Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-02-17 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 802 |
Wystartowało : | 757 |
Nie ukończyło : | 13 |
Ukończyło : | 744 |
Na trasie : | 12 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:50 | 09:00
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_RMG 14km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 2002 | Bravehearts Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:56:04 | ||
2 | SPRUTTA Mateusz | 2003 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:19:22 | ||
3 | STYLOK Dawid | 2004 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:38:48 | ||
4 | KILIMNIK Tomasz | 2014 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:34:16 | ||
5 | OLPIŃSKI Szymon | 2015 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:37:28 | ||
6 | BRZOSKWINIA Wojciech | 2017 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:24:17 | ||
7 | BRZOZOWSKI Filip | 2018 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:22:05 | ||
8 | FRANASZEK Bartłomiej | 2021 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:38:09 | ||
9 | PIÓRKOWSKI Adrian | 2042 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:29:04 | ||
10 | WASIELEWSKI Michał | 2043 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:24:32 | ||
11 | POLIT Bartłomiej | 2044 | Ninja team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:54:56 | ||
12 | DĄBROWSKI Radek | 2045 | OCR TEAM DĘBICA | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:19:44 | ||
13 | FORNALSKI Irek | 2046 | OCR Team Sochaczew | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:48:59 | ||
14 | STĘBOROWSKI Łukasz | 2047 | OCR Team Sochaczew | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:37:36 | ||
15 | LASKOWSKI Tomasz | 2048 | Piękni i Bestie | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:43:54 | ||
16 | SOBOCIŃSKI Karol | 2049 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:38:08 | ||
17 | WIKTOROWICZ Mariusz | 2069 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Masters Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:25:39 | ||
18 | ŁOTOCKI Rafał Jerzy | 2071 | WOLA TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:36:43 | ||
19 | CZACHURSKI Mateusz | 2072 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:36:55 | ||
20 | KALININ Jarosław | 2073 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:26:13 | ||
21 | PAŁDYNA Mateusz | 2074 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:22:40 | ||
22 | BAŁDAK Piotr | 2076 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:49:47 | |||
23 | RELIDZYŃSKI Michał | 2097 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:31:21 | |||
24 | RYNKIEWICZ Mateusz | 2098 | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:21:10 | |||
25 | SHERETOV Ievgen | 2099 | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:12:35 | |||
26 | SŁODOWNIK Dominik | 2102 | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:27:30 | |||
27 | PODSIADLIK Piotr | 2121 | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:41:03 | |||
28 | PRYKOWSKI Tomasz | 2122 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:20:53 | ||
29 | ŁYSIK Piotr | 2124 | RUNMAGEDDON CENTRALA | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:51:44 | ||
30 | TEJWAN Leszek | 2126 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:48:36 | ||
31 | CHOMICZ Rafał | 2128 | 8E | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
32 | GIŻEWSKI Michał | 2156 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:41:29 | ||
33 | KOWALSKI Bartosz | 2180 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:27:20 | ||
34 | KOWALSKI Józef | 2181 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:32:57 | ||
35 | BOROCHOWSKI Łukasz | 2207 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:46:44 | |||
36 | PUCHACZ Michael | 2290 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:33:04 | ||
37 | OLIINYK Nazar | 2373 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:24:15 | |||
38 | KURACH Stanisław | 2008 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:56:09 | ||
39 | LORENC Łukasz | 2009 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:21:46 | ||
40 | CHŁĄD Aleksander | 2012 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:48:11 | ||
41 | KOZIOŁ Kamil | 2027 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:37:05 | ||
42 | KRAWCZYK Tomasz | 2028 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:11:07 | ||
43 | KRAWIECKI Mateusz | 2029 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:11:18 | ||
44 | LEPIARZ Michał | 2030 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:42:59 | ||
45 | SZYMEL Jacek | 2026 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:34:44 | ||
46 | TOMAKA Tomasz | 2033 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:20:14 | ||
47 | WILK Tomasz | 2034 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:55:03 | ||
48 | MENSINK Nick | 2035 | IJSenIJSkoud.nl | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:14:43 | ||
49 | BĄK Daniel | 2036 | KALIN TEAM | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:20:30 | ||
50 | FARKOWSKI Konrad | 2038 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:18:09 | ||
51 | JANUSZEWSKI Bartosz | 2039 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:12:23 | ||
52 | MORAWSKI Grzegorz | 2041 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:31:04 | ||
53 | JAGODZIŃSKI Karol | 2050 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:29:50 | ||
54 | CWIRZEN Marcin | 2056 | RMF4RT OCR | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:31:12 | ||
55 | BŁASZCZYK Łukasz | 2057 | Runmageddonowe Świry | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:39:55 | ||
56 | PIOTROWSKI Grzegorz | 2060 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:21:09 | ||
57 | STAMATEL Sebastian | 2061 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:29:51 | ||
58 | JANUS Leszek | 2063 | Speedsters | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:36:15 | ||
59 | COTA Bartłomiej | 2067 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:45:16 | ||
60 | CYRIL Lenoir | 2079 | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:35:02 | |||
61 | FILIP Bartosz | 2083 | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:18:26 | |||
62 | GĘBUSIA Grzegorz | 2085 | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:21:41 | |||
63 | KONDRACIUK Piotr | 2087 | Open Masters Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:30:53 | |||
64 | MICHEL Christopher | 2091 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:39:27 | |||
65 | STOJAK Arek | 2150 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:40:32 | ||
66 | MOSKWA Wioletta | 2162 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
67 | PĘCZEK Karol | 2163 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:37:41 | ||
68 | BALURA Dawid | 2202 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:42:25 | |||
69 | GRZEGORZYCA Damian | 2216 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:27:01 | |||
70 | KĘSIK Michał | 2222 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:37:22 | |||
71 | KUJAWA Michał | 2228 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:44:17 | |||
72 | LASKOWSKI Grzegorz | 2230 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:44:01 | |||
73 | BOLC Patryk | 2275 | Dzikie Dziki Oka | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:53:44 | ||
74 | MUSIAŁ Krzysztof | 2297 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:28:53 | ||
75 | KACHARZHUK Alexander | 2309 | On-bike Adventure Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:28:36 | ||
76 | NIEWIAROWSKI Damian | 2644 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
77 | KONARCZAK Kacper | 2776 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
78 | HOŁTYN Filip | 2086 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:39:55 | |||
79 | MĄKA Michał | 2781 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
80 | THONON Simon | 2123 | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:29:10 | |||
81 | PAWŁOWICZ Aleksander | 2093 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:14:50 | |||
82 | PŁÓCIENNIK Piotr | 2096 | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:31:22 | |||
83 | KOMARNICKI Tomasz | 2013 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:30:51 | ||
84 | TECŁAW Tadeusz | 2104 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:48:01 | |||
85 | WITEK Paweł | 2055 | PZU Sport Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:53:01 | ||
86 | WOJEWODA Sylwester | 2255 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:44:02 | |||
87 | WLAŹLAK Damian | 2006 | Droga Do Ultra | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:44:56 | ||
88 | TADEUSZ Krzysztof | 2249 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:45:15 | |||
89 | MAZUR Robert | 2131 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:43:18 | ||
90 | MICHROWSKI Sławomir | 2370 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:41:13 | |||
91 | ANTOLIK Łukasz | 2442 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:26:53 | ||
