Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-10-03 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1112 |
Wystartowało : | 1004 |
Nie ukończyło : | 12 |
Ukończyło : | 992 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 08:10 | 08:20 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | Split 6km | Czas netto 12km | Czas brutto 12km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BĄK Daniel | 3086 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 2 | M 2 | 08:10 | 00:00:00 | 00:46:15 | 01:09:13.65 | 01:09:13.65 | 5:46 | 10.4 (100%) | |||
2 | ZIELIŃSKI Tomasz | 3102 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 3 | M 3 | 08:10 | 00:00:00 | 00:46:00 | 01:10:35.45 | 01:10:35.45 | +00:01:21 (1.9%) | 5:52 | 10.2 (98.1%) | ||
3 | BRZOSKWINIA Wojciech | 3030 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 7 | M 10 | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:21 | 01:13:50.95 | 01:13:50.95 | +00:04:37 (6.3%) | 6:09 | 9.8 (94.2%) | ||
4 | BAJON Przemysław | 3124 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 9 | M 14 | 08:10 | 00:00:00 | 00:49:11 | 01:14:52.50 | 01:14:52.50 | +00:05:38 (7.5%) | 6:14 | 9.6 (92.3%) | ||
5 | MĘDYGRAŁ Krystian | 3067 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 12 | M 18 | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:45 | 01:16:38.40 | 01:16:38.40 | +00:07:24 (9.7%) | 6:23 | 9.4 (90.4%) | ||
6 | JAŃCZUK Przemysław | 3185 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 14 | M 21 | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:17 | 01:18:24.90 | 01:18:24.90 | +00:09:11 (11.7%) | 6:32 | 9.2 (88.5%) | ||
7 | ŚLOTAŁA Karol | 3154 | Elite Mężczyzn | 18 | M 26 | 08:10 | 00:00:00 | 00:53:00 | 01:21:43.20 | 01:21:43.20 | +00:12:29 (15.3%) | 6:48 | 8.8 (84.6%) | |||
8 | PSUT Kamil | 3033 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 27 | M 36 | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:00 | 01:25:24.55 | 01:25:24.55 | +00:16:10 (18.9%) | 7:07 | 8.4 (80.8%) | ||
9 | KOSTUCHA Damian | 3098 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 31 | M 40 | 08:10 | 00:00:00 | 00:53:14 | 01:26:21.55 | 01:26:21.55 | +00:17:07 (19.8%) | 7:11 | 8.3 (79.8%) | ||
10 | KAZIMIERCZAK Paweł | 3064 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 33 | M 46 | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:45 | 01:27:29.70 | 01:27:29.70 | +00:18:16 (20.9%) | 7:17 | 8.2 (78.8%) | ||
11 | ANDRZEJEWSKI Jakub | 3024 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 34 | M 47 | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:03 | 01:27:29.95 | 01:27:29.95 | +00:18:16 (20.9%) | 7:17 | 8.2 (78.8%) | ||
12 | OKNIŃSKI Piotr | 3018 | CF Łuków | Elite Mężczyzn | 36 | M 50 | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:22 | 01:27:52.00 | 01:27:52.00 | +00:18:38 (21.2%) | 7:19 | 8.2 (78.8%) | ||
13 | DAMPS Patryk | 3002 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 38 | M 52 | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:17 | 01:28:48.65 | 01:28:48.65 | +00:19:35 (22.1%) | 7:24 | 8.1 (77.9%) | ||
14 | GIEMZA Michał | 3130 | Wóda Koks Tajski Boks | Elite Mężczyzn | 39 | M 56 | 08:10 | 00:00:00 | 00:58:33 | 01:30:41.70 | 01:30:41.70 | +00:21:28 (23.7%) | 7:33 | 7.9 (76.0%) | ||
