Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-11-18 |
Miejsce : | Siedlce |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 1196 |
Wystartowało : | 1088 |
Nie ukończyło : | 26 |
Ukończyło : | 1062 |
Na trasie : | 18 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Żołnierze Kobiety | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Żołnierze Mężczyzni | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 09:15
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_1 1.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DĄBROWSKI Radek | 553 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:08:22 | ||
2 | CHODOWSKI Łukasz | 262 | LTG | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:08:26 | ||
3 | SŁADEK Patryk | 289 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:08:28 | ||
4 | WITEK Kamil | 257 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:08:34 | ||
5 | BŁASZCZYK Mateusz | 298 | Zryte Czosnki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:08:36 | ||
6 | SOBOCIŃSKI Karol | 558 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:08:40 | ||
7 | WLAŹLAK Damian | 546 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:08:43 | ||
8 | KRUPA Tomasz | 316 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:08:54 | |||
9 | SZYDŁOWSKI Adrian | 208 | CHŁOPCY CHORTENOWCY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:08:55 | ||
10 | STANISŁAWSKI Fabian | 279 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:02 | ||
11 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 301 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:06 | |||
12 | STANCLIK Krzysztof | 251 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:07 | ||
13 | LECH Dawid | 1120 | DAJCIE NAM WYGRAĆ!!! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:09 | ||
14 | KOWALSKI Adam | 313 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:20 | |||
15 | MARCULA Emil | 240 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:25 | ||
16 | ŻYŁOWSKI Mateusz | 349 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:27 | |||
17 | PIERZCHAŁA Łukasz | 327 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:31 | |||
18 | KOWALSKI Józef | 277 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:33 | ||
19 | KOWALCZYK Piotr | 276 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:34 | ||
20 | JASIAK Adrian | 554 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:44 | ||
21 | ŻELAZKO Kamil | 258 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:51 | ||
22 | SZYMEL Jacek | 541 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:53 | ||
23 | SKWAREK Tomasz | 204 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:54 | ||
24 | TRAJDOS Bartosz | 344 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:55 | |||
25 | KRAWCZYK Piotr | 315 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:56 | |||
26 | GRZESIAK Tomasz | 283 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:09:57 | ||
27 | SZANIAWSKI Marcin | 252 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:10:00 | ||
28 | FIEDOR Tomasz | 233 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:10:07 | ||
29 | DWORCZAK Maciej | 518 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:10:11 | ||
30 | SZYMAŃSKI Marek | 254 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:10:12 | ||
31 | TOMCZAK Dariusz | 255 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:10:12 | ||
32 | LEHMANN Dawid | 317 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:10:19 | |||
33 | STARZYK Sebastian | 555 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:10:21 | ||
34 | BARAN Dawid | 212 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:10:37 | ||
35 | KWIATKOWSKI Kajetan | 273 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:10:40 | ||
36 | WITEK Karol | 280 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:10:41 | ||
37 | SZCZĘSNY Bartek | 253 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:10:47 | ||
38 | DRASZAWKA Łukasz | 282 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:10:48 | ||
39 | CHOROŚ Michał | 231 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:10:52 | ||
40 | ŁOBOCKI Andrzej | 278 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:05 | ||
41 | CIUPEK Robert | 232 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:06 | ||
42 | CZAPLARSKI Rafał | 305 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:11 | |||
43 | SADOWSKI Rafał | 207 | CHŁOPCY CHORTENOWCY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:13 | ||
44 | KOSZCZYC Rafał | 237 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:14 | ||
45 | KŁOSOWSKI Karol | 292 | SZWAGRY DWA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:15 | ||
46 | DENHAM Justin | 281 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:16 | ||
47 | STANKIEWICZ Paweł | 293 | SZWAGRY DWA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:17 | ||
48 | PABIN Paweł | 326 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:17 | |||
49 | ODZIOM Marlena | 296 | Tree Crew | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:19 | ||
50 | KOKOWSKI Mariusz | 295 | Tree Crew | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:21 | ||
51 | MILBRANT Michał | 297 | WŁÓCZYBIEGI | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:21 | ||