92 | MITELA Damiel | 2234 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:51:09 | |||
93 | DYKIER Krzysztof | 2352 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:40:16 | |||
94 | ZAPIÓR Marcin | 2259 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:45:33 | |||
95 | PRZYBYLSKI Krzysztof | 2420 | Lions firefighters | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:32:02 | ||
96 | GIETEK Kamil | 2215 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:51:11 | |||
97 | JAROSZEWSKI Łukasz | 2469 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:30:29 | |||
98 | BRYL Karol Tadeusz | 2208 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:46:55 | |||
99 | KOWALSKI Adam | 2225 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:53:02 | |||
100 | KOSIOREK Łukasz | 2361 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:42:31 | |||
101 | LEWIKOWSKI Marcin | 2064 | Speedsters | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:40:58 | ||
102 | VAN DE VYVER Quentin | 2106 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 02:01:59 | |||
103 | SOKÓŁ Magdalena | 2146 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:47:28 | ||
104 | BROŻEK Artur | 2192 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:52:40 | ||
105 | BORUC Tomasz | 2062 | Speedsters | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 02:12:59 | ||
106 | DOMINIAK Arkadiusz | 2345 | ZMASAKROWANI | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:48:01 | ||
107 | ŁUKA Paweł | 2176 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:51:43 | ||
108 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 2077 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:35:58 | |||
109 | STAŃCZAK Krzysztof | 2244 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:53:10 | |||
110 | WAŃKOWICZ Adrian | 2252 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:53:45 | |||
111 | BARAN Bernard | 2175 | OCR TEAM DĘBICA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:51:43 | ||
112 | PACYGON Łukasz | 2278 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:43:26 | ||
113 | PIERZCHAŁA Łukasz | 2374 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:48:09 | |||
114 | PACYGON Tomek | 2279 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:43:25 | ||
115 | MILEWICZ Dariusz | 2001 | BOHAR PALETY RUNNERS | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:53:26 | ||
116 | MOSKWA Piotr | 2161 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:08:32 | ||
117 | WALCZAK Julian | 2251 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:55:28 | |||
118 | DUDEK Łukasz | 2211 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:42:37 | |||
119 | STANISŁAWSKI Fabian | 2316 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:44:36 | ||
120 | DMYTRUK Vlad | 2082 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:32:18 | |||
121 | WERNIO Patryk | 2508 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:54:18 | ||
122 | WOŹNIAK Michał | 2052 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 02:09:41 | ||
123 | BITTNER Filip | 2204 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:56:21 | |||
124 | NOWAKOWSKI Jakub | 2092 | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:41:31 | |||
125 | KORBUT Radosław | 2040 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:59:56 | ||
126 | KURATCZYK Michał | 2229 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:55:07 | |||
127 | MIERZICKI Marcel | 2051 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 02:09:41 | ||
128 | PIEGAT Mariusz | 2142 | Crossfit Ursus | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:56:31 | ||
129 | BOĆKO Krzysztof | 2066 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 02:25:12 | ||
130 | MISIOR Łukasz | 2141 | Crossfit Ursus | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:56:22 | ||
131 | KOCHANIAK Andrzej | 2451 | Włóczybiegi | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:39:35 | ||
132 | NOWICKI Marcin | 2130 | Alko Ninja | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:57:37 | ||
133 | MICHALSKI Kacper | 2484 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:32:14 | |||
134 | WIETRZYŃSKA Agnieszka | 2509 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:57:06 | |||
135 | SŁONIEWSKI Rafał | 2187 | RMF4RT OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:00:27 | ||
136 | POPIOŁEK Magdalena | 2237 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:55:37 | |||
137 | ZAJĄC Paweł | 2396 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:49:22 | ||
138 | ŻUKOWSKA Aniela | 2312 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:54:19 | ||
139 | ŁUKASIK Hubert | 2482 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:43:50 | |||
140 | ZIÓŁKOWSKI Adam | 2260 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:01:09 | |||
141 | WITEK Karol | 2183 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:55:08 | ||
142 | WEJKNIS Krzysztof | 2292 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:57:31 | ||
143 | BOBER Jurek | 2151 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:51:57 | ||
144 | KATOLIKAU Raman | 2119 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:13:24 | ||
145 | MILBRANT Michał | 2070 | WŁÓCZYBIEGI | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 02:26:15 | ||
146 | ŁOBOCKI Andrzej | 2182 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:03:20 | ||
147 | DENHAM Justin | 2184 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:53:13 | ||
148 | CHOMCZYK Michal | 2197 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:02:20 | ||
149 | FIRST Tomasz | 2460 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:44:09 | |||
150 | OPOŃSKI Artur | 2491 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:43:56 | |||
151 | KRÒL Dariusz | 2089 | Open Masters Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 02:01:26 | |||
152 | TARGOWSKI Michał | 2144 | Drużyna Pana Michała | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:02:27 | ||
153 | KUBIESA Jakub | 2120 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 02:16:09 | ||
154 | JAŁOSZYŃSKI Błażej | 2149 | Fight_Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:05:03 | ||
155 | KORNILUK Tomasz | 2594 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:28:14 | ||
156 | CHMURAK Wojciech | 2458 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
157 | PROBST Pawel | 2270 | Brygada RR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:57:59 | ||
158 | WILDNER Radosław | 2511 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:43:51 | |||
159 | BURBUL Przemysław | 2348 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:49:41 | |||
160 | RAK Michał | 2497 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:42:38 | |||
161 | FIEDOR Tomasz | 2020 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 02:24:26 | ||
162 | FAJDEK Adam | 2148 | Fight_Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:05:04 | ||
163 | GRZEBUŁA Łukasz | 2355 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:58:04 | |||
164 | KOSIŃSKI Tomasz | 2127 | -= GUMISIE =- | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:58:52 | ||
165 | CWYNAR Tomasz | 2068 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 00:08:36 | ||
166 | 2981 | 00:00:00 | 00:23:33 | ||||||
167 | ZAJĄCZKOWSKI Paweł | 2053 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 00:14:21 | ||
168 | 2961 | 00:00:00 | 00:30:42 | ||||||
169 | ŁYTEK Marcin | 2058 | SCHMERSAL-TRENING | Elite Masters Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 00:22:00 | ||
170 | JANISZEWSKI Grzegorz | 2007 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 00:22:15 | ||
171 | 2848 | 00:00:00 | 00:40:37 | ||||||
172 | CHOŁUJ Łukasz | 2054 | PWPW S.A. | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 00:32:46 | ||
173 | OPALIŃSKI Michał | 2059 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 00:33:09 | ||
174 | MARZEC Paweł | 2159 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:10:26 | ||
175 | GRYBIONKO Krzysztof | 2273 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
176 | KRAJEWSKI Damian | 2198 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:02:19 | ||
177 | WRÓBEL Paweł | 2258 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:04:48 | |||
178 | JÓŹWICKI Karol | 2552 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:41:02 | |||
179 | CZAJKA Marcin | 2293 | IPPON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:52:15 | ||
180 | BOCHYNEK Adam | 2206 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:02:49 | |||
181 | KĄDZIELSKI Mirosław | 2194 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:03:35 | ||
182 | KOZLOWSKI Dawid | 2303 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:48:02 | ||
183 | BARAN Grzegorz | 2346 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:01:50 | |||
184 | SZWAJA Wojtek | 2103 | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:38:04 | |||
185 | CZACHURSKI Wojciech | 2080 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 02:03:40 | |||
186 | MRÓZ Sebastian | 2488 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:52:18 | |||
187 | JURECKI Adrian | 2299 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:40 | ||
