RUNMAGEDDON FINAL LIGI

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2018-11-18
Miejsce:
Siedlce
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
1196
Wystartowało:
1088
Nie ukończyło:
26
Ukończyło:
1062
Na trasie:
18

Klasyfikacja: 11:30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 1.5km | 5km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeria1.5km5kmCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MICHALAK Paweł 1119CROSSFIT ŁUKÓW & CROSSFIT SIEDLCEOpen Masters Mężczyzn8M 3411:3000:09:5200:38:3301:28:29.7501:28:29.75 7:228.1
2RODASZYŃSKI Paweł 1228Open Mężczyzn39M 5111:3000:09:2000:36:4301:34:17.6001:34:17.60+00:05:477:517.6
3MYŚLIWIEC Piotrek 1223Open Mężczyzn67M 8411:3000:10:2300:40:0501:38:35.0501:38:35.05+00:10:058:127.3
4KUDRZYCKI Karol 1213Open Mężczyzn68M 8511:3000:10:2400:40:0601:38:36.5001:38:36.50+00:10:068:137.3
5CZERWIŃSKI Michał 1207Open Mężczyzn120M 14511:3000:09:4500:40:5301:45:05.4501:45:05.45+00:16:358:456.9
6PIECYK Piotr 1148MŁYN OSIECZEKOpen Mężczyzn121M 14611:3000:11:5200:46:3601:45:05.5001:45:05.50+00:16:358:456.9
7SADOWSKI Marcin 1167OSIEMOpen Mężczyzn140M 16611:3000:12:0500:46:3601:46:43.1501:46:43.15+00:18:138:536.7
8BAŁDAK Piotr 1201Open Mężczyzn147M 17711:3000:31:5200:57:5601:47:23.3501:47:23.35+00:18:538:566.7
9SUKIENNIK Adrian 1137INIEMAMOCNI 2.0Open Mężczyzn148M 17811:3000:09:4800:42:3101:47:23.6501:47:23.65+00:18:538:566.7
10KOSIŃSKI Michael 1129HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn182M 22011:3000:11:5600:47:1901:52:28.7001:52:28.70+00:23:589:226.4
11KRAJNIAK Jarosław 1130HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn191M 23011:3000:12:0100:47:1801:53:09.9001:53:09.90+00:24:409:256.4
12KARBOWIAK Michal 1211Open Mężczyzn195M 23411:3000:11:1700:46:3901:53:18.6001:53:18.60+00:24:489:266.4
13MISSALA Joanna 1219Open Kobiet18K 2711:3000:12:1400:44:4901:53:37.4501:53:37.45+00:25:079:286.3
14MISSALA Mateusz 1220Open Mężczyzn202M 24411:3000:12:1200:44:4501:53:37.5001:53:37.50+00:25:079:286.3
15DOMIŃCZYK Przemysław 1133HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn203M 24511:3000:12:2000:45:5501:53:39.6001:53:39.60+00:25:099:286.3
16KORDEK Jarosław 1150MORSY SZCZYTNO #RESETOpen Masters Mężczyzn42M 25611:3000:11:3600:47:2001:54:15.1001:54:15.10+00:25:459:316.3
17KONIECZNY Jacek 1149MORSY SZCZYTNO #RESETOpen Mężczyzn213M 25811:3000:11:3800:47:3801:54:15.5501:54:15.55+00:25:459:316.3
18PÓŁGĘSEK Bartosz 1131HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn215M 26011:3000:12:0200:47:2101:54:17.2501:54:17.25+00:25:479:316.3
19ŁUCHNIAK Kuba 1134HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn217M 26211:3000:12:2100:45:5401:54:23.8001:54:23.80+00:25:549:316.3
20MIROŃCZUK Piotr 1218Open Mężczyzn238M 28611:3000:11:3800:43:0001:55:59.6501:55:59.65+00:27:299:396.2
21WODKA Dawid 1197WW TEAMOpen Mężczyzn239M 28711:3000:11:4200:43:0301:56:27.8501:56:27.85+00:27:589:426.2
22PANKIEWICZ Fabian 1226Open Mężczyzn277M 33711:3000:13:1200:48:0002:00:52.6502:00:52.65+00:32:2210:046
23ZYCH Zbyszek 1116CARBON OCR RACING TEAMOpen Masters Mężczyzn58M 34611:3000:11:1100:42:2102:02:00.0502:02:00.05+00:33:3010:105.9
