RUNMAGEDDON HARDCORE WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-02-17
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
802
Wystartowało:
757
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
744
Na trasie:
12

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 14km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeria14kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KRAWCZYK Tomasz 2028HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn1M 108:5001:11:0701:44:37.9501:44:37.95 4:5812
2KRAWIECKI Mateusz 2029HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn2M 208:5001:11:1801:46:54.0501:46:54.05+00:02:165:0511.8
3SHERETOV Ievgen 2099Elite Mężczyzn3M 308:5001:12:3501:46:54.6001:46:54.60+00:02:165:0511.8
4KATOLIKAU Raman 2119XRUNNERSElite Mężczyzn4M 408:5001:13:2401:49:00.3001:49:00.30+00:04:225:1111.6
5JANUSZEWSKI Bartosz 2039KONIUCHY OCRElite Mężczyzn5M 508:5001:12:2301:50:10.8501:50:10.85+00:05:325:1411.4
6MENSINK Nick 2035IJSENIJSKOUD.NLElite Mężczyzn6M 608:5001:14:4301:50:36.0501:50:36.05+00:05:585:1611.4
7DĄBROWSKI Radek 2045OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn7M 708:5001:19:4401:58:24.2501:58:24.25+00:13:465:3810.6
8FARKOWSKI Konrad 2038KONIUCHY OCRElite Mężczyzn8M 808:5001:18:0901:58:57.6501:58:57.65+00:14:195:3910.6
9SPRUTTA Mateusz 2003CARBON OCR RACING TEAMElite Mężczyzn9M 908:5001:19:2201:59:18.6001:59:18.60+00:14:405:4010.6
10TOMAKA Tomasz 2033HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn10M 1008:5001:20:1402:01:04.1502:01:04.15+00:16:265:4510.4
11LORENC Łukasz 2009DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn1M 1108:5001:21:4602:03:32.8502:03:32.85+00:18:545:5210.2
12PIOTROWSKI Grzegorz 2060SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn11M 1208:5001:21:0902:04:06.9002:04:06.90+00:19:285:5410.2
13BRZOSKWINIA Wojciech 2017HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn12M 1308:5001:24:1702:04:26.9002:04:26.90+00:19:485:5510.1
14BĄK Daniel 2036KALIN TEAMElite Mężczyzn13M 1408:5001:20:3002:04:40.0002:04:40.00+00:20:025:5610.1
15RYNKIEWICZ Mateusz 2098Elite Mężczyzn14M 1508:5001:21:1002:07:04.2502:07:04.25+00:22:266:039.9
16PAŁDYNA Mateusz 2074XRUNNERSElite Mężczyzn15M 1608:5001:22:4002:07:30.9002:07:30.90+00:22:526:049.9
17WASIELEWSKI Michał 2043KONIUCHY OCRElite Mężczyzn16M 1708:5001:24:3202:08:26.6002:08:26.60+00:23:486:069.8
18PRYKOWSKI Tomasz 2122XRUNNERSElite Mężczyzn17M 1808:5001:20:5302:08:38.6502:08:38.65+00:24:006:079.8
19BRZOZOWSKI Filip 2018HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn18M 1908:5001:22:0502:09:10.9502:09:10.95+00:24:336:099.8
20ZAJĄCZKOWSKI Paweł 2053POWER TRAININGElite Mężczyzn19M 2008:5000:14:2102:10:41.0002:10:41.00+00:26:036:139.6
21KACHARZHUK Alexander 2309ON-BIKE ADVENTURE TEAM Open Mężczyzn1M 2109:1501:28:3602:11:46.5002:11:46.50+00:27:086:169.6
22MUSIAŁ Krzysztof 2297LOTAMS TEAMOpen Mężczyzn2M 2209:3001:28:5302:11:46.6002:11:46.60+00:27:086:169.6
23JAGODZIŃSKI Karol 2050POWER TRAININGElite Mężczyzn20M 2308:5001:29:5002:11:53.1502:11:53.15+00:27:156:169.6
24OLIINYK Nazar 2373Open Mężczyzn3M 2409:3001:24:1502:11:57.4002:11:57.40+00:27:196:179.5
25PAWŁOWICZ Aleksander 2093Open Mężczyzn4M 2508:5001:14:5002:13:15.6502:13:15.65+00:28:376:209.5
26WIKTOROWICZ Mariusz 2069WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Masters Mężczyzn2M 2608:5001:25:3902:14:07.9502:14:07.95+00:29:306:239.4
27STAMATEL Sebastian 2061SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn21M 2708:5001:29:5102:15:10.8002:15:10.80+00:30:326:269.3
28THONON Simon 2123Elite Mężczyzn22M 2808:5001:29:1002:15:56.1002:15:56.10+00:31:186:289.3
29PIÓRKOWSKI Adrian 2042KONIUCHY OCRElite Mężczyzn23M 2908:5001:29:0402:17:34.2502:17:34.25+00:32:566:339.2
30GRZEGORZYCA Damian 2216Open Masters Mężczyzn1M 3009:1501:27:0102:17:57.4002:17:57.40+00:33:196:349.1
31KOWALSKI Bartosz 2180POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn5M 3109:1501:27:2002:18:33.0502:18:33.05+00:33:556:359.1
32STARZYCKI Przemysław 2754HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn6M 3211:0002:18:58.2002:18:58.20+00:34:206:379.1
33FILIP Bartosz 2083Elite Mężczyzn24M 3308:5001:18:2602:19:11.0502:19:11.05+00:34:336:379.1
34MORAWSKI Grzegorz 2041KONIUCHY OCRElite Mężczyzn25M 3408:5001:31:0402:19:51.9502:19:51.95+00:35:146:399
35CYRIL Lenoir 2079Elite Mężczyzn26M 3508:5001:35:0202:21:31.2502:21:31.25+00:36:536:448.9
36KORNILUK Tomasz 2594OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn7M 3610:1501:28:1402:22:03.8002:22:03.80+00:37:256:458.9
37CWIRZEN Marcin 2056RMF4RT OCRElite Mężczyzn27M 3708:5001:31:1202:22:12.0502:22:12.05+00:37:346:468.9
38PUCHACZ Michael 2290HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn8M 3809:3001:33:0402:22:26.3502:22:26.35+00:37:486:468.8
39SŁODOWNIK Dominik 2102Elite Mężczyzn28M 3908:5001:27:3002:22:31.0502:22:31.05+00:37:536:478.8
40KILIMNIK Tomasz 2014HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn29M 4008:5001:34:1602:22:56.3502:22:56.35+00:38:186:488.8
41ANTOLIK Łukasz 2442ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn9M 4109:4501:26:5302:24:03.2002:24:03.20+00:39:256:518.7
42KOWALSKI Józef 2181POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn10M 4209:1501:32:5702:24:27.7002:24:27.70+00:39:496:528.7
43SZYMEL Jacek 2026HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn30M 4308:5001:34:4402:25:19.7002:25:19.70+00:40:416:558.7
44KALININ Jarosław 2073XRUNNERSElite Mężczyzn31M 4408:5001:26:1302:25:34.5502:25:34.55+00:40:566:558.7
45PRZYBYLSKI Krzysztof 2420LIONS FIREFIGHTERSOpen Masters Mężczyzn2M 4509:4501:32:0202:26:18.1002:26:18.10+00:41:406:588.6
46JAROSZEWSKI Łukasz 2469Open Mężczyzn11M 4609:4501:30:2902:26:56.1502:26:56.15+00:42:186:598.6
47KONDRACIUK Piotr 2087Open Masters Mężczyzn3M 4708:5001:30:5302:27:53.0502:27:53.05+00:43:157:028.5
48PŁÓCIENNIK Piotr 2096Elite Mężczyzn32M 4808:5001:31:2202:28:39.8002:28:39.80+00:44:017:048.5
49FRANASZEK Bartłomiej 2021HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn33M 4908:5001:38:0902:28:56.3002:28:56.30+00:44:187:058.5
50GĘBUSIA Grzegorz 2085Elite Mężczyzn34M 5008:5001:21:4102:30:50.5502:30:50.55+00:46:127:108.4
51LASKOWSKI Grzegorz 2230Open Mężczyzn12M 5109:1501:44:0102:32:19.0002:32:19.00+00:47:417:158.3
52GARBACZ Piotr 2747WCHUW "OBIEGÓWKA"Open Mężczyzn13M 5210:4502:32:26.5002:32:26.50+00:47:487:158.3
53RADKA Włodzimierz 2817Open Masters Mężczyzn4M 5310:1501:39:4602:33:07.6002:33:07.60+00:48:297:178.2
54STYLOK Dawid 2004CARBON OCR RACING TEAMElite Mężczyzn35M 5408:5001:38:4802:33:46.2502:33:46.25+00:49:087:198.2
55ŁYTEK Marcin 2058SCHMERSAL-TRENINGElite Masters Mężczyzn3M 5508:5000:22:0002:34:53.4002:34:53.40+00:50:157:228.1
56OLPIŃSKI Szymon 2015HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn36M 5608:5001:37:2802:36:05.6002:36:05.60+00:51:277:258.1
57KNAPIK Zbigniew 2752HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn14M 5711:0001:35:5502:36:26.9502:36:26.95+00:51:497:268.1
58KOZIOŁ Kamil 2027HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn37M 5808:5001:37:0502:36:46.6502:36:46.65+00:52:087:278
59JÓŹWICKI Karol 2552Open Mężczyzn15M 5910:0001:41:0202:37:59.7502:37:59.75+00:53:217:318
60LEPIARZ Michał 2030HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn38M 6008:5001:42:5902:38:18.1002:38:18.10+00:53:407:328
61RODASZYŃSKI Paweł 2726Open Mężczyzn16M 6110:3001:38:2402:38:44.0002:38:44.00+00:54:067:337.9
62MICHROWSKI Sławomir 2370Open Masters Mężczyzn5M 6209:3001:41:1302:39:03.1502:39:03.15+00:54:257:347.9
63BŁASZCZYK Łukasz 2057RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Elite Mężczyzn39M 6308:5001:39:5502:39:08.3002:39:08.30+00:54:307:347.9
64KOCHANIAK Andrzej 2451WŁÓCZYBIEGIOpen Mężczyzn17M 6409:4501:39:3502:40:13.9502:40:13.95+00:55:367:377.9
65GIŻEWSKI Michał 2156HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn18M 6509:1501:41:2902:40:18.4002:40:18.40+00:55:407:387.9
66DYKIER Krzysztof 2352Open Masters Mężczyzn6M 6609:3001:40:1602:40:30.8502:40:30.85+00:55:527:387.9
67KUJAWA Michał 2228Open Mężczyzn19M 6709:1501:44:1702:41:18.7502:41:18.75+00:56:407:407.8
68WOJEWODA Sylwester 2255Open Mężczyzn20M 6809:1501:44:0202:41:20.8502:41:20.85+00:56:427:407.8
69STOJAK Arek 2150HARDCORYOpen Mężczyzn21M 6909:1501:40:3202:41:34.2502:41:34.25+00:56:567:417.8
70HOŁTYN Filip 2086Open Mężczyzn22M 7008:5001:39:5502:41:44.8502:41:44.85+00:57:067:427.8
71ŁOTOCKI Rafał Jerzy 2071WOLA TEAMElite Masters Mężczyzn4M 7108:5001:36:4302:41:58.5502:41:58.55+00:57:207:427.8
72MICHALSKI Kacper 2484Open Mężczyzn23M 7209:4501:32:1402:42:00.0002:42:00.00+00:57:227:427.8
73KĘSIK Michał 2222Open Mężczyzn24M 7309:1501:37:2202:42:07.8002:42:07.80+00:57:297:437.8
74JANUS Leszek 2063SPEEDSTERSElite Mężczyzn40M 7408:5001:36:1502:42:17.6002:42:17.60+00:57:397:437.8
75BALURA Dawid 2202Open Mężczyzn25M 7509:1501:42:2502:42:18.6002:42:18.60+00:57:407:437.8
76ZAJĄC Paweł 2396BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn26M 7609:4501:49:2202:43:07.6502:43:07.65+00:58:297:467.7
77ŁUKASIK Hubert 2482Open Mężczyzn27M 7709:4501:43:5002:43:30.1002:43:30.10+00:58:527:477.7
78KOSIOREK Łukasz 2361Open Masters Mężczyzn7M 7809:3001:42:3102:43:35.4002:43:35.40+00:58:577:477.7
79PĘCZEK Karol 2163HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn28M 7909:1501:37:4102:43:46.5002:43:46.50+00:59:087:477.7
80COTA Bartłomiej 2067WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn41M 8008:5001:45:1602:44:24.2502:44:24.25+00:59:467:497.7
81BRUSIŁO Bartosz 2617Open Mężczyzn29M 8110:1501:42:0502:44:34.9002:44:34.90+00:59:567:507.7
82CZOCH Adam 2579IRON MAN TGBOpen Mężczyzn30M 8210:1501:47:1702:45:31.8502:45:31.85+01:00:537:527.6
83CHŁĄD Aleksander 2012EX TEAMElite Mężczyzn42M 8308:5001:48:1102:45:54.2502:45:54.25+01:01:167:547.6
84ZELEK Michał 2582IRON MAN TGBOpen Mężczyzn31M 8410:1501:41:1302:46:20.3002:46:20.30+01:01:427:557.6
85CHŁAP Ireneusz 2517HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn32M 8510:0001:43:3702:46:46.2002:46:46.20+01:02:087:567.6
86RÓG Sebastian 2608UNO MÁS?Open Mężczyzn33M 8610:1501:45:4302:47:15.7502:47:15.75+01:02:377:577.5
87KOWALEWSKI Filip 2684HUTNIK WARSZAWA OCROpen Mężczyzn34M 8710:3002:47:19.4002:47:19.40+01:02:417:587.5
88DOMINIAK Arkadiusz 2345ZMASAKROWANIOpen Mężczyzn35M 8809:3001:48:0102:47:22.6502:47:22.65+01:02:447:587.5