188 | ZWIERZCHOWSKI Łukasz | 2302 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:40 | ||
189 | KOWALCZYK Konrad | 2362 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:42:47 | |||
190 | RUSINEK Witosław | 2240 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:03:53 | |||
191 | KRASOWSKI Mariusz | 2145 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:02:39 | ||
192 | BĄK Piotr | 2075 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:52:50 | |||
193 | PILECKI Adam | 2325 | Stalowe Dziki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:58:26 | ||
194 | SĄDEJ Marcin | 2377 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:58:25 | |||
195 | IGNACZAK Daniel | 2218 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:07:54 | |||
196 | GREIBIG Michaela | 2174 | OCR MUNICH | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:09:53 | ||
197 | KAMIENIECKI Michał | 2418 | Lions firefighters | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:51:52 | ||
198 | RYSZCZYK Adam | 2500 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:08:50 | |||
199 | BIENIASZ Bogusław | 2347 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:55:42 | |||
200 | ZAPADKA Paweł | 2421 | Lions firefighters | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:52:23 | ||
201 | ZAWADZKI Jakub | 2129 | 8E | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:10:33 | ||
202 | ROGUCKI Maciej | 2306 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:56:00 | ||
203 | HUK Mateusz | 2277 | DZIKUSY W NATARCIU | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:34 | ||
204 | RAJEWSKI Wojciech | 2496 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:50:59 | |||
205 | JAKUBOWSKI Michał | 2468 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:50:45 | |||
206 | GAWRON Marcin | 2084 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 03:00:51 | ||
207 | MACZULSKI Krzysztof | 2419 | Lions firefighters | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:51:45 | ||
208 | KUKAWSKI Łukasz | 2480 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:44:20 | |||
209 | NIEWIAROWSKI Paweł | 2137 | Bryżyd TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:06:18 | ||
210 | RADKA Włodzimierz | 2817 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:39:46 | |||
211 | CHŁAP Ireneusz | 2517 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:43:37 | ||
212 | DREWNIAK Mateusz | 2266 | Brygada RR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:58:02 | ||
213 | MŁYNARCZYK Tatiana | 2160 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:08:28 | ||
214 | PRZYBYSZ Paweł | 2139 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:16:29 | ||
215 | UDRO Przemysław | 2807 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:06:52 | ||
216 | ŁABASZEWSKI Mirosław | 2364 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:52:07 | |||
217 | BICHLER Grzegorz | 2455 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:57:22 | |||
218 | SIDORSKI Jakub | 2100 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 02:41:17 | |||
219 | MERGNER Rafał | 2429 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:52:41 | ||
220 | SKLEPOWICZ Jacek | 2138 | Capoeira Warszawa CPPA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:08:28 | ||
221 | BARDZIAK Piotr | 2037 | KONIUCHY OCR | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:33:07 | ||
222 | DYLEWSKI Damian | 2212 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:05:01 | |||
223 | REMISZ Marcin | 2271 | Brygada RR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:57:55 | ||
224 | SOBIESZUK Mateusz | 2424 | MCP Runner | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:59:10 | ||
225 | WŁODARSKI Piotr | 2254 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:16:04 | |||
226 | BANIOWSKI Dominik | 2453 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:51:11 | |||
227 | TOMASZEK Artur | 2507 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:51:10 | |||
228 | WLAZŁOWSKI Rafał | 2667 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:57:58 | |||
229 | GARBACZ Damian | 2214 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:15:18 | |||
230 | WNUCZEK Marek | 2430 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:53:51 | ||
231 | CĘCELEWSKI Jarosław | 2281 | FIGLARZE | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:18:50 | ||
232 | KOTOMSKA Renata | 2282 | FIGLARZE | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:18:48 | ||
233 | SKRZOS Tomasz | 2792 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:09:46 | |||
234 | BOCHENEK Mateusz | 2205 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:05:03 | |||
235 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 2546 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:45:08 | |||
236 | WOJDAT Robert | 2387 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:00:15 | |||
237 | JUDEK Łukasz | 2470 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:51:36 | |||
238 | GNIADEK Mateusz | 2353 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:02:47 | |||
239 | KRAWCZYK Jakub | 2428 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:53:51 | ||
240 | PIĘTKA Marcin | 2016 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:40:09 | ||
241 | KASKA Mateusz | 2473 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:57:52 | |||
242 | STELMACH Łukasz | 2383 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:11:06 | |||
243 | OLEŚ Rafał | 2031 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:34:43 | ||
244 | SAPAŁA Krzysztof | 2164 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:11:33 | ||
245 | KRZESZOWIEC Jacek | 2166 | KatoriTeam | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:10:58 | ||
246 | MIODUSZEWSKI Michał | 2371 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:07:35 | |||
247 | STAROŃ Marta | 2280 | Eden Runners | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 01:59:41 | ||
248 | KOLACHA Patryk | 2799 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:59:40 | ||
249 | DUBIEL Kamil | 2459 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:58:40 | |||
250 | KNOT Martyna | 2178 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:15:17 | ||
251 | OSTASZEWSKI Amadeusz | 2167 | KatoriTeam | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:10:59 | ||
252 | MUSZYŃSKI Grzegorz | 2405 | DANFOSS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:56:55 | ||
253 | BAJDAŁA Robert | 2414 | Jedziemy z tym koksem | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:01:18 | ||
254 | KORZENIOWSKI Jan | 2477 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:57:22 | |||
255 | SAK Marcin | 2501 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:16:49 | |||
256 | NIEZBECKA Mariola | 2490 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:20:35 | |||
257 | DZIERŻAK Elżbieta | 2155 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:06:28 | ||
258 | NOWICKI Adam | 2426 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:48:00 | ||
259 | BEDNARCZYK Artur | 2454 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:01:33 | |||
260 | CHOROŚ Michał | 2153 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:11:28 | ||
261 | SZPUNAR Daniel | 2291 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:07:41 | ||
262 | KOWALIK Karol | 2363 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:09:09 | |||
263 | BRUSIŁO Bartosz | 2617 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:42:05 | |||
264 | SZCZOTOK Wiktor | 2247 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:13:01 | |||
265 | MOCNY Michał | 2487 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:56:04 | |||
266 | MRÓZ Tomek | 2235 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:18:49 | |||
267 | SZANIAWSKI Marcin | 2125 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 02:40:53 | ||
268 | MĄDRZYK Daniel | 2367 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:09:44 | |||
269 | MICHALSKI Radosław | 2423 | MCP Runner | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:57:27 | ||
270 | CZOCH Adam | 2579 | IRON MAN TGB | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:47:17 | ||
271 | KACZMARCZYK Tomasz | 2545 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:50:49 | ||
272 | CHYLINSKI Wojciech | 2210 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:21:18 | |||
273 | WOSIK Rafał | 2257 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:21:19 | |||
274 | ZELEK Michał | 2582 | IRON MAN TGB | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:41:13 | ||
275 | SALAMON Patryk | 2502 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:02:22 | |||
276 | SZYPOWSKI Jakub | 2337 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:06:48 | ||
277 | RAKOWSKI Przemysław | 2441 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:08:55 | ||
278 | RÓG Sebastian | 2608 | Uno Más? | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:45:43 | ||
279 | KAPUŚNIAK Michał | 2334 | thick team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:06:57 | ||
280 | WOJCIECHOWSKI Konrad | 2335 | thick team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:06:49 | ||
