RUNMAGEDDON CLASSIC WARSZAWA

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-10-10
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
1032
Wystartowało:
914
Nie ukończyło:
8
Ukończyło:
906
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SALAMON Mateusz 3194POWER TRAININGElite Mężczyzn1M 108:0000:00:0001:11:01.9001:11:01.90 5:5510,1
2CHMIELORZ Józef 3013Carbon Silesia SportElite Mężczyzn2M 208:0000:00:0001:12:02.3001:12:02.30+00:01:006:0010,0
3JACIÓW Paweł 3082WATAHAElite Mężczyzn3M 308:0000:00:0001:12:07.9001:12:07.90+00:01:066:0010,0
4BRZEZIŃSKI Bartosz 3030Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn4M 408:0000:00:0001:12:08.6501:12:08.65+00:01:066:0010,0
5FILIP Bartosz 3073SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn5M 508:0000:00:0001:18:13.7001:18:13.70+00:07:116:319,2
6JAKUBCZAK Marcin 3002Best BeastsElite Masters Mężczyzn1M 608:0000:00:0001:18:14.1501:18:14.15+00:07:126:319,2
7LORENC Łukasz 3088WOLF TEAMElite Masters Mężczyzn2M 708:0000:00:0001:18:14.2001:18:14.20+00:07:126:319,2
8KRAWIECKI Mateusz 3070RUNMAGEDDONElite Mężczyzn6M 808:0000:00:0001:19:10.3001:19:10.30+00:08:086:359,1
9OLPIŃSKI Szymon 3034Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn7M 908:0000:00:0001:19:13.0001:19:13.00+00:08:116:369,1
10BIENIECKI Jaro 3200RUNMAGEDDONElite Masters Mężczyzn3M 1008:0000:00:0001:20:43.6001:20:43.60+00:09:416:438,9
11CICHOCKI Filip 3056POWER TRAININGElite Mężczyzn8M 1108:0000:00:0001:20:52.4001:20:52.40+00:09:506:448,9
12JAKUSZEK Piotr 3035Hell's gym OCR PępowoElite Mężczyzn9M 1208:0000:00:0001:21:04.9501:21:04.95+00:10:036:458,9
13CHOŁUJ Łukasz 3067PWPW S.A.Elite Mężczyzn10M 1308:0000:00:0001:23:20.6501:23:20.65+00:12:186:568,6
14CWIRZEN Marcin 3087WOLF TEAMElite Mężczyzn11M 1408:0000:00:0001:23:41.7501:23:41.75+00:12:396:588,6
15SŁODOWNIK Dominik 3121xRunnersElite Mężczyzn12M 1508:0000:00:0001:24:32.9001:24:32.90+00:13:317:028,5
16OKNIŃSKI Piotr 3024CF ŁukówElite Mężczyzn13M 1608:0000:00:0001:25:20.7001:25:20.70+00:14:187:068,4
17CZACHURSKI Mateusz 3089xRunnersElite Mężczyzn14M 1708:0000:00:0001:25:21.2001:25:21.20+00:14:197:068,4
18BURBUL Przemysław 3065PRZEMO_FIZJOCRElite Mężczyzn15M 1808:0000:00:0001:27:33.2001:27:33.20+00:16:317:178,2
19DASZKIEWICZ Małgorzata 3057POWER TRAININGElite Kobiet1K 108:1500:00:0001:27:40.6001:27:40.60+00:16:387:188,2
20PŁÓCIENNIK Piotr 3069RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn16M 1908:0000:00:0001:28:31.4001:28:31.40+00:17:297:228,1
21VIBORG CHRISTENSEN Brian 3199Elite Masters Mężczyzn4M 2008:0000:00:0001:28:38.1001:28:38.10+00:17:367:238,1
22BARANOWSKA Katarzyna 3197Gorący Potok TeamElite Kobiet2K 208:1500:00:0001:31:09.6001:31:09.60+00:20:077:357,9
23ROCHA Goncalo 3928Open Mężczyzn1M 2111:0000:00:0001:31:49.7001:31:49.70+00:20:477:397,8
24SZULC Artur 4081Open Mężczyzn2M 2210:0000:00:0001:32:09.8001:32:09.80+00:21:077:407,8
25BAŃKA Bartłomiej 3611Open Mężczyzn3M 2309:0000:00:0001:32:14.5001:32:14.50+00:21:127:417,8
26MURYN Dawid 3501Ragnarok SzczecinOpen Mężczyzn4M 2412:1500:00:0001:33:56.5001:33:56.50+00:22:547:497,7
27KRAJNIAK Jarosław 3031Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn17M 2508:0000:00:0001:34:57.1001:34:57.10+00:23:557:547,6
28MISSALA Michał 3062POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn5M 2608:0000:00:0001:35:34.7501:35:34.75+00:24:327:577,5
29SZYMAŃSKI Marek 3038Hell's gym OCR PępowoElite Mężczyzn18M 2708:0000:00:0001:35:52.1001:35:52.10+00:24:507:597,5
30PAZOŁA Korneliusz 3037Hell's gym OCR PępowoElite Mężczyzn19M 2808:0000:00:0001:36:32.6001:36:32.60+00:25:308:027,5
31BARAŃSKI Maciek 3090Elite Mężczyzn20M 2908:0000:00:0001:36:59.2501:36:59.25+00:25:578:047,4
32PORCZYK Zbigniew 3063POWER TRAININGElite Mężczyzn21M 3008:0000:00:0001:38:09.8001:38:09.80+00:27:078:107,3
33PRZELASKOWSKI Tomasz 3921Open Mężczyzn5M 3112:3000:00:0001:38:22.8001:38:22.80+00:27:208:117,3
34PIELATOWSKI Adam 3026Dirty SparrowsElite Mężczyzn22M 3208:0000:00:0001:38:29.8501:38:29.85+00:27:278:127,3
35KONARSKI Tomasz 3059POWER TRAININGElite Mężczyzn23M 3308:0000:00:0001:38:38.8501:38:38.85+00:27:368:137,3
36ROSIAK Radosław 3932Open Mężczyzn6M 3412:3000:00:0001:38:51.0001:38:51.00+00:27:498:147,3
37PIĘTA Łukasz 3519Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn7M 3510:1500:00:0001:39:12.2001:39:12.20+00:28:108:167,3
38PIOTROWSKI Kamil 3112Elite Mężczyzn24M 3608:0000:00:0001:39:45.7001:39:45.70+00:28:438:187,2
39GIZAK Michał 3074SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn25M 3708:0000:00:0001:40:12.0501:40:12.05+00:29:108:217,2
40KURACH Stanisław 3029DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn6M 3808:0000:00:0001:40:24.5001:40:24.50+00:29:228:227,2
41WITEK Paweł 3068PZU Sport TeamElite Mężczyzn26M 3908:0000:00:0001:41:50.4501:41:50.45+00:30:488:297,1
42DYKIER Krzysztof 3686Open Masters Mężczyzn1M 4009:0000:00:0001:42:26.7501:42:26.75+00:31:248:327,0
43ŁYSIK Piotr 3195RUNMAGEDDONElite Mężczyzn27M 4108:0000:00:0001:42:36.7001:42:36.70+00:31:348:337,0
44KACHEL Mateusz 3015Carbon Silesia SportElite Mężczyzn28M 4208:0000:00:0001:42:43.6501:42:43.65+00:31:418:337,0
45MISSALA Mateusz 3061POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn7M 4308:0000:00:0001:43:16.9501:43:16.95+00:32:158:367,0
46BERNAT Michał 3619Open Masters Mężczyzn2M 4411:1500:00:0001:43:18.2501:43:18.25+00:32:168:367,0
47URBANEK Adrian 4003Open Mężczyzn8M 4509:3000:00:0001:43:34.3501:43:34.35+00:32:328:377,0
48BARCIKOWSKI Daniel 3612Open Mężczyzn9M 4610:0000:00:0001:43:42.1501:43:42.15+00:32:408:386,9
49BARCIKOWSKI Jarosław 3613Open Masters Mężczyzn3M 4710:0000:00:0001:43:42.3001:43:42.30+00:32:408:386,9
50MORAWSKI Grzegorz 3105Elite Mężczyzn29M 4808:0000:00:0001:44:08.8001:44:08.80+00:33:068:406,9
51KOZIOŁ Kamil 3016Carbon Silesia SportElite Mężczyzn30M 4908:0000:00:0001:44:21.9001:44:21.90+00:33:208:416,9
52SKOTNICKI Piotr 3950Open Mężczyzn10M 5011:1500:00:0001:44:30.9501:44:30.95+00:33:298:426,9
53GOLON Paweł 3705Open Masters Mężczyzn4M 5110:0000:00:0001:44:38.9001:44:38.90+00:33:378:436,9
54PUCHAŁA Adrian 3041Husaria Race Team UKElite Mężczyzn31M 5208:0000:00:0001:44:40.9001:44:40.90+00:33:398:436,9
55MACIEJEWSKI Łukasz 3075SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn32M 5308:0000:00:0001:45:51.9501:45:51.95+00:34:508:496,8
56PAWLAK Robert 3108Elite Masters Mężczyzn8M 5408:0000:00:0001:45:55.4001:45:55.40+00:34:538:496,8
57JÓŹWIK Grzegorz 3465Nie w szczepionkęOpen Mężczyzn11M 5510:3000:00:0001:46:02.6001:46:02.60+00:35:008:506,8
58KUCZ Wojciech 3800Open Mężczyzn12M 5610:0000:00:0001:46:03.9501:46:03.95+00:35:028:506,8
59ORZESZEK Eneasz 3891Open Mężczyzn13M 5711:3000:00:0001:46:15.4501:46:15.45+00:35:138:516,8
60OSOWSKI Krzysztof 3893Open Mężczyzn14M 5810:1500:00:0001:46:20.1001:46:20.10+00:35:188:516,8
61KAZIMIERCZAK Paweł 3078Warriors ŁódźElite Mężczyzn33M 5908:0000:00:0001:46:53.8001:46:53.80+00:35:518:546,7
62MACIUSZEK Julia 3071RUNMAGEDDONElite Kobiet3K 308:1500:00:0001:46:55.3001:46:55.30+00:35:538:546,7
63HANUSIAK Leszek 3048Koniu SquadElite Mężczyzn34M 6008:0000:00:0001:47:35.4001:47:35.40+00:36:338:576,7
64SIERGIEJCZYK Dawid 3947Open Mężczyzn15M 6109:0000:00:0001:47:41.1001:47:41.10+00:36:398:586,7
65BRUSIŁO Bartosz 3076United RunnersElite Mężczyzn35M 6208:0000:00:0001:47:59.8501:47:59.85+00:36:578:596,7
66NOWIŃSKI Marcin 3027Dragon RunnersElite Mężczyzn36M 6308:0000:00:0001:48:16.4001:48:16.40+00:37:149:016,7
67SZCZEPAŃSKI Bogdan 3980Open Masters Mężczyzn5M 6410:3000:00:0001:48:17.2501:48:17.25+00:37:159:016,6
68PIETRUSZKA Grzegorz 3909Open Mężczyzn16M 6509:3000:00:0001:48:26.3001:48:26.30+00:37:249:026,6
69SURMACZ Mateusz 3973Open Mężczyzn17M 6609:0000:00:0001:48:36.7001:48:36.70+00:37:349:036,6
70DOPIERALSKI Dariusz 3682Open Mężczyzn18M 6710:3000:00:0001:48:46.2501:48:46.25+00:37:449:036,6
71MACHERA Rafał 3824Open Mężczyzn19M 6810:3000:00:0001:48:57.2501:48:57.25+00:37:559:046,6
72GRUDZIŃSKI Tomek 3576Team Spirit Nowa SólOpen Masters Mężczyzn6M 6910:3000:00:0001:49:01.1001:49:01.10+00:37:599:056,6
73OSTAS Sebastian 3894Open Mężczyzn20M 7009:3000:00:0001:49:05.2001:49:05.20+00:38:039:056,6
74WAŚ Łukasz 4007Open Mężczyzn21M 7112:1500:00:0001:49:08.2001:49:08.20+00:38:069:056,6
75WALCZAK Julian 3120SiusiakiElite Mężczyzn37M 7208:0000:00:0001:50:07.7001:50:07.70+00:39:059:106,5
76ZIMIŃSKI Paweł 3033Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn38M 7308:0000:00:0001:50:08.2001:50:08.20+00:39:069:106,5
77MUGDA Sebastian 3866Open Mężczyzn22M 7409:3000:00:0001:50:11.0001:50:11.00+00:39:099:106,5
78TYTOŃ Jakub 3047Kongsberg AutomotiveElite Mężczyzn39M 7508:0000:00:0001:50:33.5501:50:33.55+00:39:319:126,5
79DYLEWSKI Sławomir 3575Team Spirit Nowa SólOpen Mężczyzn23M 7610:3000:00:0001:50:37.3001:50:37.30+00:39:359:136,5
80RYBIŃSKI Kamil 3938Open Mężczyzn24M 7709:3000:00:0001:50:44.4001:50:44.40+00:39:429:136,5
81IGNACZAK Tomasz 3543SPOKO ZIOMKIOpen Masters Mężczyzn7M 7810:3000:00:0001:50:44.4501:50:44.45+00:39:429:136,5
82SURMACH Andrei 3115Elite Mężczyzn40M 7908:0000:00:0001:50:51.3501:50:51.35+00:39:499:146,5
83CYGLER Sławomir 3391Krnąbrne KnuryOpen Mężczyzn25M 8009:1500:00:0001:51:03.3001:51:03.30+00:40:019:156,5
84KOWALCZYK Konrad 3779Open Mężczyzn26M 8110:0000:00:0001:51:42.9001:51:42.90+00:40:419:186,4
85BANASZEWSKI Adrian 3213ASK-TeamOpen Mężczyzn27M 8211:0000:00:0001:52:09.1501:52:09.15+00:41:079:206,4
86MICHALAK Artur 3488Popraw koronę i zasuwaj !Open Masters Mężczyzn8M 8310:0000:00:0001:52:11.2501:52:11.25+00:41:099:206,4
87JAROSZEWSKI Paweł 3737Open Mężczyzn28M 8409:3000:00:0001:52:14.5001:52:14.50+00:41:129:216,4
88MĘDRZYCKI Paweł 3102Elite Mężczyzn41M 8508:0000:00:0001:52:15.4001:52:15.40+00:41:139:216,4
89HLEBKO Albin 3081WATAHAElite Mężczyzn42M 8608:0000:00:0001:52:27.4001:52:27.40+00:41:259:226,4
90MICHALSKI Dawid 3043I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn43M 8708:0000:00:0001:52:37.1501:52:37.15+00:41:359:236,4
91KOSSAKOWSKI Adam 3774Open Masters Mężczyzn9M 8810:0000:00:0001:53:09.9501:53:09.95+00:42:089:256,4
92ORŁOWSKI Kamil 3889Open Mężczyzn29M 8911:1500:00:0001:53:33.6501:53:33.65+00:42:319:276,3
93GRZANECKI Marcin 3096Elite Masters Mężczyzn9M 9008:0000:00:0001:53:41.6001:53:41.60+00:42:399:286,3
94GÓRSKI Grzegorz 3265Calypso Suwałki TeamOpen Masters Mężczyzn10M 9111:1500:00:0001:53:58.8501:53:58.85+00:42:569:296,3
95NOWAKOWSKI Ireneusz 4069Open Mężczyzn30M 9212:1500:00:0001:54:12.5501:54:12.55+00:43:109:316,3
96OLENDER Marcin 3884Open Masters Mężczyzn11M 9310:3000:00:0001:54:19.7001:54:19.70+00:43:179:316,3
97KULINKOWSKI Piotr 3266Calypso Suwałki TeamOpen Mężczyzn31M 9411:1500:00:0001:54:22.5001:54:22.50+00:43:209:316,3
98MAJCZYNA Marcin 3101Elite Masters Mężczyzn10M 9508:0000:00:0001:54:34.5001:54:34.50+00:43:329:326,3
99CZARKOWSKI Mariusz 3350House Of PolandOpen Masters Mężczyzn12M 9611:0000:00:0001:54:36.6001:54:36.60+00:43:349:336,3
100PAROL Diana 3118Nie W Szczepionkę TeamElite Kobiet4K 408:1500:00:0001:54:42.3001:54:42.30+00:43:409:336,3
101ZAGOŻDŻON Maksymilian 3574Team DzikiOpen Mężczyzn32M 9711:3000:00:0001:54:47.0001:54:47.00+00:43:459:336,3
102DĘBOWSKI Dominik 3307EndoMięśniakiOpen Mężczyzn33M 9811:1500:00:0001:54:51.0001:54:51.00+00:43:499:346,3
103JAŚKOWIAK Daniel 4073Open Mężczyzn34M 9909:0000:00:0001:54:57.5001:54:57.50+00:43:559:346,3
104KOWALEWSKI Mateusz 3021CF ŁukówElite Mężczyzn44M 10008:0000:00:0001:55:08.4501:55:08.45+00:44:069:356,3
105MUSIATOWICZ Jaroslaw 3023CF ŁukówElite Masters Mężczyzn11M 10108:0000:00:0001:55:09.0501:55:09.05+00:44:079:356,3
106WALISZEK Michał 4006Open Mężczyzn35M 10210:3000:00:0001:55:16.3001:55:16.30+00:44:149:366,2
107KRUSZEWSKI Grzegorz 3352House Of PolandOpen Masters Mężczyzn13M 10311:0000:00:0001:55:20.7001:55:20.70+00:44:189:366,2
108GRUDZIŃSKI Jacek 3297Dzikie ŚwiryOpen Mężczyzn36M 10410:3000:00:0001:55:23.8001:55:23.80+00:44:219:366,2
109JÓŹWIAK Kamil 3745Open Masters Mężczyzn14M 10511:0000:00:0001:55:38.8001:55:38.80+00:44:369:386,2
110CHOMENTOWSKI Paweł 3654Open Masters Mężczyzn15M 10611:0000:00:0001:55:39.2501:55:39.25+00:44:379:386,2
111PYŻANOWSKI Mariusz 3113Elite Mężczyzn45M 10708:0000:00:0001:55:54.1501:55:54.15+00:44:529:396,2
