Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-06-09 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1694 |
Wystartowało : | 1589 |
Nie ukończyło : | 12 |
Ukończyło : | 1577 |
Na trasie : | 12 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:00 | 12:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 08:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_RMG 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ABRASHIN Nikolai | 5001 | 39RUS | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:27:37 | ||
2 | EFENDIEV Yuriy | 5003 | 39RUS | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:06:59 | ||
3 | TROSHKIN Sergei | 5004 | 39RUS | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:11:37 | ||
4 | KAIM Sebastian | 5005 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:10:21 | ||
5 | MILEWICZ Dariusz | 5006 | BOHAR PALETY RUNNERS | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:07:09 | ||
6 | BUGAŃSKI Damian | 5007 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:13:20 | ||
7 | GÓRECKI Sebastian | 5008 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:31:25 | ||
8 | KOZA Robert | 5009 | Carbon OCR Racing Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:11:02 | ||
9 | TARKOWSKI Dawid | 5010 | CrossElite | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:03:00 | ||
10 | SARZYŃSKI Arkadiusz | 5011 | CrossFit Stocznia | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:04:44 | ||
11 | DALKIEWICZ Dariusz | 5012 | CrossFit Susz | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:04:11 | ||
12 | SZARY Adam | 5015 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:24:19 | ||
13 | NIKIEL Dariusz | 5016 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:20:19 | ||
14 | DYKIER Krzysztof | 5017 | DominatorTeam | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:06:45 | ||
15 | WLAŹLAK Damian | 5018 | Droga Do Ultra | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:38:33 | ||
16 | MIZGALSKI Jacek | 5019 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:15:19 | ||
17 | LESZCZYŃSKI Daniel | 5020 | Dzikie Leszcze | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:09:14 | ||
18 | WOJEWÓDKA Krystian | 5021 | Etrans Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:04:32 | ||
19 | CHŁĄD Aleksander | 5022 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:02:53 | ||
20 | SZYMKOWIAK Arek | 5044 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:16:49 | ||
21 | ZAWISTOWSKI Jakub | 5045 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:04:31 | ||
22 | MORAWSKI Grzegorz | 5046 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:02:16 | ||
23 | KONARSKI Łukasz | 5047 | Kontener Formy | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:11:38 | ||
24 | KUMOROWSKI Rafał | 5048 | Kontener Formy | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:11:02 | ||
25 | ŁĘPICKI Mateusz | 5050 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:23:51 | ||
26 | MUSIAŁ Krzysztof | 5051 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:17:30 | ||
27 | KARCZEWSKI Adam | 5073 | SRK | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:08:22 | ||
28 | JASINSKI Grzegorz | 5074 | Stomil Training | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:26:56 | ||
29 | MILAN-SZYMAŃSKI Tadeusz | 5075 | Stomil Training | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:26:56 | ||
30 | KAMIŃSKI Maciej | 5076 | STOMILEX | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:26:34 | ||
31 | PRZYBYLSKI Maciej | 5078 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:26:46 | ||
32 | ANTCZAK Borys | 5079 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:11:26 | ||
33 | BAYGER Krystian | 5080 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:17:09 | ||
34 | SŁADEK Patryk | 5102 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:06:55 | |||
35 | GREC Klaudia | 5106 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 01:24:42 | ||
36 | WŁODARCZYK Jan | 5113 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:16:56 | ||
37 | FRANICA Mateusz | 5114 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:25:52 | ||
38 | POLIT Bartłomiej | 5115 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:16:14 | |||
39 | HANUSIAK Leszek | 5149 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:17:31 | ||
40 | BRANDT Arkadiusz | 5151 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:18:44 | ||
41 | BILIŃSKA Agata | 5201 | Barbell Power | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:58:06 | ||
42 | HOPA Martyna | 5203 | Barbell Power | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:57:56 | ||
43 | KIERAT Monika | 5204 | Barbell Power | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:57:57 | ||
44 | ZAGÓRSKA Katarzyna | 5205 | Barbell Power | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:57:59 | ||
45 | ZDUŃCZYK Sylwia | 5206 | Biosfera | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:38:33 | ||
46 | STANKIEWICZ Dawid | 5207 | Braciaki Dwa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:20:21 | ||
47 | SUPRUNOWICZ Oskar | 5208 | Braciaki Dwa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:20:22 | ||
48 | HURAS Michał | 5218 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:07 | ||
49 | MIZERA Robert | 5219 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:24:13 | ||
50 | PINKOWICZ Maciej | 5220 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:31:16 | ||
51 | RYGOŁ Janusz | 5221 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:38 | ||
52 | SIEDLIKOWSKI Krzysztof | 5222 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:03 | ||
53 | STACHOWICZ Estera | 5223 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:05 | ||
54 | STACHOWICZ Szymon | 5224 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:02 | ||
55 | BUDZISZ Rafał | 5225 | CHAŁUPY WELCOME TO | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:34 | ||
56 | KOPEĆ Bartosz | 5247 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:37:39 | ||
57 | KOSICKA Maria | 5248 | CrossFit Stocznia | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:54:15 | ||
58 | KOSICKI Grzegorz | 5249 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:54:14 | ||
59 | KOWALSKI Kamil | 5250 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:17:41 | ||
60 | KREFT Patryk | 5251 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:27:21 | ||
61 | KROPIDŁOWSKI Dawid | 5252 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:42:55 | ||
62 | KRZECZKOWSKA Joanna | 5253 | CrossFit Stocznia | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:54:15 | ||
63 | KRZECZKOWSKI Szymon | 5254 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:04 | ||
64 | MIŁOŚ Tomasz | 5276 | Gorillas OCR Family | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:20:31 | ||
65 | SIKORA Martyn | 5278 | Grube Truskawy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:06:32 | ||
66 | TALAGA Paweł | 5279 | Has... Has... | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:49:34 | ||
67 | STRZAŁKOWSKA Beata | 5280 | Has...Has... | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:49:32 | ||
68 | STRZAŁKOWSKI Daniel | 5281 | Has...Has... | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:49:33 | ||
69 | TALAGA Małgorzata | 5282 | Has...Has... | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:49:33 | ||
70 | MŁYNARCZYK Tatiana | 5284 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:31:10 | ||
71 | RZODKIEWICZ Tomasz | 5305 | Premium Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:34:06 | ||
72 | SĄGOLEWSKI Tomasz | 5306 | Premium Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:34:07 | ||
73 | GOŁĄB Witold | 5308 | RAJSPORT ACTIVE | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:29:16 | ||
74 | KOTAS Patrycja | 5309 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:02:04 | ||
75 | SPYCHALSKA Justyna | 5312 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:07:55 | ||
76 | ŁANOCHA Michał | 5334 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:31:10 | |||
77 | MAŁOLEPSZA Paulina | 5335 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:53:15 | |||
78 | OSTROWSKA-GÓRALCZYK Aneta | 5336 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:42:16 | |||
79 | RACKI Tomasz | 5338 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:45:11 | |||
80 | RAFIŃSKI Karol | 5339 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:20 | |||
81 | ROSA Tomasz | 5340 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:36:50 | |||
82 | SKLEPOWICZ Jacek | 5343 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:31:11 | |||
83 | DOMAGAŁA Mateusz | 5363 | BUNGEEKRAKOW | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:24 | ||
84 | GUZIK Maksymilian | 5364 | BUNGEEKRAKOW | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:13 | ||
85 | JUROK Bartłomiej | 5365 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:40:27 | ||
86 | JUROK Tomasz | 5366 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:40:27 | ||
87 | MARCINEK Marta | 5369 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:32:59 | ||
88 | CZECHOWSKI Konrad | 5371 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:45:43 | ||
89 | SYLDATK Adam | 5392 | PRONESTA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:29:41 | ||
90 | JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz | 5393 | PSM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:24:20 | ||
91 | KRUCZYK Damian | 5394 | PSM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:24:20 | ||
92 | ILCZYSZYN Julita | 5395 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:29:39 | ||
93 | NOWICKI Marcin | 5396 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:52 | ||
94 | SZCZECH Szymon | 5397 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:59 | ||
95 | PASTUSZKA Artur | 5398 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:42:37 | ||
96 | PINOCY Szymon | 5399 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:42:37 | ||
97 | SUDOŁ Jakub | 5423 | Witome Kaszebe! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:40:48 | ||
98 | GÓRZYŃSKI Bartosz | 5424 | Zdrofitowe Świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:37:50 | ||
99 | FUDALI Jerzy | 5426 | ZWYROLE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:37:37 | ||
100 | BOŚKA Patryk | 5428 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:47 | |||
101 | CHUSTECKI Michał | 5429 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:25:45 | |||
102 | KAMIENIARZ Adam | 5450 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:15 | |||
103 | KAMIENIARZ Patryk | 5451 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:19 | |||
104 | KAMIŃSKI Krzysztof | 5452 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:20 | |||
105 | KARASIŃSKI Przemysław | 5453 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:35:54 | |||
106 | KASZKUR Krzysztof | 5454 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:19:03 | |||
107 | KORZENIECKI Krzysztof | 5456 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:23:27 | |||
108 | KORZENIECKI Tomasz | 5457 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:23:26 | |||
109 | RÓŻYCKI Grzegorz | 5481 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:28:40 | |||
110 | RZĄDCA Grzegorz | 5482 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:22:48 | |||
111 | RZĄDCA Marcin | 5483 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:09:19 | |||
112 | SUCHECKA Lidia | 5484 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:53:15 | |||
113 | SZCZOTKA Piotr | 5486 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:28:35 | |||
114 | WAŻNY Łukasz | 5487 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:40:57 | |||
115 | WAŻNY Mateusz | 5488 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:40:58 | |||
116 | KŁODAWSKI Marek | 5511 | Dantom | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:45 | ||
117 | ŁABĘCKI Daniel | 5512 | Dantom | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:45 | ||
118 | LASKOWSKI Paweł | 5513 | Dantom | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:46 | ||
119 | GRZELAKOWSKA Agata | 5514 | Drużyna Jednorożca | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:45:42 | ||
120 | PAPIERNIAK Anna | 5515 | Drużyna Jednorożca | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:45:41 | ||
121 | WIÓREK Damian | 5537 | Lisy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:44:26 | ||
122 | WIT Krystian | 5538 | Lisy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:44:25 | ||
123 | KOWALEWSKI Emilian | 5539 | Młode Foki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:41 | ||
124 | SIDORKO Tomasz | 5540 | Młode Foki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:30 | ||
125 | KACZMARCZYK Monika | 5542 | Morsy Szczytno #RESET | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:50:38 | ||
126 | ROESKE Mariusz | 5566 | Strażaki | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:23:17 | ||
127 | RYBACZEK Karolina | 5568 | Tweety Gang | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:47:45 | ||
128 | RYBACZEK Krystian | 5569 | Tweety Gang | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:47:27 | ||
129 | LUDKIEWICZ Dawid | 5570 | Tygryski | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:30:26 | ||
130 | GODZIK Jakub | 5595 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:29:50 | |||
131 | IWASZKIEWICZ-GRZEŚ Dorota | 5596 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||||
132 | JAROSZEWSKI Paweł | 5597 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:14:50 | |||
133 | JEŻEWSKI Tomasz | 5598 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:35 | |||
134 | KLAWITTER Adrian | 5599 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:35:26 | |||
135 | KOŁECZEK Piotr | 5601 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:35:25 | |||
136 | KRUGER Dominik | 5603 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:22:35 | |||
137 | STASIEWICZ Grzegorz | 5624 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:19:58 | |||
138 | STAŚKIEWICZ Bartłomiej | 5625 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:05 | |||
139 | SZERSZEŃ Monika | 5626 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:29:46 | |||
140 | SZYPULSKI Mateusz | 5628 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:25 | |||
141 | TRZASKA Wojciech | 5629 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:36:02 | |||
142 | WITLIB Michał | 5630 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:33:45 | |||
143 | ZAKHARCHUK Vitalii | 5632 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:09:46 | |||
144 | KUNCEWICZ Małgorzata | 5653 | CrossElite | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:37:32 | ||
144 | KUNCEWICZ Szymon | 5654 | CrossElite | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:37:31 | ||
146 | LIPKE Krzysztof | 5655 | CrossElite | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:48 | ||
147 | LOOSE Anna | 5656 | CrossElite | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:28:11 | ||
148 | MALIUSHYTSKYI Oleksandr | 5657 | CrossElite | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:39:12 | ||
149 | PIEKUT Anna | 5658 | CrossElite | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:12:43 | ||
150 | POŁOMSKI Marcin | 5659 | CrossElite | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:32:32 | ||
151 | PUSZCZEWICZ Katarzyna | 5660 | CrossElite | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:38:59 | ||
152 | SZCZUREK Mateusz | 5683 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:36:02 | ||
153 | BUDA Mateusz | 5686 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:31:34 | ||
154 | KACZYŃSKI Mateusz | 5687 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:34:08 | ||
155 | GAJEWSKI Aleksander | 5711 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:17:26 | ||
156 | KAZUBOWSKI Marcin | 5712 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:28:19 | ||
157 | KETTLER Łukasz | 5713 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:17:26 | ||
158 | ŁUSIEWICZ Mateusz | 5714 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:23:33 | ||
159 | MUSZARSKI Jakub | 5717 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:28:19 | ||
160 | ANTOLIK Łukasz | 5718 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:21 | ||
161 | CZAPLARSKI Rafał | 5741 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:28:59 | |||
162 | DUDEK Paweł | 5742 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:14 | |||
163 | FILIP Kuba | 5743 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:27:09 | |||
164 | GRABUSIŃSKI Tomasz | 5745 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:30:07 | |||
165 | GRUNDKOWSKI Oskar | 5746 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:36:41 | |||
166 | JAKUBOWSKA Edyta | 5747 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:35:37 | |||
167 | MADEJ Janusz | 5760 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:14 | |||
168 | VASYLEVSKYI Oleksii | 5772 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:09:12 | |||
169 | WENTOWSKI Rafał | 5773 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:27:36 | |||
170 | WIŚNIEWSKI Mariusz | 5775 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:31:06 | |||
171 | WŁODARSKI Piotr | 5776 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:30:24 | |||
172 | WOJTASIK Natalia | 5777 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:02:08 | |||
173 | TRZONKOWSKI Robert | 5802 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:28:11 | ||
174 | MARKIEWICZ Maksymilian | 5806 | Lekki Bankiecik vol. 3 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:23 | ||
175 | CZAJA Łukasz | 5829 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:28:25 | |||
176 | DZIÓBEK Lech | 5830 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:37 | |||
177 | FILIPIAK Waldemar | 5831 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:19:53 | |||
178 | GIZIEWSKI Sebastian | 5832 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:17:06 | |||
179 | KOWNACKA Ewelina | 5833 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:29:06 | |||
180 | MONGIRD Bartosz | 5860 | Józefy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:20:10 | ||
181 | MAKAREWICZ Wiktor | 5861 | Kudłate Makarony | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:20:46 | ||
182 | DAJNOWICZ Marcin | 5862 | moizdrajcy.com | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:05 | ||
183 | GRUCHALA Grzegorz | 5887 | Seven invest | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:52 | ||
184 | PRYCZKOWSKI Andrzej | 5889 | Seven invest | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:52 | ||
185 | DRZEWOWSKA Marlena | 5916 | Tree Crew | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:25:31 | ||
186 | KOKOWSKI Mariusz | 5917 | Tree Crew | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:25:31 | ||
187 | ŁABASZEWSKI Mirosław | 5949 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:59 | |||
188 | SZOTOWICZ Sebastian | 5974 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:18:51 | |||
189 | WITKOWSKI Paweł | 5981 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:12:28 | |||
190 | JÓŹWIK Grzegorz | 6006 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:15:25 | ||
191 | KUDŁA Joanna | 6017 | Kudłate Makarony | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:20:53 | ||
192 | CZERKO Tomasz | 6063 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:38:33 | |||
193 | DERESZEWSKI Ziemowit | 6064 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:10:39 | |||
194 | MACKIEWICZ Emilia | 6095 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:59 | |||
195 | SZLIJA Sławomir | 6149 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:21:59 | ||
196 | JAROSIŃSKA Katarzyna | 6175 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:09:06 | ||
197 | MICHAŁOWSKI Michał | 6205 | TFP SPORT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:09:11 | ||
