Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-10-23 |
Miejsce : | POLANA JAKUSZYCKA |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1477 |
Wystartowało : | 1377 |
Nie ukończyło : | 11 |
Ukończyło : | 1366 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 10:40 | 10:50 | 11:00 | 11:10 | 11:20 | 11:30 | 11:40 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FABIAN Marcel | 1069 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:13 | ||
2 | TRYVASHKEVICH Yauhen | 1099 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:19 | ||
3 | KRÓL Piotr | 1071 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:44 | ||
4 | SERAFIŃSKI Maciej | 1065 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:56 | ||
5 | JACIÓW Paweł | 1075 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:28:23 | ||
6 | OLICHOWSKI Mateusz | 1083 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:28:28 | ||
7 | LIUTKUS Dainius | 1048 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:28:35 | ||
8 | BORYCZKA Mateusz | 1030 | FitPark Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:28:44 | ||
9 | KRAWIECKI Mateusz | 1061 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:28:45 | ||
10 | JANUSZEWSKI Bartosz | 1043 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:28:57 | ||
11 | KALINOWSKI Krystian | 1059 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:01 | ||
12 | GRABOWIEC Arkadiusz | 1051 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:03 | ||
13 | KRZYSTYNIAK Robert | 1153 | Gorący Potok Team | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:18 | 00:29:04 | ||
14 | BOROWSKI Michał | 1084 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:07 | |||
15 | PRYKOWSKI Tomasz | 1032 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:21 | ||
16 | MARKOWSKI Fabian | 1079 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:29:55 | ||
17 | SIKORA Adam | 1040 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:01 | ||
18 | PRUSAK Piotr | 1031 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:12 | ||
19 | CHMIELORZ Józef | 1006 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:13 | ||
20 | STOKOWSKI Dariusz | 1066 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:13 | ||
21 | SAŁATA Marcin | 1064 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:17 | ||
22 | MAŁYJUREK Rafał | 1013 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:23 | ||
23 | LORENC Łukasz | 1082 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:39 | ||
24 | PULŠA Artūr | 1370 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:40 | ||
25 | CIEPIELA Dominik | 1042 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:55 | ||
26 | WIENDLOCHA Paweł | 1073 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:30:56 | ||
27 | MŁYŃSKI Mariusz | 1044 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:04 | ||
28 | MENZIŃSKI Przemysław | 1004 | BSB Barczewo Biega | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:14 | ||
29 | KALININ Jarosław | 1057 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:16 | ||
30 | RYBAK Dawid | 1036 | K.S. CROSS SPORT Wodzisław Śląski | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:28 | ||
31 | FORMELA Piotr | 1001 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:34 | ||
32 | PISKAŁA Daniel | 1055 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:37 | ||
33 | KEMPNY Paweł | 1070 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:42 | ||
34 | JAŃCZUK Przemysław | 1058 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:45 | ||
35 | RACZEK Radosław | 1033 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:48 | ||
36 | CHOMICZ Krzysztof | 1068 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:00 | ||
37 | KONKOL Dominik | 1011 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:01 | ||
38 | PODGORSKI Marek | 1062 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:01 | ||
39 | TROJANOWSKI Artur | 1018 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:04 | ||
40 | OBSZYNSKI Marcin | 1094 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:22 | |||
41 | BORUŃ Kamil | 1085 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:10 | |||
42 | KMIEĆ Adam | 1010 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:18 | ||
43 | MACIEJEWSKI Łukasz | 1072 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:23 | ||
44 | GORYCKI Piotr | 1089 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:41 | |||
45 | PASTUSZKA Michał | 1096 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:43 | |||
46 | SZKURŁAT Tomasz | 1056 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:51 | ||
47 | HANDZLIK Wojciech | 1022 | Denisteam | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:54 | ||
48 | SIKORA Grzegorz | 1098 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:33:55 | |||
49 | DOMAGAŁA Dominik | 1087 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:04 | |||
50 | KĘDZIORA Bogumił | 1038 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:08 | ||
51 | KOTALA Arkadiusz | 1078 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:14 | ||
52 | LORYCH Krystian | 1002 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:17 | ||
53 | GAGON Denis | 1020 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:35 | ||
54 | GOŁĘBIOWSKI Konrad | 1007 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:39 | ||
55 | STANCLIK Krzysztof | 1016 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:39 | ||
56 | GĘBARA Łukasz | 1049 | OCR TEAM DĘBICA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:52 | ||
57 | KLEWANIEC Jakub | 1009 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:34:57 | ||
58 | JAKUSZEK Piotr | 1076 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:04 | ||
59 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 1060 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:24 | ||
60 | HANUSIAK Leszek | 1037 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:59 | ||
61 | ZAWILIŃSKI Mateusz | 1024 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:12 | ||
62 | MORA Karol | 1014 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:17 | ||
63 | STAROSZYŃSKI Dawid | 1017 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:20 | ||
64 | JUDEK Łukasz | 1091 | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:22 | |||
65 | CIEŚLUKIEWICZ Damian | 1050 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:33 | ||
66 | DUKIEWICZ Dariusz | 1081 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:16 | ||
67 | RUDNICKI Marcin | 1097 | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:22 | |||
68 | KUBIESA Jakub | 1012 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:26 | ||
69 | JAKUBIK Dawid | 1090 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:28 | |||
70 | PERKOWSKI Paweł | 1054 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:29 | ||
71 | BARANAUSKAS Darius | 1046 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:36 | ||
72 | KORNAS Szymon | 1029 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:51 | ||
73 | BUKAUSKAS Vidas | 1047 | OCR Baltic Warriors | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:51 | ||
74 | KARCZEWSKI Adam | 1034 | HOLDTHELINE | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:57 | ||
75 | JAŚKO Tomasz | 1008 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:01 | ||
76 | NAKREVIC Zbignev | 1369 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:35 | ||
77 | BARAN Dawid | 1026 | Dzicy Ogrodnicy | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:10 | ||
78 | MIZGALSKI Jacek | 1025 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:12 | ||
79 | NAPIERALSKI Krzysztof | 1027 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:24 | ||
80 | LAUKUTIS Laurynas | 1200 | OCR Baltic Warriors | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:42 | ||
81 | FRĄCZEK Janusz | 1088 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:16 | |||
82 | LANGER Piotr | 1074 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:09 | ||
83 | CEREMUGA Robert | 1005 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:42 | ||
84 | ŁUKASIK Łukasz | 1053 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:57 | ||
85 | GÓRKA Marcin | 1023 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:00 | ||
86 | ANOWSKI Adrian | 1041 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:02 | ||
87 | PREWYSZ-KWINTO Mateusz | 1045 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:03 | ||
88 | KACZMAREK Andrzej | 1092 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:54 | |||
89 | PASTUSZKA Kamil | 1095 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:17 | |||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||
90 | GŁAZ Jacek | 1035 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:38 | ||
91 | HANDZLIK Tomasz | 1021 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:19 | ||
92 | MAZUR Michał | 1093 | Elite Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:16:19 |
Znaleziono 92 wynik(ów)