RUNMAGEDDON FINAL LIGI

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-11-18
Miejsce/ Place:
Siedlce
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
1196
Wystartowało/ Started:
1088
Nie ukończyło/ Not finished:
26
Ukończyło/ Finished:
1062
Na trasie/ On track:
18

Klasyfikacja/ Classiffication: 09:00

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.5km | 5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeria1.5km5kmCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DOMAŃSKI Krystian 83Elite Mężczyzn1M 809:0000:07:4700:28:1101:19:55.6001:19:55.60 6:399
2SALAMON Mateusz 44POWER TRAININGElite Mężczyzn2M 909:0000:07:4800:26:5401:20:00.2501:20:00.25+00:00:046:409
3DEPTUŁA Mariusz 23HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn6M 3009:0000:09:4700:36:0201:27:30.7501:27:30.75+00:07:357:178.2
4DECIUK Teofil 1HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn3M 4509:0000:08:1000:29:1101:33:20.1501:33:20.15+00:13:247:467.7
5KRAWCZYK Tomasz 27HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn161M 19309:0000:07:4300:27:0301:50:25.2501:50:25.25+00:30:299:126.5
6DYKIER Krzysztof 84Open Masters Mężczyzn44M 27909:0000:10:0100:36:4301:55:31.3501:55:31.35+00:35:359:376.2
7KWIATKOWSKI Michal 29HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn235M 28309:0000:09:1000:33:2201:55:45.1001:55:45.10+00:35:499:386.2
8JASTRZĘBSKI Sławomir 3BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn46M 28809:0000:09:4200:36:1901:56:37.9501:56:37.95+00:36:429:436.2
9SELIANIN Dmytro 54SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn4M 33109:0000:07:4500:27:3002:00:18.3002:00:18.30+00:40:2210:016
10CHOŁUJ Łukasz 45PWPW S.A.Open Mężczyzn299M 36109:0000:08:5200:34:5302:02:57.5502:02:57.55+00:43:0110:145.9
11TOMAKA Tomasz 32HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn300M 36209:0000:08:4800:31:1402:02:58.0502:02:58.05+00:43:0210:145.9
12BRZOZOWSKI Filip 21HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn309M 37309:0000:08:0700:30:1702:03:29.3502:03:29.35+00:43:3310:175.8
13BĄK Daniel 37KALIN TEAMElite Mężczyzn5M 38009:0000:07:4400:27:3802:05:05.6002:05:05.60+00:45:1010:255.8
14CWIRZEN Marcin 59WOLF TEAMOpen Mężczyzn316M 38209:0000:08:5600:34:3602:05:17.1002:05:17.10+00:45:2110:265.7
15MICHALSKI Dawid 36I NEVER TURN BACKOpen Mężczyzn324M 39209:0000:10:3800:35:3702:05:56.2502:05:56.25+00:46:0010:295.7
16JANISZEWSKI Grzegorz 8DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn67M 40109:0000:11:2800:44:4302:06:08.6502:06:08.65+00:46:1310:305.7
17BRZOSKWINIA Wojciech 20HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn6M 40409:0000:08:2500:30:0802:06:22.7502:06:22.75+00:46:2710:315.7
18ZYNGER Patryk 91I NEVER TURN BACKOpen Mężczyzn362M 44109:0000:10:0500:35:3702:08:21.3502:08:21.35+00:48:2510:415.6
19LORENC Łukasz 11DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn76M 44909:0000:07:5800:29:2302:08:41.0002:08:41.00+00:48:4510:435.6
20WAŁDOWSKI Dominik 66XRUNNERSOpen Mężczyzn372M 45409:0000:09:5500:34:4602:08:51.1002:08:51.10+00:48:5510:445.6
21KUL Paweł 85WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn78M 47009:0000:09:4800:37:2802:09:32.3502:09:32.35+00:49:3610:475.6
22DOLATA Krzysztof 46SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn393M 47809:0000:09:1300:33:5302:09:59.2502:09:59.25+00:50:0310:495.5
23KOŁODZIEJCZYK Kamil 49SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn396M 48109:0000:08:3100:30:3202:10:20.9002:10:20.90+00:50:2510:515.5