89BUCZKOWSKI Krzysztof 2618Open Mężczyzn36M 8910:1501:42:3302:48:03.2002:48:03.20+01:03:258:007.5
90FIRST Tomasz 2460Open Mężczyzn37M 9009:4501:44:0902:48:12.4002:48:12.40+01:03:348:007.5
91BAŁDAK Piotr 2076Open Mężczyzn38M 9108:5001:49:4702:48:14.2002:48:14.20+01:03:368:007.5
92OPOŃSKI Artur 2491Open Mężczyzn39M 9209:4501:43:5602:48:15.0502:48:15.05+01:03:378:007.5
93BOROCHOWSKI Łukasz 2207Open Mężczyzn40M 9309:1501:46:4402:48:29.0502:48:29.05+01:03:518:017.5
94WLAŹLAK Damian 2006DROGA DO ULTRAOpen Mężczyzn41M 9408:5001:44:5602:48:36.9002:48:36.90+01:03:588:017.5
95SOCHA Maciej 2656Open Mężczyzn42M 9510:1501:42:5502:48:45.5002:48:45.50+01:04:078:027.5
96LASKOWSKI Tomasz 2048PIĘKNI I BESTIEElite Mężczyzn43M 9608:5001:43:5402:49:05.0502:49:05.05+01:04:278:037.5
97GLEGOŁA Dominik 2626Open Mężczyzn43M 9710:1501:42:5502:49:08.2002:49:08.20+01:04:308:037.4
98ŁYSIK Piotr 2124RUNMAGEDDON CENTRALAOpen Mężczyzn44M 9808:5001:51:4402:49:08.6502:49:08.65+01:04:308:037.4
99CHMURAK Wojciech 2458Open Mężczyzn45M 9909:4502:49:21.0002:49:21.00+01:04:438:037.4
100MICHEL Christopher 2091Open Mężczyzn46M 10008:5001:39:2702:49:26.6002:49:26.60+01:04:488:047.4
101SAWICKI Marcin 2730Open Mężczyzn47M 10110:3002:50:08.3502:50:08.35+01:05:308:067.4
102DĄBROWSKI Rafał 2765Open Mężczyzn48M 10211:0001:39:5102:51:04.2502:51:04.25+01:06:268:087.4
103PACYGON Łukasz 2278EDEN RUNNERSOpen Mężczyzn49M 10309:3001:43:2602:51:07.1002:51:07.10+01:06:298:087.4
104OPALIŃSKI Michał 2059SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn44M 10408:5000:33:0902:51:07.7502:51:07.75+01:06:298:087.4
105PIERZCHAŁA Łukasz 2374Open Mężczyzn50M 10509:3001:48:0902:51:10.5502:51:10.55+01:06:328:097.4
106PACYGON Tomek 2279EDEN RUNNERSOpen Mężczyzn51M 10609:3001:43:2502:51:13.3002:51:13.30+01:06:358:097.4
107WILDNER Radosław 2511Open Mężczyzn52M 10709:4501:43:5102:51:49.4002:51:49.40+01:07:118:107.3
108RAK Michał 2497Open Mężczyzn53M 10809:4501:42:3802:51:53.6002:51:53.60+01:07:158:117.3
109DAWIDZIAK Arkadiusz 2546Open Mężczyzn54M 10910:0001:45:0802:52:05.1502:52:05.15+01:07:278:117.3
110TADEUSZ Krzysztof 2249Open Mężczyzn55M 11009:1501:45:1502:52:39.3502:52:39.35+01:08:018:137.3
111WITEK Paweł 2055PZU SPORT TEAMElite Mężczyzn45M 11108:5001:53:0102:53:02.6502:53:02.65+01:08:248:147.3
112STANISŁAWSKI Fabian 2316POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn56M 11209:3001:44:3602:53:19.7002:53:19.70+01:08:418:157.3
113MAZUR Robert 2131AUUUUUOpen Mężczyzn57M 11309:1501:43:1802:53:41.5502:53:41.55+01:09:038:167.3
114MITELA Damiel 2234Open Mężczyzn58M 11409:1501:51:0902:54:30.6502:54:30.65+01:09:528:187.2
115KULAGA Peter 2755HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn59M 11511:0001:43:0902:55:11.0502:55:11.05+01:10:338:207.2
116MACHURA Marcin 2638Open Mężczyzn60M 11610:1501:51:1802:55:22.5502:55:22.55+01:10:448:217.2
117PALION Marcin 2753HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn61M 11711:0001:48:5502:55:30.3002:55:30.30+01:10:528:217.2
118MRÓZ Sebastian 2488Open Masters Mężczyzn8M 11809:4501:52:1802:55:34.5502:55:34.55+01:10:568:217.2
119LESIAK Krystian 2593OSTRA KORBA TEAMOpen Mężczyzn62M 11910:1501:45:2502:56:18.9502:56:18.95+01:11:418:237.1
120ZAPIÓR Marcin 2259Open Mężczyzn63M 12009:1501:45:3302:56:28.8502:56:28.85+01:11:508:247.1
121GIETEK Kamil 2215Open Mężczyzn64M 12109:1501:51:1102:56:43.9502:56:43.95+01:12:068:247.1
122CZACHURSKI Mateusz 2072XRUNNERSElite Mężczyzn46M 12208:5001:36:5502:57:25.1502:57:25.15+01:12:478:267.1
123SOBOCIŃSKI Karol 2049PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn65M 12308:5001:38:0802:57:36.2502:57:36.25+01:12:588:277.1
124DĘBSKI Robert 2621Open Mężczyzn66M 12410:1501:42:5602:57:46.9002:57:46.90+01:13:088:277.1
125BODZIONY Mariusz 2578IRON MAN TGBOpen Mężczyzn67M 12510:1501:47:4102:57:49.9502:57:49.95+01:13:128:287.1
126SZABLA Łukasz 2581IRON MAN TGBOpen Mężczyzn68M 12610:1501:48:3302:57:50.0002:57:50.00+01:13:128:287.1
127BRYL Karol Tadeusz 2208Open Mężczyzn69M 12709:1501:46:5502:57:56.3002:57:56.30+01:13:188:287.1
128RYBAK Tomasz 2741SOLIT.PROOpen Mężczyzn70M 12810:1502:57:59.0002:57:59.00+01:13:218:287.1
129SUCHANEK Paweł 2580IRON MAN TGBOpen Mężczyzn71M 12910:1501:47:4902:58:08.0002:58:08.00+01:13:308:287.1
130KOWALSKI Adam 2225Open Mężczyzn72M 13009:1501:53:0202:58:20.3502:58:20.35+01:13:428:297.1
131ŻUKOWSKA Aniela 2312OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet1K 109:3001:54:1902:58:40.6502:58:40.65+01:14:028:307.1
132KAMIENIECKI Michał 2418LIONS FIREFIGHTERSOpen Masters Mężczyzn9M 13109:4501:51:5202:59:05.6502:59:05.65+01:14:278:317
133RELIDZYŃSKI Michał 2097Open Mężczyzn73M 13208:5001:31:2102:59:08.1502:59:08.15+01:14:308:317
134WILK Tomasz 2034HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn47M 13308:5001:55:0302:59:15.8002:59:15.80+01:14:378:327
135KACZMARCZYK Tomasz 2545RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn74M 13410:0001:50:4902:59:22.2502:59:22.25+01:14:448:327
136GĄSIOROWSKI Dariusz 2805Open Mężczyzn75M 13510:1501:51:4802:59:24.0002:59:24.00+01:14:468:327
137JASTRZĘBSKI Sławomir 2002BRAVEHEARTS LEGIONOWOElite Masters Mężczyzn5M 13608:5001:56:0402:59:30.2002:59:30.20+01:14:528:327
138JERMAKOWICZ Bartlomiej 2739RUNCOHOLICSOpen Mężczyzn76M 13710:4502:59:37.3502:59:37.35+01:14:598:337
139ZAPADKA Paweł 2421LIONS FIREFIGHTERSOpen Mężczyzn77M 13809:4501:52:2302:59:47.3002:59:47.30+01:15:098:337
140KURACH Stanisław 2008DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn6M 13908:5001:56:0902:59:48.6502:59:48.65+01:15:108:337
141SOKÓŁ Magdalena 2146DZIADY OCROpen Masters Kobiet1K 209:1501:47:2803:00:03.2503:00:03.25+01:15:258:347
142LONSER Krzysztof 2780Open Mężczyzn78M 14011:0001:47:0103:00:06.2003:00:06.20+01:15:288:347
143NOWACZYK Patryk 2720Open Mężczyzn79M 14110:3003:00:11.3003:00:11.30+01:15:338:347
144BROŻEK Artur 2192RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn80M 14209:1501:52:4003:00:15.9003:00:15.90+01:15:378:357
145PUDLIK Bartosz 2700ŻELAŹNI ŻOŁNIERZEOpen Mężczyzn81M 14310:3003:00:21.5003:00:21.50+01:15:438:357
146FORNALSKI Irek 2046OCR TEAM SOCHACZEW Open Mężczyzn82M 14408:5001:48:5903:00:25.4503:00:25.45+01:15:478:357
147RAJEWSKI Wojciech 2496Open Mężczyzn83M 14509:4501:50:5903:00:39.2003:00:39.20+01:16:018:367
148WEJKNIS Krzysztof 2292HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn84M 14609:3001:57:3103:00:55.5003:00:55.50+01:16:178:367
149STĘBOROWSKI Łukasz 2047OCR TEAM SOCHACZEW Open Mężczyzn85M 14708:5001:37:3603:00:56.7003:00:56.70+01:16:188:367
150JAKUBOWSKI Michał 2468Open Mężczyzn86M 14809:4501:50:4503:01:05.6003:01:05.60+01:16:278:377
151NAJDEREK Michał 2784Open Mężczyzn87M 14910:1503:01:29.7503:01:29.75+01:16:518:386.9
152GUZIK Maksymilian 2772Open Mężczyzn88M 15011:0001:55:4603:01:40.9503:01:40.95+01:17:038:396.9
153MACZULSKI Krzysztof 2419LIONS FIREFIGHTERSOpen Mężczyzn89M 15109:4501:51:4503:01:41.9503:01:41.95+01:17:048:396.9
154KUKAWSKI Łukasz 2480Open Mężczyzn90M 15209:4501:44:2003:01:51.1003:01:51.10+01:17:138:396.9
155BICHLER Grzegorz 2455Open Mężczyzn91M 15309:4501:57:2203:03:33.1003:03:33.10+01:18:558:446.9
156MERGNER Rafał 2429POWER TRAININGOpen Mężczyzn92M 15409:4501:52:4103:03:58.5003:03:58.50+01:19:208:456.8
157ŁUKA Paweł 2176OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn93M 15509:1501:51:4303:04:07.9503:04:07.95+01:19:308:466.8
158TOMCZAK Dariusz 2600RUNAWAY Open Mężczyzn94M 15610:1501:44:2803:04:21.6503:04:21.65+01:19:438:466.8
159WASIEWICZ Michał 2661Open Mężczyzn95M 15710:1503:04:37.8503:04:37.85+01:19:598:476.8
160WLAZŁOWSKI Rafał 2813Open Mężczyzn96M 15810:1503:04:38.7003:04:38.70+01:20:008:476.8
161WIŚNIEWSKI Tomasz 2666Open Mężczyzn97M 15910:1503:04:46.1003:04:46.10+01:20:088:476.8
162STAŃCZAK Krzysztof 2244Open Masters Mężczyzn10M 16009:1501:53:1003:04:52.3003:04:52.30+01:20:148:486.8
163SZCZECH Szymon 2514ALKO NINJAOpen Mężczyzn98M 16110:0001:57:2103:04:56.7003:04:56.70+01:20:188:486.8
164WAŃKOWICZ Adrian 2252Open Mężczyzn99M 16209:1501:53:4503:05:03.8003:05:03.80+01:20:258:486.8
165BARAN Bernard 2175OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Mężczyzn11M 16309:1501:51:4303:05:39.1503:05:39.15+01:21:018:506.8
166TYC Jakub 2660Open Mężczyzn100M 16410:1503:05:49.2503:05:49.25+01:21:118:506.8
167SOBIESZUK Mateusz 2424MCP RUNNEROpen Mężczyzn101M 16509:4501:59:1003:06:25.6003:06:25.60+01:21:478:526.8
168BANIOWSKI Dominik 2453Open Mężczyzn102M 16609:4501:51:1103:06:57.0003:06:57.00+01:22:198:546.7
169TOMASZEK Artur 2507Open Mężczyzn103M 16709:4501:51:1003:07:00.5503:07:00.55+01:22:228:546.7
170PROBST Pawel 2270BRYGADA RROpen Mężczyzn104M 16809:3001:57:5903:07:01.0503:07:01.05+01:22:238:546.7
171WNUCZEK Marek 2430POWER TRAININGOpen Mężczyzn105M 16909:4501:53:5103:07:13.1503:07:13.15+01:22:358:546.7
172MOSKWA Piotr 2161HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn12M 17009:1502:08:3203:07:15.0503:07:15.05+01:22:378:556.7
173BURBUL Przemysław 2348Open Mężczyzn106M 17109:3001:49:4103:07:15.1503:07:15.15+01:22:378:556.7
174WALCZAK Julian 2251Open Mężczyzn107M 17209:1501:55:2803:07:23.6503:07:23.65+01:22:458:556.7
175DUDEK Łukasz 2211Open Mężczyzn108M 17309:1501:42:3703:07:35.3003:07:35.30+01:22:578:556.7
176GŁAZ Jacek 2519HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn13M 17410:0001:55:1103:07:35.3503:07:35.35+01:22:578:556.7
177JUDEK Łukasz 2470Open Mężczyzn109M 17509:4501:51:3603:07:58.9503:07:58.95+01:23:218:576.7
178GRZEBUŁA Łukasz 2355Open Mężczyzn110M 17609:3001:58:0403:08:06.6003:08:06.60+01:23:288:576.7
179KOZLOWSKI Dawid 2303MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn111M 17709:3001:48:0203:08:21.7003:08:21.70+01:23:438:586.7
180KRAWCZYK Jakub 2428POWER TRAININGOpen Mężczyzn112M 17809:4501:53:5103:08:32.2003:08:32.20+01:23:548:586.7
181WERNIO Patryk 2508POWER TRAININGOpen Mężczyzn113M 17909:1501:54:1803:08:33.2503:08:33.25+01:23:558:586.7
182KASKA Mateusz 2473Open Mężczyzn114M 18009:4501:57:5203:08:55.5503:08:55.55+01:24:178:596.7
183PODSIADLIK Piotr 2121Elite Mężczyzn48M 18108:5001:41:0303:09:01.2503:09:01.25+01:24:239:006.7
184BITTNER Filip 2204Open Mężczyzn115M 18209:1501:56:2103:09:08.1503:09:08.15+01:24:309:006.7
185CZAJKA Marcin 2293IPPON TEAMOpen Masters Mężczyzn14M 18309:3001:52:1503:09:10.8503:09:10.85+01:24:329:006.7
186NIŹNIK Borys 2529HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn15M 18410:0003:09:28.3003:09:28.30+01:24:509:016.7
