RUNMAGEDDON CLASSIC SILESIA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-07-01
Miejsce/ Place:
Pawłowice
Dystans/ Distance:
12 km
Zgłoszonych/ Registered:
884
Wystartowało/ Started:
841
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
838
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SENDERSKI Przemysław 3011HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn1M 108:0001:12:22.4501:12:22.45 6:019.9
2ONISZCZUK Bartosz 3042Elite Mężczyzn2M 208:0001:13:23.4501:13:23.45+00:01:016:069.8
3KOWALCZYK Dawid 3052Elite Mężczyzn3M 308:0001:13:41.6001:13:41.60+00:01:196:089.8
4KONEWKA Jacek 3006HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn4M 408:0001:14:17.2001:14:17.20+00:01:546:119.7
5MAZUR Damian 3027SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn5M 508:0001:16:19.4001:16:19.40+00:03:566:219.4
6KOŁODZIEJCZYK Kamil 3025SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn6M 608:0001:18:18.2501:18:18.25+00:05:556:319.2
7PRYKOWSKI Tomasz 3054Elite Mężczyzn7M 708:0001:20:02.5501:20:02.55+00:07:406:409
8SOKOŁOWSKI Jarosław 3053WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn8M 808:0001:20:14.1001:20:14.10+00:07:516:419
9GRZESICA Paweł 3263Open Mężczyzn1M 908:1501:28:12.2001:28:12.20+00:15:497:218.2
10KOWALSKI Adam 3272Open Mężczyzn2M 1008:1501:28:24.2001:28:24.20+00:16:017:228.1
11WYPUKOŁ Jakub 3034SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn9M 1108:0001:29:30.2501:29:30.25+00:17:077:278
12WOJEWÓDKA Krystian 3033SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn10M 1208:0001:30:13.3501:30:13.35+00:17:507:318
13GRYSIEWICZ Marcin 3022POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn1M 1308:0001:30:21.7501:30:21.75+00:17:597:318
14STRACHOWSKI Przemysław 3044Elite Mężczyzn11M 1408:0001:30:59.9501:30:59.95+00:18:377:347.9
15WITEK Kamil 3012HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn12M 1508:0001:32:17.7501:32:17.75+00:19:557:417.8
16JAŚKO Tomasz 3520Open Mężczyzn3M 1609:0001:32:57.8501:32:57.85+00:20:357:447.7
17NOWAK Daniel 3536Open Mężczyzn4M 1709:0001:33:33.4001:33:33.40+00:21:107:477.7
18SPRUTTA Mateusz 3602Open Mężczyzn5M 1809:1501:34:11.4501:34:11.45+00:21:497:507.6
19BYRTUS Józef 3218HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn6M 1908:1501:34:16.5001:34:16.50+00:21:547:517.6
20STRADZA Bartłomiej 3029SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn13M 2008:0001:35:21.1501:35:21.15+00:22:587:567.6
21FIRST Tomasz 3257Open Mężczyzn7M 2108:1501:35:25.7501:35:25.75+00:23:037:577.5
22KRYLA Jan 3160Open Mężczyzn8M 2208:1501:35:39.1501:35:39.15+00:23:167:587.5
23PETELCZYC Piotr 3009HUSARIA RACE TEAMElite Masters Mężczyzn2M 2308:0001:35:56.5501:35:56.55+00:23:347:597.5
24LINKNER Damian 3275Open Mężczyzn9M 2408:1501:36:08.2001:36:08.20+00:23:458:007.5
25KUDŁACIK Krzysztof 3116Open Masters Mężczyzn1M 2510:1501:36:11.6501:36:11.65+00:23:498:007.5
26TOKARCZYK Paweł 3848Open Mężczyzn10M 2610:0001:36:15.5001:36:15.50+00:23:538:017.5
27KEMPKA Marcin 3005HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn14M 2708:0001:36:37.4501:36:37.45+00:24:158:037.5
28SZAFARCZYK Marcin 3793VALEO TEAMOpen Mężczyzn11M 2810:0001:36:52.1501:36:52.15+00:24:298:047.4
29STAMATEL Sebastian 3028SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn15M 2908:0001:37:02.2501:37:02.25+00:24:398:057.4
30BRAŃKA Marcin 3806Open Mężczyzn12M 3010:0001:37:35.3001:37:35.30+00:25:128:077.4
31GAWRON Marcin 3260Open Mężczyzn13M 3108:1501:37:54.3001:37:54.30+00:25:318:097.4
32MAREK Robert 3278Open Masters Mężczyzn2M 3208:1501:38:01.1501:38:01.15+00:25:388:107.3
33GRZESIAK Tomasz 3238POWER TRAININGOpen Mężczyzn14M 3308:1501:38:26.4501:38:26.45+00:26:048:127.3
34KNAPIK Zbigniew 3419W KRĘGU FORMYOpen Mężczyzn15M 3408:4501:40:26.8501:40:26.85+00:28:048:227.2
35MACHOWIAK Tomasz 3061LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn16M 3509:4501:41:48.6501:41:48.65+00:29:268:297.1
36SZPYRKA Sebastian 3794VALEO TEAMOpen Mężczyzn17M 3610:0001:42:04.5001:42:04.50+00:29:428:307.1
37WOLIŃSKI Mateusz 3312Open Mężczyzn18M 3708:1501:42:06.7501:42:06.75+00:29:448:307.1
38WITEK Piotr 3462LIVER KILLEROpen Mężczyzn19M 3809:0001:42:14.0001:42:14.00+00:29:518:317
39HANSLIK Aleksandra 3049SOCIOS SILESIAElite Kobiet1K 108:1001:42:16.0001:42:16.00+00:29:538:317
40LANG Konrad 3125Open Mężczyzn20M 3910:1501:42:41.4501:42:41.45+00:30:198:337
41IMIOLCZYK Roland 3447AGRESYWNE PLASTRY Open Masters Mężczyzn3M 4009:0001:42:51.9001:42:51.90+00:30:298:347
42BURBUL Przemysław 3254Open Mężczyzn21M 4108:1501:43:27.5501:43:27.55+00:31:058:377
43MELICH Tomasz 3346SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn22M 4208:3001:43:31.8001:43:31.80+00:31:098:377
44KITA Sławomir 3236OLIMP TEAM - PERFECT BODY CENTER GALERIA KATOWICEOpen Mężczyzn23M 4308:1501:44:00.8501:44:00.85+00:31:388:406.9
45JAŁOWICZOR Michał 3267Open Mężczyzn24M 4408:1501:44:06.6501:44:06.65+00:31:448:406.9
46ANTOLIK Łukasz 3405ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn25M 4508:4501:44:20.7001:44:20.70+00:31:588:416.9
47WIECZOREK Dariusz 3310Open Mężczyzn26M 4608:1501:44:25.1501:44:25.15+00:32:028:426.9
48KMIEĆ Adam 3090DKG CREWOpen Mężczyzn27M 4710:3001:44:31.5001:44:31.50+00:32:098:426.9
49SZOSTAK Lukasz 3155Open Mężczyzn28M 4809:0001:44:46.9001:44:46.90+00:32:248:436.9
50STRADZA Kamil 3380Open Mężczyzn29M 4908:3001:44:48.8001:44:48.80+00:32:268:446.9
51OWCZARZAK Karolina 3538Open Kobiet1K 209:0001:45:06.4001:45:06.40+00:32:438:456.9
52BARON Kamil 3501Open Mężczyzn30M 5009:0001:45:08.0001:45:08.00+00:32:458:456.8
53JENDYCZEK Tomasz 3815Open Mężczyzn31M 5110:0001:46:02.2501:46:02.25+00:33:398:506.8
54KNOP Łukasz 3528Open Mężczyzn32M 5209:0001:46:09.3001:46:09.30+00:33:468:506.8
55JAHNS Adam 3040Elite Mężczyzn16M 5308:0001:46:12.2501:46:12.25+00:33:498:516.8
56POLOCZEK Leszek 3088DKG CREWOpen Masters Mężczyzn4M 5410:3001:46:21.1501:46:21.15+00:33:588:516.8
57KACPERSKI Jacek 3557AUTO BOSS KACPERSKI TEAMOpen Mężczyzn33M 5509:1501:46:31.2001:46:31.20+00:34:088:526.8
58MUSIAŁ Krzysztof 3342NOLIMIT TEAM+Open Mężczyzn34M 5608:3001:47:29.3001:47:29.30+00:35:068:576.7
59JELEŃ Michał 3073Open Masters Mężczyzn5M 5709:4501:48:13.8001:48:13.80+00:35:519:016.7
60SZYDŁOWSKI Dawid 3445Open Mężczyzn35M 5808:4501:48:42.7001:48:42.70+00:36:209:036.6
61SZKODA Dariusz 3030SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn17M 5908:0001:49:00.1501:49:00.15+00:36:379:056.6
62WITKOŚ Patryk 3425W KRĘGU FORMYOpen Mężczyzn36M 6008:4501:49:01.9501:49:01.95+00:36:399:056.6
63WEGRZYN Daniel 3188Open Mężczyzn37M 6110:3001:49:06.9001:49:06.90+00:36:449:056.6
64CZECHOWSKI Piotr 3321GIT EKIPA !Open Mężczyzn38M 6208:3001:49:22.9501:49:22.95+00:37:009:066.6
65KROCZEK Łukasz 3366Open Mężczyzn39M 6308:3001:49:23.5501:49:23.55+00:37:019:066.6
66SPYRKA Piotr 3378Open Mężczyzn40M 6408:3001:49:24.5001:49:24.50+00:37:029:076.6
67BLONDOWSKI Sebastian 3641SKY FITNESS 24 LEGNICAOpen Mężczyzn41M 6509:3001:49:31.3501:49:31.35+00:37:089:076.6
68KAPICA Michał 3816Open Mężczyzn42M 6610:0001:49:32.5501:49:32.55+00:37:109:076.6
69KOŁTUN Dawid 3409ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn43M 6708:4501:50:30.0001:50:30.00+00:38:079:126.5
70CIUPIK Marcin 3417W KRĘGU FORMYOpen Mężczyzn44M 6808:4501:50:40.8001:50:40.80+00:38:189:136.5
71GLAJC Andrzej 3594Open Mężczyzn45M 6909:1501:50:51.6501:50:51.65+00:38:299:146.5
72FIJAŁKOWSKI Marcin 3593Open Mężczyzn46M 7009:1501:50:59.6001:50:59.60+00:38:379:146.5
73WLAZŁOWSKI Rafał 3646ŚWIONY TEAMOpen Mężczyzn47M 7109:3001:51:06.1001:51:06.10+00:38:439:156.5
74SZLAGA Rafal 3307Open Mężczyzn48M 7208:1501:51:28.8501:51:28.85+00:39:069:176.5
75CZARNOTA Szczepan 3560DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn49M 7309:1501:51:37.6501:51:37.65+00:39:159:186.5
76SAWICKI Kacper 3119Open Mężczyzn50M 7410:1501:51:54.8501:51:54.85+00:39:329:196.4
77PŁACZEK Miron 3234NIYWYSPORTOWANIOpen Mężczyzn51M 7508:1501:52:02.8001:52:02.80+00:39:409:206.4
78KOPEL Marcin 3229MORSY BARONA ORZESZEOpen Mężczyzn52M 7610:3001:52:12.2501:52:12.25+00:39:499:216.4
79POLAK Michał 3249WOLNY PROTONOpen Mężczyzn53M 7708:1501:52:39.7001:52:39.70+00:40:179:236.4
80MATIAS Oskar 3567DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn54M 7809:1501:53:08.8501:53:08.85+00:40:469:256.4
81PALION Marcin 3421W KRĘGU FORMYOpen Mężczyzn55M 7908:4501:53:12.2501:53:12.25+00:40:499:266.4
82SKAPCZYK Dawid 3187Open Mężczyzn56M 8010:3001:53:21.2001:53:21.20+00:40:589:266.4
83POLIT Bartłomiej 3021NINJA TEAMElite Mężczyzn18M 8108:0001:53:22.3001:53:22.30+00:40:599:266.4
84RODACKI Grzegorz 3677Open Masters Mężczyzn6M 8209:3001:53:52.8501:53:52.85+00:41:309:296.3
85KUBULUS Tomasz 3208DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn57M 8308:1501:53:55.0501:53:55.05+00:41:329:296.3
86POLAK Rafał 3250WOLNY PROTONOpen Mężczyzn58M 8408:1501:53:56.8501:53:56.85+00:41:349:296.3
87BRODA Mateusz 3248UNIMOGIOpen Mężczyzn59M 8508:1501:54:06.1501:54:06.15+00:41:439:306.3
88BARAN Dawid 3207DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn60M 8608:1501:54:09.5001:54:09.50+00:41:479:306.3
89LEWANDOWSKI Łukasz 3668Open Mężczyzn61M 8709:3001:54:16.2501:54:16.25+00:41:539:316.3
90NAGAS Pawel 3017LUBIĘ BURPEES’YElite Mężczyzn19M 8808:0001:54:16.5001:54:16.50+00:41:549:316.3
91CHROBOT Kamil 3039Elite Mężczyzn20M 8908:0001:54:18.7501:54:18.75+00:41:569:316.3
92CHAŁUPKA Łukasz 3099Open Mężczyzn62M 9010:1501:54:22.2001:54:22.20+00:41:599:316.3
93ZOCŁOŃSKI Łukasz 3035SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn3M 9108:0001:54:23.4501:54:23.45+00:42:019:316.3
94ZIÓŁKOWSKI Przemysław 3020MONKEYS' TEAMElite Mężczyzn21M 9208:0001:54:25.3001:54:25.30+00:42:029:326.3
95TATARA Mateusz 3309Open Mężczyzn63M 9308:1501:54:26.7001:54:26.70+00:42:049:326.3
96PUSTUŁKA Michał 3540Open Mężczyzn64M 9409:0001:54:32.1001:54:32.10+00:42:099:326.3
97MITRĘGA Rafał 3568DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn65M 9509:1501:54:33.1501:54:33.15+00:42:109:326.3
98PIEKARCZYK Marcin 3500WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn66M 9609:0001:54:34.4501:54:34.45+00:42:129:326.3
99HAJTO Dominik 3563DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn67M 9709:1501:54:37.7501:54:37.75+00:42:159:336.3
100KORCZYK Tomasz 3362Open Mężczyzn68M 9808:3001:54:38.2001:54:38.20+00:42:159:336.3
101STARZYCKI Przemysław 3424W KRĘGU FORMYOpen Mężczyzn69M 9908:4501:54:40.9001:54:40.90+00:42:189:336.3
102MAZUREK Wojciech 3003FIREEAGLESElite Mężczyzn22M 10008:0001:54:55.4001:54:55.40+00:42:329:346.3
103PŁATEK Mariusz 3224HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn70M 10108:1501:55:07.6001:55:07.60+00:42:459:356.3
