Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-10-03 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1112 |
Wystartowało : | 1004 |
Nie ukończyło : | 12 |
Ukończyło : | 992 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 08:10 | 08:20 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Split 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZCZESNY Damian | 3004 | BraveRunnersOCR | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:35 | ||
2 | KMIECIAK Grzegorz | 3005 | BRYGIERY OCR | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:02:51 | ||
3 | CHMIELORZ Józef | 3006 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:00 | ||
4 | KOZIOŁ Kamil | 3007 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:29 | ||
5 | SZCZOTOK Wiktor | 3010 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:29 | ||
6 | KARWOWSKI Paweł | 3011 | CF Łuków | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:00 | ||
7 | ŁUKASIK Łukasz | 3013 | CF Łuków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:31 | ||
8 | MAJCZYNA Marcin | 3014 | CF Łuków | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:14 | ||
9 | MAJCZYNA Marek | 3015 | CF Łuków | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:12 | ||
10 | MUSIATOWICZ Jaroslaw | 3016 | CF Łuków | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:07:27 | ||
11 | OCHNIO Andrzej | 3017 | CF Łuków | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:42 | ||
12 | KOZŁOWSKI Marcin | 3023 | Green Goblins | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:04:17 | ||
13 | ANDRZEJEWSKI Jakub | 3024 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:03 | ||
14 | CZARNECKI Jakub | 3025 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:46 | ||
15 | CZECHOWSKI Konrad | 3026 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:10:43 | ||
16 | KĘDZIORA Bogumił | 3029 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:56 | ||
17 | BRZOSKWINIA Wojciech | 3030 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:21 | ||
18 | STROJNY Paweł | 3031 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:10 | ||
19 | MACURA Marek | 3032 | Leniwce z Magnolii | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:23:04 | ||
20 | PSUT Kamil | 3033 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:00 | ||
21 | SURMACH Andrei | 3036 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:20 | ||
22 | SZCZEPEK Michał | 3037 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:22:55 | ||
23 | TUPACZEWSKI Piotr | 3038 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:16:59 | ||
24 | BARANAUSKAS Darius | 3184 | OCR Baltic warriors | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:47 | ||
25 | KVEDARAVIČUS Ričards | 3039 | OCR Baltic warriors | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:15 | ||
26 | KAWĘCKI Artur | 3043 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:10:18 | ||
27 | MICHALAK Artur | 3045 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:04:10 | ||
28 | FIRST Tomasz | 3046 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:30 | ||
29 | KONARSKI Tomasz | 3049 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:06 | ||
30 | PISKAŁA Daniel | 3050 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:34 | ||
31 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 3051 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:22 | ||
32 | KRAWIECKI Mateusz | 3052 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:04 | ||
33 | KOWALCZYK Piotr | 3056 | SkurczyByki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:49 | ||
34 | DACIO Mirek | 3042 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:21 | ||
35 | GIZAK Michał | 3057 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:32 | ||
36 | MACIEJEWSKI Łukasz | 3058 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:02 | ||
37 | MAZUR Damian | 3059 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:09 | ||
38 | TUTAJ Jakub | 3062 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:14 | ||
39 | BUDZYŃSKI Adam | 3063 | United Runners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:13:39 | ||
40 | KAZIMIERCZAK Paweł | 3064 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:45 | ||
41 | JACIÓW Paweł | 3066 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:58 | ||
42 | JAŃCZUK Przemysław | 3185 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:17 | ||
43 | FARRUGIA Deyan | 3070 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:24 | |||
44 | KUJAWA Michał | 3071 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:59:15 | |||
45 | LIPIŃSKI Tomasz | 3072 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:31 | |||
46 | MILEWSKI Szymon | 3073 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:41 | |||
47 | MURAT Krzysztof | 3075 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:04 | |||
48 | PASTUSZKA Michał | 3076 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:48 | |||
49 | PAWŁOWSKI Piotr | 3077 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:29 | |||
50 | SADOWSKI Cezary | 3078 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:09:57 | |||
51 | SZYMAŃSKI Cezary | 3083 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:10:00 | |||
52 | KORBAL Zbigniew | 3090 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:22:30 | ||
53 | BĄK Daniel | 3086 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:46:15 | ||
54 | DROGOSZ Damian | 3087 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:54:41 | ||
55 | KULICA Tomasz | 3089 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:15:57 | ||
56 | KORZENNY Wojciech | 3091 | Dwie-dyszki-znizki | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:07:21 | ||
57 | GÓRNIAK Robert | 3093 | Ex Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:06:46 | ||
58 | KAMIŃSKI Zbigniew | 3095 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:10:47 | ||
59 | KIELISIAK Marek | 3097 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:59:57 | ||
60 | KOSTUCHA Damian | 3098 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:53:14 | ||
61 | GRALEC Dariusz | 3099 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:17:42 | ||
62 | HANUSIAK Leszek | 3100 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:56:03 | ||
63 | ZIELIŃSKI Tomasz | 3102 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:46:00 | ||
64 | RAKOWSKI Przemysław | 3104 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:57:11 | ||
65 | WIECZORKIEWICZ Lech | 3105 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:35:21 | ||
66 | GAŃKO Mateusz | 3106 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:38:24 | ||
67 | WEJKNIS Krzysztof | 3111 | OCRSPORTGRIP KRZYSZTOF WEJKNIS | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:16:26 | ||
68 | BUGAJ Mariusz | 3112 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:56:22 | ||
69 | GRZEBUŁA Łukasz | 3113 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:02:51 | ||
70 | PONTUS Piotr | 3115 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
71 | NOGAŃSKI Paweł | 3117 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:56:50 | ||
72 | JUSZKIEWICZ Dominik | 3121 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:51:01 | ||
73 | GRZEGORZYCA Damian | 3110 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:53:42 | ||
74 | NIEMIEC Adrian | 3123 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:57:37 | ||
75 | BAJON Przemysław | 3124 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:49:11 | ||
76 | DENYSIUK Marek | 3125 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:55:49 | ||
77 | MAJEWSKI Damian | 3126 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:33:43 | ||
78 | BIELICKI Wojciech | 3129 | Wóda Koks Tajski Boks | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:54:20 | ||
79 | GIEMZA Michał | 3130 | Wóda Koks Tajski Boks | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:58:33 | ||
80 | ŚLIWA Krzysztof | 3131 | Wóda Koks Tajski Boks | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:01:46 | ||
81 | ZIMIŃSKI Paweł | 3132 | WOLA TEAM | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:04:54 | ||
82 | DRĄŻKOWSKI Piotr | 3133 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:06:43 | ||
83 | BAJDAK Adrian | 3134 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:21:42 | |||
84 | CHMIEL Dominik | 3135 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:11:16 | |||
85 | CHOJECKI Arkadiusz | 3136 | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:00:39 | |||
86 | DZIURLA Krzysiek | 3139 | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:02:13 | |||
87 | FLISIKOWSKI Tomek | 3140 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:49:43 | |||
88 | GÓRECKI Łukasz | 3141 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:15:48 | |||
89 | JOCHEMSKI Mikołaj | 3142 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:04:19 | |||
90 | KARBOWSKI Sławomir | 3144 | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:03:33 | |||
91 | KATINAS Andrius | 3145 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:56 | |||
92 | KOTALA Arkadiusz | 3148 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:59:59 | |||
93 | RUDNICKI Marcin | 3151 | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:56:12 | |||
94 | SIMON Adam | 3186 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:07:10 | |||
95 | SKAKODUB Mykhailo | 3152 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:10:55 | |||
96 | ŚLEDŹ Rafał | 3153 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:10:49 | |||
97 | ŚLOTAŁA Karol | 3154 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:53:00 | |||
98 | STACHURSKI Bartosz | 3155 | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:07:06 | |||
99 | WIECZOREK Krzysztof | 3157 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:16:49 | |||
100 | NAPIERAJ Katarzyna | 3158 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:02:40 | ||
101 | PŁACZEK Anna | 3160 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:19:14 | ||
102 | TROCHONOWICZ Ela | 3164 | Green Goblins | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:17:17 | ||
103 | RYŚ Marzena | 3166 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:02:24 | ||
104 | GAŃKO Karolina | 3168 | Obstacle Center Team | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:10:43 | ||
105 | KURPIOS Milena | 3169 | Obstacle Center Team | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:24:50 | ||
106 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 3170 | Obstacle Center Team | Elite Masters Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:15:43 | ||
107 | MATKEVICIENE Sandra | 3172 | OCR Baltic Warriors | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:47:12 | ||
108 | MACIUSZEK Julia | 3177 | RUNMAGEDDON | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:54:32 | ||
109 | WOROBIEWA Jekatierina | 3183 | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:00:43 | |||
110 | BALCER Tomasz | 3214 | Ferrets | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:27:45 | ||
111 | BURMAJSTER Maciej | 3215 | Ferrets | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:27:47 | ||
112 | GOCHNIO Katarzyna | 3216 | Ferrets | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:27:44 | ||
113 | SIEMEK Marek | 3218 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:28:05 | ||
114 | SIEMEK Mariusz | 3219 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:28:09 | ||
115 | WAŚNIOWSKA Magdalena | 3220 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:28:06 | ||
116 | SIEMBIDA Krystian | 3224 | LIPNI BIEGACZE | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:30:53 | ||
117 | HUK Mateusz | 3226 | Mordercze pielmienoe | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:08 | ||
118 | OSTROWSKA Martyna | 3238 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:30:12 | ||
119 | OSTROWSKA Patrycja | 3239 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:30:10 | ||
120 | PYŻANOWSKI Mariusz | 3240 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:13:20 | ||
121 | STACHURA Natalia | 3241 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:30:10 | ||
