Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-09-27 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 1325 |
Wystartowało : | 1105 |
Nie ukończyło : | 15 |
Ukończyło : | 1090 |
Na trasie : | 13 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 08:20 | 08:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARAN Konrad | 3004 | BRYGIERY OCR | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
2 | KRASOŃ Jakub | 3016 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
3 | PASON Tomasz | 3017 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
4 | MATUSIK Adam | 3020 | Fit&More Rybnik | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
5 | BURAS Radoslaw | 3032 | Hell's heaven szczecin | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
6 | MOSTKOWSKI Łukasz | 3064 | United Runners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
7 | NOWICKI Marcin | 3073 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
8 | WOJTYSZYN Wojciech | 3074 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
9 | CHROST Andrzej | 3076 | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
10 | MULLER Rafał | 3096 | Befit24team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
11 | CIESLAK Ryszard | 3105 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
12 | LORANC Paweł | 3106 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
13 | CHŁĄD Aleksander | 3111 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
14 | CZYWILSKI Bartosz | 3112 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
15 | KRASOŃ Bartłomiej | 3113 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
16 | GRALEC Dariusz | 3125 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
17 | RESPONDEK Leszek | 3126 | Klono Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
18 | SAWICZ Michał | 3127 | Klono Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
19 | GIZAK Michał | 3145 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
20 | MARKIEWICZ Łukasz | 3147 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
21 | KRYSZTOFIŃSKI Dawid | 3157 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
22 | WOROBIEWA Jekatierina | 3207 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
23 | DITRICH Adrian | 3217 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
24 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 3220 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
25 | FRĄCZYK Tomasz | 3251 | amfEPAMina | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
26 | SOKOŁOWSKA Ewa | 3253 | amfEPAMina | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
27 | KUBIK Dawid | 3254 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
28 | JUROK Bartłomiej | 3255 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
29 | GUZDEK Jolanta | 3256 | Dziadek i wnuki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
30 | OGIERMAN Mariusz | 3265 | i2 Geolab | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
31 | SZARY Michał | 3266 | i2 Geolab | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
32 | HORĘZGA Dorota | 3268 | Kotwica Brzeg | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
33 | GREIBIG Michaela | 3269 | OCR MUNICH | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
34 | DUDEK Piotr | 3270 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
35 | PĄCZEK Weronika | 3287 | Wataha - Łączy nas bieganie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
36 | DAROSZEWSKI Adam | 3295 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
37 | DERWICH Dominika | 3296 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
38 | FURGAŁ Ryszard | 3297 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
39 | GANCZAREK Rafał | 3298 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
40 | MŁYNARCZYK Tatiana | 3315 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
41 | PINCZEWSKI Patrik | 3316 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
42 | PIOTROWSKI Sławomir | 3318 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
43 | PRONOBIS Magda | 3319 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
44 | RACHWAŁ Marcin | 3320 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
45 | BURZAWA Mateusz | 3335 | Charakterni Sports | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
46 | GRZEŚKIEWICZ Jarosław | 3336 | Charakterni Sports | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
47 | KOŁPA Łukasz | 3337 | Charakterni Sports | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
48 | ORLIŃSKI Artur | 3339 | Charakterni Sports | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
49 | SOKOŁOWSKA Sylwia | 3340 | Charakterni Sports | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
50 | KRZAK Łukasz | 3354 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
51 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 3355 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
52 | BARCZYK David | 3363 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
53 | CEBULA Mateusz | 3365 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
54 | DANILCZUK Przemysław | 3367 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
55 | MARTIN BOUŠKA Martin Bouška | 3383 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
56 | MIECZKOWSKA Anna | 3385 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
57 | NOWAKOWSKI Daniel | 3386 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
58 | OLENDER Sebastian | 3387 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
59 | PAŚKO Patryk | 3388 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
60 | VESELÝ Lukáš | 3402 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
61 | WAWRZYNIAK Dorota | 3403 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
62 | WITECKA Izabela | 3404 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
63 | WŁODARCZYK Krystian | 3406 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
64 | ŻABOKLICKI Łukasz | 3407 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
65 | DOMAGALSKI Marek | 3422 | Latające walenie śmierci | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
66 | FOREMNY Adrian | 3423 | Latające walenie śmierci | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
67 | DOLIBÓG Ewa | 3424 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
68 | JAKUBIAK Natalia | 3425 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
69 | JASIŃSKI Jacek | 3426 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
70 | ŁUKASIK Zuzanna | 3427 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
71 | OSSOWSKI Radosław | 3443 | Team Du Fromage | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
72 | PETRESKI Hristijan | 3444 | Team Du Fromage | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
73 | FRĄCZAK Piotr | 3458 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
74 | JAKUBIK Anna | 3461 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
75 | JASTRZĘBSKA Monika | 3462 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
76 | JĘDRZEJCZAK Jakub | 3463 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
77 | KIELISZEK Konrad | 3466 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
78 | POPIOŁEK Piotr | 3481 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
79 | STAŃKO Jerzy | 3483 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
80 | STEFANIAK Marek | 3484 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
81 | SZWAJKOWSKI Karol | 3485 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
82 | TRZANIEC Joanna | 3486 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
83 | BUDEK Weronika | 3501 | Locha i warchlaki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
84 | MILCZARCZYK Artur | 3502 | Maze in the mazE | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
85 | ROGUCKI Maciej | 3503 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
86 | FERENC Jacek | 3504 | Piraci bez karaibów | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
87 | DŁUGOSZ Michał | 3506 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
88 | BORYCZKA Szymon | 3520 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
89 | CHANEK Maciej | 3522 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
90 | CIOCH Damian | 3523 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
91 | DANEK Mariusz | 3524 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
92 | DĘBOWSKI Damian | 3525 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
93 | KUZA Daniel | 3540 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
94 | ŁATA Kamil | 3541 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
95 | MICHROWSKI Sławomir | 3543 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
96 | PALEC Przemysław | 3545 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
97 | WOLAŃSKI Michał | 3560 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
98 | ZARADNY Andrzej | 3562 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
99 | ZARADNY Szymon | 3563 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
100 | STAROŃ Przemysław | 3564 | Befit24team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
101 | BEREZA Patryk | 3565 | Brochów Bronx Beach | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
102 | GABRYLUK Aleksandra | 3566 | Brochów Bronx Beach | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
103 | NOWAKOWSKI Krzysztof | 3579 | forBET Runners | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
104 | SZYDŁOWSKA Małgosia | 3580 | forBET Runners | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
105 | WICHŁACZ Mikołaj | 3581 | forBET Runners | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
106 | IGNACIUK Jacek | 3582 | Hartownia Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
107 | JAŃCZYK Piotr | 3583 | Hartownia Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
108 | BIAŁEK Arleta | 3601 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
109 | BOMBOLEWSKI Cezary | 3602 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
110 | DOCHNIAK Piotr | 3603 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
111 | DYLEWSKI Mariusz | 3604 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
112 | KRAWCZYK Bartosz | 3617 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
113 | KULCZYŃSKI Piotr | 3618 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
114 | KUŚMIERCZYK Łukasz | 3619 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
115 | ŁUCZAK Radosław | 3620 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
116 | MAZIUK Maurycy | 3621 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
117 | MELLER Marek | 3622 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
118 | SUHAK Piotr | 3637 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
119 | WALILKO Wojciech | 3638 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
120 | WIEJACHA Sławomir | 3639 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
121 | WITECKI Kajetan | 3640 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
122 | WOJTYNOWSKI Oskar | 3642 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
123 | RADOŁA Marcin | 3656 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
124 | ROSA Arkadiusz | 3657 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
125 | GAŁAN Tomasz | 3660 | kojoty | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
126 | MURAWSKI Mateusz | 3681 | Węglojady | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
127 | OLEŚ Adrian | 3682 | Węglojady | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
128 | ADAMCZYK Anna | 3683 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
129 | BABAYAN Eryk | 3684 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
130 | HAMMER Marcelina | 3694 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
131 | KACZYCA Marek | 3696 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
132 | POCZĄTKO Łukasz | 3710 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
133 | POPOWSKI Krzysztof | 3711 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
134 | GRAJETA Mariusz | 3724 | AAM Running Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
135 | KUTYŁA Marek | 3725 | Credendo Vides | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
136 | REKSYN Malgorzata | 3726 | CrossElite | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
137 | TIEBLER Agnieszka | 3739 | Miraz Race Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
