RUNMAGEDDON FINAL LIGI

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-11-18
Miejsce/ Place:
Siedlce
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
1196
Wystartowało/ Started:
1088
Nie ukończyło/ Not finished:
26
Ukończyło/ Finished:
1062
Na trasie/ On track:
18

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 1,5 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 1.5km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.5km | 5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategorySeria1.5km
   
1KRÓL Piotr 50SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn09:0000:07:28
2MADEJSKI Krzysztof 63XRUNNERSOpen Mężczyzn09:0000:07:30
3OŚLIZŁO Tomasz 64XRUNNERSElite Mężczyzn09:0000:07:30
HAJNOS Dawid 15GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn09:0000:07:33 DNF
5PRUSAK Piotr 18GORĄCY POTOK TEAMOpen Mężczyzn09:0000:07:41
6KRAWCZYK Tomasz 27HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:07:43
7BĄK Daniel 37KALIN TEAMElite Mężczyzn09:0000:07:44
8SELIANIN Dmytro 54SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn09:0000:07:45
9DOMAŃSKI Krystian 83Elite Mężczyzn09:0000:07:47
10SALAMON Mateusz 44POWER TRAININGElite Mężczyzn09:0000:07:48
11JANUSZEWSKI Bartosz 38KONIUCHY OCROpen Mężczyzn09:0000:07:49
12LISOWSKI Adam 51SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:0000:07:49
KASZA Rafał 25HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn09:0000:07:49 DNF
14POGORZELSKI Rafał 88EŁK FORCE ONEElite Mężczyzn09:0000:07:50
15SZCZEPANIAK Marcin 89XRUNNERSElite Mężczyzn09:0000:07:50
16WOJTYSZYN Wojciech 67XRUNNERSOpen Mężczyzn09:0000:07:51
17KOZŁOWSKI Artur 26HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:07:53
18SOBIERAJSKI Wojciech 71Elite Mężczyzn09:0000:07:55
19KOWALCZYK Dawid 70Elite Mężczyzn09:0000:07:56
ARSENTSYEU Andrei 60XRUNNERSElite Mężczyzn09:0000:07:56 DNF
21KRZYSTYNIAK Robert 16GORĄCY POTOK TEAMOpen Masters Mężczyzn09:0000:07:57
22LORENC Łukasz 11DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:07:58
23KAŁUŻNY Adam 48SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn09:0000:07:58
24ŚWIĘTEK Bartosz 19GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn09:0000:08:00
25JASTRZĘBSKI Piotr 47SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn09:0000:08:01
26KATOLIKAU Raman 62XRUNNERSOpen Mężczyzn09:0000:08:03
27KRAWIECKI Mateusz 28HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:08:06
28BRZOZOWSKI Filip 21HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:08:07
SAŁATA Marcin 39KONIUCHY OCRElite Mężczyzn09:0000:08:09 DNF
30DECIUK Teofil 1HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn09:0000:08:10
31GAGON Denis 5DENISTEAMOpen Mężczyzn09:0000:08:12
LEWICKI Marcin 13ENAX TEAMElite Mężczyzn09:0000:08:13 DNF
33GĘBARA Łukasz 40OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn09:0000:08:14
34DĄBROWSKI Radek 553OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn09:3000:08:22
35KRZYMIŃSKI Kamil 919CZARNE STOPYOpen Mężczyzn11:0000:08:24
36BRZOSKWINIA Wojciech 20HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn09:0000:08:25
37CHODOWSKI Łukasz 262LTGOpen Mężczyzn09:3000:08:26
38MUCHA Krzysztof 581Open Mężczyzn10:0000:08:26
39RELIDZYŃSKI Michał 586Open Mężczyzn10:0000:08:26
40LISOWSKI Grzegorz 52SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn09:0000:08:27
41SŁADEK Patryk 289SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:3000:08:28
42MAZUR Damian 86SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:0000:08:29
43PAWŁOWSKI Kamil 4009Open Mężczyzn12:4500:08:30
GAŁDYN Kamil 14GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn09:0000:08:30 DNF
45KOŁODZIEJCZYK Kamil 49SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:0000:08:31
46KALININ Jarosław 61XRUNNERSOpen Mężczyzn09:0000:08:32
47WYPUKOŁ Jakub 55SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn09:0000:08:33
48PETELCZYC Piotr 31HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn09:0000:08:34
49WITEK Kamil 257HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:08:34
50MACHULEC Sebastian 486Open Mężczyzn09:4500:08:34
51SASAK Michał 4056Open Mężczyzn12:4500:08:34
52DUDKIEWICZ Marcin 24HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:08:35
53BŁASZCZYK Mateusz 298ZRYTE CZOSNKIOpen Mężczyzn09:3000:08:36
GAWRYLUK Marcin 42OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn09:0000:08:38 DNF
55ZOŃ Arkadiusz 35HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:08:39
56ŻEBROWSKI Michał 829Open Masters Mężczyzn10:3000:08:39
57SOBOCIŃSKI Karol 558PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn09:3000:08:40
58KOWALCZYK Konrad 481Open Mężczyzn09:4500:08:41
59HANUS Piotr 591AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn10:1500:08:41
60CZACH Tobiasz 22HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn09:0000:08:42
61WLAŹLAK Damian 546HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:08:43
62WIKTOROWICZ Mariusz 58WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn09:0000:08:46
63TRAPKOWSKI Przemysław 65XRUNNERSElite Mężczyzn09:0000:08:47
64MORAWSKI Grzegorz 872TRENER24H.COM.PLOpen Mężczyzn10:4500:08:47
65TOMAKA Tomasz 32HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:08:48
66KĘDZIOREK Eryk 574Open Mężczyzn10:0000:08:49
67ZAJKO Michał 381CROSSFIT Z16Open Mężczyzn09:4500:08:50
68KAMIONKA Mateusz 1047HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:1500:08:50
69ZELISZCZAK Krystian 503Open Mężczyzn09:4500:08:51
70CHOŁUJ Łukasz 45PWPW S.A.Open Mężczyzn09:0000:08:52
71ADAMCZYK Tomek 787Open Mężczyzn10:3000:08:54
72BRUSIŁO Bartosz 1147MAMY RUSZAMYOpen Mężczyzn11:1500:08:54
73FILIP Bartosz 1249Open Mężczyzn10:0000:08:54
74KRUPA Tomasz 316Open Mężczyzn09:3000:08:54
75SZYDŁOWSKI Adrian 208CHŁOPCY CHORTENOWCYOpen Mężczyzn09:3000:08:55
76CWIRZEN Marcin 59WOLF TEAMOpen Mężczyzn09:0000:08:56
77MOKWA Sebastian 4038Open Mężczyzn12:4500:08:58
78WCISŁO Wojciech 4006Open Mężczyzn12:4500:08:59
79WILK Tomasz 413HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:09:01
80GÓRZYŃSKI Janusz 2BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn09:0000:09:02
81STANISŁAWSKI Fabian 279POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn09:3000:09:02
82OLEJNIK Franciszek 619HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:09:03
83BARANOWSKA Katarzyna 90OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Kobiet09:1500:09:04
84CIUĆKA Dominik 790Open Mężczyzn10:3000:09:05
85MIKRUT Jakub 17GORĄCY POTOK TEAMOpen Mężczyzn09:0000:09:06
86BRZEZIŃSKI Bartosz 301Open Mężczyzn09:3000:09:06
87STANCLIK Krzysztof 251HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:09:07
88KOLACHA Patryk 755HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:09:07
89KUBISZYN Tobiasz 593AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn10:1500:09:08
90CIESLAK Ryszard 4DENISTEAMOpen Masters Mężczyzn09:0000:09:09
91LECH Dawid 1120DAJCIE NAM WYGRAĆ!!!Open Mężczyzn09:3000:09:09
92KWIATKOWSKI Michal 29HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:09:10
93HAJEWSKI Michał 7DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:09:11
94WINKLER Dawid 568XRUNNERSOpen Mężczyzn10:0000:09:11
95MUSIAŁ Krzysztof 766NOLIMIT TEAM+Open Mężczyzn10:3000:09:11
96DOLATA Krzysztof 46SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:0000:09:13
97JAHNS Adam 566WOLF TEAMOpen Mężczyzn10:0000:09:13
98WAWRYNIUK Paweł 596BEZ PRZYGOTOWANIAOpen Mężczyzn10:1500:09:13
99POLKOWSKI Tomasz 435OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:09:14
100BŁASZCZYK Łukasz 789Open Mężczyzn10:3000:09:14
101MÓRAWSKI Mieszko 30HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:09:15
102BAGIŃSKI Ryszard 785TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn10:0000:09:15
103AWENCIUK Andrzej 432OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:09:16
104MISIAK Piotr 4025Open Mężczyzn12:4500:09:17
105FIRST Tomasz 889Open Mężczyzn10:4500:09:19
106KOWALSKI Adam 313Open Mężczyzn09:3000:09:20
107RODASZYŃSKI Paweł 1228Open Mężczyzn11:3000:09:20
108ŻUKOWSKI Karol 589Open Mężczyzn10:0000:09:21
109KOSTROWSKI Łukasz 4021Open Mężczyzn12:4500:09:22
110WALKIEWICZ Zbigniew 866SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn10:4500:09:23
111OPOŃSKI Artur 804Open Mężczyzn10:3000:09:24
112DZIKOWSKI Łukasz 865SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn10:4500:09:24
113MARCULA Emil 240HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:09:25
114GORCZYCA Rafal 470Open Mężczyzn09:4500:09:25
115WĘGLARZ Waldemar 72Open Masters Mężczyzn09:0000:09:27
116ŻYŁOWSKI Mateusz 349Open Mężczyzn09:3000:09:27
117FRANASZEK Bartłomiej 519HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:09:27
118SMEKTAŁA Adam 1101Open Mężczyzn11:1500:09:27
119DUCHNOWSKI Tomasz 517HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn10:0000:09:29
120JÓŹWICKI Karol 665Open Mężczyzn10:1500:09:30
121ZGUTKA Tomasz 34HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn09:0000:09:30
122SZARUGA Małgorzata 76SOCIOS SILESIAElite Kobiet09:1500:09:31
123PIERZCHAŁA Łukasz 327Open Mężczyzn09:3000:09:31
124GÓRSKI Jan 1084Open Mężczyzn11:1500:09:31
125CZAPRAN Marek 651XRUNNERSOpen Mężczyzn10:1500:09:32
