Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-11-18 |
Miejsce : | Siedlce |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 1196 |
Wystartowało : | 1088 |
Nie ukończyło : | 26 |
Ukończyło : | 1062 |
Na trasie : | 18 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Żołnierze Kobiety | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Żołnierze Mężczyzni | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 09:15
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | TABATA RADEK TEAM | Ryszard Bagiński Karol Burczyński Andrzej Greń Tomasz Łuczyński Grzegorz Kraś | 01:34:37.85 01:35:29.65 01:42:02.55 01:42:02.70 01:50:52.65 | 08:25:02.000 |
2 | AUUUUU | Monika Latocha Łukasz Nicieja Krzysztof Nicieja Ryszard Jamróz Adrian Mucha | 01:42:08.15 01:42:10.00 01:42:10.10 01:42:10.35 01:42:14.95 | 08:30:52.000 |
3 | SOCIOS SILESIA | Zbigniew Walkiewicz Łukasz Dzikowski Dariusz Kołodziejczyk Patryk Sładek Marcin Lebioda | 01:20:58.20 01:20:58.90 01:53:31.10 01:54:32.80 02:06:08.95 | 08:36:07.000 |
4 | POSITIVE FREAKS TEAM | Fabian Stanisławski Józef Kowalski Piotr Kowalczyk Karol Witek Andrzej Łobocki | 01:35:51.40 01:35:55.75 01:45:00.65 01:46:34.45 01:55:25.70 | 08:38:45.000 |
5 | XRUNNERS | Dawid Winkler Mateusz Czachurski Marcin Knop Marek Czapran Remigiusz Bednarek | 01:42:28.60 01:43:17.45 01:43:17.95 01:46:07.10 01:57:10.60 | 08:52:19.000 |
6 | OUTDOOR TRAINING | Tomasz Polkowski Andrzej Awenciuk Dariusz Witkowski Krzysztof Chmielewski Adam Lewko | 01:39:04.75 01:39:04.90 01:50:42.80 01:50:57.50 01:54:10.05 | 08:53:57.000 |
7 | DZIKIE TURBO PTYSIE | Tomasz Boruc Arkadiusz Kołodziej Maciej Orych Grzegorz Knyt Marcin Lewandowski | 01:40:59.35 01:45:45.85 01:45:45.85 01:47:00.10 01:55:39.20 | 08:55:08.000 |
8 | POWER TRAINING | Tomasz Grzesiak Marcin Kulmiński Rafał Mergner Justin Denham Łukasz mergner | 01:33:33.05 01:51:05.50 01:51:12.50 01:52:00.30 02:01:19.30 | 09:09:09.000 |
9 | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | Krzysztof Majchrzak Cezary Rak Michał Sewerynowicz Tomasz Kilimnik Michał Rzońca | 01:44:12.80 01:51:03.05 01:51:03.35 01:51:05.00 01:59:20.60 | 09:16:43.000 |
10 | CROSSFIT ŁUKÓW | Bartosz Grabowski Łukasz Łukasik Yaroslava Krasnitskaya Konrad Kowalski Andrzej Ochnio | 01:56:58.50 01:57:00.40 01:57:10.10 01:57:47.25 01:57:47.50 | 09:46:42.000 |
11 | PIĘKNI I BESTIE | Karol Sobociński Arkadiusz Markiewicz KAJETAN KWIATKOWSKI Zbigniew Sierecki Tomasz Laskowski | 01:46:11.70 01:46:52.45 01:48:22.70 02:13:32.50 02:15:20.60 | 09:50:17.000 |
12 | OSIEM | Marcin Sadowski Krystian Sidor Rafał Ziętek Marcin Maziarz Przemysław Ślęzak | 01:46:43.15 01:52:55.65 01:52:55.65 01:52:55.80 02:28:30.20 | 09:53:58.000 |
13 | DZIADY OCR | Magdalena Sokół Radoslaw Jablonka Mariusz Krasowski Grzegorz Janiszewski Łukasz Lorenc | 01:43:51.00 01:58:53.60 02:01:15.30 02:06:08.65 02:08:41.00 | 09:58:48.000 |
14 | HUSARIA RACE TEAM | Karolina Moskwa MIchał Sosnowski Tomasz Duchnowski Ireneusz Karp Mariusz Deptuła | 01:53:16.15 01:54:30.75 01:58:26.00 02:47:31.80 01:27:30.75 | 10:01:13.000 |