198 | KRAJEWSKA Magdalena | 6449 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:59:32 | ||
199 | WYPYCH Zbigniew | 6467 | WATAHA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
200 | SZYMASZEK Grzegorz | 6675 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
201 | MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna | 6758 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:53:15 | |||
202 | KAŹMIERCZAK Michał | 6767 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:22:03 | |||
203 | FRĄCZYK Jędrzej | 6770 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:38:41 | |||
204 | MALINOWSKA Katarzyna | 6771 | Oby nie ostatni | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:01:59 | ||
205 | SZCZUBEŁEK Tomasz | 6774 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:31:21 | |||
206 | JĘDROSZ Aleksandra | 6776 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:29:40 | ||
207 | DĄBROWSKI Bartosz | 6777 | ZWYROLE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:45:14 | ||
208 | BURAŚ Maja | 5230 | CrossFit Stocznia | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:45:57 | ||
209 | KIEŁCZYŃSKI Mikołaj | 5406 | SzopaTim | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:40:55 | ||
210 | KRAWCZYK Tomasz | 5035 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:51:39 | ||
211 | KRAWIECKI Mateusz | 5036 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:52:13 | ||
212 | MISIAK Przemysław | 5013 | CrossFit Susz | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:03:49 | ||
213 | GAGON Denis | 5014 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:57:19 | ||
214 | KĄKOL Kacper | 5023 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:52:26 | ||
215 | MATYJA Paweł | 5024 | FUN TEAM GSK | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:27:44 | ||
216 | WIERCIŃSKI Łukasz | 5025 | FUN TEAM GSK | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:27:44 | ||
217 | MICHAŁOWSKI Jacek | 5026 | G-TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:04:32 | ||
218 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 5028 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:02:43 | ||
219 | GOMULARZ Sebastian | 5030 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:13:31 | ||
220 | JANKOWIAK Piotr | 5031 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:16:55 | ||
221 | KAMIONKA Mateusz | 5032 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:07:07 | ||
222 | KORULCZYK Marcin | 5033 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:59:48 | ||
223 | KOZIOŁ Kamil | 5034 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:03:08 | ||
224 | KRYSZTOFIAK Damian | 5037 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:18:40 | ||
225 | KUBIESA Jakub | 5038 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:05:36 | ||
226 | ŁUCHNIAK Kuba | 5039 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:36:08 | ||
227 | MARCULA Emil | 5040 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:11:43 | ||
228 | PACIOREK Piotr | 5041 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:06:55 | ||
229 | SZCZĘCH Damian | 5042 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:16:55 | ||
230 | SZYMEL Jacek | 5043 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:11:05 | ||
231 | CAŁKA Krzysztof | 5052 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:27:25 | ||
232 | MARUSZEWSKI Marcin | 5053 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:56:23 | ||
233 | ORANKIEWICZ Krzysztof | 5054 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:07:23 | ||
234 | BURBUL Przemysław | 5055 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:11:03 | ||
235 | CHORWACKI Kamil | 5056 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:32:54 | ||
236 | MOKWA Sebastian | 5058 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:32:54 | ||
237 | CHMIELEWSKI Krzysztof | 5059 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:14:28 | ||
238 | CHOŁUJ Łukasz | 5062 | PWPW S.A. | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:05:28 | ||
239 | NIENADOWSKI Bartosz | 5063 | R.Ambo Druga Crew | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:11:53 | ||
240 | ŁAWRENCZUK Paweł | 5064 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:02:19 | ||
241 | PUCHACZ Michael | 5065 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:02:03 | ||
242 | WEJKNIS Krzysztof | 5066 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:11:50 | ||
243 | DĄBROWSKI Daniel | 5068 | RUN PRAGA TEAM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:53:15 | ||
244 | FIJALKOWSKI Kamil | 5069 | RUN PRAGA TEAM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:53:24 | ||
245 | PIOTROWSKI Grzegorz | 5070 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:59:54 | ||
246 | MACHURA Marcin | 5071 | SPEC INSTAL RUN | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:11:06 | ||
247 | KAZIMIERCZAK Paweł | 5072 | Sportera OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:17:20 | ||
248 | COTA Bartłomiej | 5081 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:13:54 | ||
249 | ŻYGADŁO Rafał | 5082 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:09:10 | ||
250 | CZAPRAN Marek | 5083 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:10:03 | ||
251 | PAŁDYNA Mateusz | 5088 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:01:46 | ||
252 | BĄK Piotr | 5089 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:58:55 | |||
253 | BORKOWSKI Bartłomiej | 5091 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:23:07 | |||
254 | FENDIUS Charlie | 5093 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:32:54 | |||
255 | FORNALSKI Irek | 5094 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:12:04 | |||
256 | GARBACZ Damian | 5095 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:23:48 | |||
257 | JEZIORSKI Paweł | 5096 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:15:44 | |||
258 | KAMINSKI Bernard | 5097 | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:09:20 | |||
259 | KANAWKA Grzegorz | 5098 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:02:46 | |||
260 | MICKIEWICZ Mateusz | 5100 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:06:47 | |||
261 | MRÓZ Zbigniew | 5101 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:31:32 | |||
262 | SPRAWKA Marta | 5116 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 01:13:41 | ||
263 | KURAŚ Beata | 5110 | xRunners | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 01:29:24 | ||
264 | BIEGAŃSKA Joanna | 5209 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:41:08 | ||
265 | BYKOWSKI Wojciech | 5210 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:16:15 | ||
266 | DENDRA Beata | 5211 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:31:26 | ||
267 | DENDRA Marcin | 5212 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:26:36 | ||
268 | DŁUGOSZEWSKA Aleksandra | 5213 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:05 | ||
269 | DYLUS Artur | 5214 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:02 | ||
270 | GACH Damian | 5215 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:09 | ||
271 | GAWLIKOWSKA Kinga | 5216 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:20:27 | ||
272 | GAWLIKOWSKA Renata | 5217 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:38:56 | ||
273 | GRZELA Daniel | 5226 | CHAŁUPY WELCOME TO | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:33 | ||
274 | BALCERZAK Marek | 5227 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:13:23 | ||
275 | BISZCZANIK Marcin | 5228 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:09 | ||
276 | BOMBICKI Patryk | 5229 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:10 | ||
277 | CIURAK Marcin | 5233 | CrossFit Stocznia | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:48 | ||
278 | DŁUGOŁĘCKI Adam | 5234 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:34:54 | ||
279 | DOLECKA Sandra | 5235 | CrossFit Stocznia | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:52:32 | ||
280 | DUDA Patryk | 5236 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:13 | ||
281 | GIL Małgorzata | 5237 | CrossFit Stocznia | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:10 | ||
282 | GOLUBSKI Krzysztof | 5238 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:09 | ||
283 | GRZEGORZEWSKI Grzegorz | 5239 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
284 | HETMAŃSKA Dominika | 5240 | CrossFit Stocznia | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:29:12 | ||
285 | HETMAŃSKI Bartosz | 5241 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:29:11 | ||
286 | JAWORSKI Łukasz | 5244 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:45:58 | ||
287 | JEGLIŃSKI Jarosław | 5242 | CrossFit Stocznia | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:36:49 | ||
288 | KASPERUK Kajetan | 5245 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:29:12 | ||
289 | KLEKOWIECKI Marek | 5246 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:06:05 | ||
290 | LESZKOWICZ Marcin | 5255 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:15 | ||
291 | LINDE Adrian | 5256 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:10 | ||
292 | MALEWSKI Andrzej | 5258 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:29:15 | ||
293 | MAŁKOWSKI Krzysiek | 5259 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:48 | ||
294 | MEYER Arkadiusz | 5260 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:18:16 | ||
295 | MIESZCZAŃSKI Wojciech | 5261 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:47 | ||
296 | MIKOŁAJCZYK Sławomir | 5262 | CrossFit Stocznia | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:35:57 | ||
297 | PYŚKO Tomasz | 5265 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:16:15 | ||
298 | SCIBOREK Mateusz | 5267 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:08 | ||
299 | SIKORSKA Weronika | 5268 | CrossFit Stocznia | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:52:32 | ||
300 | SIKORSKI Marcin | 5269 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:45:59 | ||
301 | SZAFRAŃSKA Emilia | 5270 | CrossFit Stocznia | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:14 | ||
302 | SZYMULA Kamil | 5271 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:37:39 | ||
303 | WIEDEHOEFT Katarzyna | 5272 | CrossFit Stocznia | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:42:56 | ||
304 | WOJTANIS Małgosia | 5273 | CrossFit Stocznia | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:09 | ||
305 | ZGÓRECKA-DOBRZYŃSKA Anna | 5275 | CrossFit Stocznia | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:35:56 | ||
306 | CYGAN Katarzyna | 5285 | Kontener Formy | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:52:01 | ||
307 | KOCHANEK Agata | 5286 | Kontener Formy | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:27:50 | ||
307 | KOCHANEK Paweł | 5287 | Kontener Formy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:27:52 | ||
309 | KRYŃSKI Michał | 5288 | kotyyy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:15 | ||
310 | KRZYŻANOWSKI Krzysztof | 5289 | kotyyy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:13 | ||
311 | KAŹMIERSKI Piotr | 5291 | NORDCITY | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:23:27 | ||
312 | JULIKOWSKI Karol | 5292 | Off-Road Runners Benefit Systems | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:41:00 | ||
313 | RYBAK Paulina | 5293 | Off-Road Runners Benefit Systems | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:40:58 | ||
314 | PERSZEWSKI Łukasz | 5294 | Ogrodnicy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:34:57 | ||
315 | BUNIEK Mateusz | 5296 | Patatas Bravas | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:38:55 | ||
316 | RUSZNICA Klaudia | 5297 | Patatas Bravas | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:38:58 | ||
317 | RUSZNICA Oliwia | 5298 | Patatas Bravas | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:38:57 | ||
318 | KWIATKOWSKA Alicja | 5299 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:10:09 | ||
319 | KWIATKOWSKI Kajetan | 5300 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:10:07 | ||
320 | WITEK Karol | 5302 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:13:30 | ||
321 | MACKIEWICZ Bogdan | 5303 | Premium Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:34:10 | ||
322 | OMIECZYŃSKI Piotr | 5304 | Premium Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:34:06 | ||
323 | WALKOWICZ Hubert | 5313 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:08:05 | ||
324 | KUCIAPSKI Adrian | 5314 | Ta Drużyna Jest Bez Nazwy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:52:01 | ||
325 | BIK Piotr | 5316 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:01 | |||
326 | BOSAK Robert | 5317 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:38 | |||
327 | CHORZELEWSKI Michał | 5318 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:52:30 | |||
328 | DAWIDOWICZ Mateusz | 5319 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:36:04 | |||
329 | DOBROWOLSKI Kamil | 5320 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:12 | |||
330 | DOMINA Andrzej | 5321 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:18:13 | |||
331 | EDEL Sebastian | 5322 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:01:07 | |||
332 | GODYCKA-ĆWIRKO Agnieszka | 5324 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:24:13 | |||
333 | GODYCKI-ĆWIRKO Andrzej | 5325 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:24:13 | |||
334 | GÓRALCZYK Łukasz | 5326 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:42:18 | |||
335 | HENCLIK-KONKOLEWSKI Karol | 5328 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:38:32 | |||
336 | JANIK Artur | 5329 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:18 | |||
337 | JASTRZĘBSKA Lidia | 5330 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:20:58 | |||
338 | KAMINSKI Jarosław | 5331 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:01:09 | |||
339 | KOSMALA Marcin | 5333 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:13:24 | |||
340 | SŁUPSKI Maciej | 5344 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:33:01 | |||
341 | WÓDCZAK Waldek | 5345 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:46 | |||
342 | DOŃCZEWSKI Jakub | 5347 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:25:49 | ||
343 | GOĆKIEWICZ Miron | 5348 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:23:19 | ||
344 | JÓSKOWSKI Lucjan | 5349 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:14:02 | ||
345 | JOSKOWSKI Marek | 5350 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:13:58 | ||
346 | BACH Tomasz | 5351 | Bimbo Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:29:02 | ||
347 | DEYK Paweł | 5352 | Bimbo Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:29:35 | ||
348 | KWIDZIŃSKI Marek | 5353 | Bimbo Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:40:58 | ||
349 | PAPIS Łukasz | 5356 | Bimbo Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:29:13 | ||
350 | WARKUSZ Rafał | 5357 | Bimbo Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:33:41 | ||
351 | WIŚNIEWSKI Michał | 5358 | Bimbo Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:40:47 | ||
352 | ZIEMANN Arkadiusz | 5359 | Bimbo Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:33:41 | ||
353 | GŁOWACKI Maciej | 5361 | Bite Ryle | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:31:18 | ||
354 | LISOWSKI Damian | 5362 | Bite Ryle | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:31:18 | ||
355 | GUTOWSKI Krzysztof | 5372 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:45:19 | ||
356 | SZYMANIK Marcin | 5373 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:45:21 | ||
357 | LENARCIK Łukasz | 5374 | Jak dzik w sosnę | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:45:41 | ||
358 | MISIEWICZ Łukasz | 5375 | Jak dzik w sosnę | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:31:33 | ||
359 | ZGRZEBA Karol | 5376 | Jak dzik w sosnę | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
360 | JABŁONKA Bartek | 5377 | Jelenie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:42:03 | ||
361 | LASOTA Jakub | 5378 | Jelenie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:42:04 | ||
362 | OKOŃ Adam | 5379 | Kaszubskie Agenty | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:14:03 | ||
363 | SZCZURASZEK Krzysztof | 5380 | Lekki Bankiecik vol. 3 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:23 | ||
364 | CZAPLA Jędrzej | 5382 | Ogrodnicy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:34:58 | ||
365 | KOZDÓJ Ewa | 5383 | OSWRiS | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:40:11 | ||
366 | HAWEL Rafał | 5386 | poRUNbani | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:29:39 | ||
367 | DUDZIAK Adrianna | 5388 | Prokuratura | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:53:16 | ||
368 | SZCZEPKOWSKI Szymon | 5389 | Prokuratura | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:53:16 | ||
369 | ROSZKOWSKI Marcin | 5391 | PRONESTA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:29:42 | ||
370 | ZABŁOCKI Piotr | 5403 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:28:00 | ||
371 | ZARĘBA Justyna | 5404 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:08:12 | ||
372 | JAKUBCZAK Paulina | 5405 | Sportera OCR Łódź | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:04:36 | ||
373 | RUDNIK Dariusz | 5407 | SzopaTim | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:16:37 | ||
374 | RUDNIK Pawel | 5408 | SzopaTim | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:29:44 | ||
375 | OGORZELEC Katarzyna | 5409 | TABREW | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:54:38 | ||
376 | PĘKALA Renata | 5410 | TABREW | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:54:38 | ||
377 | SIMONI-KRAMARZ Alicja | 5411 | TABREW | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:54:37 | ||
378 | BRZEZICKI Maciej | 5412 | TREC TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:39:11 | ||
379 | GORNOWICZ Marcin | 5413 | TREC TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:17:33 | ||
380 | MAKA Jarek | 5414 | TREC TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:39:12 | ||
381 | SKONIECKI Marcin | 5415 | TREC TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:39:05 | ||
382 | ZATORSKA Karolina | 5416 | TREC TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:27:38 | ||
383 | SPERZ Damian | 5417 | Turbo Emeryci | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:24:15 | ||
384 | WIĘCEK Krzysztof | 5418 | Turbo Emeryci | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:23:00 | ||
385 | SMIRNOW Piotr | 5419 | Tweety Gang | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:41:25 | ||
386 | WERA Konrad | 5420 | Tweety Gang | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:32:26 | ||
387 | FIUK Aleksander | 5437 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:29:31 | |||
388 | GADOWSKA Aleksandra | 5439 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:53:13 | |||
389 | GADOWSKI Paweł | 5440 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:53:13 | |||
390 | GROTH Leszek | 5444 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:29:32 | |||
391 | JABŁOŃSKA-MIDUCH Milena | 5445 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:40:55 | |||
392 | JAKUBCZYK Jarosław | 5446 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:27:15 | |||
393 | JARCZYK Wojciech | 5447 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:27:15 | |||
394 | JUDEK Łukasz | 5448 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:07:18 | |||
395 | KOWALSKI Adam | 5458 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:14:55 | |||
396 | LAMUS Patrycja | 5464 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:04:37 | |||
