Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-02-05 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 888 |
Nie ukończyło : | 16 |
Ukończyło : | 872 |
Na trasie : | 16 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 15km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GREGOR Adam | 3020 | EY OCR Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:46:40 | ||
2 | SKOWROŃSKI Andrzej | 3085 | Activity Sport Elbląg | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:39:18 | ||
3 | KUCZBORSKI Jacek | 3098 | Green Goblins | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 03:07:04 | ||
4 | SŁODKOWSKI Marek | 3099 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:49:08 | ||
5 | BRAJER Tomasz | 3100 | HARPAGAN BEAST | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:47:30 | ||
6 | KOWIERSKI Jacek | 3101 | HARPAGAN BEAST | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:34:36 | ||
7 | MAZGAJ Konrad | 3102 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:29:11 | ||
8 | NIŹNIK Borys | 3103 | Koniu Squad | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:09:58 | ||
9 | KUDŁA Grzegorz | 3116 | OCR TEAM BYDLAKI | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:31:04 | ||
10 | KOMOROWSKI Mateusz | 3117 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:27:07 | ||
11 | ŁĄCZYKOWSKI Sylwester | 3118 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:37:09 | ||
12 | MIERZICKI Marcel | 3119 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:26:54 | ||
13 | DUROK Przemysław | 3120 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:09:04 | ||
14 | DOBROWOLSKI Piotr | 3138 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:56:05 | |||
15 | GOŁASZEWSKI Jacek | 3139 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:28:38 | |||
16 | ANDRZEJEWSKI Grzegorz | 3134 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:14:55 | |||
17 | BACHURA Grzegorz | 3135 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:23:46 | |||
18 | BRZESKI Szczepan | 3136 | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:42:53 | |||
19 | BUCZYNSKI Dariusz | 3137 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:38:07 | |||
20 | OBSZYNSKI Marcin | 3151 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:33:02 | |||
21 | SIMON Adam | 3153 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 03:00:10 | |||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||
22 | TAŃSKI Michał | 3156 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 04:22:53 | |||
23 | BOUCHER Alexandre | 3200 | WITC | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:35:55 | ||
24 | JEGLIŃSKI Jarosław | 3267 | Crosfit Stocznia | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 04:23:10 | ||
25 | KUBIAK Bartosz | 3268 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:25:23 | |||
26 | FEDEŃCZAK Rafał | 3270 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:07:30 | |||
27 | MIELCARZ Tomasz | 3086 | Biegowe Dziki OCR | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:15:13 | ||
28 | POLAK Jarosław | 3087 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:05:34 | ||
29 | CEREMUGA Robert | 3088 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:42:27 | ||
30 | KOZIOŁ Kamil | 3089 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:00:10 | ||
31 | MAJOWSKI Michał | 3090 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:03:57 | ||
32 | LORANC Paweł | 3091 | DENISTEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:33:10 | ||
33 | KŁOS Cezary | 3092 | Drużyna Kitusia Bajdusia | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:04:59 | ||
34 | JANISZEWSKI Grzegorz | 3093 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:36:02 | ||
35 | ŁUSZCZYNA Robert | 3094 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:46:10 | ||
36 | BUŁA Mariusz | 3095 | FURIA Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:27:44 | ||
37 | SZOPA Beniamin | 3096 | FURIA Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:55:53 | ||
38 | MACURA Marek | 3105 | Leniwce z Magnolii | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:47:12 | ||
39 | ADAMCZEWSKI Arkadiusz | 3106 | MOVE. TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:58:48 | ||
40 | ROGUSKI Rafał | 3107 | Ninja Elements | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:36:31 | ||
41 | ANTONIAK Kamil | 3108 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:06:16 | ||
42 | CHILCZUK Piotr | 3109 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:25:13 | ||
43 | PIETROŃ Łukasz | 3110 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:16:37 | ||
44 | PREWYSZ-KWINTO Mateusz | 3111 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:22:12 | ||
45 | WÓJCIK Adrian | 3112 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:02:31 | ||
46 | BUKAUSKAS Vidas | 3113 | OCR BALTIC WARRIORS | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:52:41 | ||
47 | MICHALSKI Daniel | 3114 | OCR SHARKS Okuninka Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:36:38 | ||
48 | WEJKNIS Krzysztof | 3115 | OCR SPORT GRIP KRZYSZTOF WEJKNIS | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:41:28 | ||
49 | GIZAK Michał | 3121 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:49:06 | ||
50 | OGIERMAN Mariusz | 3122 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:33:35 | ||
51 | BUDZYŃSKI Adam | 3123 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:17:11 | ||
52 | KITALA Radosław | 3124 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:27:20 | ||
53 | MOSTOWSKI Radosław | 3125 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:27:22 | ||
54 | OGIŃSKI Szymon | 3126 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:58:59 | ||
55 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 3127 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:58:59 | ||
56 | SEREDA Jakub | 3128 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:58:19 | ||
57 | WITKOWSKI Rafał | 3129 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:12:32 | ||
58 | PIECZONKA Jakub | 3130 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:42:11 | ||
59 | ROLNIK Tomasz | 3131 | Wieluń Biega | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:26:33 | ||
60 | DENHAM Justin | 3132 | WITC | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:35:53 | ||
61 | ŁUŃSKI Maciej | 3133 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 03:05:23 | ||
62 | HOMAN Grzegorz | 3140 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:08:41 | |||
63 | JEZIORSKI Marcin | 3141 | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:45:07 | |||
64 | KIEŚ Damian | 3142 | Elite Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:08:33 | |||
65 | KŁODARSKI Adam | 3143 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:40:10 | |||
66 | KOZON Emil | 3145 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:48:08 | |||
67 | KRAWCZAK Emil | 3146 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:53:07 | |||
68 | KUBRYCHT Michal | 3147 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
69 | KUREK Andrzej | 3148 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 03:07:04 | |||
70 | KURYŁO Kamil | 3149 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
71 | NGUYEN CANH Oskar | 3150 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 02:32:25 | |||
72 | TARNAWSKI Maciej | 3157 | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 03:04:11 | |||
73 | MIKULSKI Mateusz | 3175 | FURIA Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 03:56:40 | ||
74 | LIPIŃSKI Tomasz | 3178 | Implozja Chełm | Elite Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:40:02 |
Znaleziono 74 wynik(ów)