Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-02-28 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 775 |
Wystartowało : | 736 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 729 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00 | 08:15 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | PORĘCZE SZEROKIE 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZALEJASZ Sylwester | 3179 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:06:35 | ||
2 | DUDA Grzegorz | 3003 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:04:33 | ||
3 | GRABARCZYK Wojciech | 3004 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:11:20 | ||
4 | KARCZEWSKI Piotr | 3005 | Best Beasts | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:04:49 | ||
5 | WIŚNIEWSKI Michał | 3007 | Best Beasts | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:07:40 | ||
6 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 3008 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:14:36 | ||
7 | BĄK Daniel | 3009 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:57:29 | ||
8 | DZIÓBEK Lech | 3010 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:58:54 | ||
9 | MIŁOŚ Tomasz | 3013 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:08:48 | ||
10 | WERYK Mateusz | 3015 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:12:42 | ||
11 | HADRIAN Szymon | 3017 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:23:45 | ||
12 | KLANOWSKI Marcin | 3021 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:19:46 | ||
13 | PRZYBYLSKI Krzysztof | 3026 | Crossfit Stocznia Gdańsk | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:04:51 | ||
14 | MIZGALSKI Jacek | 3032 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:09:41 | ||
15 | MACHNIO Bartosz Jan | 3033 | DZIKIsquad | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:17:41 | ||
16 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 3045 | Fit & More Rybnik | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:05:01 | ||
17 | KURTYKA Przemysław | 3046 | Fit & More Rybnik | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:19:12 | ||
18 | MATUSIK Adam | 3047 | Fit & More Rybnik | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:04:41 | ||
19 | ZIARKOWSKI Mirosław | 3048 | Fit & More Rybnik | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:21:09 | ||
20 | WOLNY Krzysztof | 3050 | forBET Runners | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:14:24 | ||
21 | JEZIORSKI Paweł | 3054 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:16:29 | ||
22 | HANUSIAK Leszek | 3070 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:16:02 | ||
23 | KĘDZIORA Bogumił | 3071 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:07:32 | ||
24 | NIŹNIK Borys | 3072 | Koniu Squad | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:14:18 | ||
25 | LEPIARZ Michał | 3075 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:09:40 | ||
26 | PIWNIK Bartosz | 3077 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:10:18 | ||
27 | SKRZECZYŃSKI Sławomir | 3078 | Lemon Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:05:58 | ||
28 | BURBUL Przemysław | 3112 | PRZEMO_FIZJOCR | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:04:22 | ||
29 | ŁOTOCKI Rafał Jerzy | 3142 | TRZCIANKA | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:05:59 | ||
30 | NOWICKI Marcin | 3169 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:09:24 | ||
31 | OLICHOWSKI Mateusz | 3170 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:58:03 | ||
32 | ROPELA Radek | 3171 | WOLF TEAM | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:41:55 | ||
33 | ŚLIZ Arkadiusz | 3172 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:14:14 | ||
34 | KURTA Rafał | 3178 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:58:49 | ||
35 | ZIMIŃSKI Paweł | 3057 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:21:28 | ||
36 | MICHALSKI Dawid | 3066 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:21:25 | ||
37 | KOCZOROWSKI Paweł | 3002 | Baltic Seals | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:18:27 | ||
38 | SZCZECH Szymon | 3173 | WOLF TEAM | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:25:28 | ||
39 | DYKIER Krzysztof | 3027 | Dominator Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:30:45 | ||
40 | KARLIK Paweł | 3020 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:19:04 | ||
41 | KAZIMIERCZAK Paweł | 3157 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:16:27 | ||
42 | ZIEMNICKI Tomasz | 3049 | Fit & More Rybnik | Elite Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:21:51 | ||
43 | OGIŃSKI Szymon | 3055 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:23:00 | ||
44 | DE LIETO Massimo | 3035 | Enrico Manzo Team | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:44:35 | ||
45 | JULIKOWSKI Karol | 3107 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:39:46 | ||
46 | BOŚKA Patryk | 3051 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:36:59 | ||
47 | DENHAM Justin | 3062 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:49:36 | ||
48 | ŁĘPICKI Mateusz | 3076 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 02:02:03 | ||
49 | CHODORSKI Łukasz | 3115 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:46:45 | ||
50 | JANKOWSKI Dominik | 3053 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:57:28 | ||
51 | RYBACKI Błażej | 3056 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:57:25 | ||
52 | GARBACZ Damian | 3036 | Etrans Team | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 02:03:46 | ||
53 | MIERZICKI Marcel | 3108 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 02:00:36 | ||
54 | SIMON Adam | 3064 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:36:08 | ||
55 | SZAFRAN Jakub | 3117 | Psychiatryk Kopernika | Elite Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 02:30:42 | ||
56 | KITALA Radosław | 3116 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 02:41:31 | ||
57 | SOBKIEWICZ Michał | 3034 | Enax Run4Fun | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 02:00:44 | ||
58 | MALISZEWSKI Jakub | 3063 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:51:51 | ||
59 | MOSTOWSKI Radosław | 3158 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 02:41:27 | ||
60 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 3159 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 02:41:30 | ||
61 | GRALEC Dariusz | 3065 | I NEVER TURN BACK | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 01:38:59 |
Znaleziono 61 wynik(ów)