Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-10-20 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 1450 |
Wystartowało : | 1403 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 1393 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 09:15
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Reggae Punkt 4.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZCZECHLA Grzegorz | 2004 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:22:43 | ||
2 | HAJNOS Dawid | 2013 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:22:45 | ||
3 | KASPRZYK Sebastian | 2076 | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:23:04 | |||
4 | KRAWIECKI Mateusz | 2019 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:23:11 | ||
5 | KĄKOL Kacper | 2057 | Szydera OCR | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:23:34 | ||
6 | OŚLIZŁO Tomasz | 2112 | OCRA Poland | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:23:34 | ||
7 | SALAMON Mateusz | 2037 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:24:16 | ||
8 | FILIP Bartosz | 2046 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:24:25 | ||
9 | ORAWCZAK Kamil | 2007 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:24:32 | ||
10 | MADEJSKI Krzysztof | 2071 | xRunners | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:24:33 | ||
11 | BRZOSKWINIA Wojciech | 2015 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:24:36 | ||
12 | WOJTYSZYN Wojciech | 2117 | xRunners | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:24:38 | ||
13 | FABIAN Marcel | 2045 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:24:44 | ||
14 | DOMAŃSKI Krystian | 2043 | SMI Ełk | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:11 | ||
15 | KAŁUŻNY Adam | 2049 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:14 | ||
16 | SELIANIN Dmytro | 2052 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:20 | ||
17 | ZIOBER Zbigniew | 2075 | xRunners | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:21 | ||
18 | BĄK Daniel | 2118 | Szydera OCR | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:22 | ||
19 | KRAWCZYK Tomasz | 2120 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:33 | ||
20 | PRYKOWSKI Tomasz | 2072 | xRunners | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:45 | ||
21 | PUPKOWSKI Kamil | 2123 | xRunners | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:46 | ||
22 | BRZOZOWSKI Filip | 2016 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:47 | ||
23 | KOWALCZYK Dawid | 2058 | Szydera OCR | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:48 | ||
24 | JANUSZEWSKI Bartosz | 2024 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:25:55 | ||
25 | LORENC Łukasz | 2078 | Elite Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:15 | |||
26 | CICHOCKI Filip | 2034 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:22 | ||
27 | POGORZELSKI Rafał | 2313 | Ełk Force One | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:26:37 | ||
28 | JASTRZĘBSKI Piotr | 2048 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:41 | ||
29 | JACIÓW Paweł | 2064 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:43 | ||
30 | WYPUKOŁ Jakub | 2053 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:48 | ||
31 | MAZUR Damian | 2051 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:51 | ||
32 | CEJKO Dawid | 2001 | Baltic Seals | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:26:57 | ||
33 | KALININ Jarosław | 2069 | xRunners | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:12 | ||
34 | MARUSZEWSKI Marcin | 2027 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:18 | ||
35 | TOMAKA Tomasz | 2022 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:19 | ||
36 | LISOWSKI Grzegorz | 2050 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:19 | ||
37 | PISKAŁA Daniel | 2036 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:25 | ||
38 | JAROSZ David | 2122 | xRunners | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:31 | ||
39 | PRAŁAT Arkadiusz | 2028 | NEXTREME | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:32 | ||
40 | PAŁDYNA Mateusz | 2079 | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:37 | |||
41 | GAGON Denis | 2005 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:48 | ||
42 | ZIELIŃSKI Tomasz | 2061 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:50 | ||
43 | GUZ Grzegorz | 2033 | Positive Freaks Team | Elite Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:53 | ||
44 | KORULCZYK Marcin | 2017 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:27:57 | ||
45 | ŁOTOCKI Rafał Jerzy | 2067 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:05 | ||
46 | MACHULEC Sebastian | 3180 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:28:11 | |||
47 | ŚLIWIŃSKI Bartosz | 2282 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:28:13 | |||
48 | WIKTOROWICZ Mariusz | 2040 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:13 | ||
49 | ZGUTKA Tomasz | 2023 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:16 | ||
50 | JAGODZIŃSKI Karol | 2035 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:34 | ||
51 | BYRCZEK Michał | 2062 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:38 | ||
52 | LEWICKI Marcin | 2026 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:42 | ||
53 | NAGLAK Hubert | 3067 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:28:42 | |||
54 | BERYNC Fabian | 2316 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:28:48 | ||
55 | MĘDYGRAŁ Krystian | 2066 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:28:53 | ||
56 | SŁODOWNIK Dominik | 2074 | xRunners | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:09 | ||
57 | ZONTEK Andrzej | 2008 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:18 | ||
58 | WITKA Patryk | 2060 | Szydera OCR | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:23 | ||
59 | SZCZEPANIAK Paweł | 3457 | RMF 4RACING Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:26 | ||
60 | MARKOWSKI Fabian | 3064 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:29:29 | |||
61 | SARZYŃSKI Arkadiusz | 2059 | Szydera OCR | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:34 | ||
62 | BARANOWSKA Katarzyna | 2087 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:35 | ||
63 | JARZĄBEK Dawid | 2047 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:36 | ||
64 | FRYDRYCH Maciek | 2063 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:48 | ||
65 | BUGAJNY Marcin | 2044 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:29:50 | ||
66 | BURAS Radoslaw | 3035 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:29:50 | |||
67 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 2092 | OCRA Poland | Elite Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:29:55 | ||
68 | JEZIONEK Daniel | 3399 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:30:02 | |||
69 | HENDZEL Miłosz | 2055 | Szydera OCR | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:11 | ||
70 | KOZIOŁ Kamil | 2018 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:13 | ||
71 | PETELCZYC Piotr | 2080 | Elite Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:25 | |||
72 | WĘGLARZ Waldemar | 2082 | Elite Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:33 | |||
73 | BURBUL Przemysław | 2114 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:36 | ||
74 | CZACHURSKI Mateusz | 3459 | xRunners | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:30:47 | ||
75 | DANILUK Grzegorz | 2183 | Bravehearts Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:30:52 | ||
76 | KUSAREK Piotr | 2020 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:53 | ||
77 | GROBELNA Aleksandra | 2105 | xRunners | Elite Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:30:53 | ||
78 | LEJK Beniamin | 2070 | xRunners | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:54 | ||
79 | KUMOROWSKI Rafał | 2077 | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:30:54 | |||
80 | JASIŃSKA Alicja | 2088 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:31:12 | ||
81 | KARCZEWSKI Adam | 2255 | SRK | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:31:14 | ||
82 | ŚMIAŁEK Robert | 3245 | Momo Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:31:20 | ||
83 | ŁOSIN Marta | 2109 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:31:22 | |||
84 | RYCHLEWSKI Wojciech | 3240 | MASNY TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:31:27 | ||
85 | KUBIESA Jakub | 2443 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:28 | ||
86 | KOŁODZIEJCZYK Dariusz | 2252 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:31:31 | ||
87 | ŁAWRENCZUK Paweł | 2042 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:37 | ||
88 | KAWALEC Oliwer | 2065 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:46 | ||
89 | SURMACH Andrei | 3320 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:31:47 | |||
90 | DYKIER Krzysztof | 2113 | Dominator Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:50 | ||
91 | PAWŁOWSKI Piotr | 3307 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:31:50 | |||
92 | BRODA Tomasz | 3494 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:31:52 | |||
93 | BRODA Mateusz | 3493 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:31:52 | |||
94 | DASZCZYK Dawid | 2517 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:54 | |||
95 | MACHURA Marcin | 3458 | SPEC INSTAL RUN | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:31:56 | ||
96 | WAWRYK Huber | 2950 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:31:58 | |||
97 | POLAŃSKI Paweł | 2256 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:31:58 | ||
98 | MOKWA Sebastian | 2029 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:31:59 | ||
99 | GIZAK Michał | 2251 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:32:02 | ||
100 | KUMAŃSKI Arek | 3404 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:32:12 | |||
101 | PASON Tomasz | 3305 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:32:14 | |||
102 | PACIOREK Piotr | 2110 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:17 | ||
103 | MROCZKA Mateusz | 2032 | OSP Wola Filipowska | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:23 | ||
104 | SZANIAWSKI Marcin | 2454 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:23 | ||
105 | WLAŹLAK Damian | 2831 | Droga Do Ultra | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:32:24 | ||
106 | KACZOR Grzegorz | 2268 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:32:26 | |||
107 | GIEMZA Michał | 3162 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:32:26 | |||
108 | KOPECKÝ Jakub | 2397 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:32:37 | |||
109 | DWORCZAK Maciej | 2367 | Runaway Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:32:45 | ||
110 | JESKA Tomasz | 2009 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:32:56 | ||
111 | MURYN Dawid | 2608 | Ragnarok Szczecin | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:33:00 | ||
112 | BŁASZCZYK Łukasz | 3031 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:33:02 | |||
113 | KOWALSKI Adam | 2787 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:33:05 | |||
114 | MOCZKO Sebastian | 3065 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:33:05 | |||
115 | STUDZIŃSKI Mateusz | 2414 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:33:11 | |||
116 | BURS Klaudia | 2111 | Elite Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:14 | |||
117 | JANISZEWSKI Grzegorz | 2010 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:33:20 | ||
118 | LEWANDOWSKI Mateusz | 2271 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:33:22 | |||
119 | RZEPKA Rafał | 2452 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:22 | ||
120 | JANOSZ Rafał | 2707 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:33:26 | ||
121 | WOROBIEWA Jekatierina | 2096 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:30 | ||
122 | WOŹNIAK Joanna | 2089 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:33:30 | ||
123 | SZCZECH Szymon | 2871 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:33:35 | ||
124 | MILEWICZ Dariusz | 2182 | BOHAR PALETY RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:33:36 | ||
125 | WEJKNIS Krzysztof | 2873 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:33:36 | ||
126 | BUKOWSKI Marcin | 2764 | TURBO ŁOSIE | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:33:37 | ||
127 | ZABOROWSKI Filip | 3453 | OSP Team Węglowice | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:43 | ||
128 | DUSZYNSKI Igor | 2317 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:33:51 | ||
129 | JAJUGA Michał | 2997 | RADAWAY TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:33:55 | ||
130 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 2002 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:33:56 | ||
131 | MACIUSZEK Julia | 2103 | WATAHA | Elite Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:34:01 | ||
132 | PIOTROWSKI Sławomir | 3308 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:34:03 | |||
133 | ŁUCZAK Marcin | 2025 | Mundurowy Klub Motorowy Rzeczpospolitej Polski | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:05 | ||
134 | KOLACHA Patryk | 2212 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:34:06 | ||
135 | TOMCZAK Dariusz | 2246 | Runaway Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:34:06 | ||
136 | SZYMAŃSKI Łukasz | 2287 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:34:07 | |||
137 | WITEK Paweł | 2460 | naprzód brwinów | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:09 | ||
138 | MIZGALSKI Jacek | 2012 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:09 | ||
139 | KURASIŃSKI Konrad | 2372 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:34:11 | ||
140 | GRZANECKI Marcin | 3044 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:34:12 | |||
141 | WIECZOREK Dariusz | 3483 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:34:15 | |||
142 | MICHALSKI Kacper | 3410 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:34:17 | |||
143 | BODZIANNY Paweł | 3032 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:34:26 | |||
144 | PIERWOŁA Tomasz | 2723 | Organic Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:28 | ||
145 | PRZĄDKA Marcin | 2382 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:34:32 | ||
146 | BIOLIK Marek | 2351 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:34:34 | ||
147 | KOWALSKI Józef | 2730 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:34 | ||
148 | MICHROWSKI Sławomir | 3191 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:34:39 | |||
149 | KACZMARCZYK Lucjan | 2981 | KRATOS TRZEBNICA | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:34:44 | ||
150 | CHOMA Krzysztof | 2436 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:46 | ||
151 | KOMOROWSKA Aleksandra | 2108 | Elite Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:34:48 | |||
152 | JUSZCZYK Maciej | 2660 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:34:59 | |||
153 | JUSZKIEWICZ Dominik | 3492 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:35:00 | |||
154 | SZYLKIN Wojciech | 3356 | LECZNICA TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:35:00 | ||
155 | KOZAK Arkadiusz | 3443 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:35:04 | |||
156 | ŻUREK Michał | 2357 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:35:05 | ||
157 | MOCHNAL Dawid | 2272 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:35:10 | |||
158 | KWIDZIŃSKI Robert | 3405 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:35:12 | |||
159 | MACHOWSKI Marek | 2664 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:35:13 | |||
160 | STAŃKO Jerzy | 2810 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:35:13 | |||
161 | JUDEK Łukasz | 3050 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:14 | |||
162 | MICHALSKI Dawid | 2457 | I NEVER TURN BACK | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:19 | ||
163 | BUCZKOWSKI Krzysztof | 3034 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:23 | |||
164 | BEDYK Maciej | 3095 | Drużyna Pana Michała | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:27 | ||
165 | ZAPIÓR Marcin | 2298 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:35:31 | |||
166 | PIETRASZ Krzysztof | 2938 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:35:31 | |||
167 | RZOŃCA Michał | 2507 | WATAHA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:38 | ||
168 | BORECKI Krzysztof | 2203 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:35:39 | ||
169 | BROŻEK Artur | 2247 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:35:41 | ||
170 | PABIN Paweł | 2275 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:35:45 | |||
171 | MAKOWSKI Stanisław | 2998 | RADAWAY TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:57 | ||
172 | DZIURLA-NOWAK Patryk | 2995 | RADAWAY TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:59 | ||
173 | NOWAKOWSKI Krzysztof | 2999 | RADAWAY TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:59 | ||
