Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-10-23 |
Miejsce : | POLANA JAKUSZYCKA |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1477 |
Wystartowało : | 1377 |
Nie ukończyło : | 11 |
Ukończyło : | 1366 |
Na trasie : | 9 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 10:40 | 10:50 | 11:00 | 11:10 | 11:20 | 11:30 | 11:40 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 6km | Miasteczko 12km | Punkt Rege 18km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DYZMA Irmina | 2218 | „To siedzi w głowie" | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 00:54:12 | 02:00:38 | 02:51:35 | ||
2 | DYZMA Krzysztof | 2219 | „To siedzi w głowie" | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:51:43 | 02:00:40 | 02:47:53 | ||
3 | MŁYNARCZAK Jakub | 2220 | „To siedzi w głowie” | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:48:14 | 01:55:35 | 02:39:40 | ||
4 | PFAJFER Dagmara | 2240 | JurkiOgórki | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:08:31 | 02:45:02 | 03:45:57 | ||
5 | WANKE Wojciech | 2241 | Kaskada Team | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:41:59 | 01:46:24 | 02:31:27 | ||
6 | KALICKI Artur | 2243 | Killy Familly | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:01:30 | 02:14:55 | 03:06:07 | ||
7 | STRUMIŁŁO Rafał | 2245 | Killy Familly | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:01:27 | 02:14:54 | 03:06:07 | ||
8 | GILARSKA Edyta | 2263 | Przybyłki | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:14:12 | 02:49:34 | 04:01:35 | ||
9 | MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta | 2264 | Przybyłki | Open Masters Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:14:03 | 02:49:33 | 04:01:23 | ||
10 | PRZYBYŁO Mateusz | 2265 | Przybyłki | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:14:14 | 02:49:34 | 04:01:27 | ||
11 | SZULC Adam | 2266 | Przybyłki | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:14:05 | 02:49:33 | 04:01:25 | ||
12 | BREJNAK Agnieszka | 2267 | Rossmann | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 00:54:07 | 01:52:07 | 02:40:14 | ||
13 | URBAN Jarosław | 2268 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:47:47 | 02:05:21 | 02:48:41 | ||
14 | CIEŚLIK-ŚLUSAREK Ewa | 2269 | SAME KONIE | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 00:55:00 | 02:23:40 | 03:08:09 | ||
15 | GARA Grzegorz | 2288 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:11:45 | 02:53:47 | 03:50:25 | |||
16 | GĄSIOR Michał | 2289 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:04:04 | 02:22:46 | 03:13:10 | |||
17 | GUTKO Miłosz | 2293 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:50:30 | 01:50:40 | 02:39:26 | |||
18 | MAŃKO Patryk | 2313 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:55:51 | 02:22:48 | 03:14:51 | |||
19 | MATEJA Grzegorz | 2314 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:05:04 | 02:28:27 | 03:23:09 | |||
20 | MIELNICKI Marek | 2315 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:53:44 | 01:58:22 | 02:46:35 | |||
21 | PIETRYGA Jakub | 2317 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:00:54 | 02:08:08 | 03:02:58 | |||
22 | PIETRZAK Konrad | 2318 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:53:06 | 02:04:21 | 02:53:05 | |||
23 | PODLEWSKI Marcin | 2319 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:39:32 | 01:33:30 | 02:19:52 | |||
24 | DORS Grzegorz | 2460 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:54:49 | 01:56:06 | 02:42:10 | |||
25 | PARFIAN Karol | 2465 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:55:07 | 02:30:59 | 03:16:53 | |||
26 | KRYSTOŃ Łukasz | 2175 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:01:07 | 02:16:46 | 03:06:54 | |||
27 | LEMIROWSKI Maciej | 2222 | AKS Promil | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:08:34 | 02:51:47 | 03:53:43 | ||
