RUNMAGEDDON CLASSIC WROCŁAW

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-04-08
Miejsce/ Place:
Wrocław
Dystans/ Distance:
12 km
Zgłoszonych/ Registered:
2058
Wystartowało/ Started:
1906
Nie ukończyło/ Not finished:
27
Ukończyło/ Finished:
1879
Na trasie/ On track:
22

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KRAWIECKI Mateusz 5033HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn1M 111:3001:03:09.6001:03:09.60 5:1511.4
2OŚLIZŁO Tomasz 5083XRUNNERSElite Mężczyzn2M 211:3001:03:24.0001:03:24.00+00:00:145:1711.4
3DANIELKIEWICZ Tomasz 5079XRUNNERSElite Mężczyzn3M 311:3001:05:53.8501:05:53.85+00:02:445:2910.9
4KOZŁOWSKI Artur 5032HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn4M 411:3001:09:21.5001:09:21.50+00:06:115:4610.4
5KĄDZIELA Michał 5045KONIUCHY OCRElite Mężczyzn5M 511:3001:09:51.8501:09:51.85+00:06:425:4910.3
6SALAMON Mateusz 5059POWER TRAININGElite Mężczyzn6M 611:3001:10:57.8001:10:57.80+00:07:485:5410.1
7WYPUKOŁ Jakub 5066SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn7M 711:3001:12:19.3001:12:19.30+00:09:096:0110
8ILNICKI Darek 5025HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn8M 811:3001:13:32.4501:13:32.45+00:10:226:079.8
9BRZOZOWSKI Filip 5140HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn9M 911:3001:13:53.0501:13:53.05+00:10:436:099.7
10KONARCZAK Dariusz 5046KS HADESElite Mężczyzn10M 1011:3001:14:11.6501:14:11.65+00:11:026:109.7
11WOJNO Arkadiusz 5141HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn11M 1111:3001:14:32.7501:14:32.75+00:11:236:129.7
12KARPOWICZ Jakub 5099Elite Mężczyzn12M 1211:3001:17:46.0501:17:46.05+00:14:366:289.3
13OŚLIZŁO Marek 5082XRUNNERSElite Mężczyzn13M 1311:3001:17:50.1501:17:50.15+00:14:406:299.3
14WALCZYŃSKI Piotr 5596Open Mężczyzn1M 1412:1501:18:10.9001:18:10.90+00:15:016:309.2
15PAWLIKOWSKI Andrzej 5112Elite Mężczyzn14M 1511:3001:18:27.7001:18:27.70+00:15:186:329.2
16KRYBUS Artur 7053EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn2M 1614:3001:18:38.9001:18:38.90+00:15:296:339.2
17WAŚ Bartłomiej 5086XRUNNERSElite Mężczyzn15M 1711:3001:19:02.8001:19:02.80+00:15:536:359.1
18KALININ Jarosław 5081XRUNNERSElite Mężczyzn16M 1811:3001:19:07.5001:19:07.50+00:15:576:359.1
19HENDZEL Miłosz 5001ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn17M 1911:3001:19:07.9001:19:07.90+00:15:586:359.1
20KAZUŁA Jakub 5101Elite Mężczyzn18M 2011:3001:19:23.3501:19:23.35+00:16:136:369.1
21ZGUTKA Tomasz 5042HUSARIA RACE TEAMElite Masters Mężczyzn1M 2111:3001:19:42.7501:19:42.75+00:16:336:389
22ZIELIŃSKI Maciej 5088XRUNNERSElite Mężczyzn19M 2211:3001:20:01.5501:20:01.55+00:16:516:409
23WRÓBEL Nikodem 5009DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn20M 2311:3001:20:04.0501:20:04.05+00:16:546:409
24HALKO Daniel 5024HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn21M 2411:3001:20:06.1501:20:06.15+00:16:566:409
25DANIELCZAK Marcin 5637MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDOpen Mężczyzn3M 2512:3001:20:23.6501:20:23.65+00:17:146:419
26PAWŁOWSKI Kamil 6167OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn4M 2613:3001:20:25.8001:20:25.80+00:17:166:429
27WIATR Damian 5040HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn22M 2711:3001:20:30.7001:20:30.70+00:17:216:428.9
28WOJTYCZKA Łukasz 5087XRUNNERSElite Mężczyzn23M 2811:3001:20:31.8501:20:31.85+00:17:226:428.9
29STAMATEL Sebastian 5064SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn24M 2911:3001:21:39.3501:21:39.35+00:18:296:488.8
30KAMIONKA Mateusz 5297Open Mężczyzn5M 3011:4501:21:42.9501:21:42.95+00:18:336:488.8
31JAKUBCZAK Marcin 5003BEST BEASTSElite Mężczyzn25M 3111:3001:21:47.7001:21:47.70+00:18:386:488.8
32WĘGLARZ Waldemar 5122SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn2M 3211:3001:21:57.9501:21:57.95+00:18:486:498.8
33GUCIK Piotr 5499EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn6M 3312:1501:22:02.5501:22:02.55+00:18:526:508.8
34KRZYMIŃSKI Kamil 5612CZARNE STOPYOpen Mężczyzn7M 3412:3001:22:29.3001:22:29.30+00:19:196:528.7
35GORZYŃSKI Jacek 5019GORZYNSCYTRENUJAElite Mężczyzn26M 3511:3001:22:45.8501:22:45.85+00:19:366:538.7
36BYRCZEK Michał 5069WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn27M 3611:3001:22:58.8501:22:58.85+00:19:496:548.7
37LORENC Łukasz 5014DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn3M 3711:3001:23:10.5001:23:10.50+00:20:006:558.7
38FRYDRYCH Maciek 5070WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Masters Mężczyzn4M 3811:3001:23:11.4501:23:11.45+00:20:016:558.7
39KAWALEC Oliwer 5072WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn28M 3911:3001:23:14.0501:23:14.05+00:20:046:568.7
40HELLWICH Łukasz 6437MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDOpen Mężczyzn8M 4014:0001:23:20.9001:23:20.90+00:20:116:568.6
41LUDYNIA Marcin 7115 M 4114:0001:23:27.1001:23:27.10+00:20:176:578.6
42WIDEŁKA Kamil 5331Open Mężczyzn9M 4211:4501:23:37.7501:23:37.75+00:20:286:588.6
43TABOR Maciej 5329Open Mężczyzn10M 4311:4501:23:54.5501:23:54.55+00:20:446:598.6
44HOLA Artur 5098HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn11M 4411:3001:24:20.8001:24:20.80+00:21:117:018.5
45GULACZ Michał 5706Open Mężczyzn12M 4512:3001:24:26.7501:24:26.75+00:21:177:028.5
46PŁÓCIENNIK Piotr 5750HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn13M 4611:4501:24:46.8001:24:46.80+00:21:377:038.5
47SZYMCZAK Marek 5121Elite Mężczyzn29M 4711:3001:24:59.5001:24:59.50+00:21:497:048.5
48BANDURKA Viktor 5006CROSSANDACTIVE NYSAElite Masters Mężczyzn5M 4811:3001:25:02.5501:25:02.55+00:21:527:058.5
49STACHOWIAK Damian 5759MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDOpen Mężczyzn14M 4912:4501:25:11.1001:25:11.10+00:22:017:058.5
50KŁYS Sebastian 5832Open Mężczyzn15M 5012:4501:25:15.1501:25:15.15+00:22:057:068.4
51WOŹNIAK Grzegorz 6021CROSSFIT LUBINOpen Mężczyzn16M 5113:1501:25:22.6001:25:22.60+00:22:137:068.4
52ZALEWSKI Michał 5004BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyzn30M 5211:3001:25:30.5001:25:30.50+00:22:207:078.4
53STANCLIK Krzysztof 5038HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn17M 5311:3001:25:37.3001:25:37.30+00:22:277:088.4
54SZARUGA Małgorzata 5134SOCIOS SILESIAElite Kobiet1K 111:3501:26:00.9501:26:00.95+00:22:517:108.4
55STRACHOWSKI Przemysław 6504Open Mężczyzn18M 5414:0001:26:13.1001:26:13.10+00:23:037:118.4
56SASAK Michał 6127AWLOpen Mężczyzn19M 5513:3001:26:23.2001:26:23.20+00:23:137:118.3
57MIKOŁAJCZYK Marcin 5139HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn31M 5611:3001:26:42.7001:26:42.70+00:23:337:138.3
58BARCIKOWSKI Łukasz 5057POWER TRAININGElite Mężczyzn32M 5711:3001:26:45.9001:26:45.90+00:23:367:138.3
59VALLEJOS Daniel 6825REFLEX TOTAL FITNESS MALTAOpen Mężczyzn20M 5814:0001:27:00.6001:27:00.60+00:23:517:158.3
60LUBIK Jarosław 5757MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDOpen Mężczyzn21M 5912:4501:27:04.9001:27:04.90+00:23:557:158.3
61STELLMACH Wojciech 6824REFLEX TOTAL FITNESS MALTAOpen Mężczyzn22M 6014:0001:27:04.9501:27:04.95+00:23:557:158.3
62DĄBROWSKI Radek 5021HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn33M 6111:3001:27:11.9501:27:11.95+00:24:027:158.3
63DOROMIEJCZUK Andrzej 5012DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn6M 6211:3001:27:14.3001:27:14.30+00:24:047:168.3
64ŻOŁNIEREK Wojciech 5010DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn34M 6311:3001:27:36.0001:27:36.00+00:24:267:188.2
65SADOWSKI Piotr 5964Open Mężczyzn23M 6413:0001:28:15.5001:28:15.50+00:25:057:218.2
66BIEŻYŃSKI Daniel 5288Open Mężczyzn24M 6511:4501:28:25.0501:28:25.05+00:25:157:228.1
67ŁUCZAK Ariel 5364HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn25M 6612:0001:28:28.5501:28:28.55+00:25:187:228.1
68MICHALAK Michał 6043MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn26M 6713:1501:28:30.3001:28:30.30+00:25:207:228.1
69MĘDYGRAŁ Krystian 5074WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn35M 6811:3001:28:36.9501:28:36.95+00:25:277:238.1
70BŁĄDEK Piotr 6965Open Mężczyzn27M 6915:0001:28:40.9001:28:40.90+00:25:317:238.1
71CHMURAK Wojciech 6864Open Mężczyzn28M 7014:4501:28:41.1501:28:41.15+00:25:317:238.1
72FILIP Łukasz 6459TEAM ŚWIĘTOCHŁOWICEOpen Mężczyzn29M 7114:0001:28:41.6501:28:41.65+00:25:327:238.1
73STAWNY Rafał 6997Open Mężczyzn30M 7215:0001:28:44.5501:28:44.55+00:25:347:238.1
74WÓJCIK Mateusz 6646Open Mężczyzn31M 7314:1501:28:46.4501:28:46.45+00:25:367:238.1
75BATRA Sumit 6124AWLOpen Mężczyzn32M 7413:3001:30:16.2001:30:16.20+00:27:067:318
76BOĆKO Krzysztof 5068WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn36M 7511:3001:30:29.0501:30:29.05+00:27:197:328
77JASTRZĘBSKI Sławomir 5005BRAVEHEARTS LEGIONOWOElite Mężczyzn37M 7611:3001:30:33.5501:30:33.55+00:27:237:328
78SULIŃSKI Mateusz 6669HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn33M 7714:0001:30:45.7001:30:45.70+00:27:367:337.9
79CELMER Szymon 6354Open Mężczyzn34M 7813:4501:30:49.7001:30:49.70+00:27:407:347.9
80ŻAK Piotr 5600Open Mężczyzn35M 7912:1501:31:12.0501:31:12.05+00:28:027:367.9
81CWIRZEN Marcin 5092Elite Mężczyzn38M 8011:3001:31:20.4001:31:20.40+00:28:107:367.9
82WIERZBOWSKI Paweł 6927FABRYKA FORMY BYTOMOpen Mężczyzn36M 8115:0001:31:25.4001:31:25.40+00:28:157:377.9
83BUKOWIEC Szymon 5026HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn39M 8211:3001:31:26.4001:31:26.40+00:28:167:377.9
84WALCZAK Arkadiusz 6020CROSSFIT LUBINOpen Mężczyzn37M 8313:1501:31:28.5001:31:28.50+00:28:187:377.9
85BOLISĘGA Rafał 6450REGNARSTEAMOpen Mężczyzn38M 8414:0001:31:39.5501:31:39.55+00:28:297:387.9
86BŁANIK Michał 5925Open Mężczyzn39M 8513:0001:31:48.4001:31:48.40+00:28:387:397.8
87KUJAWA Szymon 5034HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn40M 8611:3001:31:53.5501:31:53.55+00:28:437:397.8
88KOWALSKI Tomasz 5031HUSARIA RACE TEAMElite Masters Mężczyzn7M 8711:3001:32:20.4501:32:20.45+00:29:107:417.8
89KRYSTKOWIAK Szymon 5942Open Mężczyzn40M 8813:0001:32:27.3501:32:27.35+00:29:177:427.8
90KOGUT Martin 6453REGNARSTEAMOpen Mężczyzn41M 8914:0001:32:33.5501:32:33.55+00:29:237:427.8
91IGNASIAK Rafał 7062Open Masters Mężczyzn1M 9014:4501:32:39.0501:32:39.05+00:29:297:437.8
92LIS Jędrzej 6397DIAMENTOWE PSYOpen Mężczyzn42M 9114:0001:32:42.4001:32:42.40+00:29:327:437.8
93LIS Daniel 5579Open Masters Mężczyzn2M 9212:1501:32:49.8001:32:49.80+00:29:407:447.8
94KUL Paweł 5073WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn41M 9311:3001:32:55.8001:32:55.80+00:29:467:447.7
95SOCHA Norbert 5513KALLIPSO TEAMOpen Mężczyzn43M 9412:1501:33:13.7501:33:13.75+00:30:047:467.7
96LASEK Leszek 5752KALLIPSO TEAMOpen Masters Mężczyzn3M 9512:1501:33:13.8001:33:13.80+00:30:047:467.7
97SMIRNOV Maks 6383Open Mężczyzn44M 9613:4501:33:14.1001:33:14.10+00:30:047:467.7
98FILA Piotr 5295Open Mężczyzn45M 9711:4501:33:24.0501:33:24.05+00:30:147:477.7
99KUŹNIK Robert 6877Open Mężczyzn46M 9814:4501:33:30.4501:33:30.45+00:30:207:477.7
100MOKWA Sebastian 6126AWLOpen Mężczyzn47M 9913:3001:33:39.9501:33:39.95+00:30:307:487.7
101SWORACKI Tomasz 6348ZADYSZKA TEAMOpen Mężczyzn48M 10013:4501:33:42.5001:33:42.50+00:30:327:487.7
102SOCHA Dawid 5512KALLIPSO TEAMOpen Mężczyzn49M 10112:1501:33:42.5501:33:42.55+00:30:327:487.7
103NIEDZIELA Tomasz 5108Elite Masters Mężczyzn8M 10211:3001:33:42.7001:33:42.70+00:30:337:487.7
104CHODOWSKI Łukasz 6290LTGOpen Mężczyzn50M 10313:4501:33:48.5501:33:48.55+00:30:387:497.7
105BUJAK Damian 5410Open Mężczyzn51M 10412:0001:33:56.6501:33:56.65+00:30:477:497.7
106BROMIRSKI Maciej 7093Open Mężczyzn52M 10512:0001:33:57.9501:33:57.95+00:30:487:497.7
107JANULIS Sebastian 5337BEST BEASTSOpen Mężczyzn53M 10612:0001:33:58.6501:33:58.65+00:30:497:497.7
108OLEARNIK Wojciech 5722Open Mężczyzn54M 10712:3001:34:07.8001:34:07.80+00:30:587:507.7
109LEŚNIAK Łukasz 7041Open Mężczyzn55M 10816:0001:34:23.1001:34:23.10+00:31:137:517.6
110PASTUSZKA Paweł 6243Open Mężczyzn56M 10913:3001:34:24.5501:34:24.55+00:31:147:527.6
111GUSEINOV Etibar 5252MEDSERV TEAMOpen Mężczyzn57M 11011:4501:34:30.0001:34:30.00+00:31:207:527.6
112PAWŁOWSKI Mirosław 7056Open Mężczyzn58M 11114:4501:34:40.4501:34:40.45+00:31:307:537.6
113JANISZEWSKI Grzegorz 5013DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn9M 11211:3001:34:42.3001:34:42.30+00:31:327:537.6
114KOSIŃSKI Jakub 5029HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn42M 11311:3001:34:54.9501:34:54.95+00:31:457:547.6
115MARKOWSKI Artur 6280HEALTH REVOLUTION ELBLĄGOpen Mężczyzn59M 11413:4501:34:57.2501:34:57.25+00:31:477:547.6
116GRABARCZYK Wojtek 5336BEST BEASTSOpen Mężczyzn60M 11512:0001:34:59.4001:34:59.40+00:31:497:547.6
117DUDACY Adam 6522EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn61M 11614:1501:35:15.0501:35:15.05+00:32:057:567.6
118NOWICKI Michał 5312Open Masters Mężczyzn4M 11711:4501:35:32.3501:35:32.35+00:32:227:577.5
119KOŁODZIEJ Karol 5736AUUUUUOpen Mężczyzn62M 11812:4501:35:49.0001:35:49.00+00:32:397:597.5
120KOPECKÝ Jakub 5103Elite Mężczyzn43M 11911:3001:35:50.5001:35:50.50+00:32:407:597.5
121KRAWCZYK Piotr 5300Open Masters Mężczyzn5M 12011:4501:36:04.4501:36:04.45+00:32:548:007.5
122KMIECIAK Krzysztof 5756MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDOpen Mężczyzn63M 12112:4501:36:09.9001:36:09.90+00:33:008:007.5
123OLEWSKI Grzegorz 5758MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDOpen Mężczyzn64M 12212:4501:36:13.3501:36:13.35+00:33:038:017.5
124SOWIŃSKI Paweł 5805TAŚMOLE Z KGHMOpen Mężczyzn65M 12312:4501:36:13.7501:36:13.75+00:33:048:017.5
125WAJMAN Krzysztof 5789RUN CARTELOpen Masters Mężczyzn6M 12412:4501:36:20.6001:36:20.60+00:33:118:017.5
126STANASZEK Daniel 6765Open Mężczyzn66M 12514:3001:36:20.6501:36:20.65+00:33:118:017.5
127GOLEC Maciej 7130 M 12615:3001:36:32.0501:36:32.05+00:33:228:027.5
128GROBELSKI Dawid 5704Open Mężczyzn67M 12712:3001:36:38.9501:36:38.95+00:33:298:037.5
129MAREK Robert 5948Open Masters Mężczyzn7M 12813:0001:36:42.6501:36:42.65+00:33:338:037.4
130GŁÓWCZAK Grzegorz 7111Open Mężczyzn68M 12914:3001:36:43.6001:36:43.60+00:33:348:037.4
131PLUCIŃSKI Jakub 5246HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn69M 13011:4501:36:57.3001:36:57.30+00:33:478:047.4
132MISIAK Piotr 5846Open Mężczyzn70M 13112:4501:37:03.6501:37:03.65+00:33:548:057.4
133BOCHRA Hubert 6470Open Mężczyzn71M 13214:0001:37:07.4501:37:07.45+00:33:578:057.4
134HAWRYŁO Łukasz 7095Open Mężczyzn72M 13315:0001:37:08.9001:37:08.90+00:33:598:057.4
135WĄSAK Waldek 5039HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn44M 13411:3001:37:11.2501:37:11.25+00:34:018:057.4
136PAWELEC Marek 5111Elite Masters Mężczyzn10M 13511:3001:37:13.0501:37:13.05+00:34:038:067.4
137JAKUBISZYN Mariusz 6620Open Masters Mężczyzn8M 13614:1501:37:16.0001:37:16.00+00:34:068:067.4
138GUZIAK Maciej 5866AWLOpen Mężczyzn73M 13713:0001:37:22.8501:37:22.85+00:34:138:067.4
139BOTOREK Damian 6914EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn74M 13815:0001:37:38.3501:37:38.35+00:34:288:087.4
140FRANASZEK Bartłomiej 5022HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn45M 13911:3001:37:42.9501:37:42.95+00:34:338:087.4
141TECŁAW Tadeusz 5970Open Mężczyzn75M 14013:0001:37:49.7501:37:49.75+00:34:408:097.4
142PIETRAŚ Mariusz 6381Open Masters Mężczyzn9M 14113:4501:38:08.0001:38:08.00+00:34:588:107.3
143BUKO Jacek 5742CROSSTEAM ZGORZELECOpen Mężczyzn76M 14212:4501:38:12.4501:38:12.45+00:35:028:117.3
144DACHTERA Przemyslaw 7021DRAGON SQUADOpen Mężczyzn77M 14314:3001:38:13.6501:38:13.65+00:35:048:117.3
145KOSZCZYC Rafał 5030HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn46M 14411:3001:38:33.7501:38:33.75+00:35:248:127.3
146FRANCUZ Paweł 5559Open Mężczyzn78M 14512:1501:38:39.4501:38:39.45+00:35:298:137.3
147ŁUCZAK Tomasz 5107Open Mężczyzn79M 14611:3001:38:39.7501:38:39.75+00:35:308:137.3
148KRAKA Dawid 6491Open Mężczyzn80M 14714:0001:38:46.4501:38:46.45+00:35:368:137.3
149ZIMOŃ Norbert 5002ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn47M 14811:3001:39:01.8501:39:01.85+00:35:528:157.3
150NALBACH Kamil 6754Open Mężczyzn81M 14914:3001:39:03.0501:39:03.05+00:35:538:157.3
151WIEWIÓRKA Marcin 7047Open Mężczyzn82M 15016:0001:39:03.6501:39:03.65+00:35:548:157.3
152SZKURŁAT Tomasz 6697POWER TRAININGOpen Mężczyzn83M 15114:3001:39:05.3501:39:05.35+00:35:558:157.3
153HASIŃSKI Bartek 6974Open Mężczyzn84M 15215:0001:39:05.5501:39:05.55+00:35:558:157.3
154CZARNECKI Daniel 6088Open Mężczyzn85M 15313:1501:39:11.4001:39:11.40+00:36:018:157.3
155KRUPA Marek 6096Open Mężczyzn86M 15413:1501:39:17.2001:39:17.20+00:36:078:167.3
156CZARNECKA Barbare 6087Open Kobiet1K 213:1501:39:17.4001:39:17.40+00:36:078:167.3
157HARBUZ Maciej 5567Open Mężczyzn87M 15512:1501:39:22.8501:39:22.85+00:36:138:167.2
158HARETSKI Aleksander 7036Open Mężczyzn88M 15616:0001:39:24.7501:39:24.75+00:36:158:177.2
159WDOWIKOWSKI Przemysław 5974Open Mężczyzn89M 15713:0001:39:31.4001:39:31.40+00:36:218:177.2
160KLIMAS Bartosz 5061PULL UP OR SHUT UPElite Mężczyzn48M 15811:3001:39:32.9501:39:32.95+00:36:238:177.2
161WIECZOREK Szymon 7099Open Mężczyzn90M 15915:0001:39:37.9001:39:37.90+00:36:288:187.2
162BŁĘDOWSKI Mariusz 6309ORLEN TEAMOpen Masters Mężczyzn10M 16013:4501:39:40.8501:39:40.85+00:36:318:187.2
163NIKISZ Jakub 5109Elite Mężczyzn49M 16111:3001:39:43.1001:39:43.10+00:36:338:187.2
164KUNECKI Dariusz 6310ORLEN TEAMOpen Mężczyzn91M 16213:4501:39:43.3501:39:43.35+00:36:338:187.2
165LUBICKI Tomasz 5437Open Mężczyzn92M 16312:0001:39:45.0501:39:45.05+00:36:358:187.2
166PIOTROWSKI Damian 5084XRUNNERSElite Masters Mężczyzn11M 16411:3001:39:51.0001:39:51.00+00:36:418:197.2
167CISZ Arkadiusz 7034Open Mężczyzn93M 16516:0001:39:53.0501:39:53.05+00:36:438:197.2
168GAJDA Sebastian 7035Open Mężczyzn94M 16615:3001:39:53.3001:39:53.30+00:36:438:197.2
169ŚWIĄTEK Rafał 6663GAŃBYJA TEAMOpen Mężczyzn95M 16714:3001:40:00.7501:40:00.75+00:36:518:207.2
170ŚWIĄTEK Tomasz 6664GAŃBYJA TEAMOpen Mężczyzn96M 16814:3001:40:02.5501:40:02.55+00:36:528:207.2
171KIEŁKOWSKI Dawid 6662GAŃBYJA TEAMOpen Mężczyzn97M 16914:3001:40:02.9501:40:02.95+00:36:538:207.2
172SARWA Ryszard 6455REGNARSTEAMOpen Masters Mężczyzn11M 17014:0001:40:11.7501:40:11.75+00:37:028:207.2
173ROMANOWSKI Łukasz 5037HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn50M 17111:3001:40:24.0501:40:24.05+00:37:148:227.2
174LEŚNIAK Grzegorz 5007DIRTY SPARROWS Elite Masters Mężczyzn12M 17211:3001:40:25.2001:40:25.20+00:37:158:227.2
175RATKIEWICZ Kinga 6661FEARLESS EAGLESOpen Kobiet2K 314:3001:40:26.6501:40:26.65+00:37:178:227.2
176ŁUCZAJ Przemysław 6660FEARLESS EAGLESOpen Masters Mężczyzn12M 17314:3001:40:28.9001:40:28.90+00:37:198:227.2
177MATYSIAK Filip 6785DZIKI TEAM ZE WSIOpen Mężczyzn98M 17414:4501:40:47.0001:40:47.00+00:37:378:237.1