397 | ŁĘGOWSKI Maciej | 5465 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:35:54 | |||
398 | ŁUKASZEK Katarzyna | 5466 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:28:08 | |||
399 | ŁYSEK Tomasz | 5467 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:40:11 | |||
400 | MACHALSKI Grzegorz | 5468 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:37:36 | |||
401 | MACHULEC Sebastian | 5469 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:02:45 | |||
402 | MIDUCH Krzysztof | 5470 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:40:54 | |||
403 | NACHOWICZ Tomasz | 5472 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:32 | |||
404 | PABIN Paweł | 5473 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:15:15 | |||
405 | PATOKA Łukasz | 5474 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:48 | |||
406 | PIETRZAK Maciej | 5475 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:28:53 | |||
407 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 5489 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:18:39 | |||
408 | WOLAŃSKI Michał | 5490 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:34:36 | |||
409 | RAKOWSKI Przemysław | 5491 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:21:32 | ||
410 | BAKUŁA Mateusz | 5492 | Autopay | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:48 | ||
411 | MEYER Michał | 5493 | BARBIK Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:00 | ||
412 | GAWEŁ Małgorzata | 5495 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:43:40 | ||
413 | NOWAK Agnieszka | 5496 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:40:58 | ||
413 | NOWAK Tymoteusz | 5497 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:40:58 | ||
415 | STACHURSKA Marta | 5498 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:43:39 | ||
416 | SZCZĘSNA Edyta | 5499 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:40:57 | ||
417 | WTOREK Ilona | 5500 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:27:51 | ||
418 | WYGLĄDAŁA Michał | 5516 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:45:39 | ||
419 | LEWANDOWSKI Marek | 5517 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:40:21 | ||
420 | DZIEDZIC Bogusława | 5518 | Dziedzictwo | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:39:29 | ||
421 | DZIEDZIC Irek | 5519 | Dziedzictwo | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:39:30 | ||
422 | KLABISZ Agnieszka | 5520 | EKZ | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:36:02 | ||
422 | KLABISZ Lukasz | 5521 | EKZ | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:36:01 | ||
424 | KOPYDŁOWSKI Szymon | 5522 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:15 | ||
425 | GAWROŃSKI Artur | 5523 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:27:26 | ||
426 | MASTEJ Jakub | 5525 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:29:10 | ||
427 | ZAWILIŃSKI Mateusz | 5527 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:29:10 | ||
428 | BOCIĄGA-RÓŻYCKI Kamil | 5528 | Krakowskie Smogi | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
429 | RAŹNY Mikołaj | 5529 | Krakowskie Smogi | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:31:29 | ||
430 | BARCZEWSKI Krzysiek | 5530 | Lecimy Tutej | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:23:41 | ||
431 | BARCZEWSKI Łukasz | 5531 | Lecimy Tutej | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:23:45 | ||
432 | CHOJNOWSKI Rafał | 5532 | Lecimy Tutej | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:23:40 | ||
433 | JÓZEFIAK Mateusz | 5533 | Lekki Bankiecik vol. 3 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:26 | ||
434 | KOZICKI Paweł | 5535 | Lisy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:21:38 | ||
435 | SZOŁA Szymon | 5536 | Lisy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:44:26 | ||
436 | LEWANDOWSKI Przemysław | 5546 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:37 | ||
437 | PIŁAT Renata | 5368 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:26:50 | ||
438 | KARAŚ Sylwia | 5548 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:43:47 | ||
439 | MALISZEWSKA Agnieszka | 5549 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:48:29 | ||
440 | MATEJCZYK Artur | 5550 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:53 | ||
441 | MATEJCZYK Marcin | 5551 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:54 | ||
442 | DUDEK Konrad | 5553 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:15 | ||
443 | BRUŹDZIAK Mateusz | 5556 | Prokuratura | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:53:15 | ||
444 | CIEMAŁA Szczepan | 5560 | Speed Runners | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:41:18 | ||
445 | MOL Wojtek | 5561 | Speed Runners | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:41:17 | ||
446 | DETTLAFF Aleksandra | 5562 | Strażaki | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:23:17 | ||
447 | GĄSIOROWSKI Marcin | 5563 | Strażaki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
448 | HUMANOWSKI Maciej | 5564 | Strażaki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:23:18 | ||
449 | BUCZYŃSKA Karolina | 5575 | Żarta Wataha | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:44:39 | ||
450 | DUDANIEC Emilia | 5576 | Żarta Wataha | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:51:46 | ||
451 | GOLIŃSKI Łukasz | 5578 | Żarta Wataha | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:32:27 | ||
452 | KRZYŻANOWSKA Roksana | 5579 | Żarta Wataha | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:22:33 | ||
453 | KUJAWA Marlena | 5580 | Żarta Wataha | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:51:45 | ||
454 | MICHAŁOWSKA-DYMEK Joanna | 5582 | Żarta Wataha | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:44:39 | ||
455 | ADAMSKI Wojciech | 5586 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:35:25 | |||
456 | BAL Sebastian | 5587 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:30:17 | |||
457 | BARAN Katarzyna | 5588 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:47:45 | |||
458 | BETKA Filip | 5589 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:35:24 | |||
459 | CHMIELEWSKI Józef | 5590 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:27:16 | |||
460 | CIESIELSKI Przemysław | 5591 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:35:24 | |||
461 | CZARNIECKI Dominik | 5592 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:43:48 | |||
462 | DYCZKOWSKA Paulina | 5593 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:29:39 | |||
463 | GLIWIŃSKI Mateusz | 5594 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:37:46 | |||
464 | KRZYŻAGÓRSKI Radosław | 5604 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:37:18 | |||
465 | KUPREWICZ Grzegorz | 5605 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:25:32 | |||
466 | LAMPARSKI Bartłomiej | 5606 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:16:13 | |||
467 | LANGKAFEL Tomasz | 5607 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:15:40 | |||
468 | MATERNA Roman | 5610 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:14 | |||
469 | MORELOWSKA Maria | 5613 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:24:31 | |||
470 | MOSKAL Przemysław | 5614 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:17:46 | |||
471 | OBSTAWSKI Łukasz | 5617 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:18:16 | |||
472 | ORDON Dorota | 5618 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:45:40 | |||
473 | PASIOWIEC Krzysztof | 5619 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:07 | |||
474 | PAWLUKOWSKI Zbigniew | 5620 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:29:51 | |||
475 | PLUTA Grzegorz | 5621 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:17:31 | |||
476 | RUCKI Bartosz | 5622 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:26 | |||
477 | SAWICKI Maciej | 5623 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:46:31 | |||
478 | ŻEBIAŁOWICZ Marta | 5633 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:30:29 | |||
479 | ZINKA Maciej | 5634 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:05:09 | |||
480 | ŻURAWSKI Adrian | 5635 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:17:35 | |||
481 | JARCZYŃSKI Maciej | 5641 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:15 | ||
482 | CIUPKA Marta | 5642 | Benefit Systems Off-road Runners | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:26:57 | ||
483 | KAŹMIRSKI Krzysztof | 5643 | Benefit Systems Off-road Runners | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:26:57 | ||
484 | MIKLAS Jarek | 5644 | Benefit Systems Off-road Runners | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:26:55 | ||
485 | LENART Dariusz | 5645 | Beskid RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:35:44 | ||
486 | PORĘBNY Dominik | 5646 | Beskid RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:35:33 | ||
487 | CISKI Kamil | 5647 | Buła łokeć | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:35:04 | ||
488 | PASZKOWSKI Łukasz | 5648 | Buła łokeć | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:35:04 | ||
489 | ABRYSZYŃSKA Karolina | 5649 | CrossElite | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:35:33 | ||
490 | BIELECKI Tomasz | 5650 | CrossElite | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:23:46 | ||
491 | DEMBIŃSKA Alicja | 5651 | CrossElite | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:32:32 | ||
492 | KNITTER Marek | 5652 | CrossElite | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:32:32 | ||
493 | SZOSKA Sławomir | 5661 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:51 | ||
494 | SZULC Arkadiusz | 5662 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:38:23 | ||
495 | KOŁODZIEJCZYK Robert | 5667 | Doubletap | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:34:23 | ||
496 | BRUSKI Adam | 5669 | DZIKI 2017 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:21:22 | ||
497 | BRUSKI Michał | 5670 | DZIKI 2017 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:37 | ||
498 | LEMAŃCZYK Mateusz | 5671 | DZIKI 2017 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:27:12 | ||
499 | GRODZICKI Karol | 5673 | Extreme Onion Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:38:04 | ||
500 | HAPONIUK Michał | 5674 | Extreme Onion Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:33:08 | ||
501 | KĘDZIA Tomasz | 5675 | Extreme Onion Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:33:09 | ||
502 | CHODYRA Karol | 5678 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:29:09 | ||
503 | GUŚĆ Maciej | 5679 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:29:08 | ||
504 | BOROWIK Wojciech | 5680 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:31:13 | ||
505 | KRAKOWSKI Marcin | 5681 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:36:01 | ||
506 | WIDZIŃSKA Agnieszka | 5699 | Ninja Ludki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:35:36 | ||
507 | WIDZIŃSKI Daniel | 5700 | Ninja Ludki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:35:37 | ||
508 | WIDZIŃSKI Piotr | 5701 | Ninja Ludki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:35:42 | ||
509 | SHTYPULIAK Sergii | 5702 | Nordea | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:16:18 | ||
510 | DAKOWICZ Marek | 5706 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:32:15 | ||
511 | WERNIO Patryk | 5709 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:48 | ||
512 | BELLING Piotr | 5710 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:06:45 | ||
513 | CHOMCZYK Michal | 5719 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:25:55 | ||
514 | KRAJEWSKI Damian | 5720 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:25:55 | ||
515 | KAPUŚCIARZ Jakub | 5721 | Smokasyny | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:26:10 | ||
516 | STOPIAK Rafał | 5722 | Smokasyny | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:26:11 | ||
517 | ŁASKOWSKA Marzena | 5730 | wkurw_team | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:26:42 | ||
518 | ŁASKOWSKI Tomasz | 5731 | wkurw_team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:26:42 | ||
519 | KOWALSKI Marcin | 5734 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:31:12 | |||
520 | BIELAWSKI Karol | 5735 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:29:01 | |||
521 | BISTRAM Krzysztof | 5738 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:30:07 | |||
522 | BUJNOWSKI Kamil | 5739 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:37:28 | |||
523 | JANAS Rafał | 5748 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:35:37 | |||
524 | JĘDRZEJCZYK Adam | 5749 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:45:43 | |||
525 | KARPOWICZ Paweł | 5750 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:41:02 | |||
526 | KOS Michał | 5752 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:37 | |||
527 | KOWALEWSKI Waldemar | 5753 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:31:15 | |||
528 | KOZA Damian | 5754 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:36:40 | |||
529 | KUCHARSKI Bartosz | 5757 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:28:57 | |||
530 | KUTERA Konrad | 5758 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:28:58 | |||
531 | MAKULEC Krzysztof | 5761 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:37:29 | |||
532 | MIECZKOWSKA Anna | 5762 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:31:07 | |||
533 | NAEL Mart | 5763 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:56 | |||
534 | PAWLAK Krystyna | 5764 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:36:40 | |||
535 | PORĘBSKI Jarosław | 5765 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
536 | ZWIERZEWICZ Tomasz | 5780 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:31:03 | |||
537 | MATECKI Robert | 5782 | cyberRob Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:29:09 | ||
538 | GŁAZ Jacek | 5790 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:35:30 | ||
539 | ROMAŃCZUK Tomasz | 5809 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:30:03 | ||
540 | STOBIECKI Tomasz | 5836 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:13:37 | |||
541 | ŁUKIANIUK Paweł | 5841 | CyCe | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:21:00 | ||
542 | MARCZAK Piotr | 5842 | CyCe | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:21:06 | ||
543 | BRUDECKI Damian | 5922 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
544 | DWÓRZNIK Daniel | 5924 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:24:00 | |||
545 | GRZEGORZEWSKI Mariusz | 5929 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:17:03 | |||
546 | HOMAN Grzegorz | 5931 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:17 | |||
547 | KARP Krzysztof | 5938 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:59 | |||
548 | LEHMANN Dawid | 5952 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:45 | |||
549 | MORA Karol | 5957 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:18 | |||
550 | SOKOŁOWSKI Maciej | 5971 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:06 | |||
551 | WILCZEK Marcin | 5980 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:08 | |||
552 | GÓRSKI Grzegorz | 5991 | Calypso Team Suwałki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:18:12 | ||
553 | KULINKOWSKI Rafal | 5993 | Calypso Team Suwałki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:18:00 | ||
554 | ORŁOWSKI Kamil | 5994 | Calypso Team Suwałki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:17:59 | ||
555 | PIOTROWSKI Konrad | 6021 | LIFE IS BRUTAL AND FULL OF ZASADZKAS | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:11 | ||
556 | POLIKARSKI Wojciech | 6022 | LIFE IS BRUTAL AND FULL OF ZASADZKAS | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:12 | ||
557 | JERECZEK Anna | 6079 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:43:40 | |||
558 | PARULIS Kamil | 6102 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:19:16 | |||
559 | GAŁAN Barbara | 6161 | kojoty | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
560 | MICHROWSKI Sławomir | 6252 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:10:06 | |||
561 | KULIGOWSKA Małgorzata | 6390 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:59 | |||
562 | WILK Dorota | 6576 | Zabójcze Koszatniczki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
563 | KRÓL Przemysław | 5558 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:29:40 | ||
564 | STADNICKI Łukasz | 5559 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:20 | ||
565 | ZEMBRZUSKI Marcin | 5585 | Żarta Wataha | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:19:34 | ||
566 | MIROŃCZUK Piotr | 5612 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:29:41 | |||
567 | SZULC Monika | 5663 | CrossElite | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:38:22 | ||
568 | WALAS Damian | 5664 | CrossElite | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:23:42 | ||
569 | WRYK Kamila | 5665 | CrossElite | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:39:11 | ||
570 | WESOŁOWSKI Grzegorz | 5690 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:34:08 | ||
571 | OSTROWSKI Paweł | 5707 | Piątka team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:30:57 | ||
572 | LABUDA Adam | 5759 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:31:10 | |||
573 | KORNILUK Tomasz | 5060 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:03:09 | ||
574 | JAGODZIŃSKI Damian | 5085 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:26:55 | ||
575 | JELIŃSKI Mateusz | 5086 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 00:58:17 | ||
576 | LEJK Beniamin | 5087 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:02:45 | ||
577 | ŻUKOWSKA Aniela | 5108 | OUTDOOR TRAINING | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 01:18:00 | ||
578 | LINDE Patryk | 5257 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:00 | ||
579 | ROGOWSKA Agnieszka | 5301 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:59:32 | ||
580 | LITTWIN Mateusz | 5354 | Bimbo Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:40:47 | ||
581 | MICHALSKI Dawid | 5355 | Bimbo Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:33:41 | ||
582 | DASZCZYK Dawid | 5431 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:09:49 | |||
583 | DJEBAILI Farid | 5432 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:45:04 | |||
584 | STANULEWICZ Adrian | 5708 | Piątka team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:30:57 | ||
585 | KUBIAK Edyta | 5460 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:25:01 | |||
586 | PLUSKWA Jacek | 5476 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:49:40 | |||
587 | WASILEWSKI Wojciech | 5507 | CrossFit Susz | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:08 | ||
588 | DORAU Bartosz | 5434 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:02 | |||
589 | ERDMAŃSKI Karol | 5092 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:07:51 | |||
590 | GROCHOWSKI Grzegorz | 5327 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:55 | |||
591 | CHERNYSH Sergii | 5231 | CrossFit Stocznia | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:23:26 | ||
592 | CHŁĄD Mirella | 5232 | CrossFit Stocznia | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:10 | ||
593 | DMOCHOWSKA Maja | 5433 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:28:37 | |||
594 | LATOPOLSKI Piotr | 5099 | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:16:25 | |||
595 | RYŚ Marzena | 5150 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 01:23:10 | ||
596 | WIECZOREK Dariusz | 5104 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:23:07 | |||
597 | WIECZOREK Mateusz | 5105 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:15:37 | |||
