RUNMAGEDDON HARDCORE MYŚLENICE

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-05-04
Miejsce/ Place:
Myślenice
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
1499
Wystartowało/ Started:
1215
Nie ukończyło/ Not finished:
13
Ukończyło/ Finished:
1202
Na trasie/ On track:
7

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KASPRZYK Sebastian 1107XRUNNERSElite Mężczyzn1M 108:4002:31:11.6002:31:11.60 7:118.3
2OŚLIZŁO Tomasz 1112XRUNNERSElite Mężczyzn2M 208:4002:31:53.7502:31:53.75+00:00:427:138.3
3HAJNOS Dawid 1022GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn3M 308:4002:34:01.1502:34:01.15+00:02:497:208.2
4KRAWCZYK Tomasz 1040HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn4M 408:4002:35:50.8002:35:50.80+00:04:397:258.1
5KRAWIECKI Mateusz 1041HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn5M 508:4002:39:09.9002:39:09.90+00:07:587:347.9
6DANIELKIEWICZ Tomasz 1101XRUNNERSElite Mężczyzn6M 608:4002:39:53.5502:39:53.55+00:08:417:367.9
7JAGIEŁO Michał 1035HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn7M 708:4002:40:02.8502:40:02.85+00:08:517:377.9
8KOHUT Ivan 1037HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn8M 808:4002:40:23.1502:40:23.15+00:09:117:387.9
9JANUSZEWSKI Bartosz 1058KONIUCHY OCRElite Mężczyzn9M 908:4002:45:21.1002:45:21.10+00:14:097:527.6
10ZIOBER Zbigniew 1121XRUNNERSElite Mężczyzn10M 1008:4002:47:02.6002:47:02.60+00:15:517:577.5
11STOKOWSKI Dariusz 1052HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn11M 1108:4002:47:13.1502:47:13.15+00:16:017:577.5
12KRÓL Piotr 1081SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn12M 1208:4002:50:05.1002:50:05.10+00:18:538:057.4
13STEG Tomasz 1051HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn13M 1308:4002:50:16.0002:50:16.00+00:19:048:067.4
14BUDZISZ Krzysztof 1076SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn1M 1408:4002:50:53.8502:50:53.85+00:19:428:087.4
15SENDERSKI Przemysław 1049HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn14M 1508:4002:54:05.9002:54:05.90+00:22:548:177.2
16KOWALCZYK Dawid 1133Elite Mężczyzn15M 1608:4002:56:15.4002:56:15.40+00:25:038:237.1
17MAZUR Damian 1084SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn16M 1708:4002:57:07.5002:57:07.50+00:25:558:267.1
18RACZEK Radosław 1025GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn17M 1808:4002:58:58.7502:58:58.75+00:27:478:317
19TARKA Andrzej 1116XRUNNERSElite Masters Mężczyzn2M 1908:4003:00:21.9003:00:21.90+00:29:108:357
20MADEJSKI Krzysztof 1110XRUNNERSElite Mężczyzn18M 2008:4003:01:08.0003:01:08.00+00:29:568:377
21KAŁUŻNY Adam 1079SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn19M 2108:4003:03:08.5503:03:08.55+00:31:568:436.9
22TRAPKOWSKI Przemysław 1118XRUNNERSElite Mężczyzn20M 2208:4003:03:48.5003:03:48.50+00:32:368:456.9
23FIRLEJ Marek 1511Open Mężczyzn1M 2309:1503:05:22.1003:05:22.10+00:34:108:496.8
24WYPUKOŁ Jakub 1090SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn21M 2408:4003:05:24.8503:05:24.85+00:34:138:496.8
25GOLEC Rafał 2290CROSSFIT ŁUKÓW & CROSSFIT SIEDLCEOpen Mężczyzn2M 2510:0003:05:47.8503:05:47.85+00:34:368:506.8
26ZGUTKA Tomasz 1057HUSARIA RACE TEAMElite Masters Mężczyzn3M 2608:4003:07:15.4003:07:15.40+00:36:038:556.7
27PISKAŁA Daniel 1067POWER TRAININGElite Mężczyzn22M 2708:4003:07:23.7503:07:23.75+00:36:128:556.7
28SZKODA Dariusz 1088SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn23M 2808:4003:08:31.6503:08:31.65+00:37:208:586.7
29POŚPIECH Krzysztof 1114XRUNNERSElite Mężczyzn24M 2908:4003:08:59.7503:08:59.75+00:37:488:596.7
30BRZESKI Robert 2278CROSS ELITEOpen Masters Mężczyzn1M 3010:1503:09:11.1003:09:11.10+00:37:599:006.7
31KOZŁOWSKI Artur 1039HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn25M 3108:4003:10:55.6503:10:55.65+00:39:449:056.6
32BOJDA Zdzisław 1316ŚWIRY STELAOpen Masters Mężczyzn2M 3209:0003:12:27.1503:12:27.15+00:41:159:096.5
33KĄDZIELA Michał 1059KONIUCHY OCRElite Mężczyzn26M 3308:4003:12:50.1503:12:50.15+00:41:389:106.5
34ZAWISTOWSKI Jakub 1056HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn27M 3408:4003:13:13.6503:13:13.65+00:42:029:126.5
35KUPIS Łukasz 1074SCYZORYElite Mężczyzn28M 3508:4003:15:01.4503:15:01.45+00:43:499:176.5
36BUGAJSKI Jakub 1070SCYZORYElite Mężczyzn29M 3608:4003:15:33.7503:15:33.75+00:44:229:186.4
37GALICA Andrzej 1021GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn30M 3708:4003:15:44.2003:15:44.20+00:44:329:196.4
38JAGODZKI Daniel 1073SCYZORYElite Mężczyzn31M 3808:4003:16:22.7503:16:22.75+00:45:119:216.4
39ŚWIĘTEK Bartosz 1026GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn32M 3908:4003:16:37.7503:16:37.75+00:45:269:216.4
40STAMATEL Sebastian 1087SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn33M 4008:4003:17:21.1003:17:21.10+00:46:099:236.4
41DMUCH Jakub 1002Elite Mężczyzn34M 4108:4003:17:42.1003:17:42.10+00:46:309:246.4
42STAWNY Rafał 1139Open Mężczyzn3M 4208:4003:18:00.5003:18:00.50+00:46:489:256.4
43SZARUGA Małgorzata 1171Elite Kobiet1K 108:5003:18:05.2503:18:05.25+00:46:539:256.4
44CZYŻEWSKI Krzysztof 1333Open Mężczyzn4M 4309:0003:18:22.6503:18:22.65+00:47:119:266.4
45MARUSZEWSKI Marcin 1111XRUNNERSElite Mężczyzn35M 4408:4003:18:39.8503:18:39.85+00:47:289:276.3
46LEWICKI Marcin 1001ADRENALINE RUSH OCR TEAMElite Mężczyzn36M 4508:4003:18:39.8503:18:39.85+00:47:289:276.3
47NYKIEL Mariusz 1085SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn37M 4608:4003:19:35.4503:19:35.45+00:48:239:306.3
48LORENC Łukasz 1017DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn4M 4708:4003:20:41.1003:20:41.10+00:49:299:336.3
49SOKOŁOWSKI Jarosław 1018ELEGANT TEAMElite Mężczyzn38M 4808:4003:21:04.2503:21:04.25+00:49:529:346.3
50KUR Marcin 1043HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn39M 4908:4003:21:49.7003:21:49.70+00:50:389:366.2
51KUJAWA Szymon 1042HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn40M 5008:4003:22:40.2503:22:40.25+00:51:289:396.2
52GÓRKA Michał 1127Open Mężczyzn5M 5108:4003:23:06.2503:23:06.25+00:51:549:406.2
53KANAWKA Grzegorz 1129Elite Mężczyzn41M 5208:4003:23:42.3503:23:42.35+00:52:309:426.2
54GRYSIEWICZ Marcin 1065POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn5M 5308:4003:23:54.7503:23:54.75+00:52:439:426.2
55LISOWSKI Adam 1083SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn42M 5408:4003:24:46.7003:24:46.70+00:53:359:456.2
56HANDZEL Maciej 1692Open Mężczyzn6M 5509:3003:25:14.2503:25:14.25+00:54:029:466.1
57WRÓBEL Nikodem 1014DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn43M 5608:4003:25:52.8503:25:52.85+00:54:419:486.1
58WAŚ Bartłomiej 1119XRUNNERSElite Mężczyzn44M 5708:4003:26:07.6003:26:07.60+00:54:569:486.1