138 | FERDYNAND Mateusz | 3740 | Mr.Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
139 | FILIPIAK Krzysztof | 3741 | Mr.Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
140 | TUREK Amanda | 3742 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
141 | DZIUBIŃSKI Paweł | 3743 | Nutrend Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
142 | WÓJTOWICZ Dawid | 3756 | WATAHA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
143 | WYPYCH Zbigniew | 3757 | WATAHA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
144 | CZAPINSKA Kasia | 3758 | Żniwiarze | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
145 | GOS Mariusz | 3759 | Żniwiarze | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
146 | HOMAN Grzegorz | 3774 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
147 | MORA Karol | 3782 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
148 | OLSZAR Andrzej | 3785 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
149 | PAŁAC Julia | 3786 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
150 | PIOTROWIAK Rafał | 3788 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
151 | WODECKI Dawid | 3802 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
152 | WYLĘŻEK Mateusz | 3803 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
153 | MODERSKI Mateusz | 3814 | Essity | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
154 | CZYŻEWSKI Bartłomiej | 3835 | Nieprzygotowani | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
155 | SKOWROŃSKA Maja | 3836 | Nieprzygotowani | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
156 | NEJMAN Marcin | 3837 | Piękni i 2 bestie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
157 | DZIENISZEWSKI Gustaw | 3839 | Runmageddon Police Team Brzeg | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
158 | MACHERA Rafał | 3868 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
159 | MERK Mariusz | 3871 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
160 | KAJA Robert | 3929 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
161 | MOSUR Mirosław | 3942 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
162 | NIEŁACNY Łukasz | 3944 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
163 | KONDRACIUK Łukasz | 4026 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
164 | TROJANOWSKI Artur | 4051 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
165 | POLINCEUSZ Bartosz | 4257 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
166 | LANGOWSKI Marcin | 4332 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
167 | KUREK Łukasz | 4339 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
168 | JAROS Łukasz | 4341 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
169 | WAJDA Rafał | 4342 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
170 | ZDROWAK Mariusz | 4343 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
171 | SZULC Artur | 4344 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
172 | JABŁOŃSKI Tomasz | 4347 | Green Goblins Warszawa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
173 | WASILAK Grzegorz | 4348 | IARIS TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
174 | ZELISZCZAK Krystian | 4361 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
175 | BERNACKI Grzegorz | 3024 | Gladiators by RMF4RT | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
176 | PASUTO Grzegorz | 3006 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
177 | GAGON Denis | 3008 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
178 | KOLASIŃSKI Jakub | 3010 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
179 | GÓRKA Marcin | 3013 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
180 | MIZGALSKI Jacek | 3014 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
181 | SOBOCZYŃSKI Bartosz | 3022 | FURIA Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
182 | SZOPA Beniamin | 3023 | FURIA Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
183 | BOŚKA Patryk | 3025 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
184 | KARBOWSKI Sławomir | 3045 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
185 | ŚWIERSZCZ Paweł | 3029 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
186 | ZIMIŃSKI Paweł | 3030 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
187 | HANUSIAK Leszek | 3038 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
188 | OLECH Grzegorz | 3039 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
189 | LEBIODA Marcin | 3058 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
190 | OŚLIZŁO Marek | 3059 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
191 | SELIANIN Dmytro | 3060 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
192 | TKACZYK Michał | 3047 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
193 | KRAWIECKI Mateusz | 3054 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
194 | BLUSZCZ Dawid | 3055 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
195 | FILIP Bartosz | 3056 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
196 | MACHURA Marcin | 3061 | SPEC INSTAL RUN | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
197 | ŁĄTKA Robert | 3062 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
198 | KARCZEWSKI Grzegorz | 3063 | United Runners | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
199 | WOCHNIAK Michał | 3066 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
200 | JACIÓW Paweł | 3068 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
201 | PRZĄDKA Marcin | 3070 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
202 | JANUSZEWSKI Andrzej | 3079 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
203 | KNAPIK Zbigniew | 3081 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
204 | MAJOWSKI Michał | 3088 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | ||
205 | ZUBOWICZ Łukasz | 3103 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
206 | NIKIEL Dariusz | 3107 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
207 | ZAWILIŃSKI Mateusz | 3109 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
208 | SUCHY Tomasz | 3123 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
209 | MROCZKA Maciej | 3133 | KRUPS | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
210 | MUSIAŁ Krzysztof | 3136 | LOTAMS Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
211 | MOKWA Sebastian | 3139 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
212 | MIERZICKI Marcel | 3140 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
213 | CZUBASZEWSKI Kamil | 3142 | PZU Sport Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
214 | SIDORCZUK Rafał | 3143 | Siem City | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
215 | KRYSZTOFIAK Damian | 3148 | United Runners | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
216 | KORDIAK Rafał | 3149 | VENGA. Napier...amy! | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
217 | MOSTOWSKI Radosław | 3150 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
218 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 3151 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
219 | DENYSIUK Marek | 3152 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
220 | DROP Łukasz | 3153 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
221 | KAWALEC Oliwer | 3155 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
222 | FRYDRYCH Patryk | 3164 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
223 | LATOSI Adrian | 3167 | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
224 | MACHNIO Bartosz Jan | 3168 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
225 | MOCZKO Sebastian | 3170 | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
226 | OLEŚNIEWICZ Szymon | 3172 | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
227 | PIOTROWSKI Kamil | 3174 | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
228 | ZAJĄC Cezary | 3094 | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
229 | ZAWADKA Mariusz | 3184 | Elite Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | |||
230 | BERNACKA Katarzyna | 3195 | Gladiators by RMF4RT | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
231 | SZOSTEK Patrycja | 3206 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
232 | KURAN Halina | 3218 | WATAHA | Elite Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
233 | BRODA Mateusz | 3257 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
234 | BRODA Tomasz | 3258 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
235 | DOMBKOWSKA Gabriela | 3259 | Gladiators by RMF4RT | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
236 | GNOZA Karol | 3260 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
237 | PTAK Magda | 3261 | Gladiators by RMF4RT | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
238 | ŻYŁA Arkadiusz | 3262 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
239 | KOSZCZYC Rafał | 3263 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
240 | MAKLES Paweł | 3264 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
241 | KOWALCZYK Dominik | 3271 | Ood0op0Ob0oqOg | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
242 | MISZTELA Marcin | 3272 | Ood0op0Ob0oqOg | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
243 | FRĄCZEK Bartosz | 3273 | Pojechani | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
244 | GORZKOWSKI Tomasz | 3274 | Pojechani | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
245 | GREŃ Maria | 3275 | Pojechani | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
246 | HOŁYST Marcin | 3276 | Pojechani | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
247 | KASPRZYCKI Wojciech | 3277 | Pojechani | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
248 | PAPAZISIS Jerzy | 3278 | Pojechani | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
249 | ŚWIĘTEK Paweł | 3279 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
250 | BORECKI Tomasz | 3280 | simply the worst | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
251 | WAŻNY Mateusz | 3281 | Tuptajacy Zwierzyniec Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
252 | SURMA Szymon | 3282 | Unimogi | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
253 | KWIATKOWSKI Robert | 3283 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
254 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 3284 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
255 | PUCEK Rafał | 3288 | wkurw_team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
256 | BANASIAK Michał | 3289 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
257 | BAŃKA Bartłomiej | 3290 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
258 | BARTCZAK Andrzej | 3291 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
259 | BIEL Marta | 3292 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
260 | GÓRALCZYK Andrzej | 3301 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
261 | GRUBA Andrzej | 3302 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
262 | HAWEL Rafał | 3303 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
263 | JURKIEWICZ Krzysztof | 3304 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
264 | KANCELARZ Rafał | 3305 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
265 | KASCHE Denny | 3306 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
266 | KIERZYK Krzysztof | 3307 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
267 | KISIEL Jarosław | 3308 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
268 | KOSIBA Kornelia | 3309 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
269 | KOZIOŁ Krzysztof | 3312 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
270 | LEŚNICZAK Barbara | 3313 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
271 | LEWANDOWSKI Grzegorz | 3314 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
272 | SĄCZAWA Filip | 3321 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
273 | SERKIS Małgorzata | 3322 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
274 | ŚWIĘCICKI Patryk | 3323 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
275 | SZATKOWSKI Kamil | 3324 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
276 | ULICZKA Dariusz | 3326 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
277 | WAŃKOWICZ Adrian | 3327 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
278 | WAŻNY Łukasz | 3328 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
