RUNMAGEDDON FINAL LIGI

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2018-11-18
Miejsce:
Siedlce
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
1196
Wystartowało:
1088
Nie ukończyło:
26
Ukończyło:
1062
Na trasie:
18
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.5km | 5km | Meta

MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1TABATA RADEK TEAMRyszard Bagiński

Karol Burczyński

Andrzej Greń

Tomasz Łuczyński

Grzegorz Kraś
01:34:37.850

01:35:29.650

01:42:02.550

01:42:02.700

01:50:52.650
08:25:02.000
2AuuuuuMonika Latocha

Łukasz Nicieja

Krzysztof Nicieja

Ryszard Jamróz

Adrian Mucha
01:42:08.150

01:42:10.000

01:42:10.100

01:42:10.350

01:42:14.950
08:30:52.000
3SOCIOS SILESIAZbigniew Walkiewicz

Łukasz Dzikowski

Dariusz Kołodziejczyk

Patryk Sładek

Marcin Lebioda
01:20:58.200

01:20:58.900

01:53:31.100

01:54:32.800

02:06:08.950
08:36:07.000
4Positive Freaks TeamFabian Stanisławski

Józef Kowalski

Piotr Kowalczyk

Karol Witek

Andrzej Łobocki
01:35:51.400

01:35:55.750

01:45:00.650

01:46:34.450

01:55:25.700
08:38:45.000
5xRunnersDawid Winkler

Mateusz Czachurski

Marcin Knop

Marek Czapran

Remigiusz Bednarek
01:42:28.600

01:43:17.450

01:43:17.950

01:46:07.100

01:57:10.600
08:52:19.000
6OUTDOOR TRAININGTomasz Polkowski

Andrzej Awenciuk

Dariusz Witkowski

Krzysztof Chmielewski

Adam Lewko
01:39:04.750

01:39:04.900

01:50:42.800

01:50:57.500

01:54:10.050
08:53:57.000
7Dzikie Turbo PtysieTomasz Boruc

Arkadiusz Kołodziej

Maciej Orych

Grzegorz Knyt

Marcin Lewandowski
01:40:59.350

01:45:45.850

01:45:45.850

01:47:00.100

01:55:39.200
08:55:08.000
8POWER TRAININGTomasz Grzesiak

Marcin Kulmiński

Rafał Mergner

Justin Denham

Łukasz mergner
01:33:33.050

01:51:05.500

01:51:12.500

01:52:00.300

02:01:19.300
09:09:09.000
9Hardcorowe WychylylybymyKrzysztof Majchrzak

Cezary Rak

Michał Sewerynowicz

Tomasz Kilimnik

Michał Rzońca
01:44:12.800

01:51:03.050

01:51:03.350

01:51:05.000

01:59:20.600
09:16:43.000
10Crossfit ŁukówBartosz Grabowski

Łukasz Łukasik

Yaroslava Krasnitskaya

Konrad Kowalski

Andrzej Ochnio
01:56:58.500

01:57:00.400

01:57:10.100

01:57:47.250

01:57:47.500
09:46:42.000
11Piękni i BestieKarol Sobociński

Arkadiusz Markiewicz

KAJETAN KWIATKOWSKI

Zbigniew Sierecki

Tomasz Laskowski
01:46:11.700

01:46:52.450

01:48:22.700

02:13:32.500

02:15:20.600
09:50:17.000
12OsiemMarcin Sadowski

Krystian Sidor

Rafał Ziętek

Marcin Maziarz

Przemysław Ślęzak
01:46:43.150

01:52:55.650

01:52:55.650

01:52:55.800

02:28:30.200
09:53:58.000
13DZIADY OCRMagdalena Sokół

Radoslaw Jablonka

Mariusz Krasowski

Grzegorz Janiszewski

Łukasz Lorenc
01:43:51.000

01:58:53.600

02:01:15.300

02:06:08.650

02:08:41.000
09:58:48.000
14Husaria Race TeamKarolina Moskwa

MIchał Sosnowski

Tomasz Duchnowski

Ireneusz Karp

Mariusz Deptuła
01:53:16.150

01:54:30.750

01:58:26.000

02:47:31.800

01:27:30.750
10:01:13.000
15ZAMOCOMOCNI 100Przemyslaw Malina