104CIEPIELA Andrzej 3014LUBIĘ BURPEES’YElite Mężczyzn23M 10208:0001:55:21.0001:55:21.00+00:42:589:366.2
105ROJEK Maciej 3396HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn71M 10308:1501:55:44.0001:55:44.00+00:43:219:386.2
106MEDŹWIEDZKI Daniel 3900Open Mężczyzn72M 10410:1501:56:00.6001:56:00.60+00:43:389:406.2
107FILIPCZAK Kamil 3894Open Masters Mężczyzn7M 10510:1501:56:16.5001:56:16.50+00:43:549:416.2
108SZÓSTAK Jarosław 3231NEXUS SYSTEMOpen Mężczyzn73M 10608:1501:56:33.9001:56:33.90+00:44:119:426.2
109PAWLIK Andrzej 3791VALEO TEAMOpen Mężczyzn74M 10710:0001:56:38.0001:56:38.00+00:44:159:436.2
110KAMYCZEK Adam 3392DZIKI ZE ŚLĄSKAOpen Mężczyzn75M 10808:4501:56:43.3501:56:43.35+00:44:209:436.2
111SIKORA Marek 3230IZERSKA GRUPA BIEGOWAOpen Mężczyzn76M 10908:1501:56:50.7501:56:50.75+00:44:289:446.2
112KOZIELSKI Hubert 3007HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn77M 11010:3001:56:57.0501:56:57.05+00:44:349:446.2
113CHŁAP Ireneusz 3323HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn78M 11108:3001:57:00.1001:57:00.10+00:44:379:456.2
114WIŚNIEWSKI Bartek 3244SPORTERA OCROpen Mężczyzn79M 11208:1501:57:10.6501:57:10.65+00:44:489:456.1
115KOZIELSKI Jakub 3065Open Mężczyzn80M 11310:3001:57:26.1001:57:26.10+00:45:039:476.1
116SUBIK Mirosław 3845Open Mężczyzn81M 11410:0001:57:28.5001:57:28.50+00:45:069:476.1
117PICHNER Jacek 3792VALEO TEAMOpen Masters Mężczyzn8M 11510:0001:57:39.1501:57:39.15+00:45:169:486.1
118DOPIERAŁA Łukasz 3243SPORTERA OCROpen Mężczyzn82M 11608:1501:57:41.3501:57:41.35+00:45:189:486.1
119PRAIS Anna 3648WETERANI XXOpen Kobiet2K 309:3001:57:42.6001:57:42.60+00:45:209:486.1
120KAMIŃSKI Krzysztof 3722Open Mężczyzn83M 11709:4501:57:42.9001:57:42.90+00:45:209:486.1
121PANCERZ Ewa 3422W KRĘGU FORMYOpen Kobiet3K 408:4501:57:43.9001:57:43.90+00:45:219:486.1
122SOCHA Agnieszka 3412ŚLĄSK RUNNERSOpen Kobiet4K 508:4501:57:53.6001:57:53.60+00:45:319:496.1
123STEBEL Remigiusz 3305Open Mężczyzn84M 11808:1501:58:14.8501:58:14.85+00:45:529:516.1
124MUSIAŁ Adam 3672Open Mężczyzn85M 11909:3001:58:26.3001:58:26.30+00:46:039:526.1
125KRÓL Mateusz 3152Open Mężczyzn86M 12010:1501:58:36.3501:58:36.35+00:46:139:536.1
126BLASZYŃSKI Mateusz 3118Open Mężczyzn87M 12108:1501:58:41.0001:58:41.00+00:46:189:536.1
127HOLECZEK Damian 3265Open Masters Mężczyzn9M 12208:1501:58:41.9501:58:41.95+00:46:199:536.1
128GÓRNY Robert 3517Open Masters Mężczyzn10M 12309:0001:58:43.1001:58:43.10+00:46:209:536.1
129MITRĘGA Kamil 3282Open Mężczyzn88M 12408:1501:58:43.3001:58:43.30+00:46:209:536.1
130BIENIEK Damian 3428Open Mężczyzn89M 12508:4501:58:43.9501:58:43.95+00:46:219:536.1
131OBOZA Anna 3289Open Kobiet5K 608:1501:58:54.1501:58:54.15+00:46:319:546.1
132STROINSKI Daniel 3103RMF 4RACING TEAMOpen Mężczyzn90M 12610:3001:59:00.6501:59:00.65+00:46:389:556.1
133TOMCZYK Tomasz 3104RMF 4RACING TEAMOpen Mężczyzn91M 12710:3001:59:01.0001:59:01.00+00:46:389:556
134LASKOWSKI Tomasz 3237PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn92M 12808:1501:59:03.9001:59:03.90+00:46:419:556
135PYZIK Arkadiusz 3129Open Mężczyzn93M 12909:4501:59:06.0501:59:06.05+00:46:439:556
136SZOT Michał 3444Open Mężczyzn94M 13008:4501:59:37.2001:59:37.20+00:47:149:586
137KOGUT Dawid 3435Open Mężczyzn95M 13108:4501:59:46.9001:59:46.90+00:47:249:586
138KUKLA Marcin 3233NIYWYSPORTOWANIOpen Mężczyzn96M 13208:1501:59:53.4501:59:53.45+00:47:319:596
139KANIA Sławomir 3151Open Mężczyzn97M 13310:3001:59:53.4501:59:53.45+00:47:319:596
140IMIOŁCZYK Tomasz 3657Open Masters Mężczyzn11M 13409:3001:59:56.8001:59:56.80+00:47:349:596
141TRASKO Denis 3019LUBIĘ BURPEES’YElite Mężczyzn24M 13508:0002:00:03.7002:00:03.70+00:47:4110:006
142PAŁKA Adam 3440Open Mężczyzn98M 13608:4502:00:12.4502:00:12.45+00:47:5010:016
143GROCHOWSKI Jaroslaw 3656Open Mężczyzn99M 13709:3002:00:17.6002:00:17.60+00:47:5510:016
144ŁASKI Mikołaj 3076HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn100M 13810:3002:00:27.5002:00:27.50+00:48:0510:026
145MARKOWICZ Ewelina 3223HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet6K 708:1502:00:50.4002:00:50.40+00:48:2710:046
146CZAJKA Wojciech 3653Open Masters Mężczyzn12M 13909:3002:00:50.9002:00:50.90+00:48:2810:046
147SZAFRAN Jakub 3846Open Mężczyzn101M 14010:0002:01:08.5502:01:08.55+00:48:4610:055.9
148SZYMICZEK Marian 3647VALEO TEAMOpen Mężczyzn102M 14109:3002:01:14.4002:01:14.40+00:48:5110:065.9
149KALETA Tomasz 3166Open Mężczyzn103M 14209:0002:01:47.9502:01:47.95+00:49:2510:085.9
150MATUSZCZAK Jakub 3459HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn104M 14309:0002:01:57.4502:01:57.45+00:49:3510:095.9
151NOGA Dariusz 3161Open Mężczyzn105M 14410:0002:02:00.7002:02:00.70+00:49:3810:105.9
152OCHAŁ Katarzyna 3862ARTEMIS TEAM MIELECOpen Kobiet7K 810:1502:02:02.9502:02:02.95+00:49:4010:105.9
153WARŁO Przemysław 3853Open Mężczyzn106M 14510:1502:02:17.8002:02:17.80+00:49:5510:115.9
154KURPAS Tomasz 3880KURPAS RUNOpen Mężczyzn107M 14610:1502:02:42.5502:02:42.55+00:50:2010:135.9
155KRĘTOSZ Michał 3181MORSY BARONA ORZESZEOpen Mężczyzn108M 14710:3002:03:06.0502:03:06.05+00:50:4310:155.8
156FOJT Paweł 3189MORSY BARONA ORZESZEOpen Mężczyzn109M 14810:3002:03:06.1502:03:06.15+00:50:4310:155.8
157KRISTOF Robert 3723Open Mężczyzn110M 14909:4502:03:06.6002:03:06.60+00:50:4410:155.8
158ŚWIDERGOŁ Piotr 3546Open Mężczyzn111M 15009:0002:03:07.8502:03:07.85+00:50:4510:155.8
159MISZTAL Michał 3085Open Mężczyzn112M 15110:3002:03:16.9502:03:16.95+00:50:5410:165.8
160STANISZ Krzysztof 3697KULTURA SPORTU - DZIKI Z FREESTYLEPARKU Open Masters Mężczyzn13M 15209:4502:03:27.0002:03:27.00+00:51:0410:175.8
161DUBIEL Kamil 3256Open Mężczyzn113M 15308:1502:03:46.4002:03:46.40+00:51:2310:185.8
162JAŃCZYK Piotr 3694FREESTYLE PARK TEAMOpen Mężczyzn114M 15409:4502:03:47.9002:03:47.90+00:51:2510:185.8
163MIŚ Bartosz 3374Open Mężczyzn115M 15508:3002:03:55.0502:03:55.05+00:51:3210:195.8
164MIECZYKOWSKI Krzysztof 3373Open Masters Mężczyzn14M 15608:3002:03:59.6002:03:59.60+00:51:3710:195.8
165OLEŚ Adrian 3635RUNTEAM PAWŁOWICEOpen Mężczyzn116M 15709:3002:04:21.9502:04:21.95+00:51:5910:215.8
166BUKOWSKI Marek 3807Open Mężczyzn117M 15810:0002:04:31.8502:04:31.85+00:52:0910:225.8
167PAJĄK Mateusz 3291Open Mężczyzn118M 15908:1502:04:45.4002:04:45.40+00:52:2210:235.8
168KOWALSKI Łukasz 3047DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn119M 16009:4502:04:53.5502:04:53.55+00:52:3110:245.8
169KILKA Krzysztof 3481SPARTANIE Z POŁUDNIAOpen Mężczyzn120M 16109:0002:05:02.0502:05:02.05+00:52:3910:255.8
170MURAWSKI Mateusz 3671Open Mężczyzn121M 16209:3002:05:18.1002:05:18.10+00:52:5510:265.7
171MENDRELA Adrian 3728Open Mężczyzn122M 16309:4502:05:21.5502:05:21.55+00:52:5910:265.7
172ŻYDEK Grzegorz 3313Open Masters Mężczyzn15M 16408:1502:05:22.4502:05:22.45+00:53:0010:265.7
173ZIELIŃSKI Jan 3156Open Mężczyzn123M 16510:3002:05:24.1002:05:24.10+00:53:0110:275.7
174TRZASKALIK Łukasz 3736Open Mężczyzn124M 16609:4502:05:27.8502:05:27.85+00:53:0510:275.7
175MACYSZYN Mateusz 3726Open Mężczyzn125M 16709:4502:05:30.3002:05:30.30+00:53:0710:275.7
176MACYSZYN Waldemar 3727Open Masters Mężczyzn16M 16809:4502:05:30.3502:05:30.35+00:53:0710:275.7
177KAŹMIERCZYK Marek 3269Open Mężczyzn126M 16908:1502:05:45.5002:05:45.50+00:53:2310:285.7
178CAREWICZ Marek 3147Open Masters Mężczyzn17M 17010:1502:05:51.8002:05:51.80+00:53:2910:295.7
179WIECZOREK Michał 3737Open Mężczyzn127M 17109:4502:06:12.1502:06:12.15+00:53:4910:315.7
180AKSAMIT-SZUŁAKIEWICZ Agnieszka 3801Open Masters Kobiet1K 910:0002:06:20.2002:06:20.20+00:53:5710:315.7
181KOMORZYCKI Robert 3086HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn128M 17210:3002:06:37.3502:06:37.35+00:54:1410:335.7
182MSTOWSKI Karol 3835Open Mężczyzn129M 17310:0002:06:40.7002:06:40.70+00:54:1810:335.7
183PIEKARCZYK Agata 3499WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet8K 1009:0002:06:42.6502:06:42.65+00:54:2010:335.7
184SKIBA Mirosław 3840Open Masters Mężczyzn18M 17410:0002:07:06.5502:07:06.55+00:54:4410:355.7
185JASIOK Dominik 3658Open Mężczyzn130M 17509:3002:07:14.9502:07:14.95+00:54:5210:365.7
186BIK Piotr 3251Open Mężczyzn131M 17608:1502:07:35.4502:07:35.45+00:55:1310:375.6
187WITEK Dawid 3055Open Mężczyzn132M 17710:1502:07:41.4502:07:41.45+00:55:1910:385.6
188STOLARCZYK Piotr 3379Open Masters Mężczyzn19M 17808:3002:07:42.6502:07:42.65+00:55:2010:385.6
189STARZYK Sebastian 3043Elite Mężczyzn25M 17908:0002:07:42.6502:07:42.65+00:55:2010:385.6
190ZŁOTNIK Szymon 3056Open Mężczyzn133M 18010:1502:07:44.1502:07:44.15+00:55:2110:385.6
191KRZYŻANOWSKI Przemysław 3530Open Mężczyzn134M 18109:0002:07:48.0502:07:48.05+00:55:2510:395.6
192JEZIOSKI Marcin 3138Open Mężczyzn135M 18209:4502:07:48.3002:07:48.30+00:55:2510:395.6
193WIELĄDEK Marcin 3139BANKSTERSOpen Mężczyzn136M 18309:4502:07:48.4002:07:48.40+00:55:2510:395.6
194BIELENIN Wojciech 3475PĘDZĄCE MAMUTYOpen Mężczyzn137M 18409:0002:07:52.2502:07:52.25+00:55:2910:395.6
195SAROSIEK Artur 3296Open Mężczyzn138M 18508:1502:08:07.6502:08:07.65+00:55:4510:405.6
196BLAŃDA Dominik 3117HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn139M 18608:1502:08:09.8502:08:09.85+00:55:4710:405.6
197KOŁODZIEJCZYK Dariusz 3024SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn26M 18708:0002:08:37.9502:08:37.95+00:56:1510:435.6
198JURAS Radoslaw 3476PĘDZĄCE MAMUTYOpen Mężczyzn140M 18809:0002:08:39.8002:08:39.80+00:56:1710:435.6
199ZIAJA Tomasz 3477PĘDZĄCE MAMUTYOpen Mężczyzn141M 18909:0002:08:49.1502:08:49.15+00:56:2610:445.6
200DRABIŃSKI Jacek 3418W KRĘGU FORMYOpen Masters Mężczyzn20M 19008:4502:08:50.1502:08:50.15+00:56:2710:445.6
201GRYCA Jakub 3262Open Mężczyzn142M 19108:1502:08:58.1502:08:58.15+00:56:3510:445.6
202MEŻYKOWSKI Łukasz 3279Open Mężczyzn143M 19208:1502:09:04.0502:09:04.05+00:56:4110:455.6
203LITWIN Daniel 3398NIE INTERERE >:(Open Mężczyzn144M 19309:4502:09:12.2002:09:12.20+00:56:4910:465.6
204CHOMCZYK Michal 3406ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn145M 19408:4502:09:14.4502:09:14.45+00:56:5210:465.6
205VEČEŘA Jan 3115Open Mężczyzn146M 19508:1502:09:14.4502:09:14.45+00:56:5210:465.6
206LEŚKÓW Joanna 3246ŚWIRY STELAOpen Kobiet9K 1108:1502:09:17.5502:09:17.55+00:56:5510:465.6
207WOŹNIAK Przemysław 3681Open Mężczyzn147M 19609:3002:09:23.5502:09:23.55+00:57:0110:465.6
208FORMAS Łukasz 3179Open Mężczyzn148M 19710:3002:09:47.7002:09:47.70+00:57:2510:485.5
209KRUK Jakub 3529Open Mężczyzn149M 19809:0002:09:48.5502:09:48.55+00:57:2610:495.5
210WALCZYŃSKI Arkadiusz 3153Open Mężczyzn150M 19910:1502:09:55.0502:09:55.05+00:57:3210:495.5
