:4500:00:0003:02:28.0503:02:28.05+01:56:4315:123,9
583KOZŁOWSKI Kamil 4368Open Mężczyzn296M 48709:3000:00:0003:02:42.6503:02:42.65+01:56:5815:133,9
584WOJTASZEK Anna 4388OCR TEAM DĘBICAOpen Kobiet59K 9709:4500:00:0003:03:03.2503:03:03.25+01:57:1815:153,9
585DOBOSZ Agnieszka 4403Open Kobiet60K 9809:4500:00:0003:03:03.4503:03:03.45+01:57:1915:153,9
586KOZUBEK Katarzyna 4605SzturmOpen Masters Kobiet16K 9911:1500:00:0003:05:46.4003:05:46.40+02:00:0215:283,9
587MARSZAŁEK Wojciech 4606SzturmOpen Masters Mężczyzn70M 48811:1500:00:0003:05:46.5003:05:46.50+02:00:0215:283,9
588ROCHALSKI Kamil 4607SzturmOpen Mężczyzn297M 48911:1500:00:0003:05:46.5503:05:46.55+02:00:0215:283,9
589TOMCZYKIEWICZ Elzbieta 4341Open Kobiet61K 10009:1500:00:0003:06:03.4003:06:03.40+02:00:1915:303,9
590GRZEGORSKI Radosław 4323Open Mężczyzn298M 49009:1500:00:0003:06:03.6503:06:03.65+02:00:1915:303,9
591STACHOWICZ Monika 4158DENISTEAMElite Kobiet21K 10107:5000:00:0003:07:13.8503:07:13.85+02:01:2915:363,8
592GŁAZ Magdalena 4560Husaria Race Team Open Kobiet62K 10211:0000:00:0003:07:38.1503:07:38.15+02:01:5315:383,8
593SKWAREK Tomasz 4176Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn299M 49108:3000:00:0003:07:40.7503:07:40.75+02:01:5615:383,8
594WRZOSEK Patryk 4223Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn300M 49208:3000:00:0003:07:51.3003:07:51.30+02:02:0715:393,8
595LEWIŃSKA Anna 4293Open Kobiet63K 10309:0000:00:0003:08:30.1503:08:30.15+02:02:4515:423,8
596KALINA Martyna 4288Open Kobiet64K 10409:0000:00:0003:08:34.5003:08:34.50+02:02:5015:423,8
597GIL Piotr 4283Open Masters Mężczyzn71M 49309:0000:00:0003:08:38.3503:08:38.35+02:02:5415:433,8
598KOWALIK Kinga 3663Open Kobiet65K 10509:0000:00:0003:09:14.9503:09:14.95+02:03:3015:463,8
599BUDZIK Artur 4180UNIT37Elite Masters Mężczyzn21M 49407:3000:00:0003:09:27.6503:09:27.65+02:03:4315:473,8
600KARLIŃSKI Łukasz 4407Open Mężczyzn301M 49509:4500:00:0003:09:34.8503:09:34.85+02:03:5015:473,8
601KARLIŃSKA Edyta 4406Open Kobiet66K 10609:4500:00:0003:09:36.0503:09:36.05+02:03:5115:483,8
602KULIGOWSKA Małgorzata 4133Fit&More RybnikElite Masters Kobiet4K 10707:5000:00:0003:09:36.9503:09:36.95+02:03:5215:483,8
603WALICKI Rafał 4301Open Mężczyzn302M 49609:0000:00:0003:09:58.4003:09:58.40+02:04:1415:493,8
604KNAPIK Justyna 4290Open Kobiet67K 10809:0000:00:0003:10:06.1503:10:06.15+02:04:2115:503,8
605JĘDRYKA Anna 4287Open Kobiet68K 10909:0000:00:0003:10:06.3503:10:06.35+02:04:2215:503,8
606MATYSIAK Sławomir 4294Open Mężczyzn303M 49709:0000:00:0003:10:06.9003:10:06.90+02:04:2215:503,8