122 | SITARSKI Daniel | 3242 | Scyzoryki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:22:05 | ||
123 | WYBRANIEC Mateusz | 3243 | Team Dziki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:08:22 | ||
124 | CHRZANOWSKI Krzysztof | 3249 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
125 | DĄBROWSKA Anna | 3251 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||||
126 | GŁUSZAK Piotr | 3252 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:36:58 | |||
127 | KRÓLAK Kornel | 3261 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:23:30 | |||
128 | KRUK Michał | 3262 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:03:24 | |||
129 | ŁATA Damian | 3265 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:22:04 | |||
130 | LUTKOWSKI Rafał | 3267 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:20 | |||
131 | LISZKIEWICZ Sebastian | 3266 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:22:15 | |||
132 | MATEUSZ Bajer | 3268 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:14:26 | |||
133 | PIOTROWSKI Artur | 3271 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:23:31 | |||
134 | OLECHOWSKI Mateusz | 3270 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:23:43 | |||
135 | PONSKI Cezary | 3272 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:36:21 | |||
136 | RYBIŃSKI Kamil | 3276 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:00 | |||
137 | ZALEWSKI Robert | 3286 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:36:59 | |||
138 | RUDNICKI Jakub | 3275 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:20 | |||
139 | BARAN Michał | 3291 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:18:16 | ||
140 | RUDY Przemysław | 3292 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:18:18 | ||
141 | KRZYŻANOWSKI Julian | 3313 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:10:55 | ||
142 | PICHUKOU Pavel | 3317 | SygniTeam | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
143 | KRYSIK Daniel | 3319 | Złe wspomnienia | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:12:57 | ||
144 | MAĆKOWSKI Daniel | 3320 | Złe wspomnienia | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:12:56 | ||
145 | BOGUSZ Jarosław | 3325 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:10:29 | |||
146 | BOLEMBACH Arkadiusz | 3326 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:11:45 | |||
147 | JACH Adam | 3330 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:15:59 | |||
148 | ŁĄCZYŃSKI Wojciech | 3336 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:10:20 | |||
149 | LEŚNICZAK Barbara | 3338 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:22:44 | |||
150 | MIKIELSKI Paweł | 3340 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:10:11 | |||
151 | NGUYEN CANH Oskar | 3342 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:10:03 | |||
152 | NOWAK Łukasz | 3343 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:20:21 | |||
153 | OLSZAK Zenon | 3344 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:16:04 | |||
154 | ROBAK Sylwester | 3350 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:18:08 | |||
155 | STEFANEK Klaudia | 3354 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:15:57 | |||
156 | SZOT Maksymilian | 3356 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:20:13 | |||
157 | WIERZBICKI Mateusz | 3359 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:15:52 | |||
158 | BERLIŃSKI Marcin | 3399 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:47 | |||
159 | CUDZIK Sebastian | 3401 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
160 | KOWALCZYK Piotr | 3413 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:04:38 | |||
161 | MALEŃCZYK Sylwester | 3420 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:08:42 | |||
162 | MUGDA Sebastian | 3425 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:01:37 | |||
163 | GROCHOWSKI Damian | 3762 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
164 | MŁYNIK Karolina | 3913 | DZIKCZYNY | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
165 | SOBCZYK Barbara | 3977 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
166 | BĄK Paweł | 4024 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
167 | STACHOWICZ Krzysztof | 4065 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
168 | SCHUBERT Tomasz | 3079 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:23:00 | |||
169 | ŻURAWSKI Tomasz | 4107 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:21:00 | |||
170 | WYSOCKI Mateusz | 3084 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:17 | |||
171 | MIERZICKI Marcel | 3116 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:12:46 | ||
172 | KOZAK Arkadiusz | 3122 | SkurczyByki | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:07:58 | ||
173 | WIERZCHOWSKI Bartosz | 3360 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:16:22 | |||
174 | JUSZCZYK Piotr | 3407 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:22 | |||
175 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 3001 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:04 | ||
176 | DAMPS Patryk | 3002 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:17 | ||
177 | KUBIESA Jakub | 3008 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:37 | ||
178 | SKWAREK Tomasz | 3009 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:18 | ||
179 | OKNIŃSKI Piotr | 3018 | CF Łuków | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:22 | ||
180 | JANISZEWSKI Grzegorz | 3019 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:02 | ||
181 | SŁADEK Patryk | 3020 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:35 | ||
182 | MALISZEWSKI Jakub | 3027 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:57 | ||
183 | LIUTKUS Dainius | 3040 | OCR Baltic warriors | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:43:46 | ||
184 | PULŠA Artūr | 3041 | OCR Baltic warriors | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:00 | ||
185 | GRABOWIEC Arkadiusz | 3047 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:27 | ||
186 | KAPICA Wojciech | 3048 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:54 | ||
187 | SAŁATA Marcin | 3053 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:13 | ||
188 | STOKOWSKI Dariusz | 3054 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:49:23 | ||
189 | KĘSIK Michał | 3060 | SPARTA RUNNERS | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:01:00 | ||
190 | GĄSIOROWSKI Karol | 3061 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:32 | ||
191 | MĘDYGRAŁ Krystian | 3067 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:45 | ||
192 | MORAWSKI Grzegorz | 3074 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:34 | |||
193 | STELLMACH Wojciech | 3082 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:40 | |||
194 | KLEWANIEC Jakub | 3088 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:54:19 | ||
195 | MUSIAŁ Krzysztof | 3092 | DZIKA BANDA BIEGOWA | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:59:07 | ||
196 | JAKUSZEK Piotr | 3096 | Hell's gym OCR Pępowo | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:50:32 | ||
197 | OLECH Grzegorz | 3101 | Lemon Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:11:20 | ||
198 | BUKAUSKAS Vidas | 3107 | OCR Baltic warriors | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:37 | ||
199 | LAUKUTIS Laurynas | 3108 | OCR Baltic warriors | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:10 | ||
200 | NAKREVIC Zbignev | 3109 | OCR Baltic warriors | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:22 | ||
201 | JAGODZIŃSKI Karol | 3119 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:51:57 | ||
202 | ZAJĄCZKOWSKI Paweł | 3120 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:54:40 | ||
203 | MĘDELEWSKI Paweł | 3127 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:13:21 | ||
204 | WOŁOWIK Wojciech | 3128 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:13:19 | ||
205 | CHROST Andrzej | 3137 | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:05:24 | |||
206 | DUDA Grzegorz | 3138 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:49:31 | ||
207 | JUDEK Łukasz | 3143 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:54:07 | |||
208 | MAZGAJSKI Jarosław | 3149 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:17:13 | |||
209 | OGIŃSKI Szymon | 3150 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:03:43 | |||
210 | ROSA Jolanta | 3161 | CF Łuków | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:02:25 | ||
211 | SPRAWKA Marta | 3163 | DZIKIsquad | Open Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:02:18 | ||
212 | JABŁOŃSKA Dorota | 3173 | OUTDOOR TRAINING | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:26:12 | ||
213 | GARNUSZEK Anita | 3175 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:10:31 | ||
214 | PODGORSKI Marek | 3188 | RUNMAGEDDON | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:37 | ||
215 | OLEŚ Rafał | 3189 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 00:49:48 | ||
216 | CHODORSKI Łukasz | 3187 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:05:46 | ||
217 | ANDRZEJEWSKI Kamil | 3202 | Beye Kohane | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:11:14 | ||
218 | TIEBLER Agnieszka | 3208 | CIDRY LOTAJOM | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:36:47 | ||
219 | WTULICH Rafał | 3209 | Dębe jest WIELKIE | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:02:06 | ||
220 | NITEK Kamil | 3227 | Never Back Down | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:20:59 | ||
221 | JANKOWSKI Dominik | 3231 | Obstacle Center Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:03:03 | ||
222 | PAKUŁA Bartosz | 3233 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:46 | ||
223 | JAKUBOWSKI Michał | 3253 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:27 | |||
224 | KAŁUŻA Sebastian | 3255 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:13:26 | |||
225 | KOŃPA Michał | 3257 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:53:53 | |||
226 | STANKIEWICZ Dawid | 3279 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:05:03 | |||
227 | TYTOŃ Jakub | 3281 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:16 | |||
228 | WALCZAK Jacek | 3282 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:02:17 | |||
229 | WOLAŃSKI Michał | 3285 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:11:32 | |||
230 | BAZAN Klaudia | 3323 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:11:43 | |||
231 | BIEŃKOWSKI Arkadiusz | 3324 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:56:58 | |||
232 | KOMOSA Kamil | 3333 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:10:24 | |||
233 | PACEK Wojciech | 3346 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:10:01 | |||
234 | WRUK Agata | 3361 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:36:22 | |||
235 | KANAFA Piotr | 3409 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:01:13 | |||
236 | KOZIEŁ Jan | 3415 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:02:04 | |||
237 | PIETRUSZEWSKI Andrzej | 3429 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:02:19 | |||
238 | WÓJCIK Rafał | 3441 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:04:27 | |||
239 | ZAWADZIŃSKI Artur | 3442 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||||
240 | SŁODYCZKA Andrzej | 3581 | Sales&More Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
241 | BRATOSIEWICZ Piotr | 4076 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:14:42 | |||
242 | DEMBIŃSKI Mikołaj | 4077 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:14:43 | |||
243 | STEVNERT Filip | 4078 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:14:55 | |||
244 | ŻEBROWSKI Radek | 4097 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:13:58 | |||
245 | CHOJECKI Piotr | 4099 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:30:58 | |||
246 | CYMIŃSKI Łukasz | 4106 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:02:56 | |||
247 | SZPAKOWSKI Jacek | 3213 | EXTREME WAYS | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:12:30 | ||
