RUNMAGEDDON CLASSIC WAŁBRZYCH

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-09-30
Miejsce/ Place:
Wałbrzych
Dystans/ Distance:
12 km
Zgłoszonych/ Registered:
477
Wystartowało/ Started:
447
Nie ukończyło/ Not finished:
10
Ukończyło/ Finished:
437
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KASPRZYK Sebastian 2030XRUNNERSElite Mężczyzn1M 108:4001:30:14.8001:30:14.80 7:318
2KRAWCZYK Tomasz 2011HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn2M 208:4001:34:28.4001:34:28.40+00:04:137:527.6
3SALAMON Mateusz 2047POWER TRAININGElite Mężczyzn3M 308:4001:39:50.4501:39:50.45+00:09:358:197.2
4KOWALCZYK Dawid 2046Elite Mężczyzn4M 408:4001:41:39.7501:41:39.75+00:11:248:287.1
5FAJFER Michał 2009HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn5M 508:4001:43:45.3501:43:45.35+00:13:308:386.9
6KASZA Rafał 2019REEBOK RUN CREWElite Mężczyzn6M 608:4001:46:44.6001:46:44.60+00:16:298:536.7
7KALININ Jarosław 2029XRUNNERSElite Mężczyzn7M 708:4001:48:47.0001:48:47.00+00:18:329:036.6
8MAGDZIARCZYK Roman 2003BIEGAJ-ZAPOBIEGAJElite Masters Mężczyzn1M 808:4001:49:35.9501:49:35.95+00:19:219:076.6
9WYPUKOŁ Jakub 2022SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn8M 908:4001:49:54.9001:49:54.90+00:19:409:096.6
10GAGON Denis 2004DENISTEAMElite Mężczyzn9M 1008:4001:50:51.3501:50:51.35+00:20:369:146.5
11DOLATA Krzysztof 2020SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn10M 1108:4001:55:42.2501:55:42.25+00:25:279:386.2
12KRASOŃ Bartłomiej 2010HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn11M 1208:4001:57:04.9001:57:04.90+00:26:509:456.2
13SZCZEPAŃSKI Grzegorz 2223MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn1M 1309:0001:59:44.1501:59:44.15+00:29:299:586
14SZYWALSKI Alan 2386SAMEDOpen Mężczyzn2M 1410:1501:59:47.3001:59:47.30+00:29:329:586
15KACZOROWSKI Michal 2035Elite Mężczyzn12M 1508:4002:04:10.2502:04:10.25+00:33:5510:205.8
16TOMSKI Marcin 2216HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn3M 1609:0002:04:33.1002:04:33.10+00:34:1810:225.8
17MUSIAŁ Krzysztof 2310NOLIMIT TEAM+Open Mężczyzn4M 1709:3002:06:17.7002:06:17.70+00:36:0210:315.7
18KRYSZAK Kazimierz 2617MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn5M 1809:0002:06:18.3002:06:18.30+00:36:0310:315.7
19DOMEGAŁ Dominik 2517Open Mężczyzn6M 1910:4502:08:08.2002:08:08.20+00:37:5310:405.6
20KRAŚNIEWSKI Karol 2330TIM DRIMOpen Mężczyzn7M 2009:3002:09:11.1502:09:11.15+00:38:5610:455.6
21AKSAMIT Damian 2250Open Mężczyzn8M 2109:0002:09:51.4502:09:51.45+00:39:3610:495.5
22KANIECKI Paweł 2224MIEJSCE BLOK BOpen Mężczyzn9M 2209:0002:11:09.3502:11:09.35+00:40:5410:555.5
23KAROLAK Sebastian 2438SRTG WAŁBRZYCHOpen Masters Mężczyzn1M 2310:3002:11:50.3002:11:50.30+00:41:3510:595.5
24MIZGALSKI Jacek 2204BŁOTOŁAZYOpen Masters Mężczyzn2M 2409:0002:12:45.3502:12:45.35+00:42:3011:035.4
25PIOTROWSKI Sławomir 2267Open Mężczyzn10M 2509:0002:13:31.7002:13:31.70+00:43:1611:075.4
26ŚPIEWAK Tomasz 2410Open Mężczyzn11M 2610:1502:13:48.7002:13:48.70+00:43:3311:095.4
27WOLIŃSKI Mateusz 2279Open Mężczyzn12M 2709:0002:14:04.7502:14:04.75+00:43:4911:105.4
28FILIP Bartosz 2347Open Mężczyzn13M 2809:3002:16:29.2002:16:29.20+00:46:1411:225.3
29SADOWSKI Piotr 2595Open Mężczyzn14M 2911:0002:16:31.6502:16:31.65+00:46:1611:225.3
30ORŁOWSKI Maciej 2585Open Mężczyzn15M 3011:0002:17:27.7002:17:27.70+00:47:1211:275.2
31BURBUL Przemysław 2253Open Mężczyzn16M 3109:0002:18:08.1502:18:08.15+00:47:5311:305.2
32SIKORA Martyn 2627Open Mężczyzn17M 3211:0002:18:10.2002:18:10.20+00:47:5511:305.2
33LIBISZEWSKI Robert 2476Open Mężczyzn18M 3310:3002:18:26.7502:18:26.75+00:48:1111:325.2
34PIERZCHAŁA Łukasz 2266Open Mężczyzn19M 3409:0002:18:59.6502:18:59.65+00:48:4411:345.2
35HAJEWSKI Michał 2032Elite Masters Mężczyzn2M 3508:4002:19:12.6002:19:12.60+00:48:5711:365.2
36ŚLIWA Jacek 2205BŁOTOŁAZYOpen Mężczyzn20M 3609:0002:19:41.1002:19:41.10+00:49:2611:385.2
37ORICHOWSKI Witalij 2027WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn13M 3708:4002:20:06.7502:20:06.75+00:49:5111:405.1
38BARANOWSKI Jarosław 2327TIM DRIMOpen Mężczyzn21M 3809:3002:20:13.4502:20:13.45+00:49:5811:415.1
39TADEUSZ Krzysztof 2411Open Mężczyzn22M 3910:1502:21:50.2502:21:50.25+00:51:3511:495.1
40PIĄTKOWSKI Wojciech 2588Open Mężczyzn23M 4011:0002:23:05.8002:23:05.80+00:52:5111:555
41ZAPIÓR Marcin 2281Open Mężczyzn24M 4109:0002:23:06.5002:23:06.50+00:52:5111:555
42CZAPLIŃSKI Marek 2439STRAŻACKA WATAHAOpen Mężczyzn25M 4210:3002:24:22.1002:24:22.10+00:54:0712:015
43RADWAŃSKI Łukasz 2444STRAŻACKA WATAHAOpen Mężczyzn26M 4310:3002:24:22.4002:24:22.40+00:54:0712:015
44PISERA Patryk 2443STRAŻACKA WATAHAOpen Mężczyzn27M 4410:3002:24:22.7502:24:22.75+00:54:0712:015
45ZOCŁOŃSKI Łukasz 2023SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn3M 4508:4002:24:29.2502:24:29.25+00:54:1412:025
46DARGACZ Dominik 2218MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn28M 4609:0002:24:51.6002:24:51.60+00:54:3612:045
47ŁOSIŃSKI Krzysztof 2222MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn29M 4709:0002:25:15.9002:25:15.90+00:55:0112:065
48KNODEL Mateusz 2002BAUKRANE BUDOWNICTWOElite Mężczyzn14M 4808:4002:25:39.0002:25:39.00+00:55:2412:084.9
49SŁYSZ Szymon 2597Open Mężczyzn30M 4911:0002:25:52.4002:25:52.40+00:55:3712:094.9
50MATUSZCZAK Jakub 2012HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn15M 5008:4002:26:26.3502:26:26.35+00:56:1112:124.9
51CWYNAR Tomasz 2025WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn16M 5108:4002:27:29.1002:27:29.10+00:57:1412:174.9
52KĘDZIOREK Eryk 2016KEDZIORKI.COMElite Mężczyzn17M 5208:4002:27:59.1002:27:59.10+00:57:4412:194.9
53SANDRZYK Krzysztof 2408Open Mężczyzn31M 5310:1502:28:04.5002:28:04.50+00:57:4912:204.9