24MATUSZEWICZ Jakub 1136INIEMAMOCNI 2.0Open Mężczyzn297M 35911:3000:14:5900:56:3002:02:47.5002:02:47.50+00:34:1710:135.9
25STOBIECKI Tomasz 1198ZRYTE CZOSNKIOpen Mężczyzn305M 36811:3000:12:3500:48:5402:03:05.6502:03:05.65+00:34:3510:155.8
26KUROWSKA Edyta 1199ZRYTE CZOSNKI Open Kobiet38K 4911:3000:12:3700:48:5402:03:06.1502:03:06.15+00:34:3610:155.8
27JÓZEFOWSKI Robert 1138KAMIENIARZEOpen Mężczyzn317M 38311:3000:13:3600:48:0602:05:18.7502:05:18.75+00:36:4910:265.7
28KRZYŚPIAK Jakub 1139KAMIENIARZEOpen Mężczyzn318M 38411:3000:13:3400:48:0402:05:20.4502:05:20.45+00:36:5010:265.7
29BŁASZCZAK Sławek 1206Open Mężczyzn320M 38711:3000:13:3100:51:1502:05:43.2502:05:43.25+00:37:1310:285.7
30TURSKI Łukasz 1180ROSSMANNOpen Mężczyzn328M 39611:3000:14:2500:55:0502:06:00.6002:06:00.60+00:37:3010:305.7
31OSMULSKI Michał 1237Open Mężczyzn335M 40811:3000:13:2300:51:2602:06:40.7502:06:40.75+00:38:1110:335.7
32PASTUSZKA Jakub 1135HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn337M 41011:3000:12:4200:51:3402:06:43.5502:06:43.55+00:38:1310:335.7
33ALBIGOWSKA Magdalena 1200Open Kobiet44K 5611:3000:14:3300:55:2002:06:46.0502:06:46.05+00:38:1610:335.7
34BARSZCZ Dominika 1202Open Kobiet45K 5711:3000:15:0900:55:2102:06:46.2002:06:46.20+00:38:1610:335.7
35KANIOWSKI Kamil 1064ROSSMANN Open Mężczyzn338M 41111:3000:14:3800:56:2502:06:46.2502:06:46.25+00:38:1610:335.7
36KRAWCZYK Rafał 1179ROSSMANN Open Mężczyzn340M 41311:3000:14:4500:56:2302:06:46.3002:06:46.30+00:38:1610:335.7
37JASTRZĘBSKA Agata 1111AGRESYWNE PLASTRY Open Masters Kobiet13K 5811:3000:15:4900:54:5902:07:12.9502:07:12.95+00:38:4310:365.7
38IMIOLCZYK Roland 1110AGRESYWNE PLASTRY Open Masters Mężczyzn69M 42211:3000:15:5000:54:5902:07:13.1002:07:13.10+00:38:4310:365.7
39TUREK Bartek 1230Open Mężczyzn351M 42811:3000:11:4100:45:1202:07:39.6002:07:39.60+00:39:0910:385.6
40ZAWADKA Arek 1128HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn352M 42911:3000:11:2000:47:2602:07:50.6002:07:50.60+00:39:2010:395.6
41OSIŃSKI Marcin 1186RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn364M 44411:3000:15:0200:54:5302:08:25.1502:08:25.15+00:39:5510:425.6
42BLOCH Piotr 1185RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn365M 44511:3000:15:0300:54:5302:08:27.8502:08:27.85+00:39:5810:425.6
43ZIENTEK Bartosz 1190SYFYR SYFYROpen Mężczyzn374M 45611:3000:12:0600:44:4202:08:52.4502:08:52.45+00:40:2210:445.6
44ZIENTEK Jakub 1191SYFYR SYFYROpen Mężczyzn375M 45711:3000:12:0800:44:4302:08:53.3502:08:53.35+00:40:2310:445.6
45BŁASZCZAK Damian 1205Open Mężczyzn383M 46611:3000:13:2600:51:1402:09:19.6002:09:19.60+00:40:4910:465.6
46ŁAWNICZAK Andżelika 1215Open Kobiet55K 7011:3000:13:2900:51:1502:09:20.0002:09:20.00+00:40:5010:465.6
47KOWALCZYK Bogdan 1178POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn79M 47411:3000:15:5100:54:4302:09:49.3002:09:49.30+00:41:1910:495.5
48TUTAKOWSKI Łukasz 1231Open Mężczyzn390M 47511:3000:16:0800:54:4602:09:51.4002:09:51.40+00:41:2110:495.5
49PIĘTKA Patryk 1173PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn418M 50511:3000:14:2100:56:0302:12:02.7502:12:02.75+00:43:3311:005.5