174 | KONICKI Grzegorz | 3371 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:36:01 | ||
175 | CZECHOWSKI Konrad | 2199 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:36:06 | ||
176 | DUKIEWICZ Dariusz | 2918 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:36:07 | |||
177 | GUZIK Maksymilian | 2184 | BUNGEEKRAKOW | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:36:09 | ||
178 | JEZIORSKI Paweł | 2210 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:36:09 | ||
179 | BAJCZYK Adrian | 2767 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:36:10 | |||
180 | KURACH Stanisław | 2011 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:13 | ||
181 | TOMCZAK Artur | 2289 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:36:13 | |||
182 | DERYŁO Mateusz | 2876 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:36:15 | ||
183 | NOWACKI Rafał | 3446 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:36:21 | |||
184 | MIŚKIEWICZ Konrad | 3445 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:36:22 | |||
185 | MIĘSOWICZ Mirosław | 2200 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:36:27 | ||
186 | KALNIUK Paweł | 3170 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:36:30 | |||
187 | LUTEREK Michał | 2796 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:36:32 | |||
188 | SZCZOTOK Wiktor | 2284 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:36:33 | |||
189 | ZAWISTOWSKI Jakub | 2083 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:38 | ||
190 | ANDRZEJCZAK Filip | 2510 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:38 | |||
191 | KACPERSKI Radosław | 2056 | Szydera OCR | Elite Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:36:39 | ||
192 | KASPRZAK Paweł | 3228 | GROBLA Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:36:39 | ||
193 | WOŹNIAK Paweł | 2297 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:36:40 | |||
194 | KUCZYŃSKI Paweł | 2180 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:36:44 | ||
195 | KĘDZIORA Bogumił | 2924 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:36:44 | |||
196 | URBANEK Adrian | 3449 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:36:51 | |||
197 | ZYWER Urszula | 2104 | WATAHA | Elite Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:36:55 | ||
198 | JOSKOWSKI Marek | 2334 | Kaszubskie Agenty | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:09 | ||
199 | PLUCIŃSKI Jakub | 3353 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:10 | ||
200 | GÓRKA Marcin | 2320 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:12 | ||
201 | PIOTROWSKI Kamil | 2939 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:12 | |||
202 | SZOSTEK Patrycja | 2091 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:17 | ||
203 | KALETA Anna | 2323 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:18 | ||
204 | KYSIAK Kamil | 2789 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:27 | |||
205 | TROJANOWSKI Artur | 3329 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:27 | |||
206 | ANUSZCZYK Mariusz | 3026 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:29 | |||
207 | FARENHOLC Maciej | 2833 | Dzikoza | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:30 | ||
208 | WIECZOREK Jakub | 3210 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:30 | |||
209 | KULAGA Peter | 2325 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:31 | ||
210 | OKOŃ Adam | 2335 | Kaszubskie Agenty | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:31 | ||
211 | GRZYBOWSKI Grzegorz | 2980 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:31 | ||
212 | NOWICKI Marcin | 3001 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:31 | ||
213 | KORNAS Szymon | 3016 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:36 | ||
214 | PLUCIK Rafał | 3072 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:40 | |||
215 | KUBULUS Tomasz | 2307 | Do Porzygu OCR Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:42 | ||
216 | WŁOCH Michał | 3025 | Zabiegani Częstochowa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:42 | ||
217 | PINDEL Piotr | 2843 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:45 | ||
218 | KREMER Piotr | 3342 | Crosstrening Racibórz | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:37:46 | ||
219 | SOKOŁOWSKI Władysław | 3233 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:50 | ||
220 | KOGUT Dawid | 2784 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:51 | |||
221 | PAŁKA Adam | 2799 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:52 | |||
222 | JÓSKOWSKI Lucjan | 2299 | Agenty Kaszubskie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:54 | ||
223 | MŁYNARCZYK Tatiana | 2217 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:55 | ||
224 | JURECKI Adrian | 2987 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:58 | ||
225 | POKORA Tomasz | 2940 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:00 | |||
226 | DUDEK Jakub | 2353 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:01 | ||
227 | PSUT Kamil | 2220 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:02 | ||
228 | PIETROSZEK Agata | 2675 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:02 | |||
229 | DOMORADZKI Łukasz | 3452 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:03 | |||
230 | ŁASKI Mikołaj | 2215 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:03 | ||
231 | SZEWCZYK Paweł | 2681 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:03 | |||
232 | HANDZLIK Tomasz | 2006 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:38:04 | ||
233 | KOWALSKI Krzysztof | 2213 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:11 | ||
234 | KŁOSOWSKI Karol | 2211 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:17 | ||
235 | ZAJĄC Paweł | 2429 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:21 | ||
236 | KNIAŹ Tomasz | 2855 | Prime Fitness Runmageddon Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:22 | ||
237 | DUBIEL Monika | 2853 | Prime Fitness Runmageddon Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:23 | ||
238 | MALEŃCZYK Sylwester | 2665 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:26 | |||
239 | KLINOWSKI Andrzej | 2428 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:29 | ||
240 | KALISZ Adrian | 3051 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:38:29 | |||
241 | RZESZOTARSKI Jacek | 2249 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:38 | ||
242 | WALCZAK Maciej | 2815 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:38:41 | |||
243 | GOŻUCH Kacper | 3227 | GROBLA Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:42 | ||
244 | CZARNECKI Adam | 3158 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:38:44 | |||
245 | JARUGA Grzegorz | 3168 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:38:44 | |||
246 | KORZENIOWSKI Mateusz | 2355 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:45 | ||
247 | KUDŁA Grzegorz | 2356 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:46 | ||
248 | GŁADYSZ Marcin | 2257 | Wilk Trenuje | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:48 | ||
249 | ŁUKASZCZYKIEWICZ Andrzej | 3127 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:38:48 | ||
250 | BERNACKI Grzegorz | 2913 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:54 | |||
251 | TOMCZAK Joanna | 2290 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:57 | |||
252 | BOŚKA Patryk | 2389 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:57 | |||
253 | OGIŃSKI Szymon | 2673 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:57 | |||
254 | KUCZERA Kazimierz | 3175 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:00 | |||
255 | PAWLIŃSKI Łukasz | 2802 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:01 | |||
256 | RUDUCHA Piotr | 3380 | United Runners | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:39:01 | ||
257 | ŁOBOCKI Andrzej | 2731 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:09 | ||
258 | REITMAJER Bartosz | 3447 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:39:09 | |||
259 | HOŁYST Marcin | 2346 | MAX.X Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:10 | ||
260 | BERNACKA Katarzyna | 2912 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:11 | |||
261 | DRĄŻKOWSKI Piotr | 3275 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:39:11 | |||
262 | STOSZ Bartosz | 3319 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:39:12 | |||
263 | HANISZEWSKI Bartłomiej | 2154 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:39:15 | |||
264 | KOWALCZYK Piotr | 2603 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:39:16 | ||
265 | STAROSZYŃSKI Dawid | 3075 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:18 | |||
266 | JAROSZ Adam | 3434 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:39:18 | ||
267 | NAJDEREK Michał | 3193 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:20 | |||
268 | ZYCH Zbyszek | 3093 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:21 | ||
269 | LEZIAK Adam | 3465 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:39:21 | ||
270 | OGONOWSKI Dariusz | 3194 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:22 | |||
271 | SZTACHELSKI Krzysztof | 3419 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:39:23 | |||
272 | STELMACH Grzegorz | 3208 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:24 | |||
273 | KIERZYK Krzysztof | 3052 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:25 | |||
274 | LANGIEWICZ Łukasz | 3489 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:26 | |||
275 | WOJSŁAW Piotr | 2978 | KABANY | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:26 | ||
276 | KRAJNIAK Jarosław | 2869 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:29 | ||
277 | PÓŁGĘSEK Bartosz | 2314 | Harpagan Runners | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:30 | ||
278 | HERÓD Rafał | 2354 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:35 | ||
279 | KĘSEK Marcin | 2783 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:36 | |||
280 | JASKÓLSKI Szymon | 2565 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:39:37 | ||
281 | GRACZYK Jacek | 2321 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:39:38 | ||
282 | BEDNARZ Marcin | 2645 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:39:39 | |||
283 | KARPIŃSKI Bartłomiej | 2607 | Ragnarok Szczecin | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:39:42 | ||
284 | JEZIORSKI Marcin | 3047 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:42 | |||
285 | STASIEWICZ Grzegorz | 2540 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:39:42 | |||
286 | MATEJCZYK Marcin | 2469 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:43 | ||
287 | GREC Klaudia | 2100 | United Runners | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:44 | ||
288 | KAMYCZEK Adam | 2309 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:46 | ||
289 | MIERZICKI Marcel | 2732 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:46 | ||
290 | JÓŹWICKI Karol | 2467 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:47 | ||
291 | POMETUN Aleksander | 3105 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:47 | ||
292 | PLEWKA Daniel | 3309 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:39:49 | |||
293 | MATEJCZYK Artur | 2468 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:51 | ||
294 | KARCZMAR Kornelia | 2636 | WF Kostrzyn | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:39:57 | ||
295 | KLAWCZYŃSKI Karol | 2637 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:39:57 | ||
296 | WIŚNIEWSKI Konrad | 2878 | Szalone Dziki! | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:59 | ||
297 | MROZIK Mariusz | 3100 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:40:01 | ||
298 | CZERWIŃSKI Roman | 3488 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:04 | |||
299 | SZYPOWSKI Jakub | 3456 | RAJSPORT ACTIVE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:04 | ||
300 | SZARY Michał | 2837 | i2 Geolab | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:06 | ||
301 | OGIERMAN Mariusz | 2836 | i2 Geolab | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:07 | ||
302 | SZAFRAN Jakub | 2725 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:09 | ||
303 | JÓZEFACIUK Marcin | 2659 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:10 | |||
304 | KONOPACKI Grzegorz | 3128 | Różowe landryny | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:40:10 | ||
305 | WYRWIŃSKI Michał | 2820 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:11 | |||
306 | SAWICKI Kacper | 3201 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:40:16 | |||
307 | MĘDRYKOWSKI Damian | 2579 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:19 | ||
308 | JAHNS Adam | 2627 | Team Świnia | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:19 | ||
309 | ŚWIĘTEK Paweł | 2734 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:23 | ||
310 | PLAK Emil | 2733 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:27 | ||
311 | SUCHCICKI Wojciech | 3428 | nie chcę mieć STEMI | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:40:28 | ||
312 | SZKURŁAT Tomasz | 2735 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:33 | ||
313 | GOŹDZIK Paweł | 2920 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:34 | |||
314 | STRYCZEK Patryk | 2413 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:37 | |||
315 | SKÓRA Wojciech | 2968 | Eternia | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:39 | ||
316 | DOMAGAŁA Patryk | 2885 | WKJ | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:41 | ||
317 | SZYMANSKI Jacek | 2969 | Eternia | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:41 | ||
318 | ROCHALSKI Kamil | 3348 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:40:42 | ||
319 | SPRAWKA Marta | 2098 | STFsquad | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:50 | ||
320 | KACZWIŃSKI Paweł | 2527 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:50 | |||
321 | PONTUS Piotr | 3073 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:52 | |||
322 | BRODZIAK Andrzej | 2646 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:53 | |||
323 | MYRLAK Maciej | 3066 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:58 | |||
324 | FIEDOR Tomasz | 2319 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:01 | ||
325 | KULMIŃSKI Marcin | 3368 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:41:02 | ||
326 | KYSILKA Vit | 2663 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:04 | |||
327 | WAŃKOWICZ Adrian | 2293 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:05 | |||
328 | CZERWONIEC Andrzej | 2391 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:08 | |||
329 | BRZEZINKA Mariusz | 2747 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:08 | ||
330 | MIKOŁAJEK Robert | 2497 | Toyota Runmator | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:13 | ||
331 | ZELL Jacek | 2573 | Global | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:13 | ||
332 | WŁODARCZYK Maciej | 2501 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:13 | ||
333 | BIELA Grzegorz | 2492 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:14 | ||
334 | MERGNER Rafał | 3369 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:41:14 | ||
335 | MALINA Przemyslaw | 3294 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:15 | |||
336 | KOZICKI Paweł | 3007 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:18 | ||
337 | OLECH Grzegorz | 2230 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:20 | ||
338 | BIENIASZ Bogusław | 2513 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:21 | |||
339 | HAWEL Rafał | 2602 | poRUNbani | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:25 | ||
340 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 2666 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:29 | |||
341 | DZIUBA Andrzej | 3394 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:41:29 | |||
342 | NIŹNIK Borys | 2713 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:35 | ||
343 | RAKOWSKI Przemysław | 2173 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:36 | ||
344 | PAWELEC Aleksandra | 3487 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:36 | ||
345 | WŁODARCZYK Jan | 2226 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:37 | ||
346 | MUCHA Jarosław | 2218 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:37 | ||
347 | NITECKA Marta | 2086 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:37 | ||
348 | KASIŃSKI Łukasz | 3499 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:41:37 | |||
349 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 2601 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:38 | ||
350 | CHYLIŃSKI Bartek | 2915 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:41:39 | |||
351 | PTAK Marcin | 2805 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:41 | |||
352 | GRAJEK Ivo | 3397 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:41 | |||