178OPALIŃSKI Michał 5063SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn51M 17511:3001:40:52.6001:40:52.60+00:37:438:247.1
179MICHALSKI Dawid 5044I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn52M 17611:3001:40:54.7501:40:54.75+00:37:458:247.1
180GRABOWSKI Tomasz 5230EKIPA HAIEROpen Mężczyzn99M 17711:4501:40:59.3501:40:59.35+00:37:498:247.1
181ŚLIWIŃSKI Damian 5018FIT STYLEElite Mężczyzn53M 17811:3001:41:01.9501:41:01.95+00:37:528:257.1
182GANCZORZ Dawid 7029STUDIO ENERGIA TEAMOpen Mężczyzn100M 17914:4501:41:05.5501:41:05.55+00:37:558:257.1
183BOROŃ Zbigniew 5091Elite Masters Mężczyzn13M 18011:3001:41:06.7501:41:06.75+00:37:578:257.1
184MAŃTURZYK Piotr 5226DECATHLON WROCŁAWOpen Mężczyzn101M 18111:4501:41:10.3001:41:10.30+00:38:008:257.1
185MĘDRYKOWSKI Damian 5035HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn54M 18211:3001:41:23.5001:41:23.50+00:38:138:267.1
186JAHNS Adam 6976Open Mężczyzn102M 18315:0001:41:29.8001:41:29.80+00:38:208:277.1
187KONIECZNY Karol 5102Elite Mężczyzn55M 18411:3001:41:32.1001:41:32.10+00:38:228:277.1
188RADKA Włodzimierz 7092Open Masters Mężczyzn13M 18515:0001:41:35.6001:41:35.60+00:38:268:277.1
189WIECZOREK Dariusz 7002Open Mężczyzn103M 18615:0001:41:41.6001:41:41.60+00:38:328:287.1
190BORECKI Tomasz 6607Open Mężczyzn104M 18714:1501:41:43.5501:41:43.55+00:38:338:287.1
191ZWARDOŃ Marcin 5075WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn56M 18811:3001:41:46.2501:41:46.25+00:38:368:287.1
192RYBA Łukasz 6052RYBA TEAMOpen Mężczyzn105M 18913:1501:41:46.5001:41:46.50+00:38:368:287.1
193MICZEK Michał 6523EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn106M 19014:1501:41:51.3001:41:51.30+00:38:418:297.1
194GRZESIAK Tomasz 5526POWER TRAININGOpen Mężczyzn107M 19112:1501:42:01.7501:42:01.75+00:38:528:307.1
195BĄCZKIEWICZ Paweł 5489DELUXE SZLOCH TEAMOpen Mężczyzn108M 19212:1501:42:03.0001:42:03.00+00:38:538:307.1
196HANUSZKIEWICZ Paula 6305MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDOpen Kobiet3K 413:4501:42:20.8501:42:20.85+00:39:118:317
197BINIEK Piotr 6539JOFIT SQUADOpen Mężczyzn109M 19313:4501:42:26.9001:42:26.90+00:39:178:327
198WAŚNIEWSKI Michał 5464Open Mężczyzn110M 19412:0001:42:30.3501:42:30.35+00:39:208:327
199BONK Andrzej 6606Open Mężczyzn111M 19514:1501:42:37.7001:42:37.70+00:39:288:337
200FLIS Krzysztof 5017FIT STYLEElite Mężczyzn57M 19611:3001:42:55.2501:42:55.25+00:39:458:347
201MIELCZAREK Jakub 5521NIEDOZDARCIAOpen Mężczyzn112M 19712:1501:42:57.8501:42:57.85+00:39:488:347
202CERBA Jaroslaw 5697Open Masters Mężczyzn14M 19812:3001:42:58.1001:42:58.10+00:39:488:347
203KOMISAREK Krzysztof 5520NIEDOZDARCIAOpen Mężczyzn113M 19912:1501:43:00.9001:43:00.90+00:39:518:357
204SIKORA Marek 6807NIEBIESKIE CHACHARYOpen Mężczyzn114M 20014:4501:43:03.8001:43:03.80+00:39:548:357
205KROSNY Piotr 6832TKKF HADES MIKOŁÓW / NIEBIESKIE CHACHARYOpen Mężczyzn115M 20114:4501:43:04.1001:43:04.10+00:39:548:357
206MIKOŁAJEWSKI Paweł 6751Open Mężczyzn116M 20214:3001:43:04.8501:43:04.85+00:39:558:357
207KACZMARCZYK Tomasz 5028HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn58M 20311:3001:43:07.1001:43:07.10+00:39:578:357
208MARCISZ Jarosław 6629Open Mężczyzn117M 20414:1501:43:08.5001:43:08.50+00:39:588:357
209KEMPKA Marcin 5506HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn118M 20512:1501:43:11.5001:43:11.50+00:40:018:357
210IMIOLCZYK Roland 6779AGRESYWNE PLASTRY Open Masters Mężczyzn15M 20614:4501:43:16.3001:43:16.30+00:40:068:367
211WOLLNY Kamil 6525EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn119M 20714:1501:43:17.4501:43:17.45+00:40:078:367
212SZYMCZAK Jakub 5897KOKS CREWOpen Mężczyzn120M 20813:0001:43:24.7501:43:24.75+00:40:158:377
213GLINKOWSKI Filip 5360FIFNE PYRKIOpen Mężczyzn121M 20912:0001:43:28.3501:43:28.35+00:40:188:377
214PIELA Mateusz 6922FABRYKA FORMY BYTOMOpen Mężczyzn122M 21015:0001:43:29.7001:43:29.70+00:40:208:377
215ZAWADZKI Łukasz 5358ENTER AIR RUNNERS CLUBOpen Mężczyzn123M 21112:0001:43:32.4501:43:32.45+00:40:228:377
216KOT Łukasz 5737AUUUUUOpen Mężczyzn124M 21212:4501:43:36.8001:43:36.80+00:40:278:386.9
217REMPLEWICZ Mariusz 6286HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn125M 21313:4501:43:50.4501:43:50.45+00:40:408:396.9
218STACHYRA Grzegorz 5646PACZ SZFAGIER JAKA FRANCAOpen Mężczyzn126M 21412:3001:44:04.6501:44:04.65+00:40:558:406.9
219KRUPA Grzegorz 6166OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Masters Mężczyzn16M 21513:3001:44:07.3501:44:07.35+00:40:578:406.9
220GRACZYKOWSKI Marcin 5935Open Mężczyzn127M 21613:0001:44:13.4501:44:13.45+00:41:038:416.9
221SYPEK Piotr 7045Open Mężczyzn128M 21714:4501:44:33.6501:44:33.65+00:41:248:426.9
222PIĘCIORAK Michał 7071Open Mężczyzn129M 21814:3001:44:34.5001:44:34.50+00:41:248:426.9
223SCHREIBER Łukasz 7072Open Mężczyzn130M 21914:3001:44:34.5501:44:34.55+00:41:248:426.9
224KACZMAREK Rafał 6736Open Mężczyzn131M 22014:3001:44:35.4001:44:35.40+00:41:258:426.9
225KOSMALSKI Mateusz 6093Open Mężczyzn132M 22113:1501:44:35.4501:44:35.45+00:41:258:426.9
226SZYMAŃSKI Maciej 6507Open Mężczyzn133M 22214:0001:44:41.9501:44:41.95+00:41:328:436.9
227JEZIORAŃSKI Bartosz 5231EKIPA HAIEROpen Masters Mężczyzn17M 22311:4501:44:42.3501:44:42.35+00:41:328:436.9
228ODEJEWSKI Dariusz 5313Open Mężczyzn134M 22411:4501:44:46.5501:44:46.55+00:41:368:436.9
229ROGALSKI Jakub 5320Open Mężczyzn135M 22511:4501:44:50.8501:44:50.85+00:41:418:446.9
230SUT Krzysztof 5327Open Mężczyzn136M 22611:4501:44:51.7501:44:51.75+00:41:428:446.9
231KACZKOWSKI Radosław 6735Open Mężczyzn137M 22714:3001:44:55.8501:44:55.85+00:41:468:446.9
232ZAJĄC Paweł 6519BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn138M 22814:1501:45:03.8501:45:03.85+00:41:548:456.9
233STANCLIK Marcin 6518BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn139M 22914:1501:45:03.8501:45:03.85+00:41:548:456.9
234GIEDRYS Adam 6125AWLOpen Mężczyzn140M 23013:3001:45:07.3501:45:07.35+00:41:578:456.8
235DAWIDZIAK Arkadiusz 5794SPOTKANI PRZYPADKIEMOpen Mężczyzn141M 23112:4501:45:09.0501:45:09.05+00:41:598:456.8
236GAŁĘZIEWSKI Marcin 7013Open Mężczyzn142M 23215:3001:45:18.6001:45:18.60+00:42:098:466.8
237FLAJSZER Michał 5934Open Mężczyzn143M 23313:0001:45:25.9001:45:25.90+00:42:168:476.8
238GAŁĘZIEWSKI Mateusz 7014Open Mężczyzn144M 23415:3001:45:26.0501:45:26.05+00:42:168:476.8
239BUJACZ Jacek 7066Open Masters Mężczyzn18M 23514:4501:45:30.5501:45:30.55+00:42:208:476.8
240GREK Wojciech 6728Open Mężczyzn145M 23614:3001:45:37.8501:45:37.85+00:42:288:486.8
241BARTKOWIAK Artur 5611CZARNE STOPYOpen Mężczyzn146M 23712:3001:45:55.9001:45:55.90+00:42:468:496.8
242RYCHCZYŃSKI Tomasz 6994Open Mężczyzn147M 23815:0001:46:00.4501:46:00.45+00:42:508:506.8
243ĆWIERTNIA Kamil 5553Open Mężczyzn148M 23912:1501:46:09.7001:46:09.70+00:43:008:506.8
244ZALEWSKI Artur 5125Elite Mężczyzn59M 24011:3001:46:12.6501:46:12.65+00:43:038:516.8
245WOJCIECH Mateusz 6810NIEPOZORNIOpen Mężczyzn149M 24114:4501:46:15.2001:46:15.20+00:43:058:516.8
246SZYDŁOWSKI Szymon 5969Open Mężczyzn150M 24213:0001:46:15.7501:46:15.75+00:43:068:516.8
247MĘDRYSA Michał 6809NIEPOZORNIOpen Mężczyzn151M 24314:4501:46:15.8501:46:15.85+00:43:068:516.8
248HANISZEWSKI Bartłomiej 5607BANDA ŁYSEGOOpen Mężczyzn152M 24412:3001:46:16.2001:46:16.20+00:43:068:516.8
249WIERUCKI Jakub 6054SRTG-ŁÓDŹOpen Mężczyzn153M 24513:1501:46:19.4501:46:19.45+00:43:098:516.8
250PIERZCHAŁA Łukasz 5582Open Mężczyzn154M 24612:1501:46:22.6501:46:22.65+00:43:138:516.8
251LIGENZA Jarosław 7042Open Mężczyzn155M 24716:0001:46:26.9001:46:26.90+00:43:178:526.8
252ISHCHUK Aliaksandr 7037Open Mężczyzn156M 24816:0001:46:29.1001:46:29.10+00:43:198:526.8
253KAWARSKI Jaroslaw 5886HAJER Z JANKOWIC Open Mężczyzn157M 24913:0001:46:30.6001:46:30.60+00:43:218:526.8
254PIĄTKOWSKI Wojciech 5536SĄSIEDZI WCHOpen Mężczyzn158M 25012:1501:46:30.6501:46:30.65+00:43:218:526.8
255POLAK Slawomir 6498Open Mężczyzn159M 25114:0001:46:37.0501:46:37.05+00:43:278:536.8
256KASIŃSKI Łukasz 6165OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn160M 25213:3001:46:39.1501:46:39.15+00:43:298:536.8
257MATEŃKO Bartosz 6880Open Mężczyzn161M 25314:4501:46:42.8501:46:42.85+00:43:338:536.7
258KRZEMIENIEWSKI Mateusz 5943Open Mężczyzn162M 25413:0001:46:43.7001:46:43.70+00:43:348:536.7
259TOMSKI Marcin 5594Open Mężczyzn163M 25512:1501:46:55.0501:46:55.05+00:43:458:546.7
260DOPIERAŁA Łukasz 5908SPORTERA OCROpen Mężczyzn164M 25613:0001:46:59.6001:46:59.60+00:43:508:546.7
261OZGA Marcin 5749HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn165M 25712:4501:47:03.8501:47:03.85+00:43:548:556.7
262WAŃKOWICZ Adrian 5330Open Mężczyzn166M 25811:4501:47:04.3501:47:04.35+00:43:548:556.7
263MARCULA Emil 5365HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn167M 25912:0001:47:08.2501:47:08.25+00:43:588:556.7
264SAWICKI Kacper 6501Open Mężczyzn168M 26014:0001:47:10.2501:47:10.25+00:44:008:556.7
265OLEKSY Krzysztof 5110Elite Masters Mężczyzn14M 26111:3001:47:11.2501:47:11.25+00:44:018:556.7
266GALICKI Sławomir 5095Elite Mężczyzn60M 26211:3001:47:14.0001:47:14.00+00:44:048:566.7
267BEDNARCZYK Paweł 5222DECATHLON WROCŁAWOpen Mężczyzn169M 26311:4501:47:21.4501:47:21.45+00:44:118:566.7
268PAPROCKI Przemek 5227DECATHLON WROCŁAWOpen Mężczyzn170M 26411:4501:47:21.6001:47:21.60+00:44:128:566.7
269BUSZTA Maciej 6862Open Mężczyzn171M 26514:4501:47:33.1501:47:33.15+00:44:238:576.7
270GOLUBIŃSKI Wojciech 5609BEERWALKING CHAMPIONSOpen Mężczyzn172M 26612:3001:47:37.2001:47:37.20+00:44:278:586.7
271PAWLIKOWSKI Piotrek 5920ŻWIREK I MUCHOMOREKOpen Mężczyzn173M 26713:0001:47:38.7001:47:38.70+00:44:298:586.7
272PAWLIKOWSKI Paweł 6083ŻWIREK I MUCHOMOREKOpen Mężczyzn174M 26813:0001:47:41.7001:47:41.70+00:44:328:586.7
273LASKOWSKI Tomasz 6311PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn175M 26913:1501:47:42.4001:47:42.40+00:44:328:586.7
274DZIUBAŁA Karolina 5234HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet4K 511:4501:47:47.0501:47:47.05+00:44:378:586.7
275KOWALCZYK Krzysztof 5105Open Mężczyzn176M 27011:3001:47:47.1501:47:47.15+00:44:378:586.7
276KIREPKA Adam 6091Open Mężczyzn177M 27113:1501:47:47.6501:47:47.65+00:44:388:586.7
277TWARDAK Marcin 5729Open Mężczyzn178M 27212:3001:47:48.9501:47:48.95+00:44:398:596.7
278KWIATKOWSKI Romek 6565OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn179M 27313:3001:47:51.3501:47:51.35+00:44:418:596.7
279PIĄTKOWSKI Marcin 7031TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn180M 27416:0001:48:21.2001:48:21.20+00:45:119:016.6
280KOTT Piotr 7016Open Mężczyzn181M 27515:3001:48:24.9001:48:24.90+00:45:159:026.6
281GADOMSKI Tomasz 7012Open Mężczyzn182M 27615:3001:48:26.3001:48:26.30+00:45:169:026.6
282SKÓRKA Dawid 6798KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Mężczyzn183M 27714:4501:48:27.9001:48:27.90+00:45:189:026.6
283SIKOŃCZYK Miłosz 5117Elite Mężczyzn61M 27811:3001:48:32.8001:48:32.80+00:45:239:026.6
284BROŻEK Mieczysław 5816Z MOTYKĄ NA SŁOŃCEOpen Masters Mężczyzn19M 27912:4501:48:41.2501:48:41.25+00:45:319:036.6
285TOMCZAK Adrian 7011ZŁOCZEWIANIEOpen Mężczyzn184M 28015:3001:48:44.7501:48:44.75+00:45:359:036.6
286ZARĘBA Filip 6334ZABIEGANI MIELECOpen Mężczyzn185M 28113:4501:48:44.7501:48:44.75+00:45:359:036.6
287CZAPIEWSKI Bartosz 6304MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDOpen Mężczyzn186M 28213:4501:48:46.4501:48:46.45+00:45:369:036.6
288MĄKA Łukasz 6745Open Mężczyzn187M 28314:3001:48:55.6501:48:55.65+00:45:469:046.6
289GRZEGORZYCA Damian 6219Open Masters Mężczyzn20M 28413:3001:49:07.5001:49:07.50+00:45:579:056.6
290MIŚTA Wojciech 6752Open Mężczyzn188M 28514:3001:49:07.7501:49:07.75+00:45:589:056.6
291RATAJSKA Iga 6306MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDOpen Kobiet5K 613:4501:49:10.4501:49:10.45+00:46:009:056.6
292WOJTASZEK Michał 5599Open Mężczyzn189M 28612:1501:49:18.4001:49:18.40+00:46:089:066.6
293KRUTOF Rafał 6796KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Mężczyzn190M 28714:4501:49:20.8501:49:20.85+00:46:119:066.6
294OŻGA Mateusz 5956Open Mężczyzn191M 28813:0001:49:22.3501:49:22.35+00:46:129:066.6
295KORCZYK Tomasz 5299Open Mężczyzn192M 28911:4501:49:24.8001:49:24.80+00:46:159:076.6
296KOCHELAK Konrad 7010ZŁOCZEWIANIEOpen Mężczyzn193M 29015:3001:49:28.0001:49:28.00+00:46:189:076.6
297CZAPLARSKI Rafał 5293Open Mężczyzn194M 29111:4501:49:28.6501:49:28.65+00:46:199:076.6
298ANYŻEWSKI Tomek 6163OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn195M 29213:3001:49:29.8001:49:29.80+00:46:209:076.6
299OKRĘGLICKI Robert 5741AUUUUUOpen Mężczyzn196M 29312:4501:49:37.6001:49:37.60+00:46:289:086.6
300KULESZKA Anna 6555KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Kobiet6K 714:1501:49:42.9501:49:42.95+00:46:339:086.6
301CZELEJ Tomasz 5699Open Mężczyzn197M 29412:3001:49:46.5501:49:46.55+00:46:369:086.6
302SUMIEC Katarzyna 6333ZABIEGANI MIELECOpen Kobiet7K 813:4501:49:47.5001:49:47.50+00:46:379:086.6
303KULESZKA Pawel 6556KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Mężczyzn198M 29514:1501:49:47.9501:49:47.95+00:46:389:086.6
304MOŻDŻEŃ Bartłomiej 5721Open Mężczyzn199M 29612:3001:49:48.3501:49:48.35+00:46:389:096.6
305GÓRSKI Piotr 6528HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Masters Mężczyzn21M 29712:1501:49:55.2501:49:55.25+00:46:459:096.6
306ZAWILIŃSKI Mateusz 6042HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn200M 29813:1501:49:57.6501:49:57.65+00:46:489:096.5
307SZYMURA Marcin 6938LAB.KROTOSZYNOpen Mężczyzn201M 29915:0001:50:08.7501:50:08.75+00:46:599:106.5
308MACHOWSKI Marek 6936LAB.KROTOSZYNOpen Masters Mężczyzn22M 30015:0001:50:11.9001:50:11.90+00:47:029:106.5
309GIERCZAK Łukasz 6972Open Mężczyzn202M 30115:0001:50:14.9501:50:14.95+00:47:059:116.5
310LEHMANN Dawid 5436Open Mężczyzn203M 30212:0001:50:27.8501:50:27.85+00:47:189:126.5
311KACZOR Dawid 5429Open Mężczyzn204M 30312:0001:50:28.1501:50:28.15+00:47:189:126.5
312BARON Robert 6282HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn23M 30413:4501:50:32.6501:50:32.65+00:47:239:126.5
313KURTA Dmitriy 7096Open Mężczyzn205M 30516:0001:50:37.9001:50:37.90+00:47:289:136.5
314STANASZEK Michał 7019AGRESYWNE PIEROGIOpen Mężczyzn206M 30616:0001:50:38.1001:50:38.10+00:47:289:136.5
315CIEŚLA Krzysztof 6866Open Mężczyzn207M 30714:4501:50:39.4501:50:39.45+00:47:299:136.5
316BARTKÓW Łukasz 7090CROSSFIT LUBINOpen Mężczyzn208M 30813:1501:50:46.7001:50:46.70+00:47:379:136.5
317GROMADA Roland 7084Open Mężczyzn209M 30915:0001:51:01.2501:51:01.25+00:47:519:156.5
318DZIĘCIOŁ Łukasz 6939PAINKILLERS Open Mężczyzn210M 31015:0001:51:04.8501:51:04.85+00:47:559:156.5
319NOWACZYK Nikodem 5891IN DREAM WORLDOpen Mężczyzn211M 31113:0001:51:07.2501:51:07.25+00:47:579:156.5
320KUBIAK Kaj 5076WOLF TEAMElite Mężczyzn62M 31211:3001:51:20.9501:51:20.95+00:48:119:166.5
321SZUBIŃSKI Michał 6168OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn212M 31313:3001:51:22.6001:51:22.60+00:48:139:166.5
322MILLER Daniel 6703SKFOpen Mężczyzn213M 31414:3001:51:23.0501:51:23.05+00:48:139:166.5
323PRUSINOWSKI Marcin 5960Open Mężczyzn214M 31513:0001:51:24.8001:51:24.80+00:48:159:176.5
324SROKA Jacek 5966Open Masters Mężczyzn24M 31613:0001:51:25.3001:51:25.30+00:48:159:176.5
325RAWSKI Artur 6500Open Mężczyzn215M 31711:4501:51:29.1501:51:29.15+00:48:199:176.5
326KAMIŃSKI Artur 5939Open Masters Mężczyzn25M 31813:0001:51:31.0501:51:31.05+00:48:219:176.5
327MITRĘGA Martyna 5309Open Kobiet8K 911:4501:51:32.1001:51:32.10+00:48:229:176.5
328MITRĘGA Kamil 5307Open Mężczyzn216M 31911:4501:51:32.3001:51:32.30+00:48:229:176.5
329CHRUŚCIEL Michał 6967Open Mężczyzn217M 32015:0001:51:43.7501:51:43.75+00:48:349:186.4
330MAKOWIECKI Sebastian 6984Open Mężczyzn218M 32115:0001:51:46.2501:51:46.25+00:48:369:186.4
331STACHERA Artur 5119Open Mężczyzn219M 32211:4501:52:01.2001:52:01.20+00:48:519:206.4
332ZŁOTEK Patryk 6893Open Mężczyzn220M 32314:4501:52:02.3501:52:02.35+00:48:529:206.4
333PRZYSUCHA Radosław 6884Open Mężczyzn221M 32414:4501:52:04.0501:52:04.05+00:48:549:206.4
334WITEK Kamil 5366HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn222M 32512:0001:52:06.7501:52:06.75+00:48:579:206.4
335KRÓL Kamil 6095Open Mężczyzn223M 32613:1501:52:11.2501:52:11.25+00:49:019:206.4
336ZHYVANOV Mykola 7098Open Mężczyzn224M 32716:0001:52:12.6001:52:12.60+00:49:039:216.4
337SZCZEPANIAK Jakub 6769Open Mężczyzn225M 32814:3001:52:16.0501:52:16.05+00:49:069:216.4
338MOCZKO Maciej 6753Open Mężczyzn226M 32914:3001:52:16.3001:52:16.30+00:49:069:216.4
339KOCZOROWSKI Pawel 5056POLNI WOJOWNICY USTKAOpen Masters Mężczyzn26M 33011:3001:52:16.5501:52:16.55+00:49:069:216.4
340BRYK Kajetan 6475Open Mężczyzn227M 33114:0001:52:22.1001:52:22.10+00:49:129:216.4
341JANUSZKO Maciej 6732Open Mężczyzn228M 33214:3001:52:23.9001:52:23.90+00:49:149:216.4
342BRYK Aleksander 6474Open Mężczyzn229M 33314:0001:52:27.5001:52:27.50+00:49:179:226.4
343ZIARNIECKI Piotr 6171OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Masters Mężczyzn27M 33413:3001:52:28.1001:52:28.10+00:49:189:226.4
344BARANOWSKI Artur 6164OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn230M 33513:3001:52:33.5501:52:33.55+00:49:239:226.4
345CICHY Łukasz 6406HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn231M 33614:0001:52:36.0501:52:36.05+00:49:269:236.4
346CWYNAR Tomasz 6190WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn232M 33713:3001:52:44.4001:52:44.40+00:49:349:236.4
347STAWIANY Marcin 5457Open Mężczyzn233M 33812:0001:52:44.6001:52:44.60+00:49:359:236.4
348MAŁEK Rafał 6985Open Mężczyzn234M 33915:0001:52:52.8501:52:52.85+00:49:439:246.4
349MATUSIAK Zbigniew 5126Elite Masters Mężczyzn15M 34011:3001:52:54.0501:52:54.05+00:49:449:246.4
350WINIARSKI Marcin 7005Open Mężczyzn235M 34115:0001:52:58.8501:52:58.85+00:49:499:246.4
351KRZYSTECZKO Szymon 6875Open Mężczyzn236M 34215:3001:53:04.0501:53:04.05+00:49:549:256.4
352RECHNIO Arkadiusz 5319Open Mężczyzn237M 34311:4501:53:04.9001:53:04.90+00:49:559:256.4
353MIERZWA Aleksander 6524EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn238M 34414:1501:53:05.8001:53:05.80+00:49:569:256.4
354ORYBKIEWICZ Marcin 6497Open Mężczyzn239M 34511:4501:53:05.9001:53:05.90+00:49:569:256.4
355GRODOŃ Piotr 5023HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn63M 34611:3001:53:06.7501:53:06.75+00:49:579:256.4
356DASZCZYK Dawid 5555Open Mężczyzn240M 34712:1501:53:17.5001:53:17.50+00:50:079:266.4
357ORLIK Łukasz 6987Open Mężczyzn241M 34815:0001:53:21.6501:53:21.65+00:50:129:266.4
358JAROSZ Robert 5829Open Mężczyzn242M 34912:4501:53:23.5001:53:23.50+00:50:139:266.4
359MUSZALSKI Eryk 6443POLIBUDKIOpen Mężczyzn243M 35014:0001:53:23.5501:53:23.55+00:50:139:266.4