211JĘDRZEJEK Krzysztof 3434Open Masters Mężczyzn21M 20008:4502:09:57.3502:09:57.35+00:57:3410:495.5
212KOWALCZYK Emil 3320DZIKI ZGON KOŚCIANOpen Mężczyzn151M 20108:3002:10:32.0502:10:32.05+00:58:0910:525.5
213CHRUŚCICKI Krzysztof 3508Open Masters Mężczyzn22M 20209:0002:10:34.9002:10:34.90+00:58:1210:525.5
214KALICZAK Tomasz 3180SKT TIGEROpen Masters Mężczyzn23M 20310:3002:10:40.1002:10:40.10+00:58:1710:535.5
215GRUSZKA Robert 3721Open Mężczyzn152M 20409:4502:11:01.3002:11:01.30+00:58:3810:555.5
216GURECKI Grzegorz 3433Open Mężczyzn153M 20508:4502:11:07.4002:11:07.40+00:58:4410:555.5
217MEDYGRAŁ Konrad 3585PRZEKRĘTY-MENTY-CHACHMENTYOpen Mężczyzn154M 20609:1502:11:10.0502:11:10.05+00:58:4710:555.5
218PASTUSZKA Adrian 3751EMMA TEAMOpen Mężczyzn155M 20710:0002:11:12.7502:11:12.75+00:58:5010:565.5
219DUDZIK Rafal 3351TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn156M 20808:3002:11:21.9502:11:21.95+00:58:5910:565.5
220LIPIŃSKI Alan 3317BESKID RUNNERSOpen Mężczyzn157M 20908:3002:11:22.4502:11:22.45+00:59:0010:565.5
221JANDA Sebastian 3316BESKID RUNNERSOpen Masters Mężczyzn24M 21008:3002:11:22.4502:11:22.45+00:59:0010:565.5
222SALIK Aleksander 3318BESKID RUNNERSOpen Masters Mężczyzn25M 21108:3002:11:22.5502:11:22.55+00:59:0010:565.5
223CZADER Adam 3314BESKID RUNNERSOpen Mężczyzn158M 21208:3002:11:22.7502:11:22.75+00:59:0010:565.5
224HAUBNER Anna 3315BESKID RUNNERSOpen Kobiet10K 1208:3002:11:22.8502:11:22.85+00:59:0010:565.5
225JAROSZ Bartłomiej 3352TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn159M 21308:3002:11:22.9002:11:22.90+00:59:0010:565.5
226MAJKOWSKI Łukasz 3372Open Mężczyzn160M 21408:3002:11:25.5502:11:25.55+00:59:0310:575.5
227ZENDEROWSKI Przemysław 3096Open Mężczyzn161M 21510:0002:11:26.1002:11:26.10+00:59:0310:575.5
228LASOK Łukasz 3826Open Mężczyzn162M 21610:0002:11:31.3002:11:31.30+00:59:0810:575.5
229ADAMUS Mateusz 3590Open Mężczyzn163M 21709:1502:11:35.5502:11:35.55+00:59:1310:575.5
230MAŚLORZ Mateusz 3750EMMA TEAMOpen Mężczyzn164M 21810:0002:11:35.7502:11:35.75+00:59:1310:575.5
231SAPA Konrad 3753EMMA TEAMOpen Mężczyzn165M 21910:0002:11:37.8502:11:37.85+00:59:1510:585.5
232HEPPER Łukasz 3584PRZEKRĘTY-MENTY-CHACHMENTYOpen Mężczyzn166M 22009:1502:11:45.7002:11:45.70+00:59:2310:585.5
233STRASZECKI Krystian 3381Open Mężczyzn167M 22108:3002:11:49.4002:11:49.40+00:59:2610:595.5
234BLACHE Cyrille 3802Open Mężczyzn168M 22210:0002:11:52.1502:11:52.15+00:59:2910:595.5
235KIEKEN Vianney 3788VALEO TEAMOpen Mężczyzn169M 22310:0002:11:52.8002:11:52.80+00:59:3010:595.5
236BIEGALSKI Piotr 3132Open Mężczyzn170M 22409:4502:11:55.7002:11:55.70+00:59:3310:595.5
237ZŁOTY Tomasz 3069Open Mężczyzn171M 22510:3002:12:01.9002:12:01.90+00:59:3911:005.5
238KOŚNIEWSKI Paweł 3271Open Mężczyzn172M 22608:1502:12:02.7002:12:02.70+00:59:4011:005.5
239STASIEWICZ Grzegorz 3114Open Mężczyzn173M 22710:3002:12:07.7502:12:07.75+00:59:4511:005.4
240KĘPA Adrian 3748EMMA TEAMOpen Mężczyzn174M 22810:0002:12:08.9002:12:08.90+00:59:4611:005.4
241KAMIŃSKI Robert 3747EMMA TEAMOpen Mężczyzn175M 22910:0002:12:17.5502:12:17.55+00:59:5511:015.4
242SAPA Dawid 3752EMMA TEAMOpen Mężczyzn176M 23010:0002:12:20.8502:12:20.85+00:59:5811:015.4
243NOWAK Tomasz 3673Open Mężczyzn177M 23109:3002:12:20.9002:12:20.90+00:59:5811:015.4
244KULAWIK Mariusz 3749EMMA TEAMOpen Mężczyzn178M 23210:0002:12:21.2502:12:21.25+00:59:5811:015.4
245BULENDA Tomasz 3754GARAGEMEDIATEAMOpen Mężczyzn179M 23310:0002:12:29.0502:12:29.05+01:00:0611:025.4
246JURECZKA Łukasz 3521Open Mężczyzn180M 23409:0002:12:38.6002:12:38.60+01:00:1611:035.4
247SCHMIDT Paweł 3297Open Masters Mężczyzn26M 23508:1502:12:46.7502:12:46.75+01:00:2411:035.4
248FRYDRYCH Patryk 3895Open Mężczyzn181M 23610:1502:13:30.5502:13:30.55+01:01:0811:075.4
249GODZWON Mirosław 3813Open Masters Mężczyzn27M 23710:0002:13:36.6502:13:36.65+01:01:1411:085.4
250SEGA Mateusz 3839Open Mężczyzn182M 23810:0002:13:44.9002:13:44.90+01:01:2211:085.4
251BEDNARZ Marcin 3170Open Mężczyzn183M 23910:1502:14:03.2502:14:03.25+01:01:4011:105.4
252CHROBOK Michał 3892Open Mężczyzn184M 24010:1502:14:04.5502:14:04.55+01:01:4211:105.4
253PASZENDA Adam 3149Open Mężczyzn185M 24110:1502:14:05.7002:14:05.70+01:01:4311:105.4
254RZEŹNICZEK Klaudia 3746DIETA NA 5Open Kobiet11K 1310:0002:14:14.5502:14:14.55+01:01:5211:115.4
255PYKA Daniel 3763LECYMY DURŚOpen Mężczyzn186M 24210:0002:14:15.9502:14:15.95+01:01:5311:115.4
256MACIEJEWICZ Dawid 3534Open Mężczyzn187M 24309:0002:14:17.5002:14:17.50+01:01:5511:115.4
257SOREK Wojciech 3774NAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCH IMIELIN TEAMOpen Masters Mężczyzn28M 24410:0002:14:23.5502:14:23.55+01:02:0111:115.4
258PIETRASZ Krzysztof 3146Open Mężczyzn188M 24510:1502:14:39.2002:14:39.20+01:02:1611:135.3
259JAGUSZ Krzysztof 3776NAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCHOpen Mężczyzn189M 24610:0002:14:40.5002:14:40.50+01:02:1811:135.3
260HADRYAN Andrzej 3775NAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCHOpen Masters Mężczyzn29M 24710:0002:14:48.5502:14:48.55+01:02:2611:145.3
261SAMOL Anna 3245STUDIO GTSOpen Kobiet12K 1408:1502:14:54.4502:14:54.45+01:02:3211:145.3
262ONYSZKIEWICZ Iwona 3537Open Kobiet13K 1509:0002:15:00.6502:15:00.65+01:02:3811:155.3
263GARDEŁA Justyna 3714WOLBROM TEAMOpen Kobiet14K 1609:4502:15:04.6502:15:04.65+01:02:4211:155.3
264STANKIEWICZ Tomasz 3695GROUP TRAININGOpen Mężczyzn190M 24809:4502:15:04.9502:15:04.95+01:02:4211:155.3
265PALKA Jurand 3588STUDIO ENERGIA TEAMOpen Masters Mężczyzn30M 24909:1502:15:07.2502:15:07.25+01:02:4411:155.3
266CHOJĘTA Bogumił 3507Open Mężczyzn191M 25009:0002:15:17.5502:15:17.55+01:02:5511:165.3
267KORNAS Szymon 3587STUDIO ENERGIA TEAMOpen Mężczyzn192M 25109:1502:15:23.4502:15:23.45+01:03:0111:165.3
268KACZOROWSKI Marcin 3660Open Mężczyzn193M 25209:3002:15:24.7002:15:24.70+01:03:0211:175.3
269JANKE Paweł 3408ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn194M 25308:4502:15:37.8002:15:37.80+01:03:1511:185.3
270GAWLIK Łukasz 3615HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn31M 25409:3002:15:39.1502:15:39.15+01:03:1611:185.3
271SZULHAN Piotr 3046Open Mężczyzn195M 25508:0002:15:39.3502:15:39.35+01:03:1611:185.3
272BROŻYNA Damian 3702ŚWIROKRYPTYOpen Mężczyzn196M 25609:4502:15:52.5502:15:52.55+01:03:3011:195.3
273WÓJTOWICZ Dawid 3393DZIKI ZE ŚLĄSKAOpen Mężczyzn197M 25708:4502:15:56.1002:15:56.10+01:03:3311:195.3
274GAJEWSKI Rafał 3426WŚCIEKŁE KUCEOpen Mężczyzn198M 25808:4502:15:56.9502:15:56.95+01:03:3411:195.3
275DURAJ Patryk 3512Open Mężczyzn199M 25909:0002:16:04.3002:16:04.30+01:03:4111:205.3
276ROSŁON Rafał 3295Open Mężczyzn200M 26008:1502:16:09.6502:16:09.65+01:03:4711:205.3
277SERBINOWSKI Jacek 3298Open Mężczyzn201M 26108:1502:16:21.1002:16:21.10+01:03:5811:215.3
278SMĘDA Marcin 3734Open Mężczyzn202M 26209:4502:16:33.5002:16:33.50+01:04:1111:225.3
279CEBULA Marcin 3591Open Mężczyzn203M 26309:1502:16:38.6502:16:38.65+01:04:1611:235.3
280PERENC Michał 3008HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn27M 26408:0002:16:40.0502:16:40.05+01:04:1711:235.3
281KACZOR Marcin 3773NAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCH IMIELIN TEAMOpen Masters Mężczyzn32M 26510:0002:16:46.9502:16:46.95+01:04:2411:235.3
282ZYCH Zbyszek 3777NAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCHOpen Masters Mężczyzn33M 26610:0002:16:47.2502:16:47.25+01:04:2411:235.3
283STYLOK Dawid 3045Elite Mężczyzn28M 26708:0002:16:58.7002:16:58.70+01:04:3611:245.3
284BOBER Maciej 3803Open Mężczyzn204M 26810:0002:17:05.1502:17:05.15+01:04:4211:255.3
285TROJAN Anna 3134HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet2K 1709:1502:17:26.8002:17:26.80+01:05:0411:275.2
286WIECZOREK Aleksander 3606BEZIMIENNY TEAMOpen Mężczyzn205M 26909:3002:17:42.2002:17:42.20+01:05:1911:285.2
287SKOREK Krzysztof 3733Open Mężczyzn206M 27009:4502:17:43.5002:17:43.50+01:05:2111:285.2
288PYSZNY Jakub 3589STUDIO ENERGIA TEAMOpen Mężczyzn207M 27109:1502:17:46.4002:17:46.40+01:05:2311:285.2
289KRZANOWSKI Ireneusz 3821Open Mężczyzn208M 27210:0002:17:57.5002:17:57.50+01:05:3511:295.2
290TOLARCZYK Mateusz 3849Open Mężczyzn209M 27310:0002:18:03.2502:18:03.25+01:05:4011:305.2
291SZKLARZ Krzysztof 3644SMOKASYNYOpen Mężczyzn210M 27409:3002:18:05.2002:18:05.20+01:05:4211:305.2
292AUGUSTYNIAK Kamil 3715Open Mężczyzn211M 27509:4502:18:09.0502:18:09.05+01:05:4611:305.2
293BUJNOWICZ Rafał 3716Open Mężczyzn212M 27609:4502:18:09.0502:18:09.05+01:05:4611:305.2
294KRUPA Łukasz 3663Open Mężczyzn213M 27709:3002:18:13.7502:18:13.75+01:05:5111:315.2
295INGLOT Hubert 3705ŚWIROKRYPTYOpen Mężczyzn214M 27809:4502:18:27.9502:18:27.95+01:06:0511:325.2
296WILCZYŃSKI Mariusz 3855Open Mężczyzn215M 27910:0002:18:28.2502:18:28.25+01:06:0511:325.2
297DZIAŁO Grzegorz 3703ŚWIROKRYPTYOpen Mężczyzn216M 28009:4502:18:31.9502:18:31.95+01:06:0911:325.2
298FRONCEK Kazimierz 3495TECHNICAOpen Mężczyzn217M 28109:0002:18:33.8002:18:33.80+01:06:1111:325.2
299SKRZYPCZYK Aleksander 3302Open Masters Mężczyzn34M 28208:1502:18:34.7002:18:34.70+01:06:1211:325.2
300KAPUŚCIARZ Jakub 3642SMOKASYNYOpen Mężczyzn218M 28309:3002:18:35.1502:18:35.15+01:06:1211:325.2
301SITKO Marcin 3605BEZIMIENNY TEAMOpen Mężczyzn219M 28409:3002:18:35.9002:18:35.90+01:06:1311:325.2
302ZAPOROWSKI Michał 3683Open Mężczyzn220M 28509:3002:18:36.3002:18:36.30+01:06:1311:335.2
303SROKA Tomasz 3304Open Mężczyzn221M 28608:1502:18:37.3502:18:37.35+01:06:1411:335.2
304KOPP-OSTROWSKA Emilia 3394FORMA FITNESS TEAMOpen Kobiet15K 1808:4502:18:42.1002:18:42.10+01:06:1911:335.2
305STOPIAK Rafał 3643SMOKASYNYOpen Mężczyzn222M 28709:3002:18:43.0002:18:43.00+01:06:2011:335.2
306KOPP-OSTROWSKI Jarosław 3395FORMA FITNESS TEAMOpen Masters Mężczyzn35M 28808:4502:18:43.9502:18:43.95+01:06:2111:335.2
307PRZYBYŁEK Lucyna 3730Open Kobiet16K 1909:4502:18:47.6502:18:47.65+01:06:2511:335.2
308ZACHARJASZ Hubert 3613DRAGON SQUADOpen Mężczyzn223M 28909:3002:18:52.5502:18:52.55+01:06:3011:345.2
309DACHTERA Przemyslaw 3612DRAGON SQUADOpen Mężczyzn224M 29009:3002:18:52.6002:18:52.60+01:06:3011:345.2
310- - 3384  109:3002:18:52.8502:18:52.85+01:06:3011:345.2
311OPOKA Piotr 3241SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn225M 29110:3002:18:53.7002:18:53.70+01:06:3111:345.2
312CISŁO Natalia 3858AMBITNI INACZEJ !Open Kobiet17K 2010:1502:18:57.3002:18:57.30+01:06:3411:345.2
313LEŚNIAK Patryk 3667Open Mężczyzn226M 29209:3002:18:59.1502:18:59.15+01:06:3611:345.2
314FLOREK Piotr 3718Open Mężczyzn227M 29309:4502:19:03.4502:19:03.45+01:06:4111:355.2
315ZARZECZNY Marcin 3578HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn228M 29410:3002:19:04.4502:19:04.45+01:06:4211:355.2