54TOMCZAK Dariusz 2305HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn32M 5409:3002:28:41.5002:28:41.50+00:58:2612:234.8
55ŁUCZAK Tomasz 2455WAŁBRZYSKA BRYGADA POSZUKIWACZY ZŁOTEGO POCIĄGUOpen Mężczyzn33M 5510:3002:29:42.1502:29:42.15+00:59:2712:284.8
56KORZENIOWSKI Jan 2260Open Mężczyzn34M 5609:0002:29:44.5002:29:44.50+00:59:2912:284.8
57LASKOWSKI Tomasz 2018PIĘKNI I BESTIEElite Mężczyzn18M 5708:4002:30:51.1002:30:51.10+01:00:3612:344.8
58GUZARA Krystian 2235STUDIO FITNESS WORKOUTOpen Mężczyzn35M 5809:0002:31:30.9502:31:30.95+01:01:1612:374.8
59GRZESIAK Tomasz 2229POWER TRAININGOpen Mężczyzn36M 5909:0002:31:39.4502:31:39.45+01:01:2412:384.7
60ŠANA Radek 2360Open Mężczyzn37M 6009:3002:32:34.8002:32:34.80+01:02:2012:424.7
61KIERUZEL Michał 2493CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn38M 6110:4502:32:42.3502:32:42.35+01:02:2712:434.7
62KRÓLIKOWSKI Paweł 2377KOŁCZU TEAMOpen Mężczyzn39M 6210:1502:33:14.3002:33:14.30+01:02:5912:464.7
63OBERTYN Tomasz 2378KOŁCZU TEAMOpen Masters Mężczyzn3M 6310:1502:33:15.4002:33:15.40+01:03:0012:464.7
64KRUPIŃSKI Daniel 2554HOJNIE OBDARZENIOpen Mężczyzn40M 6411:0002:33:34.5502:33:34.55+01:03:1912:474.7
65KAŁUŻNY Michał 2006DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn19M 6508:4002:34:25.7502:34:25.75+01:04:1012:524.7
66PAŁGAN Paweł 2563WŚCIEKŁE KUCEOpen Mężczyzn41M 6611:0002:34:32.5002:34:32.50+01:04:1712:524.7
67SKRZYPCZYK Tomasz 2596Open Mężczyzn42M 6711:0002:34:32.6502:34:32.65+01:04:1712:524.7
68DUDZIK Mateusz 2623Open Mężczyzn43M 6810:3002:34:54.4502:34:54.45+01:04:3912:544.6
69MATYSIEWICZ Robert 2405Open Masters Mężczyzn4M 6910:1502:35:05.8002:35:05.80+01:04:5112:554.6
70JÓZEFCZYK Mateusz 2398Open Mężczyzn44M 7010:1502:35:06.5002:35:06.50+01:04:5112:554.6
71JUDEK Łukasz 2352Open Mężczyzn45M 7109:3002:35:09.2002:35:09.20+01:04:5412:554.6
72JURECZKA Łukasz 2021SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn20M 7208:4002:35:19.7002:35:19.70+01:05:0412:564.6
73WIANKOWSKI Dawid 2511TWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOpen Mężczyzn46M 7310:4502:35:21.0502:35:21.05+01:05:0612:564.6
74JAWILAK Grzegorz 2531AUUUOpen Mężczyzn47M 7411:0002:35:28.8002:35:28.80+01:05:1412:574.6
75ZAJKOWSKI Piotr 2414Open Mężczyzn48M 7510:1502:35:30.6002:35:30.60+01:05:1512:574.6
76BRODA Dominik 2459WILLY ŁONKA TEAMOpen Mężczyzn49M 7610:3002:37:17.4502:37:17.45+01:07:0213:064.6
77HAJŁASZ Paweł 2434RODEO PORNOOpen Mężczyzn50M 7710:3002:37:18.5002:37:18.50+01:07:0313:064.6
78BRODA Marcin 2460WILLY ŁONKA TEAMOpen Mężczyzn51M 7810:3002:37:20.1002:37:20.10+01:07:0513:064.6
79KLICH Krzysztof 2288CONTENDER TEAMOpen Mężczyzn52M 7909:3002:37:22.5502:37:22.55+01:07:0713:064.6
80BANDURA Marek 2433RODEO PORNOOpen Mężczyzn53M 8010:3002:37:31.4002:37:31.40+01:07:1613:074.6
81JAHNS Adam 2034Elite Mężczyzn21M 8108:4002:37:43.2002:37:43.20+01:07:2813:084.6
82SUDOŁ Grzegorz 2274Open Mężczyzn54M 8209:3002:37:53.8002:37:53.80+01:07:3913:094.6
83SZCZEPAŃSKI Jakub 2420CROSSBOX JAWOROpen Mężczyzn55M 8310:3002:37:54.2002:37:54.20+01:07:3913:094.6
84KUCHARZYK Bartosz 2419CROSSBOX JAWOROpen Mężczyzn56M 8410:3002:37:54.4502:37:54.45+01:07:3913:094.6
85KUPCZYK Krzysztof 2580Open Mężczyzn57M 8511:0002:39:48.6002:39:48.60+01:09:3313:194.5
86SZASTOK Rafal 2621Open Mężczyzn58M 8611:0002:40:07.9002:40:07.90+01:09:5313:204.5
87ŻURAWSKI Michał 2492Open Mężczyzn59M 8710:3002:40:12.7502:40:12.75+01:09:5713:214.5
88KINAL Daniel 2400Open Mężczyzn60M 8810:1502:40:14.7502:40:14.75+01:09:5913:214.5
89HANDZLIK Tomasz 2005DENISTEAMElite Masters Mężczyzn4M 8908:4002:40:24.0502:40:24.05+01:10:0913:224.5
90JAREMCZUK Michał 2577Open Mężczyzn61M 9011:0002:40:39.1502:40:39.15+01:10:2413:234.5
91SZCZUBKOWSKA Anna 2232SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMOpen Masters Kobiet1K 109:0002:41:03.5002:41:03.50+01:10:4813:254.5
92JARAWKA Natalia 2576Open Kobiet1K 211:0002:41:23.4002:41:23.40+01:11:0813:264.5
93KALETA Anna 2472Open Kobiet2K 310:3002:42:49.6502:42:49.65+01:12:3413:344.4
94NAWROCKI Krzysztof 2263Open Mężczyzn62M 9109:0002:43:16.2002:43:16.20+01:13:0113:364.4
95STELENGOWSKI Andrzej 2485Open Masters Mężczyzn5M 9210:3002:43:48.5502:43:48.55+01:13:3313:394.4
96ZIĘBA Marcin 2491Open Mężczyzn63M 9310:3002:43:50.0002:43:50.00+01:13:3513:394.4
97CEBULA Marcin 2465Open Mężczyzn64M 9410:3002:44:19.8502:44:19.85+01:14:0513:414.4
98WOŁYNIEC Wojciech 2489Open Mężczyzn65M 9510:3002:44:20.6502:44:20.65+01:14:0513:414.4
99GAŁĘZIEWSKI Marcin 2349Open Mężczyzn66M 9609:3002:44:55.4502:44:55.45+01:14:4013:444.4
100KOBIAŁKA Łukasz 2259Open Masters Mężczyzn6M 9709:0002:45:05.0502:45:05.05+01:14:5013:454.4
101GADOMSKI Tomasz 2348Open Mężczyzn67M 9809:3002:45:14.8002:45:14.80+01:15:0013:464.4
102KACZMAREK Rafał 2256Open Mężczyzn68M 9909:0002:45:50.0502:45:50.05+01:15:3513:494.3
103BARTKOWIAK Artur 2564Open Mężczyzn69M 10011:0002:45:54.3002:45:54.30+01:15:3913:494.3
104SOSIŃSKI Radosław 2272Open Mężczyzn70M 10109:0002:45:57.8002:45:57.80+01:15:4313:494.3
105RAMZA Roman 2592Open Mężczyzn71M 10211:0002:46:09.4502:46:09.45+01:15:5413:504.3
106TUTAK Damian 2601Open Mężczyzn72M 10311:0002:46:34.5002:46:34.50+01:16:1913:524.3
107SZYLIŃSKI Marek 2526Open Masters Mężczyzn7M 10410:4502:46:42.8502:46:42.85+01:16:2813:534.3
108LISOWSKI Jacek 2581Open Mężczyzn73M 10511:0002:46:45.1002:46:45.10+01:16:3013:534.3
109PAWLETA Marek 2385SAMEDOpen Masters Mężczyzn8M 10610:1502:47:09.8002:47:09.80+01:16:5513:554.3
110GREK Wojciech 2254Open Mężczyzn74M 10709:0002:47:17.9002:47:17.90+01:17:0313:564.3
111SOBCZYK Wiktor 2361Open Mężczyzn75M 10809:3002:47:25.7002:47:25.70+01:17:1013:574.3