126KOWALSKI Józef 277POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn09:3000:09:33
127KNOP Marcin 652XRUNNERSOpen Mężczyzn10:1500:09:33
128KORZENIOWSKI Jan 800Open Mężczyzn10:3000:09:33
129KOWALCZYK Piotr 276POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn09:3000:09:34
130CZACHURSKI Mateusz 650XRUNNERSOpen Mężczyzn10:1500:09:34
131KOŁODZIEJCZYK Dariusz 643SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn10:1500:09:35
132GOMULARZ Sebastian 399HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:09:36
133WIECZOREK Dariusz 587Open Mężczyzn10:0000:09:36
134WITEK Piotr 414HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:09:37
135KRÓLEWSKI Karol 638SAMOTNY WOJOWNIKOpen Mężczyzn10:1500:09:37
136MICHROWSKI Sławomir 676Open Masters Mężczyzn10:1500:09:37
137LEWKO Adam 434OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:09:38
138PAWELEC Marek 682Open Masters Mężczyzn10:1500:09:39
139ODEJEWSKI Dariusz 1095Open Mężczyzn11:1500:09:40
140ŁAWRENCZUK Paweł 1048HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:1500:09:41
141JASTRZĘBSKI Sławomir 3BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn09:0000:09:42
142KOWALEWSKI Filip 941HUTNIK WARSZAWA OCROpen Mężczyzn11:0000:09:43
143JASIAK Adrian 554OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn09:3000:09:44
144BŁĘDOWSKI Mariusz 712ANWILTEAMOpen Masters Mężczyzn10:3000:09:44
145KUNECKI Dariusz 802Open Mężczyzn10:3000:09:45
146CZERWIŃSKI Michał 1207Open Mężczyzn11:3000:09:45
147WOJAS Michał 706Open Mężczyzn10:1500:09:46
148DEPTUŁA Mariusz 23HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn09:0000:09:47
149KOSIŃSKI Jakub 526HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:09:47
150CHMIELEWSKI Krzysztof 433OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:09:48
151KUBISZYN Tadeusz 592AGRESYWNE MORSY :DOpen Masters Mężczyzn10:1500:09:48
152BROŻEK Artur 777RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn10:3000:09:48
153KUL Paweł 85WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn09:0000:09:48
154SUKIENNIK Adrian 1137INIEMAMOCNI 2.0Open Mężczyzn11:3000:09:48
155JUDEK Łukasz 475Open Mężczyzn09:4500:09:49
156PYSZKA Remigiusz 585Open Masters Mężczyzn10:0000:09:49
157KULAGA Peter 987WE'LL GIVE YOU S-HELLOpen Mężczyzn11:0000:09:49
158WIŚNIEWSKI Norbert 33HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn09:0000:09:49
MILEWICZ Sylwia 73HUSARIA RACE TEAM Elite Kobiet09:1500:09:49 DNF
160ŻELAZKO Kamil 258HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:09:51
161KISZNIEWSKI Aleksander 1007Open Mężczyzn11:0000:09:51
162NOWICKI Marcin 353ALKO NINJAOpen Mężczyzn09:4500:09:52
163MICHALAK Paweł 1119CROSSFIT ŁUKÓW & CROSSFIT SIEDLCEOpen Masters Mężczyzn11:3000:09:52
164NACHOWICZ Tomasz 677Open Mężczyzn10:1500:09:53
165SZYMEL Jacek 541HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:09:53
166SKWAREK Tomasz 204CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:3000:09:54
167GÓRKA Marcin 986WE'LL GIVE YOU S-HELLOpen Mężczyzn11:0000:09:54
168WAŁDOWSKI Dominik 66XRUNNERSOpen Mężczyzn09:0000:09:55
169TRAJDOS Bartosz 344Open Mężczyzn09:3000:09:55
170GMIŃSKI Kamil 989WKZ TEAMOpen Mężczyzn11:0000:09:55
171WEJKNIS Krzysztof 412HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:09:56
172GĄSIOROWSKI Dariusz 659Open Mężczyzn10:1500:09:56
173KRAWCZYK Piotr 315Open Masters Mężczyzn09:3000:09:56
174GRZESIAK Tomasz 283POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:3000:09:57
175WŁOCHYŃSKI Mikołaj 547HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:09:57
176LASKOWSKI Tomasz 43PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn09:0000:09:58
177MAJCHRZAK Krzysztof 390HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn09:4500:09:58
178TATARA Michał 1105Open Mężczyzn11:1500:09:58
179FRYDRYCH Maciek 57WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn09:0000:09:59
180ŁAPACZ Tomasz 10DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:10:00
181SZANIAWSKI Marcin 252HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:10:00
182BEDNAREK Remigiusz 460XRUNNERSOpen Mężczyzn09:4500:10:00
183OWCZAREK Adam 1015Open Mężczyzn11:0000:10:00
184BARDZIAK Piotr 417KONIUCHY OCROpen Mężczyzn09:4500:10:01
185INDYK Kamil 747HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:10:01
186MARKOWICZ Robert 861RBARYOpen Masters Mężczyzn10:4500:10:01
187DYKIER Krzysztof 84Open Masters Mężczyzn09:0000:10:01
188BABICZ Karol 397HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:10:02
189TRĘDA Cezary 942JANUSZE BŁOTNYCH BIEGÓW Open Mężczyzn11:0000:10:02
190PACIOREK Piotr 752HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:3000:10:04
191ZYNGER Patryk 91I NEVER TURN BACKOpen Mężczyzn09:0000:10:05
192RZOŃCA Michał 391HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn09:4500:10:05
193BALURA Dawid 465Open Mężczyzn09:4500:10:06
194KACZMARCZYK Tomasz 629NETCOMPANYOpen Mężczyzn10:1500:10:06
195FIEDOR Tomasz 233HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:10:07
196MATUSZCZAK Jakub 405HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:10:07
197WĄSAK Waldek 757HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:3000:10:08
198MACIEJEWSKI Jan 803Open Mężczyzn10:3000:10:09
199FILIPCZAK Kamil 996Open Masters Mężczyzn11:0000:10:09
200BIAŁEK Marcin 1203Open Mężczyzn11:3000:10:09
201KLIK Paweł 478Open Mężczyzn09:4500:10:10
202TIAHNYBOK Paweł 81SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn09:0000:10:11
203DWORCZAK Maciej 518HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:10:11
204BURCZYŃSKI Karol 1192TABATA RADEK TEAMOpen Mężczyzn10:0000:10:11
205SZYMAŃSKI Marek 254HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:10:12
206TOMCZAK Dariusz 255HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:10:12
207WOLCZYK Cezary 708Open Mężczyzn10:1500:10:12
208LIPIŃSKI Michał 786WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn10:3000:10:12
209STĘPIEŃ Paulina 939HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet11:0000:10:12
210SIKORA Marek 623IZERSKA GRUPA BIEGOWAOpen Mężczyzn10:1500:10:13
211ŁOTOCKI Rafał Jerzy 459WOLF TEAMOpen Masters Mężczyzn09:4500:10:14
212PIETRZAK Tomek 721BRUD EKIPAOpen Mężczyzn10:3000:10:14
213MACZULSKI Krzysztof 844LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Mężczyzn10:4500:10:14
214CHŁĄD Aleksander 514HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:10:15
215SZULIM Jacek 818Open Mężczyzn10:3000:10:15
216HAĆ Łukasz 664Open Mężczyzn10:1500:10:16
217KORCZYK Tomasz 69Open Mężczyzn09:0000:10:16
218KAMIENIECKI Michał 843LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Masters Mężczyzn10:4500:10:16
219KILIMNIK Tomasz 511HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn10:0000:10:17
220WAŃKOWICZ Adrian 825Open Mężczyzn10:3000:10:17
221BARTKOWIAK Artur 918CZARNE STOPYOpen Mężczyzn11:0000:10:18
222LEHMANN Dawid 317Open Mężczyzn09:3000:10:19
223MASZTALERZ Radoslaw 779SPACEROWICZE KEBABUOpen Mężczyzn10:3000:10:19
224GROCHOWSKI Jakub 892Open Mężczyzn10:4500:10:19
225KUKAWSKI Łukasz 778SPACEROWICZE KEBABUOpen Mężczyzn10:3000:10:20
226KORNAS Szymon 784STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:10:20
227KOZŁOWSKI Zbigniew 1090Open Mężczyzn11:1500:10:20
228STARZYK Sebastian 555OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn09:3000:10:21
229SYGACZ Sebastian 1019Open Mężczyzn11:0000:10:21
230BARANOWSKI Dariusz 718BRUD EKIPAOpen Mężczyzn10:3000:10:21
231KĄDZIELSKI Mirosław 990WKZ TEAMOpen Masters Mężczyzn11:0000:10:22
232SEWERYNOWICZ Michał 512HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn10:0000:10:23
233SZCZEŚNIAK Łukasz 693Open Mężczyzn10:1500:10:23
234MYŚLIWIEC Piotrek 1223Open Mężczyzn11:3000:10:23
235KUDRZYCKI Karol 1213Open Mężczyzn11:3000:10:24
236HUK Mateusz 383DZIKUSY W NATARCIUOpen Mężczyzn09:4500:10:25
237KALIŃSKA Sylwia 719BRUD EKIPAOpen Kobiet10:3000:10:25
238GĘCA Marcin 451ŚWINIODZIKIOpen Mężczyzn09:4500:10:28
239VEČEŘA Jan 429OCR RUNNERS OLOMOUCOpen Mężczyzn09:4500:10:29
240KASZUBA Paweł 477Open Mężczyzn09:4500:10:30
241JEZIORNY Wojtek 895Open Mężczyzn10:4500:10:32
242CHŁAP Ireneusz 515HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:10:34
243MĘDRZYCKI Paweł 578Open Mężczyzn10:0000:10:35
244WAWRZYNIAK Sławomir 701Open Masters Mężczyzn10:1500:10:36
245RZEPKA Rafał 535HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:10:36
246BARAN Dawid 212DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn09:3000:10:37
247LEBIODA Marcin 562SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn10:0000:10:37
248OŹLAŃSKI Daniel 4026Open Mężczyzn12:4500:10:37
249SOKÓŁ Magdalena 508DZIADY OCROpen Masters Kobiet10:0000:10:38
250MICHALSKI Dawid 36I NEVER TURN BACKOpen Mężczyzn09:0000:10:38
251SOSNOWSKI Michał 538HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn10:0000:10:39
252KWIATKOWSKI Kajetan 273PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn09:3000:10:40
253KUBIESA Jakub 750HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:10:40
254TRYBUŁOWSKI Lukasz 697Open Mężczyzn10:1500:10:41
255WITEK Karol 280POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn09:3000:10:41
256KULMIŃSKI Marcin 440POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:10:42