360BAŃKA Jakub 5922Open Mężczyzn244M 35113:0001:53:24.2001:53:24.20+00:50:149:276.3
361ANTOS Dominik 6909BANK MILLENNIUMOpen Mężczyzn245M 35215:0001:53:24.3001:53:24.30+00:50:149:276.3
362BAŃKA Bartłomiej 5921Open Mężczyzn246M 35313:0001:53:25.1501:53:25.15+00:50:159:276.3
363GUŹLIŃSKI Damian 6208ZIELONE DIABŁYOpen Mężczyzn247M 35413:3001:53:40.9501:53:40.95+00:50:319:286.3
364SZCZYGIELSKI Norbert 6249Open Mężczyzn248M 35513:3001:53:41.5501:53:41.55+00:50:319:286.3
365MALISZEWSKI Kamil 6209ZIELONE DIABŁYOpen Mężczyzn249M 35613:3001:53:41.7001:53:41.70+00:50:329:286.3
366WŁOCHYŃSKI Mikołaj 5509HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn250M 35711:4501:53:44.0501:53:44.05+00:50:349:286.3
367SOSNA Marcin 6117Open Mężczyzn251M 35813:1501:53:50.0501:53:50.05+00:50:409:296.3
368CHOMA Krzysztof 5635LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn252M 35912:3001:53:51.7501:53:51.75+00:50:429:296.3
369WILŻYŃSKI Kamil 7003Open Mężczyzn253M 36015:0001:53:52.3001:53:52.30+00:50:429:296.3
370MUCHACKI Jarek 5954Open Mężczyzn254M 36113:0001:54:07.6001:54:07.60+00:50:589:306.3
371KOPEĆ Patrycja 6370Open Kobiet9K 1013:4501:54:08.0001:54:08.00+00:50:589:306.3
372KURZAC Mariusz 6014CROSSFIT LUBINOpen Mężczyzn255M 36213:1501:54:09.5501:54:09.55+00:50:599:306.3
373MOCZYDLAK Jacek 6377Open Mężczyzn256M 36313:4501:54:10.8501:54:10.85+00:51:019:306.3
374IGNATOWICZ Radosław 7119SEMPER PARATIOpen Mężczyzn257M 36415:0001:54:17.5001:54:17.50+00:51:079:316.3
375MŁYNARCZYK Tatiana 5508HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet10K 1112:1501:54:17.7501:54:17.75+00:51:089:316.3
376BELICKI Dominik 7074Open Mężczyzn258M 36515:0001:54:18.2001:54:18.20+00:51:089:316.3
377POMIETŁO Aleksander 6955SEMPER PARATIOpen Mężczyzn259M 36615:0001:54:19.5001:54:19.50+00:51:099:316.3
378WALCZAK Michał 7020AGRESYWNE PIEROGIOpen Mężczyzn260M 36716:0001:54:23.1501:54:23.15+00:51:139:316.3
379WOSZCZYK Sebastian 5015DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn16M 36811:3001:54:32.5001:54:32.50+00:51:229:326.3
380STERNA Maciej 6859ZAMENAOpen Mężczyzn261M 36914:4501:54:33.9501:54:33.95+00:51:249:326.3
381SŁODECKI Szymon 6889Open Mężczyzn262M 37014:4501:54:35.3001:54:35.30+00:51:259:326.3
382DYBAŁA Arnold 6867Open Mężczyzn263M 37114:4501:54:36.3001:54:36.30+00:51:269:336.3
383GŁAZ Jacek 5235HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn28M 37211:4501:54:36.8001:54:36.80+00:51:279:336.3
384MAJEWSKI Oskar 5634LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn264M 37312:3001:54:39.5501:54:39.55+00:51:299:336.3
385TRZYNA Jakub 5728Open Mężczyzn265M 37412:3001:54:53.0001:54:53.00+00:51:439:346.3
386WILŻYŃSKI Łukasz 7004Open Mężczyzn266M 37515:0001:54:57.8501:54:57.85+00:51:489:346.3
387FORNALSKI Irek 5417Open Mężczyzn267M 37612:0001:54:58.6501:54:58.65+00:51:499:346.3
388KAWA Łukasz 5100Elite Mężczyzn64M 37711:3001:55:01.0001:55:01.00+00:51:519:356.3
389GRENDA Filip 5097Elite Mężczyzn65M 37811:3001:55:01.6001:55:01.60+00:51:529:356.3
390RYWACKI Karol 6858ZAMENAOpen Mężczyzn268M 37914:4501:55:05.0501:55:05.05+00:51:559:356.3
391KOWALSKI Rafał 6857ZAMENAOpen Mężczyzn269M 38014:4501:55:05.9001:55:05.90+00:51:569:356.3
392KOLARCZYK Paweł 7070Open Mężczyzn270M 38115:3001:55:11.4501:55:11.45+00:52:019:356.3
393SAETHERSHAGEN Terje 5588Open Mężczyzn271M 38212:1501:55:21.1501:55:21.15+00:52:119:366.2
394JACHIRA Klaudia 6594TRENER24H.COM.PLOpen Kobiet11K 1213:1501:55:23.5501:55:23.55+00:52:139:366.2
395SZURGOT Piotr 6150DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn272M 38313:3001:55:25.1501:55:25.15+00:52:159:376.2
396KOŁODZIEJ Arkadiusz 6148DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn273M 38413:3001:55:25.4501:55:25.45+00:52:159:376.2
397ORYCH Maciej 6149DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn274M 38513:3001:55:25.7501:55:25.75+00:52:169:376.2
398CHOJNA Zygmunt 5011DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn17M 38611:3001:55:37.8001:55:37.80+00:52:289:386.2
399GOŁĄB Witold 5665RAJSPORT ACTIVEOpen Mężczyzn275M 38712:3001:55:41.5501:55:41.55+00:52:319:386.2
400SENSKI Marcin 6181RUN4WINEOpen Mężczyzn276M 38813:3001:56:18.2001:56:18.20+00:53:089:416.2
401WILK Kamil 5978Open Mężczyzn277M 38913:0001:56:25.2501:56:25.25+00:53:159:426.2
402BRODA Marcin 5808WILLY ŁONKA TEAMOpen Mężczyzn278M 39012:4501:56:43.9501:56:43.95+00:53:349:436.2
403BRODA Dominik 5807WILLY ŁONKA TEAMOpen Mężczyzn279M 39112:4501:56:46.5001:56:46.50+00:53:369:436.2
404ŻAK Tomasz 6684LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn280M 39214:3001:56:49.9501:56:49.95+00:53:409:446.2
405DRAB Aleksander 6452REGNARSTEAMOpen Mężczyzn281M 39314:0001:56:53.3001:56:53.30+00:53:439:446.2
406BIAŁY Mateusz 5287Open Mężczyzn282M 39411:4501:56:55.8501:56:55.85+00:53:469:446.2
407STECYK Tomek 5901OŁAWSCY DESPERACIOpen Masters Mężczyzn29M 39513:0001:56:57.2001:56:57.20+00:53:479:446.2
408STECYK Marcin 5900OŁAWSCY DESPERACIOpen Mężczyzn283M 39613:0001:56:58.4001:56:58.40+00:53:489:446.2
409ZACHARJASZ Hubert 6657DRAGON SQUADOpen Mężczyzn284M 39714:3001:56:58.4501:56:58.45+00:53:489:446.2
410PYTEL Oskar 5854Open Mężczyzn285M 39812:4501:56:59.5001:56:59.50+00:53:499:446.2
411BAZAN Szymon 6350Open Mężczyzn286M 39913:4501:57:09.7501:57:09.75+00:54:009:456.1
412WRÓBEL Jacek 5041HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn287M 40011:3001:57:15.2001:57:15.20+00:54:059:466.1
413KUBIAK Edyta 6876Open Kobiet12K 1314:4501:57:15.6501:57:15.65+00:54:069:466.1
414GĘSTY Łukasz 7103Open Mężczyzn288M 40114:4501:57:20.1001:57:20.10+00:54:109:466.1
415GRAJCAR Magdalena 6678LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet13K 1414:3001:57:31.4001:57:31.40+00:54:219:476.1
416GOŁĘBIEWSKI Mateusz 6615Open Mężczyzn289M 40214:1501:57:31.7001:57:31.70+00:54:229:476.1
417LOUGHREY Cormac 5253MEDSERV TEAMOpen Masters Mężczyzn30M 40311:4501:57:32.2001:57:32.20+00:54:229:476.1
418GRAJCAR Łukasz 6677LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn290M 40414:3001:57:32.5001:57:32.50+00:54:229:476.1
419WOŹNIAK Tomasz 5229DECATHLON WROCŁAWOpen Mężczyzn291M 40511:4501:57:33.1001:57:33.10+00:54:239:476.1
420TYBISZEWSKI Hubert 6642Open Mężczyzn292M 40614:1501:57:34.7001:57:34.70+00:54:259:476.1
421ANDRZEJCZAK Mateusz 6173OSTRÓDA TEAMOpen Mężczyzn293M 40713:3001:57:38.0501:57:38.05+00:54:289:486.1
422KOŚNIEWSKI Paweł 5571Open Mężczyzn294M 40812:1501:57:39.4001:57:39.40+00:54:299:486.1
423ANDRZEJCZAK Kacper 6172OSTRÓDA TEAMOpen Mężczyzn295M 40913:3001:57:43.0501:57:43.05+00:54:339:486.1
424SZYSZKA Michał 6627Open Mężczyzn296M 41013:1501:57:45.1501:57:45.15+00:54:359:486.1
425KURAL Łukasz 7081Open Mężczyzn297M 41112:4501:57:45.5501:57:45.55+00:54:359:486.1
426KUKUŚ Rafał 6195WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn31M 41213:3001:57:48.2501:57:48.25+00:54:389:496.1
427KACZMARZYK Robert 6131BYLE DO CELU...Open Mężczyzn298M 41313:3001:57:48.8501:57:48.85+00:54:399:496.1
428MARKOWSKI Artur 6595VANTOROOpen Masters Mężczyzn32M 41413:4501:57:48.9501:57:48.95+00:54:399:496.1
429KOPACZYŃSKI Michał 5712Open Mężczyzn299M 41512:3001:57:51.6501:57:51.65+00:54:429:496.1
430SZLĘZAK Mateus 5593Open Mężczyzn300M 41612:1501:57:55.2001:57:55.20+00:54:459:496.1
431URBANIAK Mateusz 6385Open Mężczyzn301M 41713:4501:57:58.2501:57:58.25+00:54:489:496.1
432SKOCZEK Marcin 5281WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn302M 41811:4501:58:05.0501:58:05.05+00:54:559:506.1
433SKOCZEK Anna 5280WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet14K 1511:4501:58:05.1501:58:05.15+00:54:559:506.1
434MATEJCZYK Mateusz 5265RUNMA-GEDDON-BEASTSOpen Mężczyzn303M 41911:4501:58:12.6001:58:12.60+00:55:039:516.1
435KOZIOŁ Kamil 5239HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn304M 42011:4501:58:15.2501:58:15.25+00:55:059:516.1
436BISKUP Michał 6468Open Mężczyzn305M 42114:0001:58:17.1501:58:17.15+00:55:079:516.1
437ROSOCHACKI Marcin 6410HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn306M 42214:0001:58:17.2501:58:17.25+00:55:079:516.1
438CIEPLUCH Michał 5809WILLY WONKA TEAMOpen Mężczyzn307M 42312:4501:58:21.6501:58:21.65+00:55:129:516.1
439SZUKALSKI Maciej 6771Open Mężczyzn308M 42414:3001:58:24.3001:58:24.30+00:55:149:526.1
440RADWANEK Rafał 5247HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn309M 42511:4501:58:24.3501:58:24.35+00:55:149:526.1
441KAWECKI Bartłomiej 6929FLY OR DIEOpen Mężczyzn310M 42615:0001:58:33.0001:58:33.00+00:55:239:526.1
442WITA Radoslaw 5981Open Mężczyzn311M 42713:0001:58:36.2001:58:36.20+00:55:269:536.1
443MAJKOWSKI Łukasz 7043Open Mężczyzn312M 42814:4501:58:37.4501:58:37.45+00:55:279:536.1
444GUGUŁ Maciej 5565Open Mężczyzn313M 42912:1501:58:41.1501:58:41.15+00:55:319:536.1
445PRASAŁ Miłosz 5449Open Mężczyzn314M 43012:0001:58:41.6001:58:41.60+00:55:329:536.1
446ELGALAL Maciej 6815ORKI Z MAJORKIOpen Mężczyzn315M 43114:4501:58:42.7501:58:42.75+00:55:339:536.1
447KORNELUK Małgorzata 6783COPACABANA ŁÓDŹOpen Kobiet15K 1614:4501:58:46.8001:58:46.80+00:55:379:536.1
448LANGOWSKI Marcin 5301Open Mężczyzn316M 43211:4501:58:49.2001:58:49.20+00:55:399:546.1
449DUDEK Rafał 6481Open Masters Mężczyzn33M 43314:0001:58:57.9001:58:57.90+00:55:489:546.1
450RYBARKIEWICZ Mateusz 6888Open Mężczyzn317M 43414:3001:58:59.1501:58:59.15+00:55:499:546.1
451WRÓBLEWSKI Robert 5744DECEPTICONYOpen Mężczyzn318M 43512:4501:58:59.3501:58:59.35+00:55:499:546.1
452MNICH Aleksander 5743DECEPTICONYOpen Mężczyzn319M 43612:4501:59:00.2501:59:00.25+00:55:509:556.1
453GAŁAN Łukasz 6910CIEMNA STRONA POMIDORA OLEŚNICAOpen Mężczyzn320M 43715:0001:59:02.6001:59:02.60+00:55:539:556
454KOSTRZEWSKI Adrian 6911CIEMNA STRONA POMIDORA OLEŚNICAOpen Mężczyzn321M 43815:0001:59:02.9001:59:02.90+00:55:539:556
455SZKUDLAREK Błażej 6331TEAMWIEPRZAOpen Mężczyzn322M 43913:4501:59:05.1001:59:05.10+00:55:559:556
456RYSZCZYK Adam 5587Open Mężczyzn323M 44011:4501:59:05.1501:59:05.15+00:55:559:556
457BERG Damian 5407Open Mężczyzn324M 44112:0001:59:06.2501:59:06.25+00:55:569:556
458CUDNIEWICZ Damian 6968Open Mężczyzn325M 44215:0001:59:06.5501:59:06.55+00:55:569:556
459BRODA Mateusz 5393UNIMOGIOpen Mężczyzn326M 44312:0001:59:08.6001:59:08.60+00:55:599:556
460BRODA Tomasz 5394UNIMOGIOpen Mężczyzn327M 44412:0001:59:10.7501:59:10.75+00:56:019:556
461CHALIMONIUK Krystian 5549Open Mężczyzn328M 44512:1501:59:11.0001:59:11.00+00:56:019:556
462DOMAGAŁA Patryk 6838TRANS.EUOpen Mężczyzn329M 44615:0001:59:11.0501:59:11.05+00:56:019:556
463REBZDA Krystian 5318Open Mężczyzn330M 44711:4501:59:11.8501:59:11.85+00:56:029:556
464SZCZOT Robert 5392TK-METOpen Mężczyzn331M 44812:0001:59:12.4001:59:12.40+00:56:029:566
465BARAN Grzegorz 6714Open Mężczyzn332M 44914:3001:59:13.5001:59:13.50+00:56:039:566
466DUDA Przemysław 5415Open Mężczyzn333M 45012:0001:59:14.9501:59:14.95+00:56:059:566
467PEĆ Tomasz 5391TK-METOpen Mężczyzn334M 45112:0001:59:16.9001:59:16.90+00:56:079:566
468WIEDEHOEFT Katarzyna 6513Open Kobiet16K 1714:0001:59:17.3001:59:17.30+00:56:079:566
469MIERZICKI Marcel 5058POWER TRAININGOpen Mężczyzn335M 45211:3001:59:17.6501:59:17.65+00:56:089:566
470JEZIERZAŃSKI Mariusz 6090Open Mężczyzn336M 45313:1501:59:21.8501:59:21.85+00:56:129:566
471ROMAŃCZUK Tomasz 5266RUNMA-GEDDON-BEASTSOpen Masters Mężczyzn34M 45411:4501:59:22.5501:59:22.55+00:56:129:566
472HEPPER Lukasz 6698PRZEKRĘTY-MENTY-CHACHMENTYOpen Mężczyzn337M 45514:3001:59:29.5501:59:29.55+00:56:199:576
473MEDYGRAŁ Konrad 7108Open Mężczyzn338M 45614:3001:59:30.0001:59:30.00+00:56:209:576
474MATEJCZYK Artur 5264RUNMA-GEDDON-BEASTSOpen Masters Mężczyzn35M 45711:4501:59:30.2001:59:30.20+00:56:209:576
475MUCHA Marek 5991APOSTLES OF STARSOpen Mężczyzn339M 45813:1501:59:30.4501:59:30.45+00:56:209:576
476WOLAK Michał 6775Open Mężczyzn340M 45914:3001:59:36.7001:59:36.70+00:56:279:586
477KURKOWIAK Adam 7109Open Mężczyzn341M 46014:3001:59:37.6501:59:37.65+00:56:289:586
478NADOLNY Kamil 6291LTGOpen Mężczyzn342M 46113:4501:59:39.1001:59:39.10+00:56:299:586
479KWOLEK Jarosław 5138FIT STYLEOpen Masters Mężczyzn36M 46211:3001:59:42.0501:59:42.05+00:56:329:586
480KUSNIERZ Jakub 6602ZIELONAIMPREZAOpen Mężczyzn343M 46314:1501:59:42.4501:59:42.45+00:56:329:586
481BOĆKO Ewa 5696Open Kobiet17K 1812:3001:59:42.7501:59:42.75+00:56:339:586
482OBOZA Dawid 5400WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn344M 46412:0001:59:49.2001:59:49.20+00:56:399:596
483DOBIJA Wojciech 5398WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn345M 46512:0001:59:49.3501:59:49.35+00:56:399:596
484MLECZKO Tomasz 5399WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn37M 46612:0001:59:49.4001:59:49.40+00:56:399:596
485WAWRYNOWICZ Paweł 5806TAŚMOLE Z KGHMOpen Mężczyzn346M 46712:4501:59:50.1001:59:50.10+00:56:409:596
486HOWIS Jerzy 6159KOMPANIA CIENIOpen Mężczyzn347M 46813:3001:59:50.3501:59:50.35+00:56:409:596
487KOWALCZYK Paweł 6230Open Mężczyzn348M 46913:3001:59:51.0501:59:51.05+00:56:419:596
488BALUTA Piotr 6158KOMPANIA CIENIOpen Mężczyzn349M 47013:3001:59:51.3501:59:51.35+00:56:419:596
489CYMERMAN Agata 5279WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet18K 1911:4501:59:53.2001:59:53.20+00:56:439:596
490MALEŃCZYK Sylwester 7065Open Mężczyzn350M 47114:3001:59:53.8501:59:53.85+00:56:449:596
491TWOREK Tomasz 5730Open Mężczyzn351M 47212:3001:59:54.3001:59:54.30+00:56:449:596
492KLIMASZEWSKI Michał 5787RUN CARTELOpen Mężczyzn352M 47312:4501:59:54.7001:59:54.70+00:56:459:596
493SZKUDLAREK Adrian 6330TEAMWIEPRZAOpen Mężczyzn353M 47413:4501:59:57.3501:59:57.35+00:56:479:596
494MICOREK Michał 5953Open Mężczyzn354M 47513:0001:59:57.9501:59:57.95+00:56:489:596
495STĘPNIEWSKI Klaudiusz 6120Open Masters Mężczyzn38M 47613:1502:00:03.2002:00:03.20+00:56:5310:006
496KULIGOWSKA Małgorzata 6098Open Masters Kobiet1K 2013:1502:00:03.8002:00:03.80+00:56:5410:006
497BRĘKUS Bartosz 6720Open Mężczyzn355M 47714:3002:00:10.6502:00:10.65+00:57:0110:006
498PTAK Patryk 5610BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOpen Mężczyzn356M 47812:3002:00:11.8502:00:11.85+00:57:0210:006
499SZPILA Daniel 6251Open Mężczyzn357M 47913:3002:00:11.9002:00:11.90+00:57:0210:006
500LURKA Kamil 5507HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn358M 48012:1502:00:12.1002:00:12.10+00:57:0210:016
501MUSIOLIK Mariusz 5444Open Mężczyzn359M 48112:0002:00:17.2502:00:17.25+00:57:0710:016
502JANOWSKI Damian 6222Open Mężczyzn360M 48213:3002:00:20.2002:00:20.20+00:57:1010:016
503JANOWSKI Michał 6223Open Mężczyzn361M 48313:3002:00:20.8002:00:20.80+00:57:1110:016
504KOŚCIUSZKO Michał 6371Open Mężczyzn362M 48413:4502:00:20.8002:00:20.80+00:57:1110:016
505KRAJEWSKI Tomasz 6801LET ME SAY SOOpen Mężczyzn363M 48514:4502:00:26.7502:00:26.75+00:57:1710:026
506STRĄK Tomek 5458Open Mężczyzn364M 48612:0002:00:28.0002:00:28.00+00:57:1810:026
507JEŻYNA Bartosz 6457SPIROLTEAMOpen Mężczyzn365M 48714:0002:00:41.5502:00:41.55+00:57:3110:036
508KOPYCIOK Michał 6806NIEBIESKIE CHACHARYOpen Mężczyzn366M 48814:4502:00:42.2502:00:42.25+00:57:3210:036
509WARWARKO Łukasz 6253Open Mężczyzn367M 48913:3002:00:42.8502:00:42.85+00:57:3310:036
510BINDAS Rafał 6456SPIROLTEAMOpen Mężczyzn368M 49014:0002:00:44.1502:00:44.15+00:57:3410:036
511CHOLAJDA Roman 6478Open Masters Mężczyzn39M 49114:0002:00:46.9502:00:46.95+00:57:3710:036
512MAGRYTA Marcin 5304Open Mężczyzn369M 49215:0002:00:47.5502:00:47.55+00:57:3710:036
513KNYT Grzegorz 6147DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn370M 49313:3002:00:47.9502:00:47.95+00:57:3810:036
514MAJEWSKI Bartosz 6236Open Mężczyzn371M 49413:3002:00:50.3002:00:50.30+00:57:4010:046
515GŁOWIENKA Marcin 6146DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn372M 49513:3002:00:50.5502:00:50.55+00:57:4010:046
516PAJOR Kamil 6242Open Mężczyzn373M 49613:3002:00:51.2502:00:51.25+00:57:4110:046
517DĄBROWSKI Janusz 6721Open Mężczyzn374M 49714:3002:00:54.7002:00:54.70+00:57:4510:046
518PIETRZAK Marcin 6174OSTRÓDA TEAMOpen Mężczyzn375M 49813:3002:00:58.9502:00:58.95+00:57:4910:046
519GRZEBUŁA Łukasz 6800LET ME SAY SOOpen Mężczyzn376M 49914:4502:01:00.1002:01:00.10+00:57:5010:056
520DOBRZAŃSKI Jarosław 5825Open Mężczyzn377M 50012:4502:01:03.1002:01:03.10+00:57:5310:055.9
521JANOWICZ Robert 7075Open Mężczyzn378M 50114:4502:01:11.3002:01:11.30+00:58:0110:055.9
522MICHAŁOWSKI Piotr 6702SKFOpen Masters Mężczyzn40M 50214:3002:01:14.1502:01:14.15+00:58:0410:065.9
523NIŻYŃSKI Maksym 6842TRANS.EUOpen Mężczyzn379M 50314:4502:01:14.9502:01:14.95+00:58:0510:065.9
524MILLER Marcin 6704SKFOpen Mężczyzn380M 50414:3002:01:14.9502:01:14.95+00:58:0510:065.9
525KOTÓW Kamil 7039Open Mężczyzn381M 50516:0002:01:20.0502:01:20.05+00:58:1010:065.9
526SWIGON Krzysztof 5592Open Mężczyzn382M 50612:1502:01:21.1002:01:21.10+00:58:1110:065.9
527STĘPNIEWSKI Szymon 7044Open Mężczyzn383M 50716:0002:01:22.0502:01:22.05+00:58:1210:065.9
528NOWACZYK Tomasz 6894_ORŁY_GDYNIA_Open Mężczyzn384M 50815:0002:01:26.0002:01:26.00+00:58:1610:075.9
529MACIEJAK Sebastian 7080Open Mężczyzn385M 50911:4502:01:26.8502:01:26.85+00:58:1710:075.9
530DUDA Hubert 5203APS POLANDOpen Masters Mężczyzn41M 51011:4502:01:29.8502:01:29.85+00:58:2010:075.9
531KASZNIA Julian 6442POLIBUDKIOpen Mężczyzn386M 51114:0002:01:30.7502:01:30.75+00:58:2110:075.9
532ROSŁONIEC Wojciech 6993Open Masters Mężczyzn42M 51215:0002:01:34.4002:01:34.40+00:58:2410:075.9
533MUSIAŁ Krzysztof 6240Open Mężczyzn387M 51313:3002:01:40.8502:01:40.85+00:58:3110:085.9
534KUR Dominika 5602AK-47 RACE TEAMOpen Kobiet19K 2112:3002:01:43.0002:01:43.00+00:58:3310:085.9
535ZJAWIŃSKI Michał 5606AK-47 RACE TEAMOpen Mężczyzn388M 51412:3002:01:43.1502:01:43.15+00:58:3310:085.9
536GRZYB Albert 6220Open Mężczyzn389M 51513:3002:01:44.1502:01:44.15+00:58:3410:085.9
537PAPROTA Piotr 5315Open Mężczyzn390M 51611:4502:01:47.3502:01:47.35+00:58:3710:085.9
538ZIELIŃSKI Patryk 6515Open Mężczyzn391M 51714:0002:01:48.9002:01:48.90+00:58:3910:095.9
539GRABOWSKI Mateusz 5071WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn66M 51811:3002:01:56.0502:01:56.05+00:58:4610:095.9
540DROŹDZIEL Mariusz 5062PURE FIGHT / WOLNI LUDZIEOpen Mężczyzn392M 51911:3002:01:58.5002:01:58.50+00:58:4810:095.9
541DURIASZ Bartosz 6284HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn43M 52013:4502:02:03.2502:02:03.25+00:58:5310:105.9
542TYCHOWICZ Daniel 5228DECATHLON WROCŁAWOpen Mężczyzn393M 52111:4502:02:03.4002:02:03.40+00:58:5310:105.9
543BLAŃDA Dominik 5748HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn394M 52212:0002:02:05.5002:02:05.50+00:58:5510:105.9
544FLUDER Robert 5416Open Mężczyzn395M 52312:0002:02:08.0002:02:08.00+00:58:5810:105.9
545BURBUL Przemysław 5411Open Mężczyzn396M 52412:0002:02:10.2002:02:10.20+00:59:0010:105.9