28 | PASZEK Paweł | 2223 | AKS Promil | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:08:32 | 02:51:45 | 03:53:41 | ||
29 | GRYLEWICZ Mikołaj | 2224 | BIEGUN OCR | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:00:43 | 02:09:00 | 03:03:35 | ||
30 | MITKA Piotr | 2225 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:01:55 | 02:14:31 | 03:18:13 | ||
31 | CECH-CUBER Patrycja | 2226 | CityFit Fighters | Open Masters Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:05:31 | ||||
32 | WARSZEWSKI Łukasz | 2227 | CityFit Fighters | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:05:31 | 02:18:23 | 03:12:05 | ||
33 | PIGLA Bartłomiej | 2228 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:59:18 | 02:24:05 | 03:08:48 | ||
34 | CHMURA-SKERCZYŃSKA Natalia | 2229 | EXTREME WAYS | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:08:43 | 02:44:08 | 03:45:31 | ||
35 | KOSIŃSKI Tomasz | 2230 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:08:48 | 02:44:08 | 03:45:42 | ||
36 | RYSZCZUK Krystian | 2231 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:08:51 | 02:44:07 | 03:45:42 | ||
37 | CYRIS Przemysław | 2234 | FIZJO_W_TERENIE | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:56:42 | 02:01:10 | 02:49:55 | ||
38 | FRĄCKOWIAK Kinga | 2235 | FIZJO_W_TERENIE | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 00:56:43 | 02:01:10 | 02:49:54 | ||
39 | ADAMCZYK Paweł | 2246 | Klono Team | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:10:53 | 02:22:46 | 03:26:02 | ||
40 | HABRASZKA Mateusz | 2248 | Klono Team | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:11:18 | 02:22:22 | 03:26:05 | ||
41 | KARWAT Robert | 2249 | Klono Team | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:12:00 | 02:24:15 | 03:14:09 | ||
42 | KLUSKA Zuzanna | 2250 | Klono Team | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:10:57 | 02:22:25 | 03:18:51 | ||
43 | KURZEJA Andrzej | 2251 | Klono Team | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:04:16 | 02:17:21 | 03:14:09 | ||
44 | LUBERT Grzegorz | 2252 | Klono Team | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:04:16 | 02:17:21 | 03:14:08 | ||
45 | MALCHARCZYK Damian | 2253 | Klono Team | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:11:13 | 02:22:28 | 03:20:51 | ||
46 | MATUSIK Jolanta | 2254 | Klono Team | Open Masters Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:11:20 | 02:22:24 | 03:21:04 | ||
47 | PRZECHRZTA Jacek | 2255 | Klono Team | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:10:58 | 02:22:45 | 03:18:51 | ||
48 | PUENTE-BARTŁOMIEJCZYK Michał | 2256 | Klono Team | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:11:19 | 02:22:26 | 03:20:47 | ||
49 | STALMACH Justyna | 2257 | Klono Team | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:10:54 | 02:22:24 | 03:18:51 | ||
50 | BARCIKOWSKI Jarosław | 2258 | LOTTE WEDEL | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:53:28 | 01:41:20 | 02:28:39 | ||
51 | BUBACZ Arkadiusz | 2260 | Magdusia kocha Arusia | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:18:07 | 02:47:11 | 04:03:03 | ||
52 | DALECKA Magdalena | 2261 | Magdusia kocha Arusia | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:18:07 | 02:47:08 | 04:02:59 | ||
53 | MAŃKOWSKI Michał | 2262 | naTemat | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:04:15 | 03:18:01 | |||
54 | PELCZAR Damian | 2271 | SanOK Biega | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:13:42 | 02:28:15 | 03:27:03 | ||
55 | KĘSKIEWICZ Kamil | 2272 | Sudeccy transformersi | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:00:05 | 02:03:01 | 03:04:04 | ||
56 | KORALEWSKI Paweł | 2273 | WATAHA | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:06:46 | 02:38:46 | 03:41:32 | ||