257JANKOWIAK Piotr 521HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:10:42
258GAJEWSKI Jaromir 1082Open Mężczyzn11:1500:10:44
259PRUCHNIAK Wojciech 408HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:10:45
260KOPECKÝ Jakub 575Open Mężczyzn10:0000:10:46
261WRÓBEL Konrad 4033Open Mężczyzn12:4500:10:46
262SZCZĘSNY Bartek 253HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:10:47
263MALINA Przemyslaw 880ZAMOCOMOCNI 100Open Mężczyzn10:4500:10:47
264CZAJKOWSKI Marek 4012Open Mężczyzn12:4500:10:47
265ŻACZEK Dominik 4034Open Mężczyzn12:4500:10:47
266DRASZAWKA Łukasz 282POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:3000:10:48
267JABŁONOWSKA Klaudia 379CROSS MŁAWAOpen Kobiet09:4500:10:48
268RADZIEJEWSKI Paweł 4028Open Mężczyzn12:4500:10:48
269PŁONKA Konrad 4005Open Mężczyzn12:4500:10:49
270SZUKALSKI Maciej 1104Open Mężczyzn11:1500:10:49
271ANTOS Dominik 396HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:10:51
272LEŃCZUK Łukasz 594AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn10:1500:10:51
273CHOROŚ Michał 231HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:10:52
274WITKOWSKI Dariusz 436OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn09:4500:10:52
275RÓG Sebastian 1196UNO MÁS?Open Mężczyzn10:3000:10:52
276KOPYDŁOWSKI Szymon 798Open Mężczyzn10:3000:10:53
277DZIADUSZYCKI Dawid 888Open Mężczyzn10:4500:10:55
278KRÓLAK Margarita 527HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:0000:10:56
279PIECZABA Patryk 904Open Mężczyzn10:4500:10:57
280PTAK Patryk 1035BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOpen Mężczyzn11:1500:10:57
281WIJAS Andrzej 1106Open Mężczyzn11:1500:10:57
282HUDASZEK Zbigniew 1195UNO MÁS?Open Mężczyzn10:3000:10:57
283PODDĘBNIAK Małgorzata 493Open Kobiet09:4500:10:59
284ZIÓŁKOWSKI Przemysław 551MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn10:0000:10:59
285GOŚCIŃSKI Mariusz 878ZAMOCOMOCNI 100Open Mężczyzn10:4500:10:59
286MIERZICKI Marcel 632POWER TRAININGOpen Mężczyzn10:1500:11:01
287STASIEWICZ Grzegorz 1018Open Mężczyzn11:0000:11:01
288MIKUŚKIEWICZ Michał 902Open Mężczyzn10:4500:11:01
289POLIT Bartłomiej 958NINJA TEAMOpen Mężczyzn11:0000:11:03
290ŠANA Radek 428OCR RUNNERS OLOMOUCOpen Mężczyzn09:4500:11:04
291ŁOBOCKI Andrzej 278POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn09:3000:11:05
292TETKOWSKI Michał 543HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn10:0000:11:05
293CIUPEK Robert 232HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:11:06
294SZCZECH Szymon 354ALKO NINJAOpen Mężczyzn09:4500:11:06
295WRONA Mateusz 4003Open Mężczyzn12:4500:11:06
296MUCHA Adrian 360AUUUUUOpen Mężczyzn09:4500:11:07
297KRYSZTOFIAK Damian 528HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:11:07
298JURECKI Adrian 951ŁOWCY PIEROŻKÓWOpen Mężczyzn11:0000:11:07
299PRZYBYŁO Bartosz 4002Open Mężczyzn12:4500:11:07
300KOCYŁA Kamil 627KU CHWALE BUDIMEXUOpen Mężczyzn10:1500:11:08
301KOZIOŁ Marek 628KU CHWALE BUDIMEXUOpen Mężczyzn10:1500:11:08
302KOŁBUC Rafał 647WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn10:1500:11:08
303BĘBEN Jan 4004Open Masters Mężczyzn12:4500:11:08
304KUCHARSKI Bartosz 483Open Mężczyzn09:4500:11:09
305KULIGOWSKA Małgorzata 801Open Masters Kobiet10:3000:11:09
306ŁASKI Mikołaj 937HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:0000:11:09
307JAKUBASZEK Krzysztof 894Open Mężczyzn10:4500:11:09
308ZIELIŃSKI Tomasz 1109Open Mężczyzn11:1500:11:09
309GUSZCZA Łukasz 663Open Mężczyzn10:1500:11:10
310CZAPLARSKI Rafał 305Open Mężczyzn09:3000:11:11
311ZYCH Zbyszek 1116CARBON OCR RACING TEAMOpen Masters Mężczyzn11:3000:11:11
312KURACH Stanisław 9DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:11:12
313CZAJKA Marcin 416IPPON TEAMOpen Masters Mężczyzn09:4500:11:12
314MALEC Bartłomiej 1076WARCHLAKI ADELAJDYOpen Mężczyzn11:1500:11:12
315SADOWSKI Rafał 207CHŁOPCY CHORTENOWCYOpen Mężczyzn09:3000:11:13
316MALEC Tomasz 1094Open Mężczyzn11:1500:11:13
317KOSZCZYC Rafał 237HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:11:14
318JEZIORSKI Marcin 474Open Mężczyzn09:4500:11:14
319SOBOTA Kamil 537HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:11:14
320MLECZKO Tomasz 875WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn10:4500:11:14
321KŁOSOWSKI Karol 292SZWAGRY DWAOpen Mężczyzn09:3000:11:15
322WERNIO Patryk 702Open Mężczyzn10:0000:11:15
323LEWANDOWSKI Przemysław 762KLU&LEWY TEAMOpen Masters Mężczyzn10:3000:11:15
324KULMINSKI Rafał 441POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:11:16
325MACHURA Marcin 901Open Mężczyzn10:4500:11:16
326DENHAM Justin 281POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:3000:11:16
327STANKIEWICZ Paweł 293SZWAGRY DWAOpen Mężczyzn09:3000:11:17
328PABIN Paweł 326Open Mężczyzn09:3000:11:17
329SZCZEPEK Michał 780SPACEROWICZE KEBABUOpen Mężczyzn10:3000:11:17
330KRYSTA Damian 832BESKID RUNNERSOpen Mężczyzn10:4500:11:17
331PINDEL Piotr 967PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn11:0000:11:17
332KARBOWIAK Michal 1211Open Mężczyzn11:3000:11:17
333KOSIŃSKI Tomasz 908-= GUMISIE =-Open Mężczyzn11:0000:11:17
334WIELĄDEK Marcin 364BANKSTERSOpen Mężczyzn09:4500:11:18
335GÓRCZYŃSKI Sebastian 660Open Mężczyzn10:1500:11:18
336KOŁODZIEJ Arkadiusz 926DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn11:0000:11:18
337ODZIOM Marlena 296TREE CREWOpen Kobiet09:3000:11:19
338LASKOWSKI Grzegorz 1091Open Mężczyzn11:1500:11:19
339KRZEMIENIEWSKI Mateusz 742FAIRPLAYPLUSOpen Mężczyzn10:3000:11:20
340KNYT Grzegorz 925DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn11:0000:11:20
341CZARDYBON Dominik 950ŁOWCY PIEROŻKÓWOpen Mężczyzn11:0000:11:20
342ZAWADKA Arek 1128HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn11:3000:11:20
343DĄBROWSKI Łukasz 874WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn10:4500:11:21
344KOKOWSKI Mariusz 295TREE CREWOpen Mężczyzn09:3000:11:21
345WOJEWODA Sylwester 1108Open Mężczyzn11:1500:11:21
346MILBRANT Michał 297WŁÓCZYBIEGIOpen Mężczyzn09:3000:11:21
347SCHMIDT Paweł 813Open Masters Mężczyzn10:3000:11:22
348ORYCH Maciej 928DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn11:0000:11:22
349BOGUSKI Adrian 1079Open Mężczyzn11:1500:11:22
350CYWICKI Piotr 637RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn10:1500:11:23
351GRZEBUŁA Łukasz 893Open Mężczyzn10:4500:11:23
352FIGAS Grzegorz 633PUMA_STAROGARDOpen Mężczyzn10:1500:11:24
353MICHALSKI Kacper 1217Open Mężczyzn11:3000:11:24
354SUCHCICKI Wojciech 957NIE CHCĘ MIEĆ STEMIOpen Masters Mężczyzn11:0000:11:25
355OLSZEWSKI Krzysztof 634PUMA_STAROGARDOpen Masters Mężczyzn10:1500:11:26
356STACHELEK Wojciech 1102Open Mężczyzn11:1500:11:26
357GRUSZKIEWICZ Przemysław 997Open Mężczyzn11:0000:11:27
358JANISZEWSKI Grzegorz 8DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:11:28
359MYKYTA Tomasz 492Open Mężczyzn09:4500:11:28
360GIETEK Kamil 1083Open Mężczyzn11:1500:11:28
361CERBA Jaroslaw 303Open Masters Mężczyzn09:3000:11:29
362TYTOŃ Jakub 1023Open Mężczyzn11:0000:11:29
363BAŻAN Paweł 882Open Mężczyzn10:4500:11:29
364SULICH Marcin 496Open Mężczyzn09:4500:11:30
365SZEWCZYK Paweł 342Open Masters Mężczyzn09:3000:11:31
366ŻUKOWSKA Natalia 4008Open Kobiet12:4500:11:31
367SULKOWSKI Dominik 539HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:11:32
368WOJDAT Robert 1027Open Mężczyzn11:0000:11:32
369TUWALSKI Bernard 12DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:11:34
370ZAPIÓR Marcin 348Open Mężczyzn09:3000:11:34
371CZERWIŃSKI Roman 877ZAMOCOMOCNI 100Open Masters Mężczyzn10:4500:11:34
372KOWALCZYK Rafał 1009Open Masters Mężczyzn11:0000:11:34
373WIŚNIEWSKI Bartek 291SPORTERA OCROpen Mężczyzn09:3000:11:35
374ROZE Joanna 812Open Kobiet10:3000:11:35
375PONTUS Piotr 1028#SOUNDTEAMOpen Mężczyzn11:1500:11:35
376GRABOWSKI Bartosz 1039CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn11:0000:11:36
377KORDEK Jarosław 1150MORSY SZCZYTNO #RESETOpen Masters Mężczyzn11:3000:11:36
378RAK Cezary 743HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn10:0000:11:37
379WIETRZYŃSKI Maciej 758HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:3000:11:37
380SZCZEPAŃSKI Maciej 497Open Mężczyzn09:4500:11:38
381DOPIERAŁA Łukasz 976SPORTERA OCROpen Mężczyzn09:3000:11:38
382ŁUKASIK Łukasz 1118CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn11:0000:11:38
383KONIECZNY Jacek 1149MORSY SZCZYTNO #RESETOpen Mężczyzn11:3000:11:38
384MIROŃCZUK Piotr 1218Open Mężczyzn11:3000:11:38
385ZELL Jacek 509DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn10:0000:11:39
386BASZYŃSKA Waleria 876ZAMOCOMOCNI 100Open Kobiet10:4500:11:39
387LANGIEWICZ Łukasz 879ZAMOCOMOCNI 100Open Mężczyzn10:4500:11:39
388KORZEŃ Dajana 4020Open Kobiet12:4500:11:39
389JENDRUSZCZAK Dawid 4019Open Mężczyzn12:4500:11:39
390STRADZA Bartłomiej 206CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:3000:11:40
391MUSIATOWICZ Jaroslaw 1221Open Mężczyzn11:0000:11:40
392WSZOLA Lukasz 1240Open Mężczyzn10:0000:11:40
393ZAJĄC Michał 4039Open Mężczyzn12:4500:11:40
394RYDZIK Wiktor 336Open Mężczyzn09:3000:11:41
395TUREK Bartek 1230Open Mężczyzn11:3000:11:41
396HANDZLIK Tomasz 6DENISTEAMOpen Masters Mężczyzn09:0000:11:42
397CZYŻKOWSKI Łukasz 264NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMOpen Mężczyzn09:3000:11:42
