RUNMAGEDDON HARDCORE WARSZAWA

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-03-01
Miejsce:
Modlin
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
1153
Wystartowało:
1082
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
1071
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuRynek Zakroczym
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KRAWIECKI Mateusz 2034Husaria Race Team Open Mężczyzn1M 108:4000:00:0101:12:5801:55:45.5501:55:47.10 5:3010,9
2SERAFIŃSKI Maciej 2040NEXTREMEElite Mężczyzn1M 208:4000:00:0001:12:5701:57:20.4501:57:20.45+00:01:335:3510,7
3CHMIELORZ Józef 2012Carbon Silesia SportElite Mężczyzn2M 308:4000:00:0001:15:5802:02:15.8502:02:15.85+00:06:285:4910,3
4FABIAN Marcel 2059SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn3M 408:4000:00:0001:18:2602:02:35.3002:02:35.30+00:06:485:5010,3
5FILIP Bartosz 2060SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn4M 508:4000:00:0001:17:2602:03:56.8002:03:56.80+00:08:095:5410,2
6GĘBUSIA Grzegorz 2084Elite Mężczyzn5M 608:4000:00:0001:17:5502:05:12.7502:05:12.75+00:09:255:5710,1
7BRZOSKWINIA Wojciech 2075xRunnersElite Mężczyzn6M 708:4000:00:0001:17:2002:06:12.6002:06:12.60+00:10:256:0010,0
8JACIÓW Paweł 2074WATAHAElite Mężczyzn7M 808:4000:00:0001:19:5602:08:03.1502:08:03.15+00:12:166:059,8
9SHERETOV Eugene'a 2095Elite Mężczyzn8M 908:4000:00:0101:16:3902:08:15.2502:08:16.50+00:12:296:069,8
10BĄK Daniel 2004BIEGUN OCRElite Mężczyzn9M 1008:4000:00:0001:15:2902:08:36.0502:08:36.05+00:12:486:079,8
11STOKOWSKI Dariusz 2188Elite Mężczyzn10M 1108:4000:00:0001:17:5302:09:06.0002:09:06.00+00:13:186:089,8
12BĄK Piotr 2103BIEGUN OCRElite Mężczyzn11M 1208:5000:00:0001:20:4902:10:46.2502:10:46.25+00:14:596:139,6
13BRZOZOWSKI Filip 2061SPARTA RUNNERSElite Mężczyzn12M 1308:4000:00:0001:20:5302:12:18.1002:12:18.10+00:16:316:189,5
14BARANOWSKA Katarzyna 2198Gorący Potok TeamElite Kobiet1K 109:0000:00:0001:25:1302:15:36.9002:15:36.90+00:19:496:279,3
15GĘBARA Łukasz 2083Elite Mężczyzn13M 1408:4000:00:0001:24:1002:16:49.5002:16:49.50+00:21:026:309,2
16MALEC Bartłomiej 2071WARCHLAKI ADELAJDY & HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn14M 1508:4000:00:0001:26:0602:18:11.0002:18:11.00+00:22:236:349,1
17LORENC Łukasz 2057RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn1M 1608:4000:00:0001:24:2402:18:47.2002:18:47.20+00:23:006:369,1
18ZIELIŃSKI Tomasz 2073WARCHLAKI ADELAJDY & HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn15M 1708:4000:00:0001:25:5202:19:17.3502:19:17.35+00:23:306:379,0
19JAKUBCZAK Marcin 2002Best BeastsElite Masters Mężczyzn2M 1808:4000:00:0001:26:4802:19:46.5002:19:46.50+00:23:596:399,0
20KALININ Jarosław 2076xRunnersElite Mężczyzn16M 1908:4000:00:0001:25:1802:20:05.1502:20:05.15+00:24:186:409,0
21TOMAKA Tomasz 2047RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn17M 2008:4000:00:0001:26:1802:20:28.0502:20:28.05+00:24:406:419,0
22SIEKIERSKI Mateusz 2096Elite Mężczyzn18M 2108:4000:00:0001:25:4702:20:38.9002:20:38.90+00:24:516:419,0
23CWIRZEN Marcin 2052RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn19M 2208:4000:00:0001:18:5202:20:47.4502:20:47.45+00:25:006:428,9
24CZACHURSKI Mateusz 2163xRunnersElite Mężczyzn20M 2308:5000:00:0001:26:3902:21:43.2002:21:43.20+00:25:566:448,9
25JAGODZIŃSKI Karol 2046POWER TRAININGElite Mężczyzn21M 2408:4000:00:0001:28:4902:23:21.3002:23:21.30+00:27:346:498,8
26KORULCZYK Marcin 2070United RunnersElite Mężczyzn22M 2508:4000:00:0001:28:5502:24:43.0502:24:43.05+00:28:556:538,7
27DZIÓBEK Lech 2104Biegun OCR TeamElite Mężczyzn23M 2608:5000:00:0001:26:5302:26:05.8502:26:05.85+00:30:186:578,6
28ANTCZAK Borys 2160WATAHAElite Mężczyzn24M 2708:5000:00:0001:34:3402:26:35.7002:26:35.70+00:30:486:588,6
29RYNKIEWICZ Agnieszka 2208OCRA PolandElite Kobiet2K 209:0000:00:0001:30:3002:27:18.4002:27:18.40+00:31:317:008,6
30MALEC Tomasz 2072WARCHLAKI ADELAJDY & HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn25M 2808:4000:00:0001:30:1602:28:23.8002:28:23.80+00:32:367:038,5
31RYCHLEWSKI Wojciech 2093Elite Mężczyzn26M 2908:4000:00:0001:32:2202:29:00.2502:29:00.25+00:33:137:058,5
32DERYŁO Mateusz 2117Koniu SquadElite Mężczyzn27M 3008:5000:00:0001:32:5302:29:01.1502:29:01.15+00:33:147:058,5
33BŁASZCZYK Łukasz 2169Elite Mężczyzn28M 3108:5000:00:0001:31:0602:29:37.3502:29:37.35+00:33:507:078,4
34MICHEL Christopher 2091Elite Mężczyzn29M 3208:4000:00:0001:33:1002:29:48.7502:29:48.75+00:34:017:088,4
35KOMARNICKI Tomasz 2055RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn30M 3308:4000:00:0001:30:2302:29:58.7502:29:58.75+00:34:117:088,4
36CHŁĄD Aleksander 2027Ex TeamElite Mężczyzn31M 3408:4000:00:0001:32:3902:30:27.5502:30:27.55+00:34:407:098,4
37KROPIDŁOWSKI Grzegorz 2247Best BeastsElite Mężczyzn32M 3508:5000:00:0001:32:3802:30:32.9502:30:32.95+00:34:457:108,4
38BURAS Radoslaw 2866Open Mężczyzn2M 3609:4500:00:0001:35:4702:30:55.2002:30:55.20+00:35:087:118,3
39JANUSZEWSKI Andrzej 2086Elite Mężczyzn33M 3708:4000:00:0001:33:1802:31:11.1502:31:11.15+00:35:247:118,3
40POCHROŃ Marcin 3110Byki x2Open Mężczyzn3M 3811:1500:00:0001:30:5402:31:55.3502:31:55.35+00:36:087:148,3
41SZYMEL Jacek 2097Elite Mężczyzn34M 3908:4000:00:0001:34:2402:31:56.0502:31:56.05+00:36:087:148,3
42KNOP Marcin 2077xRunnersElite Mężczyzn35M 4008:4000:00:0001:35:2202:32:41.6002:32:41.60+00:36:547:168,3
43BUGAJ Mariusz 2031Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn36M 4108:4000:00:0001:34:3002:33:19.5002:33:19.50+00:37:327:188,2
44KNAPIK Zbigniew 2158WARCHLAKI ADELAJDY & HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn37M 4208:5000:00:0001:34:2402:33:49.5002:33:49.50+00:38:027:198,2
45PIELATOWSKI Adam 2110Dirty SparrowsElite Mężczyzn38M 4308:5000:00:0001:34:4302:34:08.4002:34:08.40+00:38:217:208,2
46ŁOTOCKI Rafał Jerzy 2179Elite Masters Mężczyzn3M 4408:5000:00:0001:33:3002:34:22.1002:34:22.10+00:38:357:218,2
47CHOŁUJ Łukasz 2136PWPW S.A.Elite Mężczyzn39M 4508:5000:00:0001:32:2202:34:45.9502:34:45.95+00:38:587:228,1
48DROGOSZ Damian 2053RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn4M 4608:4000:00:0001:30:3102:37:46.9502:37:46.95+00:41:597:308,0
49BRZEZIŃSKI Bartosz 2137RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn40M 4708:5000:00:0001:37:5802:38:05.2502:38:05.25+00:42:187:318,0
50MAJCHRZAK Dorian 2552Open Mężczyzn4M 4809:4500:00:0001:38:0002:38:06.9502:38:06.95+00:42:197:318,0
51KRAJNIAK Jarosław 2138RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn41M 4908:5000:00:0001:35:1702:38:12.6002:38:12.60+00:42:257:328,0
52KUDRELEK Karol 2178Elite Mężczyzn42M 5008:5000:00:0001:35:3202:38:26.2502:38:26.25+00:42:397:328,0
53PAWLAK Robert 2350Open Mężczyzn5M 5109:1500:00:0001:38:4602:38:28.9502:38:28.95+00:42:417:328,0
54SZYMAŃSKI Bartłomiej 2141RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn43M 5208:5000:00:0001:39:4602:38:45.0002:38:45.00+00:42:577:337,9
55MICHAŁOWSKI Jacek 2114G-TEAMElite Masters Mężczyzn5M 5308:5000:00:0001:36:0502:38:46.8502:38:46.85+00:42:597:337,9
56ŁYJAK Adam 2450Open Mężczyzn6M 5409:3000:00:0001:38:3702:39:55.3502:39:55.35+00:44:087:367,9
57WRÓBLEWSKI Michał 2038Life4FitElite Mężczyzn44M 5508:4000:00:0001:34:3502:40:07.0502:40:07.05+00:44:197:377,9
58ZALEJASZ Sylwester 2079xRunnersElite Mężczyzn45M 5608:4000:00:0001:37:5302:40:27.2502:40:27.25+00:44:407:387,9
59KOŃPA Michał 2124LION'S FIREFIGTER'S TEAMElite Mężczyzn46M 5708:5000:00:0001:38:0002:40:35.8502:40:35.85+00:44:487:387,8
60KURCEWICZ Paweł 2672Open Mężczyzn7M 5810:0000:00:0001:39:1002:40:36.6002:40:36.60+00:44:497:387,8
61KOWALSKI Kamil 2013Carbon Silesia SportElite Mężczyzn47M 5908:4000:00:0001:39:0702:40:44.8502:40:44.85+00:44:577:397,8
62ZMÍTKO Jan 2919#KluciBezTrikaOpen Mężczyzn8M 6010:0000:00:0001:40:1602:40:45.1002:40:45.10+00:44:587:397,8
63SKRZYSZOWSKI Janusz 2571Open Mężczyzn9M 6109:4500:00:0001:37:0702:42:07.6002:42:07.60+00:46:207:437,8
64PEREGRYM Tobiasz 2679Open Mężczyzn10M 6210:0000:00:0001:39:1802:43:06.7502:43:06.75+00:47:197:467,7
65KOZIOŁ Kamil 2105Carbon Silesia SportElite Mężczyzn48M 6308:5000:00:0001:39:0802:44:04.3502:44:04.35+00:48:177:487,7
66JASTRZĘBSKI Sławomir 2223Bestie OCR LegionowoElite Masters Mężczyzn6M 6408:5000:00:0001:41:2102:44:10.0002:44:10.00+00:48:227:497,7
67WAŁCERZ Łukasz 2098Elite Mężczyzn49M 6508:4000:00:0001:41:3602:45:13.3002:45:13.30+00:49:267:527,6
68NOWICKI Marcin 2140RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn50M 6608:5000:00:0001:41:0202:45:16.5002:45:16.50+00:49:297:527,6
69POLAŃSKI Paweł 2161WATAHAElite Mężczyzn51M 6708:5000:00:0001:41:1402:45:35.4502:45:35.45+00:49:487:537,6
70ŻUREK Michał 2045OCR TEAM BYDLAKIElite Mężczyzn52M 6808:4000:00:0001:32:5002:45:52.4002:45:52.40+00:50:057:537,6
71KURASIŃSKI Konrad 2147SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn53M 6908:5000:00:0001:45:1502:46:34.0502:46:34.05+00:50:467:557,6
72MILEWICZ Dariusz 2008BOHAR PALETY RUNNERSElite Mężczyzn54M 7008:4000:00:0001:43:2602:46:53.3502:46:53.35+00:51:067:567,6
73SZYMAŃSKI Paweł 2969Utani Gran HurOpen Mężczyzn11M 7110:4500:00:0001:40:1102:46:54.5002:46:54.50+00:51:077:567,5
74NOWAKOWSKI Krzysztof 2292RADAWAY TEAMOpen Mężczyzn12M 7209:1500:00:0001:41:4402:47:03.0002:47:03.00+00:51:157:577,5
75ZIMOŃ Norbert 2249WATAHAElite Mężczyzn55M 7308:5000:00:3701:40:3402:46:43.4502:47:20.45+00:51:337:567,6
76GARBACZ Piotr 2534Open Mężczyzn13M 7409:4500:00:0001:36:3202:47:25.2502:47:25.25+00:51:387:587,5
77KARBOWSKI Sławomir 2039NEXTREMEElite Mężczyzn56M 7508:4000:00:0001:44:2602:47:41.5002:47:41.50+00:51:547:597,5
78ŚLIWIŃSKI Bartosz 2466Open Mężczyzn14M 7609:3000:00:0001:39:1702:47:52.6502:47:52.65+00:52:057:597,5
79CZPAK Tobiasz 2755Open Mężczyzn15M 7710:1500:00:0001:47:1802:48:10.5002:48:10.50+00:52:238:007,5
80CHODOWSKI Łukasz 2068TEAM (P)SAJDAKElite Mężczyzn57M 7808:4000:00:0001:43:1002:48:11.4502:48:11.45+00:52:248:007,5
81KRZYŻOWSKI Grzegorz 2056RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn58M 7908:4000:00:0001:34:3102:48:20.1502:48:20.15+00:52:338:007,5
82MUSIELSKI Sebastian 2556Open Mężczyzn16M 8009:4500:00:0001:46:1302:48:22.3502:48:22.35+00:52:358:017,5
83DZIURLA-NOWAK Patryk 2291RADAWAY TEAMOpen Mężczyzn17M 8109:1500:00:0001:41:3702:48:31.8502:48:31.85+00:52:448:017,5
84SŁODOWNIK Dominik 2165xRunnersElite Mężczyzn59M 8208:5000:00:0001:43:4302:48:56.5002:48:56.50+00:53:098:027,5
85TUR Tobiasz 2472Open Mężczyzn18M 8309:3000:00:0001:42:2602:49:53.9502:49:53.95+00:54:068:057,4
86BĄBA Marcin 2864Open Mężczyzn19M 8410:3000:00:0001:43:4602:49:59.5502:49:59.55+00:54:128:057,4
87BAŃBOR Aleksandra 2196Ex TeamOpen Kobiet1K 309:0000:00:0001:31:1202:50:22.0002:50:22.00+00:54:348:067,4
88PIĘTKA Marcin 2032Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn60M 8508:4000:00:0001:39:3802:50:29.7002:50:29.70+00:54:428:077,4
89MACIUSZEK Julia 2220Elite Kobiet3K 409:0000:00:0001:44:2302:50:40.5002:50:40.50+00:54:538:077,4
90KUBIESA Jakub 2014Carbon Silesia SportElite Mężczyzn61M 8608:4000:00:0001:43:2802:50:40.8502:50:40.85+00:54:538:077,4
91WITEK Paweł 2192Elite Mężczyzn62M 8708:5000:00:0001:43:5302:52:07.2502:52:07.25+00:56:208:117,3
92KĘDZIERSKI Michał 2334Open Mężczyzn20M 8809:1500:00:0001:46:3402:52:16.4502:52:16.45+00:56:298:127,3
93KAZIMIERCZAK Paweł 2148Sportera OCRElite Mężczyzn63M 8908:5000:00:0001:45:1902:52:26.4002:52:26.40+00:56:398:127,3
94WOŹNIAK Joanna 2204Lemon TeamElite Kobiet4K 509:0000:00:0001:47:5402:52:41.2002:52:41.20+00:56:548:137,3
95JANOSZ Rafał 2396FUNKY GYM TEAMOpen Mężczyzn21M 9009:3000:00:0001:43:5402:52:44.0002:52:44.00+00:56:568:137,3
96ZAJĄC Cezary 2122Life4FitElite Masters Mężczyzn7M 9108:5000:00:0001:41:1302:52:50.0002:52:50.00+00:57:028:137,3
97KURA Arkadiusz 3077Open Mężczyzn22M 9211:0000:00:0001:43:2402:52:53.3502:52:53.35+00:57:068:137,3
98SKOTNICKI Piotr 2354Open Mężczyzn23M 9309:1500:00:0001:44:2702:52:56.8002:52:56.80+00:57:098:147,3
99CHROST Andrzej 2080Elite Mężczyzn64M 9408:4000:00:0001:44:3002:53:09.9002:53:09.90+00:57:228:147,3
100BURBUL Przemysław 2042Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn65M 9508:4000:00:0001:41:1802:53:15.6002:53:15.60+00:57:288:157,3
101JESKA Tomasz 2109Dirty SparrowsElite Masters Mężczyzn8M 9608:5000:00:0001:37:5502:53:18.4002:53:18.40+00:57:318:157,3
102KRYSZTOFIŃSKI Dawid 2139RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn1M 9708:5000:00:0001:39:2002:54:01.6502:54:01.65+00:58:148:177,2
103PACIOREK Piotr 2078xRunnersElite Mężczyzn66M 9808:4000:00:0001:43:2302:54:23.5502:54:23.55+00:58:368:187,2
104MICHALAK Paweł 2886Open Masters Mężczyzn2M 9909:1500:00:0001:45:4502:55:22.8002:55:22.80+00:59:358:217,2
105WILDNER Radosław 2695Open Mężczyzn24M 10010:0000:00:0001:50:2702:55:42.6502:55:42.65+00:59:558:227,2
106NIEMIEC Wojciech 2506SRS RATELOpen Mężczyzn25M 10109:3000:00:0001:47:0102:56:24.1502:56:24.15+01:00:378:247,1
107VEČEŘA Jan 2591#KluciBezTrikaOpen Mężczyzn26M 10210:0000:00:0001:44:2202:56:26.5502:56:26.55+01:00:398:247,1
108GÓRKA Marcin 2115Husaria Race Team Elite Mężczyzn67M 10308:5000:00:0001:49:5302:56:29.7502:56:29.75+01:00:428:247,1
109BRODA Tomasz 2050RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn68M 10408:4000:00:0001:46:5702:57:07.7502:57:07.75+01:01:208:267,1
110PASON Tomasz 2029Ex TeamElite Mężczyzn69M 10508:4000:00:0001:34:4402:58:16.8502:58:16.85+01:02:298:297,1
111CHOJECKI Arkadiusz 3128Open Masters Mężczyzn3M 10611:1500:00:0001:38:2302:58:18.3002:58:18.30+01:02:318:297,1
112DYKIER Krzysztof 2020Dominator TeamElite Masters Mężczyzn9M 10708:4000:00:0001:45:2402:58:31.6002:58:31.60+01:02:448:307,1
113PRZĄDKA Marcin 2162WATAHAElite Mężczyzn70M 10808:5000:00:0001:41:4402:58:54.5502:58:54.55+01:03:078:317,0
114GRUDZIŃSKI Jacek 3064Open Mężczyzn27M 10911:0000:00:0001:46:0602:59:00.1502:59:00.15+01:03:138:317,0
115GAŁĘZIEWSKI Marcin 2979Open Mężczyzn28M 11010:4500:00:0001:47:1302:59:08.5502:59:08.55+01:03:218:317,0
116LIPIŃSKI Michał 2316WATAHAOpen Mężczyzn29M 11109:1500:00:0001:44:2102:59:12.8002:59:12.80+01:03:258:327,0
117WŁODARCZYK Jan 2121Koniu SquadElite Mężczyzn71M 11208:5000:00:0001:48:3902:59:29.3002:59:29.30+01:03:428:327,0
118LUNDBERG Sara 2219Elite Kobiet5K 609:0000:00:0001:50:2902:59:30.8002:59:30.80+01:03:438:327,0
119OGIŃSKI Szymon 2092Elite Mężczyzn72M 11308:4000:00:0001:49:0402:59:43.8002:59:43.80+01:03:568:337,0
120SPRUTTA Mateusz 2011Carbon Silesia SportElite Mężczyzn73M 11408:4000:00:0001:45:4503:00:11.0003:00:11.00+01:04:238:347,0
121JUDEK Łukasz 2088Elite Mężczyzn74M 11508:4000:00:0001:43:5703:00:52.4003:00:52.40+01:05:058:367,0
122TYTOŃ Jakub 2799Open Mężczyzn30M 11610:1500:00:0001:49:3503:01:13.9003:01:13.90+01:05:268:377,0
123SZATA Łukasz 2907Open Mężczyzn31M 11710:3000:00:0001:47:5303:02:09.8003:02:09.80+01:06:228:406,9
124LISAK Sebastian 3080Open Mężczyzn32M 11811:0000:00:0001:50:2603:02:35.3003:02:35.30+01:06:488:416,9
125JEZIONEK Daniel 2877Open Mężczyzn33M 11910:3000:00:0001:46:5903:02:54.2003:02:54.20+01:07:078:426,9
126MICHALCZYK Tomasz 2674Open Mężczyzn34M 12010:0000:00:0001:46:4903:02:54.3003:02:54.30+01:07:078:426,9
127DMYTRUK Vlad 2081Elite Mężczyzn75M 12108:4000:00:0001:36:1003:03:08.3003:03:08.30+01:07:218:436,9
128JEZIORSKI Paweł 2087Elite Mężczyzn76M 12208:4000:00:0001:49:0403:03:38.1503:03:38.15+01:07:518:446,9
129DUNAJ Kamil 3158BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn35M 12309:3000:00:0001:56:5403:04:16.1503:04:16.15+01:08:298:466,8
130TYC Jakub 2359Open Mężczyzn36M 12409:1500:00:0001:55:0703:04:16.8503:04:16.85+01:08:298:466,8
131WOROBIEWA Jekatierina 2209POWER TRAININGElite Kobiet6K 709:0000:00:0001:53:4803:04:29.8003:04:29.80+01:08:428:476,8
132CHILCZUK Kamil 3059Open Mężczyzn37M 12511:0000:00:0001:51:0403:05:01.4003:05:01.40+01:09:148:486,8
133RYBSZLEGER Piotr 2156United RunnersElite Mężczyzn77M 12608:5000:00:0001:49:3303:05:14.6503:05:14.65+01:09:278:496,8
134CELMER Szymon 2477biegne dla KubusiaOpen Mężczyzn38M 12709:4500:00:0001:36:1903:05:28.9003:05:28.90+01:09:418:496,8