316KRZANICKI Dariusz 3706ŚWIROKRYPTYOpen Mężczyzn229M 29509:4502:19:13.9002:19:13.90+01:06:5111:365.2
317ZAKRZEWSKI Tomasz 3553Open Mężczyzn230M 29609:0002:19:22.5502:19:22.55+01:07:0011:365.2
318TIAHNYBOK Paweł 3031SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn36M 29708:0002:19:23.6502:19:23.65+01:07:0111:365.2
319RADUJ Łukasz 3294Open Mężczyzn231M 29808:1502:19:34.2502:19:34.25+01:07:1111:375.2
320SŁAWĘCKI Maciej 3841Open Mężczyzn232M 29910:0002:19:41.6002:19:41.60+01:07:1911:385.2
321MACHOWSKI Marcin 3829Open Mężczyzn233M 30010:3002:19:41.8502:19:41.85+01:07:1911:385.2
322JASIAK Adrian 3041Elite Mężczyzn29M 30108:0002:19:43.8502:19:43.85+01:07:2111:385.2
323DUDEK Radoslaw 3113NIYWYSPORTOWANIOpen Mężczyzn234M 30208:1502:19:49.5502:19:49.55+01:07:2711:395.1
324BUSKIEWICZ Mateusz 3877HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn235M 30308:1502:19:56.8502:19:56.85+01:07:3411:395.1
325ŁUCKA Paulina 3222HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet18K 2108:1502:19:57.6502:19:57.65+01:07:3511:395.1
326MAREK Patryk 3558BESKID RUNNERS TEAMOpen Mężczyzn236M 30409:1502:19:59.6502:19:59.65+01:07:3711:395.1
327LABUS Grzegorz 3825Open Mężczyzn237M 30510:0002:20:02.1002:20:02.10+01:07:3911:405.1
328FROWAL Maciej 3074Open Mężczyzn238M 30610:3002:20:04.9502:20:04.95+01:07:4211:405.1
329BRYŁA Szymon 3429Open Mężczyzn239M 30708:4502:20:05.6002:20:05.60+01:07:4311:405.1
330CISZEWSKI Szczepan 3574HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn37M 30809:1502:20:12.4502:20:12.45+01:07:5011:415.1
331SZTAJER Bartek 3018LUBIĘ BURPEES’YOpen Mężczyzn240M 30908:0002:20:14.0002:20:14.00+01:07:5111:415.1
332KRZYWDA Konrad 3664Open Mężczyzn241M 31009:3002:20:19.5502:20:19.55+01:07:5711:415.1
333STEFANIAK Asia 3843Open Kobiet19K 2210:0002:20:22.3502:20:22.35+01:07:5911:415.1
334GÓRNIOCZEK Mario 3473NIEBIESKIE CHACHARYOpen Mężczyzn242M 31109:0002:20:24.1002:20:24.10+01:08:0111:425.1
335CUDOK Krzysztof 3607CUDOWNEDZIECIOpen Mężczyzn243M 31209:3002:20:29.0502:20:29.05+01:08:0611:425.1
336PYRZYK Paweł 3576HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn38M 31309:1502:20:41.7002:20:41.70+01:08:1911:435.1
337MAREK Beata 3831Open Masters Kobiet3K 2310:0002:20:44.1002:20:44.10+01:08:2111:435.1
338KULISZ Tomasz 3824Open Masters Mężczyzn39M 31410:0002:20:48.3502:20:48.35+01:08:2511:445.1
339BURKOT Błażej 3190Open Mężczyzn244M 31510:3002:21:00.8002:21:00.80+01:08:3811:455.1
340HELLER Szymon 3128Open Mężczyzn245M 31609:0002:21:02.8502:21:02.85+01:08:4011:455.1
341MICHALIK Piotr 3575HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn246M 31709:1502:21:23.1502:21:23.15+01:09:0011:465.1
342SZOPA Beniamin 3577HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn40M 31809:1502:21:23.9002:21:23.90+01:09:0111:465.1
343KURTEK Justyna 3604BEFIT24TEAM Open Kobiet20K 2409:3002:21:30.5002:21:30.50+01:09:0811:475.1
344LEŚNIAK Kamil 3861ARTEMIS TEAM MIELECOpen Mężczyzn247M 31910:1502:21:30.7502:21:30.75+01:09:0811:475.1
345BRZESKI Wiesław 3472NIEBIESKIE CHACHARYOpen Masters Mężczyzn41M 32009:0002:21:51.4502:21:51.45+01:09:2911:495.1
346FRAS Piotr 3196Open Masters Mężczyzn42M 32110:3002:21:57.3502:21:57.35+01:09:3411:495.1
347SZOŁTYSEK Adrian 3217GATNER CNCOpen Mężczyzn248M 32208:1502:22:17.8002:22:17.80+01:09:5511:515.1
348JUREK Kacper 3859ARTEMIS TEAM MIELECOpen Mężczyzn249M 32310:1502:22:21.1002:22:21.10+01:09:5811:515.1
349OLEKSY Adam 3216GATNER CNCOpen Mężczyzn250M 32408:1502:22:31.0002:22:31.00+01:10:0811:525.1
350FILUSZ Dariusz 3108Open Masters Mężczyzn43M 32509:0002:22:31.6502:22:31.65+01:10:0911:525.1
351TARSA Paweł 3191ITTEAMOpen Mężczyzn251M 32610:3002:22:37.0002:22:37.00+01:10:1411:535
352BURDA Bogusława 3400SILNI BO ZAWZIĘCIOpen Masters Kobiet4K 2508:4502:22:42.1502:22:42.15+01:10:1911:535
353KRAWCZYK Magdalena 3401SILNI BO ZAWZIĘCIOpen Kobiet21K 2608:4502:22:42.4002:22:42.40+01:10:1911:535
354URBANIAK Grzegorz 3404SILNI BO ZAWZIĘCIOpen Mężczyzn252M 32708:4502:22:43.2502:22:43.25+01:10:2011:535
355MAŃKA Mateusz 3403SILNI BO ZAWZIĘCIOpen Mężczyzn253M 32808:4502:22:46.4002:22:46.40+01:10:2311:535
356WITEK Eryk 3758HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn254M 32910:0002:22:55.5002:22:55.50+01:10:3311:545
357MAŃKA Dominik 3402SILNI BO ZAWZIĘCIOpen Mężczyzn255M 33008:4502:22:58.4502:22:58.45+01:10:3611:545
358BOGUSZEWSKI Piotr 3247MORSY BARONA ORZESZEOpen Masters Mężczyzn44M 33110:3002:23:01.7002:23:01.70+01:10:3911:555
359KRAWCZYK Pawel 3410ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn256M 33208:4502:23:03.0502:23:03.05+01:10:4011:555
360WOŹNIAK Krzysztof 3415ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn257M 33308:4502:23:09.1502:23:09.15+01:10:4611:555
361MATRAS Andrzej 3438Open Mężczyzn258M 33408:4502:23:11.7502:23:11.75+01:10:4911:555
362PAŁGAN Paweł 3427WŚCIEKŁE KUCEOpen Mężczyzn259M 33508:4502:23:16.8502:23:16.85+01:10:5411:565
363KAŹMIERCZYK Monika 3270Open Kobiet22K 2708:1502:23:18.8002:23:18.80+01:10:5611:565
364DUDA Szymon 3089DKG CREWOpen Mężczyzn260M 33610:3002:23:22.2002:23:22.20+01:10:5911:565
365JÓZEFIAK Marta 3158UNO MÁS?Open Kobiet23K 2810:1502:23:23.7502:23:23.75+01:11:0111:565
366ZWAAN Johan 3157UNO MÁS?Open Mężczyzn261M 33710:1502:23:24.2002:23:24.20+01:11:0111:575
367RÓG Sebastian 3886UNO MÁS?Open Mężczyzn262M 33810:1502:23:24.5502:23:24.55+01:11:0211:575
368MUSIALIK Kasjan 3122Open Mężczyzn263M 33909:0002:23:25.9502:23:25.95+01:11:0311:575
369KLAWIKOWSKA Kamila 3527Open Kobiet24K 2909:0002:23:29.9002:23:29.90+01:11:0711:575
370BÓL Katarzyna 3416W KRĘGU FORMYOpen Kobiet25K 3008:4502:23:30.8002:23:30.80+01:11:0811:575
371KOŚCIUK Wojciech 3364Open Mężczyzn264M 34008:3002:23:32.0502:23:32.05+01:11:0911:575
372GUŹDZIOŁ Bartłomiej 3057RED TEAMOpen Mężczyzn265M 34110:3002:23:36.3002:23:36.30+01:11:1311:585
373WICHEREK Mateusz 3551Open Mężczyzn266M 34209:0002:23:36.9502:23:36.95+01:11:1411:585
374GATNER Michał 3087DKG CREWOpen Mężczyzn267M 34310:3002:23:40.0502:23:40.05+01:11:1711:585
375KUŚ Michał 3016LUBIĘ BURPEES’YOpen Mężczyzn268M 34408:0002:23:48.5002:23:48.50+01:11:2611:595
376LENDA Krystian 3532Open Mężczyzn269M 34509:0002:23:59.7002:23:59.70+01:11:3711:595
377DŁUBAŁA Piotr 3787VALEO TEAMOpen Mężczyzn270M 34610:0002:24:05.6502:24:05.65+01:11:4312:005
378SKONIECZNY Patryk 3301Open Mężczyzn271M 34708:1502:24:14.1502:24:14.15+01:11:5112:015
379TARAPATA Szymon 3847Open Mężczyzn272M 34810:0002:24:14.7002:24:14.70+01:11:5212:015
380BOCZEK Jakub 3804Open Mężczyzn273M 34910:0002:24:16.5502:24:16.55+01:11:5412:015
381HEBA Arkadiusz 3264Open Mężczyzn274M 35008:1502:24:18.1502:24:18.15+01:11:5512:015
382MAGNUSZEWSKA Izabela 3764MIRAZ RACE TEAMOpen Masters Kobiet5K 3110:0002:24:19.2502:24:19.25+01:11:5612:015
383MIEJSKI Adam 3280Open Mężczyzn275M 35108:1502:24:21.2002:24:21.20+01:11:5812:015
384SZYMAŃSKI Hubert 3199Open Mężczyzn276M 35210:3002:24:36.1002:24:36.10+01:12:1312:035
385CHOIŃSKI Krzysztof 3686CIEĆMORUCHYOpen Mężczyzn277M 35309:4502:24:41.5502:24:41.55+01:12:1912:035
386GÓRCZAK Justyna 3687CIEĆMORUCHYOpen Kobiet26K 3209:4502:24:41.6002:24:41.60+01:12:1912:035
387BARTKIEWICZ Monika 3503Open Kobiet27K 3309:0002:24:48.5502:24:48.55+01:12:2612:045
388UDRO Przemysław 3032SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn278M 35408:1502:24:51.1502:24:51.15+01:12:2812:045
389KASPRZYK Mateusz 3126Open Mężczyzn279M 35510:0002:24:53.8502:24:53.85+01:12:3112:045
390CHMIELEWSKI Józef 3255Open Mężczyzn280M 35608:1502:24:57.3502:24:57.35+01:12:3412:045
391LEŚ Rafał 3757HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn281M 35710:0002:25:01.5502:25:01.55+01:12:3912:055
392SZAL Małgorzata 3062RED TEAMOpen Kobiet28K 3410:3002:25:03.0002:25:03.00+01:12:4012:055
393ŻMUDA Kamil 3332HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn282M 35808:3002:25:06.5502:25:06.55+01:12:4412:055
394KLEPKA Krzysztof 3013RED TEAMOpen Mężczyzn283M 35910:3002:25:07.8002:25:07.80+01:12:4512:055
395HORN Artur 3197Open Mężczyzn284M 36010:3002:25:11.2502:25:11.25+01:12:4812:055
396JUREČEK Radek 3159OCR RUNNERS OLOMOUCOpen Mężczyzn285M 36108:1502:25:20.2502:25:20.25+01:12:5712:065
397KOVAŘÍK Tomáš 3235OCR RUNNERS OLOMOUCOpen Mężczyzn286M 36208:1502:25:20.2502:25:20.25+01:12:5712:065
398PAWLAK Mikołaj 3293Open Mężczyzn287M 36308:1502:25:26.7002:25:26.70+01:13:0412:075
399JASKÓLSKI Szymon 3268Open Mężczyzn288M 36408:1502:25:28.1502:25:28.15+01:13:0512:074.9
400WOJTYCZKA Katarzyna 3311Open Kobiet29K 3508:1502:25:46.2002:25:46.20+01:13:2312:084.9
401DAMIĘCKA Magda 3631RUNTEAM PAWŁOWICEOpen Kobiet30K 3609:3002:25:47.6002:25:47.60+01:13:2512:084.9
402STAWICKI Grzegorz 3637RUNTEAM PAWŁOWICEOpen Masters Mężczyzn45M 36509:3002:25:49.2502:25:49.25+01:13:2612:094.9
403GOROL Damian 3184Open Mężczyzn289M 36610:1502:25:57.9502:25:57.95+01:13:3512:094.9
404NALEPKA Andrzej 3286Open Mężczyzn290M 36708:1502:26:03.5002:26:03.50+01:13:4112:104.9
405MIEJSKI Andrzej 3281Open Mężczyzn291M 36808:1502:26:08.8002:26:08.80+01:13:4612:104.9
406SZOTA Łukasz 3308Open Mężczyzn292M 36908:1502:26:10.1502:26:10.15+01:13:4712:104.9
407SZABAT Paweł 3547Open Mężczyzn293M 37009:0002:26:14.0502:26:14.05+01:13:5112:114.9
408PETER Robert 3618JASKINIOWCY Z BUSZUOpen Mężczyzn294M 37109:3002:26:18.6002:26:18.60+01:13:5612:114.9
409MICHALEC Łukasz 3143Open Mężczyzn295M 37209:0002:26:26.6502:26:26.65+01:14:0412:124.9
410MODELSKI Piotr 3072Open Mężczyzn296M 37310:1502:26:30.5002:26:30.50+01:14:0812:124.9
411WOŹNIAK Marcin 3058Open Mężczyzn297M 37410:1502:26:33.6002:26:33.60+01:14:1112:124.9
412MATUSEK Roksana 3669Open Kobiet31K 3709:3002:26:42.4502:26:42.45+01:14:2012:134.9
413ZIĘBA Łukasz 3759HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn298M 37509:1502:26:49.7002:26:49.70+01:14:2712:144.9
414HANKUS Tomasz 3092STUDIO GTS KATOWICEOpen Mężczyzn299M 37610:3002:26:50.7002:26:50.70+01:14:2812:144.9
415KUCHARCZYK Sebastian 3411ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn300M 37708:4502:26:50.7002:26:50.70+01:14:2812:144.9
416NALEPKA Paweł 3287Open Masters Mężczyzn46M 37808:1502:26:52.8502:26:52.85+01:14:3012:144.9
417HERMAN Mateusz 3814Open Mężczyzn301M 37910:1502:27:01.1002:27:01.10+01:14:3812:154.9
418CEBULA Łukasz 3212FORUM TRENINGUOpen Mężczyzn302M 38008:1502:27:10.7502:27:10.75+01:14:4812:154.9
419SAWALA Eryk 3731Open Mężczyzn303M 38109:4502:27:11.7002:27:11.70+01:14:4912:154.9
420SAWALA Sławomir 3732Open Masters Mężczyzn47M 38209:4502:27:12.8502:27:12.85+01:14:5012:164.9
421SERAFIN Patryk 3679Open Mężczyzn304M 38309:3002:27:23.2502:27:23.25+01:15:0012:164.9
422WINKLER Marek 3556ADS MASNAOpen Mężczyzn305M 38409:1502:27:30.4502:27:30.45+01:15:0812:174.9