353 | KRYSZTOFIŃSKI Dawid | 3372 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:41:42 | ||
354 | GRZEGORCZYK Dorota | 3370 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:41:42 | ||
355 | OBUKHOVSKYI Maksym | 3412 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:41:43 | |||
356 | BINKOWSKA Nadia | 3344 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:44 | ||
357 | OLSZEWSKI Marek | 2967 | Dwóch łysych i reszta... | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:44 | ||
358 | KOPP-OSTROWSKI Jarosław | 2966 | Dwóch łysych i reszta... | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:45 | ||
359 | RUBINKOWSKI Krzysztof | 2281 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:46 | |||
360 | LEBIODA Marcin | 2253 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:46 | ||
361 | BORKOWSKI Bartłomiej | 2599 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:46 | ||
362 | PTAK Patryk | 3221 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:47 | ||
363 | KASIŃSKA Małgorzata | 3498 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:41:47 | |||
364 | TELĄŻKA Kacper | 2499 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:48 | ||
365 | JASIŃSKI Marcin | 2495 | Toyota Runmator | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:48 | ||
366 | SIMON Adam | 2714 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:52 | ||
367 | PACYGON Tomek | 2311 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:53 | ||
368 | BAJSAROWICZ Marta | 2107 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:54 | |||
369 | SKRĘTY Patryk | 2312 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:55 | ||
370 | PACYGON Łukasz | 3471 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:56 | ||
371 | DYKO Bartosz | 2567 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:56 | ||
372 | HYDZIK Dawid | 2568 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:58 | ||
373 | KULIGOWSKA Małgorzata | 2788 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:58 | |||
374 | GROMADZIŃSKI Mateusz | 2996 | RADAWAY TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:06 | ||
375 | PASIOWIEC Krzysztof | 2801 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:07 | |||
376 | MALCZEWSKI Tomasz | 3184 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:42:07 | |||
377 | STANIEK Sławomir | 3339 | BlackSheep Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:42:08 | ||
378 | BRODA Wojciech | 3391 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:42:08 | |||
379 | BARAN Dawid | 2306 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:10 | ||
380 | CAREWICZ Kamil | 2866 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:12 | ||
381 | KEMNITZ Maciek | 3287 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:14 | |||
382 | KIEŁBASA Grzegorz | 3288 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:15 | |||
383 | JANICKI Kamil | 2609 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:17 | ||
384 | LEWANDOWSKI Michał | 2794 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:18 | |||
385 | SUKIENNIK Adrian | 3417 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:42:19 | |||
386 | MIELCARZ Tomasz | 3298 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:21 | |||
387 | WOJCIECHOWSKI Adam | 3424 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:42:21 | |||
388 | NOWACZYK Patryk | 3068 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:23 | |||
389 | PAWEŁEK Denis | 3306 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:24 | |||
390 | COP Kacper | 3273 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:24 | |||
391 | RUCKA Alicja | 3415 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:42:25 | |||
392 | SZPAKOWSKI Jacek | 3079 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:30 | |||
393 | CUBER Adrian | 3355 | KAK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:42:30 | ||
394 | DYBAŁA Konrad | 3038 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:33 | |||
395 | GŁYK Łukasz | 3041 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:33 | |||
396 | KLANOWSKI Marcin | 2961 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:34 | ||
397 | RYBACKI Błażej | 3002 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:35 | ||
398 | KOSIŃSKI Tomasz | 2970 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:35 | ||
399 | CZAJKA Marcin | 2583 | IPPON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:38 | ||
400 | CEGIELSKI Marcin | 3271 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:39 | |||
401 | GARNUSZEK Anita | 2094 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:42:40 | ||
402 | OSIK Grzegorz | 2461 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:43 | ||
403 | TABAKA Piotr | 3326 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:47 | |||
404 | PRASKI Rafał | 2407 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:49 | |||
405 | KAPICA Wojciech | 2236 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:50 | ||
406 | KOZLOWSKI Dawid | 2600 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:54 | ||
407 | PIĘTKA Patryk | 3365 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:42:54 | ||
408 | BARAN Grzegorz | 3027 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:55 | |||
409 | KOZDÓJ Ewa | 2359 | OSWRiS | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:56 | ||
410 | WIELICZKO Andrzej Zdzich | 2347 | MAX.X Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:57 | ||
411 | ŻYŁA Arkadiusz | 2835 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:57 | ||
412 | PRZESŁAŃSKI Mateusz | 2846 | Mikamik Czewa | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:57 | ||
413 | HUK Mateusz | 2310 | DZIKUSY W NATARCIU | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:58 | ||
414 | GOŁĄB Marcin | 2345 | MAX.X Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:58 | ||
415 | CAREWICZ Marek | 2867 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:02 | ||
416 | RATAJCZAK Grzegorz | 2410 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:03 | |||
417 | BIEGANSKI Bogumil | 2181 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:43:03 | ||
418 | RATAJCZAK Rafał | 2411 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:04 | |||
419 | STACH Robert | 3468 | Druzyna puerto ricko | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:43:04 | ||
420 | GREŃ Andrzej | 2625 | Tabata Radek Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:06 | ||
421 | DRASZAWKA Łukasz | 2362 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:06 | ||
422 | KRAWCZYK Rafał | 2614 | Rossmann | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:06 | ||
423 | CAŁKA Krzysztof | 2350 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:07 | ||
424 | KAMECKI Krystian | 2612 | Rossmann | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:07 | ||
425 | KRZYŻAK Tomasz | 2928 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:10 | |||
426 | BEDNARSKI Rafał | 3249 | PARTACZE | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:43:10 | ||
427 | KAŁUŻA Robert | 3250 | PARTACZE | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:43:10 | ||
428 | JARZĄBEK Victoria | 2085 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:43:14 | ||
429 | DYLEWSKI Damian | 2265 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:14 | |||
430 | SAK Cezary | 2229 | KTMŁ -> KTMLsport.blogspot.com | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:15 | ||
431 | MURSZEWSKI Maciej | 2932 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:15 | |||
432 | JERMAKOWICZ Anna | 2121 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:43:17 | ||
433 | TOMANA Marcin | 2288 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:18 | |||
434 | WŁODARSKI Piotr | 3423 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:19 | |||
435 | NOWICKI Maciej | 2838 | Jungheinrich | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:43:20 | ||
436 | SOCHA Michał | 2839 | Jungheinrich | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:43:21 | ||
437 | KWIATKOWSKI Marcin | 3237 | Lipno Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:43:28 | ||
438 | ŁUKASZYŃSKI Marek | 3104 | KB Odra Opole | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:43:29 | ||
439 | MANIEWSKI Maciej | 2631 | WATAHA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:35 | ||
440 | GRUBA Andrzej | 2654 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:36 | |||
441 | BISKUP Mariusz | 2624 | Tabata Radek Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:38 | ||
442 | GRUSZKIEWICZ Przemysław | 3278 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:43:39 | |||
443 | GRYMEK Dagmara | 2557 | Befit24team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:40 | ||
444 | SCHMIDT Paweł | 2560 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:40 | ||
445 | ROZWANDOWICZ Piotr | 2626 | Tabata Radek Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:41 | ||
446 | BAYGER Krystian | 2379 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:45 | ||
447 | KONSEK Mateusz | 3374 | ROSSMANN Pozytywnie Zakręceni | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:43:45 | ||
448 | SZABAT Adrianna | 2383 | WATAHA | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:46 | ||
449 | MACURA Marek | 3346 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:43:46 | ||
450 | GUMIELA Adam | 2014 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:47 | ||
451 | ŁASKAWSKI Michał | 2558 | Befit24team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:51 | ||
452 | WSZOLA Lukasz | 2152 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:43:53 | |||
453 | GOLAŃSKI Piotr | 2458 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:54 | ||
454 | WITKOWICZ Bartłomiej | 2459 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:55 | ||
455 | MACKIEWICZ Emilia | 3474 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:43:56 | |||
456 | BANAŚ Krzysztof | 2511 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:59 | |||
457 | SŁONIEWSKI Rafał | 2874 | RMF4RT OCR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:02 | ||
458 | WOŹNIAK Michał | 2819 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:03 | |||
459 | SZCZĘSNY Bartek | 2224 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:04 | ||
460 | JURKIEWICZ Piotr | 3285 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:05 | |||
461 | KOHSEK Tomasz | 2231 | Lepiej wolno, niż wcale ;) | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:06 | ||
462 | SULKOWSKI Dominik | 2582 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:18 | ||
463 | LIPIECKI Jacek | 3451 | Przeszkodowo.pl | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:18 | ||
464 | SARMAK Ireneusz | 3225 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:19 | ||
465 | MULLER Rafał | 2559 | Befit24team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:22 | ||
466 | TOMASZEWICZ Adam | 2543 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:24 | |||
467 | RYBKA Zuzanna | 2101 | United Runners | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:24 | ||
468 | SAWICZ Michał | 2536 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:24 | |||
469 | DOMOŃ Piotr | 3159 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:25 | |||
470 | ZYGMUNT Rafał | 2687 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:26 | |||
471 | GOLĘDZINOWSKA Marzena | 2424 | #GolonTeam | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:26 | ||
472 | KURAŚ Beata | 2106 | xRunners | Elite Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:26 | ||
473 | BŁĘDOWSKI Michał | 3223 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:27 | ||
474 | BŁĘDOWSKI Artur | 3222 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:27 | ||
475 | DUBIS Jarosław | 2649 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:31 | |||
476 | GOLĘDZINOWSKI Paweł | 2425 | #GolonTeam | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:33 | ||
477 | CHMIELEWSKI Józef | 2261 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:34 | |||
478 | GARBACZ Damian | 2577 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:34 | ||
479 | KARNAK Daniel | 3400 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:44:34 | |||
480 | KARCZYŃSKI Tomasz | 2716 | Janusze i Grażynki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:37 | ||
481 | DĘBICKI Kamil | 2769 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:38 | |||
482 | FEDYCKI Mariusz | 2770 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:38 | |||
483 | SERKIS Małgorzata | 2942 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:39 | |||
484 | ŚWIATOWIEC Adrian | 2375 | SRS RATEL | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:44 | ||
485 | CUDNIEWICZ Damian | 2917 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:44 | |||
486 | CEBULA Szymon | 2883 | WKJ | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:44 | ||
487 | WALKOWSKI Rafał | 3103 | Jedziemy z tym koksem | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:44 | ||
488 | PAPROCKI Bartłomiej | 2674 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:45 | |||
489 | HOJKA Jakub | 2886 | WKJ | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:45 | ||
490 | GORSKI Dariusz | 3019 | Turbo drożdże | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:46 | ||
491 | KOMORNICKI Krzysiek | 3020 | Turbo drożdże | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:47 | ||
492 | GUSZCZA Łukasz | 2776 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:48 | |||
493 | WYDRA Robert | 3021 | Turbo drożdże | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:48 | ||
494 | CUDNIEWICZ Bartosz | 2884 | WKJ | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:49 | ||
495 | SZCZENDZINA Mariusz | 2542 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:50 | |||
496 | GORZEŃ Krzysztof | 2986 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:51 | ||
497 | MOSKWA Jakub | 2990 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:51 | ||
498 | PALKA Jurand | 2491 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:52 | ||
499 | KUBINA Kornel | 3059 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:52 | |||
500 | GRALEC Dariusz | 2456 | I NEVER TURN BACK | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:57 | ||
501 | KOLLAR Małgorzata | 3350 | GT Alizka Team :) | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:44:57 | ||
502 | DROST Rafał | 3349 | GT Alizka Team :) | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:44:57 | ||
503 | BAJDAŁA Robert | 3101 | Jedziemy z tym koksem | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:59 | ||
504 | KWAŚNIAK Emil | 2877 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:00 | ||
505 | SYCHOWSKI Dawid | 2541 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:01 | |||
506 | ŻEBROWSKI Daniel | 2977 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:02 | ||
507 | SZATKOWSKI Kamil | 2283 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:06 | |||
508 | MATYSEK Ireneusz | 3296 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:09 | |||
509 | NOWAKOWSKA-TRZASKA Joanna | 3340 | CrossFit HellWood | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:45:10 | ||
510 | TYNDA Przemysław | 3080 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:11 | |||
511 | MARCOL Dominika | 2149 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:45:12 | |||
512 | TRZASKA Grzegorz | 3341 | CrossFit HellWood | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:45:12 | ||
513 | KONISIEWICZ Konrad | 3054 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:13 | |||
514 | KAPLER Tomasz | 3286 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:14 | |||
515 | ZARZECZNY Marcin | 2715 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:16 | ||
516 | WITECKI Filip | 3239 | Lipno Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:16 | ||
517 | HLEBKO Albin | 2881 | WATAHA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:45:18 | ||
518 | PRUS Michał | 2882 | WATAHA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:45:18 | ||
519 | MROCZKA Joanna | 3481 | OSP Wola Filipowska | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:45:20 | ||
520 | MERGNER Łukasz | 2141 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:45:22 | ||
521 | 2153 | 03:38:21 | 00:45:22 | ||||||
522 | MERGNER Daniel | 3409 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:45:23 | |||
523 | GREGORCZYK Krzysztof | 3454 | OSP Wola Filipowska | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:45:24 | ||
524 | MROCZKA Tadeusz | 2724 | OSP Wola Filipowska | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:45:27 | ||
525 | NIEZBECKA Mariola | 2671 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:31 | |||
526 | KULCZAK Paweł | 3256 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:31 | ||
527 | MARZEC Paweł | 2797 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:33 | |||
528 | SŁUPIK Tomasz | 2435 | CrossFit Black Ground Rybnik | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:36 | ||
529 | MARZEC Paweł | 2216 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:37 | ||
530 | HOLEWA Grzegorz | 3426 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:45:41 | ||