135MUSIAŁ Krzysztof 2126LOTAMS TeamElite Mężczyzn78M 12808:5000:00:0001:48:2303:06:07.2003:06:07.20+01:10:208:516,8
136ŚRUTOWSKI Patryk 3017Buziak TeamOpen Mężczyzn39M 12911:0000:00:0001:50:2703:06:09.0003:06:09.00+01:10:218:516,8
137BRATKOWSKI Pawel 2152Torpeda Race TeamElite Mężczyzn79M 13008:5000:00:0001:47:1603:06:09.2503:06:09.25+01:10:228:516,8
138RATAJCZYK Michał 2785Open Mężczyzn40M 13110:1500:00:0001:54:5103:07:15.6503:07:15.65+01:11:288:556,7
139PUTON Michał 2566Open Mężczyzn41M 13209:4500:00:0001:53:4403:07:21.2003:07:21.20+01:11:348:556,7
140ŻUBEREK Paweł 2599Husaria Race Team Open Mężczyzn42M 13310:0000:00:0001:55:1303:08:27.2003:08:27.20+01:12:408:586,7
141MICHROWSKI Sławomir 2780Open Masters Mężczyzn4M 13410:1500:00:0001:55:5803:08:37.4003:08:37.40+01:12:508:586,7
142RAJEWSKI Wojciech 2567Open Mężczyzn43M 13509:4500:00:0001:46:4303:08:58.5503:08:58.55+01:13:118:596,7
143KOSTUCHA Damian 3131Open Mężczyzn44M 13611:1500:00:0001:51:4703:09:01.9503:09:01.95+01:13:149:006,7
144STAROSZYŃSKI Dawid 3090Open Mężczyzn45M 13711:0000:00:0001:52:0403:09:02.7503:09:02.75+01:13:159:006,7
145TEJWAN Leszek 3000Open Masters Mężczyzn5M 13810:4500:00:0001:52:4303:09:03.2503:09:03.25+01:13:169:006,7
146SAWICKI Gabor 2688Open Mężczyzn46M 13909:3000:00:0001:49:1603:09:15.8503:09:15.85+01:13:289:006,7
147KWAŚNIAK Emil 2149Sportera OCRElite Mężczyzn80M 14008:5000:00:0001:49:2803:09:17.3003:09:17.30+01:13:309:006,7
148SZCZECH Szymon 2058RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn81M 14108:4000:00:0001:46:5803:09:36.1003:09:36.10+01:13:499:016,6
149OLSSON BREDIN Anna 2197FMELITElite Kobiet7K 809:0000:00:0001:57:3603:09:44.9503:09:44.95+01:13:579:026,6
150ULICZNY Konrad 2473Open Mężczyzn47M 14209:3000:00:0001:52:2803:10:02.9003:10:02.90+01:14:159:026,6
151KOWALCZYK Piotr 2774Open Mężczyzn48M 14309:1500:00:0001:49:0303:10:23.0003:10:23.00+01:14:359:036,6
152OTFINOWSKA Magdalena 2714Husaria Race Team Open Masters Kobiet1K 910:1500:00:0001:50:1103:10:26.0503:10:26.05+01:14:389:046,6
153CHAIEB Sebastian 2036Lemon TeamElite Mężczyzn82M 14408:4000:00:0001:46:5503:10:34.2003:10:34.20+01:14:479:046,6
154OLENDER Marcin 2990Open Masters Mężczyzn6M 14510:4500:00:0001:52:1703:10:35.3503:10:35.35+01:14:489:046,6
155KRYSZTOFIAK Damian 2155United RunnersElite Mężczyzn83M 14608:5000:00:0001:49:5903:10:39.6003:10:39.60+01:14:529:046,6
156WALISZEK Michał 2433WATAHAOpen Mężczyzn49M 14709:3000:00:0001:52:3703:10:47.6503:10:47.65+01:15:009:056,6
157HUDASZEK Zbigniew 2111Dragon RunnersElite Mężczyzn84M 14808:5000:00:0001:54:3303:10:51.4503:10:51.45+01:15:049:056,6
158DOBROWOLSKI Piotr 2649Open Mężczyzn50M 14910:0000:00:0001:57:5803:11:03.2503:11:03.25+01:15:169:056,6
159MACHURA Marcin 2063SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn85M 15008:4000:00:0001:45:0803:11:10.7503:11:10.75+01:15:239:066,6
160SUKIENNIK Adrian 3091Open Mężczyzn51M 15111:0000:00:0001:53:2403:11:12.0003:11:12.00+01:15:249:066,6
161MAREK Bartłomiej 2180Elite Mężczyzn86M 15208:5000:00:0001:50:4903:11:18.9503:11:18.95+01:15:319:066,6
162NOWIŃSKI Marcin 3111Dragon RunnersOpen Mężczyzn52M 15311:1500:00:0001:53:3703:12:00.6003:12:00.60+01:16:139:086,6
163GRZECH Mateusz 2102Bestie OCR LegionowoElite Mężczyzn87M 15408:5000:00:0001:54:5603:12:13.0503:12:13.05+01:16:259:096,6
164DACIO Mirek 2869Open Mężczyzn53M 15510:3000:00:0001:53:2203:12:32.0503:12:32.05+01:16:449:106,5
165RZYMAŃSKI Daniel 3086Open Mężczyzn54M 15611:0000:00:0001:53:2203:12:35.8003:12:35.80+01:16:489:106,5
166DUSZYNSKI Igor 2241Husaria Race Team Elite Mężczyzn88M 15708:5000:00:0001:54:0503:12:46.9503:12:46.95+01:16:599:106,5
167PIOTROWSKI Roman 2062SPARTA RUNNERSElite Mężczyzn89M 15808:4000:00:0001:46:5603:13:05.1503:13:05.15+01:17:189:116,5
168RYŚ Marzena 2200Koniu SquadElite Kobiet8K 1009:0000:00:0001:59:0003:13:09.5503:13:09.55+01:17:229:116,5
169HOROSZCZAK Adrian 2331Open Mężczyzn55M 15909:1500:00:0001:56:3203:13:14.5003:13:14.50+01:17:279:126,5
170BRUSIŁO Bartosz 2069United RunnersOpen Mężczyzn56M 16008:4000:00:0001:45:1103:13:22.9503:13:22.95+01:17:359:126,5
171DUKIEWICZ Dariusz 2054RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn90M 16108:4000:00:0001:56:2403:13:45.8003:13:45.80+01:17:589:136,5
172ŚWICIŃSKI Jan 3092Open Mężczyzn57M 16210:0000:00:0001:53:4803:13:55.7503:13:55.75+01:18:089:146,5
173BERNACKI Grzegorz 2048RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn10M 16308:4000:00:0001:56:2203:14:02.7003:14:02.70+01:18:159:146,5
174ZAWADZKI Jakub 2804Open Mężczyzn58M 16410:1500:00:0001:59:3803:14:16.0503:14:16.05+01:18:289:156,5
175KRÓLIKOWSKI Przemysław 2700Befit24team Open Masters Mężczyzn7M 16510:1500:00:0002:01:4303:14:43.5503:14:43.55+01:18:569:166,5
176TOMSKI Marcin 2356Open Mężczyzn59M 16609:1500:00:0001:51:2903:15:24.8003:15:24.80+01:19:379:186,4
177BARAN Michał 3054Open Mężczyzn60M 16711:0000:00:0001:59:3203:15:27.4003:15:27.40+01:19:409:186,4
178ZIÓŁKOWSKI Adam 2476Open Mężczyzn61M 16809:3000:00:0002:02:2203:15:28.2503:15:28.25+01:19:419:186,4
179KANIEWSKI Jarek 2768Open Mężczyzn62M 16910:1500:00:0001:48:0503:15:47.9503:15:47.95+01:20:009:196,4
180GRYGORUK Mirosław 2655Open Mężczyzn63M 17010:0000:00:0001:58:3703:16:03.9503:16:03.95+01:20:169:206,4
181LEWKO Adam 2944OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn64M 17110:4500:00:0001:53:2703:16:18.3003:16:18.30+01:20:319:206,4
182SERAFIŃSKI Robert 2041NEXTREMEElite Masters Mężczyzn11M 17208:4000:00:0001:53:0303:16:22.5003:16:22.50+01:20:359:216,4
183KRAKOWSKI Przemysław 2339Open Mężczyzn65M 17309:1500:00:0001:56:2703:16:53.7503:16:53.75+01:21:069:226,4
184GRZEJSZCZYK Miłosz 2375Błyskawiczne ręceOpen Mężczyzn66M 17409:3000:00:0002:09:0103:17:07.5003:17:07.50+01:21:209:236,4
185WAJDA Rafał 3164Open Mężczyzn67M 17509:3000:00:0002:09:0103:17:07.5503:17:07.55+01:21:209:236,4
186OLECH Grzegorz 3159Lemon TeamOpen Mężczyzn68M 17610:4500:00:0001:55:4303:17:12.8003:17:12.80+01:21:259:236,4
187PIERZCHAŁA Łukasz 2314Viking Training CenterOpen Mężczyzn69M 17709:1500:00:0001:54:2803:17:31.2503:17:31.25+01:21:449:246,4
188BARTOSIŃSKA Katarzyna 2205Melvit teamElite Kobiet9K 1109:0000:00:0002:02:3203:17:31.8003:17:31.80+01:21:449:246,4
189JANISZEWSKI Grzegorz 2113DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn12M 17808:5000:00:0001:57:1803:17:50.6003:17:50.60+01:22:039:256,4
190PIĘTKA Grzegorz 2562Open Masters Mężczyzn8M 17909:4500:00:0001:59:0403:18:01.2503:18:01.25+01:22:149:256,4
191WOJCIECHOWSKI Maciej 3004Open Mężczyzn70M 18010:4500:00:0001:58:1603:18:31.4503:18:31.45+01:22:449:276,3
192PISARENKO Igor 2682Open Mężczyzn71M 18110:0000:00:0002:02:0903:18:44.2503:18:44.25+01:22:579:276,3
193PASKALIDI Alexandr 2677Open Mężczyzn72M 18210:0000:00:0002:02:0903:19:04.0003:19:04.00+01:23:169:286,3
194KULAGA Peter 2021Dragon RunnersElite Mężczyzn91M 18308:4000:00:0001:55:0803:19:13.2503:19:13.25+01:23:269:296,3
195SZCZEPAŃSKI Bogdan 2797Open Masters Mężczyzn9M 18410:1500:00:0002:01:1203:19:40.8003:19:40.80+01:23:539:306,3
196ŚWIATOWIEC Adrian 2065SRS RATELElite Mężczyzn92M 18508:4000:00:0001:56:4403:19:41.4003:19:41.40+01:23:549:306,3
197MARKIEWICZ Arkadiusz 2285Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn10M 18609:1500:00:0002:01:3703:19:48.6503:19:48.65+01:24:019:306,3
198PIĘTA Łukasz 2419Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn73M 18709:3000:00:0001:59:5403:20:44.9503:20:44.95+01:24:579:336,3
199STAŃCZAK Krzysztof 2572Open Masters Mężczyzn11M 18809:4500:00:0001:57:5703:20:58.3003:20:58.30+01:25:119:346,3
200POPŁAWSKI Ireneusz 2395Fit Pro Extreme TeamOpen Masters Mężczyzn12M 18909:3000:00:0001:59:2803:21:00.9003:21:00.90+01:25:139:346,3
201MALEŃCZYK Sylwester 2884Open Masters Mężczyzn13M 19010:3000:00:0001:57:5703:21:37.1003:21:37.10+01:25:509:366,2
202PIETROWSKI Karol 2895Open Mężczyzn74M 19110:3000:00:0002:03:5103:21:48.9503:21:48.95+01:26:019:366,2
203MAZUR Robert 2001AuuuuuElite Mężczyzn93M 19208:4000:00:0001:58:2603:22:12.2503:22:12.25+01:26:259:376,2
204MAGOŃ Łukasz 2017Carpathian RunnersElite Mężczyzn94M 19308:4000:00:0002:04:4503:22:16.3503:22:16.35+01:26:299:376,2
205ZADROŻNY Krzysztof 2402Klub Biegacza RTV EURO AGDOpen Mężczyzn75M 19409:3000:00:0001:51:5303:22:39.5003:22:39.50+01:26:529:396,2
206GIZAK Michał 2146SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn95M 19508:5000:00:0001:49:2303:22:42.8003:22:42.80+01:26:559:396,2
207SIMON Adam 2399Husaria Race Team Open Mężczyzn76M 19609:3000:00:0001:59:3003:22:45.7003:22:45.70+01:26:589:396,2
208JOCHEMSKI Mikołaj 2658Open Mężczyzn77M 19710:0000:00:0002:02:5403:22:59.0003:22:59.00+01:27:119:396,2
209BIELICKI Wojciech 2832Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn78M 19810:3000:00:0001:54:3003:23:34.3503:23:34.35+01:27:479:416,2
210HUK Mateusz 2541Open Mężczyzn79M 19909:4500:00:0002:03:4003:23:45.3503:23:45.35+01:27:589:426,2
211MIŁOŚ Tomasz 2920BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn80M 20010:4500:00:0001:47:1003:24:11.1003:24:11.10+01:28:249:436,2
212TYWONEK Mariusz 3096Open Mężczyzn81M 20111:0000:00:0002:00:1403:24:19.9503:24:19.95+01:28:329:436,2
213DYKO Bartosz 2082Elite Mężczyzn96M 20208:4000:00:0002:00:1703:24:37.8503:24:37.85+01:28:509:446,2
214WAŃKOWICZ Adrian 2361Open Mężczyzn82M 20309:1500:00:0002:02:5303:25:05.7503:25:05.75+01:29:189:456,1
215WITKA Patryk 3143Open Mężczyzn83M 20411:1500:00:0001:52:4903:25:16.7003:25:16.70+01:29:299:466,1
216BARTKOWIAK Artur 3055Open Mężczyzn84M 20511:0000:00:0001:57:3103:25:28.7003:25:28.70+01:29:419:476,1
217ŻELECHOWSKI Łukasz 2805Open Mężczyzn85M 20610:1500:00:0002:05:4103:25:40.7503:25:40.75+01:29:539:476,1
218STOPIAK Rafał 2841SmokasynyOpen Mężczyzn86M 20710:3000:00:0002:10:2703:25:57.8503:25:57.85+01:30:109:486,1
219ROSA Thibault 3085Open Mężczyzn87M 20811:0000:00:0001:59:4603:26:06.9503:26:06.95+01:30:199:486,1
220ANDRUSHENKA Andrei 2746Open Mężczyzn88M 20910:1500:00:0002:03:5703:26:10.2503:26:10.25+01:30:239:496,1
221KALINKA Ruslan 2767Open Masters Mężczyzn14M 21010:1500:00:0002:03:5903:26:10.8003:26:10.80+01:30:239:496,1
222ELLMANN Filip 2639Styl Pijanego MistrzaOpen Mężczyzn89M 21110:0000:00:0001:55:4803:26:18.7003:26:18.70+01:30:319:496,1
223PARAFINIUK Michał 2349Open Mężczyzn90M 21209:1500:00:0001:57:0503:26:19.2503:26:19.25+01:30:329:496,1
224GRUBA Andrzej 2330Open Mężczyzn91M 21309:1500:00:0002:02:3603:26:21.5503:26:21.55+01:30:349:496,1
225STRUPIECHOWSKI Jan 2953Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn92M 21410:4500:00:0002:05:3203:26:24.9503:26:24.95+01:30:379:496,1
226GAŁAN Tomasz 2718kojotyOpen Mężczyzn93M 21510:1500:00:0003:26:29.4503:26:29.45+01:30:429:496,1
227ZAJĄC Paweł 2722kojotyOpen Mężczyzn94M 21610:1500:00:0003:26:33.3003:26:33.30+01:30:469:506,1
228OWCZAREK Adam 2952Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn95M 21710:4500:00:0002:05:3403:26:34.2503:26:34.25+01:30:479:506,1
229KUKIEŁA Robert 2879Open Mężczyzn96M 21810:3000:00:0002:01:2703:26:42.9003:26:42.90+01:30:559:506,1
230CYBULSKI Robert 2921Bravehearts LegionowoOpen Masters Mężczyzn15M 21910:4500:00:0002:03:1703:27:03.5003:27:03.50+01:31:169:516,1
231MAJOWSKI Michał 2015Carbon Silesia SportElite Mężczyzn97M 22008:4000:00:0002:03:5303:27:04.0003:27:04.00+01:31:169:516,1
232DABKEVIČIUS Liudas 2624OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn97M 22110:0000:00:0002:06:5503:27:18.3503:27:18.35+01:31:319:526,1
233CHUDEK Przemysław 2977Open Mężczyzn98M 22210:4500:00:0001:55:4603:27:20.1503:27:20.15+01:31:339:526,1
234WYPYCH Zbigniew 2434WATAHAOpen Mężczyzn99M 22309:3000:00:0002:07:5503:27:37.9503:27:37.95+01:31:509:536,1
235GUŹNICZAK Szymon 2443Open Mężczyzn100M 22409:3000:00:0002:05:1803:27:39.1503:27:39.15+01:31:529:536,1
236KASPRZYK Mikołaj 2309STFsquadOpen Mężczyzn101M 22509:1500:00:0001:45:5803:27:49.0003:27:49.00+01:32:019:536,1
237KAPUŚCIARZ Jakub 2840SmokasynyOpen Mężczyzn102M 22610:3000:00:0002:10:4503:27:52.2503:27:52.25+01:32:059:536,1
238STANKIEWICZ Krzysztof 2469Open Masters Mężczyzn16M 22709:1500:00:0002:02:4103:27:53.4503:27:53.45+01:32:069:536,1
239BACEVICIUS Mindaugas 2623OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn103M 22810:0000:00:0002:06:5503:28:00.7503:28:00.75+01:32:139:546,1
240JACH Adam 2875Open Mężczyzn104M 22910:3000:00:0002:01:2803:28:06.2503:28:06.25+01:32:199:546,1
241NIEWIAROWSKI Paweł 3013Bryżyd TEAMOpen Mężczyzn105M 23011:0000:00:0002:02:1203:28:28.5503:28:28.55+01:32:419:556,0
242POLAKOWSKI Mateusz 2310STFsquadOpen Mężczyzn106M 23109:1500:00:0002:06:4303:29:04.1003:29:04.10+01:33:179:576,0
243KACZWIŃSKI Paweł 2766Open Masters Mężczyzn17M 23210:1500:00:0002:05:3603:29:07.3003:29:07.30+01:33:209:576,0
244RZEWNICKI Marek 2937Melvit teamOpen Mężczyzn107M 23309:1500:00:0001:59:5603:29:08.3003:29:08.30+01:33:219:576,0
245SZNAZA Kacper 2735Silni Mocą - ElblągOpen Mężczyzn108M 23410:1500:00:0001:59:0203:29:25.5503:29:25.55+01:33:389:586,0
246WASIEWICZ Michał 2579Open Mężczyzn109M 23509:4500:00:0002:07:1003:29:26.4003:29:26.40+01:33:399:586,0
247WLAZŁOWSKI Rafał 2583Open Mężczyzn110M 23609:4500:00:0002:07:1003:29:26.4503:29:26.45+01:33:399:586,0
248MUSZYŃSKA Bożena 2458Open Masters Kobiet2K 1209:3000:00:0002:07:2903:29:28.7503:29:28.75+01:33:419:586,0
249BORKOWSKI Bartłomiej 2170Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn98M 23708:5000:00:0002:00:5503:29:43.8503:29:43.85+01:33:569:596,0
250POLAKOWSKI Tomasz 2311STFsquadOpen Masters Mężczyzn18M 23809:1500:00:0002:07:3803:29:50.7503:29:50.75+01:34:039:596,0
251CZAJKA Marcin 3113IPPON TEAMOpen Masters Mężczyzn19M 23911:1500:00:0002:01:1603:29:54.3503:29:54.35+01:34:079:596,0
252ZAMECKI Radosław 2586Open Mężczyzn111M 24009:4500:00:0002:08:5603:30:19.7503:30:19.75+01:34:3210:006,0
253DRAŃKO Piotr 2531Open Mężczyzn112M 24109:4500:00:0002:08:5603:30:19.9503:30:19.95+01:34:3210:006,0
254KLIUCHENIA Vitaly 2177Open Mężczyzn113M 24208:5000:00:0001:34:3303:30:41.1503:30:41.15+01:34:5410:016,0
255WERYK Mateusz 2005Biegun OCR TeamOpen Masters Mężczyzn20M 24308:4000:00:0001:57:2403:30:44.0503:30:44.05+01:34:5610:026,0
256BRODZIAK Andrzej 2648Open Masters Mężczyzn21M 24410:0000:00:0002:08:0903:31:14.8503:31:14.85+01:35:2710:036,0
257DĘBECKI Jarosław 2870Open Mężczyzn114M 24510:3000:00:0002:07:3803:31:40.5503:31:40.55+01:35:5310:046,0
258LEBIODA Tomasz 3167Open Mężczyzn115M 24611:0000:00:0002:05:3803:31:45.5503:31:45.55+01:35:5810:056,0
259GRESZTA Waldemar 2022DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn22M 24708:4000:00:0001:46:3503:31:52.7503:31:52.75+01:36:0510:055,9
260GÓRA Dawid 2176Elite Mężczyzn99M 24808:5000:00:0001:57:5803:32:00.5503:32:00.55+01:36:1310:055,9
261SŁADEK Patryk 2030Ex TeamOpen Mężczyzn116M 24908:4000:00:0001:37:2503:32:06.2503:32:06.25+01:36:1910:065,9
262SAWICZ Michał 2185Elite Mężczyzn100M 25008:5000:00:0002:10:4603:32:21.6003:32:21.60+01:36:3410:065,9
263RYKOWSKI Arkadiusz 2569Open Mężczyzn117M 25109:4500:00:0001:54:3103:32:36.0003:32:36.00+01:36:4810:075,9
264TRESKA Jakub 2357Open Mężczyzn118M 25209:1500:00:0002:03:0003:32:40.1503:32:40.15+01:36:5310:075,9
265PINDEL Piotr 2614Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn119M 25310:0000:00:0002:10:1303:32:40.9003:32:40.90+01:36:5310:075,9
266SEKUŁA Wojciech 2993Open Mężczyzn120M 25410:4500:00:0002:01:2403:32:42.6503:32:42.65+01:36:5510:075,9
267RYZIO Michał 2789Open Mężczyzn121M 25509:1500:00:0002:03:0003:32:42.8003:32:42.80+01:36:5510:075,9
268DRZEWOWSKA Marlena 2603Kontener FormyOpen Kobiet2K 1310:0000:00:0002:02:5303:32:47.3003:32:47.30+01:37:0010:075,9
269KOKOWSKI Mariusz 2604Kontener FormyOpen Mężczyzn122M 25610:0000:00:0002:02:5503:32:48.1503:32:48.15+01:37:0110:085,9
270PARTYKA Magdalena 2621NieWidzęPrzeszkódOpen Kobiet3K 1410:0000:00:0002:07:2503:32:55.5003:32:55.50+01:37:0810:085,9
271WŁOCHYŃSKI Mikołaj 2705Droga Do UltraOpen Mężczyzn123M 25710:3000:00:0001:59:3003:33:12.2003:33:12.20+01:37:2510:095,9