423GARDOCKI Przemysław 3258Open Mężczyzn306M 38508:1502:27:34.4002:27:34.40+01:15:1112:174.9
424SKUBACZ Anna 3121STUDIO GTSOpen Kobiet32K 3810:3002:27:40.1502:27:40.15+01:15:1712:184.9
425PODZIEMSKA Agnieszka 3123STUDIO GTS KATOWICEOpen Kobiet33K 3910:3002:27:40.1502:27:40.15+01:15:1712:184.9
426KABALA Mariusz 3203AUTO1Open Mężczyzn307M 38608:1502:27:46.6502:27:46.65+01:15:2412:184.9
427CZERNIAK Zaneta 3654Open Masters Kobiet6K 4009:3002:28:01.9002:28:01.90+01:15:3912:204.9
428POŁUMACKANYCZ Małgorzata 3539Open Kobiet34K 4109:0002:28:10.5502:28:10.55+01:15:4812:204.9
429USTIANOWSKI Wojciech 34468. KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYOpen Mężczyzn308M 38709:0002:28:12.4502:28:12.45+01:15:5012:214.9
430WRÓBEL Anna 3640RUNTEAM PAWŁOWICEOpen Kobiet35K 4209:3002:28:18.7502:28:18.75+01:15:5612:214.9
431KUCHARSKI Jacek 3214FORUM TRENINGUOpen Mężczyzn309M 38808:1502:28:19.8002:28:19.80+01:15:5712:214.9
432STEFANIAK Mateusz 3844Open Mężczyzn310M 38910:0002:28:30.5502:28:30.55+01:16:0812:224.8
433JELEŃ Martyna 3873GYM FOR YOUOpen Kobiet36K 4310:1502:28:31.1002:28:31.10+01:16:0812:224.8
434FIDYT Katarzyna 3872GYM FOR YOUOpen Masters Kobiet7K 4410:1502:28:34.3502:28:34.35+01:16:1112:224.8
435OCHWAT Aleksandra 3555ADS MASNAOpen Kobiet37K 4509:1502:28:34.9502:28:34.95+01:16:1212:224.8
436DŁUGOSZ Patrycja 3554ADS MASNAOpen Kobiet38K 4609:1502:28:37.1502:28:37.15+01:16:1412:234.8
437MITRĘGA Klaudia 3283Open Kobiet39K 4708:1502:28:44.8502:28:44.85+01:16:2212:234.8
438RAKOWSKI Przemysław 3064RED TEAMOpen Mężczyzn311M 39010:3002:28:54.1502:28:54.15+01:16:3112:244.8
439TROĆ Krystian 3414ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn312M 39108:4502:28:58.1502:28:58.15+01:16:3512:244.8
440MACEK Marcin 3533Open Mężczyzn313M 39209:0002:29:04.7002:29:04.70+01:16:4212:254.8
441SZYMAŃSKI Hubert 3109Open Mężczyzn314M 39310:1502:29:08.7502:29:08.75+01:16:4612:254.8
442POKRYSZKA Wojciech 3192Open Mężczyzn315M 39410:3002:29:09.1502:29:09.15+01:16:4612:254.8
443SZYJEWSKI Andrzej 3202A I AOpen Mężczyzn316M 39508:1502:29:10.0502:29:10.05+01:16:4712:254.8
444ZADĘCKI Piotr 3355WELLNESS & SPAOpen Mężczyzn317M 39608:3002:29:10.1502:29:10.15+01:16:4712:254.8
445PIĘTA Łukasz 3599Open Mężczyzn318M 39709:1502:29:13.6502:29:13.65+01:16:5112:264.8
446SOCHA Michał 3601Open Mężczyzn319M 39809:1502:29:14.3002:29:14.30+01:16:5112:264.8
447KRZYWIK Damian 3597Open Mężczyzn320M 39909:1502:29:24.8002:29:24.80+01:17:0212:274.8
448SZLUFIK Marcin 3353WELLNESS & SPAOpen Mężczyzn321M 40008:3002:29:25.4002:29:25.40+01:17:0212:274.8
449ZADĘCKA Ewa 3354WELLNESS & SPAOpen Kobiet40K 4808:3002:29:25.4502:29:25.45+01:17:0312:274.8
450SALAMON Mateusz 3023POWER TRAININGOpen Mężczyzn322M 40110:1502:29:26.7502:29:26.75+01:17:0412:274.8
451POKRYSZKA Bartosz 3195Open Mężczyzn323M 40210:3002:29:27.8502:29:27.85+01:17:0512:274.8
452LASOTA Dusan 3274Open Mężczyzn324M 40308:1502:29:29.1502:29:29.15+01:17:0612:274.8
453IZBA Damian 3266Open Mężczyzn325M 40408:1502:29:30.2502:29:30.25+01:17:0712:274.8
454SŁYSZ Maciej 3842Open Mężczyzn326M 40510:0002:29:32.7002:29:32.70+01:17:1012:274.8
455BARTOSIŃSKA Katarzyna 3319DZIK Z DUSZĄ SARENKIOpen Kobiet41K 4908:3002:29:42.7002:29:42.70+01:17:2012:284.8
456JABLONKA Mariusz 3456DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn48M 40609:0002:29:59.6502:29:59.65+01:17:3712:294.8
457STOLARSKI Adrian 3201A I AOpen Mężczyzn327M 40708:1502:30:06.1502:30:06.15+01:17:4312:304.8
458CICHECKI Michał 3509Open Masters Mężczyzn49M 40809:0002:30:08.9502:30:08.95+01:17:4612:304.8
459MIECZNIK Maciej 3729Open Mężczyzn328M 40909:4502:30:19.7002:30:19.70+01:17:5712:314.8
460REKIEĆ Kaja 3329HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet42K 5008:3002:30:27.4002:30:27.40+01:18:0412:324.8
461TURNIAK Dariusz 3851Open Masters Mężczyzn50M 41010:0002:30:31.9002:30:31.90+01:18:0912:324.8
462MYCEK Arkadiusz 3193Open Mężczyzn329M 41110:3002:30:32.9002:30:32.90+01:18:1012:324.8
463KOŁAJEWICZ Patryk 3628MORDERCZE KALORYFERYOpen Mężczyzn330M 41209:3002:30:35.4502:30:35.45+01:18:1312:324.8
464KOWALCZYK Ewa 3756HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet43K 5109:1502:30:38.8002:30:38.80+01:18:1612:334.8
465BŁAKAŁA Andrzej 3100Open Mężczyzn331M 41310:3002:30:41.7502:30:41.75+01:18:1912:334.8
466ZORYCHTA Patryk 3630MORDERCZE KALORYFERYOpen Mężczyzn332M 41409:3002:30:43.5002:30:43.50+01:18:2112:334.8
467ŁASOCHA Marceli 3696GRUPA ŁASOCHYOpen Mężczyzn333M 41509:4502:30:44.7502:30:44.75+01:18:2212:334.8
468BULENDA Patrycja 3614GARAGEMEDIATEAMOpen Kobiet44K 5209:3002:30:45.1502:30:45.15+01:18:2212:334.8
469KUBIŃSKI Rafał 3724Open Mężczyzn334M 41609:4502:30:47.5002:30:47.50+01:18:2512:334.8
470JUNKA Piotr 3596Open Mężczyzn335M 41709:1502:30:57.7502:30:57.75+01:18:3512:344.8
471JUNKA Marta 3595Open Kobiet45K 5309:1502:31:09.6502:31:09.65+01:18:4712:354.8
472PUKAŁA Łukasz 3708ŚWIROKRYPTYOpen Mężczyzn336M 41809:4502:31:10.7502:31:10.75+01:18:4812:354.8
473SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 3636RUNTEAM PAWŁOWICEOpen Masters Kobiet8K 5409:3002:31:12.7502:31:12.75+01:18:5012:364.8
474MAKOSZ Barbara 3586RUNTEAM PAWŁOWICEOpen Masters Kobiet9K 5509:3002:31:14.1002:31:14.10+01:18:5112:364.8
475BUCZAK Łukasz 3559DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn337M 41909:1502:31:15.8502:31:15.85+01:18:5312:364.8
476BUKOWSKI Radosław 3786VALEO TEAMOpen Mężczyzn338M 42010:0002:31:17.1502:31:17.15+01:18:5412:364.8
477OCIMEK Bartosz 3598Open Mężczyzn339M 42109:1502:31:19.2002:31:19.20+01:18:5612:364.8
478MUSIAŁ Tomek 3498VIRTUS LOGISTICSOpen Mężczyzn340M 42209:0002:31:29.1002:31:29.10+01:19:0612:374.8
479DOBIAS Marcin 3561DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn341M 42309:1502:31:32.6002:31:32.60+01:19:1012:374.8
480MAREK Agnieszka 3830Open Masters Kobiet10K 5610:0002:31:34.3002:31:34.30+01:19:1112:374.8
481KOZUB Marek 3789VALEO TEAMOpen Mężczyzn342M 42410:0002:31:50.5002:31:50.50+01:19:2812:394.7
482KAROŃ Piotr 3075HARTKURYOpen Masters Mężczyzn51M 42510:3002:31:58.1002:31:58.10+01:19:3512:394.7
483MOOS Michał 3497VIRTUS LOGISTICSOpen Mężczyzn343M 42609:0002:32:02.0502:32:02.05+01:19:3912:404.7
484KĄFERA Rafał 3566DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn344M 42709:1502:32:04.1002:32:04.10+01:19:4112:404.7
485KULIK Marcin 3823Open Mężczyzn345M 42810:0002:32:06.2502:32:06.25+01:19:4312:404.7
486MODZELEWSKI Mikołaj 3079TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn346M 42910:3002:32:07.0002:32:07.00+01:19:4412:404.7
487BARUT Adam 3785VALEO TEAMOpen Mężczyzn347M 43010:0002:32:17.1002:32:17.10+01:19:5412:414.7
488KWARCIAK Grzegorz 3790VALEO TEAMOpen Mężczyzn348M 43110:0002:32:21.6502:32:21.65+01:19:5912:414.7
489KUCEWICZ Karol 3531Open Mężczyzn349M 43209:0002:32:26.7002:32:26.70+01:20:0412:424.7
490MATUSZAK Paweł 3832Open Mężczyzn350M 43310:0002:32:26.8002:32:26.80+01:20:0412:424.7
491NIEMCZYK Sebastian 3797WYJADACZEOpen Mężczyzn351M 43410:0002:32:27.7502:32:27.75+01:20:0512:424.7
492HERCKA Krzysztof 3564DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn352M 43509:1502:32:28.2002:32:28.20+01:20:0512:424.7
493KLABISZ Lukasz 3526Open Mężczyzn353M 43609:0002:32:32.2002:32:32.20+01:20:0912:424.7
494KLABISZ Agnieszka 3124Open Kobiet46K 5709:0002:32:32.3502:32:32.35+01:20:0912:424.7
495LISOWSKI Damian 3611CZADOMENIOpen Mężczyzn354M 43709:3002:32:40.7002:32:40.70+01:20:1812:434.7
496WIDENKA Mateusz 3570DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn355M 43809:1502:32:44.8502:32:44.85+01:20:2212:434.7
497KOZYRA Krzysiek 3078TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn356M 43910:3002:32:45.9002:32:45.90+01:20:2312:434.7
498NOWAK Grzegorz 3569DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn357M 44009:1502:32:50.5502:32:50.55+01:20:2812:444.7
499CHOJNA Karolina 3760JUTRO TEŻ WAM UCIEKNIEMYOpen Kobiet47K 5810:0002:32:55.2502:32:55.25+01:20:3212:444.7
500GARBOWSKI Paweł 3609CZADOMENIOpen Mężczyzn358M 44109:3002:32:58.8502:32:58.85+01:20:3612:444.7
501CHOJNA Tomek 3761JUTRO TEŻ WAM UCIEKNIEMYOpen Mężczyzn359M 44210:0002:32:59.0002:32:59.00+01:20:3612:444.7
502SZCZYGIEŁ Jakub 3038WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn30M 44308:0002:33:03.2502:33:03.25+01:20:4012:454.7
503DANEK Maciej 3608CZADOMENIOpen Mężczyzn360M 44409:3002:33:05.8002:33:05.80+01:20:4312:454.7
504TUREK Przemysław 3081TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn361M 44510:3002:33:08.0502:33:08.05+01:20:4512:454.7
505IGNALSKA Oliwia 3205CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet48K 5908:1502:33:12.3002:33:12.30+01:20:4912:464.7
506CĘCELEWSKI Jarosław 3210FIGLARZEOpen Masters Mężczyzn52M 44608:1502:33:12.8002:33:12.80+01:20:5012:464.7
507SCHILLER Fryderyk 3239SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Masters Mężczyzn53M 44708:1502:33:13.5502:33:13.55+01:20:5112:464.7
508KOTOMSKA Renata 3211FIGLARZEOpen Masters Kobiet11K 6008:1502:33:13.7002:33:13.70+01:20:5112:464.7
509WÓJCIK Bartosz 3206CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn362M 44808:1502:33:14.0002:33:14.00+01:20:5112:464.7
510GŁOWACKI Maciej 3610CZADOMENIOpen Mężczyzn363M 44909:3002:33:14.6502:33:14.65+01:20:5212:464.7
511SALETNIK Aleksandra 3493TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet49K 6109:0002:33:35.3002:33:35.30+01:21:1212:474.7
512LIMANÓWKA Jakub 3491TEAM DORIS KRAKÓWOpen Mężczyzn364M 45009:0002:33:35.5002:33:35.50+01:21:1312:474.7
513SZYMAŃSKI Adrian 3496TUPTAJĄCE JEŻEOpen Mężczyzn365M 45109:0002:33:42.0502:33:42.05+01:21:1912:484.7
514CABAJ Michał 3084HARTKURYOpen Mężczyzn366M 45210:3002:33:50.4002:33:50.40+01:21:2712:494.7
515- - 3183  210:1502:33:54.3002:33:54.30+01:21:3112:494.7
516SIEGERT Joanna 3480SOCIOS SILESIAOpen Kobiet50K 6209:0002:33:58.5002:33:58.50+01:21:3612:494.7
517KOZŁOWSKI Krzysztof 3479SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn367M 45309:0002:34:01.0502:34:01.05+01:21:3812:504.7
518MOSKAL Kamil 3375Open Mężczyzn368M 45408:4502:34:01.9002:34:01.90+01:21:3912:504.7
519CABAJ Krzysztof 3083HARTKURYOpen Mężczyzn369M 45510:3002:34:10.8502:34:10.85+01:21:4812:504.7
520SŁADEK Dominika 3399PRAISE NINKASIOpen Kobiet51K 6308:4502:34:20.0502:34:20.05+01:21:5712:514.7
521DOMAGAŁA Joanna 3795WYJADACZEOpen Kobiet52K 6410:0002:34:21.8502:34:21.85+01:21:5912:514.7
522KUŚ Michał 3897Open Masters Mężczyzn54M 45610:1502:34:23.3502:34:23.35+01:22:0012:514.7
523KUŚ-POCZTA Ewa 3898Open Kobiet53K 6510:1502:34:23.8502:34:23.85+01:22:0112:514.7
524BAR Aleksandra 3178PARÓWCZAKI 2.0Open Masters Kobiet12K 6610:3002:34:24.0002:34:24.00+01:22:0112:524.7