398WODKA Dawid 1197WW TEAMOpen Mężczyzn11:3000:11:42
399RYBARCZYK Ilona 250HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:3000:11:43
400PLEWKA Daniel 809Open Mężczyzn10:3000:11:43
401BARANOWSKI Jakub 299Open Mężczyzn09:3000:11:45
402MATUSIAK Michał 675Open Mężczyzn10:1500:11:45
403JANUSZEWSKI Andrzej 310Open Mężczyzn09:3000:11:47
404BATAROWSKI Jacek 466Open Mężczyzn09:4500:11:47
405MARCHLEWICZ Dawid 531HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:11:47
406GRALEC Dariusz 82I NEVER TURN BACKOpen Masters Mężczyzn09:0000:11:47
407NADOLNY Kamil 245HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:11:48
408KRASOWSKI Mariusz 217DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:3000:11:49
409KORNOSZ Paweł 630NINJA WARRIOR TEAMOpen Mężczyzn10:1500:11:49
410BUCHALSKI Jarosław 612EXTREME WARRIOR TEAMOpen Mężczyzn10:1500:11:49
411BUSZMAN Michał 384EKIPA HAIEROpen Mężczyzn09:4500:11:50
412CZECHOWSKI Konrad 791Open Mężczyzn10:3000:11:50
413KECLER Katarzyna 590#MYPONAGRODYOpen Kobiet10:1500:11:51
414MAŁEK Hanna 935HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:0000:11:51
415ZACHARJASZ Hubert 214DRAGON SQUADOpen Mężczyzn09:3000:11:52
416KRUPA Jarosław 631NINJA WARRIOR TEAMOpen Mężczyzn10:1500:11:52
417PIECYK Piotr 1148MŁYN OSIECZEKOpen Mężczyzn11:3000:11:52
418SZCZĘCH Damian 540HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:11:53
419ORDON Dorota 805Open Kobiet10:3000:11:53
420KASCHE Denny 1238Open Mężczyzn09:3000:11:53
421KUBULUS Tomasz 213DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn09:3000:11:54
422KUŹNIARSKI Mikołaj 672Open Mężczyzn10:1500:11:55
423RYCHNOWSKI Michał 220FIGLARZEOpen Mężczyzn09:3000:11:56
424GŁOS Grzegorz 571Open Mężczyzn10:0000:11:56
425KOSIŃSKI Michael 1129HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn11:3000:11:56
426NIKIEL Dariusz 507DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn10:0000:11:57
427LATOCHA Monika 359AUUUUUOpen Kobiet09:4500:11:59
428ABRAMCZYK Marta 513HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:0000:11:59
429KASKA Mateusz 573Open Mężczyzn10:0000:12:00
430MILLER Daniel 864SKFOpen Mężczyzn10:4500:12:00
431KARACZYN Bartłomiej 1005Open Mężczyzn10:0000:12:01
432KRAJNIAK Jarosław 1130HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn11:3000:12:01
433GWIŻDŻ Jacek 862SKFOpen Masters Mężczyzn10:4500:12:02
434KRASNITSKAYA Yaroslava 1117CROSSFIT ŁUKÓWOpen Kobiet11:0000:12:02
435PÓŁGĘSEK Bartosz 1131HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn11:3000:12:02
436ILOWSKA-REMBARZ Karolina 366BARNABAS TEAMOpen Kobiet09:4500:12:03
437BIENIASZ Bogusław 788Open Masters Mężczyzn10:3000:12:03
438OCHNIO Andrzej 817CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn11:0000:12:03
439GŁĘBICKA Patrycja 914CROSSFIT ŁUKÓWOpen Kobiet11:0000:12:03
440TAPEREK Mariusz 542HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn10:0000:12:03
441BAGROWSKA Agata 228HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:3000:12:04
442CZARNECKI Jakub 516HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:12:04
443SAROSIEK Artur 781SPEED RUNNERSOpen Mężczyzn10:3000:12:04
444KOWALSKI Konrad 916CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn11:0000:12:04
445BORUC Tomasz 1046DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn11:1500:12:04
446GOSZCZYŃSKA Wioleta 520HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:0000:12:05
447TARGOWSKI Michał 738DRUŻYNA PANA MICHAŁAOpen Mężczyzn10:3000:12:05
448MICHAŁOWSKI Piotr 863SKFOpen Masters Mężczyzn10:4500:12:05
449SADOWSKI Marcin 1167OSIEMOpen Mężczyzn11:3000:12:05
450LUDWICKI Jarosław 294TDROpen Mężczyzn09:3000:12:06
451KOT Łukasz 357AUUUUUOpen Mężczyzn09:4500:12:06
452REMBARZ Łukasz 367BARNABAS TEAMOpen Masters Mężczyzn09:4500:12:06
453MALEŃCZYK Sylwester 577Open Mężczyzn10:0000:12:06
454RZEZNICKI Adrian 734DEAF RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn10:3000:12:06
455KOWALEWSKI Mateusz 915CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn11:0000:12:06
456ZIENTEK Bartosz 1190SYFYR SYFYROpen Mężczyzn11:3000:12:06
457WÓJTOWICZ Anna 4032Open Masters Kobiet12:4500:12:06
458OKRĘGLICKI Robert 363AUUUUUOpen Mężczyzn09:4500:12:08
459TOMANA Marcin 1022Open Masters Mężczyzn10:0000:12:08
460MACIASZEK Grzegorz 1067SAMOTNY DZIK!Open Mężczyzn11:1500:12:08
461ZIENTEK Jakub 1191SYFYR SYFYROpen Mężczyzn11:3000:12:08
462FYDRYCH Łukasz 4014Open Mężczyzn12:4500:12:08
463KRAŚ Grzegorz 645TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn10:0000:12:09
464STRÓŻ Rafał 691Open Mężczyzn10:1500:12:09
465SZYMURA Wojtek 820Open Masters Mężczyzn10:3000:12:09
466TOPCZEWSKI Dawid 4030Open Mężczyzn12:4500:12:09
467BORAWSKI Piotr 300Open Mężczyzn09:3000:12:10
468KUR Marcin 618HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:12:10
469BURBUL Przemysław 302Open Mężczyzn09:3000:12:11
470WOŹNIAK Mateusz 709Open Mężczyzn10:1500:12:11
471BARAN Arkadiusz 744HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:12:11
472HANUSIAK Leszek 746HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:12:12
473SZULKIN Dawid 819Open Mężczyzn10:3000:12:12
474MISSALA Mateusz 1220Open Mężczyzn11:3000:12:12
475RUSZEWSKI Jarosław 534HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn10:0000:12:13
476TARNOWSKI Kamil 821Open Mężczyzn10:3000:12:13
477WALCZAK Patrycja 700Open Kobiet10:1500:12:14
478SUCHY Tomasz 620HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:12:14
479PASIOWIEC Krzysztof 681Open Mężczyzn10:1500:12:14
480BIELA Anna 883Open Kobiet10:4500:12:14
481PAWŁOWSKI Grzegorz 1038BYKI BYTOMOpen Masters Mężczyzn11:1500:12:14
482MISSALA Joanna 1219Open Kobiet11:3000:12:14
483KSIĘŻAK Sylwester 611EXCELLENT HOUSE TEAMOpen Mężczyzn10:1500:12:15
484MADERA Kamil 1011Open Mężczyzn11:0000:12:15
485RYBACKI Błażej 456TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:4500:12:16
486KUCZYŃSKI Paweł 601BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn10:1500:12:16
487CZUBASZEWSKI Kamil 614HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:12:17
488OCIEPA Piotr 678Open Mężczyzn10:1500:12:19
489FILIP Bartosz 570Open Mężczyzn10:0000:12:20
490DOMIŃCZYK Przemysław 1133HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:3000:12:20
491GAŁAT Aureliusz 794Open Mężczyzn10:3000:12:21
492PAWLUKIEWICZ Dariusz 683Open Mężczyzn09:3000:12:21
493CIOSEK Daria 455TORPEDA RACE TEAMOpen Kobiet09:4500:12:21
494ŁUCHNIAK Kuba 1134HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:3000:12:21
495BARAŃSKI Grzegorz 286SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMOpen Masters Mężczyzn09:3000:12:22
496MĘDRYKOWSKI Damian 406HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:12:22
497BRATKOWSKI Pawel 454TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:4500:12:22
498MIELCZAREK Adam 1036BYKI BYTOMOpen Masters Mężczyzn11:1500:12:22
499JANOWICZ Robert 309Open Mężczyzn09:3000:12:23
500PAPROTA Piotr 680Open Mężczyzn10:1500:12:23
501SZCZUBKOWSKA Anna 288SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMOpen Masters Kobiet09:3000:12:24
502RZESZOTARSKI Jacek 287SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMOpen Masters Mężczyzn09:3000:12:26
503SZABŁOWSKI Adam 504BASTIONOpen Mężczyzn09:4500:12:26
504MISTYGACZ Grzegorz 580Open Mężczyzn10:0000:12:26
505MASTALEREK Jan 1075SZOSZONYOpen Mężczyzn11:1500:12:26
506NIEWIAROWSKI Damian 583Open Mężczyzn09:4500:12:27
507MIELCZAREK Patryk 1037BYKI BYTOMOpen Mężczyzn11:1500:12:27
508DOBROŃSKI Janusz 640SMP TEAMOpen Mężczyzn10:1500:12:28
509GAJEWSKI Łukasz 222GENTLEMENELSOpen Mężczyzn09:3000:12:29
510GARLIŃSKI Bartłomiej 469Open Masters Mężczyzn09:4500:12:29
511DUBIS Jarosław 887Open Masters Mężczyzn10:4500:12:29
512MARKIEWICZ Arkadiusz 274PIĘKNI I BESTIEOpen Masters Mężczyzn09:3000:12:30
513LASZCZKOWSKI Tomasz 641SMP TEAMOpen Mężczyzn10:1500:12:30
514GREŃ Andrzej 644TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn10:0000:12:31
515PAPUGA Kamil 1142KOCIERZ TEAMOpen Mężczyzn10:1500:12:31
516POPCZYŃSKI Krystian 395HARDCORYOpen Masters Mężczyzn09:4500:12:32
517FIJAK Remigiusz 838DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn10:3000:12:32
518JAROSZ Marcin 1073SZOSZONYOpen Mężczyzn11:1500:12:32
519FIJAK Karolina 837DIRTY SPARROWSOpen Kobiet10:3000:12:33
520KOZIEŁ Wojciech 1140KOCIERZ TEAMOpen Mężczyzn10:1500:12:33
521SZOSTEK Patrycja 343Open Kobiet09:3000:12:35
522BANCEREK Agata 639SMP TEAMOpen Kobiet10:1500:12:35
523STOBIECKI Tomasz 1198ZRYTE CZOSNKIOpen Mężczyzn11:3000:12:35
524KARAMON Patryk 420MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn09:4500:12:36
525KUROWSKA Edyta 1199ZRYTE CZOSNKI Open Kobiet11:3000:12:37
526PŁUSKA Michał 753HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:12:37
527FURMAŃCZUK Mateusz 419MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn09:4500:12:38
528NIEZBECKI Łukasz 642SMP TEAMOpen Mężczyzn10:1500:12:38
529MOSKWA Karolina 940HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet09:3000:12:38
530WILCZEK Marcin 827Open Mężczyzn10:3000:12:38
531BINKOWSKA Nadia 210DIRTY SPARROWSOpen Kobiet09:3000:12:39
532PIŁAT Renata 609DZIADY OCROpen Masters Kobiet10:1500:12:39
533WNOROWSKA Magdalena 610DZIADY OCROpen Masters Kobiet10:1500:12:39