598 | DOMIŃCZYK Przemysław | 5029 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:35:59 | ||
599 | OSIŃSKI Grzegorz | 6395 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:14:52 | |||
600 | KOTOMSKA Renata | 6086 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:36:32 | |||
601 | CĘCELEWSKI Jarosław | 6360 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:36:31 | |||
602 | TARAS Michał | 6051 | Szkoła Genialnego Żółwia | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:22 | ||
603 | JANKOWSKI Paweł | 6778 | Wakacje.pl - Classic | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:51:20 | ||
604 | GOLĘDZINOWSKI Paweł | 6074 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:27:06 | |||
605 | KRAUZE Paweł | 5835 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:42:07 | |||
606 | TUTAK Michał | 5880 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:37:28 | ||
607 | SZMELTER Michał | 5902 | Szybkie Stopy Grudziądz | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:24:36 | ||
608 | OBERTYN Tomasz | 6168 | Kołczu Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:26:30 | ||
609 | MAJEWSKA Katarzyna | 5609 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:52 | |||
610 | FAJST Marcin | 5501 | Celon | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:53:16 | ||
611 | WILCZEK Lukasz | 5774 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:37:58 | |||
612 | PUSZKO Krzysztof | 5584 | Żarta Wataha | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:51:54 | ||
613 | SMOLINSKI Andrzej | 6406 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:18:18 | |||
614 | MARUSZEWSKI Daniel | 5904 | Tasiemiec Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:03 | ||
615 | FLISIKOWSKI Tomek | 6369 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:24 | |||
616 | SZYMAŃSKI Dawid | 5975 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:36:03 | |||
617 | MURZYNIEC Adam | 5959 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:34:51 | |||
618 | DOLATA Jędrzej | 5857 | Jit Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:25:55 | ||
619 | POHLID-DODA Anna | 5504 | CrossFit Susz | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:43:19 | ||
620 | TEMPCZYK Wojtek | 5850 | Honorowi dawcy nasienia | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:44:33 | ||
621 | ROGALA Krystyna | 5505 | CrossFit Susz | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:43:12 | ||
622 | PAWELECZ Dawid | 6179 | Mirabelka | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:22:06 | ||
623 | DACIO Mirek | 6183 | MOST VALUABLE PLAYERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:14:32 | ||
624 | MURAT Krzysztof | 5616 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:51:36 | |||
625 | KŁOSOWSKI Karol | 5688 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:39:56 | ||
626 | PRADZYNSKI Jacek | 5966 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:25:27 | |||
627 | ZIEŃKOWSKI Dariusz | 6136 | AlterEgo Fitness Club Krasnystaw | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:19:30 | ||
628 | MIŁOWICKA Karolina | 5471 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:17:35 | |||
629 | AUGUSTYNIAK Mariusz | 5509 | CrossFit Team Susz | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:43:12 | ||
630 | PRAŻANOWSKI Damian | 6108 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:13:36 | |||
631 | GRYŻEWSKI Karol | 5543 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:53:19 | ||
632 | DĄBROWSKI Kamil | 5430 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:52:49 | |||
633 | AFTYKA Ania | 5573 | Żarta Wataha | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:51:46 | ||
634 | HINC Oskar | 5930 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:27:18 | |||
635 | KRYSZCZUK Piotr | 6089 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:28 | |||
636 | KAMIŃSKI Wojtek | 5704 | OPeracyjni | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:43:33 | ||
637 | OLSZAK Agnieszka | 5795 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:36:01 | ||
638 | MARUSZEWSKI Konrad | 5905 | Tasiemiec Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:03 | ||
639 | WIŚNIEWSKI Rafał | 6414 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:18 | |||
640 | JAGLIŃSKI Rafał | 6050 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:37:57 | ||
641 | LAUTENBACH Marcin | 5951 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:48 | |||
642 | ABRAMCZYK Marta | 5783 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:36:00 | ||
643 | JANCZEWSKI Marcin | 5792 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:20:08 | ||
644 | KUROWSKI Wojciech | 5571 | W&K | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:48:08 | ||
645 | KOLDUN Mateusz | 6082 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:24:26 | |||
646 | KAMIŃSKI Maciej | 5545 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:51 | ||
647 | BURLIŃSKI Piotr | 5923 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:50 | |||
648 | MEDERSKI Patryk | 5864 | Niezniszczalni 2019 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:36 | ||
649 | NOWICKA Elżbieta | 5583 | Żarta Wataha | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:51:46 | ||
650 | PAŁAŻY Nina | 5818 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:32:40 | ||
651 | BOBEL Krzysztof | 6203 | TFP SPORT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:16:56 | ||
652 | BĄCZKOWSKI Mateusz | 5849 | Honorowi dawcy nasienia | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:44:34 | ||
653 | WŁODARCZYK Maciej | 6212 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:20:27 | ||
654 | PAWŁASZEK Łukasz | 6218 | Trenuje z Marcinem | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:55:11 | ||
655 | KONDRACKI Krzysztof | 5907 | TERRAMAR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:35:27 | ||
656 | KUPRIANOWICZ Katarzyna | 5948 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:37:07 | |||
657 | MASZTALERZ Daniel | 5859 | Józefy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:31:25 | ||
658 | GRAJEWSKI Olgierd | 5443 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:17:36 | |||
659 | FALKOWSKA Alicja | 5577 | Żarta Wataha | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:51:52 | ||
660 | JÓZEFACIUK Marcin | 6240 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:25:00 | |||
661 | PRZYGODA Jakub | 5705 | OPeracyjni | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:43:34 | ||
662 | RÓŻEŃSKI Szymon | 6291 | Fitmania Olsztyn | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:06:50 | ||
663 | ZIELIŃSKI Łukasz | 5567 | Syty Kaban Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:31 | ||
664 | BĄBALICKI Sławomir | 6202 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:16:54 | ||
665 | WOJCIECHOWSKA Karina | 5982 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:36:49 | |||
666 | WITOS Rafał | 6762 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:52:00 | |||
667 | MYŚLIWIEC Kacper | 6254 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:20:15 | |||
668 | GAJEWIAK Agnieszka | 5441 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:52:49 | |||
669 | ŁOPATOWSKI Piotr | 5897 | Szalone Maciory | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:43:39 | ||
670 | KAMIŃSKI Marcin | 5692 | Melvit team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:52:53 | ||
671 | SZMAGLINSKI Dawid | 5908 | TERRAMAR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:35:26 | ||
672 | DREKO Krzysztof | 6222 | TURBOTEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:23:55 | ||
673 | PRZYBYŁOWSKI Mariusz | 5967 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:35:28 | |||
674 | GOLĘDZINOWSKA Marzena | 6073 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:27:05 | |||
675 | KUREK Andrzej | 6090 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:25:48 | |||
676 | WIELGUS Agnieszka | 5807 | OCR Stomil | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:40:57 | ||
677 | BORKOWSKI Damian | 5883 | Rozbiegamy Nowy Dwór | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:26:00 | ||
678 | PACZKOWSKI Mirosław | 5996 | CB163 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:35:43 | ||
679 | DANOWSKI Dawid | 6366 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:18 | |||
680 | ŚWIACKA Kasia | 5973 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:37:20 | |||
681 | BARTOSIK Tomasz | 6061 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:28:21 | |||
682 | STASZOWSKI Jakub | 5878 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:37:29 | ||
683 | FRONCZAK Agata | 5789 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:36:01 | ||
684 | LEWANDOWSKI Darek | 5953 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:27:17 | |||
685 | DOBROWOLSKI Radosław | 5894 | Szalone Maciory | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:43:40 | ||
686 | EKIERT Łukasz | 5435 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:43:24 | |||
687 | TAPEREK Mariusz | 5801 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:35:58 | ||
688 | FRĄCZEK Dariusz | 6235 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:19:25 | |||
689 | BIELA Grzegorz | 6207 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:21:35 | ||
690 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 5310 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:07:59 | ||
691 | GUMIELA Adam | 5685 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
692 | FISIAK Agnieszka | 6069 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:04:38 | |||
693 | ANDRZEJEWSKI Piotr | 5989 | Calypso Team Suwałki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:11 | ||
694 | BENKE Robert | 5921 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:37:07 | |||
695 | KRAUZE Jerzy | 5834 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:42:07 | |||
696 | SKRZESZEWSKI Tomasz | 5998 | CB163 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:35:43 | ||
697 | KOŁODZIEJSKA Marta | 5858 | Jit Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:25:55 | ||
698 | GOŁASZEWSKI Paweł | 6237 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:55:10 | |||
699 | PEPLIŃSKA Karolina | 5964 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:37:21 | |||
700 | LICHOTA Przemysław | 6092 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:25:45 | |||
701 | DĄBROWSKI Rafał | 6347 | Strefa Gladiatorów | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:45 | ||
702 | GAŁDA Maciej | 5895 | Szalone Maciory | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:43:41 | ||
703 | KUŚ Bartłomiej | 5461 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:52:48 | |||
704 | KŁOS Sebastian | 5813 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:31:34 | ||
705 | ZADZIMSKI Tomasz | 6124 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:28:21 | |||
706 | PUCKOWSKI Dawid | 5766 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:45:57 | |||
707 | WOJCIECHOWSKI Kacper | 6270 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:17:23 | |||
708 | SUSZEK Marcin | 5541 | Młode Foki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:50:39 | ||
709 | KNOT Martyna | 5875 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:37:21 | ||
710 | RZEWNICKI Marek | 6027 | Melvit team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:17:36 | ||
711 | KOŁTUN Agnieszka | 6083 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:24 | |||
712 | PIETRUSZKA Aneta | 6103 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:23 | |||
713 | CZERWIŃSKI Michał | 6233 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:08:13 | |||
714 | MARKIEWICZ Anna | 5384 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:05:56 | ||
715 | KUŚ Mariusz | 5463 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:52:48 | |||
716 | WOLCZYNSKI Seweryn | 5837 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:40:57 | |||
717 | PIETRZYKOWSKI Tomasz | 5810 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:44:50 | ||
718 | KUCZKOWSKA-ROZBICKA Anna | 5947 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:36:50 | |||
719 | STĘPIEŃ Paulina | 5797 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:28:01 | ||
720 | WISNIEWSKA Sylwia | 5508 | CrossFit Susz | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:55:13 | ||
721 | WYRODA Marcin | 6007 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:16:14 | ||
722 | REGUŁA Zbigniew | 6145 | CRAZY RUN | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:32:48 | ||
723 | SAZON Krzysztof | 5422 | Witome Kaszebe! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:52:01 | ||
724 | STANKIEWICZ Paweł | 5689 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:39:57 | ||
725 | GRABOWSKI Jakub | 5926 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:31:52 | |||
726 | SZWAJA Wojtek | 6409 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:11:23 | |||
727 | JASTRZĘBSKI Rafał | 5725 | The Shielders | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:50:03 | ||
728 | CHEŁSTOWSKI Aleksander | 6761 | Żarta Wataha | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:51:52 | ||
729 | ZIĘBA Michał | 5779 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:39:58 | |||
730 | LESZCZYŃSKI Damian | 6783 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:32:32 | |||
731 | KOSTECKI Mateusz | 5944 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:25:26 | |||
732 | ŁUKASIK Piotr | 6094 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:32 | |||
733 | KOWALEWSKI Marek | 6246 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:17:37 | |||
734 | KOTEWICZ Anna | 5822 | Stomil Training | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:40:57 | ||
735 | FRANKOWSKI Rafał | 6236 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:13:06 | |||
736 | GURZYŃSKA Anna | 5901 | Szybkie Stopy Grudziądz | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:24:37 | ||
737 | PIETRASZ Krzysztof | 6258 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:20:15 | |||
738 | ŚMIELAK Maksymilian | 6263 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:13:03 | |||
739 | KRAUZE Daniel | 5814 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:42:09 | ||
740 | TROJNACKI Bartosz | 6114 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:45 | |||
741 | ZAJĄC Paweł | 5840 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:37:23 | ||
742 | MURAT Jan | 5615 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:51:36 | |||
743 | MAJEWSKA Patrycja | 5547 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:52 | ||
744 | RUTKOWSKI Sławomir | 6109 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:25:47 | |||
745 | RAMIEGA Cezary | 6518 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:04:34 | |||
746 | TUREK Magdalena | 5879 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:37:28 | ||
747 | GARSKI Krzysztof | 6177 | Mirabelka | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:30:39 | ||
748 | MATUSIAK Grzegorz | 5955 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:27:14 | |||
749 | GIEJŁO Monika | 6014 | Kontener Formy | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:17:37 | ||
750 | ZABŁOTNY Kamil | 6206 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:25:11 | ||
751 | KUŚ Dominika | 5462 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:52:47 | |||
752 | BOBIŃSKI Krzysztof | 5726 | Wakacje.pl - Classic | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:51:21 | ||
753 | KORNACKA Agnieszka | 6084 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:31:43 | |||
754 | KUCHTA Pawel | 5946 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:57 | |||
755 | NIWIŃSKI Hubert | 5295 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:32:57 | ||
756 | KACPRZAK Artur | 5906 | TERRAMAR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:35:27 | ||
757 | PIEKARCZYK Bartosz | 6257 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:17:46 | |||
758 | KOWALIK Karol | 6088 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:42:08 | |||
759 | SCHULZ Jędrzej | 5876 | POGromcy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:27:10 | ||
760 | JASIŃSKI Paweł | 5243 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:11:28 | ||
761 | GÓRECKA Małgorzata | 5896 | Szalone Maciory | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:43:41 | ||
762 | GODLEWSKA Magdalena | 5502 | Cross Fit Team Susz | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:43:20 | ||
763 | DĄBROWSKI Robert | 6018 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:32:16 | ||
764 | PAŁKA Wojciech | 5682 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:37:56 | ||
765 | KARAŚ Adrian | 5077 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:26:44 | ||
766 | MIGDAŁ Krzysztof | 5572 | W&K | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:48:08 | ||
767 | BIELICKI Wojciech | 6174 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:20:07 | ||
768 | WOJCIECHOWSKA Magdalena | 6269 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:06:00 | |||
769 | NIEDBALSKI Filip | 6099 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:24:26 | |||
770 | MAKOWSKI Radomir | 5954 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:36:00 | |||
771 | BIELECKI Marcin | 5737 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:50:55 | |||
772 | SZNEJDER Anita | 5995 | Calypso Team Suwałki | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:35:12 | ||
773 | HORBACZ Dawid | 6178 | Mirabelka | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:22:02 | ||
774 | SIEWIOR Piotr | 5767 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:44:30 | |||
775 | JASIŃSKI Marcin | 6209 | Toyota Runmator | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:20:27 | ||
776 | PIETRUSZKA Grzegorz | 6259 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:12:39 | |||
777 | KOT Kamila | 5602 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:00:32 | |||
778 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 5385 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:05:51 | ||
779 | KOPACZ Paweł | 6003 | GDAŃSKIE LWY | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:25:42 | ||
780 | BOBKO Sławomir | 6208 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:21:37 | ||
781 | SZWEDOWICZ Grażyna | 6173 | Kyokushin Węgorzewo/ 11Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:15:20 | ||
782 | VOYTOVYCH Halyna | 5816 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:51:14 | ||
783 | MICHNA Łukasz | 5823 | Stomil Training | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:40:58 | ||
784 | PRĄDZYŃSKA-KOSTECKA Ewa | 5965 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:25:26 | |||
785 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 5311 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 02:08:03 | ||
786 | URBANEK Sylwia | 5903 | Szybkie Stopy Grudziądz | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:24:37 | ||
787 | KUKUŁ Michał | 6247 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:22:48 | |||
788 | REGUŁA Małgorzata | 6144 | CRAZY RUN | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:32:40 | ||
789 | SOKOŁOWSKA Agnieszka | 5506 | CrossFit Susz | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:43:14 | ||
790 | ZIELIŃSKI Andrzej | 5676 | FPJERDOL | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:51:19 | ||
791 | GĘBKA Bartłomiwj | 5744 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:46:03 | |||
792 | BIELECKA Karolina | 5736 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:50:55 | |||
793 | ANTOLIK Aneta | 5811 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:42:09 | ||
794 | CIESIELSKI Sebastian | 5346 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:44:53 | ||
795 | ZARZYCKI Maciej | 5881 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:37:28 | ||
796 | KOSTECKI Jakub | 5943 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:27:10 | |||