59ZAJĄCZKOWSKI Paweł 1069POWER TRAININGElite Mężczyzn45M 5808:4003:26:10.4503:26:10.45+00:54:589:496.1
60KOGUT Karol 1522Open Mężczyzn7M 5909:1503:26:58.8503:26:58.85+00:55:479:516.1
61GORZYŃSKI Jacek 1027GORZYNSCYTRENUJAElite Mężczyzn46M 6008:4003:27:23.2003:27:23.20+00:56:119:526.1
62GRABOWSKI Mateusz 1096WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn47M 6108:4003:27:23.3503:27:23.35+00:56:119:526.1
63OLCZAK Daniel 1046HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn48M 6208:4003:27:36.7503:27:36.75+00:56:259:536.1
64HOLZGETHAN Florian 1315SUICIDE SQUAD RUNNING TEAMOpen Mężczyzn8M 6309:0003:28:24.9003:28:24.90+00:57:139:556
65GAŁDYN Kamil 1020GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn49M 6408:4003:28:35.4003:28:35.40+00:57:239:556
66TURCHAN Kamil 1053HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn50M 6508:4003:28:53.2003:28:53.20+00:57:419:566
67DULĘBA Marcin 1173SCYZORYElite Mężczyzn51M 6608:4003:30:43.9503:30:43.95+00:59:3210:026
68KUPIJAJ Marcin 1082SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn52M 6708:4003:31:17.1503:31:17.15+01:00:0510:036
69ORANKIEWICZ Krzysztof 1170ADRENALINE RUSH OCR TEAMElite Mężczyzn53M 6808:4003:32:03.8003:32:03.80+01:00:5210:055.9
70DOLATA Krzysztof 1078SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn54M 6908:4003:32:39.4503:32:39.45+01:01:2710:075.9
71GĘBUSIA Grzegorz 1514Open Mężczyzn9M 7009:1503:32:47.2503:32:47.25+01:01:3510:075.9
72OTWINOWSKI Maciej 1075SCYZORYOpen Mężczyzn10M 7108:4003:33:53.2503:33:53.25+01:02:4110:115.9
73PIOTROWSKI Grzegorz 1113XRUNNERSOpen Mężczyzn11M 7208:4003:33:58.4003:33:58.40+01:02:4610:115.9
74KALININ Jarosław 1105XRUNNERSElite Mężczyzn55M 7308:4003:33:59.3503:33:59.35+01:02:4710:115.9
75PUDŁO Mateusz 1047HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn12M 7408:4003:34:32.1503:34:32.15+01:03:2010:125.9
76CHOŁUJ Łukasz 1678Open Mężczyzn13M 7509:3003:34:43.7003:34:43.70+01:03:3210:135.9
77WIDAJ Krzysztof 2160Open Mężczyzn14M 7610:1503:35:08.4503:35:08.45+01:03:5610:145.9
78LASEK Leszek 1283KALLIPSO TEAMOpen Masters Mężczyzn3M 7709:0003:35:41.7003:35:41.70+01:04:3010:165.8
79SOCHA Dawid 1284KALLIPSO TEAMOpen Mężczyzn15M 7809:0003:35:42.0003:35:42.00+01:04:3010:165.8
80WITKOWSKI Karol 1280HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn16M 7909:0003:36:34.1503:36:34.15+01:05:2210:185.8
81DASZKIEWICZ Małgorzata 1158POWER TRAININGElite Kobiet2K 208:5003:39:16.9503:39:16.95+01:08:0510:265.7
82BOJARSKI Rafał 1215BBEASTSOpen Mężczyzn17M 8009:0003:40:30.2003:40:30.20+01:09:1810:305.7
83KOŁODZIEJ Krystian 1291NINJA WARRIOR TEAMOpen Mężczyzn18M 8109:0003:40:46.4003:40:46.40+01:09:3410:305.7
84WLAŹLAK Damian 1054HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn56M 8208:4003:41:27.4503:41:27.45+01:10:1510:325.7
85MAREK Robert 1527Open Masters Mężczyzn4M 8309:1503:41:47.3503:41:47.35+01:10:3510:335.7
86KOSIARKIEWICZ Krzysztof 1132Open Masters Mężczyzn5M 8408:4003:42:24.2003:42:24.20+01:11:1210:355.7
87DĄBROWSKI Janusz 2227Open Mężczyzn19M 8510:3003:42:44.4503:42:44.45+01:11:3210:365.7
88DĄBROWSKI Radek 1032HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn57M 8608:4003:42:48.4003:42:48.40+01:11:3610:365.7
89AKSAMIT Damian 1672Open Mężczyzn20M 8709:3003:42:51.5003:42:51.50+01:11:3910:365.7
90KRAKOWSKI Edwin 2239Open Mężczyzn21M 8810:3003:43:00.6003:43:00.60+01:11:4910:375.7
91BOJAN Gabriela 2105Open Kobiet1K 310:1503:43:31.1003:43:31.10+01:12:1910:385.6
92RUSINEK Paweł 2148Open Mężczyzn22M 8910:1503:43:33.0003:43:33.00+01:12:2110:385.6
93ZAJKO Michał 1744CROSSFIT Z16Open Mężczyzn23M 9009:4503:43:54.0503:44:10.05+01:12:5810:395.6
94GRZONDKO Mateusz 1319WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn24M 9109:0003:44:55.0503:44:55.05+01:13:4310:425.6
95ŻOŁNIEREK Wojciech 1016DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn58M 9208:4003:45:38.0003:45:38.00+01:14:2610:445.6
96ZIEMIŃSKI Tomasz 1317ŚWIRY STELAOpen Masters Mężczyzn6M 9309:0003:46:06.4503:46:06.45+01:14:5410:465.6
97BIENIECKI Jaro 2286Open Mężczyzn25M 9409:1503:47:07.6503:47:07.65+01:15:5610:485.5
98HOŁDA Dominik 2065CIEĆMORUCHYOpen Mężczyzn26M 9510:1503:47:08.0003:47:08.00+01:15:5610:485.5
99GRZEGORZYCA Damian 1128Elite Masters Mężczyzn6M 9608:4003:47:42.5503:47:42.55+01:16:3010:505.5
100ZWOLIŃSKI Michał 1838TEAM DORIS KRAKÓWOpen Mężczyzn27M 9709:4503:47:52.0503:47:52.05+01:16:4010:515.5
101ZALEWSKI Michał 1003BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyzn59M 9808:4003:48:08.9003:48:08.90+01:16:5710:515.5
102GLINKA Michał 1855Open Masters Mężczyzn7M 9909:4503:48:30.0003:48:30.00+01:17:1810:525.5
103ŁUCZAK Łukasz 1109XRUNNERSElite Mężczyzn60M 10008:4003:48:35.9503:48:35.95+01:17:2410:535.5
104PASTUSZKA Paweł 1909ABY DO METYOpen Mężczyzn28M 10109:1503:48:36.5003:48:36.50+01:17:2410:535.5
105SZYMASZEK Tomasz 1062OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn61M 10208:4003:48:45.7003:48:45.70+01:17:3410:535.5
106JAŚKO Tomasz 1697Open Mężczyzn29M 10309:3003:49:08.7503:49:08.75+01:17:5710:545.5
107MICHALAK Michał 1060MAD RUNNERS WAŁBRZYCHElite Mężczyzn62M 10408:4003:49:08.9503:49:08.95+01:17:5710:545.5
108OPALIŃSKI Michał 1086SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn63M 10508:4003:49:56.6503:49:56.65+01:18:4510:565.5
109SĘDZICKI Mateusz 1314SRTG POZNAŃ Open Masters Mężczyzn8M 10609:4503:50:10.6503:50:10.65+01:18:5910:575.5
110JASTRZĘBSKI Sławomir 1005BRAVEHEARTS LEGIONOWOElite Mężczyzn64M 10708:4003:50:28.7503:50:28.75+01:19:1710:585.5
111MACIEK Adamek 1710Open Mężczyzn30M 10809:3003:50:38.0503:50:38.05+01:19:2610:585.5
112DOBRZYŃSKI Tomasz 1839THE LEGENDSOpen Mężczyzn31M 10909:4503:50:35.5503:50:54.55+01:19:4210:585.5
113JANULIS Sebastian 1380BEST BEASTSOpen Mężczyzn32M 11009:1503:51:08.2503:51:08.25+01:19:5611:005.5
114TRELKA Karol 1013DIRTY SPARROWSElite Masters Mężczyzn7M 11108:4003:51:08.6003:51:08.60+01:19:5711:005.5
115TABOR Maciej 1726Open Mężczyzn33M 11209:3003:52:04.2503:52:04.25+01:20:5211:035.4
116KUŹNIK Robert 2240Open Mężczyzn34M 11310:3003:52:07.1503:52:07.15+01:20:5511:035.4
117REIS Marcin 1887Open Mężczyzn35M 11409:4503:52:26.7003:52:26.70+01:21:1511:045.4
118WIDEŁKA Kamil 1731Open Mężczyzn36M 11509:3003:52:28.0003:52:28.00+01:21:1611:045.4
119DACHTERA Przemyslaw 2285DRAGON SQUADOpen Mężczyzn37M 11609:3003:52:34.9503:52:34.95+01:21:2311:045.4
120TOKARCZYK Paweł 1727Open Mężczyzn38M 11709:3003:52:35.0503:52:35.05+01:21:2311:045.4
121FRANCZAK Robert 1854Open Mężczyzn39M 11809:4503:51:49.9503:52:38.95+01:21:2711:025.4
122JANIK Paweł 1103XRUNNERSElite Mężczyzn65M 11908:4003:52:55.9503:52:55.95+01:21:4411:055.4