248 | KOSIŃSKI Tomasz | 3212 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:12:30 | ||
249 | SZOSTEK Wojciech | 3223 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:38:25 | ||
250 | KAIM Kamil | 3254 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:38:29 | |||
251 | SŁABASZEWSKI Kamil | 3222 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:38:30 | ||
252 | KOWALCZYK Tomasz | 3259 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:38:32 | |||
253 | JABŁOŃSKI Tomasz | 4105 | Green Goblins | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:38:39 | ||
254 | KOPER Anna | 3258 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:38:56 | |||
255 | JANKOWSKI Michał | 3210 | Demant | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:38:57 | ||
256 | PŁAZA Paweł | 3211 | Demant | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:38:58 | ||
257 | MIĘGOĆ Bartłomiej | 3290 | ANBU | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:25:07 | ||
258 | KANIECKI Sebastian | 3289 | ANBU | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:25:09 | ||
259 | BORNUS Tomasz | 3293 | Byli Biegli | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:25:12 | ||
260 | OLEK Artur | 3294 | Byli Biegli | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:25:12 | ||
261 | WUDZIŃSKI Adam | 3295 | Byli Biegli | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:25:13 | ||
262 | KOZŁOWSKI Paweł | 3416 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:12:33 | |||
263 | MORTKA Piotr | 3423 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:39:12 | |||
264 | ROZMYŚLAK Patrycja | 3274 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:39:24 | |||
265 | KRUPKO Piotr | 3335 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:25:34 | |||
266 | KRÓL Paweł | 3334 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:25:35 | |||
267 | KONDRATOWICZ Bartłomiej | 3410 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:13:03 | |||
268 | KAPUŚCIARZ Jakub | 3526 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:13:17 | |||
269 | PRZYBYŁOWSKI Piotr | 3431 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:13:37 | |||
270 | MARKUSIK Tomasz | 3207 | CIDRY LOTAJOM | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:40:25 | ||
271 | BRESSLER Kamil | 3314 | Ślunskie pierony | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:26:37 | ||
272 | SKRZYNECKA Katarzyna | 3390 | Laserowe Biedronki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:00 | ||
273 | KĘDRA Natalia | 3315 | Ślunskie pierony | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:26:44 | ||
274 | RENNER Dariusz | 3316 | Ślunskie pierony | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:26:49 | ||
275 | PSOTA Danuta | 3302 | Fit & More Rybnik | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:26:54 | ||
276 | KACZOR Stanisław | 3309 | KaczorTEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:27:33 | ||
277 | KACZOR Dominik | 3308 | KaczorTEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:27:34 | ||
278 | CZYŻEWSKI Bartłomiej | 3402 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:14:56 | |||
279 | SZYMANSKI Tomasz | 3318 | SygniTeam | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:27:57 | ||
280 | JARZĄBEK Marcin | 3382 | GTV | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:18 | ||
281 | KOWALSKA Patrycja | 3260 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:42:11 | |||
282 | TUREK Jarosław | 3280 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:42:13 | |||
283 | KOSIM Artur | 3411 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:16:13 | |||
284 | ZAWADZKI Jakub | 3443 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:16:21 | |||
285 | BRUSIŁO Bartosz | 3510 | United Runners | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:59:33 | ||
286 | PECIAK Kamil | 3347 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:30:45 | |||
287 | ZAKRZEWSKI Krzysztof | 3363 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:30:47 | |||
288 | SIKORSKI Piotr | 3352 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:28:57 | |||
289 | KRAJEWSKI Lukasz | 3417 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:19:43 | |||
290 | DYSZER Jarosław | 3389 | Kamex Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:19:45 | ||
291 | KOSMALA Karol | 3412 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:19:48 | |||
292 | KUTERA Paweł | 4080 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:19:50 | |||
293 | KOZŁOWSKI Paweł | 4079 | Kamex team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:20:02 | ||
294 | FETLIŃSKI Grzegorz | 3386 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:20:11 | ||
295 | ŁUKASZEWSKI Bartosz | 3419 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:20:19 | |||
296 | KIEŚ Damian | 3332 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:33:50 | |||
297 | BRZECZKOWSKI Paweł | 3312 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:33:51 | ||
298 | SZYMAŃSKI Jakub | 3235 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:48:02 | ||
299 | FORTUNA Mariusz | 3404 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:23:05 | |||
300 | WISNIOWSKI Mirosław | 3205 | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:50:00 | ||
301 | MIESAK Aleksander | 3269 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:50:16 | |||
302 | CHYZY Przemyslaw | 3250 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:50:19 | |||
303 | ŁASKAWSKI Michał | 3367 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:23:54 | ||
304 | MULLER Rafał | 3368 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:23:57 | ||
305 | BUDEK Adrian | 3400 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:24:45 | |||
306 | JEZIORSKI Marcin | 3591 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:08:04 | |||
307 | JAKUBIAK Tomasz | 3376 | Egzorcysta za niecałe trzysta | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:26:21 | ||
308 | RUSZCZAK Michał | 3378 | Egzorcysta za niecałe trzysta | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:26:25 | ||
309 | JOCHEMSKA Karolina | 3331 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:40:01 | |||
310 | WALENCIK Paulina | 3358 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:40:02 | |||
311 | TYBUCHOWSKI Konrad | 3438 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:27:43 | |||
312 | RADOMSKI Bartłomiej | 3433 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:27:44 | |||
313 | BANASZEK Mariusz | 3398 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:27:47 | |||
314 | KARŚNICKA Aleksandra | 4102 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:54:44 | |||
315 | GONZALEZ Daniel | 4101 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:54:45 | |||
316 | SZUMOWSKI Wiktor | 3357 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:40:55 | |||
317 | ZADROŻNY Krzysztof | 3385 | Harder Ciechanów | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:46 | ||
318 | TOŁKACZEWSKI Jakub | 3236 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:48:03 | ||
319 | WOJTYNOWSKI Oskar | 3237 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:48:04 | ||
320 | PIOTROWSKI Dariusz | 3349 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:34:13 | |||
321 | RAKOCZY Jakub | 4104 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:34:16 | |||
322 | BODUSZEK Patryk | 3296 | Chlanie, ćpanie, ruchanie | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:34:17 | ||
323 | HAWRYSZKIEWICZ Martyna | 4103 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:34:18 | |||
324 | PETROVIĆ Lazar | 3297 | Chlanie, ćpanie, ruchanie | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:34:20 | ||
325 | SOBAŃSKI Marcin | 3234 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:48:14 | ||
326 | RAKOCZY Bartosz | 3298 | Chlanie, ćpanie, ruchanie | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:34:26 | ||
327 | MUSZYŃSKI Karol | 3427 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:50 | |||
328 | MUSZYŃSKI Kamil | 3426 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:21:52 | |||
329 | BOBOWSKI Piotr | 3366 | Assay | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:22:09 | ||
330 | ZABRZESKI Mariusz | 3362 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:34:58 | |||
331 | MYSIEWICZ Radosław | 3428 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:22:29 | |||
332 | DOMAŃSKI Rafał | 3303 | Fun run | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:35:34 | ||
333 | KRAJEWSKI Tomasz | 3304 | Fun run | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:35:36 | ||
334 | ZIELIŃSKI Maciej | 3305 | Fun run | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:35:37 | ||
335 | MOSÓR Szymon | 3424 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:22:58 | |||
336 | POLAK Michał | 3430 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:23:02 | |||
337 | BORKOWSKI Jarosław | 3518 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:08:33 | |||
338 | BIELASKA Mikołaj | 3492 | DIrty&Happy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:08:58 | ||
339 | BRUNECKI Paweł | 3493 | DIrty&Happy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:09:03 | ||
340 | KLICH Tomasz | 3513 | Zakaz na garaż | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:09:33 | ||
341 | GRUDZIŃSKI Tomek | 3509 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:09:44 | ||
342 | KOWALSKI Robert | 3471 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:27:35 | |||
343 | MUCHA Piotr | 3603 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:56:58 | |||
344 | GABRYLUK Łukasz | 3512 | Zakaz na garaż | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:10:43 | ||
345 | DYLEWSKI Sławomir | 3508 | Team Spirit Nowa Sól | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:46 | ||
346 | NEUMANN Kamila | 3456 | GRAFIT TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:29:31 | ||
347 | ZASTAWNA Aneta | 3487 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:29:32 | |||
348 | POGORZELSKA Magdalena | 3457 | GRAFIT TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:29:33 | ||
349 | SZYMAŃSKI Krystian | 3612 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:29 | |||
350 | SZYMAŃSKI Krzysztof | 3613 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:31 | |||
351 | GNIEWOSZ Tomasz | 3490 | DiamentTeam | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:30 | ||
352 | ROKITA Maciej | 3491 | DiamentTeam | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:13:32 | ||
353 | OBUDZIŃSKI Marcin | 3384 | Harder Ciechanów | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:47 | ||
354 | LOSZ Damian | 3383 | Harder Ciechanów | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:55 | ||
355 | MATRAS Łukasz | 3421 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:58 | |||
356 | DODATKO Roman | 4112 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:11:41 | |||
357 | Kamiltocze | 3396 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:01 | |||
358 | JACHYMEK Bartłomiej | 3387 | JacekBiega Running Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:02 | ||
359 | GAJCY Piotr | 3379 | Ekipa Sprzątająca | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:30:47 | ||
360 | CARLTON Oliver | 3394 | UMP | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:31:04 | ||
361 | KOMISAREK Oskar | 3395 | UMP | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:31:05 | ||
362 | GRONKIEWICZ Łukasz | 3465 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:13:38 | |||
363 | LEYK Andrzej | 3474 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:13:39 | |||
364 | BURSZTYKA Hubert | 3461 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:13:40 | |||
365 | MATŁOKA Mateusz | 3339 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:46:20 | |||
366 | ZGLEJSZEWSKI Karol | 3364 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:47:02 | |||
367 | ROSIAK Radosław | 3881 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:59:02 | |||
368 | DOMARADZKI Paweł | 3403 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:34:38 | |||
369 | SZEREWICZ Szymon | 3437 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:34:41 | |||