112KUJAWA Michał 3802Open Mężczyzn37M 10809:3000:00:0001:55:56.3501:55:56.35+00:44:549:396,2
113JARZĄBEK Victoria 3014Carbon Silesia SportElite Kobiet5K 508:1500:00:0001:56:59.6001:56:59.60+00:45:579:446,2
114DEPTUŁA Piotr 3092Elite Mężczyzn46M 10908:0000:00:0001:57:05.7501:57:05.75+00:46:039:456,1
115ALEKSIŃSKI Paweł 3604Open Masters Mężczyzn16M 11010:3000:00:0001:57:18.7001:57:18.70+00:46:169:466,1
116SEKUŁA Wojciech 4091Open Mężczyzn38M 11110:3000:00:0001:57:23.4501:57:23.45+00:46:219:466,1
117KLINOWSKI Andrzej 3517Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn39M 11210:0000:00:0001:57:35.6001:57:35.60+00:46:339:476,1
118ZAJĄC Paweł 3526Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn40M 11310:0000:00:0001:57:35.8001:57:35.80+00:46:339:476,1
119SZOSTEK Patrycja 3054Nie W Szczepionkę TeamElite Kobiet6K 608:1500:00:0001:57:37.3001:57:37.30+00:46:359:486,1
120ŻARŁOK Kamil 4038Open Mężczyzn41M 11411:3000:00:0001:57:39.9501:57:39.95+00:46:389:486,1
121MORA Karol 3863Open Mężczyzn42M 11509:3000:00:0001:57:43.6501:57:43.65+00:46:419:486,1
122KUZNICKI Pawel 3807Open Mężczyzn43M 11611:1500:00:0001:57:48.1001:57:48.10+00:46:469:496,1
123BUDZYŃSKI Adam 3077United RunnersElite Mężczyzn47M 11708:0000:00:0001:57:59.8001:57:59.80+00:46:579:496,1
124HOMAN Grzegorz 3723Open Mężczyzn44M 11809:3000:00:0001:58:06.1001:58:06.10+00:47:049:506,1
125CZECHOWSKI Konrad 3080WATAHAElite Mężczyzn48M 11908:0000:00:0001:58:13.1001:58:13.10+00:47:119:516,1
126GRZEBUŁA Łukasz 3045Jak nie tu to w LeskuElite Mężczyzn49M 12008:0000:00:0001:58:17.9001:58:17.90+00:47:169:516,1
127PIECYK Piotr 3907Open Mężczyzn45M 12112:3000:00:0001:58:29.2001:58:29.20+00:47:279:526,1
128ŁUKASIK Łukasz 3022CF ŁukówElite Mężczyzn50M 12208:0000:00:0001:58:30.3001:58:30.30+00:47:289:526,1
129PONTUS Piotr 3046Jak nie tu to w LeskuElite Mężczyzn51M 12308:0000:00:0001:58:30.9001:58:30.90+00:47:299:526,1
130STĘPIEŃ Patryk 3969Open Mężczyzn46M 12410:1500:00:0001:58:38.3501:58:38.35+00:47:369:536,1
131CHYLIŃSKI Bartek 3196Elite Mężczyzn52M 12508:0000:00:0001:58:54.0501:58:54.05+00:47:529:546,1
132ŁOBACZ Michał 3467Nordea IT TeamOpen Mężczyzn47M 12610:3000:00:0001:58:54.9001:58:54.90+00:47:539:546,1
133NARLOCH Jakub 3873Open Mężczyzn48M 12712:3000:00:0001:58:58.3501:58:58.35+00:47:569:546,1
134MAJEWSKI Damian 4112forBET RunnersOpen Mężczyzn49M 12812:3000:00:0001:59:12.4001:59:12.40+00:48:109:566,0
135MICHALAK Damian 3323Firefighter Team WWAOpen Mężczyzn50M 12910:3000:00:0001:59:23.3501:59:23.35+00:48:219:566,0
136KRYSIUK Adam 3321Firefighter Team WWAOpen Mężczyzn51M 13010:3000:00:0001:59:25.9001:59:25.90+00:48:249:576,0
137CHOMICZ Remigiusz 3256Bo ja kocham jeść.Open Mężczyzn52M 13110:0000:00:0001:59:31.9001:59:31.90+00:48:309:576,0
138BATURA Adrian 3459Mr.TeamOpen Mężczyzn53M 13212:1500:00:0001:59:49.3001:59:49.30+00:48:479:596,0
139JAROŃ Bartek 3736Open Mężczyzn54M 13312:3000:00:0001:59:52.5001:59:52.50+00:48:509:596,0
140BORT Adam 3632Open Mężczyzn55M 13412:3000:00:0001:59:57.0501:59:57.05+00:48:559:596,0
141DĘBOWSKI Marcin 3673Open Mężczyzn56M 13512:3000:00:0001:59:59.8001:59:59.80+00:48:579:596,0
142FILIPIAK Krzysztof 3460Mr.TeamOpen Mężczyzn57M 13612:1500:00:0002:00:00.1502:00:00.15+00:48:5810:006,0
143WAŚCIŃSKI Krzysztof 3555Stan PrzedzawałowyOpen Mężczyzn58M 13711:3000:00:0002:00:01.3002:00:01.30+00:48:5910:006,0
144GRABOWIEC Arkadiusz 3095Elite Mężczyzn53M 13808:0000:00:0002:00:08.8002:00:08.80+00:49:0610:006,0
145GARCZYŃSKI Radosław 3058POWER TRAININGElite Mężczyzn54M 13908:0000:00:0002:00:19.2002:00:19.20+00:49:1710:016,0
146SOCHACZEWSKI Korneliusz 3961Open Mężczyzn59M 14008:3000:00:0002:00:20.5502:00:20.55+00:49:1810:016,0
147MŁYŃSKI Mariusz 3861Open Mężczyzn60M 14111:3000:00:0002:00:21.0502:00:21.05+00:49:1910:016,0
148SZATKOWSKI Kamil 3979Open Mężczyzn61M 14210:0000:00:0002:00:25.8502:00:25.85+00:49:2310:026,0
149ZAWIŁŁO Marcin 4040Open Mężczyzn62M 14312:3000:00:0002:00:27.1002:00:27.10+00:49:2510:026,0
150PAWŁOWSKI Jacek 3900Open Masters Mężczyzn17M 14410:3000:00:0002:00:28.2002:00:28.20+00:49:2610:026,0
151KUREK Andrzej 3806Open Mężczyzn63M 14511:1500:00:0002:00:41.3002:00:41.30+00:49:3910:036,0
152MOLSKI Przemysław 3862Open Mężczyzn64M 14611:0000:00:0002:00:48.6502:00:48.65+00:49:4610:046,0
153ROGALSKI Piotr 3929Open Mężczyzn65M 14711:0000:00:0002:00:50.7502:00:50.75+00:49:4810:046,0
154PIĘTKA Grzegorz 3347HELL'S HEAVEN SZCZECIN Open Masters Mężczyzn18M 14812:1500:00:0002:01:06.7502:01:06.75+00:50:0410:055,9
155SŁODOWSKI Łukasz 3952Open Mężczyzn66M 14911:1500:00:0002:01:18.9002:01:18.90+00:50:1710:065,9
156RUCKI Bartosz 3935Open Mężczyzn67M 15009:1500:00:0002:01:40.3502:01:40.35+00:50:3810:085,9
157BUDZYŃSKI Jarosław 3640Open Mężczyzn68M 15112:0000:00:0002:01:44.9502:01:44.95+00:50:4310:085,9
158KUBIK Maciej 3797Open Mężczyzn69M 15211:1500:00:0002:01:50.3002:01:50.30+00:50:4810:095,9
159BRODZIAK Andrzej 4101Open Masters Mężczyzn19M 15311:3000:00:0002:01:51.6002:01:51.60+00:50:4910:095,9
160SYCHOWSKI Dawid 3976Open Mężczyzn70M 15412:1500:00:0002:02:20.0502:02:20.05+00:51:1810:115,9
161KARWOWSKI Tomasz 3399Lecim razemOpen Mężczyzn71M 15511:1500:00:0002:02:47.9002:02:47.90+00:51:4610:135,9
162BRZEZIŃSKI Dawid 3639Open Mężczyzn72M 15610:0000:00:0002:02:48.9502:02:48.95+00:51:4710:145,9
163OLAS Piotr 3882Open Mężczyzn73M 15710:0000:00:0002:02:52.4502:02:52.45+00:51:5010:145,9
164JOCHEMSKI Mikołaj 3097Elite Mężczyzn55M 15808:0000:00:0002:03:03.5002:03:03.50+00:52:0110:155,9
165ZDANUCZYK Mateusz 4042Open Mężczyzn74M 15909:0000:00:0002:03:09.0002:03:09.00+00:52:0710:155,8
166TYKHONOVA Anastasiia 4001Open Kobiet1K 711:3000:00:0002:03:39.8502:03:39.85+00:52:3710:185,8
167WDOWIARSKI Kamil 4010Open Mężczyzn75M 16011:1500:00:0002:03:44.7502:03:44.75+00:52:4210:185,8
168POMIOTŁO Karol 4098Open Mężczyzn76M 16111:3000:00:0002:04:02.9002:04:02.90+00:53:0110:205,8
169PIASECKI Norbert 3905Open Mężczyzn77M 16211:1500:00:0002:04:15.4502:04:15.45+00:53:1310:215,8
170KUDRZYCKI Karol 3801Open Mężczyzn78M 16310:0000:00:0002:04:28.8502:04:28.85+00:53:2610:225,8
171BAŁDAK Piotr 3610Open Mężczyzn79M 16412:3000:00:0002:04:29.6502:04:29.65+00:53:2710:225,8
172GAJEWSKI Jacek 3294Dogoń Grodzisk MazowieckiOpen Masters Mężczyzn20M 16510:1500:00:0002:04:42.3502:04:42.35+00:53:4010:235,8
173KUBIK Marcin 3798Open Mężczyzn80M 16611:1500:00:0002:04:42.5502:04:42.55+00:53:4010:235,8
174POLAK Jarosław 3915Open Mężczyzn81M 16711:1500:00:0002:04:47.6002:04:47.60+00:53:4510:235,8
175MYŚLIWIEC Piotrek 3869Open Mężczyzn82M 16810:0000:00:0002:04:47.9002:04:47.90+00:53:4610:235,8
176NAPIERAJ Katarzyna 3017Carbon Silesia SportElite Kobiet7K 808:1500:00:0002:04:53.5002:04:53.50+00:53:5110:245,8
177CZARNECKI Bartosz 3483POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn83M 16911:1500:00:0002:05:10.0502:05:10.05+00:54:0810:255,8
178JANIKOWSKI Dominik 3733Open Mężczyzn84M 17011:1500:00:0002:05:21.5002:05:21.50+00:54:1910:265,7
179RAKOWSKI Wojciech 4080Ekipa z ogórka Open Mężczyzn85M 17111:1500:00:0002:05:33.9502:05:33.95+00:54:3210:275,7
180TETIANA Shelkovska 4079Open Kobiet2K 909:3000:00:0002:05:53.5002:05:53.50+00:54:5110:295,7
181GAL Jan 3694Open Mężczyzn86M 17212:1500:00:0002:05:54.8502:05:54.85+00:54:5210:295,7
182MALCZEWSKI Tomasz 3010BRYGIERY OCRElite Mężczyzn56M 17308:0000:00:0002:06:00.3002:06:00.30+00:54:5810:305,7
183DUSZCZAK Bartosz 3305Ekipa z ogórka Open Mężczyzn87M 17411:1500:00:0002:06:02.1502:06:02.15+00:55:0010:305,7
184TOMCZAK Dariusz 3039Hell's gym OCR PępowoElite Mężczyzn57M 17508:0000:00:0002:06:03.7002:06:03.70+00:55:0110:305,7
185KARSKI Tomasz 3298Dzikie ŚwiryOpen Mężczyzn88M 17610:3000:00:0002:06:49.0502:06:49.05+00:55:4710:345,7
186MIZGIER Krzysztof 3306Ekipa z ogórka Open Mężczyzn89M 17711:1500:00:0002:06:49.3002:06:49.30+00:55:4710:345,7
187PAWŁOWSKI Piotr 3109Elite Mężczyzn58M 17808:0000:00:0002:06:52.6002:06:52.60+00:55:5010:345,7
188SCHULZ Jędrzej 3944Open Mężczyzn90M 17911:1500:00:0002:07:01.2002:07:01.20+00:55:5910:355,7
189MIZGIER Filip 4094Ekipa z ogórka Open Mężczyzn91M 18011:1500:00:0002:07:02.2002:07:02.20+00:56:0010:355,7
190SYGACZ Sebastian 3977Open Masters Mężczyzn21M 18112:1500:00:0002:07:27.4502:07:27.45+00:56:2510:375,6
191SZYBIAK Paweł 3524Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn22M 18212:1500:00:0002:07:27.7002:07:27.70+00:56:2510:375,6
192POCZĄTEK Konrad 3409Lubię burpeesyOpen Mężczyzn92M 18311:1500:00:0002:07:52.8002:07:52.80+00:56:5010:395,6
193GRYGORUK Mirosław 3714Open Masters Mężczyzn23M 18411:1500:00:0002:07:59.4002:07:59.40+00:56:5710:395,6
194JEZIORSKI Marcin 3741Open Masters Mężczyzn24M 18510:1500:00:0002:08:00.5002:08:00.50+00:56:5810:405,6
195KANAFA Piotr 3753Open Mężczyzn93M 18609:3000:00:0002:08:11.6002:08:11.60+00:57:0910:405,6
196OGIŃSKI Szymon 3032Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn59M 18708:0000:00:0002:08:21.1002:08:21.10+00:57:1910:415,6
197WITKOWSKI Marek 3533Skończeni OCROpen Masters Mężczyzn25M 18812:3000:00:0002:08:34.0502:08:34.05+00:57:3210:425,6
198ZASADOWSKI Bartosz 3006BIEGOWE NYGUSYElite Masters Mężczyzn12M 18908:0000:00:0002:08:58.4502:08:58.45+00:57:5610:445,6
199MILEWSKI Rafał 3104Elite Mężczyzn60M 19008:0000:00:0002:08:59.6002:08:59.60+00:57:5710:445,6
200DUROK Przemysław 3093Elite Mężczyzn61M 19108:0000:00:0002:09:53.8502:09:53.85+00:58:5110:495,5
201HŁASKO Marcel 3219Bananas in PijamasOpen Mężczyzn94M 19212:1500:00:0002:09:56.5502:09:56.55+00:58:5410:495,5
202KRYSIEWICZ Marcin 3418MajdaniarzeOpen Masters Mężczyzn26M 19310:1500:00:0002:10:22.1502:10:22.15+00:59:2010:515,5
203KRYSIEWICZ Mariusz 3419MajdaniarzeOpen Masters Mężczyzn27M 19410:1500:00:0002:10:23.1502:10:23.15+00:59:2110:515,5
204STARZEC Paweł 3965Open Mężczyzn95M 19512:0000:00:0002:10:23.5002:10:23.50+00:59:2110:515,5
205DYTRYCH Artur 3688Open Mężczyzn96M 19612:0000:00:0002:10:24.4002:10:24.40+00:59:2210:525,5
206HERNOGA Hubert 3721Open Mężczyzn97M 19712:3000:00:0002:10:24.7002:10:24.70+00:59:2210:525,5
207NAGLAK Hubert 3036Hell's gym OCR PępowoOpen Mężczyzn98M 19808:0000:02:1502:08:22.4002:10:37.50+00:59:3510:415,6
208MIĘSOWICZ Mirosław 3084WATAHAElite Mężczyzn62M 19908:0000:00:0002:10:48.7502:10:48.75+00:59:4610:545,5
209GAJOWIAK Marcin 4061Open Mężczyzn99M 20010:0000:00:0002:11:00.1002:11:00.10+00:59:5810:555,5
210KOWALCZYK Michał 3780Open Mężczyzn100M 20110:0000:00:0002:11:03.7502:11:03.75+01:00:0110:555,5
211ŚLUSARCZYK Mateusz 4097Open Mężczyzn101M 20211:3000:00:0002:11:08.2502:11:08.25+01:00:0610:555,5
212ŻUROWSKI Łukasz 3354HREOpen Mężczyzn102M 20311:3000:00:0002:11:10.3002:11:10.30+01:00:0810:555,5
213OWCZAREK Adam 3072Runmageddonowe Świry Elite Mężczyzn63M 20408:0000:00:0002:11:24.7002:11:24.70+01:00:2210:575,5
214KEMNITZ Maciek 3756Open Mężczyzn103M 20512:3000:00:0002:11:31.5502:11:31.55+01:00:2910:575,5
215MAZUR Artur 3842Open Masters Mężczyzn28M 20610:0000:00:0002:11:36.8002:11:36.80+01:00:3410:585,5
216MATCZAK Hubert 3322Firefighter Team WWAOpen Mężczyzn104M 20710:3000:00:0002:12:01.9502:12:01.95+01:01:0011:005,5
217OCHNIO Andrzej 3881Open Masters Mężczyzn29M 20809:0000:00:0002:12:02.3002:12:02.30+01:01:0011:005,5
218SZCZYGŁO Bartek 3210AntyCovidianieOpen Mężczyzn105M 20912:0000:00:0002:12:26.0002:12:26.00+01:01:2411:025,4
219LISIECKI Rajmund 3005BIEGOWE NYGUSYElite Masters Mężczyzn13M 21008:0000:00:0002:12:28.0502:12:28.05+01:01:2611:025,4
220TRĘDA Cezary 3372Janusze Błotnych Biegów Open Mężczyzn106M 21111:3000:00:0002:12:33.4002:12:33.40+01:01:3111:025,4
221MARCHEWKA Sebastian 4089Open Mężczyzn107M 21210:0000:00:0002:12:39.3502:12:39.35+01:01:3711:035,4
222LASKOWSKI Piotr 3816Open Mężczyzn108M 21309:0000:00:0002:12:46.0502:12:46.05+01:01:4411:035,4
223VADIĆ Patryk 3211AntyCovidianieOpen Mężczyzn109M 21412:0000:00:0002:12:47.0002:12:47.00+01:01:4511:035,4
224RYCHLEWSKI Wojciech 3940Open Mężczyzn110M 21512:3000:00:0002:13:12.8502:13:12.85+01:02:1011:065,4
225SZCZĘSNY Piotr 3983Open Mężczyzn111M 21612:3000:00:0002:13:13.5502:13:13.55+01:02:1111:065,4
226ZIĘBA Ernest 4045Open Mężczyzn112M 21709:0000:00:0002:13:17.0002:13:17.00+01:02:1511:065,4
227WÓJTOWICZ Przemysław 4028Open Mężczyzn113M 21811:0000:00:0002:13:22.3002:13:22.30+01:02:2011:065,4
228CHWEDORUK Andrzej 3657Open Masters Mężczyzn30M 21909:0000:00:0002:13:23.9002:13:23.90+01:02:2211:065,4
