RUNMAGEDDON FINAL LIGI

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2018-11-18
Miejsce:
Siedlce
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
1196
Wystartowało:
1088
Nie ukończyło:
26
Ukończyło:
1062
Na trasie:
18

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 5,0 km

Pełne wyniki dla 5km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 1.5km | 5km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeria1.5km5km
    
1OŚLIZŁO Tomasz 64XRUNNERSElite Mężczyzn09:0000:07:3000:26:22
HAJNOS Dawid 15GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn09:0000:07:33 DNF00:26:36 DNF
3MADEJSKI Krzysztof 63XRUNNERSOpen Mężczyzn09:0000:07:3000:26:49
4SALAMON Mateusz 44POWER TRAININGElite Mężczyzn09:0000:07:4800:26:54
5KRÓL Piotr 50SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn09:0000:07:2800:26:56
6KRAWCZYK Tomasz 27HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:07:4300:27:03
7SZCZEPANIAK Marcin 89XRUNNERSElite Mężczyzn09:0000:07:5000:27:05
8SELIANIN Dmytro 54SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn09:0000:07:4500:27:30
9KOZŁOWSKI Artur 26HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:07:5300:27:34
10BĄK Daniel 37KALIN TEAMElite Mężczyzn09:0000:07:4400:27:38
11PRUSAK Piotr 18GORĄCY POTOK TEAMOpen Mężczyzn09:0000:07:4100:27:54
12JANUSZEWSKI Bartosz 38KONIUCHY OCROpen Mężczyzn09:0000:07:4900:27:59
13KRZYSTYNIAK Robert 16GORĄCY POTOK TEAMOpen Masters Mężczyzn09:0000:07:5700:28:07
14SOBIERAJSKI Wojciech 71Elite Mężczyzn09:0000:07:5500:28:09
15WOJTYSZYN Wojciech 67XRUNNERSOpen Mężczyzn09:0000:07:5100:28:10
16DOMAŃSKI Krystian 83Elite Mężczyzn09:0000:07:4700:28:11
17KATOLIKAU Raman 62XRUNNERSOpen Mężczyzn09:0000:08:0300:28:12
18ŚWIĘTEK Bartosz 19GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn09:0000:08:0000:28:18
19POGORZELSKI Rafał 88EŁK FORCE ONEElite Mężczyzn09:0000:07:5000:28:19
ARSENTSYEU Andrei 60XRUNNERSElite Mężczyzn09:0000:07:56 DNF00:28:27 DNF
21KRAWIECKI Mateusz 28HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:08:0600:28:31
22KOWALCZYK Dawid 70Elite Mężczyzn09:0000:07:5600:28:51
23LISOWSKI Adam 51SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:0000:07:4900:28:53
24PAWŁOWSKI Kamil 4009Open Mężczyzn12:4500:08:3000:28:58
25JASTRZĘBSKI Piotr 47SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn09:0000:08:0100:29:05
26KAŁUŻNY Adam 48SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn09:0000:07:5800:29:07
27DECIUK Teofil 1HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn09:0000:08:1000:29:11
LEWICKI Marcin 13ENAX TEAMElite Mężczyzn09:0000:08:13 DNF00:29:20 DNF
29LORENC Łukasz 11DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:07:5800:29:23
30SASAK Michał 4056Open Mężczyzn12:4500:08:3400:29:25
31GĘBARA Łukasz 40OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn09:0000:08:1400:29:32
KASZA Rafał 25HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn09:0000:07:49 DNF00:29:33 DNF
SAŁATA Marcin 39KONIUCHY OCRElite Mężczyzn09:0000:08:09 DNF00:29:38 DNF
34ŻEBROWSKI Michał 829Open Masters Mężczyzn10:3000:08:3900:30:04
35BRZOSKWINIA Wojciech 20HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn09:0000:08:2500:30:08
36MAZUR Damian 86SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:0000:08:2900:30:17
37BRZOZOWSKI Filip 21HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:08:0700:30:17
38KOŁODZIEJCZYK Kamil 49SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:0000:08:3100:30:32
39DĄBROWSKI Radek 553OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn09:3000:08:2200:30:36
40HANUS Piotr 591AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn10:1500:08:4100:30:54
41SOBOCIŃSKI Karol 558PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn09:3000:08:4000:31:03
42WAWRYNIUK Paweł 596BEZ PRZYGOTOWANIAOpen Mężczyzn10:1500:09:1300:31:03
43MUCHA Krzysztof 581Open Mężczyzn10:0000:08:2600:31:04
44MOKWA Sebastian 4038Open Mężczyzn12:4500:08:5800:31:09
45WCISŁO Wojciech 4006Open Mężczyzn12:4500:08:5900:31:12
46TOMAKA Tomasz 32HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:08:4800:31:14
47ZOŃ Arkadiusz 35HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:08:3900:31:15
48BARANOWSKA Katarzyna 90OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Kobiet09:1500:09:0400:31:22
49MACHULEC Sebastian 486Open Mężczyzn09:4500:08:3400:31:26
50CHODOWSKI Łukasz 262LTGOpen Mężczyzn09:3000:08:2600:31:28
51LISOWSKI Grzegorz 52SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn09:0000:08:2700:31:29
52PETELCZYC Piotr 31HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn09:0000:08:3400:31:31
53KALININ Jarosław 61XRUNNERSOpen Mężczyzn09:0000:08:3200:31:35
54BŁASZCZYK Mateusz 298ZRYTE CZOSNKIOpen Mężczyzn09:3000:08:3600:31:42
55RELIDZYŃSKI Michał 586Open Mężczyzn10:0000:08:2600:31:43
GAWRYLUK Marcin 42OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn09:0000:08:38 DNF00:31:46 DNF
57KRZYMIŃSKI Kamil 919CZARNE STOPYOpen Mężczyzn11:0000:08:2400:31:55
58WIKTOROWICZ Mariusz 58WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn09:0000:08:4600:32:01
GAŁDYN Kamil 14GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn09:0000:08:30 DNF00:32:11 DNF
60ZGUTKA Tomasz 34HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn09:0000:09:3000:32:12
61MORAWSKI Grzegorz 872TRENER24H.COM.PLOpen Mężczyzn10:4500:08:4700:32:15
62KUBISZYN Tobiasz 593AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn10:1500:09:0800:32:30
63WYPUKOŁ Jakub 55SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn09:0000:08:3300:32:31
64CZACH Tobiasz 22HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn09:0000:08:4200:32:41
65TRAPKOWSKI Przemysław 65XRUNNERSElite Mężczyzn09:0000:08:4700:32:41
66WITEK Kamil 257HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:08:3400:32:45
67STANCLIK Krzysztof 251HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:09:0700:32:47
68MISIAK Piotr 4025Open Mężczyzn12:4500:09:1700:32:58
69WLAŹLAK Damian 546HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:08:4300:33:01
70ZAJKO Michał 381CROSSFIT Z16Open Mężczyzn09:4500:08:5000:33:03
71BŁASZCZYK Łukasz 789Open Mężczyzn10:3000:09:1400:33:09
72MIKRUT Jakub 17GORĄCY POTOK TEAMOpen Mężczyzn09:0000:09:0600:33:10
73SŁADEK Patryk 289SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:3000:08:2800:33:11
74HAJEWSKI Michał 7DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:09:1100:33:14
75MUSIAŁ Krzysztof 766NOLIMIT TEAM+Open Mężczyzn10:3000:09:1100:33:16
76KĘDZIOREK Eryk 574Open Mężczyzn10:0000:08:4900:33:21
77KWIATKOWSKI Michal 29HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:09:1000:33:22
78KOSTROWSKI Łukasz 4021Open Mężczyzn12:4500:09:2200:33:28
79GAGON Denis 5DENISTEAMOpen Mężczyzn09:0000:08:1200:33:29
80KRUPA Tomasz 316Open Mężczyzn09:3000:08:5400:33:36
81MÓRAWSKI Mieszko 30HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:09:1500:33:39
82BRUSIŁO Bartosz 1147MAMY RUSZAMYOpen Mężczyzn11:1500:08:5400:33:48
83ŻUKOWSKI Karol 589Open Mężczyzn10:0000:09:2100:33:49
84DUDKIEWICZ Marcin 24HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0000:08:3500:33:50
85DOLATA Krzysztof 46SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:0000:09:1300:33:53
86PŁONKA Konrad 4005Open Mężczyzn12:4500:10:4900:33:53
87CIESLAK Ryszard 4DENISTEAMOpen Masters Mężczyzn09:0000:09:0900:33:57
88STANISŁAWSKI Fabian 279POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn09:3000:09:0200:33:57
89FILIP Bartosz 1249Open Mężczyzn10:0000:08:5400:34:03
90KAMIONKA Mateusz 1047HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:1500:08:5000:34:05
91SMEKTAŁA Adam 1101Open Mężczyzn11:1500:09:2700:34:05
92CIUĆKA Dominik 790Open Mężczyzn10:3000:09:0500:34:10
93DZIKOWSKI Łukasz 865SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn10:4500:09:2400:34:17
94GÓRZYŃSKI Janusz 2BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn09:0000:09:0200:34:18
95WALKIEWICZ Zbigniew 866SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn10:4500:09:2300:34:18
96WINKLER Dawid 568XRUNNERSOpen Mężczyzn10:0000:09:1100:34:21
97MICHROWSKI Sławomir 676Open Masters Mężczyzn10:1500:09:3700:34:30
98CWIRZEN Marcin 59WOLF TEAMOpen Mężczyzn09:0000:08:5600:34:36
99OLEJNIK Franciszek 619HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:09:0300:34:39
100BRZEZIŃSKI Bartosz 301Open Mężczyzn09:3000:09:0600:34:40
101KOSIŃSKI Jakub 526HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:09:4700:34:40
102KOLACHA Patryk 755HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:09:0700:34:40
103GMIŃSKI Kamil 989WKZ TEAMOpen Mężczyzn11:0000:09:5500:34:42
104WAŁDOWSKI Dominik 66XRUNNERSOpen Mężczyzn09:0000:09:5500:34:46
105ŁAWRENCZUK Paweł 1048HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:1500:09:4100:34:47
106CHOŁUJ Łukasz 45PWPW S.A.Open Mężczyzn09:0000:08:5200:34:53
107ZELISZCZAK Krystian 503Open Mężczyzn09:4500:08:5100:34:53
108SZARUGA Małgorzata 76SOCIOS SILESIAElite Kobiet09:1500:09:3100:35:07
109WILK Tomasz 413HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:09:0100:35:07
110KOWALEWSKI Filip 941HUTNIK WARSZAWA OCROpen Mężczyzn11:0000:09:4300:35:07
111KOWALSKI Adam 313Open Mężczyzn09:3000:09:2000:35:08
112POLKOWSKI Tomasz 435OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:09:1400:35:13
113AWENCIUK Andrzej 432OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:09:1600:35:17
114BURCZYŃSKI Karol 1192TABATA RADEK TEAMOpen Mężczyzn10:0000:10:1100:35:20
115BAGIŃSKI Ryszard 785TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn10:0000:09:1500:35:22
116PIERZCHAŁA Łukasz 327Open Mężczyzn09:3000:09:3100:35:26
117FILIPCZAK Kamil 996Open Masters Mężczyzn11:0000:10:0900:35:27
118WIŚNIEWSKI Norbert 33HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn09:0000:09:4900:35:32
119MICHALSKI Dawid 36I NEVER TURN BACKOpen Mężczyzn09:0000:10:3800:35:37
120ZYNGER Patryk 91I NEVER TURN BACKOpen Mężczyzn09:0000:10:0500:35:37
MILEWICZ Sylwia 73HUSARIA RACE TEAM Elite Kobiet09:1500:09:49 DNF00:35:43 DNF
122SZYDŁOWSKI Adrian 208CHŁOPCY CHORTENOWCYOpen Mężczyzn09:3000:08:5500:35:45
123KOŁODZIEJCZYK Dariusz 643SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn10:1500:09:3500:35:50
124CZACHURSKI Mateusz 650XRUNNERSOpen Mężczyzn10:1500:09:3400:35:51
125KNOP Marcin 652XRUNNERSOpen Mężczyzn10:1500:09:3300:35:51