112ADAMKIEWICZ Jakub 2300ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn76M 10909:3002:47:27.8002:47:27.80+01:17:1313:574.3
113ŚWIERCZEK Tomasz 2301ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn77M 11009:3002:47:27.8002:47:27.80+01:17:1313:574.3
114LYKA Adam 2613Open Mężczyzn78M 11110:1502:48:28.1502:48:28.15+01:18:1314:024.3
115SZYWALSKI Krystian 2387SAMEDOpen Mężczyzn79M 11210:1502:48:30.1002:48:30.10+01:18:1514:024.3
116DRIZHERUK Vova 2618Open Mężczyzn80M 11310:1502:48:35.8502:48:35.85+01:18:2114:024.3
117WIETRZYŃSKA Agnieszka 2201ALGRAF RACE TEAMOpen Masters Kobiet2K 409:0002:49:00.0002:49:00.00+01:18:4514:054.3
118MIROWSKI Adam 2520Open Mężczyzn81M 11410:4502:49:09.5002:49:09.50+01:18:5414:054.3
119OGŁUDEK Mateusz 2584Open Mężczyzn82M 11511:0002:49:16.5002:49:16.50+01:19:0114:064.3
120KNOZOWSKI Adam 2578Open Mężczyzn83M 11611:0002:49:23.6002:49:23.60+01:19:0814:064.3
121KOŁBUC Rafał 2458WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn84M 11710:3002:49:24.0502:49:24.05+01:19:0914:074.3
122FRYDRYCH Andrzej 2571Open Masters Mężczyzn9M 11810:3002:49:38.9002:49:38.90+01:19:2414:084.2
123DĄBROWSKI Maciej 2212GANG DZIKICH WIEPRZYOpen Mężczyzn85M 11909:0002:51:58.9502:51:58.95+01:21:4414:194.2
124SIEMIŃSKI Bartosz 2249ZWOLNIENI Z WUEFUOpen Mężczyzn86M 12009:0002:53:21.7502:53:21.75+01:23:0614:264.2
125ZIELIŃSKI Tomasz 2370Open Mężczyzn87M 12110:1502:53:36.0502:53:36.05+01:23:2114:284.1
126OŻGA Ernest 2406Open Mężczyzn88M 12210:1502:53:58.0002:53:58.00+01:23:4314:294.1
127KUROWSKI Robert 2402Open Mężczyzn89M 12310:1502:54:00.9002:54:00.90+01:23:4614:304.1
128CZARNOMSKI Aleksader 2467Open Mężczyzn90M 12409:3002:54:34.8002:54:34.80+01:24:2014:324.1
129DURIN Jan 2051Open Masters Mężczyzn10M 12508:4002:55:15.9502:55:15.95+01:25:0114:364.1
130BŁAWAT Jakub 2251Open Mężczyzn91M 12609:0002:55:17.5002:55:17.50+01:25:0214:364.1
131SIPIORSKI Damian 2335WAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁYOpen Mężczyzn92M 12709:3002:55:17.6502:55:17.65+01:25:0214:364.1
132CAŁKA Maciej 2337WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn11M 12809:3002:55:17.8002:55:17.80+01:25:0314:364.1
133ŁUSZCZYNA Robert 2477Open Mężczyzn93M 12910:3002:55:26.1502:55:26.15+01:25:1114:374.1
134ROGULSKI Adam 2407Open Mężczyzn94M 13010:1502:55:50.3002:55:50.30+01:25:3514:394.1
135PRZETOCKI Bartłomiej 2422HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn95M 13110:3002:56:29.5502:56:29.55+01:26:1414:424.1
136SZCZOTOK Wiktor 2286Open Mężczyzn96M 13209:3002:56:46.7502:56:46.75+01:26:3114:434.1
137MAJDA Sebastian 2049FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAElite Mężczyzn22M 13308:4002:57:24.8502:57:24.85+01:27:1014:474.1
138KAMIŃSKI Arkadiusz 2257Open Mężczyzn97M 13409:0002:57:25.8502:57:25.85+01:27:1114:474.1
139PIETRUSZKA Wojciech 2040Open Masters Mężczyzn12M 13508:4002:58:11.1502:58:11.15+01:27:5614:504
140KOZIK Mateusz 2579Open Mężczyzn98M 13611:0002:58:14.3002:58:14.30+01:27:5914:514
141BARANOWSKI Jarosław 2607TIM DRIMOpen Mężczyzn99M 13709:3002:58:21.7002:58:21.70+01:28:0614:514
142MRÓZ Marcin 2331TIM DRIMOpen Mężczyzn100M 13809:3002:58:21.7002:58:21.70+01:28:0614:514
143KAMIŃSKI Paweł 2328TIM DRIMOpen Mężczyzn101M 13909:3002:58:21.9502:58:21.95+01:28:0714:514
144WIŚNIEWSKI Tomasz 2277Open Mężczyzn102M 14009:0002:58:35.2502:58:35.25+01:28:2014:524
145ZIEMAK Daniel 2415Open Mężczyzn103M 14110:1502:58:50.9502:58:50.95+01:28:3614:544
146WRÓBEL Jacek 2014HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn104M 14208:4002:59:21.8002:59:21.80+01:29:0714:564
147JACZYŃSKI Krystian 2615ZWOLNIENI Z WUEFUOpen Mężczyzn105M 14309:0002:59:27.8002:59:27.80+01:29:1314:574
148MYKYTA Tomasz 2285Open Mężczyzn106M 14409:0002:59:38.6502:59:38.65+01:29:2314:584
149KORNAGA Damian 2616XRUNNERSOpen Mężczyzn107M 14509:0003:00:10.7003:00:10.70+01:29:5515:004
150KOSIOR-MURAWSKA Ewa 2261Open Kobiet3K 509:0003:00:10.7503:00:10.75+01:29:5515:004
151HAĆ Łukasz 2350Open Mężczyzn108M 14609:3003:00:14.4503:00:14.45+01:29:5915:014
152KORCZYK Tomasz 2037Elite Mężczyzn23M 14708:4003:00:15.0003:00:15.00+01:30:0015:014
153ZASADA Dominik 2289CONTENDER TEAMOpen Mężczyzn109M 14809:3003:00:34.2503:00:34.25+01:30:1915:024
154BLASZKA Łukasz 2461ZJAZD DO ZAJEZDNIOpen Mężczyzn110M 14910:3003:00:34.5003:00:34.50+01:30:1915:024
155KARACZYN Bartłomiej 2036Open Mężczyzn111M 15008:4003:00:59.9003:00:59.90+01:30:4515:044
156ZIMOŃ Norbert 2028WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn24M 15108:4003:01:02.1503:01:02.15+01:30:4715:054
157GAWRYCH Emilia 2441STRAŻACKA WATAHAOpen Kobiet4K 610:3003:01:24.3503:01:24.35+01:31:0915:074
158PULCHNY Łukasz 2533CHOJNIE OBDARZENIOpen Mężczyzn112M 15211:0003:01:28.7003:01:28.70+01:31:1315:074
159MICHOŃ Aleksander 2619CROSSANDACTIVE NYSAOpen Mężczyzn113M 15311:0003:02:02.8503:02:02.85+01:31:4815:104
160ROŻNIATA Adrian 2445STRAŻACKA WATAHAOpen Mężczyzn114M 15410:3003:02:16.9503:02:16.95+01:32:0215:114
161DOLNY Dariusz 2440STRAŻACKA WATAHAOpen Mężczyzn115M 15510:3003:02:18.1003:02:18.10+01:32:0315:113.9
162KOTARSKI Łukasz 2442STRAŻACKA WATAHAOpen Mężczyzn116M 15610:3003:03:06.8503:03:06.85+01:32:5215:153.9
163MARKIEWICZ Łukasz 2404Open Mężczyzn117M 15710:1503:03:19.5003:03:19.50+01:33:0415:163.9
164SZYROKI Henryk 2501PEPPA RUNOpen Masters Mężczyzn13M 15810:4503:03:29.0503:03:29.05+01:33:1415:173.9
165PAŁAŻY Nina 2500PEPPA RUNOpen Kobiet5K 710:4503:03:35.9003:03:35.90+01:33:2115:173.9
166MOŁDRZYK Kinga 2499PEPPA RUNOpen Kobiet6K 810:4503:03:36.3003:03:36.30+01:33:2115:183.9
167KOZA Robert 2498PEPPA RUN Open Masters Mężczyzn14M 15910:4503:03:47.4503:03:47.45+01:33:3215:183.9
168ŻAK Piotr 2364Open Mężczyzn118M 16009:3003:04:39.2503:04:39.25+01:34:2415:233.9