229BOGUCKI Łukasz 3624Open Mężczyzn114M 22010:1500:00:0002:13:37.2502:13:37.25+01:02:3511:085,4
230RUDZIŃSKI Michał 3936Open Mężczyzn115M 22110:1500:00:0002:13:37.5502:13:37.55+01:02:3511:085,4
231BEDNARZ Joanna 3439MelvitOpen Kobiet3K 1012:1500:00:0002:13:37.9502:13:37.95+01:02:3611:085,4
232JANICKI Hubert 3220Bananas in PijamasOpen Mężczyzn116M 22212:1500:00:0002:13:41.2002:13:41.20+01:02:3911:085,4
233ŁUSZCZYNA Robert 3822Open Mężczyzn117M 22309:0000:00:0002:14:16.4502:14:16.45+01:03:1411:115,4
234KRAKOWSKI Przemysław 3787Open Mężczyzn118M 22408:3000:00:0002:14:17.7002:14:17.70+01:03:1511:115,4
235DOBKOWSKI Łukasz 3276CrossBox OKAOpen Mężczyzn119M 22511:0000:00:0002:14:18.1502:14:18.15+01:03:1611:115,4
236DOBKOWSKA Małgorzata 3275CrossBox OKAOpen Kobiet4K 1111:0000:00:0002:14:19.1002:14:19.10+01:03:1711:115,4
237MRÓZ Marcin 3278CrossBox OKAOpen Mężczyzn120M 22611:0000:00:0002:14:19.7002:14:19.70+01:03:1711:115,4
238TOMASZEWICZ Damian 3992Open Mężczyzn121M 22709:0000:00:0002:14:47.0502:14:47.05+01:03:4511:135,3
239TOMASZEWSKI Artur 3993Open Mężczyzn122M 22809:1500:00:0002:14:50.0502:14:50.05+01:03:4811:145,3
240ZABAWSKI Piotr 4036Open Mężczyzn123M 22912:1500:00:0002:14:55.6002:14:55.60+01:03:5311:145,3
241GRZEJSZCZYK Miłosz 4070Open Mężczyzn124M 23008:3000:00:0002:14:59.8502:14:59.85+01:03:5711:145,3
242DRĄŻKIEWICZ Krzysztof 3683Open Mężczyzn125M 23110:3000:00:0002:15:05.7502:15:05.75+01:04:0311:155,3
243ZAWADZKA Monika 3390Kontener FormyOpen Kobiet5K 1212:1500:00:0002:15:09.2502:15:09.25+01:04:0711:155,3
244ZAWADZKI Piotr 3253BigYellowFoot Adventue TeamOpen Mężczyzn126M 23212:1500:00:0002:15:09.3002:15:09.30+01:04:0711:155,3
245MRÓZ Agnieszka 3277CrossBox OKAOpen Kobiet6K 1311:0000:00:0002:15:17.2502:15:17.25+01:04:1511:165,3
246KARWOWSKI Paweł 3020CF ŁukówElite Mężczyzn64M 23308:0000:00:0002:15:18.4002:15:18.40+01:04:1611:165,3
247MIELNICKI Krystian 3850Open Mężczyzn127M 23411:1500:00:0002:15:32.5002:15:32.50+01:04:3011:175,3
248SKRZOS Tomasz 3319Fight K.O.mpany Runmageddon TeamOpen Masters Mężczyzn31M 23511:3000:00:0002:15:37.3002:15:37.30+01:04:3511:185,3
249MALISZEWSKI Jakub 3040Husaria Race Team Elite Mężczyzn65M 23608:0000:00:0002:15:43.5002:15:43.50+01:04:4111:185,3
250DROST Rafał 3495R&GOpen Masters Mężczyzn32M 23709:1500:00:0002:15:58.9002:15:58.90+01:04:5711:195,3
251DROST Małgorzata 3496R&GOpen Kobiet7K 1409:1500:00:0002:15:59.0002:15:59.00+01:04:5711:195,3
252SOBOLEWSKI Dawid 3531SIG team Open Mężczyzn128M 23809:0000:00:0002:16:04.9002:16:04.90+01:05:0311:205,3
253KRÓLICKI Konrad 3563STG WARSZAWAOpen Mężczyzn129M 23911:3000:00:0002:16:07.5002:16:07.50+01:05:0511:205,3
254ŁĄCZYKOWSKI Sylwester 3812Open Mężczyzn130M 24011:1500:00:0002:16:14.7502:16:14.75+01:05:1211:215,3
255GŁOWACKI Wojtek 3701Open Mężczyzn131M 24110:3000:00:0002:16:30.0002:16:30.00+01:05:2811:225,3
256ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 3532SIG team Open Mężczyzn132M 24209:0000:00:0002:16:41.7002:16:41.70+01:05:3911:235,3
257BESSER Tomasz 3528Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowegoOpen Mężczyzn133M 24311:0000:00:0002:16:45.6502:16:45.65+01:05:4311:235,3
258FIRKOWSKI Piotr 3693Open Mężczyzn134M 24411:3000:00:0002:16:50.8002:16:50.80+01:05:4811:245,3
259AUGUSTAJTYS Arkadiusz 3608Open Mężczyzn135M 24511:3000:00:0002:16:51.4502:16:51.45+01:05:4911:245,3
260WOLIŃSKA Paulina 3025CF ŁukówElite Kobiet8K 1508:1500:00:0002:16:52.4002:16:52.40+01:05:5011:245,3
261ZARĘBA Damian 4037Open Mężczyzn136M 24611:1500:00:0002:16:52.4502:16:52.45+01:05:5011:245,3
262TREBUNIA Kamil 3209Ananas SquadOpen Mężczyzn137M 24709:0000:00:0002:17:06.6502:17:06.65+01:06:0411:255,3
263MERINO Juan Francisco 3845Open Mężczyzn138M 24812:3000:00:0002:17:06.8002:17:06.80+01:06:0411:255,3
264KOKOSZKIEWICZ Adam 3435MEGA biegaOpen Mężczyzn139M 24912:0000:00:0002:17:07.2002:17:07.20+01:06:0511:255,3
265ROŻNIAK Marek 3436MEGA biegaOpen Masters Mężczyzn33M 25012:0000:00:0002:17:08.2502:17:08.25+01:06:0611:255,3
266STRZAŁKOWSKI Damian 4106Open Mężczyzn140M 25111:3000:00:0002:17:18.9502:17:18.95+01:06:1711:265,2
267STRZAŁKOWSKI Antoni 4105Open Mężczyzn141M 25211:3000:00:0002:17:19.1002:17:19.10+01:06:1711:265,2
268RULAK Jerzy 3937Open Mężczyzn142M 25310:0000:00:0002:17:31.7502:17:31.75+01:06:2911:275,2
269NASIŁOWSKI Wojciech 3875Open Mężczyzn143M 25409:0000:00:0002:17:38.7502:17:38.75+01:06:3611:285,2
270PARZYSZEK Mateusz 3898Open Mężczyzn144M 25509:0000:00:0002:17:38.9502:17:38.95+01:06:3711:285,2
271WŁODARSKI Kamil 3437MEGA biegaOpen Mężczyzn145M 25612:0000:00:0002:17:42.4002:17:42.40+01:06:4011:285,2
272ZDUN Tomasz 3438MEGA biegaOpen Masters Mężczyzn34M 25712:0000:00:0002:17:42.6502:17:42.65+01:06:4011:285,2
273DUL Paweł 3434MEGA biegaOpen Masters Mężczyzn35M 25812:0000:00:0002:17:43.2502:17:43.25+01:06:4111:285,2
274SOBOLEWSKA Beata 3960Open Kobiet8K 1610:0000:00:0002:17:52.5002:17:52.50+01:06:5011:295,2
275RUSINEK Adam 3521Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn146M 25912:1500:00:0002:17:57.3002:17:57.30+01:06:5511:295,2
276CHOJNACKI Michał 3529Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowegoOpen Mężczyzn147M 26011:0000:00:0002:17:57.5002:17:57.50+01:06:5511:295,2
277ŻYWIAŁKOWSKI Ireneusz 4052Open Mężczyzn148M 26112:3000:00:0002:18:23.3502:18:23.35+01:07:2111:315,2
278WOJTCZUK Daniel 3525Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn149M 26212:1500:00:0002:18:27.5502:18:27.55+01:07:2511:325,2
279RZEWNICKI Marek 3454Melvit teamOpen Mężczyzn150M 26312:1500:00:0002:18:29.2002:18:29.20+01:07:2711:325,2
280MYŚLIŃSKI Konrad 3868Open Mężczyzn151M 26410:0000:00:0002:18:56.5502:18:56.55+01:07:5411:345,2
281KISIOŁEK Dariusz 3758Open Masters Mężczyzn36M 26510:0000:00:0002:18:57.0002:18:57.00+01:07:5511:345,2
282KRAWCZAK Emil 3790Open Mężczyzn152M 26610:0000:00:0002:19:09.8502:19:09.85+01:08:0711:355,2
283BARAN Konrad 3007BRYGIERY OCRElite Mężczyzn66M 26708:0000:00:0002:19:31.5502:19:31.55+01:08:2911:375,2
284BORECKI Krzysztof 3589United RunnersOpen Masters Mężczyzn37M 26810:0000:00:0002:19:34.1002:19:34.10+01:08:3211:375,2
285BEDNARCZYK Mariusz 3617Open Mężczyzn153M 26912:3000:00:0002:19:40.4002:19:40.40+01:08:3811:385,2
286BUDEK Weronika 3406Locha i warchlakiOpen Kobiet9K 1712:3000:00:0002:19:40.5502:19:40.55+01:08:3811:385,2
287FILAS Rafał 3407Locha i warchlakiOpen Mężczyzn154M 27012:3000:00:0002:19:40.7502:19:40.75+01:08:3811:385,2
288KORBA Bartek 3599WF TEAM OCR Kostrzyn nad OdraOpen Mężczyzn155M 27111:3000:00:0002:19:43.5502:19:43.55+01:08:4111:385,2
289SZPAKOWSKI Jacek 3316EXTREME WAYSOpen Mężczyzn156M 27209:0000:00:0002:19:55.2002:19:55.20+01:08:5311:395,1
290MICHALCZYK Wiktor 3011BRYGIERY OCRElite Mężczyzn67M 27308:0000:00:0002:19:58.5002:19:58.50+01:08:5611:395,1
291RUDUCHA Piotr 3592United RunnersOpen Mężczyzn157M 27410:0000:00:0002:20:03.8502:20:03.85+01:09:0111:405,1
292KOSIŃSKI Tomasz 3315EXTREME WAYSOpen Mężczyzn158M 27509:0000:00:0002:20:13.2502:20:13.25+01:09:1111:415,1
293KALBARCZYK Paweł 3751Open Mężczyzn159M 27611:0000:00:0002:20:25.2002:20:25.20+01:09:2311:425,1
294BIELICKI Wojciech 3396Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn160M 27709:1500:00:0002:20:29.8502:20:29.85+01:09:2711:425,1
295GAŃKO Karolina 3052Nie W Szczepionkę TeamElite Kobiet9K 1808:1500:00:0002:20:31.3002:20:31.30+01:09:2911:425,1
296NEHRING Zbigniew 3876Open Masters Mężczyzn38M 27810:1500:00:0002:20:33.2002:20:33.20+01:09:3111:425,1
297USAREK Radosław 3286CzteryHarnasieISpaćOpen Mężczyzn161M 27912:0000:00:0002:20:33.8502:20:33.85+01:09:3111:425,1
298STĘPIEŃ Paulina 3593United RunnersOpen Kobiet10K 1909:1500:00:0002:20:38.8002:20:38.80+01:09:3611:435,1
299KWIEĆ Agata 3811Open Kobiet11K 2010:1500:00:0002:20:53.2002:20:53.20+01:09:5111:445,1
300LAMPARSKI Paweł 3813Open Mężczyzn162M 28010:1500:00:0002:20:53.5502:20:53.55+01:09:5111:445,1
301ZIEMIANEK Mariusz 4046Open Mężczyzn163M 28110:0000:00:0002:21:06.8502:21:06.85+01:10:0411:455,1
302ŻURAWICZ Radosław 4050Open Mężczyzn164M 28210:0000:00:0002:21:07.9502:21:07.95+01:10:0611:455,1
303KRYSZTOPOWICZ Mateusz 3284CzteryHarnasieISpaćOpen Mężczyzn165M 28312:0000:00:0002:21:17.5002:21:17.50+01:10:1511:465,1
304REGULA Jakub 3925Open Mężczyzn166M 28410:1500:00:0002:21:27.2002:21:27.20+01:10:2511:475,1
305LESZCZEWSKI Krystian 3285CzteryHarnasieISpaćOpen Mężczyzn167M 28512:0000:00:0002:21:29.8002:21:29.80+01:10:2711:475,1
306PIASECKI Jakub 3904Open Mężczyzn168M 28611:0000:00:0002:21:51.7502:21:51.75+01:10:4911:495,1
307JANICKI Łukasz 3009BRYGIERY OCRElite Mężczyzn68M 28708:0000:00:0002:21:55.2002:21:55.20+01:10:5311:495,1
308NIEWIEDZIOŁ Damian 3877Open Mężczyzn169M 28811:3000:00:0002:21:56.1002:21:56.10+01:10:5411:495,1
309KLOC Paweł 3760Open Masters Mężczyzn39M 28911:3000:00:0002:21:57.5502:21:57.55+01:10:5511:495,1
310TUREVYCH Viktor 4000Open Mężczyzn170M 29009:1500:00:0002:21:59.1002:21:59.10+01:10:5711:495,1
311STACHOWICZ Błażej 3962Open Mężczyzn171M 29111:3000:00:0002:22:23.5002:22:23.50+01:11:2111:515,1
312OSOWSKI Karol 3392KS LEGION BYDLINOpen Mężczyzn172M 29210:1500:00:0002:22:34.0002:22:34.00+01:11:3211:525,1
313KOPEĆ Stanisław 3388Klub Biegacza RTV EURO AGDOpen Mężczyzn173M 29311:0000:00:0002:22:51.8002:22:51.80+01:11:4911:545,0
314BEDNAREK Patrycja 4099Open Kobiet12K 2112:0000:00:0002:22:59.8502:22:59.85+01:11:5711:545,0
315BEDNAREK Remigiusz 4100Open Mężczyzn174M 29412:0000:00:0002:23:00.2002:23:00.20+01:11:5811:555,0
316WIŚNIEWSKI Sylwester 4017Open Mężczyzn175M 29511:0000:00:0002:23:11.1002:23:11.10+01:12:0911:555,0
317WIELOGÓRSKI Karol 3398Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn176M 29609:1500:00:0002:23:13.9002:23:13.90+01:12:1211:565,0
318SLIWA Krzysztof 3397Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn177M 29709:1500:00:0002:23:17.2502:23:17.25+01:12:1511:565,0
319KOLANKO Grzegorz 3768Open Mężczyzn178M 29810:1500:00:0002:23:18.0002:23:18.00+01:12:1611:565,0
320ASTRASZEWSKI Rusłan 3607Open Mężczyzn179M 29909:1500:00:0002:23:20.0002:23:20.00+01:12:1811:565,0
321STAŃCZYK Igor 4084Open Mężczyzn180M 30009:3000:00:0002:23:21.5002:23:21.50+01:12:1911:565,0
322STAŃCZYK Filip 4083Open Mężczyzn181M 30109:3000:00:0002:23:24.2502:23:24.25+01:12:2211:575,0
323BORSUK Igor 3631Open Mężczyzn182M 30210:0000:00:0002:23:33.3002:23:33.30+01:12:3111:575,0
324KLIMCZAK Michał 3759Open Mężczyzn183M 30312:0000:00:0002:23:35.6502:23:35.65+01:12:3311:575,0
325MARKOWSKI Robert 3837Open Masters Mężczyzn40M 30411:3000:00:0002:23:36.6502:23:36.65+01:12:3411:585,0
326CHMIELORZ Donata 3012Carbon Silesia SportElite Kobiet10K 2208:1500:00:0002:23:50.7002:23:50.70+01:12:4811:595,0
327ŁUCZAK Paweł 3049Koniu SquadElite Mężczyzn69M 30508:0000:00:0002:23:53.5002:23:53.50+01:12:5111:595,0
328IMBIORSKI Dawid 3729Open Mężczyzn184M 30610:0000:00:0002:24:16.6002:24:16.60+01:13:1412:015,0
329ZDEBSKI Hubert 4043Open Mężczyzn185M 30711:0000:00:0002:24:22.7502:24:22.75+01:13:2012:015,0
330WOJTYRA Jarosław 4075Open Mężczyzn186M 30809:0000:00:0002:24:28.8502:24:28.85+01:13:2612:025,0
331TKACZYK Michał 3116Elite Mężczyzn70M 30908:0000:00:0002:24:34.8002:24:34.80+01:13:3212:025,0
332STAŃCZYK Aleksandra 3963Open Kobiet13K 2309:3000:00:0002:25:03.6502:25:03.65+01:14:0112:055,0
333BOGAJ Krzysztof 3586Twardy SkładOpen Mężczyzn187M 31011:0000:00:0002:25:20.3502:25:20.35+01:14:1812:065,0
334BREWCZAK Paweł 3633Open Masters Mężczyzn41M 31109:0000:00:0002:25:36.6002:25:36.60+01:14:3412:084,9
335BOGUSZ Marcin 3626Open Mężczyzn188M 31212:3000:00:0002:25:47.8002:25:47.80+01:14:4512:084,9
336MIKOŁAJUW Paweł 3852Open Masters Mężczyzn42M 31312:1500:00:0002:25:50.2502:25:50.25+01:14:4812:094,9
337KRAUZE Wojtek 3789Open Mężczyzn189M 31409:3000:00:0002:26:07.7002:26:07.70+01:15:0512:104,9
338GIERS Dariusz 3699Open Masters Mężczyzn43M 31512:1500:00:0002:26:08.9002:26:08.90+01:15:0712:104,9
339WAŚ Rafał 4008Open Mężczyzn190M 31612:0000:00:0002:26:17.8002:26:17.80+01:15:1512:114,9
340MAKOHONIENKO Arkadiusz 3829Open Mężczyzn191M 31712:3000:00:0002:26:28.4502:26:28.45+01:15:2612:124,9
341MATEUSZ Świstowski 3839Open Mężczyzn192M 31812:3000:00:0002:26:31.7502:26:31.75+01:15:2912:124,9
342BANASZEK Tomasz 3331grupa dobrego baletuOpen Mężczyzn193M 31912:1500:00:0002:26:37.8002:26:37.80+01:15:3512:134,9