281 | DYNDOR Jakub | 2333 | thick team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:06:54 | ||
282 | OLEŚ Adrian | 2450 | Węglojady | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:05:46 | ||
283 | SEBZDA Malgorzata | 2241 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:20:49 | |||
284 | BUCZKOWSKI Krzysztof | 2618 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:42:33 | |||
285 | KASCHE Denny | 2798 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:10:08 | |||
286 | MAJ Donat | 2368 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:08:04 | |||
287 | RUCKI Bartosz | 2498 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:02:43 | |||
288 | MURAWSKI Mateusz | 2449 | Węglojady | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:05:47 | ||
289 | SOCHA Maciej | 2656 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:42:55 | |||
290 | PAWLIKOWSKI Kacper | 2135 | Biegnę bo lubię piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:16:10 | ||
291 | GLEGOŁA Dominik | 2626 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:42:55 | |||
292 | WOLNY Paweł | 2256 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:20:48 | |||
293 | PIECZYWEK Paweł | 2095 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 02:45:12 | |||
294 | ROJEK Rafał | 2238 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:20:47 | |||
295 | WOŹNIAK Krzysztof | 2010 | Dziki z Czechowa | Open Masters Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 02:45:13 | ||
296 | BIEŃKOWSKI Jacek | 2456 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:06:52 | |||
297 | WIŚNIEWSKI Łukasz | 2665 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:09:00 | |||
298 | SZCZECH Szymon | 2514 | Alko Ninja | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:57:21 | ||
299 | PINDEL Piotr | 2301 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:09:22 | ||
300 | KRÓL Przemysław | 2440 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:06:01 | ||
301 | RODASZYŃSKI Paweł | 2726 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:38:24 | |||
302 | HAĆ Łukasz | 2465 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:56:41 | |||
303 | DOMAGAŁA Patryk | 2340 | WKJ | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:13:02 | ||
304 | HOJKA Jakub | 2341 | WKJ | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:12:51 | ||
305 | SZCZEPEK Michał | 2504 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:09:00 | |||
306 | SULICH Marcin | 2384 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:09:53 | |||
307 | GRYNBERG Urszula | 2134 | Biegnę bo lubię piwo | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:16:09 | ||
308 | KOWALCZYK Ewa | 2157 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:16:31 | ||
309 | CUDNIEWICZ Damian | 2351 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:13:03 | |||
310 | GŁAZ Jacek | 2519 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:55:11 | ||
311 | SŁUPSKI Maciej | 2242 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:25:02 | |||
312 | MYKYTA Tomasz | 2489 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:06:30 | |||
313 | MACHURA Marcin | 2638 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:51:18 | |||
314 | HAŁAS Rafał | 2356 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:13:24 | |||
315 | MOREK Katarzyna | 2407 | Dzieci Kukurydzy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:12:28 | ||
316 | NIŹNIK Borys | 2529 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
317 | NOGAJ Maciej | 2372 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:13:23 | |||
318 | PŁATKOWSKI Jacek | 2375 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:09:42 | |||
319 | BOGUSZ Michał | 2152 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:16:10 | ||
320 | LESIAK Krystian | 2593 | Ostra Korba Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:45:25 | ||
321 | KASZKOWIAK Patryk | 2474 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:05:32 | |||
322 | JAŚKOWSKI Paweł | 2186 | RMF4RT OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:20:29 | ||
323 | PTAK Magda | 2317 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:20:18 | ||
324 | SIMON Adam | 2412 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:13:46 | ||
325 | KOWALSKI Krzysztof | 2524 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:56:37 | ||
326 | DĘBSKI Robert | 2621 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:42:56 | |||
327 | SZABLA Łukasz | 2581 | IRON MAN TGB | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:48:33 | ||
328 | BODZIONY Mariusz | 2578 | IRON MAN TGB | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:47:41 | ||
329 | TUREK Bartek | 2439 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:05:32 | ||
330 | GAWINO Mateusz | 2261 | BENIZ | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:09:58 | ||
330 | GOLISZEK Bartłomiej | 2262 | BENIZ | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:09:58 | ||
332 | SUCHANEK Paweł | 2580 | IRON MAN TGB | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:47:49 | ||
333 | TROJAN Anna | 2109 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:51:36 | ||
334 | CICHY Łukasz | 2154 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:15:10 | ||
335 | RYBAK Tomasz | 2741 | solit.pro | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
336 | RYRYCH Łukasz | 2393 | Beer team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:01:10 | ||
336 | MACIUK Łukasz | 2392 | Beer team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:01:10 | ||
338 | RYRYCH Ryszard | 2394 | Beer team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:01:09 | ||
339 | MOSKWA Karolina | 2289 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:13:24 | ||
340 | WILCZEK Marcin | 2201 | Tekturowy słonik parzy czaj | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:18:08 | ||
341 | GĄSIOROWSKI Dariusz | 2805 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:51:48 | |||
342 | KĘMPIŃSKI Adrian | 2359 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:11:07 | |||
343 | LAMENTA Andrzej | 2336 | trener24h.com.pl | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:03:33 | ||
344 | CUDNIEWICZ Bartosz | 2339 | WKJ | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:13:04 | ||
345 | OSIŃSKI Marcin | 2196 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:25:33 | ||
346 | KOWALEWSKI Filip | 2684 | Hutnik Warszawa OCR | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
347 | KRUPA Łukasz | 2308 | OMK Smoczka | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:10:21 | ||
348 | SCHMIDT Paweł | 2378 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:12:19 | |||
349 | NAJDEREK Michał | 2784 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
350 | GARBACZ Piotr | 2747 | WChUW "Obiegówka" | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
351 | STASZEWSKI Jakub | 2246 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:27:02 | |||
352 | STARZYCKI Przemysław | 2754 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
353 | SUCHY Tomasz | 2413 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:08:51 | ||
354 | JANISZEWSKA Katarzyna | 2219 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:35:42 | |||
355 | DZIK Konrad | 2397 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:07:54 | ||
356 | MIERZEJEWSKI Adam | 2276 | Dzikie Dziki Oka | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 01:53:48 | ||
357 | SUJKA Rafał | 2398 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:07:55 | ||
358 | SZRENIAWA-SZTAJNERT Artur | 2248 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:35:42 | |||
359 | GIZIEWSKI Sebastian | 2549 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:52:11 | |||
360 | SOKÓLSKA Katarzyna | 2311 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:13:21 | ||
361 | GAJEWSKI Andrzej | 2461 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:12:47 | |||
362 | KISZNIEWSKI Aleksander | 2475 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:12:52 | |||
363 | SAWICKI Marcin | 2730 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
364 | JAGIEŁŁO Michał | 2284 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:17:27 | ||
365 | KLIPO Mateusz | 2315 | Pogromcy Iksów | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:10:43 | ||
366 | POKORSKI Rafał | 2575 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:15:13 | ||
367 | TOMCZAK Dariusz | 2600 | Runaway | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 01:44:28 | ||
368 | KUR Marcin | 2800 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:05:27 | |||
369 | PIOTROWSKI Jacek | 2556 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:02:18 | |||
370 | KORNAS Szymon | 2328 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:17:07 | ||
371 | PALKA Jurand | 2329 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:17:07 | ||
372 | MAZUR Michał | 2555 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:02:18 | |||
373 | WASIEWICZ Michał | 2661 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
374 | WLAZŁOWSKI Rafał | 2813 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
375 | KUDRELEK Karol | 2090 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:38:44 | |||