24LISOWSKI Adam 51SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn401M 48609:0000:07:4900:28:5302:10:46.1002:10:46.10+00:50:5010:535.5
25TIAHNYBOK Paweł 81SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn85M 51609:0000:10:1100:39:1502:12:57.5502:12:57.55+00:53:0111:045.4
26GÓRZYŃSKI Janusz 2BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn94M 55209:0000:09:0200:34:1802:15:14.9002:15:14.90+00:55:1911:165.3
27LASKOWSKI Tomasz 43PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn455M 55509:0000:09:5800:37:3502:15:20.6002:15:20.60+00:55:2511:165.3
28KRAWIECKI Mateusz 28HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn466M 56709:0000:08:0600:28:3102:15:58.6002:15:58.60+00:56:0311:195.3
29JANUSZEWSKI Bartosz 38KONIUCHY OCROpen Mężczyzn492M 59509:0000:07:4900:27:5902:17:56.1002:17:56.10+00:58:0011:295.2
30DUDKIEWICZ Marcin 24HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn517M 62409:0000:08:3500:33:5002:20:50.2002:20:50.20+01:00:5411:445.1
31WIŚNIEWSKI Norbert 33HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn103M 62909:0000:09:4900:35:3202:21:53.3502:21:53.35+01:01:5711:495.1
32MAZUR Damian 86SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn524M 63309:0000:08:2900:30:1702:22:28.7002:22:28.70+01:02:3311:525.1
33WOJTYSZYN Wojciech 67XRUNNERSOpen Mężczyzn527M 63809:0000:07:5100:28:1002:22:53.6002:22:53.60+01:02:5811:545
34KOZŁOWSKI Artur 26HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn543M 66009:0000:07:5300:27:3402:25:26.5002:25:26.50+01:05:3012:075
35MADEJSKI Krzysztof 63XRUNNERSOpen Mężczyzn544M 66109:0000:07:3000:26:4902:25:26.8002:25:26.80+01:05:3112:075
36WĘGLARZ Waldemar 72Open Masters Mężczyzn113M 67409:0000:09:2700:39:1002:27:44.0502:27:44.05+01:07:4812:184.9
37KORCZYK Tomasz 69Open Mężczyzn562M 68109:0000:10:1600:37:4902:28:14.2002:28:14.20+01:08:1812:214.9
38ZOŃ Arkadiusz 35HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn578M 70109:0000:08:3900:31:1502:29:58.0002:29:58.00+01:10:0212:294.8
39ŁAPACZ Tomasz 10DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn119M 70709:0000:10:0000:38:5502:30:22.4502:30:22.45+01:10:2612:314.8
40KRZYSTYNIAK Robert 16GORĄCY POTOK TEAMOpen Masters Mężczyzn120M 71009:0000:07:5700:28:0702:30:49.1502:30:49.15+01:10:5312:344.8
41PRUSAK Piotr 18GORĄCY POTOK TEAMOpen Mężczyzn585M 71109:0000:07:4100:27:5402:30:53.1502:30:53.15+01:10:5712:344.8
42PETELCZYC Piotr 31HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn123M 72109:0000:08:3400:31:3102:32:02.9002:32:02.90+01:12:0712:404.7
43ŚWIĘTEK Bartosz 19GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn7M 72909:0000:08:0000:28:1802:33:08.0502:33:08.05+01:13:1212:454.7
44MIKRUT Jakub 17GORĄCY POTOK TEAMOpen Mężczyzn599M 73009:0000:09:0600:33:1002:33:09.1502:33:09.15+01:13:1312:454.7
45KURACH Stanisław 9DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn133M 77509:0000:11:1200:42:0102:40:43.4002:40:43.40+01:20:4713:234.5
46KOWALCZYK Dawid 70Elite Mężczyzn8M 78909:0000:07:5600:28:5102:48:25.4002:48:25.40+01:28:2914:024.3
47KATOLIKAU Raman 62XRUNNERSOpen Mężczyzn654M 80109:0000:08:0300:28:1202:50:48.4502:50:48.45+01:30:5214:144.2
48MÓRAWSKI Mieszko 30HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn662M 80909:0000:09:1500:33:3902:54:30.0002:54:30.00+01:34:3414:324.1