797 | MARECIK Dawid | 6154 | DZIKIE ZWIERZĘTA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:15:33 | ||
798 | WITKOWSKI Maurycy | 6020 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:32:16 | ||
799 | KALBRON Aleksander | 6241 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:19:25 | |||
800 | DRASZAWKA Łukasz | 5387 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:05:17 | ||
801 | JUŹWICKA Katarzyna | 5449 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:52:47 | |||
802 | NIWIŃSKA Kinga | 5808 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:32:54 | ||
803 | ARENDT Agnieszka | 5574 | Żarta Wataha | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:51:56 | ||
804 | ZAREMBA Marcin | 6416 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:14:12 | |||
805 | RYNIEC Dariusz | 6111 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:31:42 | |||
806 | KASPRZYCKI Karol | 5863 | Niezniszczalni 2019 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:39 | ||
807 | JEDYNAK Emil | 5935 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:37:26 | |||
808 | JANKOWSKI Mateusz | 5732 | Wściekłe Węgorze | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:51:21 | ||
809 | CEGIELSKI Marcin | 6032 | Morsy Szczytno #Reset | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:11 | ||
810 | GREŃ Andrzej | 6075 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:52 | |||
811 | WORONOWSKI Andrzej | 5778 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:43:34 | |||
812 | DRYPA Krzysztof | 6234 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:22:28 | |||
813 | ŁOSIN Marta | 6093 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:25:49 | |||
814 | GRZELAK Adam | 5884 | Rozbiegamy Nowy Dwór | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:26:01 | ||
815 | DREKO Anna | 6221 | TURBOTEAM | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:23:54 | ||
816 | BRODZIK Piotr | 5828 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:31:35 | |||
817 | NORWA Michał | 5815 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:51:14 | ||
818 | REGULSKA Ewa | 5477 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:05:17 | |||
819 | OZIMEK Jacek | 5877 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:37:27 | ||
820 | GRZEGORZEWSKI Kamil | 5928 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:31 | |||
821 | MOŁDRZYK Kinga | 5817 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:32:26 | ||
822 | KALNIUK Tomasz | 5557 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:49 | ||
823 | ŁĘPICKA Marta | 5608 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:55:14 | |||
824 | ZAWORA Szymon | 6126 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:16:44 | |||
825 | KAMIŃSKI Adam | 6081 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:13:16 | |||
826 | ŁOŃSKI Dariusz | 6004 | GDAŃSKIE LWY | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:25:42 | ||
827 | KAMIŃSKI Paweł | 5812 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:31:21 | ||
828 | KADYKAŁO Natalia | 5544 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:50 | ||
829 | SINICKI Jakub | 5890 | Seven invest | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:35:05 | ||
830 | GĄCEŻEWICZ Piotr | 5820 | Stomil Training | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:40:57 | ||
831 | UŁANOWICZ Przemysław | 6268 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:18:47 | |||
832 | LENDZISZEWSKI Tomasz | 5824 | ŚWIRY RUNMAGEDDON | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:31:23 | ||
833 | MICHALSKI Piotr | 6019 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:32:16 | ||
834 | LASKOWSKI Adrian | 6091 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:29:00 | |||
835 | MIKOŁAJEK Robert | 6211 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:21:35 | ||
836 | SAMBORSKA Małgorzata | 6035 | poRUNbani | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:25:04 | ||
837 | JAWORSKA Alicja | 6078 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:25:49 | |||
838 | KOWALCZYK Lukasz | 6087 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:25:40 | |||
839 | MIODUSZEWSKI Kamil | 5733 | Wściekłe Węgorze | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:51:20 | ||
840 | EJZYGMANN Karol | 6065 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:16:33 | |||
841 | TOMASZEWSKA Agata | 5978 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:36:49 | |||
842 | KISIEL Artur | 5838 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:57 | ||
843 | PRAWDZIK Adam | 6171 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:15:19 | ||
844 | KUNC Małgorzata | 5729 | Wakacje.pl - Classic | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:51:22 | ||
845 | CZARNOTTA Beata | 5503 | CrossFit Susz | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:55:14 | ||
846 | MICHALAK Magdalena | 5581 | Żarta Wataha | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:51:54 | ||
847 | MARCULA Michał | 6097 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:22:43 | |||
848 | SZYROKI Henryk | 5819 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:32:26 | ||
849 | WŁOSZEK Szymon | 6121 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:16:33 | |||
850 | KACZEROWSKA Monika | 5821 | Stomil Training | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:40:58 | ||
851 | DZIERŻAK Arkadiusz | 5787 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:44:40 | ||
852 | MAŁANOWSKI Marek | 6249 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:18:48 | |||
853 | NADOLSKI Szymon | 5960 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:30 | |||
854 | ZIELIŃSKI Piotr | 5677 | FPJERDOL | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:51:19 | ||
855 | PIOTROWSKI Robert | 6341 | Siem City | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:15:07 | ||
856 | FURGAŁA Piotr | 6184 | Odurzeni RUNmarichuaną | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:27:44 | ||
857 | SZAŁKOWSKA Agnieszka | 6159 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:28:55 | ||
858 | KĘMPIŃSKI Adrian | 6242 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:27:45 | |||
859 | LANGE Katarzyna | 5853 | Iron Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:46:58 | ||
860 | JAROŃSKA Aneta | 5855 | Iron Woman Trójmiasto | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:46:59 | ||
860 | MATYSIAK Grzegorz | 5854 | Iron Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:46:56 | ||
862 | MATUK Dawid | 6250 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:32:22 | |||
863 | WOŁYNIEC Piotr | 6122 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:15:41 | |||
864 | DOBRZENIECKI Rafał | 6781 | Iron Woman Trójmiasto | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:47:01 | ||
865 | SZYBKA Wojciech | 6053 | Szybcy | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:32:14 | ||
866 | SZYBKA Tomasz | 6052 | Szybcy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:32:15 | ||
867 | SZAŁKUCKA Karolina | 5723 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:44:34 | ||
868 | GARCIA Dan | 5693 | Nav Lodz | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:49:48 | ||
869 | FORNALCZYK Maciej | 5691 | ŁódzkieCiacha | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:44:33 | ||
870 | KOKOCIŃSKI Bartosz | 5694 | Nav Lodz | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:49:50 | ||
871 | SPRYSZYNSKI Grzegorz | 5696 | Nav Lodz | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:49:50 | ||
871 | MARZEC Łukasz | 5695 | Nav Lodz | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:49:50 | ||
871 | ZALEWSKI Jacek | 5698 | Nav Lodz | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:49:49 | ||
874 | TWARDOWSKI Łukasz | 5697 | Nav Lodz | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:49:49 | ||
875 | MURAWSKI Arkadiusz | 5958 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:42:27 | |||
876 | IMIŃSKI Piotr | 6238 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:24:56 | |||
877 | SPECJALSKI Piotr | 6264 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:24:57 | |||
878 | CYWIŃSKI Marcin | 6232 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:25:50 | |||
879 | MOLUS Artur | 6302 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:15:18 | ||
880 | CZPAK Daniel | 6157 | Gangusy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:32:07 | ||
881 | OFIARA Kamil | 6158 | Gangusy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:32:08 | ||
882 | BARYŁKIEWICZ Jakub | 6779 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:32:28 | |||
883 | KIEŁPIŃSKI Piotr | 5940 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:42:27 | |||
884 | PIEPIÓRKA Krzysztof | 6180 | Mirabelka | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:30:42 | ||
885 | FISUN Oleksandr | 6070 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:27:52 | |||
886 | SKOWROŃSKI Bartosz | 5768 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:00:07 | |||
887 | DOMSKI Bartosz | 6176 | Mirabelka | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:30:39 | ||
888 | OSOWSKA Justyna | 5899 | Szalone Maciory | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:49:56 | ||
889 | SMOLINSKI Jaroslaw | 5103 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:02:53 | |||
890 | PIETROŃ Monika | 5111 | Lemon Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 01:55:19 | ||
891 | AVILOV Vitalii | 5002 | 39RUS | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:16:27 | ||
892 | SZYLKA Justyna | 6763 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:08:33 | |||
893 | WITKOWSKI Marek | 6120 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:36:00 | |||
894 | MICKIEWICZ Paweł | 6170 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:29:54 | ||
895 | MICKIEWICZ Grażyna | 6169 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:29:51 | ||
896 | ZAJĄC Wojciech | 6125 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:36:00 | |||
897 | MIKOŁAJCZYK Adam | 5637 | #teamGrażynki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:56:59 | ||
898 | PIECHURA Justyna | 5638 | #teamGrażynki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:57:02 | ||
899 | SERAFIN Klaudia | 5640 | #teamGrażynki | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:57:05 | ||
900 | PTYCIA Małgorzata | 5639 | #teamGrażynki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:57:03 | ||
901 | TARASZKIEWICZ Aleksandra | 5976 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:46:08 | |||
902 | HORYD Adam | 5932 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:46:07 | |||
903 | RADKIEWICZ Mateusz | 5969 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:46:08 | |||
904 | HORYD Magda | 5933 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:46:08 | |||
905 | TARASZKIEWICZ Michał | 5977 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:46:08 | |||
906 | ZYCH Zbyszek | 6544 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:02 | ||
907 | KACZOR Marcin | 6543 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:08 | ||
908 | KNOPIK Łukasz | 6129 | #blues brothers# | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:32:50 | ||
909 | WALCZAK Wojciech | 6182 | Mirabelka | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:30:43 | ||
910 | CZARNECKA Daria | 5636 | #teamGrażynki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:57:00 | ||
911 | RYMSZEWICZ Tomasz | 6172 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:29:51 | ||
912 | GALASHEVSKII Aleksandr | 6273 | 39RUS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:31 | ||
913 | KRAS Karolina | 5756 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:02:02 | |||
914 | SZNEIDROWSKA Agnieszka | 5798 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:46:58 | ||
915 | ŚLAWSKI Nikodem | 6181 | Mirabelka | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:30:43 | ||
916 | NOWACZYK Patryk | 6394 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:20:50 | |||
917 | GERASIMOV Denis | 6274 | 39RUS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:29 | ||
918 | BOGDANOV Andrei | 6272 | 39RUS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:31 | ||
919 | SADOWSKI Grzegorz | 6011 | JANUSZE OCR | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:36:40 | ||
920 | WIERZBICKI Dariusz | 6012 | JANUSZE OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:36:40 | ||
921 | BAJSAROWICZ Zuzanna | 5839 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:43:22 | ||
922 | IHNATOWICZ Łukasz | 5934 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:43:23 | |||
923 | DOMZAŁA Paweł | 6013 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:35:50 | ||
924 | CHWIN Piotr | 5986 | Batalion S7 Gdynia | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:35:51 | ||
925 | KACZOR Anna | 6015 | Kontener Formy | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:35:52 | ||
926 | SOBIECKA Edyta | 6016 | Kontener Formy | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:35:53 | ||
927 | KURCZEWSKA Sylwia | 6009 | JANUSZE OCR | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:36:43 | ||
928 | CIMASZKIEWICZ Jakub | 6008 | JANUSZE OCR | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:36:43 | ||
929 | ZOZULA Artur | 6131 | #blues brothers# | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:32:12 | ||
930 | CZEKAŁA Krzysztof | 6047 | River Style Hotel Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:35:59 | ||
931 | RYBICKI Marcin | 6403 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:55 | |||
932 | STĘPNIEWSKI Tomasz | 6143 | Bractwo Biegowe BGK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:30:41 | ||
933 | KACZOR Katarzyna | 6080 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:39:43 | |||
934 | BANASZEK Łukasz | 6476 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:17:11 | |||
935 | OLECH Patryk | 6010 | JANUSZE OCR | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:36:44 | ||
936 | PRZEDPEŁSKI Mariusz | 6130 | #blues brothers# | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:32:13 | ||
937 | BIELECKI Darek | 6128 | #blues brothers# | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:32:16 | ||
938 | NIEKURZAK Krzysztof | 5870 | OKAS Gdynia | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:41:54 | ||
939 | RAJSKA-NIEKURZAK Joanna | 5871 | OKAS Gdynia | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:41:40 | ||
940 | ŁĄDKOWSKI Wojciech | 5868 | OKAS Gdynia | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:41:53 | ||
941 | SĘDROWSKI Krystian | 6348 | Sunday Runners | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:20:38 | ||
942 | WRÓBLEWSKI Karol | 6349 | Sunday Runners | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:20:37 | ||
942 | JOWSA Arkadiusz | 6622 | Sunday Runners | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:20:37 | ||
944 | KSIĘŻOPOLSKA Małgorzata | 6160 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:32:16 | ||
945 | CHUDZIK Karol | 5865 | No niestety | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:58 | ||
946 | MICHAŁOWSKI Kuba | 5867 | No niestety | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:59 | ||
947 | MOSKOT Krzysztof | 5869 | OKAS Gdynia | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:41:42 | ||
948 | KOWALSKA Aleksandra | 5866 | No niestety | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:59 | ||
949 | DĄBROWSKA Kinga | 5990 | Calypso Team Suwałki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:41:37 | ||
950 | KANIA Michał | 5937 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:26 | |||
951 | KOCIEMBA Małgorzata | 5942 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:22 | |||
952 | KOCIEMBA Karolina | 5941 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:26 | |||
953 | BANACZKOWSKA Marta | 5825 | Wilk Trenuje | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:54:53 | ||
954 | GŁADYSZ Marcin | 5826 | Wilk Trenuje | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:54:53 | ||
954 | SZURPIT Michał | 6780 | Armony | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:54:53 | ||
956 | BANACZKOWSKI Tomasz | 5784 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:54:58 | ||
957 | WEBER Patryk | 6026 | LUDKI JAGÓDKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:51:56 | ||
958 | WIŚNIEWSKA Anna | 5872 | OKAS Gdynia | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
959 | ANDRZEJEWSKI Maciej | 6028 | MiBM NIGDY STOP! | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:38:39 | ||
960 | BARTNICKI Mikołaj | 6029 | MiBM NIGDY STOP! | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:38:39 | ||
961 | KMIECIAK Justyna | 6031 | MiBM NIGDY STOP! | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:38:38 | ||
962 | BODUS Rafał | 6030 | MiBM NIGDY STOP! | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:38:39 | ||
963 | WEBER Jakub | 6025 | LUDKI JAGÓDKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:51:57 | ||
964 | RUCZEWSKA Klaudia | 6024 | LUDKI JAGÓDKI | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:51:56 | ||
965 | WIŚNIEWSKI Gerard | 5873 | OKAS Gdynia | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
966 | DMITRZAK Dominik | 6023 | LUDKI JAGÓDKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:52:02 | ||
967 | BERNAT Dorian | 6477 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:19:04 | |||
968 | MACHOWSKI Arkadiusz | 6506 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:19:04 | |||
969 | GAWOŁEK Łukasz | 6204 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:31:34 | ||
970 | KUTA Dominika | 5112 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 01:55:18 | ||
971 | SZULC Szymon | 5912 | TheDzbanners | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:05 | ||
972 | ORDAKOWSKI Filip | 5910 | TheDzbanners | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:06 | ||
973 | SKÓRA Przemek | 5970 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:43:23 | |||
974 | WASIK Karol | 6201 | Studenty EIT03 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:37:48 | ||
975 | NARLOCH Kacper | 6200 | Studenty EIT03 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:37:45 | ||
976 | BAJSAROWICZ Marta | 5919 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:43:23 | |||
977 | BORECKI Mikołaj | 6199 | Studenty EIT03 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:37:47 | ||
978 | KRZYWICKI Leszek | 5992 | Calypso Team Suwałki | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:41:34 | ||
979 | WILK Karolina | 6711 | Kontener Formy | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:35:53 | ||
980 | SOCHA Maciej | 6522 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:16:36 | |||
981 | GLEGOŁA Dominik | 6486 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:16:36 | |||
982 | GÓRECZNY Rafał | 6371 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:38 | |||
983 | POPIELA-KUKUŚ Katarzyna | 6058 | WATAHA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:45:36 | ||
984 | KUKUŚ Rafał | 6056 | WATAHA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:46:08 | ||
985 | SKOCZEK Anna | 6059 | WATAHA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:48:23 | ||
986 | PAWLACZEK Anna | 6057 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:45:35 | ||
987 | CABAŁA Marcin | 5785 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:59:16 | ||
988 | KREFT Adam | 6388 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:26:19 | |||
989 | MONTWIŁŁ Zuzanna | 5909 | TheDzbanners | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:04 | ||
990 | TYMIŃSKI Bartosz | 5914 | TheDzbanners | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:05 | ||
991 | WOJTALA Weronika | 5915 | TheDzbanners | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:04 | ||
992 | SZYNKIEWICZ Julia | 5913 | TheDzbanners | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:07 | ||
