Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-10-23 |
Miejsce : | POLANA JAKUSZYCKA |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1477 |
Wystartowało : | 1377 |
Nie ukończyło : | 11 |
Ukończyło : | 1366 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 10:40 | 10:50 | 11:00 | 11:10 | 11:20 | 11:30 | 11:40 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZEGDA Michał | 2097 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:53 | |||
2 | PYTELEWSKI Radosław | 2085 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:43:23 | |||
3 | KUBOŃ Mateusz | 2039 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:32 | ||
4 | FILUSZ Dawid | 2038 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:49 | ||
5 | PIASECKI Norbert | 2079 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:26 | |||
6 | SKWARA Kamil | 2091 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:50 | |||
7 | FIGURA Jakub | 2051 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:41 | |||
8 | WOJCIECHOWSKI Adam | 2100 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:51:27 | |||
9 | FALEJCZYK Marcin | 1995 | 13 ŚBOT | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:52:41 | ||
10 | KACZWIŃSKI Paweł | 2062 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:52:43 | |||
11 | GÓRKA Krzysztof | 2054 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:54:02 | |||
12 | BIAŁY Pawel | 2048 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:54:37 | |||
13 | SZINDLER Wojciech | 1779 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:54:51 | ||
14 | KRUKOWSKI Kamil | 2071 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:54:51 | |||
15 | KOMORNICKI Krzysiek | 2068 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:56:56 | |||
16 | CHOMA Krzysztof | 2001 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:56:58 | ||
17 | KLIK Paweł | 2065 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:25 | |||
18 | GROMADZKI Adam | 1777 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:28 | ||
19 | CAŁKA Krzysztof | 2021 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:51 | ||
20 | SKUPIŃSKI Patryk | 2090 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:55 | |||
21 | STANIEWICZ Natalia | 2022 | Napędzani Procentem | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:59 | ||
22 | KRÓLAK Kornel | 2070 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:14 | |||
23 | PISZCZYK Leszek | 2033 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:14 | ||
24 | DOBEK Marcin | 2015 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:15 | ||
25 | FUCHS Bartosz | 2052 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:58:15 | |||
26 | KOLEŚNIK Sławomir | 2066 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:59:09 | |||
27 | KLICH Bartosz | 2046 | Warany z komodą | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:59:29 | ||
28 | KLICH Wojciech | 2064 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:59:29 | |||
29 | NURKIEWICZ Mateusz | 2076 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:59:40 | |||
30 | SOBONKIEWICZ Leszek | 2092 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:25 | |||
31 | DOMAGALSKI Marek | 2017 | Latające walenie śmierci | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:37 | ||
32 | DOMAGALSKI Artur | 2016 | Latające walenie śmierci | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:37 | ||
33 | RZONSIK Katarzyna | 2041 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:42 | ||
34 | WIŚNIEWSKA Arleta | 2043 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:47 | ||
35 | FLAK Tomasz | 2035 | Studio Energia Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:49 | ||
36 | SKRABEL Artur | 2042 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:00:50 | ||
37 | ADAMCZYK Tomasz | 2037 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:01:30 | ||
38 | ADAMCZYK Małgorzata | 2036 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:01:35 | ||
39 | PODLEŚNY Michał | 2040 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:01:36 | ||
40 | ORZECH Bartosz | 2077 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:02:25 | |||
41 | HUDASZEK Przemysław | 2057 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:02:26 | |||
42 | MACHNICKI Kamil | 2072 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:02:36 | |||
43 | WILCZEK Lukasz | 2034 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:02:38 | ||
44 | JAŃCZUK Marcin | 2060 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:03:19 | |||
45 | PUSHKAROV Yevhen | 2084 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:03:20 | |||
46 | KONOPA Kamil | 2069 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:03:37 | |||
47 | ŁUCZAK Radosław | 2312 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:04:35 | |||
48 | BOMBOLEWSKI Cezary | 2279 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:04:37 | |||
49 | STANIEK Jan | 2094 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:04:51 | |||
50 | KOŁODZIEJ Dominik | 2067 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:04:53 | |||
51 | MATYSEK Ireneusz | 2074 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:05:13 | |||
52 | SAKOSIK Janina | 2089 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:05:13 | |||
53 | MIERZEJEWSKI Tomasz | 1991 | #teamFURIA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:41 | ||
54 | ZAŁUSKA Piotr | 1993 | #teamFURIA | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:43 | ||
54 | MIERZEJEWSKA Magdalena | 1990 | #teamFURIA | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:46 | ||
54 | ŻUBER Mateusz | 1994 | #teamFURIA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:46 | ||
57 | L. Paweł | 1988 | #teamFURIA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:06:57 | ||
