Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-02-28 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 775 |
Wystartowało : | 736 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 729 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00 | 08:15 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | PORĘCZE SZEROKIE 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TALAREK Patryk | 3771 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:12:32 | ||
2 | ZDOŃCZYK Krzysztof | 3209 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:02:08 | |||
3 | WAŁCERZ Łukasz | 3205 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:07:08 | |||
4 | WIŚNIEWSKI Norbert | 3207 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:58 | |||
5 | WOJAS Michał | 3208 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:20:37 | |||
6 | BURAS Radoslaw | 3061 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:08 | ||
7 | WRÓBLEWSKI Michał | 3079 | Life4Fit | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:12:12 | ||
8 | DRZEWIECKI Marcin | 3082 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:51 | ||
9 | JÓŹWICKI Karol | 3099 | OCR PARK CHRABOŁY | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
10 | CHOŁUJ Łukasz | 3118 | PWPW S.A. | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:59:50 | ||
11 | MACHURA Marcin | 3137 | SPEC INSTAL RUN | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:16:08 | ||
12 | JANUS Leszek | 3138 | Speedsters | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:06 | ||
13 | KORULCZYK Marcin | 3211 | United Runners | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:15 | ||
14 | GIZAK Michał | 3152 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:09:56 | ||
15 | MALEC Tomasz | 3154 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:02:21 | ||
16 | TOMSKI Marcin | 3155 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:10:06 | ||
17 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 3187 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:01 | |||
18 | KVEDARAVIČUS Ričards | 3188 | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:56 | |||
19 | PASTUSZKA Michał | 3191 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:51 | |||
20 | STAROSZYŃSKI Dawid | 3200 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:18:10 | |||
21 | KARBOWSKI Sławomir | 3086 | Nextreme Vikings Run | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:18:24 | ||
22 | BARAŃSKI Maciek | 3126 | SkurczyByki | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:30:57 | ||
23 | GRABOWIEC Arkadiusz | 3180 | Zalatani Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:19:33 | ||
24 | BORKOWSKI Bartłomiej | 3181 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:30:34 | |||
25 | BIELICKI Wojciech | 3073 | Lacroix Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:25:16 | ||
26 | SLIWA Krzysztof | 3074 | Lacroix Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:25:25 | ||
27 | KANIECKI Paweł | 3085 | MIEJSCE Blok B | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:14:43 | ||
28 | DYKO Bartosz | 3083 | Mad Runners | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:21:31 | ||
29 | BUCZKOWSKI Krzysztof | 3182 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:30:20 | |||
30 | RAVIZZA Marco | 3141 | Team WRI | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
31 | CZUBASZEWSKI Kamil | 3119 | PZU Sport Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:38:34 | ||
32 | RESPONDEK Leszek | 3067 | Klono Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:35:23 | ||
33 | RADNY Michał | 3088 | NieWidzęPrzeszkód | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:32:35 | ||
34 | FRANCZAK Dominik | 3184 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:37 | |||
35 | GOŁASZEWSKI Jacek | 3185 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:25:44 | |||
36 | TOMSIA Wojciech | 3204 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:32:29 | |||
37 | SUCHY Tomasz | 3201 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:48:10 | |||
38 | MATEJCZYK Artur | 3100 | OCR PARK CHRABOŁY | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:33:32 | ||
39 | ROMAŃCZUK Tomasz | 3101 | OCR PARK CHRABOŁY | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:33:32 | ||
40 | RUCKI Bartosz | 3194 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:32:26 | |||
41 | MROCZKA Maciej | 3190 | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:50:09 | |||
42 | TOMASZEWICZ Adam | 3068 | Klono Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:35:23 | ||
43 | GRZANECKI Marcin | 3186 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:28:40 | |||
44 | MOCHNACZ Szymon | 3189 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:49:26 | |||
45 | PELA Jakub | 3192 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:42:59 | |||
46 | NABAGŁO Marcin | 3069 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 02:06:40 | ||
47 | ZIELIŃSKI Michał | 3210 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 02:09:10 | |||
48 | ŻUREK Michał | 3105 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:13:33 | ||
49 | MALEC Bartłomiej | 3153 | Warchlaki Adelajdy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:02:09 | ||
50 | ZIELIŃSKI Tomasz | 3156 | Warchlaki Adelajdy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:07 | ||
51 | SŁODKOWSKI Marek | 3060 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:51:52 | ||
52 | GĘCA Marcin | 3139 | ŚwinioDziki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 02:05:48 | ||
53 | WALICKI Michał | 3206 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:22:45 | |||
54 | TARAS Michał | 3203 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 02:15:19 | |||
55 | RATAJCZAK Grzegorz | 3193 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 02:20:50 | |||
56 | SIENKIEWICZ Jakub | 3197 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:43:43 | |||
57 | SZCZEPEK Michał | 3096 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:56:30 | ||
58 | KORZENIOWSKI Mateusz | 3103 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:54:34 | ||
59 | KOWALCZYK Piotr | 3127 | SkurczyByki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:30:58 | ||
60 | SĄCZAWA Filip | 3195 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 02:11:19 | |||
61 | KOZAK Arkadiusz | 3128 | SkurczyByki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:33:50 | ||
62 | KUDŁA Grzegorz | 3104 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:32:45 | ||
63 | ANOWSKI Adrian | 3113 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:20:51 | ||
64 | KOWALEWSKI Filip | 3095 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
65 | CHMIELEWSKI Józef | 3240 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 02:21:53 | |||
66 | GORZEŃ Krzysztof | 3080 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:52:31 | ||
67 | MICHALCZYK Patryk | 3081 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 02:00:35 | ||
68 | BOGACZ Bartosz | 3114 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 02:42:19 | ||
69 | STACHYRA Rafał | 3198 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 02:05:49 | |||
70 | SZULC Michał | 3202 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:50:19 | |||
71 | HERÓD Rafał | 3102 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 02:01:11 |
Znaleziono 71 wynik(ów)