Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-10-23 |
Miejsce : | POLANA JAKUSZYCKA |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1477 |
Wystartowało : | 1377 |
Nie ukończyło : | 11 |
Ukończyło : | 1366 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 10:40 | 10:50 | 11:00 | 11:10 | 11:20 | 11:30 | 11:40 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SAVANOVICH Vitali | 1366 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:29:58 | |||
2 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 1221 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:30:25 | ||
3 | SZATA Łukasz | 1317 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:34:23 | |||
4 | PAZOŁA Korneliusz | 1251 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:36:05 | ||
5 | TYCZYNO Wojciech | 1252 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:36:12 | ||
6 | GIZAK Michał | 1228 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:36:32 | ||
7 | DUNAJ Kamil | 1275 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:37:07 | |||
8 | RYBSZLEGER Piotr | 1313 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:37:23 | |||
9 | KŁOS Cezary | 1288 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:38:02 | |||
10 | ZIMIŃSKI Paweł | 1261 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:38:09 | ||
11 | GUTOWICZ Marcin | 1281 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:38:40 | |||
12 | KRYSZTOFIAK Damian | 1243 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:08 | ||
13 | ODWROT Mariusz | 1301 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:12 | |||
14 | WITKOWSKI Rafał | 1253 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:18 | ||
15 | ZACHAREK Piotr | 1326 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:27 | |||
16 | BURY Mariusz | 1270 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:55 | |||
17 | GĄSZCZ Krzysztof | 1278 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:39:55 | |||
18 | CIASTOŃ Bartłomiej | 1272 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:40:24 | |||
19 | DOBROWOLSKI Piotr | 1274 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:40:40 | |||
20 | MORAWSKI Grzegorz | 1295 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:40:51 | |||
21 | MECHTA Sebastian | 1234 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:18 | ||
22 | LIPIEC Paweł | 1292 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:18 | |||
23 | DERA Grzegorz | 1273 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:20 | |||
24 | PABIAN Karol | 1303 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:22 | |||
25 | TOBIASZ Łukasz | 1322 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:25 | |||
26 | PAWŁOWSKI Piotr | 1304 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:54 | |||
27 | RAJNIK Daniel | 1310 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:41:55 | |||
28 | KMIECIAK Grzegorz | 1247 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:42:03 | ||
29 | KĘSIK Michał | 1285 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:42:08 | |||
30 | MIESZCZANIN Adrian | 1294 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:42:25 | |||
31 | KOVAL Vasyl | 1289 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:42:52 | |||
32 | BOGUSKI Adam | 1268 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:43:01 | |||
33 | ZAWADKA Mariusz | 1223 | SAME KONIE | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:43:13 | ||
34 | JANISZEWSKI Dariusz | 1282 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:43:42 | |||
35 | SOLARCZYK Maciej | 1315 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:43:50 | |||
36 | JEZIORSKI Marcin | 1283 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:44:07 | |||
37 | BUDZYŃSKI Adam | 1242 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:44:15 | ||
38 | LATOPOLSKI Piotr | 1235 | Team OCR - Kwidzyn | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:44:36 | ||
39 | VÍŠEK Tadeáš | 1324 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:44:41 | |||
40 | PURZYCKI Remigiusz | 1309 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:08 | |||
41 | PAWLIKOWSKI Piotrek | 1255 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:11 | ||
42 | TOKAREK Jan | 1323 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:17 | |||
43 | PELC Hubert | 1256 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:19 | ||
44 | DĄBROWSKI Krzysztof | 1224 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:26 | ||
45 | KOŁPA Łukasz | 1237 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:30 | ||
46 | DUDZIK Sebastian | 1236 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:45:59 | ||
47 | GRUBKAJTYS Henryk | 1233 | Sportowe Zakapiory | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:46:02 | ||
48 | GUMNY Maciej | 1280 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:46:11 | |||
49 | BACHURA Grzegorz | 1266 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:46:31 | |||
50 | OSZCZEPALSKI Krzysztof | 1302 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:46:56 | |||
51 | MACHAŁA Patryk | 1293 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:46:58 | |||
52 | KIEŚ Damian | 1286 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:05 | |||
53 | KIEŚ Mateusz | 1287 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:15 | |||
54 | ZANDER Kamil | 1231 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:35 | ||
55 | DUROK Przemysław | 1226 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:41 | ||