546BAYGER Krystian 5406Open Mężczyzn397M 52512:0002:02:15.3002:02:15.30+00:59:0510:115.9
547GURDEK Marcin 5732AUUUUUOpen Masters Mężczyzn44M 52612:4502:02:17.4002:02:17.40+00:59:0710:115.9
548MAJCHRZAK Dawid 5716Open Mężczyzn398M 52712:3002:02:18.3502:02:18.35+00:59:0810:115.9
549RAWLUK Zbigniew 7077Open Masters Mężczyzn45M 52815:0002:02:18.5502:02:18.55+00:59:0810:115.9
550KACZMAREK Hubert 6023CZARNE WIEWIÓRYOpen Masters Mężczyzn46M 52913:1502:02:26.3002:02:26.30+00:59:1610:125.9
551DRABAREK Jakub 6191WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn399M 53013:3002:02:26.3002:02:26.30+00:59:1610:125.9
552BRYZEK Konrad 6476Open Mężczyzn400M 53114:0002:02:27.4502:02:27.45+00:59:1710:125.9
553BOROWSKI Kamil 6351Open Mężczyzn401M 53213:4502:02:30.3002:02:30.30+00:59:2010:125.9
554BEDNAREK Michał 5286Open Mężczyzn402M 53311:4502:02:44.5502:02:44.55+00:59:3410:135.9
555BEREZA Patryk 5223DECATHLON WROCŁAWOpen Mężczyzn403M 53411:4502:02:45.3502:02:45.35+00:59:3510:135.9
556MAZUR Robert 5242HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn404M 53511:4502:02:45.4002:02:45.40+00:59:3510:135.9
557DĘBIŃSKA-MAZUR Dagmara 5233HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet20K 2211:4502:02:45.9502:02:45.95+00:59:3610:135.9
558LEDWOROWSKI Paweł 5577Open Mężczyzn405M 53612:1502:02:47.4002:02:47.40+00:59:3710:135.9
559GAMŻA Damian 6483Open Mężczyzn406M 53714:0002:02:47.7502:02:47.75+00:59:3810:135.9
560HUDEK Remigiusz 6486Open Mężczyzn407M 53814:0002:02:48.3502:02:48.35+00:59:3810:145.9
561KUSTOS Marcin 6494Open Mężczyzn408M 53914:0002:02:48.3502:02:48.35+00:59:3810:145.9
562MAKARYK Kamil 6628Open Mężczyzn409M 54013:1502:02:52.0502:02:52.05+00:59:4210:145.9
563ŁAWNICZAK Andżelika 7112Open Kobiet21K 2314:3002:02:57.4502:02:57.45+00:59:4710:145.9
564BABULA Sebastian 6712Open Mężczyzn410M 54114:3002:02:57.6002:02:57.60+00:59:4810:145.9
565BŁASZCZAK Damian 6718Open Mężczyzn411M 54214:3002:02:58.9502:02:58.95+00:59:4910:145.9
566BŁASZCZAK Sławek 6719Open Mężczyzn412M 54314:3002:02:59.2502:02:59.25+00:59:4910:145.9
567BRUZDA Piotr 5747DZIKI I LOSZKAOpen Masters Mężczyzn47M 54412:4502:03:04.2502:03:04.25+00:59:5410:155.9
568BRUZDA Joanna 5746DZIKI I LOSZKAOpen Masters Kobiet2K 2412:4502:03:04.7002:03:04.70+00:59:5510:155.9
569SZYMAŃSKI Michał 6508Open Mężczyzn413M 54514:0002:03:05.8502:03:05.85+00:59:5610:155.8
570KOZŁOWSKI Paweł 6490Open Masters Mężczyzn48M 54614:0002:03:08.2502:03:08.25+00:59:5810:155.8
571SUDOLSKI Bartek 5120Open Masters Mężczyzn49M 54711:3002:03:15.5002:03:15.50+01:00:0510:165.8
572BABIŃSKI Rafał 5547Open Mężczyzn414M 54812:1502:03:15.6002:03:15.60+01:00:0610:165.8
573PIEŁA Szymon 5902PĘDZĄCE TASMANYOpen Mężczyzn415M 54913:0002:03:16.2502:03:16.25+01:00:0610:165.8
574SZIR Arkadiusz 7064Open Mężczyzn416M 55014:4502:03:18.4502:03:18.45+01:00:0810:165.8
575SIKORA Piotr 6808NIEBIESKIE CHACHARYOpen Mężczyzn417M 55114:4502:03:22.6502:03:22.65+01:00:1310:165.8
576NICIEJA Krzysztof 5739AUUUUUOpen Mężczyzn418M 55212:4502:03:23.8002:03:23.80+01:00:1410:165.8
577NICIEJA Łukasz 5740AUUUUUOpen Mężczyzn419M 55312:4502:03:24.1002:03:24.10+01:00:1410:175.8
578JURKOWSKI Sławomir 6022CZARNE WIEWIÓRYOpen Masters Mężczyzn50M 55413:1502:03:29.7002:03:29.70+01:00:2010:175.8
579URBANOWSKI Marcin 6782BOSA STÓPKAOpen Mężczyzn420M 55514:4502:03:30.3002:03:30.30+01:00:2010:175.8
580SZPICH Michał 6781BOSA STÓPKAOpen Mężczyzn421M 55614:4502:03:30.3502:03:30.35+01:00:2010:175.8
581MARCINIAK Artur 5438Open Mężczyzn422M 55712:0002:03:31.7002:03:31.70+01:00:2210:175.8
582GOLIŃSKI Krzysztof 6780BOSA STÓPKAOpen Mężczyzn423M 55814:4502:03:32.3502:03:32.35+01:00:2210:175.8
583JAMRÓZ Ryszard 5733AUUUUUOpen Masters Mężczyzn51M 55912:4502:03:33.0502:03:33.05+01:00:2310:175.8
584HADRO Damian 6617Open Mężczyzn424M 56014:1502:03:35.8002:03:35.80+01:00:2610:175.8
585OLESZKO Marcin 5849Open Mężczyzn425M 56113:1502:03:38.1502:03:38.15+01:00:2810:185.8
586ŻUKOWSKA Anna 5349CROSS&ACTIVE NYSAOpen Masters Kobiet3K 2512:0002:03:38.3502:03:38.35+01:00:2810:185.8
587CIECHANOWICZ Maciej 6865Open Mężczyzn426M 56214:4502:03:42.9002:03:42.90+01:00:3310:185.8
588HOMAN Grzegorz 5938Open Mężczyzn427M 56313:0002:03:43.6502:03:43.65+01:00:3410:185.8
589KOJ Jakub 6872Open Mężczyzn428M 56414:4502:03:45.4002:03:45.40+01:00:3510:185.8
590KACZOR Robert 6009CROSSFIT LUBINOpen Masters Mężczyzn52M 56513:1502:03:46.1502:03:46.15+01:00:3610:185.8
591PŁACZEK Ania 6182TERMY RZYMSKIE TEAMOpen Kobiet22K 2613:3002:03:47.9502:03:47.95+01:00:3810:185.8
592JANUS Szymon 6820PAINKILLERS Open Mężczyzn429M 56614:4502:03:51.2002:03:51.20+01:00:4110:195.8
593FIRLEJ Adrianna 6784DZIKI TEAM ZE WSIOpen Kobiet23K 2714:4502:03:54.5502:03:54.55+01:00:4410:195.8
594ROZMUS Marcin 5904PĘDZĄCE TASMANYOpen Mężczyzn430M 56713:0002:03:56.9502:03:56.95+01:00:4710:195.8
595BĄK Łukasz 6039GÓRNICYOpen Mężczyzn431M 56813:1502:03:57.0502:03:57.05+01:00:4710:195.8
596RULEWSKI Mateusz 6111Open Mężczyzn432M 56913:1502:03:58.0002:03:58.00+01:00:4810:195.8
597JACHIRA Patryk 6619Open Mężczyzn433M 57013:1502:04:00.3502:04:00.35+01:00:5010:205.8
598GWIŻDŻ Jacek 6701SKFOpen Masters Mężczyzn53M 57114:3002:04:03.4502:04:03.45+01:00:5310:205.8
599BRZOZOWSKI Konrad 6396DIAMENTOWE PSYOpen Mężczyzn434M 57214:0002:04:05.1002:04:05.10+01:00:5510:205.8
600RZOŃCA Michał 5963Open Mężczyzn435M 57313:0002:04:06.5002:04:06.50+01:00:5610:205.8
601DUDEK Igor 6480Open Mężczyzn436M 57414:0002:04:08.1002:04:08.10+01:00:5810:205.8
602KAJKOWSKI Rafał 5709Open Masters Mężczyzn54M 57512:3002:04:09.6502:04:09.65+01:01:0010:205.8
603GADOMSKI Dawid 5418Open Mężczyzn437M 57612:0002:04:10.2002:04:10.20+01:01:0010:205.8
604GOŁĘBIOWSKI Marcin 6819PAINKILLERS Open Mężczyzn438M 57714:4502:04:12.5002:04:12.50+01:01:0210:215.8
605MIKOŁAJEK Robert 5720Open Mężczyzn439M 57812:3002:04:21.0002:04:21.00+01:01:1110:215.8
606ZAJKOWSKI Piotr 5467Open Mężczyzn440M 57912:3002:04:21.3502:04:21.35+01:01:1110:215.8
607DYRSZKA Sebastian 6361Open Mężczyzn441M 58013:4502:04:21.6502:04:21.65+01:01:1210:215.8
608MIELNICKI Wojciech 6883Open Mężczyzn442M 58114:4502:04:27.1502:04:27.15+01:01:1710:225.8
609ROMAŃCZYK Jarosław 6886Open Masters Mężczyzn55M 58214:4502:04:27.1502:04:27.15+01:01:1710:225.8
610GOŁĄBEK Paweł 6440POLIBUDKIOpen Mężczyzn443M 58314:0002:04:27.7002:04:27.70+01:01:1810:225.8
611GOŁĄBEK Jan 6439POLIBUDKIOpen Mężczyzn444M 58414:0002:04:28.2502:04:28.25+01:01:1810:225.8
612PEŁKA Krzysiek 6855ULICZNE RZEZIMIESZKIOpen Masters Mężczyzn56M 58514:4502:04:30.9502:04:30.95+01:01:2110:225.8
613CAŁKA Maciej 6189WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn57M 58613:3002:04:31.0002:04:31.00+01:01:2110:225.8
614NOWAK Sebastian 7054Open Mężczyzn445M 58712:3002:04:34.2002:04:34.20+01:01:2410:225.8
615NOWAK Ewelina 7052Open Kobiet24K 2812:3002:04:34.2502:04:34.25+01:01:2410:225.8
616SZCZUREK Marcel 5727Open Mężczyzn446M 58812:3002:04:39.8502:04:39.85+01:01:3010:235.8
617KRUSZYŃSKI Maciej 6492Open Mężczyzn447M 58914:0002:04:40.5002:04:40.50+01:01:3010:235.8
618OSTASZEWSKI Paweł 6854ULICZNE RZEZIMIESZKIOpen Masters Mężczyzn58M 59014:4502:04:43.6502:04:43.65+01:01:3410:235.8
619STASIEWICZ Artur 5325Open Mężczyzn448M 59111:4502:04:46.3002:04:46.30+01:01:3610:235.8
620KWAŚNIEWSKI Przemysław 5204APS POLANDOpen Mężczyzn449M 59211:4502:04:48.7502:04:48.75+01:01:3910:245.8
621GOŁĄBEK Kacper 7015Open Mężczyzn450M 59315:3002:04:49.6502:04:49.65+01:01:4010:245.8
622PIECZABA Patryk 5207CROSS BOX EVOLUTIONOpen Mężczyzn451M 59411:4502:04:52.1502:04:52.15+01:01:4210:245.8
623GRAJCAR Anna 6676LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet25K 2914:3002:04:53.2502:04:53.25+01:01:4310:245.8
624RÓŻYCKI Dominik 6683LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn452M 59514:3002:04:53.4502:04:53.45+01:01:4310:245.8
625DROZD Dariusz 6722Open Mężczyzn453M 59614:3002:04:54.3502:04:54.35+01:01:4410:245.8
626PAZIK Marek 6015CROSSFIT LUBINOpen Mężczyzn454M 59713:1502:04:57.0502:04:57.05+01:01:4710:245.8
627RAK Sebastian 5903PĘDZĄCE TASMANYOpen Mężczyzn455M 59813:0002:05:01.1002:05:01.10+01:01:5110:255.8
628STAŚKIEWICZ Rafal 7017Open Mężczyzn456M 59915:3002:05:02.5002:05:02.50+01:01:5210:255.8
629GNYCH Michał 6438POLIBUDKIOpen Mężczyzn457M 60014:0002:05:02.9002:05:02.90+01:01:5310:255.8
630ULEWSKI Maciej 6445POLIBUDKIOpen Mężczyzn458M 60114:0002:05:03.0502:05:03.05+01:01:5310:255.8
631JUNYSZEK Marcin 5896KOKS CREWOpen Mężczyzn459M 60213:0002:05:03.5002:05:03.50+01:01:5310:255.8
632SZOT Marcin 5968Open Mężczyzn460M 60313:0002:05:06.2502:05:06.25+01:01:5610:255.8
633SIÓDMIAK Dawid 6114Open Mężczyzn461M 60413:1502:05:08.7502:05:08.75+01:01:5910:255.8
634OZGA Rafał 7122 M 60516:0002:05:13.6002:05:13.60+01:02:0410:265.8
635WASIEWICZ Michał 6461TEAM ŚWIĘTOCHŁOWICEOpen Mężczyzn462M 60614:0002:05:17.6502:05:17.65+01:02:0810:265.7
636HUDASZEK Zbigniew 5273UNO MÁS?Open Mężczyzn463M 60711:4502:05:18.1002:05:18.10+01:02:0810:265.7
637KRAWCZAK Emil 5863-= GUMISIE =-Open Mężczyzn464M 60813:0002:05:20.3002:05:20.30+01:02:1010:265.7
638KOSIŃSKI Tomasz 5862-= GUMISIE =-Open Mężczyzn465M 60913:0002:05:20.8002:05:20.80+01:02:1110:265.7
639ANDRUSZCZYSZYN Wojciech 6466Open Mężczyzn466M 61014:0002:05:23.9502:05:23.95+01:02:1410:265.7
640ŚLIWIŃSKA Joanna 7027PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet26K 3011:4502:05:40.7002:05:40.70+01:02:3110:285.7
641MAŁEK Rafał 6079WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn467M 61113:1502:05:41.8002:05:41.80+01:02:3210:285.7
642POKORSKA Kasia 6667HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet27K 3114:0002:05:46.4502:05:46.45+01:02:3610:285.7
643BARTNIK Pawel 5089Open Mężczyzn468M 61211:3002:05:47.0002:05:47.00+01:02:3710:285.7
644KOGUT Leszek 6961WAWRZYNYOpen Mężczyzn469M 61315:0002:05:48.1502:05:48.15+01:02:3810:295.7
645STEBELSKA Irmina Oliwia 6119Open Kobiet28K 3213:1502:05:55.7502:05:55.75+01:02:4610:295.7
646MAJCHRZAK Krzysztof 5947Open Mężczyzn470M 61413:0002:05:58.7002:05:58.70+01:02:4910:295.7
647POKORSKI Rafał 6668HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn471M 61514:0002:06:01.8002:06:01.80+01:02:5210:305.7
648KAPEL Tomasz 5710Open Mężczyzn472M 61612:3002:06:04.2502:06:04.25+01:02:5410:305.7
649PIĄTEK Ewa 6265DZIK Z DUSZĄ SARENKIOpen Kobiet29K 3311:4502:06:09.5002:06:09.50+01:02:5910:305.7
650MENDAK Bartłomiej 5243HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn473M 61711:4502:06:15.2502:06:15.25+01:03:0510:315.7
651SZCZUBKOWSKA Anna 5387SAR-BSR KOŁOBRZEGOpen Kobiet30K 3412:0002:06:16.0002:06:16.00+01:03:0610:315.7
652KUŹNIECOW Mateusz 5576Open Mężczyzn474M 61812:1502:06:17.1502:06:17.15+01:03:0710:315.7
653WYBITUŁA Szymon 6790HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn475M 61911:4502:06:17.7002:06:17.70+01:03:0810:315.7
654XXXX Xxxx 6766Open Masters Mężczyzn59M 62014:3002:06:19.6502:06:19.65+01:03:1010:315.7
655JANIK Ilona 5909ŚWIRY STELAOpen Masters Kobiet4K 3512:4502:06:22.0502:06:22.05+01:03:1210:315.7
656KUZIEMSKI Krzysztof 5492DUMNE PAWIEOpen Mężczyzn476M 62112:1502:06:22.2502:06:22.25+01:03:1210:315.7
657PYTEL Barbara 5910ŚWIRY STELAOpen Kobiet31K 3612:4502:06:22.3502:06:22.35+01:03:1210:315.7
658BARAŃSKI Grzegorz 5385SAR-BSR KOŁOBRZEGOpen Masters Mężczyzn60M 62212:0002:06:22.4002:06:22.40+01:03:1210:315.7
659TWOROGAL Robert 5388SAR-BSR KOŁOBRZEGOpen Mężczyzn477M 62312:0002:06:24.4502:06:24.45+01:03:1410:325.7
660RZESZOTARSKI Jacek 5386SAR-BSR KOŁOBRZEGOpen Masters Mężczyzn61M 62412:0002:06:26.4002:06:26.40+01:03:1610:325.7
661WICHEREK Mateusz 5465Open Mężczyzn478M 62512:0002:06:29.0002:06:29.00+01:03:1910:325.7
662DUBIS Jarosław 7079Open Masters Mężczyzn62M 62615:0002:06:33.2002:06:33.20+01:03:2310:325.7
663MACHLAŃSKI Łukasz 5946Open Mężczyzn479M 62713:0002:06:35.2502:06:35.25+01:03:2510:325.7
664NAJDEREK Michał 6378Open Mężczyzn480M 62813:4502:06:37.7002:06:37.70+01:03:2810:335.7
665PACZESNY Maciej 6379Open Mężczyzn481M 62913:4502:06:41.6002:06:41.60+01:03:3210:335.7
666GRZEGOROWSKI Adam 6072THE FAMILY !!!Open Mężczyzn482M 63013:1502:06:50.4002:06:50.40+01:03:4010:345.7
667PIELATOWSKI Adam 5008DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn67M 63111:3002:06:51.0002:06:51.00+01:03:4110:345.7
668GRZEGOROWSKI Marcin 6073THE FAMILY !!!Open Masters Mężczyzn63M 63213:1502:06:51.6502:06:51.65+01:03:4210:345.7
669CZOKAJŁO Michał 5621HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn483M 63312:3002:06:55.3502:06:55.35+01:03:4510:345.7
670CHMURAK Tomasz 6863Open Mężczyzn484M 63414:4502:07:01.8502:07:01.85+01:03:5210:355.7
671FLOREK Katarzyna 5701Open Kobiet32K 3712:3002:07:03.3002:07:03.30+01:03:5310:355.7
672RÓG Sebastian 5275UNO MÁS?Open Mężczyzn485M 63511:4502:07:06.0002:07:06.00+01:03:5610:355.7
673LESZCZYŃSKI Rafał 7058HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn486M 63612:3002:07:20.2502:07:20.25+01:04:1010:365.7
674JĘDROWSKA Katarzyna 6407HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet33K 3814:0002:07:21.1002:07:21.10+01:04:1110:365.7
675URBAŃSKI Przemek 6446POLIBUDKIOpen Mężczyzn487M 63714:0002:07:23.2502:07:23.25+01:04:1310:365.7
676ZIAJKIEWICZ Radosław 5469Open Masters Mężczyzn64M 63812:0002:07:24.0002:07:24.00+01:04:1410:375.7
677KWIECIEŃ Jan 6625Open Mężczyzn488M 63914:1502:07:24.8502:07:24.85+01:04:1510:375.7
678WIŚNIEWSKI Mikołaj 6277EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn489M 64013:4502:07:27.1502:07:27.15+01:04:1710:375.6
679NAJMRODZKI Błażej 6632Open Mężczyzn490M 64114:1502:07:27.2502:07:27.25+01:04:1710:375.6
680MATERA Sławomir 6376Open Mężczyzn491M 64213:4502:07:31.9502:07:31.95+01:04:2210:375.6
681PATALAS Sławomir 5851Open Mężczyzn492M 64312:4502:07:32.3002:07:32.30+01:04:2210:375.6
682WIECZOREK Katarzyna 6307OGRY ZE ŚLĄSKAOpen Kobiet34K 3913:4502:07:33.0002:07:33.00+01:04:2310:375.6
683WIECZOREK Wojciech 6308OGRY ZE ŚLĄSKAOpen Mężczyzn493M 64413:4502:07:33.9502:07:33.95+01:04:2410:375.6
684PRAIS Anna 5282WETERANI XXOpen Kobiet35K 4011:4502:07:38.8502:07:38.85+01:04:2910:385.6
685TYBON Łukasz 7082Open Mężczyzn494M 64511:4502:07:42.7002:07:42.70+01:04:3310:385.6
686MICKIEWICZ Grażyna 6554KYOKUSHIN WĘGORZEWO Open Masters Kobiet5K 4114:1502:07:43.6002:07:43.60+01:04:3410:385.6
687RYMSZEWICZ Tomasz 6557KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Mężczyzn495M 64614:1502:07:46.0502:07:46.05+01:04:3610:385.6
688GÓRECKI Adam 6276EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn496M 64713:4502:07:47.6502:07:47.65+01:04:3810:385.6
689MAREK Anna 6747Open Kobiet36K 4214:3002:07:48.6502:07:48.65+01:04:3910:395.6
690JANDA Kamil 6707THE BROTHERS71Open Mężczyzn497M 64814:3002:07:49.3502:07:49.35+01:04:3910:395.6
691SOKÓŁ Michał 6708THE BROTHERS71Open Mężczyzn498M 64914:3002:07:51.1502:07:51.15+01:04:4110:395.6
692GODLEWSKI Grzegorz 7030TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn499M 65016:0002:07:54.2502:07:54.25+01:04:4410:395.6
693FLOREK Piotr 5702Open Mężczyzn500M 65112:3002:07:55.3502:07:55.35+01:04:4510:395.6
694HYLLA Jan 6075TOWARZYSTWO NIEZŁOMNEOpen Mężczyzn501M 65213:1502:07:56.0502:07:56.05+01:04:4610:395.6
695MOŻEJKO Katarzyna 6198WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet37K 4313:3002:07:56.5002:07:56.50+01:04:4610:395.6
696RELIDZYNSKI Tomasz 6934ICE INVADERSOpen Masters Mężczyzn65M 65315:0002:07:58.0002:07:58.00+01:04:4810:395.6
697RAFAŁOWSKI Damian 6933ICE INVADERSOpen Masters Mężczyzn66M 65415:0002:07:59.4002:07:59.40+01:04:4910:395.6
698KAROŃ Wojciech 6932ICE INVADERSOpen Masters Mężczyzn67M 65515:0002:07:59.8002:07:59.80+01:04:5010:395.6
699RESPONDEK Dariusz 7051Open Masters Mężczyzn68M 65616:0002:08:01.8502:08:01.85+01:04:5210:405.6
700DOJNIK Maciej 6960TOWARZYSTWO NIEZŁOMNEOpen Mężczyzn502M 65713:1502:08:02.0002:08:02.00+01:04:5210:405.6
701JANICKI Andrzej 5568Open Mężczyzn503M 65812:1502:08:03.1502:08:03.15+01:04:5310:405.6
702FERENC Jacek 5645PACZ SZFAGIER JAKA FRANCAOpen Mężczyzn504M 65912:3002:08:06.6002:08:06.60+01:04:5710:405.6
703CZECH Piotr 5294Open Mężczyzn505M 66011:4502:08:14.2002:08:14.20+01:05:0410:415.6
704JAGODZIŃSKI Damian 5403XRUNNERSOpen Mężczyzn506M 66112:0002:08:14.8002:08:14.80+01:05:0510:415.6
705WYRWAL Krzysztof 5124Open Masters Mężczyzn69M 66211:3002:08:19.8002:08:19.80+01:05:1010:415.6
706KRZESZOWIEC Jacek 5574Open Masters Mężczyzn70M 66312:1502:08:23.5002:08:23.50+01:05:1310:415.6
707OTOLIŃSKI Tomasz 6930FLY OR DIEOpen Mężczyzn507M 66415:0002:08:23.5502:08:23.55+01:05:1310:415.6
708SŁUPIK Tomasz 5965Open Mężczyzn508M 66513:0002:08:24.2002:08:24.20+01:05:1410:425.6
709JASIŃSKI Zbigniew 6928FLY OR DIEOpen Mężczyzn509M 66615:0002:08:24.9502:08:24.95+01:05:1510:425.6
710OTRĘBA Dominik 6444POLIBUDKIOpen Mężczyzn510M 66714:0002:08:26.0002:08:26.00+01:05:1610:425.6
711KOLASIŃSKI Jakub 5434Open Mężczyzn511M 66812:0002:08:30.7002:08:30.70+01:05:2110:425.6
712WARDZAŁA Jakub 5598Open Mężczyzn512M 66912:1502:08:43.7502:08:43.75+01:05:3410:435.6
713STANKIEWICZ Paweł 6067SZWAGRY DWAOpen Mężczyzn513M 67013:1502:08:51.7502:08:51.75+01:05:4210:445.6
714KARASIEWICZ Tomasz 6487Open Mężczyzn514M 67114:0002:08:55.7002:08:55.70+01:05:4610:445.6
715KICH Marek 5711Open Mężczyzn515M 67212:3002:09:03.9002:09:03.90+01:05:5410:455.6
716WADZIŃSKI Marcin 6891Open Masters Mężczyzn71M 67314:4502:09:04.8502:09:04.85+01:05:5510:455.6
717ŚCIEBURA Agnieszka 6873Open Kobiet38K 4414:4502:09:05.0502:09:05.05+01:05:5510:455.6
718BIALASIK Marcin 6860Open Mężczyzn516M 67414:4502:09:07.1502:09:07.15+01:05:5710:455.6
719SCHMIDT Paweł 6113Open Masters Mężczyzn72M 67513:1502:09:09.2502:09:09.25+01:05:5910:455.6
720KŁOSOWSKI Karol 6066SZWAGRY DWAOpen Mężczyzn517M 67613:1502:09:09.2502:09:09.25+01:05:5910:455.6
721KOŁODZIEJ Tomasz 6489Open Mężczyzn518M 67714:0002:09:12.7502:09:12.75+01:06:0310:465.6
722ŻYGADŁO Justyna 6203WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet39K 4513:3002:09:13.6502:09:13.65+01:06:0410:465.6
723GŁADYSZ Damian 5564Open Mężczyzn519M 67812:1502:09:17.1502:09:17.15+01:06:0710:465.6
724RUCHAŁA Paweł 5586Open Mężczyzn520M 67912:1502:09:18.9002:09:18.90+01:06:0910:465.6
725KRZANIK Ignacy 6372Open Mężczyzn521M 68013:4502:09:21.6502:09:21.65+01:06:1210:465.6
726NOWAK Aleksandra 6560LATAJĄCE GRYFYOpen Kobiet40K 4614:1502:09:21.9002:09:21.90+01:06:1210:465.6
727KUŻEL Adrian 6559LATAJĄCE GRYFYOpen Masters Mężczyzn73M 68114:1502:09:22.9502:09:22.95+01:06:1310:465.6
728BEBRYS Daniel 6558LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn522M 68214:1502:09:25.2502:09:25.25+01:06:1510:475.6
729SŁAWOMIR Chyliński 6561LATAJĄCE GRYFYOpen Masters Mężczyzn74M 68314:1502:09:26.3502:09:26.35+01:06:1610:475.6
730BREJŠA Richard 5202APS POLANDOpen Mężczyzn523M 68411:4502:09:33.6002:09:33.60+01:06:2410:475.6