187MUSIELSKI Sebastian 2642Open Mężczyzn116M 18510:1503:09:36.3503:09:36.35+01:24:589:016.6
188KURATCZYK Michał 2229Open Mężczyzn117M 18609:1501:55:0703:09:40.5503:09:40.55+01:25:029:016.6
189PIETRZAK Tomek 2680BRUD EKIPAOpen Mężczyzn118M 18710:3003:09:54.9503:09:54.95+01:25:179:026.6
190BARANOWSKI Dariusz 2690RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn119M 18810:3003:09:55.5003:09:55.50+01:25:179:026.6
191PIEGAT Mariusz 2142CROSSFIT URSUSOpen Mężczyzn120M 18909:1501:56:3103:09:56.7503:09:56.75+01:25:189:026.6
192KALIŃSKA Sylwia 2691RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Kobiet2K 310:3003:10:06.8003:10:06.80+01:25:289:036.6
193BARAN Grzegorz 2346Open Masters Mężczyzn16M 19009:3002:01:5003:10:10.1503:10:10.15+01:25:329:036.6
194MISIOR Łukasz 2141CROSSFIT URSUSOpen Mężczyzn121M 19109:1501:56:2203:10:20.3003:10:20.30+01:25:429:036.6
195DĘBECKI Jarosław 2620Open Mężczyzn122M 19210:1503:11:02.7503:11:02.75+01:26:249:056.6
196WŁODARCZYK Paweł 2736ŁOMŻA HARDCORE SQUADOpen Mężczyzn123M 19310:4501:54:3503:11:09.1003:11:09.10+01:26:319:066.6
197JURECKI Adrian 2299ŁOWCY PIEROŻKÓWOpen Mężczyzn124M 19409:3002:02:4003:11:14.0003:11:14.00+01:26:369:066.6
198ZWIERZCHOWSKI Łukasz 2302ŁOWCY PIEROŻKÓWOpen Mężczyzn125M 19509:3002:02:4003:11:17.4003:11:17.40+01:26:399:066.6
199KOWALSKI Krzysztof 2524HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn17M 19610:0001:56:3703:11:22.0003:11:22.00+01:26:449:066.6
200DUBIEL Kamil 2459Open Mężczyzn126M 19709:4501:58:4003:11:22.6503:11:22.65+01:26:449:066.6
201KOWALCZYK Konrad 2362Open Mężczyzn127M 19809:3001:42:4703:11:29.2003:11:29.20+01:26:519:076.6
202MUSZYŃSKI Grzegorz 2405DANFOSSOpen Mężczyzn128M 19909:4501:56:5503:11:43.5503:11:43.55+01:27:059:076.6
203BAJDAŁA Robert 2414JEDZIEMY Z TYM KOKSEMOpen Mężczyzn129M 20009:4502:01:1803:11:47.9503:11:47.95+01:27:109:076.6
204KORZENIOWSKI Jan 2477Open Mężczyzn130M 20109:4501:57:2203:11:51.8003:11:51.80+01:27:139:086.6
205NOWICKI Marcin 2130ALKO NINJAOpen Mężczyzn131M 20209:1501:57:3703:11:58.6003:11:58.60+01:27:209:086.6
206TRĘDA Cezary 2685JANUSZE BŁOTNYCH BIEGÓW Open Mężczyzn132M 20310:4501:54:3503:12:20.2003:12:20.20+01:27:429:096.6
207MEDŹWIEDZKI Daniel 2782Open Mężczyzn133M 20411:0001:52:4503:12:42.0503:12:42.05+01:28:049:106.5
208FILIPCZAK Kamil 2771Open Masters Mężczyzn18M 20511:0001:52:2603:12:44.1003:12:44.10+01:28:069:106.5
209DEPTUŁA Michał 2766Open Mężczyzn134M 20611:0001:52:3803:12:44.7003:12:44.70+01:28:069:106.5
210POLIT Bartłomiej 2044NINJA TEAMElite Mężczyzn49M 20708:5001:54:5603:13:00.1003:13:00.10+01:28:229:116.5
211WIETRZYŃSKA Agnieszka 2509Open Masters Kobiet2K 409:1501:57:0603:13:01.0003:13:01.00+01:28:239:116.5
212SŁONIEWSKI Rafał 2187RMF4RT OCROpen Mężczyzn135M 20809:1502:00:2703:13:03.5003:13:03.50+01:28:259:116.5
213NOWICKI Adam 2426OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn19M 20909:4501:48:0003:13:05.3503:13:05.35+01:28:279:116.5
214BEDNARCZYK Artur 2454Open Mężczyzn136M 21009:4502:01:3303:13:07.9503:13:07.95+01:28:309:116.5
215POPIOŁEK Magdalena 2237Open Kobiet3K 509:1501:55:3703:13:17.5503:13:17.55+01:28:399:126.5
216PILECKI Adam 2325STALOWE DZIKIOpen Mężczyzn137M 21109:3001:58:2603:13:29.0503:13:29.05+01:28:519:126.5
217SĄDEJ Marcin 2377Open Mężczyzn138M 21209:3001:58:2503:13:30.6503:13:30.65+01:28:529:126.5
218MOCNY Michał 2487Open Mężczyzn139M 21309:4501:56:0403:14:24.7003:14:24.70+01:29:469:156.5
219MICHALSKI Radosław 2423MCP RUNNEROpen Mężczyzn140M 21409:4501:57:2703:14:43.1003:14:43.10+01:30:059:166.5
220CWYNAR Tomasz 2068WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn50M 21508:5000:08:3603:14:50.2503:14:50.25+01:30:129:166.5
221BIENIASZ Bogusław 2347Open Masters Mężczyzn20M 21609:3001:55:4203:15:00.6003:15:00.60+01:30:229:176.5
222ZIÓŁKOWSKI Adam 2260Open Mężczyzn141M 21709:1502:01:0903:15:01.3503:15:01.35+01:30:239:176.5
223WITEK Karol 2183POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn142M 21809:1501:55:0803:15:14.2003:15:14.20+01:30:369:176.5
224ROGUCKI Maciej 2306MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn143M 21909:3001:56:0003:15:45.5003:15:45.50+01:31:079:196.4
225BOBER Jurek 2151HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn21M 22009:1501:51:5703:15:49.8503:15:49.85+01:31:119:196.4
226HUK Mateusz 2277DZIKUSY W NATARCIUOpen Mężczyzn144M 22109:3002:02:3403:15:59.4503:15:59.45+01:31:219:196.4
227SALAMON Patryk 2502Open Mężczyzn145M 22209:4502:02:2203:16:28.5003:16:28.50+01:31:509:216.4
228MARTYNIAK Artur 2639Open Mężczyzn146M 22310:1503:16:29.1003:16:29.10+01:31:519:216.4
229WOJCIECH Mateusz 2591NIEPOZORNIOpen Mężczyzn147M 22410:1503:16:33.7503:16:33.75+01:31:559:216.4
230RAKOWSKI Przemysław 2441SAME KONIE #OLATEAMOpen Mężczyzn148M 22509:4502:08:5503:16:34.7503:16:34.75+01:31:569:216.4
231WAWAK Jakub 2662Open Mężczyzn149M 22610:1503:16:36.4503:16:36.45+01:31:589:216.4
232GIZIEWSKI Sebastian 2549Open Mężczyzn150M 22710:0001:52:1103:16:49.6503:16:49.65+01:32:119:226.4
233OLEŚ Adrian 2450WĘGLOJADYOpen Mężczyzn151M 22809:4502:05:4603:16:56.3503:16:56.35+01:32:189:226.4
234BIOLIK Marek 2589NIEPOZORNIOpen Mężczyzn152M 22910:1503:17:03.0003:17:03.00+01:32:259:236.4
235ŁOBOCKI Andrzej 2182POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn153M 23009:1502:03:2003:17:21.8003:17:21.80+01:32:439:236.4
236JANOWSKI Damian 2709Open Mężczyzn154M 23110:3002:05:3803:17:22.8503:17:22.85+01:32:449:236.4
237JERLECKI Jędrzej 2712Open Mężczyzn155M 23210:3003:17:23.4503:17:23.45+01:32:459:236.4
238RUCKI Bartosz 2498Open Mężczyzn156M 23309:4502:02:4303:17:40.1503:17:40.15+01:33:029:246.4
239MURAWSKI Mateusz 2449WĘGLOJADYOpen Mężczyzn157M 23409:4502:05:4703:17:42.7503:17:42.75+01:33:049:246.4
240DENHAM Justin 2184POWER TRAININGOpen Mężczyzn158M 23509:1501:53:1303:17:49.6503:17:49.65+01:33:119:256.4
241KOMARNICKI Tomasz 2013GRUBIORZE LOTAJOMElite Mężczyzn51M 23608:5001:30:5103:17:49.8003:17:49.80+01:33:119:256.4
242DREWNIAK Mateusz 2266BRYGADA RROpen Mężczyzn159M 23709:3001:58:0203:18:02.2503:18:02.25+01:33:249:256.4
243TECŁAW Tadeusz 2104Open Mężczyzn160M 23808:5001:48:0103:18:02.3003:18:02.30+01:33:249:256.4
244CHOMCZYK Michal 2197ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn161M 23909:1502:02:2003:18:02.7503:18:02.75+01:33:249:256.4
245HOROSZCZAK Adrian 2708Open Mężczyzn162M 24010:3003:18:05.1003:18:05.10+01:33:279:256.4
246PIOTROWSKI Jacek 2556Open Mężczyzn163M 24110:0002:02:1803:18:09.4003:18:09.40+01:33:319:266.4
247MAZUR Michał 2555Open Mężczyzn164M 24210:0002:02:1803:18:13.8503:18:13.85+01:33:359:266.4
248SUKIENNIK Adrian 2790Open Mężczyzn165M 24311:0001:58:2003:18:18.0503:18:18.05+01:33:409:266.4
249RYBACKI Błażej 2801Open Mężczyzn166M 24410:1503:18:26.5503:18:26.55+01:33:489:266.3
250ŁABASZEWSKI Mirosław 2364Open Mężczyzn167M 24509:3001:52:0703:18:53.3003:18:53.30+01:34:159:286.3
251DOMAGAŁA Mateusz 2767Open Mężczyzn168M 24611:0001:58:5703:18:53.8503:18:53.85+01:34:159:286.3
252MAMIŃSKI Piotr 2750Open Mężczyzn169M 24710:4501:59:2803:18:54.8003:18:54.80+01:34:169:286.3
253CHOŁUJ Łukasz 2054PWPW S.A.Elite Mężczyzn52M 24808:5000:32:4603:18:57.2503:18:57.25+01:34:199:286.3
254JANISZEWSKI Grzegorz 2007DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn22M 24908:5000:22:1503:19:00.3503:19:00.35+01:34:229:286.3
255MAREK Bartłomiej 2719Open Mężczyzn170M 25010:3003:19:27.8003:19:27.80+01:34:499:296.3
256PRZYGODA Maciej 2534HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn171M 25110:0001:58:0403:19:42.2503:19:42.25+01:35:049:306.3
257BIEŃKOWSKI Jacek 2456Open Mężczyzn172M 25209:4502:06:5203:20:13.7003:20:13.70+01:35:359:326.3
258TARGOWSKI Michał 2144DRUŻYNA PANA MICHAŁAOpen Mężczyzn173M 25309:1502:02:2703:20:22.6003:20:22.60+01:35:449:326.3
259REMISZ Marcin 2271BRYGADA RROpen Mężczyzn174M 25409:3001:57:5503:20:42.5503:20:42.55+01:36:049:336.3
260BŁĄKAŁA Damian 2515HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn175M 25510:0003:21:07.7003:21:07.70+01:36:299:346.3
261FIJOŁEK Oskar 2770Open Mężczyzn176M 25611:0001:57:0303:21:09.4003:21:09.40+01:36:319:346.3
262ADAMOWSKI Andrzej 2761Open Mężczyzn177M 25711:0001:57:0203:21:14.4503:21:14.45+01:36:369:346.3
263JAŁOSZYŃSKI Błażej 2149FIGHT_TEAMOpen Mężczyzn178M 25809:1502:05:0303:21:15.8503:21:15.85+01:36:379:356.3
264KRÓL Przemysław 2440SAME KONIE #OLATEAMOpen Mężczyzn179M 25909:4502:06:0103:21:47.4503:21:47.45+01:37:099:366.2
265ŚLEDŹ Mariusz 2557Open Mężczyzn180M 26010:0002:05:5603:22:04.5503:22:04.55+01:37:269:376.2
266KOWALSKI Mariusz 2634Open Mężczyzn181M 26110:1503:22:11.1003:22:11.10+01:37:339:376.2
267RATAJCZAK Małgorzata 2651Open Kobiet4K 610:1503:22:11.3003:22:11.30+01:37:339:376.2
268WLAZŁOWSKI Rafał 2667Open Mężczyzn182M 26209:3001:57:5803:22:23.8003:22:23.80+01:37:459:386.2
269NOWAK Łukasz 2533HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn183M 26310:0003:22:25.8503:22:25.85+01:37:479:386.2
270FAJDEK Adam 2148FIGHT_TEAMOpen Mężczyzn184M 26409:1502:05:0403:22:31.8003:22:31.80+01:37:539:386.2
271HAĆ Łukasz 2465Open Mężczyzn185M 26509:4501:56:4103:22:37.9503:22:37.95+01:38:009:386.2
272SZCZEPEK Michał 2504Open Mężczyzn186M 26609:4502:09:0003:22:51.5003:22:51.50+01:38:139:396.2
273POCHROŃ Marcin 2494Open Mężczyzn187M 26710:3003:23:00.9503:23:00.95+01:38:239:406.2
274KOSIŃSKI Tomasz 2127-= GUMISIE =-Open Mężczyzn188M 26809:1501:58:5203:23:03.3503:23:03.35+01:38:259:406.2
275POCHROŃ Sylwester 2495Open Mężczyzn189M 26910:3003:23:09.1503:23:09.15+01:38:319:406.2
276WOJDAT Robert 2387Open Masters Mężczyzn23M 27009:3002:00:1503:23:15.4003:23:15.40+01:38:379:406.2
277KRAJEWSKI Damian 2198ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn190M 27109:1502:02:1903:23:36.8503:23:36.85+01:38:589:416.2
278WRÓBEL Paweł 2258Open Mężczyzn191M 27209:1502:04:4803:23:39.0003:23:39.00+01:39:019:416.2
279GNIADEK Mateusz 2353Open Mężczyzn192M 27309:3002:02:4703:23:44.0503:23:44.05+01:39:069:426.2
280LEWIKOWSKI Marcin 2064SPEEDSTERSOpen Mężczyzn193M 27408:5001:40:5803:24:06.5503:24:06.55+01:39:289:436.2
281PAPUGA Kamil 2797KOCIERZ TEAMOpen Mężczyzn194M 27511:0002:05:2103:24:14.0503:24:14.05+01:39:369:436.2
282STELMACH Łukasz 2383Open Mężczyzn195M 27609:3002:11:0603:24:20.3503:24:20.35+01:39:429:436.2
283KOZIEŁ Wojciech 2795KOCIERZ TEAMOpen Mężczyzn196M 27711:0002:05:2303:24:21.2003:24:21.20+01:39:439:436.2
