Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-08-30 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 727 |
Wystartowało : | 703 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 697 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KLANOWSKI Marcin | 4005 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
2 | KMIEĆ Adam | 4006 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3 | GACH Damian | 4007 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
4 | MAJCHRZYK Szymon | 4008 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
5 | HANDZLIK Tomasz | 4009 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
6 | WŁODARCZYK Jan | 4019 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
7 | KNOP Marcin | 4021 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
8 | WITKA Patryk | 4022 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
9 | BARAN Michał | 4023 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
10 | SZAFRAN Jakub | 4024 | Piękni i Bestie | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
11 | MOROŃ Bartłomiej | 4025 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
12 | PISKAŁA Daniel | 4026 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
13 | ZIELIŃSKI Tomasz | 4045 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
14 | JACIÓW Paweł | 4046 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
15 | POLAŃSKI Paweł | 4047 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
16 | ZIMOŃ Norbert | 4048 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
17 | BRZOSKWINIA Wojciech | 4049 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
18 | PACIOREK Piotr | 4050 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
19 | KULAGA Peter | 4064 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
20 | SZOPA Beniamin | 4069 | FURIA Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
21 | KROCZEK Łukasz | 4111 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
22 | SZYMEL Jacek | 4124 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
23 | WALIGÓRA Agata | 4128 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
24 | WTOREK-BUGAŃSKA Ilona | 4129 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
25 | BŁĄKAŁA Damian | 4154 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
26 | DĄDELEWSKA Oliwia | 4155 | RMF4RT Gladiators | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
27 | BUDA Wojciech | 4178 | Befit24team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
28 | KRZAK Łukasz | 4190 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
29 | PINDEL Piotr | 4191 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
30 | KRZYŻANOWSKI Julian | 4192 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
31 | NALEPKA Piotr | 4202 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
32 | JANIK Jakub | 4207 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
33 | KACZMARCZYK Mariusz | 4208 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
34 | WOLAŃSKI Michał | 4218 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
35 | BARAN Dawid | 4224 | Dzicy Ogrodnicy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
36 | OLEKSY Adam | 4225 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
37 | SIEWIERSKI Maciej | 4230 | Ławeczka Przed Wilem | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
38 | BIREK Sylwia | 4233 | Power Puff Girls | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
39 | GAJEWSKA Joanna | 4234 | Power Puff Girls | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
40 | GRZYWACZ Magdalena | 4235 | Power Puff Girls | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
41 | PETRAŻYCKI Sebastian | 4236 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
42 | DZIDEK Michał | 4247 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
43 | LEZIAK Adam | 4250 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
44 | ROZMYŚLAK Patrycja | 4255 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
45 | STAŃKO Jerzy | 4256 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
46 | CZEKAJ Kinga | 4263 | DogLovers2020 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
47 | CZEKAJ Tomasz | 4264 | DogLovers2020 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
48 | IDZIAK Dominika | 4269 | JanuszeJG | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
49 | BUDEK Weronika | 4270 | Locha i warchlaki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
50 | FILAS Rafał | 4271 | Locha i warchlaki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
51 | ADACH Milena | 4272 | NieWidzęPrzeszkód | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
52 | AKSAMIT Paweł | 4273 | NieWidzęPrzeszkód | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
53 | JĘDRYKA Anna | 4287 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
54 | KALINA Martyna | 4288 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
55 | MOKSIK Agnieszka | 4307 | Fit & More Rybnik | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
56 | MOTYLEWSKA Natalia | 4308 | Fit & More Rybnik | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
57 | PIOTROWSKI Adam | 4309 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
58 | PYSZNY Mariusz | 4310 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
59 | GRZEGORSKI Radosław | 4323 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
60 | HUDECKI Andrzej | 4324 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
61 | JANAS Krzysztof | 4325 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
62 | KAPUŚCIARZ Jakub | 4326 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
63 | KRÓL Ryszard | 4327 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
64 | KUCIA Łukasz | 4328 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
65 | LATOŃ Monika | 4329 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
66 | MISIUKIEWICZ Arkadiusz | 4330 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
67 | GERZOK Łukasz | 4349 | CIENIASY TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
68 | KAWARSKI Jaroslaw | 4350 | Hajer z Jankowic | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
69 | LEŚNIAK Tomasz | 4351 | Hajer z Jankowic | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
70 | RYCHARSKI Damian | 4352 | Hajer z Jankowic | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
71 | MIKSA Paulina | 4353 | LDZ Gwiazdy | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
72 | ŁĘPICKI Mateusz | 4354 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
73 | MAŁCZAK Piotr | 4355 | OinkOink | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
74 | CHMIELEWSKI Józef | 4365 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
75 | SIERGIEJCZYK Dawid | 4377 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
76 | KWOLEK Wojciech | 4508 | SRS RATEL | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
77 | NIEMIEC Wojciech | 4509 | SRS RATEL | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
78 | ŚWIATOWIEC Adrian | 4510 | SRS RATEL | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
79 | WAŚCIŃSKI Krzysztof | 4511 | Stan Przedzawałowy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
80 | BAJDAK Adrian | 4512 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
81 | SOSZ Anna | 4526 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
82 | TŁUŚCIAK Rafał | 4527 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
83 | ZAMECKI Radosław | 4528 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
84 | BURDZIĄG Anna | 4529 | Błotołazy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
85 | WALCZAK Erik | 4538 | Profi Pato Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
86 | KELLER Izabela | 4539 | Wieluń Biega | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