169ZARĘBA Karolina 2622Open Kobiet7K 910:3003:04:57.5003:04:57.50+01:34:4215:243.9
170MOJSA Piotr 2561SZYBCY I WSCIEKLI JEDLINA ZDRÓJOpen Mężczyzn119M 16110:3003:05:08.5003:05:08.50+01:34:5315:253.9
171MACHOWSKI Krzysztof 2446SZYBCY I WSCIEKLI JEDLINA ZDRÓJOpen Masters Mężczyzn15M 16210:3003:05:09.0003:05:09.00+01:34:5415:253.9
172MACHOWSKI Marcin 2478Open Mężczyzn120M 16310:3003:05:10.0003:05:10.00+01:34:5515:253.9
173PODGÓRSKI Przemysław 2523Open Mężczyzn121M 16410:3003:05:23.3003:05:23.30+01:35:0815:263.9
174MALINA Przemyslaw 2342ZAMOCOMOCNI 100Open Mężczyzn122M 16509:3003:05:42.1503:05:42.15+01:35:2715:283.9
175RUKASZ Magdalena 2424ODPALENI NA MAXAOpen Kobiet8K 1010:3003:06:09.0503:06:09.05+01:35:5415:303.9
176MARKOWSKA Iwona 24164FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Masters Kobiet3K 1110:3003:06:09.5003:06:09.50+01:35:5415:303.9
177GRYS Marek 2518Open Mężczyzn123M 16610:4503:06:50.8503:06:50.85+01:36:3615:343.9
178CIEŚLARCZYK Przemysław 2391Open Mężczyzn124M 16710:4503:06:52.1503:06:52.15+01:36:3715:343.9
179HRYCIUK Agata 2236STUDIO FITNESS WORKOUTOpen Kobiet9K 1209:0003:07:22.3003:07:22.30+01:37:0715:363.8
180GĄSIOR Katarzyna 2234STUDIO FITNESS WORKOUTOpen Kobiet10K 1309:0003:07:22.3503:07:22.35+01:37:0715:363.8
181KLOC Rafał 2527ARTELOpen Mężczyzn125M 16811:0003:07:35.5503:07:35.55+01:37:2015:373.8
182SOJKA Katarzyna 2530ARTELOpen Kobiet11K 1411:0003:07:37.6003:07:37.60+01:37:2215:383.8
183STANEK Marek 2362Open Masters Mężczyzn16M 16909:3003:07:40.5003:07:40.50+01:37:2515:383.8
184MRÓZ Tomek 2359Open Masters Mężczyzn17M 17009:3003:07:41.1003:07:41.10+01:37:2615:383.8
185SKOCZEK Anna 2367WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet12K 1509:3003:07:47.3003:07:47.30+01:37:3215:383.8
186WARWARKO Łukasz 2602Open Mężczyzn126M 17111:0003:07:50.8003:07:50.80+01:37:3615:393.8
187BAYGER Krystian 2031Open Mężczyzn127M 17208:4003:07:53.3503:07:53.35+01:37:3815:393.8
188ŻYGADŁO Justyna 2368WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet13K 1609:3003:08:02.9003:08:02.90+01:37:4815:403.8
189NIEDZIAŁKOWSKA Lucyna 2529ARTELOpen Kobiet14K 1711:0003:08:05.2503:08:05.25+01:37:5015:403.8
190LEJA Tomasz 2528ARTELOpen Mężczyzn128M 17311:0003:08:05.3503:08:05.35+01:37:5015:403.8
191POPIELA-KUKUŚ Katarzyna 2366WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet15K 1809:3003:08:13.1003:08:13.10+01:37:5815:413.8
192MICHNA Łukasz 2555HOJNIE OBDARZENIOpen Mężczyzn129M 17411:0003:08:29.1003:08:29.10+01:38:1415:423.8
193LISOWICZ Tomasz 2237STUDIO FITNESS WORKOUTOpen Mężczyzn130M 17509:0003:08:36.1503:08:36.15+01:38:2115:433.8
194STADNICKI Robert 2496OJCIEC & SYNOpen Masters Mężczyzn18M 17610:4503:08:38.3003:08:38.30+01:38:2315:433.8
195STADNICKI Kacper 2495OJCIEC & SYNOpen Mężczyzn131M 17710:4503:08:38.6503:08:38.65+01:38:2315:433.8
196SATRO Daniel 2238STUDIO FITNESS WORKOUTOpen Mężczyzn132M 17809:0003:08:58.3503:08:58.35+01:38:4315:443.8
197SOJKA Krzysztof 2484Open Mężczyzn133M 17910:3003:09:11.6003:09:11.60+01:38:5615:453.8
198ŁOŚ Małgorzata 2228OGIEŃ Z SZOPYOpen Kobiet16K 1909:0003:09:21.5003:09:21.50+01:39:0615:463.8
199KWAŚNIEWSKI Łukasz 2227OGIEŃ Z SZOPYOpen Mężczyzn134M 18009:0003:09:21.5003:09:21.50+01:39:0615:463.8
200DOMAGAŁA Patryk 2569Open Mężczyzn135M 18111:0003:09:36.9503:09:36.95+01:39:2215:483.8
201HOJKA Jakub 2574Open Mężczyzn136M 18211:0003:09:45.9003:09:45.90+01:39:3115:483.8
202PISAREK Przemysław 2380LENIWE WIELBŁĄDYOpen Mężczyzn137M 18310:1503:10:03.2503:10:03.25+01:39:4815:503.8
203DELENDOWSKI Andrzej 2626Open Masters Mężczyzn19M 18410:4503:10:12.6503:10:12.65+01:39:5715:513.8
204RUSINEK Dawid 2620Open Mężczyzn138M 18510:3003:10:29.9003:10:29.90+01:40:1515:523.8
205CUDNIEWICZ Bartosz 2566Open Mężczyzn139M 18611:0003:10:32.2503:10:32.25+01:40:1715:523.8
206LECIEJEWSKI Patryk 2403Open Mężczyzn140M 18710:1503:10:34.1503:10:34.15+01:40:1915:523.8
207DWULATEK Bartosz 2283Open Mężczyzn141M 18809:0003:10:47.8003:10:47.80+01:40:3315:533.8
208KOWALCZYK Grzegorz 2401Open Mężczyzn142M 18910:1503:10:58.8503:10:58.85+01:40:4415:543.8
209CUDNIEWICZ Damian 2567Open Mężczyzn143M 19011:0003:11:00.4003:11:00.40+01:40:4515:553.8
210SĘK Dariusz 2409Open Masters Mężczyzn20M 19110:1503:11:52.8003:11:52.80+01:41:3815:593.8
211LESZCZYŃSKI Karol 2309JAJA ZE STALIOpen Masters Mężczyzn21M 19209:3003:11:54.6003:11:54.60+01:41:3915:593.8
212KUBAL Karol 2379LENIWE WIELBŁĄDYOpen Mężczyzn144M 19310:1503:12:03.3003:12:03.30+01:41:4816:003.7
213PIERNIKARZ Damian 2265Open Masters Mężczyzn22M 19409:0003:12:33.4503:12:33.45+01:42:1816:023.7
214BISKUPSKI Karol 2512Open Mężczyzn145M 19510:4503:12:45.1003:12:45.10+01:42:3016:033.7
215SŁAWIK Paweł 2625Open Mężczyzn146M 19610:4503:12:58.4503:12:58.45+01:42:4316:043.7
216DUMA Bartłomiej 2307JAJA ZE STALIOpen Mężczyzn147M 19709:3003:13:25.9503:13:25.95+01:43:1116:073.7
217GRABOWY Krzysztof 2308JAJA ZE STALIOpen Mężczyzn148M 19809:3003:13:26.2003:13:26.20+01:43:1116:073.7
218BLAICKE Bartosz 2306JAJA ZE STALIOpen Mężczyzn149M 19909:3003:13:26.9003:13:26.90+01:43:1216:073.7
219KOMORZYCKI Robert 2215HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn150M 20009:0003:13:34.2003:13:34.20+01:43:1916:073.7
220CZAJKOWSKI Marek 2556HOPKI ROZTROPKIOpen Mężczyzn151M 20111:0003:14:07.2003:14:07.20+01:43:5216:103.7
221KOZIEŁ Wojciech 2608KOCIERZ TEAMOpen Mężczyzn152M 20209:3003:14:53.0503:14:53.05+01:44:3816:143.7
222MIESZCZAK Karol 2612KOCIERZ TEAMOpen Mężczyzn153M 20309:3003:14:56.4503:14:56.45+01:44:4116:143.7
223CHRAPKIEWICZ Agnieszka 2611KOCIERZ TEAMOpen Kobiet17K 2009:3003:14:58.6503:14:58.65+01:44:4316:143.7
224LOTEK Ela 2609KOCIERZ TEAMOpen Kobiet18K 2109:3003:14:58.9003:14:58.90+01:44:4416:143.7