284BOCHYNEK Adam 2206Open Mężczyzn197M 27809:1502:02:4903:24:29.2503:24:29.25+01:39:519:446.2
285LOTEK Ela 2796KOCIERZ TEAMOpen Kobiet5K 711:0002:05:2203:24:33.3503:24:33.35+01:39:559:446.2
286SKOCZEK Marcin 2746WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn24M 27910:4502:06:0903:24:36.8503:24:36.85+01:39:589:446.2
287MICHALSKI Jakub 2783Open Mężczyzn198M 28011:0002:03:2403:24:37.5503:24:37.55+01:39:599:446.2
288MYKYTA Tomasz 2489Open Mężczyzn199M 28109:4502:06:3003:24:39.8503:24:39.85+01:40:019:446.2
289KOZŁOWSKI Przemysław 2777Open Mężczyzn200M 28211:0002:05:0003:24:42.4503:24:42.45+01:40:049:446.2
290KĄDZIELSKI Mirosław 2194RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Masters Mężczyzn25M 28309:1502:03:3503:24:44.1003:24:44.10+01:40:069:446.2
291VAN DE VYVER Quentin 2106Open Mężczyzn201M 28408:5002:01:5903:24:54.4503:24:54.45+01:40:169:456.1
292MALEŃCZYK Sylwester 2803Open Mężczyzn202M 28510:1503:25:08.6503:25:08.65+01:40:309:466.1
293SKIBA Mateusz 2731Open Mężczyzn203M 28610:3003:25:43.8503:25:43.85+01:41:059:476.1
294MIODUSZEWSKI Michał 2371Open Mężczyzn204M 28709:3002:07:3503:26:23.5503:26:23.55+01:41:459:496.1
295KASZKOWIAK Patryk 2474Open Mężczyzn205M 28809:4502:05:3203:26:26.6503:26:26.65+01:41:489:496.1
296RUSINEK Witosław 2240Open Mężczyzn206M 28909:1502:03:5303:26:33.3503:26:33.35+01:41:559:506.1
297ELDRING Jan 2768Open Mężczyzn207M 29011:0001:58:2103:26:36.8003:26:36.80+01:41:589:506.1
298STAROŃ Marta 2280EDEN RUNNERSOpen Kobiet6K 809:3001:59:4103:26:40.6503:26:40.65+01:42:029:506.1
299KOLACHA Patryk 2799EDEN RUNNERSOpen Mężczyzn208M 29109:3001:59:4003:26:42.7003:26:42.70+01:42:049:506.1
300KRASOWSKI Mariusz 2145DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn26M 29209:1502:02:3903:26:49.6503:26:49.65+01:42:119:506.1
301KRÓL Grzegorz 2779Open Mężczyzn209M 29311:0002:05:0003:26:56.4003:26:56.40+01:42:189:516.1
302SIMON Adam 2412HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn210M 29409:4502:13:4603:27:03.2003:27:03.20+01:42:259:516.1
303TUREK Bartek 2439RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn211M 29509:4502:05:3203:27:23.2003:27:23.20+01:42:459:526.1
304FURA Piotr 2518HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn212M 29610:0001:54:4903:27:51.8003:27:51.80+01:43:139:536.1
305OŹLAŃSKI Daniel 2646Open Mężczyzn213M 29710:1503:27:52.5503:27:52.55+01:43:149:536.1
306MACIUK Łukasz 2392BEER TEAMOpen Masters Mężczyzn27M 29809:4502:01:1003:28:04.6003:28:04.60+01:43:269:546.1
307RYRYCH Łukasz 2393BEER TEAMOpen Mężczyzn214M 29909:4502:01:1003:28:04.6003:28:04.60+01:43:269:546.1
308RYRYCH Ryszard 2394BEER TEAMOpen Mężczyzn215M 30009:4502:01:0903:28:04.8503:28:04.85+01:43:269:546.1
309IGNACZAK Daniel 2218Open Mężczyzn216M 30109:1502:07:5403:28:24.4003:28:24.40+01:43:469:556
310GREIBIG Michaela 2174OCR MUNICHOpen Kobiet7K 909:1502:09:5303:28:37.9503:28:37.95+01:44:009:566
311JERMAKOWICZ Anna 2595POWER TRAININGOpen Kobiet8K 1010:1503:28:39.3503:28:39.35+01:44:019:566
312DAWIDZIAK Wojciech 2547Open Mężczyzn217M 30210:0003:28:39.5003:28:39.50+01:44:019:566
313ZIELIŃSKI Tomasz 2669Open Mężczyzn218M 30310:1503:28:47.2503:28:47.25+01:44:099:566
314BORUC Tomasz 2062SPEEDSTERSElite Mężczyzn53M 30408:5002:12:5903:28:47.7503:28:47.75+01:44:099:566
315JANOWSKI Michał 2710Open Mężczyzn219M 30510:3002:05:4603:28:57.3503:28:57.35+01:44:199:576
316SZPUNAR Daniel 2291HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn220M 30609:3002:07:4103:28:59.0503:28:59.05+01:44:219:576
317KOWALIK Karol 2363Open Mężczyzn221M 30709:3002:09:0903:29:13.8503:29:13.85+01:44:359:576
318RYSZCZYK Adam 2500Open Mężczyzn222M 30809:1502:08:5003:29:46.3003:29:46.30+01:45:089:596
319HUDASZEK Kamil 2628Open Mężczyzn223M 30910:1503:29:57.2503:29:57.25+01:45:199:596
320BOZEK Przemek 2616Open Mężczyzn224M 31010:1503:29:58.4503:29:58.45+01:45:209:596
321MĄDRZYK Daniel 2367Open Mężczyzn225M 31109:3002:09:4403:30:04.1503:30:04.15+01:45:2610:006
322ZAWADZKI Jakub 21298EOpen Mężczyzn226M 31209:1502:10:3303:30:31.3003:30:31.30+01:45:5310:016
323BISZCZANIK Damian 2613Open Mężczyzn227M 31310:1503:30:38.0003:30:38.00+01:46:0010:016
324MISSALA Michał 2814Open Masters Mężczyzn28M 31410:1503:31:07.6503:31:07.65+01:46:2910:036
325WARNIEWSKI Daniel 2734Open Mężczyzn228M 31510:3003:31:23.9503:31:23.95+01:46:4610:036
326BRZEZIŃSKI Bartosz 2077Open Mężczyzn229M 31608:5001:35:5803:31:25.2003:31:25.20+01:46:4710:046
327SZYPOWSKI Jakub 2337WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn230M 31709:3002:06:4803:31:52.9503:31:52.95+01:47:1510:055.9
328SUCHY Tomasz 2413HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn231M 31809:4502:08:5103:31:57.3003:31:57.30+01:47:1910:055.9
329KAPUŚNIAK Michał 2334THICK TEAMOpen Mężczyzn232M 31909:3002:06:5703:32:12.7003:32:12.70+01:47:3410:065.9
330WOJCIECHOWSKI Konrad 2335THICK TEAMOpen Mężczyzn233M 32009:3002:06:4903:32:13.1003:32:13.10+01:47:3510:065.9
331DYNDOR Jakub 2333THICK TEAMOpen Mężczyzn234M 32109:3002:06:5403:32:15.5003:32:15.50+01:47:3710:065.9
332DZIK Konrad 2397BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn235M 32209:4502:07:5403:32:19.2503:32:19.25+01:47:4110:065.9
333SUJKA Rafał 2398BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn236M 32309:4502:07:5503:32:24.9503:32:24.95+01:47:4710:065.9
334NIEWIAROWSKI Paweł 2137BRYŻYD TEAMOpen Mężczyzn237M 32409:1502:06:1803:32:37.8503:32:37.85+01:47:5910:075.9
335MILEWICZ Dariusz 2001BOHAR PALETY RUNNERSOpen Mężczyzn238M 32508:5001:53:2603:32:42.8503:32:42.85+01:48:0410:075.9
336GAJEWSKI Andrzej 2461Open Mężczyzn239M 32609:4502:12:4703:32:45.2503:32:45.25+01:48:0710:075.9
337KASCHE Denny 2798Open Mężczyzn240M 32709:3002:10:0803:32:51.1503:32:51.15+01:48:1310:085.9
338MAJ Donat 2368Open Masters Mężczyzn29M 32809:3002:08:0403:32:54.6503:32:54.65+01:48:1610:085.9
339KISZNIEWSKI Aleksander 2475Open Mężczyzn241M 32909:4502:12:5203:32:56.7503:32:56.75+01:48:1810:085.9
340MŁYNARCZYK Tatiana 2160HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet9K 1109:1502:08:2803:32:57.1003:32:57.10+01:48:1910:085.9
341PRZYBYSZ Paweł 2139CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn242M 33009:1502:16:2903:33:18.9003:33:18.90+01:48:4010:095.9
342HABROWSKI Łukasz 2550Open Mężczyzn243M 33110:0002:03:4803:33:29.1003:33:29.10+01:48:5110:095.9
343UDRO Przemysław 2807SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn244M 33209:1502:06:5203:33:37.6003:33:37.60+01:48:5910:105.9
344KOSIŃSKI Jerzy 2566ANGRY HEDGEHOGSOpen Mężczyzn245M 33310:1503:33:45.7003:33:45.70+01:49:0710:105.9
345KUR Marcin 2800Open Mężczyzn246M 33409:4502:05:2703:33:48.3503:33:48.35+01:49:1010:105.9
346ZELL Jacek 2751DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn30M 33511:0002:05:5303:34:14.3003:34:14.30+01:49:3610:125.9
347SKLEPOWICZ Jacek 2138CAPOEIRA WARSZAWA CPPAOpen Masters Mężczyzn31M 33609:1502:08:2803:34:24.1003:34:24.10+01:49:4610:125.9
348BORKOWSKI Łukasz 2516HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn32M 33710:0003:34:41.2503:34:41.25+01:50:0310:135.9
349JĘDRZEJEK Krzysztof 2448TRZEJ KRÓLOWIEOpen Masters Mężczyzn33M 33809:4502:11:1803:34:42.3503:34:42.35+01:50:0410:135.9
350KAMIŃSKI Damian 2633Open Mężczyzn247M 33910:1503:34:46.2003:34:46.20+01:50:0810:135.9
351ROKOSZ Sergiusz 2727Open Mężczyzn248M 34010:3003:34:47.0503:34:47.05+01:50:0910:135.9
352BEDNARSKI Kacper 2612Open Mężczyzn249M 34110:1503:34:48.0003:34:48.00+01:50:1010:135.9
353DMYTRUK Vlad 2082Open Mężczyzn250M 34208:5001:32:1803:35:10.9503:35:10.95+01:50:3310:145.9
354SUCHOCKA Monika 2657Open Kobiet10K 1210:1503:35:16.9503:35:16.95+01:50:3910:155.9
355GAWRON Rafał 2548Open Mężczyzn251M 34310:0002:05:5903:35:21.2003:35:21.20+01:50:4310:155.9
356DYLEWSKI Damian 2212Open Mężczyzn252M 34409:1502:05:0103:35:21.4503:35:21.45+01:50:4310:155.9
357WOŹNIAK Michał 2052POWER TRAININGOpen Mężczyzn253M 34508:5002:09:4103:35:29.0503:35:29.05+01:50:5110:155.8
358MORELOWSKA Maria 2641Open Kobiet11K 1310:1503:35:33.2003:35:33.20+01:50:5510:155.8
359IWAŃSKI Jacek 2773Open Masters Mężczyzn34M 34611:0002:11:5503:35:56.4503:35:56.45+01:51:1810:165.8
360NOWAKOWSKI Jakub 2092Elite Mężczyzn54M 34708:5001:41:3103:36:17.5003:36:17.50+01:51:3910:175.8
361MIERZICKI Marcel 2051POWER TRAININGOpen Mężczyzn254M 34808:5002:09:4103:36:23.7003:36:23.70+01:51:4510:185.8
362PRZĄDKA Marcin 2724Open Mężczyzn255M 34910:3003:36:26.6503:36:26.65+01:51:4810:185.8
363SIĘKOWSKI Marcin 2682CALYPSO TEAM SUWAŁKIOpen Mężczyzn256M 35010:3002:10:1103:36:32.6503:36:32.65+01:51:5410:185.8
364KORBUT Radosław 2040KONIUCHY OCRElite Mężczyzn55M 35108:5001:59:5603:36:38.5503:36:38.55+01:52:0010:185.8
365PINDEL Piotr 2301ŁOWCY PIEROŻKÓWOpen Mężczyzn257M 35209:3002:09:2203:36:56.9503:36:56.95+01:52:1910:195.8
366BOĆKO Krzysztof 2066WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn56M 35308:5002:25:1203:36:57.8003:36:57.80+01:52:1910:195.8
367GARBACZ Damian 2214Open Mężczyzn258M 35409:1502:15:1803:37:02.8003:37:02.80+01:52:2410:205.8
368WŁODARSKI Piotr 2254Open Mężczyzn259M 35509:1502:16:0403:37:03.7503:37:03.75+01:52:2510:205.8
369GÓRSKI Grzegorz 2681CALYPSO TEAM SUWAŁKIOpen Masters Mężczyzn35M 35610:3002:10:1103:37:04.3503:37:04.35+01:52:2610:205.8
370MARCOL Dominika 2816Open Kobiet12K 1410:3002:13:2403:37:23.6503:37:23.65+01:52:4510:215.8
371CĘCELEWSKI Jarosław 2281FIGLARZEOpen Masters Mężczyzn36M 35709:1502:18:5003:37:37.8503:37:37.85+01:52:5910:215.8
372KOTOMSKA Renata 2282FIGLARZEOpen Masters Kobiet3K 1509:1502:18:4803:37:38.2003:37:38.20+01:53:0010:215.8
373ŻMINKOWSKI Bartosz 2811Open Mężczyzn260M 35810:1503:37:38.8503:37:38.85+01:53:0010:215.8
374HRECZUCH Paweł 2551Open Mężczyzn261M 35910:0003:37:39.4503:37:39.45+01:53:0110:215.8
375OLSZEWSKI Krzysztof 2598PUMA_STAROGARDOpen Masters Mężczyzn37M 36010:1503:37:39.6503:37:39.65+01:53:0110:215.8
376SKRZOS Tomasz 2792Open Masters Mężczyzn38M 36109:1502:09:4603:37:44.0503:37:44.05+01:53:0610:225.8
377BOCHENEK Mateusz 2205Open Mężczyzn262M 36209:1502:05:0303:38:02.3003:38:02.30+01:53:2410:225.8
378DOMAGAŁA Patryk 2340WKJOpen Mężczyzn263M 36309:3002:13:0203:38:02.8503:38:02.85+01:53:2410:225.8
379HOJKA Jakub 2341WKJOpen Mężczyzn264M 36409:3002:12:5103:38:06.3003:38:06.30+01:53:2810:235.8
380KRUPA Jarosław 2479Open Masters Mężczyzn39M 36509:4502:05:2703:38:07.3003:38:07.30+01:53:2910:235.8