343CZARNECKI Michał 3484POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn194M 32011:1500:00:0002:26:48.7002:26:48.70+01:15:4612:144,9
344GRUDZIEŃ Michał 3485POP GYM POWER TEAMOpen Mężczyzn195M 32111:1500:00:0002:26:49.2502:26:49.25+01:15:4712:144,9
345BORCZYK Łukasz 3629Open Mężczyzn196M 32212:0000:00:0002:26:51.6502:26:51.65+01:15:4912:144,9
346BARAN Paulina 3051Nie W Szczepionkę TeamElite Kobiet11K 2408:1500:00:0002:26:52.5502:26:52.55+01:15:5012:144,9
347GRZANKA Michał 3715Open Mężczyzn197M 32312:0000:00:0002:26:54.8502:26:54.85+01:15:5212:144,9
348GERWATOWSKA Iwona 3698Open Kobiet14K 2512:0000:00:0002:26:55.3502:26:55.35+01:15:5312:144,9
349KULCZAK Paweł 3804Open Masters Mężczyzn44M 32409:3000:00:0002:27:00.2502:27:00.25+01:15:5812:154,9
350WOJAS Michał 4021Open Mężczyzn198M 32510:1500:00:0002:27:02.2502:27:02.25+01:16:0012:154,9
351GASIOR Rafał 3332grupa dobrego baletuOpen Mężczyzn199M 32612:1500:00:0002:27:02.3502:27:02.35+01:16:0012:154,9
352TOMCZAK Wioleta 3996Open Kobiet15K 2609:3000:00:0002:27:10.5502:27:10.55+01:16:0812:154,9
353MYSZCZYŃSKA Monika 3870Open Masters Kobiet1K 2709:3000:00:0002:27:10.8002:27:10.80+01:16:0812:154,9
354MAKOHONIENKO Andrzej 4111Open Mężczyzn200M 32712:3000:00:0002:27:11.0002:27:11.00+01:16:0912:154,9
355ORLIŃSKI Karol 3888Open Mężczyzn201M 32809:0000:00:0002:27:12.2002:27:12.20+01:16:1012:164,9
356TOMCZAK Karol 3995Open Mężczyzn202M 32909:0000:00:0002:27:12.5502:27:12.55+01:16:1012:164,9
357VORONA Maryna 4004Open Kobiet16K 2809:0000:00:0002:27:12.8502:27:12.85+01:16:1012:164,9
358NOWAK Przemyslaw 3257Bo ja kocham jeść.Open Mężczyzn203M 33010:0000:00:0002:27:14.2002:27:14.20+01:16:1212:164,9
359MAKOWSKI Wojciech 3830Open Masters Mężczyzn45M 33109:0000:00:0002:27:14.5502:27:14.55+01:16:1212:164,9
360BURDYN Mateusz 3644Open Mężczyzn204M 33211:1500:00:0002:27:18.7502:27:18.75+01:16:1612:164,9
361PIETROŃ Łukasz 3908Open Mężczyzn205M 33311:0000:00:0002:27:27.3502:27:27.35+01:16:2512:174,9
362CENDROWSKI Kamil 3651Open Mężczyzn206M 33411:0000:00:0002:27:27.7002:27:27.70+01:16:2512:174,9
363TROSHKIN Sergei 300139RUSElite Masters Mężczyzn14M 33508:0000:00:0002:27:29.5002:27:29.50+01:16:2712:174,9
364RZEPKA Julia 3493Psinka alertOpen Kobiet17K 2912:0000:00:0002:27:31.8002:27:31.80+01:16:2912:174,9
365SIUDAK Aleksander 3494Psinka alertOpen Mężczyzn207M 33612:0000:00:0002:27:31.9502:27:31.95+01:16:3012:174,9
366MAKOHONIENKO Adam 3828Open Mężczyzn208M 33712:3000:00:0002:27:38.8502:27:38.85+01:16:3612:184,9
367SIKORSKA Monika 3554SpryciarzeOpen Kobiet18K 3010:3000:00:0002:27:52.7002:27:52.70+01:16:5012:194,9
368OGÓREK Monika 3551SpryciarzeOpen Kobiet19K 3110:3000:00:0002:27:56.9002:27:56.90+01:16:5512:194,9
369CHODORSKI Łukasz 3066Psychiatryk KopernikaElite Mężczyzn71M 33808:0000:00:0002:27:58.1002:27:58.10+01:16:5612:194,9
370SZYBOWSKI Adam 3572TARCHOTERROROpen Masters Mężczyzn46M 33911:3000:00:0002:28:01.0002:28:01.00+01:16:5912:204,9
371ŻELAZOWSKI Piotr 3541Spacerowicze kebabuOpen Mężczyzn209M 34009:0000:00:0002:28:07.4502:28:07.45+01:17:0512:204,9
372MIZURA Milena 3859Open Kobiet20K 3212:3000:00:0002:28:19.5502:28:19.55+01:17:1712:214,9
373DAMĘTKA Rafał 3669Open Mężczyzn210M 34110:0000:00:0002:28:24.4502:28:24.45+01:17:2212:224,9
374PIETRUSZEWSKI Emil 3553SpryciarzeOpen Mężczyzn211M 34210:3000:00:0002:28:25.3502:28:25.35+01:17:2312:224,9
375ŚWIERCZYNSKI Mariusz 3974Open Mężczyzn212M 34312:1500:00:0002:28:27.4002:28:27.40+01:17:2512:224,9
376KOWALSKI Robert 3783Open Masters Mężczyzn47M 34410:0000:00:0002:28:27.9002:28:27.90+01:17:2612:224,9
377PIETRUSZEWSKI Andrzej 3552SpryciarzeOpen Mężczyzn213M 34510:3000:00:0002:28:43.0502:28:43.05+01:17:4112:234,8
378KAMINSKI Bernard 3099Elite Masters Mężczyzn15M 34608:0000:00:0002:28:46.9002:28:46.90+01:17:4512:234,8
379MIKOŁAJUK Urszula 3550SpryciarzeOpen Kobiet21K 3310:3000:00:0002:28:47.3502:28:47.35+01:17:4512:234,8
380JAMROZIK Adrian 3356Husaria Race Team Open Mężczyzn214M 34710:0000:00:0002:28:49.5502:28:49.55+01:17:4712:244,8
381DOMAŃSKI Marcin 3679Open Mężczyzn215M 34812:3000:00:0002:28:50.5502:28:50.55+01:17:4812:244,8
382KOMOROWSKI Łukasz 3487Popraw koronę i zasuwaj !Open Mężczyzn216M 34910:0000:00:0002:28:54.7502:28:54.75+01:17:5212:244,8
383KAWĘCKI Artur 3486Popraw koronę i zasuwaj !Open Mężczyzn217M 35010:0000:00:0002:28:55.5502:28:55.55+01:17:5312:244,8
384WYSOCKI Mariusz 4033Open Masters Mężczyzn48M 35109:3000:00:0002:29:01.6002:29:01.60+01:17:5912:254,8
385ABRAMCZYK Adrian 3603Open Mężczyzn218M 35209:3000:00:0002:29:02.7002:29:02.70+01:18:0012:254,8
386SAJDAK Mateusz 3361Husaria Race Team Open Mężczyzn219M 35312:0000:00:0002:29:12.7002:29:12.70+01:18:1012:264,8
387KUŁAK Piotr 3188Elite Mężczyzn72M 35408:0000:00:0002:29:18.8002:29:18.80+01:18:1612:264,8
388TKACZYK Marcin 3991Open Masters Mężczyzn49M 35511:1500:00:0002:29:18.9502:29:18.95+01:18:1712:264,8
389GOŁASZEWSKI Jacek 3094Elite Mężczyzn73M 35608:0000:00:0002:29:29.6002:29:29.60+01:18:2712:274,8
390NOWAK Łukasz 3317FF Red TeamOpen Mężczyzn220M 35711:1500:00:0002:29:29.6502:29:29.65+01:18:2712:274,8
391ROCHALSKI Kamil 3566SzturmOpen Mężczyzn221M 35809:1500:00:0002:29:30.0002:29:30.00+01:18:2812:274,8
392WILMAŃSKI Maciej 3202#DRUŻYNA MISTRZÓW#Open Masters Mężczyzn50M 35911:1500:00:0002:29:30.5502:29:30.55+01:18:2812:274,8
393WIENER Szymon 3318FF Red TeamOpen Mężczyzn222M 36011:1500:00:0002:29:39.8502:29:39.85+01:18:3712:284,8
394KACZOR Paulina 3098Elite Kobiet12K 3408:1500:00:0002:29:46.6002:29:46.60+01:18:4412:284,8
395GALEWSKI Adrian 3343HARDER WarsawOpen Mężczyzn223M 36111:1500:00:0002:30:00.3502:30:00.35+01:18:5812:304,8
396DOBRZYŃSKA Anna 3676Open Kobiet22K 3510:0000:00:0002:30:00.4502:30:00.45+01:18:5812:304,8
397ZAFORYMSKI Maciej Piotr 3344HARDER WarsawOpen Mężczyzn224M 36211:1500:00:0002:30:04.9502:30:04.95+01:19:0312:304,8
398SOBECKA Sylwia 3958Open Kobiet23K 3610:0000:00:0002:30:06.3002:30:06.30+01:19:0412:304,8
399BUDNA Joannna 3342HARDER WarsawOpen Kobiet24K 3711:1500:00:0002:30:12.6502:30:12.65+01:19:1012:314,8
400CYBULSKI Robert 3661Open Masters Mężczyzn51M 36309:0000:00:0002:30:24.0002:30:24.00+01:19:2212:324,8
401ORCZEWSKI Łukasz 3887Open Mężczyzn225M 36412:1500:00:0002:30:31.3502:30:31.35+01:19:2912:324,8
402TOMASZKIEWICZ Mateusz 3367Inter TeamOpen Mężczyzn226M 36512:3000:00:0002:30:32.1502:30:32.15+01:19:3012:324,8
403SKNADAJ Piotr 3539Spacerowicze kebabuOpen Mężczyzn227M 36609:0000:00:0002:30:48.3002:30:48.30+01:19:4612:344,8
404WITOWSKI Marcin 4019Open Mężczyzn228M 36712:0000:00:0002:30:51.0002:30:51.00+01:19:4912:344,8
405GĄSECKI Bartosz 3696Open Mężczyzn229M 36811:0000:00:0002:30:54.0002:30:54.00+01:19:5212:344,8
406CHODOWSKI Łukasz 3653Open Mężczyzn230M 36912:1500:00:0002:30:55.1002:30:55.10+01:19:5312:344,8
407TRAWCZYŃSKI Oliwer 3998Open Mężczyzn231M 37012:1500:00:0002:31:05.7002:31:05.70+01:20:0312:354,8
408JĘDRZEJEWSKI Marcin 3739Open Mężczyzn232M 37111:0000:00:0002:31:07.8502:31:07.85+01:20:0512:354,8
409MICHALCZYK Tomasz 3103Open Mężczyzn233M 37208:0000:07:2002:23:49.6002:31:09.70+01:20:0711:595,0
410PŁATKOWSKI Waldemar 3910Open Masters Mężczyzn52M 37309:1500:00:0002:31:32.0502:31:32.05+01:20:3012:374,8
411GUMUŁA Przemysław 3387kAWA I WRZAWAOpen Mężczyzn234M 37410:1500:00:0002:31:35.7002:31:35.70+01:20:3312:374,7
412SURMA Piotr 3581Tęczowy JednorożecOpen Mężczyzn235M 37509:1500:00:0002:31:50.4002:31:50.40+01:20:4812:394,7
413LINKIEWICZ Patryk 3527Rycerze NIOpen Masters Mężczyzn53M 37612:1500:00:0002:31:51.6002:31:51.60+01:20:4912:394,7
414MAZEK Jakub 3841Open Mężczyzn236M 37712:0000:00:0002:31:51.7002:31:51.70+01:20:4912:394,7
415POWICHROWSKI Patryk 3579Tęczowy JednorożecOpen Mężczyzn237M 37809:1500:00:0002:31:53.3502:31:53.35+01:20:5112:394,7
416MATEUSZ Bajer 3838Open Mężczyzn238M 37909:1500:00:0002:32:01.7502:32:01.75+01:20:5912:404,7
417DĄBROWSKA Natalia 4085Open Kobiet25K 3809:1500:00:0002:32:18.0002:32:18.00+01:21:1612:414,7
418KOWNACKA Ewelina 3504RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet26K 3909:1500:00:0002:32:19.4002:32:19.40+01:21:1712:414,7
419ŚLESIŃSKI Kamil 3250Bielany Run&DieOpen Mężczyzn239M 38009:1500:00:0002:32:23.6502:32:23.65+01:21:2112:414,7
420MILEWSKI Szymon 3370IOW TRADE TEAMOpen Mężczyzn240M 38109:3000:00:0002:32:29.1002:32:29.10+01:21:2712:424,7
421BIENIAS Emilia 3497Ragnarok SzczecinOpen Kobiet27K 4012:1500:00:0002:32:37.3002:32:37.30+01:21:3512:434,7
422RYCHLAK Krzysztof 3939Open Mężczyzn241M 38212:1500:00:0002:32:38.9502:32:38.95+01:21:3712:434,7
423KRZAK Łukasz 3414Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn242M 38309:1500:00:0002:32:49.1502:32:49.15+01:21:4712:444,7
424BŁASIŃSKI Piotr 4068Open Masters Mężczyzn54M 38409:0000:00:0002:32:56.8502:32:56.85+01:21:5412:444,7
425JEDYNAK Mateusz 3740Open Mężczyzn243M 38509:3000:00:0002:32:59.7002:32:59.70+01:21:5712:444,7
426SUCHECKI Szymon 3972Open Mężczyzn244M 38610:1500:00:0002:33:05.0002:33:05.00+01:22:0312:454,7
427OLK Rafał 3885Open Mężczyzn245M 38710:1500:00:0002:33:05.5002:33:05.50+01:22:0312:454,7
428SZYMCZAK Piotr 3990Open Masters Mężczyzn55M 38809:1500:00:0002:33:08.3002:33:08.30+01:22:0612:454,7
429TRZASKA Marek 3365INSOMNIAOpen Mężczyzn246M 38912:3000:00:0002:33:09.7502:33:09.75+01:22:0712:454,7
430WÓJCIK Rafał 3119Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn247M 39008:0000:04:2602:28:45.6502:33:12.30+01:22:1012:234,8
431KARPIŃSKI Bartłomiej 3499Ragnarok SzczecinOpen Mężczyzn248M 39112:1500:00:0002:33:15.4002:33:15.40+01:22:1312:464,7
432DOMANIAK Marcin 3678Open Masters Mężczyzn56M 39209:1500:00:0002:33:16.2502:33:16.25+01:22:1412:464,7
433ZBIEĆ Marek 4041Open Mężczyzn249M 39309:1500:00:0002:33:30.0002:33:30.00+01:22:2812:474,7
434MARĆ Dominika 3477OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Kobiet2K 4112:1500:00:0002:33:39.2502:33:39.25+01:22:3712:484,7
435PRZYGODZKI Michał 3368Inter TeamOpen Mężczyzn250M 39412:3000:00:0002:33:41.0002:33:41.00+01:22:3912:484,7
436WERLE Norbert 3292Dirty SparrowsOpen Mężczyzn251M 39511:1500:00:0002:33:42.3502:33:42.35+01:22:4012:484,7
437GÓRECKA Karolina 3249Bielany Run&DieOpen Kobiet28K 4209:1500:00:0002:34:02.9002:34:02.90+01:23:0112:504,7
438BAKANOWSKA Olga 3247Bielany Run&DieOpen Kobiet29K 4309:1500:00:0002:34:04.2002:34:04.20+01:23:0212:504,7
439ZYNGER Patryk 3044I NEVER TURN BACKOpen Mężczyzn252M 39608:0000:02:4502:31:19.3002:34:04.60+01:23:0212:364,8
440SZCZEPEK Michał 3540Spacerowicze kebabuOpen Mężczyzn253M 39709:1500:00:0002:34:31.2502:34:31.25+01:23:2912:524,7
441OLEWNIAK Patryk 3578Tęczowy JednorożecOpen Mężczyzn254M 39809:1500:00:0002:34:31.4502:34:31.45+01:23:2912:524,7
442BARWICKI Adrian 3214ASK-TeamOpen Mężczyzn255M 39911:0000:00:0002:34:38.7002:34:38.70+01:23:3612:534,7
443KRÓLAK Kornel 3364Husaria Race Team UKOpen Mężczyzn256M 40009:3000:00:0002:34:42.8502:34:42.85+01:23:4012:534,7
444CZEKALA Tomasz 3248Bielany Run&DieOpen Mężczyzn257M 40109:1500:00:0002:34:45.5002:34:45.50+01:23:4312:534,7
445GŁOWACKI Bartosz 3700Open Mężczyzn258M 40209:3000:00:0002:34:58.5502:34:58.55+01:23:5612:544,6
446JUREWICZ Andrzej 3747Open Mężczyzn259M 40311:0000:00:0002:34:58.7002:34:58.70+01:23:5612:544,6
447BAIŃSKI Łukasz 3609Open Mężczyzn260M 40409:1500:00:0002:35:08.3002:35:08.30+01:24:0612:554,6
448KOZIEŁ Adam 3784Open Mężczyzn261M 40510:0000:00:0002:35:33.7502:35:33.75+01:24:3112:574,6
449CHMIELECKI Tomasz 3408LOTAMS TeamOpen Masters Mężczyzn57M 40611:3000:00:0002:35:45.5002:35:45.50+01:24:4312:584,6
450CZARDYBON Dominik 3413Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn262M 40709:1500:00:0002:35:58.4502:35:58.45+01:24:5612:594,6
451PYTLARZ Kamil 3922Open Mężczyzn263M 40812:3000:00:0002:36:00.3502:36:00.35+01:24:5813:004,6
452KMITA Jakub 3762Open Mężczyzn264M 40912:3000:00:0002:36:00.6502:36:00.65+01:24:5813:004,6
453POLUS Piotr Peter 3491POWER TRAININGOpen Mężczyzn265M 41009:1500:00:0002:36:10.3002:36:10.30+01:25:0813:004,6
454KOZIEŁ Jan 3785Open Mężczyzn266M 41110:0000:00:0002:36:20.8002:36:20.80+01:25:1813:014,6
455HUK Mateusz 3727Open Mężczyzn267M 41211:1500:00:0002:36:45.8002:36:45.80+01:25:4313:034,6
456TROJANOWSKA Izabela 4103Open Kobiet30K 4412:3000:00:0002:36:46.0002:36:46.00+01:25:4413:034,6