123STYLOK Dawid 1724Open Mężczyzn40M 12009:3003:53:21.3003:53:21.30+01:22:0911:065.4
124RADKA Włodzimierz 1718Open Masters Mężczyzn9M 12109:3003:53:39.8503:53:39.85+01:22:2811:075.4
125ROJEK Maciej 1277HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn41M 12209:0003:53:43.5503:53:43.55+01:22:3111:075.4
126KEMPKA Marcin 1036HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn66M 12308:4003:53:47.0003:53:47.00+01:22:3511:075.4
127WINKLER Dawid 1120XRUNNERSElite Mężczyzn67M 12408:4003:54:06.8503:54:06.85+01:22:5511:085.4
128BŁANIK Michał 1993Open Mężczyzn42M 12510:0003:54:20.6503:54:20.65+01:23:0911:095.4
129KOCZOROWSKI Pawel 1064POLNI WOJOWNICY USTKAElite Masters Mężczyzn8M 12608:4003:54:42.0003:54:42.00+01:23:3011:105.4
130FRONTCZAK Izabela 1150HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet3K 408:5003:54:42.1003:54:42.10+01:23:3011:105.4
131FELKOWSKI Mariusz 1406DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn43M 12709:1503:55:10.6503:55:10.65+01:23:5911:115.4
132PIĄTEK Rafał 1567BEFIT24TEAM Open Mężczyzn44M 12809:3003:55:49.2003:55:49.20+01:24:3711:135.3
133TWARÓG Grzegorz 1898Open Mężczyzn45M 12909:4503:55:41.5003:55:59.50+01:24:4711:135.3
134SMALERA Nikodem 1313SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWOpen Mężczyzn46M 13009:0003:57:48.9003:57:48.90+01:26:3711:195.3
135FUDALI Jakub 1339Open Mężczyzn47M 13109:0003:58:01.1003:58:01.10+01:26:4911:205.3
136OZGA Marcin 1427HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn48M 13209:1503:58:23.2503:58:23.25+01:27:1111:215.3
137KAMINSKI Piotr 2279GORĄCY POTOK TEAMOpen Mężczyzn49M 13309:1503:58:25.0003:58:25.00+01:27:1311:215.3
138LESIAK Krystian 2242Open Mężczyzn50M 13410:3003:58:38.8003:58:38.80+01:27:2711:215.3
139KOŁODZIEJ Karol 1206AUUUUUOpen Mężczyzn51M 13509:0003:58:57.0003:58:57.00+01:27:4511:225.3
140PIASECKI Jakub 1884Open Mężczyzn52M 13609:4503:59:33.2003:59:33.20+01:28:2111:245.3
141SZKURŁAT Tomasz 1630POWER TRAININGOpen Mężczyzn53M 13709:3003:59:34.7503:59:34.75+01:28:2311:245.3
142STACHYRA Radosław 1050HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn54M 13808:4003:59:35.1503:59:35.15+01:28:2311:245.3
143BUGAJSKI Szymon 1071SCYZORYElite Mężczyzn68M 13908:4003:59:53.6503:59:53.65+01:28:4211:255.3
144TARNOWSKI Tomasz 1429HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn55M 14009:1503:59:53.8503:59:53.85+01:28:4211:255.3
145ZDEBSKI Hubert 1905Open Mężczyzn56M 14109:4503:59:38.0503:59:57.05+01:28:4511:245.3
146ŻAK Jakub 1432HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn57M 14209:1504:00:01.6504:00:01.65+01:28:5011:255.2
147FILAPEK Bartosz 1407DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn58M 14309:1504:00:03.0004:00:03.00+01:28:5111:255.2
148ŁOŚ Tomasz 1461OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn59M 14410:1504:00:05.0504:00:05.05+01:28:5311:255.2
149GÓRKA Bartłomiej 1126Open Mężczyzn60M 14508:4004:00:11.8004:00:11.80+01:29:0011:265.2
150WYSŁUCH Iza 1167XRUNNERSElite Kobiet4K 508:5004:00:14.4504:00:14.45+01:29:0211:265.2
151FIRST Tomasz 1686Open Mężczyzn61M 14609:3004:00:43.6504:00:43.65+01:29:3211:275.2
152KWIATKOWSKI Michal 2022Open Mężczyzn62M 14710:0004:00:47.9504:00:47.95+01:29:3611:275.2
153PAPIEWSKA Natalia 1542Open Kobiet2K 609:1504:00:50.5004:00:50.50+01:29:3811:285.2
154GROBELNA Aleksandra 1163XRUNNERSElite Kobiet5K 708:5004:00:59.7504:00:59.75+01:29:4811:285.2
155SZUWALSKI Dawid 1371Open Mężczyzn63M 14809:0004:01:12.4504:01:12.45+01:30:0011:295.2
156WOJAS Jakub 2195HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn64M 14910:3004:01:25.4004:01:25.40+01:30:1311:295.2
157MICHALCZYK Adrian 1878Open Mężczyzn65M 15009:4504:01:50.8504:01:50.85+01:30:3911:305.2
158WNUCZYŃSKI Mateusz 1612HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn66M 15109:3004:01:56.5504:01:56.55+01:30:4411:315.2
159RUTKOWSKI Szymon 1951HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn67M 15210:0004:02:07.5004:02:07.50+01:30:5511:315.2
160POLKOWSKI Tomasz 1620OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn68M 15310:1504:02:30.4504:02:30.45+01:31:1811:325.2
161SMIRNOV Maks 2265Open Mężczyzn69M 15410:0004:02:32.4504:02:32.45+01:31:2011:325.2
162FRANCUZ Paweł 1512Open Mężczyzn70M 15509:1504:02:37.0004:02:37.00+01:31:2511:335.2
163JANAŚ Jakub 1948HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn71M 15610:0004:02:42.8504:02:42.85+01:31:3111:335.2
164MACHOWIAK Tomasz 1441LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn72M 15709:1504:02:45.9004:02:45.90+01:31:3411:335.2
165TRACZ Sławomir 1610HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn10M 15809:3004:02:52.4504:02:52.45+01:31:4011:335.2
166HOLECZEK Damian 1344Open Masters Mężczyzn11M 15909:0004:02:54.2504:02:54.25+01:31:4211:345.2
167BORZĘCKI Damian 1330Open Mężczyzn73M 16009:0004:02:54.5504:02:54.55+01:31:4211:345.2
168SYPEK Andrzej 2091SCREWTEAMOpen Masters Mężczyzn12M 16109:1504:03:01.6504:03:01.65+01:31:5011:345.2
169SAPOK Daniel 2043Open Mężczyzn74M 16210:0004:04:32.9504:04:32.95+01:33:2111:385.2
170CIERPICKI Marcin 1504Open Masters Mężczyzn13M 16309:1504:04:57.0504:04:57.05+01:33:4511:395.1
171LEŚNIAK Grzegorz 1010DIRTY SPARROWSElite Masters Mężczyzn9M 16408:4004:05:19.2004:05:19.20+01:34:0711:405.1
172BARANOWSKA Katarzyna 1156OCR TEAM WŁOCŁAWEKElite Kobiet6K 808:5004:05:23.6004:05:23.60+01:34:1211:415.1
173SIKOŃCZYK Miłosz 1892Open Mężczyzn75M 16509:4504:05:26.3504:05:26.35+01:34:1411:415.1
174WODA Rafal 2255Open Mężczyzn76M 16610:3004:05:29.7504:05:29.75+01:34:1811:415.1
175DERMER Johanna 1159TEAM EXTREMFABRIKENElite Kobiet7K 908:5004:06:09.3504:06:09.35+01:34:5711:435.1
176SMORUL Igor 1723Open Mężczyzn77M 16709:3004:06:20.8504:06:20.85+01:35:0911:435.1
177JAWOREK Rafał 1751HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn78M 16809:4504:06:34.1504:06:34.15+01:35:2211:445.1
178KOŁODZIEJCZYK Dariusz 1080SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn69M 16908:4004:06:39.3504:06:39.35+01:35:2711:445.1
179JEŻ Robert 2090SCREWTEAMOpen Mężczyzn79M 17009:1504:06:46.7004:06:46.70+01:35:3511:455.1
180GAJDECZKA Adam 2113Open Mężczyzn80M 17110:1504:06:52.0004:06:52.00+01:35:4011:455.1
181MIODEK Adrian 1012DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn70M 17208:4004:07:24.7004:07:24.70+01:36:1311:465.1
182WIECZOREK Dariusz 1556Open Mężczyzn81M 17309:1504:07:25.4004:07:25.40+01:36:1311:465.1
183BEDNARZ Grzegorz 1676Open Mężczyzn82M 17409:3004:07:26.1004:07:26.10+01:36:1411:465.1
184JAHNS Adam 1519Open Mężczyzn83M 17509:1504:07:26.3504:07:26.35+01:36:1411:465.1
185GŁÓWCZAK Grzegorz 1584EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn84M 17609:3004:07:49.0004:07:49.00+01:36:3711:485.1
