RUNMAGEDDON FINAL LIGI

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-11-18
Miejsce/ Place:
Siedlce
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
1196
Wystartowało/ Started:
1088
Nie ukończyło/ Not finished:
26
Ukończyło/ Finished:
1062
Na trasie/ On track:
18

Klasyfikacja/ Classiffication: 10:30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.5km | 5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeria1.5km5kmCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ŻEBROWSKI Michał 829Open Masters Mężczyzn1M 1010:3000:08:3900:30:0401:20:52.4001:20:52.40 6:448.9
2MUSIAŁ Krzysztof 766NOLIMIT TEAM+Open Mężczyzn12M 1510:3000:09:1100:33:1601:21:42.9001:21:42.90+00:00:506:488.8
3OPOŃSKI Artur 804Open Mężczyzn17M 2210:3000:09:2400:35:5801:25:20.5501:25:20.55+00:04:287:068.4
4BŁASZCZYK Łukasz 789Open Mężczyzn27M 3810:3000:09:1400:33:0901:30:52.3001:30:52.30+00:09:597:347.9
5PIETRZAK Tomek 721BRUD EKIPAOpen Mężczyzn30M 4110:3000:10:1400:36:1201:32:50.0501:32:50.05+00:11:577:447.8
6CZECHOWSKI Konrad 791Open Mężczyzn31M 4210:3000:11:5000:43:2501:33:02.9001:33:02.90+00:12:107:457.7
7SZULIM Jacek 818Open Mężczyzn41M 5310:3000:10:1500:36:5001:34:35.0501:34:35.05+00:13:427:527.6
8WAŃKOWICZ Adrian 825Open Mężczyzn44M 5710:3000:10:1700:40:1201:35:05.4001:35:05.40+00:14:137:557.6
9KUNECKI Dariusz 802Open Mężczyzn58M 7110:3000:09:4500:40:2301:36:06.8001:36:06.80+00:15:148:007.5
10BŁĘDOWSKI Mariusz 712ANWILTEAMOpen Masters Mężczyzn11M 7210:3000:09:4400:40:2301:36:06.9001:36:06.90+00:15:148:007.5
11ORDON Dorota 805Open Kobiet4K 410:3000:11:5300:47:0601:36:47.7001:36:47.70+00:15:558:037.4
12MACIEJEWSKI Jan 803Open Mężczyzn63M 7710:3000:10:0900:37:3401:37:23.0501:37:23.05+00:16:308:067.4
13KORZENIOWSKI Jan 800Open Mężczyzn74M 9110:3000:09:3300:37:0301:40:09.6001:40:09.60+00:19:178:207.2
14KORNAS Szymon 784STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn80M 9710:3000:10:2000:43:0401:41:12.7501:41:12.75+00:20:208:267.1
15KRZEMIENIEWSKI Mateusz 742FAIRPLAYPLUSOpen Mężczyzn90M 11210:3000:11:2000:42:2601:42:14.2501:42:14.25+00:21:218:317
16BARANOWSKI Dariusz 718BRUD EKIPAOpen Mężczyzn105M 12910:3000:10:2100:40:1801:43:33.1501:43:33.15+00:22:408:377
17KALIŃSKA Sylwia 719BRUD EKIPAOpen Kobiet8K 810:3000:10:2500:40:4001:43:33.1501:43:33.15+00:22:408:377
18PLEWKA Daniel 809Open Mężczyzn137M 16310:3000:11:4300:47:0601:46:31.3001:46:31.30+00:25:388:526.8
19BROŻEK Artur 777RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn141M 16910:3000:09:4800:45:4101:46:59.1001:46:59.10+00:26:068:546.7
20RÓG Sebastian 1196UNO MÁS?Open Mężczyzn149M 17910:3000:10:5200:41:1701:47:34.1501:47:34.15+00:26:418:576.7
21HUDASZEK Zbigniew 1195UNO MÁS?Open Mężczyzn150M 18010:3000:10:5700:45:3001:47:34.1501:47:34.15+00:26:418:576.7
22ADAMCZYK Tomek 787Open Mężczyzn151M 18110:3000:08:5400:37:0101:47:40.4001:47:40.40+00:26:488:586.7
23SZTURO Marcin 1242Open Mężczyzn156M 18710:3000:13:3100:49:0601:49:33.7001:49:33.70+00:28:419:076.6