381MEDYGRAŁ Konrad 2596PRZEKRĘTY-MENTY-CHACHMENTYOpen Mężczyzn265M 36610:1503:38:15.6503:38:15.65+01:53:3710:235.8
382SULICH Marcin 2384Open Mężczyzn266M 36709:3002:09:5303:38:15.9003:38:15.90+01:53:3710:235.8
383CUDNIEWICZ Damian 2351Open Mężczyzn267M 36809:3002:13:0303:38:42.3003:38:42.30+01:54:0410:245.8
384DMOCHOWSKA Maja 2622Open Kobiet13K 1610:1503:38:43.4503:38:43.45+01:54:0510:245.8
385WEINBERG Kamil 2572DROGA DO ULTRAOpen Masters Mężczyzn40M 36910:1503:38:44.5003:38:44.50+01:54:0610:245.8
386RUDNICKI Dawid 2740SOLIT.PROOpen Mężczyzn268M 37010:1503:38:44.9503:38:44.95+01:54:0710:245.8
387KOSIOREK Adrian 2738QRP TEAM - INO CHIZO !!!Open Mężczyzn269M 37110:4502:04:3803:39:17.1503:39:17.15+01:54:3910:265.7
388DWORECKA Weronika 2737QRP TEAM - INO CHIZO !!!Open Kobiet14K 1710:4502:04:3803:39:17.5003:39:17.50+01:54:3910:265.7
389SZWAJA Wojtek 2103Elite Mężczyzn57M 37208:5001:38:0403:39:24.8503:39:24.85+01:54:4610:265.7
390JĘDRAL Piotr 2422ŁOMÓJJEZUOpen Mężczyzn270M 37309:4502:09:4603:39:43.8503:39:43.85+01:55:0510:275.7
391NOWAK Agnieszka 2645Open Kobiet15K 1810:1503:40:28.0503:40:28.05+01:55:5010:295.7
392HAŁAS Rafał 2356Open Mężczyzn271M 37409:3002:13:2403:40:29.1503:40:29.15+01:55:5110:295.7
393MOREK Katarzyna 2407DZIECI KUKURYDZYOpen Kobiet16K 1909:3002:12:2803:40:30.1003:40:30.10+01:55:5210:305.7
394PŁATKOWSKI Jacek 2375Open Mężczyzn272M 37509:3002:09:4203:40:39.2003:40:39.20+01:56:0110:305.7
395NOGAJ Maciej 2372Open Mężczyzn273M 37609:3002:13:2303:40:39.2503:40:39.25+01:56:0110:305.7
396SAPAŁA Krzysztof 2164HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn274M 37709:1502:11:3303:41:08.5003:41:08.50+01:56:3010:315.7
397KRZESZOWIEC Jacek 2166KATORITEAMOpen Masters Mężczyzn41M 37809:1502:10:5803:41:14.0003:41:14.00+01:56:3610:325.7
398JAGODA Anna 2676BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Kobiet17K 2010:3002:11:1203:41:16.5003:41:16.50+01:56:3810:325.7
399KOTŁOWSKI Marcin 2677BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn275M 37910:3002:11:1303:41:17.0503:41:17.05+01:56:3910:325.7
400TATAREWICZ Arkadiusz 2678BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn276M 38010:3002:11:1203:41:19.3003:41:19.30+01:56:4110:325.7
401NIKOŁAJÓW Adam 2607ŚWAGRYOpen Masters Mężczyzn42M 38110:1503:41:44.8503:41:44.85+01:57:0610:335.7
402KNOT Martyna 2178PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet18K 2109:1502:15:1703:41:47.1003:41:47.10+01:57:0910:335.7
403OSTASZEWSKI Amadeusz 2167KATORITEAMOpen Mężczyzn277M 38209:1502:10:5903:41:49.4503:41:49.45+01:57:1110:335.7
404PUCHALSKI Dawid 2725Open Mężczyzn278M 38310:3003:41:51.9003:41:51.90+01:57:1310:335.7
405PRZEWŁOKA Paweł 2788Open Mężczyzn279M 38411:0002:16:5503:41:58.4503:41:58.45+01:57:2010:345.7
406SAK Marcin 2501Open Mężczyzn280M 38509:1502:16:4903:42:21.7503:42:21.75+01:57:4310:355.7
407ROMANOWSKI Mateusz 2543LACROIX ELECTRONICS TEAMOpen Mężczyzn281M 38610:0003:42:24.0503:42:24.05+01:57:4610:355.7
408NIEZBECKA Mariola 2490Open Kobiet19K 2209:1502:20:3503:42:35.5003:42:35.50+01:57:5710:355.7
409MISSALA Joanna 2485Open Kobiet20K 2309:4502:12:3703:42:42.2503:42:42.25+01:58:0410:365.7
410MISSALA Mateusz 2486Open Mężczyzn282M 38709:4502:12:2703:42:42.4503:42:42.45+01:58:0410:365.7
411GOLISZEK Bartłomiej 2262BENIZOpen Mężczyzn283M 38809:3002:09:5803:42:49.8003:42:49.80+01:58:1110:365.7
412GAWINO Mateusz 2261BENIZOpen Mężczyzn284M 38909:3002:09:5803:42:49.8003:42:49.80+01:58:1110:365.7
413DZIERŻAK Elżbieta 2155HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet4K 2409:1502:06:2803:42:56.4003:42:56.40+01:58:1810:365.7
414WYGLĄDAŁA Michał 2573DRUŻYNA JEDNOROŻCAOpen Mężczyzn285M 39010:1503:43:22.1503:43:22.15+01:58:4410:385.6
415TREHUB Dmytro 2791Open Mężczyzn286M 39111:0002:10:2003:43:31.3003:43:31.30+01:58:5310:385.6
416MOSKWA Karolina 2289HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet21K 2509:3002:13:2403:43:32.6003:43:32.60+01:58:5410:385.6
417CHOROŚ Michał 2153HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn287M 39209:1502:11:2803:43:42.2003:43:42.20+01:59:0410:395.6
418BLOK Mariusz 2614Open Mężczyzn288M 39310:1503:43:45.3503:43:45.35+01:59:0710:395.6
419BLOK Natalia 2615Open Kobiet22K 2610:1503:43:45.3503:43:45.35+01:59:0710:395.6
420NAPIERAŁA Magdalena 2643Open Kobiet23K 2710:1503:43:45.6003:43:45.60+01:59:0710:395.6
421KORNOSZ Paweł 2476Open Mężczyzn289M 39409:4502:05:2703:43:47.7003:43:47.70+01:59:0910:395.6
422MILBRANT Michał 2070WŁÓCZYBIEGIElite Mężczyzn58M 39508:5002:26:1503:43:52.9503:43:52.95+01:59:1510:395.6
423BUCHALSKI Jarosław 2408EXTREME WARRIOR TEAMOpen Masters Mężczyzn43M 39609:4502:05:2703:43:53.2003:43:53.20+01:59:1510:395.6
424DOBROWOLSKI Kamil 2706Open Mężczyzn290M 39710:3002:24:3503:44:04.7503:44:04.75+01:59:2610:405.6
425KĘMPIŃSKI Adrian 2359Open Mężczyzn291M 39809:3002:11:0703:44:09.4003:44:09.40+01:59:3110:405.6
426GŁOS Grzegorz 2462Open Mężczyzn292M 39909:4502:15:1203:44:09.7003:44:09.70+01:59:3110:405.6
427PASTUSZKA Jakub 2530HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn293M 40010:0003:44:14.0003:44:14.00+01:59:3610:405.6
428LAMENTA Andrzej 2336TRENER24H.COM.PLOpen Mężczyzn294M 40109:3002:03:3303:44:14.5503:44:14.55+01:59:3610:405.6
429RUBINKOWSKI Krzysztof 2728Open Mężczyzn295M 40210:3002:15:1303:44:24.6503:44:24.65+01:59:4610:415.6
430SZCZOTOK Wiktor 2247Open Mężczyzn296M 40309:1502:13:0103:44:28.3003:44:28.30+01:59:5010:415.6
431CUDNIEWICZ Bartosz 2339WKJOpen Mężczyzn297M 40409:3002:13:0403:44:31.3003:44:31.30+01:59:5310:415.6
432MRÓZ Tomek 2235Open Masters Mężczyzn44M 40509:1502:18:4903:44:47.5503:44:47.55+02:00:0910:425.6
433JĘDRZEJCZYK Adam 2631Open Mężczyzn298M 40610:1503:44:56.1503:44:56.15+02:00:1810:425.6
434WEJMAN Mariusz 2415KOPEĆ TEAMOpen Mężczyzn299M 40709:4502:14:3203:45:04.3003:45:04.30+02:00:2610:435.6
435CHYLINSKI Wojciech 2210Open Mężczyzn300M 40809:1502:21:1803:45:32.6503:45:32.65+02:00:5410:445.6
436WOSIK Rafał 2257Open Masters Mężczyzn45M 40909:1502:21:1903:45:32.9003:45:32.90+02:00:5410:445.6
437PAWLACZEK Anna 2744WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Kobiet5K 2810:4502:26:4903:45:36.2503:45:36.25+02:00:5810:445.6
438BAYGER Krystian 2611Open Mężczyzn301M 41010:1503:45:38.9503:45:38.95+02:01:0110:445.6
439FEDEROWICZ Grzegorz 2742WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn46M 41110:4502:26:4703:45:40.1003:45:40.10+02:01:0210:445.6
440POPIELA-KUKUŚ Katarzyna 2745WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet24K 2910:4502:26:4903:45:42.0503:45:42.05+02:01:0410:445.6
441KUKUŚ Rafał 2743WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn47M 41210:4502:26:4803:45:55.2003:45:55.20+02:01:1710:455.6
442KRUPA Łukasz 2308OMK SMOCZKAOpen Mężczyzn302M 41309:3002:10:2103:46:00.2503:46:00.25+02:01:2210:455.6
443SCHMIDT Paweł 2378Open Masters Mężczyzn48M 41409:3002:12:1903:46:10.5503:46:10.55+02:01:3210:465.6
444KOZA Damian 2716Open Mężczyzn303M 41510:3002:16:0903:46:21.9503:46:21.95+02:01:4410:465.6
445PAWLAK Krystyna 2721Open Masters Kobiet6K 3010:3002:16:0903:46:33.9503:46:33.95+02:01:5610:475.6
446KRÒL Dariusz 2089Open Masters Mężczyzn49M 41608:5002:01:2603:46:36.9503:46:36.95+02:01:5910:475.6
447CHMIELEWSKI Józef 2619Open Mężczyzn304M 41710:1503:46:59.6503:46:59.65+02:02:2110:485.6
448NIKIFORIAK Oleksandr 2785Open Mężczyzn305M 41811:0002:10:1903:47:02.8503:47:02.85+02:02:2410:485.5
449CZUBASZEWSKI Kamil 2410HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn306M 41909:4502:09:4603:47:18.1503:47:18.15+02:02:4010:495.5
450SEBZDA Malgorzata 2241Open Masters Kobiet7K 3109:1502:20:4903:47:37.4503:47:37.45+02:02:5910:505.5
451CHMURAK Tomasz 2457Open Mężczyzn307M 42009:4502:14:0003:47:40.6003:47:40.60+02:03:0210:505.5
452MIERZEJEWSKI Adam 2276DZIKIE DZIKI OKAOpen Mężczyzn308M 42109:3001:53:4803:47:46.8003:47:46.80+02:03:0810:505.5
453DULKIEWICZ Mariusz 2623Open Mężczyzn309M 42210:1502:30:2403:47:48.1003:47:48.10+02:03:1010:505.5
454SOKÓLSKA Katarzyna 2311OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet25K 3209:3002:13:2103:48:03.5503:48:03.55+02:03:2510:515.5
455KUBIESA Jakub 2120HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn59M 42308:5002:16:0903:48:05.3003:48:05.30+02:03:2710:515.5
456PAWLIKOWSKI Kacper 2135BIEGNĘ BO LUBIĘ PIWOOpen Mężczyzn310M 42409:1502:16:1003:48:22.3003:48:22.30+02:03:4410:525.5
457WESOŁOWSKI Michał Dariusz 2664Open Mężczyzn311M 42510:1503:48:27.5503:48:27.55+02:03:4910:525.5
458SCHILLER Fryderyk 2603SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Masters Mężczyzn50M 42609:0002:27:5903:42:12.2503:48:37.45+02:03:5910:345.7
459JAGIEŁŁO Michał 2284HARDCORYOpen Mężczyzn312M 42709:3002:17:2703:48:41.2503:48:41.25+02:04:0310:535.5
460KLIPO Mateusz 2315POGROMCY IKSÓWOpen Mężczyzn313M 42809:3002:10:4303:48:47.6003:48:47.60+02:04:0910:535.5
461FIEDOR Tomasz 2020HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn314M 42908:5002:24:2603:48:48.8503:48:48.85+02:04:1010:535.5
462KARAWACKI Grzegorz 2775Open Mężczyzn315M 43011:0002:15:3403:48:56.6503:48:56.65+02:04:1810:545.5
463MOLUS Artur 2542LACROIX ELECTRONICS TEAMOpen Mężczyzn316M 43110:0003:48:58.9503:48:58.95+02:04:2110:545.5
464WOLNY Paweł 2256Open Mężczyzn317M 43209:1502:20:4803:48:59.0503:48:59.05+02:04:2110:545.5
465ROJEK Rafał 2238Open Mężczyzn318M 43309:1502:20:4703:49:01.2503:49:01.25+02:04:2310:545.5
466KORNAS Szymon 2328STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn319M 43409:3002:17:0703:49:18.7503:49:18.75+02:04:4010:555.5
467PALKA Jurand 2329STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Mężczyzn51M 43509:3002:17:0703:49:19.1003:49:19.10+02:04:4110:555.5
468ROWICKI Pawel 2652Open Mężczyzn320M 43610:1503:49:22.4503:49:22.45+02:04:4410:555.5
469UZDOWSKI Daniel 2577HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn321M 43710:1503:49:30.5003:49:30.50+02:04:5210:555.5
470CZARDYBON Dominik 2298ŁOWCY PIEROŻKÓWOpen Mężczyzn322M 43809:3002:05:4403:49:32.1503:49:32.15+02:04:5410:555.5
471SERAZETDINOW Andrzej 2503Open Mężczyzn323M 43909:4502:16:5403:49:33.5503:49:33.55+02:04:5510:555.5
472RUSINEK Adam 2318RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn324M 44009:3002:18:3503:49:37.9003:49:37.90+02:04:5910:565.5
473WOJTCZUK Daniel 2320RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn325M 44109:3002:18:3403:49:42.6503:49:42.65+02:05:0410:565.5
474SZULAGO Kamil 26744 SAMCE NA KLAMCEOpen Mężczyzn326M 44210:3002:23:0803:49:48.4003:49:48.40+02:05:1010:565.5
