RUNMAGEDDON CLASSIC SILESIA 12H

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-01
Miejsce:
Knurów
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
122
Wystartowało:
112
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
112
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 24km | 36km | 48km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Zakończyli | 7:00

MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MSeriaCzas startu12km24km36km48km60km72kmCzas
netto
Czas
brutto
Okr.Różn.Dyst.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Per Lap
                  
1BRZOSKWINIA Wojciech 5120Husaria Race Team 7:001M 107:0000:00:0001:31:4403:21:3305:17:0107:26:2509:38:5011:45:5011:45:50.1511:45:50.156072km01:31:449:486.101:57:38
2SKRZECZYŃSKI Sławomir 5017Hej, jak ta sarna!7:002M 207:0000:00:0001:41:0203:33:0205:47:0908:24:2411:13:0811:13:08.6511:13:08.655-160km01:41:0211:135.302:14:37
3BANDURKA Viktor 5010CROSSANDACTIVE NYSA7:003M 307:0000:00:0001:38:2503:31:4205:55:0508:43:5311:27:2211:27:22.0511:27:22.055-160km01:38:2511:275.202:17:28
4MACHURA Marcin 3535SPEC INSTAL RUN7:004M 407:0002:03:5300:00:0002:32:5205:08:3907:51:3407:51:34.0509:55:27.804-248km02:01:359:496.102:28:51
5KRĘCIELEWSKI Tomasz 5044RUNMAGEDDON7:005M 507:0000:00:0001:38:0703:33:4805:55:2008:44:4908:44:49.7008:44:49.704-248km01:38:0710:565.502:11:12
6STRENG Dawid 51087:006M 607:0000:00:0001:37:5003:56:1406:15:0208:45:1608:45:16.3508:45:16.354-248km01:37:5010:565.502:11:19
7JĘCZMIONKA Szymon 50717:007M 707:0000:00:0001:57:1104:12:3906:44:0109:31:5509:31:55.4509:31:55.454-248km01:57:1111:54502:22:58
8KOGUT Karol 50757:008M 807:0000:00:0002:10:3604:31:4207:17:3509:40:4609:40:46.3509:40:46.354-248km02:10:3612:05502:25:11
9SZYLKIN Wojciech 5031LECZNICA TEAM7:009M 907:0000:00:0001:57:0804:10:2707:07:3609:44:1509:44:15.4509:44:15.454-248km01:57:0812:104.902:26:03
10KONDRACIUK Piotr 50767:0010M 1007:0000:00:0001:53:5104:13:4207:02:1709:48:2009:48:20.6509:48:20.654-248km01:53:5112:154.902:27:05
11GAWRYLUK Marcin 5036OUTDOOR TRAINING7:0011M 1107:0000:00:0001:44:4304:00:0707:01:1509:48:2109:48:21.2509:48:21.254-248km01:44:4312:154.902:27:05
12DOBRENIUK Krzysztof 50667:0012M 1207:0000:00:0002:06:3604:33:0007:18:1009:57:0909:57:09.7509:57:09.754-248km02:06:3612:264.802:29:17
13TADEUSZ Krzysztof 51097:0013M 1307:0000:00:0002:03:5404:30:0407:16:4110:03:0810:03:08.3010:03:08.304-248km02:03:5412:334.802:30:47
14PIŁAT Michał 50997:0014M 1407:0000:00:0001:48:1204:20:3107:14:2710:10:4910:10:49.4510:10:49.454-251km01:48:1211:58502:32:42
15WIECZOREK Dariusz 51157:0015M 1507:0000:00:0002:06:1604:52:4707:39:2710:31:1010:31:10.9510:31:10.954-248km02:06:1613:084.602:37:47
16UHEREK Marcin 5009CROSS SPORT7:0016M 1607:0000:00:0001:56:5104:34:2507:36:2510:34:4510:34:45.8010:34:45.804-248km01:56:5113:134.502:38:41
17GRABOWSKI Tomasz 5008CROSS SPORT7:0017M 1707:0000:00:0001:58:1604:34:3107:37:3110:34:4710:34:47.3510:34:47.354-248km01:58:1613:134.502:38:41