531 | RADWAN Bartłomiej | 3074 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:42 | |||
532 | SZLACHTA-MYRLAK Maria | 3078 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:42 | |||
533 | KILARSKA Barbara | 3427 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:45:44 | ||
534 | CZARNOTA Grzegorz | 2648 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:47 | |||
535 | SZYMCZAK Piotr | 3325 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:50 | |||
536 | BAGIŃSKA Laura | 3388 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:52 | |||
537 | ROZMYŚLAK Patrycja | 2280 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:53 | |||
538 | IWANOWSKI Kamil | 2655 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:53 | |||
539 | PILEWSKI Jacek | 3238 | Lipno Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:56 | ||
540 | KORDUBA Kamil | 3291 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:58 | |||
541 | BURKIEWICZ Izabela | 3270 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:00 | |||
542 | KACHEL Agata | 2376 | Szturm | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:02 | ||
543 | GULATOWSKA Klaudia | 3165 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:06 | |||
544 | MARKOWICZ Ewelina | 2097 | Ślunskie Dziki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:46:07 | ||
545 | JAROSZ Bartłomiej | 2923 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:46:08 | |||
546 | GOTKIEWICZ Arkadiusz | 2171 | AlPaka | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:11 | ||
547 | KĘDZIA Przemysław | 2172 | AlPaka | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:11 | ||
548 | POWSIŃSKI Martin | 3354 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:46:11 | ||
549 | ANDRJANIK Iwona | 2848 | Poniedziałek 20 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:46:15 | ||
550 | KOSTUCHA Damian | 2661 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:17 | |||
551 | ŁUCZAK Radosław | 3293 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:17 | |||
552 | OLSZAK Wioleta | 3195 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:20 | |||
553 | ZAWADZKI Jakub | 2953 | 8E | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:21 | ||
554 | MATYSIAK Anna | 3094 | Droga Do Ultra | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:21 | ||
555 | GULATOWSKI Rafal | 3166 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:22 | |||
556 | SIEWIOR Piotr | 2679 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:23 | |||
557 | TYTOŃ Jakub | 2948 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:46:23 | |||
558 | BERNAT Dorian | 3028 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:23 | |||
559 | MACHOWSKI Arkadiusz | 3062 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:23 | |||
560 | PACEK Kuba | 3304 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:23 | |||
561 | KAŁUŻNY Mateusz | 3442 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:46:25 | |||
562 | PIĘTKA Grzegorz | 3071 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:27 | |||
563 | KUKIEŁKA Marcin | 3469 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:46:30 | |||
564 | BĘBENEK Artur | 3358 | Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:46:31 | ||
565 | KORZEŃ Dajana | 3359 | Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:46:31 | ||
566 | BŁONIARZ Piotr | 2979 | KRATOS TRZEBNICA | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:34 | ||
567 | TEKIELA Przemysław | 2983 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:34 | ||
568 | SZYWALSKI Krystian | 3110 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:35 | ||
569 | CIECIORSKI Sebastian | 3155 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:35 | |||
570 | CŁAPA Mateusz | 3156 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:35 | |||
571 | PAROL Diana | 2115 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:46:37 | ||
572 | WÓJTOWICZ Dawid | 2384 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:37 | ||
573 | GAŃKO Karolina | 2090 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:46:38 | ||
574 | SYKUŁA Maciej | 2223 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:39 | ||
575 | MIROWICZ Tomasz | 2570 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:39 | ||
576 | MIELCZAREK Adam | 2569 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:40 | ||
577 | MYSIEWICZ Radosław | 3303 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:41 | |||
578 | GROBELNY Roger | 3146 | Sponsorowany Przez Bezdomnego | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:41 | ||
579 | DYBA Mikołaj | 3160 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:41 | |||
580 | ADAMSKI-HEIN Andrzej | 3387 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:46:46 | |||
581 | PAŚ Klaudia | 3413 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:46:53 | |||
582 | TOMAKA Bartlomiej | 3327 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:54 | |||
583 | WALKIEWICZ Michał | 2984 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:55 | ||
584 | KOWALEWSKA Ewa | 2982 | KRATOS TRZEBNICA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:56 | ||
585 | HAĆ Łukasz | 3167 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:56 | |||
586 | OSIŃSKI Marcin | 2744 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:58 | ||
587 | CZAJKA Grzegorz | 3157 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:58 | |||
588 | KULAK Dariusz | 3403 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:46:59 | |||
589 | BIELA Anna | 2914 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:47:00 | |||
590 | FOLLENDORF Oskar | 3395 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:47:00 | |||
591 | PIETRUSZKA Artur | 3414 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:47:01 | |||
592 | GANSZCZYK Piotr | 3396 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:47:04 | |||
593 | BOGDAŁ Michał | 2751 | Spinki i drabinki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:05 | ||
594 | BOGDAŁ Adam | 2750 | Spinki i drabinki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:05 | ||
595 | KOCIOK Adrian | 3006 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:07 | ||
596 | KUBIAK Edyta | 2629 | Team Świnia | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:09 | ||
597 | BAGROWSKI Mariusz | 3003 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:09 | ||
598 | SZYMANEK Marcin | 2682 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:12 | |||
599 | SZYMICZEK Marian | 2849 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:47:15 | ||
600 | RÓŻYCKI Adrian | 3102 | Jedziemy z tym koksem | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:47:17 | ||
601 | TREFON Beniamin | 2683 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:19 | |||
602 | MACIASZEK Grzegorz | 3063 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:19 | |||
603 | SITKO Krystyna | 3437 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:19 | ||
604 | JAROSZ Agnieszka | 3435 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:19 | ||
605 | DREKO Anna | 2502 | TURBOTEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:20 | ||
606 | SERSISKO Dagmara | 3436 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:20 | ||
607 | HOMEL Joanna | 2605 | Profi Pato Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:24 | ||
608 | ŁUKASZEK Katarzyna | 3179 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:47:26 | |||
609 | WOJTAL Marta | 3438 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:29 | ||
610 | DUDEK Piotr | 2358 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:30 | ||
611 | KOZIOŁ Krzysztof | 2399 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:30 | |||
612 | CZAJKOWSKI Dawid | 2606 | Ragnarok Szczecin | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:30 | ||
613 | STASIAK Piotr | 3206 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:47:30 | |||
614 | NAPIÓRKOWSKA Kaja | 2327 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:31 | ||
615 | DREKO Krzysztof | 2503 | TURBOTEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:36 | ||
616 | FLOREK Katarzyna | 2504 | TURBOTEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:36 | ||
617 | RYBAK Piotr | 3376 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:47:36 | ||
618 | JERECZEK Joanna | 2696 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:40 | ||
619 | KAMIŃSKI Marcin | 2845 | Melvit team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:41 | ||
620 | ROSTKOWSKA Olga | 3464 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:41 | |||
621 | JANKOWIAK Piotr | 2441 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:41 | ||
622 | WAWRZYŃCZAK Norbert | 3462 | Melvit team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:42 | ||
623 | SZYMKOWIAK Arek | 3466 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:42 | ||
624 | URBAN Jarosław | 2482 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:44 | ||
625 | MRÓZ Adrian | 3463 | Melvit team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:44 | ||
626 | KAFLOWSKI Artur | 2377 | Utani Gran Hur | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:45 | ||
627 | KRAKOWIAK Patryk | 3262 | TGV CLUB | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:46 | ||
628 | POPCZYŃSKI Krystian | 3229 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:47 | ||
629 | SŁODKOWSKI Marek | 3230 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:47 | ||
630 | PODMAGÓRSKI Krzysztof | 2378 | Utani Gran Hur | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:50 | ||
631 | KLIK Paweł | 3150 | WATAHA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:47:53 | ||
632 | MANIA Piotr | 3295 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:57 | |||
633 | WILCZEK Lukasz | 2296 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:58 | |||
634 | NACHOWICZ Tomasz | 2273 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:02 | |||
635 | PINOCY Szymon | 2189 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:06 | ||
636 | GILARSKI Paweł | 2561 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:07 | ||
637 | LISIECKI Rajmund | 3450 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:07 | ||
638 | GADOWSKI Patryk | 2652 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:12 | |||
639 | GRZELA Sylwester | 3280 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:14 | |||
640 | GRZELA Krystian | 3279 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:14 | |||
641 | NOWAK Łukasz | 2480 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:19 | ||
642 | ROSA Arkadiusz | 2740 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:19 | ||
643 | ZDEBEL Dariusz | 2756 | STG Katowice | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:19 | ||
644 | KARAŚ Renata | 2426 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:20 | ||
645 | RADOŁA Marcin | 2736 | RMF 4RACING Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:20 | ||
646 | MAZUR Michał | 3444 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:48:20 | |||
647 | PASTUSZKA Artur | 2276 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:22 | |||
648 | HOLEC Miłosz | 3441 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:48:22 | |||
649 | ZASADOWSKA Justyna | 2825 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:24 | ||
650 | GILARSKA Marta | 2084 | BIEGOWE NYGUSY | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:24 | ||
651 | PRYGA Hubert | 3485 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:48:24 | |||
652 | KUŚMIERZ Michał | 2994 | Pompa | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:48:26 | ||
653 | ŁĄCZYKOWSKI Sylwester | 3177 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:48:28 | |||
654 | KOSTORZ Tomasz | 2993 | Pompa | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:48:29 | ||
655 | DUDA Małgorzata | 2519 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:31 | |||
656 | KUREK Anna | 2532 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:31 | |||
657 | BURAKOWSKA Małgorzata | 3231 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:33 | ||
658 | GURAN Agnieszka | 2524 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:34 | |||
659 | CHERNIAK Artem | 2757 | Szwarcenegery | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:34 | ||
660 | CZEBOTAR Paula | 2758 | Szwarcenegery | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:34 | ||
661 | MIELNICKI Krystian | 3192 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:48:34 | |||
662 | GARBACKI Maciej | 2718 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:35 | ||
663 | WALOTEK Sebastian | 3331 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:37 | |||
664 | ŁOPAT Łukasz | 2795 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:39 | |||
665 | TARAS Michał | 2248 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:40 | ||
666 | PŁOSAJ Przemysław | 2804 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:02 | |||
667 | WILCZEK Marcin | 2420 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:05 | |||
668 | AMBROŻY Arkadiusz | 2387 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:08 | |||
669 | DUDEK Kamila | 3367 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:12 | ||
670 | PŁOSAJ Kamila | 2803 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:13 | |||
671 | BARSUKOVA Daria | 3264 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:17 | |||
672 | OSTAFIN Adam | 2274 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:18 | |||
673 | MROCZKA Szymon | 3480 | OSP Wola Filipowska | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:18 | ||
674 | ZASADOWSKI Bartosz | 2826 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:20 | ||
675 | CZAJKOWSKI Kamil | 2516 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:24 | |||
676 | LATOSI Adrian | 2790 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:25 | |||
677 | FIGÓRSKI Paweł | 2520 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:26 | |||
678 | JAS Artur | 2485 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:28 | ||
679 | JAS Mariusz | 2486 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:28 | ||
680 | BOŻEK Dominika | 3390 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:28 | |||
681 | KRASOŃ Rafał | 2738 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:30 | ||
682 | PETELA Krystian | 3069 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:30 | |||
683 | MLECZKO Tomasz | 2642 | WISS RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:33 | ||
684 | WOŹNIAK Wojciech | 2643 | WISS RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:33 | ||
685 | PIONTEK Krzysztof | 2489 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:33 | ||
686 | KLIN Robert | 3263 | WATAHA | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:33 | ||
687 | PAWLAK Rafał | 2745 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:41 | ||
688 | DĄBROWSKI Łukasz | 2641 | WISS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:42 | ||
689 | STAWIŃSKI Jakub | 2811 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:43 | |||
690 | GĄCEŻEWICZ Piotr | 2651 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:44 | |||
691 | WAWRZYNIAK Monika | 2640 | WF Kostrzyn | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:47 | ||
692 | NAWROCKA Elżbieta | 2616 | Rossmann | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:48 | ||
693 | PAŃCZYK Ariel | 2639 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:53 | ||
694 | MAZGAJ Konrad | 3297 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:56 | |||
695 | MORDALSKI Jakub | 3018 | TEAM ULANI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:57 | ||
696 | MASTALERZ Jakub | 3017 | TEAM ULANI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:57 | ||
697 | KOŁODZIEJ Agata | 3290 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:57 | |||
698 | SZATKOWSKA Agnieszka | 2875 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:49:59 | ||
699 | MUSIAŁ Robert | 3302 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:59 | |||
700 | WAJDA Rafał | 2546 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:00 | |||
701 | NAMYSŁOWSKA Karolina | 2638 | WF Kostrzyn | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:01 | ||
702 | KOZŁOWSKA Dagmara | 3383 | WF Kostrzyn | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:01 | ||
703 | FRĄCZYK Jędrzej | 2650 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:04 | |||
704 | WOZNIAK Marzena | 3385 | WF Kostrzyn | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:05 | ||
705 | TUREK Amanda | 2622 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:07 | ||
706 | WALENTUKIEWICZ Natalia | 3384 | WF Kostrzyn | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:07 | ||
707 | RASEK Jakub | 3312 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:50:08 | |||
708 | JAŚKO Sebastian | 3284 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:50:09 | |||
709 | CZUBASZEWSKI Kamil | 2206 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:12 | ||
710 | GAŃKO Aleksander | 2207 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:15 | ||