126CZAPRAN Marek 651XRUNNERSOpen Mężczyzn10:1500:09:3200:35:53
127OPOŃSKI Artur 804Open Mężczyzn10:3000:09:2400:35:58
128DEPTUŁA Mariusz 23HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn09:0000:09:4700:36:02
129JÓŹWICKI Karol 665Open Mężczyzn10:1500:09:3000:36:04
130MARCULA Emil 240HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:09:2500:36:07
131KULAGA Peter 987WE'LL GIVE YOU S-HELLOpen Mężczyzn11:0000:09:4900:36:07
132PIETRZAK Tomek 721BRUD EKIPAOpen Mężczyzn10:3000:10:1400:36:12
133GRZESIAK Tomasz 283POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:3000:09:5700:36:15
134JASTRZĘBSKI Sławomir 3BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn09:0000:09:4200:36:19
135KOWALCZYK Konrad 481Open Mężczyzn09:4500:08:4100:36:19
136LECH Dawid 1120DAJCIE NAM WYGRAĆ!!!Open Mężczyzn09:3000:09:0900:36:30
137LEWKO Adam 434OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:09:3800:36:39
138RODASZYŃSKI Paweł 1228Open Mężczyzn11:3000:09:2000:36:43
139DYKIER Krzysztof 84Open Masters Mężczyzn09:0000:10:0100:36:43
140TRAJDOS Bartosz 344Open Mężczyzn09:3000:09:5500:36:49
141LIPIŃSKI Michał 786WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn10:3000:10:1200:36:50
142SZULIM Jacek 818Open Mężczyzn10:3000:10:1500:36:50
143SZANIAWSKI Marcin 252HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:10:0000:36:51
144WITEK Karol 280POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn09:3000:10:4100:36:52
145ŻYŁOWSKI Mateusz 349Open Mężczyzn09:3000:09:2700:36:54
146KUBISZYN Tadeusz 592AGRESYWNE MORSY :DOpen Masters Mężczyzn10:1500:09:4800:37:00
147PAWELEC Marek 682Open Masters Mężczyzn10:1500:09:3900:37:00
148ADAMCZYK Tomek 787Open Mężczyzn10:3000:08:5400:37:01
149KORZENIOWSKI Jan 800Open Mężczyzn10:3000:09:3300:37:03
150KOWALSKI Józef 277POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn09:3000:09:3300:37:04
151ODEJEWSKI Dariusz 1095Open Mężczyzn11:1500:09:4000:37:04
152KOZŁOWSKI Zbigniew 1090Open Mężczyzn11:1500:10:2000:37:05
153KOWALCZYK Piotr 276POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn09:3000:09:3400:37:11
154KRAWCZYK Piotr 315Open Masters Mężczyzn09:3000:09:5600:37:13
155CHŁĄD Aleksander 514HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:10:1500:37:23
156FIRST Tomasz 889Open Mężczyzn10:4500:09:1900:37:23
157FRANASZEK Bartłomiej 519HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:09:2700:37:24
158KUL Paweł 85WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn09:0000:09:4800:37:28
159LEHMANN Dawid 317Open Mężczyzn09:3000:10:1900:37:29
160SKWAREK Tomasz 204CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:3000:09:5400:37:30
161MACIEJEWSKI Jan 803Open Mężczyzn10:3000:10:0900:37:34
162LASKOWSKI Tomasz 43PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn09:0000:09:5800:37:35
163WOLCZYK Cezary 708Open Mężczyzn10:1500:10:1200:37:36
164MARKOWICZ Robert 861RBARYOpen Masters Mężczyzn10:4500:10:0100:37:37
165JUDEK Łukasz 475Open Mężczyzn09:4500:09:4900:37:39
166SZYMEL Jacek 541HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:09:5300:37:43
167KORCZYK Tomasz 69Open Mężczyzn09:0000:10:1600:37:49
168KRÓLEWSKI Karol 638SAMOTNY WOJOWNIKOpen Mężczyzn10:1500:09:3700:37:50
169GROCHOWSKI Jakub 892Open Mężczyzn10:4500:10:1900:37:51
170GORCZYCA Rafal 470Open Mężczyzn09:4500:09:2500:37:52
171BEDNAREK Remigiusz 460XRUNNERSOpen Mężczyzn09:4500:10:0000:37:58
172WOJAS Michał 706Open Mężczyzn10:1500:09:4600:37:58
173SIKORA Marek 623IZERSKA GRUPA BIEGOWAOpen Mężczyzn10:1500:10:1300:38:00
174GĄSIOROWSKI Dariusz 659Open Mężczyzn10:1500:09:5600:38:06
175WIECZOREK Dariusz 587Open Mężczyzn10:0000:09:3600:38:07
176MAJCHRZAK Krzysztof 390HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn09:4500:09:5800:38:08
177JAHNS Adam 566WOLF TEAMOpen Mężczyzn10:0000:09:1300:38:08
178BARTKOWIAK Artur 918CZARNE STOPYOpen Mężczyzn11:0000:10:1800:38:12
179TATARA Michał 1105Open Mężczyzn11:1500:09:5800:38:18
180BALURA Dawid 465Open Mężczyzn09:4500:10:0600:38:22
181MATUSZCZAK Jakub 405HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:10:0700:38:23
182BARDZIAK Piotr 417KONIUCHY OCROpen Mężczyzn09:4500:10:0100:38:27
183KAMIENIECKI Michał 843LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Masters Mężczyzn10:4500:10:1600:38:29
184SYGACZ Sebastian 1019Open Mężczyzn11:0000:10:2100:38:29
185MACZULSKI Krzysztof 844LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Mężczyzn10:4500:10:1400:38:30
186MICHALAK Paweł 1119CROSSFIT ŁUKÓW & CROSSFIT SIEDLCEOpen Masters Mężczyzn11:3000:09:5200:38:33
187BABICZ Karol 397HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:10:0200:38:47
188MALINA Przemyslaw 880ZAMOCOMOCNI 100Open Mężczyzn10:4500:10:4700:38:52
189ŁAPACZ Tomasz 10DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:10:0000:38:55
190GOŚCIŃSKI Mariusz 878ZAMOCOMOCNI 100Open Mężczyzn10:4500:10:5900:39:00
191HAĆ Łukasz 664Open Mężczyzn10:1500:10:1600:39:04
192ZAPIÓR Marcin 348Open Mężczyzn09:3000:11:3400:39:04
193KORZEŃ Dajana 4020Open Kobiet12:4500:11:3900:39:08
194WĘGLARZ Waldemar 72Open Masters Mężczyzn09:0000:09:2700:39:10
195TIAHNYBOK Paweł 81SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn09:0000:10:1100:39:15
196PYSZKA Remigiusz 585Open Masters Mężczyzn10:0000:09:4900:39:17
197FIGAS Grzegorz 633PUMA_STAROGARDOpen Mężczyzn10:1500:11:2400:39:23
198PRZYBYŁO Bartosz 4002Open Mężczyzn12:4500:11:0700:39:29
199BĘBEN Jan 4004Open Masters Mężczyzn12:4500:11:0800:39:29
200WRONA Mateusz 4003Open Mężczyzn12:4500:11:0600:39:30
201SOKÓŁ Magdalena 508DZIADY OCROpen Masters Kobiet10:0000:10:3800:39:34
202WEJKNIS Krzysztof 412HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:09:5600:39:35
203PODDĘBNIAK Małgorzata 493Open Kobiet09:4500:10:5900:39:36
204MUCHA Adrian 360AUUUUUOpen Mężczyzn09:4500:11:0700:39:41
205KWIATKOWSKI Kajetan 273PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn09:3000:10:4000:39:44
206RZOŃCA Michał 391HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn09:4500:10:0500:39:45
207ŻUKOWSKA Natalia 4008Open Kobiet12:4500:11:3100:39:45
208CIUPEK Robert 232HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:11:0600:39:47
209SOSNOWSKI Michał 538HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn10:0000:10:3900:39:50
210GÓRSKI Jan 1084Open Mężczyzn11:1500:09:3100:39:52
211CHMIELEWSKI Krzysztof 433OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:09:4800:39:57
212KACZMARCZYK Tomasz 629NETCOMPANYOpen Mężczyzn10:1500:10:0600:39:59
213KOPECKÝ Jakub 575Open Mężczyzn10:0000:10:4600:40:00
214MYŚLIWIEC Piotrek 1223Open Mężczyzn11:3000:10:2300:40:05
215KUDRZYCKI Karol 1213Open Mężczyzn11:3000:10:2400:40:06
216WITEK Piotr 414HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:09:3700:40:08
217SZYMAŃSKI Marek 254HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:10:1200:40:11
218TOMCZAK Dariusz 255HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:10:1200:40:11
219DWORCZAK Maciej 518HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:10:1100:40:11
220WAŃKOWICZ Adrian 825Open Mężczyzn10:3000:10:1700:40:12
221NOWICKI Marcin 353ALKO NINJAOpen Mężczyzn09:4500:09:5200:40:17
222BARANOWSKI Dariusz 718BRUD EKIPAOpen Mężczyzn10:3000:10:2100:40:18
223DUCHNOWSKI Tomasz 517HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn10:0000:09:2900:40:20
224KUBIESA Jakub 750HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:10:4000:40:21
225BŁĘDOWSKI Mariusz 712ANWILTEAMOpen Masters Mężczyzn10:3000:09:4400:40:23
226KUNECKI Dariusz 802Open Mężczyzn10:3000:09:4500:40:23
227CZAJKA Marcin 416IPPON TEAMOpen Masters Mężczyzn09:4500:11:1200:40:25
228GOMULARZ Sebastian 399HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:09:3600:40:34
229STARZYK Sebastian 555OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn09:3000:10:2100:40:37
230KOŁBUC Rafał 647WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn10:1500:11:0800:40:37
231OLSZEWSKI Krzysztof 634PUMA_STAROGARDOpen Masters Mężczyzn10:1500:11:2600:40:38
232KALIŃSKA Sylwia 719BRUD EKIPAOpen Kobiet10:3000:10:2500:40:40
233ZIÓŁKOWSKI Przemysław 551MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn10:0000:10:5900:40:42
234OŹLAŃSKI Daniel 4026Open Mężczyzn12:4500:10:3700:40:48
235MASZTALERZ Radoslaw 779SPACEROWICZE KEBABUOpen Mężczyzn10:3000:10:1900:40:49
236KUKAWSKI Łukasz 778SPACEROWICZE KEBABUOpen Mężczyzn10:3000:10:2000:40:50
237JENDRUSZCZAK Dawid 4019Open Mężczyzn12:4500:11:3900:40:51
238ZAJĄC Michał 4039Open Mężczyzn12:4500:11:4000:40:51
239JASIAK Adrian 554OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn09:3000:09:4400:40:53
240PACIOREK Piotr 752HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:3000:10:0400:40:53
241CZERWIŃSKI Michał 1207Open Mężczyzn11:3000:09:4500:40:53
242ŻELAZKO Kamil 258HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:09:5100:40:54
243KUCHARSKI Bartosz 483Open Mężczyzn09:4500:11:0900:40:56
244KASZUBA Paweł 477Open Mężczyzn09:4500:10:3000:41:07
245GĘCA Marcin 451ŚWINIODZIKIOpen Mężczyzn09:4500:10:2800:41:08
246ŁOTOCKI Rafał Jerzy 459WOLF TEAMOpen Masters Mężczyzn09:4500:10:1400:41:08
247GAJEWSKI Jaromir 1082Open Mężczyzn11:1500:10:4400:41:14
248RÓG Sebastian 1196UNO MÁS?Open Mężczyzn10:3000:10:5200:41:17
249WĄSAK Waldek 757HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:3000:10:0800:41:18
250GÓRKA Marcin 986WE'LL GIVE YOU S-HELLOpen Mężczyzn11:0000:09:5400:41:18
251PTAK Patryk 1035BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOpen Mężczyzn11:1500:10:5700:41:18
252WIJAS Andrzej 1106Open Mężczyzn11:1500:10:5700:41:18
253FIEDOR Tomasz 233HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:10:0700:41:24
254LEBIODA Marcin 562SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn10:0000:10:3700:41:27
255BIAŁEK Marcin 1203Open Mężczyzn11:3000:10:0900:41:30
256ŁASKI Mikołaj 937HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:0000:11:0900:41:31
257MĘDRZYCKI Paweł 578Open Mężczyzn10:0000:10:3500:41:32
258ŁOBOCKI Andrzej 278POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn09:3000:11:0500:41:33
259DENHAM Justin 281POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:3000:11:1600:41:34
260KASCHE Denny 1238Open Mężczyzn09:3000:11:5300:41:37
261ŻACZEK Dominik 4034Open Mężczyzn12:4500:10:4700:41:37
262RADZIEJEWSKI Paweł 4028Open Mężczyzn12:4500:10:4800:41:37