272GREIBIG Michaela 2410OCR MUNICHOpen Kobiet4K 1509:3000:00:0002:13:3503:33:34.6503:33:34.65+01:37:4710:105,9
273SIENKIEWICZ Jakub 2186Open Mężczyzn124M 25808:5000:00:0002:06:0103:33:45.6503:33:45.65+01:37:5810:105,9
274DRABIŃSKI Jacek 3022HARPAGAN BEASTOpen Masters Mężczyzn23M 25910:4500:00:0002:07:5403:34:10.1503:34:10.15+01:38:2310:115,9
275PARADOWSKI Witold 2558Open Mężczyzn125M 26009:4500:00:0001:54:3403:34:12.1503:34:12.15+01:38:2510:125,9
276CIOŁEK Damian 2867Open Mężczyzn126M 26110:3000:00:0001:54:3603:34:24.2003:34:24.20+01:38:3710:125,9
277MOKWA Sebastian 2043Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn101M 26208:4000:00:0001:53:2403:34:33.9003:34:33.90+01:38:4610:135,9
278MIECZKOWSKA Anna 2987Open Kobiet5K 1610:4500:00:0002:08:0203:34:54.3503:34:54.35+01:39:0710:145,9
279SUSZ Mateusz 2064SRS RATELOpen Mężczyzn127M 26308:4000:00:0001:56:4503:35:09.2503:35:09.25+01:39:2210:145,9
280CHOROMAŃSKI Paweł 3173Open Mężczyzn128M 26410:4500:00:0001:52:3803:35:23.4003:35:23.40+01:39:3610:155,9
281MAJEWSKI Damian 2612Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn129M 26510:0000:00:0002:11:0003:35:29.0003:35:29.00+01:39:4110:155,8
282PETRAŻYCKI Sebastian 2559Open Mężczyzn130M 26609:4500:00:0002:10:3703:35:39.0503:35:39.05+01:39:5110:165,8
283BUCZKOWSKI Krzysztof 2173Elite Mężczyzn102M 26708:5000:00:0002:04:0503:35:40.2003:35:40.20+01:39:5310:165,8
284AUGUSTYNIAK Robert 2644Open Mężczyzn131M 26810:0000:00:0002:08:1003:35:50.0503:35:50.05+01:40:0210:165,8
285POTOCZEK Piotr 2564Open Mężczyzn132M 26909:4500:00:0002:10:3503:35:53.5503:35:53.55+01:40:0610:165,8
286BROŻEK Artur 2297Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn133M 27009:1500:00:0002:01:0703:35:55.5003:35:55.50+01:40:0810:165,8
287SIWEK Mateusz 2187Elite Mężczyzn103M 27108:5000:00:0001:49:4103:36:06.1503:36:06.15+01:40:1910:175,8
288OLSZEWSKI Krzysztof 2727PUMA_StarogardOpen Masters Mężczyzn24M 27210:1500:00:0002:09:0603:36:17.9003:36:17.90+01:40:3010:175,8
289BERLIŃSKI Marcin 2974Open Mężczyzn134M 27310:4500:00:0002:01:1303:36:18.7003:36:18.70+01:40:3110:185,8
290HYDZIK Dawid 2085Open Mężczyzn135M 27408:4000:00:0002:00:2103:36:20.5003:36:20.50+01:40:3310:185,8
291MELLER Patryk 2181Open Mężczyzn136M 27508:5000:00:0001:52:5803:36:25.4503:36:25.45+01:40:3810:185,8
292KOZŁOWSKI Zbigniew 2818DzubisiekOpen Masters Mężczyzn25M 27610:3000:00:0002:08:5303:36:40.3503:36:40.35+01:40:5310:195,8
293KACZMARCZYK Tomasz 2144Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn137M 27708:5000:00:0001:53:4303:36:46.1003:36:46.10+01:40:5910:195,8
294SZELĄG Rafał 2575Open Mężczyzn138M 27809:4500:00:0002:09:1403:37:12.8003:37:12.80+01:41:2510:205,8
295URBAN Jarosław 2955Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn139M 27910:4500:00:0002:00:2503:37:15.7003:37:15.70+01:41:2810:205,8
296VORONA Maryna 2578Open Kobiet6K 1709:4500:00:0002:10:1503:37:22.0503:37:22.05+01:41:3410:215,8
297ŻAK Piotr 2915Open Mężczyzn140M 28010:3000:00:0002:12:2703:37:37.3003:37:37.30+01:41:5010:215,8
298SZYDŁOWSKI Bartłomiej 2836Police&FiremanOpen Mężczyzn141M 28110:3000:00:0002:12:3003:37:38.6503:37:38.65+01:41:5110:215,8
299ANDRJANIK Iwona 2745Open Kobiet7K 1810:1500:00:0002:10:0403:38:06.3003:38:06.30+01:42:1910:235,8
300WIDZIŃSKA Agnieszka 2912Open Kobiet8K 1910:3000:00:0002:11:1903:38:13.6503:38:13.65+01:42:2610:235,8
301PAWŁOWSKI Piotr 2678Open Mężczyzn142M 28210:0000:00:0002:14:5103:38:20.1003:38:20.10+01:42:3310:235,8
302MORAWSKI Bartosz 3151CCR POZNAŃOpen Masters Mężczyzn26M 28310:3000:00:0002:15:1903:38:39.9003:38:39.90+01:42:5210:245,8
303SZYDŁOWSKI Michał 2837Police&FiremanOpen Mężczyzn143M 28410:3000:00:0002:12:3003:38:43.8503:38:43.85+01:42:5610:245,8
304KOPEĆ Adam 2108Crossfit ŁukówElite Mężczyzn104M 28508:5000:00:0002:11:2803:38:46.2503:38:46.25+01:42:5910:255,8
305ALEKSANDROWICZ Kacper 2744Open Mężczyzn144M 28609:4500:00:0002:15:3603:39:10.0503:39:10.05+01:43:2210:265,7
306WIDZIŃSKI Daniel 2834Ninja LudkiOpen Mężczyzn145M 28710:3000:00:0002:11:1903:39:10.4003:39:10.40+01:43:2310:265,7
307HERÓD Rafał 2129OCR TEAM BYDLAKIElite Mężczyzn105M 28808:5000:00:0002:12:0503:39:11.3003:39:11.30+01:43:2410:265,7
308KANCELARZ Rafał 2662Open Mężczyzn146M 28909:4500:00:0002:19:4803:39:18.2503:39:18.25+01:43:3110:265,7
309DOMAGAŁA Mateusz 2009BUNGEEKRAKOWOpen Mężczyzn147M 29008:4000:00:0002:18:2103:39:21.1503:39:21.15+01:43:3410:265,7
310KURAN Halina 2248WATAHAElite Kobiet10K 2009:0000:00:0002:10:3103:39:21.4503:39:21.45+01:43:3410:265,7
311HAŁAS Rafał 2444Open Mężczyzn148M 29109:3000:00:0002:14:1503:39:38.9503:39:38.95+01:43:5110:275,7
312WIŚNIEWSKI Mariusz 3003Open Mężczyzn149M 29210:4500:00:0002:08:0303:39:47.4503:39:47.45+01:44:0010:275,7
313ZDUNIEWICZ Emilia 2411OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet9K 2109:3000:00:0002:12:3203:39:48.4003:39:48.40+01:44:0110:285,7
314WOŹNIAK Marcin 2914Open Mężczyzn150M 29310:3000:00:0002:19:5503:39:48.6503:39:48.65+01:44:0110:285,7
315MALISZEWSKI Jakub 2035Husaria Race Team Open Mężczyzn151M 29408:4000:00:0001:58:4903:39:49.8503:39:49.85+01:44:0210:285,7
316GREŃ Andrzej 2652Open Mężczyzn152M 29510:0000:00:0002:06:2603:39:57.8003:39:57.80+01:44:1010:285,7
317KANIA Julian 2545Open Mężczyzn153M 29609:4500:00:0002:13:1403:40:07.7003:40:07.70+01:44:2010:285,7
318WIEJACHA Sławomir 3099Open Mężczyzn154M 29711:0000:00:0002:01:4703:40:20.3003:40:20.30+01:44:3310:295,7
319JAWOREK Rafał 2764Open Mężczyzn155M 29810:1500:00:0002:07:4503:40:26.9003:40:26.90+01:44:3910:295,7
320KUBIK Dawid 2376Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn156M 29909:3000:00:0002:12:1003:40:30.8503:40:30.85+01:44:4310:305,7
321SZYMAŃSKA Agnieszka 2378Carbon Silesia SportOpen Kobiet10K 2209:3000:00:0002:12:1203:40:31.6503:40:31.65+01:44:4410:305,7
322MAKLES Paweł 2598Husaria Race Team Open Mężczyzn157M 30009:4500:00:0002:19:4803:40:32.6503:40:32.65+01:44:4510:305,7
323SZESZKO Tomasz 2617Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Mężczyzn27M 30109:1500:00:0002:11:0003:40:42.9503:40:42.95+01:44:5510:305,7
324WĄSIKOWSKI Jan 2694Open Mężczyzn158M 30210:0000:00:0002:15:3803:41:35.0503:41:35.05+01:45:4710:335,7
325JAŁOCHA Sylwia 2202Lemon TeamElite Kobiet11K 2309:0000:00:0002:10:5703:41:55.2503:41:55.25+01:46:0810:345,7
326PALION Marcin 2594HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn159M 30310:0000:00:0002:17:3403:42:10.3503:42:10.35+01:46:2310:345,7
327PALION Magdalena 2593HARPAGAN BEASTOpen Kobiet11K 2410:0000:00:0002:17:3703:42:11.7003:42:11.70+01:46:2410:345,7
328BIENIASZ Bogusław 2167Open Masters Mężczyzn28M 30408:5000:00:0001:52:2303:42:29.8003:42:29.80+01:46:4210:355,7
329GÓRSKI Łukasz 2513WATAHAOpen Mężczyzn160M 30509:3000:00:0002:08:4103:42:44.4503:42:44.45+01:46:5710:365,7
330KWELA Krystian 3119Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn161M 30610:0000:00:0002:19:5503:42:55.6503:42:55.65+01:47:0810:365,7
331RAKOWSKI Przemysław 3023Melvit teamOpen Mężczyzn162M 30709:4500:00:0002:20:1103:43:07.2003:43:07.20+01:47:2010:375,6
332SZABAT Adrianna 2518WATAHAOpen Kobiet12K 2509:4500:00:0002:20:1103:43:08.2503:43:08.25+01:47:2110:375,6
333SPRAWKA Marta 2213STFsquadElite Kobiet12K 2609:0000:00:0002:06:5303:43:19.1503:43:19.15+01:47:3210:385,6
334BIK Piotr 2323Open Mężczyzn163M 30809:1500:00:0002:19:0703:43:22.8503:43:22.85+01:47:3510:385,6
335BAIŃSKI Łukasz 2645Open Mężczyzn164M 30910:0000:00:0002:09:1503:43:25.7503:43:25.75+01:47:3810:385,6
336TKACZYK Marcin 2692Open Mężczyzn165M 31010:0000:00:0002:06:2503:43:33.6003:43:33.60+01:47:4610:385,6
337SERKIS Małgorzata 2903Open Masters Kobiet3K 2710:1500:00:0002:18:4103:43:44.2503:43:44.25+01:47:5710:395,6
338WIECZOREK Mariusz 3168Open Masters Mężczyzn29M 31111:1500:00:0002:17:5303:43:45.3503:43:45.35+01:47:5810:395,6
339JAWORSKI Patryk 2657Open Mężczyzn166M 31211:1500:00:0002:17:5503:43:46.5003:43:46.50+01:47:5910:395,6
340GŁYK Łukasz 2592Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn167M 31310:1500:00:0002:17:2503:43:50.7003:43:50.70+01:48:0310:395,6
341BEDNARCZYK Artur 2972Open Mężczyzn168M 31410:4500:00:0002:01:5603:43:52.7003:43:52.70+01:48:0510:395,6
342GÓRNIAK Robert 2028Ex TeamElite Mężczyzn106M 31508:4000:00:0002:03:4803:44:12.0003:44:12.00+01:48:2410:405,6
343KOWNACKA Ewelina 2629RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet13K 2810:0000:00:0002:16:3203:44:19.2503:44:19.25+01:48:3210:405,6
344KARCZYŃSKI Tomasz 3072Open Mężczyzn169M 31611:0000:00:0002:14:5503:44:25.5503:44:25.55+01:48:3810:415,6
345CICHY Łukasz 2754Open Mężczyzn170M 31709:4500:00:0002:19:0703:44:29.9503:44:29.95+01:48:4210:415,6
346KĘDZIERSKI Kacper 3174Open Mężczyzn171M 31811:1500:00:0002:18:0403:44:38.9003:44:38.90+01:48:5110:415,6
347WŁODARSKI Piotr 2193Open Mężczyzn172M 31908:5000:00:0002:18:4403:44:39.2003:44:39.20+01:48:5210:415,6
348MACIEJEWSKA Agnieszka 2630RMF4RT GladiatorsOpen Masters Kobiet4K 2910:0000:00:0002:16:3203:44:48.7503:44:48.75+01:49:0110:425,6
349DANIELAK Mateusz 3175Open Mężczyzn173M 32011:1500:00:0002:08:2203:45:04.8503:45:04.85+01:49:1710:435,6
350POKORSKI Rafał 2743wścieklizna GG+Open Masters Mężczyzn30M 32109:4500:00:0002:19:0103:45:24.3503:45:24.35+01:49:3710:445,6
351KOWALIK Marcin 2263HARDCORYOpen Mężczyzn174M 32209:1500:00:0002:18:5103:45:43.6503:45:43.65+01:49:5610:445,6
352GÓRECKI Mateusz 2980Open Mężczyzn175M 32310:4500:00:0002:07:4103:45:50.5503:45:50.55+01:50:0310:455,6
353HAWEL Rafał 2539Open Masters Mężczyzn31M 32409:1500:00:0002:18:4403:46:00.3503:46:00.35+01:50:1310:455,6
354BARAŃSKI Maciek 2970Open Mężczyzn176M 32510:4500:00:0002:18:1503:46:21.3503:46:21.35+01:50:3410:465,6
355MIĘSOWICZ Mirosław 2319Za-dyszkaOpen Mężczyzn177M 32609:1500:00:0002:17:2103:46:31.2503:46:31.25+01:50:4410:475,6
356RYBACKI Błażej 2295RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn178M 32709:1500:00:0002:18:0503:46:34.7503:46:34.75+01:50:4710:475,6
357STELMASZCZUK Mateusz 2795Open Mężczyzn179M 32810:1500:00:0002:13:5303:46:43.1503:46:43.15+01:50:5610:475,6
358IWAŃSKI Jacek 2874Open Masters Mężczyzn32M 32910:3000:00:0002:23:3503:46:47.5503:46:47.55+01:51:0010:475,6
359PIĄTEK Przemysław 2930Husaria Race Team Open Mężczyzn180M 33010:4500:00:0002:24:0603:46:55.2503:46:55.25+01:51:0810:485,6
360KARWOWSKI Paweł 2770Open Mężczyzn181M 33109:1500:00:0001:54:2303:47:18.3503:47:18.35+01:51:3110:495,5
361POLAŃSKI Piotr 2740WATAHAOpen Masters Mężczyzn33M 33210:1500:00:0002:09:0203:47:24.1003:47:24.10+01:51:3710:495,5
362KOPEĆ Karol 2337Open Masters Mężczyzn34M 33309:1500:00:0002:20:0703:47:25.2003:47:25.20+01:51:3810:495,5
363SIEROCKI Krystian 2792Open Mężczyzn182M 33410:1500:00:0002:13:5803:47:47.6503:47:47.65+01:52:0010:505,5
364HAĆ Łukasz 2761Open Mężczyzn183M 33510:1500:00:0002:09:3103:47:53.6503:47:53.65+01:52:0610:515,5
365TROJANOWSKI Maciej 2358Open Mężczyzn184M 33609:1500:00:0002:18:0903:47:55.0503:47:55.05+01:52:0710:515,5
366SUCHY Tomasz 2246Open Mężczyzn185M 33708:5000:00:0002:06:5003:48:00.4503:48:00.45+01:52:1310:515,5
367WIŚNIEWSKI Leszek 3101Open Mężczyzn186M 33811:0000:00:0002:12:0903:48:14.3003:48:14.30+01:52:2710:525,5
368KOZIEŁ Jan 2667Open Mężczyzn187M 33910:0000:00:0002:10:5503:48:18.1003:48:18.10+01:52:3110:525,5
369LESNIAK Agnieszka 2550Open Kobiet14K 3009:1500:00:0002:21:0503:48:21.5503:48:21.55+01:52:3410:525,5
370CZECHOWSKI Konrad 2318Za-dyszkaOpen Mężczyzn188M 34009:1500:00:0002:21:0603:48:26.9503:48:26.95+01:52:3910:525,5
371MARTUSZEWSKI Ryszard 2554Open Masters Mężczyzn35M 34109:1500:00:0002:18:4903:48:43.3003:48:43.30+01:52:5610:535,5
372BITEL Piotr 2324Open Mężczyzn189M 34209:1500:00:0002:17:1303:48:49.9003:48:49.90+01:53:0210:535,5
373NOWICKI Patryk 2348Open Mężczyzn190M 34309:1500:00:0002:17:1203:48:50.3503:48:50.35+01:53:0310:535,5
374GARBOWSKI Maciej 3129Open Mężczyzn191M 34411:1500:00:0002:07:1603:48:52.7503:48:52.75+01:53:0510:535,5
375PRENDOTA Anna 3108Borsuki, Anie, grzybyOpen Kobiet15K 3111:1500:00:0002:21:2703:48:57.5003:48:57.50+01:53:1010:545,5
376WRÓBEL Agnieszka 2312Torpeda Race TeamOpen Masters Kobiet5K 3209:1500:00:0002:22:1003:49:03.7503:49:03.75+01:53:1610:545,5
377KAŁUŻA Robert 3025PARTACZEOpen Mężczyzn192M 34511:0000:00:0002:17:2803:49:04.7503:49:04.75+01:53:1710:545,5
378BEDNARSKI Rafał 3024PARTACZEOpen Mężczyzn193M 34611:0000:00:0002:17:2903:49:05.0503:49:05.05+01:53:1710:545,5
379ROZPERSKI Jacek 2817CrossTeam SzczecinekOpen Mężczyzn194M 34710:3000:00:0002:12:4603:49:08.0003:49:08.00+01:53:2010:545,5
380KOZIEŁ Adam 2666Open Mężczyzn195M 34810:0000:00:0002:10:5503:49:09.5003:49:09.50+01:53:2210:545,5
381PYŚKO Tomasz 2484CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn196M 34909:4500:00:0002:17:3203:49:15.0503:49:15.05+01:53:2710:555,5
382TURCHAN Maciej 2498RMF4RT OCROpen Mężczyzn197M 35009:1500:00:0002:11:3003:49:24.0503:49:24.05+01:53:3610:555,5
383RATAJCZAK Rafał 2464Open Masters Mężczyzn36M 35109:3000:00:0002:19:1103:49:25.2503:49:25.25+01:53:3810:555,5
384SZLUFIK Marcin 2389CTF KIELCEOpen Mężczyzn198M 35209:3000:00:0002:18:2103:49:46.5503:49:46.55+01:53:5910:565,5
385GAJOWIAK Marcin 2947RunanywhereOpen Mężczyzn199M 35310:4500:00:0002:12:2303:50:06.6503:50:06.65+01:54:1910:575,5
386ŚWIESIULSKI Wojciech 2999Open Mężczyzn200M 35410:4500:00:0002:09:1703:50:07.2003:50:07.20+01:54:2010:575,5
387RATAJCZAK Grzegorz 2463Open Masters Mężczyzn37M 35509:3000:00:0002:19:1103:50:36.8003:50:36.80+01:54:4910:585,5
388BIEŃKOWSKI Marcin 3124Open Mężczyzn201M 35611:1500:00:0002:14:1003:50:39.8503:50:39.85+01:54:5210:595,5
389REKSYN Malgorzata 2839Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet6K 3310:3000:00:0002:32:4203:50:44.6503:50:44.65+01:54:5710:595,5
390GUSZCZA Łukasz 2442Open Mężczyzn202M 35709:3000:00:0002:19:1703:50:49.3503:50:49.35+01:55:0210:595,5
391WOJCIK Dawid 2913Open Mężczyzn203M 35810:3000:00:0002:13:4503:50:53.4003:50:53.40+01:55:0610:595,5
392KRET Mateusz 2670Open Mężczyzn204M 35910:0000:00:0002:17:4903:51:04.3003:51:04.30+01:55:1711:005,5
393DENHAM Justin 2596Husaria Race Team Open Mężczyzn205M 36009:4500:00:0002:18:1503:51:17.2503:51:17.25+01:55:3011:005,4
394FALKOWSKI Marek 2757Open Mężczyzn206M 36110:1500:00:0002:11:1303:51:33.2003:51:33.20+01:55:4611:015,4
395ZIELIŃSKI Dawid 2806Open Mężczyzn207M 36210:1500:00:0002:11:1103:51:33.4003:51:33.40+01:55:4611:015,4
396KRASOWSKI Mariusz 2259DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn38M 36309:1500:00:0002:09:2803:51:48.0003:51:48.00+01:56:0011:025,4
397FURMANIAK Mateusz 2505SPARTA RUNNERSOpen Mężczyzn208M 36409:4500:00:0002:30:2003:52:00.6003:52:00.60+01:56:1311:025,4
398MIELNIK Damian 2633StarówkaOpen Mężczyzn209M 36510:0000:00:0002:15:0403:52:08.0003:52:08.00+01:56:2011:035,4
399BIERNAT Robert 3112FastbikeOpen Mężczyzn210M 36611:1500:00:0002:18:0603:52:16.1003:52:16.10+01:56:2911:035,4
400HOŁOWACZ Kamil 2717Husaria SzczecinekOpen Mężczyzn211M 36710:1500:00:0002:21:1303:52:41.9003:52:41.90+01:56:5411:045,4
401PIETRZAK Wojciech 2681Open Mężczyzn212M 36810:0000:00:0002:15:1403:52:59.3003:52:59.30+01:57:1211:055,4
402PEREKITKO Marcin 2320Za-dyszkaOpen Mężczyzn213M 36909:1500:00:0002:21:2603:53:12.5003:53:12.50+01:57:2511:065,4
403KARBOWNIK Paweł 3071Open Mężczyzn214M 37011:0000:00:0002:10:5103:53:21.8503:53:21.85+01:57:3411:065,4
404SZYMCZAK Bartłomiej 2846STALMACH TEAMOpen Mężczyzn215M 37110:3000:00:0002:17:3003:53:22.9003:53:22.90+01:57:3511:065,4
405MACHOWSKI Marek 2843STALMACH TEAMOpen Masters Mężczyzn39M 37210:3000:00:0002:17:3003:53:38.1003:53:38.10+01:57:5111:075,4
405JOŃCA Kajetan 3068Open Mężczyzn216M 37211:0000:00:0002:09:1403:53:38.1003:53:38.10+01:57:5111:075,4
407SKOWRONEK Dariusz 2845STALMACH TEAMOpen Masters Mężczyzn40M 37410:3000:00:0002:17:3503:53:39.1003:53:39.10+01:57:5211:075,4
408KOTEWICZ Anna 2635Stomil TrainingOpen Kobiet16K 3410:0000:00:0002:14:4803:53:45.1503:53:45.15+01:57:5811:075,4