279 | WILK Anna | 3329 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
280 | WOJTEK Kamil | 3330 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
281 | BIELICH Adrian | 3331 | Alko Team Rybnik | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
282 | BERNADY Magdalena | 3334 | Charakterni Sports | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
283 | CZOSNYKA Joanna | 3341 | Charakternik Sports | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
284 | BUCZAK Łukasz | 3343 | Fit & More Rybnik | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
285 | JANOSZ Rafał | 3344 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
286 | MALISZEWSKA Agnieszka | 3345 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
287 | SZMYCIŃSKI Wojciech | 3346 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
288 | WILCZEK Lukasz | 3347 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
289 | DOBEK Marcin | 3349 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
290 | FUCHS Bartosz | 3350 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
291 | ŁYPIK Jakub | 3351 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
292 | CICHA Judyta | 3352 | Life4Fit | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
293 | BOROWSKA Justyna | 3356 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
294 | KONDRATÓW Filip | 3357 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
295 | PACHOTA Paweł | 3358 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
296 | ANIELSKA Anna | 3360 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
297 | ANIELSKI Michał | 3361 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
298 | ANIELSKI Sławomir | 3362 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
299 | GUZEK Maksymilian | 3369 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
300 | JĘDRZEJCZAK Arkadiusz | 3370 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
301 | KAMIŃSKI Bartosz | 3372 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
302 | KASPERCZYK Damian | 3373 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
303 | KOWALSKA Patrycja | 3375 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
304 | KUREK Karol | 3376 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
305 | LEŚ Rafał | 3377 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
306 | LEŚNIAK Natalia | 3378 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
307 | LIEBNER Patryk | 3379 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
308 | MAJCHERCZYK Łukasz | 3381 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
309 | MALCZEWSKI Tomasz | 3382 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
310 | PERONSKI Michal | 3389 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
311 | PRANTL Jiří | 3390 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
312 | ROSŁON Rafał | 3393 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
313 | SEŃ Agata | 3395 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
314 | STYBEL Filip | 3398 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
315 | SUSZANOWICZ Julia | 3399 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
316 | TYTOŃ Jakub | 3400 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
317 | VALÁŠEK Jaroslav | 3401 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
318 | ŻOŁNACZ Radek | 3408 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
319 | DELHOME Cyrille | 3409 | Baguette | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
320 | ROURE Benjamin | 3410 | Baguette | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
321 | MIĘKINA Edyta | 3411 | Charakterni Sports | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
322 | STASZCZYK Bartłomiej | 3412 | Charakterni Sports | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
323 | CZERNIAKIEWICZ Anna | 3415 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
324 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 3416 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
325 | KRUGLAK Anna | 3417 | Hell's heaven szczecin | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
326 | PIĘTKA Grzegorz | 3418 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
327 | KOSTUCHA Damian | 3419 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
328 | BĘTLEWSKI Adam | 3420 | J.K.N.W. | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
329 | DOMAGALSKI Artur | 3421 | Latające walenie śmierci | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
330 | SEKUŁA Katarzyna | 3428 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
331 | KALNIUK Tomasz | 3429 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
332 | ŁĄCKA Agata | 3430 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
333 | AMBROŻY Arkadiusz | 3431 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
334 | JAGLIŃSKI Rafał | 3432 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
335 | CZAPLA Mariola | 3433 | Studio GTS KATOWICE | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
336 | HANKUS Tomasz | 3434 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
337 | WITEK Tobiasz | 3435 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
338 | OGORZELEC Katarzyna | 3437 | TABREW | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
338 | SIMONI-KRAMARZ Alicja | 3438 | TABREW | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
340 | DUDA Wojciech | 3439 | Team Du Fromage | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
341 | FAGES Emmanuel | 3440 | Team Du Fromage | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
342 | SUS Michał | 3445 | Twardzi jak SKAŁA | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
343 | JACHIMOWICZ Jarosław | 3446 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
343 | SMAGACZ Renata | 3447 | UNIT37 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
345 | DWORAK Mateusz | 3448 | Wieluńskie Lwy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
346 | MIELCZAREK Leszek | 3449 | Wieluńskie Lwy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
347 | URBANIAK Paweł | 3450 | Wieluńskie Lwy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
348 | BOSZCZAK Aleksandra | 3451 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
349 | BRZEZIŃSKI Piotr | 3452 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
350 | CZAJKA Kornelia | 3453 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
351 | CZAJKOWSKI Kamil | 3454 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
352 | DZIURLEJA Mateusz | 3456 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
353 | FIGÓRSKI Paweł | 3457 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
354 | GŁUSZAK Piotr | 3459 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
355 | KOKOT Joanna | 3467 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
356 | KRZYŻAK Tomasz | 3469 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
357 | LANGE Hanna | 3470 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
358 | MACEK Marcin | 3471 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
359 | MACHULEC Sebastian | 3472 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
360 | MARSZAŁEK Eryk | 3474 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
361 | MRÓZ Dawid | 3476 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
362 | MRÓZ Waldemar | 3477 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
363 | MRÓZ Zbigniew | 3478 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
364 | NOWICKI Maciej | 3479 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
365 | PACEK Kuba | 3480 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
366 | TWOREK Przemysław | 3487 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
367 | ZUBER Arkadiusz | 3489 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
368 | ANDRZEJEWSKA Monika | 3490 | Beye Kohane | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
369 | ANDRZEJEWSKI Kamil | 3491 | Beye Kohane | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
370 | SASINOWSKI Krzysztof | 3492 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
371 | DENDRA Beata | 3493 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
372 | DENDRA Marcin | 3494 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
373 | DRABIŃSKI Jacek | 3495 | HARPAGAN BEAST | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
374 | KRAWCZYK Joanna | 3496 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
375 | REDEK Damian | 3498 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
376 | KOZAK Bartosz | 3499 | KOZAK | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
377 | KOZAK Ewa | 3500 | KOZAK | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
378 | JAS Artur | 3507 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
379 | JAS Mariusz | 3508 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
380 | PIONTEK Krzysztof | 3509 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
381 | GÓRSKI Tomasz | 3510 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
382 | TUZ Bartosz | 3511 | Team Spirit Nowa Sól | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
383 | BŁASZKIEWICZ Krzysztof | 3512 | ULANE PATUSY | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
384 | BŁASZKIEWICZ Marta | 3513 | ULANE PATUSY | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
385 | PILLER Adrian | 3514 | ULANE PATUSY | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
386 | SPANDEL Katarzyna | 3515 | ULANE PATUSY | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
387 | RATAJSZCZAK Dominik | 3516 | United Runners | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
388 | DYDERSKI Sebastian | 3526 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
389 | GÓRSKI Bartłomiej | 3528 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
390 | GROS Dawid | 3530 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
391 | HORA Weronika | 3531 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
392 | HYLLA Mateusz | 3532 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
393 | KAMIENIECKI Tristan | 3533 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
394 | KEMPSKA Marta | 3534 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
395 | KEMPSKI Paweł | 3535 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
396 | KŁOS Cezary | 3536 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
397 | KOMISARCZYK Krzysiek | 3537 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
398 | KOWALIK Karol | 3538 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
399 | KRĘCICHWOST Marcel | 3539 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
400 | RUDOLF Arkadiusz | 3547 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
401 | RYBARKIEWICZ Mateusz | 3548 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
402 | ŚLIWIŃSKI Marcin | 3549 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
403 | STACHYRA Grzegorz | 3552 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
404 | STEC Łukasz | 3553 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
405 | SYKUŁA Maciej | 3554 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
406 | SZELĄG Sebastian | 3555 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
407 | SZUMILAS Maciej | 3556 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
408 | WARDZAŁA Jakub | 3558 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
409 | WILUSZ Aleksander | 3559 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
410 | GABRYLUK Łukasz | 3567 | Brochów Bronx Beach | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
411 | KLICH Tomasz | 3568 | Brochów Bronx Beach | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
412 | MALEC Karol | 3569 | Brochów Bronx Beach | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
413 | MICHALSKI Mateusz | 3570 | Byle Przeżyć Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
414 | ŚPIEWOK Paweł | 3571 | Byle Przeżyć Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
414 | SZCZUKA Martyna | 3572 | Byle Przeżyć Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
416 | WAZ Mateusz | 3573 | Byle Przeżyć Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
417 | PIŁAT Renata | 3574 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
418 | DZIURLA-NOWAK Patryk | 3575 | forBET Runners | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