263WRÓBEL Konrad 4033Open Mężczyzn12:4500:10:4600:41:38
264CZAJKOWSKI Marek 4012Open Mężczyzn12:4500:10:4700:41:38
265ZALEWSKA Anna 369BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Kobiet09:4500:12:4500:41:40
266KĄDZIELSKI Mirosław 990WKZ TEAMOpen Masters Mężczyzn11:0000:10:2200:41:42
267SZEWCZYK Paweł 342Open Masters Mężczyzn09:3000:11:3100:41:48
268DZIADUSZYCKI Dawid 888Open Mężczyzn10:4500:10:5500:41:50
269RYBARCZYK Ilona 250HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:3000:11:4300:41:53
270KLIK Paweł 478Open Mężczyzn09:4500:10:1000:41:57
271KURACH Stanisław 9DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:11:1200:42:01
272FRYDRYCH Maciek 57WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn09:0000:09:5900:42:02
273KOCYŁA Kamil 627KU CHWALE BUDIMEXUOpen Mężczyzn10:1500:11:0800:42:02
274BARAN Dawid 212DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn09:3000:10:3700:42:04
275WITKOWSKI Dariusz 436OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn09:4500:10:5200:42:05
276KILIMNIK Tomasz 511HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn10:0000:10:1700:42:05
277LEŃCZUK Łukasz 594AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn10:1500:10:5100:42:07
278POLIT Bartłomiej 958NINJA TEAMOpen Mężczyzn11:0000:11:0300:42:07
279KOKOWSKI Mariusz 295TREE CREWOpen Mężczyzn09:3000:11:2100:42:08
280ODZIOM Marlena 296TREE CREWOpen Kobiet09:3000:11:1900:42:08
281SEWERYNOWICZ Michał 512HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn10:0000:10:2300:42:09
282JEZIORNY Wojtek 895Open Mężczyzn10:4500:10:3200:42:10
283CERBA Jaroslaw 303Open Masters Mężczyzn09:3000:11:2900:42:12
284KARACZYN Bartłomiej 1005Open Mężczyzn10:0000:12:0100:42:14
285RZEPKA Rafał 535HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:10:3600:42:16
286TRĘDA Cezary 942JANUSZE BŁOTNYCH BIEGÓW Open Mężczyzn11:0000:10:0200:42:18
287ZYCH Zbyszek 1116CARBON OCR RACING TEAMOpen Masters Mężczyzn11:3000:11:1100:42:21
288CYWICKI Piotr 637RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn10:1500:11:2300:42:22
289KRZEMIENIEWSKI Mateusz 742FAIRPLAYPLUSOpen Mężczyzn10:3000:11:2000:42:26
290MALEŃCZYK Sylwester 577Open Mężczyzn10:0000:12:0600:42:27
291SUKIENNIK Adrian 1137INIEMAMOCNI 2.0Open Mężczyzn11:3000:09:4800:42:31
292WŁOCHYŃSKI Mikołaj 547HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:09:5700:42:34
293WERNIO Patryk 702Open Mężczyzn10:0000:11:1500:42:36
294JEZIORSKI Marcin 474Open Mężczyzn09:4500:11:1400:42:40
295WIELĄDEK Marcin 364BANKSTERSOpen Mężczyzn09:4500:11:1800:42:41
296KRÓLAK Margarita 527HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:0000:10:5600:42:41
297SAROSIEK Artur 781SPEED RUNNERSOpen Mężczyzn10:3000:12:0400:42:43
298RYCHNOWSKI Michał 220FIGLARZEOpen Mężczyzn09:3000:11:5600:42:46
299MACHURA Marcin 901Open Mężczyzn10:4500:11:1600:42:46
300MALEC Bartłomiej 1076WARCHLAKI ADELAJDYOpen Mężczyzn11:1500:11:1200:42:46
301ZIELIŃSKI Tomasz 1109Open Mężczyzn11:1500:11:0900:42:46
302TETKOWSKI Michał 543HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn10:0000:11:0500:42:47
303STĘPIEŃ Paulina 939HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet11:0000:10:1200:42:47
304KRYSZTOFIAK Damian 528HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:11:0700:42:48
305MALEC Tomasz 1094Open Mężczyzn11:1500:11:1300:42:48
306MARKIEWICZ Arkadiusz 274PIĘKNI I BESTIEOpen Masters Mężczyzn09:3000:12:3000:42:50
307KOPYDŁOWSKI Szymon 798Open Mężczyzn10:3000:10:5300:42:50
308SOBOTA Kamil 537HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:11:1400:42:52
309TYTOŃ Jakub 1023Open Mężczyzn11:0000:11:2900:42:54
310CHOROŚ Michał 231HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:10:5200:42:55
311BURBUL Przemysław 302Open Mężczyzn09:3000:12:1100:42:56
312TUWALSKI Bernard 12DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:11:3400:42:57
313ŠANA Radek 428OCR RUNNERS OLOMOUCOpen Mężczyzn09:4500:11:0400:42:57
314VEČEŘA Jan 429OCR RUNNERS OLOMOUCOpen Mężczyzn09:4500:10:2900:42:57
315JANKOWIAK Piotr 521HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:10:4200:42:58
316MIROŃCZUK Piotr 1218Open Mężczyzn11:3000:11:3800:43:00
317WAWRZYNIAK Sławomir 701Open Masters Mężczyzn10:1500:10:3600:43:01
318PRUCHNIAK Wojciech 408HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:10:4500:43:01
319WODKA Dawid 1197WW TEAMOpen Mężczyzn11:3000:11:4200:43:03
320LATOCHA Monika 359AUUUUUOpen Kobiet09:4500:11:5900:43:04
321SZCZEŚNIAK Łukasz 693Open Mężczyzn10:1500:10:2300:43:04
322TRYBUŁOWSKI Lukasz 697Open Mężczyzn10:1500:10:4100:43:04
323KORNAS Szymon 784STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:3000:10:2000:43:04
324KOT Łukasz 357AUUUUUOpen Mężczyzn09:4500:12:0600:43:05
325OKRĘGLICKI Robert 363AUUUUUOpen Mężczyzn09:4500:12:0800:43:06
326KULMIŃSKI Marcin 440POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:10:4200:43:09
327JABŁONOWSKA Klaudia 379CROSS MŁAWAOpen Kobiet09:4500:10:4800:43:11
328MYKYTA Tomasz 492Open Mężczyzn09:4500:11:2800:43:14
329MILLER Daniel 864SKFOpen Mężczyzn10:4500:12:0000:43:14
330GWIŻDŻ Jacek 862SKFOpen Masters Mężczyzn10:4500:12:0200:43:15
331MICHAŁOWSKI Piotr 863SKFOpen Masters Mężczyzn10:4500:12:0500:43:15
332PIECZABA Patryk 904Open Mężczyzn10:4500:10:5700:43:15
333SADOWSKI Rafał 207CHŁOPCY CHORTENOWCYOpen Mężczyzn09:3000:11:1300:43:23
334CZECHOWSKI Konrad 791Open Mężczyzn10:3000:11:5000:43:25
335KULIGOWSKA Małgorzata 801Open Masters Kobiet10:3000:11:0900:43:25
336GUSZCZA Łukasz 663Open Mężczyzn10:1500:11:1000:43:27
337WOJDAT Robert 1027Open Mężczyzn11:0000:11:3200:43:30
338SZCZECH Szymon 354ALKO NINJAOpen Mężczyzn09:4500:11:0600:43:32
339STASIEWICZ Grzegorz 1018Open Mężczyzn11:0000:11:0100:43:39
340SZCZEPAŃSKI Maciej 497Open Mężczyzn09:4500:11:3800:43:43
341WASIEWICZ Michał 498Open Mężczyzn09:4500:12:4900:43:45
342MĘDRYKOWSKI Damian 406HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:12:2200:43:46
343BATAROWSKI Jacek 466Open Mężczyzn09:4500:11:4700:43:47
344GRUSZKIEWICZ Przemysław 997Open Mężczyzn11:0000:11:2700:43:50
345LEWANDOWSKI Przemysław 762KLU&LEWY TEAMOpen Masters Mężczyzn10:3000:11:1500:43:51
346LASKOWSKI Grzegorz 1091Open Mężczyzn11:1500:11:1900:43:57
347BOGUSKI Adrian 1079Open Mężczyzn11:1500:11:2200:43:58
348BAŻAN Paweł 882Open Mężczyzn10:4500:11:2900:43:58
349GIETEK Kamil 1083Open Mężczyzn11:1500:11:2800:44:01
350SZCZEPEK Michał 780SPACEROWICZE KEBABUOpen Mężczyzn10:3000:11:1700:44:02
351STACHELEK Wojciech 1102Open Mężczyzn11:1500:11:2600:44:02
352WOJEWODA Sylwester 1108Open Mężczyzn11:1500:11:2100:44:02
353GÓRCZYŃSKI Sebastian 660Open Mężczyzn10:1500:11:1800:44:03
354KOWALSKI Krzysztof 403HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn09:4500:12:3900:44:03
355NADOLNY Kamil 245HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:11:4800:44:06
356NACHOWICZ Tomasz 677Open Mężczyzn10:1500:09:5300:44:07
357NIKIEL Dariusz 507DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn10:0000:11:5700:44:18
358KSIĘŻAK Sylwester 611EXCELLENT HOUSE TEAMOpen Mężczyzn10:1500:12:1500:44:19
359INDYK Kamil 747HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:10:0100:44:20
360KISZNIEWSKI Aleksander 1007Open Mężczyzn11:0000:09:5100:44:25
361MATUSIAK Michał 675Open Mężczyzn10:1500:11:4500:44:26
362ANTOS Dominik 396HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:10:5100:44:30
363KNYT Grzegorz 925DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn11:0000:11:2000:44:31
364KOŁODZIEJ Arkadiusz 926DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn11:0000:11:1800:44:32
365ORYCH Maciej 928DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn11:0000:11:2200:44:33
366KOSZCZYC Rafał 237HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:11:1400:44:40
367ZIENTEK Bartosz 1190SYFYR SYFYROpen Mężczyzn11:3000:12:0600:44:42
368JANISZEWSKI Grzegorz 8DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:11:2800:44:43
369FILIP Bartosz 570Open Mężczyzn10:0000:12:2000:44:43
370ZIENTEK Jakub 1191SYFYR SYFYROpen Mężczyzn11:3000:12:0800:44:43
371MISSALA Mateusz 1220Open Mężczyzn11:3000:12:1200:44:45
372STRÓŻ Rafał 691Open Mężczyzn10:1500:12:0900:44:46
373WOŹNIAK Mateusz 709Open Mężczyzn10:1500:12:1100:44:46
374CZYŻKOWSKI Łukasz 264NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMOpen Mężczyzn09:3000:11:4200:44:49
375MISSALA Joanna 1219Open Kobiet11:3000:12:1400:44:49
376BORUC Tomasz 1046DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn11:1500:12:0400:44:52
377NIEWIAROWSKI Damian 583Open Mężczyzn09:4500:12:2700:44:57
378SZABŁOWSKI Adam 504BASTIONOpen Mężczyzn09:4500:12:2600:45:01
379WIŚNIEWSKI Bartek 291SPORTERA OCROpen Mężczyzn09:3000:11:3500:45:07
380RAK Cezary 743HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn10:0000:11:3700:45:07
381DOPIERAŁA Łukasz 976SPORTERA OCROpen Mężczyzn09:3000:11:3800:45:07
382RUSZEWSKI Jarosław 534HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn10:0000:12:1300:45:11
383MICHALSKI Kacper 1217Open Mężczyzn11:3000:11:2400:45:11
384TUREK Bartek 1230Open Mężczyzn11:3000:11:4100:45:12
385KRASOWSKI Mariusz 217DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:3000:11:4900:45:13
386JANUSZEWSKI Andrzej 310Open Mężczyzn09:3000:11:4700:45:14
387HUK Mateusz 383DZIKUSY W NATARCIUOpen Mężczyzn09:4500:10:2500:45:14
388SULICH Marcin 496Open Mężczyzn09:4500:11:3000:45:19
389KASKA Mateusz 573Open Mężczyzn10:0000:12:0000:45:21
390ZACHARJASZ Hubert 214DRAGON SQUADOpen Mężczyzn09:3000:11:5200:45:23
391HUDASZEK Zbigniew 1195UNO MÁS?Open Mężczyzn10:3000:10:5700:45:30
392HANDZLIK Tomasz 6DENISTEAMOpen Masters Mężczyzn09:0000:11:4200:45:32
393BASZYŃSKA Waleria 876ZAMOCOMOCNI 100Open Kobiet10:4500:11:3900:45:34
394CZERWIŃSKI Roman 877ZAMOCOMOCNI 100Open Masters Mężczyzn10:4500:11:3400:45:34
395LANGIEWICZ Łukasz 879ZAMOCOMOCNI 100Open Mężczyzn10:4500:11:3900:45:34
396CZAPLARSKI Rafał 305Open Mężczyzn09:3000:11:1100:45:36
397DUBIS Jarosław 887Open Masters Mężczyzn10:4500:12:2900:45:36
398GAŁAT Aureliusz 794Open Mężczyzn10:3000:12:2100:45:37
399BARANOWSKI Jakub 299Open Mężczyzn09:3000:11:4500:45:38
400BROŻEK Artur 777RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn10:3000:09:4800:45:41
401KUBULUS Tomasz 213DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn09:3000:11:5400:45:44