50MAJKOWSKI Łukasz 1171PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn419M 50611:3000:14:2400:56:0202:12:03.3002:12:03.30+00:43:3311:005.5
51LUDZIEJEWSKI Arnold 1170PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn420M 50711:3000:14:2400:56:2202:12:05.4002:12:05.40+00:43:3511:005.5
52PEŁECHATY Paweł 1172PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn421M 50811:3000:14:0900:56:1302:12:11.3002:12:11.30+00:43:4111:005.4
53FRĄCKOWIAK Jacek 1168PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn422M 50911:3000:14:2500:56:1502:12:12.7002:12:12.70+00:43:4211:015.4
54BIEŃKOWSKI Adrian 1125HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn435M 52811:3000:15:1000:57:4802:13:47.5002:13:47.50+00:45:1711:085.4
55MICHALSKI Kacper 1217Open Mężczyzn449M 54711:3000:11:2400:45:1102:14:48.8502:14:48.85+00:46:1911:145.3
56WOŹNIAK Grzegorz 1189SOLIDARNOŚĆ KBR KWIDZYNOpen Mężczyzn452M 55011:3000:12:5500:52:5202:14:53.4002:14:53.40+00:46:2311:145.3
57GĘDŁEK Przemysław 1187SOLIDARNOŚĆ KBR KWIDZYNOpen Mężczyzn464M 56511:3000:12:5300:52:5002:15:55.5502:15:55.55+00:47:2511:195.3
58KOŃCZALSKI Mateusz 1188SOLIDARNOŚĆ KBR KWIDZYNOpen Mężczyzn465M 56611:3000:12:5000:52:5102:15:56.9002:15:56.90+00:47:2711:195.3
59BŁĘDOWSKI Artur 1114BŁĘDOWSCY TEAMOpen Mężczyzn486M 58811:3000:13:1600:49:4802:17:21.9002:17:21.90+00:48:5211:265.2
60BŁĘDOWSKI Michał 1115BŁĘDOWSCY TEAMOpen Mężczyzn487M 58911:3000:13:1700:49:4702:17:22.2002:17:22.20+00:48:5211:265.2
61ZDUŃSKI Jarosław 1176POGOTOWIE MEDICOVEROpen Masters Mężczyzn97M 59011:3000:27:0401:03:0502:17:30.6002:17:30.60+00:49:0011:275.2
62CAŁKA Krzysztof 1151NAPĘDZANI PROCENTEMOpen Mężczyzn490M 59311:3000:15:2500:56:1002:17:47.3002:17:47.30+00:49:1711:285.2
63JEZIOR Bartosz 1152NAPĘDZANI PROCENTEMOpen Mężczyzn491M 59411:3000:15:3400:56:1502:17:49.9002:17:49.90+00:49:2011:295.2
64ZGLINICKA Marzena 1177POGOTOWIE MEDICOVEROpen Masters Kobiet18K 10311:3002:17:57.4002:17:57.40+00:49:2711:295.2
65BIAŁEK Marcin 1203Open Mężczyzn495M 59811:3000:10:0900:41:3002:18:17.1502:18:17.15+00:49:4711:315.2
66WITKOWICZ Bartłomiej 1146MAJUBAOpen Mężczyzn503M 60911:3000:13:0500:51:5702:19:15.4002:19:15.40+00:50:4511:365.2
67GOLAŃSKI Piotr 1143MAJUBAOpen Mężczyzn504M 61011:3000:13:0100:51:5602:19:15.5002:19:15.50+00:50:4511:365.2
68KOPER Krzysztof 1144MAJUBAOpen Mężczyzn505M 61111:3000:13:0800:51:5502:19:15.7002:19:15.70+00:50:4511:365.2
69KOZIOŁ Konrad 1145MAJUBAOpen Mężczyzn506M 61211:3000:13:1000:51:5602:19:19.9502:19:19.95+00:50:5011:365.2
70JERMAKOWICZ Anna 1182RUNCOHOLICSOpen Kobiet99K 11811:3000:15:5900:58:4902:22:10.8002:22:10.80+00:53:4111:505.1
71ILCZYSZYN Julita 1181RUNCOHOLICSOpen Kobiet100K 11911:3000:16:1400:58:5102:22:14.6002:22:14.60+00:53:4411:515.1
72KOZŁOWSKI Krzysztof 1184RUNCOHOLICSOpen Masters Mężczyzn104M 63411:3000:16:1400:59:0102:22:29.7502:22:29.75+00:54:0011:525.1
73JERMAKOWICZ Bartlomiej 1183RUNCOHOLICSOpen Mężczyzn528M 63911:3000:16:0300:59:0002:23:01.5002:23:01.50+00:54:3111:555
74MYRCHA Natalia 1222Open Kobiet110K 12911:3000:15:0700:56:4202:24:50.3002:24:50.30+00:56:2012:045