18GLENC Rafal 50687:0018M 1807:0000:00:0001:57:4704:17:0307:38:2210:35:2710:35:27.5010:35:27.504-248km01:57:4713:144.502:38:51
19BRODA Mateusz 5051Unimogi7:0019M 1907:0000:00:0002:14:1504:48:5907:55:5910:44:5310:44:53.9510:44:53.954-248km02:14:1513:264.502:41:13
20BRODA Tomasz 5052Unimogi7:0020M 2007:0000:00:0002:14:1504:49:4907:55:4510:44:5910:44:59.8010:44:59.804-248km02:14:1513:264.502:41:14
21MATUSZAK Paweł 50897:0021M 2107:0000:00:0002:16:4104:43:1207:41:1310:48:4610:48:46.8010:48:46.804-248km02:16:4113:304.402:42:11
22BUCZKOWSKI Krzysztof 50617:0022M 2207:0000:00:0002:27:2505:20:4908:05:5411:10:0811:10:08.1511:10:08.154-248km02:27:2513:574.302:47:32
23KOWALIK Karol 50797:0023M 2307:0000:00:0002:23:3305:03:3608:15:3511:15:0111:15:01.7011:15:01.704-248km02:23:3314:034.302:48:45
24SIMON Adam 5025Husaria Race Team 7:0024M 2407:0000:00:0002:23:3105:32:5908:56:0311:28:4311:28:43.8511:28:43.854-248km02:23:3114:204.202:52:10
25BŁASZCZYK Łukasz 5045Runmageddonowe Świry 7:0025M 2507:0000:00:0002:05:5405:00:3508:09:2711:39:0411:39:04.2011:39:04.204-248km02:05:5414:334.102:54:46
26URBACZKA Bogdan 51117:0026M 2607:0000:00:0002:20:4505:18:2608:58:4011:52:5311:52:53.3511:52:53.354-248km02:20:4514:51402:58:13
27TOMCZYK Tomasz 5119RMF4RT OCR7:0027M 2707:0000:00:0001:52:1503:54:5706:30:3506:30:35.6506:30:35.653-336km01:52:1510:505.502:10:11
28WALASZEK Maciej 51127:0028M 2807:0000:00:0002:50:1706:19:2506:31:4706:31:47.2506:31:47.253-336km00:12:2110:525.502:10:35
29STANCLIK Krzysztof 5007Carbon OCR Racing Team7:0029M 2907:0000:00:0001:59:3004:18:0806:51:3406:51:34.3006:51:34.303-336km01:59:3011:255.202:17:11
30KOZA Robert 5006Carbon OCR Racing Team7:0030M 3007:0000:00:0001:57:0804:30:2507:36:2507:36:25.7007:36:25.703-336km01:57:0812:404.702:32:08
31HABER Patryk 5050Szturm7:0031M 3107:0000:00:0001:59:2604:24:5207:36:3407:36:34.9507:36:34.953-336km01:59:2612:404.702:32:11
32MICHROWSKI Sławomir 50927:0032M 3207:0000:00:0002:04:4104:40:4707:44:4007:44:40.6007:44:40.603-336km02:04:4112:544.602:34:53
33TYC Jakub 51107:0033M 3307:0000:00:0002:05:1804:32:0907:52:0807:52:08.0507:52:08.053-336km02:05:1813:064.602:37:22
34CHROBOT Kamil 50647:0034M 3407:0000:00:0002:03:1404:47:1607:59:5307:59:53.4507:59:53.453-336km02:03:1413:194.502:39:57
35PYKA Daniel 5029Lecymy Durś7:0035M 3507:0000:00:0002:03:3904:31:2408:00:1208:00:12.1008:00:12.103-336km02:03:3913:204.502:40:04
36JAHNS Adam 5040RMF4RT Gladiators7:0036M 3607:0000:00:0002:04:5904:50:2708:15:3308:15:33.8508:15:33.853-336km02:04:5913:454.402:45:11
37BURBUL Przemysław 5034Nie W Szczepionkę Team7:0037M 3707:0000:00:0002:49:1405:12:4908:20:4208:20:42.2508:20:42.253-336km02:23:3513:544.302:46:54
38MAZUR Robert 5001Auuuuu7:0038M 3807:0000:00:0002:10:1105:02:1408:20:4408:20:44.9508:20:44.953-336km02:10:1113:544.302:46:54
39HUDASZEK Zbigniew 5020Husaria Race Team 7:0039M 3907:0000:00:0002:00:5904:44:5608:20:4608:20:46.5508:20:46.553-336km02:00:5913:544.302:46:55
40PLUCIŃSKI Jakub 5024Husaria Race Team 7:0040M 4007:0000:00:0002:03:0404:50:3508:22:3008:22:30.0008:22:30.003-336km02:03:0413:574.302:47:30