525FELIKSIAK Marcin 3430Open Masters Mężczyzn55M 45708:4502:34:28.2002:34:28.20+01:22:0512:524.7
526KULA Łukasz 3082HARTKURYOpen Mężczyzn370M 45810:3002:34:32.1502:34:32.15+01:22:0912:524.7
527PUCHAŁA Dariusz 3176STUDIO GTS KATOWICEOpen Masters Mężczyzn56M 45910:3002:34:47.3002:34:47.30+01:22:2412:534.7
528FIELHAUER Mateusz 3093TWARDZIELE Z PSPOpen Mężczyzn371M 46010:1502:35:08.8502:35:08.85+01:22:4612:554.6
529LOCH Miroslaw 3370Open Masters Mężczyzn57M 46108:3002:35:37.7002:35:37.70+01:23:1512:584.6
530ROMAŃSKA Sylwia 3486SPORTOWE ŚPIWORYOpen Kobiet54K 6709:0002:35:38.8502:35:38.85+01:23:1612:584.6
531DELENGOWSKI Łukasz 3171PARÓWCZAKI 2.0Open Mężczyzn372M 46210:3002:35:40.4502:35:40.45+01:23:1812:584.6
532OLIWA Michał 3094TWARDZIELE Z PSPOpen Mężczyzn373M 46310:1502:35:59.5002:35:59.50+01:23:3712:594.6
533CHECHELSKI Przemysław 3482SPORTOWE ŚPIWORYOpen Mężczyzn374M 46409:0002:35:59.9002:35:59.90+01:23:3712:594.6
534BATOR Adam 3651Open Mężczyzn375M 46509:3002:36:04.9502:36:04.95+01:23:4213:004.6
535WRÓBEL Piotr 3200Open Mężczyzn376M 46610:3002:36:09.0002:36:09.00+01:23:4613:004.6
536GROMADA Michał 3182Open Mężczyzn377M 46710:3002:36:09.0502:36:09.05+01:23:4613:004.6
537KAMIŃSKI Paweł 3523Open Mężczyzn378M 46809:0002:36:09.4502:36:09.45+01:23:4713:004.6
538JÓZEFIOK Zuzanna 3213FORUM TRENINGUOpen Kobiet55K 6808:1502:36:15.7502:36:15.75+01:23:5313:014.6
539KANAFEK Marek 3478PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn379M 46909:0002:36:21.5502:36:21.55+01:23:5913:014.6
540JAKUBOWSKA Katarzyna 3048HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet56K 6910:1502:36:27.5002:36:27.50+01:24:0513:024.6
541SZEPELAK Krzysztof 3799WYJADACZEOpen Masters Mężczyzn58M 47010:0002:36:28.9502:36:28.95+01:24:0613:024.6
542ROGOWSKI Konrad 3543Open Mężczyzn380M 47109:0002:36:49.0002:36:49.00+01:24:2613:044.6
543NOCUŃ Przemysław 3288Open Mężczyzn381M 47208:1502:36:49.2502:36:49.25+01:24:2613:044.6
544HANUSIK Mirosława 3796WYJADACZEOpen Kobiet57K 7010:0002:36:49.8502:36:49.85+01:24:2713:044.6
545CIEPIELA Joanna 3110LUBIĘ BURPEES’YOpen Kobiet58K 7108:3002:36:59.9002:36:59.90+01:24:3713:044.6
546KOTARBA Piotr 3755HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn382M 47309:1502:37:00.6502:37:00.65+01:24:3813:054.6
547SĘK Dominik 3485Open Mężczyzn383M 47409:0002:37:02.1502:37:02.15+01:24:3913:054.6
548LIZOŃCZYK Bartłomiej 3483SPORTOWE ŚPIWORYOpen Mężczyzn384M 47509:0002:37:04.1002:37:04.10+01:24:4113:054.6
549PODSIEDLIK Wojciech 3164SPORTOWE ŚPIWORYOpen Mężczyzn385M 47609:0002:37:04.6002:37:04.60+01:24:4213:054.6
550PAR Wojtek 3292Open Mężczyzn386M 47708:1502:37:05.3002:37:05.30+01:24:4213:054.6
551LIZOŃCZYK Kamil 3484SPORTOWE ŚPIWORYOpen Mężczyzn387M 47809:0002:37:05.6502:37:05.65+01:24:4313:054.6
552JAROSINSKI Marcin 3198GRUBAS TEAMOpen Mężczyzn388M 47910:3002:37:28.1002:37:28.10+01:25:0513:074.6
553BELOWSKA Karolina 3504Open Kobiet59K 7209:0002:37:45.0502:37:45.05+01:25:2213:084.6
554BAGIŃSKA Laura 3887Open Kobiet60K 7310:1502:37:51.0502:37:51.05+01:25:2813:094.6
555DYMEK Marek 3513Open Mężczyzn389M 48009:0002:38:01.8502:38:01.85+01:25:3913:104.6
556DZIUB Marek 3145Open Mężczyzn390M 48110:1502:38:20.3002:38:20.30+01:25:5713:114.5
557GROS Dawid 3407ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn391M 48208:4502:38:21.9002:38:21.90+01:25:5913:114.5
558NANDZIK Tomasz 3572EXTRA SZWAGRY + MIKOŁAJOpen Mężczyzn392M 48309:1502:38:24.1502:38:24.15+01:26:0113:124.5
559PASKO Szymon 3204AUTO1Open Mężczyzn393M 48408:1502:38:26.8002:38:26.80+01:26:0413:124.5
560ZARĘBA Sławomir 3573EXTRA SZWAGRY + MIKOŁAJOpen Mężczyzn394M 48509:1502:38:29.0002:38:29.00+01:26:0613:124.5
561JANKOWSKI Michał 3617JASKINIOWCY Z BUSZUOpen Mężczyzn395M 48609:3002:38:30.3002:38:30.30+01:26:0713:124.5
562KURPIK Przemysław 3226GRUBAS TEAMOpen Mężczyzn396M 48710:3002:38:32.9002:38:32.90+01:26:1013:124.5
563STRZELECKI Dariusz 3603Open Mężczyzn397M 48809:1502:38:41.1002:38:41.10+01:26:1813:134.5
564BARDZIK Mariusz 3778PIĘKNE&BESTIEOpen Mężczyzn398M 48910:0002:38:41.8002:38:41.80+01:26:1913:134.5
565PIASECKI Artur 3070Open Mężczyzn399M 49010:1502:38:52.0002:38:52.00+01:26:2913:144.5
566JANIC Dawid 3227GRUBAS TEAMOpen Mężczyzn400M 49110:3002:38:55.5502:38:55.55+01:26:3313:144.5
567ALEKSA Michał 3616JASKINIOWCY Z BUSZUOpen Mężczyzn401M 49209:3002:38:58.5002:38:58.50+01:26:3613:144.5
568MŁYNARSKI Paweł 3136Open Mężczyzn402M 49310:1502:39:07.0002:39:07.00+01:26:4413:154.5
569NAPIERAJ Katarzyna 3780PIĘKNE&BESTIEOpen Kobiet61K 7410:0002:39:16.1502:39:16.15+01:26:5313:164.5
570STALMACH Alicja 3782PIĘKNE&BESTIEOpen Kobiet62K 7510:0002:39:18.4502:39:18.45+01:26:5613:164.5
571JOŃCA Michał 3779PIĘKNE&BESTIEOpen Mężczyzn403M 49410:0002:39:19.1002:39:19.10+01:26:5613:164.5
572PIETRAS Mariola 3781PIĘKNE&BESTIEOpen Kobiet63K 7610:0002:39:20.2002:39:20.20+01:26:5713:164.5
573SZCZUREK Natalia 3442Open Kobiet64K 7708:4502:39:48.7502:39:48.75+01:27:2613:194.5
574LUDKOWSKI Przemysław 3437Open Mężczyzn404M 49508:4502:40:03.4002:40:03.40+01:27:4013:204.5
575SZCZUREK Piotr 3443Open Mężczyzn405M 49608:4502:40:03.7002:40:03.70+01:27:4113:204.5
576NIEDZIAŁKOWSKI Bartłomiej 3701LISKI CHYTRUSKIOpen Mężczyzn406M 49709:4502:40:14.3502:40:14.35+01:27:5113:214.5
577RABIEGA Katarzyna 3209DUMNE PAWIEOpen Kobiet65K 7808:1502:40:16.7502:40:16.75+01:27:5413:214.5
578CHILIŃSKI Krzysztof 3809Open Masters Mężczyzn59M 49810:0002:40:17.1502:40:17.15+01:27:5413:214.5
579CIUPKA Agata 3693DO PORZYGU Open Kobiet66K 7909:4502:40:24.4502:40:24.45+01:28:0213:224.5
580PUZOŃ Aleksandra 3162DOPORZYGUOpen Masters Kobiet13K 8009:4502:40:24.9502:40:24.95+01:28:0213:224.5
581PIESIURA Krzysztof 3645SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn407M 49909:3002:40:27.6002:40:27.60+01:28:0513:224.5
582KRYL Jan 3163SRTG OLOMOUCOpen Mężczyzn408M 50009:4502:40:48.9502:40:48.95+01:28:2613:244.5
583GŁAŻEWSKI Szymon 3698LISKI CHYTRUSKIOpen Mężczyzn409M 50109:4502:40:54.8002:40:54.80+01:28:3213:244.5
584JAKUBIAK Paweł 3699LISKI CHYTRUSKIOpen Mężczyzn410M 50209:4502:41:03.8002:41:03.80+01:28:4113:254.5
585JAKACKA Anna 3098Open Kobiet67K 8110:0002:41:26.8002:41:26.80+01:29:0413:274.5
586BURAS Magdalena 3808Open Kobiet68K 8210:0002:41:26.8002:41:26.80+01:29:0413:274.5
587KOWOL Michał 3365Open Mężczyzn411M 50308:3002:41:37.8502:41:37.85+01:29:1513:284.5
588LEWIŃSKA Anna 3369Open Kobiet69K 8308:3002:41:40.2502:41:40.25+01:29:1713:284.5
589FIET Ireneusz 3592Open Masters Mężczyzn60M 50409:1502:41:40.8502:41:40.85+01:29:1813:284.5
590LIPIŃSKI Łukasz 3874HISZPAŃSKA INKWIZYCJAOpen Mężczyzn412M 50510:1502:41:41.5502:41:41.55+01:29:1913:284.5
591KAMPANOWSKI Łukasz 3130Open Mężczyzn413M 50610:3002:41:52.2502:41:52.25+01:29:2913:294.4
592PLUCIŃSKI Jakub 3111HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn414M 50708:1502:41:56.2002:41:56.20+01:29:3313:294.4
593KORYTNICKA Marlena 3221HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet70K 8408:1502:41:57.4002:41:57.40+01:29:3413:294.4
594SZMYDKI Dariusz 3066STUDIO GTS KATOWICEOpen Masters Mężczyzn61M 50810:3002:41:58.2502:41:58.25+01:29:3513:294.4
595JÓZIAK Monika 3141INVINCIBLE TEAMOpen Kobiet71K 8510:3002:42:02.4502:42:02.45+01:29:4013:304.4
596SIMINIAK Weronika 3868BARDZO ŁADNIE 2/10 XDOpen Kobiet72K 8610:1502:42:09.5502:42:09.55+01:29:4713:304.4
597POSTAWA Kamil 3676Open Mężczyzn415M 50909:3002:42:29.7502:42:29.75+01:30:0713:324.4
598KLAR Konrad 3168Open Mężczyzn416M 51010:3002:42:30.5502:42:30.55+01:30:0813:324.4
599CEGLARZ Grzegorz 3063HISZPAŃSKA INKWIZYCJAOpen Mężczyzn417M 51110:1502:42:30.9002:42:30.90+01:30:0813:324.4
600KWIECIŃSKI Mateusz 3666Open Mężczyzn418M 51209:3002:42:32.6002:42:32.60+01:30:1013:324.4
601MICHEL Mateusz 3670Open Mężczyzn419M 51309:3002:42:32.6002:42:32.60+01:30:1013:324.4
602JASTRZĘBSKA Agnieszka 3068HISZPAŃSKA INKWIZYCJAOpen Kobiet73K 8710:1502:42:33.9002:42:33.90+01:30:1113:324.4
603GRAB Łukasz 3261Open Mężczyzn420M 51408:1502:42:36.6502:42:36.65+01:30:1413:334.4
604KUBACKI Dominik 3167Open Mężczyzn421M 51510:3002:42:46.2502:42:46.25+01:30:2313:334.4
605OLESIŃSKI Maciej 3674Open Mężczyzn422M 51609:3002:42:46.9502:42:46.95+01:30:2413:334.4
606ZADOROŻNY Paweł 3692CZALENDŻERSIOpen Mężczyzn423M 51709:4502:42:47.1502:42:47.15+01:30:2413:334.4
607DOMINIAK Michał 3811Open Mężczyzn424M 51810:0002:42:47.7002:42:47.70+01:30:2513:334.4
608JASTRZĘBSKA Joanna 3067Open Kobiet74K 8810:1502:42:50.0502:42:50.05+01:30:2713:344.4
609NYĆKOWIAK Bartosz 3690CZALENDŻERSIOpen Mężczyzn425M 51909:4502:42:51.6002:42:51.60+01:30:2913:344.4
610KOBIELA Magdalena 3817Open Kobiet75K 8910:0002:43:02.2502:43:02.25+01:30:3913:354.4
611WYSOCKI Marian 3856Open Mężczyzn426M 52010:0002:43:03.3002:43:03.30+01:30:4013:354.4
612BORKOWSKI Łukasz 3652Open Mężczyzn427M 52109:3002:43:05.0002:43:05.00+01:30:4213:354.4
613MADERA Paulina 3277Open Kobiet76K 9008:1502:43:06.5502:43:06.55+01:30:4413:354.4
614- - 3252  308:1502:43:09.6002:43:09.60+01:30:4713:354.4
615STAWOWCZYK Agniszka 3713VALEO TEAMOpen Kobiet77K 9109:4502:43:17.1002:43:17.10+01:30:5413:364.4
616BANASZCZAK Krzysztof 3343OFFICIAL POLISH DRINKING TEAMOpen Mężczyzn428M 52208:3002:43:22.7002:43:22.70+01:31:0013:364.4
617NOWAK Marek 3837Open Mężczyzn429M 52310:0002:43:22.9502:43:22.95+01:31:0013:364.4
618PAWLAK Rafał 3769MORSY NA KOKSIEOpen Mężczyzn430M 52410:0002:43:28.7502:43:28.75+01:31:0613:374.4
619KOT Oliwia 3766MORSY NA KOKSIEOpen Kobiet78K 9210:0002:43:29.5502:43:29.55+01:31:0713:374.4
620FABIAŃSKA Katarzyna 3765MORSY NA KOKSIEOpen Kobiet79K 9310:0002:43:29.7002:43:29.70+01:31:0713:374.4
621STASZEWSKI Robert 3771MORSY NA KOKSIEOpen Masters Mężczyzn62M 52510:0002:43:29.9002:43:29.90+01:31:0713:374.4
622STASZEWSKA Marta 3770MORSY NA KOKSIEOpen Kobiet80K 9410:0002:43:30.3502:43:30.35+01:31:0713:374.4
623NIKOŁAJCZYK Łukasz 3767MORSY NA KOKSIEOpen Mężczyzn431M 52610:0002:43:32.1502:43:32.15+01:31:0913:374.4
624OLSZEWSKA Sylwia 3768MORSY NA KOKSIEOpen Kobiet81K 9510:0002:43:34.5502:43:34.55+01:31:1213:374.4
625ŁUCZAK Radosław 3828Open Mężczyzn432M 52710:0002:43:35.8502:43:35.85+01:31:1313:374.4
626KASPRZYK Paweł 3689CZALENDŻERSIOpen Mężczyzn433M 52809:4502:43:38.5002:43:38.50+01:31:1613:384.4
627DYMAREK Łukasz 3172Open Mężczyzn434M 52910:3002:43:38.7002:43:38.70+01:31:1613:384.4
628RAPACZ Sebastian 3387CHACHOR CLUBOpen Mężczyzn435M 53008:4502:43:40.8502:43:40.85+01:31:1813:384.4
629CZOGAŁA Jan 3688CZALENDŻERSIOpen Mężczyzn436M 53109:4502:43:41.5502:43:41.55+01:31:1913:384.4
630ZABŁOCKA Maria 3107Open Kobiet82K 9610:3002:43:41.9002:43:41.90+01:31:1913:384.4
631PATON Iwona 3112Open Kobiet83K 9710:3002:43:42.5502:43:42.55+01:31:2013:384.4