419 | MALUSIAK Marcin | 3577 | forBET Runners | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
420 | MYSZKIEWICZ Marta | 3578 | forBET Runners | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
421 | KACPRZAK Marcin | 3584 | Hartownia Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
422 | NUCKOWSKI Miłosz | 3585 | JuMiFIT | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
422 | POCHYLSKA Justyna | 3586 | JuMiFIT | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
424 | PUCIŁOWSKI Sławomir | 3587 | Leżaki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
425 | WARZECHA Rafał | 3588 | Leżaki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
426 | OSIK Grzegorz | 3590 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
427 | LUDWICZAK Krzysztof | 3591 | Sportowa Banda | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
428 | ZAGUBIEŃ Ania | 3592 | Sportowa Banda | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
429 | MACHOWSKI Marek | 3594 | STALMACH TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
430 | PYTA Grzegorz | 3595 | STALMACH TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
431 | FRANKOWSKI Damian | 3605 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
432 | FRANKOWSKI Janusz | 3606 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
433 | FRANKOWSKI Mateusz | 3607 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
434 | GŁAZ Marek | 3608 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
435 | GÓRA Łukasz | 3610 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
436 | JAŚKOWIAK Daniel | 3612 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
437 | KOGUT Dawid | 3613 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
438 | KORNACKA Agnieszka | 3614 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
439 | KOWALSKA Krystyna | 3615 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
440 | KOZŁOWSKI Piotr | 3616 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
441 | MOŚ Bartosz | 3623 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
442 | OLEARNIK Wojciech | 3625 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
443 | OLSZEWSKI Piotr | 3626 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
444 | PAŁKA Adam | 3627 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
445 | PASIOWIEC Krzysztof | 3628 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
446 | POGODA Filip | 3629 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
447 | PTASIŃSKI Piotr | 3630 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
448 | RACKI Tomasz | 3631 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
449 | RYGALSKI Robert | 3632 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
450 | SIENIAWSKA-NOWAK Magdalena | 3633 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
451 | SIEROCKI Krystian | 3634 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
452 | SMEKALOVA Maryna | 3635 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
453 | STĘPIEŃ Magdalena | 3636 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
454 | GOLANOWSKI Dawid | 3649 | FIFA TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
455 | GOLANOWSKI Remigiusz | 3650 | FIFA TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
456 | IWAŃSKI Kacper | 3651 | FIFA TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
457 | ZABUSKI Bartosz | 3643 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
458 | WALCZAK Klemens | 3644 | Aktywni Kamieńsk | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
459 | RUDY Przemysław | 3645 | Befit24team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
460 | BARAN Dawid | 3646 | Błyskawiczne ręce | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
461 | WIŚNIEWSKI Konrad | 3647 | Błyskawiczne ręce | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
462 | CEMPEL Michał | 3648 | FIFA TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
463 | MATEJA Grzegorz | 3661 | kojoty | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
464 | MICHALAK Daniel | 3662 | kojoty | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
465 | ZAJĄC Magdalena | 3663 | kojoty | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
466 | ZAJĄC Paweł | 3664 | kojoty | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
467 | KORYCIAK Daniel | 3665 | Laserowe Biedronki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
468 | SKRZYNECKA Katarzyna | 3668 | Laserowe Biedronki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
469 | ŁABUDA Marcin | 3679 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
470 | WAŚCIŃSKI Krzysztof | 3680 | Stan Przedzawałowy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
471 | GRYSZKIEWICZ Sławomir | 3669 | Madman's | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
472 | KOŁODZIEJSKI Bogumił | 3670 | Madman's | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
473 | BALAWENDER Adam | 3685 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
474 | BOBYK Paweł | 3686 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
475 | GRABARCZYK Marta | 3677 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
476 | BOREK Paulina | 3678 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
477 | CIERNIAK Agata | 3689 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
478 | CZEREPAK Grzesiek | 3690 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
479 | KARCZYŃSKI Tomasz | 3698 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
480 | KISIELEWSKI Rafal | 3699 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
481 | KOWALCZYK Piotr | 3700 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
482 | KOWALEWSKI Remigiusz | 3701 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
483 | MATKOWSKA Martyna | 3705 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
484 | RYBARSKI Przemysław | 3713 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
485 | STAŚKIEWICZ Bartłomiej | 3714 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
486 | ŚWIDER Ewa | 3715 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
487 | ŚWIDERSKI Arkadiusz | 3716 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
488 | TROJAN Roman | 3717 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
489 | TURCZYK Krzysztof | 3718 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
490 | WĘŻYK Kinga | 3719 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
491 | WIERZBICKI Adam | 3720 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
492 | WÓJTOWICZ Patryk | 3721 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
493 | ZAŁUSKI Paweł | 3722 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
494 | POPCZYŃSKI Krystian | 3730 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
495 | SŁODKOWSKI Marek | 3731 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
496 | BATURA Adrian | 3732 | Hicron Hardcore Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
497 | WODECKI Tomasz | 3733 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
498 | MARKUSIK Tomasz | 3738 | Miraz Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
499 | SZWEDER Aleksander | 3744 | Nutrend Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
500 | JAKUBOWSKI Mariusz | 3745 | Pogotowie Medicover | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
501 | PIETRZYKOWSKI Tomasz | 3746 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
502 | ZDUŃSKI Jarosław | 3747 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
503 | SARBINOWSKI Paweł | 3748 | SARBIN TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
504 | GÓRSKI Łukasz | 3755 | WATAHA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
505 | BĄKOWSKI Romuald | 3760 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
506 | BARAN Grzegorz | 3761 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
507 | CZYSZCZOŃ Dominik | 3764 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
508 | DRABCZYK Artur | 3765 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
509 | GÓRECKI Krzysztof | 3771 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
510 | KOPECKÝ Jakub | 3775 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
511 | ŁOWICKI Gabriel | 3778 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
512 | ŁOWICKI Julian | 3779 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
513 | METELSKA Justyna | 3780 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
514 | METELSKA Paulina | 3781 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
515 | NOWAK Kornela | 3783 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
516 | OLĘDZKI Marcin | 3784 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
517 | PIOTROWSKI Grzegorz | 3789 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
518 | PLUTA Mateusz | 3790 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
519 | PUCHALSKI Grzegorz | 3791 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
520 | RATAJCZAK Grzegorz | 3792 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
521 | RATAJCZAK Rafał | 3793 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
522 | SŁOWIK Marcin | 3797 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
523 | SŁOWIKOWSKI Tomasz | 3798 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
524 | SOLIŃSKI Maciej | 3800 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
525 | ZDUŃCZYK Sylwia | 3806 | Biosfera | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
526 | STACHURSKA Marta | 3809 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
527 | CEBULLA Mateusz | 3826 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
528 | SZCZEPANIEC Lukasz | 3834 | Medserv Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
529 | PRZYSTAJKO Sylwia | 3840 | Runmageddon Police Team Brzeg | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
530 | FOKT Rafał | 3850 | Warsztat Formy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
531 | SIDORKO Tomasz | 3851 | Zeelandia Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
532 | CIKACZ Łukasz | 3857 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
533 | DEPTUŁA Sandra | 3859 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
534 | KULIK Maciej | 3866 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
535 | KALBRUN Mirosław | 3862 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
536 | RYK Rafał | 3875 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
537 | TRELA Krzysztof | 3877 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
538 | TRELA Lukasz | 3878 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
539 | WALCZYK Adam | 3879 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
540 | KAMYCZEK Adam | 3889 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
541 | BLIZNA Rafał | 3913 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
542 | CICHOCKI Tomasz | 3919 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
543 | GROCHOWICZ Robert | 3923 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
544 | LUBIŃSKI Piotr | 3938 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
545 | PAWLUS Tomasz | 3946 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
546 | POKORSKI Rafał | 3951 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
547 | ROSZAK Piotr | 3952 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
548 | WASIEWICZ Michał | 3962 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
549 | WIELGOSIŃSKI Przemysław | 3963 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
550 | WLAZŁOWSKI Rafał | 3964 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
551 | CHANDRYSIAK Maciej | 3975 | GANG MACIEJA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
552 | WAWRZYNIAK Monika | 3982 | GANG MACIEJA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
553 | KUŚ Tomek | 4005 | RUN MAD REGION | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
554 | JUSZKIEWICZ Dominik | 3219 | Elite Mężczyzn | 08:10 | 00:00:00 | |||
555 | ADAMCZAK Łukasz | 4135 | Pędzące Banany | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
556 | ADAMCZAK Tomasz | 4136 | Pędzące Banany | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
557 | WŁOCHYŃSKI Mikołaj | 4204 | Droga Do Ultra | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
558 | SKLEPOWICZ Jacek | 4262 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
559 | ZAJKOWSKI Piotr | 4357 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