376 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 2666 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
377 | CZARDYBON Dominik | 2298 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:05:44 | ||
378 | RUSINEK Adam | 2318 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:18:35 | ||
379 | WOJTCZUK Daniel | 2320 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:18:34 | ||
380 | JĘDRZEJEK Krzysztof | 2448 | Trzej Królowie | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:11:18 | ||
381 | GRZYWACZ Marcin | 2217 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:38:07 | |||
382 | SOKOŁOWSKI Artur | 2147 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:26:00 | ||
383 | TYC Jakub | 2660 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
384 | PRZYGODA Maciej | 2534 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:58:04 | ||
385 | POKORSKA Kasia | 2574 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:15:16 | ||
386 | KOSIARSKI Kacper | 2224 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:25:00 | |||
387 | STASIAK Konrad | 2245 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:25:00 | |||
388 | BŁĄKAŁA Damian | 2515 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
389 | DRĄŻKOWSKI Grzegorz | 2295 | Jolaos Gym | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:22:50 | ||
390 | BRYCHCY Paweł | 2294 | Jolaos Gym | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:22:49 | ||
391 | ROMKOWSKI Łukasz | 2296 | Jolaos Gym | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:22:51 | ||
392 | OSIK Grzegorz | 2305 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:31:28 | ||
393 | GRUNDKOWSKI Oskar | 2354 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:14:06 | |||
394 | ŚLEDŹ Mariusz | 2557 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:05:56 | |||
395 | NOWAK Łukasz | 2533 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
396 | LIS Łukasz | 2365 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:31:28 | |||
397 | KRUPA Jarosław | 2479 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:05:27 | |||
398 | TOMASZEWICZ Adam | 2250 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:33:46 | |||
399 | MUSIELSKI Sebastian | 2642 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
400 | MAJEWSKI Damian | 2300 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:13:03 | ||
401 | JĘDRAL Piotr | 2422 | ŁoMójJezu | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:09:46 | ||
402 | JENDRASZEK Patryk | 2264 | Bractwo Biegowe BGK | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:22:52 | ||
403 | STĘPNIEWSKI Tomasz | 2265 | Bractwo Biegowe BGK | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:22:50 | ||
404 | RADOŁA Marcin | 2326 | STG Katowice | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:30:13 | ||
405 | DĘBECKI Jarosław | 2620 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
406 | CHRISTENSEN Jens | 2209 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:27:53 | |||
407 | BURDYŃSKI Paweł | 2349 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:12:38 | |||
408 | BRATKOWSKI Pawel | 2065 | Torpeda Race Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:56:31 | ||
409 | ROSA Arkadiusz | 2327 | STG Katowice | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:30:14 | ||
410 | MISSALA Joanna | 2485 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:12:37 | |||
411 | MISSALA Mateusz | 2486 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:12:27 | |||
412 | NOWACZYK Patryk | 2720 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
413 | GDANIEC Dariusz | 2338 | Whiskey Tango | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:30:26 | ||
414 | PUDLIK Bartosz | 2700 | Żelaźni Żołnierze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
415 | FURA Piotr | 2518 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:54:49 | ||
416 | KORNOSZ Paweł | 2476 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:05:27 | |||
417 | BUCHALSKI Jarosław | 2408 | Extreme Warrior Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:05:27 | ||
418 | GŁOS Grzegorz | 2462 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:15:12 | |||
419 | DAWIDZIAK Wojciech | 2547 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
420 | WEJMAN Mariusz | 2415 | KOPEĆ TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:14:32 | ||
421 | MARTYNIAK Artur | 2639 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
422 | KOZIAK Agnieszka | 2111 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 02:49:39 | |||
423 | WOJCIECH Mateusz | 2591 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
424 | WAWAK Jakub | 2662 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
425 | KOŁODZIEJ Dawid | 2360 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:24:10 | |||
426 | JEDYNAK Mateusz | 2522 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:17:39 | ||
427 | BIOLIK Marek | 2589 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
428 | CZUBASZEWSKI Kamil | 2410 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:09:46 | ||
429 | CHMURAK Tomasz | 2457 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:14:00 | |||
430 | ZDUŃCZYK Sylwia | 2263 | Biosfera | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:17:42 | ||
431 | RYBACKI Błażej | 2801 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
432 | DRASZAWKA Łukasz | 2185 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:26:58 | ||
433 | FIJALKOWSKI Kamil | 2191 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:37:54 | ||
434 | ŁYSEK Tomasz | 2366 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:35:31 | |||
435 | KOZDÓJ Ewa | 2310 | OSWRiS | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:35:31 | ||
436 | HABROWSKI Łukasz | 2550 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:03:48 | |||
437 | SOWA Przemysław | 2379 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:24:10 | |||
438 | DĄBROWSKI Daniel | 2190 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:37:53 | ||
439 | BRĄCZYK Ewa | 2285 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:24:10 | ||
440 | KNAPIK Zbigniew | 2752 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:35:55 | ||
441 | SERAZETDINOW Andrzej | 2503 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:16:54 | |||
442 | WIDUCH Ryszard | 2253 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:34:46 | |||
443 | WICHEREK Mateusz | 2319 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:17:40 | ||
444 | IZDEBSKA Marzena | 2567 | BASTION | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:33:44 | ||
445 | KOCOLOWSKI Jurek | 2715 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:43:57 | |||
446 | WAŻNY Łukasz | 2170 | Meta już blisko | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:43:55 | ||
447 | WAŻNY Mateusz | 2307 | Meta już blisko | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:43:57 | ||
448 | BORKOWSKI Łukasz | 2516 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
449 | GAWRON Rafał | 2548 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:05:59 | |||
450 | KRASEK Paweł | 2226 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:27:31 | |||
451 | JĘCZMIŃSKI Adam | 2220 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:27:32 | |||
452 | RATAJCZAK Małgorzata | 2651 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
453 | KOWALSKI Mariusz | 2634 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
454 | PIETRZAK Tomek | 2680 | Brud Ekipa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
455 | BARANOWSKI Dariusz | 2690 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
456 | KALIŃSKA Sylwia | 2691 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
457 | HRECZUCH Paweł | 2551 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
458 | ZAWIDNIAK Nina | 2513 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||||
459 | LITWIN Dorota | 2481 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||||
460 | MATYSEK Ireneusz | 2369 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:28:08 | |||
461 | MALEŃCZYK Sylwester | 2803 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
462 | KRÓLIK Rafał | 2158 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:35:42 | ||
463 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 2232 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:43:58 | |||
464 | WISNIOWSKI Mirosław | 2136 | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:33:10 | ||
465 | WINIAREK Marcin | 2512 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:20:29 | |||
466 | STELMACH Jowita | 2382 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:33:45 | |||
467 | JAMRÓZ Kamil | 2169 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:42:30 | ||
468 | OŹLAŃSKI Daniel | 2646 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
469 | OGONOWSKI Sebastian | 2177 | Piątnica Team Ostrołęka | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:33:09 | ||
470 | STAWIARZ Małgorzata | 2381 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:43:56 | |||
471 | JERMAKOWICZ Anna | 2595 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
