RUNMAGEDDON FINAL LIGI

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2018-11-18
Miejsce:
Siedlce
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
1196
Wystartowało:
1088
Nie ukończyło:
26
Ukończyło:
1062
Na trasie:
18

Klasyfikacja: 12:45

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 1.5km | 5km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeria1.5km5kmCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PAWŁOWSKI Kamil 4009Open Mężczyzn1M 112:4500:08:3000:28:5801:08:41.5501:08:41.55 5:4310.5
2SASAK Michał 4056Open Mężczyzn2M 212:4500:08:3400:29:2501:10:56.8001:10:56.80+00:02:155:5410.2
3WCISŁO Wojciech 4006Open Mężczyzn3M 312:4500:08:5900:31:1201:11:26.6001:11:26.60+00:02:455:5710.1
4PŁONKA Konrad 4005Open Mężczyzn4M 412:4500:10:4900:33:5301:12:43.1501:12:43.15+00:04:016:039.9
5KOSTROWSKI Łukasz 4021Open Mężczyzn7M 712:4500:09:2200:33:2801:19:47.8001:19:47.80+00:11:066:389
6MISIAK Piotr 4025Open Mężczyzn11M 1412:4500:09:1700:32:5801:21:38.3001:21:38.30+00:12:566:488.8
7PRZYBYŁO Bartosz 4002Open Mężczyzn13M 1612:4500:11:0700:39:2901:23:10.2001:23:10.20+00:14:286:558.7
8BĘBEN Jan 4004Open Masters Mężczyzn2M 1712:4500:11:0800:39:2901:23:10.8501:23:10.85+00:14:296:558.7
9WRONA Mateusz 4003Open Mężczyzn14M 1812:4500:11:0600:39:3001:23:11.0001:23:11.00+00:14:296:558.7
10KORZEŃ Dajana 4020Open Kobiet1K 112:4500:11:3900:39:0801:24:57.0501:24:57.05+00:16:157:048.5
11MOKWA Sebastian 4038Open Mężczyzn21M 2712:4500:08:5800:31:0901:26:46.1501:26:46.15+00:18:047:138.3
12ŻUKOWSKA Natalia 4008Open Kobiet2K 212:4500:11:3100:39:4501:33:29.5001:33:29.50+00:24:477:477.7
13OŹLAŃSKI Daniel 4026Open Mężczyzn75M 9212:4500:10:3700:40:4801:40:17.8501:40:17.85+00:31:368:217.2
14WRÓBEL Konrad 4033Open Mężczyzn81M 9812:4500:10:4600:41:3801:41:12.8001:41:12.80+00:32:318:267.1
15JENDRUSZCZAK Dawid 4019Open Mężczyzn82M 10012:4500:11:3900:40:5101:41:22.1001:41:22.10+00:32:408:267.1
16ZAJĄC Michał 4039Open Mężczyzn83M 10112:4500:11:4000:40:5101:41:22.2001:41:22.20+00:32:408:267.1
17CZAJKOWSKI Marek 4012Open Mężczyzn84M 10212:4500:10:4700:41:3801:41:32.4001:41:32.40+00:32:508:277.1
18ŻACZEK Dominik 4034Open Mężczyzn85M 10312:4500:10:4700:41:3701:41:39.7001:41:39.70+00:32:588:287.1
19RADZIEJEWSKI Paweł 4028Open Mężczyzn86M 10412:4500:10:4800:41:3701:41:43.6501:41:43.65+00:33:028:287.1
20WÓJTOWICZ Anna 4032Open Masters Kobiet3K 1512:4500:12:0600:45:4701:51:21.1001:51:21.10+00:42:399:166.5
21FYDRYCH Łukasz 4014Open Mężczyzn206M 24912:4500:12:0800:45:4701:53:45.4501:53:45.45+00:45:039:286.3
22TOPCZEWSKI Dawid 4030Open Mężczyzn220M 26512:4500:12:0901:54:30.0001:54:30.00+00:45:489:326.3
23HASIAK Adam 4064Open Mężczyzn227M 27212:4500:13:1800:51:4901:55:05.1001:55:05.10+00:46:239:356.3
24ANTCZAK Robert 4065Open Masters Mężczyzn47M 28912:4500:13:2200:51:4901:56:56.9001:56:56.90+00:48:159:446.2
25GREK Magdalena 4063Open Kobiet34K 4512:4500:13:5600:54:4302:01:16.4002:01:16.40+00:52:3410:065.9
26GRABSKA Agata 4066Open Kobiet182K 21212:45   
Znaleziono 26 wynik(ów)