560 | SUCHALEWSKI Mateusz | 3832 | I z Duchem Twoim | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
561 | WIŚNIEWSKA Justyna | 3833 | I z Duchem Twoim | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
562 | ZUBER Sebastian | 3883 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
563 | KALISZ Andrzej | 3863 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
564 | JURECZKO Artur | 3861 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
565 | BRODA Wojciech | 3855 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
566 | PIGUŁA Rafał | 3808 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
567 | ZARZYCKI Konrad | 3752 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
568 | SUCHOCKA Monika | 3749 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
569 | ZARZYCKA Magdalena | 3751 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
570 | ŚWIĘTEK Agnieszka | 3750 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
571 | PIGUŁA Daria | 3807 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
572 | BURDA Piotr | 3815 | EXCEL MASTERS | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
573 | RASIEWICZ Łukasz | 3816 | EXCEL MASTERS | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
574 | WRÓBEL Sebastian | 4045 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
575 | WICHEREK Mateusz | 4353 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
576 | CICHOSZ Maciej | 4333 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
577 | PAWLAK Daniel | 4352 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
578 | KASZKOWIAK Patryk | 3843 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
579 | STANIEK Jan | 3956 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
580 | DUDEK Marek | 3691 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
581 | WAŁACHOWSKI Kacper | 3961 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
582 | KOZLOWSKI Dawid | 3138 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:20 | 00:00:00 | ||
583 | ZAPAŚNIK Milosz | 3965 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
584 | KRAWCZYK Katarzyna | 3933 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
585 | KUKUŚ Rafał | 3907 | WATAHA | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
586 | POPIELA-KUKUŚ Katarzyna | 3908 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
587 | FEDEROWICZ Grzegorz | 4017 | WATAHA | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
588 | KLUK Katarzyna | 4354 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
589 | ZAWISTOWSKI Jakub | 3593 | RUNMAGEDDON | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
590 | MIELCARZ Tomasz | 4049 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
591 | MROWIEC Miriam | 3872 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
592 | ABRAHAMCZYK Paweł | 3852 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
593 | SOKÓŁ Michał | 3799 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
594 | PĄZIK Sebastian | 3787 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
595 | SZAŁATA Piotr | 4050 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
596 | KURCEWICZ Paweł | 4167 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
597 | MATUSZAK Marcin | 3706 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
598 | KUCZKA Maciej | 3702 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
599 | ŁĘPICKI Dariusz | 3703 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
600 | RAKOWSKI Arkadiusz | 3712 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
601 | POHLAND Paweł | 3950 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
602 | PALION Marcin | 3986 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
603 | PALION Magdalena | 3985 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
604 | KWIATKOWSKI Mateusz | 3867 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
605 | SAJKO Piotr | 3954 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
606 | KĘSEK Marcin | 4025 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
607 | LESNIAK Michal | 3936 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
608 | NIEWIADA Marek | 3945 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
609 | PIĘTA Łukasz | 4073 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
610 | BIELECKA Magdalena | 3838 | Runmageddon Police Team Brzeg | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
611 | ROMAN Michał | 3841 | Runmageddon Police Team Brzeg | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
612 | JARAWKA Natalia | 4092 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
613 | KUPCZYK Krzysztof | 4099 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
614 | SZASTOK Rafal | 4119 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
615 | JAREMCZUK Michał | 4093 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
616 | KRAWCZYK Mateusz | 3865 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
617 | CERANOWSKI Radosław | 3856 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
618 | STARK Patryk | 3876 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
619 | GASZYN Natalia | 3860 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
620 | CIEPIELA Małgorzata | 4345 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
621 | KOZERA Łukasz | 3777 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
622 | UGORSKI Przemek | 3801 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
623 | GUTOWSKI Tomasz | 3909 | ZAWODNICY | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
624 | KOLLAR Małgorzata | 4001 | R&G | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
625 | BILEWICZ Michał | 4157 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
626 | BUJNOWSKI Kamil | 4158 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
627 | DROST Rafał | 4000 | R&G | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
628 | DOMIŃSKI Henryk | 3845 | Street workout Brzeg | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
629 | CULIC Michał | 3844 | Street workout Brzeg | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
630 | ULEWSKI Maciej | 4043 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
631 | WOJCIECHOWSKI Maciej | 4044 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
632 | STANKIEWICZ Karolina | 3827 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
633 | KAROLEWICZ Aleksandra | 3847 | Street workout Brzeg | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
634 | FRĄCZYK Jędrzej | 3768 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
635 | KAROLEWICZ Anna | 3848 | Street workout Brzeg | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
636 | LISTOWSKI Kamil | 3849 | Street workout Brzeg | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
637 | PYSZNY Patryk | 4015 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
638 | KORNAS Szymon | 4014 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
639 | GARCIA MATIAS Daria | 3893 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
640 | BANKIEWICZ Szymon | 3912 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
641 | TRUBIŁOWICZ Mateusz | 4052 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
642 | JAKÓBCZAK Karolina | 3842 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
643 | MUSIELSKI Sebastian | 4171 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
644 | STAROSZYŃSKI Dawid | 4187 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
645 | JASZCZYNSKI Łukasz | 4007 | Skurczebyki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
646 | SYK Wojciech | 4008 | Skurczebyki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
647 | BĄK Przemyslaw | 4153 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
648 | ŹRAŁKO Estera | 3882 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
649 | WOŹNIAK Konrad | 3881 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
650 | MARZEC Tomasz | 3869 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
651 | BRAMBOR Michał | 4019 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
652 | SŁOWIK Adrian | 4037 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
653 | GRAJEK Ivo | 4161 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
654 | TOMSIA Wojciech | 4042 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
655 | CYMERMAN Tomasz | 3763 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
656 | PROPST Jakub | 4178 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
657 | PITUCH Krystian | 3949 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
658 | SERKIS Bartosz | 3955 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
659 | MALARCZYK Katarzyna | 3911 | Zrodzeni z Błota | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
660 | LIPIEŃ Aleksandra | 3910 | Zrodzeni z Błota | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
661 | MATEJCZYK Artur | 4069 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
662 | ROMAŃCZUK Tomasz | 4070 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
663 | JÓŹWICKI Karol | 4068 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
664 | MAZUR Przemysław | 4030 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
665 | PIETRUSZKA Grzegorz | 4177 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
666 | PIĄTEK Przemysław | 3987 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
667 | STELMASZCZUK Mateusz | 4117 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
668 | MOSTOWIK-WLACH Joanna | 3821 | GirlsPower Kraków | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
669 | ADAMCZYK Zuzanna | 3819 | GirlsPower Kraków | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
670 | ŁOPATOWSKA Monika | 3820 | GirlsPower Kraków | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
671 | ADAMCZYK Aleksandra | 3817 | GirlsPower Kraków | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
671 | NECEL Dorota | 3824 | GirlsPower Kraków | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
673 | MROCZKOWSKA Monika | 3822 | GirlsPower Kraków | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
674 | MISIAK Wiesław | 3805 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
675 | PIEŁA Szymon | 4075 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
676 | CYGANEK Agnieszka | 4356 | Befit24team | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
677 | MROCZKOWSKI Piotr | 3823 | GirlsPower Kraków | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
678 | PROSZAK Sebastian | 4179 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
679 | CZECHOWSKI Konrad | 4223 | WATAHA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
680 | ADAMCZYK Aneta | 3818 | GirlsPower Kraków | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
681 | ORENCZAK Aleksandra | 3825 | GirlsPower Kraków | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
682 | WYSZATYCKA Żaneta | 3676 | PKT G | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
683 | NOWAK Robert | 3675 | PKT G | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
684 | CHRZANOWSKA Agnieszka | 3672 | PKT G | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
685 | GRANAS Bożena | 3673 | PKT G | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
686 | WALCZYŃSKI Michał | 3887 | Droga krzyżowa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
687 | JEZIOR Wojciech | 3885 | Droga krzyżowa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
688 | KRAWCZYK Marcin | 3886 | Droga krzyżowa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
689 | WIŚNIEWSKI Jakub | 3888 | Droga krzyżowa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
690 | SZYMAŃSKI Adrian | 4192 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
691 | NOWAK Agnieszka | 3674 | PKT G | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
692 | IWANOWSKI Kamil | 4023 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
693 | CZARNOTA Grzegorz | 4020 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
694 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 4016 | United Runners | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
695 | CHLEBOWSKI Ryszard | 4159 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
696 | PIETROWSKI Karol | 4321 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
697 | KUŚNIERSKI Andrzej | 3970 | Crosstrening Racibórz | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
698 | GĄGOROWSKI Michał | 3922 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