472 | JERMAKOWICZ Bartlomiej | 2739 | runcoholics | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
473 | ROMANOWSKI Mateusz | 2543 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
474 | ZIELIŃSKI Tomasz | 2669 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
475 | CZARNIECKI Jakub | 2140 | Crossfit Ursus | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:47:01 | ||
476 | PURCHALAK Paweł | 2592 | No Limit Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:47:02 | ||
477 | CZAJKOWSKI Dawid | 2432 | Ragnarok Szczecin | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
478 | MURYN Dawid | 2434 | Ragnarok Szczecin | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:15:40 | ||
479 | KARPIŃSKI Bartłomiej | 2433 | Ragnarok Szczecin | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:15:40 | ||
480 | KLINOWSKI Andrzej | 2395 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:17:41 | ||
481 | BOZEK Przemek | 2616 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
482 | HUDASZEK Kamil | 2628 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
483 | PASTUSZKA Jakub | 2530 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
484 | BISZCZANIK Damian | 2613 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
485 | MISSALA Michał | 2814 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
486 | JERLECKI Jędrzej | 2712 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
487 | JANOWSKI Damian | 2709 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:05:38 | |||
488 | HOROSZCZAK Adrian | 2708 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
489 | MAREK Bartłomiej | 2719 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
490 | MAŚNICA Ludwik | 2233 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:42:28 | |||
491 | KOSIŃSKI Jerzy | 2566 | Angry hedgehogs | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
492 | DĄBROWSKI Rafał | 2765 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:39:51 | |||
493 | RACKI Tomasz | 2812 | Team Kupa Gunwna | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
494 | KAMIŃSKI Damian | 2633 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
495 | BEDNARSKI Kacper | 2612 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
496 | MUCHA Robert | 2132 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:45:34 | ||
497 | SUCHOCKA Monika | 2657 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
498 | MOLUS Artur | 2542 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
499 | MORELOWSKA Maria | 2641 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
500 | MILCZARCZYK Artur | 2304 | Maze in the mazE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
501 | OWCZAREK Adam | 2492 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
502 | RYBAK Piotr | 2499 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
503 | REJDYCH Olga | 2808 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:45:32 | ||
504 | POCHROŃ Marcin | 2494 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
505 | POCHROŃ Sylwester | 2495 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
506 | ŻMINKOWSKI Bartosz | 2811 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
507 | OLSZEWSKI Krzysztof | 2598 | PUMA_Starogard | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
508 | HANUSIAK Leszek | 2521 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
509 | MARCHLEWICZ Dawid | 2527 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
510 | PETRYKOWSKI Jakub | 2532 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
511 | MEDYGRAŁ Konrad | 2596 | Przekręty-menty-chachmenty | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
512 | ŚLESICKI Mateusz | 2322 | Speedsters | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:36:53 | ||
513 | WILCZAK Agata | 2323 | Speedsters | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:36:54 | ||
514 | WOJEWÓDZKA Adrianna | 2388 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 02:36:54 | |||
515 | ŁUKASIK Bartosz | 2411 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
516 | WEINBERG Kamil | 2572 | Droga Do Ultra | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
517 | DMOCHOWSKA Maja | 2622 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
518 | RUDNICKI Dawid | 2740 | solit.pro | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
519 | KULAGA Peter | 2755 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:43:09 | ||
520 | ŁUKASIK Tomasz | 2437 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
521 | MIELCARZ Marcin | 2427 | PACZKOŚWIRY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
522 | PALION Marcin | 2753 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:48:55 | ||
523 | TARAS Michał | 2331 | Szkoła Genialnego Żółwia | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:33:09 | ||
524 | WILCZYŃSKI Mariusz | 2314 | PACZKOŚWIRY | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
525 | PIĄTKOWSKI Emil | 2330 | Szkoła Genialnego Żółwia | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:33:12 | ||
526 | ZAKRZEWSKI Wojtek | 2332 | Szkoła Genialnego Żółwia | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 02:33:09 | ||
527 | SKIBA Mateusz | 2731 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
528 | JANDA Paulina | 2357 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||||
529 | SZEWCZYK Paweł | 2505 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:15:47 | |||
530 | KAMECKI Krystian | 2632 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||||
531 | TURSKI Łukasz | 2599 | Rossmann | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
532 | SZCZEPAŃSKI Marcin | 2133 | Bestie OCR Legionowo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:45:30 | ||
533 | WŁODARCZYK Paweł | 2736 | Łomża Hardcore Squad | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:54:35 | ||
534 | NOWAK Agnieszka | 2645 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
535 | BARSZCZ Dominika | 2610 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||||
536 | SOBIESZEK Cezary | 2409 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
537 | GANCARZ Małgorzata | 2287 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
538 | RUSZEWSKI Jarosław | 2537 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
539 | RUSZEWSKA Anna | 2536 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
540 | MALISZEWSKI Jakub | 2526 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
541 | MATUSIAK Michał | 2416 | Kucyki Pony Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
542 | TRĘDA Cezary | 2685 | Janusze Błotnych Biegów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:54:35 | ||
543 | KOMORZYCKI Robert | 2523 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
544 | NIKOŁAJÓW Adam | 2607 | Śwagry | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
545 | CZEKAJ Mateusz | 2286 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
546 | BRODA Cezary | 2389 | AWF BP | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
547 | GRZYBOWSKA Aleksandra | 2390 | AWF BP | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
548 | JANOWSKI Michał | 2710 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:05:46 | |||
549 | TRZASKOWSKI Andrzej | 2417 | Kucyki Pony Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
550 | WYGLĄDAŁA Michał | 2573 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
551 | LONSER Krzysztof | 2780 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:47:01 | |||
552 | BLOK Mariusz | 2614 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
552 | BLOK Natalia | 2615 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
554 | NAPIERAŁA Magdalena | 2643 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
555 | JĘDRZEJCZYK Adam | 2631 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
556 | WARNIEWSKI Daniel | 2734 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
557 | GUZIK Maksymilian | 2772 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:55:46 | |||
558 | SZUBIŃSKI Kamil | 2391 | AWF BP | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
559 | BAYGER Krystian | 2611 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
560 | CHMIELEWSKI Józef | 2619 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
561 | CEJROWSKI Kacper | 2443 | Team Kupa Gunwna | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
562 | DULKIEWICZ Mariusz | 2623 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:30:24 | |||
563 | MAMIŃSKI Piotr | 2750 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:59:28 | |||
564 | JACKOWSKI Piotr | 2467 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
565 | MIERNICKI Radosław | 2404 | CrossFit URSUS | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
566 | WESOŁOWSKI Michał Dariusz | 2664 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
567 | ROKOSZ Sergiusz | 2727 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
568 | SIERECKI Zbigniew | 2179 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
569 | SZYMAŃSKI Adam | 2406 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
570 | REY Andrzej | 2343 | Zdążyć przed zmrokiem | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
571 | ROWICKI Pawel | 2652 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