402WÓJTOWICZ Anna 4032Open Masters Kobiet12:4500:12:0600:45:47
403FYDRYCH Łukasz 4014Open Mężczyzn12:4500:12:0800:45:47
404GŁĘBICKA Patrycja 914CROSSFIT ŁUKÓWOpen Kobiet11:0000:12:0300:45:50
405PABIN Paweł 326Open Mężczyzn09:3000:11:1700:45:51
406OCHNIO Andrzej 817CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn11:0000:12:0300:45:51
407KOWALEWSKI Mateusz 915CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn11:0000:12:0600:45:52
408GRABOWSKI Bartosz 1039CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn11:0000:11:3600:45:52
409KOWALSKI Konrad 916CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn11:0000:12:0400:45:53
410MUSIATOWICZ Jaroslaw 1221Open Mężczyzn11:0000:11:4000:45:53
411KRASNITSKAYA Yaroslava 1117CROSSFIT ŁUKÓWOpen Kobiet11:0000:12:0200:45:54
412ŁUCHNIAK Kuba 1134HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:3000:12:2100:45:54
413ŁUKASIK Łukasz 1118CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn11:0000:11:3800:45:55
414DOMIŃCZYK Przemysław 1133HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:3000:12:2000:45:55
415BAGROWSKA Agata 228HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:3000:12:0400:45:56
416MOSKWA Karolina 940HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet09:3000:12:3800:45:57
417KECLER Katarzyna 590#MYPONAGRODYOpen Kobiet10:1500:11:5100:45:59
418PAWŁOWSKI Grzegorz 1038BYKI BYTOMOpen Masters Mężczyzn11:1500:12:1400:46:02
419GULATOWSKA Klaudia 661Open Kobiet10:1500:12:4000:46:04
420GULATOWSKI Rafal 662Open Mężczyzn10:1500:12:4200:46:05
421SZYPOWSKI Jakub 695Open Mężczyzn10:1500:13:2200:46:06
422MIELCZAREK Patryk 1037BYKI BYTOMOpen Mężczyzn11:1500:12:2700:46:07
423MIELCZAREK Adam 1036BYKI BYTOMOpen Masters Mężczyzn11:1500:12:2200:46:07
424SIDOR Krystian 770OSIEMOpen Mężczyzn10:3000:13:3800:46:08
425MAZIARZ Marcin 769OSIEMOpen Mężczyzn10:3000:13:4300:46:09
426ZIĘTEK Rafał 773OSIEMOpen Mężczyzn10:3000:13:3800:46:09
427TAPEREK Mariusz 542HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn10:0000:12:0300:46:10
428KOSIŃSKI Tomasz 908-= GUMISIE =-Open Mężczyzn11:0000:11:1700:46:12
429ABRAMCZYK Marta 513HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:0000:11:5900:46:17
430CZARNECKI Jakub 516HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:12:0400:46:17
431SZUKALSKI Maciej 1104Open Mężczyzn11:1500:10:4900:46:17
432GOSZCZYŃSKA Wioleta 520HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:0000:12:0500:46:18
433SUCHY Tomasz 620HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:12:1400:46:22
434SEBZDA Malgorzata 1239Open Masters Kobiet10:0000:12:3900:46:22
435BRATKOWSKI Pawel 454TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:4500:12:2200:46:24
436CZUBASZEWSKI Kamil 614HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:12:1700:46:24
437RYBACKI Błażej 456TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:4500:12:1600:46:25
438CIOSEK Daria 455TORPEDA RACE TEAMOpen Kobiet09:4500:12:2100:46:25
439MIKUŚKIEWICZ Michał 902Open Mężczyzn10:4500:11:0100:46:26
440SZOTA Łukasz 694Open Mężczyzn10:1500:12:4500:46:27
441JAKUBASZEK Krzysztof 894Open Mężczyzn10:4500:11:0900:46:28
442SCHMIDT Paweł 813Open Masters Mężczyzn10:3000:11:2200:46:29
443MLECZKO Tomasz 875WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn10:4500:11:1400:46:30
444DĄBROWSKI Łukasz 874WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn10:4500:11:2100:46:32
445KRUPA Jarosław 631NINJA WARRIOR TEAMOpen Mężczyzn10:1500:11:5200:46:32
446KRYSTA Damian 832BESKID RUNNERSOpen Mężczyzn10:4500:11:1700:46:32
447MALISZEWSKI Jakub 404HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:12:4800:46:33
448BUCHALSKI Jarosław 612EXTREME WARRIOR TEAMOpen Mężczyzn10:1500:11:4900:46:33
449RYBKA Zuzanna 410HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:4500:13:1500:46:34
450KORNOSZ Paweł 630NINJA WARRIOR TEAMOpen Mężczyzn10:1500:11:4900:46:34
451GREC Klaudia 400HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:4500:13:1600:46:35
452RZEZNICKI Adrian 734DEAF RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn10:3000:12:0600:46:35
453BIENIASZ Bogusław 788Open Masters Mężczyzn10:3000:12:0300:46:35
454PIECYK Piotr 1148MŁYN OSIECZEKOpen Mężczyzn11:3000:11:5200:46:36
455SADOWSKI Marcin 1167OSIEMOpen Mężczyzn11:3000:12:0500:46:36
456KARBOWIAK Michal 1211Open Mężczyzn11:3000:11:1700:46:39
457STRADZA Bartłomiej 206CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:3000:11:4000:46:40
458ILOWSKA-REMBARZ Karolina 366BARNABAS TEAMOpen Kobiet09:4500:12:0300:46:43
459REMBARZ Łukasz 367BARNABAS TEAMOpen Masters Mężczyzn09:4500:12:0600:46:43
460WIETRZYŃSKI Maciej 758HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:3000:11:3700:46:43
461ROZE Joanna 812Open Kobiet10:3000:11:3500:46:44
462KRAŚ Grzegorz 645TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn10:0000:12:0900:46:46
463NICIEJA Krzysztof 361AUUUUUOpen Mężczyzn09:4500:13:2000:46:51
464SZCZĘCH Damian 540HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:11:5300:46:53
465POPCZYŃSKI Krystian 395HARDCORYOpen Masters Mężczyzn09:4500:12:3200:46:54
466JAMRÓZ Ryszard 355AUUUUUOpen Masters Mężczyzn09:4500:13:2200:46:55
467OWCZAREK Adam 1015Open Mężczyzn11:0000:10:0000:46:55
468BUSZMAN Michał 384EKIPA HAIEROpen Mężczyzn09:4500:11:5000:46:56
469DRASZAWKA Łukasz 282POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:3000:10:4800:46:57
470NICIEJA Łukasz 362AUUUUUOpen Mężczyzn09:4500:13:2000:46:58
471SZULKIN Dawid 819Open Mężczyzn10:3000:12:1200:46:58
472GRZEBUŁA Łukasz 893Open Mężczyzn10:4500:11:2300:46:59
473SULKOWSKI Dominik 539HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:11:3200:47:00
474BINKOWSKA Nadia 210DIRTY SPARROWSOpen Kobiet09:3000:12:3900:47:02
475LACH Agnieszka 358AUUUUUOpen Masters Kobiet09:4500:13:3200:47:03
476ORDON Dorota 805Open Kobiet10:3000:11:5300:47:06
477PLEWKA Daniel 809Open Mężczyzn10:3000:11:4300:47:06
478CZARDYBON Dominik 950ŁOWCY PIEROŻKÓWOpen Mężczyzn11:0000:11:2000:47:08
479ZELL Jacek 509DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn10:0000:11:3900:47:11
480MORELOWSKA Maria 626KSIEZNICZKI TEAMOpen Kobiet10:1500:12:5800:47:11
481SUCHOCKA Monika 692Open Kobiet10:1500:13:0100:47:11
482BIELA Anna 883Open Kobiet10:4500:12:1400:47:11
483TARGOWSKI Michał 738DRUŻYNA PANA MICHAŁAOpen Mężczyzn10:3000:12:0500:47:13
484SUCHCICKI Wojciech 957NIE CHCĘ MIEĆ STEMIOpen Masters Mężczyzn11:0000:11:2500:47:14
485KOWALCZYK Rafał 1009Open Masters Mężczyzn11:0000:11:3400:47:14
486PONTUS Piotr 1028#SOUNDTEAMOpen Mężczyzn11:1500:11:3500:47:15
487HAWEL Rafał 472Open Masters Mężczyzn09:4500:12:4100:47:18
488KRAJNIAK Jarosław 1130HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn11:3000:12:0100:47:18
489TOMCZAK Artur 822Open Mężczyzn10:3000:12:5100:47:19
490JURECKI Adrian 951ŁOWCY PIEROŻKÓWOpen Mężczyzn11:0000:11:0700:47:19
491KOSIŃSKI Michael 1129HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn11:3000:11:5600:47:19
492KUREK Andrzej 900Open Mężczyzn10:4500:13:0700:47:20
493MAŁEK Hanna 935HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:0000:11:5100:47:20
494PINDEL Piotr 967PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn11:0000:11:1700:47:20
495KORDEK Jarosław 1150MORSY SZCZYTNO #RESETOpen Masters Mężczyzn11:3000:11:3600:47:20
496PÓŁGĘSEK Bartosz 1131HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn11:3000:12:0200:47:21
497TOMCZAK Joanna 823Open Kobiet10:3000:12:5400:47:24
498KOWALCZYK Emil 382DZIKI ZGON KOŚCIANOpen Mężczyzn09:4500:13:2100:47:24
499BARAN Arkadiusz 744HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:12:1100:47:24
500KŁOS Ewa 767OCR TEAM MASTER'S GYMOpen Kobiet10:0000:12:5900:47:26
501ZAWADKA Arek 1128HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn11:3000:11:2000:47:26
502PABIAN Agnieszka 768OCR TEAM MASTER'S GYMOpen Masters Kobiet10:0000:13:0000:47:27
503PASIOWIEC Krzysztof 681Open Mężczyzn10:1500:12:1400:47:32
504HANUSIAK Leszek 746HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:12:1200:47:32
505PAWLUKIEWICZ Dariusz 683Open Mężczyzn09:3000:12:2100:47:37
506KONIECZNY Jacek 1149MORSY SZCZYTNO #RESETOpen Mężczyzn11:3000:11:3800:47:38
507KWIATKOWSKI Marcin 1033ANWILTEAMOpen Mężczyzn11:1500:13:1000:47:39
508WITECKI Filip 1034ANWILTEAMOpen Mężczyzn11:1500:13:1200:47:40
509ROWICKI Pawel 1017Open Mężczyzn11:0000:12:5000:47:40
510FLOREK Katarzyna 792Open Kobiet10:3000:12:4800:47:43
511FLOREK Piotr 793Open Mężczyzn10:3000:12:4700:47:43
512FIJAK Karolina 837DIRTY SPARROWSOpen Kobiet10:3000:12:3300:47:45
513BARAŃSKI Grzegorz 286SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMOpen Masters Mężczyzn09:3000:12:2200:47:47
514SZCZUBKOWSKA Anna 288SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMOpen Masters Kobiet09:3000:12:2400:47:47
515FIJAK Remigiusz 838DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn10:3000:12:3200:47:49
516RZESZOTARSKI Jacek 287SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMOpen Masters Mężczyzn09:3000:12:2600:47:51
517NOWOWIEJSKI Jakub 324Open Mężczyzn09:3000:13:0400:47:55
518MILBRANT Michał 297WŁÓCZYBIEGIOpen Mężczyzn09:3000:11:2100:47:55
519WILCZEK Marcin 827Open Mężczyzn10:3000:12:3800:47:55
520RYDZIK Wiktor 336Open Mężczyzn09:3000:11:4100:47:56
521IWAŃSKI Jacek 1002Open Masters Mężczyzn11:0000:13:0200:47:56
522ŁOŚ Małgorzata 431OGIEŃ Z SZOPYOpen Kobiet09:4500:13:4400:47:59
523GARLIŃSKI Bartłomiej 469Open Masters Mężczyzn09:4500:12:2900:47:59
524SULICH Marcin 1244Open Mężczyzn09:4500:14:0100:47:59
525KWAŚNIEWSKI Łukasz 430OGIEŃ Z SZOPYOpen Mężczyzn09:4500:13:4500:48:00
526PANKIEWICZ Fabian 1226Open Mężczyzn11:3000:13:1200:48:00
527GRALEC Dariusz 82I NEVER TURN BACKOpen Masters Mężczyzn09:0000:11:4700:48:00
528KULMINSKI Rafał 441POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:11:1600:48:01
529MOSKAL Przemysław 947KOŁCZRUNNERSOpen Mężczyzn11:0000:13:1500:48:02
530JANOWICZ Robert 309Open Mężczyzn09:3000:12:2300:48:03
531MERGNER Rafał 444POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:13:2600:48:03
532BŁASIŃSKI Piotr 946KOŁCZRUNNERSOpen Mężczyzn11:0000:13:1600:48:03
533KRZYŚPIAK Jakub 1139KAMIENIARZEOpen Mężczyzn11:3000:13:3400:48:04
534MERGNER Łukasz 443POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:13:2400:48:05
535ZDUNIEWICZ Emilia 437OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet09:4500:13:0400:48:05