409WDOWIARSKI Kamil 3098Open Mężczyzn217M 37510:1500:00:0002:07:4703:53:58.0003:53:58.00+01:58:1011:085,4
410WAŁOWSKA Justyna 3097Open Kobiet17K 3511:0000:00:0002:19:2803:54:13.2003:54:13.20+01:58:2611:095,4
411SOBCZAK Szymon 3087Open Mężczyzn218M 37611:0000:00:0002:19:2703:54:13.7003:54:13.70+01:58:2611:095,4
412DZIAŁOCHA Oskar 2842STALMACH TEAMOpen Mężczyzn219M 37710:3000:00:0002:17:5203:54:19.9003:54:19.90+01:58:3211:095,4
413NIKIEL Dariusz 2222Dirty SparrowsElite Mężczyzn107M 37808:4000:00:0002:17:5703:54:22.4503:54:22.45+01:58:3511:095,4
414BOBINSKA Marta 2526Open Kobiet18K 3609:3000:00:0002:23:4303:54:27.0003:54:27.00+01:58:3911:095,4
415BARAN Grzegorz 2646Open Masters Mężczyzn41M 37909:1500:00:0002:21:0903:54:27.3003:54:27.30+01:58:4011:095,4
416ROGUCKI Maciej 2616Maze in the mazEOpen Mężczyzn220M 38009:1500:00:0002:27:3503:54:28.7503:54:28.75+01:58:4111:095,4
417DUWE Krzysztof 2328Open Mężczyzn221M 38109:1500:00:0002:21:4203:54:31.8003:54:31.80+01:58:4411:105,4
418PIETRZAK Adam 2680Open Mężczyzn222M 38210:0000:00:0002:15:1403:54:41.0003:54:41.00+01:58:5311:105,4
419NEJMAN Marcin 2988Open Mężczyzn223M 38310:3000:00:0002:13:5703:55:16.4503:55:16.45+01:59:2911:125,4
420TYNDA Przemysław 2360Open Mężczyzn224M 38409:1500:00:0002:21:0803:55:31.9003:55:31.90+01:59:4411:125,3
421KŁOS Krzysztof 2123LION'S FIREFIGTER'S TEAMOpen Masters Mężczyzn42M 38508:5000:00:0001:48:5403:55:39.1503:55:39.15+01:59:5211:135,3
422TEKLAK Karol 2814BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn225M 38610:3000:00:0002:10:1303:55:43.7003:55:43.70+01:59:5611:135,3
423NIEZBECKA Mariola 2347Open Kobiet19K 3709:1500:00:0002:27:2503:55:51.3003:55:51.30+02:00:0411:135,3
424KOTŁOWSKI Marcin 2813BigYellowFoot Adventue Team Open Mężczyzn226M 38710:3000:00:0002:10:1503:55:51.6503:55:51.65+02:00:0411:135,3
425KAPICA Damian 2812BigYellowFoot Adventue Team Open Mężczyzn227M 38810:3000:00:0002:10:1303:55:53.8503:55:53.85+02:00:0611:135,3
426SIEROCKI Oskar 2793Open Mężczyzn228M 38910:1500:00:0002:13:5303:55:57.2503:55:57.25+02:00:1011:145,3
427BARAN Paulina 2206Nie W Szczepionkę TeamElite Kobiet13K 3809:0000:00:0002:12:5303:55:57.5503:55:57.55+02:00:1011:145,3
428ZYGMUNCIAK Krzysztof 2918Open Mężczyzn229M 39010:3000:00:0002:21:1303:56:15.3003:56:15.30+02:00:2811:155,3
429SĄGOLEWSKI Tomasz 2902Open Mężczyzn230M 39110:3000:00:0002:21:1303:56:17.0503:56:17.05+02:00:2911:155,3
430GENDASZEWSKI Maciej 3061Open Mężczyzn231M 39211:0000:00:0002:24:0803:56:23.8003:56:23.80+02:00:3611:155,3
431SIDOR Paweł 2904Open Mężczyzn232M 39310:3000:00:0002:18:5503:56:24.6503:56:24.65+02:00:3711:155,3
432GRICKEVIČIUS Jomantas 2723OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn233M 39410:1500:00:0002:05:4903:56:25.1503:56:25.15+02:00:3811:155,3
433NOWACZYK Patryk 3169Open Mężczyzn234M 39510:4500:00:0002:16:4203:56:48.8503:56:48.85+02:01:0111:165,3
434NADOLNY Kamil 2253boratOCROpen Mężczyzn235M 39609:1500:00:0002:19:3703:56:59.6503:56:59.65+02:01:1211:175,3
435PORZEZINSKI Patryk 3138Open Mężczyzn236M 39711:1500:00:0002:19:0103:56:59.8003:56:59.80+02:01:1211:175,3
436MICHALSKI Krzysztof 3039StepStone RunnersOpen Mężczyzn237M 39811:0000:00:0002:26:0803:57:00.1503:57:00.15+02:01:1311:175,3
437ŻABOKLICKI Łukasz 3042StepStone RunnersOpen Mężczyzn238M 39911:0000:00:0002:26:0903:57:00.6003:57:00.60+02:01:1311:175,3
438CIAPKA Michal 2978Open Mężczyzn239M 40010:4500:00:0002:17:5103:57:06.1503:57:06.15+02:01:1911:175,3
439PASIERB Bartosz 2893Open Mężczyzn240M 40110:3000:00:0002:18:5503:57:06.4503:57:06.45+02:01:1911:175,3
440SZUKALSKI Maciej 2190Elite Mężczyzn108M 40208:5000:00:0002:21:0703:57:12.4503:57:12.45+02:01:2511:175,3
441BAGROWSKA Agata 2215United RunnersElite Kobiet14K 3909:0000:00:0002:20:4203:57:22.0503:57:22.05+02:01:3411:185,3
442MŁYNARCZYK Tatiana 2457Open Kobiet20K 4009:3000:00:0002:27:4803:57:23.4503:57:23.45+02:01:3611:185,3
443GAŁAN Barbara 2602kojotyOpen Kobiet21K 4110:0000:00:0002:25:4003:57:25.6503:57:25.65+02:01:3811:185,3
444KRAUSE Magda 2251ASICS FrontRunner PolandOpen Kobiet22K 4209:1500:00:0002:19:3703:57:32.0503:57:32.05+02:01:4411:185,3
445KOZAK Arkadiusz 2548Open Mężczyzn241M 40309:3000:00:0002:14:0303:57:48.3503:57:48.35+02:02:0111:195,3
446WOJTCZUK Daniel 2424Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn242M 40409:3000:00:0002:27:0403:57:52.3503:57:52.35+02:02:0511:195,3
447RUSINEK Adam 2421Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn243M 40509:3000:00:0002:27:0403:57:52.6503:57:52.65+02:02:0511:195,3
448SEWERYNOWICZ Michał 2033Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn109M 40608:4000:00:0001:56:4403:57:58.6003:57:58.60+02:02:1111:195,3
449WEGNER Patryk 2580Open Mężczyzn244M 40709:1500:00:0002:12:5803:58:09.2003:58:09.20+02:02:2211:205,3
450MUSKO Piotr 2891Open Mężczyzn245M 40810:3000:00:0002:13:2603:58:12.8503:58:12.85+02:02:2511:205,3
451BEDNARSKI Kacper 2973Open Mężczyzn246M 40910:4500:00:0002:19:2203:58:20.3003:58:20.30+02:02:3311:205,3
452MIERZICKI Marcel 2134POWER TRAININGOpen Mężczyzn247M 41008:5000:00:0002:04:2203:58:33.9503:58:33.95+02:02:4611:215,3
453TRĘDA Cezary 2600Janusze Błotnych Biegów Open Mężczyzn248M 41110:0000:00:0002:18:4003:58:40.9003:58:40.90+02:02:5311:215,3
454KAMIŃSKI Damian 2981Open Mężczyzn249M 41210:4500:00:0002:19:1903:58:47.2503:58:47.25+02:03:0011:225,3
455MICHALAK Artur 2885Open Masters Mężczyzn43M 41310:3000:00:0002:21:5303:58:49.2503:58:49.25+02:03:0211:225,3
456WOLAŃSKI Michał 3005Open Mężczyzn250M 41410:4500:00:0002:27:0803:58:54.0003:58:54.00+02:03:0611:225,3
457CELKA Sebastian 2425S-Kadra Grodzisk Maz. Open Masters Mężczyzn44M 41509:3000:00:0002:23:5603:59:05.7503:59:05.75+02:03:1811:235,3
458WINEK Piotr 2696Open Masters Mężczyzn45M 41610:0000:00:0002:25:4703:59:28.4503:59:28.45+02:03:4111:245,3
459SIDWA Paweł 2426S-Kadra Grodzisk Maz. Open Mężczyzn251M 41709:3000:00:0002:23:4603:59:32.7003:59:32.70+02:03:4511:245,3
460CZARNOTA Grzegorz 2868Open Mężczyzn252M 41810:3000:00:0002:25:2203:59:34.1003:59:34.10+02:03:4711:245,3
461ŻUKOWSKI Roman 2427S-Kadra Grodzisk Maz. Open Mężczyzn253M 41909:3000:00:0002:23:4503:59:34.2003:59:34.20+02:03:4711:245,3
462SKLEPOWICZ Jacek 2500Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn46M 42009:3000:00:0002:27:5703:59:38.9003:59:38.90+02:03:5111:245,3
463KRÓLICKI Konrad 2304Sport Gang Runmageddon TeamOpen Mężczyzn254M 42109:1500:00:0002:16:3403:59:39.9003:59:39.90+02:03:5211:245,3
464SKRZOS Tomasz 2260Fight K.O.mpany Runmageddon TeamOpen Masters Mężczyzn47M 42209:1500:00:0002:16:3403:59:40.2003:59:40.20+02:03:5311:245,3
465BOLC Patryk 3116Melvit teamOpen Mężczyzn255M 42310:4500:00:0002:20:2403:59:47.6003:59:47.60+02:04:0011:255,3
466MERK Mariusz 2847TABATA RADEK TEAMOpen Mężczyzn256M 42410:3000:00:0002:13:5803:59:50.6503:59:50.65+02:04:0311:255,3
467GĄSIOROWSKI Rafał 3156BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn257M 42509:3000:00:0002:24:2503:59:55.9503:59:55.95+02:04:0811:255,3
468PASTUSZKA Artur 2418Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn258M 42609:3000:00:0002:26:3004:00:00.0004:00:00.00+02:04:1211:255,3
469BESSER Tomasz 2729Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowegoOpen Mężczyzn259M 42710:1500:00:0002:23:2104:00:02.7504:00:02.75+02:04:1511:255,2
470KAMIŃSKI Marcin 2935Melvit teamOpen Mężczyzn260M 42810:4500:00:0002:20:2504:00:05.0504:00:05.05+02:04:1711:255,2
471RYBKA Zuzanna 2936Melvit teamOpen Kobiet23K 4310:4500:00:0002:20:2504:00:05.7004:00:05.70+02:04:1811:255,2
472KACZMAREK Arkadiusz 3070Open Mężczyzn261M 42911:0000:00:0002:20:1904:00:06.5004:00:06.50+02:04:1911:265,2
473PUZON Tomasz 2899Open Masters Mężczyzn48M 43010:3000:00:0002:27:2004:00:14.2504:00:14.25+02:04:2711:265,2
474MARCULA Michał 2090Open Mężczyzn262M 43108:4000:00:0002:04:1004:00:33.3004:00:33.30+02:04:4611:275,2
475MANIKOWSKI Przemysław 3133Open Mężczyzn263M 43211:1500:00:0002:22:1504:00:36.3504:00:36.35+02:04:4911:275,2
476CHROMÝ David 2589#KluciBezTrikaOpen Mężczyzn264M 43310:0000:00:0002:20:4804:00:36.4504:00:36.45+02:04:4911:275,2
477ZYGMUNT Rafał 2942MITMAROpen Masters Mężczyzn49M 43410:4500:00:0002:25:3504:00:36.7504:00:36.75+02:04:4911:275,2
478SKRĘTY Patryk 2025Eden RunnersElite Mężczyzn110M 43508:4000:00:0002:11:3904:00:39.9004:00:39.90+02:04:5211:275,2
479ZAKRZEWSKI Marcin 2941MITMAROpen Mężczyzn265M 43610:4500:00:0002:25:4704:00:58.0504:00:58.05+02:05:1011:285,2
480FOKS Grzegorz 2938MITMAROpen Mężczyzn266M 43710:4500:00:0002:25:3604:01:02.2504:01:02.25+02:05:1511:285,2
481GRYNBERG Urszula 3165Open Kobiet24K 4409:3000:00:0002:29:2604:01:03.2004:01:03.20+02:05:1611:285,2
482WOJCIECH Krzysztof 2833NIEPOZORNIOpen Mężczyzn267M 43810:3000:00:0002:19:4704:01:08.0004:01:08.00+02:05:2011:285,2
483KOZŁOWSKI Mateusz 2939MITMAROpen Mężczyzn268M 43910:4500:00:0002:26:1504:01:09.4504:01:09.45+02:05:2211:295,2
484WIŚNIEWSKI Arkadiusz 2142RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn111M 44008:5000:00:0002:21:0504:01:10.4504:01:10.45+02:05:2311:295,2
485KORNACKA Agnieszka 2983Open Masters Kobiet7K 4510:4500:00:0002:29:2304:01:18.8504:01:18.85+02:05:3111:295,2
486DOBRANJA Kamil 3053Wataha - Łączy nas bieganie Open Mężczyzn269M 44111:0000:00:0002:25:1904:01:19.3504:01:19.35+02:05:3211:295,2
487SIDORKO Tomasz 2859Zeelandia TeamOpen Mężczyzn270M 44210:3000:00:0002:13:5604:01:21.8504:01:21.85+02:05:3411:295,2
488KRÓLIKOWSKA Katarzyna 2878Open Kobiet25K 4610:3000:00:0002:32:4304:01:36.0504:01:36.05+02:05:4811:305,2
489CHOJNACKI Michał 2730Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowegoOpen Mężczyzn271M 44310:1500:00:0002:23:2304:01:52.2504:01:52.25+02:06:0511:315,2
490NABAGŁO Marcin 2931KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn272M 44410:4500:00:0002:08:3404:01:53.4504:01:53.45+02:06:0611:315,2
491IWANOWSKI Kamil 2873Open Mężczyzn273M 44510:3000:00:0002:25:2104:01:57.8504:01:57.85+02:06:1011:315,2
492ŚLIZ Arkadiusz 3118RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn274M 44610:4500:00:0002:08:2604:01:58.4504:01:58.45+02:06:1111:315,2
493PODLASIŃSKI Rafał 2684Open Mężczyzn275M 44709:4500:00:0002:25:1904:02:06.5504:02:06.55+02:06:1911:315,2
494POLINCEUSZ Bartosz 2896Open Mężczyzn276M 44810:3000:00:0002:13:5904:02:09.8504:02:09.85+02:06:2211:315,2
495GOŁOMBEK Marek 2485CrossTeam Tarnowskie GóryOpen Masters Mężczyzn50M 44909:4500:00:0002:28:2404:02:20.4004:02:20.40+02:06:3311:325,2
496KOZŁOWSKI Paweł 2003Bestie OCR LegionowoOpen Masters Mężczyzn51M 45008:4000:00:0002:27:2104:02:27.6504:02:27.65+02:06:4011:325,2
497OSOWSKI Karol 2932KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn277M 45110:4500:00:0002:31:5004:02:33.1504:02:33.15+02:06:4611:335,2
498GŁOWACZ Grzegorz 2112DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn13M 45208:5000:00:0002:16:2504:02:33.4004:02:33.40+02:06:4611:335,2
499KORZENIOWSKI Mateusz 2130OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn278M 45308:5000:00:0001:56:5204:02:34.2504:02:34.25+02:06:4711:335,2
500OSOWSKI Krzysztof 2933KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn279M 45410:4500:00:0002:31:4704:02:34.5004:02:34.50+02:06:4711:335,2
501NIEDZIELA Sebastian 2708HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn280M 45510:1500:00:0002:05:4704:02:48.6004:02:48.60+02:07:0111:335,2
502KOWALIK Karol 2665Open Mężczyzn281M 45610:0000:00:0002:25:2904:02:51.2504:02:51.25+02:07:0411:335,2
503PACYGON Tomek 2024Eden RunnersElite Mężczyzn112M 45708:4000:00:0002:11:4004:03:00.3504:03:00.35+02:07:1311:345,2
504BOĆKO Jakub 2519Wściekłe BobryOpen Mężczyzn282M 45809:4500:00:0002:27:0304:03:01.1004:03:01.10+02:07:1411:345,2
505SMOKTUNOWICZ Mateusz 2997Open Mężczyzn283M 45910:4500:00:0002:19:5604:03:03.0504:03:03.05+02:07:1511:345,2
506KACHEL Agata 2510SzturmOpen Kobiet26K 4709:4500:00:0002:28:2304:03:09.8504:03:09.85+02:07:2211:345,2
507KICKA Marcin 2771Open Mężczyzn284M 46010:1500:00:0002:19:0904:03:19.3504:03:19.35+02:07:3211:355,2
508DĄBROWSKA Natalia 2520Wściekłe BobryOpen Kobiet27K 4809:4500:00:0002:27:0304:03:19.9004:03:19.90+02:07:3211:355,2
509ZIELIŃSKI Michał 2194Open Mężczyzn285M 46108:5000:00:0002:12:5804:03:21.4004:03:21.40+02:07:3411:355,2
510PRENDOTA Grzegorz 3109Borsuki, Anie, grzybyOpen Mężczyzn286M 46211:0000:00:0002:35:5704:03:27.1504:03:27.15+02:07:4011:355,2
511GRZEGORCZYK Krzysztof 2632StarówkaOpen Mężczyzn287M 46310:0000:00:0002:25:3804:03:33.5004:03:33.50+02:07:4611:355,2
512WIŚNIEWSKI Tomasz 2697Open Mężczyzn288M 46410:0000:00:0002:16:3004:03:34.6504:03:34.65+02:07:4711:355,2
513JUSZCZYK Mirosław 2660Open Mężczyzn289M 46510:0000:00:0002:16:3004:03:35.2504:03:35.25+02:07:4811:355,2
514JANISZEWSKI Dariusz 3067Open Mężczyzn290M 46611:0000:00:0002:09:1204:03:35.4004:03:35.40+02:07:4811:355,2
515GIERMEK Michał 2535Open Mężczyzn291M 46709:4500:00:0002:27:0104:03:37.2504:03:37.25+02:07:5011:365,2
516HERNOGA Hubert 3065Open Mężczyzn292M 46811:0000:00:0002:28:3304:03:44.8004:03:44.80+02:07:5711:365,2
517KEMNITZ Maciek 3073Open Mężczyzn293M 46911:0000:00:0002:28:3104:03:45.8504:03:45.85+02:07:5811:365,2
518KORGOL Fabian 2338Open Mężczyzn294M 47010:1500:00:0002:23:3404:03:47.3504:03:47.35+02:08:0011:365,2
519KUCIŃSKI Krzysztof 2940MITMAROpen Mężczyzn295M 47110:4500:00:0002:30:0004:04:05.4004:04:05.40+02:08:1811:375,2
520KULCZAK Paweł 3076Open Masters Mężczyzn52M 47211:0000:00:0002:26:0404:04:13.9004:04:13.90+02:08:2611:375,2
521STAROŃ Przemysław 3011Befit24team Open Mężczyzn296M 47311:0000:00:0002:26:1404:04:15.5004:04:15.50+02:08:2811:375,2
522SMOŁKA Mariusz 3050STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn297M 47411:0000:00:0002:31:5704:04:23.1004:04:23.10+02:08:3611:385,2
523CHMIELORZ Donata 2195Carbon Silesia SportElite Kobiet15K 4909:0000:00:0002:30:3704:04:32.5504:04:32.55+02:08:4511:385,2
524WÓJCICKA Anna 2584Open Kobiet28K 5009:4500:00:0002:28:3804:04:34.2504:04:34.25+02:08:4711:385,2
525WÓJCICKI Łukasz 2585Open Masters Mężczyzn53M 47509:4500:00:0002:28:4004:04:34.6004:04:34.60+02:08:4711:385,2
526DUERSCHLAG Iwona 3060Open Masters Kobiet8K 5111:0000:00:0002:32:2804:05:02.4004:05:02.40+02:09:1511:405,1
527ZAŁUSKI Adam 2916Open Mężczyzn298M 47610:3000:00:0002:27:3404:05:04.5504:05:04.55+02:09:1711:405,1
528SWATKOWSKI Stanisław 2906Open Mężczyzn299M 47710:3000:00:0002:19:5204:05:11.5504:05:11.55+02:09:2411:405,1
529KUREK Hubert 2881Open Mężczyzn300M 47810:3000:00:0002:19:5204:05:11.8004:05:11.80+02:09:2411:405,1
530SZYMCZAK Krzysztof 2495Organic Race TeamOpen Mężczyzn301M 47909:4500:00:0002:27:0204:05:17.2004:05:17.20+02:09:3011:405,1
531WIŚNIEWSKA Arleta 3052STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet9K 5211:0000:00:0002:32:3004:05:18.4004:05:18.40+02:09:3111:405,1
532MIKA Robert 2782Open Masters Mężczyzn54M 48009:1500:00:0002:22:3704:05:24.5004:05:24.50+02:09:3711:415,1
533FILIPOWICZ Bartosz 2367#nielubiebiegacOpen Mężczyzn302M 48109:3000:00:0002:23:0404:05:32.7004:05:32.70+02:09:4511:415,1
534CHOROŚ Michał 2313United RunnersOpen Mężczyzn303M 48209:1500:00:0002:21:4504:05:38.8004:05:38.80+02:09:5111:415,1
535DERWICH Dominika 2871Open Kobiet29K 5310:3000:00:0002:27:3404:05:57.7004:05:57.70+02:10:1011:425,1
536POPOWSKI Krzysztof 2897Open Mężczyzn304M 48310:3000:00:0002:27:3404:05:57.7504:05:57.75+02:10:1011:425,1
537ZAŁUSKI Paweł 2917Open Mężczyzn305M 48410:3000:00:0002:27:3504:05:59.1504:05:59.15+02:10:1211:425,1
538ROZMYŚLAK Patrycja 2352Open Kobiet30K 5409:1500:00:0002:27:4004:06:03.9504:06:03.95+02:10:1611:435,1
539SIKORSKI Mateusz 2995Open Mężczyzn306M 48509:4500:00:1402:32:4704:05:51.2004:06:05.95+02:10:1811:425,1
540SCHMIDT Paweł 3009Befit24team Open Masters Mężczyzn55M 48611:0000:00:0002:18:1304:06:08.7004:06:08.70+02:10:2111:435,1
541SZCZECIŃSKI Łukasz 2413PZU Sport TeamOpen Mężczyzn307M 48709:3000:00:0002:23:0304:06:09.7004:06:09.70+02:10:2211:435,1
542MIKA Agnieszka 2781Open Masters Kobiet10K 5509:1500:00:0002:22:4504:06:11.2504:06:11.25+02:10:2411:435,1