993 | RESZETOW Marta | 5911 | TheDzbanners | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:06 | ||
994 | WŁODARCZYK Paweł | 6305 | Łomża Hardcore Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:30:22 | ||
995 | KREFT Łukasz | 5888 | Seven invest | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:03 | ||
996 | WYCZYŃSKA Bożena | 6337 | PUMA_Starogard | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:20:27 | ||
997 | JELEŃ Monika | 6335 | PUMA_Starogard | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:20:28 | ||
998 | KOSSECKI Michał | 6336 | PUMA_Starogard | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:19:01 | ||
999 | BESSER Tomasz | 6195 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:35:46 | ||
1000 | OGRODOWICZ Jacek | 5852 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:44:10 | ||
1001 | WRÓBLEWSKI Łukasz | 6768 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:43:43 | |||
1002 | MARKOWSKI Piotr | 5874 | Pennywise team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:53:02 | ||
1003 | SZAROW Paulina | 5494 | Bestie OCR Legionowo | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:00:40 | ||
1004 | SŁONIEWSKA Monika | 6315 | Nordea IT Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:39 | ||
1005 | RAPACKI Szymon | 6313 | Nordea | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:41 | ||
1006 | CHOMICKI Dominik | 6314 | Nordea IT Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:37 | ||
1007 | BRZOSTOWSKI Michał | 6479 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:21:29 | |||
1008 | ROHDE Łukasz | 6401 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:44 | |||
1009 | KOCZUR Agnieszka | 6463 | Toyota Runmator | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1010 | SAWICKI Dariusz | 6196 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:35:46 | ||
1011 | RAMUTKOWSKI Zbigniew | 6260 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:38:47 | |||
1012 | RYBAKOWICZ Grzegorz | 6261 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:38:46 | |||
1013 | PATRA Katarzyna | 6256 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:29:18 | |||
1014 | MUSZALSKI Maciej | 6253 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:29:17 | |||
1015 | ŻEBROWSKI Daniel | 6296 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:32:29 | ||
1016 | RYBARKIEWICZ Mateusz | 6520 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:18:15 | |||
1017 | LESZCZYŃSKI Marcin | 6248 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:29:18 | |||
1018 | CHYLIŃSKI Bartek | 5057 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:18:13 | ||
1019 | GRUBKAJTYS Henryk | 6375 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:48 | |||
1020 | PLEWKA Daniel | 6398 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:48 | |||
1021 | BARTOSIEWICZ Dominik | 6358 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:50 | |||
1022 | PYŻANOWSKI Mariusz | 6570 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:12:49 | ||
1023 | PEŁECHATY Paweł | 6328 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:31:54 | ||
1024 | LACKOWSKI Piotr | 5950 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:13 | |||
1025 | PRYMULA Sylwester | 5337 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
1026 | CZAJKOWSKI Kamil | 6363 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:28:02 | |||
1027 | FIGÓRSKI Paweł | 6368 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:28:03 | |||
1028 | WARDZIŃSKI Patryk | 6412 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:44 | |||
1029 | ŚWIĘTOŃ Przemysław | 6228 | Wataha Eko-Buldożerów | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:29:32 | ||
1030 | JACEWICZ Karol | 6225 | Wataha Eko-Buldożerów | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:29:19 | ||
1031 | JABŁOŃSKI Kamil | 5983 | Armia z Wesołkowa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:36:38 | ||
1032 | SŁUPSKI Artur | 5984 | Armia z Wesołkowa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:36:37 | ||
1033 | WIERZBOWSKI Jacek | 5985 | Armia z Wesołkowa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:36:38 | ||
1034 | CHOŁOTA Sylwia | 5740 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:13:52 | |||
1035 | FARON Tomasz | 6068 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:46:48 | |||
1036 | RUCKA Alicja | 6402 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:26:07 | |||
1037 | PODGÓRCZYK Paweł | 6104 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:46:50 | |||
1038 | NOWICKA Dominika | 5961 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:41:10 | |||
1039 | JONIEC Patrycja | 5936 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:41:10 | |||
1040 | OPYRCHAŁ Adam | 5962 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:41:10 | |||
1041 | DANILUK Mateusz | 6365 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:29:26 | |||
1042 | BALAWEJDER Katarzyna | 6197 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:36:41 | ||
1043 | CHMIELEWSKI Mateusz | 6198 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:36:41 | ||
1044 | KIDAWA Grzegorz | 6166 | Kołczu Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:46:13 | ||
1045 | LUBISZEWSKA Karolina | 6450 | Positive Freaks Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:22:25 | ||
1046 | JABŁOŃSKI Miłosz | 6378 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:26:07 | |||
1047 | HORĘZGA Dorota | 5851 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:00:34 | ||
1048 | MUCHA Robert | 5882 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:01:29 | ||
1049 | WASILUK Mateusz | 5979 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:01:29 | |||
1050 | SOBOCIŃSKI Andrzej | 6283 | Fit Move Rumia | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:31:45 | ||
1051 | HEIDER Kamil | 6377 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:33:55 | |||
1052 | PIKUL Gabor | 6427 | DamyRadęTeam!#2 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:25:50 | ||
1053 | WIŚNIEWSKA Dorota | 6119 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:55:57 | |||
1054 | HOFFMANN Daniel | 6076 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:55:57 | |||
1055 | PETRUS Karolina | 5893 | STG Katowice | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:57:51 | ||
1056 | LASKA Radosław | 6391 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:30:01 | |||
1057 | LACKOWSKI Kamil | 5846 | Hakunamatata | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:51:26 | ||
1058 | KRÓLIKOWSKA Agnieszka | 6167 | Kołczu Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:45:31 | ||
1059 | KYSILKA Vit | 6586 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:14:19 | |||
1060 | SIERUGA Michał | 6405 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:49 | |||
1061 | GOŁOŚ Patryk | 5845 | Hakunamatata | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:51:26 | ||
1062 | WRONIAK Dariusz | 5848 | Hakunamatata | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:51:27 | ||
1063 | BRZYCHCY Grzegorz | 6357 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:06:35 | |||
1064 | JAKUBIAK Paweł | 6303 | Liski Chytruski | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:33:39 | ||
1065 | PIOTROWSKI Grzegorz | 5847 | Hakunamatata | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:51:37 | ||
1066 | LIWIŃSKI Andrzej | 6132 | 1on1 Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:43:43 | ||
1067 | OLSZAK Wioleta | 6255 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:43:43 | |||
1068 | MATYSIAK Anna | 6251 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:43:43 | |||
1069 | TŁOKIŃSKI Krzysztof | 6267 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:43:55 | |||
1070 | MAĆKOWIAK Karolina | 6034 | poRUNbani | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:53:13 | ||
1071 | NIEDZIAŁKOWSKI Bartłomiej | 6304 | Liski Chytruski | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:33:39 | ||
1072 | KOWALSKI Piotr | 6033 | poRUNbani | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:53:13 | ||
1073 | SZOŁTYSIK Rafał | 5886 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:57:50 | ||
1074 | KOZANKO Karol | 6386 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:21:25 | |||
1075 | GŁAZ Magdalena | 5791 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:59:18 | ||
1076 | SZMAGAJ Dawid | 6135 | ALKOTERROR | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:43:06 | ||
1077 | PORĘBA Paweł | 6134 | ALKOTERROR | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:43:07 | ||
1078 | ABRATKIEWICZ Anna | 6133 | ALKOTERROR | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:42:26 | ||
1079 | PASTERNAK Joanna | 6189 | PZU Sport Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:45:55 | ||
1080 | KOSIACKI Karol | 6188 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:45:53 | ||
1081 | PISZCZEK Łukasz | 6155 | DZIKIE ZWIERZĘTA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:31:43 | ||
1082 | SZKUDLAREK Marcin | 6156 | DZIKIE ZWIERZĘTA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:31:42 | ||
1083 | KOSTECKI Filip | 6153 | DZIKIE ZWIERZĘTA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:31:43 | ||
1084 | MAZUREK Aneta | 5956 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:00:41 | |||
1085 | ADAMOWICZ Marcin | 5918 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:01:28 | |||
1086 | PETRUS Dominika | 5885 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:57:50 | ||
1087 | FARON Karolina | 6067 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:46:48 | |||
1088 | WOŹNIAK Bernadeta | 5631 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:13:52 | |||
1089 | KLIMKIEWICZ Dorota | 5600 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:13:53 | |||
1090 | MIKSA Paulina | 5611 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:13:52 | |||
1091 | KOZŁOWSKA Katarzyna | 6387 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:31:11 | |||
1092 | LORENS Kacper | 6392 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:37:26 | |||
1093 | BANNACH Karol | 6628 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:17 | |||
1094 | DEC Paweł | 6481 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:23:44 | |||
1095 | KACZOROWSKI Dominik | 6500 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:23:44 | |||
1096 | GREŃ Szymon | 6374 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:35:14 | |||
1097 | JUSIEL Przemysław | 6547 | Dziki z Banqsoftu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:20 | ||
1098 | JEDLECKI Mikolaj | 6584 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:14:03 | |||
1099 | MADANY Magdalena | 6096 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:52:17 | |||
1100 | MATUSIEWICZ Anna | 6098 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:52:16 | |||
1101 | FURMAŃSKA Karolina | 6071 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:52:17 | |||
1101 | WAŁOWSKA Justyna | 6116 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:52:14 | |||
1103 | SOBCZAK Szymon | 6113 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:52:16 | |||
1104 | KURZĄTKOWSKI Konrad | 6318 | Pan tu nie stał | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:43:16 | ||
1105 | MINCER Piotr | 6509 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:32:20 | |||
1106 | CHOIŃSKI Bartłomiej | 6578 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:21:28 | |||
1107 | JASŁOWSKI Igor | 6381 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:32:51 | |||
1108 | FARON Dawid | 6066 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:46:48 | |||
1109 | KOROLCZUK Małgorzata | 6085 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:46:49 | |||
1110 | ROGOWICZ Marek | 6400 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:36:39 | |||
1111 | PAWLIKOWSKA Iwona | 6396 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:36:39 | |||
1112 | GROMADKA Łukasz | 6150 | DamyRadęTeam!#2 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:35:52 | ||
1113 | JAKUBCZAK Maciej | 6151 | DamyRadęTeam!#2 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:35:55 | ||
1114 | WILCZYŃSKI Mateusz | 6152 | DamyRadęTeam!#2 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:35:53 | ||
1115 | RADZIKOWSKA Beata | 6289 | fitcasco | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:37:38 | ||
1116 | MATŁOKA Małgorzata | 6287 | fitcasco | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:37:38 | ||
1117 | STRACH Martyna | 5972 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:53:03 | |||
1118 | PAZIEWSKI Łukasz | 5963 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:53:02 | |||
1119 | GRĘBSKI Aleksander | 5927 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:53:05 | |||
1120 | KOŁPAK Magdalena | 6350 | X- FORCE TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:34:39 | ||
1121 | MARGIELEWICZ Agnieszka | 6345 | STG LIPSK X-FORCE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:34:34 | ||
1122 | MICHALAK Przemysław | 6351 | X- FORCE TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:34:34 | ||
1123 | DUKIEWICZ Dariusz | 6367 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:32:58 | |||
1124 | KOZŁOWSKI Przemysław | 6344 | STG LIPSK X-FORCE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:34:39 | ||
1125 | CZUBAK Michał | 6364 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:28:00 | |||
1126 | MARGIELEWICZ Tomasz | 6346 | STG LIPSK X-FORCE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:34:39 | ||
1127 | LEŃSKI Marcin | 6503 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:28:09 | |||
1128 | URBANIAK Filip | 6115 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:52:23 | |||
1129 | JANUŚ Maciej | 6077 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:52:23 | |||
1130 | NOWACKI Adam | 6320 | Pan tu nie stał | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:53:19 | ||
1131 | WOJCIECH Kuba | 6531 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:29:16 | |||
1132 | BOCZULA Marek | 6317 | Pan tu nie stał | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:53:19 | ||
1133 | WĘGRZYN Adam | 6413 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:32:58 | |||
1134 | WOŚKOWIAK Sebastian | 6331 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:41:56 | ||
1135 | CZECHOWSKI Marcin | 6322 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:43:17 | ||
1136 | KASZUB Marcin | 6325 | PERI SPARTAN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:42:52 | ||
1137 | KUBIS Marcin | 6389 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:32:51 | |||
1138 | GRUŹLEWSKA Patrycja | 6376 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:36:31 | |||
1139 | ŻARCZYŃSKI Błażej | 6415 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:36:27 | |||
1140 | TUŁODZIECKI Patryk | 6411 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:36:29 | |||
1141 | PIETRZAK Paulina | 6397 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:40:18 | |||
1142 | SZYMAŃSKA Sylwia | 5799 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:54:04 | ||
1143 | WIELEBA Monika | 5803 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:54:03 | ||
1144 | KLAWIKOWSKA Agnieszka | 6147 | CrossElite | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:50:42 | ||
1145 | CHMIELEWSKI Karol | 6361 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:40:18 | |||
1146 | SAWCZUK Paweł | 6227 | Wataha Eko-Buldożerów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:46:36 | ||
1147 | MISIOWIEC Paulina | 6226 | Wataha Eko-Buldożerów | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:46:34 | ||
1148 | TÁNCZOS Weronika | 5800 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:54:02 | ||
1149 | BUDZIŃSKI Sebastian | 6224 | Wataha Eko-Buldożerów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:46:15 | ||
1150 | BUDZIŃSKA Urszula | 6223 | Wataha Eko-Buldożerów | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:46:14 | ||
1151 | KLAWIKOWSKI Michał | 6148 | CrossElite | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:50:40 | ||
1152 | FILIPEK Carolina | 5788 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:54:03 | ||
1153 | ŻUCHOWSKI Jacek | 5805 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:54:17 | ||
1154 | BRONOWICKA Katarzyna | 6146 | CrossElite | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:50:16 | ||
1155 | SITEK Damian | 6424 | CF Częstochowa | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:31:38 | ||
1156 | JANOWSKA Żaneta | 6239 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:52:34 | |||
1157 | TKACZENKO Martyna | 6266 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:52:33 | |||
1158 | GUŹLIŃSKI Damian | 6582 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:26:33 | |||
1159 | MALISZEWSKI Kamil | 6588 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:26:33 | |||
1160 | KOWALIK Kamil | 6422 | CF Częstochowa | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:31:37 | ||
1161 | NAWROCKI Marcin | 6510 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:32:03 | |||
1162 | PUDA Rafał | 6517 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:32:02 | |||
1163 | GIBAŁA Adrian | 6485 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:29:43 | |||
1164 | CURYŁO Norbert | 6579 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:22:28 | |||
1165 | MOREK Katarzyna | 6429 | Dzieci Kukurydzy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:29:53 | ||
1166 | SZULC Aleksandra | 5891 | SilniMocą | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:56:04 | ||
1167 | ŻYGOWSKA Paulina | 5892 | SilniMocą | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:56:04 | ||
1168 | PĘCZKOWSKI Marcin | 6428 | Dance Team & Friends | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:30:37 | ||
1169 | KUBERA Paweł | 5844 | GetResponse Warriors | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:18 | ||
1170 | KULIKOWSKA Ilona | 6298 | Jakoś się doturlam | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:35:08 | ||
1171 | KORDEK Adrian | 6297 | Jakoś się doturlam | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:35:09 | ||
1172 | KĘPCZYŃSKI Mateusz | 6383 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:35:08 | |||
1173 | WALASZCZYK Konrad | 6530 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:30:02 | |||
1174 | BOĆKOWSKI Paweł | 6478 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:30:02 | |||
1175 | RYCHLEWSKI Marcin | 6404 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:36:08 | |||
1176 | KLIMCZUK Tomasz | 6585 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:26:49 | |||
1177 | JĘDRZEJEWSKI Tomasz | 6495 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:35:29 | |||
1178 | KOTARSKI Tomasz | 6471 | Zdrofitowe Świry | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:29:44 | ||
1179 | JAWORSKI Tomasz | 6382 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:40:20 | |||
1180 | MAJSZYK Damian | 6301 | Jakoś się doturlam | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:38:12 | ||
1181 | LAMPARSKI Piotr | 6300 | Jakoś się doturlam | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:38:15 | ||
1182 | LAMPARSKI Łukasz | 6299 | Jakoś się doturlam | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:38:14 | ||
1183 | MARUSZAK Karolina | 6472 | Zdrofitowe Świry | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:29:43 | ||
1184 | GÓRAK Maciej | 6470 | Zdrofitowe Świry | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:29:42 | ||
1185 | GAWLIK Łukasz | 6559 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:24:57 | ||
1186 | MIKULSKI Feliks | 6569 | Przywidz | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:25:29 | ||
1187 | MIKULSKI Arkadiusz | 6568 | Przywidz | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:25:29 | ||
1188 | KUBAS Michał | 6560 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:23:20 | ||