225PAPUGA Kamil 2610KOCIERZ TEAMOpen Mężczyzn154M 20409:3003:14:59.4003:14:59.40+01:44:4416:143.7
226BRZĄKAŁA Szymon 2290CROSS&ACTIVE NYSAOpen Masters Mężczyzn23M 20509:3003:15:57.7503:15:57.75+01:45:4216:193.7
227PIENIĄŻEK Paweł 2482Open Masters Mężczyzn24M 20610:1503:16:20.3003:16:20.30+01:46:0516:213.7
228MAZUR Bartek 2284Open Masters Mężczyzn25M 20709:3003:16:49.0003:16:49.00+01:46:3416:243.7
229FIJAŁKOWSKI Karol 2557HOPKI ROZTROPKIOpen Mężczyzn155M 20811:0003:16:50.3003:16:50.30+01:46:3516:243.7
230RĄCZKOWIAK Mateusz 2334USZŁO POWIETRZE Z DĘTKIOpen Mężczyzn156M 20909:3003:16:56.1003:16:56.10+01:46:4116:243.7
231OPACKI Janusz 2481Open Mężczyzn157M 21010:3003:17:03.9503:17:03.95+01:46:4916:253.7
232PŁONKA Łukasz 2268Open Mężczyzn158M 21109:0003:17:13.4003:17:13.40+01:46:5816:263.7
233JASTRZĘBSKA Agnieszka 2294DELYSZUS SZADONQOpen Kobiet19K 2209:3003:17:14.8503:17:14.85+01:47:0016:263.7
234CEGLARZ Grzegorz 2293DELYSZUS SZADONQOpen Mężczyzn159M 21209:3003:17:15.7503:17:15.75+01:47:0016:263.7
235CZARNECKI Jakub 2558HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn160M 21309:3003:17:32.1003:17:32.10+01:47:1716:273.6
236KRAWCZUGO Paweł 2240TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn161M 21409:0003:17:57.8503:17:57.85+01:47:4316:293.6
237WIDUCH Ryszard 2276Open Mężczyzn162M 21509:0003:18:01.9503:18:01.95+01:47:4716:303.6
238NIECKO Krzysztof 2432REKINOpen Mężczyzn163M 21610:3003:18:44.6003:18:44.60+01:48:2916:333.6
239NIECKO Grzegorz 2431REKINOpen Mężczyzn164M 21710:3003:18:49.2003:18:49.20+01:48:3416:343.6
240MARCINIAK Daniel 2213GANG DZIKICH WIEPRZYOpen Mężczyzn165M 21809:0003:18:50.4003:18:50.40+01:48:3516:343.6
241KASPRZYK Magdalena 2354Open Kobiet20K 2309:3003:19:02.5003:19:02.50+01:48:4716:353.6
242BIAŁAS Karolina 2345Open Kobiet21K 2409:3003:19:02.8503:19:02.85+01:48:4816:353.6
243KAISER-SZMIDT Paweł 2353Open Mężczyzn166M 21909:3003:19:13.1503:19:13.15+01:48:5816:363.6
244BISKUP Damian 2372KAT CROSS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn167M 22010:1503:19:21.5003:19:21.50+01:49:0616:363.6
245KRAUZE Daniel 2475Open Mężczyzn168M 22110:3003:19:23.0503:19:23.05+01:49:0816:363.6
246BORAWSKI Piotr 2252Open Mężczyzn169M 22209:0003:19:58.6003:19:58.60+01:49:4316:393.6
247KULPIŃSKI Bartosz 2225MIEJSCE BLOK BOpen Mężczyzn170M 22309:0003:20:18.1003:20:18.10+01:50:0316:413.6
248LORFINK Łukasz 2313SANSWISS POLSKA :)Open Mężczyzn171M 22409:3003:21:07.4003:21:07.40+01:50:5216:453.6
249KULIŃSKI Grzegorz 2312SANSWISS POLSKA :)Open Mężczyzn172M 22509:3003:21:07.7503:21:07.75+01:50:5216:453.6
250HARYNEK Dawid 2573Open Mężczyzn173M 22611:0003:21:17.6003:21:17.60+01:51:0216:463.6
251GAJEWSKI Łukasz 2214GENTLEMENELSOpen Mężczyzn174M 22709:0003:21:34.2503:21:34.25+01:51:1916:473.6
252ŁASKAWSKI Michał 2262Open Mężczyzn175M 22809:0003:22:04.4003:22:04.40+01:51:4916:503.6
253PIECH Łukasz 2264Open Mężczyzn176M 22909:0003:22:31.8003:22:31.80+01:52:1716:523.6
254GRZYBOWSKI Kamil 2396Open Mężczyzn177M 23010:1503:22:59.6503:22:59.65+01:52:4416:543.5
255WSZOŁA Katarzyna 2413Open Kobiet22K 2510:1503:23:24.5503:23:24.55+01:53:0916:573.5
256RZESZOTARSKI Jacek 2231SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMOpen Masters Mężczyzn26M 23109:0003:24:04.7503:24:04.75+01:53:4917:003.5
257BARAŃSKI Grzegorz 2230SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMOpen Masters Mężczyzn27M 23209:0003:24:04.8503:24:04.85+01:53:5017:003.5
258TALKOWSKI Łukasz 2318ŚMA TEAM POLANDOpen Mężczyzn178M 23309:3003:24:52.8503:24:52.85+01:54:3817:043.5
259OCIEPA Piotr 2039Open Mężczyzn179M 23408:4003:24:56.7003:24:56.70+01:54:4117:043.5
260HYRA Katarzyna 2351Open Kobiet23K 2610:3003:25:13.7003:25:13.70+01:54:5817:063.5
261TALKOWSKI Mateusz 2319ŚMA TEAM POLANDOpen Mężczyzn180M 23509:3003:25:57.6003:25:57.60+01:55:4217:093.5
262MARKIEWICZ Michał 2317ŚMA TEAM POLANDOpen Mężczyzn181M 23609:3003:25:58.0003:25:58.00+01:55:4317:093.5
263ENGEL Miłosz 2314ŚMA TEAM POLANDOpen Mężczyzn182M 23709:3003:25:58.7003:25:58.70+01:55:4317:093.5
264Z Grzegorz 2320ŚMA TEAM POLANDOpen Mężczyzn183M 23809:3003:25:58.7503:25:58.75+01:55:4317:093.5
265MACKIEWICZ Grzegorz 2421EDI TEAMOpen Masters Mężczyzn28M 23910:3003:25:59.0003:25:59.00+01:55:4417:093.5
266WOJCIECHOWSKI Adam 2487Open Mężczyzn184M 24010:3003:26:14.7503:26:14.75+01:55:5917:113.5
267CIESLAK Ryszard 2050Elite Masters Mężczyzn5M 24108:4003:26:39.6003:26:39.60+01:56:2417:133.5
268WALASEK Marek 2548DZIKI DOMINIKIOpen Mężczyzn185M 24211:0003:26:52.7003:26:52.70+01:56:3717:143.5
269CHMIEL-OPALIŃSKA Edyta 2540DZIKI DOMINIKIOpen Kobiet24K 2711:0003:26:52.7503:26:52.75+01:56:3717:143.5
270BURZYŃSKI Daniel 2537DZIKI DOMINIKIOpen Mężczyzn186M 24311:0003:26:52.8003:26:52.80+01:56:3817:143.5
271SKOCZEŃ Łukasz 2547DZIKI DOMINIKIOpen Mężczyzn187M 24411:0003:26:52.8503:26:52.85+01:56:3817:143.5
272MAZUR Barabra 2543DZIKI DOMINIKIOpen Kobiet25K 2811:0003:26:52.8503:26:52.85+01:56:3817:143.5
273SKOCZEŃ Katarzyna 2546DZIKI DOMINIKIOpen Kobiet26K 2911:0003:26:52.9003:26:52.90+01:56:3817:143.5
274WESOŁOWSKA Elżbieta 2549DZIKI DOMINIKIOpen Masters Kobiet4K 3011:0003:26:53.1003:26:53.10+01:56:3817:143.5
275REZLERSKI Adrian 2545DZIKI DOMINIKIOpen Mężczyzn188M 24511:0003:26:53.1003:26:53.10+01:56:3817:143.5
276RADWAŃSKA Zuzanna 2591Open Kobiet27K 3111:0003:26:53.3003:26:53.30+01:56:3817:143.5
277JAŚKIEWICZ Dariusz 2542DZIKI DOMINIKIOpen Mężczyzn189M 24611:0003:26:53.4503:26:53.45+01:56:3817:143.5
278CEHAŃCZUK Tomasz 2539DZIKI DOMINIKIOpen Mężczyzn190M 24711:0003:26:53.4503:26:53.45+01:56:3817:143.5
279PALIŃSKI Rafał 2544DZIKI DOMINIKIOpen Mężczyzn191M 24811:0003:26:53.4503:26:53.45+01:56:3817:143.5