87 | KELLER Tomasz | 4540 | Wieluń Biega | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
88 | FERENC Krzysztof | 4541 | WuJaSzEk FeRiCzE TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
89 | KRASUSKI Konrad | 4542 | WuJaSzEk FeRiCzE TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
90 | JANAS Paweł | 4554 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
91 | KONIECZNA Żaneta | 4555 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
92 | MODERSKI Mateusz | 4556 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
93 | JACHOWSKI Andrzej | 4557 | Crossfithellwod | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
94 | GŁAZ Jacek | 4558 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
95 | JASTO Mateusz | 4559 | HellWood | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
96 | BIGAS Maciej | 4574 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
97 | BŁOŃSKI Maciej | 4575 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
98 | BUKOWSKI Marek | 4576 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
99 | BUŁAT Maciej | 4577 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
100 | DRĄŻKOWSKI Piotr | 4578 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
101 | SKRZYPEK Krzysztof | 4590 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
102 | SUŁKOWSKI Dawid | 4591 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
103 | BREJNAK Agnieszka | 4600 | Fit & More Rybnik | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
104 | ŁABAS Dawid | 4652 | BOTY | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
105 | PŁOWUCHA Jarosław | 4653 | BOTY | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
106 | SZCZOTKA Adam | 4654 | BOTY | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
107 | SZCZOTKA Janusz | 4655 | BOTY | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
108 | CAŁKA Krzysztof | 4656 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
109 | GŁOWACKI Michał | 4669 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
110 | MYRLAK Maciej | 4672 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
111 | PYRA Marek | 4673 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
112 | SZLACHTA-MYRLAK Maria | 4678 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
113 | SZONOWSKI Janusz | 4679 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
114 | KUBIŃSKI Jakub | 4683 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
115 | MIELCARZ Tomasz | 4684 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
116 | SZAŁATA Piotr | 4685 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
117 | PIERZAK - WYPYCH Olga | 3263 | Dzik Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
118 | ZAWIŁŁO Marcin | 3270 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
119 | PTAK Patryk | 3660 | Dzik Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
120 | WOŹNIAK Przemek | 3661 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
121 | KURDZIEL Jarosław | 3662 | FURIA Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
122 | KOWALIK Kinga | 3663 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
123 | GROCHOT Magdalena | 3665 | Koniu Squad | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
124 | PRZYBYTEK Sławomir | 3674 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
125 | JARZĄBEK Kacper | 3675 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
126 | PTASIŃSKI Piotr | 3676 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
127 | BAJOŁEK Aleksandra | 3677 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
128 | BRODZIAK Andrzej | 3678 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
129 | POHLAND Paweł | 3684 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
130 | STOSZ Bartosz | 3685 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
131 | KUHOT Yevhenii | 3686 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
132 | PACHULSKI Michał | 3687 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
133 | KONOPKA Dominik | 3689 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
134 | KUCZ Wojciech | 3694 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
135 | LEBIEDŹ Bartosz | 3695 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
136 | KACHNIARZ Maciek | 3699 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
137 | KOZIOŁ Aneta | 3700 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
138 | SKRZECZYŃSKI Sławomir | 4163 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
139 | GARLACZ Justyna | 4168 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
140 | PIWNIK Bartosz | 4169 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
141 | KRÓL Przemysław | 4201 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
142 | DRZĄSZCZ Krzysztof | 4206 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
143 | PRAHL Alicja | 4254 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
144 | BRUC Joanna | 4609 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
145 | GREMBOWSKI Robert | 4010 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
146 | GŁOWACZ Grzegorz | 4011 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
147 | MIZGALSKI Jacek | 4012 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
148 | GARBACZ Damian | 4013 | Etrans Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
149 | ZIARKOWSKI Mirosław | 4014 | Fit&More Rybnik | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
150 | ZIEMNICKI Tomasz | 4015 | Fit&More Rybnik | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
151 | DOMINEK Grzegorz | 4016 | Fit&More Rybnik | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
152 | MOKSIK Jan | 4017 | Fit&More Rybnik | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
153 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 4018 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
154 | BURBUL Przemysław | 4027 | PRZEMO_FIZJOCR | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
155 | KOMARNICKI Tomasz | 4028 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
156 | KRAWIECKI Mateusz | 4029 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
157 | BRZEZINKA Mariusz | 4030 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
158 | FABIAN Marcel | 4031 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
159 | KAFLOWSKI Artur | 4032 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
160 | OPOLONY Ireneusz | 4033 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
161 | PIESIURA Krzysztof | 4034 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
162 | PODMAGÓRSKI Krzysztof | 4035 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
163 | STUDNIARZ Michał | 4036 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
164 | SZYMAŃSKI Paweł | 4037 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
165 | TUTAJ Jakub | 4038 | Unit 37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
166 | GĄSIOROWSKI Karol | 4039 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
167 | MOSTKOWSKI Łukasz | 4040 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
168 | GIZAK Michał | 4041 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
169 | MALEC Bartłomiej | 4042 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
170 | MALEC Tomasz | 4043 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
171 | TOMSKI Marcin | 4044 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
172 | KOWALCZYK Piotr | 4051 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
173 | MĘDRYKOWSKI Damian | 4052 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
174 | PIĄTEK Marek | 4053 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
175 | KUSIAK Wojciech | 4056 | Biegnę wolno, bo mi wolno | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
176 | GRODOŃ Piotr | 4057 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
