Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-03 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1192 |
Wystartowało : | 1143 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 1135 |
Na trasie : | 6 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Elite Drużynowa Kobiety |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | Point_RMG 8km | Czas netto 21km | Czas brutto 21km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARANOWSKA Katarzyna | 3191 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 1 | K 1 | 08:50 | 00:00:00 | 00:26:08 | 02:16:31.25 | 02:16:31.25 | 6:30 | 9.2 (100%) | |||
2 | DASZKIEWICZ Małgorzata | 3198 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 2 | K 2 | 08:50 | 00:00:00 | 00:28:17 | 02:20:12.65 | 02:20:12.65 | +00:03:41 (2.6%) | 6:40 | 9 (97.8%) | ||
3 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 3194 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 3 | K 3 | 08:50 | 00:00:00 | 00:27:33 | 02:20:55.95 | 02:20:55.95 | +00:04:24 (3.1%) | 6:42 | 8.9 (96.7%) | ||
4 | KĘPA Justyna | 3193 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 4 | K 4 | 08:50 | 00:00:00 | 00:28:40 | 02:23:13.80 | 02:23:13.80 | +00:06:42 (4.7%) | 6:49 | 8.8 (95.7%) | ||
5 | GROBELNA Aleksandra | 3134 | Xruners | Elite Kobiet | 5 | K 5 | 08:50 | 00:00:00 | 00:27:19 | 02:25:54.55 | 02:25:54.55 | +00:09:23 (6.4%) | 6:56 | 8.6 (93.5%) | ||
6 | WOROBIEWA Jekatierina | 3199 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 6 | K 6 | 08:50 | 00:00:00 | 00:31:29 | 02:42:19.05 | 02:42:19.05 | +00:25:47 (15.9%) | 7:43 | 7.8 (84.8%) | ||
7 | LIMANOWSKA Olga | 3202 | trener24h.com.pl | Elite Kobiet | 7 | K 26 | 08:50 | 00:00:00 | 00:41:16 | 03:28:01.95 | 03:28:01.95 | +01:11:30 (34.4%) | 9:54 | 6.1 (66.3%) | ||
8 | GREC Klaudia | 3192 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 8 | K 32 | 08:50 | 00:00:00 | 00:39:23 | 03:33:08.50 | 03:33:08.50 | +01:16:37 (35.9%) | 10:08 | 5.9 (64.1%) | ||
9 | KURAŚ Beata | 3203 | xRunners | Elite Kobiet | 9 | K 62 | 08:50 | 00:00:00 | 00:43:00 | 03:47:30.40 | 03:47:30.40 | +01:30:59 (40.0%) | 10:50 | 5.5 (59.8%) | ||
10 | GARLACZ Justyna | 3231 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 10 | K 77 | 08:50 | 00:00:00 | 00:42:59 | 03:52:22.60 | 03:52:22.60 | +01:35:51 (41.3%) | 11:03 | 5.4 (58.7%) | ||
11 | CHMIELORZ Donata | 3186 | Carbon OCR Racing Team | Elite Kobiet | 11 | K 101 | 08:50 | 00:00:00 | 00:45:25 | 04:03:49.50 | 04:03:49.50 | +01:47:18 (44.0%) | 11:36 | 5.2 (56.5%) | ||
12 | LASKA Anna | 3195 | OCR TEAM DĘBICA | Elite Kobiet | 12 | K 210 | 08:50 | 00:00:00 | 00:43:54 | 04:52:12.05 | 04:52:12.05 | +02:35:40 (53.3%) | 13:54 | 4.3 (46.7%) | ||
13 | MAREK Anna | 3190 | Eichhörnchen | Elite Kobiet | 13 | K 243 | 08:50 | 00:00:00 | 00:32:32 | 05:29:33.30 | 05:29:33.30 | +03:13:02 (58.6%) | 15:41 | 3.8 (41.3%) | ||
14 | PTASIŃSKA Kinga | 3201 | Sportera OCR | Elite Kobiet | 14 | K 246 | 08:50 | 00:00:00 | 00:45:21 | 06:04:05.25 | 06:04:05.25 | +03:47:34 (62.5%) | 17:20 | 3.5 (38.0%) | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
KRAUSE Magda | 3212 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:50 | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 15 wynik(ów)