186AWENCIUK Andrzej 1458OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn85M 17710:1504:07:59.1504:07:59.15+01:36:4711:485.1
187CHMIELEWSKI Krzysztof 1459OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn86M 17810:1504:07:59.4504:07:59.45+01:36:4711:485.1
188WIEDRO Marcin 1143Open Mężczyzn87M 17908:4004:08:02.0004:08:02.00+01:36:5011:485.1
189MÓWIŃSKI Patryk 1449NAM BIEGAĆ NIE KAZANO.Open Mężczyzn88M 18009:1504:08:12.9004:08:12.90+01:37:0111:495.1
190LARSSON Madeleine 1172TEAM EXTREMFABRIKENElite Kobiet8K 1008:5004:08:13.4504:08:13.45+01:37:0111:495.1
191PRUŚ Mieczysław 1363Open Mężczyzn89M 18109:0004:08:28.3504:08:28.35+01:37:1611:495.1
192SZPAKIEWICZ Jarek 1760HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn90M 18209:4504:08:41.0004:08:41.00+01:37:2911:505.1
193ZAPIÓR Marcin 1559Open Mężczyzn91M 18309:1504:08:43.7004:08:43.70+01:37:3211:505.1
194SALOMÄKI Ville 1650TEAM EXTREMFABRIKENOpen Mężczyzn92M 18409:3004:09:06.6004:09:06.60+01:37:5511:515.1
195JÓŹWIK Grzegorz 2194HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn93M 18510:3004:09:18.0504:09:18.05+01:38:0611:525.1
196WALCZAK Jan 1730Open Mężczyzn94M 18609:3004:09:21.3504:09:21.35+01:38:0911:525.1
197WINCZURA Dominik 1585EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn95M 18709:3004:09:34.0004:09:34.00+01:38:2211:535
198GÓRNY Robert 1341Open Masters Mężczyzn14M 18809:0004:09:36.1004:09:36.10+01:38:2411:535
199MĘDYGRAŁ Krystian 1098WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn71M 18908:4004:10:05.2004:10:05.20+01:38:5311:545
200KĘDZIOR Jakub 2076HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn96M 19010:1504:10:06.9004:10:06.90+01:38:5511:545
201SKOLIMOWSKI Konrad 1306RUNZETOpen Mężczyzn97M 19109:1504:10:47.2004:10:47.20+01:39:3511:565
202WAWRYNIUK Paweł 1307RUNZETOpen Mężczyzn98M 19209:1504:10:48.6004:10:48.60+01:39:3711:565
203ANTOLEC Jan 1019GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn72M 19308:4004:10:51.7504:10:51.75+01:39:4011:565
204GROCHOWSKI Jaroslaw 2011Open Mężczyzn99M 19410:0004:11:07.9004:11:07.90+01:39:5611:575
205GRZESIAK Tomasz 1298POWER TRAININGOpen Mężczyzn100M 19509:0004:12:00.8504:12:00.85+01:40:4912:005
206BRODA Tomasz 1843UNIMOGIOpen Mężczyzn101M 19609:3004:12:06.2004:12:06.20+01:40:5412:005
207BRODA Mateusz 1842UNIMOGIOpen Mężczyzn102M 19709:3004:12:06.3004:12:06.30+01:40:5412:005
208LEWKO Mateusz 1967PĘDZILEWKOOpen Mężczyzn103M 19810:0004:12:33.5504:12:33.55+01:41:2112:015
209MELICH Tomasz 1477SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn104M 19909:1504:12:48.2004:12:48.20+01:41:3612:025
210DZIEŻA Grzegorz 1823TEAM DORIS KRAKÓWOpen Masters Mężczyzn15M 20009:4504:12:53.7004:12:53.70+01:41:4212:025
211MICHROWSKI Sławomir 1879Open Masters Mężczyzn16M 20109:4504:13:04.3004:13:04.30+01:41:5212:035
212RAJMAN Rafał 1402DACHBUD EXTREME TEAMOpen Mężczyzn105M 20209:1504:13:25.8004:13:25.80+01:42:1412:045
213DOMAŃSKI Damian 2111Open Mężczyzn106M 20310:1504:13:43.9004:13:43.90+01:42:3212:045
214TECŁAW Tadeusz 2254Open Mężczyzn107M 20410:3004:13:47.6504:13:47.65+01:42:3612:055
215CIUPEK Robert 1424HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn108M 20509:1504:13:57.4504:13:57.45+01:42:4512:055
216KAWARSKI Jaroslaw 1942HAJER Z JANKOWIC Open Mężczyzn109M 20610:0004:14:11.3504:14:11.35+01:42:5912:065
217ROMANOWSKI Łukasz 1048HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn73M 20708:4004:14:16.4504:14:16.45+01:43:0412:065
218ŚWIĘTEK Paweł 1629POWER TRAININGOpen Mężczyzn110M 20809:3004:14:24.6504:14:24.65+01:43:1312:065
219MISIAK Piotr 1354Open Mężczyzn111M 20909:0004:14:37.2004:14:37.20+01:43:2512:074.9
220CWYNAR Tomasz 1095WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn74M 21008:4004:15:01.3004:15:01.30+01:43:4912:084.9
221PASZEK Dawid 1359Open Mężczyzn112M 21109:0004:15:01.5504:15:01.55+01:43:4912:084.9
222DĄBROWSKI Adam 1031HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn75M 21208:4004:15:02.0504:15:02.05+01:43:5012:084.9
223HAMMARBÄCK Moa 1093TEAM EXTREMFABRIKENOpen Kobiet3K 1108:4004:15:04.1504:15:04.15+01:43:5212:084.9
224KOMASA Grzegorz 1494THE GUTTER CATSOpen Mężczyzn113M 21309:1504:15:29.9004:15:29.90+01:44:1812:094.9
225WIECHETEK Artur 1900Open Masters Mężczyzn17M 21409:4504:15:13.5004:15:31.50+01:44:1912:094.9
226MĘDRYKOWSKI Damian 1045HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn76M 21508:4004:15:54.0004:15:54.00+01:44:4212:114.9
227SERKIZ Piotr 1408DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn114M 21609:1504:15:57.1504:15:57.15+01:44:4512:114.9
228STARZYK Sebastian 1369Open Mężczyzn115M 21709:0004:16:06.7004:16:06.70+01:44:5512:114.9
229BODIS Peter 2223Open Masters Mężczyzn18M 21810:3004:16:19.3504:16:19.35+01:45:0712:124.9
230KRAUSE Magda 1157OCRA POLANDElite Kobiet9K 1208:5004:16:39.6504:16:39.65+01:45:2812:134.9
231POLIT Bartłomiej 1061NINJA TEAMElite Mężczyzn77M 21908:4004:16:49.2004:16:49.20+01:45:3712:134.9
232RODACKI Grzegorz 1888Open Masters Mężczyzn19M 22009:4504:16:54.2504:16:54.25+01:45:4212:144.9
233CZAPRAN Marek 1100XRUNNERSElite Mężczyzn78M 22108:4004:16:57.5504:16:57.55+01:45:4512:144.9
234DUDACY Adam 1243EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn116M 22209:0004:17:23.0004:17:23.00+01:46:1112:154.9
235MAŃKA Sławomir 2030Open Mężczyzn117M 22310:0004:17:26.0504:17:26.05+01:46:1412:154.9
236SZURGOT Piotr 1238DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn118M 22409:0004:17:58.5504:17:58.55+01:46:4612:174.9
237PISIŃSKI Dominik 1886Open Mężczyzn119M 22509:4504:18:06.3004:18:06.30+01:46:5412:174.9
238TARASEWICZ Paweł 1463OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn120M 22609:1504:18:06.5504:18:06.55+01:46:5412:174.9
239KNYT Grzegorz 1236DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn121M 22709:0004:18:32.1504:18:32.15+01:47:2012:184.9
240CZERWIŃSKI Michał 1998Open Mężczyzn122M 22810:0004:19:23.3004:19:23.30+01:48:1112:214.9
241SZLĘZAK Mateus 1370Open Mężczyzn123M 22909:0004:19:33.7004:19:33.70+01:48:2212:214.9
242SZUBIŃSKI Michał 1784OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn124M 23009:4504:19:53.8504:20:11.85+01:49:0012:224.8
243GROBELNY Piotr 1287KROTOWARRIORSOpen Mężczyzn125M 23109:0004:20:18.1004:20:18.10+01:49:0612:234.8
244KARBOWIAK Szymon 1288KROTOWARRIORSOpen Mężczyzn126M 23209:0004:20:18.2004:20:18.20+01:49:0612:234.8
245KARACZYN Bartłomiej 2270Open Mężczyzn127M 23309:0004:20:33.7004:20:33.70+01:49:2212:244.8
246KORCZYK Tomasz 1866Open Mężczyzn128M 23409:4504:20:42.0504:20:42.05+01:49:3012:244.8
247LACH Agnieszka 1208AUUUUUOpen Masters Kobiet1K 1309:0004:20:56.6504:20:56.65+01:49:4512:254.8