177 | KUBIESA Jakub | 4058 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
178 | NOWOK Michał | 4059 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
179 | SABATOWSKI Krzysztof | 4060 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
180 | SZCZOTOK Wiktor | 4061 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
181 | LORENZ Albert | 4062 | Centrum Treningu | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
182 | WÓJCIK Ryszard | 4063 | Do porzugu ocr team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
183 | ZAWILIŃSKI Mateusz | 4065 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
184 | BARAN Maciej | 4066 | Dzicy Ogrodnicy | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
185 | MROCZKA Maciej | 4067 | forBET Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
186 | WOLNY Krzysztof | 4068 | forBET Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
187 | BOŚKA Patryk | 4070 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
188 | JEZIORSKI Paweł | 4071 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
189 | JAKUSZEK Piotr | 4072 | Hell's gym OCR Pępowo | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
190 | MAŚLANKIEWICZ Dawid | 4073 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
191 | SAWICZ Michał | 4074 | Klono Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
192 | TOMASZEWICZ Adam | 4075 | Klono Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
193 | NABAGŁO Marcin | 4076 | KOCHAM SŁODKIE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
194 | HANUSIAK Leszek | 4077 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
195 | OLEŚ Rafał | 4078 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
196 | MUSIAŁ Krzysztof | 4079 | LOTAMS Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
197 | GUMIELA Adam | 4080 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
198 | GAŃKO Mateusz | 4081 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
199 | GUZ Grzegorz | 4082 | Positive Freaks Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
200 | KOWALCZYK Piotr | 4083 | Positive Freaks Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
201 | KOWALSKI Bartosz | 4084 | Positive Freaks Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
202 | KOWALSKI Józef | 4085 | Positive Freaks Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
203 | ŁOBOCKI Andrzej | 4087 | Positive Freaks Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
204 | MIERZICKI Marcel | 4088 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
205 | CHODORSKI Łukasz | 4089 | Psychiatryk Kopernika | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
206 | NOWAKOWSKI Krzysztof | 4090 | RADAWAY TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
207 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 4091 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
208 | WIELEBA Adam | 4092 | RMF4RT Gladiators | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
209 | PAKUŁA Bartosz | 4093 | Runmageddonowe Świry | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
210 | MACHURA Marcin | 4094 | SPEC INSTAL RUN | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
211 | GOLCZYK Eryk | 4095 | Synowie Ragnara OcR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
212 | SKRĘTY Patryk | 4096 | Synowie Ragnara OcR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
213 | KAZIMIERCZAK Paweł | 4097 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
214 | BYRCZEK Michał | 4098 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
215 | BANDURKA Viktor | 4099 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
216 | BEDNARCZYK Mateusz | 4101 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
217 | CHROST Andrzej | 4103 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
218 | GIEMZA Michał | 4104 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
219 | GÓRA Dawid | 4105 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
220 | JUDEK Łukasz | 4106 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
221 | KAMIŃSKI Zbigniew | 4107 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
222 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 4108 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
223 | KONKOL Dominik | 4109 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
224 | KOZAK Arkadiusz | 4110 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
225 | ŁACEK Rafał | 4112 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
226 | MROCZKA Mateusz | 4115 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
227 | MROCZKA Tadeusz | 4116 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
228 | MUCHA Krzysztof | 4117 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
229 | ROSŁONIEC Wojciech | 4120 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
230 | SOKOŁOWSKI Władysław | 4121 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
231 | STOKOWSKI Dariusz | 4122 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
232 | SZMYT Marcin | 4123 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
233 | ZAJĄC Artur | 4125 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
234 | CHMIELORZ Donata | 4126 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
235 | MARKOWICZ Ewelina | 4127 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
236 | SPRAWKA Marta | 4131 | DZIKIsquad | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
237 | TOMAN Karolina | 4132 | Fit&More Rybnik | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
238 | KULIGOWSKA Małgorzata | 4133 | Fit&More Rybnik | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
239 | KALETA Anna | 4134 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
240 | RYŚ Marzena | 4135 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
241 | DUKAT Sandra | 4136 | Lemon Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
242 | JAŁOCHA Sylwia | 4137 | Lemon Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
243 | DĄDELEWSKA Joanna | 4138 | Piękni i Bestie | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
244 | DASZKIEWICZ Małgorzata | 4139 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
245 | GARNUSZEK Anita | 4140 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
246 | WOROBIEWA Jekatierina | 4141 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
247 | JAROSZ Agnieszka | 4142 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
248 | SITKO Krystyna | 4143 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
249 | SZCZYGIELSKA Julia | 4144 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
250 | PAPIÓR Jolanta | 4146 | WATAHA | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
251 | ZYWER Urszula | 4147 | WATAHA | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
252 | KRÓLIKOWSKA Anna | 4148 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
253 | SCHMIDT Paweł | 4149 | Befit24team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
254 | CHMIELORZ Józef | 4150 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
255 | GŁYK Łukasz | 4151 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
256 | JASKÓLSKI Szymon | 4152 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
257 | KOZIOŁ Kamil | 4153 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
258 | TROJAN Anna | 4156 | Befit24team | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
259 | STACHOWICZ Monika | 4158 | DENISTEAM | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
260 | NITECKA Marta | 4159 | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
261 | JEZIORAŃSKI Bartosz | 4171 | AGDPRO.PL | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
262 | GRYMEK Dagmara | 4172 | Befit24team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