711 | GAWRON Ewelina | 2897 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:16 | ||
712 | WALCZAK Danuta | 2418 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:17 | |||
713 | ŁOWIGUS Łukasz | 2363 | Poznań Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:17 | ||
714 | OBAL Anna | 2904 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:18 | ||
715 | PAJĄK Dominik | 2827 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:19 | ||
716 | PRENDOTA Anna | 2828 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:20 | ||
717 | PRENDOTA Grzegorz | 2829 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:21 | ||
718 | PRZEDPEŁSKI Mariusz | 2823 | #blues brothers# | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:22 | ||
719 | BŁASIAK Martyna | 3265 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:50:25 | |||
720 | SOCHA Kamil | 2824 | AnonyGo | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:29 | ||
721 | WOLAŃSKI Michał | 3335 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:50:32 | |||
722 | RUDZIŃSKI Paweł | 3200 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:50:32 | |||
723 | URBACZKA Bogdan | 2545 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:34 | |||
724 | GAWLIK Karolina | 2896 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:34 | ||
725 | REDEK Damian | 2976 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:34 | ||
726 | WITKOWSKI Arkadiusz | 2975 | Human OCR | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:34 | ||
727 | SENIUK Dawid | 2906 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:35 | ||
728 | ŁANOCHA Michał | 2901 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:36 | ||
729 | ŚWIĘCICKI Mateusz | 3418 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:50:36 | |||
730 | ZALEWSKI Sebastian | 3336 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:50:39 | |||
731 | ROCHEWICZ Daniel | 2250 | Sklep Basenowy PoolPool.pl | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:40 | ||
732 | BARAN Konrad | 2974 | Human OCR | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:40 | ||
733 | KRAWCZYK Joanna | 2214 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:51 | ||
734 | LIBERADZKI Marcin | 3338 | Athletic Apollo | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:51 | ||
735 | STASZCZYK Bartłomiej | 2908 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:54 | ||
736 | BOJAR Jarosław | 3268 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:50:55 | |||
737 | SKOKOWSKA Anna | 3314 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:50:55 | |||
738 | BEDNARCZYK Sebastian | 2512 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:06 | |||
739 | KURKA Sebastian | 2444 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:07 | ||
740 | BENSCH Michal | 3152 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:51:07 | |||
741 | DZIDO Zbigniew | 2318 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:51:08 | ||
742 | JANAS Rafał | 2462 | Ninja Ludki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:08 | ||
743 | JARZYCKI Mateusz | 2453 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:10 | ||
744 | RODZIK Joanna | 2242 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:11 | ||
745 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 2243 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:12 | ||
746 | PTAK Patrycja | 2330 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:51:15 | ||
747 | MICHALIK Kamil | 2445 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:18 | ||
748 | PTAK Daniel | 2329 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:51:20 | ||
749 | SADLAKOWSKA Kamila | 2147 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:51:20 | |||
750 | PIETRAS Mariola | 2433 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:22 | ||
751 | WYSOCKA Klaudia | 2195 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:23 | ||
752 | WIDZIŃSKI Daniel | 2464 | Ninja Ludki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:24 | ||
753 | NAPIERAJ Katarzyna | 2188 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:24 | ||
754 | JAKUBOWSKA Edyta | 2525 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:24 | |||
755 | NIEMCZYK Paweł | 2743 | Rossmann | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:26 | ||
756 | AMBROZIAK Sebastian | 2742 | Rossmann | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:30 | ||
757 | MODERSKI Mateusz | 2694 | Essity | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:33 | ||
758 | SZYMANIAK Bartosz | 3366 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:51:33 | ||
759 | LUDZIEJEWSKI Arnold | 3363 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:51:33 | ||
760 | MARCHLEWICZ Mirek | 2930 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:51:34 | |||
761 | BIENIEK Natalia | 2746 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:37 | ||
762 | RACKI Tomasz | 3500 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:39 | ||
763 | SKWAREK Tomasz | 2190 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:39 | ||
764 | KOZŁOWSKA Alicja | 3174 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:51:40 | |||
765 | WIDZIŃSKA Agnieszka | 2463 | Ninja Ludki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:41 | ||
766 | MACIEJEWSKI Łukasz | 2749 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:42 | ||
767 | OFIERSKI Krzysztof | 2553 | #NDGteam | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:44 | ||
768 | MAJOWSKI Michał | 2186 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:45 | ||
769 | FRĄCKOWIAK Jacek | 3361 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:51:45 | ||
770 | STANCLIK Krzysztof | 2191 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:46 | ||
771 | TARNOWSKA Dorota | 2554 | #NDGteam | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:47 | ||
772 | DYBA Przemysław | 2708 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:49 | ||
773 | KASZUB Marcin | 3362 | PERI SPARTAN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:51:49 | ||
774 | KLESZCZ Marcin | 2551 | #NDGteam | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:51 | ||
775 | SMOLUCH Magdalena | 3448 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:51:51 | |||
776 | HABDAS Patryk | 3440 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:51:51 | |||
777 | WODKA Dawid | 2509 | WW team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:52 | ||
778 | ZIMNA Izabela | 2550 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:52 | |||
779 | KRZYŻANIAK-DUL Bernadeta | 2552 | #NDGteam | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:52 | ||
780 | WOŹNIAK Konrad | 2549 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:54 | |||
781 | KALNIUK Tomasz | 2241 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:55 | ||
782 | PIĄTEK Przemysław | 2834 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:51:55 | ||
783 | FIBIC Damian | 2266 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:57 | |||
784 | WÓJCICKA Anna | 2817 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:58 | |||
785 | GREIBIG Michaela | 2234 | OCR MUNICH | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:00 | ||
786 | KASCHE Denny | 2269 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:00 | |||
787 | WÓJCICKI Łukasz | 2818 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:00 | |||
788 | SZADZEWICZ Monika | 2946 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:00 | |||
789 | MAJKOWSKI Łukasz | 3364 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:52:00 | ||
790 | TORBUS Marcin | 2148 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:02 | |||
791 | DWORNICZAK Tomasz | 2748 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:02 | ||
792 | FIBIC Tomasz | 2267 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:03 | |||
793 | PIĄTEK Łukasz | 2934 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:03 | |||
794 | RADWAŃSKI Patryk | 3244 | Momo Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:52:03 | ||
795 | KNOT Martyna | 2235 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:04 | ||
796 | HUS Natalia | 2432 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:04 | ||
797 | KUCZERA Agata | 3242 | Momo Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:52:04 | ||
798 | DĄDELEWSKA Oliwia | 3455 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:05 | ||
799 | MARKIEWICZ Dagmara | 3243 | Momo Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:52:05 | ||
800 | CHĘTKIEWICZ Sandra | 3241 | Momo Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:52:05 | ||
801 | WRZOSEK Karolina | 2193 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:09 | ||
802 | WRZOSEK Patryk | 2194 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:09 | ||
803 | CZERECH Łukasz | 2868 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:11 | ||
804 | GRABEK Maciej | 3226 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:52:11 | ||
805 | PIENIĄŻEK Mariusz | 2935 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:15 | |||
806 | TADYCH Marcin | 2841 | l3RO PIŁA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:17 | ||
807 | SZKLARSKI Przemysław | 2192 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:18 | ||
808 | CHWALISZ Anna | 2142 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:52:18 | ||
809 | WYPYCH Bartłomiej | 2951 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:21 | |||
810 | ZARZYCKI Konrad | 3248 | MultiFitt | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:52:22 | ||
811 | SUCHOCKA Monika | 3246 | MultiFitt | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:52:22 | ||
812 | ŚWIĘTEK Agnieszka | 2143 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:52:23 | |||
813 | SOBCZYK Sabina | 2222 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:27 | ||
814 | POŚNIK Jan | 3199 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:27 | |||
815 | SIKORA Mateusz | 3203 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:52:27 | |||
816 | ZARZYCKA Magdalena | 3247 | MultiFitt | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:52:27 | ||
817 | LEŚNIK Damian | 3178 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:52:28 | |||
818 | PAROŃ Krzysztof | 3196 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:52:29 | |||
819 | RYCHLEWSKI Marcin | 3416 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:52:30 | |||
820 | SZCZĘCH Damian | 3484 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:32 | |||
821 | STANKIEWICZ Karolina | 2581 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:35 | ||
822 | KSIĘŻOPOLSKA Małgorzata | 2822 | #blues brothers# | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:41 | ||
823 | CERANOWSKI Radosław | 2515 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:42 | |||
824 | ŻYLEWICZ Patrycjan | 2952 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:44 | |||
825 | WITKOWSKA Anna | 2505 | UNDER ARMOUR | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:45 | ||
826 | WITKOWSKI Paweł | 2506 | UNDER ARMOUR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:45 | ||
827 | KŁOSIŃSKA Wiktoria | 2691 | Drunkmagedończycy | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:48 | ||
828 | FRONCZAK Agata | 2439 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:49 | ||
829 | JANIK Paweł | 2300 | amfEPAMina | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:50 | ||
830 | ZUBIK Waldemar | 2305 | amfEPAMina | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:50 | ||
831 | DĄBROWSKI Bogusław | 2562 | BSB Industry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:51 | ||
832 | OLSZAK Agnieszka | 2447 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:51 | ||
833 | SMAGACZ Renata | 2907 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:51 | ||
834 | RYBAKOWSKI Patryk | 2563 | BSB Industry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:54 | ||
835 | SKIERKA Patryk | 2564 | BSB Industry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:55 | ||
836 | IGNACIUK Jacek | 2593 | Kultura Sportu - Dziki z FreestyleParku | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:55 | ||
837 | KACPRZAK Marcin | 2594 | Kultura Sportu - Dziki z FreestyleParku | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:55 | ||
838 | KRYSZTOFIAK Damian | 2442 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:56 | ||
839 | MIKULA Daria | 2595 | Kultura Sportu - Dziki z FreestyleParku | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:56 | ||
840 | OWCZAREK Grzegorz | 2596 | Kultura Sportu - Dziki z FreestyleParku | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:57 | ||
841 | ORŁOWSKI Wojciech | 2498 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:58 | ||
842 | GĄSIOROWSKI Karol | 2894 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:58 | ||
843 | URBAŃSKI Dariusz | 2500 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:59 | ||
844 | ŁABUZ Edyta | 2899 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:59 | ||
845 | MAJKUT Daniel | 2301 | amfEPAMina | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:00 | ||
846 | SOBCZYK Barbara | 2690 | Droga Do Ultra | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:00 | ||
847 | GARBACZ Edyta | 2893 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:53:00 | ||
848 | ABRAMCZYK Marta | 2437 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:01 | ||
849 | HRYNCZYSZYN Jacek | 2494 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:04 | ||
850 | MIKOS Marta | 2302 | amfEPAMina | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:05 | ||
851 | SOKÓŁ Dawid | 2303 | amfEPAMina | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:05 | ||
852 | JANCZEWSKI Marcin | 2440 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:06 | ||
853 | SOKOŁOWSKA Ewa | 2304 | amfEPAMina | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:06 | ||
854 | TAPEREK Mariusz | 2455 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:06 | ||
855 | KARP Ireneusz | 2578 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:11 | ||
856 | KOWALIK Karol | 2530 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:12 | |||
857 | WALASZEK Maciej | 2872 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:12 | ||
858 | SZWUGIER Radosław | 3324 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:53:14 | |||
859 | SOBCZYK Michal | 2680 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:15 | |||
860 | LEŚNIAK Łukasz | 2245 | RUNATTACK / OLAWS Złotoryja | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:16 | ||
861 | KOSSOWSKI Wojciech | 3292 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:53:16 | |||
862 | DEPA Łukasz | 2263 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:17 | |||
863 | WIDZIŃSKI Piotr | 2352 | Ninja Ludki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:17 | ||
864 | JAŚKIEWICZ Krzysztof | 2566 | CrossFit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:17 | ||
865 | JEDYNAK Mateusz | 2658 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:17 | |||
866 | ZIELIŃSKI Dominik | 2686 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:19 | |||
867 | JASIŃSKA Patrycja | 2656 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:19 | |||
868 | DĄDELEWSKA Joanna | 2116 | Piękni i Bestie | Elite Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:53:19 | ||
869 | SOBCZYK Alicja | 2765 | WATAHA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:22 | ||
870 | GRYŻEWSKI Karol | 3000 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:27 | ||
871 | GAŃKO Mateusz | 3375 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:27 | ||
872 | MYKYTA Tomasz | 3411 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:53:30 | |||
873 | WYSOCKA Edyta | 3425 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:31 | |||
874 | HYRA Katarzyna | 3045 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:31 | |||
875 | MAJKA Leszek | 3386 | X-team Special Forces | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:32 | ||
876 | BUDNER Justyna | 3153 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:53:32 | |||
877 | BĄK Piotr | 3151 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:53:32 | |||
878 | WAŻNY Łukasz | 2419 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:37 | |||
879 | WAŻNY Mateusz | 2684 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:37 | |||
880 | HEREDA Tomasz | 2630 | Tuptajacy Zwierzyniec Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:37 | ||
881 | SIEKIERSKI Tomasz | 2809 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:38 | |||
882 | ZAWIDNIAK Nina | 2423 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:39 | |||
883 | SZYROKI Henryk | 2490 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:39 | ||
884 | LITWIN Dorota | 2401 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:40 | |||
885 | SIEKIERSKA Liwia | 2808 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:41 | |||
886 | BRĄCZYK Ewa | 2204 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:45 | ||
887 | BLASZKIEWICZ-TUTJ Beata | 2888 | X-Team Tarnów | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:53:49 | ||