543JABLONKA Radoslaw 2487DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn56M 48809:4500:00:0002:24:0804:06:24.3504:06:24.35+02:10:3711:445,1
544DURLIK Jakub 2327Open Mężczyzn308M 48909:1500:00:0002:17:3604:06:29.3504:06:29.35+02:10:4211:445,1
545KRUPA Łukasz 2627OMK SmoczkaOpen Mężczyzn309M 49010:0000:00:0002:30:1704:06:36.4504:06:36.45+02:10:4911:445,1
546HUSAKOU Valiantsin 2731SAW TeamOpen Mężczyzn310M 49110:1500:00:0002:18:1704:06:37.0004:06:37.00+02:10:4911:445,1
547PAŹDZIOREK Kamil 2783Open Mężczyzn311M 49210:1500:00:0002:33:0304:06:52.9004:06:52.90+02:11:0511:455,1
548BIERNACKI Marcel 2387CTF KIELCEOpen Mężczyzn312M 49309:3000:00:0002:29:2704:06:55.2504:06:55.25+02:11:0811:455,1
549TADYCH Marcin 2734SAW TeamOpen Mężczyzn313M 49410:1500:00:0002:21:4604:07:07.0504:07:07.05+02:11:1911:465,1
550FLORCZAK Patryk 2758Open Mężczyzn314M 49510:1500:00:0002:18:1904:07:10.1504:07:10.15+02:11:2311:465,1
551SIWIEC Mariusz 3037Stadler BrzeskaOpen Mężczyzn315M 49611:0000:00:0002:27:5304:07:22.3504:07:22.35+02:11:3511:465,1
552PALKA Jurand 3046STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Mężczyzn57M 49711:0000:00:0002:32:2804:07:27.0504:07:27.05+02:11:3911:475,1
553TADYCH Aleksander 2733SAW TeamOpen Mężczyzn316M 49810:1500:00:0002:21:4704:07:47.9504:07:47.95+02:12:0011:475,1
554NOWOSAD Mariusz 2892Open Masters Mężczyzn58M 49910:3000:00:0002:32:4504:07:54.6504:07:54.65+02:12:0711:485,1
555BARANOWSKI Łukasz 2523Open Mężczyzn317M 50009:4500:00:0002:24:0904:07:58.1004:07:58.10+02:12:1111:485,1
556CIĘŻAK Grzegorz 2528Open Mężczyzn318M 50109:4500:00:0002:35:3104:08:02.4504:08:02.45+02:12:1511:485,1
557LEWANDOWSKI Paweł 2732SAW TeamOpen Mężczyzn319M 50210:1500:00:0002:18:2504:08:03.9004:08:03.90+02:12:1611:485,1
558MIKULSKI Mateusz 3134Open Mężczyzn320M 50311:1500:00:0002:24:2304:08:10.0004:08:10.00+02:12:2211:495,1
559KORNAS Szymon 3044STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn321M 50411:0000:00:0002:31:5704:08:22.4004:08:22.40+02:12:3511:495,1
560ŠŮSTEK Richard 2590#KluciBezTrikaOpen Masters Mężczyzn59M 50510:0000:00:0002:20:4904:08:33.6004:08:33.60+02:12:4611:505,1
561KOMAREK Michael 2243Elite Mężczyzn113M 50609:0000:00:0002:26:3604:08:36.9004:08:36.90+02:12:4911:505,1
562MĄDRZYK Ewelina 2452Open Kobiet31K 5609:3000:00:0002:32:5704:08:58.8004:08:58.80+02:13:1111:515,1
563NIKOŁAJÓW Adam 2739ŚwagryOpen Masters Mężczyzn60M 50710:1500:00:0002:35:2204:09:04.4504:09:04.45+02:13:1711:515,1
564KONKEL Maciej 2809Aim HighOpen Mężczyzn322M 50810:4500:00:0002:18:2104:09:06.7504:09:06.75+02:13:1911:515,1
565KOWALCZYK Piotr 2636Stomil TrainingOpen Mężczyzn323M 50910:0000:00:0002:35:5704:09:12.8004:09:12.80+02:13:2511:525,1
566MACHNIO Bartosz Jan 2491NIEUSTRASZONE MORSYOpen Mężczyzn324M 51009:4500:00:0002:15:4204:09:21.6504:09:21.65+02:13:3411:525,1
567ZAPAŚNIK Milosz 3006Open Mężczyzn325M 51110:4500:00:0002:37:4304:09:29.0504:09:29.05+02:13:4111:525,1
567WIDUCH Ryszard 3141Open Masters Mężczyzn61M 51111:0000:00:0002:33:5904:09:29.0504:09:29.05+02:13:4111:525,1
569ROSENKRANZ Daniela 2214Team Celtic WarriorOpen Kobiet32K 5709:0000:00:0002:26:3704:09:31.0504:09:31.05+02:13:4311:525,0
570OCHNIO Andrzej 2100#MusiszTeamElite Masters Mężczyzn14M 51308:5000:00:0002:12:3704:09:32.5004:09:32.50+02:13:4511:525,0
571TARAS Michał 2303Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn326M 51409:1500:00:0002:35:4504:09:34.2504:09:34.25+02:13:4711:535,0
572KRAWCZYK Katarzyna 2984Open Kobiet33K 5810:4500:00:0002:37:4404:09:39.2004:09:39.20+02:13:5211:535,0
573BŁOŃSKI Robert 3150Open Masters Mężczyzn62M 51509:3000:00:0002:40:4004:09:40.8504:09:40.85+02:13:5311:535,0
574CIECHANOWICZ Rafal 2863Żyrardowskie kundleOpen Mężczyzn327M 51610:3000:00:0002:30:5704:09:41.7004:09:41.70+02:13:5411:535,0
575MULLER Rafał 3008Befit24team Open Mężczyzn328M 51711:0000:00:0002:18:1704:09:43.7504:09:43.75+02:13:5611:535,0
576MYSZKA Hubert 2810Aim HighOpen Mężczyzn329M 51810:4500:00:0002:18:2004:09:51.9504:09:51.95+02:14:0411:535,0
577NIEWIAROWSKI Damian 2699BASTIONOpen Mężczyzn330M 51910:1500:00:0002:21:3804:09:53.5004:09:53.50+02:14:0611:535,0
578HANDY Samanta 3161Open Kobiet34K 5910:1500:00:0002:25:4204:09:57.5004:09:57.50+02:14:1011:545,0
579BORYCZKA Szymon 2751Open Mężczyzn331M 52010:1500:00:0002:25:4204:09:58.5504:09:58.55+02:14:1111:545,0
580ZAGRODNIK Piotr 2493NIEUSTRASZONE MORSYOpen Masters Mężczyzn63M 52109:4500:00:0002:15:4304:10:02.9504:10:02.95+02:14:1511:545,0
581BAGROWSKI Przemysław 2494Ocrowce.plOpen Mężczyzn332M 52210:0000:00:0002:23:2404:10:04.7004:10:04.70+02:14:1711:545,0
582POŁEĆ Piotr 2811Aim HighOpen Mężczyzn333M 52310:4500:00:0002:18:2404:10:18.4504:10:18.45+02:14:3111:555,0
583ROSA Arkadiusz 2786Open Mężczyzn334M 52410:1500:00:0002:25:3904:10:37.9504:10:37.95+02:14:5011:565,0
584RADOŁA Marcin 2728RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn64M 52510:1500:00:0002:25:3904:10:40.3004:10:40.30+02:14:5311:565,0
585PIĄTEK Łukasz 3170CARBON RACING TEAMOpen Mężczyzn335M 52610:4500:00:0002:29:1604:10:44.0504:10:44.05+02:14:5611:565,0
586WASIAK Rafal 2910Open Mężczyzn336M 52710:3000:00:0002:38:3104:10:44.5504:10:44.55+02:14:5711:565,0
587ŻUKOWSKI Lucjan 2366Open Masters Mężczyzn65M 52809:1500:00:0002:31:2604:10:47.4004:10:47.40+02:15:0011:565,0
588PRZECH Bartosz 2704Deloitte Adventure TeamOpen Mężczyzn337M 52910:1500:00:0002:24:0104:10:55.3504:10:55.35+02:15:0811:565,0
589KAŁKOWSKA Karolina 2928Dirty SparrowsOpen Masters Kobiet11K 6010:4500:00:0002:25:0504:10:58.9004:10:58.90+02:15:1111:575,0
590TORBUS Marcin 3001Open Mężczyzn338M 53010:4500:00:0002:28:1404:11:00.8004:11:00.80+02:15:1311:575,0
591CZERECH Łukasz 2945RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn339M 53110:4500:00:0002:28:3804:11:05.9504:11:05.95+02:15:1811:575,0
592MICHALSKI Daniel 2455Open Mężczyzn340M 53209:3000:00:0002:12:0604:11:08.7004:11:08.70+02:15:2111:575,0
593KOŚLA Arkadiusz 2269KAMIL ŚLIMAKOpen Mężczyzn341M 53309:1500:00:0002:17:3204:11:27.1504:11:27.15+02:15:4011:585,0
594KRAKOWIAK Maciej 2951Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn342M 53410:4500:00:0002:30:1804:11:28.3504:11:28.35+02:15:4111:585,0
594KRAKOWIAK Ewelina 2950Runmageddonowe Świry Open Kobiet35K 6110:4500:00:0002:30:1404:11:28.3504:11:28.35+02:15:4111:585,0
596GORZEŃ Krzysztof 2607Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn343M 53510:0000:00:0002:31:3004:11:33.5004:11:33.50+02:15:4611:585,0
597SZELĄG Sebastian 2908Open Mężczyzn344M 53610:3000:00:0002:24:0804:11:42.8504:11:42.85+02:15:5511:595,0
598KRAUZE Paweł 2669Open Mężczyzn345M 53710:0000:00:0002:21:4304:11:52.5504:11:52.55+02:16:0511:595,0
599WINIARSKI Robert 3100Open Mężczyzn346M 53811:0000:00:0002:23:3004:11:59.6504:11:59.65+02:16:1211:595,0
600KRÓL Przemysław 3121Samekonie- Team OlaOpen Mężczyzn347M 53911:0000:00:0002:20:4004:12:01.4004:12:01.40+02:16:1412:005,0
600BRODA Wojciech 3127Open Masters Mężczyzn66M 53911:0000:00:0002:20:1804:12:01.4004:12:01.40+02:16:1412:005,0
602JĘDROSZ Aleksandra 3120Samekonie- Team OlaOpen Kobiet36K 6211:0000:00:0002:20:1604:12:01.7004:12:01.70+02:16:1412:005,0
603BĄCZYK Grzegorz 2522Open Mężczyzn348M 54110:0000:00:0002:23:2404:12:02.2004:12:02.20+02:16:1512:005,0
604JASIŃSKI Jacek 2609Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn349M 54210:0000:00:0002:31:3004:12:47.0004:12:47.00+02:16:5912:025,0
605WILCZEK Marcin 2582Open Mężczyzn350M 54309:4500:00:1702:32:4304:12:32.5004:12:49.65+02:17:0212:015,0
606WITKOWSKI Marek 2501Skończeni OCROpen Masters Mężczyzn67M 54409:4500:00:0002:35:2904:13:00.8004:13:00.80+02:17:1312:025,0
607PAJĄK Dominik 3107Borsuki, Anie, grzybyOpen Masters Mężczyzn68M 54511:0000:00:0002:36:0404:13:07.0504:13:07.05+02:17:1912:035,0
608SKRABEL Artur 3049STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn351M 54611:0000:00:0002:37:0204:13:10.6504:13:10.65+02:17:2312:035,0
609FILUSZ Dawid 3043STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn352M 54711:0000:00:0002:33:5704:13:11.6004:13:11.60+02:17:2412:035,0
610GODLEWSKI Adam 2397Gang AnielicOpen Masters Mężczyzn69M 54809:3000:00:0002:23:5204:13:15.9504:13:15.95+02:17:2812:035,0
611SOLARZ Michał 2741WATAHAOpen Masters Mężczyzn70M 54910:1500:00:0002:26:3004:13:30.8004:13:30.80+02:17:4312:045,0
612PEŁCZYŃSKI Piotr 2405La Pumba KebabOpen Mężczyzn353M 55009:3000:00:0002:34:4604:13:31.4004:13:31.40+02:17:4412:045,0
613PIÓRO Piotr 3084Open Masters Mężczyzn71M 55111:0000:00:0002:27:0404:13:31.9504:13:31.95+02:17:4412:045,0
614ZIELIŃSKA Klaudia 3103Open Kobiet37K 6311:0000:00:0002:27:0604:13:33.0004:13:33.00+02:17:4512:045,0
615DYNOWSKI Wiktor 2404La Pumba KebabOpen Mężczyzn354M 55209:3000:00:0002:34:4904:13:40.9004:13:40.90+02:17:5312:045,0
616DUDEK Piotr 2872Open Mężczyzn355M 55310:3000:00:0002:29:5604:13:54.7504:13:54.75+02:18:0712:055,0
617MATKOWSKA Martyna 2985Open Kobiet38K 6410:4500:00:0002:30:0704:13:57.4504:13:57.45+02:18:1012:055,0
618SZYBIAK Paweł 2954Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn72M 55410:4500:00:0002:30:0704:13:57.9504:13:57.95+02:18:1012:055,0
619KUDŁA Grzegorz 2044OCR TEAM BYDLAKIElite Masters Mężczyzn15M 55508:4000:00:0001:59:1204:13:58.0004:13:58.00+02:18:1012:055,0
620AKSAMIT Paweł 2618NieWidzęPrzeszkódOpen Mężczyzn356M 55610:0000:00:0002:33:3504:14:00.2004:14:00.20+02:18:1312:055,0
621KOZIOŁ Krzysztof 2668Open Mężczyzn357M 55710:3000:00:0002:29:5804:14:09.0004:14:09.00+02:18:2112:065,0
622OBŁOZA Patryk 3082Open Mężczyzn358M 55811:0000:00:0002:27:0504:14:13.8004:14:13.80+02:18:2612:065,0
623MIODUSZEWSKI Michał 2456Open Mężczyzn359M 55909:1500:00:0002:31:3304:14:18.7504:14:18.75+02:18:3112:065,0
624KASCHE Denny 2546Open Mężczyzn360M 56009:4500:00:0002:45:3804:14:30.6504:14:30.65+02:18:4312:075,0
625ŁĘPICKI Mateusz 2037Lemon TeamOpen Mężczyzn361M 56108:4000:00:0002:23:3204:14:32.3504:14:32.35+02:18:4512:075,0
626KUSTRA Dariusz 2388CTF KIELCEOpen Mężczyzn362M 56209:3000:00:0002:35:4104:14:34.3004:14:34.30+02:18:4712:074,9
627RADNY Michał 2622NieWidzęPrzeszkódOpen Mężczyzn363M 56310:0000:00:0002:34:1304:14:34.6004:14:34.60+02:18:4712:074,9
628MARĆ Dominika 2724OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Kobiet12K 6510:1500:00:0002:29:2604:14:34.7504:14:34.75+02:18:4712:074,9
629LEONARSKI Sebastian 3045STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn364M 56411:0000:00:0002:37:3504:14:40.7504:14:40.75+02:18:5312:074,9
630PYSZNY Patryk 3047STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn365M 56511:0000:00:0002:37:3604:14:41.8504:14:41.85+02:18:5412:074,9
631LIGENZA-KOWALCZUK Agata 3015Buziak TeamOpen Kobiet39K 6611:0000:00:0002:38:0904:15:01.6004:15:01.60+02:19:1412:084,9
632ŁUKASIEWICZ Ania 3016Buziak TeamOpen Kobiet40K 6711:0000:00:0002:38:0504:15:02.2504:15:02.25+02:19:1512:084,9
633JANOWSKI Roman 3014Buziak TeamOpen Masters Mężczyzn73M 56611:0000:00:0002:38:0704:15:03.1504:15:03.15+02:19:1612:084,9
634DOBROWOLSKI Łukasz 3036Stadler BrzeskaOpen Mężczyzn366M 56711:0000:00:0002:27:5604:15:04.3004:15:04.30+02:19:1712:084,9
635INDYK Kamil 2107Carpathian RunnersOpen Mężczyzn367M 56808:5000:00:0002:08:4904:15:06.9004:15:06.90+02:19:1912:084,9
636SZCZĘSNY Bartek 2401Husaria Race Team Open Mężczyzn368M 56909:3000:00:0002:30:5004:15:13.4004:15:13.40+02:19:2612:094,9
637BUDEK Weronika 3114Locha i warchlakiOpen Kobiet41K 6811:1500:00:0002:39:1604:15:38.9004:15:38.90+02:19:5112:104,9
638MISSALA Mateusz 2245POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn74M 57008:5000:00:0001:56:2704:15:40.0504:15:40.05+02:19:5212:104,9
639FILAS Rafał 3115Locha i warchlakiOpen Mężczyzn369M 57111:1500:00:0002:39:1704:15:40.6504:15:40.65+02:19:5312:104,9
640ŁASKAWSKI Michał 3007Befit24team Open Mężczyzn370M 57211:0000:00:0002:18:1404:15:52.6004:15:52.60+02:20:0512:114,9
641BOŚKA Patryk 2172Elite Mężczyzn114M 57308:5000:00:0002:32:2204:15:54.4504:15:54.45+02:20:0712:114,9
642KOZDÓJ Ewa 2835OSWRiSOpen Masters Kobiet13K 6910:3000:00:0002:37:1704:15:55.9504:15:55.95+02:20:0812:114,9
643ŁYSEK Tomasz 2883Open Masters Mężczyzn75M 57410:3000:00:0002:37:1704:15:56.5504:15:56.55+02:20:0912:114,9
644TISCHNER Marcin 3095Open Mężczyzn371M 57511:0000:00:0002:24:4004:15:57.5504:15:57.55+02:20:1012:114,9
645MARZEC Paweł 2268Husaria Race Team Open Mężczyzn372M 57609:1500:00:0002:31:2904:16:05.1504:16:05.15+02:20:1812:114,9
646STRZELECKI Konrad 2574Open Mężczyzn373M 57709:4500:00:0002:32:0004:16:13.5504:16:13.55+02:20:2612:124,9
647SUHAK Piotr 2691Open Mężczyzn374M 57810:0000:00:0002:33:4404:16:30.8004:16:30.80+02:20:4312:124,9
648GŁADYSZ Marcin 2293RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn375M 57909:1500:00:0002:21:0704:16:59.4504:16:59.45+02:21:1212:144,9
649RAK Sebastian 3048STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn376M 58011:0000:00:0002:36:5604:17:03.1504:17:03.15+02:21:1612:144,9
650ZDUŃSKI Jarosław 2496Pogotowie MedicoverOpen Masters Mężczyzn76M 58109:4500:00:0002:44:0904:17:05.6004:17:05.60+02:21:1812:144,9
651CZARNOTA Karol 3172Open Mężczyzn377M 58210:3000:00:0002:41:5704:17:08.4004:17:08.40+02:21:2112:144,9
652BUŁAK Adam 3038StepStone RunnersOpen Mężczyzn378M 58311:0000:00:0002:33:2404:17:17.3004:17:17.30+02:21:3012:154,9
653ORDON Paweł 2620NieWidzęPrzeszkódOpen Masters Mężczyzn77M 58410:0000:00:0002:34:2104:17:53.9504:17:53.95+02:22:0612:164,9
654PŁOŃSKI Grzegorz 3137Open Mężczyzn379M 58511:1500:00:0002:31:2304:17:54.5004:17:54.50+02:22:0712:164,9
655MACIEJOWSKI Grzegorz 2619NieWidzęPrzeszkódOpen Mężczyzn380M 58610:0000:00:0002:33:3504:17:56.3504:17:56.35+02:22:0912:164,9
656SZPAKOWSKI Jacek 2394EXTREME WAYSOpen Mężczyzn381M 58709:3000:00:0002:12:5104:18:00.6504:18:00.65+02:22:1312:174,9
657STANKIEWICZ Karolina 2400Husaria Race Team Open Kobiet42K 7009:3000:00:0002:36:5104:18:02.0004:18:02.00+02:22:1412:174,9
658GRYLEWICZ Mikołaj 2538Open Mężczyzn382M 58809:4500:00:0002:37:5404:18:23.9004:18:23.90+02:22:3612:184,9
659KRAWCZYK Joanna 2267Husaria Race Team Open Kobiet43K 7109:1500:00:0002:39:4704:18:25.6504:18:25.65+02:22:3812:184,9
660WIERZBICKI Adam 2581Open Mężczyzn383M 58909:4500:00:0002:30:2304:19:20.5004:19:20.50+02:23:3312:204,9
661BRZECZKOWSKI Paweł 2412POWER TRAININGOpen Mężczyzn384M 59009:3000:00:0002:35:4104:19:23.5004:19:23.50+02:23:3612:214,9
662KALETKA Damian 2544Open Mężczyzn385M 59109:4500:00:0002:31:5904:19:44.7504:19:44.75+02:23:5712:224,9
663KŁOS Cezary 2772Open Mężczyzn386M 59210:1500:00:0002:24:5304:19:44.9004:19:44.90+02:23:5712:224,9
664PŁAŻALSKI Przemysław 2273Life4FitOpen Mężczyzn387M 59309:1500:00:0002:36:5804:19:50.4504:19:50.45+02:24:0312:224,8
665KHANTIL Anton 2508Star Navy SEALsOpen Mężczyzn388M 59409:4500:00:0002:30:3904:19:53.3504:19:53.35+02:24:0612:224,8
666STROMECKI Marcin 3012Białołęcka Fabryka MocyOpen Mężczyzn389M 59511:0000:00:0002:27:4404:19:55.5504:19:55.55+02:24:0812:224,8
667BŁASIŃSKI Piotr 2325Open Mężczyzn390M 59609:1500:00:0002:38:2404:20:12.2504:20:12.25+02:24:2512:234,8
668KLUZIAK Jarosław 2336Open Mężczyzn391M 59709:1500:00:0002:39:1104:20:13.2504:20:13.25+02:24:2612:234,8
669JACKOWSKI Dawid 3066Open Mężczyzn392M 59811:0000:00:0002:30:4004:20:18.6504:20:18.65+02:24:3112:234,8
670SZYMAŃSKA Kinga 2211RMF4RT GladiatorsElite Kobiet16K 7209:0000:00:0002:18:1504:20:23.1504:20:23.15+02:24:3612:234,8
671MICHNA Łukasz 2637Stomil TrainingOpen Mężczyzn393M 59910:0000:00:0002:35:5904:20:27.5504:20:27.55+02:24:4012:244,8
672WOLCZYNSKI Seweryn 2698Open Masters Mężczyzn78M 60010:0000:00:0002:35:5804:20:28.3004:20:28.30+02:24:4112:244,8
673MIELNIK Jarosław 2634StarówkaOpen Mężczyzn394M 60110:0000:00:0002:36:0104:20:30.2504:20:30.25+02:24:4312:244,8
674KOSIŃSKI Tomasz 2393EXTREME WAYSOpen Mężczyzn395M 60209:3000:00:0002:12:5204:20:30.9004:20:30.90+02:24:4312:244,8
675SIDORCZUK Marcin 3041StepStone RunnersOpen Mężczyzn396M 60311:0000:00:0002:31:1504:20:37.9504:20:37.95+02:24:5012:244,8