263 | HANUSZ Aneta | 4173 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
263 | HANUSZ Krzysztof | 4174 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
265 | SKWAREK Magdalena | 4175 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
266 | SKWAREK Tomasz | 4176 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
267 | SIDORCZUK Rafał | 4177 | Siem City | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
268 | REJDYCH Tomasz | 4179 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
269 | BUDZIK Artur | 4180 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
270 | WILCZEK Lukasz | 4181 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
271 | SŁABASZEWSKI Kamil | 4182 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
272 | BOGACZ Marek | 4183 | Highlanders | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
273 | MARZEC Paweł | 4184 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
274 | BIAŁAS Magdalena | 4187 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
275 | CZARDYBON Dominik | 4188 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
276 | JURECKI Adrian | 4189 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
277 | WOŁCZYK Mariusz | 4193 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
278 | CHLEBOWSKI Grzegorz | 4194 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
279 | DRABCZYK Martyna | 4195 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
280 | HEREDA Tomasz | 4196 | Tuptajacy Zwierzyniec Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
281 | BLASZKIEWICZ-TUTJ Beata | 4197 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
282 | BUDZIK Jolanta | 4199 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
283 | DUDZIK Sebastian | 4200 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
284 | BACZYNSKA Paula | 4473 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
285 | FELIKSIEWICZ Iwona | 4476 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
286 | STROJNY Paweł | 4167 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
287 | BIENIECKI Jaro | 4165 | RUNMAGEDDON Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
288 | ŁABUZ Sabina | 4166 | UNIT37 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
289 | KUCHTA Anna | 4164 | FURIA Team | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
290 | OTFINOWSKA Magdalena | 4203 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
291 | SZABAT Adrianna | 4204 | WATAHA | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
292 | BIK Piotr | 4205 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
293 | KLEWANIEC Jakub | 4209 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
294 | ŁYŻWA Stanisław | 4210 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
295 | MARCINKOWSKI Paweł | 4211 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
296 | NAWOROL Konrad | 4212 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
297 | NOWAKOWSKI Daniel | 4213 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
298 | POLANEK Robert | 4214 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
299 | RUŁA Tomasz | 4215 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
300 | TONDERYS Szymon | 4216 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
301 | WASIAK Rafal | 4217 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
302 | WOLSKI Adrian | 4219 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
303 | ZWIERZCHOWSKI Łukasz | 4220 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
304 | JAWORSKI Patryk | 4221 | AcroŚwiry | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
305 | WRZOSEK Patryk | 4223 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
306 | PROMNY Maciej | 4226 | Gatner CNC | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
307 | TEICHGRÄBER Damian | 4227 | Gatner CNC | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
308 | CIEŚLUKIEWICZ Damian | 4229 | Ławeczka Przed Wilem | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
309 | POTOCZEK Piotr | 4237 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
310 | BANASIK Maciej | 4238 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
311 | HALFAR Łukasz | 4239 | ZAKRECENI TWARDZIELE!! | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
312 | JOJKO Tomasz | 4240 | ZAKRECENI TWARDZIELE!! | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
313 | KOCHANEK Bartosz | 4243 | ZAKRECENI TWARDZIELE!! | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
314 | KOCHANEK-MORGAŁA Katarzyna | 4241 | ZAKRECENI TWARDZIELE!! | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
315 | STANA Maria | 4242 | ZAKRECENI TWARDZIELE!! | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
316 | ZMYSŁOWSKA Karolina | 4244 | ZAKRECENI TWARDZIELE!! | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
317 | BŁAŻEWICZ Patryk | 4245 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
318 | DZIDEK Łukasz | 4246 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
319 | GDULA Weronika | 4248 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
320 | LEŚ Rafał | 4249 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
321 | MAJWALD Marcela | 4251 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
322 | NOWOSIELSKI Dariusz | 4252 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
323 | OŚWIĘCIMSKI Mikołaj | 4253 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
324 | STANULA Karol | 4257 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
325 | STEFANIAK Ada | 4258 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
326 | URBANIK Zuza | 4260 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
327 | WIECZOREK Mariusz | 4261 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
328 | WITEK Eryk | 4262 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
329 | JAKUBIEC Patrycja | 4266 | DogLovers2020 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
330 | WYDRO Krzysztof | 4267 | DogLovers2020 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
331 | FLIEGER Dawid | 4268 | JanuszeJG | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
332 | KASPRZAK-ŚLEDŹ Agnieszka | 4274 | NieWidzęPrzeszkód | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
333 | KUMALA Agnieszka | 4232 | NieWidzęPrzeszkód | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
334 | MACIEJOWSKI Grzegorz | 4275 | NieWidzęPrzeszkód | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
335 | ORDON Paweł | 4276 | NieWidzęPrzeszkód | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
336 | PARTYKA Magdalena | 4277 | NieWidzęPrzeszkód | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
337 | RADNY Michał | 4278 | NieWidzęPrzeszkód | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
338 | JULIKOWSKI Karol | 4279 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
339 | MIŚTA Paweł | 4280 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
340 | HELLER Szymon | 4281 | Tata Stasia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
341 | BOMERSBACH Michał | 4282 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
342 | GACZOREK Krystian | 4300 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
343 | GIL Piotr | 4283 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
344 | GORCZYCA Rafał | 4284 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
345 | GROSS Bartłomiej | 4285 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
346 | GRUNT Artur | 4286 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
347 | KANCIRUK Paweł | 4289 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
348 | KNAPIK Justyna | 4290 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
349 | KOWALIK Karol | 4291 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
350 | LACHENDRO Konrad | 4292 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