24PETRUSIEWICZ Paweł 806Open Mężczyzn157M 18810:3000:13:3400:49:1301:49:45.1001:49:45.10+00:28:529:086.6
25BIENIASZ Bogusław 788Open Masters Mężczyzn29M 18910:3000:12:0300:46:3501:49:48.1501:49:48.15+00:28:559:096.6
26PACIOREK Piotr 752HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn158M 19010:3000:10:0400:40:5301:49:59.7501:49:59.75+00:29:079:096.5
27WĄSAK Waldek 757HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn159M 19110:3000:10:0800:41:1801:50:12.0001:50:12.00+00:29:199:116.5
28KOPYDŁOWSKI Szymon 798Open Mężczyzn166M 20310:3000:10:5300:42:5001:50:58.8001:50:58.80+00:30:069:146.5
29MEDWID Katarzyna 764KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Kobiet4K 1610:3000:15:5000:53:3501:51:40.7501:51:40.75+00:30:489:186.4
30TRZASKA Anna 765KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Kobiet5K 1710:3000:15:4800:53:3501:51:41.8001:51:41.80+00:30:499:186.4
31BIELECKA Magdalena 763KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Kobiet6K 1810:3000:15:3800:53:2001:51:44.5501:51:44.55+00:30:529:186.4
32SIDOR Krystian 770OSIEMOpen Mężczyzn186M 22410:3000:13:3800:46:0801:52:55.6501:52:55.65+00:32:039:246.4
33ZIĘTEK Rafał 773OSIEMOpen Mężczyzn187M 22510:3000:13:3800:46:0901:52:55.6501:52:55.65+00:32:039:246.4
34MAZIARZ Marcin 769OSIEMOpen Mężczyzn188M 22610:3000:13:4300:46:0901:52:55.8001:52:55.80+00:32:039:246.4
35KULIGOWSKA Małgorzata 801Open Masters Kobiet8K 2510:3000:11:0900:43:2501:53:25.6001:53:25.60+00:32:339:276.3
36SUZONOWICZ Sebastian 735DEAF RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn197M 23810:3000:13:2900:49:2501:53:31.7501:53:31.75+00:32:399:276.3
37GŁAGOWSKI Hubert 716BŁYSKAWICZNE RĘCEOpen Mężczyzn198M 23910:3000:12:5300:49:3501:53:33.2001:53:33.20+00:32:409:276.3
38SZYMURA Wojtek 820Open Masters Mężczyzn39M 24010:3000:12:0900:48:5101:53:33.5001:53:33.50+00:32:419:276.3
39WÓJCIK Arkadiusz 828Open Mężczyzn199M 24110:3000:14:3700:52:5601:53:33.5001:53:33.50+00:32:419:276.3
40PASICZ Łukasz 733DEAF RUNMAGEDDON Open Mężczyzn200M 24210:3000:13:3100:52:5401:53:33.6001:53:33.60+00:32:419:276.3
41RZEZNICKI Adrian 734DEAF RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn201M 24310:3000:12:0600:46:3501:53:34.6501:53:34.65+00:32:429:276.3
42MASZTALERZ Radoslaw 779SPACEROWICZE KEBABUOpen Mężczyzn204M 24710:3000:10:1900:40:4901:53:45.0001:53:45.00+00:32:529:286.3
43SZCZEPEK Michał 780SPACEROWICZE KEBABUOpen Mężczyzn205M 24810:3000:11:1700:44:0201:53:45.2501:53:45.25+00:32:529:286.3
44TARNOWSKI Kamil 821Open Mężczyzn208M 25210:3000:12:1300:49:5401:54:07.3501:54:07.35+00:33:149:306.3
45SAROSIEK Artur 781SPEED RUNNERSOpen Mężczyzn229M 27410:3000:12:0400:42:4301:55:25.1001:55:25.10+00:34:329:376.2
46LEWANDOWSKI Przemysław 762KLU&LEWY TEAMOpen Masters Mężczyzn52M 30610:3000:11:1500:43:5101:57:54.3501:57:54.35+00:37:019:496.1
47FIJAK Karolina 837DIRTY SPARROWSOpen Kobiet30K 4110:3000:12:3300:47:4501:59:28.5501:59:28.55+00:38:369:576
48CIUĆKA Dominik 790Open Mężczyzn281M 34210:3000:09:0500:34:1002:01:40.5502:01:40.55+00:40:4810:085.9