534LUTEREK Michał 674Open Mężczyzn10:1500:12:39
535SEBZDA Malgorzata 1239Open Masters Kobiet10:0000:12:39
536KOWALSKI Krzysztof 403HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn09:4500:12:39
537BUKOJEMSKI Marcin 1236Open Masters Mężczyzn11:3000:12:39
538WOŁYNIEC Bogdan 87DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:12:40
539GULATOWSKA Klaudia 661Open Kobiet10:1500:12:40
540MARZEC Paweł 751HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:3000:12:40
541JEDYNAK Mateusz 234HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:12:41
542ZENDEROWSKI Przemysław 622I TAK WSZYSCY UMRZEMY (:Open Mężczyzn10:1500:12:41
543HAWEL Rafał 472Open Masters Mężczyzn09:4500:12:41
544JASKÓLSKI Michał 1074SZOSZONYOpen Mężczyzn11:1500:12:41
545GULATOWSKI Rafal 662Open Mężczyzn10:1500:12:42
546OLEWNICZAK Bartosz 679Open Mężczyzn10:1500:12:42
547PASTUSZKA Jakub 1135HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:3000:12:42
548JABŁONKA Bartek 943JELENIEOpen Mężczyzn11:0000:12:44
549ZALEWSKA Anna 369BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Kobiet09:4500:12:45
550SZOTA Łukasz 694Open Mężczyzn10:1500:12:45
551PERCZYŃSKI Łukasz 945JELENIEOpen Mężczyzn11:0000:12:45
552STATKIEWICZ Jakub 1050J.K.N.W.Open Mężczyzn11:1500:12:46
553WIĘCEK Sebastian 290SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:3000:12:47
554FLOREK Piotr 793Open Mężczyzn10:3000:12:47
555URBACZKA Bogdan 824Open Masters Mężczyzn10:3000:12:47
556LASOTA Jakub 944JELENIEOpen Mężczyzn11:0000:12:47
557FLOREK Katarzyna 792Open Kobiet10:3000:12:48
558MALISZEWSKI Jakub 404HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:12:48
559BĘTLEWSKI Adam 1049J.K.N.WOpen Mężczyzn11:1500:12:48
560LOTEK Ewa 1441Open Kobiet10:1500:12:49
561ŁUCZYŃSKI Tomasz 453TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn10:0000:12:49
562WASIEWICZ Michał 498Open Mężczyzn09:4500:12:49
563ROWICKI Pawel 1017Open Mężczyzn11:0000:12:50
564KOŃCZALSKI Mateusz 1188SOLIDARNOŚĆ KBR KWIDZYNOpen Mężczyzn11:3000:12:50
565KRYWULT Mariusz 775PULL UP OR SHUT UPOpen Masters Mężczyzn10:1500:12:51
566TOMCZAK Artur 822Open Mężczyzn10:3000:12:51
567WYPYCH Zbigniew 501Open Mężczyzn09:4500:12:53
568GŁAGOWSKI Hubert 716BŁYSKAWICZNE RĘCEOpen Mężczyzn10:3000:12:53
569HOLEWA Grzegorz 834CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn10:4500:12:53
570KILARSKA Barbara 835CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet10:4500:12:53
571GĘDŁEK Przemysław 1187SOLIDARNOŚĆ KBR KWIDZYNOpen Mężczyzn11:3000:12:53
572TOMCZAK Joanna 823Open Kobiet10:3000:12:54
573ANTCZAK Borys 463Open Mężczyzn09:4500:12:55
574WOŹNIAK Grzegorz 1189SOLIDARNOŚĆ KBR KWIDZYNOpen Mężczyzn11:3000:12:55
575DAMIAN Fibic 994Open Mężczyzn11:0000:12:56
576MORELOWSKA Maria 626KSIEZNICZKI TEAMOpen Kobiet10:1500:12:58
577KŁOS Ewa 767OCR TEAM MASTER'S GYMOpen Kobiet10:0000:12:59
578ZIELIŃSKA Magdalena 973RUN BITCHES RUNOpen Kobiet11:0000:12:59
579CHRAPKIEWICZ Agnieszka 625KOCIERZ TEAMOpen Kobiet10:1500:13:00
580PABIAN Agnieszka 768OCR TEAM MASTER'S GYMOpen Masters Kobiet10:0000:13:00
581ROSA Zuzanna 971RUN BITCHES RUNOpen Kobiet11:0000:13:00
582ROSA Tomek 970RUN BITCHES RUNOpen Mężczyzn11:0000:13:00
583SUCHOCKA Monika 692Open Kobiet10:1500:13:01
584GOLAŃSKI Piotr 1143MAJUBAOpen Mężczyzn11:3000:13:01
585IWAŃSKI Jacek 1002Open Masters Mężczyzn11:0000:13:02
586WIECZOREK Rafał 972RUN BITCHES RUNOpen Mężczyzn11:0000:13:02
587NOWOWIEJSKI Jakub 324Open Mężczyzn09:3000:13:04
588GÓRECKI Wojtek 891Open Masters Mężczyzn10:4500:13:04
589ZDUNIEWICZ Emilia 437OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet09:4500:13:04
590WITKOWICZ Bartłomiej 1146MAJUBAOpen Mężczyzn11:3000:13:05
591MOSKWA Piotr 243HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn09:3000:13:06
592JAGODA Anna 600BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Kobiet10:1500:13:06
593MATEJCZYK Artur 556OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn10:0000:13:07
594ROMAŃCZUK Tomasz 557OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn10:0000:13:07
595KUREK Andrzej 900Open Mężczyzn10:4500:13:07
596RENKIEWICZ Damian 685Open Masters Mężczyzn10:1500:13:08
597TRZASKA Krzysztof 698Open Masters Mężczyzn10:1500:13:08
598KOPER Krzysztof 1144MAJUBAOpen Mężczyzn11:3000:13:08
599WŁODARCZYK Damian 704Open Mężczyzn10:1500:13:09
600KITOWSKA Anna 525HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet09:3000:13:09
601SYKUŁA Maciej 756HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:13:10
602KWIATKOWSKI Marcin 1033ANWILTEAMOpen Mężczyzn11:1500:13:10
603KUCHTA Łukasz 1066RUNCOHOLICSOpen Mężczyzn11:1500:13:10
604KOZIOŁ Konrad 1145MAJUBAOpen Mężczyzn11:3000:13:10
605MOSKWA Wioletta 244HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet09:3000:13:11
606JABLONKA Radoslaw 215DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:3000:13:12
607WITECKI Filip 1034ANWILTEAMOpen Mężczyzn11:1500:13:12
608KOCLEGA Krzysztof 1065RUNCOHOLICSOpen Mężczyzn11:1500:13:12
609PANKIEWICZ Fabian 1226Open Mężczyzn11:3000:13:12
610BARTELMUS Kamil 860PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn10:1500:13:13
611GRZEGOLEC Anna 1086Open Kobiet11:1500:13:13
612POPŁAWSKA Aleksandra 969RUN BITCHES RUNOpen Kobiet11:0000:13:13
613BĘTKOWSKI Rafał 968RUN BITCHES RUNOpen Mężczyzn11:0000:13:13
614RYBKA Zuzanna 410HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:4500:13:15
615MOREK Katarzyna 741DZIECI KUKURYDZYOpen Kobiet09:3000:13:15
616PODGÓRSKI Damian 852MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn10:4500:13:15
617MOSKAL Przemysław 947KOŁCZRUNNERSOpen Mężczyzn11:0000:13:15
618GREC Klaudia 400HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:4500:13:16
619ZYWER Urszula 458WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet09:3000:13:16
620BŁASIŃSKI Piotr 946KOŁCZRUNNERSOpen Mężczyzn11:0000:13:16
621BŁĘDOWSKI Artur 1114BŁĘDOWSCY TEAMOpen Mężczyzn11:3000:13:16
622BOGUSZ Michał 613HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:13:17
623BŁĘDOWSKI Michał 1115BŁĘDOWSCY TEAMOpen Mężczyzn11:3000:13:17
624DUDEK Piotr 269OGIEŃ Z DUPYOpen Mężczyzn09:3000:13:18
625WAŻNY Mateusz 953META JUŻ BLISKO Open Mężczyzn09:4500:13:18
626SOBCZYK Michal 1245Open Mężczyzn10:4500:13:18
627MILKOWSKI Sylwester 579Open Mężczyzn10:0000:13:18
628HASIAK Adam 4064Open Mężczyzn12:4500:13:18
629ZIMOŃ Norbert 457WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn09:3000:13:19
630CZYŻEWSKI Dominik 306Open Mężczyzn09:3000:13:20
631NICIEJA Krzysztof 361AUUUUUOpen Mężczyzn09:4500:13:20
632NICIEJA Łukasz 362AUUUUUOpen Mężczyzn09:4500:13:20
633NOWAKOWSKI Marcin 608DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn10:1500:13:20
634WAŻNY Łukasz 952META JUŻ BLISKO Open Mężczyzn09:4500:13:20
635KOZIOŁ Krzysztof 314Open Mężczyzn09:3000:13:21
636KOWALCZYK Emil 382DZIKI ZGON KOŚCIANOpen Mężczyzn09:4500:13:21
637SOBCZYK Barbara 839HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:4500:13:21
638JAMRÓZ Ryszard 355AUUUUUOpen Masters Mężczyzn09:4500:13:22
639GŁAZ Jacek 398HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn09:4500:13:22
640SZYPOWSKI Jakub 695Open Mężczyzn10:1500:13:22
641SZUBERT Dariusz 855MIRAZ RACE TEAMOpen Mężczyzn10:4500:13:22
642ANTCZAK Robert 4065Open Masters Mężczyzn12:4500:13:22
643GRABOWSKI Jakub 736DR KING & DJANGOOpen Mężczyzn10:3000:13:23
644WOŁEJSZO Adrian 920DALEKO JESZCZE ?Open Mężczyzn11:0000:13:23
645OSMULSKI Michał 1237Open Mężczyzn11:3000:13:23
646MERGNER Łukasz 443POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:13:24
647WĄDOŁOWSKI Paweł 737DR KING & DJANGOOpen Mężczyzn10:3000:13:24
648MERGNER Daniel 442POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:13:25
649WŁODARSKI Piotr 705Open Mężczyzn10:1500:13:25
650CHMIELEWSKI Józef 304Open Mężczyzn09:3000:13:26
651MERGNER Rafał 444POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:13:26
652KORGOL Fabian 898Open Mężczyzn10:4500:13:26
653BŁASZCZAK Damian 1205Open Mężczyzn11:3000:13:26
654SZOSTEK Grazyna 268OFF-ROAD RUNNERS BENEFIT SYSTEMSOpen Masters Kobiet09:3000:13:27
655KOZŁOWSKA Malwina 607DIRTY SPARROWSOpen Kobiet10:1500:13:28
656PAWŁOWSKI Krzysztof 1227Open Mężczyzn11:3000:13:28
657GĄCEŻEWICZ Piotr 267OCR STOMIL TEAMOpen Masters Mężczyzn09:3000:13:29
658KŁOBUCH Daniel 356AUUUUUOpen Mężczyzn09:4500:13:29
659SUZONOWICZ Sebastian 735DEAF RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn10:3000:13:29
660JANECKI Jerzy 936HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:0000:13:29
661ŁAWNICZAK Andżelika 1215Open Kobiet11:3000:13:29
662KANAFEK Marek 774PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn10:1500:13:30
663SZYLKIN Wojciech 1055LECZNICA TEAMOpen Mężczyzn11:1500:13:30
664PISZCZOŁA Maria 211DIRTY SPARROWSOpen Kobiet09:3000:13:31
665KILKA Krzysztof 236HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:13:31
666JASEK-BORS Paulina 522HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:0000:13:31
667PASICZ Łukasz 733DEAF RUNMAGEDDON Open Mężczyzn10:3000:13:31
668SZTURO Marcin 1242Open Mężczyzn10:3000:13:31
669KISZKIS Elżbieta 524HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet10:0000:13:31
670ŻEBROWSKI Daniel 921DALEKO JESZCZE ?Open Mężczyzn11:0000:13:31