676WALASIAK Michał 2474Open Mężczyzn397M 60409:3000:00:0002:23:4704:20:38.2504:20:38.25+02:24:5112:244,8
677TOMCZAK Wioleta 2252Biały krukOpen Kobiet44K 7309:1500:00:0002:45:0504:20:47.5504:20:47.55+02:25:0012:254,8
678OLZACKI Piotr 3040StepStone RunnersOpen Mężczyzn398M 60511:0000:00:0002:33:2304:20:55.1504:20:55.15+02:25:0812:254,8
679NOWAKOWSKI Jakub 2460Open Mężczyzn399M 60609:3000:00:0002:40:4704:21:01.2004:21:01.20+02:25:1412:254,8
680WARDENGA Michalina 3051STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet45K 7411:0000:00:0002:36:5904:21:07.9504:21:07.95+02:25:2012:264,8
681WIELGUS Agnieszka 2638Stomil TrainingOpen Masters Kobiet14K 7510:0000:00:0002:36:0104:21:14.1504:21:14.15+02:25:2712:264,8
682POKORSKA Kasia 2742wścieklizna GG+Open Kobiet46K 7609:4500:00:0002:36:5304:21:14.4504:21:14.45+02:25:2712:264,8
683ANTKOWIAK Krzysztof 2815CCR POZNAŃOpen Mężczyzn400M 60710:3000:00:0002:30:4104:21:40.0504:21:40.05+02:25:5212:274,8
684KUKUCKI Michał 2880Open Mężczyzn401M 60810:3000:00:0002:30:0104:21:41.1504:21:41.15+02:25:5412:274,8
685BOGUCKA Ela 2749Open Kobiet47K 7709:4500:00:0002:36:5904:21:56.5504:21:56.55+02:26:0912:284,8
686WAWRZYNIAK Dorota 2801Open Masters Kobiet15K 7809:4500:00:0002:36:5904:22:01.8504:22:01.85+02:26:1412:284,8
687WŁODARCZYK Paweł 2254Bravehearts LegionowoOpen Mężczyzn402M 60909:1500:00:0002:30:4904:22:10.9504:22:10.95+02:26:2312:294,8
688SYLWIA Płażalska 2355Open Kobiet48K 7909:1500:00:0002:37:0204:22:23.3504:22:23.35+02:26:3612:294,8
689BOGUSKI Adam 2750Open Mężczyzn403M 61010:1500:00:0002:11:5704:23:09.0004:23:09.00+02:27:2112:314,8
690ERNANDES Luis 2507Star Navy SEALsOpen Mężczyzn404M 61109:4500:00:0002:30:3704:23:11.7004:23:11.70+02:27:2412:314,8
691KALIŃSKA Sylwia 2298Runmageddonowe Świry Open Kobiet49K 8009:1500:00:0002:21:0504:23:30.0504:23:30.05+02:27:4212:324,8
692ŁUKASIK Tomasz 2499Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn405M 61209:4500:00:0002:37:3904:23:52.3004:23:52.30+02:28:0512:334,8
693KUCZKA Maciej 2341Open Mężczyzn406M 61309:1500:00:0002:29:1904:24:13.3504:24:13.35+02:28:2612:344,8
694SADOWSKI Mateusz 2790Open Mężczyzn407M 61410:1500:00:0002:23:2204:24:19.2504:24:19.25+02:28:3212:354,8
695ROMANYUK Mykyta 2509Star Navy SEALsOpen Mężczyzn408M 61509:4500:00:0002:30:3804:24:53.5504:24:53.55+02:29:0612:364,8
696KOZLOWSKI Dawid 3162Open Mężczyzn409M 61609:1500:00:0002:26:5504:25:01.6004:25:01.60+02:29:1412:374,8
697FETLIŃSKI Grzegorz 2929Husaria Race Team Open Mężczyzn410M 61710:4500:00:0002:26:2304:25:08.0504:25:08.05+02:29:2012:374,8
698SÉBASTIEN Letexier 2094Open Masters Mężczyzn79M 61808:4000:00:0002:17:0104:25:16.2004:25:16.20+02:29:2912:374,7
699KOŁPAK Magdalena 2641X- FORCE TEAMOpen Kobiet50K 8110:0000:00:0002:38:5504:25:21.4504:25:21.45+02:29:3412:384,7
700MICHALAK Przemysław 2642X- FORCE TEAMOpen Mężczyzn411M 61910:0000:00:0002:38:5404:25:22.5004:25:22.50+02:29:3512:384,7
701WOJTYNOWSKI Oskar 3166Open Mężczyzn412M 62010:1500:00:0002:49:4104:25:29.6004:25:29.60+02:29:4212:384,7
702BERNACKA Katarzyna 2210RMF4RT GladiatorsElite Kobiet17K 8209:0000:00:0002:50:1904:25:31.0004:25:31.00+02:29:4312:384,7
703SKŁADOWSKI Wojtek 2905Open Mężczyzn413M 62110:3000:00:0002:40:4304:25:34.0004:25:34.00+02:29:4612:384,7
704WÓJCICKI Wojciech 2828GO_RUNNERSOpen Mężczyzn414M 62210:3000:00:0002:39:1704:25:50.4504:25:50.45+02:30:0312:394,7
705KAFLOWSKI Artur 2963Utani Gran HurOpen Mężczyzn415M 62310:4500:00:0002:28:1804:26:30.1504:26:30.15+02:30:4312:414,7
706ROGULA Michał 2429Team KurzelówOpen Mężczyzn416M 62409:3000:00:0002:39:1104:26:31.8004:26:31.80+02:30:4412:414,7
707BOJAR Jarosław 3056Open Mężczyzn417M 62511:0000:00:0002:33:1504:26:41.5004:26:41.50+02:30:5412:414,7
708KONIECZNY Damian 3074Open Mężczyzn418M 62611:0000:00:0002:33:1504:26:42.2504:26:42.25+02:30:5512:424,7
709KUKAWSKI Łukasz 2671Open Mężczyzn419M 62710:0000:00:0002:25:4804:26:47.8504:26:47.85+02:31:0012:424,7
710DĄBROWSKI Bogusław 2922BSB IndustryOpen Mężczyzn420M 62810:4500:00:0002:48:4104:26:52.7004:26:52.70+02:31:0512:424,7
711HINCA Natalia 3027Rossmann Open Kobiet51K 8310:4500:00:0002:48:4204:26:53.2504:26:53.25+02:31:0612:424,7
712GRZEGORCZYK Dorota 2217Open Kobiet52K 8409:0000:00:0002:50:2404:27:35.7004:27:35.70+02:31:4812:444,7
713MIELCARZ Marcin 3081Open Mężczyzn421M 62911:0000:00:0002:41:5504:27:37.9004:27:37.90+02:31:5012:444,7
714PODMAGÓRSKI Krzysztof 2965Utani Gran HurOpen Mężczyzn422M 63010:4500:00:0002:35:3404:27:59.7504:27:59.75+02:32:1212:454,7
715SOBOŃ Łukasz 2827GO_RUNNERSOpen Mężczyzn423M 63110:3000:00:0002:39:1704:27:59.9004:27:59.90+02:32:1212:454,7
716SZYMAŃSKI Adam 2488DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn80M 63209:4500:00:0002:43:4304:28:02.7504:28:02.75+02:32:1512:454,7
717PERKOWSKI Paweł 2289POWER TRAININGOpen Mężczyzn424M 63309:1500:00:0002:46:0804:28:05.1004:28:05.10+02:32:1812:454,7
718HUSSEIN Semir 3028Rossmann Open Mężczyzn425M 63411:0000:00:0002:23:3204:28:28.0504:28:28.05+02:32:4012:474,7
719PRZYBYLSKI Jakub 3032Rossmann Open Mężczyzn426M 63511:0000:00:0002:23:3104:28:28.2504:28:28.25+02:32:4112:474,7
720GODEK Szymon 3062Open Mężczyzn427M 63611:0000:00:0002:23:1604:28:28.7004:28:28.70+02:32:4112:474,7
721ZDUNEK Michal 3145Open Mężczyzn428M 63711:1500:00:0002:39:2004:28:54.1504:28:54.15+02:33:0712:484,7
722GRUBBA Rafał 2441Open Mężczyzn429M 63809:1500:00:0002:52:0804:28:56.7004:28:56.70+02:33:0912:484,7
723WILCZEK Lukasz 2364Open Mężczyzn430M 63909:1500:00:0002:41:5604:29:08.0004:29:08.00+02:33:2012:484,7
724RYSZCZYK Adam 2687Open Mężczyzn431M 64010:0000:00:0002:49:3404:29:09.1504:29:09.15+02:33:2212:494,7
725ZAWIDNIAK Nina 2587Open Kobiet53K 8509:4500:00:0002:46:3204:29:16.6004:29:16.60+02:33:2912:494,7
726LITWIN Dorota 2551Open Kobiet54K 8609:4500:00:0002:46:3204:29:18.2504:29:18.25+02:33:3112:494,7
727HARMACIŃSKI Szymon 2762Open Mężczyzn432M 64110:1500:00:0002:40:1704:29:32.4504:29:32.45+02:33:4512:504,7
728ŁAPIŃSKI Łukasz 2777Open Mężczyzn433M 64210:1500:00:0002:48:2204:29:38.0504:29:38.05+02:33:5012:504,7
729DANKOWSKI Tomasz 2439Open Mężczyzn434M 64309:3000:00:0002:39:1104:29:47.2004:29:47.20+02:34:0012:504,7
730KRAUZE Wojtek 2340Open Mężczyzn435M 64409:1500:00:0002:47:2804:29:50.8504:29:50.85+02:34:0312:504,7
731BIEGAŃSKA Joanna 2483CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet55K 8709:4500:00:0002:45:3904:29:57.1004:29:57.10+02:34:1012:514,7
732TURCZYK Krzysztof 2909Open Mężczyzn436M 64510:3000:00:0002:49:0704:30:00.4504:30:00.45+02:34:1312:514,7
733SZKURŁAT Tomasz 2290POWER TRAININGOpen Mężczyzn437M 64609:1500:00:0002:46:1004:30:12.5504:30:12.55+02:34:2512:524,7
734RAJKOWSKI Patryk 2900Open Mężczyzn438M 64710:3000:00:0002:32:5304:30:14.3004:30:14.30+02:34:2712:524,7
735KULIK Dominika 3105BARNABAS TEAMOpen Kobiet56K 8810:0000:00:0002:35:2704:30:49.9504:30:49.95+02:35:0212:534,7
736ŁUCZAK Justyna 3106BARNABAS TEAMOpen Masters Kobiet16K 8910:0000:00:0002:35:2704:30:50.4004:30:50.40+02:35:0312:534,7
737ILOWSKA-REMBARZ Karolina 3104BARNABAS TEAMOpen Kobiet57K 9010:0000:00:0002:35:2704:30:50.7004:30:50.70+02:35:0312:534,7
738MACIEJEWSKI Łukasz 2221SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn439M 64808:5000:00:0001:52:1004:31:01.2504:31:01.25+02:35:1412:544,6
739BAFELTOWSKA Olga 2287POWER TRAININGOpen Kobiet58K 9109:1500:00:0002:46:1204:31:03.4504:31:03.45+02:35:1612:544,6
740GRZYWACZ Marcin 2656Open Mężczyzn440M 64910:0000:00:0002:48:2004:31:06.8004:31:06.80+02:35:1912:544,6
741WOŹNIAK Krzysztof 2157United RunnersOpen Mężczyzn441M 65008:5000:00:0001:49:3404:31:18.9504:31:18.95+02:35:3112:554,6
742MIELNICKI Krystian 2887Open Mężczyzn442M 65110:3000:00:0002:38:3004:31:22.4504:31:22.45+02:35:3512:554,6
743ZIĘBA Ernest 2588Open Mężczyzn443M 65209:4500:00:0002:30:4004:31:34.8504:31:34.85+02:35:4712:554,6
744CHEŁMINIAK Adam 2752Open Mężczyzn444M 65310:1500:00:0002:40:3604:31:42.5504:31:42.55+02:35:5512:564,6
745SZULAGO Kamil 23704 samce na klamceOpen Mężczyzn445M 65409:3000:00:0002:45:1404:31:52.3004:31:52.30+02:36:0512:564,6
746ROJEK Mateusz 2686Open Mężczyzn446M 65510:0000:00:0002:39:2704:32:03.6004:32:03.60+02:36:1612:574,6
747GÓRNIACZYK Karina 2537Open Kobiet59K 9209:4500:00:0002:35:2804:32:14.3004:32:14.30+02:36:2712:574,6
748FIGÓRSKI Paweł 2532Open Mężczyzn447M 65609:4500:00:0002:48:1204:32:17.8004:32:17.80+02:36:3012:574,6
749CZAJKOWSKI Kamil 2529Open Mężczyzn448M 65709:4500:00:0002:48:1204:32:18.1504:32:18.15+02:36:3112:584,6
750ANTOLIK Aneta 2286POWER TRAININGOpen Kobiet60K 9309:1500:00:0002:21:0504:32:23.5004:32:23.50+02:36:3612:584,6
751PAWŁOWSKI Krzysztof 2858Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn449M 65809:1500:00:0002:41:3704:32:28.8004:32:28.80+02:36:4112:584,6
752JANKOWSKI Michal 2736SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn450M 65910:1500:00:0002:45:2204:32:45.6504:32:45.65+02:36:5812:594,6
753SIELSKA Dagmara 2737SOCIOS SILESIAOpen Kobiet61K 9410:1500:00:0002:45:2204:32:46.0504:32:46.05+02:36:5812:594,6
754SZUMIELEWICZ Kinga 2372BigYellowFoot Adventue Team Open Kobiet62K 9509:3000:00:0002:41:1904:32:49.9004:32:49.90+02:37:0212:594,6
755GRUSZFELD Przemek 2654Open Mężczyzn451M 66010:0000:00:0002:39:2804:32:54.9504:32:54.95+02:37:0712:594,6
756CZUBASZEWSKI Kamil 2153United RunnersOpen Mężczyzn452M 66108:5000:00:0002:21:3304:33:15.4004:33:15.40+02:37:2813:004,6
757BORAWSKI Zbigniew 2706Grube WióryOpen Mężczyzn453M 66210:1500:00:0002:49:5204:33:16.6004:33:16.60+02:37:2913:004,6
758MILCZARCZYK Artur 2615Maze in the mazEOpen Masters Mężczyzn81M 66309:1500:00:0002:52:4704:33:20.3004:33:20.30+02:37:3313:004,6
759PURCHALAK Paweł 2462Open Mężczyzn454M 66409:3000:00:0002:46:2004:33:33.2504:33:33.25+02:37:4613:014,6
760CZARNIECKI Jakub 2438Open Mężczyzn455M 66509:3000:00:0002:46:1704:33:34.0504:33:34.05+02:37:4613:014,6
761CZAPKIEWICZ Michał 2403Kolej na NasOpen Masters Mężczyzn82M 66609:3000:00:0002:51:4304:33:46.9504:33:46.95+02:37:5913:024,6
762JAKÓBCZAK Karolina 2415Runmageddonowe Świry Open Kobiet63K 9609:3000:00:0002:51:2904:34:02.8504:34:02.85+02:38:1513:024,6
763GOWOREK Sebastian 2707Grube WióryOpen Mężczyzn456M 66710:1500:00:0002:49:5004:34:14.5004:34:14.50+02:38:2713:034,6
764PYTA Grzegorz 2844STALMACH TEAMOpen Mężczyzn457M 66810:3000:00:0002:17:3104:34:22.3004:34:22.30+02:38:3513:034,6
765DAROSZEWSKI Adam 2440Open Masters Mężczyzn83M 66909:3000:00:0002:53:1804:34:49.3004:34:49.30+02:39:0213:054,6
766BŁOŃSKI Maciej 2647Open Masters Mężczyzn84M 67010:0000:00:0002:36:1004:34:51.4004:34:51.40+02:39:0413:054,6
767KRYSZCZUK Piotr 23694 samce na klamceOpen Mężczyzn458M 67109:3000:00:0002:45:1404:34:51.6504:34:51.65+02:39:0413:054,6
768KARPIUK Paweł 2663Open Mężczyzn459M 67210:0000:00:0002:36:1504:34:52.0504:34:52.05+02:39:0413:054,6
769FLICIŃSKI Marcin 2650Open Mężczyzn460M 67310:0000:00:0002:36:1504:34:52.3504:34:52.35+02:39:0513:054,6
770LELOCH Michał 2597Husaria Race Team Open Mężczyzn461M 67410:0000:00:0002:28:3604:34:54.9504:34:54.95+02:39:0713:054,6
771MARKOWSKI Robert 2673Open Masters Mężczyzn85M 67510:0000:00:0002:41:5304:35:00.1004:35:00.10+02:39:1313:054,6
772ŁĄCZYKOWSKI Sylwester 2882Open Mężczyzn462M 67610:3000:00:0002:38:2204:35:00.2504:35:00.25+02:39:1313:054,6
773DRZEWIECKI Dominik 23684 samce na klamceOpen Mężczyzn463M 67709:3000:00:0002:45:1804:35:02.1504:35:02.15+02:39:1513:054,6
774SOBKIEWICZ Michał 2392Enax Run4FunOpen Mężczyzn464M 67809:3000:00:0002:37:4004:36:12.6504:36:12.65+02:40:2513:094,6
775RUDOLF Arkadiusz 2787Open Mężczyzn465M 67910:3000:00:0402:36:1804:36:08.4004:36:12.95+02:40:2513:084,6
776DRASZAWKA Łukasz 2726POWER TRAININGOpen Mężczyzn466M 68010:1500:00:0002:33:3304:36:39.2504:36:39.25+02:40:5213:104,6
777SZCZEPAŃSKI Jarek 2798Open Masters Mężczyzn86M 68110:1500:00:0002:33:3304:36:52.6504:36:52.65+02:41:0513:114,6
778OLDENBURG Tim 3136Open Mężczyzn467M 68211:1500:00:0002:45:2904:37:02.5004:37:02.50+02:41:1513:114,5
779STACHOWSKA Małgorzata 3139Open Kobiet64K 9711:1500:00:0002:45:3104:37:03.1004:37:03.10+02:41:1613:114,5
780URSZULAK Patryk 2408NaChilluMordoOpen Mężczyzn468M 68309:3000:00:0002:50:3204:37:16.2504:37:16.25+02:41:2913:124,5
781MARCINKOWSKI Paweł 2553Open Mężczyzn469M 68409:4500:00:0002:49:1004:37:19.7504:37:19.75+02:41:3213:124,5
782TURSKI Łukasz 3033Rossmann Open Mężczyzn470M 68510:0000:00:0002:39:0004:37:56.6504:37:56.65+02:42:0913:144,5
783BARSZCZ Dominika 2946Rossmann Open Kobiet65K 9810:0000:00:0002:39:0204:37:57.2504:37:57.25+02:42:1013:144,5
784LACHTARA Marta 3030Rossmann Open Kobiet66K 9910:0000:00:0002:39:0104:37:57.5004:37:57.50+02:42:1013:144,5
785KAMECKI Krystian 3029Rossmann Open Mężczyzn471M 68610:0000:00:0002:39:0104:37:58.3004:37:58.30+02:42:1113:144,5
786MERINO Juan Francisco 2986Open Mężczyzn472M 68710:4500:00:0002:36:4404:38:03.8504:38:03.85+02:42:1613:144,5
787HEIDRICH Patryk 2540Open Mężczyzn473M 68809:4500:00:0002:31:3504:38:04.0004:38:04.00+02:42:1613:144,5
788WICHEREK Mateusz 3002Open Mężczyzn474M 68910:3000:00:0002:43:0604:38:10.0004:38:10.00+02:42:2213:144,5
789SIEK Urszula 2382CrossFit URSUSOpen Masters Kobiet17K 10009:3000:00:0002:57:3904:38:10.1004:38:10.10+02:42:2313:144,5
790ZDUŃCZYK Sylwia 3144Open Kobiet67K 10110:3000:00:0002:43:0604:38:10.6004:38:10.60+02:42:2313:144,5
791KUKUŚ Rafał 2514WATAHAOpen Masters Mężczyzn87M 69009:4500:00:0002:47:2904:38:11.5504:38:11.55+02:42:2413:144,5
792PAWLACZEK Anna 2515WATAHAOpen Masters Kobiet18K 10209:4500:00:0002:47:2904:38:11.6504:38:11.65+02:42:2413:144,5
793POPIELA-KUKUŚ Katarzyna 2516WATAHAOpen Masters Kobiet19K 10309:4500:00:0002:43:1904:38:11.8504:38:11.85+02:42:2413:144,5
794GRUNDKOWSKI Oskar 2653Open Mężczyzn475M 69110:0000:00:0002:47:2504:38:21.2504:38:21.25+02:42:3413:154,5
795MŁOTEK Jakub 2151STOMILEXElite Mężczyzn115M 69208:5000:00:0002:25:3604:38:21.5004:38:21.50+02:42:3413:154,5
796JÓŹWIAKOWSKA Weronika 2659Open Kobiet68K 10410:0000:00:0002:48:3704:38:21.8004:38:21.80+02:42:3413:154,5
797ANIELSKI Michał 2643Open Mężczyzn476M 69310:0000:00:0002:48:1404:38:28.4504:38:28.45+02:42:4113:154,5
798HOFFGUNST Kacper 2445Open Mężczyzn477M 69409:3000:00:0002:38:2604:38:32.5004:38:32.50+02:42:4513:154,5
799SKRZYPNIAK Anna 2465Open Kobiet69K 10509:3000:00:0002:39:2904:38:32.6004:38:32.60+02:42:4513:154,5
800SEŃ Agata 2689Open Kobiet70K 10610:0000:00:0002:48:1404:38:55.1004:38:55.10+02:43:0813:164,5
801MURAT Krzysztof 2890Open Mężczyzn478M 69510:3000:00:0002:33:2504:38:57.8504:38:57.85+02:43:1013:174,5
802GRYŻEWSKI Karol 2128Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn116M 69608:5000:00:0002:31:0204:39:08.7004:39:08.70+02:43:2113:174,5
803ŻELAZOWSKI Piotr 2504Spacerowicze kebabuOpen Mężczyzn479M 69709:4500:00:0002:41:1504:39:10.8004:39:10.80+02:43:2313:174,5
804LIHS Patryk 2924BSB IndustryOpen Mężczyzn480M 69810:4500:00:0002:48:4704:39:18.1504:39:18.15+02:43:3113:184,5
805NOWAK Agnieszka 2557Open Kobiet71K 10709:4500:00:0002:40:4504:39:18.8504:39:18.85+02:43:3113:184,5
806SKIERKA Patryk 2925BSB IndustryOpen Mężczyzn481M 69910:4500:00:0002:48:4704:39:32.1504:39:32.15+02:43:4513:184,5
807RYBAKOWSKI Patryk 2992Open Mężczyzn482M 70010:4500:00:0002:48:4504:39:33.0504:39:33.05+02:43:4513:184,5
808KALATA Andrzej 2923BSB IndustryOpen Masters Mężczyzn88M 70110:4500:00:0002:47:0104:39:39.6504:39:39.65+02:43:5213:194,5
809BARJASZ Agnieszka 2819EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Kobiet72K 10810:3000:00:0002:49:4404:39:47.1504:39:47.15+02:44:0013:194,5
810MACURA Marek 2822EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn483M 70210:3000:00:0002:49:4504:39:47.2504:39:47.25+02:44:0013:194,5
811BARAN Michał 2386CTF KIELCEOpen Mężczyzn484M 70309:3000:00:0002:54:5304:39:48.0004:39:48.00+02:44:0013:194,5
812SOCHA Sylwia 2383CrossFit URSUSOpen Kobiet73K 10909:3000:00:0002:57:4404:40:07.3004:40:07.30+02:44:2013:204,5
813WOŹNIAK Anna 2384Crossfit UrsusOpen Kobiet74K 11009:3000:00:0002:57:4304:40:07.7004:40:07.70+02:44:2013:204,5
