Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-06 |
Miejsce : | Myślenice |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1000 |
Wystartowało : | 593 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 589 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:45 | 09:30 | 09:45 | 10:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BANASIK Lidia | 5124 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
2 | LASS Ewelina | 5125 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
3 | ZAKRZOWSKA Anna | 5130 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
4 | BROŻYNA Katarzyna | 5107 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
5 | ŁĘTOCHA Urszula | 5116 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
6 | GROBOSZ Anita | 5126 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
7 | WITEK Justyna | 5133 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
8 | DWORECKA Weronika | 5201 | #IPRZYJACIELE | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
9 | ZARĘBA Izabela | 5222 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
10 | O'SULLIVAN Kasia | 5225 | Koksy Bronowice | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
11 | MACIĄŻEK Angelika | 5247 | ŚwinioDziki | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
12 | SPÅNG Malin | 5248 | Team Extremfabriken | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
13 | LIMANOWSKA Olga | 5249 | trener24h.com.pl | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
14 | QUIRINI Aleksandra | 5290 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
15 | SKRĘTEK Paulina | 5293 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
16 | BIELAS Joanna | 5330 | Forma Cross Team Częstochowa | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
17 | CYNKOWSKA Karina | 5331 | Forma Cross Team Częstochowa | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
18 | SKUPIEŃ Beata | 5332 | Forma Cross Team Częstochowa | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
19 | BARCIK Karolina | 5340 | KLUSKA ON THE TRACK | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
20 | KOTARBA Ewelina | 5356 | Od zawsze donikąd | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
21 | KNOT Martyna | 5359 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
22 | SŁODOWSKA Paulina | 5390 | SRTG-Proszowice | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
23 | LIS Beata | 5416 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
24 | ŁUSZCZAK Anna | 5417 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
25 | PTAK Magda | 5429 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
26 | WOJTCZAK Małgorzata | 5443 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
27 | MUĆ Małgorzata | 5486 | Leniwe Dziki | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
28 | FRANKOWSKA Anna | 5487 | Miechowicka Grupa Biegowa | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
29 | RZENNO Dagmara | 5488 | Miechowicka Grupa Biegowa | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
30 | CHMIELORZ Donata | 5500 | PKP S.A. | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
31 | SUCHAN-WRÓBEL Izabela | 5512 | Wellness & SPA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
32 | BURNAGIEL Agata | 5514 | Zespół Szkół w Czerwionce | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
33 | BOBIN Dalia | 5525 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
34 | DARIIA Maksymenko | 5531 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
35 | BOBIN Asta | 5524 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
36 | KANIA Jolanta | 5549 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
37 | KOPEC Zaneta | 5552 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
38 | KRĘŻELOK Emilia | 5555 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
39 | SZNAJDER Anna | 5587 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
40 | SZOSTAK Agnieszka | 5588 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
41 | SEIFRYD Marta | 5623 | Forma Cross Team Częstochowa | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
42 | POCHYLSKA Justyna | 5629 | just_with_passion | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
43 | JURASZ Aleksandra | 5648 | Nakręceni | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
44 | ŚWIDER Ewa | 5651 | Ostre Tarcie Po Starcie | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
45 | KOBYLARZ Barbara | 5671 | Zabiegani Mielec | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
46 | GAWEŁ Kamila | 5684 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
47 | HABER Monika | 5686 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
48 | KWARTNIK Anna | 5697 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
49 | RYBIŃSKA Anna | 5712 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
50 | STOKOWSKA Monika | 5743 | SP.PL TEAM | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
51 | KĘDZIOREK Paulina | 5745 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
52 | SKOCZEK Anna | 5047 | WATACHA | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
53 | KLUK Katarzyna | 5037 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
54 | JAGODA Anna | 5205 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
55 | ŁUCKA Paulina | 5216 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
56 | WRUCHA Marta | 5243 | RZESZOWSKIE DZIKI | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
57 | BYTOM Emilia | 5255 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
58 | CIAK Marta | 5258 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