888 | GĄSIOROWSKI Miłosz | 2895 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:53:51 | ||
889 | PŁUSKA Michał | 2449 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:51 | ||
890 | SIEKIERSKA Klaudia | 2807 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:52 | |||
891 | PIĄTEK Marek | 2277 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:54 | |||
892 | SZATKOWSKI Tomasz | 3496 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:54 | |||
893 | BŁASZKIEWICZ Paulina | 3267 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:53:54 | |||
894 | WERLE Norbert | 2198 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:55 | ||
895 | JERSAK Jakub | 2780 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:55 | |||
896 | JANOWICZ Robert | 2227 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:56 | ||
897 | BORCHERT Marcin | 2483 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:57 | ||
898 | OTOMAŃSKI Daniel | 2798 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:57 | |||
899 | DOMAN Łukasz | 2484 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:59 | ||
900 | DOBROWOLSKI Piotr | 3274 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:53:59 | |||
901 | POSIEWKA Jacek | 3310 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:53:59 | |||
902 | POLAK Dawid | 2971 | Gringos | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:00 | ||
903 | MOŁDRZYK Kinga | 2487 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:01 | ||
904 | REGUŁA Małgorzata | 2533 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:02 | |||
905 | PAŁAŻY Nina | 2488 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:03 | ||
906 | REGUŁA Zbigniew | 2534 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:03 | |||
907 | WIDUCH Ryszard | 3081 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:03 | |||
908 | ROMAN Damian | 3313 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:54:04 | |||
909 | KOZŁOWSKA Malwina | 2196 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:07 | ||
910 | WUJEK Tobiasz | 3012 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:10 | ||
911 | SPYCHALSKA Justyna | 2754 | Sportera OCR | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:13 | ||
912 | KILKA Dorota | 3172 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:54:13 | |||
913 | ŚWIĘTONIOWSKA Marta | 3323 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:54:15 | |||
914 | BUCZNY Bernard | 3269 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:54:15 | |||
915 | FILIPEK Carolina | 2099 | United Runners | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:54:16 | ||
916 | TÁNCZOS Weronika | 2102 | United Runners | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:54:16 | ||
917 | REMBARZ Łukasz | 2556 | BARNABAS TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:18 | ||
918 | DUDEK Krzysztof | 2574 | HirołSromy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:20 | ||
919 | KOZŁOWSKI Marcin | 3057 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:20 | |||
920 | KUCHARSKI Rafał | 3123 | PATUS Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:54:20 | ||
921 | KORDEK Dawid | 3122 | PATUS Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:54:20 | ||
922 | JAWOROWSKA Magdalena | 2657 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:21 | |||
923 | FRĄCKOWIAK Kinga | 3121 | PATUS Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:54:21 | ||
924 | MATKOWSKA Martyna | 3186 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:54:22 | |||
925 | BRZEZIŃSKI Jacek | 2889 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:54:22 | ||
926 | KOZLOWSKA Malgorzata | 3056 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:23 | |||
927 | TRYBUŚ Kamil | 2291 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:28 | |||
928 | DZIURDZIA Daniel | 3276 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:54:30 | |||
929 | SORBJAN Kamil | 3317 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:54:31 | |||
930 | CIEŚLA Agnieszka | 2632 | WF Kostrzyn | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:36 | ||
931 | CIEŚLA Krzysztof | 2633 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:36 | ||
932 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 2752 | Sportera OCR | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:36 | ||
933 | ŚWIĘCZKOWSKA Marzanna | 2575 | HirołSromy | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:37 | ||
934 | SZOŁA Szymon | 3009 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:39 | ||
935 | WIT Krystian | 3011 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:39 | ||
936 | CHWARZYNSKA Aldona | 2695 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:40 | ||
937 | ULDYNOWICZ Bartosz | 2965 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:40 | ||
938 | KOTARSKA Ewa | 2697 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:41 | ||
939 | PAZIK Marek | 3343 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:54:41 | ||
940 | LORENOWICZ Agnieszka | 2902 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:54:42 | ||
941 | MIĘKINA Edyta | 2903 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:54:42 | ||
942 | KANTOR Aleksandra | 2898 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:54:44 | ||
943 | OŹMINKOWSKA Aleksandra | 2963 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:44 | ||
944 | RYŃ-SOBALA Renata | 2741 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:52 | ||
945 | KOPEĆ Kamil | 2737 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:52 | ||
946 | WNOROWSKA Magdalena | 2473 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:53 | ||
947 | POPŁAWSKI Krystian | 2739 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:53 | ||
948 | PYSZNY Mariusz | 2704 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:54 | ||
949 | BIAŁEK Marcin | 3030 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:55 | |||
950 | MOKSIK Jan | 2700 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:54:57 | ||
951 | JAKUBASZEK Krzysztof | 3282 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:55:02 | |||
952 | MIKUŚKIEWICZ Michał | 3299 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:55:03 | |||
953 | MIKUŚKIEWICZ Robson | 3300 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:55:05 | |||
954 | SZKUDLARZ Aleksandra | 2964 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:12 | ||
955 | KOREK Krzysztof | 3055 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:12 | |||
956 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 2753 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:13 | ||
957 | NIKIEL Dariusz | 2962 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:13 | ||
958 | MILCZARCZYK Artur | 2844 | Maze in the mazE | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:14 | ||
959 | MOKSIK Agnieszka | 2699 | Fit & More Rybnik | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:14 | ||
960 | PIOTROWSKA Alicja | 2702 | Fit & More Rybnik | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:14 | ||
961 | KLUSKA Rafał | 3289 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:55:14 | |||
962 | FORREITER Przemek | 2698 | Fit & More | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:15 | ||
963 | STASIAK Marta | 3318 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:55:15 | |||
964 | MOTYLEWSKA Natalia | 2701 | Fit & More Rybnik | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:16 | ||
965 | STOLARCZYK Jarosław | 3076 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:16 | |||
966 | WOJTAS Konrad | 3334 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:55:16 | |||
967 | ILOWSKA-REMBARZ Karolina | 2555 | BARNABAS TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:55:17 | ||
968 | CZAJKOWSKI Sebastian | 2590 | Kopalniaki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:55:17 | ||
969 | PIOTROWSKI Adam | 2703 | Fit & More Rybnik | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:17 | ||
970 | BIAŁEK Krzysztof | 3029 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:20 | |||
971 | TUROWSKA Anna | 2947 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:55:21 | |||
972 | PACEK Cezary | 2830 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:55:21 | ||
973 | SKUPIEŃ Lech | 2705 | Fit & More Rybnik | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:23 | ||
974 | CZARDYBON Dominik | 2985 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:26 | ||
975 | GŁAZ Jacek | 2208 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:55:27 | ||
976 | GŁAZ Magdalena | 2209 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:55:27 | ||
977 | KRZAK Łukasz | 2988 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:27 | ||
978 | BIELECKA Magdalena | 3129 | Runmageddon Police Team Brzeg | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:55:29 | ||
979 | WARZECHA Rafał | 3236 | Leżaki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:55:29 | ||
980 | PUCIŁOWSKI Sławomir | 3234 | Leżaki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:55:31 | ||
981 | WALCZYŃSKI Michał | 3235 | Leżaki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:55:31 | ||
982 | PILCH Marek | 3130 | Runmageddon Police Team Brzeg | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:55:32 | ||
983 | TRZASKA Anna | 3131 | Runmageddon Police Team Brzeg | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:55:34 | ||
984 | SZUMILAS Maciej | 2417 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:36 | |||
985 | STRANSPICH Anna | 2591 | Kopalniaki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:55:36 | ||
986 | MADERA Kamil | 3181 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:55:36 | |||
987 | MUSIAŁ Karol | 2228 | KTMŁ -> KTMLsport.blogspot.com | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:55:37 | ||
988 | GÓRSKI Bartłomiej | 2395 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:37 | |||
989 | WICHEREK Mateusz | 2548 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:37 | |||
990 | ZDUŃCZYK Sylwia | 2427 | Biosfera | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:38 | ||
991 | KRÓLAK Kornel | 2531 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:38 | |||
992 | OGRODOWCZYK Krzysztof | 2404 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:39 | |||
993 | KUŚMIEREK Tomasz | 3060 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:41 | |||
994 | STRANSPICH Łukasz | 2592 | Kopalniaki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:55:42 | ||
995 | DĄBROWSKI Natan | 3005 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:42 | ||
996 | KRUPA Kamil | 2361 | Palma Team Polska | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:43 | ||
997 | ŚLESZYŃSKI Jan | 2960 | Burpees Brothers | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:55:44 | ||
998 | GRUBBA Rafał | 2921 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:55:47 | |||
999 | SZEWCZYK Katarzyna | 2144 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:55:51 | |||
1000 | SURDACKA Edyta | 2145 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:55:52 | |||
1001 | KOŃSKI Maciej | 2151 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:55:52 | |||
1002 | SAJDAK Mateusz | 2370 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:53 | ||
1003 | ŁUKASIK Bartosz | 2326 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:58 | ||
1004 | LEWANDOWSKI Linus | 2973 | Homokomando | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:06 | ||
1005 | DYDUCH Dominika | 3393 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:09 | |||
1006 | RUŁA Tomasz | 2535 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:10 | |||
1007 | GOŹDZIK Karolina | 3379 | SPARTAN SGX WARSAW | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:10 | ||
1008 | MOL Paweł | 2254 | Speed Runners | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:11 | ||
1009 | GOŹDZIK Edward | 2919 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:11 | |||
1010 | GORTAT Agnieszka | 3164 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:11 | |||
1011 | BENDINGER Krystian | 3124 | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:18 | ||
1012 | MAZERANT Karolina | 3126 | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:19 | ||
1013 | WISKI Przemysław | 2604 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:20 | ||
1014 | NOWAK Łukasz | 3096 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:21 | ||
1015 | GIERCZAK Michał | 2653 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:22 | |||
1016 | BENDINGER Krzysztof | 3125 | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:29 | ||
1017 | MAJWALD Janusz | 3182 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:30 | |||
1018 | MAJWALD Marcela | 3183 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:31 | |||
1019 | BOSZKO Dominik | 3218 | Białogard RUN | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:56:35 | ||
1020 | GÓRNIAK Robert | 2238 | PsychoPogo | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:36 | ||
1021 | LEWANDOWSKA Elżbieta | 2239 | PsychoPogo | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:36 | ||
1022 | JACKOWSKI Dawid | 3046 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:36 | |||
1023 | RUDZIŃSKI Radosław | 3220 | Białogard RUN | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:56:36 | ||
1024 | SZWED Marek | 3097 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:39 | ||
1025 | RUDZIŃSKA Marlena | 3219 | Białogard RUN | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:56:39 | ||
1026 | ZAJĄC Paweł | 2589 | kojoty | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:44 | ||
1027 | WIENER Szymon | 3098 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:44 | ||
1028 | SOWIŃSKI Kamil | 2240 | PsychoPogo | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:45 | ||
1029 | MICHALAK Daniel | 2587 | kojoty | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:45 | ||
1030 | CIERNIAK Agata | 2647 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:46 | |||
1031 | MARTYNÓW Katarzyna | 2856 | Prime Fitness Runmageddon Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:56:48 | ||
1032 | ROHDE Rafał | 2862 | Prime Fitness Runmageddon Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:56:48 | ||
1033 | GAŁAN Tomasz | 2585 | kojoty | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:50 | ||
1034 | JÓŹWIAKOWSKA Weronika | 2781 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:52 | |||
1035 | GRUNDKOWSKI Oskar | 2775 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:52 | |||
1036 | MEDWID Katarzyna | 3108 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:52 | ||
1037 | ZAJĄC Magdalena | 2588 | kojoty | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:53 | ||
1038 | BARSZCZ Dominika | 2611 | Rossmann | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:55 | ||
1039 | WARDZAŁA Jakub | 2547 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:56 | |||
1040 | KANIOWSKI Kamil | 2613 | Rossmann | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:56 | ||
1041 | KUNCE Daniel | 2956 | Beers Force One | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:56 | ||
1042 | JULIKOWSKI Karol | 2465 | Off-Road Runners Benefit Systems | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:57 | ||
1043 | LACHTARA Marta | 2615 | Rossmann | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:57 | ||
1044 | WOŹNIAK Krzysztof | 3382 | United Runners | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:56:57 | ||
1045 | SZYCHUŁDA Joanna | 3381 | United Runners | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:56:57 | ||
1046 | RYBAK Paulina | 2466 | Off-Road Runners Benefit Systems | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:58 | ||
1047 | DOMIŃSKI Marcin | 3037 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:58 | |||
1048 | KRYSTKIEWICZ Krystian | 3058 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:58 | |||
1049 | MATEJA Grzegorz | 2586 | kojoty | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:56:58 | ||
1050 | MEDWID Daniel | 3107 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:58 | ||
1051 | PRZYBYTEK Sławomir | 3490 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:59 | |||
1052 | SKRZYPCZYŃSKA Agata | 2434 | Cherry and banana | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:59 | ||
1053 | KURCZYNA- GŁUSZCZAK Magdalena | 3257 | RUN4GOLD | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:56:59 | ||
1054 | BŁOŃSKI Robert | 3491 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:00 | |||
1055 | SKÓRKA Dawid | 3109 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:57:03 | ||
1056 | PIOTROWSKI Jerzy | 2237 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:04 | ||
1057 | DUKAT Sandra | 3114 | Lemon Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:57:05 | ||
1058 | ŁUGOWSKI Łukasz | 2957 | Beers Force One | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:06 | ||
1059 | KRUTOF Rafał | 3106 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:57:07 | ||
1060 | KORGOL Fabian | 2398 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:57:10 | |||
1061 | DOBOSZ Monika | 3351 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:57:11 | ||