457GOŁAŚ Paweł 3505ROBAKI Z CHILI!Open Masters Mężczyzn58M 41311:3000:00:0002:36:50.1502:36:50.15+01:25:4813:044,6
458PAWŁOWSKI Tomasz 3901Open Mężczyzn268M 41411:0000:00:0002:37:00.8002:37:00.80+01:25:5813:054,6
459ŻUKOWSKI Roman 4049Open Mężczyzn269M 41509:0000:00:0802:36:55.7002:37:03.80+01:26:0113:044,6
460JĘDRYKA Bartosz 3544SPOKO ZIOMKIOpen Mężczyzn270M 41610:3000:00:0002:37:17.3002:37:17.30+01:26:1513:064,6
461PETROVIĆ Lazar 3371IOW TRADE TEAMOpen Mężczyzn271M 41709:3000:00:0002:37:18.6002:37:18.60+01:26:1613:064,6
462KRUSZYŃSKI Mateusz 4102Open Mężczyzn272M 41812:3000:00:0002:37:48.4502:37:48.45+01:26:4613:094,6
463WARDZAŁA Łukasz 3506ROBAKI Z CHILI!Open Mężczyzn273M 41911:3000:00:0002:37:49.5502:37:49.55+01:26:4713:094,6
464SKOKOWSKA Anna 3522Runmageddonowe Świry Open Kobiet31K 4511:1500:00:0002:38:03.1502:38:03.15+01:27:0113:104,6
465KRUSZYŃSKA Angelika 4104Open Kobiet32K 4612:3000:00:0002:38:08.0002:38:08.00+01:27:0613:104,6
466DULIAN Anna 3685Open Kobiet33K 4710:3000:00:0002:38:15.7002:38:15.70+01:27:1313:114,5
467URBAŃCZYK Krzysztof 4002Open Mężczyzn274M 42010:3000:00:0002:38:16.2002:38:16.20+01:27:1413:114,5
468LORENOWICZ Agnieszka 3587UNIT37Open Kobiet34K 4809:3000:00:0002:38:24.0002:38:24.00+01:27:2213:124,5
469WOJCIECHOWSKI Piotr 4024Open Mężczyzn275M 42109:1500:00:0002:38:27.6002:38:27.60+01:27:2513:124,5
470WASYLKOWSKI Piotr 4009Open Mężczyzn276M 42209:1500:00:0002:38:27.8502:38:27.85+01:27:2513:124,5
471PINDELSKI Patryk 3111Open Mężczyzn277M 42308:0000:07:5402:30:53.0502:38:47.15+01:27:4512:344,8
472MICHALSKI Krzysztof 3556StepStone RunnersOpen Mężczyzn278M 42412:0000:00:0002:38:55.6002:38:55.60+01:27:5313:144,5
472TUROWSKA Mariola 3560StepStone RunnersOpen Kobiet35K 4912:0000:00:0002:38:55.6002:38:55.60+01:27:5313:144,5
474ŻABOKLICKI Łukasz 3561StepStone RunnersOpen Mężczyzn279M 42512:0000:00:0002:38:55.9002:38:55.90+01:27:5413:144,5
475BOBINSKA Marta 3623Open Kobiet36K 5009:0000:00:0802:38:59.6002:39:08.30+01:28:0613:144,5
476WYSOCKI Mateusz 4034Open Mężczyzn280M 42612:3000:00:0002:39:41.8502:39:41.85+01:28:3913:184,5
477SKNADAJ Olga 3538Spacerowicze kebabuOpen Kobiet37K 5112:3000:00:0002:39:42.6002:39:42.60+01:28:4013:184,5
478CHILCZUK Piotr 3478OIL WarszawaOpen Mężczyzn281M 42712:3000:00:0002:39:44.3502:39:44.35+01:28:4213:184,5
479WYTRYCH Marcin 4035Open Mężczyzn282M 42811:1500:00:0002:40:11.0002:40:11.00+01:29:0913:204,5
480KLUZIAK Jarosław 3761Open Mężczyzn283M 42909:0000:00:0002:40:12.9502:40:12.95+01:29:1113:214,5
481ŚWIĄTEK Tomasz 4092Nordea IT TeamOpen Mężczyzn284M 43010:3000:00:0002:40:17.6002:40:17.60+01:29:1513:214,5
482ROMANIAK Piotr 3580Tęczowy JednorożecOpen Mężczyzn285M 43109:1500:00:0002:40:22.7002:40:22.70+01:29:2013:214,5
483KNOPIK Łukasz 3763Open Masters Mężczyzn59M 43209:1500:00:0002:40:24.4002:40:24.40+01:29:2213:224,5
484SOBIESKI Jarosław 3959Open Mężczyzn286M 43309:1500:00:0002:40:24.5502:40:24.55+01:29:2213:224,5
485NOSOROWSKA Urszula 3879Open Kobiet38K 5210:3000:00:0002:40:35.4002:40:35.40+01:29:3313:224,5
486KRYSHTAFOVYCH Anna 3577Tęczowy JednorożecOpen Kobiet39K 5309:1500:00:0002:40:38.8002:40:38.80+01:29:3613:234,5
487GRZEJDZIAK Jakub 3716Open Mężczyzn287M 43411:1500:00:0002:40:39.4502:40:39.45+01:29:3713:234,5
488NASIADKA Mateusz 3874Open Mężczyzn288M 43512:1500:00:0002:40:53.0002:40:53.00+01:29:5113:244,5
489WOJCIECHOWSKI Bartosz 4023Open Masters Mężczyzn60M 43610:3000:00:0002:41:06.6002:41:06.60+01:30:0413:254,5
490SIEMIENIUK Igor 3468Nordea IT TeamOpen Masters Mężczyzn61M 43710:3000:00:0002:41:06.7502:41:06.75+01:30:0413:254,5
491MARCINKOWSKI Tomasz 3836Open Mężczyzn289M 43811:1500:00:0002:41:11.2502:41:11.25+01:30:0913:254,5
492DANOWSKA Anna 3671Open Kobiet40K 5410:3000:00:0002:41:14.5502:41:14.55+01:30:1213:264,5
493KRZESZEWSKI Damian 3795Open Mężczyzn290M 43911:0000:00:0002:41:17.0502:41:17.05+01:30:1513:264,5
494SZYMANSKI Jaroslaw 3582Tęczowy JednorożecOpen Mężczyzn291M 44009:1500:00:0002:41:20.2502:41:20.25+01:30:1813:264,5
495POMORSKI Piotr 3917Open Mężczyzn292M 44109:3000:00:0002:41:50.1502:41:50.15+01:30:4813:294,4
496KURCZEWSKI Paweł 3805Open Mężczyzn293M 44209:3000:00:0002:41:57.1002:41:57.10+01:30:5513:294,4
497PŁOCHEĆ Jakub 3911Open Mężczyzn294M 44310:1500:00:0002:41:58.0002:41:58.00+01:30:5613:294,4
498KWAŚNIK Anna 3808Open Kobiet41K 5510:1500:00:0002:41:58.3002:41:58.30+01:30:5613:294,4
499SIDWA Paweł 3946Open Mężczyzn295M 44409:0000:00:0902:41:53.8502:42:03.20+01:31:0113:294,4
500SIERECKI Zbigniew 4066Open Masters Mężczyzn62M 44509:1500:00:0002:42:04.2002:42:04.20+01:31:0213:304,4
501KRYCIA Patryk 3500Ragnarok SzczecinOpen Mężczyzn296M 44612:1500:00:0002:42:04.7502:42:04.75+01:31:0213:304,4
502BUDZIŃSKA Dominika 3498Ragnarok SzczecinOpen Kobiet42K 5612:1500:00:0002:42:05.3502:42:05.35+01:31:0313:304,4
503WOJCIECHOWSKI Marcin 3273Cross MilanOpen Mężczyzn297M 44709:0000:00:0602:42:03.8002:42:10.05+01:31:0813:304,4
504SADOWSKI Mateusz 3942Open Mężczyzn298M 44809:0000:00:0002:42:16.1002:42:16.10+01:31:1413:314,4
505KONIECZNA Żaneta 3770Open Kobiet43K 5709:0000:00:0002:42:16.2002:42:16.20+01:31:1413:314,4
506HORODECKI Piotr 3725Open Mężczyzn299M 44910:0000:00:0002:42:41.3502:42:41.35+01:31:3913:334,4
507SZMULSKI Paweł 3223Bardzo Szybkie WęgorzeOpen Mężczyzn300M 45009:3000:00:0002:42:57.8002:42:57.80+01:31:5513:344,4
508MATKOWSKA Martyna 3840Open Kobiet44K 5810:0000:00:0002:43:00.2502:43:00.25+01:31:5813:354,4
509ŁEBEK Arkadiusz 3355Husar Cross TrainingOpen Masters Mężczyzn63M 45111:0000:00:0002:43:20.9002:43:20.90+01:32:1913:364,4
510OŁDAK Natalia 3537Spacerowicze kebabuOpen Kobiet45K 5909:1500:00:0002:43:33.1502:43:33.15+01:32:3113:374,4
511DMOCH Arkadiusz 3221Bardzo Szybkie WęgorzeOpen Mężczyzn301M 45209:3000:00:0002:43:42.0502:43:42.05+01:32:4013:384,4
512SIECZKOWSKI Karol 3222Bardzo Szybkie WęgorzeOpen Mężczyzn302M 45309:3000:00:0002:43:48.5502:43:48.55+01:32:4613:394,4
513DMOCHOWSKI Piotr 3351House Of PolandOpen Mężczyzn303M 45411:0000:00:0002:43:50.5002:43:50.50+01:32:4813:394,4
514OLZACKI Piotr 3557StepStone RunnersOpen Mężczyzn304M 45512:0000:00:0002:43:51.2002:43:51.20+01:32:4913:394,4
515ZAJĄC Karolina 3282CrossFormaOpen Kobiet46K 6011:0000:00:0002:43:56.7502:43:56.75+01:32:5413:394,4
516SZYMCZAK Jacek 3243BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAMOpen Masters Mężczyzn64M 45611:0000:00:0002:43:59.1002:43:59.10+01:32:5713:394,4
517BIENIEK Wojciech 3585trener24h.com.plOpen Mężczyzn305M 45711:3000:00:0002:44:15.0002:44:15.00+01:33:1313:414,4
518SIDORCZUK Marcin 3558StepStone RunnersOpen Mężczyzn306M 45812:0000:00:0002:44:17.2002:44:17.20+01:33:1513:414,4
519KRUPA Dorota 3309EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Kobiet3K 6111:1500:00:0002:44:26.9002:44:26.90+01:33:2513:424,4
520BARJASZ Agnieszka 3308EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Kobiet47K 6211:1500:00:0002:44:27.0002:44:27.00+01:33:2513:424,4
521PORĘBSKA Sara 3312EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Kobiet48K 6311:1500:00:0002:44:27.6002:44:27.60+01:33:2513:424,4
521TRĘBACKA Małgorzata 3314EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Kobiet4K 6311:1500:00:0002:44:27.6002:44:27.60+01:33:2513:424,4
523KRUPA Jarosław 3310EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Mężczyzn65M 45911:1500:00:0002:44:28.4002:44:28.40+01:33:2613:424,4
524KOJDA Konrad 3766Open Mężczyzn307M 46011:1500:00:0002:44:31.0002:44:31.00+01:33:2913:424,4
525DUK Marcin 3395LA trenerOpen Mężczyzn308M 46109:3000:00:0002:44:32.2002:44:32.20+01:33:3013:424,4
526BARAŃSKI Łukasz 3334HARDCORYOpen Mężczyzn309M 46212:1500:00:0002:44:32.4502:44:32.45+01:33:3013:424,4
527DOLIŃSKA Joanna 3677Open Kobiet49K 6510:3000:00:0002:44:37.0002:44:37.00+01:33:3513:434,4
528WRÓBEL Małgorzata 3296Drużyna drużynaOpen Kobiet50K 6609:0000:00:2802:44:12.1502:44:40.80+01:33:3813:414,4
529SKONECZNA Karolina 3295Drużyna drużynaOpen Kobiet51K 6709:0000:00:2902:44:12.1502:44:41.70+01:33:3913:414,4
530ŻYCKI Damian 3340HARDCORYOpen Mężczyzn310M 46312:1500:00:0002:44:45.4002:44:45.40+01:33:4313:434,4
531JANKOWSKI Konrad 3735Open Mężczyzn311M 46409:0000:00:0002:44:46.7502:44:46.75+01:33:4413:434,4
532HOLC Piotr 3722Open Mężczyzn312M 46512:1500:00:0002:44:49.6002:44:49.60+01:33:4713:444,4
533ŻEBROWSKA Beata 3510Run CREW OstrołękaOpen Masters Kobiet5K 6809:3000:00:0002:44:50.6002:44:50.60+01:33:4813:444,4
534KARCZMARCZYK Jakub 3508Run CREW OstrołękaOpen Mężczyzn313M 46609:3000:00:0002:44:50.7502:44:50.75+01:33:4813:444,4
535MURAT Krzysztof 3107Elite Mężczyzn74M 46708:0000:00:0002:44:52.9002:44:52.90+01:33:5113:444,4
536MAŁOLEPSZY Szymon 3832Open Mężczyzn314M 46812:3000:00:0002:44:53.9502:44:53.95+01:33:5213:444,4
537MIGDALSKA Julia 3428Małe KotkiOpen Kobiet52K 6911:0000:00:0002:44:59.0002:44:59.00+01:33:5713:444,4
538FILIPCZAK Mateusz 3691Open Mężczyzn315M 46912:1500:00:0002:45:13.1002:45:13.10+01:34:1113:464,4
539ADAMUS Jacek 3394LA trenerOpen Mężczyzn316M 47009:3000:00:0002:45:24.1502:45:24.15+01:34:2213:474,4
540ADAMCZEWSKI Łukasz 3393LA trenerOpen Mężczyzn317M 47109:3000:00:0002:45:24.4002:45:24.40+01:34:2213:474,4
541DOMARECKI Marek 3681Open Masters Mężczyzn66M 47210:3000:00:0002:45:31.8502:45:31.85+01:34:2913:474,4
542DOMURAD Magdalena 3440Melvit teamOpen Masters Kobiet6K 7012:1500:00:0002:45:32.2502:45:32.25+01:34:3013:474,3
543BISKUPSKI Marek 3475ObLeśne TypyOpen Masters Mężczyzn67M 47310:3000:00:0002:45:35.2002:45:35.20+01:34:3313:474,3
544KARABON Tomasz 3293Do odcinyOpen Masters Mężczyzn68M 47410:3000:00:0002:45:35.3502:45:35.35+01:34:3313:474,3
545MŁYNARSKA Paulina 3450Melvit teamOpen Kobiet53K 7112:1500:00:0002:45:38.1502:45:38.15+01:34:3613:484,3
546GRZYB Katarzyna 3445Melvit teamOpen Kobiet54K 7212:1500:00:0002:45:41.6002:45:41.60+01:34:3913:484,3
547CZEREPIŃSKI Maciej 3665Open Masters Mężczyzn69M 47511:0000:00:0002:45:44.1002:45:44.10+01:34:4213:484,3
548KOSSAKOWSKA Bogumiła 3509Run CREW OstrołękaOpen Masters Kobiet7K 7309:3000:00:0002:45:55.7002:45:55.70+01:34:5313:494,3
549JĘDRZEJCZYK Jarosław 3507Run CREW OstrołękaOpen Mężczyzn318M 47609:3000:00:0002:45:56.2002:45:56.20+01:34:5413:494,3
550LESNIAK Agnieszka 3818Open Kobiet55K 7408:3000:00:0002:45:59.1502:45:59.15+01:34:5713:494,3
551MISTEREK Konrad 3856Open Mężczyzn319M 47708:3000:00:0002:46:00.2502:46:00.25+01:34:5813:504,3
552GÓRECKI Krzysztof 3707Open Mężczyzn320M 47808:3000:00:0002:46:17.5002:46:17.50+01:35:1513:514,3
553BŁASIŃSKI Łukasz 3336HARDCORYOpen Mężczyzn321M 47912:1500:00:0002:46:20.2502:46:20.25+01:35:1813:514,3
554KOT Krzysztof 3776Open Masters Mężczyzn70M 48009:0000:00:0002:46:21.1002:46:21.10+01:35:1913:514,3
555PIĄTEK Przemysław 3338HARDCORYOpen Mężczyzn322M 48112:1500:00:0002:46:21.6002:46:21.60+01:35:1913:514,3
556MARCHEWKA Paweł 3835Open Mężczyzn323M 48212:1500:00:0002:46:25.5502:46:25.55+01:35:2313:524,3
557KRYGIER Witold 3794Open Masters Mężczyzn71M 48311:0000:00:0002:46:40.8502:46:40.85+01:35:3813:534,3
558RUTKOWSKI Adsm 3453Melvit teamOpen Mężczyzn324M 48412:1500:00:0002:46:44.1002:46:44.10+01:35:4213:534,3
559KARPINSKI Adam 3443Melvit teamOpen Masters Mężczyzn72M 48512:1500:00:0002:46:47.3502:46:47.35+01:35:4513:534,3
560JABŁOŃSKI Adam 3281CrossFormaOpen Mężczyzn325M 48611:0000:00:0002:46:49.1002:46:49.10+01:35:4713:544,3
561ZAJĄC Krzysztof 3283CrossFormaOpen Masters Mężczyzn73M 48711:0000:00:0002:46:49.4002:46:49.40+01:35:4713:544,3
562KWACZYŃSKI Tomasz 3337HARDCORYOpen Mężczyzn326M 48812:1500:00:0002:46:51.2502:46:51.25+01:35:4913:544,3
563SCHUBERT Tomasz 3313EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Mężczyzn74M 48911:1500:00:0002:46:52.0002:46:52.00+01:35:5013:544,3
564KAMIŃSKI Marcin 3441Melvit teamOpen Mężczyzn327M 49012:1500:00:0002:47:01.2002:47:01.20+01:35:5913:554,3
565BĄCZYK Anna 3381julianOpen Masters Kobiet8K 7511:0000:00:0002:47:01.9502:47:01.95+01:36:0013:554,3
566BŁĘDOWSKI Michał 3255Błędowscy TeamOpen Mężczyzn328M 49109:0000:00:0002:47:02.2502:47:02.25+01:36:0013:554,3
567BŁĘDOWSKI Artur 3254Błędowscy TeamOpen Mężczyzn329M 49209:0000:00:0002:47:02.6502:47:02.65+01:36:0013:554,3
568MINKIEWICZ Marcin 3383julianOpen Masters Mężczyzn75M 49311:0000:00:0002:47:02.8502:47:02.85+01:36:0013:554,3
569SKOTNICKI Jakub 3949Open Mężczyzn330M 49409:0000:00:0002:47:03.3002:47:03.30+01:36:0113:554,3