814KACPRZAK Gaweł 2543Open Mężczyzn485M 70409:4500:00:0002:31:2604:40:10.8504:40:10.85+02:44:2313:204,5
815ZAREMBA Wojciech 2385CrossFit URSUSOpen Masters Mężczyzn89M 70509:3000:00:0002:57:4004:40:11.3004:40:11.30+02:44:2413:204,5
816NAWROT Magdalena 2380CrossFit URSUSOpen Kobiet75K 11109:3000:00:0002:57:3604:40:12.1004:40:12.10+02:44:2513:204,5
817MATUSZEWSKI Sebastian 2823EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Mężczyzn90M 70610:3000:00:0002:47:5404:40:35.1504:40:35.15+02:44:4813:214,5
818WIŚNIEWSKI Konrad 2475Open Mężczyzn486M 70709:4500:00:0002:47:4804:40:43.9504:40:43.95+02:44:5613:224,5
819PORĘBSKA Sara 2824EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Kobiet76K 11210:3000:00:0002:49:4404:40:52.2504:40:52.25+02:45:0513:224,5
820SIEDLIKOWSKI Krzysztof 2258CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn91M 70809:1500:00:0003:01:1204:41:01.9004:41:01.90+02:45:1413:224,5
821SKNADAJ Piotr 2503Spacerowicze kebabuOpen Mężczyzn487M 70909:4500:00:0002:41:1604:42:07.4504:42:07.45+02:46:2013:264,5
822MATUSIAK-OLECH Izabela 2406Lemon TeamOpen Kobiet77K 11309:3000:00:0002:34:5004:42:12.9504:42:12.95+02:46:2513:264,5
823CHMIELEWSKI Józef 2527Open Masters Mężczyzn92M 71009:3000:00:0004:42:17.0004:42:17.00+02:46:2913:264,5
824ŁĄCKI Wojciech 2549Open Mężczyzn488M 71109:1500:00:0002:38:1004:42:24.8004:42:24.80+02:46:3713:264,5
825BŁĘDOWSKI Artur 2006Błędowscy TeamOpen Mężczyzn489M 71208:4000:00:0002:40:0504:42:27.8504:42:27.85+02:46:4013:274,5
826KLANOWSKI Marcin 2703Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn490M 71310:1500:00:0002:22:3104:42:30.9504:42:30.95+02:46:4313:274,5
827JEZIORSKI Marcin 2765Open Mężczyzn491M 71410:1500:00:0002:45:1704:42:32.0004:42:32.00+02:46:4413:274,5
828MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna 3135Open Masters Kobiet20K 11410:1500:00:0002:52:2104:42:42.2504:42:42.25+02:46:5513:274,5
829SCHUBERT Tomasz 2825EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Mężczyzn93M 71510:3000:00:0002:49:1304:42:46.5504:42:46.55+02:46:5913:274,5
830PRZELASKOWSKI Tomasz 2351Open Mężczyzn492M 71609:1500:00:0002:29:5604:42:57.5504:42:57.55+02:47:1013:284,5
831KISIELEWSKI Rafal 2547Open Masters Mężczyzn94M 71709:4500:00:0002:49:1204:43:03.3004:43:03.30+02:47:1613:284,5
832TRĘBACKA Małgorzata 2826EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Kobiet21K 11510:3000:00:0002:48:4904:43:13.2504:43:13.25+02:47:2613:294,4
833MODRAKOWSKI Piotr 3153EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Mężczyzn95M 71810:3000:00:0002:47:4704:43:14.1504:43:14.15+02:47:2713:294,4
834KRUPA Jarosław 2821EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Mężczyzn96M 71910:3000:00:0002:49:2204:43:14.4004:43:14.40+02:47:2713:294,4
835KRUPA Dorota 2820EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Kobiet78K 11610:3000:00:0002:47:4504:43:14.6004:43:14.60+02:47:2713:294,4
836KOZUBEK Katarzyna 2958SzturmOpen Masters Kobiet22K 11710:4500:00:0002:53:3204:43:44.1504:43:44.15+02:47:5713:304,4
837WICŃSKA-WĘGIERAK Ewelina 2911Open Kobiet79K 11809:3000:00:0002:45:4804:43:50.8504:43:50.85+02:48:0313:304,4
838BIAŁEK Dawid 2524Open Mężczyzn493M 72009:4500:00:0002:49:0904:43:53.2504:43:53.25+02:48:0613:314,4
839POPKOWICZ Mariusz 2420Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn494M 72109:3000:00:0002:46:3004:43:55.4004:43:55.40+02:48:0813:314,4
840SMEKALOVA Maryna 2794Open Kobiet80K 11910:1500:00:0002:52:2104:43:59.5504:43:59.55+02:48:1213:314,4
841PIGUŁA Rafał 3021Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn97M 72211:0000:00:0002:44:2004:44:06.8004:44:06.80+02:48:1913:314,4
842PIGUŁA Daria 3083Open Masters Kobiet23K 12011:0000:00:0002:44:1604:44:07.3504:44:07.35+02:48:2013:314,4
843MATEJA Grzegorz 2719kojotyOpen Mężczyzn495M 72310:1500:00:0002:57:0304:44:15.8504:44:15.85+02:48:2813:324,4
844ZAJĄC Magdalena 2721kojotyOpen Kobiet81K 12110:1500:00:0002:56:5304:44:16.2004:44:16.20+02:48:2913:324,4
845MICHALAK Daniel 2720kojotyOpen Masters Mężczyzn98M 72410:1500:00:0002:56:5104:44:16.7504:44:16.75+02:48:2913:324,4
846PIEGAT Mariusz 2381CrossFit URSUSOpen Masters Mężczyzn99M 72509:3000:00:0002:57:3904:44:25.1004:44:25.10+02:48:3813:324,4
847JAWORSKA Karolina 2308STFsquadOpen Kobiet82K 12209:1500:00:0002:59:4304:44:35.4504:44:35.45+02:48:4813:334,4
848HERNIK Justyna 2307STFsquadOpen Kobiet83K 12309:1500:00:0002:59:4104:44:37.8504:44:37.85+02:48:5013:334,4
849BEMBENEK Patrycja 2489Eko-Okna Runners Open Kobiet84K 12409:1500:00:0002:38:0904:44:38.0004:44:38.00+02:48:5013:334,4
850DELESKA Magdalena 2306STFsquadOpen Masters Kobiet24K 12509:1500:00:0002:59:4204:44:38.7004:44:38.70+02:48:5113:334,4
851PITUCH Krystian 2563Open Mężczyzn496M 72609:4500:00:0002:57:0104:44:40.3504:44:40.35+02:48:5313:334,4
852ADAMSKI-HEIN Andrzej 3035Samotny WilkOpen Masters Mężczyzn100M 72709:4500:00:0002:42:5104:44:42.3004:44:42.30+02:48:5513:334,4
853WRONA Katarzyna 2803Open Kobiet85K 12610:1500:00:0002:55:1204:44:46.5004:44:46.50+02:48:5913:334,4
854SIEWIOR Piotr 2353Open Mężczyzn497M 72809:1500:00:0002:41:1804:45:26.5504:45:26.55+02:49:3913:354,4
855SADURSKA Katarzyna 2321Za-dyszkaOpen Kobiet86K 12709:1500:00:0002:54:5304:45:27.8504:45:27.85+02:49:4013:354,4
856MICHALCZYK Patryk 2613Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn498M 72910:0000:00:0002:48:4604:45:34.2504:45:34.25+02:49:4713:354,4
857SZATANOWSKI Damian 2422Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn499M 73009:3000:00:0002:46:3404:45:38.7504:45:38.75+02:49:5113:364,4
858ZIMIŃSKI Paweł 2143RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn500M 73108:5000:00:0002:06:0404:45:55.2504:45:55.25+02:50:0813:364,4
859KOZIK Mateusz 2775Open Mężczyzn501M 73210:3000:00:0002:36:2004:46:13.5504:46:13.55+02:50:2613:374,4
860PORĘBSKI Jarosław 2784Open Mężczyzn502M 73310:1500:00:0003:01:0904:46:31.4004:46:31.40+02:50:4413:384,4
861KARCZ Paweł 2769Open Mężczyzn503M 73410:1500:00:0003:01:0804:46:41.3004:46:41.30+02:50:5413:394,4
862ROCHALSKI Kamil 3122SzturmOpen Mężczyzn504M 73510:4500:00:0002:53:3204:46:56.3504:46:56.35+02:51:0913:394,4
863KRÓLAK Kornel 2715Husaria Race Team UKOpen Mężczyzn505M 73609:3000:00:0002:44:3604:47:13.5004:47:13.50+02:51:2613:404,4
864OGRODOWCZYK Krzysztof 2716Husaria Race Team UKOpen Mężczyzn506M 73709:3000:00:0002:44:3604:47:13.8004:47:13.80+02:51:2613:404,4
865FRĄCZYK Jędrzej 2759Open Mężczyzn507M 73810:1500:00:0002:55:1204:48:15.2504:48:15.25+02:52:2813:434,4
866PIESIURA Izabela 2561Open Masters Kobiet25K 12809:4500:00:0002:53:2904:48:23.2504:48:23.25+02:52:3613:434,4
867PIESIURA Eugeniusz 2560Open Masters Mężczyzn101M 73909:4500:00:0002:53:3004:48:23.8004:48:23.80+02:52:3613:434,4
868OWERKO Mariusz 2816chyże bąkiOpen Masters Mężczyzn102M 74010:3000:00:0002:59:1604:48:45.0504:48:45.05+02:52:5713:454,4
869ZUZEVIČIUS Tadas 2626OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn508M 74110:0000:00:0002:47:5104:49:00.3504:49:00.35+02:53:1313:454,4
870VELUTIS Vaidas 2693Open Mężczyzn509M 74210:0000:00:0002:47:5204:49:04.5004:49:04.50+02:53:1713:454,4
871BRĄCZYK Ewa 2437Open Kobiet87K 12909:3000:00:0002:55:1604:49:06.6004:49:06.60+02:53:1913:464,4
872GAŁĄZKA Dawid 2431Walhalla Fight ClubOpen Mężczyzn510M 74309:3000:00:0002:56:1704:49:07.0004:49:07.00+02:53:1913:464,4
873MAKUŁA Hubert 2453Open Mężczyzn511M 74409:3000:00:0002:56:1804:49:09.8004:49:09.80+02:53:2213:464,4
874MAZUR Patrycja 2454Open Kobiet88K 13009:3000:00:0002:56:1504:49:36.1504:49:36.15+02:53:4913:474,4
875STAWARZ Łukasz 2470Open Mężczyzn512M 74509:3000:00:0002:56:1504:49:54.8504:49:54.85+02:54:0713:484,3
876CZARDYBON Dominik 2606Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn513M 74610:0000:00:0002:48:3804:50:05.3504:50:05.35+02:54:1813:484,3
877GAJEWSKA Agnieszka 2533Open Kobiet89K 13109:4500:00:0002:57:0704:50:11.9004:50:11.90+02:54:2413:494,3
878WASILAK Grzegorz 3171Open Mężczyzn514M 74710:1500:00:0002:58:3704:50:24.7004:50:24.70+02:54:3713:494,3
879KOIS Mateusz 2447Open Mężczyzn515M 74809:3000:00:0002:55:1304:50:28.5004:50:28.50+02:54:4113:494,3
880GÓRALSKI Jan 2760Open Mężczyzn516M 74910:1500:00:0002:58:1204:50:44.8004:50:44.80+02:54:5713:504,3
881RYCHNOWSKI Michał 2788Open Mężczyzn517M 75010:1500:00:0002:58:1004:50:51.8504:50:51.85+02:55:0413:514,3
882ŚWIĘTEK Paweł 2628POWER TRAININGOpen Mężczyzn518M 75110:0000:00:0002:50:3404:50:54.0504:50:54.05+02:55:0613:514,3
883PALUCH Arkadiusz 3157RunanywhereOpen Masters Mężczyzn103M 75210:4500:00:0002:54:1604:50:56.0504:50:56.05+02:55:0813:514,3
884MĄTWICKI Mateusz 2778Open Mężczyzn519M 75310:1500:00:0002:49:5304:51:07.1004:51:07.10+02:55:2013:514,3
885DAPKUS Renatas 2625OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn520M 75410:0000:00:0002:48:1604:51:11.7004:51:11.70+02:55:2413:514,3
886ZYCH Katarzyna 2212RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet90K 13209:0000:00:0002:11:1804:51:16.3004:51:16.30+02:55:2913:524,3
887SZREJTER Jakub 2471Open Mężczyzn521M 75509:3000:09:3202:48:5204:41:47.9004:51:20.55+02:55:3313:254,5
888STALMACH Łukasz 2998Open Mężczyzn522M 75610:4500:00:0002:53:2904:51:23.3504:51:23.35+02:55:3613:524,3
889KORCZAK Karolina 2299Runmageddonowe Świry Open Kobiet91K 13309:1500:00:0003:05:4404:51:30.4004:51:30.40+02:55:4313:524,3
890CIERNIAK Agata 2326Open Masters Kobiet26K 13409:1500:00:0003:05:4304:51:31.4504:51:31.45+02:55:4413:524,3
891HANUSZ Krzysztof 2257Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn104M 75709:1500:00:0002:53:0104:51:32.4504:51:32.45+02:55:4513:524,3
892KNOT Martyna 2284Piękni i BestieOpen Kobiet92K 13509:1500:00:0002:50:4104:51:33.8504:51:33.85+02:55:4613:534,3
893MAZGAJ Konrad 2779Open Mężczyzn523M 75810:1500:00:0002:41:0604:51:43.3504:51:43.35+02:55:5613:534,3
894ANTECKI Kamil 3163Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn524M 75910:1500:00:0002:41:0504:51:46.3004:51:46.30+02:55:5913:534,3
895PURCHALAK Karolina 2565Open Kobiet93K 13609:3000:00:0003:02:1804:51:50.8504:51:50.85+02:56:0313:534,3
896KOSZCZYC Rafał 2116Husaria Race Team Open Mężczyzn525M 76008:5000:00:0002:08:5404:52:03.7004:52:03.70+02:56:1613:544,3
897KUCIŃSKI Tomasz 2776Open Mężczyzn526M 76110:1500:00:0002:54:1104:52:18.6004:52:18.60+02:56:3113:554,3
898MATUSIAK Michał 2830Kucyki Pony TeamOpen Mężczyzn527M 76210:3000:00:0002:56:5404:52:28.7504:52:28.75+02:56:4113:554,3
899GANCZAREK Rafał 2651Open Mężczyzn528M 76310:0000:00:0002:50:3304:52:34.9004:52:34.90+02:56:4713:554,3
900TRZASKOWSKI Andrzej 2831Kucyki Pony TeamOpen Mężczyzn529M 76410:3000:00:0002:56:5404:52:37.2004:52:37.20+02:56:5013:564,3
901HANUSZ Aneta 2256Carbon Silesia SportOpen Kobiet94K 13709:1500:00:0002:53:0204:52:44.9504:52:44.95+02:56:5713:564,3
902ŁUKASIK Zuzanna 2611Łowcy pierożkówOpen Kobiet95K 13810:0000:00:0002:54:0904:52:45.5504:52:45.55+02:56:5813:564,3
903SOBIK Patryk 3088Open Mężczyzn530M 76511:0000:00:0002:56:3104:52:45.6504:52:45.65+02:56:5813:564,3
904JAKUBIAK Natalia 2608Łowcy pierożkówOpen Kobiet96K 13910:0000:00:0002:54:1004:52:47.3004:52:47.30+02:57:0013:564,3
905BIAŁAS Magdalena 2605Łowcy pierożkówOpen Kobiet97K 14010:0000:00:0002:48:4004:53:11.6004:53:11.60+02:57:2413:574,3
906BARNAT Mateusz 2275MielecOpen Mężczyzn531M 76609:1500:00:0002:56:3604:53:14.1004:53:14.10+02:57:2713:574,3
907BOGUSZ Michał 2436Open Mężczyzn532M 76709:3000:00:0003:11:0504:53:22.7004:53:22.70+02:57:3513:584,3
908SZOT Bartosz 2276MielecOpen Mężczyzn533M 76809:1500:00:0002:56:4004:53:48.5004:53:48.50+02:58:0113:594,3
909NOWAK Tadeusz 2948RunanywhereOpen Mężczyzn534M 76910:4500:00:0002:55:0104:54:03.3504:54:03.35+02:58:1614:004,3
910BIGAS Maciej 2975Open Mężczyzn535M 77010:4500:00:0003:03:1104:54:03.5504:54:03.55+02:58:1614:004,3
911WARDECKI Piotr 2322Za-dyszkaOpen Mężczyzn536M 77109:1500:00:0003:10:4604:54:10.1504:54:10.15+02:58:2314:004,3
912SOSNA Michał 3089Open Mężczyzn537M 77211:0000:00:0002:56:3004:54:17.0504:54:17.05+02:58:2914:004,3
913KOŁODZIEJ Agata 2773Open Kobiet98K 14110:1500:00:0002:41:0704:54:21.3004:54:21.30+02:58:3414:014,3
914JAWORSKI Mateusz 2876Open Mężczyzn538M 77310:3000:00:0003:08:5904:55:02.4504:55:02.45+02:59:1514:024,3
915SKRZYPEK Krzysztof 2996Open Mężczyzn539M 77410:4500:00:0003:03:0804:55:03.6004:55:03.60+02:59:1614:034,3
916KACZOR Beata 2280OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Kobiet27K 14209:1500:00:0002:59:2904:55:04.1504:55:04.15+02:59:1714:034,3
917MĄCZYŃSKI Grzegorz 3146Bravehearts LegionowoOpen Mężczyzn540M 77510:4500:00:0003:01:5804:55:06.5004:55:06.50+02:59:1914:034,3
918KAMIŃSKI Bartosz 2661Open Mężczyzn541M 77610:0000:00:0002:39:1004:55:20.6504:55:20.65+02:59:3314:034,3
919KUZIA Ewelina 3132Open Kobiet99K 14310:1500:00:0003:08:3004:55:20.9004:55:20.90+02:59:3314:034,3
920WIŚNIEWSKA Paulina 3142Open Kobiet100K 14410:1500:00:0003:01:2404:55:21.7504:55:21.75+02:59:3414:034,3
921BRINDA Grażyna 3126Open Kobiet101K 14510:1500:00:0003:01:2404:55:22.2504:55:22.25+02:59:3514:034,3
922STYBEL Filip 2690Open Mężczyzn542M 77710:0000:00:0002:39:0404:55:30.1504:55:30.15+02:59:4314:044,3
923KOŁACZYK Paweł 2664Open Mężczyzn543M 77810:0000:00:0002:39:2404:55:33.0004:55:33.00+02:59:4514:044,3
924JABŁKOWSKI Paweł 2332Open Mężczyzn544M 77909:1500:00:0002:59:3204:55:36.2004:55:36.20+02:59:4914:044,3
925BARAN Bernard 2279OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Mężczyzn105M 78009:1500:00:0002:59:2804:56:29.0004:56:29.00+03:00:4114:074,2
926BRODA Mateusz 2049RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn545M 78108:4000:00:0002:12:5204:56:52.8004:56:52.80+03:01:0514:084,2
927ZIELONKA Agnieszka 2927Chyba Was pogięło!Open Kobiet102K 14610:4500:00:0002:59:5904:56:54.0504:56:54.05+03:01:0614:084,2
928KOŁUMBAJEW Robert 2926Chyba Was pogięło!Open Masters Mężczyzn106M 78210:4500:00:0003:00:0804:56:54.8504:56:54.85+03:01:0714:084,2
929MISIAK Wiesław 2701Befit24team Open Masters Mężczyzn107M 78310:1500:00:0003:00:1604:57:02.0504:57:02.05+03:01:1414:084,2
930SAWICKI Maciej 2791Open Mężczyzn546M 78410:1500:00:0002:55:5904:57:11.9004:57:11.90+03:01:2414:094,2
931GŁAZ Magdalena 2711Husaria Race Team Open Kobiet103K 14710:1500:00:0002:51:3804:57:17.6504:57:17.65+03:01:3014:094,2
932AMBROŻY Arkadiusz 2521Open Mężczyzn547M 78509:4500:00:0002:59:4904:58:03.0504:58:03.05+03:02:1514:114,2
933SERAFIN Urszula 2281OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Kobiet28K 14809:1500:00:0002:59:3004:58:03.3504:58:03.35+03:02:1614:114,2
934GŁAZ Jacek 2710Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn108M 78610:1500:00:0002:51:3904:58:31.8004:58:31.80+03:02:4414:124,2
935WRONA Anna 2428SRS RATELOpen Kobiet104K 14909:3000:00:0003:10:5704:59:21.5004:59:21.50+03:03:3414:154,2
936KUKLA Marzena 2631SRS RATELOpen Kobiet105K 15009:3000:00:0003:11:0004:59:21.6504:59:21.65+03:03:3414:154,2
937PRZYBYLSKI Maciej 2067STOMILEXOpen Mężczyzn548M 78708:4000:00:0002:36:3804:59:38.4004:59:38.40+03:03:5114:164,2
938GOLCZYK Eryk 2023Eden RunnersOpen Mężczyzn549M 78808:4000:00:0002:11:4004:59:46.9004:59:46.90+03:03:5914:164,2
939MRÓZ Waldemar 2888Open Mężczyzn550M 78910:3000:00:0003:01:1504:59:47.6504:59:47.65+03:04:0014:164,2
940MRÓZ Zbigniew 2889Open Mężczyzn551M 79010:3000:00:0003:01:1505:00:05.2505:00:05.25+03:04:1814:174,2
941BOSZCZAK Aleksandra 2865Open Kobiet106K 15110:3000:00:0003:01:1705:00:05.9505:00:05.95+03:04:1814:174,2
942SŁODKOWSKI Marek 2265HARDCORYOpen Mężczyzn552M 79109:1500:00:0003:02:1605:00:28.5505:00:28.55+03:04:4114:184,2
943JESIOTR Mateusz 2860ZupaOpen Mężczyzn553M 79210:3000:00:0002:47:0305:00:58.9005:00:58.90+03:05:1114:194,2
944STEFANIAK Marek 2573Open Masters Mężczyzn109M 79309:4500:00:0002:55:5105:01:03.1005:01:03.10+03:05:1614:204,2
945BARAŃSKI Marcin 2261HARDCORYOpen Masters Mężczyzn110M 79409:1500:00:0003:02:1205:01:06.2505:01:06.25+03:05:1914:204,2
946POPCZYŃSKI Krystian 2264HARDCORYOpen Masters Mężczyzn111M 79509:1500:00:0003:02:1405:01:07.1005:01:07.10+03:05:2014:204,2