41NOWIŃSKI Marcin 5023Husaria Race Team 7:0041M 4107:0000:00:0002:02:3204:48:4008:29:5208:29:52.2508:29:52.253-336km02:02:3214:094.202:49:57
42SIENKIEWICZ Jakub 51047:0042M 4207:0000:00:0002:21:1905:15:5708:31:4308:31:43.0008:31:43.003-336km02:21:1914:124.202:50:34
43KSIĄŻEK Sobiesław 50837:0043M 4307:0000:00:0002:03:2704:55:5008:32:4908:32:49.2008:32:49.203-336km02:03:2714:144.202:50:56
44BUJAK Damian 50627:0044M 4407:0000:00:0002:12:5404:52:3908:39:2508:39:25.9508:39:25.953-336km02:12:5414:254.202:53:08
45KRUPA Jarosław 50827:0045M 4507:0000:00:0002:31:1205:18:1608:42:4808:42:48.1508:42:48.153-336km02:31:1214:314.102:54:16
46MORAWSKI Grzegorz 5028KONIUCHY OCR7:0046M 4607:0000:00:0001:55:2904:44:0309:26:3809:26:38.9509:26:38.953-336km01:55:2915:443.803:08:52
47SŁABKOWSKI Paweł 51067:0047M 4707:0000:00:0002:59:4505:34:2409:26:5409:26:54.8009:26:54.803-336km02:34:3915:443.803:08:58
48PABIN Paweł 50957:0048M 4807:0000:00:0002:10:5305:02:4509:33:5509:33:55.7009:33:55.703-336km02:10:5315:563.803:11:18
49MAZGAJ Konrad 50907:0049M 4907:0000:00:0002:30:1505:44:5809:39:1109:39:11.4509:39:11.453-336km02:30:1516:053.703:13:03
50ANTECKI Kamil 50557:0050M 5007:0000:00:0002:30:1405:44:1809:43:3709:43:37.2509:43:37.253-336km02:30:1416:123.703:14:32
51KOWALIK Marcin 5016HARDCORY7:0051M 5107:0000:00:0002:22:5305:40:5209:44:1309:44:13.6009:44:13.603-336km02:22:5316:133.703:14:44
52KOWALCZYK Piotr 50787:0052M 5207:0000:00:0002:16:3005:30:1709:44:1609:44:16.8509:44:16.853-336km02:16:3016:133.703:14:45
53BIEGANSKI Bogumil 5002BigYellowFoot Adventure Team7:0053M 5307:0000:00:0002:46:0206:08:0309:49:0609:49:06.8509:49:06.853-336km02:46:0216:213.703:16:22
54MATUSZCZAK Jakub 5021Husaria Race Team 7:0054M 5407:0000:00:0002:49:0006:26:4209:54:0309:54:03.0509:54:03.053-336km02:49:0016:303.603:18:01
55PIĄTEK Marek 5046Runmageddonowe Świry 7:0055M 5507:0000:00:0002:49:0206:26:4009:54:0409:54:04.2509:54:04.253-336km02:49:0216:303.603:18:01
56CHRISTENSEN Jens 5011Eden Runners7:0056M 5607:0000:00:0002:49:2406:10:3509:54:0509:54:05.2009:54:05.203-336km02:49:2416:303.603:18:01
57PALOWSKA Jola 5014Gosław Sport Center7:0057K 107:0000:00:0003:01:3206:28:3509:58:0509:58:05.2009:58:05.203-336km03:01:3216:363.603:19:21
58MIKÓŁKA Monika 5013Gosław Sport Center7:0058K 207:0000:00:0003:01:3506:28:2409:58:3409:58:34.0509:58:34.053-336km03:01:3516:373.603:19:31
59JUSZCZYK Jarosław 5012Gosław Sport Center7:0059M 5707:0000:00:0003:01:3606:28:2909:58:3409:58:34.4509:58:34.453-336km03:01:3616:373.603:19:31
60HAĆ Łukasz 50697:0060M 5807:0000:00:0002:07:0805:18:0610:13:3910:13:39.5510:13:39.553-336km02:07:0817:023.503:24:33
61JEZIORSKI Marcin 50727:0061M 5907:0000:00:0002:43:0806:03:1410:24:1010:24:10.5510:24:10.553-336km02:43:0817:203.503:28:03
62BALOS Liliana 50577:0062K 307:0000:00:0002:49:0906:16:3610:24:1410:24:14.5010:24:14.503-336km02:49:0917:203.503:28:04
63PIECZABA Patryk 50977:0063M 6007:0000:00:0002:34:3506:04:5010:28:3810:28:38.5510:28:38.553-336km02:34:3517:273.403:29:32