632PIORUŃSKI Karol 3142INVINCIBLE TEAMOpen Mężczyzn437M 53210:3002:44:06.0002:44:06.00+01:31:4313:404.4
633WIRSKI Adam 3173PARÓWCZAKI 2.0Open Masters Mężczyzn63M 53310:3002:44:13.3502:44:13.35+01:31:5013:414.4
634SURMA Rafał 3468ŁAMIGNATYOpen Masters Mężczyzn64M 53409:0002:44:29.8502:44:29.85+01:32:0713:424.4
635KUSA Robert 3665Open Mężczyzn438M 53509:3002:44:43.4002:44:43.40+01:32:2013:434.4
636GOMOLA Zbigniew 3465ŁAMIGNATYOpen Masters Mężczyzn65M 53609:0002:44:49.6502:44:49.65+01:32:2713:444.4
637KĄKOL Katarzyna 3344OFFICIAL POLISH DRINKING TEAMOpen Kobiet84K 9808:3002:44:52.8502:44:52.85+01:32:3013:444.4
638PYDYCH Karolina 3177PARÓWCZAKI 2.0Open Kobiet85K 9910:3002:45:13.3002:45:13.30+01:32:5013:464.4
639MAJKOWSKI Konrad 3899Open Mężczyzn439M 53710:1502:45:25.5002:45:25.50+01:33:0313:474.4
640WYKRĘT Renata 3077PARÓWCZAKI 2.0Open Kobiet86K 10010:3002:45:28.6002:45:28.60+01:33:0613:474.4
641KOZAK Karolina 3385CHACHOR CLUBOpen Kobiet87K 10108:4502:45:29.8502:45:29.85+01:33:0713:474.4
642OZIMEK Barbara 3150PARÓWCZAKI 2.0Open Kobiet88K 10210:3002:45:31.0002:45:31.00+01:33:0813:474.4
643JANTA Tomasz 3148PARÓWCZAKI 2.0Open Mężczyzn440M 53810:3002:45:31.6502:45:31.65+01:33:0913:474.4
644KOPEL Grzegorz 3253MORSY BARONA ORZESZEOpen Mężczyzn441M 53910:3002:45:36.1002:45:36.10+01:33:1313:484.3
645STULGIS Piotr 3735Open Mężczyzn442M 54009:4502:45:41.4502:45:41.45+01:33:1913:484.3
646JARZĘBSKI Przemysław 3571EXTRA SZWAGRY + MIKOŁAJOpen Masters Mężczyzn66M 54109:1502:45:45.0002:45:45.00+01:33:2213:484.3
647FAŁEK Krzysztof 3464ŁAMIGNATYOpen Masters Mężczyzn67M 54209:0002:45:57.9002:45:57.90+01:33:3513:494.3
648MATEJKO Małgorzata 3467ŁAMIGNATYOpen Masters Kobiet14K 10309:0002:45:58.4502:45:58.45+01:33:3613:494.3
649BIAŁAS Krzysztof 3463ŁAMIGNATYOpen Masters Mężczyzn68M 54309:0002:46:03.7002:46:03.70+01:33:4113:504.3
650GONTARZ Agnieszka 3720Open Kobiet89K 10409:4502:46:08.7002:46:08.70+01:33:4613:504.3
651SZYMAŃSKI Sebastian 3548Open Mężczyzn443M 54409:0002:46:18.3502:46:18.35+01:33:5513:514.3
652DROZD Radosław 3882OPEL TEAMOpen Mężczyzn444M 54510:1502:46:21.3002:46:21.30+01:33:5813:514.3
653SAKWA Marcin 3388CHACHOR CLUBOpen Mężczyzn445M 54608:4502:46:34.0502:46:34.05+01:34:1113:524.3
654DŁUGOSZ Klaudia 3175PARÓWCZAKI 2.0Open Kobiet90K 10510:3002:46:34.5002:46:34.50+01:34:1213:524.3
655ORDZOWIAŁA Karolina 3745BONZO TEAMOpen Kobiet91K 10610:0002:46:34.9002:46:34.90+01:34:1213:524.3
656PIECZYK Monika 3386CHACHOR CLUBOpen Kobiet92K 10708:4502:46:35.9002:46:35.90+01:34:1313:524.3
657PRUŚ Michał 3864ARTEMIS TEAM MIELECOpen Mężczyzn446M 54710:1502:46:39.0502:46:39.05+01:34:1613:534.3
658KUCHAREWICZ Rafał 3194MORSY BARONAOpen Mężczyzn447M 54810:3002:46:44.4002:46:44.40+01:34:2113:534.3
659BALCERAK Beata 3743BONZO TEAMOpen Kobiet93K 10810:0002:46:45.0502:46:45.05+01:34:2213:534.3
660HUZIOR Elżbieta 3186MORSY BARONA ORZESZEOpen Masters Kobiet15K 10910:3002:46:46.4502:46:46.45+01:34:2413:534.3
661HERDZINA Wojciech 3744BONZO TEAMOpen Mężczyzn448M 54910:0002:46:46.6502:46:46.65+01:34:2413:534.3
662HUZIOR Roman 3185MORSY BARONA ORZESZEOpen Masters Mężczyzn69M 55010:3002:46:48.4502:46:48.45+01:34:2613:544.3
663ROMANISZYN Adam 3350SZCZWALUJACE WIEPRZE I GAZELAOpen Mężczyzn449M 55108:3002:46:53.1002:46:53.10+01:34:3013:544.3
664SŁAPEK Tomasz 3303Open Mężczyzn450M 55208:1502:46:54.9002:46:54.90+01:34:3213:544.3
665RABIASZ Jacek 3349SZCZWALUJACE WIEPRZE I GAZELAOpen Mężczyzn451M 55308:3002:46:58.3502:46:58.35+01:34:3513:544.3
666BĄK Marzena 3875HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet94K 11010:1502:47:07.1502:47:07.15+01:34:4413:554.3
667BEDKA Daria 3876HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet95K 11110:1502:47:08.4002:47:08.40+01:34:4513:554.3
668WIĘSEK Judyta 3878HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet96K 11210:1502:47:10.3002:47:10.30+01:34:4713:554.3
669WIĘSEK Robert 3879HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn452M 55410:1502:47:10.8002:47:10.80+01:34:4813:554.3
670PATEREK Piotr 3863ARTEMIS TEAM MIELECOpen Mężczyzn453M 55510:1502:47:29.0502:47:29.05+01:35:0613:574.3
671OCHALSKI Radosław 3348SZCZWALUJACE WIEPRZE I GAZELAOpen Mężczyzn454M 55608:3002:47:43.5002:47:43.50+01:35:2113:584.3
672SIEŃKO Waldemar 3865ARTEMIS TEAM MIELECOpen Mężczyzn455M 55710:1502:47:49.6502:47:49.65+01:35:2713:594.3
673ŁAZ Iwona 3860ARTEMIS TEAM MIELECOpen Kobiet97K 11310:1502:47:56.4502:47:56.45+01:35:3413:594.3
674KOŹMIŃSKI Michał 3060Open Mężczyzn456M 55810:1502:48:04.5002:48:04.50+01:35:4214:004.3
675KRÓLCZYK Kamil 3711TERAZ ALBO NIGDYOpen Mężczyzn457M 55909:4502:48:37.7502:48:37.75+01:36:1514:034.3
676KUBOT Agata 3347SZCZWALUJACE WIEPRZE I GAZELAOpen Kobiet98K 11408:3002:48:55.2502:48:55.25+01:36:3214:044.3
677KONOPKA Mateusz 3710TERAZ ALBO NIGDYOpen Mężczyzn458M 56009:4502:49:07.4502:49:07.45+01:36:4514:054.3
678KORYCIŃSKI Dawid 3059Open Mężczyzn459M 56110:1502:49:09.8502:49:09.85+01:36:4714:054.3
679WIECHEĆ Krzysztof 3071Open Mężczyzn460M 56210:1502:49:14.8502:49:14.85+01:36:5214:064.3
680NADOBNIK Bartosz 3867BARDZO ŁADNIE 2/10 XDOpen Mężczyzn461M 56310:1502:49:20.8502:49:20.85+01:36:5814:064.3
681TURBIŃSKA Dominika 3550Open Kobiet99K 11509:0002:49:41.4502:49:41.45+01:37:1914:084.2
682SLUZALEK Małgorzata 3883OPEL TEAMOpen Kobiet100K 11610:1502:49:44.6502:49:44.65+01:37:2214:084.2
683KRÓLCZYK Paulina 3712TERAZ ALBO NIGDYOpen Kobiet101K 11709:4502:49:54.8002:49:54.80+01:37:3214:094.2
684GAWENDA Arkadiusz 3514Open Mężczyzn462M 56409:0002:49:55.0002:49:55.00+01:37:3214:094.2
685SULSKI Łukasz 3457EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn463M 56509:0002:50:03.9002:50:03.90+01:37:4114:104.2
686GAWLIK Arkadiusz 3259Open Mężczyzn464M 56608:1502:50:04.5002:50:04.50+01:37:4214:104.2
687WOŹNIAKOWSKI Jan 3884OPEL TEAMOpen Mężczyzn465M 56710:1502:50:06.1502:50:06.15+01:37:4314:104.2
688PACUT Anna 3290Open Kobiet102K 11808:1502:50:08.6002:50:08.60+01:37:4614:104.2
689WÓJCICKI Mateusz 3552Open Mężczyzn466M 56809:0002:50:12.4502:50:12.45+01:37:5014:114.2
690BAJOREK Sebastian 3888Open Mężczyzn467M 56910:1502:50:31.4002:50:31.40+01:38:0814:124.2
691NAGLIK Renata 3285Open Masters Kobiet16K 11908:1502:50:32.3502:50:32.35+01:38:0914:124.2
692TRUNIARZ Paweł 3866ARTEMIS TEAM MIELECOpen Mężczyzn468M 57010:1502:50:32.9002:50:32.90+01:38:1014:124.2
693KOPOCIŃSKI Michał 3871CROSSFIT HELLWOODOpen Mężczyzn469M 57110:1502:50:41.8502:50:41.85+01:38:1914:134.2
694PIETRUCHA Tomasz 3870BLACK WORMSOpen Mężczyzn470M 57210:1502:50:49.2502:50:49.25+01:38:2614:144.2
695JEZIORNY Wojtek 3095Open Mężczyzn471M 57310:3002:50:49.4502:50:49.45+01:38:2714:144.2
696CZICH Sara 3510Open Kobiet103K 12009:0002:50:56.0502:50:56.05+01:38:3314:144.2
697GLUZICKI Lech 3516Open Mężczyzn472M 57409:0002:50:58.0502:50:58.05+01:38:3514:144.2
698GŁOWACKI Filip 3896Open Mężczyzn473M 57510:1502:51:28.2002:51:28.20+01:39:0514:174.2
699PIECHOWICZ Paweł 3135Open Mężczyzn474M 57610:1502:51:54.9502:51:54.95+01:39:3214:194.2
700JAMRÓZ Kamil 3015LUBIĘ BURPEES’YOpen Mężczyzn475M 57708:0002:51:56.8002:51:56.80+01:39:3414:194.2
701RACZYŃSKI Piotr 3541Open Mężczyzn476M 57809:0002:51:57.6002:51:57.60+01:39:3514:194.2
702ŁUKASIEWICZ Damian 3371Open Mężczyzn477M 57908:3002:51:58.7502:51:58.75+01:39:3614:194.2
703ZACZYK Maciej 3383Open Mężczyzn478M 58008:3002:52:06.9502:52:06.95+01:39:4414:204.2
704POPIEL Aleksandra 3144Open Kobiet104K 12110:1502:52:14.8502:52:14.85+01:39:5214:214.2
705RUSIŁOWICZ Anna 3154Open Kobiet105K 12210:1502:52:16.2502:52:16.25+01:39:5314:214.2
706WOLAŃSKA Aleksandra 3215FORUM TRENINGUOpen Kobiet106K 12308:1502:52:21.4502:52:21.45+01:39:5914:214.2
707MACOŃ Sebastian 3345OFFICIAL POLISH DRINKING TEAMOpen Mężczyzn479M 58108:3002:52:36.1502:52:36.15+01:40:1314:234.2
708WOLNY Sandra 3137Open Kobiet107K 12410:1502:52:46.9002:52:46.90+01:40:2414:234.2
709PRZYBYŁO Ewa 3377Open Kobiet108K 12508:3002:53:01.8502:53:01.85+01:40:3914:254.2
710GRZESIUK Radek 3518Open Masters Mężczyzn70M 58209:0002:53:36.5002:53:36.50+01:41:1414:284.1
711SKRZYPEK Marta 3423W KRĘGU FORMYOpen Kobiet109K 12608:4502:53:46.8002:53:46.80+01:41:2414:284.1
712MARTYKA Anna 3420W KRĘGU FORMYOpen Kobiet110K 12708:4502:53:48.4502:53:48.45+01:41:2614:294.1
713SZUMNA Aleksandra 3341MONKEYS' TEAMOpen Kobiet111K 12808:3002:54:19.7002:54:19.70+01:41:5714:314.1
714LUBOS Szymon 3869BLACK WORMSOpen Mężczyzn480M 58310:1502:54:22.5002:54:22.50+01:42:0014:314.1
715SURDACKA Edyta 3340MONKEYS' TEAMOpen Kobiet112K 12908:3002:54:23.9502:54:23.95+01:42:0114:314.1
716SZABELKA Anna 3624KRUZEL TEAMOpen Masters Kobiet17K 13009:3002:54:25.2002:54:25.20+01:42:0214:324.1
717GOLEŃ Justyna 3336MONKEYS' TEAMOpen Kobiet113K 13108:3002:54:41.2002:54:41.20+01:42:1814:334.1
718KOPEĆ Kamil 3337MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn481M 58408:3002:54:48.0502:54:48.05+01:42:2514:344.1
719POPŁAWSKI Krystian 3339MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn482M 58508:3002:54:49.6002:54:49.60+01:42:2714:344.1
720SZABELKA Tomasz 3625KRUZEL TEAMOpen Masters Mężczyzn71M 58609:3002:54:50.4502:54:50.45+01:42:2814:344.1
721URBANEK-RAJWA Barbara 3461KRUZEL TEAMOpen Masters Kobiet18K 13209:3002:54:51.0502:54:51.05+01:42:2814:344.1
722KUBAT Darusz 3622KRUZEL TEAMOpen Mężczyzn483M 58709:3002:54:51.3502:54:51.35+01:42:2814:344.1
723KRUZEL Dominik 3621KRUZEL TEAMOpen Mężczyzn484M 58809:3002:54:51.5002:54:51.50+01:42:2914:344.1
724SZOTA-EKSNER Katarzyna 3626KRUZEL TEAMOpen Masters Kobiet19K 13309:3002:54:51.6002:54:51.60+01:42:2914:344.1
725LUBOS Marta 3623KRUZEL TEAMOpen Kobiet114K 13409:3002:54:51.6002:54:51.60+01:42:2914:344.1
726EKSNER Bartosz 3619KRUZEL TEAMOpen Masters Mężczyzn72M 58909:3002:54:51.7002:54:51.70+01:42:2914:344.1
727JANIK Adrian 3620KRUZEL TEAMOpen Mężczyzn485M 59009:3002:54:52.1002:54:52.10+01:42:2914:344.1
728ŁABĘCKI Krzysztof 3470MANATYOpen Mężczyzn486M 59109:0002:54:55.7002:54:55.70+01:42:3314:344.1
729PĘDZIK Joanna 3675Open Kobiet115K 13509:3002:55:26.6502:55:26.65+01:43:0414:374.1
730GALAC Żaneta Halina 3127RUNTEAM PAWŁOWICEOpen Kobiet116K 13609:3002:55:29.8502:55:29.85+01:43:0714:374.1
731FOKS Agnieszka 3632RUNTEAM PAWŁOWICEOpen Kobiet117K 13709:3002:55:30.0502:55:30.05+01:43:0714:374.1
732RAPIOR Piotr 3106Open Mężczyzn487M 59210:1502:55:33.7002:55:33.70+01:43:1114:374.1
733WASYLUK Anna 3639RUNTEAM PAWŁOWICEOpen Kobiet118K 13809:3002:55:38.4502:55:38.45+01:43:1614:384.1
734STOLARCZYK Aleksandra 3638RUNTEAM PAWŁOWICEOpen Kobiet119K 13909:3002:55:45.3502:55:45.35+01:43:2214:384.1
735KILIJAŃSKI Michał 3524Open Mężczyzn488M 59309:1502:55:46.0002:55:46.00+01:43:2314:384.1