572 | SIENKIEWICZ Jakub | 2101 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | ||||
573 | UZDOWSKI Daniel | 2577 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
574 | SKRĘTEK Paulina | 2655 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||||
575 | PRZĄDKA Marcin | 2724 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
576 | SIĘKOWSKI Marcin | 2682 | Calypso Team Suwałki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:10:11 | ||
577 | ZYMLER Łukasz | 2670 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
578 | ZAWADZKI Tomasz | 2344 | Zdążyć przed zmrokiem | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
579 | GÓRSKI Grzegorz | 2681 | Calypso Team Suwałki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:10:11 | ||
580 | MARCOL Dominika | 2816 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:13:24 | |||
581 | SZUKALSKI Maciej | 2386 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||||
582 | ZIEŃCZYK Beata | 2324 | Sportera OCR | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
583 | KAŁKOWSKA Karolina | 2553 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||||
584 | WILCZEK Lukasz | 2510 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
585 | BAGIŃSKA Laura | 2609 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:24:29 | |||
586 | OLEWNICZAK Bartosz | 2601 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:27:07 | ||
587 | JAGLIŃSKI Rafał | 2583 | Jestem głodny po obiedzie | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:27:07 | ||
588 | SKOCZEK Marcin | 2746 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:06:09 | ||
589 | JAGODA Anna | 2676 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:11:12 | ||
590 | KOTŁOWSKI Marcin | 2677 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:11:13 | ||
591 | TATAREWICZ Arkadiusz | 2678 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:11:12 | ||
592 | FETLIŃSKI Grzegorz | 2624 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:24:26 | |||
593 | JURKOWSKI Marcin | 2358 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 03:06:09 | |||
594 | PUCHALSKI Dawid | 2725 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||||
595 | MEDŹWIEDZKI Daniel | 2782 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:52:45 | |||
596 | FILIPCZAK Kamil | 2771 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:52:26 | |||
597 | DEPTUŁA Michał | 2766 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:52:38 | |||
598 | TOMCZAK Artur | 2658 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||||
599 | TOMCZAK Joanna | 2659 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||||
600 | KOSSECKI Michał | 2597 | PUMA_Starogard | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
601 | HAMERSKI Sebastian | 2627 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:27:34 | |||
602 | JANIAK Łukasz | 2401 | Cross Corner | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
603 | KRÓL Darek | 2402 | Cross Corner | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
604 | KAPICA Wojciech | 2472 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
605 | DOBROWOLSKI Kamil | 2706 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:24:35 | |||
606 | PAŹDZIERKO Paweł | 2531 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
607 | RUBINKOWSKI Krzysztof | 2728 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:15:13 | |||
608 | TOCHOWICZ Barbara | 2540 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
609 | GOERIG Michał | 2520 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:56:24 | ||
610 | WOJCIECH Krzysztof | 2590 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
611 | KOZA Damian | 2716 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:16:09 | |||
612 | WOJCIK Dawid | 2668 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:25:57 | |||
613 | PAWLAK Krystyna | 2721 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:16:09 | |||
614 | BRZOMIŃSKI Łukasz | 2793 | Mondi Solec | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:22:23 | ||
615 | FRĄCZYK Jędrzej | 2625 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:25:57 | |||
616 | SUKIENNIK Adrian | 2790 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:20 | |||
617 | MALINOWSKA Katarzyna | 2173 | Oby nie ostatni | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
618 | KRAWIECKI Piotr | 2794 | Mondi Solec | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:22:22 | ||
619 | DOMAGAŁA Mateusz | 2767 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:57 | |||
620 | KOBYŁECKI Tomasz | 2024 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | |||
621 | JESKA Tomasz | 2005 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:43:11 | ||
622 | RAMUTKOWSKI Zbigniew | 2650 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:27:04 | |||
623 | SZULAGO Kamil | 2674 | 4 samce na klamce | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:23:08 | ||
624 | IWANOWSKI Kamil | 2629 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:30:44 | |||
625 | KWIATKOWSKI Jarosław | 2636 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:31:56 | |||
626 | MACIOCHA Krzysztof | 2483 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||||
627 | KRYSZCZUK Piotr | 2673 | 4 samce na klamce | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:23:20 | ||
628 | PUZON Tomasz | 2649 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:30:45 | |||
629 | FIJOŁEK Oskar | 2770 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:57:03 | |||
630 | PUZON Mirek | 2648 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:30:49 | |||
631 | ADAMOWSKI Andrzej | 2761 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:57:02 | |||
632 | KOWALCZYK Mateusz | 2672 | 4 samce na klamce | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:23:10 | ||
633 | DRZEWIECKI Dominik | 2671 | 4 samce na klamce | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:23:19 | ||
634 | WIECZOREK Dariusz | 2108 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 01:58:21 | |||
635 | KAMIŃSKI Maciej | 2604 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
636 | MŁOTEK Jakub | 2605 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
637 | SZULGIT Monika | 2694 | STF 069 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 02:47:39 | ||
638 | PAPUGA Kamil | 2797 | Kocierz Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:05:21 | ||
639 | BOROWIAK Maciej | 2272 | Brygada RR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
640 | PIELATOWSKA Jadwiga | 2274 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
641 | KOZIEŁ Wojciech | 2795 | Kocierz Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:05:23 | ||
642 | LOTEK Ela | 2796 | Kocierz Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 02:05:22 | ||
643 | MICHALSKI Jakub | 2783 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:03:24 | |||
644 | KOZŁOWSKI Przemysław | 2777 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:05:00 | |||
645 | KOSIOREK Adrian | 2738 | QRP Team - Ino chizo !!! | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:04:38 | ||
646 | DWORECKA Weronika | 2737 | QRP Team - Ino chizo !!! | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:04:38 | ||
647 | RAŚ Agnieszka | 2535 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
648 | ŁUKASIEWICZ Renata | 2717 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:22:45 | |||
649 | JAROSZEWSKI Sławomir | 2630 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:34 | |||
650 | ELDRING Jan | 2768 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:58:21 | |||
651 | KRÓL Grzegorz | 2779 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:05:00 | |||
652 | KUBICA Tomasz | 2635 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:30:25 | |||
653 | PRZYBYLSKI Maciej | 2606 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
654 | RUDZIŃSKI Radosław | 2447 | Trygław Tychowo | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:50:39 | ||
655 | RUDZIŃSKA Marlena | 2445 | Trygław Tychowo | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:50:40 | ||
656 | RUDZIŃSKI Jacek | 2446 | Trygław Tychowo | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 02:50:41 | ||
657 | TRAWIŃSKI Jakub | 2570 | Bogowie Dzielnicy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
658 | JERECZEK Anna | 2711 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:29:43 | |||
659 | STANIUK Bartosz | 2695 | Toyota Słupsk | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:17:02 | ||
660 | SKOREK Wioletta | 2565 | #PolishRunTeamBrussels# | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:31:07 | ||
661 | KRAWCZYK Robert | 2559 | #PolishRunTeamBrussels# | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:31:52 | ||
661 | PACHUCKI Karol | 2562 | #PolishRunTeamBrussels# | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:31:39 | ||
663 | ROGOWSKA Paulina | 2563 | #PolishRunTeamBrussels# | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:31:30 | ||
664 | MATEROWSKA Ewelina | 2560 | #PolishRunTeamBrussels# | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:31:31 | ||
665 | ROGOWSKA-FLIS Malgorzata | 2564 | #PolishRunTeamBrussels# | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:31:25 | ||
