Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-10-20 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 1450 |
Wystartowało : | 1403 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 1393 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 09:15
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | HUSARIA RACE TEAM | Fabian Berync Rafał Rzepka Igor Duszynski Marcin Szaniawski Marcin Górka | 01:18:00.55 01:36:52.80 01:38:45.30 01:39:12.85 01:44:22.15 | 07:57:11.000 |
2 | SOCIOS SILESIA | Konrad Kurasiński Dariusz Kołodziejczyk Michał Gizak Marcin Lebioda Mateusz Deryło | 01:29:15.20 01:32:41.35 01:43:59.55 01:55:02.90 01:59:13.80 | 08:40:10.000 |
3 | RADAWAY TEAM | Michał Jajuga Stanisław Makowski Patryk Dziurla-Nowak Krzysztof Nowakowski Mateusz Gromadziński | 01:41:30.30 01:41:33.00 01:42:00.50 01:42:01.50 02:05:43.90 | 08:52:47.000 |
4 | RMF4RT GLADIATORS | Krzysztof Wejknis Szymon Szczech Jarosław Krajniak Kamil Carewicz Grzegorz Konicki | 01:40:36.35 01:41:30.90 01:53:59.15 01:54:51.00 02:00:08.95 | 09:11:04.000 |
5 | WATAHA | Paweł Polański Marcin Prządka Michał Rzońca Krystian Bayger Adrianna Szabat | 01:22:39.45 01:36:03.60 01:59:58.95 02:09:13.00 02:21:45.20 | 09:29:38.000 |
6 | TOYOTA RUNMATOR | Robert Mikołajek Kacper Telążka Maciej Włodarczyk Marcin Jasiński Grzegorz Biela | 01:58:04.70 01:58:07.15 01:58:15.00 01:58:15.40 01:58:40.65 | 09:51:21.000 |
7 | POWER TRAINING | Rafał Mergner Marcin Kulmiński Paweł Świętek Emil Plak Marcel Mierzicki | 01:53:18.65 01:53:30.65 01:56:56.00 02:02:04.90 02:06:57.30 | 09:52:45.000 |
8 | RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY | Artur Brożek Marcin Osiński Amanda Turek Paweł Kozicki Piotr Rybak | 01:54:18.60 02:01:34.95 02:06:07.30 02:10:16.50 02:20:10.55 | 10:32:25.000 |
9 | OCR TEAM BYDLAKI | Mateusz Korzeniowski Jakub Dudek Grzegorz Kudła Rafał Heród Michał Żurek | 01:56:39.55 01:57:44.70 01:59:59.65 02:20:16.35 02:21:00.70 | 10:35:38.000 |
10 | KRATOS TRZEBNICA | Grzegorz Grzybowski Lucjan Kaczmarczyk Michał Walkiewicz Ewa Kowalewska PIOTR BŁONIARZ | 01:43:29.55 01:56:25.00 02:18:38.95 02:18:39.95 02:18:43.05 | 10:35:54.000 |
11 | SPARTANSKIE SWIRY | Adam Jarosz Adam Leziak Krystyna Sitko Marta Wojtal Dagmara Sersisko | 01:56:18.40 02:08:11.00 02:20:29.60 02:21:25.10 02:25:49.70 | 11:12:12.000 |
12 | WF KOSTRZYN | Karol Klawczyński Kornelia Karczmar Karolina Namysłowska Agnieszka Cieśla Monika Wawrzyniak | 02:01:39.20 02:02:36.70 02:29:53.00 02:29:53.70 02:29:54.75 | 11:33:55.000 |
13 | PERI SPARTAN TEAM | Patryk Piętka Bartosz Szymaniak Arnold Ludziejewski Łukasz Majkowski Marcin Kaszub | 02:00:50.40 02:23:24.75 02:23:25.40 02:23:26.60 02:23:26.60 | 11:34:31.000 |
14 | BIEGOWE NYGUSY | rajmund lisiecki Renata Karaś Justyna Zasadowska Bartosz Zasadowski Paweł Gilarski | 02:09:03.80 02:16:28.70 02:24:25.10 02:28:31.20 02:29:59.50 | 11:48:26.000 |
15 | ŁOWCY PIEROŻKÓW | Adrian Jurecki Krzysztof Gorzeń Jakub Moskwa Damian Majewski Łukasz Krzak | 02:07:12.65 02:26:01.30 02:27:03.60 02:27:39.00 02:59:02.60 | 12:26:57.000 |
16 | KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAM | Krystian Szywalski Dawid Skórka Rafał Krutof Katarzyna Medwid Daniel Medwid | 02:14:35.30 02:33:55.35 02:35:20.75 02:35:21.15 02:35:21.90 | 12:34:32.000 |