248CZUB Marcin 1680Open Mężczyzn129M 23509:3004:21:12.2504:21:12.25+01:50:0012:264.8
249KUNECKI Dariusz 1565ANWILTEAMOpen Mężczyzn130M 23609:3004:22:13.4504:22:13.45+01:51:0112:294.8
250BŁĘDOWSKI Mariusz 1564ANWILTEAMOpen Masters Mężczyzn20M 23709:3004:22:13.4504:22:13.45+01:51:0112:294.8
251LEHMANN Dawid 2135Open Mężczyzn131M 23810:1504:22:17.4004:22:17.40+01:51:0512:294.8
252PLUCIŃSKI Damian 1756HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn132M 23909:4504:22:21.2504:22:21.25+01:51:0912:294.8
253JASIAK Adrian 1346Open Mężczyzn133M 24009:0004:22:30.5504:22:30.55+01:51:1812:304.8
254TURNIAK Dariusz 2050Open Masters Mężczyzn21M 24110:0004:22:37.2504:22:37.25+01:51:2512:304.8
255KRZYMIŃSKI Kamil 1928CZARNE STOPYOpen Mężczyzn134M 24210:0004:22:47.7004:22:47.70+01:51:3612:304.8
256MUCHA Marek 1376APOSTLES OF STARSOpen Mężczyzn135M 24309:1504:22:56.4504:22:56.45+01:51:4412:314.8
257KNAPCZYK Dominik 1863Open Mężczyzn136M 24409:4504:23:14.8004:23:14.80+01:52:0312:324.8
258TOMASZEWSKI Krzysztof 1609HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn137M 24509:3004:23:19.7504:23:19.75+01:52:0812:324.8
259ROGOWSKI Marcin 1605HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn138M 24609:3004:23:49.3504:23:49.35+01:52:3712:334.8
260MARKIEWICZ Karol 1634PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn139M 24709:3004:23:54.7004:23:54.70+01:52:4312:344.8
261JACHIRA Klaudia 1841TRENER24H.COM.PLOpen Kobiet4K 1409:4504:23:57.6504:23:57.65+01:52:4612:344.8
262KUBLA Mateusz 2284Open Mężczyzn140M 24810:1504:24:18.7004:24:18.70+01:53:0712:354.8
263PYREK Marcin 2248Open Mężczyzn141M 24910:3004:24:32.7504:24:32.75+01:53:2112:354.8
264CHROBOT Kamil 1124Elite Mężczyzn79M 25008:4004:24:59.3004:24:59.30+01:53:4712:374.8
265SZULHAN Piotr 1140Elite Mężczyzn80M 25108:4004:25:00.2504:25:00.25+01:53:4812:374.8
266KORDOWSKI Łukasz 1613JUCHAZBANIOpen Mężczyzn142M 25209:3004:25:01.8004:25:01.80+01:53:5012:374.8
267PATER Maciej 1937GORLICKI KLUB SPORTÓW WALKI GKSWOpen Mężczyzn143M 25310:0004:25:31.3504:25:31.35+01:54:1912:384.7
268WALERIAŃCZYK Kamil 1846UNSTOPPABLE RUNNERS PIOTRKOWICEOpen Mężczyzn144M 25409:4504:25:15.7504:25:33.75+01:54:2212:374.8
269PARADOWSKI Piotr 1989THE BEBOKSOpen Mężczyzn145M 25510:0004:25:41.9004:25:41.90+01:54:3012:394.7
270JACHIRA Patryk 1858Open Mężczyzn146M 25609:4504:25:50.8504:25:50.85+01:54:3912:394.7
271KASZUBA Paweł 1130Elite Mężczyzn81M 25708:4004:26:10.9004:26:10.90+01:54:5912:404.7
272GURDEK Marcin 1202AUUUUUOpen Masters Mężczyzn22M 25809:0004:26:48.5504:26:48.55+01:55:3612:424.7
273NOWAK Marcin 1658TIM JEST TIMOpen Mężczyzn147M 25909:3004:27:06.0504:27:06.05+01:55:5412:434.7
274KARYKOWSKI Michał 1601HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn148M 26009:3004:27:09.9504:27:09.95+01:55:5812:434.7
275KAŹMIERCZAK Michał 1241EASYSENDOpen Mężczyzn149M 26109:0004:27:12.8004:27:12.80+01:56:0112:434.7
276MALEK Arkadiusz 1242EASYSENDOpen Mężczyzn150M 26209:0004:27:13.5504:27:13.55+01:56:0112:434.7
277KUCHARCZYK Jakub 1870Open Mężczyzn151M 26309:4504:27:33.1004:27:33.10+01:56:2112:444.7
278KUZEMKO Bartosz 1992XRUNNERSOpen Mężczyzn152M 26410:0004:27:52.2504:27:52.25+01:56:4012:454.7
279KOSZELA Beata 2130Open Kobiet5K 1510:1504:27:52.9504:27:52.95+01:56:4112:454.7
280BARAŃSKI Radosław 1780OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn153M 26509:4504:27:46.3004:28:05.30+01:56:5312:454.7
281NOWAK Katarzyna 1657TIM JEST TIMOpen Kobiet6K 1609:3004:28:10.6504:28:10.65+01:56:5912:464.7
282LIPIŃSKI Michał 2288Open Mężczyzn154M 26610:3004:28:15.6504:28:15.65+01:57:0412:464.7
283KWIATKOWSKI Hubert 1023GORĄCY POTOK TEAMOpen Mężczyzn155M 26708:4004:28:21.7504:28:21.75+01:57:1012:464.7
284DAWIDZIAK Arkadiusz 2109Open Mężczyzn156M 26810:1504:28:22.6004:28:22.60+01:57:1112:464.7
285GRUSZNIS Zuzanna 1947HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet7K 1710:0004:28:37.3004:28:37.30+01:57:2512:474.7
286CHOJNA Zygmunt 1077SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn10M 26908:4004:28:42.7504:28:42.75+01:57:3112:474.7
287MIZERA Krzysztof 1355Open Mężczyzn157M 27009:0004:28:50.1004:28:50.10+01:57:3812:484.7
288AL-ASKARI Marek 1326XRUNNERSOpen Mężczyzn158M 27109:0004:28:59.5504:28:59.55+01:57:4712:484.7
289GRESZTA Waldemar 1327XRUNNERSOpen Masters Mężczyzn23M 27209:0004:29:25.3504:29:25.35+01:58:1312:494.7
290KUCZYŃSKI Grzegorz 1351Open Mężczyzn159M 27309:0004:29:27.6504:29:27.65+01:58:1612:494.7
291GALIKOWSKI Rafał 1034HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn82M 27408:4004:29:39.5004:29:39.50+01:58:2712:504.7
292ORYCH Maciej 1237DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn160M 27509:0004:29:40.7504:29:40.75+01:58:2912:504.7
293KOSOWSKA Anna 1656TIM JEST TIMOpen Kobiet8K 1809:3004:29:41.1504:29:41.15+01:58:2912:504.7
294STEC Michał 2155Open Mężczyzn161M 27610:1504:29:57.3504:29:57.35+01:58:4512:514.7
295BARTOSZ Katarzyna 2200PENTELOpen Masters Kobiet2K 1910:3004:30:14.1504:30:14.15+01:59:0212:524.7
296GULBA Andrzej 2201PENTELOpen Mężczyzn162M 27710:3004:30:14.6504:30:14.65+01:59:0312:524.7
297LESZCZYŃSKI Piotr 1875Open Mężczyzn163M 27809:4504:30:22.4004:30:22.40+01:59:1012:524.7
298STRADZA Kamil 1895Open Mężczyzn164M 27909:4504:30:39.9504:30:39.95+01:59:2812:534.7
299KOLANOWSKI Kacper 1865Open Mężczyzn165M 28009:4504:30:51.8504:30:51.85+01:59:4012:534.7
300ROŻEK Patryk 1769NIMALETKOOpen Mężczyzn166M 28109:4504:31:14.6004:31:14.60+02:00:0312:544.6
301NIEDŹWIEDŹ Krzysztof 1536Open Mężczyzn167M 28209:1504:31:15.4004:31:15.40+02:00:0312:554.6
302CHOLEWA Wiesław 1997Open Mężczyzn168M 28310:0004:31:47.3004:31:47.30+02:00:3512:564.6
303KAŁUŻNY Michał 1009DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn83M 28408:4004:31:57.7504:31:57.75+02:00:4612:574.6
304SZWALEC Łukasz 1897Open Mężczyzn169M 28509:4504:31:59.7004:32:17.70+02:01:0612:574.6
305PRZYGODA Maciej 1274HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn170M 28609:0004:32:23.3504:32:23.35+02:01:1112:584.6
306GORZYNSKA Agnieszka 1516Open Kobiet9K 2009:0004:32:24.2504:32:24.25+02:01:1212:584.6
307KARCZ Jacek 1701Open Masters Mężczyzn24M 28709:3004:32:28.9504:32:28.95+02:01:1712:584.6
308MIECZYKOWSKI Krzysztof 1531Open Masters Mężczyzn25M 28809:1504:32:31.3504:32:31.35+02:01:1912:584.6
309IWAŃSKI Przemysław 2192HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn171M 28910:3004:32:31.5504:32:31.55+02:01:1912:584.6
310VU Anh Tuan 2082OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn172M 29010:1504:32:41.4004:32:41.40+02:01:2912:594.6
311STANCLIK Marcin 1737BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn173M 29109:4504:33:28.9504:33:28.95+02:02:1713:014.6