280HAŃSKI Dawid 2541DZIKI DOMINIKIOpen Mężczyzn192M 24911:0003:26:53.8003:26:53.80+01:56:3917:143.5
281GOŚCIŃSKI Mariusz 2340ZAMOCOMOCNI 100Open Mężczyzn193M 25009:3003:27:24.2003:27:24.20+01:57:0917:173.5
282BONIKOWSKI Lukasz 2565Open Mężczyzn194M 25111:0003:28:06.3003:28:06.30+01:57:5117:203.5
283JAROCKI Jonatan 2001BAUKRANE BUDOWNICTWOOpen Mężczyzn195M 25208:4003:28:43.1503:28:43.15+01:58:2817:233.4
284KUCZKOWSKA Marta 2043WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet28K 3208:5003:28:47.4003:28:47.40+01:58:3217:233.4
285ORZECHOWSKI Karol 2586Open Mężczyzn196M 25311:0003:29:01.6003:29:01.60+01:58:4617:253.4
286SADOWSKA Martyna 2524Open Kobiet29K 3310:4503:29:08.9003:29:08.90+01:58:5417:253.4
287SZATKOWSKI Marcel 2525Open Mężczyzn197M 25410:4503:29:09.0503:29:09.05+01:58:5417:253.4
288ZIMIŃSKI Paweł 2042Elite Mężczyzn25M 25508:4003:29:30.2503:29:30.25+01:59:1517:273.4
289PIASKOWSKI Michał 2559MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn198M 25611:0003:30:49.9503:30:49.95+02:00:3517:343.4
290BRĄCZYK Ewa 2346Open Kobiet30K 3409:3003:31:10.8003:31:10.80+02:00:5617:353.4
291HANEVYCH Dmytro 2614Open Mężczyzn199M 25710:1503:31:24.1503:31:24.15+02:01:0917:373.4
292ŁUKASZEK Kinga 2382O CO TU BIEGA ?Open Kobiet31K 3510:1503:31:29.7503:31:29.75+02:01:1417:373.4
293WOŁKOWICZ Magdalena 2383O CO TU BIEGA ?Open Kobiet32K 3610:1503:31:29.7503:31:29.75+02:01:1417:373.4
294CAREWICZ Marek 2048Elite Masters Mężczyzn6M 25808:4003:31:53.2003:31:53.20+02:01:3817:393.4
295ŁUKASZEK Daniel 2381O CO TU BIEGA ?Open Mężczyzn200M 25910:1503:32:02.0003:32:02.00+02:01:4717:403.4
296SACZUK Magda 2606Open Kobiet33K 3709:0003:32:03.8003:32:03.80+02:01:4917:403.4
297KUBILAS Adam 2384SAMEDOpen Mężczyzn201M 26010:1503:33:01.3003:33:01.30+02:02:4617:453.4
298KOKOT Mateusz 2519Open Mężczyzn202M 26110:4503:33:07.4003:33:07.40+02:02:5217:453.4
299WISNIOWSKI Mirosław 2206BRONOWICKIE CENTRUM UBEZPIECZENIOWEOpen Masters Mężczyzn29M 26209:0003:34:22.5003:34:22.50+02:04:0717:513.4
300KALNIUK Tomasz 2321TDROpen Mężczyzn203M 26309:3003:34:30.2503:34:30.25+02:04:1517:523.4
301BASZYŃSKA Waleria 2338ZAMOCOMOCNI 100Open Kobiet34K 3809:3003:34:31.3503:34:31.35+02:04:1617:523.4
302ŚLUSARSKI Wojciech 2298DZIKI - BYLE DO METY!Open Mężczyzn204M 26409:3003:34:32.3503:34:32.35+02:04:1717:523.4
303LANGIEWICZ Łukasz 2341ZAMOCOMOCNI 100Open Mężczyzn205M 26509:3003:34:32.8003:34:32.80+02:04:1817:523.4
304BIAŁOBŁOCKA Alicja 2299DZIKI- BYLE DO METY !Open Kobiet35K 3909:3003:34:34.4503:34:34.45+02:04:1917:523.4
305BIALKOWSKI Maciej 2295DZIKI - BYLE DO METY!Open Mężczyzn206M 26609:3003:34:34.5003:34:34.50+02:04:1917:523.4
306NIEPOŁOŃSKI Jakub 2297DZIKI - BYLE DO METY!Open Mężczyzn207M 26709:3003:34:36.4503:34:36.45+02:04:2117:533.4
307BRYGADZIN Andrzej 2333USZŁO POWIETRZE Z DĘTKIOpen Masters Mężczyzn30M 26809:3003:35:10.7003:35:10.70+02:04:5517:553.3
308BĄK Jakub 2462Open Mężczyzn208M 26909:3003:35:17.8503:35:17.85+02:05:0317:563.3
309JANUSZKIEWICZ Bazyl 2575Open Mężczyzn209M 27011:0003:36:32.7503:36:32.75+02:06:1718:023.3
310KOWNACKA Zuzia 2473Open Kobiet36K 4010:3003:36:33.4003:36:33.40+02:06:1818:023.3
311KOWNACKI Krzysztof 2474Open Mężczyzn210M 27110:3003:36:33.9003:36:33.90+02:06:1918:023.3
312PROKOPIUK Bartłomiej 2589Open Mężczyzn211M 27211:0003:36:46.4003:36:46.40+02:06:3118:033.3
313RUSINEK Wojciech 2594Open Mężczyzn212M 27311:0003:36:50.1003:36:50.10+02:06:3518:043.3
314KRYSIŃSKI Piotr 2316ŚMA TEAM POLANDOpen Mężczyzn213M 27409:3003:37:09.0503:37:09.05+02:06:5418:053.3
315KARABON Tomasz 2371DO ODCINYOpen Mężczyzn214M 27510:1503:37:19.1003:37:19.10+02:07:0418:063.3
316PROKOPIUK Szymon 2590Open Mężczyzn215M 27611:0003:37:29.1503:37:29.15+02:07:1418:073.3
317FRANCZAK Michal 2315ŚMA TEAM POLANDOpen Mężczyzn216M 27709:3003:37:50.0003:37:50.00+02:07:3518:093.3
318WOJTACH Karol 2282ZAMOCOMOCNI 100Open Mężczyzn217M 27809:3003:37:53.8503:37:53.85+02:07:3918:093.3
319MURZYNIEC Adam 2479Open Masters Mężczyzn31M 27910:3003:38:21.1003:38:21.10+02:08:0618:113.3
320NOWAK Tomasz 2292DEJ MU NA ZIMNYMOpen Mężczyzn218M 28009:3003:39:40.1003:39:40.10+02:09:2518:183.3
321HAIK Klaudia 2291DEJ MU NA ZIMNYMOpen Kobiet37K 4109:3003:39:40.3503:39:40.35+02:09:2518:183.3
322WOŹNIAK Grzegorz 2239STUDIO FITNESS WORKOUTOpen Mężczyzn219M 28109:0003:40:05.1503:40:05.15+02:09:5018:203.3
323DYBAŁA Konrad 2209FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn220M 28209:0003:40:22.4503:40:22.45+02:10:0718:213.3
324BANDURKA Viktor 2053Open Masters Mężczyzn32M 28308:4003:40:43.4003:40:43.40+02:10:2818:233.3
325KIDAWA Grzegorz 2375KOŁCZU TEAMOpen Masters Mężczyzn33M 28410:1503:40:48.3003:40:48.30+02:10:3318:243.3
326BOCHRA Paweł 2374KOŁCZU TEAMOpen Mężczyzn221M 28510:1503:41:18.9503:41:18.95+02:11:0418:263.3
327KRÓLIKOWSKA Agnieszka 2376KOŁCZU TEAMOpen Kobiet38K 4210:1503:41:26.7003:41:26.70+02:11:1118:273.3
328BOLEJKO Aleksandra 2369Open Kobiet39K 4310:1503:41:27.1503:41:27.15+02:11:1218:273.3
329PROŃCZUK Patryk 2325THE DYSZKERSOpen Mężczyzn222M 28609:3003:41:33.7003:41:33.70+02:11:1818:273.2
330KUREK Jakub 2324THE DYSZKERSOpen Mężczyzn223M 28709:3003:41:35.4003:41:35.40+02:11:2018:273.2
331WOJTYCZKA Bartlomiej 2326THE DYSZKERSOpen Masters Mężczyzn34M 28809:3003:41:36.8003:41:36.80+02:11:2218:283.2
332FIDOR Arnold 2392Open Masters Mężczyzn35M 28910:1503:42:23.2003:42:23.20+02:12:0818:313.2
333DAROSZEWSKI Adam 2568Open Masters Mężczyzn36M 29011:0003:42:41.5003:42:41.50+02:12:2618:333.2
334SCHILLER Fryderyk 2560SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Masters Mężczyzn37M 29110:4503:43:23.0503:43:23.05+02:13:0818:363.2
335GÓRNY Jakub 2373KAT CROSS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn224M 29210:1503:43:49.6003:43:49.60+02:13:3418:393.2