351 | LEWIŃSKA Anna | 4293 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
352 | MATYSIAK Sławomir | 4294 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
353 | MICHALSKA Adrianna | 4295 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
354 | MUSZYŃSKA Bożena | 4297 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
355 | MUSZYŃSKI Piotr | 4298 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
356 | OWERKO Mariusz | 4299 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
357 | STRYCZEK Patryk | 4259 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
358 | WALICKI Rafał | 4301 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
359 | WÓJCIK Łukasz | 3666 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
360 | BIELICH Adrian | 4302 | Alko Team Rybnik | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
361 | BAJOREK Monika | 4303 | Fit&More Rybnik | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
362 | BŁASIŃSKI Piotr | 4304 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
363 | BUCZAK Łukasz | 4305 | Fit & More Rybnik | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
364 | KURTYKA Przemysław | 4306 | Fit & More Rybnik | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
365 | MOTYLEWSKI Wojciech | 4311 | Fit&More Rybnik | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
366 | SOLARZ Michał | 4312 | FURIA Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
367 | PISKORSKA Iwona | 4315 | Piskuś Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
368 | PISKORSKI Adam | 4316 | Piskuś Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
369 | RAJCA Agnieszka | 4317 | RajcaTeam | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
370 | RAJCA Wiktor | 4318 | RajcaTeam | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
371 | ADAMSKI Tomasz | 3670 | RYBIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
372 | GAMRACKA Katarzyna | 4319 | RYBIKI | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
373 | PIEGZA Natalia | 4161 | RYBIKI | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
373 | WALASZEK Kamil | 4700 | RYBIKI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
375 | STOPIAK Rafał | 4320 | Smokasyny | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
376 | STOPIAK Sylwia | 4321 | Smokasyny | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
377 | OGRODOWCZYK Krzysztof | 4331 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
378 | POPIK Szymon | 4332 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
379 | RATAJCZAK Grzegorz | 4333 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
380 | RATAJCZAK Rafał | 4334 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
381 | RUDNICKA Anna | 3671 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
382 | SEMCHUK Oleg | 4335 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
383 | SIWY Tomasz | 4336 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
384 | SKUPIEŃ Lech | 4338 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
385 | TABIŚ-HUBKA Rafał | 4340 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
386 | TOMCZYKIEWICZ Elzbieta | 4341 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
387 | BUŁMAN Jagoda | 4343 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
388 | MŁYNARCZYK Dorota | 4344 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
389 | OBUCHOWSKA Kinga | 4345 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
390 | ZARZYCKA Paulina | 4346 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
391 | GADOMSKA Martyna | 4347 | CIENIASY TEAM | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
392 | GADOMSKA Natalia | 4348 | CIENIASY TEAM | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
393 | FIGURA Grzegorz | 4160 | Mała Mi Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
394 | MAŁCZAK Szymon | 4356 | OinkOink | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
395 | BAŃKA Agnieszka | 4359 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
396 | DOMAN Łukasz | 4360 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
397 | GORCZEWSKI Maciej | 4361 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
398 | PALKA Jurand | 4362 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
399 | ŁĘCKI Marcin | 4363 | Szmaciury | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
400 | PŁONKA Wojciech | 4364 | Szmaciury | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
401 | DĄBROWSKI Paweł Mateusz | 4366 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
402 | HOMAN Grzegorz | 4367 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
403 | KOZŁOWSKI Kamil | 4368 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
404 | ŁĘPICKA Marta | 4369 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
405 | MORA Elwira | 4370 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
406 | MORA Karol | 4371 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
407 | MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna | 4372 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
408 | MYCIELSKI Witold | 4373 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
409 | OLCZYK Bartłomiej | 4374 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
410 | PIWOWAR Piotr | 3669 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
411 | PREWYSZ-KWINTO Mateusz | 4375 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
412 | PYTEL Oskar | 4376 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
413 | SOWA Pawel | 4378 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
414 | STASIEWICZ Grzegorz | 4379 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
415 | STOPKA Daniel | 4380 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
416 | WASILEWSKI Piotr | 4381 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
417 | WOŹNIAK Bernadeta | 4382 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
418 | GOSTOMSKA Katarzyna | 4383 | Co chcesz ToMasz | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
419 | BARAN Michał | 4384 | CTF KIELCE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
420 | KUSTRA Dariusz | 4385 | CTF KIELCE | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
421 | ZYCH Katarzyna | 4386 | Kadra Mocnych Wrażeń | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
422 | KAMIŃSKI Maciej | 4387 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
423 | WOJTASZEK Anna | 4388 | OCR TEAM DĘBICA | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
424 | FRAŚ Mieszko | 4389 | pendOnce rzulfie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
425 | KOC Franciszek | 4390 | pendOnce rzulfie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
426 | KOC Tadeusz | 4391 | pendOnce rzulfie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
427 | MIELNICZEK Ignacy | 4392 | pendOnce rzulfie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
428 | WERYK Małgorzata | 4393 | pendOnce rzulfie | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
429 | BRZECZKOWSKI Paweł | 4394 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
430 | GRACZYK Michał | 4395 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
431 | JAGLIŃSKI Rafał | 4396 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
432 | KOŚCIELNIAK Paulina | 4397 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
433 | KOZIEŁ Tomasz | 4398 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
434 | MACHNIO Bartosz Jan | 4399 | Sezonowane antrykoty | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
434 | MALEC Julia | 4400 | Sezonowane antrykoty | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
436 | ANTOŠ Karel | 4401 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
437 | BURAS Radoslaw | 4402 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