607JOJKO Tomasz 4240ZAKRECENI TWARDZIELE!!Open Mężczyzn304M 49808:4500:00:0003:10:12.8503:10:12.85+02:04:2815:513,8
608HALFAR Łukasz 4239ZAKRECENI TWARDZIELE!!Open Mężczyzn305M 49908:4500:00:0003:10:12.9503:10:12.95+02:04:2815:513,8
609KOCHANEK-MORGAŁA Katarzyna 4241ZAKRECENI TWARDZIELE!!Open Kobiet69K 11008:4500:00:0003:10:13.0003:10:13.00+02:04:2815:513,8
610STANA Maria 4242ZAKRECENI TWARDZIELE!!Open Kobiet70K 11108:4500:00:0003:10:13.1503:10:13.15+02:04:2815:513,8
611ZMYSŁOWSKA Karolina 4244ZAKRECENI TWARDZIELE!!Open Kobiet71K 11208:4500:00:0003:10:13.2503:10:13.25+02:04:2815:513,8
612KOCHANEK Bartosz 4243ZAKRECENI TWARDZIELE!!Open Mężczyzn306M 50008:4500:00:0003:10:13.3003:10:13.30+02:04:2915:513,8
613NOWAKOWSKI Krzysztof 4090RADAWAY TEAMElite Mężczyzn103M 50107:4000:00:0003:10:54.6003:10:54.60+02:05:1015:543,8
614BAJOREK Monika 4303Fit&More RybnikOpen Masters Kobiet17K 11309:1500:00:0003:11:56.1003:11:56.10+02:06:1115:593,8
615MOKSIK Agnieszka 4307Fit & More RybnikOpen Masters Kobiet18K 11409:1500:00:0003:11:56.2003:11:56.20+02:06:1115:593,8
616BŁASIŃSKI Piotr 4304Fit & More RybnikOpen Masters Mężczyzn72M 50209:1500:00:0003:11:56.4003:11:56.40+02:06:1215:593,8
617LOCH Miroslaw 4499Pędzące AnakondyOpen Masters Mężczyzn73M 50310:3000:00:0003:12:19.3503:12:19.35+02:06:3516:013,7
618PYSZNY Mariusz 4310Fit & More RybnikOpen Masters Mężczyzn74M 50409:1500:00:0003:12:23.0003:12:23.00+02:06:3816:013,7
619OLSZOWY Joanna 4502Pędzące AnakondyOpen Kobiet72K 11510:3000:00:0003:12:23.2003:12:23.20+02:06:3816:013,7
620PIOTROWSKI Adam 4309Fit & More RybnikOpen Masters Mężczyzn75M 50509:1500:00:0003:12:24.2003:12:24.20+02:06:3916:023,7
621OBUCHOWSKA Kinga 4345Biegam wolno, bo mi wolnoOpen Kobiet73K 11609:3000:00:0003:12:31.0003:12:31.00+02:06:4616:023,7
622BUŁMAN Jagoda 4343Biegam wolno, bo mi wolnoOpen Kobiet74K 11709:3000:00:0003:12:31.2003:12:31.20+02:06:4616:023,7
623MŁYNARCZYK Dorota 4344Biegam wolno, bo mi wolnoOpen Kobiet75K 11809:3000:00:0003:12:31.2503:12:31.25+02:06:4616:023,7
624ZARZYCKA Paulina 4346Biegam wolno, bo mi wolnoOpen Kobiet76K 11909:3000:00:0003:12:31.5003:12:31.50+02:06:4716:023,7
625LOCH Dawid 4498Pędzące AnakondyOpen Mężczyzn307M 50610:3000:00:0003:12:39.8503:12:39.85+02:06:5516:033,7
626LOCH-HOJKA Angelika 4500Pędzące AnakondyOpen Kobiet77K 12010:3000:00:0003:12:39.9503:12:39.95+02:06:5516:033,7
627MOTYLEWSKA Natalia 4308Fit & More RybnikOpen Kobiet78K 12109:1500:00:0003:12:48.9503:12:48.95+02:07:0416:043,7
628MOTYLEWSKI Wojciech 4311Fit&More RybnikOpen Mężczyzn308M 50709:1500:00:0003:12:49.6003:12:49.60+02:07:0516:043,7