536JÓZEFOWSKI Robert 1138KAMIENIARZEOpen Mężczyzn11:3000:13:3600:48:06
537DOBROŃSKI Janusz 640SMP TEAMOpen Mężczyzn10:1500:12:2800:48:07
538MŁYNARCZYK Tatiana 242HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:3000:13:3400:48:08
539SKLEPOWICZ Jacek 373CAPOEIRA WARSZAWA CPPAOpen Masters Mężczyzn09:3000:13:3400:48:08
540LASZCZKOWSKI Tomasz 641SMP TEAMOpen Mężczyzn10:1500:12:3000:48:08
541BANCEREK Agata 639SMP TEAMOpen Kobiet10:1500:12:3500:48:09
542NIEZBECKI Łukasz 642SMP TEAMOpen Mężczyzn10:1500:12:3800:48:09
543MERGNER Daniel 442POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:13:2500:48:12
544ZENDEROWSKI Przemysław 622I TAK WSZYSCY UMRZEMY (:Open Mężczyzn10:1500:12:4100:48:16
545JAROSZ Marcin 1073SZOSZONYOpen Mężczyzn11:1500:12:3200:48:16
546MASTALEREK Jan 1075SZOSZONYOpen Mężczyzn11:1500:12:2600:48:16
547GŁAZ Jacek 398HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn09:4500:13:2200:48:17
548JASKÓLSKI Michał 1074SZOSZONYOpen Mężczyzn11:1500:12:4100:48:20
549JEDYNAK Mateusz 234HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:12:4100:48:22
550WĄDOŁOWSKI Paweł 737DR KING & DJANGOOpen Mężczyzn10:3000:13:2400:48:24
551GRABOWSKI Jakub 736DR KING & DJANGOOpen Mężczyzn10:3000:13:2300:48:24
552KOZIEŁ Wojciech 1140KOCIERZ TEAMOpen Mężczyzn10:1500:12:3300:48:27
553PAPUGA Kamil 1142KOCIERZ TEAMOpen Mężczyzn10:1500:12:3100:48:27
554BORAWSKI Piotr 300Open Mężczyzn09:3000:12:1000:48:29
555LINIEWSKI Łukasz 911ANWILTEAMOpen Mężczyzn11:0000:14:0500:48:30
556GRABOWSKI Jakub 959OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn11:0000:14:0500:48:30
557GAJEWSKI Łukasz 222GENTLEMENELSOpen Mężczyzn09:3000:12:2900:48:32
558BĘTLEWSKI Adam 1049J.K.N.WOpen Mężczyzn11:1500:12:4800:48:35
559STATKIEWICZ Jakub 1050J.K.N.W.Open Mężczyzn11:1500:12:4600:48:35
560LUDWICKI Jarosław 294TDROpen Mężczyzn09:3000:12:0600:48:40
561MISTYGACZ Grzegorz 580Open Mężczyzn10:0000:12:2600:48:43
562JABLONKA Radoslaw 215DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:3000:13:1200:48:47
563KOZLOWSKI Dawid 848MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn10:4500:16:0200:48:48
564WALCZAK Patrycja 700Open Kobiet10:1500:12:1400:48:51
565DUDEK Piotr 269OGIEŃ Z DUPYOpen Mężczyzn09:3000:13:1800:48:51
566KOZIOŁ Krzysztof 314Open Mężczyzn09:3000:13:2100:48:51
567SZYMURA Wojtek 820Open Masters Mężczyzn10:3000:12:0900:48:51
568PODGÓRSKI Damian 852MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn10:4500:13:1500:48:51
569KUCZYŃSKI Paweł 601BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn10:1500:12:1600:48:52
570KUR Marcin 618HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:12:1000:48:52
571SZCZĘSNY Bartek 253HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:10:4700:48:53
572GŁOS Grzegorz 571Open Mężczyzn10:0000:11:5600:48:54
573STOBIECKI Tomasz 1198ZRYTE CZOSNKIOpen Mężczyzn11:3000:12:3500:48:54
574KUROWSKA Edyta 1199ZRYTE CZOSNKI Open Kobiet11:3000:12:3700:48:54
575DAMIAN Fibic 994Open Mężczyzn11:0000:12:5600:48:55
576MACIASZEK Grzegorz 1067SAMOTNY DZIK!Open Mężczyzn11:1500:12:0800:48:57
577SZOSTEK Patrycja 343Open Kobiet09:3000:12:3500:49:06
578SZTURO Marcin 1242Open Mężczyzn10:3000:13:3100:49:06
579SOBCZYK Michal 1245Open Mężczyzn10:4500:13:1800:49:06
580SZOSTEK Grazyna 268OFF-ROAD RUNNERS BENEFIT SYSTEMSOpen Masters Kobiet09:3000:13:2700:49:07
581GRYCKIEWICZ Mirosław 426OBY NIE OSTATNIOpen Mężczyzn09:4500:14:5900:49:08
582OCIEPA Piotr 678Open Mężczyzn10:1500:12:1900:49:10
583SOBCZYK Barbara 839HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:4500:13:2100:49:11
584SZUBERT Dariusz 855MIRAZ RACE TEAMOpen Mężczyzn10:4500:13:2200:49:12
585PETRUSIEWICZ Paweł 806Open Mężczyzn10:3000:13:3400:49:13
586ANDRYCHOWICZ Radosław 1077Open Masters Mężczyzn11:1500:13:5400:49:13
587MARCHLEWICZ Dawid 531HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:11:4700:49:19
588CHMIELEWSKI Bartłomiej 656Open Mężczyzn10:1500:13:4600:49:20
589SUZONOWICZ Sebastian 735DEAF RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn10:3000:13:2900:49:25
590KILKA Krzysztof 236HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:13:3100:49:31
591TOMANA Marcin 1022Open Masters Mężczyzn10:0000:12:0800:49:32
592GREŃ Andrzej 644TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn10:0000:12:3100:49:35
593GŁAGOWSKI Hubert 716BŁYSKAWICZNE RĘCEOpen Mężczyzn10:3000:12:5300:49:35
594ŁUCZYŃSKI Tomasz 453TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn10:0000:12:4900:49:36
595URBACZKA Bogdan 824Open Masters Mężczyzn10:3000:12:4700:49:38
596BUKOJEMSKI Marcin 1236Open Masters Mężczyzn11:3000:12:3900:49:39
597KŁOSOWSKI Karol 292SZWAGRY DWAOpen Mężczyzn09:3000:11:1500:49:41
598STANKIEWICZ Paweł 293SZWAGRY DWAOpen Mężczyzn09:3000:11:1700:49:42
599MAŁACHOWSKI Sebastian 261LEMON TEAMOpen Masters Mężczyzn09:3000:13:5000:49:43
600HOLEWA Grzegorz 834CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn10:4500:12:5300:49:47
601KILARSKA Barbara 835CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet10:4500:12:5300:49:47
602BŁĘDOWSKI Michał 1115BŁĘDOWSCY TEAMOpen Mężczyzn11:3000:13:1700:49:47
603CHŁAP Ireneusz 515HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:10:3400:49:48
604BŁĘDOWSKI Artur 1114BŁĘDOWSCY TEAMOpen Mężczyzn11:3000:13:1600:49:48
605LOTEK Ewa 1441Open Kobiet10:1500:12:4900:49:50
606MATEJCZYK Artur 556OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn10:0000:13:0700:49:50
607ROMAŃCZUK Tomasz 557OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn10:0000:13:0700:49:50
608KAMUSIŃSKI Grzegorz 263MŁODZI WILCY TEAMOpen Mężczyzn09:3000:13:3700:49:52
609CHRAPKIEWICZ Agnieszka 625KOCIERZ TEAMOpen Kobiet10:1500:13:0000:49:52
610ŚLIWIŃSKA Joanna 1241Open Kobiet09:3000:13:3800:49:52
611TARNOWSKI Kamil 821Open Mężczyzn10:3000:12:1300:49:54
612RENKIEWICZ Damian 685Open Masters Mężczyzn10:1500:13:0800:49:55
613TRZASKA Krzysztof 698Open Masters Mężczyzn10:1500:13:0800:49:55
614WŁODARCZYK Damian 704Open Mężczyzn10:1500:13:0900:49:55
615JAGODA Anna 600BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Kobiet10:1500:13:0600:49:58
616MOREK Katarzyna 741DZIECI KUKURYDZYOpen Kobiet09:3000:13:1500:50:01
617LIBERADZKI Marcin 713ATHLETIC APOLLOOpen Masters Mężczyzn10:3000:13:4600:50:05
618KOMORZYCKI Robert 402HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:14:1400:50:12
619CZYŻEWSKI Dominik 306Open Mężczyzn09:3000:13:2000:50:15
620KAZUBEK Michał 896Open Mężczyzn10:4500:13:4900:50:16
621PERCZYŃSKI Łukasz 945JELENIEOpen Mężczyzn11:0000:12:4500:50:20
622KOPP-OSTROWSKI Jarosław 386FORMA FITNESS KARTUZYOpen Masters Mężczyzn09:4500:14:1300:50:21
623JABŁONKA Bartek 943JELENIEOpen Mężczyzn11:0000:12:4400:50:21
624LASOTA Jakub 944JELENIEOpen Mężczyzn11:0000:12:4700:50:21
625SCHAB Michał 388FORMA FITNESS KARTUZYOpen Mężczyzn09:4500:14:1200:50:22
626WŁODARSKI Piotr 705Open Mężczyzn10:1500:13:2500:50:24
627KOPP-OSTROWSKA Emilia 385FORMA FITNESS KARTUZYOpen Kobiet09:4500:14:1000:50:25
628OLSZEWSKI Marek 387FORMA FITNESS KARTUZYOpen Masters Mężczyzn09:4500:14:1300:50:26
629KITOWSKA Anna 525HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet09:3000:13:0900:50:28
630WAŻNY Mateusz 953META JUŻ BLISKO Open Mężczyzn09:4500:13:1800:50:31
631MARTUSZEWSKI Ryszard 321Open Masters Mężczyzn09:4500:13:4200:50:32
632BIEGANSKI Bogumil 506BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn09:4500:13:4300:50:34
633WAŻNY Łukasz 952META JUŻ BLISKO Open Mężczyzn09:4500:13:2000:50:34
634PAŚNIK Jerzy 1097Open Mężczyzn11:1500:14:2000:50:50
635PAWŁOWSKI Przemysław 1098Open Masters Mężczyzn11:1500:14:2200:50:52
636WIECZOREK Rafał 972RUN BITCHES RUNOpen Mężczyzn11:0000:13:0200:50:53
637ROSA Tomek 970RUN BITCHES RUNOpen Mężczyzn11:0000:13:0000:50:53
638GAŁAN Tomasz 1051KOJOTYOpen Mężczyzn11:1500:13:4000:50:54
639ZIELIŃSKA Magdalena 973RUN BITCHES RUNOpen Kobiet11:0000:12:5900:50:55
640ROSA Zuzanna 971RUN BITCHES RUNOpen Kobiet11:0000:13:0000:50:56
641MORAWSKI Bartosz 491Open Mężczyzn09:4500:14:0800:50:57
642POPŁAWSKA Aleksandra 969RUN BITCHES RUNOpen Kobiet11:0000:13:1300:50:57
643BĘTKOWSKI Rafał 968RUN BITCHES RUNOpen Mężczyzn11:0000:13:1300:50:57
644ZAJĄC Paweł 1052KOJOTYOpen Mężczyzn11:1500:13:4100:50:58
645WOJTAS Aleksandra 707Open Kobiet10:1500:13:3800:51:03
646MADERA Kamil 1011Open Mężczyzn11:0000:12:1500:51:09
647ANTKOWIAK Krzysztof 464Open Mężczyzn09:4500:14:0200:51:10
648ANTCZAK Borys 463Open Mężczyzn09:4500:12:5500:51:11
649KOCLEGA Krzysztof 1065RUNCOHOLICSOpen Mężczyzn11:1500:13:1200:51:12
650WYPYCH Zbigniew 501Open Mężczyzn09:4500:12:5300:51:13
651KUCHTA Łukasz 1066RUNCOHOLICSOpen Mężczyzn11:1500:13:1000:51:14
652BŁASZCZAK Damian 1205Open Mężczyzn11:3000:13:2600:51:14
653GRZEGOLEC Anna 1086Open Kobiet11:1500:13:1300:51:15
654BŁASZCZAK Sławek 1206Open Mężczyzn11:3000:13:3100:51:15
655ŁAWNICZAK Andżelika 1215Open Kobiet11:3000:13:2900:51:15
656MILKOWSKI Sylwester 579Open Mężczyzn10:0000:13:1800:51:20
657KRZYŻAK Tomasz 1212Open Mężczyzn11:3000:14:0300:51:23
658OSMULSKI Michał 1237Open Mężczyzn11:3000:13:2300:51:26
659NIEZBECKA Mariola 323Open Kobiet09:3000:14:4300:51:28
660MOSKWA Piotr 243HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn09:3000:13:0600:51:33
661PASTUSZKA Jakub 1135HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:3000:12:4200:51:34
662KUKUCKI Michał 484Open Mężczyzn09:4500:14:0400:51:43
663MOSKWA Wioletta 244HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet09:3000:13:1100:51:44
664HASIAK Adam 4064Open Mężczyzn12:4500:13:1800:51:49
665ANTCZAK Robert 4065Open Masters Mężczyzn12:4500:13:2200:51:49
666SACZUK Magda 648WILD TEAMOpen Kobiet10:3000:13:3200:51:52
667BOGUSZ Michał 613HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:13:1700:51:53
668TRZASKALIK Ireneusz 699Open Masters Mężczyzn10:1500:13:4700:51:54
669KOPER Krzysztof 1144MAJUBAOpen Mężczyzn11:3000:13:0800:51:55
670GOLAŃSKI Piotr 1143MAJUBAOpen Mężczyzn11:3000:13:0100:51:56
671KOZIOŁ Konrad 1145MAJUBAOpen Mężczyzn11:3000:13:1000:51:56
672WITKOWICZ Bartłomiej 1146MAJUBAOpen Mężczyzn11:3000:13:0500:51:57
673FURMAŃCZUK Mateusz 419MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn09:4500:12:3800:52:04
674KARAMON Patryk 420MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn09:4500:12:3600:52:04
675KRYWULT Mariusz 775PULL UP OR SHUT UPOpen Masters Mężczyzn10:1500:12:5100:52:10