475KRYSZCZUK Piotr 26734 SAMCE NA KLAMCEOpen Mężczyzn327M 44310:3002:23:2003:50:22.1503:50:22.15+02:05:4410:585.5
476ZYMLER Łukasz 2670Open Mężczyzn328M 44410:1503:50:27.0503:50:27.05+02:05:4910:585.5
477WIŚNIEWSKI Łukasz 2665Open Mężczyzn329M 44509:1502:09:0003:50:52.2003:50:52.20+02:06:1410:595.5
478CZACHURSKI Wojciech 2080Open Mężczyzn330M 44608:5002:03:4003:51:17.6503:51:17.65+02:06:3911:005.4
479HANUSIAK Leszek 2521HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn331M 44710:0003:51:37.8003:51:37.80+02:06:5911:015.4
480MARCHLEWICZ Dawid 2527HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn332M 44810:0003:51:43.3503:51:43.35+02:07:0511:025.4
481PETRYKOWSKI Jakub 2532HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn333M 44910:0003:51:47.5003:51:47.50+02:07:0911:025.4
482KOWALCZYK Mateusz 26724 SAMCE NA KLAMCEOpen Mężczyzn334M 45010:3002:23:1003:51:53.9503:51:53.95+02:07:1611:025.4
483DRZEWIECKI Dominik 26714 SAMCE NA KLAMCEOpen Mężczyzn335M 45110:3002:23:1903:52:05.5003:52:05.50+02:07:2711:035.4
484BĄK Piotr 2075Open Mężczyzn336M 45208:5001:52:5003:52:40.1003:52:40.10+02:08:0211:045.4
485DRĄŻKOWSKI Grzegorz 2295JOLAOS GYMOpen Mężczyzn337M 45309:3002:22:5003:52:53.5003:52:53.50+02:08:1511:055.4
486BRYCHCY Paweł 2294JOLAOS GYMOpen Mężczyzn338M 45409:3002:22:4903:52:56.3503:52:56.35+02:08:1811:055.4
487ROMKOWSKI Łukasz 2296JOLAOS GYMOpen Mężczyzn339M 45509:3002:22:5103:52:58.3503:52:58.35+02:08:2011:055.4
488OSIK Grzegorz 2305MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn340M 45609:3002:31:2803:53:01.7003:53:01.70+02:08:2311:055.4
489GRUNDKOWSKI Oskar 2354Open Mężczyzn341M 45709:3002:14:0603:53:09.7003:53:09.70+02:08:3111:065.4
490GRYNBERG Urszula 2134BIEGNĘ BO LUBIĘ PIWOOpen Kobiet26K 3309:1502:16:0903:53:21.1503:53:21.15+02:08:4311:065.4
491KOWALCZYK Ewa 2157HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet27K 3409:1502:16:3103:53:22.4003:53:22.40+02:08:4411:065.4
492KAMECKI Krystian 2632Open Mężczyzn342M 45810:0003:53:25.0003:53:25.00+02:08:4711:065.4
493ZAWIDNIAK Nina 2513Open Kobiet28K 3509:4503:53:32.5503:53:32.55+02:08:5411:075.4
494LIS Łukasz 2365Open Mężczyzn343M 45909:3002:31:2803:53:35.0503:53:35.05+02:08:5711:075.4
495LITWIN Dorota 2481Open Kobiet29K 3609:4503:53:38.4003:53:38.40+02:09:0011:075.4
496TURSKI Łukasz 2599ROSSMANN Open Mężczyzn344M 46010:0003:53:41.1503:53:41.15+02:09:0311:075.4
497BAGIŃSKA Laura 2609Open Kobiet30K 3710:1502:24:2903:54:01.9503:54:01.95+02:09:2411:085.4
498BARSZCZ Dominika 2610Open Kobiet31K 3810:0003:54:11.1503:54:11.15+02:09:3311:095.4
499SŁUPSKI Maciej 2242Open Mężczyzn345M 46109:1502:25:0203:54:21.0503:54:21.05+02:09:4311:095.4
500RUSZEWSKA Anna 2536HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet8K 3910:0003:54:21.7003:54:21.70+02:09:4311:095.4
501RUSZEWSKI Jarosław 2537HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn52M 46210:0003:54:22.2503:54:22.25+02:09:4411:095.4
502OLEWNICZAK Bartosz 2601RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn346M 46310:1502:27:0703:54:24.4503:54:24.45+02:09:4611:095.4
503JAGLIŃSKI Rafał 2583JESTEM GŁODNY PO OBIEDZIEOpen Mężczyzn347M 46410:1502:27:0703:54:24.5503:54:24.55+02:09:4611:095.4
504MALISZEWSKI Jakub 2526HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn348M 46510:0003:54:51.1503:54:51.15+02:10:1311:115.4
505BUKOJEMSKI Marcin 2764Open Masters Mężczyzn53M 46611:0002:16:5603:54:54.7503:54:54.75+02:10:1611:115.4
506MAJEWSKI Damian 2300ŁOWCY PIEROŻKÓWOpen Mężczyzn349M 46709:3002:13:0303:54:55.3003:54:55.30+02:10:1711:115.4
507ŁUKASIEWICZ Renata 2717Open Masters Kobiet9K 4010:3002:22:4503:54:56.6503:54:56.65+02:10:1811:115.4
508KOMORZYCKI Robert 2523HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn350M 46810:0003:55:08.9503:55:08.95+02:10:3111:115.4
509FETLIŃSKI Grzegorz 2624Open Mężczyzn351M 46910:1502:24:2603:55:19.3503:55:19.35+02:10:4111:125.4
510JENDRASZEK Patryk 2264BRACTWO BIEGOWE BGKOpen Mężczyzn352M 47009:3002:22:5203:55:22.9003:55:22.90+02:10:4411:125.4
511STĘPNIEWSKI Tomasz 2265BRACTWO BIEGOWE BGKOpen Mężczyzn353M 47109:3002:22:5003:55:22.9503:55:22.95+02:10:4511:125.4
512RADOŁA Marcin 2326STG KATOWICEOpen Masters Mężczyzn54M 47209:3002:30:1303:55:42.7503:55:42.75+02:11:0411:135.3
513WINIAREK Marcin 2512Open Mężczyzn354M 47309:4502:20:2903:55:43.1503:55:43.15+02:11:0511:135.3
514BOGUSZ Michał 2152HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn355M 47409:1502:16:1003:55:51.1003:55:51.10+02:11:1311:135.3
515BURDYŃSKI Paweł 2349Open Mężczyzn356M 47509:3002:12:3803:56:11.7003:56:11.70+02:11:3311:145.3
516LALAK Dawid 2749Open Mężczyzn357M 47610:4502:13:3103:56:36.8503:56:36.85+02:11:5811:165.3
517TOMCZAK Artur 2658Open Mężczyzn358M 47710:1503:57:09.0003:57:09.00+02:12:3111:175.3
518TOMCZAK Joanna 2659Open Kobiet32K 4110:1503:57:09.6503:57:09.65+02:12:3111:175.3
519PTAK Magda 2317RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Kobiet33K 4209:1502:20:1803:57:15.1003:57:15.10+02:12:3711:175.3
520JAŚKOWSKI Paweł 2186RMF4RT OCROpen Mężczyzn359M 47809:1502:20:2903:57:15.4003:57:15.40+02:12:3711:175.3
521KOSSECKI Michał 2597PUMA_STAROGARDOpen Mężczyzn360M 47910:1503:57:17.2503:57:17.25+02:12:3911:175.3
522CHRISTENSEN Jens 2209Open Masters Mężczyzn55M 48009:3002:27:5303:57:19.1503:57:19.15+02:12:4111:185.3
523HAMERSKI Sebastian 2627Open Mężczyzn361M 48110:1502:27:3403:57:20.3503:57:20.35+02:12:4211:185.3
524ROSA Arkadiusz 2327STG KATOWICEOpen Mężczyzn362M 48209:3002:30:1403:57:35.4003:57:35.40+02:12:5711:185.3
525GAWRON Marcin 2084SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn363M 48308:5003:00:5103:57:54.2503:57:54.25+02:13:1611:195.3
526CICHY Łukasz 2154HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn364M 48409:1502:15:1003:58:11.4503:58:11.45+02:13:3311:205.3
527CZAJKOWSKI Dawid 2432RAGNAROK SZCZECINOpen Mężczyzn365M 48509:4503:58:33.6503:58:33.65+02:13:5511:215.3
528MURYN Dawid 2434RAGNAROK SZCZECINOpen Mężczyzn366M 48609:4502:15:4003:58:43.4003:58:43.40+02:14:0511:225.3
529KARPIŃSKI Bartłomiej 2433RAGNAROK SZCZECINOpen Mężczyzn367M 48709:4502:15:4003:58:43.9503:58:43.95+02:14:0611:225.3
530KLINOWSKI Andrzej 2395BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn368M 48809:4502:17:4103:58:45.8503:58:45.85+02:14:0711:225.3
531WILCZEK Marcin 2201TEKTUROWY SŁONIK PARZY CZAJOpen Mężczyzn369M 48909:1502:18:0803:58:46.1003:58:46.10+02:14:0811:225.3
532GDANIEC Dariusz 2338WHISKEY TANGOOpen Masters Mężczyzn56M 49009:3002:30:2603:58:47.7003:58:47.70+02:14:0911:225.3
533WOJCIECH Krzysztof 2590NIEPOZORNIOpen Mężczyzn370M 49110:1503:59:25.2503:59:25.25+02:14:4711:245.3
534STANIUK Bartosz 2695TOYOTA SŁUPSKOpen Mężczyzn371M 49210:3002:17:0204:00:01.7004:00:01.70+02:15:2311:255.2
535OSIŃSKI Marcin 2196RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn372M 49309:1502:25:3304:00:08.4504:00:08.45+02:15:3011:265.2
536WOJCIK Dawid 2668Open Mężczyzn373M 49410:1502:25:5704:00:14.8504:00:14.85+02:15:3611:265.2
537POSIEWKA Jacek 2722Open Mężczyzn374M 49510:3002:24:3704:00:16.8004:00:16.80+02:15:3811:265.2
538BRZOMIŃSKI Łukasz 2793MONDI SOLECOpen Mężczyzn375M 49610:1502:22:2304:00:37.1504:00:37.15+02:15:5911:275.2
539SIDORSKI Jakub 2100Open Mężczyzn376M 49708:5002:41:1704:00:49.6504:00:49.65+02:16:1111:285.2
540FRĄCZYK Jędrzej 2625Open Mężczyzn377M 49810:1502:25:5704:00:53.9504:00:53.95+02:16:1611:285.2
541BARDZIAK Piotr 2037KONIUCHY OCROpen Mężczyzn378M 49908:5001:33:0704:01:01.0504:01:01.05+02:16:2311:285.2
542MODZELEWSKI Mikołaj 2760TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn379M 50011:0002:23:2904:01:06.0504:01:06.05+02:16:2811:285.2
543MACIEJEWSKI Jan 2718Open Mężczyzn380M 50110:3002:26:4104:01:08.2504:01:08.25+02:16:3011:285.2
544DELUGA Marcin 2705Open Mężczyzn381M 50210:3002:26:4004:01:18.2504:01:18.25+02:16:4011:295.2
545BIELECKI Jarosław 2703Open Mężczyzn382M 50310:3002:27:0804:01:24.3004:01:24.30+02:16:4611:295.2
546KOŁODZIEJ Dawid 2360Open Mężczyzn383M 50409:3002:24:1004:01:29.2504:01:29.25+02:16:5111:295.2
547CIESEK Dariusz 2704Open Mężczyzn384M 50510:3002:17:5704:01:29.9504:01:29.95+02:16:5211:295.2
548DUDA Michał 2707Open Mężczyzn385M 50610:3002:26:4104:01:36.8504:01:36.85+02:16:5811:305.2
549STASZEWSKI Jakub 2246Open Mężczyzn386M 50709:1502:27:0204:01:45.2504:01:45.25+02:17:0711:305.2
550JEDYNAK Mateusz 2522HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn387M 50809:3002:17:3904:01:48.0504:01:48.05+02:17:1011:305.2
551JULIKOWSKI Karol 2756OFF-ROAD RUNNERS BENEFIT SYSTEMSOpen Mężczyzn388M 50911:0002:23:3704:01:50.6004:01:50.60+02:17:1211:305.2
552KRAWIECKI Piotr 2794MONDI SOLECOpen Mężczyzn389M 51010:1502:22:2204:02:21.6004:02:21.60+02:17:4311:325.2
553TUREK Przemysław 2759TO NIE SĄ LESZCZEOpen Mężczyzn390M 51111:0002:23:2304:02:30.0504:02:30.05+02:17:5211:325.2
554JANISZEWSKA Katarzyna 2219Open Masters Kobiet10K 4309:1502:35:4204:02:31.0504:02:31.05+02:17:5311:325.2
555ZAKRZEWSKI Łukasz 2735Open Mężczyzn391M 51210:3002:17:5804:02:40.1004:02:40.10+02:18:0211:335.2
556SZRENIAWA-SZTAJNERT Artur 2248Open Mężczyzn392M 51309:1502:35:4204:02:41.2504:02:41.25+02:18:0311:335.2
557KARBOWNIK Krzysztof 2714Open Mężczyzn393M 51410:3002:18:0604:02:51.5504:02:51.55+02:18:1311:335.2
558DĄBROWSKI Łukasz 2697WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn394M 51510:3002:29:0504:03:03.3504:03:03.35+02:18:2511:345.2
559WOŹNIAK Wojciech 2699WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn57M 51610:3002:29:0504:03:03.8004:03:03.80+02:18:2511:345.2
560BOCZEK Rafał 2696WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn395M 51710:3002:29:0404:03:04.0004:03:04.00+02:18:2611:345.2
561MLECZKO Tomasz 2698WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn58M 51810:3002:29:0404:03:04.2504:03:04.25+02:18:2611:345.2
562ZDUŃCZYK Sylwia 2263BIOSFERAOpen Kobiet34K 4409:3002:17:4204:03:04.5004:03:04.50+02:18:2611:345.2
563KOSZCZYC Rafał 2025HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn60M 51908:5002:14:1804:03:07.1504:03:07.15+02:18:2911:345.2
564RAMUTKOWSKI Zbigniew 2650Open Mężczyzn396M 52010:1502:27:0404:03:18.2504:03:18.25+02:18:4011:355.2
565POKORSKI Rafał 2575HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn59M 52109:1502:15:1304:03:47.6004:03:47.60+02:19:0911:365.2
566IWANOWSKI Kamil 2629Open Mężczyzn397M 52210:1502:30:4404:04:00.9504:04:00.95+02:19:2311:375.2