56 | PORKUSZEWSKI Konrad | 1308 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:41 | |||
57 | TUTAJ Jakub | 1241 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:57 | ||
58 | SZOT Maksymilian | 1319 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:47:58 | |||
59 | NIKIEL Dariusz | 1368 | SKLEP NIKIEL | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:03 | ||
60 | WOCHNIAK Michał | 1249 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:05 | ||
61 | SYPOSZ Marcin | 1217 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:20 | ||
62 | KRAWCZAK Emil | 1290 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:26 | |||
63 | KOŚCIELNY Jacek | 1238 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:46 | ||
64 | STACHURSKI Bartosz | 1240 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:46 | ||
65 | SZATKOWSKI Kamil | 1318 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:50 | |||
66 | GRZANECKI Marcin | 1279 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:48:52 | |||
67 | CIEŚLA Krzysztof | 1372 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:09 | |||
68 | MIERZICKI Marcel | 1220 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:13 | ||
69 | JESSWEIN Filip | 1218 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:21 | ||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||
70 | RYNDAK Rafał | 1239 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:38 | ||
71 | JURCZAK Piotr | 1371 | FitPark Team | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:40 | ||
72 | BUCZYNSKI Dariusz | 1269 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:09:04 | 00:49:50 | |||
73 | FLUDER Andrzej | 1276 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:49:55 | |||
74 | KURYŁO Kamil | 1291 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:07 | |||
75 | ANUSZCZYK Mariusz | 1265 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:12 | |||
76 | SIEWIERSKI Maciej | 1216 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:19 | ||
77 | POMIANEK Michał | 1306 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:26 | |||
78 | WITKOWSKI Arkadiusz | 1248 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:32 | ||
79 | OGIERMAN Mariusz | 1229 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:38 | ||
80 | ŁĄCZYKOWSKI Sylwester | 1219 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:45 | ||
81 | ROLNIK Tomasz | 1259 | Wieluń Biega | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:50:47 | ||
82 | KARWOWSKI Paweł | 1284 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:51:11 | |||
83 | MICHNA Maciej | 1316 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:51:40 | |||
84 | GIEMZA Michał | 1264 | Zestaw zegarków marki Adriatica | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:52:33 | ||
85 | RUCKI Bartosz | 1312 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:53:09 | |||
86 | HERÓD Rafał | 1215 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:53:45 | ||
87 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 1244 | United Runners | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:54:15 | ||
88 | PIECZONKA Jakub | 1258 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:54:43 | ||
89 | DOBRZAŃSKI Tomasz | 1225 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:54:47 | ||
90 | KACZMAREK Marcin | 1080 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:54:59 | ||
91 | SZULIMOWICZ Maciej | 1262 | xRunners | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:04 | ||
92 | TAŃSKI Michał | 1263 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:04 | ||
93 | WIETESKA Łukasz | 1325 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:06 | |||
94 | EHRLICH Przemysław | 1222 | Runmageddonowe Świry | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:08 | ||
95 | JASTRZĘBSKI Rafał | 1232 | Sportowe Dusze | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:20 | ||
96 | POGRZEBSKI Roman | 1260 | WOLF TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:31 | ||
97 | AUGUSTYNIAK Kamil | 1245 | Warchlaki Adelajdy | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:55:36 | ||
98 | CHMIEL Dominik | 1271 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:56:10 | |||
99 | NGUYEN CANH Oskar | 1298 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:56:12 | |||
100 | RATH Andreas | 1311 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:56:16 | |||
101 | MILKA Radosław | 1257 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:57:25 | ||
102 | DZINDZIO Jakub | 1227 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:58:42 | ||
103 | WOJTCZAK Jakub | 1230 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 00:59:57 | ||
104 | KULPIŃSKI Bartosz | 1254 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:00:30 | ||
105 | TARNAWSKI Maciej | 1321 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:01:19 | |||
106 | CHROMIŃSKI Stefan | 1250 | WATAHA | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:01:26 | ||
107 | SZWAJKOWSKI Karol | 1320 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:02:20 | |||
108 | POPIOŁEK Piotr | 1307 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:02:22 | |||
109 | BŁASIŃSKI Piotr | 1267 | Open Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:03:41 | |||
110 | SIMON Adam | 1314 | Elite Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:09:39 | |||
111 | POLUS Piotr Peter | 1305 | Open Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:21:38 | |||
112 | PRZYBYTEK Sławomir | 1367 | Elite Masters Mężczyzn | 10:20 | 00:00:00 | 01:22:26 |
Znaleziono 112 wynik(ów)