15 | ZAMOCOMOCNI 100 | Przemyslaw Malina Mariusz Gościński Roman Czerwiński Waleria Baszyńska Łukasz Langiewicz | 01:44:41.85 01:44:56.10 02:12:55.00 02:12:56.35 02:13:01.55 | 10:08:29.000 |
16 | WKZ TEAM | Kamil Gmiński Mirosław Kądzielski Szymon Abramczyk Izabela Kwaśnik Ewelina Krakowiak | 01:34:02.25 01:46:44.40 02:19:47.40 02:19:47.65 02:19:47.65 | 10:20:07.000 |
17 | BESTIE OCR LEGIONOWO | ANNA ZALEWSKA Marcin Szczepański Katarzyna Wojtal Robert Mucha Janusz Górzyński | 01:45:27.20 02:13:13.90 02:13:14.40 02:13:20.40 02:15:14.90 | 10:40:28.000 |
18 | CARBON OCR RACING TEAM | tomasz skwarek Bartłomiej Stradza Zbyszek Zych Grzegorz Stefan Michał Majowski | 01:49:05.40 02:00:25.40 02:02:00.05 02:18:26.60 02:31:34.90 | 10:41:30.000 |
19 | RUN BITCHES RUN | Tomek Rosa Rafał Wieczorek Magdalena Zielińska Aleksandra Popławska Zuzanna Rosa | 02:09:25.85 02:09:25.90 02:09:26.00 02:09:26.15 02:09:26.20 | 10:47:08.000 |
20 | BRUD EKIPA | Tomek Pietrzak Dariusz Baranowski Sylwia Kalińska Aneta Antolik Daniel Krauze | 01:32:50.05 01:43:33.15 01:43:33.15 02:53:38.55 02:53:38.90 | 10:47:12.000 |
21 | RUNCOHOLICS | Łukasz Kuchta Krzysztof Koclega Anna Jermakowicz Julita Ilczyszyn krzysztof kozłowski | 01:50:58.40 01:51:55.00 02:22:10.80 02:22:14.60 02:22:29.75 | 10:49:46.000 |
22 | SPORTERA OCR | Aleksandra Dec Łukasz Dopierała bartek wiśniewski Krzysztof Szymański Katarzyna Pluta | 01:59:17.00 01:59:17.45 01:59:18.30 02:28:58.25 02:28:59.45 | 10:55:49.000 |
23 | PERI RACING TEAM | Patryk Piętka Łukasz Majkowski Arnold Ludziejewski Paweł Pełechaty Jacek Frąckowiak | 02:12:02.75 02:12:03.30 02:12:05.40 02:12:11.30 02:12:12.70 | 11:00:33.000 |
24 | BIEGOWE NYGUSY | Paweł Gilarski Justyna Zasadowska rajmund lisiecki Marta Gilarska Paulina Razum | 02:07:34.20 02:07:50.25 02:08:10.30 02:19:18.90 02:19:19.15 | 11:02:11.000 |
25 | WATAHA GRUPA TRENINGOWA | Rafał Kołbuc Michał Lipiński Paweł Kul Urszula Zywer Norbert Zimoń | 01:42:30.05 02:08:52.35 02:09:32.35 02:22:22.70 02:42:28.45 | 11:05:44.000 |
26 | MAZE IN THE MAZE | Grzegorz Osik Anna Werno Maciej Rogucki Iwona Koseska Artur Milczarczyk | 02:11:28.15 02:13:13.05 02:13:34.75 02:13:35.05 02:14:18.50 | 11:06:08.000 |
27 | MONKEYS' TEAM | Przemysław Ziółkowski Patryk Karamon Mateusz Furmańczuk Aleksandra Szumna Katarzyna Szewczyk | 02:08:22.85 02:15:30.70 02:15:32.15 02:15:34.25 02:15:34.40 | 11:10:32.000 |
28 | DIRTY SPARROWS | Karolina Fijak Nadia Binkowska Remigiusz Fijak Dariusz Nikiel Malwina Kozłowska | 01:59:28.55 02:01:00.55 02:06:39.40 02:23:36.80 02:41:09.20 | 11:11:52.000 |
29 | ORGANIC TEAM | Agnieszka Konieczyńska Łukasz Klimacki Małgorzata Frysiak Arleta Smigielska piotr nowak | 02:40:19.35 02:40:19.90 02:40:19.90 02:40:19.90 02:40:20.10 | 13:21:36.000 |
30 | PACZKOŚWIRY | Sylwia Kucharska Łukasz Sarnecki Marcin Mielcarz Ligia Sobczyk Sylwia Kucharska | 02:23:59.40 03:03:45.10 03:03:45.55 03:03:46.00 03:03:46.95 | 14:39:01.000 |
Znaleziono 30 wynik(ów)