58 | PAROWICZ Szymon | 2078 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:07:03 | |||
59 | SZCZEPAŃSKI Adam | 1992 | #teamFURIA | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:07:11 | ||
60 | MARKOWSKA Monika | 1989 | #teamFURIA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:07:12 | ||
61 | DĄBROWSKI Dariusz | 2050 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:07:17 | |||
62 | SZUKAŁA Krzysztof | 2098 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:07:17 | |||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||
63 | CHYB Daniel | 1998 | Don't follow me! I'm lost too. | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:08:17 | ||
64 | MICHALIK Paula | 2000 | Don't follow me! I'm lost too. | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:08:31 | ||
65 | DYŚKO Wojciech | 1986 | #doPorzygu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:08:37 | ||
66 | MORAWSKI Michal | 2031 | SensoWarsztat | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:08:42 | ||
67 | POLAK Jarosław | 1996 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:08:46 | ||
68 | SZCZUPAKOWSKI Arkadiusz | 1987 | #doPorzygu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:08:49 | ||
69 | LASKOWSKI Paweł | 2023 | P&M | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:09:00 | ||
70 | STACHYRA Michal | 2024 | P&M | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:09:02 | ||
71 | GODZIEBA Izabela | 2053 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:09:11 | |||
72 | RYZNAR Magdalena | 2449 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:03 | ||
73 | GRALA Michał | 2056 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:18 | |||
74 | PUŁA Karolina | 1560 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:19 | ||
75 | WOJTKOWIAK-SCHMIDT Agnieszka | 2019 | Miss Fit | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:26 | ||
76 | ZIĘBA Beata | 2020 | Miss Fit | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:26 | ||
77 | KOWALCZYK Kamila | 2018 | Miss Fit | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:27 | ||
78 | PODGÓRSKI Michał | 1806 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:32 | ||
79 | RYCEK Maciej | 1902 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:10:40 | ||
80 | KWIATKOWSKA Ewa | 2029 | SensoWarsztat | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:11:08 | ||
81 | KWIATKOWSKI Bogusław | 2030 | SensoWarsztat | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:11:09 | ||
82 | SOLSKI Ernest | 2093 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:11:39 | |||
83 | WÓJTOWICZ Paweł | 2101 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:11:40 | |||
84 | JUSZCZYK Mateusz | 2061 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:11:59 | |||
85 | PIETRZAK Julia | 2080 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:12:30 | |||
86 | PIETRZAK Sebastian | 2081 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:12:31 | |||
87 | PLUCHA Grzegorz | 2082 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:04 | |||
88 | SKÓRNIEWSKA Izabela | 2012 | Gatner CNC | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:40 | ||
89 | ZIAJA Marek | 2014 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:41 | ||
90 | ZABORSKA Gosia | 2013 | Gatner CNC | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:42 | ||
91 | DYNGOSZ Paweł | 2009 | Gatner CNC | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:48 | ||
92 | OLEKSY Adam | 2010 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:48 | ||
93 | PROMNY Maciej | 2011 | Gatner CNC | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:13:49 | ||
94 | GOTNER Oskar | 2055 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:29 | |||
95 | KARWAT Dawid | 2063 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:41 | |||
96 | URBAŃSKI Dawid | 2099 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:41 | |||
97 | PRZYBYSZ Michał | 2083 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:15:48 | |||
98 | WISIŃSKA-JAROSZEWICZ Aleksandra | 2032 | SensoWarsztat | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:17:28 | ||
99 | JAROSZEWICZ Łukasz | 2028 | SensoWarsztat | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:17:35 | ||
100 | JAKUBOWSKI Emil | 2059 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:19:58 | |||
101 | MROWIEC Miriam | 2075 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:20:01 | |||
102 | JABŁOŃSKA Sylwia | 2058 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:23:11 | |||
103 | MACIĄG Karolina | 2006 | Garmin - Drużyna Sportowo-Alkoholowa | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:23:25 | ||
104 | NALEWAJKO Izabela | 2008 | Garmin - Drużyna Sportowo-Alkoholowa | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:23:57 | ||
105 | JĘDRZEJCZYK Adrian | 2005 | Garmin - Drużyna Sportowo-Alkoholowa | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:24:05 | ||
106 | MACIĄG Krzysztof | 2007 | Garmin - Drużyna Sportowo-Alkoholowa | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:24:06 | ||
107 | PYTLIŃSKI Łukasz | 2026 | Pierwiastki z ciastka | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:26:05 | ||
108 | OKUNIEWSKI Krzysztof | 2025 | Pierwiastki z ciastka | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:26:08 | ||
109 | TRADOWSKA Katarzyna | 2027 | Pierwiastki z ciastka | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 01:26:09 | ||
110 | NAGRODZKI Michał | 2003 | Gang Garnuchów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:31:41 | ||
111 | WALUSZKO Cezary | 2004 | Gang Garnuchów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:31:41 | ||
112 | NAGRODZKI Marek | 2002 | Gang Garnuchów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 01:31:42 |
Znaleziono 112 wynik(ów)