15 | SŁADEK Patryk | 3020 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 40 | M 58 | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:35 | 01:30:46.20 | 01:30:46.20 | +00:21:32 (23.7%) | 7:33 | 7.9 (76.0%) | ||
16 | KARWOWSKI Paweł | 3011 | CF Łuków | Elite Mężczyzn | 43 | M 61 | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:00 | 01:31:07.30 | 01:31:07.30 | +00:21:53 (24.0%) | 7:35 | 7.9 (76.0%) | ||
17 | STELLMACH Wojciech | 3082 | Elite Mężczyzn | 48 | M 66 | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:40 | 01:32:33.40 | 01:32:33.40 | +00:23:19 (25.2%) | 7:42 | 7.8 (75.0%) | |||
18 | PASTUSZKA Michał | 3076 | Elite Mężczyzn | 56 | M 79 | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:48 | 01:35:53.00 | 01:35:53.00 | +00:26:39 (27.8%) | 7:59 | 7.5 (72.1%) | |||
19 | LIPIŃSKI Tomasz | 3072 | Elite Mężczyzn | 57 | M 87 | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:31 | 01:38:01.10 | 01:38:01.10 | +00:28:47 (29.4%) | 8:10 | 7.3 (70.2%) | |||
20 | GRZEBUŁA Łukasz | 3113 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 58 | M 91 | 08:10 | 00:00:00 | 01:02:51 | 01:38:40.20 | 01:38:40.20 | +00:29:26 (29.8%) | 8:13 | 7.3 (70.2%) | ||
21 | FARRUGIA Deyan | 3070 | Elite Mężczyzn | 61 | M 95 | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:24 | 01:39:08.85 | 01:39:08.85 | +00:29:55 (30.2%) | 8:15 | 7.3 (70.2%) | |||
22 | KOTALA Arkadiusz | 3148 | Elite Mężczyzn | 62 | M 100 | 08:10 | 00:00:00 | 00:59:59 | 01:40:18.00 | 01:40:18.00 | +00:31:04 (31.0%) | 8:21 | 7.2 (69.2%) | |||
23 | SZCZESNY Damian | 3004 | BraveRunnersOCR | Elite Mężczyzn | 66 | M 113 | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:35 | 01:43:15.65 | 01:43:15.65 | +00:34:02 (33.0%) | 8:36 | 7 (67.3%) | ||
24 | KĘSIK Michał | 3060 | SPARTA RUNNERS | Elite Mężczyzn | 72 | M 153 | 08:00 | 00:00:00 | 01:01:00 | 01:49:59.15 | 01:49:59.15 | +00:40:45 (37.1%) | 9:09 | 6.5 (62.5%) | ||
25 | WYSOCKI Mateusz | 3084 | Elite Mężczyzn | 80 | M 235 | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:17 | 01:59:02.35 | 01:59:02.35 | +00:49:48 (41.8%) | 9:55 | 6 (57.7%) | |||
26 | MURAT Krzysztof | 3075 | Elite Mężczyzn | 84 | M 285 | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:04 | 02:05:02.30 | 02:05:02.30 | +00:55:48 (44.6%) | 10:25 | 5.8 (55.8%) | |||
27 | KAWĘCKI Artur | 3043 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Elite Mężczyzn | 93 | M 515 | 08:00 | 00:00:00 | 01:10:18 | 02:31:27.85 | 02:31:27.85 | +01:22:14 (54.3%) | 12:37 | 4.8 (46.2%) | ||
28 | SZCZEPEK Michał | 3037 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 96 | M 582 | 08:00 | 00:00:00 | 01:22:55 | 02:37:35.70 | 02:37:35.70 | +01:28:22 (56.1%) | 13:07 | 4.6 (44.2%) | ||
29 | MAJEWSKI Damian | 3126 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | 97 | M 614 | 08:10 | 00:00:00 | 01:33:43 | 02:41:56.65 | 02:41:56.65 | +01:32:43 (57.3%) | 13:29 | 4.4 (42.3%) | ||
30 | MAZGAJSKI Jarosław | 3149 | Elite Mężczyzn | 103 | M 777 | 08:10 | 00:00:00 | 01:17:13 | 03:09:13.85 | 03:09:13.85 | +02:00:00 (63.4%) | 15:46 | 3.8 (36.5%) | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
SIEMBIDA Tomasz | 3103 | LIPNI BIEGACZE | Elite Mężczyzn | 08:10 | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 31 wynik(ów)