370 | KORSUNAS Sergejus | 4083 | OCR Baltic Warriors | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:00:29 | ||
371 | DZERVUS Jonas | 4082 | OCR Baltic Warriors | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:00:30 | ||
372 | SOBIESZEK Cezary | 3306 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:48:37 | ||
373 | CINIKAS Domas | 4093 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:00:49 | |||
374 | RYBCZYŃSKI Michał | 3545 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:01:49 | |||
375 | JACZEWSKI Patryk | 3466 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:10 | |||
376 | SAK Cezary | 3299 | CzakiSport.blogspot.com | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:50:42 | ||
377 | SIKORA Mateusz | 3481 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:19 | |||
378 | URBANOWICZ Magdalena | 3300 | CzakiSport.blogspot.com | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:50:54 | ||
379 | PAZIO Michał | 3479 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:04 | |||
380 | PALUCH Wojciech | 3459 | Przecinaki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:26 | ||
381 | HARASIMOWICZ Kamil | 3458 | Przecinaki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:21:28 | ||
382 | WNOROWSKA Magdalena | 3393 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:39:24 | ||
383 | PIŁAT Renata | 3392 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:39:24 | ||
384 | ZAWADZIŃSKA Justyna | 4110 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:40:54 | |||
385 | KILARSKA Barbara | 3455 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:23:14 | ||
386 | DĄBROWSKA Monika | 3454 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:23:15 | ||
387 | SZWAJCOWSKI Mirosław | 3484 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:23:17 | |||
388 | WASIL Michał | 3485 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:23:19 | |||
389 | MIKOŁAJEWSKI Radosław | 3477 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:23:24 | |||
390 | CHUDOBA Agnieszka | 3453 | CROSS HEOES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:23:28 | ||
391 | SZEWCZYK Mateusz | 3547 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:54 | |||
392 | ZAKRZEWSKI Radosław | 3552 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:05:54 | |||
393 | KOZIEŁ Adam | 3530 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:06:13 | |||
394 | BUCHOLC Zbigniew | 3494 | Hells heaven ocr szczecin | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:06:15 | ||
395 | ALEKSANDROWICZ Kacper | 3321 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:54:38 | |||
396 | ALEKSANDROWICZ Karolina | 3322 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:54:38 | |||
397 | URYŚ Katarzyna | 3439 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:42:19 | |||
398 | ZIEMIŃSKA Agata | 3444 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:42:30 | |||
399 | KAŁUŻA Wojciech | 3525 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:07:48 | |||
400 | CZAPLICKI Piotr | 3521 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:07:51 | |||
401 | WITCZAK Krzysiek | 3551 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:08:25 | |||
402 | KUCZBORSKI Jacek | 3507 | Śląskie Misie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:17:26 | ||
403 | KLIMEK Paulina | 3506 | Śląskie Misie | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:17:27 | ||
404 | ŁYSIK Piotr | 4100 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:50 | |||
405 | SZCZYGIEŁ Michał | 3611 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:07:56 | |||
406 | SZCZYGIEŁ Łukasz | 3610 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:08:00 | |||
407 | KRASNODEMBSKI Bartosz | 3446 | AlkoBiegacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:32:43 | ||
408 | KOSTUR Krzysztof | 3445 | AlkoBiegacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:32:46 | ||
409 | KACZWIŃSKI Paweł | 3592 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:12 | |||
410 | KOWALCZYK Mateusz | 3594 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:35 | |||
411 | GAŃKO Bernard | 3486 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:33:29 | |||
412 | BALICKI Marcin | 3460 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:33:34 | |||
413 | SURMACZ Maciej | 3483 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:33:36 | |||
414 | SURMACZ Jacek | 3482 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:33:37 | |||
415 | MŁYNARCZYK Marek | 3478 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:33:39 | |||
416 | MAJ Kamila | 3475 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:33:41 | |||
417 | ROJEWSKI Piotr | 3351 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:33:43 | |||
418 | MAKAREVSKA Oleksandra | 3476 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:33:44 | |||
419 | ZUBKO Oleksandr | 3488 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:33:48 | |||
420 | BEREZA Patryk | 3511 | Zakaz na garaż | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:16:14 | ||
421 | BANDURSKI Michał | 3516 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:16:18 | |||
422 | SZNARBACH Paweł | 3548 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:16:20 | |||
423 | BARCIKOWSKI Jarosław | 3583 | Wedel Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:03:30 | ||
424 | KREFT Piotr | 3642 | Stado pędzących dzików | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:37 | ||
425 | MALEC Karol | 3514 | Zakaz na garaż | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:17:03 | ||
426 | CIESIELSKI Krystian | 3587 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:08:11 | |||
427 | MORAWSKI Krzysztof | 3538 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:21:52 | |||
428 | SZYMAŃSKI Łukasz | 3614 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:10:12 | |||
429 | CIEPIELA Dominik | 3667 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:59:48 | |||
430 | GORSIAK Jacek | 3671 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:52 | |||
431 | BIEGAJ Marcin | 3662 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:56 | |||
432 | SYPOSZ Marcin | 3638 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:06:16 | ||
433 | BARTCZAK Robert | 3660 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:06:58 | |||
434 | ZIELIŃSKI Maciej | 3800 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:26 | |||
435 | SROKOWSKI Adam | 3353 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:44:48 | |||
436 | WSZOŁEK Marcin | 3653 | Wszoł_Workout | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:38 | ||
437 | SZEWCZUN Anna | 3355 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:42:47 | |||
438 | SZAFRAN Jakub | 3311 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:42:46 | ||
439 | PAULINA Ziernik | 3246 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:56:47 | |||
440 | ZIĘBA Ernest | 3287 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:56:44 | |||
441 | DZIWIS Ania | 3327 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:44:53 | |||
442 | KRAUSE Piotr | 3651 | Wszoł_Workout | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:50 | ||
443 | ŚNIEĆ Sebastian | 3652 | Wszoł_Workout | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:39 | ||
444 | DELENGOWSKI Maciej | 3650 | Wszoł_Workout | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:42 | ||
445 | TOKARCZYK Mateusz | 3705 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:01 | |||
446 | SERÓWKA Jakub | 3546 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:00 | |||
447 | MAKULEC Jakub | 3495 | Piweczko, Mareczku? | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:36 | ||
448 | KOBYLIŃSKI Emil | 3624 | decepticony | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:24 | ||
449 | LIS Arkadiusz | 3625 | decepticony | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:21 | ||
450 | BANAŚ Krzysztof | 3659 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:13 | |||
451 | ŚLIZ Artur | 3700 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:03:32 | |||
452 | LUBELSKA Dominika | 3206 | BRYGIERY OCR | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:55:19 | ||
453 | SAWICKA Agnieszka | 3229 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:55:16 | ||
454 | ŻAROWSKI Adam | 3621 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:10:48 | |||
455 | CHODECKI Łukasz | 3665 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:06:56 | |||
456 | PIASECKI Hubert | 3391 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:39:33 | ||
457 | KUCIŃSKI Łukasz | 3534 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:23:27 | |||
458 | PIELES Aleksander | 3348 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:47:04 | |||
459 | PIETRAS Oresta | 3497 | Piweczko, Mareczku? | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:27 | ||
460 | MORTKA Michał | 3496 | Piweczko, Mareczku? | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:30 | ||
461 | KRZYŚPIAK Cezary | 3679 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:10:50 | |||
462 | POPIOŁEK Mateusz | 3310 | OCEANICUS | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:28:04 | ||
463 | OŁDAK Daniel | 3540 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:25:14 | |||
464 | OPPELN-BRONIKOWSKI Kamil | 3781 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:16 | |||
465 | BRYGOŁA Tomasz | 3751 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:02:46 | |||
466 | BARANOWSKI Dariusz | 3750 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:59:42 | |||
467 | SOCHACZEWSKI Korneliusz | 3630 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:10:01 | ||
468 | KŁUSEK Jarosław | 3765 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:59:48 | |||
469 | MYŚLIŃSKI Konrad | 3688 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:10:18 | |||
470 | KISIOŁEK Dariusz | 3675 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:10:30 | |||
471 | MALYI Sergii | 3597 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:17:01 | |||
472 | ŚLIWKA Paweł | 3699 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:10:13 | |||
473 | GURDAK Radosław | 3672 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:10:15 | |||
474 | KANIA Marcin | 3372 | Edeleo team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:52:54 | ||
475 | MRÓZ Tomasz | 3341 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:45:18 | |||
476 | KANIA Karol | 3371 | Edeleo team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:53:02 | ||
477 | LIPIŃSKI Robert | 3374 | Edeleo team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:52:56 | ||
478 | SYKUŁA Maciej | 3436 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:49:13 | |||
479 | KARABON Tomasz | 3527 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:29:23 | |||
480 | MROCZKOWSKI Artur | 3449 | C&F Running Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:35:28 | ||
481 | SOBOWIEC Mariusz | 3450 | C&F Running Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:35:21 | ||
482 | TRUBAS Konrad | 3452 | C&F Running Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:35:20 | ||
483 | SZYMCZYK Joanna | 3451 | C&F Running Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:35:34 | ||
484 | KOLOSOWSKYJ Bogdan | 3373 | Edeleo team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:53:04 | ||
485 | OLSZEWSKI Kewin | 3345 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:44:57 | |||
486 | BROMA Adam | 3370 | Edeleo team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:53:03 | ||
487 | JADCZAK Mikołaj | 3375 | Edeleo team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:52:58 | ||
488 | LANGER Piotr | 3717 | BaywatchOCR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:02:33 | ||
489 | ROWICKI Pawel | 3694 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:12:03 | |||
490 | HOLC Piotr | 3406 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:23 | |||
491 | ABRAMCZYL Michał | 3397 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:49:14 | |||
492 | PIECH Krzysztof | 3480 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:32:53 | |||