629GAMRACKA Katarzyna 4319RYBIKIOpen Kobiet79K 12209:1500:00:0003:13:23.8003:13:23.80+02:07:3916:063,7
630JANAS Krzysztof 4325Open Mężczyzn309M 50809:1500:00:0003:13:23.8503:13:23.85+02:07:3916:063,7
631ADAMSKI Tomasz 3670RYBIKIOpen Mężczyzn310M 50909:1500:00:0003:13:23.9503:13:23.95+02:07:3916:063,7
631PIEGZA Natalia 4161RYBIKIOpen Kobiet80K 12309:1500:00:0003:13:23.9503:13:23.95+02:07:3916:063,7
631WALASZEK Kamil 4700RYBIKIOpen Mężczyzn310M 50909:1500:00:0003:13:23.9503:13:23.95+02:07:3916:063,7
634RUDNICKA Anna 3671Open Kobiet81K 12409:1500:00:0003:13:24.0503:13:24.05+02:07:3916:073,7
635LATOŃ Monika 4329Open Kobiet82K 12509:1500:00:0003:13:24.3503:13:24.35+02:07:4016:073,7
636WILCZYŃSKI Mariusz 4628PACZKOŚWIRYOpen Mężczyzn312M 51111:3000:00:0003:13:48.4003:13:48.40+02:08:0416:093,7
636JANDA Paulina 4637Open Kobiet83K 12611:3000:00:0003:13:48.4003:13:48.40+02:08:0416:093,7
638MIELCARZ Marcin 4626PACZKOŚWIRYOpen Masters Mężczyzn76M 51211:3000:00:0003:13:48.5503:13:48.55+02:08:0416:093,7
639KOT Sebastian 4584Open Mężczyzn313M 51311:0000:00:0003:14:07.6003:14:07.60+02:08:2316:103,7
640KOT Katarzyna 4583Open Kobiet84K 12711:0000:00:0003:14:07.9503:14:07.95+02:08:2316:103,7
641GREMBOWSKA Justyna 4532Dirty SparrowsOpen Kobiet85K 12810:4500:00:0003:14:16.3503:14:16.35+02:08:3216:113,7
642JULIKOWSKI Karol 4279POWER TRAININGOpen Mężczyzn314M 51409:0000:00:0003:15:43.9503:15:43.95+02:09:5916:183,7
643MAJWALD Marcela 4251Open Kobiet86K 12908:4500:00:0003:16:13.9503:16:13.95+02:10:2916:213,7
644ROZMYŚLAK Patrycja 4255Open Kobiet87K 13008:4500:00:0003:16:14.1003:16:14.10+02:10:2916:213,7
645PIASECKI Michał 4644Open Mężczyzn315M 51511:3000:00:0003:16:27.7003:16:27.70+02:10:4316:223,7
646STEFANIAK Ada 4258Open Kobiet88K 13108:4500:00:0003:17:03.4003:17:03.40+02:11:1916:253,7
647PRZYBYTEK Sławomir 3674Open Masters Mężczyzn77M 51610:1500:00:0003:20:24.5003:20:24.50+02:14:4016:423,6
648SKWAREK Magdalena 4175Carbon Silesia SportOpen Kobiet89K 13208:3000:00:0003:20:45.9003:20:45.90+02:15:0116:433,6
649ŁĘPICKI Mateusz 4354Lemon TeamOpen Mężczyzn316M 51709:3000:00:0003:21:32.9003:21:32.90+02:15:4816:473,6
650PREWYSZ-KWINTO Mateusz 4375Open Mężczyzn317M 51809:3000:00:0003:21:32.9503:21:32.95+02:15:4816:473,6
651ŁĘPICKA Marta 4369Open Kobiet90K 13309:3000:00:0003:21:33.3503:21:33.35+02:15:4916:473,6
652ŚWIERCZYNSKI Mariusz 4488Open Mężczyzn318M 51910:1500:00:0003:23:03.7503:23:03.75+02:17:1916:553,5
653KASPROWICZ Martyna 4478Open Kobiet91K 13410:1500:00:0003:23:27.1003:23:27.10+02:17:4216:573,5