699 | LENDZION Paweł | 3935 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
700 | TKACZ Szymon | 4041 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
701 | KOPER Mariusz | 3864 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
702 | LEONARSKI Sebastian | 4078 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
703 | BRACHMAŃSKI Sebastian | 4087 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
704 | MŁYNARCZAK Karolina | 4340 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
705 | FIKUS Anna | 3767 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
706 | KORENKIEWICZ Anna | 3776 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
707 | PIĄTEK Łukasz | 4034 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
708 | CERAJEWSKA Hanna | 3918 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
709 | MAJEWSKA Nicola | 3940 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
710 | GÓRECKI Jakub | 4090 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
711 | BENDEL Michał | 4086 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
712 | KUBIŃSKI Jakub | 4048 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
713 | HNYTKO Michał | 4163 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
714 | TRĘDA Cezary | 4056 | Janusze Błotnych Biegów | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
715 | OBUDZIŃSKI Marcin | 3811 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
716 | ZADROŻNA Olga | 3812 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
717 | ZADROŻNY Krzysztof | 3813 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
718 | OBUDZIŃSKA Monika | 3810 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
719 | MŁYNARCZAK Jakub | 4106 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
720 | KOWALCZYK Dorian | 4096 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
721 | RETKIEWICZ Mirosław | 4116 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
722 | GRZEBUŁA Sławomir | 4091 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
723 | WINIARSKI Robert | 3880 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
724 | WAŚNIOWSKI Artur | 4194 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
725 | MARKER-REJMONIAK Izabela | 4012 | Stare Rube Baby | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
726 | RZESZUTEK Paweł | 4013 | Stare Rube Baby | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
727 | KOPCIUCH Anna | 4011 | Stare Rube Baby | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
728 | JÓZEFOWSKA Klaudia | 4010 | Stare Rube Baby | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
729 | NOGAL Mariusz | 4109 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
730 | NOGAL Sebastian | 4110 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
731 | DANIEL Monika | 4067 | Ninja Squad Lublin | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
732 | GAJEWICZ Adam | 4021 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
733 | STACHOWSKA Małgorzata | 4038 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
734 | OLDENBURG Tim | 4032 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
735 | MADEJ Maciej | 4247 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
736 | MYSIAK Wojciech | 3996 | MPW | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
737 | DAŃKÓW Marek | 3994 | MPW | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
738 | GRZESIAK Paweł | 3995 | MPW | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
739 | PIEKŁOWSKI Mariusz | 3997 | MPW | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
740 | RZEPNICKI Dominik | 3796 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
741 | REBELKA Joanna | 3794 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
742 | OZARCZUK Rafał | 4175 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
743 | ELLMANN Filip | 3766 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
744 | REBELKA Małgorzata | 3795 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
745 | NALEWAJCZYK Anna | 3892 | DZIK KOMANDO | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
746 | ŠVADLÁK Petr | 4190 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
747 | SYCHOWSKI Dawid | 4191 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
748 | LATUSEK Wioletta | 3884 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
749 | PAWEŁCZAK Damian | 4176 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
750 | WÓJCIK Mateusz | 4216 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
751 | FRĄTCZAK Paulina | 3890 | DZIK KOMANDO | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
752 | MAŁYS Mateusz | 3891 | DZIK KOMANDO | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
753 | NAKONIECZNY Michał | 4108 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
754 | WOJDYGOWSKI Michał | 4122 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
755 | ŚWIĄTKOWSKI Dominik | 3958 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
756 | ŚWIĄTKOWSKA Joanna | 3957 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
757 | ŁUKASIK Łukasz | 3939 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
758 | MOŚCICKA Julita | 3941 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
759 | MRÓZ Sebastian | 3624 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
760 | KAMIŃSKI Tomasz | 4165 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
761 | GIERMEK Michał | 3770 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
762 | GIERMEK Anna | 3769 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
763 | BACHUL Tomasz | 4125 | Attiq | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
764 | KULKA Marcin | 4126 | Attiq | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
765 | MACIASZEK Tomasz | 4127 | Attiq | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
766 | SKOKOWSKA Anna | 4074 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
766 | FILAS Rafał | 4062 | Locha i warchlaki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
768 | MAZGAJ Konrad | 4105 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
769 | KOZŁOWSKI Paweł | 4028 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
770 | BIGA Małgorzata | 3984 | GT Alizka Team :) | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
771 | KOZŁOWSKI Grzegorz | 4027 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
772 | ŚLESIŃSKI Kamil | 4201 | Bielany Run&Die | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
773 | DURAJ Wojciech | 3898 | Tirado da lei | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
774 | SALATA-PAŁKA Daria | 3900 | Tirado da lei | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
775 | RABURSKI Adrian | 3899 | Tirado da lei | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
776 | STASZKOWIAN Maciej | 4189 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
777 | KIJAK Damian | 4166 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
778 | JEZIORSKI Marcin | 4290 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
779 | ROBERT FELCZAK Robert | 3968 | Brygada RR | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
780 | KRÓL Przemysław | 4143 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
781 | TYCZYŃSKA Milena | 4148 | What did you did | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
782 | GRZEGORZEWICZ Magdalena | 4149 | What did you did | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
783 | KOTALA Sebastian | 3969 | Brygada RR | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
784 | RATAJCZAK Agata | 4036 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
785 | KUCZBORSKI Jacek | 4029 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
786 | MŁYNARCZYK Piotr | 4107 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
787 | PIOTROWSKI Łukasz | 4112 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
788 | KAMIŃSKI Damian | 4239 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
789 | BEDNARSKI Kacper | 4227 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
790 | MISZKIEWICZ Paweł | 4168 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
791 | FIGAS Jarosław | 4160 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
792 | KAPUŚCIARZ Jakub | 4217 | Smokasyny | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
793 | STOPIAK Rafał | 4218 | Smokasyny | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
794 | BANAŚ Krzysztof | 4226 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
795 | KRZEMIEŃ Sławomir | 3993 | KRATOS TRZEBNICA | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
796 | SOJKA Krzysztof | 4183 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
797 | BRODZIAK Andrzej | 4228 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
798 | PĘCHERZ Izabela | 3992 | Kluchy_RGB | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
798 | MINTA Amadeusz | 3991 | Kluchy_RGB | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
800 | LITWINOWICZ Barbara | 3990 | Kluchy_RGB | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
801 | KOSTUR Serhii | 3989 | Kluchy_RGB | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
802 | JANOWICZ Robert | 4210 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
803 | SZATKOWSKI Mieczyslaw | 4213 | KRA Karlino | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
803 | JANOWICZ Małgorzata | 4209 | KRA Karlino | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
805 | MATWIEJCZUK-LEKSIŃSKA Krzysztofa | 4211 | KRA Karlino | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
806 | ANDRUSZKO Tomasz | 4208 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
807 | SZATKOWSKA Agnieszka | 4212 | KRA Karlino | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
808 | DROST Szymon | 4079 | Wariaty z KOŚCIANA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
809 | FRĄCKOWIAK Tymoteusz | 4080 | Wariaty z KOŚCIANA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
810 | WRZOSEK Karol | 4083 | Wariaty z KOŚCIANA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
811 | GŁAZ Jacek | 4205 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
812 | CHODOROWSKI Paweł | 4138 | RUN CARTEL | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
813 | NOGALSKI Dominik | 4140 | RUN CARTEL | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
814 | UŁASOWICZ Adrian | 4346 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
815 | BORCZ Fabian | 4359 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
816 | NOWAK Marcin | 4338 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
817 | KARCZEWSKA Patrycja | 4024 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
818 | MOSTKOWSKA Sylwia | 4031 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
819 | OLĘDZKI Rafał | 4065 | Nicetech | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
820 | HARWACKI Jacek | 4063 | Nicetech | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
821 | TYSZEWSKI Lukasz | 4066 | Nicetech | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
822 | OLĘDZKA Joanna | 4064 | Nicetech | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
823 | FRYDRYCH Andrzej | 4230 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
824 | WIECZOREK Monika | 4197 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
825 | BURSKI Piotr | 3896 | Tirado da lei | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
826 | DURAJ Katarzyna | 3897 | Tirado da lei | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
827 | BUCHOWSKI Andrzej | 4288 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
828 | MIKOŁAJCZAK Arkadiusz | 4297 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
829 | KUCHNO Tadeusz | 4362 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
830 | KAŚNIEWSKI Łukasz | 4241 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
831 | WOŁOWSKI Kacper | 4268 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
832 | KUŚ Paweł | 4004 | RUN MAD REGION | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
833 | KIEŚ Michał | 4003 | RUN MAD REGION | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
834 | AUGUSTYNIOK Jan | 4002 | RUN MAD REGION | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
835 | RATAJ Michał | 4006 | RUN MAD REGION | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
836 | MURAT Krzysztof | 4169 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
