Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-10-23 |
Miejsce : | POLANA JAKUSZYCKA |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1477 |
Wystartowało : | 1377 |
Nie ukończyło : | 11 |
Ukończyło : | 1366 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 10:40 | 10:50 | 11:00 | 11:10 | 11:20 | 11:30 | 11:40 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MUGDA Sebastian | 1720 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:23 | |||
2 | KANAFA Piotr | 1699 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:16 | |||
3 | KRAJEWSKI Kamil | 1703 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:29 | |||
4 | RUTKOWSKI Paweł | 1729 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:12 | |||
5 | KNAPCZYK Paweł | 1701 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:37 | |||
6 | KALINOWSKI Adam | 1697 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:38 | |||
7 | PACYGON Łukasz | 1725 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:53 | |||
8 | GRZYB Patryk | 1689 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:55 | |||
9 | CHECHELSKI Michał | 1674 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:49 | |||
10 | MAJCHERKIEWICZ Grzegorz | 1714 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:49 | |||
11 | MACHERA Rafał | 1713 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:09 | |||
12 | DYLEWSKI Sławomir | 1663 | Team Spirit Nowa Sól | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:13 | ||
13 | MICHALAK Artur | 1657 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:22 | ||
14 | CZARNECKA Barbara | 2280 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:51:00 | |||
15 | MISZTAL Wojciech | 1719 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:51:23 | |||
16 | TASARZ Kamil | 1742 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:51:26 | |||
17 | KUPREWICZ Grzegorz | 1710 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:52:26 | |||
18 | GROMOTKA Janusz | 1688 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:16 | |||
19 | KOWALIK Karol | 1702 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:18 | |||
20 | SŁOWIK Marcin | 1732 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:23 | |||
21 | KUBICKI Konrad | 1708 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:01 | |||
22 | GWÓŹDŹ Szymon | 1662 | SAMEKONIE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:16 | ||
23 | PRZETOCKI Bartłomiej | 2116 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:19 | ||
24 | KAWĘCKI Artur | 1656 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:48 | ||
25 | FLIEGERT Paweł | 1683 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:09 | |||
26 | FLIEGERT Szymon | 1684 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:10 | |||
27 | WSUŁ Monika | 1644 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:24 | ||
28 | DASZCZYK Dawid | 1679 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:58 | |||
29 | BARABASZ Kamil | 1670 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:35 | |||
30 | WITKOWSKI Eryk | 1749 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:43 | |||
31 | MASTEJ Jakub | 1652 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:56 | ||
32 | JEDYNAK Mateusz | 2464 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:16 | |||
33 | NESTOROWICZ Adam | 1722 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:16 | |||
34 | WEINERT Mateusz | 1746 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:08 | |||
35 | WITKOWSKI Mateusz | 1651 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:09 | ||
36 | FILIPCZAK Kamil | 1681 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:14 | |||
37 | CHODKOWSKA Patrycja | 1675 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:24 | |||
38 | HOLA Artur | 1691 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:27 | |||
39 | SZWED Sebastian | 1740 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:28 | |||
40 | ZELL Jacek | 1754 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:31 | |||
41 | JAROSZEK Grzegorz | 1693 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:36 | |||
42 | URBAŃSKI Dariusz | 1745 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:44 | |||
43 | ŁUKASZCZYK Szymon | 1712 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:27 | |||
44 | ZAKRZEWSKA Edyta | 1649 | Hardcorowe Niedźwiedzie | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:32 | ||
45 | BECKER Bartosz | 1671 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:42 | |||
46 | PTAK Marcin | 1640 | Błotem nas nie wezmą | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:00:40 | ||
47 | JÓZEFACIUK Maciej | 1696 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:40 | |||
48 | KAMZOL Bogna | 1589 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:49 | |||
49 | BOROWSKI Maciej | 1530 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:49 | ||
50 | SKOCZEK Anna | 1668 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:19 | ||
51 | POPIELA-KUKUŚ Katarzyna | 1667 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:21 | ||
52 | FRYDRYCH Bartłomiej | 1637 | Ananas Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:27 | ||
53 | CHROMIK Łukasz | 1676 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:32 | |||
54 | JAWORSKA Martyna | 1694 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:36 | |||
55 | DĄBROWA Piotr | 1678 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:42 | |||
56 | FRANASZEK Tomasz | 1685 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:48 | |||
57 | DOBOSZ Robert | 1680 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:52 | |||
58 | TOMYS Wieslaw | 1743 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:02:54 | |||
59 | KAMIŃSKI Artur | 1698 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:17 | |||