654KOWALIK Karol 4291Open Mężczyzn319M 52009:0000:00:0003:29:17.3503:29:17.35+02:23:3317:263,4
655GALAS Anna 3664Open Kobiet92K 13511:0000:00:0003:29:32.6003:29:32.60+02:23:4817:273,4
656BLASZKIEWICZ-TUTJ Beata 4197UNIT37Open Masters Kobiet19K 13608:3000:00:0003:29:49.3503:29:49.35+02:24:0517:293,4
657BUDZIK Jolanta 4199UNIT37Open Masters Kobiet20K 13708:3000:00:0003:29:49.4503:29:49.45+02:24:0517:293,4
658GALAS Maciej 3668Open Mężczyzn320M 52111:0000:00:0003:29:58.6503:29:58.65+02:24:1417:293,4
659BURDZIĄG Anna 4529BłotołazyOpen Kobiet93K 13810:4500:00:0003:30:17.9003:30:17.90+02:24:3317:313,4
660JÓZEFOWSKI Tobiasz 4504PustakiOpen Mężczyzn321M 52210:3000:00:0003:32:00.2003:32:00.20+02:26:1517:403,4
661BUGAJSKA Magdalena 4503PustakiOpen Kobiet94K 13910:3000:00:0003:32:00.4503:32:00.45+02:26:1617:403,4
662MIKOŚ Łukasz 4505PustakiOpen Masters Mężczyzn78M 52310:3000:00:0003:32:00.7503:32:00.75+02:26:1617:403,4
663ZAKRZEWSKI Grzegorz 4658POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn79M 52411:4500:00:0003:33:12.8003:33:12.80+02:27:2817:463,4
664KRAJNIAK Patrycja 4564mial byc rekrut XDOpen Kobiet95K 14011:0000:00:0003:36:19.9003:36:19.90+02:30:3518:013,3
664KRAWCZYK Anna 4565mial byc rekrut XDOpen Kobiet95K 14011:0000:00:0003:36:19.9003:36:19.90+02:30:3518:013,3
666KOMPERDA Aleksandra 4563mial byc rekrut XDOpen Kobiet97K 14211:0000:00:0003:36:20.0003:36:20.00+02:30:3518:013,3
666PUCHALSKA Joanna 4567mial byc rekrut XDOpen Kobiet97K 14211:0000:00:0003:36:20.0003:36:20.00+02:30:3518:013,3
668OLSZOWSKA Wanda 4566mial byc rekrut XDOpen Kobiet99K 14411:0000:00:0003:36:20.3503:36:20.35+02:30:3618:013,3
669JAWORSKA Magdalena 4562mial byc rekrut XDOpen Kobiet100K 14511:0000:00:0003:36:21.1503:36:21.15+02:30:3618:013,3
670HEBA Erwin 4561mial byc rekrut XDOpen Mężczyzn322M 52511:0000:00:0003:36:21.6003:36:21.60+02:30:3718:013,3
671FIGURA Grzegorz 4160Mała Mi TeamOpen Mężczyzn323M 52609:3000:00:0003:36:46.9503:36:46.95+02:31:0218:033,3
672DUŹNIAK Urszula 4157DENISTEAMOpen Kobiet101K 14607:5000:25:4803:11:08.6503:36:56.75+02:31:1215:553,8
673HANDZLIK Agnieszka 4130DENISTEAMOpen Kobiet102K 14707:5000:25:5003:11:27.3503:37:18.15+02:31:3315:573,8
674BAŁUCKA Gabriela 4435Open Kobiet103K 14810:0000:00:0003:37:38.0503:37:38.05+02:31:5318:083,3
675BUJAK Jessica 4437Open Kobiet104K 14910:0000:00:0003:39:25.1003:39:25.10+02:33:4018:173,3
676DRĄG Tomasz 4420BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn324M 52710:0000:00:0003:39:26.6003:39:26.60+02:33:4218:173,3
677PRAHL Alicja 4254Open Kobiet105K 15009:0000:00:0003:39:48.0503:39:48.05+02:34:0318:193,3