947GÓRAK Agnieszka 2262HARDCORYOpen Kobiet107K 15209:1500:00:0003:02:1105:01:08.4005:01:08.40+03:05:2114:204,2
948BŁĄKAŁA Damian 2168Open Mężczyzn554M 79608:5000:00:0002:16:2005:01:09.9005:01:09.90+03:05:2214:204,2
949REKAWEK Tomasz 2861ZupaOpen Mężczyzn555M 79710:3000:00:0002:47:0405:01:14.5505:01:14.55+03:05:2714:204,2
950CYGANEK Agnieszka 3155Befit24team Open Masters Kobiet29K 15310:1500:00:0003:00:1605:01:25.1005:01:25.10+03:05:3814:214,2
951MOTOWSKI Tomasz 2346Open Mężczyzn556M 79809:1500:00:0003:07:0605:01:47.1505:01:47.15+03:06:0014:224,2
952FAJST Marcin 2482CelonOpen Mężczyzn557M 79909:4500:00:0002:47:4705:02:03.6005:02:03.60+03:06:1614:234,2
953ŁOPAT Łukasz 2343Open Mężczyzn558M 80009:1500:00:0003:07:0605:02:29.1005:02:29.10+03:06:4214:244,2
954JULIKOWSKI Karol 2282Off-Road Runners Benefit SystemsOpen Mężczyzn559M 80109:1500:00:0003:02:1305:03:14.9505:03:14.95+03:07:2714:264,2
955KAPICA Wojciech 2133POWER TRAININGElite Mężczyzn117M 80208:5000:00:0002:20:3605:03:31.5005:03:31.50+03:07:4414:274,2
956SŁUPIK Sonia 2390Drużyna ProfesoraOpen Kobiet108K 15409:3000:00:0003:17:1405:04:22.5005:04:22.50+03:08:3514:294,1
957SOBONKIEWICZ Leszek 2391Drużyna ProfesoraOpen Mężczyzn560M 80309:3000:00:0003:17:1205:04:23.2505:04:23.25+03:08:3614:294,1
958SZULGIT Monika 2738STF 069Open Kobiet109K 15510:0000:00:0002:47:0405:04:33.2505:04:33.25+03:08:4614:304,1
959STANIUK Bartosz 2467Open Mężczyzn561M 80409:3000:00:0003:08:1905:04:34.0505:04:34.05+03:08:4614:304,1
960WYDERKA Agnieszka 3152Open Kobiet110K 15609:3000:00:0003:08:1905:04:43.2505:04:43.25+03:08:5614:304,1
961SAMSELSKI Michał 2301Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn562M 80509:1500:00:0003:14:1805:04:58.1005:04:58.10+03:09:1114:314,1
962WANIEWSKI Łukasz 2800Open Mężczyzn563M 80610:1500:00:0002:48:1905:05:10.0005:05:10.00+03:09:2214:314,1
963JABŁOŃSKI Szymon 2763Open Mężczyzn564M 80710:1500:00:0002:49:0105:05:15.0005:05:15.00+03:09:2714:324,1
964PLEWKA Daniel 2991Open Mężczyzn565M 80810:4500:00:0002:48:2305:05:51.6005:05:51.60+03:10:0414:334,1
965SUZIN Nikodem 2838RaZoR Racing TeamOpen Mężczyzn566M 80910:3000:00:0003:02:5105:07:24.2005:07:24.20+03:11:3714:384,1
966BUGAJSKA Magdalena 3058Open Kobiet111K 15711:0000:00:0003:06:4105:07:29.7505:07:29.75+03:11:4214:384,1
967JÓZEFOWSKI Tobiasz 3069Open Mężczyzn567M 81011:0000:00:0003:06:4105:07:30.1505:07:30.15+03:11:4314:384,1
968ROBERT FELCZAK Robert 2901Open Mężczyzn568M 81110:3000:00:0002:51:4405:07:47.8505:07:47.85+03:12:0014:394,1
969BARTOSIEWICZ Dominik 2971Open Mężczyzn569M 81210:4500:00:0002:50:2405:08:12.3505:08:12.35+03:12:2514:404,1
970PLATE Piotr 2683Open Mężczyzn570M 81310:0000:00:0002:56:4405:08:37.7505:08:37.75+03:12:5014:414,1
971NOWAKOWSKI Grzegorz 2676Open Mężczyzn571M 81410:0000:00:0002:56:4605:08:50.5005:08:50.50+03:13:0314:424,1
972KAPISZ Michał 2601Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn572M 81510:0000:00:0002:58:4405:09:18.6505:09:18.65+03:13:3114:434,1
973OSIK Grzegorz 3117Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn573M 81609:1500:00:0003:03:2205:09:23.3505:09:23.35+03:13:3614:434,1
974PRZYBYTEK Sławomir 3147Open Masters Mężczyzn112M 81709:3000:00:0003:10:3805:09:32.0005:09:32.00+03:13:4414:444,1
975SERKIS Bartosz 2570Open Mężczyzn574M 81809:4500:00:0002:57:0705:09:46.7505:09:46.75+03:13:5914:454,1
976GLINKA Michał 2536Open Mężczyzn575M 81909:4500:00:0003:10:1605:09:52.9005:09:52.90+03:14:0514:454,1
977KAMIŃSKI Maciej 2066STOMILEXOpen Mężczyzn576M 82008:4000:00:0002:36:0905:10:04.9505:10:04.95+03:14:1714:454,1
978PAPROCKA Karolina 2964Utani Gran HurOpen Kobiet112K 15810:4500:00:0003:06:3105:10:25.3505:10:25.35+03:14:3814:464,1
979KAMIŃSKI Maciej 2943Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn577M 82109:1500:00:0003:03:2205:11:19.2505:11:19.25+03:15:3214:494,0
980PACZKOWSKI Tomasz 2417Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn113M 82209:3000:00:0003:18:0605:12:08.6505:12:08.65+03:16:2114:514,0
981MHADHBI Hatem 2344Open Mężczyzn578M 82309:1500:00:0003:10:4605:12:41.2505:12:41.25+03:16:5414:534,0
982MHADHBI Joanna 2345Open Kobiet113K 15909:1500:00:0003:10:3805:12:42.0005:12:42.00+03:16:5414:534,0
983WIELEBA Monika 2856United RunnersOpen Kobiet114K 16010:3000:00:0003:14:4305:13:00.3005:13:00.30+03:17:1314:544,0
984VOYTOVYCH Halyna 2423Runmageddonowe Świry Open Kobiet115K 16109:3000:00:0003:00:3905:13:19.9005:13:19.90+03:17:3214:554,0
985NORWA Michał 2416Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn579M 82409:3000:00:0003:02:0205:13:28.3005:13:28.30+03:17:4114:554,0
986CZEKAJ Łukasz 2174Open Mężczyzn580M 82508:5000:00:0002:34:4505:14:05.2005:14:05.20+03:18:1814:574,0
987DYMKOWSKI Adrian 2756Open Mężczyzn581M 82610:1500:00:0003:01:3305:15:09.6505:15:09.65+03:19:2215:004,0
988GORCZEWSKI Maciej 2961Utani Gran HurOpen Mężczyzn582M 82710:4500:00:0003:06:1205:15:15.8505:15:15.85+03:19:2815:004,0
989TOKARSKI Marcin 2957Stowarzyszenie Miłośników Survivalu - RYŚOpen Mężczyzn583M 82810:4500:00:0003:06:4505:15:17.1005:15:17.10+03:19:3015:004,0
990STRANSPICH Anna 2850The Walking DeadOpen Kobiet116K 16210:3000:00:0003:19:0105:15:17.5505:15:17.55+03:19:3015:004,0
991WOŹNICA Małgorzata 2852The Walking DeadOpen Kobiet117K 16310:3000:00:0003:19:0005:15:17.6505:15:17.65+03:19:3015:004,0
992BOBULA Maciej 2956Stowarzyszenie Miłośników Survivalu - RYŚOpen Mężczyzn584M 82910:4500:00:0003:06:4705:15:17.9505:15:17.95+03:19:3015:004,0
993CHOJNACKI Aleksander 2976Open Mężczyzn585M 83010:4500:00:0003:06:4705:15:19.1005:15:19.10+03:19:3215:004,0
994STRANSPICH Łukasz 2851The Walking DeadOpen Mężczyzn586M 83110:3000:00:0003:19:0605:15:26.4505:15:26.45+03:19:3915:014,0
995PAWLAK Sebastian 2106Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn114M 83208:5000:00:0002:40:5205:15:41.7005:15:41.70+03:19:5415:014,0
996CHMIEL Julita 2753Open Kobiet118K 16410:1500:00:0003:01:3205:15:48.0505:15:48.05+03:20:0015:024,0
997TÁNCZOS Weronika 2855United RunnersOpen Kobiet119K 16510:3000:00:0003:14:3905:15:53.2005:15:53.20+03:20:0615:024,0
998SUSZANOWICZ Julia 2511Tuptajacy Zwierzyniec TeamOpen Kobiet120K 16609:1500:00:0003:05:3805:16:16.7505:16:16.75+03:20:2915:034,0
999WAŻNY Mateusz 2363Open Mężczyzn587M 83309:1500:00:0003:05:3605:16:17.3005:16:17.30+03:20:3015:034,0
1000WAŻNY Łukasz 2362Open Mężczyzn588M 83409:1500:00:0003:05:3705:16:17.5005:16:17.50+03:20:3015:034,0
1001DĘBICKI Kamil 2857Walking DeadOpen Mężczyzn589M 83510:3000:00:0003:19:0105:16:17.5505:16:17.55+03:20:3015:034,0
1002HEREDA Tomasz 2640Tuptajacy Zwierzyniec TeamOpen Mężczyzn590M 83609:1500:00:0003:05:3705:16:17.6005:16:17.60+03:20:3015:034,0
1003KOBYŁECKI Tomasz 2154United RunnersOpen Mężczyzn591M 83708:5000:00:0003:17:0905:16:59.1005:16:59.10+03:21:1215:054,0
1004SZYMAŃSKA Sylwia 2854United RunnersOpen Masters Kobiet30K 16710:3000:00:0003:14:4205:17:01.9505:17:01.95+03:21:1415:054,0
1005GACH Paulina 2490NaChilluMordoOpen Kobiet121K 16809:3000:00:0002:56:5405:17:08.3505:17:08.35+03:21:2115:064,0
1006PASEK Michał 2407NaChilluMordoOpen Mężczyzn592M 83809:3000:00:0002:56:5605:17:08.9005:17:08.90+03:21:2115:064,0
1007RESZKA Bartłomiej 2853United RunnersOpen Mężczyzn593M 83910:3000:00:0003:14:3805:17:14.4505:17:14.45+03:21:2715:064,0
1008KĘDZIORA Bogumił 2119Koniu SquadOpen Mężczyzn594M 84008:5000:00:0002:09:4705:18:17.5505:18:17.55+03:22:3015:094,0
1009FEDYCKI Mariusz 2849The Walking DeadOpen Mężczyzn595M 84110:3000:00:0003:19:1705:18:54.2005:18:54.20+03:23:0715:114,0
1010LUBOWICKI Jakub 2480C&F Running TeamOpen Masters Mężczyzn115M 84209:4500:00:0003:10:1705:20:00.4505:20:00.45+03:24:1315:143,9
1011BONDYRA Albert 2478C&F Running TeamOpen Mężczyzn596M 84309:4500:00:0003:10:1905:20:48.5005:20:48.50+03:25:0115:163,9
1012SOJECKI Aleksander 2968Utani Gran HurOpen Mężczyzn597M 84410:4500:00:0003:06:3305:21:14.0505:21:14.05+03:25:2615:173,9
1013POSTUŁA Jan 2967Utani Gran HurOpen Mężczyzn598M 84510:4500:00:0003:05:5305:21:36.9005:21:36.90+03:25:4915:183,9
1014POPKIEWICZ Piotr 2685Open Mężczyzn599M 84610:3000:00:0003:06:4105:21:53.7005:21:53.70+03:26:0615:193,9
1015ŚLĘCZKOWSKI Błażej 2150Sportera OCROpen Mężczyzn600M 84708:5000:00:0003:10:4205:21:53.9505:21:53.95+03:26:0615:193,9
1016BAŃKA Agnieszka 2960Utani Gran HurOpen Kobiet122K 16910:4500:00:0003:06:2405:22:17.8005:22:17.80+03:26:3015:203,9
1017POSTUŁA Barbara 2966Utani Gran HurOpen Kobiet123K 17010:4500:00:0003:06:1405:22:18.6505:22:18.65+03:26:3115:203,9
1018MARĆ Anna 2712Husaria Race Team Open Kobiet124K 17110:1500:00:0003:22:2805:22:54.6005:22:54.60+03:27:0715:223,9
1019CZEPIEC Alicja 2595Husaria Race Team Open Kobiet125K 17210:3000:00:0003:06:4005:23:00.5505:23:00.55+03:27:1315:223,9
1020MARĆ Jerzy 2725OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Mężczyzn116M 84810:1500:00:0003:22:2805:23:06.6005:23:06.60+03:27:1915:233,9
1021BINDAS Sylwia 3026RossmannOpen Kobiet126K 17311:0000:00:0003:19:3605:23:20.8505:23:20.85+03:27:3315:233,9
1022GRABKA Wojciech 2962Utani Gran HurOpen Mężczyzn601M 84910:4500:00:0003:06:2305:23:36.1505:23:36.15+03:27:4915:243,9
1023MARCINIAK Marta 3031Rossmann Open Kobiet127K 17411:0000:00:0003:20:1405:23:58.0005:23:58.00+03:28:1015:253,9
1024RYGIEL Maciej 2481C&F Running TeamOpen Mężczyzn602M 85009:4500:00:0003:10:1705:24:07.4005:24:07.40+03:28:2015:263,9
1025SZRYWER Mateusz 3148Rossmann Open Mężczyzn603M 85111:0000:00:0003:19:5205:24:29.4005:24:29.40+03:28:4215:273,9
1026KRASUSKI Konrad 3075Open Mężczyzn604M 85211:0000:00:0003:11:1305:25:12.5505:25:12.55+03:29:2515:293,9
1027GOSTKOWSKA Agnieszka 3018CAŁA NAPRZÓDOpen Kobiet128K 17511:0000:00:0003:15:1205:25:12.7505:25:12.75+03:29:2515:293,9
1028KWIATKOWSKI Andrzej 3078Open Masters Mężczyzn117M 85311:0000:00:0003:11:1305:25:13.6005:25:13.60+03:29:2615:293,9
1029MUSIATOWICZ Jaroslaw 2018Crossfit ŁukówElite Mężczyzn118M 85408:5000:00:0002:11:2805:25:33.0005:25:33.00+03:29:4515:303,9
1030CHAIEB Natalia 2201Lemon TeamOpen Kobiet129K 17609:0000:00:0003:16:2705:26:05.4005:26:05.40+03:30:1815:313,9
1031DZIERŻAWSKI Jan 2479C&F Running TeamOpen Mężczyzn605M 85509:4500:00:0003:10:4505:27:10.2505:27:10.25+03:31:2315:343,9
1032SZCZEPEK Michał 2189Open Mężczyzn606M 85608:5000:00:0002:28:2905:27:50.6505:27:50.65+03:32:0315:363,8
1033GARBACZ Damian 2026Etrans TeamOpen Mężczyzn607M 85708:4000:00:0002:42:0505:28:25.7005:28:25.70+03:32:3815:383,8
1034KWIATKOWSKI Robert 2300Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn608M 85809:1500:00:0003:14:1805:28:28.5005:28:28.50+03:32:4115:383,8
1035ATTIYA Lidia 2296Runmageddonowe Świry Open Kobiet130K 17709:1500:00:0003:14:1605:28:33.2005:28:33.20+03:32:4615:383,8
1036ŚMIGIELSKA Jagoda 2302Runmageddonowe Świry Open Kobiet131K 17809:1500:00:0003:14:1705:29:59.2505:29:59.25+03:34:1215:423,8
1037GÓRNIACZYK Krystian 2145Skończeni OCROpen Mężczyzn609M 85908:5000:00:0002:11:4005:30:47.9505:30:47.95+03:35:0015:453,8
1038ŁĘPICKA Marta 2342Open Kobiet132K 17909:1500:00:0003:19:1205:31:27.2505:31:27.25+03:35:4015:473,8
1039SZYMCZAK Dagmara 3094Open Kobiet133K 18011:0000:00:0003:19:5305:32:00.1505:32:00.15+03:36:1315:483,8
1040LATUSZKIEWICZ Rafał 3079Open Mężczyzn610M 86011:0000:00:0003:19:5805:32:00.6005:32:00.60+03:36:1315:483,8
1041PAWLIKOWSKA Zuzanna 2305Sportera OCROpen Kobiet134K 18109:1500:00:0003:14:1505:34:03.5505:34:03.55+03:38:1615:543,8
1042YAP Zuzanna 3034Rossmann Open Kobiet135K 18211:0000:00:0003:19:5905:35:03.8505:35:03.85+03:39:1615:573,8
1043NAKIELSKI Jarosław 2278Młode Wilki 3cityOpen Mężczyzn611M 86109:1500:00:0003:18:1305:35:03.9505:35:03.95+03:39:1615:573,8
1044ŁUKASIK Łukasz 2250Crossfit ŁukówOpen Mężczyzn612M 86208:5000:00:0002:13:1105:35:11.5505:35:11.55+03:39:2415:573,8
1045PĄCZEK Weronika 3123Wataha - Łączy nas bieganie Open Kobiet136K 18311:0000:00:0003:20:0305:36:34.1005:36:34.10+03:40:4716:013,7
1046GAWRYLUK Beata 3019CAŁA NAPRZÓD COREOpen Masters Kobiet31K 18411:0000:00:0003:15:1305:36:34.5005:36:34.50+03:40:4716:013,7
1047PIASECKI Hubert 2894Open Mężczyzn613M 86310:3000:00:0003:30:5905:37:35.6505:37:35.65+03:41:4816:043,7
1048PRZYBYSZ Katarzyna 2898Open Kobiet137K 18510:3000:00:0003:30:5905:37:35.7005:37:35.70+03:41:4816:043,7
1049DĄBROWSKI Jarosław 2270Kuba i JarekOpen Mężczyzn614M 86409:1500:00:0003:10:3805:37:48.3005:37:48.30+03:42:0116:053,7
1050KWIECINSKI Jakub 2271Kuba i JarekOpen Mężczyzn615M 86509:1500:00:0003:10:4005:37:57.0505:37:57.05+03:42:0916:053,7
1051TKACZYK Michał 2409Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn616M 86609:3000:00:0002:46:4305:38:47.7505:38:47.75+03:43:0016:073,7
1052GRUBKAJTYS Henryk 2949Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn617M 86710:4500:00:0002:49:0805:39:33.1005:39:33.10+03:43:4616:103,7
1053KUBIŃSKI Krzysztof 2277Młode Wilki 3cityOpen Mężczyzn618M 86809:1500:00:0003:18:1705:39:58.1505:39:58.15+03:44:1116:113,7
1054GUMIELA Adam 2242Melvit teamOpen Mężczyzn619M 86908:5000:00:0002:42:1905:41:06.6505:41:06.65+03:45:1916:143,7
1055BARAŃSKA Adrianna 2398Husaria Race Team Open Kobiet138K 18609:3000:00:0003:40:4405:46:08.7505:46:08.75+03:50:2116:283,6
1056ŚWIĘCICKI Mateusz 3140Open Mężczyzn620M 87011:1500:00:0003:50:1005:49:24.4005:49:24.40+03:53:3716:383,6
1057BOŻEK Dominika 3125Open Kobiet139K 18711:1500:00:0003:50:1005:49:35.6505:49:35.65+03:53:4816:383,6
1058TOMASZEWICZ Adam 2191Open Mężczyzn621M 87108:5000:00:0002:10:4605:54:22.5005:54:22.50+03:58:3516:523,6
1059ZGORZAŁEK Sławomir 2101#MusiszTeamOpen Masters Mężczyzn118M 87208:5000:00:0002:13:1405:54:56.1505:54:56.15+03:59:0916:543,5
1060BANDYK Izabela 2829Husaria Race Team Open Kobiet140K 18810:3000:00:0003:38:3905:59:27.2005:59:27.20+04:03:4017:073,5
1061WILK Anna 2365Open Kobiet141K 18909:1500:00:0003:53:4906:13:50.5006:13:50.50+04:18:0317:483,4
1062SOBCZYK Ligia 2283PACZKOŚWIRYOpen Kobiet142K 19009:1500:00:0003:54:0206:13:50.7506:13:50.75+04:18:0317:483,4
1063FURGAŁ Ryszard 2329Open Mężczyzn622M 87309:1500:00:0003:53:5106:13:50.8006:13:50.80+04:18:0317:483,4
1064RUŁA Tomasz 2568Open Mężczyzn623M 87409:1500:00:0003:53:4906:13:51.0506:13:51.05+04:18:0317:483,4
1065KAMINSKA Dorota 2199GRUBIORZE LOTAJOMOpen Kobiet143K 19109:0000:00:0002:15:0806:26:42.1006:26:42.10+04:30:5518:243,3
1066PIETROŃ Monika 2203Lemon TeamOpen Kobiet144K 19209:0000:00:0002:33:2806:26:54.7006:26:54.70+04:31:0718:253,3
1067SZAFRAN Jakub 2131Piękni i BestieElite Mężczyzn119M 87508:5000:00:0002:30:4106:36:05.3006:36:05.30+04:40:1818:513,2
1068SZCZĘCH Damian 2120Koniu SquadOpen Mężczyzn624M 87608:5000:00:0002:09:4906:37:26.6006:37:26.60+04:41:3918:553,2
1069PIĄTEK Marek 2182Open Mężczyzn625M 87708:5000:00:0002:00:1106:48:25.5006:48:25.50+04:52:3819:263,1
1070PUCEK Rafał 2317wkurw_teamOpen Mężczyzn626M 87809:1500:00:0003:39:2006:53:17.3506:53:17.35+04:57:3019:403,0
1071GAŃKO Karolina 2207Nie W Szczepionkę TeamElite Kobiet18K 19309:0000:00:0002:22:0307:32:54.5507:32:54.55+05:37:0721:342,8
1072BATURA Adrian 2709Hicron Hardcore TeamOpen Mężczyzn627M 87910:1500:00:0002:05:09+02:33:338:566,7
1073MUSZYŃSKI Piotr 2459Open Masters Mężczyzn119M 88009:3000:00:0002:07:23+01:53:329:056,6
1074CIECHANOWICZ Marcin 2862Żyrardowskie kundleOpen Mężczyzn628M 88110:3000:00:0002:31:15+03:16:1910:485,6
1075LEWIŃSKI Wojciech 3020CAŁA NAPRZÓD COREOpen Masters Mężczyzn120M 88211:0000:00:0003:15:08+04:28:3613:564,3
1076ŻYMŁA Łukasz 2808Open Mężczyzn629M 88310:1500:00:00   
1077STRÓŻEWSKI Marcin 2796Open Mężczyzn630M 88410:1500:00:00   
1078KAZUBEK Michał 3154United RunnersOpen Mężczyzn631M 88509:1500:00:00   
1079GĄSIOROWSKI Rafał 2374BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn632M 88608:5000:00:00   
BOROWSKI Michał 2171Elite Mężczyzn08:50DNF01:34:13 DNF DNF DNF--
MAJCZYNA Marcin 2099#MusiszTeamOpen Masters Mężczyzn08:50DNF02:11:27 DNF DNF DNF--
STARZYCKI Przemysław 2159WARCHLAKI ADELAJDY & HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn08:50DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 1082 wynik(ów)