567RACKI Tomasz 2812TEAM KUPA GUNWNAOpen Mężczyzn398M 52309:4504:04:03.9504:04:03.95+02:19:2611:375.2
568KWIATKOWSKI Jarosław 2636Open Mężczyzn399M 52410:1502:31:5604:04:04.2504:04:04.25+02:19:2611:375.2
569PUZON Tomasz 2649Open Masters Mężczyzn60M 52510:1502:30:4504:04:18.7504:04:18.75+02:19:4011:385.2
570ŁYSEK Tomasz 2366Open Masters Mężczyzn61M 52609:3002:35:3104:04:31.8504:04:31.85+02:19:5311:385.2
571KOZDÓJ Ewa 2310OSWRISOpen Masters Kobiet11K 4509:3002:35:3104:04:32.0504:04:32.05+02:19:5411:385.2
572SOWA Przemysław 2379Open Mężczyzn400M 52709:3002:24:1004:04:37.2504:04:37.25+02:19:5911:385.2
573BRĄCZYK Ewa 2285HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet35K 4609:3002:24:1004:04:38.2004:04:38.20+02:20:0011:385.2
574PUZON Mirek 2648Open Mężczyzn401M 52810:1502:30:4904:04:48.9504:04:48.95+02:20:1111:395.1
575WIDUCH Ryszard 2253Open Masters Mężczyzn62M 52909:3002:34:4604:05:02.6504:05:02.65+02:20:2411:405.1
576OWCZAREK Adam 2492Open Mężczyzn402M 53009:4504:05:03.1504:05:03.15+02:20:2511:405.1
577WICHEREK Mateusz 2319RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn403M 53109:3002:17:4004:05:05.3004:05:05.30+02:20:2711:405.1
578IZDEBSKA Marzena 2567BASTIONOpen Masters Kobiet12K 4709:3002:33:4404:05:09.8504:05:09.85+02:20:3111:405.1
579GRZYWACZ Marcin 2217Open Mężczyzn404M 53209:1502:38:0704:05:13.5504:05:13.55+02:20:3511:405.1
580RYBAK Piotr 2499Open Mężczyzn405M 53309:4504:05:13.6004:05:13.60+02:20:3511:405.1
581SOKOŁOWSKI Artur 2147DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn63M 53409:1502:26:0004:05:15.4504:05:15.45+02:20:3711:405.1
582PIĘTKA Marcin 2016HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn406M 53508:5001:40:0904:05:30.0004:05:30.00+02:20:5211:415.1
583POKORSKA Kasia 2574HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet36K 4809:1502:15:1604:05:52.1504:05:52.15+02:21:1411:425.1
584KAMIŃSKI Maciej 2604STOMILEXOpen Mężczyzn407M 53610:1504:06:37.8004:06:37.80+02:21:5911:445.1
585MŁOTEK Jakub 2605STOMILEXOpen Mężczyzn408M 53710:1504:06:38.6004:06:38.60+02:22:0011:445.1
586KOSIARSKI Kacper 2224Open Mężczyzn409M 53809:1502:25:0004:06:51.7004:06:51.70+02:22:1311:455.1
587KAŁKOWSKA Karolina 2553Open Masters Kobiet13K 4910:0004:06:52.0004:06:52.00+02:22:1411:455.1
588RUDNICKI Patryk 2758SIADŁO TEAMOpen Mężczyzn410M 53911:0002:27:0604:06:53.8004:06:53.80+02:22:1511:455.1
589STASIAK Konrad 2245Open Mężczyzn411M 54009:1502:25:0004:06:58.4504:06:58.45+02:22:2011:455.1
590BALCERZAK Paweł 2757SIADŁOOpen Mężczyzn412M 54111:0002:27:0404:07:24.3504:07:24.35+02:22:4611:465.1
591OLEŚ Rafał 2031HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn61M 54208:5001:34:4304:07:58.8504:07:58.85+02:23:2011:485.1
592ŁUKASIK Bartosz 2411HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn413M 54309:4504:08:02.6504:08:02.65+02:23:2411:485.1
593ŁUKASIK Tomasz 2437RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn414M 54409:4504:08:08.3004:08:08.30+02:23:3011:485.1
594TOMASZEWICZ Adam 2250Open Mężczyzn415M 54509:1502:33:4604:09:01.8504:09:01.85+02:24:2311:515.1
595SZEWCZYK Paweł 2505Open Masters Mężczyzn64M 54609:4502:15:4704:09:09.2004:09:09.20+02:24:3111:515.1
596JAROSZEWSKI Sławomir 2630Open Masters Mężczyzn65M 54710:1502:19:3404:09:11.2504:09:11.25+02:24:3311:515.1
597MATYSEK Ireneusz 2369Open Masters Mężczyzn66M 54809:3002:28:0804:09:34.8004:09:34.80+02:24:5611:535
598SOBIESZEK Cezary 2409HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Masters Mężczyzn67M 54909:4504:09:57.6004:09:57.60+02:25:1911:545
599MATUSIAK Michał 2416KUCYKI PONY TEAMOpen Mężczyzn416M 55009:4504:10:45.2504:10:45.25+02:26:0711:565
600KUBICA Tomasz 2635Open Masters Mężczyzn68M 55110:1502:30:2504:11:02.4504:11:02.45+02:26:2411:575
601PRZYBYLSKI Maciej 2606STOMILEXOpen Mężczyzn417M 55210:1504:11:07.4504:11:07.45+02:26:2911:575
602BRODA Cezary 2389AWF BPOpen Mężczyzn418M 55309:4504:11:21.5504:11:21.55+02:26:4311:585
603GRZYBOWSKA Aleksandra 2390AWF BPOpen Kobiet37K 5009:4504:11:24.6004:11:24.60+02:26:4611:585
604PIOTROWICZ Małgorzata 2786Open Kobiet38K 5110:3002:27:1204:11:29.3504:11:29.35+02:26:5111:585
605PIOTROWICZ Tomasz 2787Open Mężczyzn419M 55410:3002:27:1204:11:29.4504:11:29.45+02:26:5111:585
606STELMACH Jowita 2382Open Kobiet39K 5209:3002:33:4504:11:35.7504:11:35.75+02:26:5711:585
607PAŹDZIERKO Paweł 2531HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn420M 55510:0004:11:45.0004:11:45.00+02:27:0711:595
608SZANIAWSKI Marcin 2125HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn62M 55608:5002:40:5304:11:47.0004:11:47.00+02:27:0911:595
609TRAWIŃSKI Jakub 2570BOGOWIE DZIELNICYOpen Mężczyzn421M 55710:1504:11:57.8004:11:57.80+02:27:1911:595
610JERECZEK Anna 2711Open Kobiet40K 5310:1502:29:4304:12:14.8004:12:14.80+02:27:3612:005
611TRZASKOWSKI Andrzej 2417KUCYKI PONY TEAMOpen Mężczyzn422M 55809:4504:12:22.5504:12:22.55+02:27:4412:015
612TOCHOWICZ Barbara 2540HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet41K 5410:0004:12:41.9504:12:41.95+02:28:0412:015
613GOERIG Michał 2520HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn423M 55910:0001:56:2404:12:58.8504:12:58.85+02:28:2012:025
614ŁUKASZUK Paweł 2686LEŚNE BOBKIOpen Mężczyzn424M 56010:3002:15:2904:13:07.8004:13:07.80+02:28:2912:035
615TROJAN Anna 2109HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet14K 5509:0002:51:3604:13:40.8504:13:40.85+02:29:0212:045
616SKOREK Wioletta 2565#POLISHRUNTEAMBRUSSELS#Open Kobiet42K 5610:1502:31:0704:13:49.6504:13:49.65+02:29:1112:055
617PACHUCKI Karol 2562#POLISHRUNTEAMBRUSSELS#Open Mężczyzn425M 56110:1502:31:3904:13:50.8004:13:50.80+02:29:1212:055
618KRAWCZYK Robert 2559#POLISHRUNTEAMBRUSSELS#Open Mężczyzn426M 56210:1502:31:5204:13:50.8004:13:50.80+02:29:1212:055
619ROGOWSKA Paulina 2563#POLISHRUNTEAMBRUSSELS#Open Kobiet43K 5710:1502:31:3004:13:51.7504:13:51.75+02:29:1312:055
620MATEROWSKA Ewelina 2560#POLISHRUNTEAMBRUSSELS#Open Kobiet44K 5810:1502:31:3104:13:54.3504:13:54.35+02:29:1612:055
621ROGOWSKA-FLIS Malgorzata 2564#POLISHRUNTEAMBRUSSELS#Open Kobiet45K 5910:1502:31:2504:13:54.6004:13:54.60+02:29:1612:055
622NIEWCZAS Adam 2561#POLISHRUNTEAMBRUSSELS#Open Mężczyzn427M 56310:1502:31:5404:13:55.4504:13:55.45+02:29:1712:055
623WEBER Patryk 2588LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn428M 56410:1502:32:2804:14:35.2504:14:35.25+02:29:5712:074.9
624DMITRZAK Dominik 2587LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn429M 56510:1502:32:2804:14:35.6004:14:35.60+02:29:5712:074.9
625SZUBIŃSKI Kamil 2391AWF BPOpen Mężczyzn430M 56609:4504:14:49.9004:14:49.90+02:30:1112:084.9
626PIECZYWEK Paweł 2095Open Mężczyzn431M 56708:5002:45:1204:15:13.0004:15:13.00+02:30:3512:094.9
627LUTOSTAŃSKI Dominik 2637Open Mężczyzn432M 56810:1502:25:5304:15:15.9004:15:15.90+02:30:3712:094.9
628WOŹNIAK Krzysztof 2010DZIKI Z CZECHOWAOpen Masters Mężczyzn69M 56908:5002:45:1304:15:16.2004:15:16.20+02:30:3812:094.9
629KRASOŃ Rafał 2778Open Mężczyzn433M 57011:0002:28:0804:16:18.5504:16:18.55+02:31:4012:124.9
630FARAŚ Mateusz 2769Open Mężczyzn434M 57111:0002:24:0804:16:35.4504:16:35.45+02:31:5712:134.9
631CEJROWSKI Kacper 2443TEAM KUPA GUNWNAOpen Mężczyzn435M 57209:4504:16:41.7504:16:41.75+02:32:0312:134.9
632PORĘBSKI Jarosław 2809Open Mężczyzn436M 57310:1502:23:0704:16:58.1004:16:58.10+02:32:2012:144.9
633JACKOWSKI Piotr 2467Open Mężczyzn437M 57409:4504:17:37.4004:17:37.40+02:32:5912:164.9
634MIERNICKI Radosław 2404CROSSFIT URSUSOpen Masters Mężczyzn70M 57509:4504:17:43.2504:17:43.25+02:33:0512:164.9
635SZYMAŃSKI Adam 2406DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn71M 57609:4504:18:19.2504:18:19.25+02:33:4112:184.9
636DRASZAWKA Łukasz 2185POWER TRAININGOpen Mężczyzn438M 57709:1502:26:5804:18:41.7004:18:41.70+02:34:0312:194.9
637FIJALKOWSKI Kamil 2191RUN PRAGA TEAMOpen Mężczyzn439M 57809:1502:37:5404:19:16.1504:19:16.15+02:34:3812:204.9
638DĄBROWSKI Daniel 2190RUN PRAGA TEAMOpen Mężczyzn440M 57909:1502:37:5304:19:29.0004:19:29.00+02:34:5112:214.9
639BOŻYK Sebastian 2763Open Mężczyzn441M 58011:0002:28:0904:19:30.8504:19:30.85+02:34:5212:214.9
640KOCOLOWSKI Jurek 2715Open Masters Mężczyzn72M 58109:1502:43:5704:20:03.1504:20:03.15+02:35:2512:234.8
641MILCZARCZYK Artur 2304MAZE IN THE MAZEOpen Masters Mężczyzn73M 58209:3004:20:22.7504:20:22.75+02:35:4412:234.8
642WAŻNY Łukasz 2170META JUŻ BLISKO Open Mężczyzn442M 58309:1502:43:5504:20:31.9504:20:31.95+02:35:5412:244.8
643WAŻNY Mateusz 2307META JUŻ BLISKO Open Mężczyzn443M 58409:1502:43:5704:20:33.2004:20:33.20+02:35:5512:244.8
644GĄSIOROWSKI Rafał 2675BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn444M 58510:3002:22:5904:20:42.3004:20:42.30+02:36:0412:244.8
645KRASEK Paweł 2226Open Mężczyzn445M 58609:1502:27:3104:21:30.4004:21:30.40+02:36:5212:274.8
646JĘCZMIŃSKI Adam 2220Open Masters Mężczyzn74M 58709:1502:27:3204:21:30.6504:21:30.65+02:36:5212:274.8
647RAŚ Agnieszka 2535HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet15K 6010:0004:21:59.3504:21:59.35+02:37:2112:284.8
648WILCZEK Lukasz 2510Open Mężczyzn446M 58809:4504:22:48.9504:22:48.95+02:38:1112:304.8
649ŚLESICKI Mateusz 2322SPEEDSTERSOpen Mężczyzn447M 58909:3002:36:5304:23:00.8004:23:00.80+02:38:2212:314.8
650WILCZAK Agata 2323SPEEDSTERSOpen Kobiet46K 6109:3002:36:5404:23:00.9004:23:00.90+02:38:2212:314.8
651WOJEWÓDZKA Adrianna 2388Open Kobiet47K 6209:3002:36:5404:23:01.8004:23:01.80+02:38:2312:314.8
652MIELCARZ Marcin 2427PACZKOŚWIRYOpen Mężczyzn448M 59009:3004:23:48.8004:23:48.80+02:39:1012:334.8
653TARAS Michał 2331SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIAOpen Mężczyzn449M 59109:3002:33:0904:23:51.4504:23:51.45+02:39:1312:334.8
654WILCZYŃSKI Mariusz 2314PACZKOŚWIRYOpen Mężczyzn450M 59209:3004:23:51.5504:23:51.55+02:39:1312:334.8
655PIĄTKOWSKI Emil 2330SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIAOpen Mężczyzn451M 59309:3002:33:1204:23:52.3504:23:52.35+02:39:1412:334.8
656ZAKRZEWSKI Wojtek 2332SZKOŁA GENIALNEGO ŻÓŁWIAOpen Mężczyzn452M 59409:3002:33:0904:23:52.7504:23:52.75+02:39:1412:334.8
657JANDA Paulina 2357Open Kobiet48K 6309:3004:24:23.8504:24:23.85+02:39:4512:354.8
658KOCHAŃSKI Rafał 2692RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn453M 59510:3002:34:4804:24:38.5504:24:38.55+02:40:0012:364.8
659PASTUSZKA Anna 2693RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Masters Kobiet16K 6410:3002:34:4904:24:38.9504:24:38.95+02:40:0112:364.8