52 | CERBA Jaroslaw | 303 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:29 | |||
53 | SZEWCZYK Paweł | 342 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:31 | |||
54 | ZAPIÓR Marcin | 348 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:34 | |||
55 | WIŚNIEWSKI Bartek | 291 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:35 | ||
56 | DOPIERAŁA Łukasz | 976 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:38 | ||
57 | STRADZA Bartłomiej | 206 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:40 | ||
58 | RYDZIK Wiktor | 336 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:41 | |||
59 | CZYŻKOWSKI Łukasz | 264 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:42 | ||
60 | RYBARCZYK Ilona | 250 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:43 | ||
61 | BARANOWSKI Jakub | 299 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:45 | |||
62 | JANUSZEWSKI Andrzej | 310 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:47 | |||
63 | NADOLNY Kamil | 245 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:48 | ||
64 | KRASOWSKI Mariusz | 217 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:49 | ||
65 | ZACHARJASZ Hubert | 214 | Dragon SQUAD | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:52 | ||
66 | KASCHE Denny | 1238 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:53 | |||
67 | KUBULUS Tomasz | 213 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:54 | ||
68 | RYCHNOWSKI Michał | 220 | FIGLARZE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:11:56 | ||
69 | BAGROWSKA Agata | 228 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:04 | ||
70 | LUDWICKI Jarosław | 294 | TDR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:06 | ||
71 | BORAWSKI Piotr | 300 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:10 | |||
72 | BURBUL Przemysław | 302 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:11 | |||
73 | PAWLUKIEWICZ Dariusz | 683 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:21 | |||
74 | BARAŃSKI Grzegorz | 286 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:22 | ||
75 | JANOWICZ Robert | 309 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:23 | |||
76 | SZCZUBKOWSKA Anna | 288 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:24 | ||
76 | RZESZOTARSKI Jacek | 287 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:26 | ||
78 | GAJEWSKI Łukasz | 222 | Gentlemenels | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:29 | ||
79 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 274 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:30 | ||
80 | SZOSTEK Patrycja | 343 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:35 | |||
81 | PŁUSKA Michał | 753 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:37 | ||
82 | MOSKWA Karolina | 940 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:38 | ||
83 | BINKOWSKA Nadia | 210 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:39 | ||
84 | JEDYNAK Mateusz | 234 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:41 | ||
85 | WIĘCEK Sebastian | 290 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:12:47 | ||
86 | NOWOWIEJSKI Jakub | 324 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:04 | |||
87 | MOSKWA Piotr | 243 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:06 | ||
88 | KITOWSKA Anna | 525 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:09 | ||
89 | MOSKWA Wioletta | 244 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:11 | ||
90 | JABLONKA Radoslaw | 215 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:12 | ||
91 | MOREK Katarzyna | 741 | Dzieci Kukurydzy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:15 | ||
92 | ZYWER Urszula | 458 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:16 | ||
93 | DUDEK Piotr | 269 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:18 | ||
94 | ZIMOŃ Norbert | 457 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:19 | ||
95 | CZYŻEWSKI Dominik | 306 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:20 | |||
96 | KOZIOŁ Krzysztof | 314 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:21 | |||
97 | CHMIELEWSKI Józef | 304 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:26 | |||
98 | SZOSTEK Grazyna | 268 | Off-Road Runners Benefit Systems | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:27 | ||
99 | GĄCEŻEWICZ Piotr | 267 | OCR Stomil Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:29 | ||
100 | PISZCZOŁA Maria | 211 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:31 | ||
101 | KILKA Krzysztof | 236 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:31 | ||
102 | KNOT Martyna | 272 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:32 | ||
103 | MŁYNARCZYK Tatiana | 242 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:34 | ||
104 | SKLEPOWICZ Jacek | 373 | Capoeira Warszawa CPPA | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:34 | ||
105 | KAMUSIŃSKI Grzegorz | 263 | MŁODZI WILCY TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:37 | ||
106 | ŚLIWIŃSKA Joanna | 1241 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:38 | |||
107 | SOKÓLSKA Katarzyna | 271 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:45 | ||
108 | MAŁACHOWSKI Sebastian | 261 | Lemon Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:50 | ||