312ZAJĄC Paweł 1738BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn174M 29209:4504:33:10.9504:33:28.95+02:02:1713:004.6
313PŁONKA Paweł 1830TEAM DORIS KRAKÓWOpen Masters Mężczyzn26M 29309:4504:34:00.3504:34:00.35+02:02:4813:024.6
314KRÓLIKOWSKI Przemysław 1377BEFIT24TEAM Open Masters Mężczyzn27M 29409:1504:34:30.4004:34:30.40+02:03:1813:044.6
315MICOREK Michał 2139Open Mężczyzn175M 29510:1504:34:59.5004:34:59.50+02:03:4713:054.6
316MILLER Daniel 2204SKFOpen Mężczyzn176M 29610:3004:35:03.8504:35:03.85+02:03:5213:054.6
317SAMOL Anna 1639ŚLĄSKIE CHACHORYOpen Kobiet10K 2109:3004:35:23.9504:35:23.95+02:04:1213:064.6
318KRAWCZYK Sebastian 1915BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Mężczyzn177M 29710:0004:35:33.5004:35:33.50+02:04:2113:074.6
319CERBA Jaroslaw 1996Open Masters Mężczyzn28M 29810:0004:35:33.6004:35:33.60+02:04:2213:074.6
320LASKOWSKI Tomasz 1465PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn178M 29909:1504:35:38.8504:35:38.85+02:04:2713:074.6
321NICIEJA Łukasz 1211AUUUUUOpen Mężczyzn179M 30009:0004:35:43.1504:35:43.15+02:04:3113:074.6
322KOT Łukasz 1207AUUUUUOpen Mężczyzn180M 30109:0004:35:43.2504:35:43.25+02:04:3113:074.6
323NICIEJA Krzysztof 1210AUUUUUOpen Mężczyzn181M 30209:0004:35:43.3004:35:43.30+02:04:3113:074.6
324JAMRÓZ Ryszard 1203AUUUUUOpen Masters Mężczyzn29M 30309:0004:35:43.9504:35:43.95+02:04:3213:074.6
325KOMASA Arkadiusz 1493THE GUTTER CATSOpen Mężczyzn182M 30409:1504:35:49.3504:35:49.35+02:04:3713:084.6
326MUSIAŁ Krzysztof 1714Open Mężczyzn183M 30509:3004:36:15.4004:36:15.40+02:05:0313:094.6
327HANKUS Tomasz 1646STUDIO GTS KATOWICEOpen Mężczyzn184M 30609:3004:36:42.1504:36:42.15+02:05:3013:104.6
328WITEK Tobiasz 1649STUDIO GTS KATOWICEOpen Mężczyzn185M 30709:3004:36:42.5504:36:42.55+02:05:3013:104.6
329MŁYNARCZYK Tatiana 1266HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet11K 2209:0004:36:48.7004:36:48.70+02:05:3713:104.6
330CEGIELSKI Paweł 2063CIEĆMORUCHYOpen Mężczyzn186M 30810:1504:36:57.0004:36:57.00+02:05:4513:114.5
331PUCHACZ Michael 2146Open Mężczyzn187M 30910:1504:36:57.0004:36:57.00+02:05:4513:114.5
332MALICKI Adam 1301RMF4RT OCROpen Mężczyzn188M 31009:0004:37:12.0004:37:12.00+02:06:0013:124.5
333OLSZYCKI Michał 1715Open Mężczyzn189M 31109:3004:38:19.1504:38:19.15+02:07:0713:154.5
334SULIŃSKI Mateusz 1278HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn190M 31209:0004:38:20.2504:38:20.25+02:07:0813:154.5
335SZKUDLAREK Artur 1552Open Mężczyzn191M 31309:1504:38:25.2004:38:25.20+02:07:1313:154.5
336SZAŁKOWSKI Krzysztof 2178ANWILTEAMOpen Mężczyzn192M 31410:3004:38:43.9504:38:43.95+02:07:3213:164.5
337SZKLARZ Marcin 1743CROSSFIT LUBINOpen Mężczyzn193M 31509:4504:38:45.1004:38:45.10+02:07:3313:164.5
338BARANOWSKI Artur 1779OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn194M 31609:4504:38:46.5004:38:46.50+02:07:3413:164.5
339MICHALSKI Adrian 1950HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn195M 31710:0004:39:01.2004:39:01.20+02:07:4913:174.5
340PŁATEK Mariusz 2077HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn196M 31810:1504:39:06.7004:39:06.70+02:07:5513:174.5
341GIERSZ Andrzej 1598HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn197M 31909:3004:39:11.4504:39:11.45+02:07:5913:174.5
342BARANOWSKI Hubert 1674Open Masters Mężczyzn30M 32009:3004:39:18.1504:39:18.15+02:08:0613:184.5
343KWIATKOWSKI Romek 1783OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn198M 32109:4504:39:19.5504:39:19.55+02:08:0713:184.5
344ZDUNIEWICZ Emilia 1464OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet12K 2309:1504:39:27.3504:39:27.35+02:08:1513:184.5
345KASIŃSKI Łukasz 1781OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn199M 32209:4504:39:30.1004:39:30.10+02:08:1813:184.5
346WÓJCIK Rafał 1308RUNZETOpen Mężczyzn200M 32309:1504:39:44.0504:39:44.05+02:08:3213:194.5
347ZAWILIŃSKI Mateusz 1281HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn201M 32409:0004:39:57.1004:39:57.10+02:08:4513:194.5
348GUGUŁ Maciej 1343Open Mężczyzn202M 32509:0004:39:59.9504:39:59.95+02:08:4813:194.5
349ZAWORA Łukasz 1474RUN&SALSAOpen Mężczyzn203M 32609:3004:40:15.9504:40:15.95+02:09:0413:204.5
350ŻUCHOWSKI Wojciech 1239DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Masters Mężczyzn31M 32709:0004:40:25.5504:40:25.55+02:09:1313:214.5
351OCIEPA Piotr 1539Open Mężczyzn204M 32809:0004:40:31.0004:40:31.00+02:09:1913:214.5
352MUSIOLIK Mariusz 1880Open Mężczyzn205M 32909:4504:40:41.6504:40:41.65+02:09:3013:214.5
353JABŁOŃSKA Dorota 1460OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet13K 2409:1504:40:47.8504:40:47.85+02:09:3613:224.5
354GRZYBIŃSKI Dawid 1690Open Mężczyzn206M 33009:3004:40:51.2004:40:51.20+02:09:3913:224.5
355SZCZYGIEŁ Jakub 1323WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn207M 33109:0004:40:51.7504:40:51.75+02:09:4013:224.5
356SZYMICZEK Marian 2202POWER TRAININGOpen Mężczyzn208M 33210:3004:40:53.1004:40:53.10+02:09:4113:224.5
357KALWAT Katarzyna 1752HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet14K 2509:4504:40:58.2004:40:58.20+02:09:4613:224.5
358JUREČEK Radek 1453OCR RUNNERS OLOMOUCOpen Mężczyzn209M 33309:1504:41:01.9004:41:01.90+02:09:5013:224.5
359VEČEŘA Jan 1455OCR RUNNERS OLOMOUCOpen Mężczyzn210M 33409:1504:41:28.0004:41:28.00+02:10:1613:244.5
360BARTKOWIAK Artur 1927CZARNE STOPYOpen Mężczyzn211M 33510:0004:41:28.9504:41:28.95+02:10:1713:244.5
361SZÓSTAK Jarosław 2157Open Mężczyzn212M 33610:1504:41:46.4504:41:46.45+02:10:3413:254.5
362CZULAK Jakub 1999Open Mężczyzn213M 33710:0004:41:57.2004:41:57.20+02:10:4513:254.5
363CZECHOWSKI Konrad 1507Open Mężczyzn214M 33809:1504:42:09.5004:42:09.50+02:10:5713:264.5
364SZCZYGIELSKI Norbert 2253Open Mężczyzn215M 33910:3004:42:15.0004:42:15.00+02:11:0313:264.5
365WĄSOWSKI Tomek 2262Open Mężczyzn216M 34010:1504:42:30.1004:42:30.10+02:11:1813:274.5
366MASTEJ Jakub 1265HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn217M 34109:0004:42:44.5504:42:44.55+02:11:3213:274.5
367GRZYBOWSKI Mateusz 2115Open Mężczyzn218M 34210:1504:42:50.7504:42:50.75+02:11:3913:284.5
368GRZYBOWSKI Patryk 2116Open Mężczyzn219M 34310:1504:42:50.8504:42:50.85+02:11:3913:284.5
369ZIENKIEWICZ Dariusz 2258Open Masters Mężczyzn32M 34410:3004:42:54.7504:42:54.75+02:11:4313:284.5
370KULIGOWSKA Małgorzata 2020Open Masters Kobiet3K 2610:0004:43:30.5004:43:30.50+02:12:1813:304.4
371KAMYCZEK Adam 2014Open Mężczyzn220M 34510:0004:43:30.6504:43:30.65+02:12:1913:304.4
372LEŚNIAK Dorota 1404DIRTY SPARROWSOpen Masters Kobiet4K 2709:1504:43:32.4004:43:32.40+02:12:2013:304.4
373CUDOK Krzysztof 1679Open Mężczyzn221M 34609:3004:43:42.6504:43:42.65+02:12:3113:304.4