493 | SKURATKO Tomasz | 3888 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:58 | |||
494 | GAJEWSKI Grzegorz | 3916 | ELITARNA GRUPA WSPARCIA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:18:11 | ||
495 | SAWICKI Przemysław | 3917 | ELITARNA GRUPA WSPARCIA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:18:08 | ||
496 | BIEŃKOWSKI Daniel | 3663 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:28 | |||
497 | WAWER Grzegorz | 3918 | ELITARNA GRUPA WSPARCIA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:18:15 | ||
498 | CHMIELEWSKA Anna | 3520 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:13 | |||
499 | ROMANOWICZ Renata | 3543 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:14 | |||
500 | JAKUBIAK Piotr | 3627 | Mondelez OCR Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:11:53 | ||
501 | MIDZIERSKA Joanna | 3599 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:25:27 | |||
502 | WRONISZ Katarzyna | 3620 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:25:26 | |||
503 | PAKUŁA Paulina | 3605 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:25:31 | |||
504 | SZCZEPAŃSKI Bogdan | 3788 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:07:20 | |||
505 | KOWALCZYK Jakub | 3529 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:24:43 | |||
506 | KRAJEWSKI Tomasz | 3531 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:24:36 | |||
507 | KOŚCIELNY Jacek | 3147 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:07:05 | |||
508 | MALEJ Marcin | 3535 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:24:33 | |||
509 | SZULC Piotr | 3549 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:24:32 | |||
510 | DĘBOWSKI Dominik | 3447 | ByleSięNiePobrudzić | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:34 | ||
511 | OLEJARZ Sebastian | 3448 | ByleSięNiePobrudzić | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:20:31 | ||
512 | GŁÓDŹ Małgorzata | 3523 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:49:06 | |||
513 | WODZYŃSKI Adam | 3555 | Bieg dla Hani | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:17:18 | ||
514 | BARAN Przemysław | 3554 | Bieg dla Hani | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:17:16 | ||
515 | JURKOWSKA Jolanta | 3468 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:40:52 | |||
516 | KRÓLIKOWSKI Mateusz | 3532 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:37 | |||
517 | SCHUKAT Michal | 4115 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:17 | |||
518 | KONDRATIUK Karolina | 3528 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:31:51 | |||
519 | FLORCZAK Rafał | 3522 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:31:37 | |||
520 | MATYJASIAK Tomasz | 3578 | Sales&More Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:23:09 | ||
521 | WARGOCKA Ania | 3550 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:21:35 | |||
522 | MURACH Bartosz | 3539 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:21:37 | |||
523 | AUGUSTYNOWICZ Marek | 3584 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:49 | |||
524 | FABRE Nicolas | 3758 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:32 | |||
525 | JANUSZ Jakub | 4036 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:37 | |||
526 | TRELA Michał | 3615 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:15:32 | |||
527 | KOLCZAREK Mikołaj | 3593 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:20:54 | |||
528 | MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta | 3564 | Przybyłki | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:53 | ||
529 | PRZYBYŁO Mateusz | 3565 | Przybyłki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:49 | ||
530 | MECH Kinga | 3579 | Sales&More Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:27:26 | ||
531 | KŁUDCZYŃSKI Maciej | 3575 | Sales&More Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:27:31 | ||
532 | ŚLUZEK Marcin | 3582 | Sales&More Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:27:22 | ||
533 | LITWIN Damian | 3628 | Mondelez OCR Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:19:17 | ||
534 | MŁYNARCZAK Karolina | 3563 | Młynki | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:15:10 | ||
535 | MŁYNARCZAK Jakub | 3562 | Młynki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:15:13 | ||
536 | PACEK Cezary | 3622 | AmWerAn Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:27:13 | ||
537 | ROSKIEWICZ Wojciech | 3544 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:34:30 | |||
538 | GAGESCH Johannes | 3670 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:15:42 | |||
539 | LEWANDOWICZ Paweł | 3682 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:17:12 | |||
540 | ŻYWIAŁKOWSKI Ireneusz | 3801 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:06 | |||
541 | KUREK Andrzej | 3767 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:11 | |||
542 | KILAN Adrian | 3726 | CrossTeam Szczecinek | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:07:15 | ||
543 | KRAAYENBRINK Jonathan | 3833 | Un Mate | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:03:30 | ||
544 | GĘBALA Sebastian | 4120 | Browarnicy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:23:47 | ||
545 | GRZELEWSKI Oskar | 3589 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:12 | |||
546 | WILANOWSKI Jakub | 3617 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:19:11 | |||
547 | POPIK Szymon | 3749 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:53 | ||
548 | SAWICKI Adrian | 3885 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:45 | |||
549 | KAŹMIERCZAK Daniel | 3470 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:26:42 | |||
550 | OKROJEK Łukasz | 3623 | Browarnicy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:23:41 | ||
551 | STOCKI Bartłomiej | 3818 | Misie Malisie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:54 | ||
552 | WOJCIECHOWSKI Damian | 3619 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:15:15 | |||
553 | PIETRAS Mariola | 3159 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:13:17 | ||
554 | GAJDA Dawid | 3731 | OIL Warszawa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:25 | ||
555 | HERMAN Krzysztof | 3732 | OIL Warszawa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:14:28 | ||
556 | MARKIEWICZ Przemysław | 3536 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:42:36 | |||
557 | JASKÓŁA Izabela | 3524 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:42:38 | |||
558 | SKÓRA Patryk | 3607 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:28:18 | |||
559 | RÓŻYCKI Michał | 3501 | RUN HATERS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:39:53 | ||
560 | OGRODNIK Mateusz | 3690 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:23:08 | |||
561 | RUDUCHA Piotr | 3744 | United Runners | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:09:11 | ||
562 | DZIEWIAŁTOWSKI Damian | 3499 | RUN HATERS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:39:56 | ||
563 | SABIK - IRLA Magdalena | 3606 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:35:06 | |||
564 | BELZYT Łukasz | 3585 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:35:10 | |||
565 | SKRZYPIEC Rafal | 3784 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:12:39 | |||
566 | TULIN Michał | 3502 | RUN HATERS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:39:51 | ||
567 | MISZ Maciej | 3557 | Czterej Jeźdźcy Apokalipsy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:36:16 | ||
568 | CYMERYS Michał | 3668 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:19:00 | |||
569 | MICHAŁOWSKI Witold | 3500 | RUN HATERS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:39:55 | ||
570 | DOMAŃSKI Marcin | 3852 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:14 | |||
571 | KUDLIŃSKI Leszek | 3725 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:13:57 | ||
572 | SZCZYGŁO Bartek | 3558 | Havrany | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:08:26 | ||
573 | Paweł | 3515 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:20:25 | |||
574 | ŚLIWICKI Mirosław | 3698 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:22:05 | |||
575 | RUTKOWSKI Łukasz | 3695 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:22:03 | |||
576 | SZCZOTKA Adrian | 4111 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:21:56 | |||
577 | SKUP Pawel | 3608 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:21:59 | |||
578 | BARTOSIEWICZ Przemysław | 3841 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:40 | |||
579 | ŁĄCZYKOWSKI Sylwester | 3595 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:46:35 | |||
580 | MIELNICKI Krystian | 3601 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:46:39 | |||
581 | MIELNICKI Kamil | 3600 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:47:12 | |||
582 | RYBICKI Mateusz | 3884 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:55 | |||
583 | MIRKOWICZ Aleksandra | 3602 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:46:36 | |||
584 | OBRUBKO Paulina | 3604 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:46:38 | |||
585 | KWAŚNIAK Bartłomiej | 3769 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:14 | |||
586 | MĄDRY Mateusz | 3774 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:11:19 | |||
587 | WIERCIOCH Piotr | 3616 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:47:08 | |||
588 | PŁOSKI Mateusz | 3503 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:38:55 | ||
589 | RATAJSKI Martino | 3504 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:39:40 | ||
590 | CZUBA Tobiasz | 3571 | Sales&More Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:41:23 | ||
591 | SAMOCIUK Karolina | 3742 | STG WARSZAWA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:25 | ||
592 | KRÓLICKI Konrad | 3741 | STG WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:22 | ||
593 | ZHUK Tina | 3553 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:39:35 | |||
594 | BUDUKIEWICZ Konrad | 3569 | Sales&More Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:41:12 | ||
595 | JEŁOWICKI Kacper | 3574 | Sales&More Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:41:23 | ||
596 | WÓJCIK Adrian | 3894 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
597 | ZAWADA Adrian | 3505 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:39:00 | ||
598 | BIELICKI Paweł | 3844 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:18:05 | |||
599 | MARKOWSKI Łukasz | 3225 | Live 4 Health | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:11:50 | ||
600 | SZYMAŃCZAK Michał | 3890 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:09:33 | |||
601 | KUCZ Wojciech | 4123 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:09:34 | |||
602 | PIĘTA Łukasz | 3839 | United Runners | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:09:31 | ||
603 | SOCHA Alicja | 3786 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:21:50 | |||
604 | MELNYK Andrii | 3537 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:38:58 | |||
605 | KRUSZEWSKI Marcin | 3533 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:39:03 | |||
606 | KWIATKOWSKI Paweł | 3770 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:06:37 | |||
607 | BUDZYŃSKI Paweł | 3248 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:49:05 | |||
608 | KRZYŻANOWSKI Patryk | 3263 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:49:10 | |||
609 | TRĘDA Cezary | 3729 | Janusze Błotnych Biegów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:17:35 | ||
610 | PIETRUSIEWICZ Jan | 4086 | TSM Polska | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:10:03 | ||
611 | SPRYCHA Bartłomiej | 3278 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:30:46 | |||
612 | KAWKA Łukasz | 3862 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:01 | |||
613 | KONOPKA Michał | 3865 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:21 | |||
614 | BARWICKI Artur | 3842 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:29 | |||
615 | KACZYCKI Mateusz | 3861 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:24 | |||