17 | CARBON OCR RACING TEAM | Szymon Jaskólski Marcin Klanowski Szymon Pinocy Zbyszek Zych Klaudia Wysocka | 02:08:12.55 02:25:29.60 02:27:40.60 02:42:23.05 02:54:26.65 | 12:38:10.000 |
18 | ROSSMANN | Kamil Kaniowski Magdalena Albigowska Rafał Krawczyk Krystian Kamecki Paweł Niemczyk | 02:53:48.30 03:13:29.40 02:01:37.25 02:14:48.95 02:18:24.00 | 12:42:06.000 |
19 | PRIME FITNESS RUNMAGEDDON TEAM | Monika Dubiel Tomasz Kniaź Rafał Aleksandrowicz Janina Kalińska Katarzyna Martynów | 01:48:43.70 01:49:25.10 02:57:16.25 03:05:26.10 03:05:26.90 | 12:46:16.000 |
20 | MOMO TEAM | Robert Śmiałek Patryk Radwański Dagmara Markiewicz Agata Kuczera Sandra Chętkiewicz | 01:52:40.60 02:42:23.70 02:49:55.65 02:51:47.25 02:52:35.05 | 13:09:20.000 |
21 | SPORTERA OCR | Emil Kwaśniak Justyna Zaręba Zuzanna Pawlikowska Błażej Ślęczkowski Justyna Spychalska | 02:12:40.65 02:42:13.00 02:45:14.40 02:45:14.60 02:45:14.65 | 13:10:35.000 |
22 | ELECTROLUX ŚWIDNICA | Bartosz Dyko Dawid Hydzik Andrzej Widuto Tomasz Mirowicz Adam Mielczarek | 02:17:57.90 02:24:36.45 02:45:52.65 02:48:05.25 02:56:25.85 | 13:12:55.000 |
23 | DIRTY SPARROWS | Nadia Binkowska Krzysztof Choma Norbert Werle Bartosz Uldynowicz Aleksandra Szkudlarz | 02:13:31.05 02:15:28.60 02:36:41.60 03:15:14.40 03:23:00.80 | 13:43:54.000 |
24 | NIE W SZCZEPIONKĘ TEAM | Bartłomiej Borkowski Grzegorz Osik Dawid Kozlowski Maciej Kamiński Joanna Lewandowska | 02:09:28.45 02:12:00.85 02:46:15.45 03:17:07.90 03:26:12.65 | 13:51:02.000 |
25 | X-TEAM TARNÓW | Ewelina Gawron Anna Obal Karolina Gawlik Dawid Seniuk Miłosz Gąsiorowski | 02:31:25.05 02:31:33.10 02:58:37.35 03:00:46.85 03:01:08.50 | 14:03:29.000 |
26 | AMFEPAMINA | Paweł Janik Daniel Majkut Dawid Sokół Waldemar Zubik Marta Mikos | 02:51:07.15 02:53:06.30 02:53:06.80 02:53:07.00 02:53:07.60 | 14:23:33.000 |
27 | ABB RUN 1.0 | Paweł Pomorski Artur Chwiałkowski Jakub Dajczer BOGUSŁAW WALKIEWICZ Martyna Jóźwik | 02:55:08.20 02:55:08.30 02:55:08.30 02:55:08.45 02:55:08.45 | 14:35:40.000 |
28 | FIT & MORE RYBNIK | Lech Skupień Agnieszka Moksik Mariusz Pyszny Natalia Motylewska Jan Moksik | 02:58:08.60 02:58:45.20 03:01:00.45 03:02:21.25 03:02:33.85 | 15:02:47.000 |
29 | BEERS FORCE ONE | Daniel Kunce Łukasz Ługowski Piotr Ćwiertnia Sylwia Rataj Łukasz Szczypkowski | 02:59:02.60 03:01:22.30 03:01:24.60 03:01:24.75 03:01:26.90 | 15:04:38.000 |
30 | SIUSIAKI | Agnieszka Piotrowska Martyna Białoszewska Małgorzata Wzorek Karolina Maciąg Hanna Różycka | 03:05:06.75 03:05:06.75 03:05:08.45 03:05:09.90 03:15:10.50 | 15:35:39.000 |
31 | UNITED RUNNERS | Piotr Ruducha Zuzanna Rybka Krzysztof Woźniak Joanna Szychułda Klaudia Grec | 02:17:43.85 02:55:15.05 03:08:59.70 03:15:31.90 04:14:11.45 | 15:51:39.000 |
32 | KOJOTY | Tomasz Gałan Magdalena Zając Daniel Michalak Grzegorz Mateja Paweł Zając | 03:12:50.45 03:12:51.25 03:12:51.60 03:12:51.70 03:12:51.85 | 16:04:14.000 |
33 | PITKA MATKA | Pawel Litwin Iwona Polak Paweł Kramek Marek Litwin Marta Litwin | 03:13:22.00 03:13:25.90 03:13:26.80 03:13:26.85 03:13:27.20 | 16:07:06.000 |
34 | SAMEKONIE- TEAM OLA | Przemysław Król Julia Novikova Lucyna Woźnicka Aleksandra Jędrosz Grzegorz Tratkowski | 03:04:05.75 03:13:41.60 03:21:05.20 03:22:09.55 03:22:10.20 | 16:23:10.000 |
35 | AVENGERSIPRO | Adrian Cieślak Dorota Niźnikiewicz Magdalena Ostrowska Aleksandra Baryczka Artur Kaleta | 03:53:44.90 03:53:45.05 03:53:45.20 03:53:45.30 03:53:45.65 | 19:28:44.000 |
Znaleziono 35 wynik(ów)