Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-08-30 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 727 |
Wystartowało : | 703 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 697 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OLEKSY Adam | 4225 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
2 | PIOTROWSKI Adam | 4309 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
3 | PYSZNY Mariusz | 4310 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
4 | KRÓL Ryszard | 4327 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
5 | LEŚNIAK Tomasz | 4351 | Hajer z Jankowic | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
6 | RYCHARSKI Damian | 4352 | Hajer z Jankowic | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
7 | CHMIELEWSKI Józef | 4365 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
8 | KELLER Tomasz | 4540 | Wieluń Biega | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
9 | MODERSKI Mateusz | 4556 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
10 | JACHOWSKI Andrzej | 4557 | Crossfithellwod | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
11 | GŁAZ Jacek | 4558 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
12 | BŁOŃSKI Maciej | 4575 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
13 | DRĄŻKOWSKI Piotr | 4578 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
14 | MYRLAK Maciej | 4672 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
15 | KURDZIEL Jarosław | 3662 | FURIA Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
16 | PRZYBYTEK Sławomir | 3674 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
17 | BRODZIAK Andrzej | 3678 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
18 | STOSZ Bartosz | 3685 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
19 | KRÓL Przemysław | 4201 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
20 | JEZIORAŃSKI Bartosz | 4171 | AGDPRO.PL | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
21 | HANUSZ Krzysztof | 4174 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
22 | WOŁCZYK Mariusz | 4193 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
23 | NOWAKOWSKI Daniel | 4213 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
24 | WIECZOREK Mariusz | 4261 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
25 | WYDRO Krzysztof | 4267 | DogLovers2020 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
26 | ORDON Paweł | 4276 | NieWidzęPrzeszkód | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
27 | GIL Piotr | 4283 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
28 | MUSZYŃSKI Piotr | 4298 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
29 | OWERKO Mariusz | 4299 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
30 | BŁASIŃSKI Piotr | 4304 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
31 | RATAJCZAK Grzegorz | 4333 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
32 | RATAJCZAK Rafał | 4334 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
33 | TABIŚ-HUBKA Rafał | 4340 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
34 | DOMAN Łukasz | 4360 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
35 | PALKA Jurand | 4362 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
36 | STOPKA Daniel | 4380 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
37 | KUSTRA Dariusz | 4385 | CTF KIELCE | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
38 | LANGER Peter | 4409 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
39 | POPŁAWSKI Ireneusz | 4424 | Fit Pro Extreme Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
40 | PRZESŁAŃSKI Mateusz | 4426 | Mikamik Czewa | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
41 | PALUCH Arkadiusz | 4433 | Runanywhere | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
42 | BŁOŃSKI Robert | 3672 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
43 | DOMAGALSKI Ryszard | 4438 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
44 | MRÓZ Sebastian | 4449 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
45 | PIÓRO Piotr | 4454 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
46 | WARWAS Radosław | 4459 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
47 | BODZIACKI Tomasz | 4463 | COLąd-DKL | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
48 | BRYŚ Wojciech | 4469 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
49 | DĄBROWSKI Krzysztof | 4470 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
50 | ŁYŚ Adam | 4481 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
51 | MALEŃCZYK Sylwester | 4482 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
52 | PIESIURA Eugeniusz | 4484 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
53 | HADRYAN Andrzej | 4491 | CARBON RACING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
54 | LOCH Miroslaw | 4499 | Pędzące Anakondy | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
55 | MIKOŚ Łukasz | 4505 | Pustaki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
56 | TREFON Beniamin | 4535 | Profi Pato Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
57 | CHMIELAK Radosław | 4549 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
58 | GOLON Paweł | 4580 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
59 | ŚWIERCZEWSKI Jaromir | 4592 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
60 | TLAŁKA Mariusz | 4593 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
61 | WIDUCH Ryszard | 4594 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
62 | ZAJĄC Jakub | 4601 | IPPON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
63 | MARSZAŁEK Wojciech | 4606 | Szturm | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
64 | ROSZAK Piotr | 4621 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
65 | MIELCARZ Marcin | 4626 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
66 | STANIASZEK Michał | 4647 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
67 | ZAKRZEWSKI Grzegorz | 4658 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
68 | KONIK Jacek | 4671 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
69 | WITKOWSKI Marek | 4688 | Biegowe Dziki OCR | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
70 | JEZIORSKI Marcin | 4698 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
71 | JURECZKO Szymon | 4699 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
72 | STEFANIAK Marek | 4622 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
73 | OPARA Piotr | 4451 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
74 | ZYCH Zbyszek | 4493 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
75 | PACURKOWSKI Marcin | 4618 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
76 | PRASKI Rafał | 4619 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
77 | PACZKOWSKI Tomasz | 4434 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
78 | RADWAN Bartłomiej | 4674 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
79 | KUBISZYN Tadeusz | 4055 | Agresywne Morsy :D | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:12:11 | ||
80 | KWAŚNIEWSKI Czesław | 4086 | Positive Freaks Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:15:28 |
Znaleziono 80 wynik(ów)