616 | KAZIMIERCZUK Maciek | 3863 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:29 | |||
617 | TETKOWSKI Oskar | 3792 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:24:02 | |||
618 | CYWINSKI Kamil | 3752 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:28 | |||
619 | SIWEK Łukasz | 3886 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:41 | |||
620 | KISIEL Konrad | 3764 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:17:41 | |||
621 | Zareeba | 3643 | Teletubisiowy oddział specjalny | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:25:52 | ||
622 | PODLEŚNY Jakub | 3645 | Teletubisiowy oddział specjalny | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:25:47 | ||
622 | NAWROT Michał | 3644 | Teletubisiowy oddział specjalny | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:25:53 | ||
622 | PRZYBYSZ Bartosz | 3646 | Teletubisiowy oddział specjalny | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:25:46 | ||
625 | TOPÓLSKI Piotr | 3647 | Teletubisiowy oddział specjalny | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:25:51 | ||
626 | FORBERGER Tomasz | 3759 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:07 | |||
627 | MAMCARZ Krzysztof | 3874 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:32 | |||
628 | OKRÓJ Dawid | 3641 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:46:35 | ||
629 | KOWALCZYK Klaudia | 3640 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:46:49 | ||
630 | CHABERSKA Agata | 3639 | Śmieszne Nieporozumienie | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:46:48 | ||
631 | RYCAJ Kamil | 3783 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:21:53 | |||
632 | KOMOROWSKI Mateusz | 3958 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:04:22 | |||
633 | KACPERSKI Piotr | 3408 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:52:36 | |||
634 | ROSTEK Piotr | 3434 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:52:37 | |||
635 | BRODZIAK Andrzej | 3847 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:15:31 | |||
636 | ŚLIWIŃSKI Sebastian | 4125 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:04:20 | |||
637 | RULAK Jerzy | 3883 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:57 | |||
638 | PAWLIK Przemysław | 4129 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
639 | PIECYK Piotr | 3924 | JUST Five | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:09:13 | ||
640 | STRZAŁKOWSKI Kamil | 3636 | Potężne Ptysie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:38:29 | ||
641 | ZDAŃKOWSKI Mateusz | 3711 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:30:08 | |||
642 | HORODECKI Piotr | 3673 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:32:09 | |||
643 | MAZUREK Filip | 3686 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:32:06 | |||
644 | POREMBA Piotr | 3832 | TSM Polska | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:15:57 | ||
645 | IMBIORSKI Dawid | 3674 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:30:04 | |||
646 | LADDACH Robert | 3648 | Tintechy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:32:18 | ||
647 | NIEGOWSKI Piotr | 3778 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:23:22 | |||
648 | ZOLTOWSKI Piotr | 3649 | Tintechy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:32:22 | ||
649 | CIĄGŁO Danuta | 3848 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:17:33 | |||
650 | REMBARZ Łukasz | 3824 | REMBARZ_TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:24:10 | ||
651 | ILOWSKA-REMBARZ Karolina | 3823 | REMBARZ_TEAM | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:24:08 | ||
652 | KRAWIEC Adam | 3677 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:39:57 | |||
653 | PEŚLAK Marzena | 3692 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:40:00 | |||
654 | KRAWIEC Klaudia | 3678 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:40:04 | |||
655 | GŁAZ Jacek | 3559 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:31:27 | ||
656 | JUREK Kacper | 3763 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:31:30 | |||
657 | KUDRZYCKI Karol | 3963 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:10:34 | |||
658 | MYŚLIWIEC Piotrek | 3968 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:10:35 | |||
659 | IWANICKI Mateusz | 3955 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:12:59 | |||
660 | IWANICKA Jolanta | 3954 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:12:58 | |||
Przekroczony limit czasu: 04:00:00 | |||||||||
661 | CHABROWSKA Joanna | 3230 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:13:39 | ||
662 | STRUSZKIEWICZ Aleksandra | 4108 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:14:25 | ||
662 | SZCZYPEK Katarzyna | 3307 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 02:13:37 | ||
664 | WITKOWSKI Mateusz | 3743 | Szydłowiec Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:28:45 | ||
665 | URBAŃSKI Mikołaj | 4094 | Im Gorzej Tym Lepiej (IGTL) | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:33:33 | ||
666 | CHOJNACKI Rafał | 3727 | Im Gorzej Tym Lepiej (IGTL) | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:33:28 | ||
667 | BIAŁKOWSKI Bartosz | 3661 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:25:58 | |||
668 | CHOWANIEC Jakub | 3666 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:43 | |||
669 | PACHULSKI Jan | 3877 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:15:34 | |||
670 | KRÓLIKOWSKI Szymon | 3961 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:12:11 | |||
671 | PAWLAK Rafał | 3542 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:33:14 | |||
672 | DANIS Rafał | 3754 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:22 | |||
673 | DANIS Tomasz | 3755 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:21 | |||
674 | WIŚNIEWSKA Maria | 3893 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:23:20 | |||
675 | WILCZEK Marcin | 3709 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:43:29 | |||
676 | SZCZEBLEWSKI Krystian | 4066 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
677 | SMOLIŃSKI Dominik | 3702 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:27:42 | |||
678 | GERLICH Olga | 3855 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:17:44 | |||
679 | GERLICH Ryszard | 3856 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:05 | |||
680 | JEZIORAŃSKI Bartosz | 3996 | EV REPAIR | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
681 | WIERZBICKI Dariusz | 3708 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:31:59 | |||
682 | POPŁAWSKI Paweł | 4064 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
683 | EHRLICH Przemysław | 3567 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:26:56 | ||
684 | EHRLICH Marta | 3566 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:26:57 | ||
685 | SOBOLEWSKI Robert | 3703 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:17:59 | |||
686 | BOZALEK Marcin | 3935 | Polmar | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:11:53 | ||
687 | MIZIOŁEK Michał | 3936 | Polmar | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:11:16 | ||
688 | GŁAZ Magdalena | 3560 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:31:51 | ||
689 | MARKOWSKI Robert | 3684 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:42:55 | |||
690 | BOZALEK Marcin | 3934 | Polmar | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:11:04 | ||
691 | MOSKAL Ruben | 3568 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
692 | SEMENOV Igor | 3696 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:28:11 | |||
693 | TUTAJ Michał | 4067 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
694 | KOSIŃSKI Daniel | 4128 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
695 | SADOWSKI Marcin | 3925 | JUST Five | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
696 | SZPYRA Darek | 3790 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:35 | |||
697 | WUCZKO Dariusz | 3797 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:13 | |||
698 | LEWANDOWSKI Jarosław | 3773 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:30:51 | |||
698 | LENART Rafał | 3772 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:16 | |||
700 | JURKOWSKI Karol | 3469 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:11:07 | |||
701 | KUMANOWICZ Magdalena | 3473 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:11:05 | |||
702 | KUMANOWICZ Agnieszka | 3472 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:11:05 | |||
703 | HYĆKO Oskar | 3857 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:23:14 | |||
704 | MARSZAŁEK Agata | 3598 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:40:06 | |||
705 | DERENDARZ Paulina | 3588 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:40:05 | |||
706 | BIERNACKI Maciej | 3664 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:11:08 | |||
707 | BIERNACKI Przemysław | 4084 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:11:10 | |||
708 | KUCIŃSKI Krzysztof | 3929 | MITMAR | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
709 | LUCIŃSKI Michał | 3871 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:28:02 | |||
710 | KOZŁOWSKI Mateusz | 3928 | MITMAR | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
711 | LEŚNIAK Natalia | 3681 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:01:09 | |||
712 | DYOLOG Sergiy | 3669 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
713 | WALUK Piotr | 3793 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:16:18 | |||
714 | SOWIŃSKI Piotr | 3978 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
715 | NOWIŃSKI Mateusz | 4052 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
716 | NAPORA Natalia | 3689 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:30:40 | |||
717 | WRÓBEL Piotr | 3710 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:30:44 | |||
718 | SEKUŁA Wojciech | 3976 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
719 | JANOWSKI Marcin | 3656 | ZBOCZKI | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:30:42 | ||
720 | BOCZKOWSKI Maciej | 3654 | ZBOCZKI | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:30:28 | ||
721 | DERKACZ Agata | 3655 | ZBOCZKI | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:30:48 | ||
722 | ZAWIŚLAK Paulina | 3657 | ZBOCZKI | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:30:46 | ||
723 | WÓJTOWICZ Paweł | 3796 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:52 | |||
724 | KUZIAK Aleksandra | 3768 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:43:08 | |||
725 | BUCZYNSKI Dariusz | 4027 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
726 | LIPIŃSKI Daniel | 3988 | BUHAJE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
727 | SOLSKI Ernest | 3787 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:50 | |||
728 | NARLOCH Jakub | 3923 | JUST Five | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:09:59 | ||
729 | HYRA Katarzyna | 3838 | United Runners | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:24:57 | ||
729 | KRAUSE Magda | 3825 | Siusiaki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:24:49 | ||
731 | GÓRSKI Emil | 3837 | United Runners | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:24:51 | ||
732 | TŁUŚCIAK Rafał | 3892 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:26:19 | |||
733 | ŁĘŻNIAK Zbigniew | 3869 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:26:25 | |||
734 | PIETREWICZ Przemysław | 3878 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:31:19 | |||
735 | PIOTROWIAK Rafał | 4060 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
736 | BOCUL Sebastian | 3845 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:31:14 | |||
737 | ONOPIUK Jakub | 3691 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:59:15 | |||
738 | PYTEL Anna | 3693 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:59:43 | |||
739 | MATYSZKIEWICZ Agnieszka | 3808 | Flying Runners | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
740 | ODEJEWSKI Dariusz | 4053 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