64PIĄTEK Ewa 50967:0064K 407:0000:00:0002:35:4806:05:0010:28:4210:28:42.4010:28:42.403-336km02:35:4817:273.403:29:34
65PYSZ Grzegorz 51017:0065M 6107:0000:00:0002:50:2206:41:5010:50:1510:50:15.8010:50:15.803-336km02:50:2218:033.303:36:45
66PINDEL Jerzy 51007:0066M 6207:0000:00:0002:51:1906:42:1010:50:2310:50:23.5510:50:23.553-336km02:51:1918:033.303:36:47
67WEIS Michał 51147:0067M 6307:0000:00:0003:30:0108:15:5010:59:5310:59:53.8010:59:53.803-336km02:44:0318:193.303:39:57
68KALNIUK Tomasz 5041RMF4RT Gladiators7:0068M 6407:0000:00:0002:49:2306:19:4311:02:4111:02:41.0011:02:41.003-336km02:49:2318:243.303:40:53
69KAMIŃSKI Maciej 5035Nie W Szczepionkę Team7:0069M 6507:0000:00:0002:49:3106:19:5411:02:5911:02:59.0011:02:59.003-336km02:49:3118:243.303:40:59
70DĄDELEWSKA Joanna 5037Piękni i Bestie7:0070K 507:0000:00:0003:01:1207:16:4311:38:4511:38:45.0011:38:45.003-336km03:01:1219:243.103:52:55
71GUMIELA Adam 5015Gryf Team7:0071M 6607:0000:00:0002:41:5906:19:1911:39:3011:39:30.5011:39:30.503-336km02:41:5919:253.103:53:10
72KOWALSKI Adam 50807:0072M 6707:0000:00:0001:58:2004:27:4304:27:43.6004:27:43.602-424km01:58:2011:095.402:13:51
73FUDALI Jakub 50677:0073M 6807:0000:00:0002:07:1404:41:3004:41:30.3004:41:30.302-427km02:07:1410:255.802:20:45
74WASIEWICZ Michał 51137:0074M 6907:0000:00:0002:21:3604:43:4804:43:48.6004:43:48.602-424km02:21:3611:495.102:21:54
75WLAZŁOWSKI Rafał 51167:0075M 7007:0000:00:0002:21:5304:43:5004:43:50.6504:43:50.652-424km02:21:5311:495.102:21:55
76RZEŹNICZEK Klaudia 5030Lecymy Durś7:0076K 607:0000:00:0002:12:2404:49:5804:49:58.2504:49:58.252-427km02:12:2410:445.602:24:59
77BORECKI Tomasz 50597:0077M 7107:0000:00:0002:06:0604:51:0704:51:07.3004:51:07.302-424km02:06:0612:074.902:25:33
78BĘBNIK Piotr 50587:0078M 7207:0000:00:0002:03:2005:02:2405:02:24.1005:02:24.102-424km02:03:2012:364.802:31:12
79MŁYNARCZYK Tatiana 5022Husaria Race Team 7:0079K 707:0000:00:0002:21:0105:12:1105:12:11.0005:12:11.002-424km02:21:0113:004.602:36:05
80BAGIŃSKA Laura 50567:0080K 807:0000:00:0002:25:3705:15:1905:15:19.8005:15:19.802-424km02:25:3713:084.602:37:39
81FIEDOR Tomasz 5019Husaria Race Team 7:0081M 7307:0000:00:0002:19:3105:23:5905:23:59.6505:23:59.652-424km02:19:3113:294.402:41:59
82JAROSZEWSKI Łukasz 50707:0082M 7407:0000:00:0002:14:2905:25:4205:25:42.9005:25:42.902-424km02:14:2913:344.402:42:51
83MICHALSKI Kacper 50917:0083M 7507:0000:00:0002:12:3905:30:3405:30:34.9505:30:34.952-424km02:12:3913:464.402:45:17
84CHINC Marcin 50637:0084M 7607:0000:00:0002:37:4705:30:5005:30:50.6505:30:50.652-424km02:37:4713:474.402:45:25
85ZAJĄC Wojciech 51177:0085M 7707:0000:00:0002:38:1705:31:1105:31:11.9505:31:11.952-424km02:38:1713:474.302:45:35
86ILCZYSZYN Julita 5039RMF4RT Gladiators7:0086K 907:0000:00:0002:43:2905:35:2905:35:29.9505:35:29.952-424km02:43:2913:584.302:47:44
87ZDUŃCZYK Sylwia 5003Biosfera7:0087K 1007:0000:00:0002:43:3105:35:5305:35:53.8505:35:53.852-424km02:43:3113:594.302:47:56
88STAROSZYŃSKI Dawid 51077:0088M 7807:0000:00:0002:12:0905:40:5605:40:56.8005:40:56.802-424km02:12:0914:124.202:50:28