1062 | DULIAN Anna | 3392 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:57:12 | |||
1063 | WYCHADAŃCZUK Ewelina | 3083 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:13 | |||
1064 | GAZDA Roman | 3040 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:13 | |||
1065 | BERNADY Magdalena | 2887 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:57:14 | ||
1066 | ŁAKOMIEC Karolina | 3406 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:57:14 | |||
1067 | DUDA Kamil | 2892 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:57:15 | ||
1068 | SZCZYPKOWSKI Łukasz | 2959 | Beers Force One | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:16 | ||
1069 | RATAJ Sylwia | 2958 | Beers Force One | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:17 | ||
1070 | ĆWIERTNIA Piotr | 2954 | Beers Force One | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:17 | ||
1071 | PURCHALAK Karolina | 2279 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:20 | |||
1072 | ŚWIĘCH Rafał | 3322 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:21 | |||
1073 | ŚWIĘCH Michał | 3321 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:22 | |||
1074 | METELSKA Karolina | 3188 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:57:26 | |||
1075 | METELSKA Paulina | 3189 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:57:27 | |||
1076 | METELSKA Justyna | 3187 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:57:29 | |||
1077 | FRĄCZYK Kamil | 2258 | Znowu biegniemy po browary | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:33 | ||
1078 | ŁĘPICKI Mateusz | 2717 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:37 | ||
1079 | ŁĘPICKA Marta | 2791 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:37 | |||
1080 | LASZCZYK Julia | 3347 | Fabryka Formy Bytom | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:57:40 | ||
1081 | STARĘGA Paulina | 2539 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:41 | |||
1082 | ANTOS Dominik | 2438 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:41 | ||
1083 | WĄSAK Waldek | 2225 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:57:42 | ||
1084 | GRZEŚKA Magnus | 3398 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:57:42 | |||
1085 | DAJCZER Jakub | 3212 | ABB Run 1.0 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:45 | ||
1086 | KACZOROWSKI Tomasz | 2526 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:46 | |||
1087 | KIERES Adam | 2927 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:57:46 | |||
1088 | KWIATKOWSKI Mateusz | 3061 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:46 | |||
1089 | WITKOWSKI Marek | 3145 | Skończeni OCR | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:57:47 | ||
1090 | GÓRNIACZYK Krystian | 3142 | Skończeni OCR | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:57:48 | ||
1091 | KRAWCZYK Karina | 3143 | Skończeni OCR | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:57:49 | ||
1092 | SADŁO Gracjan | 3144 | Skończeni OCR | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:57:49 | ||
1093 | KNOPIK Łukasz | 2821 | #blues brothers# | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:57:53 | ||
1094 | WALKIEWICZ Bogusław | 3215 | ABB Run 1.0 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:55 | ||
1094 | JÓŹWIK Martyna | 3213 | ABB Run 1.0 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:57 | ||
1096 | SZYMAŃSKI Adam | 2832 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:57:59 | ||
1097 | PIESIURA Izabela | 2937 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:57:59 | |||
1098 | JASKÓŁA Izabela | 2778 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:00 | |||
1099 | JASKÓŁA Izabela | 2778 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:00 | |||
1100 | JASKÓŁA Łukasz | 2779 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:00 | |||
1101 | PIESIURA Eugeniusz | 2936 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:58:00 | |||
1102 | ORZECH Patryk Mateusz | 2933 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:02 | |||
1103 | KRAKOWIAK Maciej | 2477 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:02 | ||
1104 | KRAKOWIAK Ewelina | 2476 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:03 | ||
1105 | BUDZIK Jolanta | 2891 | X-Team Tarnów | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:58:09 | ||
1106 | GIERMEK Michał | 2772 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:11 | |||
1107 | HEIN Ewelina | 2177 | Biegniemy Po Browary | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:12 | ||
1108 | GIERMEK Anna | 2771 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:12 | |||
1109 | TOREBKO Patryk | 2179 | Biegniemy Po Browary | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:13 | ||
1110 | LEWANDOWSKI Artur | 2178 | Biegniemy Po Browary | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:14 | ||
1111 | BILEWICZ Kacper | 2514 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:14 | |||
1112 | BORSUKIEWICZ Paweł | 3033 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:15 | |||
1113 | BUDZIK Artur | 2890 | X-Team Tarnów | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:58:15 | ||
1114 | WITEK Marcin | 3216 | ABB Run 1.0 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:15 | ||
1114 | WYRZYKOWSKI Maciej | 3217 | ABB Run 1.0 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:15 | ||
1116 | CHWIAŁKOWSKI Artur | 3211 | ABB Run 1.0 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:16 | ||
1117 | JAGIELUK Jurand | 2174 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:20 | ||
1118 | KUNICKI Robert | 2175 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:58:22 | ||
1119 | GÓRNIAK Kamil | 3148 | TME RUNNERS | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:58:22 | ||
1120 | POMORSKI Paweł | 3214 | ABB Run 1.0 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:22 | ||
1121 | RODAK Agnieszka | 2472 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:24 | ||
1122 | POCH Gabriela | 2676 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:24 | |||
1123 | MUSIOŁ Sonja | 2670 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:24 | |||
1124 | SOLARZ Michał | 2537 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:28 | |||
1125 | GRZEGORZEWSKI Krzysztof | 2470 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:29 | ||
1126 | TROJANOWSKA Dominika | 3328 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:35 | |||
1127 | WIĘCEK Urszula | 3333 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:35 | |||
1128 | MRÓWCZYŃSKI Paweł | 3301 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:36 | |||
1129 | CHORZELEWSKI Michał | 2390 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:42 | |||
1130 | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 2366 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:53 | ||
1131 | STEFAŃSKA Magdalena | 2412 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:53 | |||
1132 | PTASIŃSKA Kinga | 2365 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:54 | ||
1133 | WÓJCIAK Ewelina | 2421 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:56 | |||
1134 | KWIATKOWSKI Robert | 2400 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:02 | |||
1135 | KUBICKA Magdalena | 2929 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:59:05 | |||
1136 | JAŁTUSZYK Ewelina | 2922 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:59:07 | |||
1137 | PACZKOWSKI Tomasz | 2481 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:59:08 | ||
1138 | PRZYBYSZ Katarzyna | 3014 | StaminaBOX | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:08 | ||
1139 | PIASECKI Hubert | 3070 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:08 | |||
1140 | KRASKA Justyna | 2348 | Modzajto | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:13 | ||
1141 | PAZIKOWSKI Robert | 2349 | Modzajto | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:13 | ||
1142 | KAZIMIERCZAK Paweł | 2374 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:20 | ||
1143 | KITA Grzegorz | 3053 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:27 | |||
1144 | HAN Kamilla | 2368 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:28 | ||
1145 | JAGLIŃSKI Rafał | 2369 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:28 | ||
1146 | JAKUBOWSKA Angelika | 2720 | Mustangi Kobylanka | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:29 | ||
1147 | BAGIŃSKI Marcin | 2719 | Mustangi Kobylanka | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:59:29 | ||
1148 | MIELNIK Natalia | 3119 | Organic Fitness | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:59:29 | ||
1149 | POHLAND Paweł | 3120 | Organic Fitness | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:59:29 | ||
1150 | BANACZKOWSKA Marta | 2386 | Wilk Trenuje | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:33 | ||
1151 | BANACZKOWSKI Tomasz | 2315 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:34 | ||
1152 | JURKOW Pawel | 3169 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:59:35 | |||
1153 | JANISZEWSKA Katarzyna | 3283 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:59:37 | |||
1154 | BURDZY Magdalena | 3154 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:59:38 | |||
1155 | ZGARDOWSKI Mateusz | 3337 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:59:38 | |||
1156 | KISIELEWSKI Rafal | 3173 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:59:40 | |||
1157 | GAJO Natalia | 3161 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:59:44 | |||
1158 | WYPYCH Zbigniew | 2385 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:52 | ||
1159 | KAROLIŃSKA Aleksandra | 2380 | WATAHA | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:53 | ||
1160 | STANISŁAWSKI Karol | 3205 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:59:55 | |||
1161 | STANISŁAWSKA Agata | 3204 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:59:55 | |||
1162 | SZCZEŚNIAK Katarzyna | 2416 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:03 | |||
1163 | MROCZEK Katarzyna | 2364 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:03 | ||
1164 | KARCZ Paweł | 3171 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:00:08 | |||
1165 | PORĘBSKI Jarosław | 3198 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:00:09 | |||
1166 | KRAMEK Paweł | 3251 | PITKA MATKA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:12 | ||
1167 | MARUSZAK Mateusz | 2667 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:13 | |||
1168 | KULECZKA Jacek | 2662 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:14 | |||
1169 | SIERECKI Zbigniew | 2678 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:15 | |||
1170 | DRĄG Tomasz | 2518 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:16 | |||
1171 | SKLEPOWICZ Jacek | 2621 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:17 | ||
1172 | LITWIN Pawel | 3254 | PITKA MATKA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:18 | ||
1173 | KMERA Rafał | 2628 | Team Świnia | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:19 | ||
1174 | LITWIN Marek | 3252 | PITKA MATKA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:19 | ||
1175 | TOKARCZYK Karolina | 3209 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:00:20 | |||
1176 | ALBIGOWSKA Magdalena | 2610 | Rossmann | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:23 | ||
1177 | GRZYWACZ Aurelia | 2523 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:25 | |||
1178 | KAZUBEK Michał | 2528 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:26 | |||
1179 | POPLAWSKA Ewelina | 2677 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:26 | |||
1180 | ŁUCZYŃSKI Tomasz | 3147 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:36 | ||
1181 | SKAWIŃSKI Konrad | 3086 | #LejdisStudio_Zgierz_Chyba_Ty_2.0 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:00:36 | ||
1182 | POLAK Iwona | 3255 | PITKA MATKA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:39 | ||
1183 | LITWIN Marta | 3253 | PITKA MATKA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:39 | ||
1184 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 3024 | Wilk Trenuje | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:00:43 | ||
1185 | SERKIS Bartosz | 3202 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:00:48 | |||
1186 | LUBELSKA Dominika | 3085 | #LejdisStudio_Zgierz_Chyba_Ty_2.0 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:00:52 | ||
1187 | KOŁODZIEJCZAK Jakub | 3084 | #LejdisStudio_Zgierz_Chyba_Ty_2.0 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:00:52 | ||
1188 | WIDUTO Andrzej | 2571 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:00:56 | ||
1189 | SCHULZ Jędrzej | 2728 | POGromcy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:00:57 | ||
1190 | SŁUPIK Barbara | 2944 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:00:57 | |||
1191 | SKRZYNECKA Agnieszka | 2842 | Laserowe Biedronki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:00:57 | ||
1192 | KULISZEWSKI Maciej | 3176 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:00:57 | |||
1193 | VOYTOVYCH Halyna | 3010 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:07 | ||
1194 | NORWA Michał | 3008 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:08 | ||
1195 | POLAK Michal | 3197 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:01:09 | |||
1196 | KOKOTEK Alicja | 3402 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 01:01:10 | |||
1197 | CZECHOWSKI Marcin | 3360 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:01:19 | ||
1198 | JAKUBOWSKA Anna | 2396 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:20 | |||
1199 | FRANASZEK Tomasz | 2430 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:21 | ||
1200 | STASZAK Adam Jacek | 3207 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:01:24 | |||
1201 | MARTKO Agnieszka | 3185 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:01:25 | |||
1202 | GŁADYSZ Leszek | 3163 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:01:26 | |||
1203 | MICHALIK Agata | 3190 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:01:28 | |||
1204 | CZMOK Robert | 2726 | POGromcy | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:30 | ||
1205 | SOŁTYS Radosław | 2431 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:30 | ||
1206 | FORTUNA-CZMOK Jolanta | 2727 | POGromcy | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:31 | ||
1207 | JAKUBIAK Natalia | 2342 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:38 | ||
1208 | ŁUKASIK Zuzanna | 2344 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:38 | ||
1209 | LEWANDOWSKA Joanna | 2991 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:41 | ||
1210 | LEWANDOWSKI Przemysław | 2992 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:41 | ||
1211 | TUREK Bartek | 2544 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:44 | |||
1212 | JASIŃSKI Jacek | 2343 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:44 | ||
1213 | LASKOWSKA Angelika | 2478 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:44 | ||
1214 | DMITRZAK Dominik | 2338 | LUDKI JAGÓDKI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:47 | ||
1215 | RUCZEWSKA Klaudia | 2339 | LUDKI JAGÓDKI | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:47 | ||
1216 | WEBER Patryk | 2341 | LUDKI JAGÓDKI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:48 | ||
1217 | WEBER Jakub | 2340 | LUDKI JAGÓDKI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:49 | ||
1218 | CYGLER Robert | 2205 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:01:55 | ||
1219 | NEJMAN Luiza | 2328 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:58 | ||
1220 | STOLAREK Sebastian | 2331 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:58 | ||
1221 | SIELSKA Dagmara | 2373 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:58 | ||
1222 | CHUCHERKO Karol | 2262 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:02:02 | |||
1223 | JANKOWSKI Michal | 2371 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:04 | ||
1224 | PURCHALAK Paweł | 2408 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:15 | |||
1225 | POŚNIK Karolina | 2619 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:02:21 | ||
1226 | GRZECH Mateusz | 2176 | Bestie OCR Legionowo | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:02:21 | ||
1227 | KURAN Halina | 2381 | WATAHA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:02:21 | ||
1228 | BUNIKOWSKA Emilia | 2576 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:02:22 | ||
1229 | RAJ Tomasz | 2580 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:02:26 | ||
1230 | JEWUŁA Klaudia | 2617 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:02:28 | ||
1231 | PIRZAŃSKI Tomasz | 2618 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:02:30 | ||
1232 | GAJEWSKA Aneta | 3470 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:32 | ||
1233 | MUCHA Robert | 2471 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:34 | ||