75LIPA Anna 1216Open Kobiet111K 13011:3000:15:0600:56:4202:25:09.7002:25:09.70+00:56:3912:055
76WÓJCIK Zbyszek 1107Open Mężczyzn563M 68211:3000:15:1500:59:3502:28:18.8502:28:18.85+00:59:4912:214.9
77BOGAJ Krzysztof 1193TWARDY SKŁADOpen Mężczyzn564M 68311:3000:15:2000:59:3302:28:19.4502:28:19.45+00:59:4912:214.9
78KALINOWSKI Tomasz 1194TWARDY SKŁADOpen Mężczyzn565M 68411:3000:15:1200:59:3502:28:19.6502:28:19.65+00:59:4912:214.9
79GARDYSZEWSKI Bartłomiej 1210Open Mężczyzn567M 68611:3000:14:0000:54:1802:28:31.7002:28:31.70+01:00:0112:224.8
80DZIERŻANOWSKA Martyna 1127HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Kobiet125K 14711:3000:15:0700:57:3302:29:39.1502:29:39.15+01:01:0912:284.8
81BORYSEWICZ Wiktor 1126HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn577M 70011:3000:15:0700:57:3302:29:39.2502:29:39.25+01:01:0912:284.8
82BUKOJEMSKI Marcin 1236Open Masters Mężczyzn121M 71811:3000:12:3900:49:3902:31:41.2002:31:41.20+01:03:1112:384.7
83KRZYŻAK Tomasz 1212Open Mężczyzn593M 72211:3000:14:0300:51:2302:32:05.4002:32:05.40+01:03:3512:404.7
84BIAŁEK Mateusz 1204Open Mężczyzn616M 75111:3000:14:3600:59:1802:37:34.8502:37:34.85+01:09:0513:074.6
85SZARF Tomasz 1229Open Mężczyzn617M 75211:3000:14:3000:59:1902:37:34.8502:37:34.85+01:09:0513:074.6
86LASKOWSKI Paweł 1214Open Masters Mężczyzn129M 75311:3000:14:5000:59:2702:37:35.0502:37:35.05+01:09:0513:074.6
87PAWŁOWSKI Krzysztof 1227Open Mężczyzn618M 75411:3000:13:2800:58:2602:37:39.0502:37:39.05+01:09:0913:084.6
88KONIECZYŃSKA Agnieszka 1156ORGANIC TEAMOpen Masters Kobiet24K 16911:3000:17:5901:05:0502:40:19.3502:40:19.35+01:11:4913:214.5
89KLIMACKI Łukasz 1155ORGANIC TEAMOpen Mężczyzn631M 76711:3000:17:1101:04:5702:40:19.9002:40:19.90+01:11:5013:214.5
90FRYSIAK Małgorzata 1153ORGANIC TEAMOpen Kobiet145K 17011:3000:18:0301:05:0702:40:19.9002:40:19.90+01:11:5013:214.5
91SMIGIELSKA Arleta 1165ORGANIC TEAMOpen Masters Kobiet25K 17111:3000:18:0401:05:0802:40:19.9002:40:19.90+01:11:5013:214.5
92NOWAK Piotr 1161ORGANIC TEAMOpen Masters Mężczyzn130M 76811:3000:17:5601:05:0402:40:20.1002:40:20.10+01:11:5013:214.5
93OCHOWIAK Paweł 1163ORGANIC TEAMOpen Mężczyzn632M 76911:3000:18:0701:04:5502:40:20.2002:40:20.20+01:11:5013:214.5
94NARAJEWSKI Grzegorz 1160ORGANIC TEAMOpen Masters Mężczyzn131M 77011:3000:17:5601:04:5602:40:20.2002:40:20.20+01:11:5013:214.5
95OCHOWIAK Klaudia 1162ORGANIC TEAMOpen Kobiet146K 17211:3000:17:2201:04:5502:40:20.3502:40:20.35+01:11:5013:214.5
96HAŁASZYN Joanna 1154ORGANIC TEAMOpen Kobiet147K 17311:3000:18:0601:05:0202:40:20.4002:40:20.40+01:11:5013:214.5
97MUSIOŁOWSKA Jagoda 1159ORGANIC TEAMOpen Kobiet148K 17411:3000:17:5401:05:0702:40:20.4002:40:20.40+01:11:5013:214.5
98LISIAK Karina 1157ORGANIC TEAMOpen Kobiet149K 17511:3000:18:0601:04:5602:40:20.5002:40:20.50+01:11:5013:214.5
99MAŃKOWSKI Michał 1158ORGANIC TEAMOpen Mężczyzn633M 77111:3000:17:2301:05:0202:40:20.5502:40:20.55+01:11:5013:214.5
100SIENKIEWICZ Dariusz 1164ORGANIC TEAMOpen Mężczyzn634M 77211:3000:18:0801:05:0602:40:21.7002:40:21.70+01:11:5113:214.5
Znaleziono 100 wynik(ów)