336CZERWIŃSKI Roman 2339ZAMOCOMOCNI 100Open Masters Mężczyzn38M 29309:3003:43:50.8003:43:50.80+02:13:3618:393.2
337WISNIEWSKI Przemyslaw 2343ZAMOCOMOCNI 100Open Mężczyzn225M 29409:3003:43:59.2503:43:59.25+02:13:4418:393.2
338ŻELAZKO Kamil 2015HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn226M 29508:4003:44:04.9503:44:04.95+02:13:5018:403.2
339PIOTROWICZ Mikołaj 2522Open Mężczyzn227M 29610:4503:44:17.3003:44:17.30+02:14:0218:413.2
340DOMAGAŁA Katarzyna 2516Open Kobiet40K 4410:4503:44:17.6003:44:17.60+02:14:0218:413.2
341WIECZOREK Dariusz 2041Elite Mężczyzn26M 29708:4003:46:23.5503:46:23.55+02:16:0818:513.2
342BORECKI Marek 2417CATCH ME IF YOU CAN!Open Mężczyzn228M 29810:3003:48:19.0003:48:19.00+02:18:0419:013.2
343KLOSE Filip 2418CATCH ME IF YOU CAN!Open Mężczyzn229M 29910:3003:48:27.1503:48:27.15+02:18:1219:023.2
344BANASIEWICZ Maciej 2322THE DYSZKERSOpen Mężczyzn230M 30009:3003:49:07.0003:49:07.00+02:18:5219:053.1
345SIENKIEWICZ Jakub 2270Open Mężczyzn231M 30109:0003:50:27.5003:50:27.50+02:20:1219:123.1
346SKRĘTEK Paulina 2271Open Kobiet41K 4509:0003:50:28.1503:50:28.15+02:20:1319:123.1
347BANASIEWICZ Jan 2323THE DYSZKERSOpen Mężczyzn232M 30209:3003:50:41.0003:50:41.00+02:20:2619:133.1
348WÓJCIK Łukasz 2332TIM DRIMOpen Mężczyzn233M 30309:3003:51:27.8503:51:27.85+02:21:1319:173.1
349KŁOS Sebastian 2329TIM DRIMOpen Mężczyzn234M 30409:3003:51:27.9003:51:27.90+02:21:1319:173.1
350LUPKOWSKI Kamil 2582Open Mężczyzn235M 30511:0003:51:57.0003:51:57.00+02:21:4219:193.1
351STACHYRA Rafał 2024ŚWINIODZIKIOpen Mężczyzn236M 30608:4003:52:53.8003:52:53.80+02:22:3919:243.1
352GRODZKI Karol 2395Open Mężczyzn237M 30709:0003:53:19.1503:53:19.15+02:23:0419:263.1
353CHRYPLEWICZ Paweł 2513Open Mężczyzn238M 30810:4503:53:19.4503:53:19.45+02:23:0419:263.1
354PASZKO Krystian 2521Open Mężczyzn239M 30910:4503:53:20.6503:53:20.65+02:23:0519:263.1
355TOMCZYK Andrzej 2336WAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁYOpen Mężczyzn240M 31009:3003:53:33.7003:53:33.70+02:23:1819:273.1
356KORDYLAK Ireneusz 2311POMIDOROWA ALTERNATYWA Open Masters Mężczyzn39M 31109:3003:54:08.0003:54:08.00+02:23:5319:303.1
357BURDZIĄG Anna 2202BŁOTOŁAZYOpen Kobiet42K 4609:0003:55:34.1003:55:34.10+02:25:1919:373.1
358STARZYK Klaudia 2536CROSSFIT LUBINOpen Kobiet43K 4710:4503:56:50.9003:56:50.90+02:26:3619:443
359BILSKI Jarośław 2303HDGOpen Mężczyzn241M 31209:3003:57:00.0003:57:00.00+02:26:4519:453
360BELICKI Dominik 2302HDGOpen Mężczyzn242M 31309:3003:57:00.0503:57:00.05+02:26:4519:453
361WĄS Paulina 2304HDGOpen Kobiet44K 4809:3003:57:00.2003:57:00.20+02:26:4519:453
362MAKSYMOWICZ Jacek 2583Open Mężczyzn243M 31411:0003:57:02.1003:57:02.10+02:26:4719:453
363DONAWAGIS Julia 2570Open Kobiet45K 4911:0003:57:02.6003:57:02.60+02:26:4719:453
364SYGNATOWICZ Kamil 2532CF LUBINOpen Mężczyzn244M 31510:4503:57:03.7503:57:03.75+02:26:4819:453
365SIWY Piotr 2535CROSFIT LUBINOpen Masters Mężczyzn40M 31610:4503:57:04.4003:57:04.40+02:26:4919:453
366SIWA Aleksandra 2534CROSFIT LUBINOpen Kobiet46K 5010:4503:57:32.1003:57:32.10+02:27:1719:473
367WISZNAREWSKA Anna 2217HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet47K 5109:0003:58:06.7503:58:06.75+02:27:5119:503
368TOMASZCZYK Justyna 2624Open Kobiet48K 5210:4503:59:47.7503:59:47.75+02:29:3219:583
369CIBA Tomasz 2494IRATUS CRABRONUMOpen Mężczyzn245M 31710:4503:59:49.0003:59:49.00+02:29:3419:593
370GREMBOWSKA Justyna 2203BŁOTOŁAZYOpen Kobiet49K 5309:0004:00:03.4004:00:03.40+02:29:4820:003
371KATA Kaja 2399Open Kobiet50K 5410:1504:02:53.3504:02:53.35+02:32:3820:143
372WALICHNOWSKI Konrad 2412Open Mężczyzn246M 31810:1504:02:53.5004:02:53.50+02:32:3820:143
373GRABOWSKA Maja 2044Open Kobiet51K 5508:5004:03:34.7504:03:34.75+02:33:1920:173
374ZABŁOTNY Kamil 2241TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn247M 31909:0004:03:52.0004:03:52.00+02:33:3720:193
375GABRYELSKI Paweł 2393Open Mężczyzn248M 32010:1504:03:52.7004:03:52.70+02:33:3720:193
376SZWEDO Ireneusz 2553HEARTTEAMOpen Masters Mężczyzn41M 32111:0004:04:26.0004:04:26.00+02:34:1120:222.9
377POTOCZNY Mateusz 2552HEARTTEAMOpen Mężczyzn249M 32211:0004:04:28.6004:04:28.60+02:34:1320:222.9
378GAWEŁ Wojciech 2550HEARTTEAMOpen Mężczyzn250M 32311:0004:05:05.9504:05:05.95+02:34:5120:252.9
379KOCIOŁEK Tomasz 2551HEARTTEAMOpen Masters Mężczyzn42M 32411:0004:05:06.4004:05:06.40+02:34:5120:252.9
380ZAWADZKA Angelika 2603Open Kobiet52K 5611:0004:06:02.0504:06:02.05+02:35:4720:302.9
381SZARKOWICZ Renata 2599Open Masters Kobiet5K 5711:0004:06:03.9004:06:03.90+02:35:4920:302.9
382SZARKOWICZ Artur 2598Open Masters Mężczyzn43M 32511:0004:06:04.6004:06:04.60+02:35:4920:302.9
383STRYJ Nikola 2247YOSHI SQUADOpen Kobiet53K 5809:0004:08:46.8004:08:46.80+02:38:3220:432.9
384STACH Katarzyna 2246YOSHI SQUADOpen Kobiet54K 5909:0004:08:47.0004:08:47.00+02:38:3220:432.9
385PIWOWARCZYK Marcin 2245YOSHI SQUADOpen Masters Mężczyzn44M 32609:0004:08:47.0004:08:47.00+02:38:3220:432.9
386MAKAROWSKI Łukasz 2243YOSHI SQUADOpen Mężczyzn251M 32709:0004:08:47.0004:08:47.00+02:38:3220:432.9
387GAŁA Wiktor 2242YOSHI SQUADOpen Mężczyzn252M 32809:0004:08:47.2504:08:47.25+02:38:3220:432.9
388MITULSKI Adam 2244YOSHI SQUADOpen Mężczyzn253M 32909:0004:08:47.3504:08:47.35+02:38:3220:432.9
389FRYDRYCH Michał 2468Open Mężczyzn254M 33010:3004:09:16.0004:09:16.00+02:39:0120:462.9
390STACHERA Artur 2436SPONTAN RACEOpen Mężczyzn255M 33110:3004:11:45.9504:11:45.95+02:41:3120:582.9
391KULA Michał 2435SPONTAN RACEOpen Mężczyzn256M 33210:3004:11:46.2004:11:46.20+02:41:3120:582.9
392ZAKRZEWSKI Marek 2490Open Mężczyzn257M 33310:3004:11:46.5504:11:46.55+02:41:3120:582.9