49FRYDRYCH Maciek 57WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn140M 81009:0000:09:5900:42:0202:54:53.6502:54:53.65+01:34:5814:344.1
50TUWALSKI Bernard 12DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn141M 81209:0000:11:3400:42:5702:57:43.9002:57:43.90+01:37:4814:484.1
51GĘBARA Łukasz 40OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn666M 81509:0000:08:1400:29:3203:00:40.5003:00:40.50+01:40:4415:034
52SZCZEPANIAK Marcin 89XRUNNERSElite Mężczyzn9M 82109:0000:07:5000:27:0503:06:50.7503:06:50.75+01:46:5515:343.9
53ZGUTKA Tomasz 34HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn143M 82209:0000:09:3000:32:1203:11:01.1003:11:01.10+01:51:0515:553.8
54HAJEWSKI Michał 7DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn144M 83909:0000:09:1100:33:1403:32:48.0003:32:48.00+02:12:5217:443.4
55GAGON Denis 5DENISTEAMOpen Mężczyzn687M 84009:0000:08:1200:33:2903:34:05.2003:34:05.20+02:14:0917:503.4
56CIESLAK Ryszard 4DENISTEAMOpen Masters Mężczyzn145M 84109:0000:09:0900:33:5703:34:05.3503:34:05.35+02:14:0917:503.4
57HANDZLIK Tomasz 6DENISTEAMOpen Masters Mężczyzn146M 84209:0000:11:4200:45:3203:34:05.3503:34:05.35+02:14:0917:503.4
58WOŁYNIEC Bogdan 87DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn147M 84609:0000:12:4000:56:5803:42:41.1003:42:41.10+02:22:4518:333.2
59WIKTOROWICZ Mariusz 58WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn148M 84809:0000:08:4600:32:0103:52:46.8003:52:46.80+02:32:5119:233.1
60GRALEC Dariusz 82I NEVER TURN BACKOpen Masters Mężczyzn149M 85009:0000:11:4700:48:0004:31:49.1004:31:49.10+03:11:5322:392.6
61KALININ Jarosław 61XRUNNERSOpen Mężczyzn693M 85109:0000:08:3200:31:3504:50:26.5004:50:26.50+03:30:3024:122.5
62OŚLIZŁO Tomasz 64XRUNNERSElite Mężczyzn10M 85209:0000:07:3000:26:22+5:1611.4
63KRÓL Piotr 50SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn11M 85309:0000:07:2800:26:56+5:2311.1
64SOBIERAJSKI Wojciech 71Elite Mężczyzn12M 85409:0000:07:5500:28:09+5:3710.7
65POGORZELSKI Rafał 88EŁK FORCE ONEElite Mężczyzn13M 85509:0000:07:5000:28:19+00:00:085:3910.6
66JASTRZĘBSKI Piotr 47SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn14M 85609:0000:08:0100:29:05+00:00:545:4910.3
67KAŁUŻNY Adam 48SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn15M 85709:0000:07:5800:29:07+00:00:565:4910.3
68LISOWSKI Grzegorz 52SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn16M 85809:0000:08:2700:31:29+00:03:186:179.5
69WYPUKOŁ Jakub 55SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn17M 85909:0000:08:3300:32:31+00:04:206:309.2
70CZACH Tobiasz 22HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn18M 86009:0000:08:4200:32:41+00:04:306:329.2
71TRAPKOWSKI Przemysław 65XRUNNERSElite Mężczyzn19M 86109:0000:08:4700:32:41+00:04:306:329.2
HAJNOS Dawid 15GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn09:0000:07:33 DNF00:26:36 DNF DNF DNF--
ARSENTSYEU Andrei 60XRUNNERSElite Mężczyzn09:0000:07:56 DNF00:28:27 DNF DNF DNF--
LEWICKI Marcin 13ENAX TEAMElite Mężczyzn09:0000:08:13 DNF00:29:20 DNF DNF DNF--
KASZA Rafał 25HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn09:0000:07:49 DNF00:29:33 DNF DNF DNF--
SAŁATA Marcin 39KONIUCHY OCRElite Mężczyzn09:0000:08:09 DNF00:29:38 DNF DNF DNF--
GAWRYLUK Marcin 42OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn09:0000:08:38 DNF00:31:46 DNF DNF DNF--
GAŁDYN Kamil 14GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn09:0000:08:30 DNF00:32:11 DNF DNF DNF--
Znaleziono 78 wynik(ów)