837 | NAWOROL Aleksandra | 4172 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
838 | MATYSZKIEWICZ Agnieszka | 3971 | Flying Runners | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
839 | HALSZKA Tobiasz | 4233 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
840 | DZIERŻĘGA Łukasz | 4229 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
841 | ZALEWSKI Sebastian | 4312 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
842 | GRZEJDZIAK Tomasz | 4364 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
843 | STAŃKOWSKI Dariusz | 3981 | GANG MACIEJA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
844 | MACIOCHA Wojciech | 4337 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
845 | GRUCELA Beata | 4022 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
846 | MARKOWSKI Robert | 4251 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
847 | NOWACZYK Patryk | 4256 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
848 | PRZESTRZELSKI Karol | 4258 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
849 | KACZMARCZYK Darek | 3973 | FURIA Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
850 | ŻUCHOWSKA Aleksandra | 3972 | Flying Runners | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
851 | ŻUCHOWSKI Maciej | 4360 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
852 | CZEKALA Tomasz | 4200 | Bielany Run&Die | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
853 | NALEPKA Piotr | 4131 | Charakterni Sports | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
854 | OTFINOWSKA Magdalena | 4132 | Charakterni Sports | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
855 | KUBOŃ Dawid | 4295 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
856 | SOBIK Patryk | 4182 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
857 | SOSNA Michał | 4184 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
858 | PEKSA Hubert | 4299 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
859 | JARZYCKI Michał | 4146 | Świry w akcji | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
860 | GÓRNICZ Marcin | 4057 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
861 | PRUŚ Maciej | 4061 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
862 | PANDEW Julian | 4060 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
863 | JARZYCKI Mateusz | 4145 | Świry w akcji | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
864 | HANISZEWSKI Błażej | 4144 | Świry w akcji | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
865 | ANDRULEWICZ Urszula | 4084 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
866 | KARŁOWICZ Ewelina | 4094 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
867 | KUCAL Piotr | 4358 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
868 | MACHYNIA Kamil | 4059 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
869 | SOŁTYSIK Oskar | 3551 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
870 | KACZMAREK Bartosz | 4137 | Pędzące Banany | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
871 | TOMAŚ Mariusz | 4120 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
872 | KACZMAREK Arkadiusz | 4238 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
873 | PALUCH Wojciech | 4072 | Przecinaki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
873 | HARASIMOWICZ Kamil | 4071 | Przecinaki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
875 | WARDENGA Michalina | 4077 | Squad OpaU | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
876 | RAK Sebastian | 4076 | Squad OpaU | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
877 | WÓJCICKI Kamil | 4310 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
878 | ŚWIĘCICKI Mateusz | 3959 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
879 | BOŻEK Dominika | 3915 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
880 | CHWALISZ Anna | 3976 | GANG MACIEJA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
880 | BOBKO Małgorzata | 3974 | GANG MACIEJA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
882 | WOŹNIAK Elżbieta | 3983 | GANG MACIEJA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
883 | JURCZAK Sylwia | 3998 | Przyjaciele i 3A | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
884 | ZŁOTEK Patryk | 3966 | 3A i przyjaciele | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
885 | ZIELONKA Patryk | 3999 | Przyjaciele i 3A | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
886 | RYTKA Martyna | 4355 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
887 | JASKULSKI Konrad | 3928 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
888 | KOCHANEK Mateusz | 3930 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
889 | KUHNERT Katarzyna | 3934 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
890 | JAŁOWY Michał | 3925 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
891 | DATA Paweł | 3920 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
892 | JABŁOŃSKA Agnieszka | 3977 | GANG MACIEJA | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
893 | NYCZ Michał | 3980 | GANG MACIEJA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
894 | NYCZ Kamil | 3979 | GANG MACIEJA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
895 | HILDEBRAŃSKI Wojciech | 4235 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
896 | STOCKI Paweł | 4263 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
897 | ZRALKA Barbara | 4199 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
898 | SEDLACZEK Edward | 4133 | Happy squad | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
899 | SEDLACZEK Krzysztof | 4134 | Happy squad | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
900 | SKOREK Paweł | 4181 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
901 | SOSNECKA Aleksandra | 4185 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
902 | WEPA Mateusz | 4196 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
903 | WĄTOR Dominik | 4325 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
904 | WĄTOR Adrian | 4324 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
905 | BIEDALAK Krzysztof | 4018 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
906 | KICKA Marcin | 4292 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
907 | ŠANA Radek | 4302 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
908 | BEDNÁŘ Richard | 4287 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
909 | VÁVRA Rudolf | 4309 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
910 | PAWLAK Kamil | 4298 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
911 | KARPIEL Amadeusz | 4291 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
912 | ANTKIEWICZ Marek | 4286 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
913 | GRZYBEK Bartosz | 4232 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
914 | SOWA Krzysztof | 4307 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
915 | HOTAŁA Marta | 4335 | Marta i Jarek | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
916 | HOTAŁA Jarosław | 4334 | Marta i Jarek | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
917 | BIELSKI Tomasz | 4336 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
918 | BIELSKA Anna | 4156 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
919 | KACZMAREK Mateusz | 4164 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
920 | MAZUREK Tomi | 4253 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
921 | STRZELCZYK Mateusz | 4118 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
922 | MAZGAJSKI Jarosław | 4252 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
923 | LABOCHA Igor | 4246 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
924 | HERBEĆ-LABOCHA Magdalena | 4234 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
925 | LABOCHA Aleksander | 4245 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
926 | PILARSKA Dominika | 4151 | Zbłąkani Kajakarze | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
927 | BECQUET Johan | 4155 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
928 | SZCZEPANIK Paweł | 4152 | Zbłąkani Kajakarze | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
929 | KARBOWSKI Kamil | 4150 | Zbłąkani Kajakarze | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
930 | HOMEL Joanna | 4214 | Profi Pato Team | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
931 | TREFON Beniamin | 4215 | Profi Pato Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
932 | GNIZA Paweł | 4284 | Viking Training Center | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
933 | KURZAK Szymon | 4285 | Viking Training Center | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
934 | MAKOHONIENKO Andrzej | 4249 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
935 | MAKOHONIENKO Arkadiusz | 4250 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
936 | MAKOHONIENKO Adam | 4248 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
937 | RAKOCZY Damian | 4259 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
938 | KAPISZ Michał | 4207 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
939 | JUDKOWIAK Łukasz | 4236 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
940 | SZCZEPAŃSKA Joanna | 4265 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
941 | ROSÓŁ Marek | 4261 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
942 | SZCZEPAŃSKI Damian | 4266 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
943 | GŁAZ Magdalena | 4055 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
944 | KLESZCZ Szymon | 4294 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
945 | HELLER Ernest | 4289 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
946 | KOCIK Marek | 4278 | Szwagierek | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
947 | LUBELSKA Dominika | 4128 | BRYGIERY OCR | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
948 | ZAKRZEWSKI Marcin | 4317 | MITMAR | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
949 | FOKS Grzegorz | 4314 | MITMAR | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
950 | ZYGMUNT Rafał | 4318 | MITMAR | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
951 | SOLKA Maciej | 4320 | Walenie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
952 | PIEKARSKI Ryszard | 4319 | Walenie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
953 | GRUDZIŃSKI Przemysław | 4222 | Walenie | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
954 | RUDZIŃSKI Paweł | 4301 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
955 | ROSKIEWICZ Wojciech | 4260 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
956 | SIKORA Przemysław | 4279 | Szwagierek | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
957 | WÓJCIK Paulina | 4198 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
958 | UBYSZ Malwina | 4193 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
959 | NOWAK Adrian | 4173 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
960 | WÓJCIK Mariusz | 4311 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
961 | NOWAK Michał | 4174 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
962 | KUBIN Marcin | 4220 | Spadamy jak kasztany | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
963 | BINDUGA Piotr | 4219 | Spadamy jak kasztany | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
964 | KLUBA Marcin | 4367 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
965 | SIMINIAK Weronika | 4305 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
966 | GRUDZIŃSKI Dariusz | 4221 | Walenie | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
967 | KOZŁOWSKI Mateusz | 4315 | MITMAR | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
968 | KUCIŃSKI Krzysztof | 4316 | MITMAR | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
969 | MAZUR Adriana | 4366 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
970 | TUTTON Christopher | 4267 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
971 | BANDYK Izabela | 3894 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
972 | BANDYK Patryk | 3895 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
973 | HANISZEWSKI Arnold | 4281 | TFI | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
974 | `KARMELITA Daniel | 4363 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
975 | FRANICZEK Jacek | 4350 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
976 | BEJNAROWICZ Maciej | 4349 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