438 | DOBOSZ Agnieszka | 4403 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
439 | DZIURDZIA Daniel | 4404 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
440 | KARLIŃSKA Edyta | 4406 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
441 | KARLIŃSKI Łukasz | 4407 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
442 | LANGER Arnold Reinhold | 4408 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
443 | LANGER Peter | 4409 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
444 | MOTLOCH Piotr | 4410 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
445 | MRZYGŁODZKI Grzegorz | 4411 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
446 | NOWAK Adrian | 4412 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
447 | SORBJAN Kamil | 4413 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
448 | TISCHNER Marcin | 4414 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
449 | UBYSZ Malwina | 4416 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
450 | WIELGUS Gabriela | 4418 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
451 | WITEK Sławomir | 4419 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
452 | DRĄG Tomasz | 4420 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
453 | GÓRNY Adrian | 4421 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
454 | KARKOSZ Jan | 4422 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
455 | SOWULA Grzegorz | 4423 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
456 | POPŁAWSKI Ireneusz | 4424 | Fit Pro Extreme Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
457 | SZCZENDZINA Mariusz | 4425 | MarioxTeam | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
458 | PRZESŁAŃSKI Mateusz | 4426 | Mikamik Czewa | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
459 | PĘCAK Agnieszka | 4427 | Monkeys' Team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
460 | SURDACKA Edyta | 4428 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
461 | CIEŚLAK Paweł | 4429 | PrzeMordy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
462 | CZERWIEC Adrian | 4430 | PrzeMordy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
463 | LIPIŃSKI Łukasz | 4431 | Runanywhere | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
464 | NOWAK Tadeusz | 4432 | Runanywhere | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
465 | PALUCH Arkadiusz | 4433 | Runanywhere | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
466 | BŁOŃSKI Robert | 3672 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
467 | BUGAŃSKI Damian | 4436 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
468 | BUJAK Jessica | 4437 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
469 | DOMAGALSKI Ryszard | 4438 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
470 | GAJDAMOWICZ Beata | 4439 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
471 | GEMBAROWSKA Dorota | 4440 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
472 | BAŁUCKA Gabriela | 4435 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
473 | GÓRSKI Kamil | 4441 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
474 | GRABIAN Łukasz | 3673 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
475 | IMBIORSKI Dawid | 4442 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
476 | KISIELEWSKI Krystian | 4443 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
477 | KONARZEWSKI Michał | 4444 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
478 | MADEJ Gabriela | 4445 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
479 | MADETKO Arkadiusz | 4446 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
480 | MRÓZ Konrad | 4448 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
481 | MRÓZ Sebastian | 4449 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
482 | OBŁOZA Patryk | 4450 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
483 | PIÓRO Piotr | 4454 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
484 | RICHTER Iwona | 4455 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
485 | ROCHA Goncalo | 4456 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
486 | ROSA Thibault | 4457 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
487 | SZLĘZAK Mateusz | 4458 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
488 | WARWAS Radosław | 4459 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
489 | WUJEK Witek | 4460 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
490 | ZIELIŃSKA Klaudia | 4461 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
491 | PIĄTEK Rafał | 4462 | Befit24team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
492 | BODZIACKI Tomasz | 4463 | COLąd-DKL | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
493 | PRZYBYŁ Przemysław | 4464 | COLąd-DKL | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
494 | BORCZ Fabian | 4465 | Klub Biegacza RTV EURO AGD | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
495 | NOWAK Marcin | 4466 | Klub Biegacza RTV EURO AGD | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
496 | SIDOR Krystian | 4467 | Osiem | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
497 | ZIĘTEK Rafał | 4468 | Osiem | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
498 | BRYŚ Wojciech | 4469 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
499 | DĄBROWSKI Krzysztof | 4470 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
500 | KRZYSTAŁA Maciej | 4471 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
501 | BOĆKO Jakub | 4472 | Wściekłe Bobry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
502 | BOŚ Przemysław | 4474 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
503 | CHROBAK Mateusz | 4475 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
504 | GONSIOR Krzysztof | 4477 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
505 | KASPROWICZ Martyna | 4478 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
506 | KOŁODZIEJ Agata | 4479 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
507 | KWAŚNY Iwona | 4480 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
508 | ŁYŚ Adam | 4481 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
509 | MALEŃCZYK Sylwester | 4482 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
510 | MIROŃCZUK Piotr | 4483 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
511 | PIESIURA Eugeniusz | 4484 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
512 | PIESIURA Izabela | 4485 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
513 | POPOWSKI Krzysztof | 4486 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
514 | ŚWIERCZYNSKI Mariusz | 4488 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
515 | WRONA Anna | 4489 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
516 | ZAŁUSKI Paweł | 4490 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
517 | HADRYAN Andrzej | 4491 | CARBON RACING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
518 | JUDA Sebastian | 4495 | Liwocz Szerzyny | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
519 | KRÓL Damian | 4496 | Liwocz Szerzyny | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
520 | WÓJCIK Mateusz | 4497 | Liwocz Szerzyny | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
521 | LOCH Dawid | 4498 | Pędzące Anakondy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
522 | LOCH Miroslaw | 4499 | Pędzące Anakondy | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
523 | LOCH-HOJKA Angelika | 4500 | Pędzące Anakondy | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
524 | OLSZOWY Joanna | 4502 | Pędzące Anakondy | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
525 | BUGAJSKA Magdalena | 4503 | Pustaki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
526 | JÓZEFOWSKI Tobiasz | 4504 | Pustaki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