676KANAFEK Marek 774PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn10:1500:13:3000:52:16
677BARTELMUS Kamil 860PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn10:1500:13:1300:52:17
678SZYLKIN Wojciech 1055LECZNICA TEAMOpen Mężczyzn11:1500:13:3000:52:19
679HOŁOWACZ Kamil 616HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:13:4900:52:25
680DYCZKOWSKI Andrzej 615HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn10:1500:13:5100:52:26
681KOZŁOWSKI Piotr 617HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1500:13:5800:52:27
682TRAWICKA Emilia 621HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:1500:14:1000:52:27
683JAGLIŃSKI Rafał 624JESTEM GŁODNY PO OBIEDZIEOpen Mężczyzn10:1500:14:1500:52:27
684DURAJSKI Ariel 1054LECZNICA TEAMOpen Mężczyzn11:1500:13:3200:52:27
685PŁUSKA Michał 753HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:12:3700:52:44
686PAROL Diana 74NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMOpen Kobiet09:1500:14:3200:52:45
687WYDRA Karolina 80Open Kobiet09:1500:14:3400:52:45
688PANTERA Daniel 532HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:14:3100:52:45
689KOWALIK Karol 1089Open Mężczyzn11:1500:13:4900:52:49
690GĘDŁEK Przemysław 1187SOLIDARNOŚĆ KBR KWIDZYNOpen Mężczyzn11:3000:12:5300:52:50
691GÓRAK Agnieszka 393HARDCORYOpen Kobiet09:4500:14:2400:52:51
692JAGIEŁŁO Michał 394HARDCORYOpen Mężczyzn09:4500:14:1400:52:51
693KOŃCZALSKI Mateusz 1188SOLIDARNOŚĆ KBR KWIDZYNOpen Mężczyzn11:3000:12:5000:52:51
694BARAŃSKI Marcin 392HARDCORYOpen Mężczyzn09:4500:14:2500:52:52
695WOŹNIAK Grzegorz 1189SOLIDARNOŚĆ KBR KWIDZYNOpen Mężczyzn11:3000:12:5500:52:52
696PASICZ Łukasz 733DEAF RUNMAGEDDON Open Mężczyzn10:3000:13:3100:52:54
697WÓJCIK Arkadiusz 828Open Mężczyzn10:3000:14:3700:52:56
698PIŁAT Renata 609DZIADY OCROpen Masters Kobiet10:1500:12:3900:53:01
699MIERZICKI Marcel 632POWER TRAININGOpen Mężczyzn10:1500:11:0100:53:01
700LISIECKI Rajmund 598BIEGOWE NYGUSYOpen Masters Mężczyzn09:4500:13:5900:53:10
701MUSIAŁ Karol 259KTMŁ -> KTMLSPORT.BLOGSPOT.COMOpen Mężczyzn09:3000:14:3700:53:17
702SAK Cezary 260KTMŁ -> KTMLSPORT.BLOGSPOT.COMOpen Mężczyzn09:3000:14:4500:53:19
703JABŁOŃSKA Dorota 270OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet09:3000:14:1000:53:19
704BIELECKA Magdalena 763KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Kobiet10:3000:15:3800:53:20
705ZIMOŃ Norbert 457WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn09:3000:13:1900:53:23
706ZYWER Urszula 458WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet09:3000:13:1600:53:23
707LUTEREK Michał 674Open Mężczyzn10:1500:12:3900:53:24
708SOKÓLSKA Katarzyna 271OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet09:3000:13:4500:53:25
709WNOROWSKA Magdalena 610DZIADY OCROpen Masters Kobiet10:1500:12:3900:53:27
710HYRA Katarzyna 795Open Kobiet10:3000:14:1300:53:28
711GILARSKI Paweł 597BIEGOWE NYGUSYOpen Masters Mężczyzn09:4500:14:0000:53:35
712MEDWID Katarzyna 764KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Kobiet10:3000:15:5000:53:35
713TRZASKA Anna 765KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Kobiet10:3000:15:4800:53:35
714KUŹNIARSKI Mikołaj 672Open Mężczyzn10:1500:11:5500:53:37
715HORBACZEWSKA Magdalena 308Open Kobiet11:1500:14:1000:53:37
716SIKORA Paweł 933HUMAN OCROpen Masters Mężczyzn10:1500:13:4600:53:46
717SKAWIŃSKI Konrad 934HUMAN OCROpen Mężczyzn10:1500:13:4500:53:48
718ZASADOWSKA Justyna 599BIEGOWE NYGUSYOpen Masters Kobiet09:4500:13:5000:53:49
719KOZYRA Krzysiek 869TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn10:4500:14:5100:53:50
720TUREK Przemysław 871TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn10:4500:14:5300:53:52
721LIS Milena 1092Open Kobiet11:1500:14:3300:53:53
722POKRYSZKA Wojciech 1099Open Mężczyzn11:1500:14:3500:53:53
723MODZELEWSKI Mikołaj 870TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn10:4500:14:5100:53:56
724RAMIEGA Cezary 1123FISIAK GDZIE LECIMY?Open Mężczyzn11:1500:20:2000:53:56
725MARZEC Paweł 751HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:3000:12:4000:53:58
726KLUZIAK Jarosław 479Open Mężczyzn09:4500:15:4800:54:09
727STEFAN Grzegorz 205CARBON OCR RACING TEAMOpen Masters Mężczyzn09:3000:14:4800:54:11
728OLDENBURG Tim 325Open Mężczyzn09:3000:14:1200:54:15
729STACHOWSKA Małgorzata 341Open Kobiet09:3000:14:1400:54:15
730GARDYSZEWSKI Bartłomiej 1210Open Mężczyzn11:3000:14:0000:54:18
731JASEK-BORS Paulina 522HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:0000:13:3100:54:26
732PLUTA Katarzyna 782SPORTERA OCROpen Kobiet10:3000:14:3500:54:26
733SZYMAŃSKI Krzysztof 783SPORTERA OCROpen Masters Mężczyzn10:3000:14:3300:54:26
734JUSZCZYK Jarosław 572Open Masters Mężczyzn10:0000:13:3400:54:31
735DĄBROWSKI Daniel 635RUN PRAGA TEAMOpen Mężczyzn10:1500:15:1800:54:33
736FIJALKOWSKI Kamil 636RUN PRAGA TEAMOpen Mężczyzn10:1500:15:1800:54:33
737ORLIŃSKI Artur 858OCR TEAM MASTER'S GYMOpen Mężczyzn10:0000:14:0700:54:34
738WOŹNIAK Michał 949KOMINIARZEOpen Mężczyzn11:0000:15:0100:54:34
739KNAPIK Sylwia 857OCR TEAM MASTER'S GYMOpen Kobiet10:0000:14:1300:54:36
740SZUMERT Łukasz 948KOMINIARZEOpen Mężczyzn11:0000:15:0300:54:38
741SOKOŁOWSKI Artur 739DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn10:3000:13:5600:54:39
742SZYMAŃSKI Adam 740DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn10:3000:13:5900:54:40
743PIESIURA Eugeniusz 808Open Masters Mężczyzn10:3000:14:0000:54:41
744CHMIELEWSKI Józef 304Open Mężczyzn09:3000:13:2600:54:42
745PAPROTA Piotr 680Open Mężczyzn10:1500:12:2300:54:43
746KOWALCZYK Bogdan 1178POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn11:3000:15:5100:54:43
747GREK Magdalena 4063Open Kobiet12:4500:13:5600:54:43
748KŁOBUCH Daniel 356AUUUUUOpen Mężczyzn09:4500:13:2900:54:44
749TUTAKOWSKI Łukasz 1231Open Mężczyzn11:3000:16:0800:54:46
750PLICH Janusx 584Open Masters Mężczyzn10:0000:13:3800:54:47
751KOTOMSKA Renata 219FIGLARZEOpen Masters Kobiet09:3000:15:4700:54:51
752OSIŃSKI Marcin 1186RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn11:3000:15:0200:54:53
753BLOCH Piotr 1185RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn11:3000:15:0300:54:53
754GĄCEŻEWICZ Piotr 267OCR STOMIL TEAMOpen Masters Mężczyzn09:3000:13:2900:54:58
755JASTRZĘBSKA Agata 1111AGRESYWNE PLASTRY Open Masters Kobiet11:3000:15:4900:54:59
756IMIOLCZYK Roland 1110AGRESYWNE PLASTRY Open Masters Mężczyzn11:3000:15:5000:54:59
757WITKOWSKI Paweł 545HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:13:4400:55:05
758TURSKI Łukasz 1180ROSSMANNOpen Mężczyzn11:3000:14:2500:55:05
759CĘCELEWSKI Jarosław 218FIGLARZEOpen Masters Mężczyzn09:3000:15:4800:55:06
760JUSTYŃSKI Rafał 449RAZOR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:4500:15:3100:55:06
761RAJ Tomasz 754HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn10:0000:13:3200:55:06
762SYKUŁA Maciej 756HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:13:1000:55:06
763KOZIOŁ Kamil 238HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:13:5000:55:07
764ROŻEK Sandra 409HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:4500:13:5400:55:07
765SCHILLER Fryderyk 974SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Masters Mężczyzn09:3000:15:3800:55:07
766KUBASIEWICZ Mateusz 1068SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Mężczyzn09:3000:15:3900:55:07
767MATYSEK Ireneusz 322Open Masters Mężczyzn09:3000:14:1000:55:12
768PUZON Tomasz 333Open Masters Mężczyzn09:3000:14:4600:55:12
769ALBIGOWSKA Magdalena 1200Open Kobiet11:3000:14:3300:55:20
770BARSZCZ Dominika 1202Open Kobiet11:3000:15:0900:55:21
771PUZON Mirek 332Open Mężczyzn09:3000:14:5000:55:27
772GILARSKA Marta 371BIEGOWE NYGUSYOpen Kobiet09:4500:14:2900:55:28
773RAZUM Paulina 372BIEGOWE NYGUSYOpen Kobiet09:4500:14:2600:55:28
774KOMOSA Tomasz 856NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMOpen Mężczyzn09:4500:15:0100:55:29
775GIERS Marcin 890Open Mężczyzn09:4500:14:5500:55:29
776WITKOWSKA Anna 544HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:0000:13:4700:55:31
777WITKOWSKI Piotr 588Open Mężczyzn10:0000:13:5200:55:31
778CIERCZEK Rafał 1081Open Mężczyzn11:1500:15:3500:55:35
779OSTASZEWSKI Amadeusz 761KATORITEAMOpen Mężczyzn10:3000:14:2800:55:36
780KRZESZOWIEC Jacek 759KATORITEAMOpen Masters Mężczyzn10:3000:14:1800:55:37
781KUTYŁA Marek 209CREDENDO VIDESOpen Mężczyzn09:3000:14:0900:55:38
782WIĘCEK Sebastian 290SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:3000:12:4700:55:39
783NAZARUK Katarzyna 760KATORITEAMOpen Kobiet10:3000:14:3100:55:41
784WOŁEJSZO Adrian 920DALEKO JESZCZE ?Open Mężczyzn11:0000:13:2300:55:45
785ŻEBROWSKI Daniel 921DALEKO JESZCZE ?Open Mężczyzn11:0000:13:3100:55:45
786CIERCZEK Kamil 1080Open Mężczyzn11:1500:15:3600:55:46
787ABRAMCZYK Szymon 988WKZ TEAMOpen Mężczyzn11:0000:14:2200:55:47
788JANECKI Jerzy 936HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:0000:13:2900:55:47
789KRAKOWIAK Ewelina 991WKZ TEAMOpen Kobiet11:0000:14:2800:55:48
790KWAŚNIK Izabela 993WKZ TEAMOpen Kobiet11:0000:14:2300:55:48
791KRAKOWIAK Maciej 992WKZ TEAMOpen Mężczyzn11:0000:14:2100:55:49
792KULIK Dariusz 960OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn11:0000:14:5900:55:49
793NOS Magdalena 1225Open Kobiet11:0000:14:5900:55:52
794KORGOL Fabian 898Open Mężczyzn10:4500:13:2600:55:54
795SAWICZ Michał 690Open Mężczyzn10:1500:14:2300:55:57
796TOMASZEWICZ Adam 696Open Mężczyzn10:1500:14:2200:55:57
797POLAK Michal 905Open Mężczyzn10:4500:14:4400:55:59
798KULISZEWSKI Maciej 899Open Mężczyzn10:4500:14:4800:56:02
799MAJKOWSKI Łukasz 1171PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn11:3000:14:2400:56:02
800FRANICA Mateusz 374CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:4500:13:3200:56:03
801WRZOSEK Karolina 725CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet09:4500:13:3400:56:03
802PIĘTKA Patryk 1173PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn11:3000:14:2100:56:03
803WRZOSEK Patryk 726CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:4500:13:3300:56:04
804PIK Marcin 328Open Mężczyzn09:3000:13:5300:56:05
805NOWAK Agnieszka 723CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet09:4500:13:3600:56:06
806JÓZEFACIUK Marcin 1004Open Mężczyzn11:0000:15:2200:56:06