977 | ADAMCZYK Amadeusz | 4351 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
978 | MAJKOWSKI Łukasz | 4276 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
979 | PEŁECHATY Paweł | 4277 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
980 | WALCZAK Danuta | 4331 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
981 | CHAJEC Patrycja | 4327 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
982 | NOWAK Maciej | 4328 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
983 | MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna | 4170 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
984 | BRZOZOWSKA Agnieszka | 4129 | Budżetówka Pałer | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
985 | ZIMOŃ Adam | 4283 | TFI | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
986 | MALINOWSKA-DACH Mariola | 4296 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
987 | WOJTYRA Sławomir | 4282 | TFI | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
988 | SYPOSZ Marek | 4308 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
989 | ALEXANDROV Nikita | 4224 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
990 | GIBERTINI Davide | 4231 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
991 | JUSZCZYSZYN Tomasz | 4237 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
992 | KRAWCZYK Mateusz | 4243 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
993 | WIERZBICKI Dariusz | 4206 | Jabadabadu | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
994 | JAKUBOWSKI Igor | 4203 | Czadowe Chłopaki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
995 | DOBROWOLSKI Dawid | 4202 | Czadowe Chłopaki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
996 | ŁABOWSKI Tomasz | 4100 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
997 | KINDZIUK Wojciech | 4293 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
998 | BOŻEK Paweł | 4269 | Artefakt | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
999 | ŚRODA Bartłomiej | 4273 | Artefakt | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1000 | HERBUŚ Dariusz | 4270 | Artefakt | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1001 | JANKOWSKI Kacper | 4271 | Artefakt | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1002 | WOŁOSZYN Paweł | 4274 | Artefakt | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1003 | LESINIEWSKI Sebastian | 4272 | Artefakt | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1004 | PIATEK Patryk | 4300 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1005 | CYGLER Robert | 4313 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1006 | WÓJCIK Piotr | 4326 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1007 | SOBÓW Klaudia | 4323 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1008 | SOBKÓW Piotr | 4322 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1009 | KRÓLIKOWSKI Przemysław | 3001 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:13 | ||
1010 | PENAR Piotr | 4033 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:30 | |||
1011 | GREMBOWSKI Robert | 3009 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:00:46 | ||
1012 | DYKIER Krzysztof | 3012 | Dominator Team | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:00:59 | ||
1013 | GARBACZ Damian | 3015 | Etrans Team | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:01:08 | ||
1014 | BANDURKA Viktor | 3110 | Ex Team | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:01:16 | ||
1015 | SŁADEK Patryk | 3018 | Ex Team | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:01:32 | ||
1016 | WOLNY Krzysztof | 3021 | forBET Runners | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:01:45 | ||
1017 | DUKIEWICZ Dariusz | 3026 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:02:03 | ||
1018 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 3027 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:02:07 | ||
1019 | OGIŃSKI Szymon | 3028 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:02:10 | ||
1020 | SIMON Adam | 3035 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:02:39 | ||
1021 | MAROŃ Tomasz | 3036 | Klono Team | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:02:44 | ||
1022 | ULMAN Jakub | 3040 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:02:58 | ||
1023 | GORZEŃ Krzysztof | 3041 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:03:01 | ||
1024 | MICHALCZYK Patryk | 3042 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:03:08 | ||
1025 | WITKA Patryk | 3043 | Mad Runners | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:03:14 | ||
1026 | RAKOWSKI Przemysław | 3044 | Melvit team | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:03:19 | ||
1027 | HERÓD Rafał | 3049 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:03:48 | ||
1028 | KORZENIOWSKI Mateusz | 3050 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:03:52 | ||
1029 | CHOŁUJ Łukasz | 3053 | PWPW S.A. | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:04:09 | ||
1030 | KAPICA Wojciech | 3052 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:04:26 | ||
1031 | POŁEĆ Leszek | 3069 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:05:30 | ||
1032 | GUZEK Kamil | 3065 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:05:34 | ||
1033 | KITALA Radosław | 3072 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:05:37 | ||
1034 | BUCZKOWSKI Krzysztof | 3075 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:05:56 | |||
1035 | DACIO Mirek | 3077 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:06:06 | |||
1036 | DUROK Przemysław | 3078 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:06:08 | |||
1037 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 3082 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:06:20 | |||
1038 | KOWALCZYK Piotr | 3083 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:06:23 | |||
1039 | MACIAK Grzegorz | 3087 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:06:30 | |||
1040 | MARCIN Orda | 3089 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:06:36 | |||
1041 | PLICH Janusx | 3090 | Open Masters Mężczyzn | 08:10 | 00:06:39 | |||
1042 | RUDNICKI Krzysztof | 3091 | Open Mężczyzn | 08:10 | 00:06:43 | |||
1043 | SAWICKI Kacper | 3092 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:07:11 | |||
1044 | BUDA Wojciech | 3095 | Befit24team | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:17:32 | ||
1045 | SCHMIDT Paweł | 3097 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:17:39 | ||
1046 | CZERNECKI Jacek | 3100 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:17:51 | ||
1047 | PETELCZYC Piotr | 3101 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:18:04 | ||
1048 | BYKOWSKI Wojciech | 3102 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:18:10 | ||
1049 | GAŁĄZKA Dominik | 3104 | Czarna Horda | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:18:23 | ||
1050 | PLUCIŃSKI Jakub | 3108 | Dragon Runners | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:18:36 | ||
1051 | DENHAM Justin | 3119 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:19:00 | ||
1052 | KŁOSOWSKI Karol | 3120 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:19:03 | ||
1053 | LELOCH Michał | 3121 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:19:05 | ||
1054 | ŻUBEREK Paweł | 3124 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:19:23 | ||
1055 | TOMASZEWICZ Adam | 3128 | Klono Team | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:19:34 | ||
1056 | KĘDZIORA Bogumił | 3129 | Koniu Squad | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:19:36 | ||
1057 | KACZMARCZYK Lucjan | 3132 | KRATOS TRZEBNICA | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:19:47 | ||
1058 | SIEMBIDA Krystian | 3134 | Lipne chłopaki | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:19:56 | ||
1059 | SIEMBIDA Tomasz | 3135 | Lipne chłopaki | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:19:59 | ||
1060 | GAŃKO Mateusz | 3137 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:20:08 | ||
1061 | MISSALA Mateusz | 3141 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:20:28 | ||
1062 | GÓRNIACZYK Krystian | 3144 | Skończeni OCR | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:20:47 | ||
1063 | GRABOWSKI Mateusz | 3154 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:21:37 | ||
1064 | TOMCZAK Marcin | 3156 | Wataha | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:22:04 | ||
1065 | DYKO Bartosz | 3163 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:22:06 | |||
1066 | GOŁASZEWSKI Jacek | 3165 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:22:14 | |||
1067 | JUDEK Łukasz | 3166 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:22:19 | |||
1068 | KANCIRUK Paweł | 3080 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:22:21 | |||
1069 | KOZIK Mateusz | 3084 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:22:25 | |||
1070 | NOWICKI Maciej | 3171 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:22:52 | |||
1071 | RAJEWSKI Wojciech | 3175 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:22:57 | |||
1072 | ŚWIĄTEK Rafał | 3178 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:23:09 | |||
1073 | ŚWIĄTEK Tomasz | 3179 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:23:13 | |||
1074 | SZULC Michał | 3180 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:23:15 | |||
1075 | TRYBUŚ Kamil | 3181 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:23:19 | |||
1076 | WITKOWSKI Paweł | 3182 | Open Mężczyzn | 08:20 | 00:23:22 | |||
1077 | LUTEREK Michał | 3223 | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:23:41 | |||
1078 | BIENIASZ Bogusław | 3224 | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 00:23:48 | |||
1079 | GRYMEK Dagmara | 3185 | Befit24team | Open Kobiet | 08:30 | 00:34:21 | ||
1080 | HUS Natalia | 3187 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:30 | 00:34:31 | ||
1081 | MICHNA Magdalena | 3188 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:30 | 00:34:33 | ||
1082 | SZYMAŃSKA Agnieszka | 3189 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:30 | 00:34:37 | ||
1083 | WIELGAT-KOJDECKA Magdalena | 3190 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:30 | 00:34:39 | ||
1084 | BAJSAROWICZ Marta | 3192 | Dragon Runners | Open Kobiet | 08:30 | 00:34:57 | ||
1085 | BEMBENEK Patrycja | 3194 | Eko-Okna Runners | Open Kobiet | 08:30 | 00:35:02 | ||
1086 | KAMINSKA Dorota | 3196 | GRUBIORZE LOTAJOM | Open Kobiet | 08:30 | 00:35:09 | ||
1087 | KOCHANEK Agata | 3197 | Kontener Formy | Open Kobiet | 08:30 | 00:35:15 | ||
1088 | KOWALEWSKA Ewa | 3198 | KRATOS TRZEBNICA | Open Kobiet | 08:30 | 00:35:19 | ||
1089 | - - | 3199 | Open Kobiet | 08:30 | 00:35:27 | |||
1090 | PIETROŃ Monika | 3200 | Lemon Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:35:30 | ||
1091 | REKIEĆ Kaja | 3201 | Miraz Race Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:35:34 | ||
1092 | BARAN Paulina | 3202 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:35:40 | ||
1093 | GAŃKO Karolina | 3203 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:35:44 | ||
1094 | LICHAŃSKA Karolina | 3204 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:35:50 | ||
1095 | BARTLOMIEJCZYK Sylwia | 3208 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:30 | 00:36:05 | ||
1096 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 3209 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 08:30 | 00:36:09 | ||
1097 | SZYMAŃSKA Kinga | 3210 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 08:30 | 00:36:14 | ||
1098 | CHABROWSKA Joanna | 3212 | Open Kobiet | 08:30 | 00:36:40 | |||
1099 | POKORSKA Kasia | 3213 | Open Kobiet | 08:30 | 00:36:57 | |||
1100 | WITKOWSKA Anna | 3214 | Open Kobiet | 08:30 | 00:36:58 | |||
1101 | WNOROWSKA Magdalena | 3215 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:37:01 | |||
1102 | KULIGOWSKA Małgorzata | 3222 | Fit & More Rybnik | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:37:06 | ||
1103 | RYŚ Marzena | 3267 | Koniu Squad | Open Kobiet | 08:30 | 00:37:19 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
PRZECHRZTA Jacek | 3037 | Klono Team | Open Mężczyzn | 08:10 | DNF | |||
GAWRONIUK Paulina | 3216 | Open Kobiet | 08:30 | DNF |
Znaleziono 1105 wynik(ów)