671BŁASZCZAK Sławek 1206Open Mężczyzn11:3000:13:31
672KNOT Martyna 272PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet09:3000:13:32
673LACH Agnieszka 358AUUUUUOpen Masters Kobiet09:4500:13:32
674FRANICA Mateusz 374CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:4500:13:32
675SACZUK Magda 648WILD TEAMOpen Kobiet10:3000:13:32
676RAJ Tomasz 754HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn10:0000:13:32
677DURAJSKI Ariel 1054LECZNICA TEAMOpen Mężczyzn11:1500:13:32
678WRZOSEK Patryk 726CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:4500:13:33
679MŁYNARCZYK Tatiana 242HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:3000:13:34
680SKLEPOWICZ Jacek 373CAPOEIRA WARSZAWA CPPAOpen Masters Mężczyzn09:3000:13:34
681JUSZCZYK Jarosław 572Open Masters Mężczyzn10:0000:13:34
682WRZOSEK Karolina 725CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet09:4500:13:34
683PETRUSIEWICZ Paweł 806Open Mężczyzn10:3000:13:34
684KRZYŚPIAK Jakub 1139KAMIENIARZEOpen Mężczyzn11:3000:13:34
685NOWAK Tymoteusz 724CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:4500:13:35
686NOWAK Agnieszka 723CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet09:4500:13:36
687JÓZEFOWSKI Robert 1138KAMIENIARZEOpen Mężczyzn11:3000:13:36
688KAMUSIŃSKI Grzegorz 263MŁODZI WILCY TEAMOpen Mężczyzn09:3000:13:37
689PLICH Janusx 584Open Masters Mężczyzn10:0000:13:38
690WOJTAS Aleksandra 707Open Kobiet10:1500:13:38
691SIDOR Krystian 770OSIEMOpen Mężczyzn10:3000:13:38
692ZIĘTEK Rafał 773OSIEMOpen Mężczyzn10:3000:13:38
693ŚLIWIŃSKA Joanna 1241Open Kobiet09:3000:13:38
694GAŁAN Tomasz 1051KOJOTYOpen Mężczyzn11:1500:13:40
695MAJOWSKI Michał 722CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:4500:13:41
696KRAUZE Daniel 720BRUD EKIPAOpen Mężczyzn10:3000:13:41
697ZAJĄC Paweł 1052KOJOTYOpen Mężczyzn11:1500:13:41
698MARTUSZEWSKI Ryszard 321Open Masters Mężczyzn09:4500:13:42
699ANTOLIK Aneta 717BRUD EKIPAOpen Kobiet10:3000:13:42
700BIEGANSKI Bogumil 506BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn09:4500:13:43
701MAZIARZ Marcin 769OSIEMOpen Mężczyzn10:3000:13:43
702MIRYS Rafał 1043CSS SZAFAOpen Mężczyzn11:1500:13:43
703ŁOŚ Małgorzata 431OGIEŃ Z SZOPYOpen Kobiet09:4500:13:44
704WITKOWSKI Paweł 545HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:13:44
705SOKÓLSKA Katarzyna 271OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet09:3000:13:45
706KWAŚNIEWSKI Łukasz 430OGIEŃ Z SZOPYOpen Mężczyzn09:4500:13:45
707SKAWIŃSKI Konrad 934HUMAN OCROpen Mężczyzn10:1500:13:45
708CHMIELEWSKI Bartłomiej 656Open Mężczyzn10:1500:13:46
709LIBERADZKI Marcin 713ATHLETIC APOLLOOpen Masters Mężczyzn10:3000:13:46
710SIKORA Paweł 933HUMAN OCROpen Masters Mężczyzn10:1500:13:46
711MAREK Piotr 1042CSS SZAFAOpen Masters Mężczyzn11:1500:13:46
712WITKOWSKA Anna 544HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:0000:13:47
713TRZASKALIK Ireneusz 699Open Masters Mężczyzn10:1500:13:47
714HORAK Marek 1040CSS SZAFAOpen Mężczyzn11:1500:13:48
715HOŁOWACZ Kamil 616HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:13:49
716KAZUBEK Michał 896Open Mężczyzn10:4500:13:49
717KOWALIK Karol 1089Open Mężczyzn11:1500:13:49
718KOZIOŁ Kamil 238HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:13:50
719MAŁACHOWSKI Sebastian 261LEMON TEAMOpen Masters Mężczyzn09:3000:13:50
720ZASADOWSKA Justyna 599BIEGOWE NYGUSYOpen Masters Kobiet09:4500:13:50
721DYCZKOWSKI Andrzej 615HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn10:1500:13:51
722GRUBBA Rafał 873VESTIGIA INOOpen Mężczyzn10:4500:13:51
723LECH Rafał 1041CSS SZAFAOpen Mężczyzn11:1500:13:51
724WITKOWSKI Piotr 588Open Mężczyzn10:0000:13:52
725PIK Marcin 328Open Mężczyzn09:3000:13:53
726ROŻEK Sandra 409HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:4500:13:54
727ANDRYCHOWICZ Radosław 1077Open Masters Mężczyzn11:1500:13:54
728SOKOŁOWSKI Artur 739DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn10:3000:13:56
729GREK Magdalena 4063Open Kobiet12:4500:13:56
730MALARA Dalia 375CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet09:4500:13:57
731PAŹDZIERKO Paweł 407HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:13:57
732SKOWROŃSKA Maja 1246AROOOpen Kobiet09:3000:13:57
733CZYŻEWSKI Bartłomiej 200AROOOpen Mężczyzn09:3000:13:58
734ZARZECZNY Marcin 415HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:13:58
735KOZŁOWSKI Piotr 617HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:13:58
736LISIECKI Rajmund 598BIEGOWE NYGUSYOpen Masters Mężczyzn09:4500:13:59
737SZYMAŃSKI Adam 740DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn10:3000:13:59
738GILARSKI Paweł 597BIEGOWE NYGUSYOpen Masters Mężczyzn09:4500:14:00
739PIESIURA Eugeniusz 808Open Masters Mężczyzn10:3000:14:00
740GARDYSZEWSKI Bartłomiej 1210Open Mężczyzn11:3000:14:00
741SULICH Marcin 1244Open Mężczyzn09:4500:14:01
742ANTKOWIAK Krzysztof 464Open Mężczyzn09:4500:14:02
743WILCZEK Lukasz 703Open Mężczyzn10:1500:14:03
744KRZYŻAK Tomasz 1212Open Mężczyzn11:3000:14:03
745KUKUCKI Michał 484Open Mężczyzn09:4500:14:04
746LINIEWSKI Łukasz 911ANWILTEAMOpen Mężczyzn11:0000:14:05
747GRABOWSKI Jakub 959OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn11:0000:14:05
748BIELECKI Darek 1056MOTO-TEAMOpen Masters Mężczyzn11:1500:14:06
749ORLIŃSKI Artur 858OCR TEAM MASTER'S GYMOpen Mężczyzn10:0000:14:07
750PRZEDPEŁSKI Mariusz 1058MOTO-TEAMOpen Mężczyzn11:1500:14:07
751WISNIOWSKI Mirosław 203BRONOWICKIE CENTRUM UBEZPIECZENIOWEOpen Masters Mężczyzn09:3000:14:08
752MORAWSKI Bartosz 491Open Mężczyzn09:4500:14:08
753KUTYŁA Marek 209CREDENDO VIDESOpen Mężczyzn09:3000:14:09
754PEŁECHATY Paweł 1172PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn11:3000:14:09
755JABŁOŃSKA Dorota 270OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet09:3000:14:10
756MATYSEK Ireneusz 322Open Masters Mężczyzn09:3000:14:10
757KOPP-OSTROWSKA Emilia 385FORMA FITNESS KARTUZYOpen Kobiet09:4500:14:10
758TRAWICKA Emilia 621HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:1500:14:10
759HORBACZEWSKA Magdalena 308Open Kobiet11:1500:14:10
760OLDENBURG Tim 325Open Mężczyzn09:3000:14:12
761SCHAB Michał 388FORMA FITNESS KARTUZYOpen Mężczyzn09:4500:14:12
762ZOZULA Artur 1059MOTO-TEAMOpen Masters Mężczyzn11:1500:14:12
763KURAŚ Beata 77XRUNNERSOpen Kobiet09:1500:14:13
764KOPP-OSTROWSKI Jarosław 386FORMA FITNESS KARTUZYOpen Masters Mężczyzn09:4500:14:13
765HYRA Katarzyna 795Open Kobiet10:3000:14:13
766KNAPIK Sylwia 857OCR TEAM MASTER'S GYMOpen Kobiet10:0000:14:13
767OLSZEWSKI Marek 387FORMA FITNESS KARTUZYOpen Masters Mężczyzn09:4500:14:13
768STACHOWSKA Małgorzata 341Open Kobiet09:3000:14:14
769JAGIEŁŁO Michał 394HARDCORYOpen Mężczyzn09:4500:14:14
770KOMORZYCKI Robert 402HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:14:14
771POLAŃSKI Kamil 831#DMUCHANA PALMA CREWOpen Mężczyzn10:4500:14:14
772JAGLIŃSKI Rafał 624JESTEM GŁODNY PO OBIEDZIEOpen Mężczyzn10:1500:14:15
773SOBEJKO Paweł 772OSIEMOpen Mężczyzn10:3000:14:15
774GAWAŁKIEWICZ Anna 830#DMUCHANA PALMA CREWOpen Kobiet10:4500:14:15
775STRUSZKIEWICZ Aleksandra 445POWER TRAININGOpen Kobiet09:4500:14:17
776ŚLĘZAK Przemysław 771OSIEMOpen Mężczyzn10:3000:14:17
777SZLADEWSKI Oskar 1103Open Mężczyzn11:1500:14:17
778KRZESZOWIEC Jacek 759KATORITEAMOpen Masters Mężczyzn10:3000:14:18
779PAŚNIK Jerzy 1097Open Mężczyzn11:1500:14:20
780KRAKOWIAK Maciej 992WKZ TEAMOpen Mężczyzn11:0000:14:21
781KNOPIK Łukasz 1057MOTO-TEAMOpen Masters Mężczyzn11:1500:14:21
782PIĘTKA Patryk 1173PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn11:3000:14:21
783SZYCHUŁDA Joanna 239HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:3000:14:22
784TOMASZEWICZ Adam 696Open Mężczyzn10:1500:14:22
785ABRAMCZYK Szymon 988WKZ TEAMOpen Mężczyzn11:0000:14:22
786PAWŁOWSKI Przemysław 1098Open Masters Mężczyzn11:1500:14:22
787SAWICZ Michał 690Open Mężczyzn10:1500:14:23
788KWAŚNIK Izabela 993WKZ TEAMOpen Kobiet11:0000:14:23
789GÓRAK Agnieszka 393HARDCORYOpen Kobiet09:4500:14:24
790MAJKOWSKI Łukasz 1171PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn11:3000:14:24
791LUDZIEJEWSKI Arnold 1170PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn11:3000:14:24
792BARAŃSKI Marcin 392HARDCORYOpen Mężczyzn09:4500:14:25
793TURSKI Łukasz 1180ROSSMANNOpen Mężczyzn11:3000:14:25
794FRĄCKOWIAK Jacek 1168PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn11:3000:14:25
795RAZUM Paulina 372BIEGOWE NYGUSYOpen Kobiet09:4500:14:26
796KOKOTEK Alicja 1008Open Kobiet11:0000:14:26
797KOWNACKA Ewelina 954META PEŁNA PIWAOpen Kobiet11:0000:14:26
798BOROŃ Marlena 938HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:3000:14:27
799PIETROŃ Monika 246HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:3000:14:27
800OSTASZEWSKI Amadeusz 761KATORITEAMOpen Mężczyzn10:3000:14:28
801KRAKOWIAK Ewelina 991WKZ TEAMOpen Kobiet11:0000:14:28
802GILARSKA Marta 371BIEGOWE NYGUSYOpen Kobiet09:4500:14:29
803KAPUSTKA Łukasz 602BORSUKI, ANIE, GRZYBYOpen Mężczyzn10:1500:14:30
804SZARF Tomasz 1229Open Mężczyzn11:3000:14:30
805PANTERA Daniel 532HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:14:31
806NAZARUK Katarzyna 760KATORITEAMOpen Kobiet10:3000:14:31
807PAROL Diana 74NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMOpen Kobiet09:1500:14:32