741 | BUDYNEK Łukasz | 3919 | JEBACZE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
742 | PRAUZE Patryk | 3932 | Osiem Gwiazd | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
743 | WODECKI Karol | 3933 | Osiem Gwiazd | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
744 | TARGOSZ Jacek | 3931 | Nasza Rodzina | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
745 | MRZYGŁÓD Przemysław | 3930 | Nasza Rodzina | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
746 | KOZŁOWSKI Zbigniew | 4047 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
747 | BĄK Marcin | 4023 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
748 | BĄK Piotr | 3941 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
749 | ŚLIWA Katarzyna | 3697 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:45:08 | |||
750 | ZALEWSKI Karol | 3983 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
751 | SZULC Paweł | 4127 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
752 | OLSZAK Piotr | 3831 | TSM Polska | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:24:04 | ||
753 | FLICIŃSKI Marcin | 4096 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:34 | |||
754 | HULL Patryk | 3953 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
755 | PIOTROWSKI Robert | 4061 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
756 | KULAS Hubert | 3921 | JEBACZE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
757 | KAMIŃSKI Marcin | 3816 | Melvit team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:29:59 | ||
758 | MRÓZ Adrian | 3817 | Melvit team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:29:57 | ||
759 | PRZYBYTEK Sławomir | 4095 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:24 | |||
760 | BEDNARCZYK Mariusz | 4025 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
761 | DRZAZGOWSKI Artur | 4029 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
762 | BAZYLAK Piotr | 3843 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
763 | DŁUGOSZ Jakub | 3920 | JEBACZE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
764 | DOLIŃSKI Kamil | 3851 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
765 | OLEJNIK Martyna | 3779 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:43:56 | |||
766 | GAWRYCHOWSKA Milena | 3760 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:44:18 | |||
767 | OLSZEWSKI Damian | 3780 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:44:00 | |||
768 | WOJCIECHOWSKI Adam | 3794 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:29:37 | |||
769 | SZCZERBA Patryk | 3789 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:29:43 | |||
770 | RUDZIŃSKI Michał | 3882 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
771 | SOBOLEWSKA Aleksandra | 3785 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:26:16 | |||
772 | KITA Grzegorz | 3864 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
773 | ŁADNA Paweł | 3718 | BIEGLI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:39:21 | ||
774 | RÓWIŃSKI Piotr | 3721 | BIEGLI | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:39:15 | ||
775 | ŁUKASIK Przemysław | 3719 | BIEGLI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:39:20 | ||
776 | ZDUN Tomasz | 3927 | MEGA biega | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
777 | ROŻNIAK Marek | 3926 | MEGA biega | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
778 | KOTAS Patrycja | 3766 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
779 | JAKSA Damian | 3900 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
780 | MICHAŚ Michał | 3992 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
781 | KACZMAREK Dawid | 3901 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
782 | MACIĄG Krzysztof | 3872 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
783 | JABŁOŃSKA Sylwia | 3858 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
784 | KUCHARSKI Mariusz | 3867 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
785 | PAZIK Marek | 3905 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
786 | TEJCHMAN Tomasz | 3891 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
787 | KACZMAREK Arkadiusz | 4039 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
788 | DRÓŻDŻ Adam | 3899 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
789 | JURECKI Piotr | 4037 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
790 | FLIS Daniel | 4031 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
791 | LEWKOWICZ Krystian | 4049 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
792 | PRZEWŁOKA Paweł | 3972 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
793 | KRZEŚLAK Mateusz | 3903 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
794 | KRĘZEL Arkadiusz | 3902 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
795 | KACPRZAK Konrad | 4038 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
796 | CHMIELECKI Tomasz | 4015 | LOTAMS Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
797 | SZYBA Mateusz | 3791 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:41:25 | |||
798 | MURAT Jan | 3776 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:41:34 | |||
798 | PORWAT Sabina | 3782 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:41:37 | |||
800 | BUKOJEMSKI Marcin | 3943 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
801 | KONOPKA Damian | 3804 | Fame Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:27 | ||
802 | CZAPLIŃSKA Magdalena | 3849 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
803 | PANASIUK Bartosz | 3806 | Fame Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:23 | ||
804 | MOŻDŻONEK Bartosz | 3805 | Fame Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:30:30 | ||
805 | ILCZUK Michał | 4018 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
806 | SZWAJKOWSKI Paweł | 4020 | Sąsiedzi z Dywizjonu | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
807 | SOCHACKI Wiktor | 3634 | Potężne Ptysie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:42:19 | ||
808 | GRZELAK Kinga | 3631 | Potężne Ptysie | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:42:24 | ||
809 | STARUCH Aleksander | 3635 | Potężne Ptysie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:44:49 | ||
810 | SAMSEL Dominik | 3633 | Potężne Ptysie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:42:21 | ||
811 | LACHOWICZ Maciej | 3632 | Potężne Ptysie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:42:44 | ||
812 | IWANOWSKI Kamil | 4035 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
813 | PĘDZIWIATR Michał | 4057 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
814 | KSIĘŻUK Jarosław | 3680 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:49:45 | |||
815 | OSZCZEPALSKI Krzysztof | 4056 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
816 | UCHNAST Krzysztof | 4069 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
817 | BIERNACKA Agata | 3722 | Bos primigenii | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
818 | CHOROŚ Lucyna | 4116 | Bos primigenii | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
819 | ZAJĄC Jakub | 4117 | Bos primigenii | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
820 | SOŁTYSIAK Michał | 3724 | Bos primigenii | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
821 | KAŁUŻYŃSKI Paweł | 4119 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
822 | WASILEWSKI Kamil | 3822 | Ostatni stawia | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
823 | KOWALCZYK Michał | 3723 | Bos primigenii | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
824 | GRZYBKO Jan | 3819 | Ostatni stawia | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
825 | NAWARA Tomasz | 3777 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:43:46 | |||
826 | PAWLAK Paweł | 4017 | NaKatsu | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
827 | ZARZYKA Łukasz | 4010 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
828 | PÓŹNIAK Kamil | 4009 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
829 | GAWRYLCZYK Karolina | 3712 | 90210 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
830 | ZALEWSKA Agnieszka | 3716 | 90210 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
831 | STASIEWICZ Maciej | 3715 | 90210 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
832 | GEROMIN Maciej | 3713 | 90210 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
833 | WÓJCIK Grzegorz | 3795 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:38:11 | |||
834 | GRZĘDA Piotr | 3951 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
835 | PETRYKOWSKA Karolina | 4058 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||||
836 | WARDĘGA Michał | 4070 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
837 | KŁODNICKI Grzegorz | 4041 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
838 | DOMIDER Piotr | 3802 | Drutoprzewodnicy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
839 | SZCZECIŃSKI Piotr | 3813 | Heteroseksualna Grupa Biegających Mężczyzn | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:18:42 | ||
840 | HONORUS Elfik | 3811 | Heteroseksualna Grupa Biegających Mężczyzn | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:18:59 | ||
841 | MORMUS Piotr | 4051 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
842 | CELEJ Sebastian | 3809 | Heteroseksualna Grupa Biegających Mężczyzn | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:19:00 | ||
843 | FURCZAK Krystian | 3810 | Heteroseksualna Grupa Biegających Mężczyzn | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:19:02 | ||
844 | FURCZAK Kasjan | 3854 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:19:02 | |||
845 | HAŁUCHA Wojciech | 3820 | Ostatni stawia | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
846 | ZAJĄC Kamil | 3981 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:10:30 | |||
847 | KAPISZ Michał | 3814 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
848 | SĘK Paweł | 3815 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
849 | ZAGAJEWSKI Mariusz | 3840 | Ursus O&S | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
850 | PLIŻGA Mateusz | 4124 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
851 | ZAGAJEWSKI Ignacy | 4087 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
852 | MAKSIMOWICZ Piotr | 3873 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
853 | ZALEWSKA Anna | 4092 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||||
854 | OWCZAREK Katarzyna | 4090 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||||
855 | WASILEWSKI Tomasz | 4071 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
856 | GRAJDEK Dawid | 4033 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
857 | GEISLER Agnieszka | 3761 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
858 | BUCZKOWSKI Krzysztof | 3734 | OstreFokomorsy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
859 | MORGIEWICZ Beata | 3735 | OstreFokomorsy | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
859 | OCHOCKI Jakub | 3736 | OstreFokomorsy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
861 | KRZEMIŃSKI Damian | 3835 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:29:08 | ||
862 | MUSIAŁ Małgorzata | 3836 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:29:09 | ||
863 | KRZEMIŃSKA Katarzyna | 3834 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:28:55 | ||
864 | BUDEK Weronika | 3247 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
865 | FILAS Rafał | 3853 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
866 | PAKUŁA Rafał | 3970 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
867 | DOBRANJA Kamil | 3937 | Smart Speedy Warriors | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
868 | CHACIŃSKI Rafał | 3945 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
869 | POPŁAWSKI Łukasz | 4063 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
870 | PUŁA Karolina | 3739 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
871 | PODGÓRSKI Michał | 3738 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
871 | KOZAK Gabriela | 3737 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
873 | RYCEK Maciej | 3740 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
