Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-02-05 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 888 |
Nie ukończyło : | 16 |
Ukończyło : | 872 |
Na trasie : | 16 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Punkt Rege 15km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PRZYBYTEK Sławomir | 3152 | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 03:55:35 | |||
2 | SKOWRON Bartosz | 3154 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 03:14:13 | |||
3 | MICHALSKI Sebastian | 3169 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:04:09 | ||
4 | TOMAKA Tomasz | 3170 | Carpathian Runners | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:37:26 | ||
5 | NIKIEL Dariusz | 3171 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:38:12 | ||
6 | LAUKS Jan | 3172 | DZIK KOMANDO | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:00:01 | ||
7 | FILIPIAK Krzysztof | 3182 | Mr.Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:23:54 | ||
8 | BUTRYN Paweł | 3183 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:48:30 | ||
9 | ŁAWRENCZUK Paweł | 3196 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:09:08 | ||
10 | WIENDLOCHA Paweł | 3198 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:34:44 | ||
11 | TARGOWSKI Michał | 3199 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:30:05 | ||
12 | CWIRZEN Marcin | 3201 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:35:25 | ||
13 | KOVAL Vasyl | 3215 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:38:51 | |||
14 | KOWALSKI Tomek | 3216 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 03:14:14 | |||
15 | KRÓLIKOWSKI Szymon | 3217 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:34:05 | |||
16 | KUCHARCZYK Piotr | 3218 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:29:00 | |||
17 | MAŃKO Patryk | 3219 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:28:59 | |||
18 | WUDKOWSKI Filip | 3232 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:40:55 | |||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||
19 | MASZTAKOW Sebastian | 3222 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 04:08:07 | |||
20 | MOCHNACZ Szymon | 3223 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:16:01 | |||
21 | DUNAJ Kamil | 3210 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:51:15 | |||
22 | DYBICH Igor | 3211 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:10:10 | |||
23 | NALEPKA Piotr | 3224 | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:58:04 | |||
24 | JANKOWSKI Damian | 3212 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:36:31 | |||
25 | KANCELARZ Rafał | 3213 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:20:13 | |||
26 | MARCO Lukas | 3220 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:29:26 | |||
27 | MARCZUK Kamil | 3221 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:51:52 | |||
28 | OKOŃ Patryk | 3225 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||||
29 | OSZCZEPALSKI Krzysztof | 3226 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:06:28 | |||
30 | PAŁCZYŃSKI Bartłomiej | 3227 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:52:49 | |||
31 | TOMASZEWSKI Michał | 3230 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:21:31 | |||
32 | PELA Jakub | 3228 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:34:08 | |||
33 | WIATROS Kamil | 3231 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:25:00 | |||
34 | RUSINEK Witosław | 3229 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:11:00 | |||
35 | GAŁUSZYŃSKI Paweł | 3162 | Active Flow | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:45:41 | ||
36 | KOCZOROWSKI Paweł | 3163 | Baltic Seals | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:02:54 | ||
37 | DZIÓBEK Lech | 3165 | Biegun OCR Team | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:38:08 | ||
38 | KUCHARSKI Łukasz | 3166 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:02:00 | ||
39 | WIŚNIEWSKI Maciej | 3167 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:59:53 | ||
40 | GAJOCHA Michał | 3168 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:07:53 | ||
41 | SOBKIEWICZ Michał | 3173 | Enax Run4Fun | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:35:15 | ||
42 | ŚMIGIELSKI Piotr | 3174 | Extremalni Mogilno | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:19:40 | ||
43 | KUREK Hubert | 3176 | Hardkorki Szczecin | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:04:40 | ||
44 | MICHALSKI Dawid | 3177 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:45:04 | ||
45 | KNOP Marcin | 3179 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:55:12 | ||
46 | TKACZYK Michał | 3187 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:58:38 | ||
47 | NASKAUSKAS Saulius | 3188 | OCR BALTIC WARRIORS | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:55:13 | ||
48 | PULŠA Artūr | 3189 | OCR Baltic warriors | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:29:34 | ||
49 | SZCZERBO Walerij | 3190 | OCR BALTIC WARRIORS | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:59:11 | ||
50 | MISIURA Wiktor | 3192 | OCR SHARKS Okuninka Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:58:33 | ||
51 | BARAN Bernard | 3193 | OCR TEAM DĘBICA | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:04:26 | ||
52 | BUGAJ Mariusz | 3194 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:38:20 | ||
53 | SADOWSKI Łukasz | 3195 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:57:17 | ||
54 | DĄBROWSKI Michał | 3202 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:06:31 | ||
55 | PROŃ Patryk | 3203 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:06:31 | ||
56 | STANKIEWICZ Witek | 3204 | WOLF TEAM/Spichlerz | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:38:15 | ||
57 | BEDNARSKI Paweł | 3205 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:43:56 | |||
58 | CHWASTEK Vladimír | 3207 | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:47:54 | |||
59 | CIEPLIŃSKI Tomasz | 3208 | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:04:45 | |||
60 | DERA Grzegorz | 3209 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:12:50 | |||
61 | BATURA Adrian | 3180 | Mr.Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:24:06 | ||
62 | FERDYNAND Mateusz | 3181 | Mr.Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 02:23:56 | ||
63 | GOSZCZYCKI Fryderyk | 3184 | Obstacle Center Team | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 03:19:17 | ||
64 | LEWANDOWSKI Michał | 3186 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | 01:50:53 |
Znaleziono 64 wynik(ów)