393KRAWCZUK Jakub 2038Open Mężczyzn258M 33408:4004:12:15.8004:12:15.80+02:42:0121:012.9
394PIECHOTA Piotr 2428PARA'RACE TEAMOpen Mężczyzn259M 33510:3004:13:22.2004:13:22.20+02:43:0721:062.8
395KRUPA Tomasz 2426PARA'RACE TEAMOpen Mężczyzn260M 33610:3004:13:38.1004:13:38.10+02:43:2321:082.8
396KUBASIK Karol 2427PARA'RACE TEAMOpen Mężczyzn261M 33710:3004:13:39.3004:13:39.30+02:43:2421:082.8
397POJDA Zuzanna 2483Open Kobiet55K 6010:3004:16:09.8504:16:09.85+02:45:5521:202.8
398TULEJKO Katarzyna 2211FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Masters Kobiet6K 6109:0004:16:28.7504:16:28.75+02:46:1321:222.8
399GÓRCZEWSKI Mateusz 2605WAŁBRZYSKA BRYGADA POSZUKIWACZY ZŁOTEGO POCIĄGUOpen Mężczyzn262M 33810:3004:18:19.1504:18:19.15+02:48:0421:312.8
400GURCZAŃSKI Łukasz 2451Open Mężczyzn263M 33910:3004:18:21.1004:18:21.10+02:48:0621:312.8
401WOZNIAK Sebastian 2280Open Mężczyzn264M 34009:0004:18:28.2504:18:28.25+02:48:1321:322.8
402OSTRASZ Piotr 2506SAMEKONIE -TEAM OLAOpen Mężczyzn265M 34110:4504:19:01.8004:19:01.80+02:48:4721:352.8
403KOZŁOWSKA Edyta 2504SAMEKONIE -TEAM OLAOpen Masters Kobiet7K 6210:4504:19:02.3504:19:02.35+02:48:4721:352.8
404NOVIKOVA Julia 2505SAMEKONIE -TEAM OLAOpen Kobiet56K 6310:4504:19:02.4004:19:02.40+02:48:4721:352.8
405JĘDROSZ Aleksandra 2503SAMEKONIE -TEAM OLAOpen Kobiet57K 6410:4504:19:02.7004:19:02.70+02:48:4721:352.8
406WILGOCKA Agata 2510SAMEKONIE -TEAM OLAOpen Kobiet58K 6510:4504:19:03.1504:19:03.15+02:48:4821:352.8
407TYBOR Karolina 2509SAMEKONIE -TEAM OLAOpen Masters Kobiet8K 6610:4504:19:03.3004:19:03.30+02:48:4821:352.8
408TRATKOWSKA Brygida 2507SAMEKONIE -TEAM OLAOpen Masters Kobiet9K 6710:4504:19:03.7504:19:03.75+02:48:4821:352.8
409TRATKOWSKI Grzegorz 2508SAMEKONIE -TEAM OLAOpen Mężczyzn266M 34210:4504:19:04.1004:19:04.10+02:48:4921:352.8
410BIELAS Joanna 2208FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Kobiet59K 6809:0004:20:17.6004:20:17.60+02:50:0221:412.8
411TKACZ Kamila 2210FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Kobiet60K 6909:0004:20:18.3504:20:18.35+02:50:0321:412.8
412BALSAM Karol 2207FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn267M 34309:0004:20:18.8004:20:18.80+02:50:0421:412.8
413GÓRNIACZYK Krystian 2394Open Mężczyzn268M 34409:3004:20:50.8004:20:50.80+02:50:3621:442.8
414JANCZAREK Łukasz 2255Open Mężczyzn269M 34509:0004:21:36.5004:21:36.50+02:51:2121:482.8
415POPLAWSKA Ewelina 2269Open Kobiet61K 7009:0004:23:02.5004:23:02.50+02:52:4721:552.7
416LACHNIUK Krzysztof 2454WAŁBRZYSKA BRYGADA POSZUKIWACZY ZŁOTEGO POCIĄGUOpen Mężczyzn270M 34610:3004:23:52.2004:23:52.20+02:53:3721:592.7
417DOMAŃSKI Piotr 2449WAŁBRZYSKA BRYGADA POSZUKIWACZY ZŁOTEGO POCIĄGUOpen Mężczyzn271M 34710:3004:23:52.4004:23:52.40+02:53:3721:592.7
418URBAN Mariusz 2457WAŁBRZYSKA BRYGADA POSZUKIWACZY ZŁOTEGO POCIĄGUOpen Mężczyzn272M 34810:3004:23:52.5004:23:52.50+02:53:3721:592.7
419JACZYŃSKI Krystian 2248ZWOLNIENI Z WUEFUOpen Mężczyzn273M 34910:3004:23:52.6004:23:52.60+02:53:3721:592.7
420PIĘTA-LACHNIUK Katarzyna 2456WAŁBRZYSKA BRYGADA POSZUKIWACZY ZŁOTEGO POCIĄGUOpen Kobiet62K 7110:3004:23:53.0504:23:53.05+02:53:3821:592.7
421LACHNIUK Agnieszka 2453WAŁBRZYSKA BRYGADA POSZUKIWACZY ZŁOTEGO POCIĄGUOpen Kobiet63K 7210:3004:23:53.4004:23:53.40+02:53:3821:592.7
422KORCZ Maja 2452WAŁBRZYSKA BRYGADA POSZUKIWACZY ZŁOTEGO POCIĄGUOpen Masters Kobiet10K 7310:3004:23:53.7004:23:53.70+02:53:3821:592.7
423BARTCZAK Adrian 2463Open Mężczyzn274M 35010:3004:23:54.9004:23:54.90+02:53:4021:592.7
424CWYKIEL Anna 2466Open Kobiet64K 7410:3004:23:55.8004:23:55.80+02:53:4121:592.7
425KOZIAK Agnieszka 2045HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet65K 7508:5004:27:08.0504:27:08.05+02:56:5322:152.7
426KACPERSKI Radosław 2007DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn45M 35108:4004:27:19.9504:27:19.95+02:57:0522:162.7
427JACEWICZ Adam 2388WIEDŹMIŃSKI CECH KACZKIOpen Mężczyzn275M 35210:1504:29:24.1504:29:24.15+02:59:0922:272.7
428STAFIJOWSKI Maciej 2389WIEDŹMIŃSKI CECH KACZKIOpen Mężczyzn276M 35310:1504:31:52.0504:31:52.05+03:01:3722:392.6
429STRĄK Tomek 2390WIEDŹMIŃSKI CECH KACZKIOpen Mężczyzn277M 35410:1504:31:53.2004:31:53.20+03:01:3822:392.6
430ŻUKOWSKA Natalia 2052Elite Kobiet1K 7608:5004:38:19.5004:38:19.50+03:08:0423:112.6
431HUDZIAK Dariusz 2033Open Mężczyzn278M 35508:4004:41:28.6504:41:28.65+03:11:1323:272.6
432GNIEWOSZ Mateusz 2425PARA'RACE TEAMOpen Mężczyzn279M 35610:3004:44:18.2004:44:18.20+03:14:0323:412.5
433URSZULAK Patryk 2486Open Mężczyzn280M 35710:3004:44:51.9504:44:51.95+03:14:3723:442.5
434SKIBA Magdalena 2429PARA'RACE TEAMOpen Kobiet66K 7710:3004:44:54.7504:44:54.75+03:14:3923:442.5
435JÓŹWIAK Mariusz 2471Open Mężczyzn281M 35810:3004:49:28.9504:49:28.95+03:19:1424:072.5
436SARLEJ Robert 2013HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn282M 35908:4005:51:12.2505:51:12.25+04:20:5729:162.1
437PARKITNY Daniel 2008FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn283M 36008:4006:28:36.0006:28:36.00+04:58:2132:231.9
438WÓJTOWICZ Patryk 2488Open Mężczyzn284M 36110:30   
439KOZA Agata 2497PEPPA RUNOpen Kobiet67K 7810:45   
440WAWRZYNÓW Marta 2430PARA'RACE TEAMOpen Masters Kobiet11K 7910:30   
441BULAWKIN Joanma 2233STUDIO FITNESS WORKOUTOpen Masters Kobiet12K 8009:00   
442KLYSZCZ Zbigniew 2258Open Masters Mężczyzn46M 36209:00   
443MICHALAK Michał 2017MAD RUNNERS WAŁBRZYCHElite Mężczyzn27M 36308:40   
444BIEL Łukasz 2287CONTENDER TEAMOpen Mężczyzn285M 36409:30   
445OLSZAŃSKI Kamil 2480Open Mężczyzn286M 36510:30   
OŻGA Mateusz 2587Open Mężczyzn11:00 DNF DNF--
DĄBROWSKA Katarzyna 2296DZIKI - BYLE DO METY!Open Kobiet09:30 DNF DNF--
Znaleziono 447 wynik(ów)