874 | KAMEJSZA Emil | 3938 | Smart Speedy Warriors | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
875 | CHRZANOWSKI Szymon | 3828 | The Szymonides Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
876 | ZIELIŃSKI Bartek | 4113 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
877 | MROCZEK Aleksandra | 3830 | The Szymonides Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
878 | GORCZYCA Daniel | 3829 | The Szymonides Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
879 | CHRZANOWSKA Klaudia | 3827 | The Szymonides Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
880 | SIECZKOWSKA Martyna | 4005 | JEDEN TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
881 | WAWER Katarzyna | 4007 | JEDEN TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
882 | ŻUŁCIŃSKA Emilia | 4008 | JEDEN TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
883 | SZUCHNIK Aneta | 4006 | JEDEN TEAM | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
884 | ALKSNIN Iwona | 3999 | JEDEN TEAM | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
885 | FILIPCZAK Robert | 4000 | JEDEN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
886 | NIEWIADOMSKA Hanna | 4004 | JEDEN TEAM | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
887 | KAHAN Piotr | 4001 | JEDEN TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
888 | MARCINIAK Paweł | 3965 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
889 | KLIMECKI Krystian | 3922 | JEDEN TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
890 | PIOTRKOWICZ Michał | 3971 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
891 | KULECZKA Jacek | 3964 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
892 | PLEWKA Daniel | 4062 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
893 | BYLINIAK Adam | 4028 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
894 | KMIEĆ Kamila | 3746 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
895 | KRAKOWIAK Damian | 4122 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
896 | GAJ Sandra | 4121 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
897 | BUDNER Aleksandra | 3745 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
898 | WOŹNIAK Adrian | 3748 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
899 | MOSTOWSKI Radosław | 4098 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
900 | KWAŚNIAK Emil | 3747 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
901 | KOSIŃSKI Sebastian | 4044 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
902 | GODLEWSKI Mateusz | 4032 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
903 | DMOCHOWSKI Michał | 3907 | Dżentelmeni RUNMAGEDDONU | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
904 | JAKUBIEL Bartosz | 3908 | Dżentelmeni RUNMAGEDDONU | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
905 | KUCH Konrad | 4048 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
906 | WIŚNIEWSKI Michał | 4074 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
907 | MELNYK Łukasz | 4050 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
908 | BARAN Kacper | 3895 | Bagienne Leszcze | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
909 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 4073 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||||
910 | OPAS Arkadiusz | 3876 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
911 | DZIERŻYŃSKI Grzegorz | 4030 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
912 | JÓŹWIK Damian | 3993 | DPR Siedlce | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
913 | JÓŹWIK Patryk | 3994 | DPR Siedlce | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
914 | JÓŹWIK Robert | 3995 | DPR Siedlce | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
915 | KOZAK Agnieszka | 3960 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
915 | HAPAT Marcin | 3952 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
917 | GRZECHNIK Radosław | 3950 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
918 | MASŁOWSKI Rafał | 3966 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
919 | RĄCZKA Joanna | 3973 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
920 | KOCABA Agnieszka | 3957 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
921 | MIKOŁAJCZYK-ZABORSKA Jolanta | 4126 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
921 | JANKOWSKI Krzysztof | 3956 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
923 | BUDZYŃSKI Łukasz | 3986 | ATC EPWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
924 | BRUD Tomasz | 3985 | ATC EPWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
925 | HOŁOWACZ Hubert | 4016 | Lublin_Pany | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
926 | MALANOWSKA Magdalena | 3987 | ATC EPWA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
927 | MAJSTEREK Jakub | 4118 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
928 | SZEPIECIŃSKI Jakub | 3821 | Ostatni stawia | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
929 | KOZŁOWSKA Renata | 3997 | GROTA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
930 | JASIŃSKA Patrycja | 3860 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
931 | JACKOWSKI Dawid | 3859 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
932 | STEFANIUK Klaudia | 3998 | GROTA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
933 | OSTROWSKI Łukasz | 4055 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
934 | KAMIŃSKI Krzysztof | 4040 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
935 | OŻÓG Mateusz | 3561 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
936 | SKLEPOWICZ Jacek | 3887 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
937 | GOLINSKI Marek | 3949 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
938 | GALAS Maciej | 3947 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
939 | GALAS Anna | 3946 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
940 | ROSŁONEK Paweł | 3974 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
941 | SAJNÓG Jakub | 3975 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
942 | BEDNAREK Jakub | 3939 | Sportowy Wołomin | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
943 | GIERŁACHOWSKI Dawid | 3940 | Sportowy Wołomin | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
944 | BARAN Robert | 3896 | Bagienne Leszcze | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
945 | SMOLIŃSKI Patryk | 3898 | Bagienne Leszcze | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
946 | GAWENDA Michał | 3897 | Bagienne Leszcze | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
947 | KORAL Bartek | 4013 | L Quattro | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
948 | WIŚNIEWSKI Jakub | 4014 | L Quattro | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
949 | BRODOWSKI Maciej | 4011 | L Quattro | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
950 | GMURZYŃSKI Tomasz | 4012 | L Quattro | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
951 | MACIAK Sylwia | 3990 | CrossBox OKA | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
952 | MACIAK Sylwester | 3989 | CrossBox OKA | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
953 | KSIĘŻOPOLSKA Katarzyna | 3962 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
954 | WOJCIECHOWSKA Alicja | 4088 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
955 | TOMASIUK Aneta | 3979 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
956 | ŻBIKOWSKA Joanna | 4075 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||||
957 | ZAPERTA Anna | 3984 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
958 | WIELECHOWSKI Maciek | 4072 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
959 | KOSOWSKA Magdalena | 3959 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||||
960 | ROGALA Ewa | 3914 | DZIKCZYNY | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
961 | JASIŃSKA Agnieszka | 3912 | DZIKCZYNY | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
962 | SAPRYK Katarzyna | 3915 | DZIKCZYNY | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
963 | IGNACIUK Iwona | 3910 | DZIKCZYNY | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
964 | JACZEWSKA Magdalena | 3911 | DZIKCZYNY | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
965 | SZULGIT Monika | 3826 | STF069 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
966 | WOJCIK Agata | 3283 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||||
967 | ŻUK Wiktoria | 3288 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||||
968 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 3244 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
969 | MAŁECKI Rafał | 3775 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
970 | ZAWADZKI Tomasz | 3799 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
971 | GRZEBALSKA Wiktoria | 4034 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||||
972 | MIKULSKI Patryk | 3967 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
973 | GIRTLER Kacper | 3948 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
974 | CUDZIK Tomasz | 3991 | Cudziki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
975 | CUDZIK Kuba | 4089 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
976 | KRYSZTAFOWICZ Anna | 4109 | Ada I Ania | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
977 | KOSSEK Adrianna | 4045 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||||
978 | BUSIŁO Wiktoria | 3586 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
979 | RZYMAŃSKI Daniel | 4114 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
980 | KLIMCZAK Michał | 4021 | Ten Teges | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
981 | KRZESINSKA Kinga | 4022 | Ten Teges | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
982 | PILSAK Agnieszka | 3182 | Open Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:27:07 | |||
983 | PODDĘBNIAK Małgorzata | 3179 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:51:02 | ||
984 | KRAJEWSKI Tomasz | 3114 | OSPRO OCR | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:09:31 | ||
985 | KOBYLNIAK Ruslan | 3146 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:10:58 | |||
986 | KOWALEWSKI Mateusz | 3012 | CF Łuków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:02:13 | ||
987 | DĄDELEWSKA Oliwia | 3180 | WOLF TEAM | Open Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:51:03 | ||
988 | KOMOROWSKI Łukasz | 3044 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:25:18 | ||
989 | BŁASIŃSKI Piotr | 3068 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:37:24 | |||
990 | STEFANIAK Marek | 3081 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:27:19 | |||
991 | DUKAT Sandra | 3167 | Lemon Team | Open Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:29:58 | ||
992 | GRECH Dzintra | 3181 | Open Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:05:52 | |||
993 | SZMYCIŃSKI Wojciech | 3094 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:37:09 | ||
994 | WOLIŃSKA Paulina | 3162 | CF Łuków | Open Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:08:55 | ||
995 | DENHAM Justin | 3022 | Green Goblins | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:11:42 | ||
996 | MIĘSOWICZ Mirosław | 3028 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:38 | ||
997 | SOKÓLSKA Katarzyna | 3174 | Outdoor Training | Open Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:26:28 | ||
998 | PISULA Anna | 3176 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 01:28:39 | ||
999 | WIŚNIEWSKI Kamil | 3003 | Bractwo Wilka | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:26:32 | ||
1000 | GECIENE Gintare | 3171 | OCR Baltic Warriors | Open Kobiet | 08:20 | 00:00:00 | 00:54:57 | ||
1001 | POLUS Piotr Peter | 3118 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | 01:14:37 | ||
1002 | CZEPŁOWSKI Krzysztof | 3069 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:50:17 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
SIEMBIDA Tomasz | 3103 | LIPNI BIEGACZE | Elite Mężczyzn | 08:10 | DNF | DNF | |||
PIECHOTA Mateusz | 3228 | Never Back Down | Open Mężczyzn | 08:30 | DNF | 01:22:06 DNF |
Znaleziono 1004 wynik(ów)