1189 | JÓZEFOWSKI Tobiasz | 6037 | Pustaki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:47:02 | ||
1190 | BUGAJSKA Magdalena | 6036 | Pustaki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:47:02 | ||
1191 | POCHEĆ Radosław | 6039 | Pustaki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:47:01 | ||
1192 | MIKOŚ Łukasz | 6038 | Pustaki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:47:02 | ||
1193 | STANEK Małgorzata | 6040 | Pustaki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:47:01 | ||
1194 | NOWAK- ORLIKOWSKI Kacper | 6511 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:23:00 | |||
1195 | FRĄCKOWIAK Jacek | 6323 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:42:58 | ||
1196 | OCHMAŃSKI Cyprian | 6512 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:32:23 | |||
1197 | GRZELAK Edgar | 6488 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:36:18 | |||
1198 | SZYMAŃSKA Izabela | 6527 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:36:19 | |||
1199 | BAGROWSKI Przemysław | 6475 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:32:47 | |||
1200 | KAMECKI Krystian | 6729 | Rossmann | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:32:47 | ||
1201 | BABINA Anna | 6054 | tarantula | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:00:30 | ||
1202 | SATCHITANAND Sai | 6782 | tarantula | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:00:30 | ||
1203 | JEDLECKI Kacper | 6583 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:19:05 | |||
1204 | MAZUR Karolina | 6280 | DuduśTeam | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:45:04 | ||
1205 | BAFIA Piotr | 6277 | DuduśTeam | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:45:04 | ||
1206 | LIK Damian | 6278 | DuduśTeam | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:45:04 | ||
1207 | FIGURSKI Łukasz | 6483 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:35:28 | |||
1208 | MAZUR Bartłomiej | 6279 | DuduśTeam | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:45:05 | ||
1209 | ZARĘBSKI Karol | 6465 | Ulubione piwo? Następne! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:32:54 | ||
1210 | KARPAŁA Kamil | 6324 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:38:09 | ||
1211 | RUDUCHA Piotr | 6591 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:28:43 | |||
1212 | LUDZIEJEWSKI Arnold | 6326 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:42:52 | ||
1213 | MAJKOWSKI Łukasz | 6327 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:42:32 | ||
1214 | SAWICKI Gabor | 6667 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:06:36 | |||
1215 | MASHUKOV Andrei | 6419 | 39rus | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:31:56 | ||
1216 | KUTSAKOV Viktor | 6418 | 39RUS | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:31:55 | ||
1217 | KANAEV Vladimir | 6417 | 39RUS | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:32:11 | ||
1218 | PINDEL Piotr | 6620 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:12:05 | ||
1219 | FRANIAK Łukasz | 6446 | MOST VALUABLE PLAYERS | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:29:29 | ||
1220 | LATO Michał | 6448 | MVP'S | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:29:28 | ||
1221 | KOŁTONOWSKA Agnieszka | 6432 | Gniewianie | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:42:13 | ||
1222 | BORRIS Łukasz | 6293 | Gniewianie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:42:13 | ||
1223 | ŚWIERCZ Łukasz | 6526 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:32:26 | |||
1224 | JÓZEFIAK Szymon | 6497 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:32:24 | |||
1225 | JĘDRZEJEWSKI Jacek | 6494 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:35:31 | |||
1226 | LICZBIK Oskar | 6505 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:33:51 | |||
1227 | STELMACH Krzysztof | 6524 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:33:55 | |||
1228 | SLOWINSKI Piotr | 6787 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:40:11 | |||
1229 | SŁOWIŃSKA Anika | 6786 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:40:12 | |||
1230 | KACZMAREK Arkadiusz | 6499 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:32:34 | |||
1231 | WOJAS Maciej | 6474 | Żółwie ninja | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:31:24 | ||
1232 | PRZEŹDZIAK Anna | 6515 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:33:49 | |||
1233 | KABUŁA Ziemowit | 6498 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:33:51 | |||
1234 | POSIEWKA Jacek | 6107 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:56:46 | |||
1235 | MATYSIAK Jakub | 6186 | Orangetheory Fitness Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:52:39 | ||
1236 | NASSALSKA Ula | 6187 | Orangetheory Fitness Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:52:43 | ||
1237 | JASTRZĘBSKI Mateusz | 6185 | Orangetheory Fitness Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:52:42 | ||
1238 | STASINIEWSKI Adam | 6523 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:36:17 | |||
1239 | ULANICKI Mikołaj | 6528 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:36:17 | |||
1240 | KLUGE Wiktoria | 6048 | Różowe Tygryski | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:56:06 | ||
1241 | MŁODAWSKI Jakub | 6049 | Różowe Tygryski | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:56:06 | ||
1242 | BOGUSKI Adam | 6577 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:28:32 | |||
1243 | SZCZYPIOR Michał | 6457 | Sii Gdańsk | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:40:47 | ||
1244 | RZEPECKI Mateusz | 6456 | Sii Gdańsk | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:40:48 | ||
1245 | KOPACZEWSKI Lukasz | 6502 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:40:48 | |||
1246 | EKIERT Andrzej | 6482 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:30:00 | |||
1247 | HABIB Johnny | 6492 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:30:01 | |||
1248 | GOLANOWSKI Mateusz | 6487 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:30:00 | |||
1249 | STASZEWSKI Adrian | 6343 | Słodkie Kotki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:47:16 | ||
1250 | LENARTOWICZ Maciej | 6438 | Katocław | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:36:20 | ||
1251 | OLSZEWSKI Grzegorz | 6288 | fitcasco | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:47:31 | ||
1252 | GDANIEC Dariusz | 6230 | Whiskey Tango | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:55:38 | ||
1253 | BUJALSKA Małgorzata | 6229 | Whiskey Tango | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:55:39 | ||
1254 | ERWIN Karolina | 6285 | fitcasco | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:47:31 | ||
1255 | BŁACHUT Michalina | 6284 | fitcasco | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:47:29 | ||
1256 | SAGANOWSKI Arkadiusz | 6290 | fitcasco | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:47:30 | ||
1257 | KNOP Jarosław | 6286 | fitcasco | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:47:31 | ||
1258 | KILKA Dorota | 6437 | Katocław | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:36:20 | ||
1259 | KIELISIAK Marek | 5793 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:54:10 | ||
1260 | ZYCH Piotr | 6534 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:32:26 | |||
1261 | RACHWALSKI Wojciech | 5968 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:56:25 | |||
1262 | ZABROCKI Jakub | 6334 | PolishOwls | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:40:46 | ||
1263 | WONTORSKI Piotr | 6533 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:30:27 | |||
1264 | WONTORSKI Mateusz | 6532 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:30:28 | |||
1265 | PUCHAWSKI Maciej | 6516 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:30:27 | |||
1266 | KONDRATÓW Filip | 6384 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:44:34 | |||
1267 | ŁABAS Wojciech | 6473 | Żółwie ninja | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:37:24 | ||
1268 | FLOHR Mateusz | 6332 | PolishOwls | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:40:46 | ||
1269 | BUJWID Kasia | 6458 | Słodkie Kotki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:47:20 | ||
1270 | KORCZYK Łukasz | 6342 | Słodkie Kotki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:47:18 | ||
1271 | CYBULA Krystian | 6362 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:44:34 | |||
1272 | PASZEK Dawid | 6599 | CStore | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:17:16 | ||
1273 | PODLIPSKI Artur | 6282 | Fit Move Rumia | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:51:24 | ||
1274 | JURKOW Pawel | 6546 | DrużynaOtok! | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:42:01 | ||
1275 | BURDZY Magdalena | 6545 | DrużynaOtok! | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:42:02 | ||
1276 | DROZD Mateusz | 6354 | Zabiegani Amatorzy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:41:26 | ||
1277 | RUTKOWSKI Patryk | 6355 | Zabiegani Amatorzy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:41:26 | ||
1278 | DOMBROWSKI Szymon | 6353 | Zabiegani Amatorzy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:41:25 | ||
1279 | ŚWIĘCH Michał | 6408 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:41:35 | |||
1280 | LENARCZYK Łukasz | 6043 | Ratole | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:56:12 | ||
1281 | SIUDA Rafał | 6045 | Ratole | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:55:35 | ||
1282 | IWANIUK Zosia | 6042 | Ratole | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:56:12 | ||
1283 | BAZAL Maja | 6041 | Ratole | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:56:11 | ||
1284 | TANDEK Mikołaj | 6046 | Ratole | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:55:36 | ||
1285 | MAJKOWSKI Piotr | 6340 | Rydwan Zagłady | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:42:57 | ||
1286 | BAJZERT Filip | 6627 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:17:29 | |||
1287 | SIKORSKI Piotr | 6592 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:31:28 | |||
1288 | SINGER Krzysztof | 6276 | DiverseExtremeTeam | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:31:39 | ||
1289 | KĘPA Sebastian | 6338 | Rydwan Zagłady | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:42:58 | ||
1290 | MAJKOWSKA Alicja | 6339 | Rydwan Zagłady | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:42:57 | ||
1291 | SINKIEWICZ Arkadiusz | 6668 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:11:33 | |||
1292 | GAŁAN Tomasz | 6162 | kojoty | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:00:17 | ||
1293 | ZAJĄC Paweł | 6165 | kojoty | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:00:44 | ||
1294 | MICHALAK Daniel | 6163 | kojoty | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:00:39 | ||
1295 | ZAJĄC Magdalena | 6164 | kojoty | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:00:45 | ||
1296 | SKWARSKI Dawid | 6784 | Pan tu nie stał | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:54:36 | ||
1297 | BISKUPSKI Karol | 6231 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:50:20 | |||
1298 | SZYMCZYK Agnieszka | 6265 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:50:22 | |||
1299 | ŚMIERZYŃSKI Maciej | 6615 | LOS CADETES | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:21:54 | ||
1300 | LEWANDOWSKI Mateusz | 6642 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:19:14 | |||
1301 | KĘSICKI Michał | 6501 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:32:27 | |||
1302 | BURNUS-RYCHLEWSKA Agnieszka | 6567 | POWER TRAINING | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:28:02 | ||
1303 | PACH Anna | 6426 | CrossFit Częstochowa | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:44:31 | ||
1304 | PACH Katarzyna | 6423 | CF Częstochowa | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:44:31 | ||
1305 | WOJTASIK Babara | 6425 | CF Częstochowa | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:44:32 | ||
1306 | BOGUSZ Rafał | 6566 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:28:02 | ||
1307 | MAJEWSKI Damian | 6619 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:19:18 | ||
1308 | URYSZEK Mateusz | 6529 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:32:28 | |||
1309 | STANKIEWICZ Monika | 6407 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:50:38 | |||
1310 | PRUSIK Katarzyna | 6399 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:50:38 | |||
1311 | JANKOWSKA Karina | 6379 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:50:38 | |||
1312 | MIKOŁAJCZYK Michał | 6275 | Deloitte Adventure Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:41:34 | ||
1313 | ZIELINSKI Tomasz | 6421 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:44:38 | ||
1314 | BOCIANOWSKA Justyna | 6420 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:44:37 | ||
1315 | CHARYTONIK Adrian | 6631 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:17:16 | |||
1316 | GWIZDAŁA Adam | 6491 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:38:16 | |||
1317 | ZAWISTOWSKI Konrad | 6626 | www.ikonka.com.pl | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:24:29 | ||
1318 | KAPICA Wojciech | 5061 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:34:21 | ||
1319 | HOLIK Dariusz | 6435 | Holmar | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:44:30 | ||
1320 | PACH Krzysztof | 6513 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:44:30 | |||
1321 | KOTAS Tomasz | 6436 | Holmar | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:44:31 | ||
1322 | MELKOWSKA Monika | 6433 | Hero Box Świecie | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:38:10 | ||
1323 | GERKE Lucyna | 6484 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:38:12 | |||
1324 | DOMBROWSKI Dawid | 6352 | Zabiegani Amatorzy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:41:26 | ||
1325 | PIOTROWSKI Krzysztof | 6514 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:30:29 | |||
1326 | STASZEWSKI Damian | 6356 | Zabiegani Amatorzy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:41:29 | ||
1327 | JĘDRASZCZYK Tomasz | 6639 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:12:36 | |||
1328 | CHOJECKI Grzegorz | 6480 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:35:31 | |||
1329 | SOBOLEWSKA Aleksandra | 6521 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:35:31 | |||
1330 | RATAJSKI Przemek | 6519 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:35:31 | |||
1331 | KLAMAN Katarzyna | 6700 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1332 | GENDEK Ewelina | 6072 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:56:53 | |||
1333 | WIECZOREK Kamila | 6117 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:56:53 | |||
1334 | WOJTASIEWICZ Łukasz | 6565 | Neptun | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:34:53 | ||
1335 | SKRZESZEWSKI Przemysław | 5997 | CB163 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:39:31 | ||
1336 | GWARA Patryk | 6490 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:41:00 | |||
1337 | KRÓLIK Sylwester | 6310 | NA LAJCIE TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:55 | ||
1338 | KRÓLIK Anna | 6309 | NA LAJCIE TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:57 | ||
1339 | NOWAK Marzana | 6311 | NA LAJCIE TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:59 | ||
1340 | SKELNIK Kornelia | 6312 | NA LAJCIE TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:54 | ||
1341 | BOIKE Przemesław | 6308 | NA LAJCIE TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:53 | ||
1342 | BOIKE Grzegorz | 6307 | NA LAJCIE TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:50 | ||
1343 | MELKOWSKI Robert | 6434 | Hero Box Świecie | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:38:07 | ||
1344 | JAWOROWSKA Magdalena | 6493 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:46:10 | |||
1345 | DUDEK Krzysztof | 6775 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:46:09 | |||
1346 | ŚWIĘCZKOWSKA Marzanna | 6525 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:46:09 | |||
1347 | WNUK Marta | 6765 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:40:40 | |||
1348 | ŻYŚKO Radosław | 6536 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:36:29 | |||
1349 | ŁUCZAK Radosław | 6587 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:40:37 | |||
1350 | WYRZYKOWSKI Dariusz | 6464 | Trenuje z Marcinem | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:11:39 | ||
1351 | ZACIEWSKI Marcin | 6220 | Trenuje z Marcinem | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:55:55 | ||
1352 | ŁOSIŃSKA Iwona | 6217 | Trenuje z Marcinem | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:55:43 | ||
1353 | JUSZCZUK Janusz | 6215 | Trenuje z Marcinem | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:55:41 | ||
1353 | JAKUBIEC Monika | 6214 | Trenuje z Marcinem | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:55:41 | ||
1355 | POZAUC Piotr | 6219 | Trenuje z Marcinem | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:55:45 | ||
1356 | KOSCIUK Joanna | 6216 | Trenuje z Marcinem | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:55:42 | ||
1357 | GUROWSKA Iwona | 6213 | Trenuje z Marcinem | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:55:53 | ||
1358 | ŁABUĆ Krzysztof | 6453 | POTOKOWIANIE | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:46:44 | ||
1359 | DOLISTOWSKA Magdalena | 6451 | POTOKOWIANIE | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:46:42 | ||
1360 | ŻARNOWSKA Sabina | 6455 | POTOKOWIANIE | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:46:44 | ||
1361 | TOMCZYK Anna | 6410 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:55:13 | |||
1362 | MIKIELSKI Paweł | 6393 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:55:13 | |||
1363 | SOBOŃ Łukasz | 6555 | GO_RUNNERS | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:40:03 | ||
1364 | PETKOWSKI Michał | 6306 | M&P | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:46:20 | ||
1365 | WÓJCICKI Wojciech | 6556 | GO_RUNNERS | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:40:03 | ||
1366 | TUREK Amanda | 6624 | To nie są leszcze Stefan! | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:26:53 | ||
1367 | OGRABEK Kamil | 6748 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1368 | WINNICKA Julia | 6321 | Pan tu nie stał | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:54:36 | ||
1369 | WÓJCIK Adrian | 6330 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:55:12 | ||
1370 | KURZĄTKOWSKI Marek | 6319 | Pan tu nie stał | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:54:36 | ||
1371 | DOLISTOWSKI Marek | 6452 | POTOKOWIANIE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:46:43 | ||
1372 | TRELLA Paweł | 6454 | POTOKOWIANIE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:46:46 | ||
1373 | BURDYŃSKI Paweł | 6630 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:29:41 | |||
1374 | GOŁĘBIEWSKI Marcin | 6370 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:43:42 | |||
1375 | TELĄŻKA Kacper | 6735 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:21:36 | ||
1376 | STEFAŃSKA Magdalena | 6772 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:52:30 | |||
1377 | PAJĄK Anna | 6773 | WATAHA | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:44:40 | ||
1378 | - - | 6764 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:13:41 | |||
1379 | LEWANDOWSKI Linus | 6295 | Homokomando | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:49:27 | ||
1380 | JAGODZIŃSKI Damian | 6466 | WATAHA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:46:25 | ||
1381 | MELLER Patryk | 6790 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1382 | WILCZEK Marcin | 6118 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:17:33 | |||
