Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-07-23 |
Miejsce : | Bielawa |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1599 |
Wystartowało : | 1599 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 1590 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 07:00 | 07:10 | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 08:10 | 08:15 | 08:20 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 14km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANISZEWSKI Alan | 2549 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:13:01 | |||
2 | JANISZEWSKI Brajan | 2550 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:13:18 | |||
3 | STRZELECKI Dawid | 2561 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:13:19 | |||
4 | ADAMIAK Dawid | 2535 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:15:23 | |||
5 | WOJCIECHOWSKI Maciej | 2563 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:21:01 | |||
6 | BAŁDAK Piotr | 2538 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:24:04 | |||
7 | IGNACIK Rafał | 2547 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:25:48 | |||
8 | BOSSY Karol | 2540 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:30:30 | |||
9 | JANICKI Mariusz | 2548 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:32:08 | |||
10 | JANICKI Dariusz | 2532 | AQ Wiring Systems Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:32:13 | ||
11 | JÓZEFOWSKI Tobiasz | 2534 | Pustaki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:33:59 | ||
12 | DUDEK Igor | 2544 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:34:09 | |||
13 | DUDEK Adriana | 2543 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 02:34:15 | |||
14 | FRYDLER Bartosz | 2545 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:34:18 | |||
15 | KACZMAREK Andrzej | 2552 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:34:19 | |||
16 | DĘBOWICZ Patryk | 2252 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:37:01 | |||
17 | JÓŹWIK Grzegorz | 2533 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:39:13 | ||
18 | ADAMIEC Grzegorz | 2536 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:40:30 | |||
19 | ANTONIEWICZ Agnieszka | 2537 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 02:49:07 | |||
20 | DUCH Paweł | 2542 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:49:10 | |||
21 | FRĄCZEK Michał | 1883 | ARMAGEDON NO LIMITS | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:52:00 | ||
22 | GAJEWSKA Joanna | 2546 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 02:52:00 | |||
23 | KUCHARCZYK Wojciech | 2556 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:55:44 | |||
24 | PANKAU Mikołaj | 2558 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 02:59:59 | |||
25 | BURMAN Tomasz | 2530 | Ananasy z 3 Fal | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 03:14:08 | ||
26 | WELTROWSKA Alicja | 2531 | Ananasy z 3 Fal | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 03:14:10 | ||
27 | BIEDALAK Krzysztof | 2539 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 03:18:02 | |||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||
28 | BURKIEWICZ Izabela | 2541 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 03:23:58 | |||
29 | KORDUBA Kamil | 2554 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 03:24:03 | |||
30 | KRÓLAK Klaudyna | 2555 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 03:35:34 |
Znaleziono 30 wynik(ów)