731BŁĘDOWSKI Tomasz 6469Open Masters Mężczyzn75M 68514:0002:09:34.9502:09:34.95+01:06:2510:475.6
732POPIELA-KUKUŚ Katarzyna 6200WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet41K 4713:3002:09:35.3002:09:35.30+01:06:2510:475.6
733ORFIN Dariusz 6633Open Mężczyzn524M 68614:1502:09:41.4502:09:41.45+01:06:3110:485.6
734CHMIELEWSKI Józef 5550Open Mężczyzn525M 68712:1502:09:43.1502:09:43.15+01:06:3310:485.6
735WOJCIESZEK Michał 5731Open Mężczyzn526M 68812:3002:09:50.7002:09:50.70+01:06:4110:495.5
736GRACZYK Dawid 5703Open Masters Mężczyzn76M 68912:3002:09:51.6002:09:51.60+01:06:4210:495.5
737DEREJCZYK Paweł 5817Z MOTYKĄ NA SŁOŃCEOpen Mężczyzn527M 69012:4502:09:58.4502:09:58.45+01:06:4810:495.5
738DZIĘGIELOWSKI Łukasz 6970Open Mężczyzn528M 69115:3002:10:01.0002:10:01.00+01:06:5110:505.5
739OSMÓLSKA Magda 6988Open Kobiet42K 4815:3002:10:01.0002:10:01.00+01:06:5110:505.5
740DMYTROWSKI Łukasz 5209CROSSBOX74 ŚWIDNICAOpen Mężczyzn529M 69211:4502:10:03.0502:10:03.05+01:06:5310:505.5
741RADNY Pamela 5451Open Kobiet43K 4912:0002:10:04.9502:10:04.95+01:06:5510:505.5
742GRUSZKIEWICZ Przemysław 5422Open Mężczyzn530M 69312:0002:10:06.0502:10:06.05+01:06:5610:505.5
743SZUMNY Łukasz 7018Open Mężczyzn531M 69415:3002:10:06.6502:10:06.65+01:06:5710:505.5
744JAKUBOWICZ Patryk 6007CROSSFIT LUBINOpen Mężczyzn532M 69513:1502:10:07.3502:10:07.35+01:06:5710:505.5
745PAKUŁA Marek 5446Open Mężczyzn533M 69612:0002:10:07.5502:10:07.55+01:06:5710:505.5
746SOŁTYSZCZAK Dorota 6202WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet44K 5013:3002:10:11.6002:10:11.60+01:07:0210:505.5
747TYCZYŃSKI Adrian 7104Open Mężczyzn534M 69715:3002:10:14.2002:10:14.20+01:07:0410:515.5
748BENDKOWSKI Dawid 6175PEOpen Mężczyzn535M 69813:4502:10:21.0502:10:21.05+01:07:1110:515.5
749GRYGORCEWICZ Emilia 5705Open Kobiet45K 5112:3002:10:25.3502:10:25.35+01:07:1510:525.5
750SOSNA Tomasz 6177PEOpen Mężczyzn536M 69913:4502:10:28.3002:10:28.30+01:07:1810:525.5
751WIERZBOWSKA Magdalena 6925FABRYKA FORMY BYTOMOpen Kobiet46K 5215:0002:10:29.8002:10:29.80+01:07:2010:525.5
752MASLOWSKI Michal 5344BORDEROpen Mężczyzn537M 70012:0002:10:35.1502:10:35.15+01:07:2510:525.5
753MILKOWSKI Sylwester 5441Open Mężczyzn538M 70112:0002:10:39.8502:10:39.85+01:07:3010:535.5
754PAŁKA Marcin 5345BORDEROpen Mężczyzn539M 70212:0002:10:42.4002:10:42.40+01:07:3210:535.5
755TERLECKA Katarzyna 6134CENTRUM KETTLEBELL ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEOpen Kobiet47K 5313:3002:10:46.4502:10:46.45+01:07:3610:535.5
756SOBALA Błażej 6133CENTRUM KETTLEBELL ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEOpen Mężczyzn540M 70313:3002:10:46.5502:10:46.55+01:07:3610:535.5
757GAJDA Kamil 5363HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn541M 70412:0002:10:47.3502:10:47.35+01:07:3710:535.5
758KOGUT Krzysztof 6977Open Mężczyzn542M 70515:0002:10:49.4002:10:49.40+01:07:3910:545.5
759AUGUSCIK Artur 5343BORDEROpen Mężczyzn543M 70612:0002:10:49.7002:10:49.70+01:07:4010:545.5
760BESARABA Łukasz 6715Open Mężczyzn544M 70714:3002:10:52.2002:10:52.20+01:07:4210:545.5
761ANTECKI Kamil 6084Open Mężczyzn545M 70813:1502:10:56.3002:10:56.30+01:07:4610:545.5
762MAZGAJ Konrad 6103Open Mężczyzn546M 70913:1502:10:57.8502:10:57.85+01:07:4810:545.5
763BILIŃSKA Kaja 6050PSYPIORUNYOpen Kobiet48K 5413:1502:11:01.0002:11:01.00+01:07:5110:555.5
764ZATOŃ Ireneusz 6051PSYPIORUNYOpen Mężczyzn547M 71013:1502:11:01.1502:11:01.15+01:07:5110:555.5
765STEINHOF Michał 6247Open Mężczyzn548M 71113:1502:11:03.1502:11:03.15+01:07:5310:555.5
766STAISZ Denis 6118Open Mężczyzn549M 71213:1502:11:03.7002:11:03.70+01:07:5410:555.5
767GAJDA Julia 5472BIG RED ONEOpen Kobiet49K 5512:0002:11:04.0502:11:04.05+01:07:5410:555.5
768PRZYBYŁA Tomasz 6153GAŃBYJA TEAMOpen Masters Mężczyzn77M 71313:3002:11:06.1002:11:06.10+01:07:5610:555.5
769GAWLIK Wojciech 7091Open Mężczyzn550M 71412:0002:11:06.6502:11:06.65+01:07:5710:555.5
770GRZEGOROWSKA Kamila 6069THE FAMILY !!!Open Kobiet50K 5613:1502:11:12.8002:11:12.80+01:08:0310:565.5
771FLEISCHER Niels 6068THE FAMILY !!!Open Mężczyzn551M 71513:1502:11:15.3002:11:15.30+01:08:0510:565.5
772KRAWCZYK Krzysztof 5687WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn78M 71612:3002:11:15.5502:11:15.55+01:08:0510:565.5
773GRZEGOROWSKA Katarzyna 6070THE FAMILY !!!Open Kobiet51K 5713:1502:11:15.6502:11:15.65+01:08:0610:565.5
774KAWALEC Sylwia 6194WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet52K 5813:3002:11:16.1502:11:16.15+01:08:0610:565.5
775HABER Monika 6918FABRYKA FORMY BYTOMOpen Kobiet53K 5915:0002:11:16.1502:11:16.15+01:08:0610:565.5
776WIERZBOWSKA Monika 6926FABRYKA FORMY BYTOMOpen Kobiet54K 6015:0002:11:16.2502:11:16.25+01:08:0610:565.5
777SZLAGOWSKA-KAPITANOWICZ Monika 6569PEKAES TEAMOpen Kobiet55K 6114:1502:11:21.6502:11:21.65+01:08:1210:565.5
778CHAJKO Łukasz Kamil 6082WSPÓLNYKOMPASOpen Mężczyzn552M 71714:1502:11:33.9002:11:33.90+01:08:2410:575.5
779FILAPEK Bartosz 6654DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn553M 71814:0002:11:33.9502:11:33.95+01:08:2410:575.5
780WÓJCIK Michał 6568PEOpen Mężczyzn554M 71914:1502:11:33.9502:11:33.95+01:08:2410:575.5
781OZARCZUK Rafał 6634Open Mężczyzn555M 72014:1502:11:38.7502:11:38.75+01:08:2910:585.5
782ANDRJANIK Iwona 6605Open Kobiet56K 6214:1502:11:39.1002:11:39.10+01:08:2910:585.5
783TYTOŃ Jakub 6643Open Mężczyzn556M 72114:1502:11:41.7502:11:41.75+01:08:3210:585.5
784SUŁEK Agnieszka 6045PIĘKNE I BESTIEEOpen Kobiet57K 6313:1502:11:42.4002:11:42.40+01:08:3210:585.5
785STASZEL- ŁATAS Tomasz 6044PIĘKNE I BESTIEEOpen Mężczyzn557M 72213:1502:11:42.8502:11:42.85+01:08:3310:585.5
786MAŁECKA Edyta 6454REGNARSTEAMOpen Kobiet58K 6414:0002:11:43.5002:11:43.50+01:08:3310:585.5
787JÓŹWIAK Tadeusz 5734AUUUUUOpen Mężczyzn558M 72312:4502:11:44.5002:11:44.50+01:08:3410:585.5
788MATUSZCZAK Jakub 6285HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn559M 72413:4502:11:44.9002:11:44.90+01:08:3510:585.5
789WOJCIK Dawid 5348BRZESKIE KOCURYOpen Mężczyzn560M 72512:0002:11:45.8502:11:45.85+01:08:3610:585.5
790FRĄCZYK Jędrzej 5346BRZESKIE KOCURYOpen Mężczyzn561M 72612:0002:11:46.4502:11:46.45+01:08:3610:585.5
791PAWŁOWSKI Piotr 6328SZCZĘŚLIWE STÓPKIOpen Mężczyzn562M 72713:4502:11:46.7002:11:46.70+01:08:3710:585.5
792TOKARZ Wojciech 5347BRZESKIE KOCURYOpen Mężczyzn563M 72812:0002:11:47.4502:11:47.45+01:08:3710:585.5
793OWCZARCZYK Radosław 5314Open Mężczyzn564M 72911:4502:11:50.8502:11:50.85+01:08:4110:595.5
794LEWANDOWSKI Dawid 5302Open Mężczyzn565M 73011:4502:11:51.6502:11:51.65+01:08:4210:595.5
795MAKOWSKI Sebastian 6530IPA POLICJA PRUDNIKOpen Mężczyzn566M 73114:1502:11:54.0002:11:54.00+01:08:4410:595.5
796TARNOWSKI Adrian 6772Open Masters Mężczyzn79M 73214:3002:11:54.6502:11:54.65+01:08:4510:595.5
797TARNOWSKI Oskar 6773Open Mężczyzn567M 73314:3002:11:54.7502:11:54.75+01:08:4510:595.5
798BABISZ Krzysztof 6529IPA POLICJA PRUDNIKOpen Mężczyzn568M 73414:1502:11:55.2502:11:55.25+01:08:4510:595.5
799BYWALEC Stanislaw 6086Open Masters Mężczyzn80M 73513:1502:11:56.9502:11:56.95+01:08:4710:595.5
800SEŃKOWSKI Maciej 6532IPA POLICJA PRUDNIKOpen Mężczyzn569M 73614:1502:12:00.2502:12:00.25+01:08:5011:005.5
801ŻEGLEŃ Katarzyna 6533IPA POLICJA PRUDNIKOpen Kobiet59K 6514:1502:12:03.0002:12:03.00+01:08:5311:005.5
802NOWAK Michał 6106Open Mężczyzn570M 73713:1502:12:06.4502:12:06.45+01:08:5611:005.5
803ZAZULA Adam 5985Open Mężczyzn571M 73813:0002:12:07.6002:12:07.60+01:08:5811:005.4
804ORACZEWSKI Dariusz 6531IPA POLICJA PRUDNIKOpen Mężczyzn572M 73914:1502:12:08.4502:12:08.45+01:08:5811:005.4
805PODOBIŃSKI Wojciech 5957Open Mężczyzn573M 74013:0002:12:09.2502:12:09.25+01:08:5911:005.4
806URBANIAK Iga 5972Open Kobiet60K 6613:0002:12:18.5502:12:18.55+01:09:0811:015.4
807PRANSCHKE Michał 5876BYKI BYTOMOpen Mężczyzn574M 74113:0002:12:23.7502:12:23.75+01:09:1411:015.4
808MIELCZAREK Adam 5873BYKI BYTOMOpen Masters Mężczyzn81M 74213:0002:12:25.0502:12:25.05+01:09:1511:025.4
809PAWŁOWSKI Grzegorz 5875BYKI BYTOMOpen Masters Mężczyzn82M 74313:0002:12:25.4502:12:25.45+01:09:1511:025.4
810PRZYBYŁA Tadeusz 6152GAŃBYJA TEAMOpen Mężczyzn575M 74413:3002:12:27.5502:12:27.55+01:09:1711:025.4
811MIELCZAREK Patryk 5874BYKI BYTOMOpen Mężczyzn576M 74513:0002:12:27.7002:12:27.70+01:09:1811:025.4
812KARNÓWKA Jarosław 6151GAŃBYJA TEAMOpen Masters Mężczyzn83M 74613:3002:12:27.9002:12:27.90+01:09:1811:025.4
813HRYNIEWIECKI Paweł 6271DZIKI !Open Mężczyzn577M 74713:4502:12:28.4002:12:28.40+01:09:1811:025.4
814GLINKA Michał 6270DZIKI !Open Masters Mężczyzn84M 74813:4502:12:28.7502:12:28.75+01:09:1911:025.4
815BIGOŃ Michał 6267DZIKI !Open Mężczyzn578M 74913:4502:12:29.9502:12:29.95+01:09:2011:025.4
816BIGOŃ Marek 6266DZIKI !Open Mężczyzn579M 75013:4502:12:32.3502:12:32.35+01:09:2211:025.4
817GÓRKA Łukasz 6917FABRYKA FORMY BYTOMOpen Mężczyzn580M 75115:0002:12:35.3002:12:35.30+01:09:2511:025.4
818SZEWCZYK Paweł 6890Open Masters Mężczyzn85M 75214:4502:12:36.4502:12:36.45+01:09:2611:035.4
819ŠVADLÁK Petr 5591Open Masters Mężczyzn86M 75312:1502:12:36.8002:12:36.80+01:09:2711:035.4
820MICHALSKA Joanna 5334AMBITNI INACZEJ !Open Masters Kobiet6K 6712:0002:12:37.0002:12:37.00+01:09:2711:035.4
821WAJDZIK Bogusław 5355CROSSANDACTIVE NYSAOpen Masters Mężczyzn87M 75412:0002:12:41.5502:12:41.55+01:09:3111:035.4
822HABER Patryk 6919FABRYKA FORMY BYTOMOpen Mężczyzn581M 75515:0002:12:48.2502:12:48.25+01:09:3811:045.4
823JÓZEFIAK Marta 5274UNO MÁS?Open Kobiet61K 6811:4502:12:58.6002:12:58.60+01:09:4911:045.4
824ZWAAN Johan 5276UNO MÁS?Open Mężczyzn582M 75611:4502:12:58.8002:12:58.80+01:09:4911:045.4
825RAZIK Krzysztof 5115Open Mężczyzn583M 75712:0002:13:08.2002:13:08.20+01:09:5811:055.4
826MOCZKO Marcin 7067V12 PRZEMIŁÓW-BATORY RACE TEAM, WROCŁAWOpen Mężczyzn584M 75812:0002:13:09.5002:13:09.50+01:09:5911:055.4
827LECZNER Marta 6197WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet62K 6913:3002:13:23.7502:13:23.75+01:10:1411:065.4
828ILOWSKA-REMBARZ Karolina 6679LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet63K 7014:3002:13:29.5502:13:29.55+01:10:1911:075.4
829ŁUCZAK Justyna 6682LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet64K 7114:3002:13:30.2502:13:30.25+01:10:2011:075.4
830PAŁYS Arkadiusz 6759Open Masters Mężczyzn88M 75914:3002:13:30.5502:13:30.55+01:10:2011:075.4
831MAKÓWKA Piotr 6746Open Mężczyzn585M 76014:3002:13:31.7002:13:31.70+01:10:2211:075.4
832TOMASZEWSKI Marcin 5674TEAM PALOpen Mężczyzn586M 76112:3002:13:35.2502:13:35.25+01:10:2511:075.4
833KLONOWSKI Sebastian 6228Open Mężczyzn587M 76213:3002:13:35.8002:13:35.80+01:10:2611:075.4
834DOLA Krzysztof 5670TEAM PALOpen Mężczyzn588M 76312:3002:13:37.8002:13:37.80+01:10:2811:085.4
835OLEJNICZAK Mateusz 5955Open Mężczyzn589M 76413:0002:13:38.2502:13:38.25+01:10:2811:085.4
836KULIK Dominika 6680LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet65K 7214:3002:13:40.2502:13:40.25+01:10:3011:085.4
837CIERNIAK Mateusz 5931Open Mężczyzn590M 76513:0002:13:42.0502:13:42.05+01:10:3211:085.4
838STANUCH Miłosz 6246Open Mężczyzn591M 76613:3002:13:43.3502:13:43.35+01:10:3311:085.4
839KOZERA Małgorzata 6233Open Kobiet66K 7313:3002:13:44.6502:13:44.65+01:10:3511:085.4
840BURY Łukasz 6214Open Mężczyzn592M 76713:3002:13:47.1002:13:47.10+01:10:3711:085.4
841ZIĘBACZ Łukasz 5986Open Mężczyzn593M 76813:0002:13:47.6002:13:47.60+01:10:3811:085.4
842MUREK Łukasz 6920FABRYKA FORMY BYTOMOpen Mężczyzn594M 76915:0002:13:48.8002:13:48.80+01:10:3911:095.4
843ROSIŃSKI Marcin 5961Open Mężczyzn595M 77013:0002:13:50.3502:13:50.35+01:10:4011:095.4
844DAWIDZIAK Wojciech 5795SPOTKANI PRZYPADKIEMOpen Mężczyzn596M 77112:4502:13:54.0502:13:54.05+01:10:4411:095.4
845BRZEZINKA Mariusz 6213Open Mężczyzn597M 77215:3002:13:59.7502:13:59.75+01:10:5011:095.4
846LEBIODA Marcin 6235Open Mężczyzn598M 77315:3002:13:59.9002:13:59.90+01:10:5011:095.4
847BAGROWSKA Agata 6289LTGOpen Kobiet67K 7413:4502:14:06.2502:14:06.25+01:10:5611:105.4
848ŻUCHOWSKA Magdalena 5532RUN4WINEOpen Kobiet68K 7512:1502:14:10.1502:14:10.15+01:11:0011:105.4
849RADOSIŃSKA Monika 5531RUN4WINEOpen Kobiet69K 7612:1502:14:10.8002:14:10.80+01:11:0111:105.4
850DĄBROWSKA Magdalena 6283HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet70K 7711:4502:14:12.5002:14:12.50+01:11:0211:115.4
851KUBLA Mateusz 6959SHOTYOpen Mężczyzn599M 77415:0002:14:13.0502:14:13.05+01:11:0311:115.4
852HAWRYSZ Anna 6957SHOTYOpen Kobiet71K 7815:0002:14:13.5502:14:13.55+01:11:0311:115.4
853KOSZELA Beata 6958SHOTYOpen Kobiet72K 7915:0002:14:13.6502:14:13.65+01:11:0411:115.4
854KUCHARCZYK Mariusz 5944Open Mężczyzn600M 77513:0002:14:14.4502:14:14.45+01:11:0411:115.4
855CZUBAK Jacek 5932Open Mężczyzn601M 77613:0002:14:16.1002:14:16.10+01:11:0611:115.4
856DOMINIK Filip 5558Open Mężczyzn602M 77712:1502:14:20.3002:14:20.30+01:11:1011:115.4
857FRANKEL - DOMINIK Marta 5560Open Kobiet73K 8012:1502:14:20.5002:14:20.50+01:11:1011:115.4
858NIEWITECKI Marcin 5581Open Mężczyzn603M 77812:1502:14:20.5502:14:20.55+01:11:1011:115.4
859PATYŃSKI Adam 5911THE AVENGERSOpen Mężczyzn604M 77913:0002:14:20.7502:14:20.75+01:11:1111:115.4
860JABŁOŃSKI Jakub 5916ULTIMATE KRAV MAGA WROCLAWOpen Mężczyzn605M 78013:0002:14:20.9502:14:20.95+01:11:1111:115.4
861WIDZIŃSKA Agnieszka 6390CENTERZONAOpen Kobiet74K 8114:0002:14:33.2502:14:33.25+01:11:2311:125.4
862GARDOCKI Przemysław 5296Open Mężczyzn606M 78111:4502:14:43.4002:14:43.40+01:11:3311:135.3
863NOVOSEL Mario 5311Open Masters Mężczyzn89M 78211:4502:14:55.3502:14:55.35+01:11:4511:145.3
864MITRĘGA Klaudia 5308Open Kobiet75K 8211:4502:14:57.1002:14:57.10+01:11:4711:145.3
865TOMASIUK Mikołaj 5524POTRZYMAJ MOJE PIWO!Open Mężczyzn607M 78312:1502:14:57.6002:14:57.60+01:11:4811:145.3
866DUDEK Michał 5522POTRZYMAJ MOJE PIWO!Open Mężczyzn608M 78412:1502:15:00.2002:15:00.20+01:11:5011:155.3
867CYGA Paweł 6129BYLE DO CELU...Open Mężczyzn609M 78513:3002:15:04.2502:15:04.25+01:11:5411:155.3
868MARCHEWKA Justyna 6317PZU SPORT TEAMOpen Kobiet76K 8313:3002:15:04.7002:15:04.70+01:11:5511:155.3
869KISIELA Marek 6092Open Masters Mężczyzn90M 78613:1502:15:04.7502:15:04.75+01:11:5511:155.3
870MIODUSKI Piotr 6318PZU SPORT TEAMOpen Mężczyzn610M 78713:3002:15:04.8002:15:04.80+01:11:5511:155.3
871KUBACKI Jakub 6316PZU SPORT TEAMOpen Mężczyzn611M 78813:3002:15:04.8002:15:04.80+01:11:5511:155.3
872SYREWICZ Sylwia 6384Open Kobiet77K 8413:4502:15:05.2002:15:05.20+01:11:5511:155.3
873NOWICKI Krzysztof 6107Open Mężczyzn612M 78913:1502:15:05.3002:15:05.30+01:11:5511:155.3
874JAGÓRA Dominik 6315PZU SPORT TEAMOpen Mężczyzn613M 79013:3002:15:05.4002:15:05.40+01:11:5511:155.3
875BYKOWSKI Wojciech 6136CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn614M 79113:3002:15:07.2502:15:07.25+01:11:5711:155.3
876WĘGRZYNOWICZ Estera 6142CF KUŹNIA DAMIANAOpen Kobiet78K 8513:3002:15:08.5502:15:08.55+01:11:5811:155.3
877RYGOŁ Janusz 6140CF KUŹNIA DAMIANAOpen Masters Mężczyzn91M 79213:3002:15:08.8502:15:08.85+01:11:5911:155.3
878PAWLIŃSKI Łukasz 5113Open Mężczyzn615M 79311:3002:15:10.7502:15:10.75+01:12:0111:155.3
879KAJA Michał 6367Open Mężczyzn616M 79413:4502:15:14.8502:15:14.85+01:12:0511:165.3
880MADZIARA Aneta 6374Open Masters Kobiet7K 8613:4502:15:15.4502:15:15.45+01:12:0511:165.3
881PLIS Paweł 5215CROSSBOX74 ŚWIDNICAOpen Mężczyzn617M 79511:4502:15:15.5502:15:15.55+01:12:0511:165.3
882BUDZYŃSKI Arkadiusz 6353Open Masters Mężczyzn92M 79613:4502:15:16.1002:15:16.10+01:12:0611:165.3
883JEZIORNY Ryszard 6366Open Masters Mężczyzn93M 79713:4502:15:16.3502:15:16.35+01:12:0611:165.3
884KAJA Robert 6368Open Masters Mężczyzn94M 79813:4502:15:17.1502:15:17.15+01:12:0711:165.3
885LITYŃSKA Małgorzata 6744Open Kobiet79K 8714:3002:15:19.7002:15:19.70+01:12:1011:165.3
886SZCZERBAL Joanna 5879DIRTY SPARROWSOpen Kobiet80K 8813:0002:15:19.9502:15:19.95+01:12:1011:165.3
887SOWA Karol 5353CROSSANDACTIVE NYSAOpen Mężczyzn618M 79912:0002:15:20.2502:15:20.25+01:12:1011:165.3
888GŁĄB Daria 5352CROSSANDACTIVE NYSAOpen Kobiet81K 8912:0002:15:22.8002:15:22.80+01:12:1311:165.3
889KOWALSKI Mateusz 6232Open Mężczyzn619M 80013:3002:15:25.2002:15:25.20+01:12:1511:175.3
890GACH Damian 6137CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn620M 80113:3002:15:25.2002:15:25.20+01:12:1511:175.3
891ALBRECHT Sławek 6154HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn95M 80213:3002:15:27.5502:15:27.55+01:12:1711:175.3
892RUDOLF Arkadiusz 6887Open Mężczyzn621M 80314:4502:15:34.8002:15:34.80+01:12:2511:175.3
893KOZIK Mateusz 6874Open Mężczyzn622M 80414:4502:15:35.2502:15:35.25+01:12:2511:175.3
894JANAS Rafał 6389CENTERZONAOpen Mężczyzn623M 80514:0002:15:43.2502:15:43.25+01:12:3311:185.3
895GARLIŃSKI Daniel 6611Open Mężczyzn624M 80614:1502:15:45.3502:15:45.35+01:12:3511:185.3
896WAWRZOS Martyna 6644Open Kobiet82K 9014:1502:15:45.7502:15:45.75+01:12:3611:185.3
897WIDZIŃSKI Daniel 6391CENTERZONAOpen Mężczyzn625M 80714:0002:15:47.6502:15:47.65+01:12:3811:185.3
898PINKOWICZ Maciej 6139CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn626M 80813:3002:15:51.3502:15:51.35+01:12:4111:195.3
899KOZINA Lukasz 6821POSZUKIWACZE FEJMUOpen Mężczyzn627M 80914:4502:15:59.1002:15:59.10+01:12:4911:195.3
900STATKIEWICZ Jakub 6156J.K.N.W.Open Mężczyzn628M 81013:3002:15:59.1502:15:59.15+01:12:4911:195.3
901ZIÓŁKOWSKI Łukasz 6255Open Mężczyzn629M 81113:3002:15:59.2002:15:59.20+01:12:4911:195.3
902OLCHAWA Bartłomiej 6822POSZUKIWACZE FEJMUOpen Mężczyzn630M 81214:4502:16:02.2002:16:02.20+01:12:5211:205.3
903FRAS Magdalena 5132ODWAŻNIOpen Kobiet83K 9111:3502:16:05.3002:16:05.30+01:12:5511:205.3
904BĘTLEWSKI Adam 6155J.K.N.W.Open Mężczyzn631M 81313:3002:16:07.4502:16:07.45+01:12:5711:205.3
905CZAPLIŃSKI Bartosz 6357Open Mężczyzn632M 81413:4502:16:07.7002:16:07.70+01:12:5811:205.3
906BALDY Jakub 6349Open Mężczyzn633M 81513:4502:16:08.5002:16:08.50+01:12:5811:205.3
907GASIŃSKI Alan 6049POSZLI BOKIEM JAK DZIK PO SZYSZKACH!Open Mężczyzn634M 81613:1502:16:15.4502:16:15.45+01:13:0511:215.3
908BEDNAREK Katarzyna 5996CROSSFIT LUBINOpen Kobiet84K 9213:1502:16:21.7002:16:21.70+01:13:1211:215.3
909KRUSZYŃSKA Agnieszka 6013CROSSFIT LUBINOpen Kobiet85K 9313:1502:16:22.0502:16:22.05+01:13:1211:215.3
910OLEŃSKA Anna 6758Open Kobiet86K 9414:3002:16:22.4502:16:22.45+01:13:1211:215.3
911CHORĄŻY Izabela 5551Open Kobiet87K 9512:1502:16:23.4502:16:23.45+01:13:1311:215.3
912CHORĄŻY Łukasz 5552Open Mężczyzn635M 81712:1502:16:23.7502:16:23.75+01:13:1411:215.3
913BIERYT Monika 5997CROSSFIT LUBINOpen Masters Kobiet8K 9613:1502:16:24.4502:16:24.45+01:13:1411:225.3
914BOGDAŁ Adam 6471Open Mężczyzn636M 81814:0002:16:26.0502:16:26.05+01:13:1611:225.3
915BOGDAŃSKI Łukasz 5090Elite Mężczyzn68M 81911:3002:16:26.2002:16:26.20+01:13:1611:225.3