1383 | RYCHLICKA Ines | 6110 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:17:34 | |||
1384 | PIĄTEK Przemysław | 6607 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:29:09 | ||
1385 | PIĄTEK Łukasz | 6660 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:30:39 | |||
1386 | PIETRZYK Michał | 6662 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:28:11 | |||
1387 | SZCZEPAŃSKI Robert | 6674 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:28:12 | |||
1388 | NEUMANN Przemysław | 6541 | Brother | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:43:05 | ||
1389 | NEUMANN Sebastian | 6542 | Brother | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:43:06 | ||
1390 | EHRLICH Przemysław | 6192 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:45:34 | ||
1391 | SADOŃ Karolina | 6707 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1392 | GREGORCZYK Barbara | 6372 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:43:42 | |||
1393 | GREGORCZYK Wojciech | 6373 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:43:42 | |||
1394 | PIATAKOVA Anastasiia | 6574 | Zabójcze Koszatniczki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:42:14 | ||
1395 | FRĄCKOWIAK Michał | 6564 | Neptun | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:47:19 | ||
1396 | MARZEC Rafał | 6508 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:58:07 | |||
1397 | EHRLICH Marta | 6191 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:45:29 | ||
1398 | KAZAKOV Semen | 6572 | Zabójcze Koszatniczki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:42:12 | ||
1399 | NAPIERAŁA Magdalena | 6655 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:26:53 | |||
1400 | BLOK Natalia | 6629 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:26:53 | |||
1401 | PYTKO Sławomir | 6551 | Dziki z Banqsoftu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:42:04 | ||
1402 | ŻYŚKO Adam | 6535 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:49:50 | |||
1403 | DĄBROWSKI Natan | 6190 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:45:34 | ||
1404 | PALYS Malgorzata | 6658 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:33:27 | |||
1405 | SEJMICKI Michał | 6552 | Dziki z Banqsoftu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:41:33 | ||
1406 | ZDAŃSKI Dariusz | 6684 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:33:26 | |||
1407 | KROPSKI Michał | 6789 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:28:03 | |||
1408 | NOWACZEWSKI Antoni | 6549 | Dziki z Banqsoftu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:41:51 | ||
1409 | HOGE Krystian | 6557 | Help Me!!! | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:30:41 | ||
1410 | PRAGER Mateusz | 6550 | Dziki z Banqsoftu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:42:43 | ||
1411 | WILK Paweł | 6594 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:42:14 | |||
1412 | KOWALEWSKI Michał | 6548 | Dziki z Banqsoftu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:42:44 | ||
1413 | SOBACKI Dorian | 6553 | Dziki z Banqsoftu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:42:04 | ||
1414 | ZAWISTOWSKA Izabela | 6625 | www.ikonka.com.pl | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:33:52 | ||
1415 | RABE Michał | 6194 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:45:35 | ||
1416 | SZEWCZYK Paweł | 6558 | Help Me!!! | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:30:40 | ||
1417 | ŚWIDER Rafał | 6538 | 114 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:41:12 | ||
1418 | KANIK Tomasz | 6562 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:45:31 | ||
1419 | KASZA Kacper | 6563 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:45:32 | ||
1420 | KRYSZPIN Kamil | 6537 | 114 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:41:12 | ||
1421 | MOSKAL Ruben | 6193 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:45:30 | ||
1422 | FORMELA Kamil | 6460 | SZARY TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:52:52 | ||
1423 | PAWELCZYK Marcin | 6462 | SZARY TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:52:52 | ||
1424 | KACZKOWSKA Karolina | 6461 | SZARY TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:52:57 | ||
1425 | FORMELA Emilia | 6459 | SZARY TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:52:58 | ||
1426 | POTRACKI Bartłomiej | 6589 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:46:39 | |||
1427 | GOSCH Anna | 6580 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:46:54 | |||
1428 | WESOŁOWSKA Jolanta | 6689 | Barbell Squad Inowroclaw | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1429 | GOSCH Piotr | 6581 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:46:38 | |||
1430 | PIESZAK Julia | 6687 | Barbell Squad Inowroclaw | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1431 | RUCIŃSKI Piotr | 6539 | BRO_WAR | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:33:34 | ||
1432 | RUCIŃSKI Rafał | 6540 | BRO_WAR | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:33:35 | ||
1433 | CZERWIŃSKI Artur | 6571 | Zabójcze Koszatniczki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:41:35 | ||
1434 | NADLEWSKA Magdalena | 6141 | Biegnę po Maßa | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:32 | ||
1435 | KUJAWA Alina | 6757 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:49:48 | |||
1436 | LEWANDOWSKI Tomasz | 6504 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:49:48 | |||
1437 | JAKACKA Marta | 6140 | Biegnę po Maßa | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:32 | ||
1438 | BOROWSKA Katarzyna | 6138 | Biegnę po Maßa | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:32 | ||
1439 | BŁEŃSKA Dorota | 6137 | Biegnę po Maßa | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:36 | ||
1440 | GITNER Martyna | 6139 | Biegnę po Maßa | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:31 | ||
1441 | NANDE Marcin | 6573 | Zabójcze Koszatniczki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:39:48 | ||
1442 | ŚWIECZKOWSKA Natalia | 6575 | Zabójcze Koszatniczki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:42:15 | ||
1443 | PULIKOWSKI Maciej | 6445 | Małe Ciaaapki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:54:41 | ||
1444 | MARCINIAK Aleksandra | 6444 | Małe Ciaaapki | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:54:42 | ||
1445 | REITMAJER Bartosz | 6664 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:29:23 | |||
1446 | SANECKI Przemysław | 6666 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:30:58 | |||
1447 | MICHALSKI Dominik | 6651 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:31:05 | |||
1448 | PŁOTKA Karol | 6663 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:33:48 | |||
1449 | TOMCZUK Rafał | 6792 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1450 | KARBOWNIK Krzysztof | 6640 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:27:59 | |||
1451 | ZAKRZEWSKI Łukasz | 6683 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:27:59 | |||
1452 | JANIKOWSKI Grzegorz | 6638 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:28:08 | |||
1453 | MAŃCZAK Natalia | 6746 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:33:37 | |||
1454 | KOISZEWSKA Monika | 6244 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 02:00:21 | |||
1455 | KLASA Wiktoria | 6243 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 02:00:22 | |||
1456 | CIESEK Dariusz | 6632 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:27:58 | |||
1457 | WOŚ Kuba | 6271 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:00:23 | |||
1458 | MAROSZEK Jarosław | 6650 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1459 | CZAJKA Marcin | 6709 | IPPON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1460 | CZARNIAK Michał | 6728 | Przysłał nas Rambo | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1461 | JANASIK Michał | 6637 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:33:50 | |||
1462 | GUMNA Katarzyna | 6489 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 02:01:07 | |||
1463 | KUBER Andrzej | 6469 | xRunners | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 02:01:07 | ||
1464 | BRACH Michał | 5827 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:59:47 | |||
1465 | JEZIORSKI Marcin | 6496 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:57:27 | |||
1466 | SZCZEPAŃSKI Łukasz | 6673 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:34:06 | |||
1467 | MAĆKOWIAK Angelika | 6507 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:57:27 | |||
1468 | POWSIŃSKI Martin | 5796 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1469 | DEKA Patrycja | 6431 | Gdzie tam do końca | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 02:02:34 | ||
1470 | MACIEJEWSKI Filip | 6647 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:31:56 | |||
1471 | MACIEJEWSKI Łukasz | 6621 | RAJSPORT ACTIVE | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:31:55 | ||
1472 | CZERECH Łukasz | 6634 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1473 | BOŻEK Marlena | 6430 | Gdzie tam do końca | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 02:02:33 | ||
1474 | TORBUS Marcin | 6677 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1475 | ŁUNIEWSKA Sandra | 6646 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:31:14 | |||
1476 | MILLAN Arkadiusz | 6652 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1477 | ZAJCHOWSKA Barbara | 6681 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1478 | ZAJCHOWSKI Bartłomiej | 6682 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1479 | CZECZKOWSKI Marcin | 6739 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1480 | GŁUCHOWSKI Bartosz | 6635 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1481 | STUDZIŃSKI Piotr | 6672 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:32:18 | |||
1482 | ILECKI Robert | 6636 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1483 | KACZMAREK Bartosz | 6759 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1484 | KOSIOREK Wojciech | 6760 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1485 | TARASIUK Krzysztof | 6676 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:25:03 | |||
1486 | LEWANDOWSKI Tomasz | 6643 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1487 | LOREK Patryk | 6644 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:32:19 | |||
1488 | ŁUKASIEWICZ Krzysztof | 6645 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:32:11 | |||
1489 | SITARSKI Marcin | 6751 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1490 | KRAWIEC Łukasz | 6595 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1491 | JERECZEK Joanna | 6699 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1492 | LISOWSKA Justyna | 6702 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1493 | PACEK Cezary | 6598 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1494 | TUROWSKA Anna | 6678 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1495 | SOKOŁOWSKI Piotr | 6671 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1496 | SOKOŁOWSKA Monika | 6669 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1497 | LEWANDOWSKI Mariusz | 6641 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1498 | LATAŃSKI Piotr | 6610 | Kaziki Rulezzz... | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1499 | LATAŃSKA Małgorzata | 6609 | Kaziki Rulezzz... | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1500 | PAJĄK Ewelina | 6611 | Kaziki Rulezzz... | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1500 | ELMANOWSKI Dawid | 6608 | Kaziki Rulezzz... | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1502 | TURSKI Łukasz | 6732 | Rossmann | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1503 | MAROSZEK Jacek | 6649 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1504 | MATUSIAK Karolina | 6731 | Rossmann | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1505 | KRAWCZYK Rafał | 6730 | Rossmann | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1506 | WILAMEK Jakub | 6733 | Rossmann | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1507 | METEL Justyna | 6703 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1508 | PASZKI Jolanta | 6705 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1509 | GNIOTA Lidia | 6697 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1510 | KOTARSKA Ewa | 6701 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1511 | OLEJARCZYK Katarzyna | 6704 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1512 | RUDNIK Robert | 6665 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1513 | JĘDRZEJCZYK-KOWALSKA Sylwia | 6734 | SPONTAN GANG | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1514 | MACURA-TARGOSZ Sylwia | 6692 | eXtreme Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1515 | SKRZYNIARZ Rafał | 6708 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1516 | SUKIENNIK Adrian | 6752 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1517 | DRÓŻDŻ Agata | 6696 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1518 | BORKOWSKA Katarzyna | 6769 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1519 | HENDRYCH Małgorzata | 6698 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1520 | TARGOSZ Wojciech | 6693 | eXtreme Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1521 | MIKULSKI Paweł | 6747 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1522 | JASIŃSKI Bogumił | 6741 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1523 | CHWARZYNSKA Aldona | 6694 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1524 | CIERSON Aneta | 6695 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1525 | KMERA Rafał | 6623 | ŚWIRY RUNMAGEDDON | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1526 | KAMELA Jakub | 6788 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1527 | JASIŃSKI Jacek | 6617 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1528 | ŁUKASIK Zuzanna | 6618 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1529 | JAKUBIAK Natalia | 6616 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1530 | MROZIK Wioletta | 6654 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||||
1531 | WADZIŃSKI Kamil | 6727 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1532 | ZIARKOWSKA Paulina | 6597 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1533 | DODACKI Marcin | 6718 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1534 | RYGOŁ Sylwia | 6596 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1535 | DULKO Dorota | 6740 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1536 | KIERSZTAN Mateusz | 6742 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1537 | RYBICKA Krysia | 6750 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1538 | SKIERKA Patryk | 6791 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1539 | RYBAKOWSKI Patryk | 6749 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1540 | JANCY Kamila | 6685 | Barbell Squad Inowroclaw | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1541 | KOPIŃSKA Joanna | 6686 | Barbell Squad Inowroclaw | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1542 | STACHOWIAK Jowita | 6688 | Barbell Squad Inowroclaw | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1542 | SZYMAŃSKA Malwina | 6690 | Barbell Squad Inowrocław | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1544 | BIAŁOKOZOWICZ Ewa | 6612 | Lecimy Bo Chcemy | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1545 | KOZŁOWSKI Zbigniew | 6614 | Lecimy Bo Chcemy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1546 | JURCZUK Kasia | 6613 | Lecimy Bo Chcemy | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1547 | PIĘTA Tomasz | 6724 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1548 | KOSECKA Dominika | 6710 | Klan Przemytników Rzeżuchy | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1549 | KOLASA Paulina | 6720 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1550 | JOŃCZYK Marcin | 6719 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1551 | BURSKA Aldona | 6716 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1552 | SZYPSZAK Adrian | 6726 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1553 | BURSKI Roman | 6717 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1554 | BRUD Tomasz | 6715 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1555 | LESZCZEWICZ Paweł | 6605 | Finastra Running Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1556 | ZAREMSKI Jan | 6606 | Finastra Running Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1557 | DĄDELEWSKA Joanna | 5109 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 01:55:19 | ||
1558 | OLSZEWSKI Łukasz | 6722 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1559 | MANISTA Kinga | 6721 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1560 | RUDNICKA Mariola | 6725 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1561 | BUCZYNSKI Dariusz | 6737 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1562 | SZYMASKI Adrian | 6753 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1563 | KUICH Rafał | 6744 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||||
1564 | SZNAJDER Sylwia | 6593 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||||
1565 | BORSUKIEWICZ Paweł | 5684 | Gluten Sruten Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:02 | 01:41:36 | ||
1566 | JANKOWSKI Łukasz | 6380 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:02 | 01:41:37 | |||
1567 | MURAWSKI Cezary | 6005 | Gluten Sruten Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:03 | 01:41:37 | ||
1568 | KOŁECKA Beata | 6245 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:09 | 01:33:10 | |||
1569 | SKRABACZ Patrycja | 6262 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:11 | 01:31:11 | |||
1570 | SAMOCIUK Mateusz | 6785 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:01:10 | 01:45:23 | |||
1571 | GUZIEWICZ Alan | 6600 | Fat team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:01:54 | |||
1572 | GUZIEWICZ Martyna | 6601 | Fat team | Open Kobiet | 12:00 | 00:02:00 | |||
1573 | SULOWSKA Agnieszka | 5485 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:02:02 | 01:40:02 | |||
1574 | ORLICH Łukasz | 6656 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:02:03 | ||||
1575 | ZWIERZYŃSKI Kamil | 6604 | Fat team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:02:03 | |||
1576 | KARASIEWICZ Przemysław | 6602 | Fat team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:02:05 | |||
1577 | REOWICZ Monika | 6603 | Fat team | Open Kobiet | 12:00 | 00:02:05 | |||
1578 | FREITAG Marcin | 5438 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:02:10 | 01:39:55 | |||
1579 | PIENIEK Mateusz | 6661 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:02:11 | ||||
1580 | CICHOŃSKI Maciej | 5999 | Fanatycy Wędkarstwa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:02:21 | 01:58:36 | ||
1581 | DZIUBEK Krystian | 6000 | Fanatycy Wędkarstwa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:02:22 | 01:58:34 | ||
1582 | KRUK Paweł | 6001 | Fanatycy Wędkarstwa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:02:22 | 01:58:33 | ||
1583 | PTASIŃSKA Agnieszka | 5264 | CrossFit Stocznia | Open Kobiet | 09:00 | 00:02:23 | |||
1584 | MILIŃSKI Michał | 6002 | Fanatycy Wędkarstwa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:02:23 | 01:58:33 | ||
1585 | ZDUNEK Marzena | 6127 | Open Kobiet | 10:30 | 00:03:49 | 01:45:20 | |||
1586 | KORNETA-WÓJCIK Izabela | 5988 | Bractwo Biegowe BGK | Open Kobiet | 10:30 | 00:03:51 | 01:45:18 | ||
1587 | CYTROWSKI Marcin | 6633 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:03:51 | ||||
1588 | WARCZAK Aleksandra | 6679 | Open Kobiet | 12:00 | 00:03:56 | ||||
1589 | SZCZEPAŃSKI Marcin | 6468 | Wataha-Warszawa | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:09:33 | 02:06:07 |
Znaleziono 1589 wynik(ów)