Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-09-30 |
Miejsce : | Wałbrzych |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 477 |
Wystartowało : | 447 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 437 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:30 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Wałbrzycha | Mieszkaniec Wałbrzycha
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | MAD RUNNERS WAŁBRZYCH | Grzegorz Szczepański Kazimierz Kryszak Dominik Dargacz Krzysztof Łosiński Michał Piaskowski | 01:59:44.15 02:06:18.30 02:24:51.60 02:25:15.90 03:30:49.95 | 12:26:57.000 |
2 | STRAŻACKA WATAHA | Marek Czapliński Łukasz Radwański Patryk Pisera Emilia Gawrych Adrian Rożniata | 02:24:22.10 02:24:22.40 02:24:22.75 03:01:24.35 03:02:16.95 | 13:16:46.000 |
3 | TIM DRIM | Karol Kraśniewski Jarosław Baranowski Jarosław Baranowski Marcin Mróz Paweł Kamiński | 02:09:11.15 02:20:13.45 02:58:21.70 02:58:21.70 02:58:21.95 | 13:24:27.000 |
4 | HUSARIA RACE TEAM | Marcin Tomski Dariusz Tomczak Bartłomiej Przetocki Jacek Wróbel Robert Komorzycki | 02:04:33.10 02:28:41.50 02:56:29.55 02:59:21.80 03:13:34.20 | 13:42:38.000 |
5 | STUDIO FITNESS WORKOUT | Krystian Guzara Agata Hryciuk Katarzyna Gąsior Tomasz Lisowicz Daniel Satro | 02:31:30.95 03:07:22.30 03:07:22.35 03:08:36.15 03:08:58.35 | 15:03:48.000 |
6 | WATAHA GRUPA TRENINGOWA | Rafał Kołbuc maciej całka anna skoczek JUSTYNA ŻYGADŁO Katarzyna Popiela-Kukuś | 02:49:24.05 02:55:17.80 03:07:47.30 03:08:02.90 03:08:13.10 | 15:08:43.000 |
7 | KOŁCZU TEAM | Paweł Królikowski Tomasz Obertyn Grzegorz Kidawa Paweł Bochra Agnieszka Królikowska | 02:33:14.30 02:33:15.40 03:40:48.30 03:41:18.95 03:41:26.70 | 16:10:01.000 |
8 | KOCIERZ TEAM | Wojciech Kozieł Karol Mieszczak Agnieszka Chrapkiewicz Ela Lotek Kamil Papuga | 03:14:53.05 03:14:56.45 03:14:58.65 03:14:58.90 03:14:59.40 | 16:14:44.000 |
9 | ŚMA TEAM POLAND | Łukasz Talkowski Mateusz Talkowski Michał Markiewicz Miłosz Engel Grzegorz Z | 03:24:52.85 03:25:57.60 03:25:58.00 03:25:58.70 03:25:58.75 | 17:08:43.000 |
10 | DZIKI DOMINIKI | Marek Walasek Edyta Chmiel-Opalińska daniel burzyński Łukasz Skoczeń Barabra Mazur | 03:26:52.70 03:26:52.75 03:26:52.80 03:26:52.85 03:26:52.85 | 17:14:20.000 |
11 | ZAMOCOMOCNI 100 | Przemyslaw Malina Mariusz Gościński Waleria Baszyńska Łukasz Langiewicz Karol Wojtach | 03:05:42.15 03:27:24.20 03:34:31.35 03:34:32.80 03:37:53.85 | 17:20:02.000 |
12 | THE DYSZKERS | Patryk Prończuk Jakub Kurek Bartlomiej Wojtyczka Maciej Banasiewicz JAn Banasiewicz | 03:41:33.70 03:41:35.40 03:41:36.80 03:49:07.00 03:50:41.00 | 18:44:32.000 |
13 | WAŁBRZYSKA BRYGADA POSZUKIWACZY ZŁOTEGO POCIĄGU | Tomasz Łuczak Mateusz Górczewski Krzysztof Lachniuk Piotr Domański Mariusz Urban | 02:29:42.15 04:18:19.15 04:23:52.20 04:23:52.40 04:23:52.50 | 19:59:37.000 |
14 | YOSHI SQUAD | Nikola Stryj Katarzyna Stach Marcin Piwowarczyk Łukasz Makarowski Wiktor Gała | 04:08:46.80 04:08:47.00 04:08:47.00 04:08:47.00 04:08:47.25 | 20:43:54.000 |
15 | FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWA | Konrad Dybała Katarzyna Tulejko Joanna Bielas KAMILA TKACZ Karol Balsam | 03:40:22.45 04:16:28.75 04:20:17.60 04:20:18.35 04:20:18.80 | 20:57:43.000 |
16 | SAMEKONIE -TEAM OLA | Piotr Ostrasz Edyta Kozłowska Julia Novikova Aleksandra Jędrosz Agata Wilgocka | 04:19:01.80 04:19:02.35 04:19:02.40 04:19:02.70 04:19:03.15 | 21:35:10.000 |
17 | PARA'RACE TEAM | Piotr Piechota Tomasz Krupa Karol Kubasik Mateusz Gniewosz Magdalena Skiba | 04:13:22.20 04:13:38.10 04:13:39.30 04:44:18.20 04:44:54.75 | 22:09:51.000 |
Znaleziono 17 wynik(ów)