570JANKOWSKI Bartosz 3734Open Mężczyzn331M 49510:3000:00:0002:47:08.9502:47:08.95+01:36:0713:554,3
571WÓJCIK Adam 4025Open Mężczyzn332M 49610:3000:00:0002:47:09.5002:47:09.50+01:36:0713:554,3
572CHYLIŃSKI Tomasz 3659Open Mężczyzn333M 49710:3000:00:0002:47:09.5502:47:09.55+01:36:0713:554,3
573DOMARADZKI Paweł 3680Open Mężczyzn334M 49810:0000:00:0002:47:18.0002:47:18.00+01:36:1613:564,3
574POPOWICZ Angelika 3919Open Kobiet56K 7610:0000:00:0002:47:22.2002:47:22.20+01:36:2013:564,3
575DĘBECKI Jarosław 3382julianOpen Mężczyzn335M 49911:0000:00:0002:47:23.3502:47:23.35+01:36:2113:564,3
576WARSZAWIK Tomasz 3456Melvit teamOpen Mężczyzn336M 50012:1500:00:0002:47:27.7502:47:27.75+01:36:2513:574,3
577WOŹNIAK Daniel 3457Melvit teamOpen Mężczyzn337M 50112:1500:00:0002:47:29.8502:47:29.85+01:36:2713:574,3
578POPCZYK Grzegorz 3502Rebellion Of Free RunnersOpen Masters Mężczyzn76M 50210:0000:00:0002:47:34.5002:47:34.50+01:36:3213:574,3
579WIETRZYCKI Marcin 3503Rebellion Of Free RunnersOpen Mężczyzn338M 50310:0000:00:0002:47:35.8002:47:35.80+01:36:3313:574,3
580KOMOŃ Kamil 3769Open Mężczyzn339M 50409:1500:00:0002:48:02.9502:48:02.95+01:37:0114:004,3
581JASKUŁA Adam 3427Małe KotkiOpen Mężczyzn340M 50511:0000:00:0002:48:10.9002:48:10.90+01:37:0914:004,3
582KRYGIER Przemysław 3793Open Masters Mężczyzn77M 50611:0000:00:0002:48:14.0002:48:14.00+01:37:1214:014,3
583BROŻYNA Jakub 3637Open Mężczyzn341M 50710:0000:00:0002:48:16.6002:48:16.60+01:37:1414:014,3
584KANIEWSKI Artur 3442Melvit teamOpen Masters Mężczyzn78M 50812:1500:00:0002:48:22.6502:48:22.65+01:37:2014:014,3
585MIERZEJEWSKI Tomasz 3449Melvit teamOpen Mężczyzn342M 50912:1500:00:0002:48:22.9502:48:22.95+01:37:2114:014,3
586SZCZEPAŃSKI Adam 3455Melvit teamOpen Mężczyzn343M 51012:1500:00:0002:48:24.2002:48:24.20+01:37:2214:024,3
587BISKUP Michał 3622Open Mężczyzn344M 51109:3000:00:0002:48:26.3502:48:26.35+01:37:2414:024,3
588MOSZCZYŃSKI Maciej 3451Melvit teamOpen Masters Mężczyzn79M 51212:1500:00:0002:48:26.4502:48:26.45+01:37:2414:024,3
589MIERZEJEWSKI Kamil 3448Melvit teamOpen Mężczyzn345M 51312:1500:00:0002:48:27.7002:48:27.70+01:37:2514:024,3
590KRASKA Tomasz 3444Melvit teamOpen Masters Mężczyzn80M 51412:1500:00:0002:48:28.2002:48:28.20+01:37:2614:024,3
591BROŻYNA Hubert 3636Open Mężczyzn346M 51510:0000:00:0002:48:48.0502:48:48.05+01:37:4614:044,3
592NOWOŚWIAT Arkadiusz 3880Open Mężczyzn347M 51612:1500:00:0002:48:58.7502:48:58.75+01:37:5614:044,3
593ZYBEK Przemysław 4051Open Mężczyzn348M 51710:3000:00:0002:49:23.9002:49:23.90+01:38:2214:064,3
594SZPAKOWSKI Arkadiusz 3986Open Mężczyzn349M 51809:0000:00:0002:49:28.0002:49:28.00+01:38:2614:074,2
595TRAWIŃSKI Jakub 3542SPARTA RUNNERSOpen Mężczyzn350M 51910:3000:00:0002:49:51.8002:49:51.80+01:38:4914:094,2
596MICHALSKI Sebastian 3848Open Mężczyzn351M 52011:0000:00:0002:49:58.0502:49:58.05+01:38:5614:094,2
597RACZKIEWICZ Michał 3923Open Mężczyzn352M 52111:0000:00:0002:50:02.8002:50:02.80+01:39:0014:104,2
598KOŁACZYK Paweł 3767Open Mężczyzn353M 52212:1500:00:0002:50:07.1002:50:07.10+01:39:0514:104,2
599MĄCZYŃSKI Grzegorz 3826Open Mężczyzn354M 52309:0000:00:0002:50:12.8502:50:12.85+01:39:1014:114,2
600ŁAPIŃSKI Łukasz 3814Open Mężczyzn355M 52409:1500:00:0002:50:16.2002:50:16.20+01:39:1414:114,2
601ŚLEDŹ Artur 4067Open Mężczyzn356M 52512:0000:00:0002:50:23.1502:50:23.15+01:39:2114:114,2
602JÓŹWIAK Tomek 3746Open Mężczyzn357M 52611:0000:00:0002:50:41.1502:50:41.15+01:39:3914:134,2
603GÓRECKI Łukasz 3708Open Mężczyzn358M 52708:3000:00:0002:50:41.6502:50:41.65+01:39:3914:134,2
604WOJTYNOWSKI Oskar 4029Open Mężczyzn359M 52812:1500:00:0002:50:46.0502:50:46.05+01:39:4414:134,2
605ŻELAZNA Anna 4044Open Kobiet57K 7710:1500:00:0002:50:51.5002:50:51.50+01:39:4914:144,2
606PIECHÓWKA Łukasz 3906Open Mężczyzn360M 52910:1500:00:0002:50:51.8502:50:51.85+01:39:4914:144,2
607MARCZAK Mateusz 4060HREOpen Mężczyzn361M 53011:3000:00:0002:50:54.7002:50:54.70+01:39:5214:144,2
608SWOBODA Szymon 3975Open Mężczyzn362M 53112:0000:00:0002:51:05.0502:51:05.05+01:40:0314:154,2
609ŁĘCKI Marcin 3564SzmaciuryOpen Mężczyzn363M 53212:0000:00:0002:51:09.5002:51:09.50+01:40:0714:154,2
610PŁONKA Wojciech 4071SzmaciuryOpen Mężczyzn364M 53312:0000:00:0002:51:09.9502:51:09.95+01:40:0814:154,2
611MALINOWSKI Andrzej 3831Open Mężczyzn365M 53412:1500:00:0002:51:11.2002:51:11.20+01:40:0914:154,2
612BIERNAT Kamil 3353HREOpen Mężczyzn366M 53511:3000:00:0002:51:16.0002:51:16.00+01:40:1414:164,2
613JÓŹWIAK Dominika 3744Open Kobiet58K 7810:3000:00:0002:51:25.7502:51:25.75+01:40:2314:174,2
614BOGUSKI Adam 3625Open Mężczyzn367M 53609:3000:00:0002:51:29.8002:51:29.80+01:40:2714:174,2
615ROJEK Mateusz 3931Open Mężczyzn368M 53710:1500:00:0002:51:45.3002:51:45.30+01:40:4314:184,2
616KARWAT Dawid 3754Open Mężczyzn369M 53809:0000:00:0002:51:47.9002:51:47.90+01:40:4614:184,2
617GILARSKA Marta 3004BIEGOWE NYGUSYElite Kobiet13K 7908:1500:00:0002:51:51.3002:51:51.30+01:40:4914:194,2
618RASEK Jakub 3359Husaria Race Team Open Mężczyzn370M 53912:0000:00:0002:51:51.8502:51:51.85+01:40:4914:194,2
619NAMYŚLAK Daniel 3871Open Masters Mężczyzn81M 54012:0000:00:0002:52:04.7002:52:04.70+01:41:0214:204,2
620GRUSZFELD Przemek 3713Open Mężczyzn371M 54110:1500:00:0002:52:05.5002:52:05.50+01:41:0314:204,2
621NAMYŚLAK Marta 3872Open Kobiet59K 8012:0000:00:0002:52:06.0502:52:06.05+01:41:0414:204,2
622PODLASIŃSKI Rafał 3913Open Mężczyzn372M 54208:3000:00:0002:52:24.7002:52:24.70+01:41:2214:224,2
623MOŻDŻONEK Bartosz 3258boratOCROpen Mężczyzn373M 54312:1500:00:0002:52:37.6502:52:37.65+01:41:3514:234,2
624GUMKOWSKI Łukasz 3718Open Mężczyzn374M 54411:0000:00:0002:52:38.1002:52:38.10+01:41:3614:234,2
625JABŁOŃSKA Sylwia 3730Open Kobiet60K 8112:0000:00:0002:52:49.1002:52:49.10+01:41:4714:244,2
626MACIĄG Krzysztof 3825Open Masters Mężczyzn82M 54512:0000:00:0002:52:51.2002:52:51.20+01:41:4914:244,2
627WARSZAWSKI Patryk 3272Crazy RunnerfuckersOpen Mężczyzn375M 54612:0000:00:0002:53:01.8502:53:01.85+01:41:5914:254,2
628MACURA Marek 3311EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn376M 54711:3000:00:0002:53:03.4502:53:03.45+01:42:0114:254,2
629SZWAJCOWSKI Mirosław 3988Open Masters Mężczyzn83M 54810:1500:00:0002:53:14.1002:53:14.10+01:42:1214:264,2
630MŁYNARCZYK Marek 3860Open Masters Mężczyzn84M 54910:1500:00:0002:53:20.0002:53:20.00+01:42:1814:264,2
631CHYŁA Kinga 3658Open Kobiet61K 8209:0000:00:0002:53:22.1502:53:22.15+01:42:2014:264,2
632MAZUR Damian 3420MAK U Open Mężczyzn377M 55010:1500:00:0002:53:25.9002:53:25.90+01:42:2414:274,2
633KWIATKOWSKA Maja 3217Atomowe krasnaleOpen Kobiet62K 8309:0000:00:0002:53:26.7502:53:26.75+01:42:2414:274,2
634SZULC Sławomir 4074ARMAGEDON NO LIMITSOpen Masters Mężczyzn85M 55109:0000:00:0002:53:27.7002:53:27.70+01:42:2514:274,2
635FRĄCZEK Michał 3212ARMAGEDON NO LIMITSOpen Masters Mężczyzn86M 55209:0000:00:0002:53:28.9502:53:28.95+01:42:2714:274,2
636SURMACZ Jacek 3422MAK U Open Mężczyzn378M 55310:1500:00:0002:53:33.4002:53:33.40+01:42:3114:274,1
637WIŚNIEWSKI Adam 3424MAK U Open Mężczyzn379M 55410:1500:00:0002:53:36.1002:53:36.10+01:42:3414:284,1
638ŚMIGIELSKI Dominik 3955Open Mężczyzn380M 55511:3000:00:0002:53:38.9002:53:38.90+01:42:3714:284,1
639SZREJDER Jacek 3987Open Mężczyzn381M 55611:3000:00:0002:53:40.7502:53:40.75+01:42:3814:284,1
640WALENDOWSKA Patrycja 4005Open Kobiet63K 8411:3000:00:0002:53:40.9002:53:40.90+01:42:3914:284,1
641ZASADOWSKA Justyna 3244BIEGOWE NYGUSYOpen Masters Kobiet9K 8508:3000:00:0002:53:46.5002:53:46.50+01:42:4414:284,1
642KNOT Martyna 3479Piękni i BestieOpen Kobiet64K 8608:3000:00:0002:53:47.5502:53:47.55+01:42:4514:284,1
643SURMACZ Maciej 3423MAK U Open Mężczyzn382M 55710:1500:00:0002:53:48.4002:53:48.40+01:42:4614:294,1
644PRZEPIÓRA Jacek 3218Atomowe krasnaleOpen Masters Mężczyzn87M 55809:0000:00:0002:53:49.6002:53:49.60+01:42:4714:294,1
645ROZMYŚLAK Patrycja 3934Open Kobiet65K 8709:0000:00:0002:53:52.6502:53:52.65+01:42:5014:294,1
646CHOROŚ Michał 3590United RunnersOpen Mężczyzn383M 55908:3000:00:0002:54:29.3002:54:29.30+01:43:2714:324,1
647ZARADKIEWICZ Łukasz 3426MAK U Open Mężczyzn384M 56010:1500:00:0002:54:33.0002:54:33.00+01:43:3114:324,1
647GRUBKAJTYS Henryk 3515Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn384M 56010:0000:00:0002:54:33.0002:54:33.00+01:43:3114:324,1
649PAROL Michał 3421MAK U Open Mężczyzn386M 56210:1500:00:0002:54:43.1002:54:43.10+01:43:4114:334,1
650WÓJCIK Piotr 3425MAK U Open Mężczyzn387M 56310:1500:00:0002:54:48.6502:54:48.65+01:43:4614:344,1
651BOGUSZ Michał 3627Open Mężczyzn388M 56409:0000:00:5802:54:01.1002:54:59.80+01:43:5714:304,1
652TRACZYŃSKI Mateusz 3997Open Mężczyzn389M 56510:0000:00:0002:55:07.4502:55:07.45+01:44:0514:354,1
653BORKOWSKI Jarosław 3630Open Mężczyzn390M 56612:0000:00:0002:55:08.1002:55:08.10+01:44:0614:354,1
654WITCZAK Krzysiek 4018Open Masters Mężczyzn88M 56712:0000:00:0002:55:09.9502:55:09.95+01:44:0814:354,1
655MĘDREK Michał 3844Open Mężczyzn391M 56812:1500:00:0002:55:26.1502:55:26.15+01:44:2414:374,1
656KOWALSKI Mateusz 3291Dirty SparrowsOpen Mężczyzn392M 56911:1500:00:0002:55:37.1002:55:37.10+01:44:3514:384,1
657WIECZOREK Kuba 4015Open Mężczyzn393M 57011:3000:00:0002:55:51.8502:55:51.85+01:44:4914:394,1
658ROGOYSKA-WIECZOREK Marta 3930Open Kobiet66K 8811:3000:00:0002:55:51.9002:55:51.90+01:44:5014:394,1
659FORETEK Łukasz 3299DZIKIE WĘŹEOpen Mężczyzn394M 57111:3000:00:0002:55:52.0502:55:52.05+01:44:5014:394,1
660PŁACZEK Anna 3018Carbon Silesia SportOpen Kobiet67K 8908:1500:16:2602:39:47.9502:56:14.00+01:45:1213:184,5
661DĄBROWSKI Dawid 3667Open Mężczyzn395M 57209:1500:00:0002:56:23.3002:56:23.30+01:45:2114:414,1
662KOSTRZEWA Anita 3775Open Kobiet68K 9011:3000:00:0002:56:25.2502:56:25.25+01:45:2314:424,1
663POPKOWICZ Mariusz 3520Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn396M 57311:0000:00:0002:56:25.6002:56:25.60+01:45:2314:424,1
664MAŁECKA Natalia 3328Fit Kurmanka Open Kobiet69K 9108:3000:00:0002:56:26.6502:56:26.65+01:45:2414:424,1
665GNATOWSKI Bartosz 3702Open Mężczyzn397M 57411:3000:00:0002:56:28.2502:56:28.25+01:45:2614:424,1
666SAWICKI Maciej 3943Open Mężczyzn398M 57511:0000:00:0002:56:28.7002:56:28.70+01:45:2614:424,1
667OSZCZEPALSKI Krzysztof 3895Open Mężczyzn399M 57610:3000:00:0002:56:31.1502:56:31.15+01:45:2914:424,1
668GARBACZ Piotr 3695Open Mężczyzn400M 57709:1500:00:0002:56:38.0002:56:38.00+01:45:3614:434,1
669ŚWIĘCH Olga 3596WChUW "Obiegówka"Open Masters Kobiet10K 9209:1500:00:0002:56:38.3502:56:38.35+01:45:3614:434,1
670KOCZMARA Adrian 3764Open Mężczyzn401M 57810:0000:00:0002:56:47.1002:56:47.10+01:45:4514:434,1
671JAKÓBCZAK Karolina 3516Runmageddonowe Świry Open Kobiet70K 9308:3000:00:0002:56:59.0502:56:59.05+01:45:5714:444,1
672MAJCZAK Marcin 3827Open Mężczyzn402M 57910:0000:00:0002:57:11.4502:57:11.45+01:46:0914:454,1
673BARAŃSKI Marcin 3335HARDCORYOpen Masters Mężczyzn89M 58012:1500:00:0002:57:19.8002:57:19.80+01:46:1714:464,1
674GÓRAK Agnieszka 3706Open Kobiet71K 9412:1500:00:0002:57:21.3502:57:21.35+01:46:1914:464,1
675SŁODKOWSKI Marek 3339HARDCORYOpen Mężczyzn403M 58112:1500:00:0002:57:23.0502:57:23.05+01:46:2114:464,1
676GAŃKO Mateusz 3053Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn75M 58208:0000:00:0002:58:06.6502:58:06.65+01:47:0414:504,0
677ZAŃKO Adrianna 3330Fit Kurmanka Open Kobiet72K 9508:3000:00:0002:58:09.6002:58:09.60+01:47:0714:504,0
678CHOIŃSKA Monika 3324Fit Kurmanka Open Kobiet73K 9608:3000:00:0002:58:13.0002:58:13.00+01:47:1114:514,0
679JASIŃSKA Joanna 3325Fit Kurmanka Open Kobiet74K 9708:3000:00:0002:58:15.5002:58:15.50+01:47:1314:514,0
680KWIATKA Joanna 3327Fit Kurmanka Open Kobiet75K 9808:3000:00:0002:58:16.0502:58:16.05+01:47:1414:514,0
681WIDUCH Ryszard 4014Open Masters Mężczyzn90M 58311:0000:00:0002:58:33.8002:58:33.80+01:47:3114:524,0
682KURMANOWSKA Karolina 3326Fit Kurmanka Open Kobiet76K 9908:3000:00:0002:58:38.3002:58:38.30+01:47:3614:534,0
683WLAŹ Karolina 3329Fit Kurmanka Open Kobiet77K 10008:3000:00:0002:58:38.3502:58:38.35+01:47:3614:534,0
684ABRAHAMCZYK Paweł 3602Open Mężczyzn404M 58412:1500:00:0002:58:56.3002:58:56.30+01:47:5414:544,0
685SZATANOWSKI Damian 3523Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn405M 58511:0000:00:0002:59:02.5502:59:02.55+01:48:0014:554,0