807NOWAK Tymoteusz 724CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:4500:13:3500:56:07
808GRUBBA Rafał 873VESTIGIA INOOpen Mężczyzn10:4500:13:5100:56:07
809MAJOWSKI Michał 722CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:4500:13:4100:56:08
810SZEWCZYK Katarzyna 422MONKEYS' TEAMOpen Masters Kobiet09:4500:15:5300:56:09
811SZUMNA Aleksandra 423MONKEYS' TEAMOpen Kobiet09:4500:15:5400:56:09
812KNOT Martyna 272PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet09:3000:13:3200:56:10
813MALARA Dalia 375CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet09:4500:13:5700:56:10
814ZARZECZNY Marcin 415HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:13:5800:56:10
815POPŁAWSKI Krystian 421MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn09:4500:15:4900:56:10
816CAŁKA Krzysztof 1151NAPĘDZANI PROCENTEMOpen Mężczyzn11:3000:15:2500:56:10
817OLEWNICZAK Bartosz 679Open Mężczyzn10:1500:12:4200:56:12
818PEŁECHATY Paweł 1172PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn11:3000:14:0900:56:13
819SZYCHUŁDA Joanna 239HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:3000:14:2200:56:15
820FRĄCKOWIAK Jacek 1168PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn11:3000:14:2500:56:15
821JEZIOR Bartosz 1152NAPĘDZANI PROCENTEMOpen Mężczyzn11:3000:15:3400:56:15
822POLAŃSKI Kamil 831#DMUCHANA PALMA CREWOpen Mężczyzn10:4500:14:1400:56:18
823KURAŚ Beata 77XRUNNERSOpen Kobiet09:1500:14:1300:56:19
824WILCZEK Lukasz 703Open Mężczyzn10:1500:14:0300:56:19
825GAWAŁKIEWICZ Anna 830#DMUCHANA PALMA CREWOpen Kobiet10:4500:14:1500:56:19
826HAŁAJKO Piotr 1000Open Mężczyzn10:3000:15:0000:56:19
827CHOMICZ Rafał 3508EOpen Mężczyzn09:4500:15:1700:56:21
828HAŁAJKO Adam 999Open Mężczyzn10:3000:15:0200:56:21
829LUDZIEJEWSKI Arnold 1170PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn11:3000:14:2400:56:22
830KRAWCZYK Rafał 1179ROSSMANN Open Mężczyzn11:3000:14:4500:56:23
831KANIOWSKI Kamil 1064ROSSMANN Open Mężczyzn11:3000:14:3800:56:25
832ZAWADZKI Jakub 3528EOpen Mężczyzn09:4500:15:2200:56:28
833CHOŁOMEK Krzysztof 230HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:14:4900:56:29
834MATUSZEWICZ Jakub 1136INIEMAMOCNI 2.0Open Mężczyzn11:3000:14:5900:56:30
835DYMALSKI Dariusz 3518EOpen Mężczyzn09:4500:15:2400:56:32
836KRAWCZYK Karina 482Open Kobiet09:4500:16:0500:56:33
837PRZEDPEŁSKI Mariusz 1058MOTO-TEAMOpen Mężczyzn11:1500:14:0700:56:42
838ZOZULA Artur 1059MOTO-TEAMOpen Masters Mężczyzn11:1500:14:1200:56:42
839MYRCHA Natalia 1222Open Kobiet11:3000:15:0700:56:42
840LIPA Anna 1216Open Kobiet11:3000:15:0600:56:42
841BIELECKI Darek 1056MOTO-TEAMOpen Masters Mężczyzn11:1500:14:0600:56:46
842WISNIOWSKI Mirosław 203BRONOWICKIE CENTRUM UBEZPIECZENIOWEOpen Masters Mężczyzn09:3000:14:0800:56:48
843NOWAKOWSKI Marcin 608DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn10:1500:13:2000:56:48
844KOZŁOWSKA Malwina 607DIRTY SPARROWSOpen Kobiet10:1500:13:2800:56:51
845ŚLĘZAK Przemysław 771OSIEMOpen Mężczyzn10:3000:14:1700:56:54
846GÓRNIACZYK Krystian 471Open Mężczyzn09:4500:16:0700:56:55
847SOBEJKO Paweł 772OSIEMOpen Mężczyzn10:3000:14:1500:56:55
848WOŁYNIEC Bogdan 87DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:12:4000:56:58
849KOKOTEK Alicja 1008Open Kobiet11:0000:14:2600:57:01
850KOWNACKA Ewelina 954META PEŁNA PIWAOpen Kobiet11:0000:14:2600:57:01
851PISZCZOŁA Maria 211DIRTY SPARROWSOpen Kobiet09:3000:13:3100:57:02
852KALWAT Katarzyna 476Open Kobiet09:4500:17:0600:57:16
853MARCZAK Zuzanna 319Open Kobiet09:3000:14:5300:57:28
854SZLADEWSKI Oskar 1103Open Mężczyzn11:1500:14:1700:57:28
855KNOPIK Łukasz 1057MOTO-TEAMOpen Masters Mężczyzn11:1500:14:2100:57:28
856DZIERŻANOWSKA Martyna 1127HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Kobiet11:3000:15:0700:57:33
857BORYSEWICZ Wiktor 1126HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn11:3000:15:0700:57:33
858GUDZOWSKA Julia 998Open Kobiet09:3000:15:1300:57:34
859RULAK Jerzy 335Open Mężczyzn09:3000:15:5900:57:36
860ŁUKASIEWICZ Renata 318Open Masters Kobiet09:3000:15:5900:57:37
861WICHEREK Mateusz 826Open Mężczyzn10:3000:14:5500:57:39
862WIŚNIEWSKA Barbara 256HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:3000:15:4400:57:43
863KAPUSTKA Łukasz 602BORSUKI, ANIE, GRZYBYOpen Mężczyzn10:1500:14:3000:57:45
864PRENDOTA Grzegorz 605BORSUKI, ANIE, GRZYBYOpen Mężczyzn10:1500:14:3200:57:45
865MIRYS Rafał 1043CSS SZAFAOpen Mężczyzn11:1500:13:4300:57:45
866PAJĄK Dominik 603BORSUKI, ANIE, GRZYBYOpen Masters Mężczyzn10:1500:14:3800:57:46
867MAREK Piotr 1042CSS SZAFAOpen Masters Mężczyzn11:1500:13:4600:57:46
868HORAK Marek 1040CSS SZAFAOpen Mężczyzn11:1500:13:4800:57:46
869PRENDOTA Anna 604BORSUKI, ANIE, GRZYBYOpen Kobiet10:1500:14:3600:57:47
870BIEŃKOWSKI Adrian 1125HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn11:3000:15:1000:57:48
871TOBIASZ Katarzyna 714BIOSFERAOpen Kobiet10:3000:14:5700:57:51
872ZDUŃCZYK Sylwia 715BIOSFERAOpen Kobiet10:3000:14:5800:57:52
873LECH Rafał 1041CSS SZAFAOpen Mężczyzn11:1500:13:5100:57:54
874BAŁDAK Piotr 1201Open Mężczyzn11:3000:31:5200:57:56
875PIOTROWSKI Jerzy 284POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn09:3000:15:5600:58:00
876FETLIŃSKI Grzegorz 307Open Mężczyzn09:3000:14:5400:58:00
877CZYŻEWSKI Bartłomiej 200AROOOpen Mężczyzn09:3000:13:5800:58:09
878SKOWROŃSKA Maja 1246AROOOpen Kobiet09:3000:13:5700:58:09
879GÓRECKI Wojtek 891Open Masters Mężczyzn10:4500:13:0400:58:20
880KULECZKA Jacek 671Open Mężczyzn10:1500:15:0900:58:26
881PAWŁOWSKI Krzysztof 1227Open Mężczyzn11:3000:13:2800:58:26
882MATUSZEWSKA Lidia 489Open Kobiet09:4500:16:2300:58:36
883PAWLOS Ewa 425NIEGRZECZNE MINIONKIOpen Kobiet09:4500:16:2500:58:37
884KARP Ireneusz 523HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn09:4500:15:0300:58:46
885KRZYŻANOWSKI Przemysław 529HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:14:4700:58:46
886JERMAKOWICZ Anna 1182RUNCOHOLICSOpen Kobiet11:3000:15:5900:58:49
887KOCOLOWSKI Jurek 669Open Masters Mężczyzn09:4500:17:5700:58:50
888ILCZYSZYN Julita 1181RUNCOHOLICSOpen Kobiet11:3000:16:1400:58:51
889MALINOWSKA Katarzyna 427OBY NIE OSTATNIOpen Kobiet09:4500:17:5600:58:53
890PIERWOŁA Tomasz 447POZNAŃ RACE TEAMOpen Mężczyzn09:4500:15:1200:58:55
891KORCZAK Karolina 799Open Kobiet10:3000:15:0600:58:55
892ŁOWIGUS Łukasz 446POZNAŃ RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:14:4000:58:56
893WALCZAK Danuta 448POZNAŃ RACE TEAMOpen Kobiet09:4500:15:1200:58:57
894WINIAREK Marcin 1025Open Mężczyzn11:0000:16:2400:59:00
895JERMAKOWICZ Bartlomiej 1183RUNCOHOLICSOpen Mężczyzn11:3000:16:0300:59:00
896SIERECKI Zbigniew 439PIĘKNI I BESTIEOpen Masters Mężczyzn09:4500:14:5300:59:01
897JANISZEWSKA Katarzyna 796Open Kobiet10:3000:15:2900:59:01
898WINIAREK Tomasz 1026Open Mężczyzn11:0000:16:2600:59:01
899KOZŁOWSKI Krzysztof 1184RUNCOHOLICSOpen Masters Mężczyzn11:3000:16:1400:59:01
900SZRENIAWA-SZTAJNERT Artur 816Open Mężczyzn10:3000:15:2800:59:02
901SNOCH Łukasz 814Open Mężczyzn10:3000:15:3100:59:03
902KMERA Rafał 797Open Masters Mężczyzn10:3000:15:3600:59:09
903PRYCA Mateusz 330Open Mężczyzn09:3000:15:5600:59:13
904RYBAK Piotr 1100Open Mężczyzn11:1500:15:2100:59:16
905KOWALCZYK Marlena 1088Open Kobiet11:1500:15:2200:59:17
906BIAŁEK Mateusz 1204Open Mężczyzn11:3000:14:3600:59:18
907SZARF Tomasz 1229Open Mężczyzn11:3000:14:3000:59:19
908LASKOWSKI Paweł 1214Open Masters Mężczyzn11:3000:14:5000:59:27
909MARCZEWSKA Zofia 487Open Kobiet09:3000:17:0500:59:30
910MISIAK Amna 490Open Kobiet09:3000:17:0200:59:30
911BOGAJ Krzysztof 1193TWARDY SKŁADOpen Mężczyzn11:3000:15:2000:59:33
912WÓJCIK Zbyszek 1107Open Mężczyzn11:3000:15:1500:59:35
913KALINOWSKI Tomasz 1194TWARDY SKŁADOpen Mężczyzn11:3000:15:1200:59:35
914BASZKIEWICZ Michał 1060POGROMCYOpen Mężczyzn11:1500:15:5700:59:36
915SCHULZ Jędrzej 1063POGROMCYOpen Mężczyzn11:1500:15:5800:59:36
916CZMOK Robert 1061POGROMCYOpen Masters Mężczyzn11:1500:16:0100:59:37
917FORTUNA-CZMOK Jolanta 1062POGROMCYOpen Masters Kobiet11:1500:16:2500:59:43
918DOBOSZ Damian 658Open Mężczyzn09:4500:15:1600:59:48
919PIECHOWIAK Piotr 807Open Masters Mężczyzn09:3000:15:5500:59:50
920RATALEWSKI Piotr 334Open Mężczyzn09:3000:16:0301:00:03
921RUDZIŃSKI Radosław 10324FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Mężczyzn11:1500:17:5501:00:03
922BOSZKO Dominik 10294FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Mężczyzn11:1500:17:5401:00:03
923BOROŃ Marlena 938HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:3000:14:2701:00:05
924MAKOWSKI Radomir 1012Open Mężczyzn11:0000:15:4301:00:06
925PIETROŃ Monika 246HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:3000:14:2701:00:06
926RUDZIŃSKA Marlena 10314FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Kobiet11:1500:18:0701:00:08
927BOSZKO Jolanta 10304FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Kobiet11:1500:18:0801:00:08
928SABATOWICZ Katarzyna 686Open Kobiet10:1500:15:2801:00:11
929UMIŃSKA Dominika 728CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Kobiet10:3000:16:3201:00:11
930MACIERZYŃSKI Adam 727CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Mężczyzn10:3000:16:2901:00:12
931WARSZAWSKI Patryk 729CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Mężczyzn10:3000:16:3301:00:12
932SZYMAŃSKI Dawid 1021Open Masters Mężczyzn11:0000:16:2101:00:15
933WIECZOREK Mateusz 500Open Mężczyzn09:4500:14:3501:00:36
934KUBIAK Kaj 649WOLF TEAMOpen Mężczyzn09:4500:15:5801:00:37
935DZIDO Zbigniew 468Open Mężczyzn09:4500:15:2001:00:45
936LEWANDOWSKI Marcin 927DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Masters Mężczyzn11:0000:17:4101:00:49
937RYDZYŃSKA Małgorzata 924DZIKI OLSZTYNOpen Kobiet11:0000:16:0501:00:50
938MILEWSKI Paweł 922DZIKI OLSZTYNOpen Mężczyzn11:0000:16:0201:00:50
939BRODA Adam 929GRUPA MOCNEGO UDERZENIAOpen Masters Mężczyzn11:0000:16:0201:00:50
940WERNO Anna 854MAZE IN THE MAZEOpen Kobiet10:4500:17:1201:00:52
941KOSESKA Iwona 847MAZE IN THE MAZEOpen Kobiet10:4500:17:2101:00:57
942ROGUCKI Maciej 853MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn10:4500:17:2001:00:58
943STRUSZKIEWICZ Aleksandra 445POWER TRAININGOpen Kobiet09:4500:14:1701:01:02
944BURDZY Daniel 368BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Mężczyzn09:4500:16:0201:01:11
945JAKÓBCZAK Karolina 732DEAF RUNMAGEDDONOpen Kobiet10:3000:15:4101:01:11