527 | MIKOŚ Łukasz | 4505 | Pustaki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
528 | KUKLA Marzena | 4507 | SRS RATEL | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
529 | BEDNARSKI Jakub | 4513 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
530 | CHABINSKI Wojciech | 4514 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
531 | DOBOSZ Damian | 4515 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
532 | GRZYWNOWICZ Mateusz | 4516 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
533 | HANDY Samanta | 4517 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
534 | HORNIK Łukasz | 4518 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
535 | KOZIOŁ Szczepan | 4519 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
536 | KUKUŁKA Natalia | 4520 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
537 | KUZIOŁA Konrad | 4521 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
538 | KWADRANS Piotr | 4522 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
539 | ŁĘŻNIAK Zbigniew | 4523 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
540 | MATYJEWICZ Marcin | 4524 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
541 | SAWICKI Kacper | 4525 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
542 | GREMBOWSKA Justyna | 4532 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
543 | WODECKI Tomasz | 4533 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
544 | HOMEL Joanna | 4534 | Profi Pato Team | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
545 | TREFON Beniamin | 4535 | Profi Pato Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
546 | TREFON Jakub | 4536 | Profi Pato Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
547 | TREFON Martyna | 4537 | Profi Pato Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
548 | ORCZYK Dawid | 4543 | WuJaSzEk FeRiCzE TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
549 | ORCZYK Kamil | 4544 | WuJaSzEk FeRiCzE TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
550 | ŚLEDŹ Rafał | 4545 | WuJaSzEk FeRiCzE TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
551 | KLEKOT Dawid | 4547 | Wyczerpiaki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
552 | STASIEWICZ Artur | 4548 | Wyczerpiaki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
553 | CHMIELAK Radosław | 4549 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
554 | DĘBICKI Kamil | 4550 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
555 | FEDYCKI Mariusz | 4551 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
556 | FLEJTUCH Tobiasz | 4552 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
557 | JABŁKOWSKI Paweł | 4553 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
558 | GŁAZ Magdalena | 4560 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
559 | JAWORSKA Magdalena | 4562 | mial byc rekrut XD | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
560 | KOMPERDA Aleksandra | 4563 | mial byc rekrut XD | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
561 | KRAJNIAK Patrycja | 4564 | mial byc rekrut XD | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
561 | KRAWCZYK Anna | 4565 | mial byc rekrut XD | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
563 | OLSZOWSKA Wanda | 4566 | mial byc rekrut XD | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
564 | PUCHALSKA Joanna | 4567 | mial byc rekrut XD | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
565 | CIERPIAŁ Maciej | 4568 | Nie Bede Sie Mył | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
566 | KARCZ Oskar | 4569 | Nie Bede Sie Mył | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
567 | KOZIOŁ Tomasz | 4570 | Nie Bede Sie Mył | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
568 | RYBARZ Robert | 4571 | Nie Bede Sie Mył | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
569 | KRUPA Łukasz | 4572 | OMK Smoczka | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
570 | AUGUSTYNIAK Robert | 4573 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
571 | FLICIŃSKI Marcin | 4579 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
572 | GALAS Anna | 3664 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
573 | GALAS Maciej | 3668 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
574 | GOLON Paweł | 4580 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
575 | HRABIA Piotr | 4582 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
576 | KOT Katarzyna | 4583 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
577 | KOT Sebastian | 4584 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
578 | KRAJEWSKI Mateusz | 4585 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
579 | ŁĄCZYKOWSKI Sylwester | 4586 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
580 | LEGIEŃ Jakub | 4587 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
581 | MICZEK Michał | 4588 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
582 | MIELNICKI Krystian | 4589 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
583 | ŚWIERCZEWSKI Jaromir | 4592 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
584 | TLAŁKA Mariusz | 4593 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
585 | WIDUCH Ryszard | 4594 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
586 | WOJSYK Przemysław | 4595 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
587 | WUCZKO Dariusz | 4596 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
588 | JÓŹWIK Grzegorz | 4597 | Blok B Przemyśl | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
589 | MACURA-TARGOSZ Sylwia | 4598 | eXtreme Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
590 | TARGOSZ Wojciech | 4599 | eXtreme Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
591 | ZAJĄC Jakub | 4601 | IPPON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
592 | WŁODARCZYK Paweł | 4602 | Łomża Hardcore Squad | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
593 | KANIECKI Paweł | 4603 | MIEJSCE Blok B | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
594 | KULPIŃSKI Bartosz | 4604 | MIEJSCE Blok B | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
595 | KOZUBEK Katarzyna | 4605 | Szturm | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
596 | MARSZAŁEK Wojciech | 4606 | Szturm | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
597 | ANTKIEWICZ Marek | 4608 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
598 | DUDEK Małgorzata | 4610 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
599 | GADULA Jakub | 4611 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
600 | KOŚMIDER Mateusz | 4612 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
601 | KOWALSKI Przemysław | 4613 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
602 | KUCAŁA Adrian | 4614 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
603 | MACIOL Piotr | 4615 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
604 | MIELECKI Mateusz | 4616 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
605 | ROSKOSZ Szymon | 4620 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
606 | ROSZAK Piotr | 4621 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
607 | KUCHARSKA Sylwia | 4625 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
608 | MIELCARZ Marcin | 4626 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
609 | SARNECKI Łukasz | 4627 | PACZKOŚWIRY | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
610 | WILCZYŃSKI Mariusz | 4628 | PACZKOŚWIRY | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
611 | SZYMICZEK Marian | 4629 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
612 | BATORSKI Łukasz | 4632 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
613 | CIĄGŁO Danuta | 4633 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