60 | SZCZECH Tomasz | 1735 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:23 | |||
61 | WIŚNIEWSKI Leszek | 1747 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:27 | |||
62 | WITKOWSKI Maciej | 1750 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:31 | |||
63 | RAMZA Artur | 1728 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:44 | |||
64 | JAKUBOWSKI Michał | 2169 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:48 | |||
65 | BIELICKI Paweł | 1926 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:56 | |||
66 | MIKULSKI Patryk | 1718 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:05:54 | |||
67 | GIRTLER Kacper | 1686 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:06:20 | |||
68 | SAMORAJ Krystian | 1730 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:06:53 | |||
69 | CZAJA Łukasz | 1665 | Turbo Mietki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:29 | ||
70 | BEŃKO Kamil | 1664 | Turbo Mietki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:30 | ||
71 | PORĘBSKI Robert | 1666 | Turbo Mietki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:30 | ||
72 | PANASIUK Bartosz | 1647 | Elo dla Damiana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:33 | ||
73 | KRIL Patryk | 1645 | Elo dla Damiana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:38 | ||
74 | WIADERNY Łukasz | 1648 | Elo dla Damiana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:40 | ||
75 | MOŻDŻONEK Bartosz | 1646 | Elo dla Damiana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:46 | ||
76 | MICHALSKI Bartłomiej | 1716 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:07 | |||
77 | ŚLIFIŃSKI Patryk | 1731 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:11 | |||
78 | MICHNIK Damian | 1717 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:11 | |||
79 | WIŚNIEWSKI Marek | 1661 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:10:02 | ||
80 | WIŚNIEWSKA Marta | 1660 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:10:04 | ||
81 | KULCZAK Paweł | 1709 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:11:29 | |||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||
82 | SZKODZIŃSKI Łukasz | 1737 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:13:02 | |||
83 | KRUPA-BURKIEWICZ Justyna | 1705 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:13:23 | |||
84 | WITEK Małgorzata | 1638 | Auuuuu | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:13:58 | ||
85 | WITEK Sławomir | 1639 | Auuuuu | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:13:59 | ||
86 | OGRODOWCZYK Karol | 1723 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:14:39 | |||
87 | PACZKOWSKI Tomasz | 1659 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:14:53 | ||
88 | BUKOWSKI Marek | 1673 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:15:02 | |||
89 | GUDOWSKI Robert | 1690 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:15:17 | |||
90 | GAJDUSZEWSKA Patrycja | 1641 | BRYGIERY | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:25 | 01:15:54 | ||
91 | OLSZAR Andrzej | 1724 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:15:55 | |||
92 | WODECKI Tomasz | 1751 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:15:55 | |||
93 | KAPUSTA Joanna | 1643 | BRYGIERY OCR | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:08 | ||
94 | CZAPLIŃSKI Marek | 1677 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:08 | |||
95 | ŚWIERCZEK Marek | 1734 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:09 | |||
96 | GRABOWSKI Bartosz | 1687 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:24 | |||
97 | MALISZ Paweł | 1715 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:24 | |||
98 | ZIĘBA Maksymilian | 1755 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:26 | |||
99 | BABAYAN Eryk | 1669 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:27 | |||
100 | REGULSKA Ewa | 1617 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:40 | |||
101 | FILIPOWICZ Natalia | 1682 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:41 | |||
102 | SZLADEWSKI Oskar | 1738 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:51 | |||
103 | KWIATKOWSKA Angela | 1711 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:54 | |||
104 | POGORZELSKA Barbara | 1726 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:10 | |||
105 | POGORZELSKI Andrzej | 1727 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:12 | |||
106 | OSTROWSKA Martyna | 1653 | Movement Arena Suwałki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:17:30 | ||
107 | NERĆ Karolina | 1721 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:19:59 | |||
108 | HOŁOWACZ-PYT Weronika | 1692 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:20:10 | |||
109 | BUDEK Adrian | 1672 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:21:11 | |||
110 | SZCZUR Bartłomiej | 1736 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:22:19 | |||
111 | MIELNICKI Krystian | 2417 | Szadoki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:23:52 | ||
112 | WIERCIOCH Piotr | 2418 | Szadoki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:23:52 | ||
113 | MIELNICKI Kamil | 2416 | Szadoki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:14 | ||
114 | SOBIES Teresa | 2133 | SAMEKONIE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:56 | ||
115 | KRYGIER Przemysław | 1706 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:47 | |||
116 | KRYGIER Witold | 1707 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:47 | |||
117 | WITASZEWSKI Łukasz Konstantynów | 1748 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:47 | |||
118 | GAZIŃSKI Grzegorz | 1658 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:27:56 |
Znaleziono 118 wynik(ów)