Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-27 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1560 |
Wystartowało : | 1493 |
Nie ukończyło : | 26 |
Ukończyło : | 1467 |
Na trasie : | 26 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:20 | 08:40 | 09:00 | 09:20 | 09:40 | 10:00 | 10:20 | 10:40 | 11:00 | 11:20 | 11:40 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 07:50 | 08:00
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEWICKI Marcin | 6001 | Adrenaline Rush OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
2 | BURDZY Daniel | 6002 | Bestie OCR Legionowo | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
3 | ZALEWSKI Michał | 6003 | Bestie OCR Legionowo | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
4 | KUSIAK Wojciech | 6004 | Biegnę wolno bo mi wolno | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
5 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 6005 | Bravehearts Legionowo | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
6 | MAJAK Wojtek | 6006 | CONNECTOR Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
7 | MIODEK Adrian | 6007 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
8 | DOROMIEJCZUK Andrzej | 6008 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
9 | KĄDZIELA Michał | 6034 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
10 | JAŁBRZYKOWSKI Adam | 6035 | Kosiarze | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
11 | JANUSZEWSKI Bartosz | 6036 | Kosiarze | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
12 | BRUSIŁO Bartosz | 6037 | Mamy Ruszamy | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
13 | BARCIKOWSKI Łukasz | 6038 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
14 | CAŁA Wojciech | 6039 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
15 | FURMAGA Przemyslaw | 6040 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
16 | JASEK Łukasz | 6062 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
17 | JOOCHEAN Alexej | 6063 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
18 | KURACH Stanisław | 6064 | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
19 | MIODUSZEWSKI Marcin | 6065 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
20 | PACEK Maciej | 6066 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
21 | PIERZAK Przemysław | 6067 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
22 | KOZŁOWSKI Paweł | 6088 | Braveharts Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
23 | CZACH Tobiasz | 6090 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
24 | PODGORSKI Marek | 6091 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
25 | PRYKOWSKI Tomasz | 6092 | Sportera OCR | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
26 | ZAWISTOWSKI Jakub | 6031 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
27 | ZGUTKA Tomasz | 6032 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
28 | DYKIER Krzysztof | 6061 | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
29 | JANISZEWSKI Grzegorz | 6009 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
30 | TUWALSKI Bernard | 6010 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
31 | MAZUREK Wojciech | 6011 | FireEagles | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
32 | BUGAJ Mariusz | 6012 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
33 | ROSŁONEK Paweł | 6013 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
34 | SEWERYNOWICZ Michał | 6014 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
35 | SOBIESZEK Cezary | 6015 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
36 | WACHNIK Paweł | 6016 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
37 | CHOROŚ Michał | 6018 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
38 | GALIKOWSKI Rafał | 6019 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
39 | JAWOREK Rafał | 6020 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
40 | KOSIŃSKI Jakub | 6021 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
41 | KRAWCZYK Tomasz | 6022 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
42 | KRAWIECKI Mateusz | 6023 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
43 | MARCZUK Kamil | 6025 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
44 | PRZEBIROWSKI Karol | 6026 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
45 | PUDŁO Mateusz | 6024 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
46 | STANCLIK Krzysztof | 6028 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
47 | STASIUK Arkadiusz | 6029 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
48 | URBAN Hubert | 6030 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
49 | GRYSIEWICZ Marcin | 6041 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
50 | KOCHANIAK Rafał | 6042 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
51 | MIERZICKI Marcel | 6043 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
52 | SALAMON Mateusz | 6044 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
53 | WOJNAROWSKI Zygmunt | 6045 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
54 | WOŹNIAK Michał | 6046 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
55 | BANAŚ Kamil | 6048 | trener24h.com.pl | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
56 | MORAWSKI Grzegorz | 6049 | trener24h.com.pl | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
57 | ZALEWSKI Marcin | 6050 | trener24h.com.pl | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
58 | BYRCZEK Michał | 6051 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
59 | MILBRANT Michał | 6052 | WŁÓCZYBIEGI | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
60 | BEDNAREK Remigiusz | 6053 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
61 | KRÓLICKI Konrad | 6054 | xRunners | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
62 | MARUSZEWSKI Marcin | 6055 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
63 | TEJWAN Leszek | 6056 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
64 | WAŚ Bartłomiej | 6057 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
65 | ALIAKSANDR Baltynski | 6058 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
66 | CZECHOWSKI Konrad | 6060 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
67 | RDZANEK Rafał | 6068 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
68 | SAWICKI Maciej | 6069 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
69 | SZADKOWSKI Witold | 6070 | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
70 | TRAJDOS Bartosz | 6071 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
71 | WAWRZYNIAK Sławomir | 6072 | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
72 | WILK Sylwester | 6073 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
73 | WOJDASIEWICZ Bartłomiej | 6074 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
74 | YALTUSHENKA Vitali | 6075 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 74 wynik(ów)