666 | NIEWCZAS Adam | 2561 | #PolishRunTeamBrussels# | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:31:54 | ||
667 | POSIEWKA Jacek | 2722 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:24:37 | |||
668 | PURCHALAK Karolina | 2172 | No Limit Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
669 | WEBER Patryk | 2588 | LUDKI JAGÓDKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:32:28 | ||
670 | DMITRZAK Dominik | 2587 | LUDKI JAGÓDKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:32:28 | ||
671 | PAWLACZEK Anna | 2744 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:26:49 | ||
672 | FEDEROWICZ Grzegorz | 2742 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:26:47 | ||
673 | POPIELA-KUKUŚ Katarzyna | 2745 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:26:49 | ||
674 | RÓŻYCKA Hanna | 2239 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||||
675 | MACIEJEWSKI Jan | 2718 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:26:41 | |||
676 | KUKUŚ Rafał | 2743 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:26:48 | ||
677 | DELUGA Marcin | 2705 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:26:40 | |||
678 | BIELECKI Jarosław | 2703 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:27:08 | |||
679 | CIESEK Dariusz | 2704 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:17:57 | |||
680 | LUTOSTAŃSKI Dominik | 2637 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:25:53 | |||
681 | DUDA Michał | 2707 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:26:41 | |||
682 | ZAKRZEWSKI Łukasz | 2735 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:17:58 | |||
683 | KARBOWNIK Krzysztof | 2714 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:18:06 | |||
684 | DĄBROWSKI Łukasz | 2697 | WISS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:29:05 | ||
685 | WOŹNIAK Wojciech | 2699 | WISS RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:29:05 | ||
686 | BOCZEK Rafał | 2696 | WISS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:29:04 | ||
687 | MLECZKO Tomasz | 2698 | WISS RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:29:04 | ||
688 | PORĘBSKI Jarosław | 2809 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:23:07 | |||
689 | ZELL Jacek | 2751 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:05:53 | ||
690 | IWAŃSKI Jacek | 2773 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:11:55 | |||
691 | PIOTROWICZ Małgorzata | 2786 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:27:12 | |||
692 | PIOTROWICZ Tomasz | 2787 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:27:12 | |||
693 | STUDZIŃSKI Adam | 2538 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
694 | PRZEWŁOKA Paweł | 2788 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:16:55 | |||
695 | MIŁOWICKA Karolina | 2195 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
696 | LALAK Dawid | 2749 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:13:31 | |||
697 | STANKIEWICZ Mirosław | 2586 | KIEMLICZE | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:41:57 | ||
698 | STANKIEWICZ Krzysztof | 2585 | KIEMLICZE | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:41:59 | ||
699 | GOMULARZ Sebastian | 2022 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 04:43:00 | ||
700 | GRAJEWSKI Olgierd | 2464 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||||
701 | STANKIEWICZ Damian | 2584 | KIEMLICZE | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:41:59 | ||
702 | TOMCZAK Wioleta | 2431 | Pustaki Run&Fun | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:59:51 | ||
703 | SZYPOWSKA Kamila | 2506 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 02:59:56 | |||
704 | ŁUKASZUK Paweł | 2686 | Leśne Bobki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:15:29 | ||
705 | TREHUB Dmytro | 2791 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:10:20 | |||
706 | HANUS Łukasz | 2466 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:00:50 | |||
707 | NIKIFORIAK Oleksandr | 2785 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:10:19 | |||
708 | MULLER Rafał | 2438 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
709 | ŁASKAWSKI Michał | 2436 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
710 | GRYMEK Dagmara | 2435 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
711 | WĘDROWCZYK Jakub | 2663 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 02:50:35 | |||
712 | KARAWACKI Grzegorz | 2775 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:15:34 | |||
713 | PAPROTA Piotr | 2647 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:32:18 | |||
714 | GĄSIOROWSKI Rafał | 2675 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:22:59 | ||
715 | KOCHAŃSKI Rafał | 2692 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:34:48 | ||
716 | PASTUSZKA Anna | 2693 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:34:49 | ||
717 | BUKOJEMSKI Marcin | 2764 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:16:56 | |||
718 | ZIELIŃSKI Andrzej | 2688 | Oddam siostrę w dobre ręce | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:39:47 | ||
719 | ZIELINSKA Anna | 2687 | Oddam siostrę w dobre ręce | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:40:04 | ||
720 | SOBCZYK Ligia | 2313 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 03:20:40 | ||
721 | SPRAWKA Marta | 2576 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 02:45:57 | ||
722 | WARSZAWSKI Patryk | 2571 | Crazy Runnerfuckers | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:45:58 | ||
723 | PRZYBYTEK Sławomir | 2806 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:58:05 | |||
724 | TURCZYK Krzysztof | 2733 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:39:52 | |||
725 | MOKRZYŃSKA Joanna | 2528 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:55:57 | ||
726 | KOT Michał | 2554 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:55:56 | |||
727 | WÓJCIK Julia | 2558 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 02:55:57 | |||
728 | MODZELEWSKI Mikołaj | 2760 | To nie są leszcze Stefan! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:23:29 | ||
729 | JULIKOWSKI Karol | 2756 | Off-Road Runners Benefit Systems | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:23:37 | ||
730 | TUREK Przemysław | 2759 | TO NIE SĄ LESZCZE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:23:23 | ||
731 | TALAR Szymon | 2544 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:47:05 | ||
732 | JUSZCZYK Jarosław | 2713 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:42:09 | |||
733 | RUDNICKI Patryk | 2758 | Siadło Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:27:06 | ||
734 | LEWANDOWSKI Leszek | 2541 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 02:47:06 | ||
735 | ROZENEK-JANUSZ Karol | 2654 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:35:58 | |||
736 | BALCERZAK Paweł | 2757 | Siadło | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:27:04 | ||
737 | RULAK Jerzy | 2729 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:34:56 | |||
738 | KAMINSKA Dorota | 2683 | GRUBIORZE LOTAJOM | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:34:57 | ||
739 | ANTOLIK Aneta | 2689 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:34:47 | ||
740 | KRAUZE Daniel | 2679 | Brud Ekipa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 02:34:48 | ||
741 | ŚLIWA Katarzyna | 2732 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 02:46:12 | |||
742 | ROZENEK Mariusz | 2653 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 02:35:58 | |||
743 | GÓRKA Robert | 2463 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 03:00:51 | |||
744 | CHLEBOŚ Jakub | 2078 | Open Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 00:28:06 | |||
745 | GUMIELA Adam | 2283 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 03:20:39 | ||
746 | HUZIOR Jakub | 2810 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:37:50 | |||
747 | KROKWA Aleksandra | 2227 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:37:51 | |||
748 | AL-HADDAD Talal | 2702 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 03:00:34 | |||
749 | KRASOŃ Rafał | 2778 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:28:08 | |||
750 | FARAŚ Mateusz | 2769 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:24:08 | |||
751 | BOŻYK Sebastian | 2763 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:28:09 | |||
752 | WEIS Michał | 2107 | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 04:43:10 | |||
753 | SIERPIŃSKA Monika | 2112 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 04:31:49 | |||
754 | KOSZCZYC Rafał | 2025 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:50 | 00:00:00 | 02:14:18 | ||
755 | SUZIN Nikodem | 2815 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:10 | 02:49:46 | |||
756 | SCHILLER Fryderyk | 2603 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:06:25 | 02:27:59 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
LIMANOWSKA Olga | 2110 | trener24h.com.pl | Open Kobiet | 09:00 | DNF | 02:51:51 DNF |
Znaleziono 757 wynik(ów)