89KOCOLOWSKI Jurek 50747:0089M 7907:0000:00:0002:33:0805:43:5805:43:58.2505:43:58.252-424km02:33:0814:194.202:51:59
90PIEKARSKI Grzegorz 50987:0090M 8007:0000:00:0002:33:2305:47:1705:47:17.4005:47:17.402-424km02:33:2314:284.102:53:38
91SURMA Szymon 5053Unimogi7:0091M 8107:0000:00:0002:17:1105:48:0505:48:05.1505:48:05.152-424km02:17:1114:304.102:54:02
92CZYŻ Fryderyk 51217:0092M 8207:0000:00:0002:48:3006:02:1606:02:16.0006:02:16.002-424km02:48:3015:05403:01:08
93SARNA Patryk 51187:0093M 8307:0000:00:0002:49:4506:02:2306:02:23.4006:02:23.402-424km02:49:4515:05403:01:11
94MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna 50947:0094K 1107:0000:00:0002:50:5806:04:5106:04:51.1506:04:51.152-424km02:50:5815:123.903:02:25
95ALBIGOWSKA Magdalena 5043Rossmann 7:0095K 1207:0000:00:0002:49:0906:16:3606:16:36.5506:16:36.552-424km02:49:0915:413.803:08:18
96RYSZCZYK Adam 51037:0096M 8407:0000:00:0002:47:1606:19:2906:19:29.8506:19:29.852-424km02:47:1615:483.803:09:44
97MĄDRZYK Daniel 50877:0097M 8507:0000:00:0002:51:5206:24:4506:24:45.2006:24:45.202-424km02:51:5216:013.703:12:22
98ZARZECZNY Marcin 5026Husaria Race Team 7:0098M 8607:0000:00:0002:44:3506:25:1606:25:16.6006:25:16.602-424km02:44:3516:033.703:12:38
99KOZIAK Agnieszka 5027KB Odra Opole7:0099K 1307:0000:00:0002:44:3606:25:1606:25:16.9006:25:16.902-424km02:44:3616:033.703:12:38
100LECH Adam 5042RMG Centrala7:00100M 8707:0000:00:0002:48:5906:25:3906:25:39.2506:25:39.252-424km02:48:5916:043.703:12:49
101CIEŚLA Andrzej 50657:00101M 8807:0000:00:0002:48:2206:26:2706:26:27.7006:26:27.702-424km02:48:2216:063.703:13:13
102SACZUK Magda 5054Wild Team7:00102K 1407:0000:00:0002:49:0306:26:4506:26:45.0006:26:45.002-424km02:49:0316:063.703:13:22
103KOZŁOWSKI Kamil 50817:00103M 8907:0000:00:0002:48:3306:36:5106:36:51.7506:36:51.752-424km02:48:3316:323.603:18:25
104HERDZINA Wojciech 5032Miraz Race Team7:00104M 9007:0000:00:0003:10:3207:05:4107:05:41.2007:05:41.202-424km03:10:3217:443.403:32:50
105JAKUBOWSKA Anna 5005Bobry wojny7:00105K 1507:0000:00:0003:12:1607:06:3907:06:39.9507:06:39.952-424km03:12:1617:463.403:33:19
106FRANASZEK Tomasz 5004Bobry wojny7:00106M 9107:0000:00:0003:12:1207:06:5007:06:50.5507:06:50.552-424km03:12:1217:473.403:33:25
107BUCHALSKI Jarosław 50607:00107M 9207:0000:00:0003:03:4107:10:2607:10:26.6507:10:26.652-424km03:03:4117:563.303:35:13
108KALETA Krzysztof 50737:00108M 9307:0000:00:0003:00:0707:16:1507:16:15.7507:16:15.752-424km03:00:0718:103.303:38:07
109RYBAK Piotr 5047Runmageddonowe Świry 7:00109M 9407:0000:00:0003:13:3607:19:3007:19:30.4507:19:30.452-424km03:13:3618:183.303:39:45
110SIERPIŃSKA Monika 51057:00110K 1607:0000:00:0003:30:0208:15:5008:15:50.2508:15:50.252-424km03:30:0220:392.904:07:55
111KUBIAK Kaj 50857:00111M 9507:0000:00:0004:01:4409:39:0309:39:03.7509:39:03.752-424km04:01:4424:072.504:49:31
112RÓŻYCKA Hanna 51027:00112K 1707:0000:00:0004:03:2604:03:26.7004:03:26.701-512km04:03:2620:17304:03:26
Znaleziono 112 wynik(ów)