RUNMAGEDDON FINAL LIGI - KLASYFIKACJA ŁĄCZNA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-11-18
Miejsce/ Place:
Siedlce
Dystans/ Distance:
16 km
Zgłoszonych/ Registered:
62
Wystartowało/ Started:
54
Nie ukończyło/ Not finished:
29
Ukończyło/ Finished:
25
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Etap 1 | Etap 2 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Żołnierze Kobiety | Żołnierze Mężczyzni

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaEtap 1Etap 2Czas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PAWŁOWSKI Kamil 4009 M 112:4500:40:54.3501:08:41.5501:49:35.9001:49:35.90 6:508.8
2SASAK Michał 4056 M 212:4500:45:58.7501:10:56.8001:56:55.5501:56:55.55+00:07:197:188.2
3WCISŁO Wojciech 4006 M 312:4500:48:31.0001:11:26.6001:59:57.6001:59:57.60+00:10:217:298
4PŁONKA Konrad 4005 M 412:4500:57:39.6501:12:43.1502:10:22.8002:10:22.80+00:20:468:087.4
5MISIAK Piotr 4025 M 512:4500:51:45.8501:21:38.3002:13:24.1502:13:24.15+00:23:488:207.2
6KOSTROWSKI Łukasz 4021 M 612:4500:58:51.9001:19:47.8002:18:39.7002:18:39.70+00:29:038:396.9
7MOKWA Sebastian 4038 M 712:4500:54:37.5501:26:46.1502:21:23.7002:21:23.70+00:31:478:506.8
8PRZYBYŁO Bartosz 4002 M 812:4500:59:45.8501:23:10.2002:22:56.0502:22:56.05+00:33:208:566.7
9BĘBEN Jan 4004 M 912:4501:00:50.6001:23:10.8502:24:01.4502:24:01.45+00:34:259:006.7
10WRONA Mateusz 4003 M 1012:4501:01:39.3501:23:11.0002:24:50.3502:24:50.35+00:35:149:036.6
11ŻUKOWSKA Natalia 4008 K 112:4501:05:40.4001:33:29.5002:39:09.9002:39:09.90+00:49:349:566
12WOLCZYK Cezary 4061 M 1112:4501:04:33.6001:35:25.8502:39:59.4502:39:59.45+00:50:239:596
13OŹLAŃSKI Daniel 4026 M 1212:4501:01:39.3001:40:17.8502:41:57.1502:41:57.15+00:52:2110:075.9
14KORZEŃ Dajana 4020 K 212:4501:17:02.6501:24:57.0502:41:59.7002:41:59.70+00:52:2310:075.9
15WRÓBEL Konrad 4033 M 1312:4501:09:27.4001:41:12.8002:50:40.2002:50:40.20+01:01:0410:405.6
16JENDRUSZCZAK Dawid 4019 M 1412:4501:09:27.0001:41:22.1002:50:49.1002:50:49.10+01:01:1310:405.6
17ŻACZEK Dominik 4034 M 1512:4501:09:28.1501:41:39.7002:51:07.8502:51:07.85+01:01:3110:415.6
18ZAJĄC Michał 4039 M 1612:4501:17:03.0001:41:22.2002:58:25.2002:58:25.20+01:08:4911:095.4
19WÓJTOWICZ Anna 4032 K 312:4501:07:45.9001:51:21.1002:59:07.0002:59:07.00+01:09:3111:115.4
20RADZIEJEWSKI Paweł 4028 M 1712:4501:21:33.9501:41:43.6503:03:17.6003:03:17.60+01:13:4111:275.2
21CZAJKOWSKI Marek 4012 M 1812:4501:34:37.0001:41:32.4003:16:09.4003:16:09.40+01:26:3312:154.9
22TOPCZEWSKI Dawid 4030 M 1912:4501:27:40.9501:54:30.0003:22:10.9503:22:10.95+01:32:3512:384.7
23WINIAREK Marcin 4057 M 2012:4501:46:17.2502:10:25.3503:56:42.6003:56:42.60+02:07:0614:474.1
24WINIAREK Tomasz 4058 M 2112:4501:46:52.3502:10:26.0003:57:18.3503:57:18.35+02:07:4214:494
25FYDRYCH Łukasz 4014 M 2212:4502:14:10.1501:53:45.4503:27:38.3504:07:55.60+02:18:1912:584.6
GĘSICKI Remigiusz 404312:4500:57:25.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHMIEL Kamil 404012:4501:01:45.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOT Mariusz 404612:4501:04:27.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PRASUŁA Kornel 405512:4501:04:27.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKI Paweł 400712:4501:05:40.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GUMOWSKI Rafał 401712:4501:16:54.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BOŁZAN Mariusz 401112:4501:17:10.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DAWIDZIAK Dominik 401312:4501:24:14.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GUZEK Łukasz 401812:4501:24:22.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOSZARA Marcin 404512:4501:24:42.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAZUR Piotr 405212:4501:25:09.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAZUR Łukasz 405112:4501:25:17.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOWIESKI Darek 404712:4501:27:08.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GADZICKI Paweł 404212:4501:28:02.85 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MASŁOWSKI Karol 405012:4501:28:04.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŁUCZYN Michał 404812:4501:28:05.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BANACH Krystian 403512:4501:28:43.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOWOSAD Przemek 405312:4501:28:43.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAKSIM Anna 402312:4501:34:19.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAKSIM Marta 402412:4501:34:21.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KAROLEWSKI Albert 404412:4501:42:23.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BORKOWSKA Katarzyna 403612:4501:45:07.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MARZEC Mateusz 404912:4501:50:18.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PIWKO Piotr 402712:4501:52:20.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHORWACKI Kamil 404112:4501:52:52.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKI Przemysław 406012:4501:52:53.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HASIAK Adam 406412:4500:00:00.00 DNF01:55:05.10 DNF DNF DNF--
ANTCZAK Robert 406512:4500:00:00.00 DNF01:56:56.90 DNF DNF DNF--
GREK Magdalena 406312:4500:00:00.00 DNF02:01:16.40 DNF DNF DNF--
Znaleziono 54 wynik(ów)