736ŁOSKOT Aneta 3634RUNTEAM PAWŁOWICEOpen Kobiet120K 14009:3002:55:49.2502:55:49.25+01:43:2614:394.1
737DUDEK Agata 3511Open Kobiet121K 14109:0002:56:13.9502:56:13.95+01:43:5114:414.1
738SOKOŁOWSKI Dariusz 3545Open Mężczyzn489M 59409:0002:56:14.8002:56:14.80+01:43:5214:414.1
739KUŹNIK Magdalena 3738A DALEKO JESZCZE?Open Kobiet122K 14210:0002:56:30.2002:56:30.20+01:44:0714:424.1
740LIPUS Andrzej 3739A DALEKO JESZCZE?Open Masters Mężczyzn73M 59510:0002:56:31.3002:56:31.30+01:44:0814:424.1
741SITKO Mateusz 3742A DALEKO JESZCZE?Open Mężczyzn490M 59610:0002:56:35.7002:56:35.70+01:44:1314:424.1
742SITKO Agnieszka 3741A DALEKO JESZCZE?Open Kobiet123K 14310:0002:56:39.2502:56:39.25+01:44:1614:434.1
743GRUSZKOWSKA Marzena 3469MANATYOpen Kobiet124K 14409:0002:56:48.1502:56:48.15+01:44:2514:444.1
744TKOCZ Agnieszka 3471MANATYOpen Kobiet125K 14509:0002:56:51.1002:56:51.10+01:44:2814:444.1
745KUCIŃSKA Wioletta 3273Open Kobiet126K 14608:1502:57:21.3502:57:21.35+01:44:5814:464.1
746KOZŁOWSKI Kamil 3818Open Mężczyzn491M 59710:0002:57:37.6002:57:37.60+01:45:1514:484.1
747MACIEJCZYK Rafał 3326HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn492M 59808:3002:57:46.7002:57:46.70+01:45:2414:484.1
748OLEJAK Joanna 3328HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet127K 14708:3002:57:47.4002:57:47.40+01:45:2414:484
749OLEJAK Paweł 3333KAJ TA METAOpen Mężczyzn493M 59908:3002:57:47.9502:57:47.95+01:45:2514:484
750STRZAŁA Michał 3306Open Mężczyzn494M 60008:1502:57:48.9502:57:48.95+01:45:2614:494
751SŁADEK Patryk 3242SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn495M 60108:1502:57:56.5502:57:56.55+01:45:3414:494
752KUBACZKA Marta 3367Open Kobiet128K 14808:3002:58:50.4502:58:50.45+01:46:2814:544
753KRZĄKAŁA Michał 3820Open Mężczyzn496M 60210:0002:58:57.4502:58:57.45+01:46:3514:544
754TOMCZUK Kamil 3850Open Mężczyzn497M 60310:0002:59:02.6002:59:02.60+01:46:4014:554
755NIEDŹWIEDZKA Magdalena 3439Open Kobiet129K 14908:4502:59:03.4002:59:03.40+01:46:4014:554
756SOROKA Joanna 3441Open Kobiet130K 15008:4502:59:05.1002:59:05.10+01:46:4214:554
757STAREŃSKI Andrzej 3453CITYTRAININGOpen Mężczyzn498M 60409:0002:59:22.3502:59:22.35+01:46:5914:564
758GUDEJKO Bartek 3450CITYTRAININGOpen Mężczyzn499M 60509:0003:00:15.4003:00:15.40+01:47:5215:014
759DOBROŁOWICZ Agnieszka 3449CITYTRAININGOpen Kobiet131K 15109:0003:00:17.4503:00:17.45+01:47:5515:014
760SZATANIK Alina 3454CITYTRAININGOpen Kobiet132K 15209:0003:00:17.8503:00:17.85+01:47:5515:014
761STACHAŃCZYK Magdalena 3452CITYTRAININGOpen Kobiet133K 15309:0003:00:17.8503:00:17.85+01:47:5515:014
762OGRODZKI Adam 3451CITYTRAININGOpen Masters Mężczyzn74M 60609:0003:00:47.6503:00:47.65+01:48:2515:034
763OGRODZKA Ela 3165Open Kobiet134K 15409:0003:00:48.0503:00:48.05+01:48:2515:044
764KOBYŁECKI Tomasz 3220HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn500M 60708:1503:00:53.0003:00:53.00+01:48:3015:044
765KULIGOWSKA Agata 3822Open Kobiet135K 15510:0003:01:03.4503:01:03.45+01:48:4115:054
766KALETA Krzysztof 3661Open Masters Mężczyzn75M 60809:3003:01:05.5503:01:05.55+01:48:4315:054
767BAJDAK Adrian 3650Open Mężczyzn501M 60909:3003:01:16.7003:01:16.70+01:48:5415:064
768SARNA Patryk 3678Open Mężczyzn502M 61009:3003:01:39.5003:01:39.50+01:49:1715:084
769CZYŻ Fryderyk 3655Open Mężczyzn503M 61109:3003:01:40.9503:01:40.95+01:49:1815:084
770ZDAŃKOWSKI Mateusz 3685Open Mężczyzn504M 61209:3003:01:45.1003:01:45.10+01:49:2215:084
771WĘDZEL Edyta 3680Open Kobiet136K 15609:3003:01:45.2003:01:45.20+01:49:2215:084
772BRYŚ Krzysztof 3097LECYMY DURŚOpen Mężczyzn505M 61310:1503:02:00.9003:02:00.90+01:49:3815:104
773OCHOTA Agnieszka 3376Open Kobiet137K 15708:3003:02:07.4003:02:07.40+01:49:4415:104
774KOLOMOIETS Oksana 3361Open Kobiet138K 15808:3003:02:59.3003:02:59.30+01:50:3615:143.9
775DOBOSZ Damian 3893Open Mężczyzn506M 61410:1503:03:19.7503:03:19.75+01:50:5715:163.9
776GMYREK Mateusz 3357Open Mężczyzn507M 61508:3003:03:21.8003:03:21.80+01:50:5915:163.9
777GRZYBOWSKI Jakub 3358Open Mężczyzn508M 61608:3003:03:27.8503:03:27.85+01:51:0515:173.9
778NIEMIEC Sławomir 3707ŚWIROKRYPTYOpen Mężczyzn509M 61709:4503:03:32.8503:03:32.85+01:51:1015:173.9
779KACZMARCZYK Kamil 3359Open Mężczyzn510M 61808:3003:03:36.3003:03:36.30+01:51:1315:183.9
780KRZĄKAŁA Agnieszka 3819Open Kobiet139K 15910:0003:03:36.8503:03:36.85+01:51:1415:183.9
781TALAGA Krzysztof 3382Open Mężczyzn511M 61908:3003:03:59.3003:03:59.30+01:51:3615:193.9
782BROLIK Adam 3506Open Mężczyzn512M 62009:0003:04:01.9503:04:01.95+01:51:3915:203.9
783OKONIEWSKA Martyna 3140Open Kobiet140K 16010:1503:04:25.3503:04:25.35+01:52:0215:223.9
784KACZMAREK Tomasz 3360Open Mężczyzn513M 62108:3003:04:36.1003:04:36.10+01:52:1315:233.9
785WOLAŃCZYK Jacek 3709ŚWIROKRYPTYOpen Mężczyzn514M 62209:4503:04:39.7003:04:39.70+01:52:1715:233.9
786MALICKI Piotr 3535Open Mężczyzn515M 62309:0003:05:02.4503:05:02.45+01:52:4015:253.9
787GNATEK Bartosz 3704ŚWIROKRYPTYOpen Mężczyzn516M 62409:4503:05:04.0503:05:04.05+01:52:4115:253.9
788KULESZA Grzegorz 3582LUCKY2FINISHOpen Mężczyzn517M 62509:1503:05:27.3003:05:27.30+01:53:0415:273.9
789JARZĄBEK Victoria 3389DOUBLE DATEOpen Kobiet141K 16108:4503:07:02.0503:07:02.05+01:54:3915:353.8
790GRZEGORZYCA Szymon 3432Open Mężczyzn518M 62608:4503:07:02.0503:07:02.05+01:54:3915:353.8
791WOJTASIK Natalia 3391DOUBLE DATEOpen Kobiet142K 16208:4503:07:02.4503:07:02.45+01:54:4015:353.8
792WALORSKI Marek 3390DOUBLE DATEOpen Mężczyzn519M 62708:4503:07:03.1003:07:03.10+01:54:4015:353.8
793BIEGANSKI Bogumil 3036TDROpen Mężczyzn520M 62808:0003:08:18.5503:08:18.55+01:55:5615:413.8
794WSZOŁEK Katarzyna 3488SZTURMOpen Masters Kobiet20K 16309:0003:08:45.1003:08:45.10+01:56:2215:433.8
795TRELA Sławomir 3549Open Masters Mężczyzn76M 62909:0003:08:46.2503:08:46.25+01:56:2315:433.8
796CHAVEZ Christina 3397NIE INTERERE >:(Open Kobiet143K 16408:4503:10:06.8003:10:06.80+01:57:4415:503.8
797CZAPELKA Michał 3580LUCKY2FINISHOpen Mężczyzn521M 63009:1503:11:16.9503:11:16.95+01:58:5415:563.8
798POLAK Adam 3583LUCKY2FINISHOpen Mężczyzn522M 63109:1503:11:30.4003:11:30.40+01:59:0715:573.8
799CIOCHOŃ Bernadetta 3489TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet144K 16509:0003:11:33.7003:11:33.70+01:59:1115:573.8
800SZAFRAŃSKA Magdalena 3120TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet145K 16609:0003:11:40.8503:11:40.85+01:59:1815:583.8
801FAŁEK Marcin 3581LUCKY2FINISHOpen Mężczyzn523M 63209:1503:11:42.0503:11:42.05+01:59:1915:583.8
802RYDZEWSKA Emilia 3492TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet146K 16709:0003:11:50.5503:11:50.55+01:59:2815:593.8
803SZAFRAŃSKI Bartek 3494TEAM DORIS KRAKÓWOpen Mężczyzn524M 63309:0003:12:06.8003:12:06.80+01:59:4416:003.7
804FIEDOR Tomasz 3004HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn525M 63408:0003:12:50.9003:12:50.90+02:00:2816:043.7
805SKÓRA Przemek 3600Open Mężczyzn526M 63509:1503:13:02.9503:13:02.95+02:00:4016:053.7
806BAJSAROWICZ Marta 3579LUCKY2FINISHOpen Kobiet147K 16809:1503:13:23.6503:13:23.65+02:01:0116:063.7
807CIEPIELA Anna 3334LUBIĘ BURPEES’YOpen Kobiet148K 16908:3003:13:51.1503:13:51.15+02:01:2816:093.7
808GORYCZKA Tomasz 3335LUBIĘ BURPEES’YOpen Masters Mężczyzn77M 63608:3003:13:51.7003:13:51.70+02:01:2916:093.7
809NOWAKOWSKI Kamil 3327HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn527M 63708:3003:16:50.2503:16:50.25+02:04:2716:243.7
810BRZÓZKA Patrycja 3322HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet149K 17008:3003:16:50.8503:16:50.85+02:04:2816:243.7
811SROKA Alicja 3331HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet150K 17108:3003:16:51.9003:16:51.90+02:04:2916:243.7
812SIKORA Elżbieta 3330HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet151K 17208:3003:16:54.2503:16:54.25+02:04:3116:243.7
813HABIŃSKI Michał 3325HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn528M 63808:3003:16:56.4503:16:56.45+02:04:3416:243.7
814FIJALKOWSKI Kamil 3784RUN PRAGA TEAMOpen Mężczyzn529M 63910:0003:19:39.2003:19:39.20+02:07:1616:383.6
815MROZOWICZ Marek 3833Open Mężczyzn530M 64010:0003:19:39.3503:19:39.35+02:07:1616:383.6
816MROZOWICZ-ŁAPIŃSKA Agata 3834Open Kobiet152K 17310:0003:19:39.3503:19:39.35+02:07:1616:383.6
817DĄBROWSKI Daniel 3783RUN PRAGA TEAMOpen Mężczyzn531M 64110:0003:19:39.6003:19:39.60+02:07:1716:383.6
818BORYSIEWICZ Monika 3805Open Kobiet153K 17410:0003:19:40.1003:19:40.10+02:07:1716:383.6
819BRODOWSKI Mateusz 3001BEST BEASTSOpen Mężczyzn532M 64208:0003:19:49.7003:19:49.70+02:07:2716:393.6
820FIGURA Grzegorz 3131X TEAM SPECIAL FORCESOpen Mężczyzn533M 64308:3003:21:10.4503:21:10.45+02:08:4816:453.6
821RÓŻYCKA Hanna 3133Open Kobiet154K 17508:3003:21:52.7003:21:52.70+02:09:3016:493.6
822ZYWER Urszula 3051WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet155K 17608:1003:12:16.7003:22:04.00+02:09:4116:013.7
823WAGSTYL Mirela 3852Open Kobiet156K 17710:0003:29:25.1503:29:25.15+02:17:0217:273.4
824CIEPŁY Daniel 3810Open Mężczyzn534M 64410:0003:29:25.1503:29:25.15+02:17:0217:273.4
825SIERPIŃSKA Monika 3300Open Kobiet157K 17808:1503:29:34.4503:29:34.45+02:17:1217:273.4
826SIENKIEWUCZ Jakub 3101Open Mężczyzn535M 64508:1503:29:34.8503:29:34.85+02:17:1217:273.4
827PANEK Adrian 3838Open Mężczyzn536M 64610:0003:30:24.5503:30:24.55+02:18:0217:323.4
828CHOŁOMEK Krzysztof 3717Open Mężczyzn537M 64708:1503:32:05.3503:32:05.35+02:19:4217:403.4
829LIPIŃSKI Michał 3725Open Mężczyzn538M 64808:1503:39:12.5003:39:12.50+02:26:5018:163.3
830GÓRECKI Sebastian 3002CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn539M 64908:0003:50:04.1503:50:04.15+02:37:4119:103.1
831KACZMARCZYK Katarzyna 3659Open Kobiet158K 17909:3003:50:17.2503:50:17.25+02:37:5419:113.1
832WYCISŁO Dominik 3682Open Mężczyzn540M 65009:3003:50:17.6503:50:17.65+02:37:5519:113.1
833CHOŁOMEK Marek 3219HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn78M 65108:1503:52:15.7503:52:15.75+02:39:5319:213.1
834WOJCIECHOWSKA-CHOŁOMEK Ewa 3225HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Kobiet21K 18008:1503:52:24.1503:52:24.15+02:40:0119:223.1
835KOTAS Patrycja 3662Open Kobiet159K 18109:3003:55:00.1003:55:00.10+02:42:3719:353.1
836SURMAN Julia 3080SOCIOS SILESIAOpen Kobiet160K 18208:1003:45:56.9503:55:40.90+02:43:1818:493.2
837ZYCH Katarzyna 3037Open Kobiet161K 18308:1004:21:18.5004:30:25.90+03:18:0321:462.8
838KUCZKOWSKA Marta 3050WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet162K 18408:1004:20:50.2004:30:26.00+03:18:0321:442.8
839LECH Adam 3169Open Mężczyzn541M 65208:30   
840JANIC Tomasz 3228GRUBAS TEAMOpen Masters Mężczyzn79M 65310:30   
WARCHOŁ Grzegorz 3772MORSY NA KOKSIEOpen Mężczyzn10:00 DNF DNF--
Znaleziono 841 wynik(ów)