808PRENDOTA Grzegorz 605BORSUKI, ANIE, GRZYBYOpen Mężczyzn10:1500:14:32
809SZYMAŃSKI Krzysztof 783SPORTERA OCROpen Masters Mężczyzn10:3000:14:33
810LIS Milena 1092Open Kobiet11:1500:14:33
811ALBIGOWSKA Magdalena 1200Open Kobiet11:3000:14:33
812WYDRA Karolina 80Open Kobiet09:1500:14:34
813PLUTA Krzysztof 248HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:14:35
814WIECZOREK Mateusz 500Open Mężczyzn09:4500:14:35
815PLUTA Katarzyna 782SPORTERA OCROpen Kobiet10:3000:14:35
816POKRYSZKA Wojciech 1099Open Mężczyzn11:1500:14:35
817PRENDOTA Anna 604BORSUKI, ANIE, GRZYBYOpen Kobiet10:1500:14:36
818BIAŁEK Mateusz 1204Open Mężczyzn11:3000:14:36
819MUSIAŁ Karol 259KTMŁ -> KTMLSPORT.BLOGSPOT.COMOpen Mężczyzn09:3000:14:37
820WÓJCIK Arkadiusz 828Open Mężczyzn10:3000:14:37
821PAJĄK Dominik 603BORSUKI, ANIE, GRZYBYOpen Masters Mężczyzn10:1500:14:38
822KANIOWSKI Kamil 1064ROSSMANN Open Mężczyzn11:3000:14:38
823PIGUŁA Daria 247HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:3000:14:39
824KĘSKA Arkadiusz 235HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:14:40
825ŁOWIGUS Łukasz 446POZNAŃ RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:14:40
826NIEZBECKA Mariola 323Open Kobiet09:3000:14:43
827POLAK Michal 905Open Mężczyzn10:4500:14:44
828SAK Cezary 260KTMŁ -> KTMLSPORT.BLOGSPOT.COMOpen Mężczyzn09:3000:14:45
829KRAWCZYK Rafał 1179ROSSMANN Open Mężczyzn11:3000:14:45
830PUZON Tomasz 333Open Masters Mężczyzn09:3000:14:46
831KRZYŻANOWSKI Przemysław 529HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:14:47
832STEFAN Grzegorz 205CARBON OCR RACING TEAMOpen Masters Mężczyzn09:3000:14:48
833KULISZEWSKI Maciej 899Open Mężczyzn10:4500:14:48
834CHOŁOMEK Krzysztof 230HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:14:49
835PUZON Mirek 332Open Mężczyzn09:3000:14:50
836LASKOWSKI Paweł 1214Open Masters Mężczyzn11:3000:14:50
837KOZYRA Krzysiek 869TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn10:4500:14:51
838MODZELEWSKI Mikołaj 870TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn10:4500:14:51
839MARCZAK Zuzanna 319Open Kobiet09:3000:14:53
840SIERECKI Zbigniew 439PIĘKNI I BESTIEOpen Masters Mężczyzn09:4500:14:53
841TUREK Przemysław 871TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn10:4500:14:53
842FETLIŃSKI Grzegorz 307Open Mężczyzn09:3000:14:54
843WICHEREK Mateusz 826Open Mężczyzn10:3000:14:55
844GIERS Marcin 890Open Mężczyzn09:4500:14:55
845TOBIASZ Katarzyna 714BIOSFERAOpen Kobiet10:3000:14:57
846ZDUŃCZYK Sylwia 715BIOSFERAOpen Kobiet10:3000:14:58
847GRYCKIEWICZ Mirosław 426OBY NIE OSTATNIOpen Mężczyzn09:4500:14:59
848POŚNIK Jan 533HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:14:59
849SOBCZYK Sabina 536HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:0000:14:59
850MATUSZEWICZ Jakub 1136INIEMAMOCNI 2.0Open Mężczyzn11:3000:14:59
851NOS Magdalena 1225Open Kobiet11:0000:14:59
852KULIK Dariusz 960OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn11:0000:14:59
853HAŁAJKO Piotr 1000Open Mężczyzn10:3000:15:00
854KOMOSA Tomasz 856NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMOpen Mężczyzn09:4500:15:01
855WOŹNIAK Michał 949KOMINIARZEOpen Mężczyzn11:0000:15:01
856JULIKOWSKI Karol 859OFF-ROAD RUNNERS BENEFIT SYSTEMSOpen Mężczyzn10:4500:15:01
857HAŁAJKO Adam 999Open Mężczyzn10:3000:15:02
858OSIŃSKI Marcin 1186RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn11:3000:15:02
859KARP Ireneusz 523HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:4500:15:03
860SZUMERT Łukasz 948KOMINIARZEOpen Mężczyzn11:0000:15:03
861BLOCH Piotr 1185RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn11:3000:15:03
862KORCZAK Karolina 799Open Kobiet10:3000:15:06
863LIPA Anna 1216Open Kobiet11:3000:15:06
864MYRCHA Natalia 1222Open Kobiet11:3000:15:07
865DZIERŻANOWSKA Martyna 1127HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Kobiet11:3000:15:07
866BORYSEWICZ Wiktor 1126HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn11:3000:15:07
867KULECZKA Jacek 671Open Mężczyzn10:1500:15:09
868BARSZCZ Dominika 1202Open Kobiet11:3000:15:09
869BIEŃKOWSKI Adrian 1125HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn11:3000:15:10
870PIERWOŁA Tomasz 447POZNAŃ RACE TEAMOpen Mężczyzn09:4500:15:12
871WALCZAK Danuta 448POZNAŃ RACE TEAMOpen Kobiet09:4500:15:12
872KALINOWSKI Tomasz 1194TWARDY SKŁADOpen Mężczyzn11:3000:15:12
873ZABOROWSKI Filip 462ZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn09:4500:15:13
874GUDZOWSKA Julia 998Open Kobiet09:3000:15:13
875WÓJCIK Zbyszek 1107Open Mężczyzn11:3000:15:15
876WIDUCH Ryszard 345Open Mężczyzn09:3000:15:16
877DOBOSZ Damian 658Open Mężczyzn09:4500:15:16
878CHOMICZ Rafał 3508EOpen Mężczyzn09:4500:15:17
879DĄBROWSKI Daniel 635RUN PRAGA TEAMOpen Mężczyzn10:1500:15:18
880FIJALKOWSKI Kamil 636RUN PRAGA TEAMOpen Mężczyzn10:1500:15:18
881DZIDO Zbigniew 468Open Mężczyzn09:4500:15:20
882BOGAJ Krzysztof 1193TWARDY SKŁADOpen Mężczyzn11:3000:15:20
883RYBAK Piotr 1100Open Mężczyzn11:1500:15:21
884ZAWADZKI Jakub 3528EOpen Mężczyzn09:4500:15:22
885JÓZEFACIUK Marcin 1004Open Mężczyzn11:0000:15:22
886KOWALCZYK Marlena 1088Open Kobiet11:1500:15:22
887DYMALSKI Dariusz 3518EOpen Mężczyzn09:4500:15:24
888CYWIŃSKI Sebastian 657Open Mężczyzn10:1500:15:25
889CAŁKA Krzysztof 1151NAPĘDZANI PROCENTEMOpen Mężczyzn11:3000:15:25
890SABATOWICZ Katarzyna 686Open Kobiet10:1500:15:28
891SZRENIAWA-SZTAJNERT Artur 816Open Mężczyzn10:3000:15:28
892JANISZEWSKA Katarzyna 796Open Kobiet10:3000:15:29
893PIECHOWICZ Weronika 903Open Kobiet10:4500:15:29
894JUSTYŃSKI Rafał 449RAZOR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:4500:15:31
895SNOCH Łukasz 814Open Mężczyzn10:3000:15:31
896SAWALA Eryk 688Open Mężczyzn10:1500:15:32
897JEZIOR Bartosz 1152NAPĘDZANI PROCENTEMOpen Mężczyzn11:3000:15:34
898CIERCZEK Rafał 1081Open Mężczyzn11:1500:15:35
899KMERA Rafał 797Open Masters Mężczyzn10:3000:15:36
900CIERCZEK Kamil 1080Open Mężczyzn11:1500:15:36
901MAŚNICA Anna 488Open Kobiet09:4500:15:37
902WŁOCH Michał 461ZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn09:4500:15:38
903BIELECKA Magdalena 763KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Kobiet10:3000:15:38
904SCHILLER Fryderyk 974SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Masters Mężczyzn09:3000:15:38
905SAWALA Sławomir 689Open Masters Mężczyzn10:1500:15:39
906KUBASIEWICZ Mateusz 1068SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Mężczyzn09:3000:15:39
907SAWALA Aneta 687Open Masters Kobiet10:1500:15:40
908JAKÓBCZAK Karolina 732DEAF RUNMAGEDDONOpen Kobiet10:3000:15:41
909BORSUKIEWICZ Paweł 654Open Mężczyzn10:1500:15:42
910MAKOWSKI Radomir 1012Open Mężczyzn11:0000:15:43
911WIŚNIEWSKA Barbara 256HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:3000:15:44
912KANIK Marcin 666Open Mężczyzn10:1500:15:45
913HONKISZ Łukasz 1248Open Mężczyzn10:1500:15:46
914KOTOMSKA Renata 219FIGLARZEOpen Masters Kobiet09:3000:15:47
915CĘCELEWSKI Jarosław 218FIGLARZEOpen Masters Mężczyzn09:3000:15:48
916KLUZIAK Jarosław 479Open Mężczyzn09:4500:15:48
917TRZASKA Anna 765KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Kobiet10:3000:15:48
918POPŁAWSKI Krystian 421MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn09:4500:15:49
919JASTRZĘBSKA Agata 1111AGRESYWNE PLASTRY Open Masters Kobiet11:3000:15:49
920MEDWID Katarzyna 764KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Kobiet10:3000:15:50
921IMIOLCZYK Roland 1110AGRESYWNE PLASTRY Open Masters Mężczyzn11:3000:15:50
922KOWALCZYK Bogdan 1178POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn11:3000:15:51
923BAPRAWSKI Krystian 881Open Mężczyzn10:4500:15:52
924SZEWCZYK Katarzyna 422MONKEYS' TEAMOpen Masters Kobiet09:4500:15:53
925SZUMNA Aleksandra 423MONKEYS' TEAMOpen Kobiet09:4500:15:54
926PIECHOWIAK Piotr 807Open Masters Mężczyzn09:3000:15:55
927PIOTROWSKI Jerzy 284POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn09:3000:15:56
928PRYCA Mateusz 330Open Mężczyzn09:3000:15:56
929BASZKIEWICZ Michał 1060POGROMCYOpen Mężczyzn11:1500:15:57
930KUBIAK Kaj 649WOLF TEAMOpen Mężczyzn09:4500:15:58
931SCHULZ Jędrzej 1063POGROMCYOpen Mężczyzn11:1500:15:58
932ŁUKASIEWICZ Renata 318Open Masters Kobiet09:3000:15:59
933RULAK Jerzy 335Open Mężczyzn09:3000:15:59
934POWSIŃSKI Martin 684Open Mężczyzn10:1500:15:59
935LEWANDOWSKA Kasandra 833BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Kobiet09:4500:15:59
936JERMAKOWICZ Anna 1182RUNCOHOLICSOpen Kobiet11:3000:15:59
937MAJEWSKI Witold 595BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn09:4500:16:01
938CZMOK Robert 1061POGROMCYOpen Masters Mężczyzn11:1500:16:01
939BURDZY Daniel 368BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Mężczyzn09:4500:16:02
940BRACH Michał 655Open Mężczyzn10:1500:16:02
941KOZLOWSKI Dawid 848MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn10:4500:16:02
942MILEWSKI Paweł 922DZIKI OLSZTYNOpen Mężczyzn11:0000:16:02
943BRODA Adam 929GRUPA MOCNEGO UDERZENIAOpen Masters Mężczyzn11:0000:16:02
944ZATORSKA Milena 370BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Kobiet09:4500:16:03
945RATALEWSKI Piotr 334Open Mężczyzn09:3000:16:03
946JERMAKOWICZ Bartlomiej 1183RUNCOHOLICSOpen Mężczyzn11:3000:16:03