57 | SZABAT Adrianna | 2274 | WATAHA | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:06:40 | 02:37:21 | 03:41:35 | ||
58 | ŻYTO Grzegorz | 2275 | WATAHA | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:06:39 | 02:37:20 | 03:41:34 | ||
59 | BAGIŃSKI Radosław | 2276 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:53:48 | 01:57:13 | 02:50:48 | |||
60 | BIELAWSKI Paweł | 2278 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:57:20 | 01:55:15 | 02:46:02 | |||
61 | CZERWONKA Dawid | 2281 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:04:38 | 02:23:08 | 03:13:09 | |||
62 | DANIELAK Krzysiek | 2282 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:04:51 | 02:28:27 | 03:23:07 | |||
63 | DĘBSKI Robert | 2283 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:01:58 | 02:19:10 | 03:01:47 | |||
64 | JAWORSKI Sebastian | 2297 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:57:56 | 02:24:09 | 03:20:42 | |||
65 | KADULA Konrad | 2299 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:56:08 | 02:09:08 | 02:58:16 | |||
66 | KIERYK Maciej | 2300 | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:53:41 | 02:10:12 | 02:56:41 | |||
67 | KILKA Dorota | 2301 | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:13:47 | 02:28:14 | 03:27:07 | |||
68 | KORZENIOWSKI Wojciech | 2303 | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:57:26 | 01:56:39 | 02:44:51 | |||
69 | KRASOŃ Marcin | 2304 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:44:46 | 01:54:55 | 02:35:17 | |||
70 | KUCHARCZYK Piotr | 2306 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:55:42 | 02:22:49 | 03:15:03 | |||
71 | KUKLIS Marek | 2307 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:11:44 | 02:53:47 | 03:50:19 | |||
72 | KURPIEWSKI Piotr | 2309 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:52:00 | 01:56:19 | 02:38:59 | |||
73 | KUŚMIERCZYK Łukasz | 2310 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:57:47 | 02:24:03 | 03:19:50 | |||
74 | LICHOTA Kacper | 2311 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | ||||||
75 | PRZYWARA Paweł | 2320 | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:43:38 | 01:36:07 | 02:17:01 | |||
76 | PSONAK Mateusz | 2321 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:49:51 | 02:00:03 | 02:47:52 | |||
77 | ŠKRABAL Petr | 2323 | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:40:07 | 01:33:34 | 02:12:32 | |||
78 | STANULA Karol | 2325 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:56:05 | 01:56:36 | 02:39:08 | |||
79 | STARAK Sylwia | 2326 | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 00:59:07 | 02:24:05 | 03:08:33 | |||
80 | URBAN Michał | 2327 | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:48:21 | 02:05:20 | 02:49:03 | |||
81 | WOROTNICKI Michał | 2328 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:07:18 | 02:41:58 | 03:34:18 | |||
82 | ZYM Patrycja | 2330 | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:02:15 | 01:52:00 | 02:36:37 | |||
83 | ДЕМ'ЯНЕНКО Дмитро | 2331 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:00:00 | 02:09:42 | 02:54:45 | |||
84 | BOBYK Paweł | 2270 | SanOK Biega | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 01:12:51 | 02:28:11 | 03:27:28 | ||
85 | MŁYNARCZAK Karolina | 2221 | „To siedzi w głowie” | Open Masters Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:01:55 | 02:22:35 | 03:14:51 | ||
86 | GROBORZ Beata | 2247 | Klono Team | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:11:20 | 02:22:25 | 03:21:03 | ||
87 | ILAVSKÝ Roman | 2294 | Open Masters Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:52:15 | 01:53:40 | 02:41:12 | |||
88 | JAGODZKI Paweł | 2295 | Open Mężczyzn | 11:50 | 00:00:00 | 00:56:05 | 01:56:36 | 02:39:08 | |||
89 | JARUS-KORALEWSKA Anna | 2296 | Open Kobiet | 11:50 | 00:00:00 | 01:06:47 | 02:38:47 | 03:41:33 |
Znaleziono 89 wynik(ów)