946ZATORSKA Milena 370BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Kobiet09:4500:16:0301:01:13
947MAJEWSKI Witold 595BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn09:4500:16:0101:01:13
948LEWANDOWSKA Kasandra 833BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Kobiet09:4500:15:5901:01:13
949BORSUKIEWICZ Paweł 654Open Mężczyzn10:1500:15:4201:01:14
950KĘSKA Arkadiusz 235HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:14:4001:01:19
951PLUTA Krzysztof 248HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:14:3501:01:19
952MACIĄŻEK Angelika 452ŚWINIODZIKIOpen Kobiet09:4500:16:4601:01:20
953PIGUŁA Daria 247HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:3000:14:3901:01:21
954BAPRAWSKI Krystian 881Open Mężczyzn10:4500:15:5201:01:26
955HONKISZ Łukasz 1248Open Mężczyzn10:1500:15:4601:01:47
956KANIK Marcin 666Open Mężczyzn10:1500:15:4501:01:48
957WIDUCH Ryszard 345Open Mężczyzn09:3000:15:1601:01:50
958SOBCZYK Sabina 536HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:0000:14:5901:01:53
959POŚNIK Jan 533HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0000:14:5901:01:54
960ANTOLIK Aneta 717BRUD EKIPAOpen Kobiet10:3000:13:4201:02:06
961KRAUZE Daniel 720BRUD EKIPAOpen Mężczyzn10:3000:13:4101:02:08
962POWSIŃSKI Martin 684Open Mężczyzn10:1500:15:5901:02:22
963MUCHA Robert 202BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn09:4500:16:4101:02:31
964BRACH Michał 655Open Mężczyzn10:1500:16:0201:02:34
965DASZEWSKI Lech 221FIREEAGLESOpen Masters Mężczyzn09:3000:18:1301:02:47
966SZCZEPAŃSKI Marcin 1112BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Mężczyzn09:4500:16:4501:02:57
967WOJTAL Katarzyna 1113BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Kobiet09:4500:16:4701:02:57
968PTAK Magda 331Open Kobiet09:4500:17:0401:03:01
969RYSZCZYK Adam 337Open Mężczyzn09:4500:17:0001:03:02
970OSIK Grzegorz 851MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn10:4500:17:2401:03:02
971PIECHOWICZ Weronika 903Open Kobiet10:4500:15:2901:03:02
972ZDUŃSKI Jarosław 1176POGOTOWIE MEDICOVEROpen Masters Mężczyzn11:3000:27:0401:03:05
973STASZEL- ŁATAS Tomasz 411HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:17:0401:03:10
974ŻAK Tomasz 502Open Mężczyzn09:4500:16:5701:03:10
975JAŚKOWSKI Paweł 473Open Mężczyzn09:4500:17:0601:03:11
976MILCZARCZYK Artur 850MAZE IN THE MAZEOpen Masters Mężczyzn10:4500:17:4501:03:11
977BIAŁAS Karolina 467Open Kobiet09:4500:17:4201:03:12
978POPŁAWSKA Ewelina 1243Open Kobiet09:4500:17:0801:03:12
979KRAJEWSKA Magdalena 438PIĘKNI I BESTIEOpen Masters Kobiet09:4500:17:0301:03:12
980LECH Adam 673Open Mężczyzn09:4500:16:5901:03:14
981WŁOCH Michał 461ZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn09:4500:15:3801:03:20
982ZABOROWSKI Filip 462ZABIEGANI CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn09:4500:15:1301:03:20
983MAŚNICA Anna 488Open Kobiet09:4500:15:3701:03:21
984POSŁUSZNA Anna 78XRUNNERSOpen Kobiet09:1500:18:0701:03:22
985HORĘZGA Dorota 401HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:4500:17:4301:03:25
986KOTAS Patrycja 480Open Kobiet09:4500:17:1201:03:26
987SAWALA Aneta 687Open Masters Kobiet10:1500:15:4001:03:50
988SAWALA Eryk 688Open Mężczyzn10:1500:15:3201:03:50
989SAWALA Sławomir 689Open Masters Mężczyzn10:1500:15:3901:03:50
990ŚLĘCZKOWSKI Błażej 1071SPORTERA OCROpen Mężczyzn11:0000:16:5401:03:53
991PAWLIKOWSKA Zuzanna 1070SPORTERA OCROpen Kobiet11:0000:16:5201:03:55
PRYKOWSKI Tomasz 56SPORTERA OCRElite Mężczyzn11:0000:17:23 DNF01:03:56 DNF
993ZARĘBA Justyna 1072SPORTERA OCROpen Kobiet11:0000:17:2401:04:05
994DRĄG Tomasz 995Open Mężczyzn11:0000:16:0601:04:15
995WÓJCIAK Ewelina 1247SPORTERA OCROpen Kobiet11:0000:17:0701:04:16
996KRÓL Darek 377CROSS CORNEROpen Mężczyzn09:4500:16:5101:04:26
997KSIĄŻEK Anna 378CROSS CORNEROpen Kobiet09:4500:16:5101:04:26
998JANIAK Łukasz 380CROSSCORNEROpen Mężczyzn09:4500:16:5101:04:26
999KAPICA Wojciech 376CROSS CORNEROpen Mężczyzn09:4500:16:5201:04:27
1000SIENKIEWICZ Jakub 338Open Mężczyzn09:3000:18:1101:04:36
1001GUZEK Kamil 977SPORTERA OCROpen Mężczyzn11:0000:17:2601:04:49
1002SOSZYŃSKI Robert 980SPORTERA OCROpen Mężczyzn11:0000:17:4701:04:49
1003SKRĘTEK Paulina 339Open Kobiet09:3000:18:1301:04:50
1004WALKOWICZ Hubert 982SPORTERA OCROpen Mężczyzn11:0000:17:2801:04:53
1005ZAJĄC Julia 985SPORTERA OCROpen Kobiet11:0000:17:4901:04:53
1006KAZIMIERCZAK Paweł 1069SPORTERA OCROpen Mężczyzn11:0000:17:2001:04:53
1007OCHOWIAK Paweł 1163ORGANIC TEAMOpen Mężczyzn11:3000:18:0701:04:55
1008OCHOWIAK Klaudia 1162ORGANIC TEAMOpen Kobiet11:3000:17:2201:04:55
1009JAKUBCZAK Paulina 978SPORTERA OCROpen Kobiet11:0000:17:5001:04:55
1010NARAJEWSKI Grzegorz 1160ORGANIC TEAMOpen Masters Mężczyzn11:3000:17:5601:04:56
1011LISIAK Karina 1157ORGANIC TEAMOpen Kobiet11:3000:18:0601:04:56
1012KLIMACKI Łukasz 1155ORGANIC TEAMOpen Mężczyzn11:3000:17:1101:04:57
1013HAŁASZYN Joanna 1154ORGANIC TEAMOpen Kobiet11:3000:18:0601:05:02
1014MAŃKOWSKI Michał 1158ORGANIC TEAMOpen Mężczyzn11:3000:17:2301:05:02
1015NOWAK Piotr 1161ORGANIC TEAMOpen Masters Mężczyzn11:3000:17:5601:05:04
1016KONIECZYŃSKA Agnieszka 1156ORGANIC TEAMOpen Masters Kobiet11:3000:17:5901:05:05
1017SIENKIEWICZ Dariusz 1164ORGANIC TEAMOpen Mężczyzn11:3000:18:0801:05:06
1018FRYSIAK Małgorzata 1153ORGANIC TEAMOpen Kobiet11:3000:18:0301:05:07
1019MUSIOŁOWSKA Jagoda 1159ORGANIC TEAMOpen Kobiet11:3000:17:5401:05:07
1020SMIGIELSKA Arleta 1165ORGANIC TEAMOpen Masters Kobiet11:3000:18:0401:05:08
1021BRODA Adam 1250GRUPA MOCNEGO UDERZENIAOpen Masters Mężczyzn11:0000:18:3701:05:21
1022ŁUKSZA Krzyszof 1093Open Mężczyzn11:0000:18:3701:05:22
1023KUCHARSKA Sylwia 962PACZKOŚWIRYOpen Kobiet11:0000:18:3901:05:23
1024FALGIER Klaudia 930GRUPA MOCNEGO UDERZENIAOpen Kobiet11:0000:18:3901:05:24
1025PTASIŃSKA Kinga 979SPORTERA OCROpen Kobiet11:0000:17:0601:05:43
1026WIŚNIEWSKI Arkadiusz 983SPORTERA OCROpen Mężczyzn11:0000:17:0101:05:44
1027SZYMAŃSKI Bartłomiej 981SPORTERA OCROpen Mężczyzn11:0000:16:5701:05:46
1028WOCHNIAK Michał 984SPORTERA OCROpen Mężczyzn11:0000:17:0301:05:47
1029OPRYŃSKI Szymon 1096Open Mężczyzn11:1500:18:0401:06:23
1030JAGODZIŃSKA-SZYMCZYK Joanna 1087Open Kobiet11:1500:18:0401:06:25
1031KITA Grzegorz 897Open Masters Mężczyzn10:4500:16:4601:06:42
1032JAŚKIEWICZ Krzysztof 731CROSSFIT LUBINOpen Mężczyzn10:3000:16:1801:07:31
1033HANDZLIK Mateusz 606DENISTEAMOpen Mężczyzn10:1500:18:3801:07:33
1034GRZEGORZEWSKI Krzysztof 730CROSSFIT LUBINOpen Masters Mężczyzn10:3000:16:1701:07:33
1035KMIECIK Justyna 748HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:3000:17:0401:07:51
1036KMIECIK Marcin 749HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:3000:17:0201:07:51
1037WOJCIECHOWSKI Mikołaj 906Open Mężczyzn09:3000:17:3401:08:02
1038MURACH Wiesław 1014Open Mężczyzn11:0000:18:1701:08:02
1039PIKULIK Monika 913BŁOTEM PO RYJUOpen Kobiet11:0000:18:1901:08:03
1040MURACH Olga 1013Open Kobiet11:0000:18:1701:08:04
1041MARKIEWICZ Maksymilian 241HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3000:17:2001:08:11
1042MARKIEWICZ Julia 320Open Kobiet09:3000:17:2001:08:12
1043MARKIEWICZ Oskar 275PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn09:3000:17:3701:08:19
1044WEIS Michał 499Open Mężczyzn09:4500:17:5001:08:20
1045SIERPIŃSKA Monika 494Open Kobiet09:4500:17:5201:08:21
1046WOJCIECHOWSKA Magdalena 346Open Kobiet09:3000:17:4401:08:22
1047LIPIŃSKI Michał 485Open Mężczyzn09:4500:16:2801:08:53
1048SUZIN Nikodem 450RAZOR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:4500:17:5901:08:59
1049PURCHALAK Karolina 265NO LIMIT TEAMOpen Kobiet09:3000:17:2301:09:50
1050PURCHALAK Paweł 266NOLIMIT TEAM+Open Mężczyzn09:3000:17:2601:09:52
1051REY Andrzej 653ZDĄŻYĆ PRZED ZMROKIEMOpen Masters Mężczyzn10:1500:16:3501:10:03
1052KEMPIŃSKA Izabela 667Open Kobiet10:1500:16:3501:10:03
1053KEMPIŃSKA Magdalena 668Open Kobiet10:1500:16:3501:10:03
1054CZAJKA Justyna 885Open Kobiet10:4500:19:1601:10:24
1055LITYŃSKA Małgorzata 867TEAM ZABIEGANE DNIOpen Kobiet10:4500:19:2001:10:25
1056MAŁECKI Krzysztof 868TEAM ZABIEGANE DNIOpen Mężczyzn10:4500:19:2201:10:25
1057GAŃKO Karolina 224GET OUTTA WAYOpen Kobiet09:3000:16:2901:10:58
1058GRYŻEWSKI Karol 225GET OUTTA WAYOpen Mężczyzn09:3000:16:2801:11:00
1059GAŃKO Katarzyna 389GET OUTTA WAYOpen Masters Kobiet09:3000:16:3101:11:00
1060FAJST Marcin 223GET OUTTA WAYOpen Mężczyzn09:3000:16:2901:11:02
1061CYWIŃSKI Sebastian 657Open Mężczyzn10:1500:15:2501:14:27
1062JULIKOWSKI Karol 859OFF-ROAD RUNNERS BENEFIT SYSTEMSOpen Mężczyzn10:4500:15:0101:15:49
1063KĘPISTY Jakub 845ŁABAJEOpen Mężczyzn10:4500:17:0601:15:49
1064MATYSIAK Mateusz 846ŁABAJEOpen Mężczyzn10:4500:17:0901:15:55
1065DĄDELEWSKA Joanna 75PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet09:1500:18:4501:16:17
1066PIĄTKOWSKI Patryk 840KANGURKIOpen Mężczyzn10:4500:18:4401:19:45
1067SZULC Wiktoria 841KANGURKIOpen Kobiet10:4500:18:4701:19:47
1068WARDZYK Jacek 842KANGURKIOpen Mężczyzn10:4500:18:3401:19:47
1069SARNECKI Łukasz 964PACZKOŚWIRYOpen Mężczyzn11:0000:22:4501:20:33
1070JANDA Paulina 1003Open Kobiet11:0000:22:4401:20:34
1071HARATYK Roksana 1001Open Kobiet11:0000:22:3601:20:40
1072SOBCZYK Ligia 965PACZKOŚWIRYOpen Kobiet11:0000:22:4001:20:49
1073WILCZYŃSKI Mariusz 1233Open Masters Mężczyzn11:0000:22:1001:20:49
1074MIELCARZ Marcin 963PACZKOŚWIRYOpen Mężczyzn11:0000:22:0901:20:50
1075KUCHARSKA Sylwia 1251PACZKOŚWIRYOpen Kobiet11:0000:22:3901:20:55
1076GROT Michał 510GRYF TEAMOpen Mężczyzn10:0000:21:2301:31:22
1077JACHIRA Krzysztof 227GRYF TEAMOpen Mężczyzn10:0000:21:2201:31:24
1078GUMIELA Adam 226GRYF TEAMOpen Mężczyzn10:0000:21:2101:31:26
1079PAŹDZIERKO Paweł 407HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4500:13:57
1080KOZIOŁ Marek 628KU CHWALE BUDIMEXUOpen Mężczyzn10:1500:11:08
1081MACIĄŻEK Paweł 849MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn10:45
1082DEC Aleksandra 975SPORTERA OCROpen Kobiet09:30
1083WSZOLA Lukasz 1240Open Mężczyzn10:0000:11:40
1084GRABSKA Agata 4066Open Kobiet12:45
1085KISZKIS Elżbieta 524HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet10:0000:13:31
1086FORNALIK Julia 931GRUPA MOCNEGO UDERZENIAOpen Kobiet11:0000:18:38
1087ZGLINICKA Marzena 1177POGOTOWIE MEDICOVEROpen Masters Kobiet11:30
1088TOPCZEWSKI Dawid 4030Open Mężczyzn12:4500:12:09
Znaleziono 1088 wynik(ów)