916BOGDAŁ Michał 6472Open Mężczyzn637M 82014:0002:16:28.0502:16:28.05+01:13:1811:225.3
917PAŁASZYŃSKA Beata 6380Open Kobiet88K 9713:4502:16:30.6002:16:30.60+01:13:2111:225.3
918GROSZYK Igor 6040HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn638M 82113:1502:16:31.4002:16:31.40+01:13:2111:225.3
919WÓJCICKI Mariusz 6122Open Mężczyzn639M 82213:1502:16:34.1002:16:34.10+01:13:2411:225.3
920DURAJSKI Ariel 6674LECZNICA TEAMOpen Mężczyzn640M 82314:3002:16:44.5502:16:44.55+01:13:3411:235.3
921GROSZYK Igor 7097Open Mężczyzn641M 82413:1502:16:45.1002:16:45.10+01:13:3511:235.3
922SZYLKIN Wojciech 6675LECZNICA TEAMOpen Mężczyzn642M 82514:3002:16:45.4502:16:45.45+01:13:3511:235.3
923OSTAPIŃSKI Marek 5272SWD TEAMOpen Mężczyzn643M 82611:4502:16:45.8502:16:45.85+01:13:3611:235.3
924ADAMCZAK Sylwia 6710Open Kobiet89K 9814:3002:16:46.1002:16:46.10+01:13:3611:235.3
925SYPIEN Bartlomiej 6638Open Mężczyzn644M 82715:3002:16:57.0502:16:57.05+01:13:4711:245.3
926MATUSIK Magdalena 6630Open Kobiet90K 9915:3002:16:57.2502:16:57.25+01:13:4711:245.3
927KROLUK Kasia 7057Open Kobiet91K 10015:3002:16:57.3502:16:57.35+01:13:4711:245.3
928ANTONIEWICZ Sławomir 6326REBELOpen Mężczyzn645M 82813:4502:17:03.7002:17:03.70+01:13:5411:255.3
929BULKA Lukasz 5396WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn646M 82912:0002:17:04.8502:17:04.85+01:13:5511:255.3
930BOCZEK Rafał 5395WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn647M 83012:0002:17:04.9502:17:04.95+01:13:5511:255.3
931WOŹNIAK Wojciech 5402WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn96M 83112:0002:17:05.1502:17:05.15+01:13:5511:255.3
932DĄBROWSKI Łukasz 5397WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn648M 83212:0002:17:05.2502:17:05.25+01:13:5511:255.3
933RAK Mirosław 5401WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn649M 83312:0002:17:05.2502:17:05.25+01:13:5511:255.3
934JANIAK Krzysztof 7038Open Mężczyzn650M 83416:0002:17:13.2002:17:13.20+01:14:0311:265.2
935LASKOWIEC Joanna 7040Open Kobiet92K 10116:0002:17:13.2002:17:13.20+01:14:0311:265.2
936BINDUGA Marcin 5409Open Mężczyzn651M 83512:0002:17:24.8502:17:24.85+01:14:1511:275.2
937WOŹNIAK Michal 7048Open Mężczyzn652M 83616:0002:17:26.6502:17:26.65+01:14:1711:275.2
938SKORUPKA Rafał 6520DIAMENTOWE PSYOpen Mężczyzn653M 83714:1502:17:31.1502:17:31.15+01:14:2111:275.2
939KLIMECKA Katarzyna 6261CROSS FREAKS GOLENIÓWOpen Kobiet93K 10213:4502:17:33.9002:17:33.90+01:14:2411:275.2
940KLIMECKI Michał 6262CROSS FREAKS GOLENIÓWOpen Mężczyzn654M 83813:4502:17:33.9002:17:33.90+01:14:2411:275.2
941CZEKURŁAN Jacek 6259CROSS FREAKS GOLENIÓWOpen Masters Mężczyzn97M 83913:4502:17:34.0502:17:34.05+01:14:2411:275.2
942KLESZOWSKI Daniel 6260CROSS FREAKS GOLENIÓWOpen Mężczyzn655M 84013:4502:17:34.0502:17:34.05+01:14:2411:275.2
943BOBEL Urszula 6258CROSS FREAKS GOLENIÓWOpen Kobiet94K 10313:4502:17:34.3502:17:34.35+01:14:2411:275.2
944KARDASZ Kamil 5218CZOŁEM PO BŁOCIEOpen Mężczyzn656M 84111:4502:17:36.8002:17:36.80+01:14:2711:285.2
945NIEMCZYK Monika 5221CZOŁEM PO BŁOCIEOpen Kobiet95K 10411:4502:17:37.6002:17:37.60+01:14:2811:285.2
946KOPEĆ Michał 5219CZOŁEM PO BŁOCIEOpen Mężczyzn657M 84211:4502:17:38.6002:17:38.60+01:14:2911:285.2
947BOJDA Zdzisław 5801ŚWIRY STELAOpen Masters Mężczyzn98M 84312:4502:17:39.5502:17:39.55+01:14:2911:285.2
948NIEMCZYK Grzegorz 5220CZOŁEM PO BŁOCIEOpen Mężczyzn658M 84411:4502:17:40.0002:17:40.00+01:14:3011:285.2
949KRZEMIŃSKI Kamil 5625LADIES AND BEASTSOpen Mężczyzn659M 84512:3002:17:40.4502:17:40.45+01:14:3011:285.2
950STACHOWICZ Marta 5632LADIES AND BEASTSOpen Kobiet96K 10512:3002:17:41.0502:17:41.05+01:14:3111:285.2
951ŁĄCKI Łukasz 6279HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn660M 84613:4502:17:41.5502:17:41.55+01:14:3111:285.2
952KOCIK Dariusz 5940Open Masters Mężczyzn99M 84713:0002:17:41.6502:17:41.65+01:14:3211:285.2
953RATAJCZAK Maciej 5544ZSZOKOWANI BOJANOWOOpen Masters Mężczyzn100M 84812:1502:17:44.5002:17:44.50+01:14:3411:285.2
954ZIEMIŃSKI Tomasz 7087Open Masters Mężczyzn101M 84912:4502:17:44.7502:17:44.75+01:14:3511:285.2
955KŁOBUCH Daniel 5735AUUUUUOpen Mężczyzn661M 85012:4502:17:45.9002:17:45.90+01:14:3611:285.2
956FERFECKA Barbara 5802ŚWIRY STELAOpen Masters Kobiet9K 10612:4502:17:46.5002:17:46.50+01:14:3611:285.2
957BOJDA Brygida 5800ŚWIRY STELAOpen Masters Kobiet10K 10712:4502:17:48.3502:17:48.35+01:14:3811:295.2
958KOZŁOWSKA Alicja 5572Open Masters Kobiet11K 10812:1502:17:50.0502:17:50.05+01:14:4011:295.2
959ZIEMIŃSKA Patrycja 5803ŚWIRY STELAOpen Masters Kobiet12K 10912:4502:17:50.4002:17:50.40+01:14:4011:295.2
960KIDA Michał 6596WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn662M 85114:1502:17:50.7502:17:50.75+01:14:4111:295.2
961PŁACHTA Marcin 6694PŁACHCIAKIOpen Mężczyzn663M 85214:3002:17:56.8502:17:56.85+01:14:4711:295.2
962PŁACHTA Beata 6693PŁACHCIAKIOpen Masters Kobiet13K 11014:3002:17:57.5002:17:57.50+01:14:4711:295.2
963PŁACHTA Michał 6695PŁACHCIAKIOpen Mężczyzn664M 85314:3002:17:59.0002:17:59.00+01:14:4911:295.2
964PŁACHTA Paweł 6696PŁACHCIAKIOpen Masters Mężczyzn102M 85414:3002:18:00.2002:18:00.20+01:14:5011:305.2
965MIERZEJEWSKI Wiktor 6104Open Mężczyzn665M 85513:1502:18:16.7002:18:16.70+01:15:0711:315.2
966KOWALEWSKA Aleksandra 65162BLONDE2LOSEOpen Kobiet97K 11115:3002:18:20.2502:18:20.25+01:15:1011:315.2
967SŁOMSKI Tomasz 5455Open Mężczyzn666M 85612:0002:18:21.3002:18:21.30+01:15:1111:315.2
968LICHOSIK Jakub 65172BLONDE2LOSEOpen Mężczyzn667M 85715:3002:18:21.5002:18:21.50+01:15:1111:315.2
969MAJCHRZAK Marcin 6102Open Mężczyzn668M 85813:1502:18:22.3502:18:22.35+01:15:1211:315.2
970ZIÓŁKOWSKI Łukasz 6256AUUUUUOpen Mężczyzn669M 85912:4502:18:23.2002:18:23.20+01:15:1311:315.2
971PRZYBYSZ Mateusz 5511JUSTICE LEAGUEOpen Mężczyzn670M 86013:1502:18:27.8002:18:27.80+01:15:1811:325.2
972HIRKO Andrzej 6046PLBOpen Mężczyzn671M 86113:1502:18:29.0002:18:29.00+01:15:1911:325.2
973KOSTANOWICZ Marek 6011CROSSFIT LUBINOpen Mężczyzn672M 86213:1502:18:30.8002:18:30.80+01:15:2111:325.2
974ŁUGIEWICZ Paweł 6047PLBOpen Mężczyzn673M 86313:1502:18:35.3502:18:35.35+01:15:2511:325.2
975DONOCIK Nina 6358Open Kobiet98K 11212:4502:18:38.7502:18:38.75+01:15:2911:335.2
976JURECZKO Artur 7131 M 86415:3002:18:40.7002:18:40.70+01:15:3111:335.2
977ZUBER Sebastian 7049Open Mężczyzn674M 86515:3002:18:42.9502:18:42.95+01:15:3311:335.2
978WYCIECHOWSKI Norbert 6170OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn675M 86613:3002:18:47.3002:18:47.30+01:15:3711:335.2
979LIPIEC Bartłomiej 6373Open Mężczyzn676M 86713:4502:18:47.7002:18:47.70+01:15:3811:335.2
980FRANKOWSKI Janusz 5561Open Masters Mężczyzn103M 86812:1502:18:50.0502:18:50.05+01:15:4011:345.2
981ZARĘBA Jakub 6598WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn677M 86914:1502:18:51.1502:18:51.15+01:15:4111:345.2
982MAZUR Marek 6597WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn104M 87014:1502:18:52.1502:18:52.15+01:15:4211:345.2
983KUKUŁ Michał 6742Open Mężczyzn678M 87114:3002:18:52.9002:18:52.90+01:15:4311:345.2
984WIŚNIEWSKI Mateusz 6645Open Mężczyzn679M 87214:1502:18:58.1002:18:58.10+01:15:4811:345.2
985SĘDZIK Piotr 6764Open Mężczyzn680M 87314:3002:18:59.0502:18:59.05+01:15:4911:345.2
986MALCZAK Paweł 6495Open Mężczyzn681M 87414:0002:18:59.8002:18:59.80+01:15:5011:345.2
987PORWOLIK Łukasz 6110Open Mężczyzn682M 87513:1502:19:03.0502:19:03.05+01:15:5311:355.2
988FRANKOWSKI Mateusz 5563Open Mężczyzn683M 87612:1502:19:13.1002:19:13.10+01:16:0311:365.2
989SIUDA Krzysztof 5589Open Mężczyzn684M 87712:1502:19:13.7502:19:13.75+01:16:0411:365.2
990MITURA Dawid 5535S.T.A.L.K.E.R.Open Mężczyzn685M 87812:1502:19:14.5502:19:14.55+01:16:0411:365.2
991PODCZASKA Sylwia 5205BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Kobiet99K 11311:4502:19:15.1502:19:15.15+01:16:0511:365.2
992NASKRĘT Jarosław 6803ŁYSE ZIDANYOpen Mężczyzn686M 87914:4502:19:17.6502:19:17.65+01:16:0811:365.2
993BAS Maciej 6392CHŁOPAKI Z PSIAKAOpen Mężczyzn687M 88014:0002:19:20.9002:19:20.90+01:16:1111:365.2
994MAJEWSKI Wojciech 5503FIT STYLEOpen Mężczyzn688M 88112:1502:19:25.0002:19:25.00+01:16:1511:375.2
995MARKIEWICZ Agnieszka 5527POWER TRAININGOpen Masters Kobiet14K 11412:1502:19:29.1502:19:29.15+01:16:1911:375.2
996GOMOŁA-PARADOWSKA Anna 5525POWER TRAININGOpen Kobiet100K 11512:1502:19:29.3502:19:29.35+01:16:1911:375.2
997GRUCHAŁA Dawid 6394CHŁOPAKI Z PSIAKAOpen Mężczyzn689M 88214:0002:19:30.8002:19:30.80+01:16:2111:375.2
998GĘSIOREK Piotr 6393CHŁOPAKI Z PSIAKAOpen Mężczyzn690M 88314:0002:19:32.9502:19:32.95+01:16:2311:375.2
999MŚCICHOWSKI Piotr 5442Open Mężczyzn691M 88412:0002:19:49.1002:19:49.10+01:16:3911:395.1
1000POMPA Jarosław 7055Open Masters Mężczyzn105M 88512:4502:19:49.8002:19:49.80+01:16:4011:395.1
1001SKOŁUBOWICZ Wojciech 6424KARAMEL SALSA ADVENTUREOpen Mężczyzn692M 88614:0002:19:51.2002:19:51.20+01:16:4111:395.1
1002CIOSEK Karol 5291Open Mężczyzn693M 88711:4502:19:52.0502:19:52.05+01:16:4211:395.1
1003KANICKA Sandra 6132BYLE DO CELU...Open Kobiet101K 11613:3002:19:54.9502:19:54.95+01:16:4511:395.1
1004KACZMARZYK Jakub 6130BYLE DO CELU...Open Mężczyzn694M 88813:3002:19:55.3502:19:55.35+01:16:4511:395.1
1005PŁUSKA Michał 6123AKTYWNA EKIPA CALYPSO CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn695M 88913:3002:19:55.9002:19:55.90+01:16:4611:395.1
1006CICHY Paweł 5930Open Mężczyzn696M 89013:0002:19:58.5002:19:58.50+01:16:4811:395.1
1007WÓJCIK Zbyszek 5982Open Mężczyzn697M 89113:0002:19:59.0502:19:59.05+01:16:4911:395.1
1008KRÓLIKOWSKA Anna 5240HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet102K 11711:4502:20:04.5502:20:04.55+01:16:5411:405.1
1009KMIECIK Konrad 5433Open Mężczyzn698M 89212:0002:20:07.5002:20:07.50+01:16:5711:405.1
1010SUSŁO Szymon 6805ŁYSE ZIDANYOpen Mężczyzn699M 89314:4502:20:16.9502:20:16.95+01:17:0711:415.1
1011SIEDLECKI Patryk 6804ŁYSE ZIDANYOpen Mężczyzn700M 89414:4502:20:17.0002:20:17.00+01:17:0711:415.1
1012FRANKOWSKI Łukasz 5562Open Mężczyzn701M 89512:1502:20:23.0002:20:23.00+01:17:1311:415.1
1013JANECKI Jerzy 5267ŚLĄSKI TAJFUN TEAM Open Mężczyzn702M 89611:4502:20:24.7502:20:24.75+01:17:1511:425.1
1014LEŚNIAK Grzegorz 5623KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGOOpen Mężczyzn703M 89712:3002:20:03.3502:20:28.25+01:17:1811:405.1
1015HORAK Lesław 5622KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGOOpen Masters Mężczyzn106M 89812:3002:20:04.8502:20:28.65+01:17:1911:405.1
1016DRATWA Daniel 6360Open Mężczyzn704M 89913:4502:20:35.1002:20:35.10+01:17:2511:425.1
1017SALAMON Ewa 6995Open Kobiet103K 11815:0002:20:37.1002:20:37.10+01:17:2711:435.1
1018FRĄCZEK Kamil 6971Open Mężczyzn705M 90015:0002:20:37.3502:20:37.35+01:17:2711:435.1
1019DĄDELEWSKA Joanna 5905PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet104K 11913:0002:20:37.8502:20:37.85+01:17:2811:435.1
1020KOZAKIEWICZ Rafał 6979Open Mężczyzn706M 90115:0002:20:38.7502:20:38.75+01:17:2911:435.1
1021LIGOCKI Tomasz 5841Open Mężczyzn707M 90212:4502:20:44.7002:20:44.70+01:17:3511:435.1
1022FIELHAUER Mateusz 5826Open Mężczyzn708M 90312:4502:20:45.7502:20:45.75+01:17:3611:435.1
1023NIKIEL Marcin 5474BIG RED ONEOpen Mężczyzn709M 90412:1502:20:48.1502:20:48.15+01:17:3811:445.1
1024STANKIEWICZ Konrad 5476BIG RED ONEOpen Mężczyzn710M 90512:1502:20:48.6002:20:48.60+01:17:3911:445.1
1025ŻÓŁTAŃSKI Paweł 5989Open Mężczyzn711M 90613:0002:20:50.2502:20:50.25+01:17:4011:445.1
1026WILCZOK Monika 7114Open Kobiet105K 12014:4502:21:08.0002:21:08.00+01:17:5811:455.1
1027RZEKIECKI Adrian 6763Open Mężczyzn712M 90714:4502:21:10.2002:21:10.20+01:18:0011:455.1
1028POLAK Paweł 7116Open Mężczyzn713M 90814:4502:21:10.6502:21:10.65+01:18:0111:455.1
1029PRZEPIÓRA Przemysław 5450Open Mężczyzn714M 90912:0002:21:21.1002:21:21.10+01:18:1111:465.1
1030BAJEK Marcelina 5405Open Kobiet106K 12112:0002:21:21.2502:21:21.25+01:18:1111:465.1
1031KOWALSKA Magdalena 5834Open Kobiet107K 12212:4502:21:25.7502:21:25.75+01:18:1611:475.1
1032BŁASIAK Agata 5823Open Kobiet108K 12312:4502:21:26.4002:21:26.40+01:18:1611:475.1
1033LUDWIŃSKI Artur 6626Open Mężczyzn715M 91014:0002:21:32.2002:21:32.20+01:18:2211:475.1
1034ROSIAK Jakub 7007PIJANYCH WPUSZCZAJĄOpen Mężczyzn716M 91115:3002:21:43.1502:21:43.15+01:18:3311:485.1
1035MARTUSZEWSKI Ryszard 5949Open Masters Mężczyzn107M 91213:0002:21:44.1502:21:44.15+01:18:3411:485.1
1036GILEWSKI Bartosz 7006PIJANYCH WPUSZCZAJĄOpen Mężczyzn717M 91315:3002:21:44.4502:21:44.45+01:18:3411:485.1
1037STANGRECIAK Adam 6185TIGRES DEL PAPAOpen Mężczyzn718M 91413:3002:21:59.7502:21:59.75+01:18:5011:495.1
1038MARKIEWICZ Tomasz 6332TIGRES DEL PAPAOpen Mężczyzn719M 91513:3002:22:00.8502:22:00.85+01:18:5111:505.1
1039KURZAWA Adam 6184TIGRES DEL PAPAOpen Mężczyzn720M 91613:3002:22:01.6502:22:01.65+01:18:5211:505.1
1040KOŚCIELNIAK Adam 6183TIGRES DEL PAPAOpen Mężczyzn721M 91713:3002:22:03.1502:22:03.15+01:18:5311:505.1
1041ZAWOJEK Paweł 5333Open Mężczyzn722M 91811:4502:22:05.7502:22:05.75+01:18:5611:505.1
1042GORZYNSKA Agnieszka 5128GORZYNSCYTRENUJAOpen Kobiet109K 12411:3502:22:15.1502:22:15.15+01:19:0511:515.1
1043FRĄCKOWIAK Borys 6048POSZLI BOKIEM JAK DZIK PO SZYSZKACH!Open Mężczyzn723M 91913:1502:22:17.3502:22:17.35+01:19:0711:515.1
1044SOBOLEWSKI Grzegorz 6302MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Mężczyzn724M 92013:4502:22:25.5002:22:25.50+01:19:1511:525.1
1045MAJKA Leszek 5077X-TEAM SPECIAL FORCES Elite Mężczyzn69M 92111:3002:22:25.5002:22:25.50+01:19:1511:525.1
1046KRAWCZYK Krzysztof 6301MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Masters Mężczyzn108M 92213:4502:22:25.6502:22:25.65+01:19:1611:525.1
1047WESOŁOWSKI Łukasz 6303MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Mężczyzn725M 92313:4502:22:29.2002:22:29.20+01:19:1911:525.1
1048DAMIĘCKI Jan 6300MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Masters Mężczyzn109M 92413:4502:22:29.2002:22:29.20+01:19:1911:525.1
1049CZERNIAK Artur 6299MASAKRA KLUB SPORTOWYOpen Masters Mężczyzn110M 92513:4502:22:30.4502:22:30.45+01:19:2011:525.1
1050SPERA Magdalena 6636Open Kobiet110K 12514:1502:22:35.6502:22:35.65+01:19:2611:525
1051TRAFAS Dominik 6640Open Mężczyzn726M 92614:1502:22:37.4502:22:37.45+01:19:2711:535
1052TYBON Łukasz 5283WETERANI XXOpen Mężczyzn727M 92712:0002:22:44.4002:22:44.40+01:19:3411:535
1053DĘBICKI Łukasz 5384RUNFORDREAMSOpen Mężczyzn728M 92812:0002:22:44.4502:22:44.45+01:19:3411:535
1054CHYCKI Patryk 5414Open Mężczyzn729M 92913:0002:22:44.5002:22:44.50+01:19:3411:535
1055SOWA Michał 5118Elite Mężczyzn70M 93011:3002:22:45.7502:22:45.75+01:19:3611:535
1056DROBIK Dawid 6608Open Mężczyzn730M 93114:0002:22:47.6502:22:47.65+01:19:3811:535
1057CHOWAŃSKI Artur 6802ŁYSE ZIDANYOpen Mężczyzn731M 93214:4502:22:52.4502:22:52.45+01:19:4211:545
1058NOSKO Ewa 6756Open Kobiet111K 12614:3002:22:53.4002:22:53.40+01:19:4311:545
1059PAŃSZCZYK Elżbieta 6760Open Kobiet112K 12714:3002:22:54.9002:22:54.90+01:19:4511:545
1060PODSIADŁO Bartosz 6399ENTER AIR RUNNERS CLUBOpen Mężczyzn732M 93313:4502:22:59.2502:22:59.25+01:19:4911:545
1061ZIMNIAK Marika 6400ENTER AIR RUNNERS CLUBOpen Kobiet113K 12813:4502:22:59.9502:22:59.95+01:19:5011:545
1062DMOCHOWSKI Sebastian 5093Elite Mężczyzn71M 93411:3002:23:13.5502:23:13.55+01:20:0311:565
1063BIEGAŃSKI Marcin 6717Open Mężczyzn733M 93514:3002:23:42.5502:23:42.55+01:20:3211:585
1064KĘDZIOR Paweł 7061Open Masters Mężczyzn111M 93614:4502:23:49.4002:23:49.40+01:20:3911:595
1065CZARNIAWSKI Paweł 6700SKFOpen Mężczyzn734M 93714:3002:23:51.6502:23:51.65+01:20:4211:595
1066DZIĄDZIAK Krzysztof 5647PSY GOŃCZEOpen Mężczyzn735M 93812:3002:23:57.4002:23:57.40+01:20:4711:595
1067KMIECIK Piotr 5648PSY GOŃCZEOpen Masters Mężczyzn112M 93912:3002:23:58.8002:23:58.80+01:20:4911:595
1068WAWRZUSISZYN Rafal 6687LUCKY SEVENOpen Mężczyzn736M 94014:3002:24:05.6502:24:05.65+01:20:5612:005
1069STOLARZ Krystian 6686LUCKY SEVENOpen Mężczyzn737M 94114:3002:24:06.0502:24:06.05+01:20:5612:005
1070ZATWARNICKI Daniel 6688LUCKY SEVENOpen Mężczyzn738M 94214:3002:24:06.1502:24:06.15+01:20:5612:005
1071SOBOL Sebastian 6685LUCKY SEVENOpen Mężczyzn739M 94314:3002:24:06.8502:24:06.85+01:20:5712:005
1072TOMASZEWICZ Adam 6639Open Mężczyzn740M 94414:1502:24:06.9502:24:06.95+01:20:5712:005
1073GABRYŚ Wojciech 5827Open Mężczyzn741M 94512:4502:24:07.1502:24:07.15+01:20:5712:005
1074KONCZAK Monika 6402GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAOpen Kobiet114K 12915:0002:24:09.1502:24:09.15+01:20:5912:005
1075SKOREK Magda 7089Open Kobiet115K 13015:0002:24:10.3002:24:10.30+01:21:0012:005
1076KOŃCZAK Waldemar 6401GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAOpen Mężczyzn742M 94615:0002:24:12.4502:24:12.45+01:21:0212:015
1077KOŃCZAK Adam 7088Open Masters Mężczyzn113M 94715:0002:24:13.1002:24:13.10+01:21:0312:015
1078ZOELLNER Marek 5987Open Masters Mężczyzn114M 94813:0002:24:16.4502:24:16.45+01:21:0612:015
1079NIEZNAŃSKI Mateusz 5847Open Mężczyzn743M 94912:4502:24:17.7502:24:17.75+01:21:0812:015
1080WIETECHA Katarzyna 6673LADIES AND BEASTSOpen Kobiet116K 13114:0002:24:21.7002:24:21.70+01:21:1212:015
1081MAKLES Paweł 6672LADIES AND BEASTSOpen Mężczyzn744M 95014:0002:24:22.3002:24:22.30+01:21:1212:015
1082KŁUTKOWSKA Katarzyna 6427KLINIKA REHABILITACJI STRUKTURALNEJ "VILLA PARK"Open Kobiet117K 13214:0002:24:26.7002:24:26.70+01:21:1712:025
1083SZYMAŃSKI Adam 6521DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn115M 95114:1502:24:28.1502:24:28.15+01:21:1812:025
1084GRABOWSKI Jakub 6811OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn745M 95213:3002:24:44.3502:24:44.35+01:21:3412:035
1085MICHALSKI Jacek 5335AMBITNI INACZEJ !Open Masters Mężczyzn116M 95312:0002:24:46.6502:24:46.65+01:21:3712:035
1086RZEPA Arkadiuz 5453Open Masters Mężczyzn117M 95412:0002:24:56.6002:24:56.60+01:21:4712:045
1087MROZIK Michał 5256POWER TRAININGOpen Mężczyzn746M 95511:4502:24:58.5502:24:58.55+01:21:4812:045
1088EHLERT Sonia 6426KLINIKA REHABILITACJI STRUKTURALNEJ "VILLA PARK"Open Kobiet118K 13314:0002:25:00.9502:25:00.95+01:21:5112:055
1089SIERPIŃSKA Monika 5454LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet119K 13412:0002:25:02.0502:25:02.05+01:21:5212:055
1090WOJCIECHOWSKI Wojciech 6774Open Mężczyzn747M 95614:3002:25:10.4502:25:10.45+01:22:0012:055
1091DUDARONEK Paulina 5543XRUNNERSOpen Kobiet120K 13512:0002:25:10.6002:25:10.60+01:22:0112:055
1092MIEDZIANOWSKI Marek 6750Open Mężczyzn748M 95714:3002:25:11.2002:25:11.20+01:22:0112:055
1093GWIS Kamil 6730Open Mężczyzn749M 95814:3002:25:11.5002:25:11.50+01:22:0112:055
1094TROJANKOWSKI Mateusz 5357CROSSFITHELLWODOpen Mężczyzn750M 95912:0002:25:13.5502:25:13.55+01:22:0312:065
1095GRIEGER Mateusz 5356CROSSFITHELLWODOpen Mężczyzn751M 96012:0002:25:15.2002:25:15.20+01:22:0512:065