49SZULKIN Dawid 819Open Mężczyzn283M 34410:3000:12:1200:46:5802:01:48.6002:01:48.60+00:40:5610:095.9
50KUKAWSKI Łukasz 778SPACEROWICZE KEBABUOpen Mężczyzn298M 36010:3000:10:2000:40:5002:02:48.8502:02:48.85+00:41:5610:145.9
51WĄDOŁOWSKI Paweł 737DR KING & DJANGOOpen Mężczyzn301M 36410:3000:13:2400:48:2402:03:01.5502:03:01.55+00:42:0910:155.9
52GRABOWSKI Jakub 736DR KING & DJANGOOpen Mężczyzn303M 36610:3000:13:2300:48:2402:03:02.2002:03:02.20+00:42:0910:155.9
53GAŁAT Aureliusz 794Open Mężczyzn312M 37710:3000:12:2100:45:3702:04:23.7002:04:23.70+00:43:3110:215.8
54JANISZEWSKA Katarzyna 796Open Kobiet42K 5410:3000:15:2900:59:0102:05:53.6002:05:53.60+00:45:0110:295.7
55SNOCH Łukasz 814Open Mężczyzn322M 39010:3000:15:3100:59:0302:05:55.0502:05:55.05+00:45:0210:295.7
56SZRENIAWA-SZTAJNERT Artur 816Open Mężczyzn327M 39510:3000:15:2800:59:0202:05:57.9002:05:57.90+00:45:0510:295.7
57FIJAK Remigiusz 838DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn333M 40610:3000:12:3200:47:4902:06:39.4002:06:39.40+00:45:4710:335.7
58SCHMIDT Paweł 813Open Masters Mężczyzn68M 41510:3000:11:2200:46:2902:06:51.7002:06:51.70+00:45:5910:345.7
59FLOREK Katarzyna 792Open Kobiet50K 6510:3000:12:4800:47:4302:08:49.5002:08:49.50+00:47:5710:445.6
60LIPIŃSKI Michał 786WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn373M 45510:3000:10:1200:36:5002:08:52.3502:08:52.35+00:47:5910:445.6
61FLOREK Piotr 793Open Mężczyzn378M 46010:3000:12:4700:47:4302:09:01.3502:09:01.35+00:48:0810:455.6
62TARGOWSKI Michał 738DRUŻYNA PANA MICHAŁAOpen Mężczyzn404M 49010:3000:12:0500:47:1302:11:01.4002:11:01.40+00:50:0910:555.5
63LIBERADZKI Marcin 713ATHLETIC APOLLOOpen Masters Mężczyzn83M 51310:3000:13:4600:50:0502:12:48.0002:12:48.00+00:51:5511:045.4
64TOMCZAK Artur 822Open Mężczyzn446M 54310:3000:12:5100:47:1902:14:18.8002:14:18.80+00:53:2611:115.4
65TOMCZAK Joanna 823Open Kobiet71K 8610:3000:12:5400:47:2402:14:29.3002:14:29.30+00:53:3611:125.4
66HYRA Katarzyna 795Open Kobiet74K 9010:3000:14:1300:53:2802:15:31.3502:15:31.35+00:54:3811:175.3
67KORCZAK Karolina 799Open Kobiet77K 9410:3000:15:0600:58:5502:15:34.9002:15:34.90+00:54:4211:175.3
68JAKÓBCZAK Karolina 732DEAF RUNMAGEDDONOpen Kobiet78K 9510:3000:15:4101:01:1102:15:36.3002:15:36.30+00:54:4311:185.3
69HAŁAJKO Piotr 1000Open Mężczyzn497M 60110:3000:15:0000:56:1902:18:27.3002:18:27.30+00:57:3411:325.2
70HAŁAJKO Adam 999Open Mężczyzn498M 60210:3000:15:0200:56:2102:18:27.3002:18:27.30+00:57:3411:325.2
71MARZEC Paweł 751HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn499M 60310:3000:12:4000:53:5802:18:30.1002:18:30.10+00:57:3711:325.2
72SACZUK Magda 648WILD TEAMOpen Kobiet95K 11410:3000:13:3200:51:5202:20:03.3502:20:03.35+00:59:1011:405.1
73KMERA Rafał 797Open Masters Mężczyzn102M 62710:3000:15:3600:59:0902:21:49.7002:21:49.70+01:00:5711:495.1
74WARSZAWSKI Patryk 729CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Mężczyzn525M 63510:3000:16:3301:00:1202:22:51.1002:22:51.10+01:01:5811:545