374JANIK Łukasz 2012Open Mężczyzn222M 34710:0004:43:44.0504:43:44.05+02:12:3213:304.4
375RYBARKIEWICZ Mateusz 2149Open Mężczyzn223M 34810:1504:43:53.3504:43:53.35+02:12:4113:314.4
376KOCHANEK Paweł 1491TA DRUŻYNA JEST BEZ NAZWYOpen Mężczyzn224M 34909:1504:43:58.6504:43:58.65+02:12:4713:314.4
377UZDOWSKI Daniel 1279HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn225M 35009:0004:44:02.9004:44:02.90+02:12:5113:314.4
378HORNIK Dariusz 1857Open Mężczyzn226M 35109:4504:44:20.4504:44:20.45+02:13:0813:324.4
379ŚCIBIK Łukasz 1891Open Mężczyzn227M 35209:4504:44:20.5504:44:20.55+02:13:0813:324.4
380DZIĘCIOŁ Łukasz 1791PAINKILLERS Open Mężczyzn228M 35309:4504:44:26.1004:44:26.10+02:13:1413:324.4
381GOŁĘBIOWSKI Marcin 1792PAINKILLERS Open Mężczyzn229M 35409:4504:44:29.1504:44:29.15+02:13:1713:324.4
382PIONK Tadeusz 1840THE LEGENDSOpen Mężczyzn230M 35509:4504:44:42.0004:44:42.00+02:13:3013:334.4
383KOWALIK Krzysztof 2019Open Mężczyzn231M 35610:0004:44:44.5004:44:44.50+02:13:3213:334.4
384GŁOWACZ Grzegorz 1256HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn33M 35709:0004:44:46.7004:44:46.70+02:13:3513:334.4
385JÓŹWIAK Tadeusz 1204AUUUUUOpen Mężczyzn232M 35809:0004:44:54.3004:44:54.30+02:13:4213:344.4
386ZYCH Katarzyna 1147DO PORZYGU OCR TEAMElite Kobiet10K 2808:5004:45:06.4504:45:06.45+02:13:5413:344.4
387KOŚCIUSZKO Michał 2236Open Mężczyzn233M 35910:3004:45:25.4504:45:25.45+02:14:1313:354.4
388MIROŃCZUK Piotr 2245Open Mężczyzn234M 36010:3004:45:43.0504:45:43.05+02:14:3113:364.4
389GRABOWSKI Jakub 1063OCR TEAM WŁOCŁAWEKElite Mężczyzn84M 36109:4504:45:32.1004:45:50.10+02:14:3813:354.4
390JASKOWIEZ Jurek 1698Open Masters Mężczyzn34M 36209:3004:45:53.4504:45:53.45+02:14:4113:364.4
391JĘDRYSEK Sławomir 1699Open Mężczyzn235M 36309:3004:45:54.3504:45:54.35+02:14:4213:364.4
392KRAWCZYK Krzysztof 2213WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn35M 36410:3004:46:26.3504:46:26.35+02:15:1413:384.4
393SŁAPEK Tomasz 1368Open Mężczyzn236M 36509:0004:46:29.9004:46:29.90+02:15:1813:384.4
394ŁASKI Mikołaj 1754HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn237M 36609:4504:46:33.5504:46:33.55+02:15:2113:384.4
395GOŁOMBEK Marek 1560#SPARTANRACETRAININGGROUPTARNOWSKIEGÓRYOpen Masters Mężczyzn36M 36709:0004:46:55.0504:46:55.05+02:15:4313:394.4
396PŁACZEK Ania 1986TERMY RZYMSKIE TEAMOpen Kobiet15K 2910:0004:47:03.7504:47:03.75+02:15:5213:404.4
397ROGALA Anna 1987TERMY RZYMSKIE TEAMOpen Masters Kobiet5K 3010:0004:47:03.7504:47:03.75+02:15:5213:404.4
398OSTASZEWSKI Paweł 2099ULICZNE RZEZIMIESZKIOpen Masters Mężczyzn37M 36810:1504:47:12.1504:47:12.15+02:16:0013:404.4
399MATEŃKO Bartosz 1991WWW.BARTOSZMATENKO.COMOpen Mężczyzn238M 36910:0004:47:23.9004:47:23.90+02:16:1213:414.4
400GUCIK Piotr 1415EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn239M 37009:1504:47:25.3504:47:25.35+02:16:1313:414.4
401WLODARCZYK Bartosz 1431HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn240M 37109:1504:47:31.5504:47:31.55+02:16:1913:414.4
402MATERA Sławomir 1529Open Mężczyzn241M 37209:1504:47:47.2004:47:47.20+02:16:3513:424.4
403BRZEZIŃSKI Jacek 1255HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn242M 37309:0004:48:00.9004:48:00.90+02:16:4913:424.4
404LESIECKI Tomasz 1318SZALONE ŚLIMAKIOpen Masters Mężczyzn38M 37409:0004:48:04.9504:48:04.95+02:16:5313:434.4
405CIARKOWSKI Damian 2226Open Mężczyzn243M 37510:3004:48:19.6504:48:19.65+02:17:0813:434.4
406FAIGA Dariusz 2182FORDSTORE EURO-CAROpen Masters Mężczyzn39M 37610:3004:48:20.0504:48:20.05+02:17:0813:434.4
407MARKUCKA Joanna 1264HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet16K 3109:0004:48:33.3004:48:33.30+02:17:2113:444.4
408ZIELIŃSKI Bartosz 1015DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn85M 37708:4004:48:47.5004:48:47.50+02:17:3513:454.4
409WĄTOR Piotr 2052Open Mężczyzn244M 37810:0004:48:55.3504:48:55.35+02:17:4313:454.4
410KRZESZOWIEC Jacek 1705Open Masters Mężczyzn40M 37909:3004:48:57.1504:48:57.15+02:17:4513:454.4
411KLIMAS Bartosz 1806PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn245M 38009:3004:49:13.9004:49:13.90+02:18:0213:464.4
412KRZEMIENIEWSKI Mateusz 1704Open Mężczyzn246M 38109:3004:49:48.1004:49:48.10+02:18:3613:484.3
413NAJDEREK Michał 2142Open Mężczyzn247M 38210:1504:49:56.0004:49:56.00+02:18:4413:484.3
414KUPREWICZ Grzegorz 1871Open Mężczyzn248M 38309:4504:49:59.9004:49:59.90+02:18:4813:484.3
415KURTA Dmitriy 2292Open Mężczyzn249M 38410:3004:50:01.5004:50:01.50+02:18:4913:484.3
416GORGIEL Krzysztof 2114Open Masters Mężczyzn41M 38510:1504:50:11.6004:50:11.60+02:19:0013:494.3
417GROH Thomas 1921CF RZESZÓWOpen Mężczyzn250M 38610:0004:50:26.2504:50:26.25+02:19:1413:494.3
418MATYSEK Ireneusz 1712Open Masters Mężczyzn42M 38709:3004:50:30.6004:50:30.60+02:19:1913:504.3
419BLAŃDA Dominik 1943HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn251M 38809:3004:50:37.6004:50:37.60+02:19:2613:504.3
420PTAK Patryk 1920BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOpen Mężczyzn252M 38910:0004:50:38.0504:50:38.05+02:19:2613:504.3
421ANYŻEWSKI Tomek 1778OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn253M 39009:4504:50:38.2504:50:38.25+02:19:2613:504.3
422KNOT Martyna 1295PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet17K 3209:0004:50:46.6504:50:46.65+02:19:3513:504.3
423STASIEWICZ Artur 2153Open Mężczyzn254M 39110:1504:50:56.1504:50:56.15+02:19:4413:514.3
424MILLER Marcin 2205SKFOpen Mężczyzn255M 39210:3004:51:01.3504:51:01.35+02:19:4913:514.3
425LESZCZYŃSKI Paweł 1874Open Mężczyzn256M 39309:4504:51:12.7004:51:12.70+02:20:0113:524.3
426WAŃKOWICZ Adrian 2051Open Mężczyzn257M 39410:0004:51:20.2504:51:20.25+02:20:0813:524.3
427TOMANA Marcin 1289LESZCZAKIOpen Masters Mężczyzn43M 39509:0004:51:22.9004:51:22.90+02:20:1113:524.3
428MAZURKIEWICZ Robert 1066POWER TRAININGElite Mężczyzn86M 39608:4004:51:31.7504:51:31.75+02:20:2013:524.3
429STOSZ Bartosz 2048Open Masters Mężczyzn44M 39710:0004:51:33.1004:51:33.10+02:20:2113:534.3
430JANDA Rafał 1922CF RZESZÓWOpen Mężczyzn258M 39810:0004:51:54.7504:51:54.75+02:20:4313:544.3
431MOCNY Michał 2035Open Mężczyzn259M 39910:0004:52:18.1504:52:18.15+02:21:0613:554.3
432KARWOWSKI Michał 1285KGN Open Mężczyzn260M 40009:0004:52:27.9504:52:27.95+02:21:1613:554.3
433ZAJĄC Paweł 1558Open Mężczyzn261M 40109:1504:52:28.0004:52:28.00+02:21:1613:554.3
434ŚLĘZAK Michał 1387CROSS HEROES WIELICZKAOpen Mężczyzn262M 40209:1504:52:28.3004:52:28.30+02:21:1613:554.3
435POMIANEK Maciej 2145Open Mężczyzn263M 40310:1504:52:50.0504:52:50.05+02:21:3813:564.3
436HAŁOŃ Jakub 2073EKIPA GÓRSKA RZESZÓWOpen Mężczyzn264M 40410:1504:52:50.2004:52:50.20+02:21:3813:564.3