1096RADZIWIŁKO Grzegorz 5619FIZIE-MISIEOpen Mężczyzn752M 96112:3002:25:17.2002:25:17.20+01:22:0712:065
1097PRZYBYLSKI Martyn 5618FIZIE-MISIEOpen Mężczyzn753M 96212:3002:25:17.8502:25:17.85+01:22:0812:065
1098AMBROZIAK Patryk 5404Open Mężczyzn754M 96312:0002:25:19.4502:25:19.45+01:22:0912:065
1099SKAWIŃSKI Konrad 6288HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn755M 96411:4502:25:20.4502:25:20.45+01:22:1012:065
1100WOŹNIAK Konrad 5860Open Mężczyzn756M 96512:4502:25:22.1502:25:22.15+01:22:1212:065
1101WALKOWIAK Eryk 5858Open Mężczyzn757M 96612:4502:25:22.7502:25:22.75+01:22:1312:065
1102MOSZYŃSKI Patryk 7032XRUNNERSOpen Mężczyzn758M 96712:0002:25:24.1502:25:24.15+01:22:1412:075
1103KOSINSKI Pawel 6029GAŃBYJA TEAMOpen Mężczyzn759M 96813:1502:25:36.5502:25:36.55+01:22:2612:084.9
1104GŁAGOWSKI Hubert 6257BŁYSKAWICZNE RĘCEOpen Mężczyzn760M 96913:4502:25:40.5002:25:40.50+01:22:3012:084.9
1105WDOWIAK Bartłomiej 5053ODWAŻNIElite Mężczyzn72M 97011:3002:25:40.6502:25:40.65+01:22:3112:084.9
1106KWIATKOWSKI Hubert 5620GORĄCY POTOK TEAMOpen Mężczyzn761M 97112:3002:25:43.0002:25:43.00+01:22:3312:084.9
1107MATYSEK Ireneusz 5305Open Masters Mężczyzn118M 97211:4502:25:47.0002:25:47.00+01:22:3712:084.9
1108JANUS Grzegorz 6947RAMS TRAINING HOUSE MAJONEZOpen Mężczyzn762M 97315:0002:25:53.9502:25:53.95+01:22:4412:094.9
1109MUCHA Robert 5340BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn119M 97412:0002:25:54.8002:25:54.80+01:22:4512:094.9
1110DZIUBKA Tomasz 5390TK-METOpen Mężczyzn763M 97512:0002:25:58.9002:25:58.90+01:22:4912:094.9
1111MROZIK Magdalena 5255POWER TRAININGOpen Kobiet121K 13611:4502:25:59.0502:25:59.05+01:22:4912:094.9
1112SKWERES Filip 6948RAMS TRAINING HOUSE MAJONEZOpen Mężczyzn764M 97615:0002:25:59.7002:25:59.70+01:22:5012:094.9
1113GUSTA Dominik 5566Open Masters Mężczyzn120M 97712:1502:26:05.5502:26:05.55+01:22:5512:104.9
1114ANYŻEWSKA Izabela 6162OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Kobiet122K 13713:3002:26:12.4502:26:12.45+01:23:0212:114.9
1115SZYMBORSKA Milena 6169OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Kobiet123K 13813:3002:26:12.6502:26:12.65+01:23:0312:114.9
1116LASEK Piotr 5339BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn121M 97812:0002:26:13.8502:26:13.85+01:23:0412:114.9
1117KRAJEWSKA Milena 5338BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Kobiet124K 13912:0002:26:14.6002:26:14.60+01:23:0512:114.9
1118RACHWALIK Monika 6201WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet125K 14013:3002:26:21.7502:26:21.75+01:23:1212:114.9
1119NOGALSKI Mateusz 5788RUN CARTELOpen Masters Mężczyzn122M 97912:4502:26:26.9002:26:26.90+01:23:1712:124.9
1120GÓRSKI Mikołaj 5818Z MOTYKĄ NA SŁOŃCEOpen Masters Mężczyzn123M 98012:4502:26:35.1002:26:35.10+01:23:2512:124.9
1121SZOSTAK Daniel 5814WYGRAŃCEOpen Mężczyzn765M 98112:4502:26:36.0002:26:36.00+01:23:2612:134.9
1122WIERZBICKI Artur 5815WYGRAŃCEOpen Mężczyzn766M 98212:4502:26:36.3002:26:36.30+01:23:2612:134.9
1123HEIGELMAN Piotr 5812WYGRAŃCEOpen Mężczyzn767M 98312:4502:26:36.6502:26:36.65+01:23:2712:134.9
1124FIDELAK Paweł 5783PRZEBIEGŁE WIELBŁĄDYOpen Masters Mężczyzn124M 98412:4502:26:40.5502:26:40.55+01:23:3012:134.9
1125PAWLACZEK Anna 6199WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet126K 14113:3002:26:43.0502:26:43.05+01:23:3312:134.9
1126GÓRSKA Katarzyna 6193WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet127K 14213:3002:26:44.9002:26:44.90+01:23:3512:134.9
1127FEDEROWICZ Grzegorz 6192WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn125M 98513:3002:26:45.8502:26:45.85+01:23:3612:134.9
1128DREKO Anna 5539TURBOZESPÓŁOpen Kobiet128K 14312:1502:26:46.4502:26:46.45+01:23:3612:134.9
1129DREKO Krzysztof 5540TURBOZESPÓŁOpen Mężczyzn768M 98612:1502:26:46.8502:26:46.85+01:23:3712:134.9
1130SAMULNIK Grzegorz 7063Open Mężczyzn769M 98714:4502:26:47.4002:26:47.40+01:23:3712:134.9
1131ŚWIDER Tomasz 5967Open Mężczyzn770M 98813:0002:26:49.3502:26:49.35+01:23:3912:144.9
1132BUDZISZ Rafał 5381POSKŁADANI 3CITYOpen Mężczyzn771M 98912:0002:26:54.5002:26:54.50+01:23:4412:144.9
1133KOSIOR-MURAWSKA Ewa 5382POSKŁADANI 3CITYOpen Kobiet129K 14412:0002:26:54.5002:26:54.50+01:23:4412:144.9
1134KUNA Elzbieta 6196WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Kobiet15K 14513:3002:27:03.6002:27:03.60+01:23:5412:154.9
1135FUROWICZ Karolina 6338ZADYSZKA TEAMOpen Kobiet130K 14613:4502:27:06.6502:27:06.65+01:23:5712:154.9
1136FUROWICZ Sebastian 6339ZADYSZKA TEAMOpen Mężczyzn772M 99013:4502:27:06.9002:27:06.90+01:23:5712:154.9
1137KAMIŃSKA Marietta 6341ZADYSZKA TEAMOpen Kobiet131K 14713:4502:27:07.4002:27:07.40+01:23:5712:154.9
1138DEPTUŁA Mariusz 6337ZADYSZKA TEAMOpen Mężczyzn773M 99113:4502:27:07.7502:27:07.75+01:23:5812:154.9
1139WODECKI Tomasz 6033GAŃBYJA TEAMOpen Mężczyzn774M 99213:1502:27:07.9002:27:07.90+01:23:5812:154.9
1140RADTKE Maciej 6345ZADYSZKA TEAMOpen Masters Mężczyzn126M 99313:4502:27:07.9002:27:07.90+01:23:5812:154.9
1141SWORACKI Ariel 6347ZADYSZKA TEAMOpen Mężczyzn775M 99413:4502:27:08.2002:27:08.20+01:23:5812:154.9
1142JANKOWSKI Arkadiusz 6340ZADYSZKA TEAMOpen Masters Mężczyzn127M 99513:4502:27:08.3002:27:08.30+01:23:5812:154.9
1143BARAN Marta 6336ZADYSZKA TEAMOpen Kobiet132K 14813:4502:27:08.4002:27:08.40+01:23:5812:154.9
1144SKRZYPCZAK Krzysztof 6346ZADYSZKA TEAMOpen Mężczyzn776M 99613:4502:27:08.5002:27:08.50+01:23:5812:154.9
1145NIEMASZ Marcin 6343ZADYSZKA TEAMOpen Mężczyzn777M 99713:4502:27:08.5002:27:08.50+01:23:5812:154.9
1146MICHALAK Dariusz 5439Open Mężczyzn778M 99812:0002:27:10.4502:27:10.45+01:24:0012:154.9
1147SKORUPKA Adrian 6398DIAMENTOWE PSYOpen Mężczyzn779M 99914:0002:27:12.3502:27:12.35+01:24:0212:164.9
1148OWSIKOWSKI Kamil 6344ZADYSZKA TEAMOpen Mężczyzn780M 100013:4502:27:18.4002:27:18.40+01:24:0812:164.9
1149RUBIN Dawid 5514KAZIOR TEAMOpen Mężczyzn781M 100112:1502:27:18.9002:27:18.90+01:24:0912:164.9
1150KRZYŻANOWSKI Marcel 6741Open Mężczyzn782M 100214:3002:27:19.0002:27:19.00+01:24:0912:164.9
1151HOMĘTOWSKI Łukasz 6731Open Mężczyzn783M 100314:3002:27:20.1502:27:20.15+01:24:1012:164.9
1152JASIŃSKI Damian 5570Open Mężczyzn784M 100412:1502:27:21.3002:27:21.30+01:24:1112:164.9
1153PANKIEWICZ Piotr 5785PRZEBIEGŁE WIELBŁĄDYOpen Mężczyzn785M 100512:4502:27:21.7502:27:21.75+01:24:1212:164.9
1154SZCZEPANIEC Lukasz 5254MEDSERV TEAMOpen Mężczyzn786M 100611:4502:27:25.5502:27:25.55+01:24:1512:174.9
1155CHAMUCZYNSKI Mateusz 5251MEDSERV TEAMOpen Mężczyzn787M 100711:4502:27:25.8502:27:25.85+01:24:1612:174.9
1156GRZELAK Bartosz 7100 M 100813:1502:27:28.9002:27:28.90+01:24:1912:174.9
1157FABER Sylwia 6482Open Kobiet133K 14914:0002:27:30.7002:27:30.70+01:24:2112:174.9
1158MAJEWSKA Jolanta 5502FIT STYLEOpen Kobiet134K 15012:1502:27:32.3502:27:32.35+01:24:2212:174.9
1159BURKOWSKA Ewa 6477Open Kobiet135K 15114:0002:27:39.5502:27:39.55+01:24:2912:184.9
1160ZIEMIŃSKA Agata 6429KLINIKA REHABILITACJI STRUKTURALNEJ "VILLA PARK"Open Kobiet136K 15214:0002:27:39.6002:27:39.60+01:24:3012:184.9
1161JASEK Marcin 5569Open Mężczyzn788M 100912:1502:27:44.2502:27:44.25+01:24:3412:184.9
1162CZAJKA Marcin 6699SKFOpen Mężczyzn789M 101014:3002:27:48.3502:27:48.35+01:24:3812:194.9
1163TKACZYŃSKA Dominika 6509Open Kobiet137K 15314:0002:27:50.8502:27:50.85+01:24:4112:194.9
1164SITKO Sonia 6206WROCŁAWSKIE DZIAMDZIAMDZIAKIOpen Kobiet138K 15413:3002:27:58.3502:27:58.35+01:24:4812:194.9
1165SITKO Dagmara 6205WROCŁAWSKIE DZIAMDZIAMDZIAKIOpen Kobiet139K 15513:3002:27:59.7502:27:59.75+01:24:5012:194.9
1166GRUNDKOWSKI Oskar 6218Open Mężczyzn790M 101113:3002:28:02.3002:28:02.30+01:24:5212:204.9
1167PEŚLA Tobiasz 5780POGOŃ PASZTETAOpen Mężczyzn791M 101212:4502:28:10.6502:28:10.65+01:25:0112:204.9
1168KUJAWSKI Artur 6428KLINIKA REHABILITACJI STRUKTURALNEJ "VILLA PARK"Open Masters Mężczyzn128M 101314:0002:28:11.3502:28:11.35+01:25:0112:204.9
1169GAJEWSKI Jaromir 5420Open Mężczyzn792M 101412:0002:28:11.9502:28:11.95+01:25:0212:204.9
1170STANASZEK Krzysztof 7120Open Masters Mężczyzn129M 101514:3002:28:12.3502:28:12.35+01:25:0212:214.9
1171GRZYWACZ Aurelia 5505HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet140K 15611:4502:28:12.8502:28:12.85+01:25:0312:214.9
1172CHAŁUPKA Magdalena 6575RASZKÓW I OKOLICZNE WIOSKIOpen Kobiet141K 15714:1502:28:13.4502:28:13.45+01:25:0312:214.9
1173WIECZOREK Monika 5781POGOŃ PASZTETAOpen Kobiet142K 15812:4502:28:13.6002:28:13.60+01:25:0412:214.9
1174SZCZEPANIAK Paweł 6577RASZKÓW I OKOLICZNE WIOSKIOpen Mężczyzn793M 101614:1502:28:14.0502:28:14.05+01:25:0412:214.9
1175PŁÓCIENNIK Maciej 6576RASZKÓW I OKOLICZNE WIOSKIOpen Mężczyzn794M 101714:1502:28:14.2002:28:14.20+01:25:0412:214.9
1176SZCZUCKI Hubert 6578RASZKÓW I OKOLICZNE WIOSKIOpen Mężczyzn795M 101814:1502:28:14.4502:28:14.45+01:25:0412:214.9
1177MILAK Arkadiusz 6895ANWILTEAMOpen Masters Mężczyzn130M 101913:3002:28:24.7002:28:24.70+01:25:1512:224.9
1178JEZIORNY Wojtek 5427Open Mężczyzn796M 102012:0002:28:25.1002:28:25.10+01:25:1512:224.9
1179DOBRZAŃSKA Pola 6856XRUNNERSOpen Kobiet143K 15914:4502:28:26.5502:28:26.55+01:25:1612:224.9
1180KUBICA Michal 6583SKYTAXIOpen Mężczyzn797M 102114:1502:28:26.7502:28:26.75+01:25:1712:224.9
1181WALASZEK Maciej 6563M&SOpen Mężczyzn798M 102214:1502:28:30.9002:28:30.90+01:25:2112:224.8
1182JARZYCKI Mateusz 5707Open Mężczyzn799M 102312:3002:28:36.8502:28:36.85+01:25:2712:234.8
1183PĘTLAK Grzegorz 5500FIREEAGLESOpen Mężczyzn800M 102411:4502:28:38.9502:28:38.95+01:25:2912:234.8
1184STEMPNIAK Paweł 5477BIG RED ONEOpen Masters Mężczyzn131M 102512:1502:28:39.8502:28:39.85+01:25:3012:234.8
1185PERKA Basia 5537SRTG OPOLEOpen Masters Kobiet16K 16012:1502:28:40.6002:28:40.60+01:25:3112:234.8
1186PERKA Tomek 5538SRTG OPOLEOpen Masters Mężczyzn132M 102612:1502:28:47.8002:28:47.80+01:25:3812:234.8
1187SIKORA Paweł 6287HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn133M 102711:4502:28:52.0002:28:52.00+01:25:4212:244.8
1188RAMIEGA Cezary 5317Open Mężczyzn801M 102811:4502:28:52.2502:28:52.25+01:25:4212:244.8
1189KOSIARSKI Bartosz 5941Open Mężczyzn802M 102913:0002:28:54.8502:28:54.85+01:25:4512:244.8
1190GRZYB Radosław 6729Open Mężczyzn803M 103014:3002:28:56.4502:28:56.45+01:25:4612:244.8
1191JARZYCKI Michał 5708Open Mężczyzn804M 103112:3002:28:56.7002:28:56.70+01:25:4712:244.8
1192HANISZEWSKI Błażej 5608BANDA ŁYSEGOOpen Mężczyzn805M 103212:3002:29:00.5002:29:00.50+01:25:5012:254.8
1193SŁUGOCKI Marcin 5894KARWIANY TEAMOpen Mężczyzn806M 103313:0002:29:14.3502:29:14.35+01:26:0412:264.8
1194CZERWONKA Krzysztof 5892KARWIANY TEAMOpen Mężczyzn807M 103413:0002:29:15.8002:29:15.80+01:26:0612:264.8
1195WITA Dorota 5979Open Kobiet144K 16113:0002:29:21.8502:29:21.85+01:26:1212:264.8
1196SZYMAŃSKI Dawid 6252Open Mężczyzn808M 103513:3002:29:26.6002:29:26.60+01:26:1712:274.8
1197POLRILNICZAK Piotr 5958Open Mężczyzn809M 103613:0002:29:26.7502:29:26.75+01:26:1712:274.8
1198KĘSICKI Sławek 6226Open Masters Mężczyzn134M 103713:3002:29:27.1502:29:27.15+01:26:1712:274.8
1199MAKOWSKI Radomir 6237Open Mężczyzn810M 103813:3002:29:28.5002:29:28.50+01:26:1812:274.8
1200POPRAWA Adrian 5644ODYŃCEOpen Mężczyzn811M 103912:3002:29:30.1002:29:30.10+01:26:2012:274.8
1201WITA Maciej 5980Open Mężczyzn812M 104013:0002:29:30.6002:29:30.60+01:26:2112:274.8
1202FABIA Janusz 6363Open Mężczyzn813M 104113:4502:29:33.2502:29:33.25+01:26:2312:274.8
1203ŚWIERCZYŃSKI Wojtek 6656DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn814M 104214:3002:29:38.0502:29:38.05+01:26:2812:284.8
1204SIEWIERSKA Patrycja 6655DO PORZYGU OCR TEAMOpen Kobiet145K 16214:3002:29:38.1502:29:38.15+01:26:2812:284.8
1205MEDES Barbara 6749Open Kobiet146K 16314:3002:29:38.2502:29:38.25+01:26:2812:284.8
1206MENDELSKA Ania 5845Open Masters Kobiet17K 16412:4502:29:51.5002:29:51.50+01:26:4112:294.8
1207DYŚKO Michał 5470BIG RED ONEOpen Mężczyzn815M 104312:1502:29:51.7002:29:51.70+01:26:4212:294.8
1208SĘDZICKI Mateusz 5530POZNAŃ RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn135M 104412:1502:29:54.0502:29:54.05+01:26:4412:294.8
1209ŻOGAŁA Michał 5988Open Mężczyzn816M 104513:0002:29:57.8002:29:57.80+01:26:4812:294.8
1210GRZELAKOWSKA Agata 5662PUMP SQUATOpen Masters Kobiet18K 16512:3002:30:02.1002:30:02.10+01:26:5212:304.8
1211NOWAK Adam 6601ZIELONA IMPREZAOpen Mężczyzn817M 104614:1502:30:02.4502:30:02.45+01:26:5212:304.8
1212PAPIERNIAK Anna 5664PUMP SQUATOpen Kobiet147K 16612:3002:30:02.5502:30:02.55+01:26:5212:304.8
1213JAROS Aleksandra 5663PUMP SQUATOpen Kobiet148K 16712:3002:30:03.3502:30:03.35+01:26:5312:304.8
1214GŁOGOWSKI Bartosz 6725Open Mężczyzn818M 104714:1502:30:03.4002:30:03.40+01:26:5312:304.8
1215WYGLĄDAŁA Michał 6574PUMP SQUATOpen Mężczyzn819M 104812:3002:30:03.8502:30:03.85+01:26:5412:304.8
1216GŁOGOWSKA Anita 6613Open Kobiet149K 16814:1502:30:03.9502:30:03.95+01:26:5412:304.8
1217DROŹDZIK Mateusz 6610Open Mężczyzn820M 104914:1502:30:04.1502:30:04.15+01:26:5412:304.8
1218WŁODARSKA Emilia 5786PUMP SQUATOpen Kobiet150K 16912:3002:30:04.4502:30:04.45+01:26:5412:304.8
1219GEZELA Jacek 6600ZIELONA IMPREZAOpen Mężczyzn821M 105014:1502:30:06.0502:30:06.05+01:26:5612:304.8
1220ZDROJEWSKA Joanna 6433LECEBOCHCEOpen Masters Kobiet19K 17014:0002:30:12.0002:30:12.00+01:27:0212:314.8
1221FRANUSZKIEWICZ Mariusz 6430LECEBOCHCEOpen Masters Mężczyzn136M 105114:0002:30:12.2002:30:12.20+01:27:0212:314.8
1222SKOŁUBOWICZ Marzena 6432LECEBOCHCEOpen Kobiet151K 17114:0002:30:12.3002:30:12.30+01:27:0212:314.8
1223GĘSTY Łukasz 6931GAŃBYJA TEAMOpen Mężczyzn822M 105214:0002:30:12.3002:30:12.30+01:27:0212:314.8
1224BINDUGA Piotr 5992CISNĘ NA BROWARAOpen Mężczyzn823M 105313:1502:30:15.9502:30:15.95+01:27:0612:314.8
1225KUBIN Marcin 5993CISNĘ NA BROWARAOpen Mężczyzn824M 105413:1502:30:17.0502:30:17.05+01:27:0712:314.8
1226SZCZERBATY Marcin 5375LA-MA-GI ZGORZELECOpen Mężczyzn825M 105512:0002:30:18.9502:30:18.95+01:27:0912:314.8
1227SZCZERBATY Mateusz 5376LA-MA-GI ZGORZELECOpen Mężczyzn826M 105612:0002:30:19.1002:30:19.10+01:27:0912:314.8
1228SMOŁA Agnieszka 5590Open Kobiet152K 17212:1502:30:21.9502:30:21.95+01:27:1212:314.8
1229KUBLIN Robert 5575Open Mężczyzn827M 105712:1502:30:22.3502:30:22.35+01:27:1212:314.8
1230JARCZAK Dawid 5640ODYŃCEOpen Mężczyzn828M 105812:3002:30:29.2002:30:29.20+01:27:1912:324.8
1231KOWALCZYK Michał 5642ODYŃCEOpen Mężczyzn829M 105912:3002:30:30.2502:30:30.25+01:27:2012:324.8
1232JAS Mariusz 6157JADYMY DURCHOpen Mężczyzn830M 106013:3002:30:31.8502:30:31.85+01:27:2212:324.8
1233KRUC Paulina 6981Open Kobiet153K 17315:0002:30:33.9002:30:33.90+01:27:2412:324.8
1234GODEK Cezary 6365Open Mężczyzn831M 106113:4502:30:34.6502:30:34.65+01:27:2512:324.8
1235ZEIFERT Jakub 5889HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn832M 106213:0002:30:42.7502:30:42.75+01:27:3312:334.8
1236DERENDA Kacper 7101JUSTICE LEAGUEOpen Mężczyzn833M 106313:1502:30:47.2502:30:47.25+01:27:3712:334.8
1237KOZIAK Agnieszka 5238HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet154K 17411:4502:30:48.5502:30:48.55+01:27:3812:344.8
1238MOCHOŃ Piotr 6603ZIELONAIMPREZAOpen Mężczyzn834M 106414:1502:30:50.2502:30:50.25+01:27:4012:344.8
1239SKOCZEŃ Aleksander 5793RUNNERZYOpen Mężczyzn835M 106512:4502:30:51.2002:30:51.20+01:27:4112:344.8
1240KSIĄŻAK Konrad 5792RUNNERZYOpen Mężczyzn836M 106612:4502:30:51.5002:30:51.50+01:27:4112:344.8
1241ZEIFERT Piotr 5890HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn837M 106713:0002:30:54.4502:30:54.45+01:27:4412:344.8
1242HUMENIUK Paweł 5790RUNNERZYOpen Mężczyzn838M 106812:4502:30:55.4502:30:55.45+01:27:4512:344.8
1243JANIK Michał 5791RUNNERZYOpen Mężczyzn839M 106912:4502:30:58.8002:30:58.80+01:27:4912:344.8
1244DZIANACH Jan 6089Open Mężczyzn840M 107013:0002:30:58.9502:30:58.95+01:27:4912:344.8
1245KOWALCZYK Filip 5641ODYŃCEOpen Mężczyzn841M 107112:3002:31:00.2502:31:00.25+01:27:5012:354.8
1246HABIB Johnny 6160MONGOLSKI BALETOpen Mężczyzn842M 107213:3002:31:02.3502:31:02.35+01:27:5212:354.8
1247GOLANOWSKI Mateusz 6217Open Mężczyzn843M 107313:3002:31:02.8502:31:02.85+01:27:5312:354.8
1248KOWALCZYK Przemysław 5643ODYŃCEOpen Mężczyzn844M 107412:3002:31:03.2502:31:03.25+01:27:5312:354.8
1249PIŃKOWSKI Mateusz 6161MONGOLSKI BALETOpen Mężczyzn845M 107513:3002:31:06.2002:31:06.20+01:27:5612:354.8
1250BŁAŻEJEWSKI Bartosz 6212Open Mężczyzn846M 107613:3002:31:14.8502:31:14.85+01:28:0512:364.8
1251SIEWRUK Tomasz 6186ULANY TEAMOpen Mężczyzn847M 107713:3002:31:15.0502:31:15.05+01:28:0512:364.8
1252GÓRECKI Mateusz 6187W POGONI ZA CHLEBEMOpen Mężczyzn848M 107813:3002:31:20.9502:31:20.95+01:28:1112:364.8
1253KOGUT Kamila 5135Open Kobiet155K 17511:3502:31:23.1002:31:23.10+01:28:1312:364.8
1254KARACZYN Bartłomiej 5753LESZCZAKIOpen Mężczyzn849M 107912:4502:31:24.7002:31:24.70+01:28:1512:374.8
1255MALINOWSKA Magdalena 5844Open Kobiet156K 17612:4502:31:25.0002:31:25.00+01:28:1512:374.8
1256SZLACHETKA Jakub 6770Open Mężczyzn850M 108014:3002:31:25.5502:31:25.55+01:28:1512:374.8
1257TOMANA Ewa 5754LESZCZAKIOpen Masters Kobiet20K 17712:4502:31:26.2502:31:26.25+01:28:1612:374.8
1258JAWOR Tomasz 6733Open Mężczyzn851M 108114:3002:31:26.8002:31:26.80+01:28:1712:374.8
1259TOMANA Marcin 5755LESZCZAKIOpen Masters Mężczyzn137M 108212:4502:31:27.7502:31:27.75+01:28:1812:374.8
1260HORA Weronika 6975Open Kobiet157K 17815:0002:31:39.3002:31:39.30+01:28:2912:384.7
1261CHANEK Maciej 6966Open Mężczyzn852M 108315:0002:31:46.0502:31:46.05+01:28:3612:384.7
1262PIETRZAK Micheasz 5887HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn853M 108413:0002:31:46.4502:31:46.45+01:28:3612:384.7
1263KUBICA Marek 5693ŻABKI KINIIOpen Masters Mężczyzn138M 108512:3002:31:51.1502:31:51.15+01:28:4112:394.7
1264SZCZEPANIK Paweł 6207ZBŁĄKANI KAJAKARZEOpen Mężczyzn854M 108613:3002:31:54.2502:31:54.25+01:28:4412:394.7
1265BANASIAK Anna 6949ROSSMANN Open Kobiet158K 17915:0002:32:04.3002:32:04.30+01:28:5412:404.7
1266MATUSIAK Karolina 6952ROSSMANN Open Kobiet159K 18015:0002:32:04.5502:32:04.55+01:28:5412:404.7
1267GMUR Tomasz 6614Open Masters Mężczyzn139M 108715:3002:32:05.2002:32:05.20+01:28:5512:404.7
1268GÓRNIAK Danuta 6035GOLDEN TEAMOpen Kobiet160K 18113:0002:32:05.8002:32:05.80+01:28:5612:404.7
1269BĄK Przemyslaw 6034GOLDEN TEAMOpen Mężczyzn855M 108813:0002:32:06.4502:32:06.45+01:28:5612:404.7
1270KARNASIEWICZ Jacek 6037GOLDEN TEAMOpen Masters Mężczyzn140M 108913:0002:32:06.7002:32:06.70+01:28:5712:404.7
1271WĄSIK Kamila 6038GOLDEN TEAMOpen Kobiet161K 18213:0002:32:07.0502:32:07.05+01:28:5712:404.7
1272GÓRNIAK Kamil 6036GOLDEN TEAMOpen Mężczyzn856M 109013:0002:32:08.0002:32:08.00+01:28:5812:404.7
1273KANIOWSKI Kamil 6950ROSSMANNOpen Mężczyzn857M 109115:0002:32:08.5502:32:08.55+01:28:5812:404.7
1274KRAWCZYK Rafał 6951ROSSMANN Open Mężczyzn858M 109215:0002:32:09.8002:32:09.80+01:29:0012:404.7