660KRÓLIK Rafał 2158HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn454M 59609:1502:35:4204:24:48.9004:24:48.90+02:40:1012:364.8
661GANCARZ Małgorzata 2287HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet49K 6509:3004:25:26.2504:25:26.25+02:40:4812:384.7
662ZIELIŃSKI Andrzej 2688ODDAM SIOSTRĘ W DOBRE RĘCEOpen Mężczyzn455M 59710:3002:39:4704:25:27.6504:25:27.65+02:40:4912:384.7
663ZIELINSKA Anna 2687ODDAM SIOSTRĘ W DOBRE RĘCEOpen Kobiet50K 6610:3002:40:0404:25:33.3504:25:33.35+02:40:5512:384.7
664MARTUSZEWSKI Ryszard 2232Open Masters Mężczyzn75M 59809:1502:43:5804:25:51.2004:25:51.20+02:41:1312:394.7
665WISNIOWSKI Mirosław 2136BRONOWICKIE CENTRUM UBEZPIECZENIOWEOpen Masters Mężczyzn76M 59909:1502:33:1004:25:54.7004:25:54.70+02:41:1612:394.7
666STANKIEWICZ Damian 2584KIEMLICZEOpen Mężczyzn456M 60010:1502:41:5904:26:04.9004:26:04.90+02:41:2612:404.7
667STANKIEWICZ Mirosław 2586KIEMLICZEOpen Masters Mężczyzn77M 60110:1502:41:5704:26:06.7504:26:06.75+02:41:2812:404.7
668STANKIEWICZ Krzysztof 2585KIEMLICZEOpen Masters Mężczyzn78M 60210:1502:41:5904:26:15.8504:26:15.85+02:41:3712:404.7
669CZEKAJ Mateusz 2286HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn457M 60309:3004:26:38.8504:26:38.85+02:42:0012:414.7
670JAMRÓZ Kamil 2169LUBIĘ BURPEES’YOpen Mężczyzn458M 60409:1502:42:3004:26:54.8504:26:54.85+02:42:1612:424.7
671JANIAK Łukasz 2401CROSS CORNEROpen Mężczyzn459M 60509:4504:27:03.6504:27:03.65+02:42:2512:434.7
672KRÓL Darek 2402CROSS CORNEROpen Mężczyzn460M 60609:4504:27:05.1504:27:05.15+02:42:2712:434.7
673KAPICA Wojciech 2472Open Mężczyzn461M 60709:4504:27:06.5004:27:06.50+02:42:2812:434.7
674KOZIAK Agnieszka 2111Open Kobiet51K 6709:0002:49:3904:27:24.2504:27:24.25+02:42:4612:444.7
675OGONOWSKI Sebastian 2177PIĄTNICA TEAM OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn462M 60809:1502:33:0904:27:40.6504:27:40.65+02:43:0212:444.7
676STAWIARZ Małgorzata 2381Open Kobiet52K 6809:1502:43:5604:28:11.3004:28:11.30+02:43:3312:464.7
677HUZIOR Jakub 2810Open Mężczyzn463M 60910:4502:37:5004:28:27.8504:28:27.85+02:43:4912:474.7
678KROKWA Aleksandra 2227Open Kobiet53K 6910:4502:37:5104:28:30.1504:28:30.15+02:43:5212:474.7
679CZARNIECKI Jakub 2140CROSSFIT URSUSOpen Mężczyzn464M 61009:1502:47:0104:28:38.0504:28:38.05+02:44:0012:474.7
680PURCHALAK Paweł 2592NO LIMIT TEAMOpen Mężczyzn465M 61109:1502:47:0204:28:38.5004:28:38.50+02:44:0012:474.7
681KUDRELEK Karol 2090Open Mężczyzn466M 61208:5001:38:4404:30:37.4504:30:37.45+02:45:5912:534.7
682TURCZYK Krzysztof 2733Open Mężczyzn467M 61310:3002:39:5204:31:35.7504:31:35.75+02:46:5712:554.6
683MAŚNICA Ludwik 2233Open Mężczyzn468M 61409:1502:42:2804:33:02.9004:33:02.90+02:48:2413:004.6
684MACIOCHA Krzysztof 2483Open Mężczyzn469M 61509:4504:33:27.8004:33:27.80+02:48:4913:014.6
685REY Andrzej 2343ZDĄŻYĆ PRZED ZMROKIEMOpen Masters Mężczyzn79M 61609:3004:33:46.4004:33:46.40+02:49:0813:024.6
686PAPROTA Piotr 2647Open Mężczyzn470M 61710:1502:32:1804:33:58.8504:33:58.85+02:49:2013:024.6
687MUCHA Robert 2132BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn80M 61809:1502:45:3404:34:29.3004:34:29.30+02:49:5113:044.6
688ZAWADZKI Tomasz 2344ZDĄŻYĆ PRZED ZMROKIEMOpen Mężczyzn471M 61909:3004:35:18.5004:35:18.50+02:50:4013:064.6
689REJDYCH Olga 2808BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Kobiet17K 7009:1502:45:3204:35:52.9504:35:52.95+02:51:1513:084.6
690JUSZCZYK Jarosław 2713Open Masters Mężczyzn81M 62010:3002:42:0904:36:08.2004:36:08.20+02:51:3013:084.6
691SZUKALSKI Maciej 2386Open Mężczyzn472M 62109:3004:37:01.6004:37:01.60+02:52:2313:114.5
692ZIEŃCZYK Beata 2324SPORTERA OCROpen Masters Kobiet18K 7109:3004:37:10.4504:37:10.45+02:52:3213:114.5
693RULAK Jerzy 2729Open Mężczyzn473M 62210:3002:34:5604:38:13.1504:38:13.15+02:53:3513:144.5
694KAMINSKA Dorota 2683GRUBIORZE LOTAJOMOpen Kobiet54K 7210:3002:34:5704:38:13.4504:38:13.45+02:53:3513:144.5
695ANTOLIK Aneta 2689RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Kobiet55K 7310:3002:34:4704:38:14.1504:38:14.15+02:53:3613:144.5
696KRAUZE Daniel 2679BRUD EKIPAOpen Mężczyzn474M 62310:3002:34:4804:38:14.2504:38:14.25+02:53:3613:144.5
697STUDZIŃSKI Adam 2538HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn475M 62410:0004:38:36.0004:38:36.00+02:53:5813:164.5
698ŚLIWA Katarzyna 2732Open Kobiet56K 7410:3002:46:1204:38:45.9504:38:45.95+02:54:0813:164.5
699BRATKOWSKI Pawel 2065TORPEDA RACE TEAMElite Mężczyzn63M 62508:5001:56:3104:39:10.6504:39:10.65+02:54:3213:174.5
700SZCZEPAŃSKI Marcin 2133BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Mężczyzn476M 62609:1502:45:3004:39:47.3504:39:47.35+02:55:0913:194.5
701JURKOWSKI Marcin 2358Open Masters Mężczyzn82M 62709:3003:06:0904:40:04.1504:40:04.15+02:55:2613:204.5
702RUDZIŃSKA Marlena 2445TRYGŁAW TYCHOWOOpen Kobiet57K 7509:4502:50:4004:40:44.2004:40:44.20+02:56:0613:224.5
703RUDZIŃSKI Radosław 2447TRYGŁAW TYCHOWOOpen Mężczyzn477M 62809:4502:50:3904:40:45.1504:40:45.15+02:56:0713:224.5
704RUDZIŃSKI Jacek 2446TRYGŁAW TYCHOWOOpen Masters Mężczyzn83M 62909:4502:50:4104:40:49.6004:40:49.60+02:56:1113:224.5
705SPRAWKA Marta 2576HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet58K 7610:1502:45:5704:44:28.5004:44:28.50+02:59:5013:324.4
706WARSZAWSKI Patryk 2571CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Mężczyzn478M 63010:1502:45:5804:44:30.6504:44:30.65+02:59:5213:324.4
707PRZYBYTEK Sławomir 2806Open Mężczyzn479M 63110:1502:58:0504:44:51.6004:44:51.60+03:00:1313:334.4
708AL-HADDAD Talal 2702Open Mężczyzn480M 63210:3003:00:3404:45:41.6504:45:41.65+03:01:0313:364.4
709SIERECKI Zbigniew 2179PIĘKNI I BESTIEOpen Masters Mężczyzn84M 63309:1504:48:27.1004:48:27.10+03:03:4913:444.4
710SKRĘTEK Paulina 2655Open Kobiet59K 7709:1504:49:13.4004:49:13.40+03:04:3513:464.4
711ROZENEK-JANUSZ Karol 2654Open Mężczyzn481M 63410:1502:35:5804:50:18.8504:50:18.85+03:05:4013:494.3
712SUZIN Nikodem 2815Open Mężczyzn482M 63510:1502:49:4604:52:02.6504:52:13.10+03:07:3513:544.3
713BOROWIAK Maciej 2272BRYGADA RROpen Mężczyzn483M 63609:3004:52:37.9004:52:37.90+03:07:5913:564.3
714PIELATOWSKA Jadwiga 2274DIRTY SPARROWSOpen Kobiet60K 7809:3004:52:38.8504:52:38.85+03:08:0013:564.3
715ROZENEK Mariusz 2653Open Mężczyzn484M 63710:1502:35:5804:54:52.1504:54:52.15+03:10:1414:024.3
716TOMCZAK Wioleta 2431PUSTAKI RUN&FUNOpen Kobiet61K 7909:4502:59:5104:55:54.0504:55:54.05+03:11:1614:054.3
717SZYPOWSKA Kamila 2506Open Kobiet62K 8009:4502:59:5604:56:00.0504:56:00.05+03:11:2214:054.3
718MOKRZYŃSKA Joanna 2528HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet63K 8110:0002:55:5704:58:59.5504:58:59.55+03:14:2114:144.2
719KOT Michał 2554Open Masters Mężczyzn85M 63810:0002:55:5604:58:59.9504:58:59.95+03:14:2214:144.2
720WÓJCIK Julia 2558Open Masters Kobiet19K 8210:0002:55:5704:59:01.1004:59:01.10+03:14:2314:144.2
721HANUS Łukasz 2466Open Mężczyzn485M 63909:4503:00:5004:59:50.9004:59:50.90+03:15:1214:164.2
722MULLER Rafał 2438RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn486M 64009:4505:00:34.0005:00:34.00+03:15:5614:184.2
723ŁASKAWSKI Michał 2436RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn487M 64109:4505:00:34.5505:00:34.55+03:15:5614:184.2
724GRYMEK Dagmara 2435RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Kobiet64K 8309:4505:00:40.9005:00:40.90+03:16:0214:194.2
725MALINOWSKA Katarzyna 2173OBY NIE OSTATNIOpen Kobiet65K 8409:1505:01:31.6505:01:31.65+03:16:5314:214.2
726TALAR Szymon 2544LACROIX ELECTRONICS TEAMOpen Mężczyzn488M 64210:0002:47:0505:02:46.3005:02:46.30+03:18:0814:254.2
727LEWANDOWSKI Leszek 2541LACROIX ELECTRONICS TEAMOpen Mężczyzn489M 64310:0002:47:0605:04:06.6505:04:06.65+03:19:2814:284.1
728SZULGIT Monika 2694STF 069Open Kobiet66K 8509:1502:47:3905:06:56.1505:06:56.15+03:22:1814:364.1
729PURCHALAK Karolina 2172NO LIMIT TEAMOpen Kobiet67K 8609:1505:13:59.1005:13:59.10+03:29:2114:574
730RÓŻYCKA Hanna 2239Open Kobiet68K 8709:1505:14:25.7505:14:25.75+03:29:4714:584
731SIENKIEWICZ Jakub 2101Open Mężczyzn490M 64408:5005:15:11.9505:15:11.95+03:30:3415:004
732GÓRKA Robert 2463Open Masters Mężczyzn86M 64509:4503:00:5105:24:45.4005:24:45.40+03:40:0715:273.9
733MIŁOWICKA Karolina 2195RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Kobiet69K 8809:1505:25:11.6505:25:11.65+03:40:3315:293.9
734GRAJEWSKI Olgierd 2464Open Mężczyzn491M 64609:1505:25:23.5505:25:23.55+03:40:4515:293.9
735SOBCZYK Ligia 2313PACZKOŚWIRYOpen Kobiet70K 8909:3003:20:4005:28:45.4005:28:45.40+03:44:0715:393.8
736KOBYŁECKI Tomasz 2024HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn492M 64708:5005:28:50.0005:28:50.00+03:44:1215:393.8
737JESKA Tomasz 2005DIRTY SPARROWSElite Masters Mężczyzn7M 64808:5001:43:1105:29:28.1505:29:28.15+03:44:5015:413.8
738WĘDROWCZYK Jakub 2663Open Mężczyzn493M 64909:1502:50:3505:31:30.9505:31:30.95+03:46:5315:473.8
739WIECZOREK Dariusz 2108Open Mężczyzn494M 65008:5001:58:2105:32:52.4505:32:52.45+03:48:1415:513.8
740GUMIELA Adam 2283GRYF TEAMOpen Mężczyzn495M 65109:3003:20:3905:40:56.3505:40:56.35+03:56:1816:143.7
741GOMULARZ Sebastian 2022HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn496M 65208:5004:43:0005:52:31.5005:52:31.50+04:07:5316:473.6
742CHLEBOŚ Jakub 2078Open Mężczyzn497M 65308:5000:28:0606:21:40.8006:21:40.80+04:37:0218:103.3
743SIERPIŃSKA Monika 2112Open Kobiet71K 9009:0004:31:4906:23:54.8506:23:54.85+04:39:1618:163.3
744WEIS Michał 2107Elite Mężczyzn64M 65408:5004:43:1006:35:16.7506:35:16.75+04:50:3818:493.2
745MARZEC Paweł 2159HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn498M 65509:1500:10:26+0:4480.5
746 2981  100:23:33+1:4035.7
747 2961  200:30:42+2:1127.4
748 2848  300:40:37+2:5420.7
749TEJWAN Leszek 2126XRUNNERSElite Masters Mężczyzn8M 65608:5001:48:36+00:37:297:457.7
750BOLC Patryk 2275DZIKIE DZIKI OKAOpen Mężczyzn499M 65709:3001:53:44+01:24:268:077.4
751MĄKA Michał 2781Open Mężczyzn500M 65811:00   
752CHOMICZ Rafał 21288EOpen Mężczyzn501M 65909:15   
753KONARCZAK Kacper 2776Open Mężczyzn502M 66011:00   
754NIEWIAROWSKI Damian 2644Open Mężczyzn503M 66110:15   
755MOSKWA Wioletta 2162HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet20K 9109:15   
756GRYBIONKO Krzysztof 2273DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn504M 66209:30   
LIMANOWSKA Olga 2110TRENER24H.COM.PLOpen Kobiet09:0002:51:51 DNF DNF DNF--
Znaleziono 757 wynik(ów)