947KRAWCZYK Karina 482Open Kobiet09:4500:16:05
948RYDZYŃSKA Małgorzata 924DZIKI OLSZTYNOpen Kobiet11:0000:16:05
949DRĄG Tomasz 995Open Mężczyzn11:0000:16:06
950GÓRNIACZYK Krystian 471Open Mężczyzn09:4500:16:07
951TUTAKOWSKI Łukasz 1231Open Mężczyzn11:3000:16:08
952ILCZYSZYN Julita 1181RUNCOHOLICSOpen Kobiet11:3000:16:14
953KOZŁOWSKI Krzysztof 1184RUNCOHOLICSOpen Masters Mężczyzn11:3000:16:14
954GRZEGORZEWSKI Krzysztof 730CROSSFIT LUBINOpen Masters Mężczyzn10:3000:16:17
955JAŚKIEWICZ Krzysztof 731CROSSFIT LUBINOpen Mężczyzn10:3000:16:18
956SZYMAŃSKI Dawid 1021Open Masters Mężczyzn11:0000:16:21
957MATUSZEWSKA Lidia 489Open Kobiet09:4500:16:23
958WINIAREK Marcin 1025Open Mężczyzn11:0000:16:24
959PAWLOS Ewa 425NIEGRZECZNE MINIONKIOpen Kobiet09:4500:16:25
960FORTUNA-CZMOK Jolanta 1062POGROMCYOpen Masters Kobiet11:1500:16:25
961WINIAREK Tomasz 1026Open Mężczyzn11:0000:16:26
962LIPIŃSKI Michał 485Open Mężczyzn09:4500:16:28
963GRYŻEWSKI Karol 225GET OUTTA WAYOpen Mężczyzn09:3000:16:28
964MACIERZYŃSKI Adam 727CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Mężczyzn10:3000:16:29
965FAJST Marcin 223GET OUTTA WAYOpen Mężczyzn09:3000:16:29
966GAŃKO Karolina 224GET OUTTA WAYOpen Kobiet09:3000:16:29
967GAŃKO Katarzyna 389GET OUTTA WAYOpen Masters Kobiet09:3000:16:31
968UMIŃSKA Dominika 728CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Kobiet10:3000:16:32
969WARSZAWSKI Patryk 729CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Mężczyzn10:3000:16:33
970REY Andrzej 653ZDĄŻYĆ PRZED ZMROKIEMOpen Masters Mężczyzn10:1500:16:35
971KEMPIŃSKA Izabela 667Open Kobiet10:1500:16:35
972KEMPIŃSKA Magdalena 668Open Kobiet10:1500:16:35
973MUCHA Robert 202BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn09:4500:16:41
974SZCZEPAŃSKI Marcin 1112BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Mężczyzn09:4500:16:45
975MACIĄŻEK Angelika 452ŚWINIODZIKIOpen Kobiet09:4500:16:46
976KITA Grzegorz 897Open Masters Mężczyzn10:4500:16:46
977WOJTAL Katarzyna 1113BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Kobiet09:4500:16:47
978KRÓL Darek 377CROSS CORNEROpen Mężczyzn09:4500:16:51
979KSIĄŻEK Anna 378CROSS CORNEROpen Kobiet09:4500:16:51
980JANIAK Łukasz 380CROSSCORNEROpen Mężczyzn09:4500:16:51
981KAPICA Wojciech 376CROSS CORNEROpen Mężczyzn09:4500:16:52
982PAWLIKOWSKA Zuzanna 1070SPORTERA OCROpen Kobiet11:0000:16:52
983ŚLĘCZKOWSKI Błażej 1071SPORTERA OCROpen Mężczyzn11:0000:16:54
984ŻAK Tomasz 502Open Mężczyzn09:4500:16:57
985SZYMAŃSKI Bartłomiej 981SPORTERA OCROpen Mężczyzn11:0000:16:57
986LECH Adam 673Open Mężczyzn09:4500:16:59
987RYSZCZYK Adam 337Open Mężczyzn09:4500:17:00
988WIŚNIEWSKI Arkadiusz 983SPORTERA OCROpen Mężczyzn11:0000:17:01
989KMIECIK Marcin 749HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:3000:17:02
990MISIAK Amna 490Open Kobiet09:3000:17:02
991KRAJEWSKA Magdalena 438PIĘKNI I BESTIEOpen Masters Kobiet09:4500:17:03
992WOCHNIAK Michał 984SPORTERA OCROpen Mężczyzn11:0000:17:03
993PTAK Magda 331Open Kobiet09:4500:17:04
994STASZEL- ŁATAS Tomasz 411HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:17:04
995KMIECIK Justyna 748HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:3000:17:04
996MARCZEWSKA Zofia 487Open Kobiet09:3000:17:05
997JAŚKOWSKI Paweł 473Open Mężczyzn09:4500:17:06
998KALWAT Katarzyna 476Open Kobiet09:4500:17:06
999KĘPISTY Jakub 845ŁABAJEOpen Mężczyzn10:4500:17:06
1000PTASIŃSKA Kinga 979SPORTERA OCROpen Kobiet11:0000:17:06
1001WÓJCIAK Ewelina 1247SPORTERA OCROpen Kobiet11:0000:17:07
1002POPŁAWSKA Ewelina 1243Open Kobiet09:4500:17:08
1003MATYSIAK Mateusz 846ŁABAJEOpen Mężczyzn10:4500:17:09
1004KLIMACKI Łukasz 1155ORGANIC TEAMOpen Mężczyzn11:3000:17:11
1005KOTAS Patrycja 480Open Kobiet09:4500:17:12
1006WERNO Anna 854MAZE IN THE MAZEOpen Kobiet10:4500:17:12
1007MARKIEWICZ Maksymilian 241HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:17:20
1008MARKIEWICZ Julia 320Open Kobiet09:3000:17:20
1009ROGUCKI Maciej 853MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn10:4500:17:20
1010KAZIMIERCZAK Paweł 1069SPORTERA OCROpen Mężczyzn11:0000:17:20
1011KOSESKA Iwona 847MAZE IN THE MAZEOpen Kobiet10:4500:17:21
1012OCHOWIAK Klaudia 1162ORGANIC TEAMOpen Kobiet11:3000:17:22
1013PURCHALAK Karolina 265NO LIMIT TEAMOpen Kobiet09:3000:17:23
1014MAŃKOWSKI Michał 1158ORGANIC TEAMOpen Mężczyzn11:3000:17:23
PRYKOWSKI Tomasz 56SPORTERA OCRElite Mężczyzn11:0000:17:23 DNF
1016OSIK Grzegorz 851MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn10:4500:17:24
1017ZARĘBA Justyna 1072SPORTERA OCROpen Kobiet11:0000:17:24
1018PURCHALAK Paweł 266NOLIMIT TEAM+Open Mężczyzn09:3000:17:26
1019GUZEK Kamil 977SPORTERA OCROpen Mężczyzn11:0000:17:26
1020WALKOWICZ Hubert 982SPORTERA OCROpen Mężczyzn11:0000:17:28
1021WOJCIECHOWSKI Mikołaj 906Open Mężczyzn09:3000:17:34
1022MARKIEWICZ Oskar 275PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn09:3000:17:37
1023LEWANDOWSKI Marcin 927DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Masters Mężczyzn11:0000:17:41
1024BIAŁAS Karolina 467Open Kobiet09:4500:17:42
1025HORĘZGA Dorota 401HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:4500:17:43
1026WOJCIECHOWSKA Magdalena 346Open Kobiet09:3000:17:44
1027MILCZARCZYK Artur 850MAZE IN THE MAZEOpen Masters Mężczyzn10:4500:17:45
1028SOSZYŃSKI Robert 980SPORTERA OCROpen Mężczyzn11:0000:17:47
1029ZAJĄC Julia 985SPORTERA OCROpen Kobiet11:0000:17:49
1030WEIS Michał 499Open Mężczyzn09:4500:17:50
1031JAKUBCZAK Paulina 978SPORTERA OCROpen Kobiet11:0000:17:50
1032SIERPIŃSKA Monika 494Open Kobiet09:4500:17:52
1033BOSZKO Dominik 10294FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Mężczyzn11:1500:17:54
1034MUSIOŁOWSKA Jagoda 1159ORGANIC TEAMOpen Kobiet11:3000:17:54
1035RUDZIŃSKI Radosław 10324FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Mężczyzn11:1500:17:55
1036MALINOWSKA Katarzyna 427OBY NIE OSTATNIOpen Kobiet09:4500:17:56
1037NOWAK Piotr 1161ORGANIC TEAMOpen Masters Mężczyzn11:3000:17:56
1038NARAJEWSKI Grzegorz 1160ORGANIC TEAMOpen Masters Mężczyzn11:3000:17:56
1039KOCOLOWSKI Jurek 669Open Masters Mężczyzn09:4500:17:57
1040SUZIN Nikodem 450RAZOR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:4500:17:59
1041KONIECZYŃSKA Agnieszka 1156ORGANIC TEAMOpen Masters Kobiet11:3000:17:59
1042FRYSIAK Małgorzata 1153ORGANIC TEAMOpen Kobiet11:3000:18:03
1043JAGODZIŃSKA-SZYMCZYK Joanna 1087Open Kobiet11:1500:18:04
1044OPRYŃSKI Szymon 1096Open Mężczyzn11:1500:18:04
1045SMIGIELSKA Arleta 1165ORGANIC TEAMOpen Masters Kobiet11:3000:18:04
1046HAŁASZYN Joanna 1154ORGANIC TEAMOpen Kobiet11:3000:18:06
1047LISIAK Karina 1157ORGANIC TEAMOpen Kobiet11:3000:18:06
1048POSŁUSZNA Anna 78XRUNNERSOpen Kobiet09:1500:18:07
1049RUDZIŃSKA Marlena 10314FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Kobiet11:1500:18:07
1050OCHOWIAK Paweł 1163ORGANIC TEAMOpen Mężczyzn11:3000:18:07
1051BOSZKO Jolanta 10304FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Kobiet11:1500:18:08
1052SIENKIEWICZ Dariusz 1164ORGANIC TEAMOpen Mężczyzn11:3000:18:08
1053SIENKIEWICZ Jakub 338Open Mężczyzn09:3000:18:11
1054DASZEWSKI Lech 221FIREEAGLESOpen Masters Mężczyzn09:3000:18:13
1055SKRĘTEK Paulina 339Open Kobiet09:3000:18:13
1056MURACH Olga 1013Open Kobiet11:0000:18:17
1057MURACH Wiesław 1014Open Mężczyzn11:0000:18:17
1058PIKULIK Monika 913BŁOTEM PO RYJUOpen Kobiet11:0000:18:19
1059WARDZYK Jacek 842KANGURKIOpen Mężczyzn10:4500:18:34
1060BRODA Adam 1250GRUPA MOCNEGO UDERZENIAOpen Masters Mężczyzn11:0000:18:37
1061ŁUKSZA Krzyszof 1093Open Mężczyzn11:0000:18:37
1062HANDZLIK Mateusz 606DENISTEAMOpen Mężczyzn10:1500:18:38
1063FORNALIK Julia 931GRUPA MOCNEGO UDERZENIAOpen Kobiet11:0000:18:38
1064KUCHARSKA Sylwia 962PACZKOŚWIRYOpen Kobiet11:0000:18:39
1065FALGIER Klaudia 930GRUPA MOCNEGO UDERZENIAOpen Kobiet11:0000:18:39
1066PIĄTKOWSKI Patryk 840KANGURKIOpen Mężczyzn10:4500:18:44
1067DĄDELEWSKA Joanna 75PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet09:1500:18:45
1068SZULC Wiktoria 841KANGURKIOpen Kobiet10:4500:18:47
1069CZAJKA Justyna 885Open Kobiet10:4500:19:16
1070LITYŃSKA Małgorzata 867TEAM ZABIEGANE DNIOpen Kobiet10:4500:19:20
1071MAŁECKI Krzysztof 868TEAM ZABIEGANE DNIOpen Mężczyzn10:4500:19:22
1072RAMIEGA Cezary 1123FISIAK GDZIE LECIMY?Open Mężczyzn11:1500:20:20
1073GUMIELA Adam 226GRYF TEAMOpen Mężczyzn10:0000:21:21
1074JACHIRA Krzysztof 227GRYF TEAMOpen Mężczyzn10:0000:21:22
1075GROT Michał 510GRYF TEAMOpen Mężczyzn10:0000:21:23
1076MIELCARZ Marcin 963PACZKOŚWIRYOpen Mężczyzn11:0000:22:09
1077WILCZYŃSKI Mariusz 1233Open Masters Mężczyzn11:0000:22:10
1078HARATYK Roksana 1001Open Kobiet11:0000:22:36
1079KUCHARSKA Sylwia 1251PACZKOŚWIRYOpen Kobiet11:0000:22:39
1080SOBCZYK Ligia 965PACZKOŚWIRYOpen Kobiet11:0000:22:40
1081JANDA Paulina 1003Open Kobiet11:0000:22:44
1082SARNECKI Łukasz 964PACZKOŚWIRYOpen Mężczyzn11:0000:22:45
1083ZDUŃSKI Jarosław 1176POGOTOWIE MEDICOVEROpen Masters Mężczyzn11:3000:27:04
1084BAŁDAK Piotr 1201Open Mężczyzn11:3000:31:52
1085MACIĄŻEK Paweł 849MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn10:45
1086DEC Aleksandra 975SPORTERA OCROpen Kobiet09:30
1087GRABSKA Agata 4066Open Kobiet12:45
1088ZGLINICKA Marzena 1177POGOTOWIE MEDICOVEROpen Masters Kobiet11:30
Znaleziono 1088 wynik(ów)