678STRYCZEK Patryk 4259Open Mężczyzn325M 52809:0000:00:0003:39:48.3503:39:48.35+02:34:0418:193,3
679KACZMARCZYK Darek 4494FURIA TeamOpen Mężczyzn326M 52910:3000:00:0003:47:22.5503:47:22.55+02:41:3818:563,2
680ŻELAZKO Paulina 4492Carbon Silesia SportOpen Kobiet106K 15110:3000:00:0003:47:23.3503:47:23.35+02:41:3918:563,2
681KUCHARSKA Sylwia 4625PACZKOŚWIRYOpen Kobiet107K 15211:3000:00:0003:48:02.4503:48:02.45+02:42:1819:003,2
682GAZDA Roman 4634Open Mężczyzn327M 53011:3000:00:0003:50:04.3003:50:04.30+02:44:2019:103,1
683WYCHADAŃCZUK Ewelina 4650Open Kobiet108K 15311:3000:00:0003:50:04.5503:50:04.55+02:44:2019:103,1
684GŁADYSZ Dominika 4635Open Kobiet109K 15411:3000:00:0003:50:04.6003:50:04.60+02:44:2019:103,1
685GADOMSKA Martyna 4347CIENIASY TEAMOpen Kobiet110K 15509:3000:00:0004:01:25.4504:01:25.45+02:55:4120:073,0
686STOPKA Daniel 4380Open Masters Mężczyzn80M 53109:3000:00:0004:01:25.6504:01:25.65+02:55:4120:073,0
687GERZOK Łukasz 4349CIENIASY TEAMOpen Mężczyzn328M 53209:3000:00:0004:01:25.7504:01:25.75+02:55:4120:073,0
688GADOMSKA Natalia 4348CIENIASY TEAMOpen Kobiet111K 15609:3000:00:0004:01:25.9504:01:25.95+02:55:4120:073,0
689WOŹNIAK Bernadeta 4382Open Kobiet112K 15711:0000:00:0004:04:11.8004:04:11.80+02:58:2720:202,9
690MIKSA Paulina 4353LDZ GwiazdyOpen Kobiet113K 15811:0000:00:0004:04:13.2504:04:13.25+02:58:2820:212,9
691PIESIURA Krzysztof 4034SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn104M 53307:3000:00:0004:16:36.8004:16:36.80+03:10:5221:232,8
692CHABROWSKA Joanna 4231Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet114K 15908:3000:00:0004:16:42.9504:16:42.95+03:10:5821:232,8
693MARKOWICZ Ewelina 4127Carbon Silesia SportElite Kobiet22K 16007:5000:00:0004:26:55.2504:26:55.25+03:21:1022:142,7
694WTOREK-BUGAŃSKA Ilona 4129Carbon Silesia SportElite Kobiet23K 16107:5000:00:0004:26:55.4004:26:55.40+03:21:1122:142,7
695PAKUŁA Bartosz 4093Runmageddonowe Świry Elite Mężczyzn105M 53407:4000:00:0004:44:27.2004:44:27.20+03:38:4223:422,5
696GUMIELA Adam 4080Melvit teamElite Mężczyzn106M 53507:4000:00:0004:45:53.6504:45:53.65+03:40:0923:492,5
697 3679  104:27:5902:37:53.2007:05:52.30+06:00:0813:094,6
698SARNECKI Łukasz 4627PACZKOŚWIRYOpen Mężczyzn329M 53611:3000:00:00   
699SKRZYPEK Krzysztof 4590Open Mężczyzn330M 53711:0000:00:00   
700WUJEK Witek 4460Open Mężczyzn331M 53810:0000:00:00   
701ZWIERZCHOWSKI Łukasz 4220Open Mężczyzn332M 53908:3000:00:00   
702BŁAŻEWICZ Patryk 4245Open Mężczyzn333M 54008:4500:00:00   
703CHABINSKI Wojciech 4514Open Mężczyzn334M 54110:3000:00:00   
Znaleziono 703 wynik(ów)