75UMIŃSKA Dominika 728CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Kobiet103K 12210:3000:16:3201:00:1102:22:52.0502:22:52.05+01:01:5911:545
76MACIERZYŃSKI Adam 727CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Mężczyzn526M 63610:3000:16:2901:00:1202:22:52.4002:22:52.40+01:02:0011:545
77PIESIURA Eugeniusz 808Open Masters Mężczyzn107M 64110:3000:14:0000:54:4102:23:13.9002:23:13.90+01:02:2111:565
78SZYMAŃSKI Adam 740DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn109M 64610:3000:13:5900:54:4002:23:30.6002:23:30.60+01:02:3811:575
79WIETRZYŃSKI Maciej 758HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn534M 64910:3000:11:3700:46:4302:23:57.1502:23:57.15+01:03:0411:595
80ROZE Joanna 812Open Kobiet106K 12510:3000:11:3500:46:4402:23:57.9502:23:57.95+01:03:0511:595
81JAŚKIEWICZ Krzysztof 731CROSSFIT LUBINOpen Mężczyzn538M 65410:3000:16:1801:07:3102:24:21.5002:24:21.50+01:03:2912:015
82GRZEGORZEWSKI Krzysztof 730CROSSFIT LUBINOpen Masters Mężczyzn111M 65510:3000:16:1701:07:3302:24:26.2002:24:26.20+01:03:3312:025
83ŚLĘZAK Przemysław 771OSIEMOpen Mężczyzn566M 68510:3000:14:1700:56:5402:28:30.2002:28:30.20+01:07:3712:224.8
84SZYMAŃSKI Krzysztof 783SPORTERA OCROpen Masters Mężczyzn114M 68910:3000:14:3300:54:2602:28:58.2502:28:58.25+01:08:0512:244.8
85PLUTA Katarzyna 782SPORTERA OCROpen Kobiet121K 14310:3000:14:3500:54:2602:28:59.4502:28:59.45+01:08:0712:244.8
86TOBIASZ Katarzyna 714BIOSFERAOpen Kobiet122K 14410:3000:14:5700:57:5102:29:06.2002:29:06.20+01:08:1312:254.8
87WICHEREK Mateusz 826Open Mężczyzn570M 69010:3000:14:5500:57:3902:29:09.1502:29:09.15+01:08:1612:254.8
88ZDUŃCZYK Sylwia 715BIOSFERAOpen Kobiet123K 14510:3000:14:5800:57:5202:29:10.4002:29:10.40+01:08:1812:254.8
89SOKOŁOWSKI Artur 739DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn116M 69710:3000:13:5600:54:3902:29:30.8502:29:30.85+01:08:3812:274.8
90KRZESZOWIEC Jacek 759KATORITEAMOpen Masters Mężczyzn118M 70310:3000:14:1800:55:3702:30:07.0502:30:07.05+01:09:1412:304.8
91SOBEJKO Paweł 772OSIEMOpen Mężczyzn580M 70410:3000:14:1500:56:5502:30:09.0502:30:09.05+01:09:1612:304.8
92NAZARUK Katarzyna 760KATORITEAMOpen Kobiet128K 15110:3000:14:3100:55:4102:30:37.9002:30:37.90+01:09:4512:334.8
93OSTASZEWSKI Amadeusz 761KATORITEAMOpen Mężczyzn583M 70810:3000:14:2800:55:3602:30:38.3502:30:38.35+01:09:4512:334.8
94KMIECIK Justyna 748HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet130K 15310:3000:17:0401:07:5102:31:16.8002:31:16.80+01:10:2412:364.8
95KMIECIK Marcin 749HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn587M 71310:3000:17:0201:07:5102:31:17.3002:31:17.30+01:10:2412:364.8
96URBACZKA Bogdan 824Open Masters Mężczyzn124M 72610:3000:12:4700:49:3802:32:44.3502:32:44.35+01:11:5112:434.7
97ANTOLIK Aneta 717BRUD EKIPAOpen Kobiet160K 18810:3000:13:4201:02:0602:53:38.5502:53:38.55+01:32:4614:284.1
98KRAUZE Daniel 720BRUD EKIPAOpen Mężczyzn659M 80610:3000:13:4101:02:0802:53:38.9002:53:38.90+01:32:4614:284.1
99WILCZEK Marcin 827Open Mężczyzn660M 80710:3000:12:3800:47:5502:53:43.9502:53:43.95+01:32:5114:284.1
Znaleziono 99 wynik(ów)