437PACHACZ Rafał 1919BIEGNĘ WOLNO BO MI WOLNOOpen Mężczyzn265M 40510:0004:53:05.0004:53:05.00+02:21:5313:574.3
438PRAIS Anna 2218WETERANI XXXOpen Kobiet18K 3310:3004:53:09.6504:53:09.65+02:21:5813:574.3
439DARIIA Maksymenko 2002Open Kobiet19K 3410:0004:53:45.7004:53:45.70+02:22:3413:594.3
440SYREWICZ Sylwia 1896Open Kobiet20K 3509:4504:54:05.0004:54:05.00+02:22:5314:004.3
441WARDZAŁA Jakub 2158Open Mężczyzn266M 40610:1504:54:05.9504:54:05.95+02:22:5414:004.3
442MACIEJAK Anna 1152HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet11K 3608:5004:54:24.2004:54:24.20+02:23:1214:014.3
443MACIUSZEK Tomasz 2281Open Mężczyzn267M 40710:0004:54:44.3504:54:44.35+02:23:3214:024.3
444SŁAWIK Paweł 2282Open Mężczyzn268M 40810:0004:54:44.9504:54:44.95+02:23:3314:024.3
445ZAGÓRSKI Maciek 1990THE BEBOKSOpen Mężczyzn269M 40910:0004:54:58.2504:54:58.25+02:23:4614:024.3
446JANKOWSKI Łukasz 1600HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn270M 41009:3004:55:00.5004:55:00.50+02:23:4814:024.3
447ZHYVANOV Mykola 2291Open Mężczyzn271M 41110:3004:55:00.9504:55:00.95+02:23:4914:024.3
448AKSAMIT-SZUŁAKIEWICZ Agnieszka 1849Open Masters Kobiet6K 3709:3004:55:04.4504:55:04.45+02:23:5214:034.3
449LECH Jakub 1638RUN&SALSAOpen Mężczyzn272M 41209:1504:55:06.4004:55:06.40+02:23:5414:034.3
450BULENDA Paweł 1473RUN&SALSAOpen Mężczyzn273M 41309:1504:55:06.6004:55:06.60+02:23:5514:034.3
451BURBUL Przemysław 1995Open Mężczyzn274M 41410:0004:55:09.0004:55:09.00+02:23:5714:034.3
452LITWINEK Marek 1497WW TEAMOpen Mężczyzn275M 41509:1504:55:09.1004:55:09.10+02:23:5714:034.3
453PIĘTA Filip 2280Open Mężczyzn276M 41609:1504:55:18.7504:55:18.75+02:24:0714:034.3
454PRZYBYŁOWICZ Wojciech 1546Open Mężczyzn277M 41709:1504:55:18.9504:55:18.95+02:24:0714:034.3
455KOSZCZYC Rafał 1038HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn87M 41808:4004:55:19.3504:55:19.35+02:24:0714:034.3
456BUCHOWSKI Andrzej 2224Open Masters Mężczyzn45M 41910:3004:55:25.9004:55:25.90+02:24:1414:044.3
457WINKLER Arkadiusz 2062BREAK THE BRAINOpen Mężczyzn278M 42010:1504:55:38.0504:55:38.05+02:24:2614:044.3
458PAWELEC Marek 1134Open Masters Mężczyzn46M 42108:4004:55:38.8004:55:38.80+02:24:2714:044.3
459CHROŚNIAK Jacek 2061BREAK THE BRAINOpen Mężczyzn279M 42210:1504:55:39.5004:55:39.50+02:24:2714:044.3
460RÓG Sebastian 1845UNO MÁS?Open Mężczyzn280M 42309:4504:55:50.1004:55:50.10+02:24:3814:054.3
461HUDASZEK Zbigniew 1844UNO MÁS?Open Mężczyzn281M 42409:4504:55:50.2004:55:50.20+02:24:3814:054.3
462SŁOMSKI Tomasz 1720Open Mężczyzn282M 42509:3004:56:01.4504:56:01.45+02:24:4914:054.3
463KURAŚ Beata 1165XRUNNERSElite Kobiet12K 3808:5004:56:01.5504:56:01.55+02:24:4914:054.3
464OBTUŁOWICZ Dawid 2037Open Mężczyzn283M 42610:0004:56:20.1504:56:20.15+02:25:0814:064.3
465DROZD Dariusz 1509Open Mężczyzn284M 42709:1504:56:22.6004:56:22.60+02:25:1114:064.3
466MAREK Anna 1526Open Kobiet21K 3909:1504:56:22.7004:56:22.70+02:25:1114:064.3
467WEJKNIS Krzysztof 2159Open Mężczyzn285M 42810:1504:56:26.6004:56:26.60+02:25:1514:064.3
468KRUPA Tomasz 1869Open Mężczyzn286M 42909:4504:56:26.8004:56:26.80+02:25:1514:064.3
469TOPOREK Krzysztof 1430HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn287M 43009:1504:57:12.9004:57:12.90+02:26:0114:094.2
470RZEMIŃSKI Grzegorz 1428HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn288M 43109:1504:57:13.1504:57:13.15+02:26:0114:094.2
471HAĆ Łukasz 1691Open Mężczyzn289M 43209:3004:57:46.6504:57:46.65+02:26:3514:104.2
472LACH Przemysław 1975PROSYOpen Mężczyzn290M 43310:0004:57:51.9504:57:51.95+02:26:4014:114.2
473NIEDZIOCHA Łukasz 1976PROSYOpen Mężczyzn291M 43410:0004:57:52.2504:57:52.25+02:26:4014:114.2
474KŁOSOWSKI Karol 1489SZWAGRY DWAOpen Mężczyzn292M 43509:1504:58:01.7504:58:01.75+02:26:5014:114.2
475HAWRYŁO Łukasz 1518Open Mężczyzn293M 43609:1504:58:04.4504:58:04.45+02:26:5214:114.2
476STANKIEWICZ Paweł 1490SZWAGRY DWAOpen Mężczyzn294M 43709:1504:58:04.5504:58:04.55+02:26:5214:114.2
477SCHAB Michał 1548Open Mężczyzn295M 43809:1504:58:06.9004:58:06.90+02:26:5514:114.2
478MIKOŁAJCZYK Piotr 2034Open Mężczyzn296M 43910:0004:58:17.6504:58:17.65+02:27:0614:124.2
479BARNAŚ Kinga 1328Open Kobiet22K 4009:0004:58:33.3504:58:33.35+02:27:2114:134.2
480PŁONKA Łukasz 1361Open Mężczyzn297M 44009:0004:58:33.8504:58:33.85+02:27:2214:134.2
481ZARZECZNY Marcin 1433HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn298M 44109:1504:58:38.5504:58:38.55+02:27:2614:134.2
482PASIOWIEC Krzysztof 1543Open Mężczyzn299M 44209:1504:58:41.8004:58:41.80+02:27:3014:134.2
483BIELECKI Sebastian 1234DZIKIE TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn300M 44309:0004:58:52.3504:58:52.35+02:27:4014:134.2
484PODGURSKY Yaroslav 2042Open Mężczyzn301M 44410:0004:58:53.6004:58:53.60+02:27:4214:134.2
485ŁUCKA Paulina 1262HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet23K 4109:0004:59:01.5504:59:01.55+02:27:4914:144.2
486SZCZEPANIK Marta 2272TEAM DORIS KRAKÓWOpen Masters Kobiet7K 4209:4504:59:02.3004:59:02.30+02:27:5014:144.2
487BOBER Daria 1821TEAM DORIS KRAKÓWOpen Kobiet24K 4309:4504:59:03.7004:59:03.70+02:27:5214:144.2
488HANUSIAK Leszek 1426HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn302M 44509:1504:59:15.4504:59:15.45+02:28:0314:154.2
489BARANOWSKI Dawid 2198KUNG-FU MAŁPY OD CHLANIA DO BIEGANIAOpen Mężczyzn303M 44610:3004:59:29.2004:59:29.20+02:28:1714:154.2
490MARCINIAK Artur 1877Open Mężczyzn304M 44709:4504:59:31.4504:59:31.45+02:28:1914:154.2
491TONDER Tomasz 2199KUNG-FU MAŁPY OD CHLANIA DO BIEGANIAOpen Mężczyzn305M 44810:3004:59:31.8004:59:31.80+02:28:2014:154.2
492KOZUCH Mariusz 2131Open Mężczyzn306M 44910:1504:59:44.6004:59:44.60+02:28:3314:164.2
493POKOJSKI Marek 1006BRAVEHEARTS LEGIONOWOElite Mężczyzn88M 45008:4004:59:49.6504:59:49.65+02:28:3814:164.2
494KOSTYŁA Piotr 2296Open Mężczyzn307M 45110:3004:59:50.0004:59:50.00+02:28:3814:164.2
495ZADROŻNY Piotr 1230DRZWI DO MARZEŃOpen Mężczyzn308M 45209:0005:00:00.9505:00:00.95+02:28:4914:174.2
496MARKIEWICZ Maksymilian 1201ALAANTKOWOOpen Mężczyzn309M 45309:0005:00:17.9005:00:17.90+02:29:0614:174.2
497KOPYDŁOWSKI Szymon 2235Open Mężczyzn310M 45410:3005:00:23.3505:00:23.35+02:29:1114:184.2
498BARAN Dawid 1576DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn311M 45509:3005:00:24.4505:00:24.45+02:29:1214:184.2
499POKORSKI Oskar 2247Open Mężczyzn312M 45610:3005:00:35.2505:00:35.25+02:29:2314:184.2
500MARKIEWICZ Arkadiusz 1296PIĘKNI I BESTIEOpen Masters Mężczyzn47M 45709:0005:00:42.6005:00:42.60+02:29:3114:194.2
Znaleziono 500 wynik(ów)

Powyżej jest prezentowanych maksymalnie 500 wyników. Jeśli nie ma Twojego wyniku na liście użyj wyszukiwarki nad listą.