Mariusz Gościński

Roman Czerwiński

Waleria Baszyńska

Łukasz Langiewicz
01:44:41.850

01:44:56.100

02:12:55.000

02:12:56.350

02:13:01.550
10:08:29.000
16WKZ teamKamil Gmiński

Mirosław Kądzielski

Szymon Abramczyk

Izabela Kwaśnik

Ewelina Krakowiak
01:34:02.250

01:46:44.400

02:19:47.400

02:19:47.650

02:19:47.650
10:20:07.000
17Bestie OCR LegionowoANNA ZALEWSKA

Marcin Szczepański

Katarzyna Wojtal

Robert Mucha

Janusz Górzyński
01:45:27.200

02:13:13.900

02:13:14.400

02:13:20.400

02:15:14.900
10:40:28.000
18Carbon OCR Racing Teamtomasz skwarek

Bartłomiej Stradza

Zbyszek Zych

Grzegorz Stefan

Michał Majowski
01:49:05.400

02:00:25.400

02:02:00.050

02:18:26.600

02:31:34.900
10:41:30.000
19Run Bitches RunTomek Rosa

Rafał Wieczorek

Magdalena Zielińska

Aleksandra Popławska

Zuzanna Rosa
02:09:25.850

02:09:25.900

02:09:26.000

02:09:26.150

02:09:26.200
10:47:08.000
20Brud EkipaTomek Pietrzak

Dariusz Baranowski

Sylwia Kalińska

Aneta Antolik

Daniel Krauze
01:32:50.050

01:43:33.150

01:43:33.150

02:53:38.550

02:53:38.900
10:47:12.000
21runcoholicsŁukasz Kuchta

Krzysztof Koclega

Anna Jermakowicz

Julita Ilczyszyn

krzysztof kozłowski
01:50:58.400

01:51:55.000

02:22:10.800

02:22:14.600

02:22:29.750
10:49:46.000
22Sportera OCRAleksandra Dec

Łukasz Dopierała

bartek wiśniewski

Krzysztof Szymański

Katarzyna Pluta
01:59:17.000

01:59:17.450

01:59:18.300

02:28:58.250

02:28:59.450
10:55:49.000
23PERI RACING TEAMPatryk Piętka

Łukasz Majkowski

Arnold Ludziejewski

Paweł Pełechaty

Jacek Frąckowiak
02:12:02.750

02:12:03.300

02:12:05.400

02:12:11.300

02:12:12.700
11:00:33.000
24BIEGOWE NYGUSYPaweł Gilarski

Justyna Zasadowska

rajmund lisiecki

Marta Gilarska

Paulina Razum
02:07:34.200

02:07:50.250

02:08:10.300

02:19:18.900

02:19:19.150
11:02:11.000
25Maze in the mazEGrzegorz Osik

Anna Werno

Maciej Rogucki

Iwona Koseska

Artur Milczarczyk
02:11:28.150

02:13:13.050

02:13:34.750

02:13:35.050

02:14:18.500
11:06:08.000
26Monkeys' TeamPrzemysław Ziółkowski

Patryk Karamon

Mateusz Furmańczuk

Aleksandra Szumna

Katarzyna Szewczyk
02:08:22.850

02:15:30.700

02:15:32.150

02:15:34.250

02:15:34.400
11:10:32.000
27Dirty SparrowsKarolina Fijak

Nadia Binkowska

Remigiusz Fijak

Dariusz Nikiel

Malwina Kozłowska
01:59:28.550

02:01:00.550

02:06:39.400

02:23:36.800

02:41:09.200
11:11:52.000
28Wataha Grupa TreningowaMichał Lipiński

Paweł Kul

Urszula Zywer

Norbert Zimoń

Maciek Frydrych
02:08:52.350

02:09:32.350

02:22:22.700

02:42:28.450

02:54:53.650
12:18:07.000
29Organic TeamAgnieszka Konieczyńska

Łukasz Klimacki

Małgorzata Frysiak

Arleta Smigielska

piotr nowak
02:40:19.350

02:40:19.900

02:40:19.900

02:40:19.900

02:40:20.100
13:21:36.000
30PACZKOŚWIRYSylwia Kucharska

Łukasz Sarnecki

Marcin Mielcarz

Ligia Sobczyk

Sylwia Kucharska
02:23:59.400

03:03:45.100

03:03:45.550

03:03:46.000

03:03:46.950
14:39:01.000
Znaleziono 30 wynik(ów)