109 | PIK Marcin | 328 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:53 | |||
110 | SKOWROŃSKA Maja | 1246 | AROO | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:57 | ||
111 | CZYŻEWSKI Bartłomiej | 200 | AROO | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:13:58 | ||
112 | WISNIOWSKI Mirosław | 203 | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:08 | ||
113 | KUTYŁA Marek | 209 | Credendo Vides | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:09 | ||
114 | JABŁOŃSKA Dorota | 270 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:10 | ||
115 | MATYSEK Ireneusz | 322 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:10 | |||
116 | OLDENBURG Tim | 325 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:12 | |||
117 | STACHOWSKA Małgorzata | 341 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:14 | |||
118 | SZYCHUŁDA Joanna | 239 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:22 | ||
119 | BOROŃ Marlena | 938 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:27 | ||
120 | PIETROŃ Monika | 246 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:27 | ||
121 | PANTERA Daniel | 532 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:31 | ||
122 | PLUTA Krzysztof | 248 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:35 | ||
123 | MUSIAŁ Karol | 259 | KTMŁ -> KTMLsport.blogspot.com | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:37 | ||
124 | PIGUŁA Daria | 247 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:39 | ||
125 | KĘSKA Arkadiusz | 235 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:40 | ||
126 | NIEZBECKA Mariola | 323 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:43 | |||
127 | SAK Cezary | 260 | KTMŁ -> KTMLsport.blogspot.com | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:45 | ||
128 | PUZON Tomasz | 333 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:46 | |||
129 | STEFAN Grzegorz | 205 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:48 | ||
130 | CHOŁOMEK Krzysztof | 230 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:49 | ||
131 | PUZON Mirek | 332 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:50 | |||
132 | MARCZAK Zuzanna | 319 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:53 | |||
133 | FETLIŃSKI Grzegorz | 307 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:14:54 | |||
134 | GUDZOWSKA Julia | 998 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:15:13 | |||
135 | WIDUCH Ryszard | 345 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:15:16 | |||
136 | SCHILLER Fryderyk | 974 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:15:38 | ||
137 | KUBASIEWICZ Mateusz | 1068 | Schody Hiszpańskie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:15:39 | ||
138 | WIŚNIEWSKA Barbara | 256 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:15:44 | ||
139 | KOTOMSKA Renata | 219 | Figlarze | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:15:47 | ||
140 | CĘCELEWSKI Jarosław | 218 | FIGLARZE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:15:48 | ||
141 | PIECHOWIAK Piotr | 807 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:15:55 | |||
142 | PIOTROWSKI Jerzy | 284 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:15:56 | ||
143 | PRYCA Mateusz | 330 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:15:56 | |||
144 | ŁUKASIEWICZ Renata | 318 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:15:59 | |||
145 | RULAK Jerzy | 335 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:15:59 | |||
146 | RATALEWSKI Piotr | 334 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:16:03 | |||
147 | GRYŻEWSKI Karol | 225 | GET OUTTA WAY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:16:28 | ||
148 | FAJST Marcin | 223 | GET OUTTA WAY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:16:29 | ||
149 | GAŃKO Karolina | 224 | GET OUTTA WAY | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:16:29 | ||
150 | GAŃKO Katarzyna | 389 | GET OUTTA WAY | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:16:31 | ||
151 | MISIAK Amna | 490 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:17:02 | |||
151 | MARCZEWSKA Zofia | 487 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:17:05 | |||
153 | MARKIEWICZ Maksymilian | 241 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:17:20 | ||
154 | MARKIEWICZ Julia | 320 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:17:20 | |||
155 | PURCHALAK Karolina | 265 | No Limit Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:17:23 | ||
156 | PURCHALAK Paweł | 266 | NoLimit TEAM+ | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:17:26 | ||
157 | WOJCIECHOWSKI Mikołaj | 906 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:17:34 | |||
158 | MARKIEWICZ Oskar | 275 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:17:37 | ||
159 | WOJCIECHOWSKA Magdalena | 346 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:17:44 | |||
160 | SIENKIEWICZ Jakub | 338 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:18:11 | |||
161 | DASZEWSKI Lech | 221 | FireEagles | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:18:13 | ||
162 | SKRĘTEK Paulina | 339 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:18:13 | |||
163 | DEC Aleksandra | 975 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 163 wynik(ów)