1234 | KAMIŃSKI Maciej | 2847 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:34 | ||
1235 | SADOWSKI Tomasz | 3479 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:36 | |||
1236 | TYMIŃSKI Michał | 3422 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:43 | |||
1237 | MALARA Dalia | 2187 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:02:44 | ||
1238 | ROŻEK Sandra | 2221 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:02:44 | ||
1239 | BARAŃSKA Ania | 2879 | Tomb Raiders | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:02:44 | ||
1240 | GĄDEK-SERWIN Karolina | 2880 | Tomb Raiders | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:02:45 | ||
1241 | NOWAK Anna | 2446 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:02:52 | ||
1242 | KRUGLAK Anna | 2712 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:02:52 | ||
1243 | JAKUBIK Anna | 2709 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:02:52 | ||
1244 | SZOPIŃSKA Katarzyna | 2693 | EMEL Athletic Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:02:54 | ||
1245 | MATUNIN Alina | 3260 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:02:54 | ||
1246 | HOFMAN Małgorzata | 3259 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:02:54 | ||
1247 | SULSKI Łukasz | 2692 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:02:57 | ||
1248 | WZOREK Marcin | 3261 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:03:00 | ||
1249 | WALCZAK Dawid | 3118 | Ło Panie Prze... ! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:03:04 | ||
1250 | SZUSTER Aleksandra | 3116 | Ło Panie Prze... ! | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:03:06 | ||
1251 | SZUSTER Kamil | 3117 | Ło Panie Prze... ! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:03:06 | ||
1252 | KORNAS Karolina | 3015 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:03:07 | ||
1253 | WOJTASIK Natalia | 3082 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:03:07 | |||
1254 | KAŹMIERCZAK Sylwia | 3115 | Ło Panie Prze... ! | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:03:07 | ||
1255 | MATUSZEWICZ Jakub | 2668 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:03:13 | |||
1256 | KWIATKOWSKA Oliwia | 2572 | FitFabric | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 01:03:13 | ||
1257 | HORĘZGA Dorota | 2322 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:03:25 | ||
1258 | TUZINKIEWICZ Jagoda | 3345 | Ex Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:03:26 | ||
1259 | ROSKIEWICZ Wojciech | 2763 | TortureYourselfMF | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:03:39 | ||
1260 | PIETRASZEK Andre | 2762 | TortureYourselfMF | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:03:39 | ||
1261 | HĘĆKA Katarzyna | 2777 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:03:55 | |||
1262 | WĄSIK Nina | 2816 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:03:56 | |||
1263 | GRAMACKI Piotr | 2773 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:03:56 | |||
1264 | GRAMACKI Wojciech | 2774 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:03:57 | |||
1265 | UBYSZ Malwina | 3330 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:04:00 | |||
1266 | ZARĘBA Justyna | 2755 | Sportera OCR | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:01 | ||
1267 | KOŚCIELNIAK Paulina | 3112 | Kułasówka | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:04:01 | ||
1268 | KOZIEŁ Tomasz | 3113 | Kułasówka | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:04:02 | ||
1269 | HODANA Paweł | 3111 | Kułasówka | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:04:02 | ||
1270 | IDZIAK Dominika | 2333 | JanuszeJG | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:06 | ||
1271 | FLIEGER Dawid | 2332 | JanuszeJG | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:04:12 | ||
1272 | POWROŹNIK Justyna | 2905 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:04:15 | ||
1273 | ŁABUZ Sabina | 2900 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:04:15 | ||
1274 | JOCHEMSKI Mikołaj | 3049 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:27 | |||
1275 | TUTAJ Jakub | 2910 | X-Team Tarnów | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:04:29 | ||
1276 | JACHIRA Krzysztof | 2202 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:04:43 | ||
1277 | JOCHEMSKA Karolina | 3048 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:57 | |||
1278 | SOBOLEWSKA Beata | 3473 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:58 | |||
1279 | BISKUPSKI Karol | 3389 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:05:10 | |||
1280 | SZYMCZYK Agnieszka | 3420 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 01:05:11 | |||
1281 | GRUSZFELD Agnieszka | 3042 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:05:15 | |||
1282 | GRUSZFELD Przemek | 3043 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:05:15 | |||
1283 | KRAWCZYK Sebastian | 3478 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:24 | |||
1284 | MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna | 2669 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:25 | |||
1285 | MAŁOLEPSZA Paulina | 2403 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:29 | |||
1286 | CZAJKOWSKA Agnieszka | 2759 | TiimBO | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:37 | ||
1287 | CZAJKOWSKI Andrzej | 2760 | TiimBO | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:38 | ||
1288 | CZAJKOWSKI Marek | 2761 | TiimBO | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:38 | ||
1289 | BOGUSŁAWSKI Łukasz | 2851 | Prime Fitness Runmageddon Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:05:44 | ||
1290 | CZYŻEWSKI Bartłomiej | 2688 | CR-LISKI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:48 | ||
1291 | SKOWROŃSKA Maja | 2689 | CR-LISKI | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:05:49 | ||
1292 | POKORSKI Rafał | 2451 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:54 | ||
1293 | WIERUCKA Beata | 2865 | Prime Fitness Runmageddon Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:05:56 | ||
1294 | SADZIK-DURKA Marta | 2863 | Prime Fitness Runmageddon Team | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:05:57 | ||
1295 | ALEKSANDROWICZ Rafał | 2850 | Prime Fitness Runmageddon Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:05:58 | ||
1296 | KALIŃSKA Janina | 2854 | Prime Fitness Runmageddon Team | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:05:59 | ||
1297 | DEMBIŃSKI Artur | 2852 | Prime Fitness Runmageddon Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:06:01 | ||
1298 | OŻÓG Ewelina | 2859 | Prime Fitness Runmageddon Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:06:02 | ||
1299 | ORYGA Milena | 2858 | Prime Fitness Runmageddon Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:06:02 | ||
1300 | POKORSKA Kasia | 2450 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:06:04 | ||
1301 | RECKO Elwira | 2860 | Prime Fitness Runmageddon Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:06:04 | ||
1302 | RECKO Michał | 2861 | Prime Fitness Runmageddon Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:06:04 | ||
1303 | GADOWSKA Aleksandra | 2521 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:06:05 | |||
1304 | GADOWSKI Paweł | 2522 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:06:05 | |||
1305 | POKORSKI Jędrzej | 2508 | WŚCIEJLIZNA GG+ | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:06:05 | ||
1306 | CICHA Judyta | 2916 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:06:07 | |||
1307 | OLSZEWSKA Kamila | 2857 | Prime Fitness Runmageddon Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:06:07 | ||
1308 | KMIECIK Marcin | 2711 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:10 | ||
1309 | KMIECIK Justyna | 2710 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:06:10 | ||
1310 | TEODORCZUK Dorota | 2864 | Prime Fitness Runmageddon Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:06:27 | ||
1311 | KOTAS Patrycja | 2475 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:06:28 | ||
1312 | RODEK Karolina | 3132 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:07:03 | ||
1313 | ROROT Dominik | 3133 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:07:03 | ||
1314 | OSTRASZ Piotr | 3137 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:07:03 | ||
1315 | TRATKOWSKI Grzegorz | 3139 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:07:05 | ||
1316 | TRATKOWSKA Brygida | 3138 | Samekonie- Team Ola | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:07:05 | ||
1317 | GRUDZIŃSKA Ania | 3013 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:07:07 | ||
1318 | WOŹNICKA Lucyna | 3140 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:07:08 | ||
1319 | KRÓL Przemysław | 2623 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:07:10 | ||
1320 | NOVIKOVA Julia | 3136 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:07:12 | ||
1321 | JĘDROSZ Aleksandra | 3135 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:07:18 | ||
1322 | RAPIOR Piotr | 2150 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:07:42 | |||
1323 | ŚWIERKOSZ Mirosław | 2814 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:43 | |||
1324 | LEŚNIAK Natalia | 2792 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:44 | |||
1325 | BAŁUCKA Gabriela | 2768 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:45 | |||
1326 | SOBCZYK Ligia | 3429 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:07:50 | ||
1327 | TOMCZYK Anna | 3482 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 01:07:54 | |||
1328 | MIKIELSKI Paweł | 3357 | MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:07:54 | ||
1329 | BANDYK Izabela | 3099 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:07:57 | ||
1330 | ZIEMBA Katarzyna | 3378 | SAMOTNE WILKI | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 01:08:00 | ||
1331 | ŚWIERKOSZ Aleksandra | 2812 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:02 | |||
1332 | PANDER Marek | 2800 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:02 | |||
1333 | ŚWIERKOSZ Andrzej | 2813 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:03 | |||
1334 | KIERZKOWSKI Radosław | 3373 | Rossmann | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:08:08 | ||
1335 | MACHOWSKI Mirosław | 3377 | SAMOTNE WILKI | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:08:08 | ||
1336 | RACHWAŁ Marcin | 2409 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:08:14 | |||
1337 | MISZCZUK Ewelina | 2931 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:08:41 | |||
1338 | KEMPIŃSKA Magdalena | 2926 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:08:41 | |||
1339 | KEMPIŃSKA Izabela | 2925 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:08:41 | |||
1340 | WIŚNIEWSKA Marta | 2706 | Fit Workout | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:43 | ||
1341 | SZUKALSKI Maciej | 2286 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:09:28 | |||
1342 | WEGNER Patryk | 3332 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:09:29 | |||
1343 | MATCZUK Weronika | 3408 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:09:29 | |||
1344 | WOCHNIAK Michał | 2244 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:09:31 | ||
1345 | ŚMIGIELSKA Jagoda | 2945 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:09:31 | |||
1346 | WYRZYKIEWICZ Jakub | 2422 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:09:36 | |||
1347 | BENDLEWSKA Sandra | 2388 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:09:36 | |||
1348 | STAŃCZAK Łukasz | 2538 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:10:37 | |||
1349 | MALISZEWSKA Agnieszka | 2360 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:10:38 | ||
1350 | MIŁOWICKA Karolina | 2479 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:10:38 | ||
1351 | GRAJEWSKI Olgierd | 2474 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:10:39 | ||
1352 | ŚWIĘCICKI Mariusz | 3077 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:10:58 | |||
1353 | BIEL Marta | 2260 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:30 | |||
1354 | MALINOWSKA Katarzyna | 2233 | Oby nie ostatni | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:31 | ||
1355 | PĄCZEK Weronika | 2766 | Wataha - Łączy nas bieganie | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:33 | ||
1356 | WILK Anna | 2685 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:34 | |||
1357 | WIĘCEK Sebastian | 3495 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:49 | ||
1358 | DĄBROWSKA Daria | 3022 | Wild Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:11:50 | ||
1359 | DOBOSZ Damian | 2264 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:02 | |||
1360 | BAŃSKI Krzysztof | 3087 | AVENGERSIpro | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:12:33 | ||
1361 | FURGAŁ Ryszard | 2392 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:12:38 | |||
1362 | KALETA Artur | 3090 | AVENGERSIpro | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:12:44 | ||
1363 | NIŹNIKIEWICZ Dorota | 3091 | AVENGERSIpro | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:12:53 | ||
1364 | BARYCZKA Aleksandra | 3088 | AVENGERSIpro | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:12:54 | ||
1365 | CIEŚLAK Adrian | 3089 | AVENGERSIpro | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 01:12:55 | ||
1366 | OSTROWSKA Magdalena | 3092 | AVENGERSIpro | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:12:55 | ||
1367 | HORNIG Patrycja | 3472 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:12:57 | |||
1368 | SYLWIA Płażalska | 2415 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:19 | |||
1369 | PODGÓRSKI Marcin | 2598 | Life4Fit | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:20 | ||
1370 | BODNAR Magdalena | 2597 | Life4Fit | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:21 | ||
1371 | SOBOLEWSKA - BRUNDA Karolina | 2336 | Life4Fit | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:22 | ||
1372 | PŁAŻALSKI Przemysław | 2448 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:22 | ||
1373 | TOMIAŁOJĆ-BIWOJNO Ewelina | 2337 | Life4Fit | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:22 | ||
1374 | WADAS Natalia | 2949 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:22 | |||
1375 | OSTROWSK Aneta | 2405 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:23 | |||
1376 | WALCZAK Julian | 2155 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:13:23 | |||
1377 | WZOREK Małgorzata | 2146 | Siusiaki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:13:23 | ||
1378 | CHODOWSKI Łukasz | 3232 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:13:23 | ||
1379 | WALCZAK Julian | 2292 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:13:24 | |||
1380 | BIAŁOSZEWSKA Martyna | 3486 | Siusiaki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:13:28 | ||
1381 | NADOLNY Kamil | 3224 | boratOCR | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:13:29 | ||
1382 | PIOTROWSKA Agnieszka | 3432 | Siusiaki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:13:40 | ||
1383 | MACIĄG Karolina | 3431 | Siusiaki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 01:13:40 | ||
1384 | SIKORA Kamil | 2943 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:13:47 | |||
1385 | MAJEWSKI Robert | 3407 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 01:13:51 | |||
1386 | GANCZAREK Rafał | 2394 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:13:55 | |||
1387 | GANCZAREK Ewelina | 2393 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:14:08 | |||
1388 | KOT Ada | 2786 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:20 | |||
1389 | KANAK Michał | 2782 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:21 | |||
1390 | KUTYŁA Marek | 2721 | Od Zera do Weterana | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:15:43 | ||
1391 | ŻWIRECKI Łukasz | 2722 | Od Zera do Weterana | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:15:43 | ||
1392 | RÓŻYCKA Hanna | 3475 | Siusiaki | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:27:04 | ||
1393 | CHOJNOWSKA Karolina | 3272 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:27:05 | |||
1394 | RULAK Jerzy | 2806 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
1395 | CIERSON Aneta | 3497 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||||
1396 | NOWAK Daniel | 2672 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
1397 | LEWANDOWSKI Bartosz | 2793 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
1398 | KULIG Marta | 2955 | Beers Force One | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1399 | HOFMAN-DWOJAK Agnieszka | 3281 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||||
1400 | GUMPERT Mateusz | 2635 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1401 | MAJEWSKI Damian | 2989 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1402 | GAŁAN Barbara | 2584 | kojoty | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
GRUDKOWSKI Artur | 3149 | TME RUNNERS | Open Mężczyzn | 11:15 | DNF | DNF |
Znaleziono 1403 wynik(ów)