686WELMAN Wojciech 4012Open Mężczyzn406M 58610:1500:00:0002:59:02.9502:59:02.95+01:48:0114:554,0
687KWIATKOWSKI Maciej 3809Open Mężczyzn407M 58709:3000:00:0002:59:36.8502:59:36.85+01:48:3414:584,0
688WOŹNIAK Marcin 4031Open Mężczyzn408M 58811:1500:00:0002:59:44.3502:59:44.35+01:48:4214:584,0
689SŁABASZEWSKI Kamil 3346HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn409M 58910:0000:00:0003:00:27.4003:00:27.40+01:49:2515:024,0
690PAWLAK Małgorzata 3452Melvit teamOpen Kobiet78K 10111:0000:00:0003:00:33.4003:00:33.40+01:49:3115:024,0
691HUDASZEK Przemysław 3726Open Mężczyzn410M 59012:0000:00:0003:00:34.3503:00:34.35+01:49:3215:024,0
692BIAŁY Maciej 3534SLALOM TeamOpen Mężczyzn411M 59112:0000:00:0003:00:37.4003:00:37.40+01:49:3515:034,0
693JÖNSSON-NIEDZIÓŁKA Martin 3535SLALOM TeamOpen Masters Mężczyzn91M 59212:0000:00:0003:00:37.8003:00:37.80+01:49:3515:034,0
694WISZOWATA Marta 3279CrossBox OKAOpen Kobiet79K 10211:0000:00:0003:00:39.2003:00:39.20+01:49:3715:034,0
695LINFIELD Steven 3536SLALOM TeamOpen Mężczyzn412M 59312:0000:00:0003:00:39.4503:00:39.45+01:49:3715:034,0
696CZEPIEC Alicja 3513Runmageddonowe Świry Open Kobiet80K 10310:1500:00:0003:00:39.5003:00:39.50+01:49:3715:034,0
697CHOJNOWSKI Robert 3274CrossBox OKAOpen Masters Mężczyzn92M 59411:0000:00:0003:00:39.9003:00:39.90+01:49:3815:034,0
698MROWIEC Miriam 3865Open Mężczyzn413M 59512:1500:00:0003:00:44.7003:00:44.70+01:49:4215:034,0
699KLIPO Mateusz 3481Pogromcy IksówOpen Mężczyzn414M 59611:0000:00:0003:00:50.2503:00:50.25+01:49:4815:044,0
700HORBACZEWSKA Magdalena 3724Open Kobiet81K 10411:0000:00:0003:00:50.3003:00:50.30+01:49:4815:044,0
701MARCINIEWICZ Mateusz 3482Pogromcy IksówOpen Mężczyzn415M 59711:0000:00:0003:00:50.4503:00:50.45+01:49:4815:044,0
702MILLER Robert 3855Open Mężczyzn416M 59810:1500:00:0003:01:03.4503:01:03.45+01:50:0115:054,0
703KOWALIK Karol 3781Open Mężczyzn417M 59910:0000:00:0003:01:29.6003:01:29.60+01:50:2715:074,0
704DYMKOWSKI Adrian 3687Open Mężczyzn418M 60011:1500:00:0003:01:35.3003:01:35.30+01:50:3315:074,0
705ZAŁUSKA Piotr 3280CrossBox OKAOpen Mężczyzn419M 60111:0000:00:0003:01:35.5503:01:35.55+01:50:3315:074,0
706SMEKALOVA Maryna 3954Open Kobiet82K 10509:1500:00:0003:01:43.1003:01:43.10+01:50:4115:084,0
707WITAK Paweł 4077Open Masters Mężczyzn93M 60209:3000:00:0003:01:43.2003:01:43.20+01:50:4115:084,0
708MIRYS Rafał 4108Open Mężczyzn420M 60312:1500:00:0003:02:09.9503:02:09.95+01:51:0815:104,0
709CZAICKI Jakub 3662Open Mężczyzn421M 60410:0000:00:0003:02:21.2503:02:21.25+01:51:1915:113,9
710NIEDZIELA Sebastian 3345HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn422M 60510:0000:00:0003:02:22.1003:02:22.10+01:51:2015:113,9
711GROMADZKI Adrian 3710Open Mężczyzn423M 60610:0000:00:0003:02:28.7503:02:28.75+01:51:2615:123,9
712SZYMAŃSKA Kinga 3122Warriors ŁódźElite Kobiet14K 10608:1500:00:0003:02:47.0003:02:47.00+01:51:4515:133,9
713MIELCZAREK Michał 3849Open Mężczyzn424M 60711:0000:00:0003:02:52.6003:02:52.60+01:51:5015:143,9
714KRZYWINSKI Adrian 3796Open Mężczyzn425M 60810:1500:00:0003:02:53.8003:02:53.80+01:51:5115:143,9
715SĘK Mateusz 3945Open Mężczyzn426M 60911:0000:00:0003:02:54.8003:02:54.80+01:51:5215:143,9
716KOTALA Marian 3778Open Masters Mężczyzn94M 61011:3000:00:0003:02:54.9003:02:54.90+01:51:5315:143,9
717KOTALA Arkadiusz 3777Open Mężczyzn427M 61111:3000:00:0003:02:55.5003:02:55.50+01:51:5315:143,9
718OKOŃ Patryk 4090Open Mężczyzn428M 61210:3000:00:0003:03:00.7503:03:00.75+01:51:5815:153,9
719NIETUBYĆ Filip 3384JżpOpen Mężczyzn429M 61309:3000:00:0003:03:13.6003:03:13.60+01:52:1115:163,9
720STEFANIAK Jakub 3967Open Mężczyzn430M 61412:0000:00:0003:03:17.0003:03:17.00+01:52:1515:163,9
721PIANKOWSKA Marta 4110Open Kobiet83K 10712:1500:00:0003:03:24.9503:03:24.95+01:52:2315:173,9
722LECH Rafał 4107Open Mężczyzn431M 61512:1500:00:0003:03:26.5003:03:26.50+01:52:2415:173,9
723MOSSAKOWSKI Rafał 3600WPU TEAMOpen Mężczyzn432M 61611:1500:00:0003:03:35.6503:03:35.65+01:52:3315:173,9
724SEROCKA Basia 4109Open Kobiet84K 10812:1500:00:0003:03:51.7503:03:51.75+01:52:4915:193,9
725KACZMARSKA Alicja 3415Mad DogsOpen Masters Kobiet11K 10911:1500:00:0003:03:59.5503:03:59.55+01:52:5715:193,9
726KUCZBORSKI Jacek 3584The Q-Brothers TeamOpen Mężczyzn433M 61711:1500:00:0003:04:01.3503:04:01.35+01:52:5915:203,9
727KARWOWSKI Tomasz 3565SZÓSTKIOpen Mężczyzn434M 61809:3000:00:0003:04:02.8003:04:02.80+01:53:0015:203,9
728INDYK Kamil 3019Carpathian RunnersOpen Mężczyzn435M 61908:0000:00:5903:03:31.2503:04:30.50+01:53:2815:173,9
729MAŃKOWSKI Adrian 3834Open Mężczyzn436M 62012:0000:00:0003:04:33.4003:04:33.40+01:53:3115:223,9
730WOJNOWSKI Miłosz 4027Open Mężczyzn437M 62110:1500:00:0003:04:50.4003:04:50.40+01:53:4815:243,9
731HAWARI Samir 3301Ekipa SprzątającaOpen Mężczyzn438M 62210:3000:00:0003:04:55.9503:04:55.95+01:53:5415:243,9
732ŁUKASIK Tomasz 3086Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn76M 62308:0000:00:0003:05:00.9003:05:00.90+01:53:5915:253,9
733RYNDAK Rafał 3588UNIT37Open Masters Mężczyzn95M 62409:3000:00:0003:05:06.7003:05:06.70+01:54:0415:253,9
734OLĘDZKI Marcin 3883Open Mężczyzn439M 62510:3000:00:0003:05:34.4503:05:34.45+01:54:3215:273,9
735CZERNIKOWSKI Daniel 3514Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn440M 62609:1500:00:0003:05:37.3003:05:37.30+01:54:3515:283,9
736MATRACKA Magdalena 3518Runmageddonowe Świry Open Kobiet85K 11009:1500:00:0003:05:37.9003:05:37.90+01:54:3615:283,9
737SIERADZAN Michał 3303Ekipa SprzątającaOpen Mężczyzn441M 62710:3000:00:0003:05:42.4503:05:42.45+01:54:4015:283,9
738GROBELSKI Łukasz 3300Ekipa SprzątającaOpen Mężczyzn442M 62810:3000:00:0003:05:44.3003:05:44.30+01:54:4215:283,9
739ROBAK Sylwester 3927Open Mężczyzn443M 62910:3000:00:0003:05:44.5003:05:44.50+01:54:4215:283,9
740OLENDER Filip 3400Leniwe ŻółwieOpen Mężczyzn444M 63012:1500:00:0003:06:08.1503:06:08.15+01:55:0615:303,9
741ROZHKO Maksym 3401Leniwe ŻółwieOpen Mężczyzn445M 63112:1500:00:0003:06:09.1503:06:09.15+01:55:0715:303,9
742ZIĘBA Mateusz 3402Leniwe ŻółwieOpen Mężczyzn446M 63212:1500:00:0003:06:09.3503:06:09.35+01:55:0715:303,9
743RUTKOWSKI Tomasz 3252Big Dick BaobabOpen Mężczyzn447M 63310:1500:00:0003:06:19.7503:06:19.75+01:55:1715:313,9
744WITKOWSKI Dariusz 3055OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn96M 63408:0000:03:2403:03:17.8003:06:42.20+01:55:4015:163,9
745MIKLASZEWSKI Kamil 3851Open Mężczyzn448M 63510:3000:00:0003:06:49.1503:06:49.15+01:55:4715:343,9
746MIERZICKI Marcel 3060POWER TRAININGOpen Mężczyzn449M 63608:0000:03:3703:03:35.8503:07:13.70+01:56:1115:173,9
747BOCIANOWSKI Mariusz 3366Inter TeamOpen Mężczyzn450M 63710:3000:00:0003:07:37.5503:07:37.55+01:56:3515:383,8
748KAŁUŻNY Rafał 3369Inter-teamOpen Masters Mężczyzn97M 63810:3000:00:0003:07:38.8503:07:38.85+01:56:3615:383,8
749SOBIESZEK Cezary 3333Hardcorowe WychylylybymyOpen Masters Mężczyzn98M 63910:0000:00:0003:07:46.6003:07:46.60+01:56:4415:383,8
750KOŁOMYJSKI Damian 3348HelpdeskiOpen Mężczyzn451M 64011:0000:00:0003:07:54.6003:07:54.60+01:56:5215:393,8
751NIESŁUCHOWSKI Łukasz 3251Big Dick BaobabOpen Mężczyzn452M 64110:1500:00:0003:08:08.6003:08:08.60+01:57:0615:403,8
752POHULAJEWSKI Kamil 3349HelpdeskiOpen Mężczyzn453M 64211:0000:00:0003:08:15.0003:08:15.00+01:57:1315:413,8
753VIBORG CHRISTENSEN Carina 3198Open Kobiet86K 11108:1500:17:3802:51:40.3003:09:18.50+01:58:1614:184,2
754PIASECKI Hubert 3903Open Mężczyzn454M 64309:1500:00:0003:09:46.5003:09:46.50+01:58:4415:483,8
755GENDASZEWSKI Maciej 3697Open Mężczyzn455M 64409:3000:00:0003:10:15.4003:10:15.40+01:59:1315:513,8
756LEŚNIEWSKA Martyna 3819Open Kobiet87K 11209:3000:00:0003:10:17.9503:10:17.95+01:59:1615:513,8
757LEŚNIEWSKI Andrzej 3820Open Mężczyzn456M 64509:3000:00:0003:10:18.1503:10:18.15+01:59:1615:513,8
758RÓŻYCKI Michał 3511RUN HATERSOpen Mężczyzn457M 64609:1500:00:0003:10:33.0503:10:33.05+01:59:3115:523,8
759TULIN Michał 3512RUN HATERSOpen Mężczyzn458M 64709:1500:00:0003:10:34.2503:10:34.25+01:59:3215:523,8
760MILCZAREK Adam 3853Open Mężczyzn459M 64809:3000:00:0003:10:54.1003:10:54.10+01:59:5215:543,8
761DAWERT Mateusz 3672Open Mężczyzn460M 64912:3000:00:0003:10:57.2503:10:57.25+01:59:5515:543,8
762KOPYŚCIŃSKI Krzysztof 3771Open Mężczyzn461M 65010:0000:00:0003:11:37.1503:11:37.15+02:00:3515:583,8
763JANIK Adam 3732Open Mężczyzn462M 65112:3000:00:0003:12:01.0003:12:01.00+02:00:5916:003,7
764WISNIOWSKI Mirosław 3259Bronowickie Centrum UbezpieczenioweOpen Masters Mężczyzn99M 65209:0000:00:0003:12:33.0503:12:33.05+02:01:3116:023,7
765JOCHEMSKA Karolina 3742Open Kobiet88K 11310:0000:00:0003:13:37.7503:13:37.75+02:02:3516:083,7
766STOYKOV Pavlin 3971Open Masters Mężczyzn100M 65310:1500:00:0003:13:45.1503:13:45.15+02:02:4316:083,7
767GROMULSKA Aneta 3711Open Kobiet89K 11411:3000:00:0003:13:47.8503:13:47.85+02:02:4516:083,7
768KITALA Radosław 3085Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn463M 65408:0000:06:0903:07:39.8503:13:49.65+02:02:4715:383,8
769RYŚ Marzena 3050Koniu SquadElite Kobiet15K 11508:1500:00:0003:13:54.7003:13:54.70+02:02:5216:093,7
770NAKIELSKI Jarosław 3458Młode Wilki 3cityOpen Mężczyzn464M 65510:3000:00:0003:14:03.9003:14:03.90+02:03:0216:103,7
771KUBIŃSKI Krzysztof 3799Open Mężczyzn465M 65610:3000:00:0003:14:17.2503:14:17.25+02:03:1516:113,7
772GUZEK Wojciech 3719Open Mężczyzn466M 65709:3000:00:0003:14:38.5003:14:38.50+02:03:3616:133,7
773ŁYJAK Katarzyna 3823Open Kobiet90K 11609:3000:00:0003:14:39.6503:14:39.65+02:03:3716:133,7
774PĘSZYŃSKI Rafał 3902Open Mężczyzn467M 65809:3000:00:0003:14:40.1003:14:40.10+02:03:3816:133,7
775GRALEC Dariusz 3042I NEVER TURN BACKElite Masters Mężczyzn16M 65908:0000:00:0003:15:11.5003:15:11.50+02:04:0916:153,7
776DURLIK Jakub 3385KAMIL ŚLIMAKOpen Mężczyzn468M 66011:1500:00:0003:15:17.3503:15:17.35+02:04:1516:163,7
777BIEDROŃ Paulina 3621Open Kobiet91K 11710:1500:00:0003:15:32.2503:15:32.25+02:04:3016:173,7
778KAŁWIK Mateusz 3752Open Mężczyzn469M 66110:1500:00:0003:15:32.4503:15:32.45+02:04:3016:173,7
779BUSIŁO Wiktoria 3645Open Kobiet92K 11812:3000:00:0003:15:44.7503:15:44.75+02:04:4216:183,7
780RZYMAŃSKI Daniel 3941Open Mężczyzn470M 66212:3000:00:0003:15:46.1503:15:46.15+02:04:4416:183,7
781BAZYLAK Piotr 3616Open Mężczyzn471M 66312:3000:00:0003:15:46.6003:15:46.60+02:04:4416:183,7
782KOŚLA Arkadiusz 3386KAMIL ŚLIMAKOpen Mężczyzn472M 66411:1500:00:0003:15:55.7503:15:55.75+02:04:5316:193,7
783SKLEPOWICZ Jacek 3948Open Masters Mężczyzn101M 66511:0000:00:0003:15:55.8003:15:55.80+02:04:5316:193,7
784JASIŃSKA Patrycja 3738Open Masters Kobiet12K 11911:0000:00:0003:15:56.0003:15:56.00+02:04:5416:193,7
785GRZYWACZ Marcin 3717Open Masters Mężczyzn102M 66611:0000:00:0003:16:19.1503:16:19.15+02:05:1716:213,7
786STANKIEWICZ Aleksandra 3964Open Masters Kobiet13K 12011:0000:00:0003:16:19.9503:16:19.95+02:05:1816:213,7
787BUKOJEMSKI Marcin 3642Open Masters Mężczyzn103M 66711:0000:00:0003:16:20.3003:16:20.30+02:05:1816:213,7
788PEŁNIKOWSKI Mateusz 3262Byczq +1Open Mężczyzn473M 66810:1500:00:0003:16:35.9503:16:35.95+02:05:3416:223,7
789KACZMAREK Monika 3598WF OCR Team Kostrzyn Nad OdrąOpen Kobiet93K 12111:3000:00:0003:16:51.8003:16:51.80+02:05:4916:243,7
790JAKUBIAK Mateusz 3403Lider PruszkówOpen Mężczyzn474M 66911:3000:00:0003:16:54.1003:16:54.10+02:05:5216:243,7
791GAWEŁ Małgorzata 3267Carbon Silesia SportOpen Kobiet94K 12211:1500:00:0003:17:14.4503:17:14.45+02:06:1216:263,7
792KMIECIAK Patrycja 3472Nosacz TeamOpen Kobiet95K 12312:3000:00:0003:17:29.5003:17:29.50+02:06:2716:273,6
793BUKOWSKI Mateusz 3643Open Mężczyzn475M 67012:1500:00:0003:18:16.2003:18:16.20+02:07:1416:313,6
794MICHALSKI Adam 3261Byczq +1Open Mężczyzn476M 67110:1500:00:0003:18:26.5503:18:26.55+02:07:2416:323,6
795SZCZECHOWICZ Łukasz 3263Byczq +1Open Mężczyzn477M 67210:1500:00:0003:18:26.9003:18:26.90+02:07:2516:323,6
796STASZEWSKI Bartłomiej 3405Lider PruszkówOpen Mężczyzn478M 67311:3000:00:0003:18:37.6003:18:37.60+02:07:3516:333,6
797BIALUCHA Bartek 3620Open Mężczyzn479M 67411:3000:00:0003:18:51.4003:18:51.40+02:07:4916:343,6
798KANAK Sebastian 3471Nosacz TeamOpen Mężczyzn480M 67512:3000:00:0003:18:53.5503:18:53.55+02:07:5116:343,6
799ŁOŚ Łukasz 3404Lider PruszkówOpen Mężczyzn481M 67611:3000:00:0003:18:56.0003:18:56.00+02:07:5416:343,6