1275MROZEK Tomasz 6552KRWAWE ABAŻURYOpen Mężczyzn859M 109315:3002:32:10.5002:32:10.50+01:29:0012:404.7
1276WOŚ Krzysztof 6553KRWAWE ABAŻURYOpen Mężczyzn860M 109415:3002:32:12.2502:32:12.25+01:29:0212:414.7
1277MAMCZURA Michał 7073Open Mężczyzn861M 109515:3002:32:12.7002:32:12.70+01:29:0312:414.7
1278MYCAK Maciej 6585SKYTAXIOpen Mężczyzn862M 109614:1502:32:14.9502:32:14.95+01:29:0512:414.7
1279WISNIOWSKI Mirosław 5206BRONOWICKIE CENTRUM UBEZPIECZENIOWEOpen Masters Mężczyzn141M 109711:4502:32:18.4502:32:18.45+01:29:0812:414.7
1280PORZYCKI Krzysztof 6414JECHANAOpen Mężczyzn863M 109814:0002:32:22.1502:32:22.15+01:29:1212:414.7
1281SZTUKA Agnieszka 7000Open Kobiet162K 18315:0002:32:22.2502:32:22.25+01:29:1212:414.7
1282GÓRA Łukasz 6616Open Mężczyzn864M 109914:1502:32:30.3502:32:30.35+01:29:2012:424.7
1283GŁAZ Marek 6612Open Mężczyzn865M 110014:1502:32:34.5502:32:34.55+01:29:2412:424.7
1284GÓRAK Dorota 6581SKYTAXIOpen Kobiet163K 18414:1502:32:35.8002:32:35.80+01:29:2612:424.7
1285WALILKO Wojciech 6587SKYTAXIOpen Mężczyzn866M 110114:1502:32:35.8502:32:35.85+01:29:2612:424.7
1286ZAMYSŁOWSKI Maciej 5468Open Mężczyzn867M 110212:0002:32:39.6002:32:39.60+01:29:3012:434.7
1287GUZDA Michał 5423Open Mężczyzn868M 110312:0002:32:43.6502:32:43.65+01:29:3412:434.7
1288BŁASZCZYK Paweł 5926Open Mężczyzn869M 110413:0002:32:50.2502:32:50.25+01:29:4012:444.7
1289KAŹMIERCZAK Agnieszka 5298Open Masters Kobiet21K 18511:4502:32:54.9502:32:54.95+01:29:4512:444.7
1290LESZCZYNOWICZ Damian 5713Open Mężczyzn870M 110512:3002:32:58.4502:32:58.45+01:29:4812:444.7
1291LESZCZYNOWICZ Jacek 5714Open Mężczyzn871M 110612:3002:32:59.2002:32:59.20+01:29:4912:444.7
1292HONKISZ Kinga 5613DO PORZYGU OCR TEAMOpen Kobiet164K 18612:3002:33:10.0502:33:10.05+01:30:0012:454.7
1293MYALSKA Katarzyna 5615DO PORZYGU OCR TEAMOpen Kobiet165K 18712:3002:33:10.6002:33:10.60+01:30:0112:454.7
1294HONKISZ Przemysław 5614DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn872M 110712:3002:33:10.6002:33:10.60+01:30:0112:454.7
1295PATEREK Kacper 6937LAB.KROTOSZYNOpen Mężczyzn873M 110815:0002:33:12.4002:33:12.40+01:30:0212:464.7
1296GÓRSKI Dawid 6868Open Mężczyzn874M 110914:4502:33:16.0002:33:16.00+01:30:0612:464.7
1297MĘŻYK Angelika 6881Open Kobiet166K 18814:4502:33:16.0002:33:16.00+01:30:0612:464.7
1298KRAJEWSKI Damian 6030GAŃBYJA TEAMOpen Masters Mężczyzn142M 111013:1502:33:20.8502:33:20.85+01:30:1112:464.7
1299STYSIAŁ Agnieszka 5326Open Kobiet167K 18911:4502:33:21.3002:33:21.30+01:30:1112:464.7
1300GAWLAK Marcin 6580SKYTAXIOpen Mężczyzn875M 111114:1502:33:22.0502:33:22.05+01:30:1212:464.7
1301ROSZKO Karolina 6913DAWAJ DZIKU KISZONKA SAMA SIĘ NIE ODKRYJE ;)Open Kobiet168K 19015:3002:33:29.0002:33:29.00+01:30:1912:474.7
1302ŻUREK Mateusz 6787DZIKI TEAM ZE WSIOpen Mężczyzn876M 111214:4502:33:32.2502:33:32.25+01:30:2212:474.7
1303PIEPRZKA Patryk 6912DAWAJ DZIKU KISZONKA SAMA SIĘ NIE ODKRYJE ;)Open Mężczyzn877M 111315:3002:33:32.8002:33:32.80+01:30:2312:474.7
1304GODYŃ Łukasz 7124 M 111415:0002:33:43.7502:33:43.75+01:30:3412:484.7
1305GODYŃ Krystian 7125 M 111515:0002:33:44.0502:33:44.05+01:30:3412:484.7
1306ŻYGADŁO Adam 5478BIG RED ONEOpen Mężczyzn878M 111612:1502:33:46.3002:33:46.30+01:30:3612:484.7
1307KUBICA Bogusława 5692ŻABKI KINIIOpen Kobiet169K 19112:3002:33:46.8002:33:46.80+01:30:3712:484.7
1308SKALSKI Patryk 6245Open Mężczyzn879M 111713:3002:33:47.5002:33:47.50+01:30:3712:484.7
1309ZARZYCKA Anita 5984Open Kobiet170K 19213:0002:33:47.7502:33:47.75+01:30:3812:484.7
1310BIENIEK Witold 5688ŻABKI KINIIOpen Mężczyzn880M 111812:3002:33:47.8502:33:47.85+01:30:3812:484.7
1311BRACHACZEK Michalina 5689ŻABKI KINIIOpen Kobiet171K 19312:3002:33:47.8502:33:47.85+01:30:3812:484.7
1312NIEMIEC Julia 6241Open Kobiet172K 19413:3002:33:47.9502:33:47.95+01:30:3812:484.7
1313GABRYŚ Adrian 5690ŻABKI KINIIOpen Mężczyzn881M 111912:3002:33:49.1002:33:49.10+01:30:3912:494.7
1314GOLA Paweł 6447PULL UP OR SHUT UPOpen Masters Mężczyzn143M 112014:0002:33:49.6502:33:49.65+01:30:4012:494.7
1315SZEWCZYK Aleksandra 5354CROSSANDACTIVE NYSAOpen Kobiet173K 19512:0002:33:49.7502:33:49.75+01:30:4012:494.7
1316SKORUPSKA Julia 6449PULL UP OR SHUT UPOpen Masters Kobiet22K 19614:0002:33:49.8502:33:49.85+01:30:4012:494.7
1317BIAŁOCHŁAWEK Marzena 5350CROSSANDACTIVE NYSAOpen Kobiet174K 19712:0002:33:50.5502:33:50.55+01:30:4012:494.7
1318MEREK Robert 6448PULL UP OR SHUT UPOpen Masters Mężczyzn144M 112114:0002:33:50.6002:33:50.60+01:30:4112:494.7
1319KOWALSKI Karol 6231Open Mężczyzn882M 112213:3002:33:50.7502:33:50.75+01:30:4112:494.7
1320BIAŁOCHŁAWEK Ryszard 5351CROSSANDACTIVE NYSAOpen Masters Mężczyzn145M 112312:0002:33:51.4002:33:51.40+01:30:4112:494.7
1321KARWOT Piotr 5691ŻABKI KINIIOpen Masters Mężczyzn146M 112412:3002:33:53.5002:33:53.50+01:30:4312:494.7
1322HARMACIŃSKI Szymon 5424Open Mężczyzn883M 112512:0002:34:06.2502:34:06.25+01:30:5612:504.7
1323METZ Piotr 5951Open Mężczyzn884M 112613:0002:34:09.2502:34:09.25+01:30:5912:504.7
1324CHEŁMINIAK Adam 5412Open Mężczyzn885M 112712:0002:34:12.6502:34:12.65+01:31:0312:514.7
1325BILEWICZ Kacper 5923Open Mężczyzn886M 112813:0002:34:15.5502:34:15.55+01:31:0512:514.7
1326WÓJCIK Damian 5374KOMISJA SMOLEŃSKAOpen Mężczyzn887M 112912:0002:34:15.7002:34:15.70+01:31:0612:514.7
1327CHRISTENSEN Jens 5290Open Masters Mężczyzn147M 113011:4502:34:16.8502:34:16.85+01:31:0712:514.7
1328LATOCHA Radomir 5435Open Mężczyzn888M 113112:0002:34:18.0002:34:18.00+01:31:0812:514.7
1329KRAJEWSKI Kamil 6031GAŃBYJA TEAMOpen Mężczyzn889M 113213:1502:34:18.1002:34:18.10+01:31:0812:514.7
1330KULAS Łukasz 5373KOMISJA SMOLEŃSKAOpen Mężczyzn890M 113312:0002:34:18.4502:34:18.45+01:31:0812:514.7
1331RAMS Łukasz 5686UKS ORZEŁ KATOWICEOpen Mężczyzn891M 113412:3002:34:26.4502:34:26.45+01:31:1612:524.7
1332RAMS Marcin 5725Open Mężczyzn892M 113512:3002:34:26.4502:34:26.45+01:31:1612:524.7
1333RAMS Agnieszka 5724Open Kobiet175K 19812:3002:34:26.6502:34:26.65+01:31:1712:524.7
1334SKRĘTEK Paulina 5324Open Kobiet176K 19911:4502:34:29.0002:34:29.00+01:31:1912:524.7
1335SIENKIEWICZ Jakub 5323Open Mężczyzn893M 113611:4502:34:29.5002:34:29.50+01:31:1912:524.7
1336WANDZIK Joanna 6924FABRYKA FORMY BYTOMOpen Masters Kobiet23K 20015:0002:34:30.2502:34:30.25+01:31:2012:524.7
1337ROŻNOWSKA Wiktoria 6923FABRYKA FORMY BYTOMOpen Kobiet177K 20115:0002:34:30.4002:34:30.40+01:31:2012:524.7
1338BRECHBUHL Ewelina 6915FABRYKA FORMY BYTOMOpen Kobiet178K 20215:0002:34:30.6002:34:30.60+01:31:2112:524.7
1339FRANCKIEWICZ Maciej 6916FABRYKA FORMY BYTOMOpen Mężczyzn894M 113715:0002:34:31.7502:34:31.75+01:31:2212:524.7
1340SOKOŁOWSKI Artur 5616DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn148M 113812:3002:34:36.2002:34:36.20+01:31:2612:534.7
1341WODECKI Dawid 6032GAŃBYJA TEAMOpen Mężczyzn895M 113913:1502:34:56.0502:34:56.05+01:31:4612:544.6
1342WĘGRZYN Gracjana 5660PULL UP OR SHUT UPOpen Kobiet179K 20312:3002:35:05.3002:35:05.30+01:31:5512:554.6
1343MIKOCIAK Joanna 5658PULL UP OR SHUT UPOpen Kobiet180K 20412:3002:35:05.4502:35:05.45+01:31:5512:554.6
1344MARKS Maciej 6064SZTORM PAPRYKARZEOpen Masters Mężczyzn149M 114013:1502:35:05.8002:35:05.80+01:31:5612:554.6
1345BIŃKOWSKI Janusz 6063SZTORM PAPRYKARZEOpen Masters Mężczyzn150M 114113:1502:35:06.1002:35:06.10+01:31:5612:554.6
1346BINDA Agnieszka 5651PULL UP OR SHUT UPOpen Kobiet181K 20512:3002:35:06.1502:35:06.15+01:31:5612:554.6
1347PIETRZAK Maciej 6065SZTORM PAPRYKARZEOpen Masters Mężczyzn151M 114213:1502:35:06.3002:35:06.30+01:31:5612:554.6
1348MARKIEWICZ Karol 5657PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn896M 114312:3002:35:06.4002:35:06.40+01:31:5612:554.6
1349KRYWULT Mariusz 5655PULL UP OR SHUT UPOpen Masters Mężczyzn152M 114412:3002:35:08.2002:35:08.20+01:31:5812:554.6
1350WIĘCKOWSKI Jakub 7068PUMP SQUATOpen Mężczyzn897M 114512:3002:35:16.4502:35:16.45+01:32:0612:564.6
1351FALENDER Anna 5210CROSSBOX74 ŚWIDNICAOpen Kobiet182K 20611:4502:35:22.8502:35:22.85+01:32:1312:564.6
1352BURDA Piotr 5208CROSSBOX74 ŚWIDNICAOpen Masters Mężczyzn153M 114611:4502:35:24.7002:35:24.70+01:32:1512:574.6
1353CZARNECKI Mariusz 6935LAB.KROTOSZYNOpen Masters Mężczyzn154M 114715:0002:35:24.9502:35:24.95+01:32:1512:574.6
1354STRÓŻEWSKI Marcin 5459Open Mężczyzn898M 114812:0002:35:25.4502:35:25.45+01:32:1512:574.6
1355PATEREK Bartosz 6991Open Mężczyzn899M 114915:0002:35:30.3502:35:30.35+01:32:2012:574.6
1356DOMINIK Kacper 5868BIEGNIEMY PO KORONĘOpen Mężczyzn900M 115013:0002:35:34.6502:35:34.65+01:32:2512:574.6
1357DOMINIK Łukasz 5869BIEGNIEMY PO KORONĘOpen Mężczyzn901M 115113:0002:35:34.7502:35:34.75+01:32:2512:574.6
1358BIAŁOŃ Bartosz 5408Open Mężczyzn902M 115212:0002:35:43.4002:35:43.40+01:32:3312:584.6
1359CHLEBEK Kamila 5413Open Kobiet183K 20712:0002:35:43.4502:35:43.45+01:32:3312:584.6
1360JAŚKOWSKI Jarosław 7008POWER TRAININGOpen Mężczyzn903M 115315:3002:35:43.5002:35:43.50+01:32:3312:584.6
1361POPECKI Paweł 5529POWER TRAININGOpen Mężczyzn904M 115415:3002:35:43.7002:35:43.70+01:32:3412:584.6
1362KIELAN Maciek 7009POWER TRAININGOpen Mężczyzn905M 115515:3002:35:43.7002:35:43.70+01:32:3412:584.6
1363VESELY Marta 5595POWER TRAININGOpen Kobiet184K 20815:3002:35:43.9502:35:43.95+01:32:3412:584.6
1364NEUMAN Grzegorz 6921FABRYKA FORMY BYTOMOpen Mężczyzn906M 115615:0002:35:44.5002:35:44.50+01:32:3412:584.6
1365PACIGA Krzysztof 5245HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn907M 115711:4502:35:50.1002:35:50.10+01:32:4012:594.6
1366GAJDA Zaneta 5419Open Kobiet185K 20912:0002:35:52.7002:35:52.70+01:32:4312:594.6
1367SAŁEK Joanna 5726Open Kobiet186K 21012:3002:35:52.9502:35:52.95+01:32:4312:594.6
1368LEWANDOWSKI Mateusz 5715Open Mężczyzn908M 115812:3002:35:53.2502:35:53.25+01:32:4312:594.6
1369PRYCA Mateusz 5585Open Mężczyzn909M 115912:1502:35:55.5502:35:55.55+01:32:4512:594.6
1370BANASZKIEWICZ Dawid 6713Open Mężczyzn910M 116014:3002:35:56.8502:35:56.85+01:32:4712:594.6
1371FILIPOWICZ Bartosz 6777#NIELUBIEBIEGACOpen Mężczyzn911M 116114:4502:35:58.8002:35:58.80+01:32:4912:594.6
1372MIERZWA Piotr 5306Open Mężczyzn912M 116211:4502:35:59.7002:35:59.70+01:32:5012:594.6
1373BŁASZKOWIAK Przemysław 5824Open Mężczyzn913M 116312:4502:36:00.8502:36:00.85+01:32:5113:004.6
1374KOMAN Hubert 5833Open Masters Mężczyzn155M 116412:4502:36:21.0502:36:21.05+01:33:1113:014.6
1375KIERCZAK Agnieszka 7076Open Kobiet187K 21115:0002:36:21.2002:36:21.20+01:33:1113:014.6
1376KLUBA Klaudia 5431Open Kobiet188K 21212:0002:36:22.5502:36:22.55+01:33:1213:014.6
1377KLUBA Magdalena 5432Open Kobiet189K 21312:0002:36:22.6502:36:22.65+01:33:1313:014.6
1378WIDUCH Ryszard 6512Open Mężczyzn914M 116514:0002:36:25.9002:36:25.90+01:33:1613:024.6
1379BAŁUSZYŃSKA Andżelika 6964Open Kobiet190K 21415:0002:36:28.9002:36:28.90+01:33:1913:024.6
1380BIEL Radosław 5650PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn915M 116612:3002:36:34.3502:36:34.35+01:33:2413:024.6
1381DAWID Przemysław 5016FIT CHICASElite Mężczyzn73M 116711:3002:36:34.8002:36:34.80+01:33:2513:024.6
1382SZCZECIŃSKI Łukasz 6823PZU SPORT TEAMOpen Mężczyzn916M 116814:4502:36:43.8002:36:43.80+01:33:3413:034.6
1383TRZASKA Anna 6799KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Kobiet24K 21514:4502:36:46.7002:36:46.70+01:33:3713:034.6
1384BIELECKA Magdalena 6795KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Kobiet25K 21614:4502:36:47.1002:36:47.10+01:33:3713:034.6
1385KUCZKOWSKI Robert 6797KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Mężczyzn917M 116914:4502:36:50.0002:36:50.00+01:33:4013:044.6
1386SZEWCZYK Patrycja 5857Open Kobiet191K 21712:4502:36:55.5502:36:55.55+01:33:4513:044.6
1387KAŹMIERCZAK Przemysław 5831Open Mężczyzn918M 117012:4502:36:55.7002:36:55.70+01:33:4613:044.6
1388KRZYŻAŃSKI Artur 5913TUKIOpen Mężczyzn919M 117113:0002:36:58.7502:36:58.75+01:33:4913:044.6
1389RUSIN Karol 5962Open Mężczyzn920M 117213:0002:36:59.3002:36:59.30+01:33:4913:044.6
1390MATUSIAK Piotr 5950Open Mężczyzn921M 117313:0002:37:00.2502:37:00.25+01:33:5013:054.6
1391MOŁOŃ Piotr 5914TUKIOpen Mężczyzn922M 117413:0002:37:03.8002:37:03.80+01:33:5413:054.6
1392CZEKAŃSKI Damian 5912TUKIOpen Mężczyzn923M 117513:0002:37:15.6502:37:15.65+01:34:0613:064.6
1393PIOTROWICZ Mikołaj 5583Open Mężczyzn924M 117612:1502:37:15.7502:37:15.75+01:34:0613:064.6
1394DOMAGAŁA Katarzyna 5557Open Kobiet192K 21812:1502:37:18.5002:37:18.50+01:34:0813:064.6
1395STANEK Marta 6748Open Masters Kobiet26K 21914:3002:37:33.7502:37:33.75+01:34:2413:074.6
1396GOSTKOWSKA Małgorzata 6727Open Kobiet193K 22014:3002:37:33.8002:37:33.80+01:34:2413:074.6
1397STANEK Marek 6767Open Masters Mężczyzn156M 117714:3002:37:33.9002:37:33.90+01:34:2413:074.6
1398FILINGER Jakub 7069Open Mężczyzn925M 117812:1502:37:40.1502:37:40.15+01:34:3013:084.6
1399RUBIK Patrycja 6845TRANS.EUOpen Kobiet194K 22114:4502:37:40.2002:37:40.20+01:34:3013:084.6
1400OLCZYK Piotr 6844TRANS.EUOpen Masters Mężczyzn157M 117914:4502:37:40.6002:37:40.60+01:34:3113:084.6
1401SZEPIELAK Jacek 6250Open Masters Mężczyzn158M 118013:3002:37:42.4502:37:42.45+01:34:3213:084.6
1402MICHALSKI Tomasz 6239Open Masters Mężczyzn159M 118113:3002:37:42.5502:37:42.55+01:34:3213:084.6
1403KANTEK Katarzyna 6225Open Kobiet195K 22213:3002:37:43.2002:37:43.20+01:34:3313:084.6
1404DAWID Kamila 5142FIT CHICAS K 22311:4502:37:44.2002:37:44.20+01:34:3413:084.6
1405DI GIUSTO Marta 7086Open Kobiet196K 22411:4502:37:51.2502:37:51.25+01:34:4113:094.6
1406KUBISIAK Marta 5225DECATHLON WROCŁAWOpen Kobiet197K 22511:4502:37:51.2502:37:51.25+01:34:4113:094.6
1407WESOŁOWSKI Rafał 5977Open Masters Mężczyzn160M 118213:0002:37:54.1502:37:54.15+01:34:4413:094.6
1408DAJEK Adam 6658DREAM TEAM69Open Mężczyzn926M 118314:3002:38:07.1002:38:07.10+01:34:5713:104.6
1409FRYDLEWICZ Wojciech 6659DREAM TEAM69Open Mężczyzn927M 118414:3002:38:07.9502:38:07.95+01:34:5813:104.6
1410STUDNICKI Piotr 6637Open Mężczyzn928M 118514:1502:38:08.7002:38:08.70+01:34:5913:104.6
1411BRODZIUK Anna 5745DZIADY OCROpen Masters Kobiet27K 22612:3002:38:27.3502:38:27.35+01:35:1713:124.5
1412LIS Kamil 6878Open Mężczyzn929M 118612:3002:38:31.6502:38:31.65+01:35:2213:124.5
1413ŁONIEWSKI Jakub 6945PRAWIE DZIKIOpen Mężczyzn930M 118715:0002:38:32.0502:38:32.05+01:35:2213:124.5
1414PULIKOWSKI Maciej 6946PRAWIE DZIKIOpen Mężczyzn931M 118815:0002:38:32.6502:38:32.65+01:35:2313:124.5
1415WOJTOWICZ Daria 5882FIT STYLEOpen Kobiet198K 22713:0002:38:47.7502:38:47.75+01:35:3813:134.5
1416MICHALSKI Marcin 6631Open Mężczyzn932M 118915:3002:38:56.5502:38:56.55+01:35:4613:144.5
1417MĄDRZYK Ewelina 5843Open Kobiet199K 22812:4502:38:57.2002:38:57.20+01:35:4713:144.5
1418KANIUK Anna 6737Open Kobiet200K 22915:3002:39:00.4002:39:00.40+01:35:5013:154.5
1419MĄDRZYK Daniel 5842Open Mężczyzn933M 119012:4502:39:01.2502:39:01.25+01:35:5113:154.5
1420PŁUSKA Sandra 5907SOCIOS SILESIAOpen Kobiet201K 23013:0002:39:05.9502:39:05.95+01:35:5613:154.5
1421KWIATKOWSKA Sandra 5945Open Kobiet202K 23113:0002:39:06.2502:39:06.25+01:35:5613:154.5
1422BUĆKO Krzysztof 7033Open Masters Mężczyzn161M 119113:0002:39:08.1502:39:08.15+01:35:5813:154.5
1423IGNACEK Mariola 6618Open Kobiet203K 23215:3002:39:09.8502:39:09.85+01:36:0013:154.5
1424WOJTAL Katarzyna 5285WTF?Open Kobiet204K 23311:4502:39:15.0002:39:15.00+01:36:0513:164.5
1425ŁUKASIEWICZ Renata 5303Open Masters Kobiet28K 23411:4502:39:15.2002:39:15.20+01:36:0513:164.5
1426SZCZEPAŃSKI Marcin 5284WTF?Open Mężczyzn934M 119211:4502:39:15.3002:39:15.30+01:36:0513:164.5
1427RULAK Jerzy 5322Open Mężczyzn935M 119311:4502:39:16.0502:39:16.05+01:36:0613:164.5
1428GACHOWSKI Łukasz 5870BIEGNIEMY PO KORONĘOpen Masters Mężczyzn162M 119413:0002:39:21.1002:39:21.10+01:36:1113:164.5
1429MALCZEWSKI Arkadiusz 5871BIEGNIEMY PO KORONĘOpen Masters Mężczyzn163M 119513:0002:39:21.7002:39:21.70+01:36:1213:164.5
1430CZELADKO Magdalena 5867BIEGNIEMY PO KORONĘOpen Kobiet205K 23513:0002:39:21.8502:39:21.85+01:36:1213:164.5
1431BŁASIAK Martyna 5666SRTG-ŁÓDŹOpen Kobiet206K 23612:3002:39:30.4002:39:30.40+01:36:2013:174.5
1432CHROMA Agnieszka 5929Open Masters Kobiet29K 23713:0002:39:31.3002:39:31.30+01:36:2113:174.5
1433KOŁCZ Barbara 6622Open Kobiet207K 23815:3002:39:52.8002:39:52.80+01:36:4313:194.5
1434KOŁCZ Krzysztof 7121  115:3002:39:53.2502:39:53.25+01:36:4313:194.5
1435KANIK Marcin 6869Open Mężczyzn936M 119614:4502:40:15.4002:40:15.40+01:37:0513:214.5
1436KŁOS Krystian 6592SUICIDE TEDDY BEARSOpen Mężczyzn937M 119714:1502:40:16.3002:40:16.30+01:37:0613:214.5
1437TAJCHMAN Bogdan 6706SUICIDE TEDDY BEARSOpen Mężczyzn938M 119814:1502:40:17.9502:40:17.95+01:37:0813:214.5
1438WARZYCHA Patrycja 5973Open Kobiet208K 23915:0002:40:18.4002:40:18.40+01:37:0813:214.5
1439PLAZA Hanna 6992Open Kobiet209K 24015:0002:40:19.7002:40:19.70+01:37:1013:214.5
1440STALMACH Marcin 6593SUICIDE TEDDY BEARSOpen Mężczyzn939M 119914:1502:40:20.4502:40:20.45+01:37:1013:214.5
1441BROŻYNA Łukasz 6473Open Mężczyzn940M 120014:0002:40:33.6002:40:33.60+01:37:2413:224.5
1442KRAKOWIAK Adrian 5668SZYDERCZE SOKOŁYOpen Mężczyzn941M 120112:3002:40:42.0002:40:42.00+01:37:3213:234.5
1443KLIMEK Ilona 5667SZYDERCZE SOKOŁYOpen Kobiet210K 24112:3002:40:42.3502:40:42.35+01:37:3213:234.5
1444TUREK Tomasz 6641Open Mężczyzn942M 120214:1502:40:44.0002:40:44.00+01:37:3413:234.5
1445JARY Paweł 6589SPARTA OPOLEOpen Mężczyzn943M 120314:1502:40:44.2502:40:44.25+01:37:3413:234.5
1446DUŻYŃSKI Dawid 6588SPARTA OPOLEOpen Mężczyzn944M 120414:1502:40:44.8502:40:44.85+01:37:3513:234.5
1447MARKIEWICZ Katarzyna 6590SPARTA OPOLEOpen Kobiet211K 24214:1502:40:44.9002:40:44.90+01:37:3513:234.5
1448KRUK Mateusz 5669SZYDERCZE SOKOŁYOpen Mężczyzn945M 120512:3002:40:45.0502:40:45.05+01:37:3513:234.5
1449SZAŃSKI Zenon 6591SPARTA OPOLEOpen Mężczyzn946M 120614:1502:40:45.4502:40:45.45+01:37:3513:234.5
1450KOZŁOWSKA Malwina 5877DIRTY SPARROWSOpen Kobiet212K 24313:0002:40:45.5502:40:45.55+01:37:3513:234.5
1451NOWAK Kamil 6564NIE CZEKAJCIEOpen Mężczyzn947M 120714:1502:40:46.8502:40:46.85+01:37:3713:234.5
1452SIUDMAK Karina 6115Open Kobiet213K 24413:1502:41:00.8002:41:00.80+01:37:5113:254.5
1453LIPIEC Aleksandra 6101Open Kobiet214K 24513:1502:41:03.3002:41:03.30+01:37:5313:254.5
1454GIERSOK Artur 6566PARÓWKI W CIEŚCIEOpen Mężczyzn948M 120814:1502:41:13.9002:41:13.90+01:38:0413:264.5
1455PLUTA Klaudia 6761Open Kobiet215K 24613:1502:41:36.4502:41:36.45+01:38:2613:284.5
1456STEC Łukasz 6768Open Mężczyzn949M 120913:1502:41:41.0502:41:41.05+01:38:3113:284.5
1457HABROWSKI Łukasz 5796SPOTKANI PRZYPADKIEMOpen Mężczyzn950M 121012:4502:41:44.7502:41:44.75+01:38:3513:284.5
1458PODPAŁA Anna 5798SPOTKANI PRZYPADKIEMOpen Kobiet216K 24712:4502:41:45.2502:41:45.25+01:38:3513:284.5
1459STAROWICZ Maciej 5682UKS GLADIUS TRZEBNICA