614 | GAZDA Roman | 4634 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
615 | GŁADYSZ Dominika | 4635 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
616 | GRABKA Wojciech | 4636 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
617 | JANDA Paulina | 4637 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
618 | MAŚLANKA Krzysztof | 4639 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
619 | OBUKHOVSKYI Maksym | 4643 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
620 | PIASECKI Michał | 4644 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
621 | SOJECKI Aleksander | 4646 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
622 | STANIASZEK Michał | 4647 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
623 | WĄTOR Piotr | 4648 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
624 | WICHEREK Mateusz | 4649 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
625 | WYCHADAŃCZUK Ewelina | 4650 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
626 | KRAWIEC Jarosław | 4651 | BOTY | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
627 | ADAMCZYK Paulina | 4657 | PANDA(MIAN) team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
628 | ZAKRZEWSKI Grzegorz | 4658 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
629 | FILUSZ Dawid | 4659 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
630 | KORNAS Szymon | 4660 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
631 | PODLEŚNY Michał | 4661 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
632 | PYSZNY Patryk | 4662 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
633 | RZONSIK Katarzyna | 4663 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
634 | SKRABEL Artur | 4664 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
635 | WIŚNIEWSKA Arleta | 4665 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
636 | GAŁECKI Adrian | 4668 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
637 | KEMPISTY Michał | 4670 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
638 | KONIK Jacek | 4671 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
639 | SZARON Konrad | 4676 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
640 | SZCZEPANSKI Przemyslaw | 4677 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
641 | TROJANOWSKI Artur | 4686 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
642 | WITKOWSKI Marek | 4688 | Biegowe Dziki OCR | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
643 | KORZUS Paweł | 4689 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
644 | KOCINSKA Natalia | 4691 | NIGHT WOLVES | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
645 | ŁASZCZAK Kamil | 4692 | NIGHT WOLVES | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
646 | LICHODZIEJEWSKI Mariusz | 4693 | NIGHT WOLVES | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
647 | PIĘTA Łukasz | 4695 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
648 | BANASZEK Paweł | 4696 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
649 | HORBATOWSKI Krzysztof | 4697 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
650 | JEZIORSKI Marcin | 4698 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
651 | JURECZKO Szymon | 4699 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
652 | KANIA Szymon | 4170 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
653 | OLEJNIK Konrad | 3693 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
654 | PISZCZEK Marcin | 3690 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
655 | PODOBIŃSKI Szymon | 3691 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
656 | RUDZIŃSKI Bartosz | 3688 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
657 | RUSEK Krzysztof | 3697 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
658 | RYZIO Michał | 3698 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
659 | STUDZIŃSKI Mateusz | 3682 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
660 | URBANEK Adrian | 3692 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
661 | GORZEŃ Krzysztof | 4313 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
662 | MICHALCZYK Patryk | 4314 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
663 | CHABROWSKA Joanna | 4231 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
664 | MAZUR Maciej | 4447 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
665 | OŚLIŹNIOK Eryk | 4452 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
666 | ROCHALSKI Kamil | 4607 | Szturm | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
667 | STEFANIAK Marek | 4622 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
668 | MAŚLANKA Wojciech | 4640 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
669 | MOCHULSKYI Bohdan | 4641 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
670 | OPARA Piotr | 4451 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
671 | SIELSKI Mateusz | 4487 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
672 | ŻELAZKO Paulina | 4492 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
673 | ZYCH Zbyszek | 4493 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
674 | KACZMARCZYK Darek | 4494 | FURIA Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
675 | MROZEK Sebastian | 4617 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
676 | PACURKOWSKI Marcin | 4618 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
677 | PRASKI Rafał | 4619 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
678 | DĄBROWSKI Igor | 4630 | Strach i Cierpienie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
679 | PASTUSZKA Artur | 4631 | Viking Training Center | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
680 | MACHERA Rafał | 4113 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
681 | MAJOWSKI Michał | 4114 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
682 | PACZKOWSKI Tomasz | 4434 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
683 | MARCZUK Michał | 4638 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
684 | FURMAN Karol | 4667 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
685 | RADWAN Bartłomiej | 4674 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
686 | STASIK Monika | 4675 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
687 | TRUBIŁOWICZ Mateusz | 4687 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
688 | MROŻEK Michał | 4642 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
689 | HEBA Erwin | 4561 | mial byc rekrut XD | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
690 | WĘGRZYN Karolina | 4623 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
691 | HASTEROK Daniel | 4581 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
692 | BIELICKI Wojciech | 4020 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:01:42 | ||
693 | SĄCZAWA Filip | 4645 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:05:46 | |||
694 | WŁODARSKI Piotr | 4054 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:06:05 | |||
695 | KUBISZYN Tadeusz | 4055 | Agresywne Morsy :D | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:12:11 | ||
696 | KWAŚNIEWSKI Czesław | 4086 | Positive Freaks Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:15:28 | ||
697 | BARAŃSKI Maciek | 4100 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:17:19 | |||
698 | BIERNAT Bartłomiej | 4102 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:17:25 | |||
699 | PRZYBYLSKI Maciej | 4119 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:18:27 | |||
700 | DUŹNIAK Urszula | 4157 | DENISTEAM | Open Kobiet | 07:50 | 00:25:48 | ||
701 | HANDZLIK Agnieszka | 4130 | DENISTEAM | Open Kobiet | 07:50 | 00:25:50 | ||
702 | JASIAK Anna | 4145 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:27:53 | ||
703 | 3679 | 04:27:59 |
Znaleziono 703 wynik(ów)