59 | JABOUR Sylwia | 5265 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
60 | MITRĘGA Martyna | 5282 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
61 | PACOCHA Anna | 5311 | Bobky | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
62 | GAWLIKOWSKA Kinga | 5315 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
63 | WĘGRZYNOWICZ Estera | 5321 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
64 | MOSKWA Kamila | 5337 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
65 | KOŃSKA Natalia | 5355 | Od zawsze donikąd | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
66 | GOMOŁA-PARADOWSKA Anna | 5360 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
67 | ŁĄGIEWKA Karolina | 5380 | SP.PL TEAM | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
68 | PRZEBINDA Anna | 5381 | SP.PL TEAM | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
69 | PETRUS Dominika | 5385 | SRTG KATOWICE | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
70 | PETRUS Karolina | 5386 | SRTG KATOWICE | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
71 | MICHALEC Ola | 5388 | SRTG-Proszowice | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
72 | PIOTROWICZ Małgorzata | 5389 | SRTG-Proszowice | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
73 | BONAR Karolina | 5404 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
74 | GÓRKA Magdalena | 5407 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
75 | MATLENGIEWICZ Anna | 5419 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
76 | MROZEK Mirosława | 5422 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
77 | SHULIK Svitlana | 5431 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
78 | STERNAL Eliza | 5434 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
79 | ZACHARA Katarzyna | 5444 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
80 | WYKRĘT Karolina | 5477 | Hardkorowi Ratownicy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
81 | DOBRUCKA Aleksandra | 5480 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
82 | MUĆ Katarzyna | 5485 | Leniwe Dziki | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
83 | KORUS Magdalena | 5506 | Riders & Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
84 | KUBACKA Karolina | 5507 | Riders & Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
85 | ASAULA Margaryta | 5517 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
86 | BĄK Gabriela | 5518 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
87 | DOBRUCKA Marta | 5532 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
88 | JURKUN Monika | 5547 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
89 | KULCZYCKA Wioleta | 5559 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
90 | SKIBA Magdalena | 5578 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
91 | STRZELECKA Joanna | 5584 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
92 | WOLNIACZYK Alicja | 5594 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
93 | ZIELINSKA Ewelina | 5112 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
94 | GIEL Alicja | 5598 | Black Tiger | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
95 | DANILUK Martyna | 5609 | Dągi Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
96 | KULA Karina | 5613 | Enjoy Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
97 | NICPOŃ Monika | 5616 | Enjoy Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
98 | WIECZOREK Agnieszka | 5618 | Enjoy Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
99 | WIELGUS Aleksandra | 5620 | Enjoy Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
100 | ZADWORNA Edyta | 5621 | Enjoy Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
101 | CZARNOTA Katarzyna | 5632 | Krav Maga Rybnik | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
102 | MICHALIK Klaudia | 5634 | Krav Maga Rybnik | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
103 | WOLAK Daria | 5637 | Krav Maga Rybnik | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
104 | SALWA Agnieszka | 5640 | LEŚNE LUDKI | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
105 | ZIĘTEK Aneta | 5642 | Leśne ludki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
106 | SZCZYRBA Jessica | 5652 | Ostre Tarcie Po Starcie | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
107 | PIGUŁA Daria | 5740 | Spartanie z południa | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
108 | FILIPOWICZ Aleksandra | 5662 | The Onions | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
109 | STRZELEC Ela | 5666 | The Onions | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
110 | KOBYLARZ Anna | 5670 | Zabiegani Mielec | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
111 | PROKOP Paulina | 5708 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
112 | WOJCIECHOWSKA Maria | 5726 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
113 | ZAŁUPSKA Agata | 5730 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
114 | KĘSKA Magdalena | 5689 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
115 | WALCZAK Patrycja | 5221 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
116 | WĄSOWICZ Magdalena | 5211 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
117 | KLIWERT Sara | 5692 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
118 | SOŁTOWSKA Ewelina | 5715 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
119 | JARNIHORSKA- KOWALSKA Alicja | 5475 | GT TEAM | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
120 | STANEK Kinga | 5497 | olkuszbiega.pl | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 120 wynik(ów)