800WOJCIECHOWSKI Adam 4022Open Mężczyzn482M 67710:1500:00:0003:18:56.8003:18:56.80+02:07:5416:343,6
801PIWOWARSKI Piotr 3473Nosacz TeamOpen Mężczyzn483M 67812:3000:00:0003:19:03.7003:19:03.70+02:08:0116:353,6
802ZIÓŁEK Krzysztof 3492POWER TRAININGOpen Mężczyzn484M 67909:3000:00:0003:19:21.5503:19:21.55+02:08:1916:363,6
803BRONOWSKI Aleksander 3635Open Mężczyzn485M 68010:1500:00:0003:19:40.9003:19:40.90+02:08:3916:383,6
804BRONOWSKA Agnieszka 3634Open Kobiet96K 12410:1500:00:0003:19:43.0003:19:43.00+02:08:4116:383,6
805RAWA Katarzyna 3924Open Kobiet97K 12510:1500:00:0003:19:43.5503:19:43.55+02:08:4116:383,6
806ŁAPIŃSKI Marcin 3490POWER TRAININGOpen Mężczyzn486M 68109:3000:00:0003:19:56.1503:19:56.15+02:08:5416:393,6
807LATUSEK Wioletta 4096Carbon Silesia SportOpen Kobiet98K 12611:1500:00:0003:20:09.3503:20:09.35+02:09:0716:403,6
808WSZOŁA Katarzyna 4082Open Kobiet99K 12710:0000:00:0003:20:22.9503:20:22.95+02:09:2116:413,6
809STEFAN Grzegorz 3268Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn104M 68211:1500:00:0003:20:24.9503:20:24.95+02:09:2316:423,6
810PODDĘBNIAK Małgorzata 3912Open Kobiet100K 12811:1500:00:0003:20:29.7003:20:29.70+02:09:2716:423,6
811KWIATKOWSKA Daria 3260BRYGIERY OCROpen Kobiet101K 12911:1500:00:0003:20:30.7503:20:30.75+02:09:2816:423,6
812KWIATKOWSKI Marek 3810Open Masters Mężczyzn105M 68311:1500:00:0003:20:32.7003:20:32.70+02:09:3016:423,6
813OLSZANKA Adam 3886Open Mężczyzn487M 68410:1500:00:0003:21:03.4003:21:03.40+02:10:0116:453,6
814BARYŁA Aneta 3615Open Kobiet102K 13010:1500:00:0003:21:03.9003:21:03.90+02:10:0216:453,6
815BORATYŃSKA Aleksandra 3628Open Kobiet103K 13109:1500:00:0003:21:27.4003:21:27.40+02:10:2516:473,6
816MROCZEK Małgorzata 3864Open Kobiet104K 13209:1500:00:0003:21:27.8503:21:27.85+02:10:2516:473,6
817MILIK Eliza 3854Open Kobiet105K 13309:1500:00:0003:21:28.0003:21:28.00+02:10:2616:473,6
818KOWALSKA Monika 3782Open Masters Kobiet14K 13410:0000:00:0003:21:29.2503:21:29.25+02:10:2716:473,6
819LEWANDOWSKI Linus 4076Open Mężczyzn488M 68509:1500:00:0003:22:45.9003:22:45.90+02:11:4416:533,6
820ŁOSIOWSKI Maksymilian 3433maxtreme teamOpen Masters Mężczyzn106M 68612:0000:00:0003:23:19.4503:23:19.45+02:12:1716:563,5
821ŁOSIOWSKI Leon 3432maxtreme teamOpen Masters Mężczyzn107M 68712:0000:00:0003:23:20.7503:23:20.75+02:12:1816:563,5
822KUBIAK Mateusz 3461MSR OtwockOpen Mężczyzn489M 68811:3000:00:0003:23:23.7503:23:23.75+02:12:2116:563,5
823WYSOCKI Marek 4032Open Mężczyzn490M 68910:0000:00:0003:23:28.0003:23:28.00+02:12:2616:573,5
824ROSKIEWICZ Wojciech 3933Open Mężczyzn491M 69010:0000:00:0003:24:24.8003:24:24.80+02:13:2217:023,5
825KOWALSKI Paweł 3246BIEGunka_TEAMOpen Mężczyzn492M 69111:3000:00:0003:24:34.2003:24:34.20+02:13:3217:023,5
826BIAŁECKI Gabriel 3245BIEGunka_TEAMOpen Mężczyzn493M 69211:3000:00:0003:24:35.3003:24:35.30+02:13:3317:023,5
827RYBKA Patryk 3463MSR OtwockOpen Mężczyzn494M 69311:3000:00:0003:26:12.9003:26:12.90+02:15:1117:113,5
828SIERAŃSKI Jan 3464MSR OtwockOpen Mężczyzn495M 69411:3000:00:0003:26:15.6003:26:15.60+02:15:1317:113,5
829STEFAŃSKI Karol 3968Open Mężczyzn496M 69511:1500:00:0003:27:53.5503:27:53.55+02:16:5117:193,5
830ŻMUDA Wojciech 4047Open Mężczyzn497M 69611:1500:00:0003:27:53.6003:27:53.60+02:16:5117:193,5
831MYTENIA-SIERAŃSKA Agata 3462MSR OtwockOpen Kobiet106K 13511:3000:00:0003:27:58.3003:27:58.30+02:16:5617:193,5
832GOŁĄB Wojciech 3704Open Mężczyzn498M 69709:3000:00:0003:29:52.4503:29:52.45+02:18:5017:293,4
833KULESZA Aneta 3411Ławeczka Przed WilemOpen Kobiet107K 13611:3000:00:0003:30:26.7003:30:26.70+02:19:2417:323,4
834GOŁĄB Anna 3703Open Kobiet108K 13709:3000:00:0003:30:27.4003:30:27.40+02:19:2517:323,4
835PIĘTKA Monika 3412Ławeczka Przed WilemOpen Kobiet109K 13811:3000:00:0003:31:06.3503:31:06.35+02:20:0417:353,4
836CHOMIUK Norbert 3655Open Mężczyzn499M 69812:0000:00:0003:31:18.4003:31:18.40+02:20:1617:363,4
837CIEŚLUKIEWICZ Damian 3410Ławeczka Przed WilemOpen Mężczyzn500M 69911:3000:00:0003:31:33.2503:31:33.25+02:20:3117:373,4
838MYSIAKOWSKI Marcin 3867Open Mężczyzn501M 70009:3000:00:0003:31:41.1003:31:41.10+02:20:3917:383,4
839CAPAŁA Rafał 3650Open Mężczyzn502M 70112:0000:00:0003:32:41.0003:32:41.00+02:21:3917:433,4
840WÓJCIK Paweł 4026Open Mężczyzn503M 70210:1500:00:0003:33:17.0003:33:17.00+02:22:1517:463,4
841SZAFRAŃSA Katarzyna 4072Open Kobiet110K 13910:1500:00:0003:33:17.3003:33:17.30+02:22:1517:463,4
842DOBRANJA Kamil 3595Wataha - Łączy nas bieganie Open Mężczyzn504M 70311:3000:00:0003:34:19.2503:34:19.25+02:23:1717:513,4
843PATAJEWICZ Paweł 3899Open Masters Mężczyzn108M 70412:1500:00:0003:35:13.2003:35:13.20+02:24:1117:563,3
844SZCZYGIEŁ Maciej 3984Open Masters Mężczyzn109M 70512:1500:00:0003:35:14.5503:35:14.55+02:24:1217:563,3
845BEDNARCZYK Sebastian 3618Open Mężczyzn505M 70612:0000:00:0003:36:31.7003:36:31.70+02:25:2918:023,3
846CAPAŁA Natalia 3649Open Kobiet111K 14012:0000:00:0003:39:04.8003:39:04.80+02:28:0218:153,3
847SZULGIT Monika 3562STF 069Open Kobiet112K 14111:1500:00:0003:39:52.2003:39:52.20+02:28:5018:193,3
848TRZASKOWSKI Andrzej 3999Open Mężczyzn506M 70710:0000:00:0003:41:57.7503:41:57.75+02:30:5518:293,2
849STĘPIEŃ Wojciech 3970Open Mężczyzn507M 70811:3000:00:0003:42:19.4503:42:19.45+02:31:1718:313,2
850KOCZNUR Michał 3765Open Mężczyzn508M 70911:0000:00:0003:42:41.8503:42:41.85+02:31:3918:333,2
851ŻUCHOWSKI Kacper 4048Open Mężczyzn509M 71011:0000:00:0003:42:41.9503:42:41.95+02:31:4018:333,2
852KACZOR Maria 3749Open Kobiet113K 14211:0000:00:0003:42:42.1503:42:42.15+02:31:4018:333,2
853JANKOWSKA Wioletta 3470Nosacz TeamOpen Kobiet114K 14312:3000:00:0003:43:38.7003:43:38.70+02:32:3618:383,2
854ZŁOTOCHA Aleksandra 3474Nosacz TeamOpen Kobiet115K 14412:3000:00:0003:43:44.0003:43:44.00+02:32:4218:383,2
855SŁOMCZYŃSKI Tomasz 3953Open Masters Mężczyzn110M 71109:3000:00:0003:45:59.4003:45:59.40+02:34:5718:493,2
856CAPAŁA Michał 3648Open Mężczyzn510M 71212:0000:00:0003:46:43.4003:46:43.40+02:35:4118:533,2
857REGUŁA Szczepan 3360Husaria Race Team Open Mężczyzn511M 71309:3000:00:0003:48:00.9503:48:00.95+02:36:5919:003,2
858SZCZYPEK Katarzyna 3362Husaria Race Team Open Kobiet116K 14509:3000:00:0003:48:03.4003:48:03.40+02:37:0119:003,2
859KIELISIAK Marek 3357Husaria Race Team Open Mężczyzn512M 71409:3000:00:0003:48:03.7503:48:03.75+02:37:0119:003,2
860SZYMCZYK Bartosz 3363Husaria Race Team Open Mężczyzn513M 71509:3000:00:0003:48:06.2503:48:06.25+02:37:0419:003,2
861DRASZAWKA Łukasz 3489POWER TRAININGOpen Mężczyzn514M 71610:1500:00:0003:48:07.1003:48:07.10+02:37:0519:003,2
862REGULSKA Ewa 3926Open Kobiet117K 14610:1500:00:0003:48:07.5503:48:07.55+02:37:0519:003,2
863FILIPOWICZ Natalia 3692Open Kobiet118K 14710:1500:00:0003:48:08.6503:48:08.65+02:37:0619:003,2
864DEDIEU Matthias 3674Open Mężczyzn515M 71711:1500:00:0003:48:34.1003:48:34.10+02:37:3219:023,2
865SZCZEPAŃSKI Jarek 3981Open Masters Mężczyzn111M 71810:1500:00:0003:48:37.8003:48:37.80+02:37:3519:033,1
866JĘDRASIK Kamil 4057Open Mężczyzn516M 71909:4601:57:5901:50:56.8003:48:56.30+02:37:549:146,5
867FAJST Marcin 3269CelonOpen Mężczyzn517M 72012:0000:00:0003:49:15.0003:49:15.00+02:38:1319:063,1
868RYGIEL Maciej 4088Open Mężczyzn518M 72110:1500:00:0003:53:56.6503:53:56.65+02:42:5419:293,1
869MROCZKOWSKI Artur 4087Open Masters Mężczyzn112M 72210:1500:00:0003:54:00.4003:54:00.40+02:42:5819:303,1
870SOBALA Ewaryst 4095Open Mężczyzn519M 72311:1500:00:0003:54:44.1503:54:44.15+02:43:4219:333,1
871WEGNER Patryk 4011Open Mężczyzn520M 72410:1500:00:0003:55:31.4503:55:31.45+02:44:2919:373,1
872MAŁOWSKA Monika 3833Open Kobiet119K 14810:1500:00:0003:55:32.2503:55:32.25+02:44:3019:373,1
873DZIERŻAWSKI Jan 4086Open Mężczyzn521M 72510:1500:00:0003:55:45.4003:55:45.40+02:44:4319:383,1
874KRASNITSKAJA Yaroslava 3100Elite Kobiet16K 14908:1500:00:0003:55:49.2503:55:49.25+02:44:4719:393,1
875SOBALA Albert 3957Open Mężczyzn522M 72611:1500:00:0003:55:57.0003:55:57.00+02:44:5519:393,1
876ANTOŁ Przemysław 3606Open Mężczyzn523M 72711:1500:00:0003:55:57.5003:55:57.50+02:44:5519:393,1
877CHWESIUK Izabella 3290Dirty SparrowsOpen Kobiet120K 15008:3000:00:0003:58:27.6003:58:27.60+02:47:2519:523,0
878NOWAKOWSKI Tomasz 3358Husaria Race Team Open Mężczyzn524M 72809:1500:00:0004:02:24.1504:02:24.15+02:51:2220:123,0
879BIEGAŃSKA Joanna 3270CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet121K 15111:1500:00:0004:11:57.5504:11:57.55+03:00:5520:592,9
880LUSZCZYMAK Adrian 3271CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn525M 72911:1500:00:0004:11:57.8504:11:57.85+03:00:5520:592,9
881LEWANDOWSKA Kasandra 3233Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet122K 15210:1500:00:0004:12:44.4504:12:44.45+03:01:4221:032,8
882ŁOŃ Agnieszka 3236Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet123K 15310:1500:00:0004:12:44.7504:12:44.75+03:01:4221:032,8
883LEWANDOWSKI Łukasz 3235Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn526M 73010:1500:00:0004:12:44.9504:12:44.95+03:01:4321:032,8
884LEWANDOWSKA Magdalena 3234Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet124K 15410:1500:00:0004:12:45.0504:12:45.05+03:01:4321:032,8
884GĄSEWICZ Anna 3225Bestie OCR LegionowoOpen Masters Kobiet15K 15410:1500:00:0004:12:45.0504:12:45.05+03:01:4321:032,8
886BURDZY Wiesław 3224Bestie OCR LegionowoOpen Masters Mężczyzn113M 73110:1500:00:0004:12:45.2004:12:45.20+03:01:4321:032,8
887DANILUK Krzysztof 3670Open Mężczyzn527M 73210:1500:00:0004:12:45.6504:12:45.65+03:01:4321:032,8
888MAJEWSKI Witold 3237Bestie OCR LegionowoOpen Masters Mężczyzn114M 73310:1500:00:0004:12:46.1504:12:46.15+03:01:4421:032,8
888ZAORSKI Mateusz 3242Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn528M 73310:1500:00:0004:12:46.1504:12:46.15+03:01:4421:032,8
890ROSOSIŃSKA Magdalena 3240Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet125K 15610:1500:00:0004:12:46.2504:12:46.25+03:01:4421:032,8
891RUDNIK Marzena 3241Bestie OCR LegionowoOpen Masters Kobiet16K 15710:1500:00:0004:12:46.3004:12:46.30+03:01:4421:032,8
892KRZTOŃ Marlena 3231Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet126K 15810:1500:00:0004:12:46.4004:12:46.40+03:01:4421:032,8
893DOBROWOLSKI Piotr 3675Open Mężczyzn529M 73510:1500:00:0004:12:46.7504:12:46.75+03:01:4421:032,8
894KOSZNIRUK Elżbieta 3230Bestie OCR LegionowoOpen Masters Kobiet17K 15910:1500:00:0004:12:46.9004:12:46.90+03:01:4521:032,8
895KALWASIŃSKA Weronika 3228Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet127K 16010:1500:00:0004:12:47.2504:12:47.25+03:01:4521:032,8
896GRZECH Mateusz 3226Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn530M 73610:1500:00:0004:12:48.5504:12:48.55+03:01:4621:042,8
897ROSA Jolanta 3114Open Kobiet128K 16108:1500:17:3104:02:11.9004:19:43.10+03:08:4120:103,0
898KREMMYDAS Evangelos 3791Open Mężczyzn531M 73710:3000:00:0004:21:05.5504:21:05.55+03:10:0321:452,8
899BUJNICKI Krzysztof 3641Open Mężczyzn532M 73811:1500:00:0004:30:11.0504:30:11.05+03:19:0922:302,7
900KACALIŃSKI Mateusz 4058Open Mężczyzn533M 73909:4601:52:4402:53:13.0504:45:57.40+03:34:5514:264,2
901RÓWIŃSKI Piotr 4053GARCIA & friendsOpen Masters Mężczyzn115M 74009:4601:48:2202:58:07.9004:46:30.80+03:35:2814:504,0
902STRUSZKIEWICZ Aleksandra 3064POWER TRAININGOpen Kobiet129K 16208:1500:18:3104:30:05.6504:48:36.65+03:37:3422:302,7
903OBRUBKO Paulina 4059Open Kobiet130K 16309:4600:00:0005:20:40.0005:20:40.00+04:09:3826:432,2
904SIATKOWSKI Paweł 4056SDCOpen Mężczyzn534M 74109:4601:52:5103:29:20.2005:22:11.75+04:11:0917:263,4
905PAWŁOWSKI Krzysztof 3193United RunnersOpen Mężczyzn535M 74208:0000:05:4905:28:47.5005:34:37.40+04:23:3527:232,2
906MURAT Jan 3106Open Mężczyzn536M 74308:0000:07:2806:02:00.0506:09:28.10+04:58:2630:102,0
907ŻYCKI Hubert 3341HARDCORYOpen Mężczyzn537M 74412:1500:00:00   
908BELKA Rafał 4078Open Mężczyzn538M 74509:1500:00:00   
909SZCZERBA Patryk 3982Open Mężczyzn539M 74610:1500:00:00   
910MICHALAK Aleksandra 3597WF KostrzynOpen Kobiet131K 16411:3000:00:00   
911CHRUSZCZEWSKI Mikołaj 3656Open Mężczyzn540M 74711:3000:00:00   
912SOSZYŃSKI Robert 3594Warriors ŁódźOpen Mężczyzn541M 74810:0000:00:00   
913PRZYBYTEK Sławomir 4093Open Masters Mężczyzn116M 74912:1500:00:00   
914MATUSZEWSKI Michał 4054SDCOpen Mężczyzn542M 75009:4601:52:50   
Znaleziono 914 wynik(ów)