RUNMAGEDDON HARDCORE WARSZAWA
Zimowy Runmageddon Warszawa
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2022-01-23
Miejsce : Modlin
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 696
Wystartowało : 651
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 642
Na trasie : 7
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuPunkt Rege
14km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JANUSZEWSKI Bartosz 2044Obstacle Center TeamElite Mężczyzn1M 108:0000:00:0001:24:3102:03:41.2002:03:41.20 5:5310,2
2BRZOSKWINIA Wojciech 2034Lemon TeamElite Mężczyzn2M 208:0000:00:0001:28:5302:08:38.8502:08:38.85+00:04:576:079,8
3KRAWIECKI Mateusz 2059RUNMAGEDDON TEAMElite Mężczyzn3M 308:0000:00:0001:28:4802:08:47.6502:08:47.65+00:05:066:079,8
4KATOLIKAU Raman 2199xRunnersElite Mężczyzn4M 408:1000:00:0001:29:3402:08:57.9002:08:57.90+00:05:166:089,8
5JACIÓW Paweł 2076WATAHAElite Mężczyzn5M 508:0000:00:0001:30:2702:09:55.9502:09:55.95+00:06:146:119,7
6STOKOWSKI Dariusz 2062RUNMAGEDDON TEAMElite Mężczyzn6M 608:0000:00:0001:29:3802:13:59.3002:13:59.30+00:10:186:229,4
7PISKAŁA Daniel 2054POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn1M 708:0000:00:0001:32:0602:15:44.4502:15:44.45+00:12:036:279,3
8MAZUR Damian 2068SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn7M 808:0000:00:0001:33:3502:17:15.8502:17:15.85+00:13:346:329,2
9SZKURŁAT Tomasz 2055POWER TRAININGElite Mężczyzn8M 908:0000:00:0001:33:0502:17:16.8002:17:16.80+00:13:356:329,2
10OLICHOWSKI Mateusz 2080WOLF TEAMElite Mężczyzn9M 1008:0000:00:0001:33:4502:18:12.3502:18:12.35+00:14:316:349,1
11KALINOWSKI Krystian 2057RUNMAGEDDON TEAMElite Mężczyzn10M 1108:0000:00:0001:33:3202:18:37.4002:18:37.40+00:14:566:369,1
12GRABOWIEC Arkadiusz 2051POWER TRAININGElite Mężczyzn11M 1208:0000:00:0001:30:3402:20:24.8502:20:24.85+00:16:436:419,0
13CHMIELORZ Józef 2006Carbon Silesia SportElite Mężczyzn12M 1308:0000:00:0001:28:5702:20:40.1002:20:40.10+00:16:586:419,0
14STANCLIK Krzysztof 2010Carbon Silesia SportElite Mężczyzn13M 1408:0000:00:0001:35:4202:20:55.6502:20:55.65+00:17:146:428,9
15DOBRZYŃSKI Tomasz 2083xRunnersElite Masters Mężczyzn2M 1508:0000:00:0001:34:5602:21:13.7502:21:13.75+00:17:326:438,9
16ZIELIŃSKI Bartosz 2017Dynamic Strong GnieznoElite Mężczyzn14M 1608:0000:00:0001:39:3902:23:11.5002:23:11.50+00:19:306:498,8
17ZIELIŃSKI Tomasz 2123Lemon TeamElite Mężczyzn15M 1708:1000:00:0001:33:3202:23:41.0502:23:41.05+00:19:596:508,8
18KVEDARAVIČUS Ričards 2047OCR Baltic WarriorsElite Masters Mężczyzn3M 1808:0000:00:0001:32:0702:23:58.1002:23:58.10+00:20:166:518,8
19KARCZ Oskar 2035Lemon TeamElite Mężczyzn16M 1908:0000:00:0001:35:3702:24:53.9502:24:53.95+00:21:126:538,7
20BOROWSKI Michał 2086Elite Mężczyzn17M 2008:0000:00:0001:41:3502:25:19.8002:25:19.80+00:21:386:558,7
21JAŃCZUK Przemysław 2141RUNMAGEDDON TEAMElite Mężczyzn18M 2108:1000:00:0001:39:2002:26:50.9002:26:50.90+00:23:096:598,6
22BUGAJ Mariusz 2050OSPRO OCRElite Mężczyzn19M 2208:0000:00:0001:42:2602:29:04.6502:29:04.65+00:25:237:058,5
23KROPIDŁOWSKI Grzegorz 2078WOLF TEAMElite Masters Mężczyzn4M 2308:0000:00:0001:37:5302:29:15.8502:29:15.85+00:25:347:068,4
24JUSZKIEWICZ Dominik 2056RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn20M 2408:0000:00:0001:38:3402:29:34.7002:29:34.70+00:25:537:078,4
25MACIEJEWSKI Łukasz 2067SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn21M 2508:0000:00:0001:42:2302:31:04.2002:31:04.20+00:27:237:118,3
26CZACHURSKI Mateusz 2020Ex TeamElite Mężczyzn22M 2608:0000:00:0001:41:2202:31:43.2502:31:43.25+00:28:027:138,3
27JAGIEŁO Michał 2014Dragon RunnersElite Mężczyzn23M 2708:0000:00:0001:36:1802:32:08.3002:32:08.30+00:28:277:148,3
28KĘDZIORA Bogumił 2031Koniu SquadElite Mężczyzn24M 2808:0000:00:0001:42:1702:32:59.8502:32:59.85+00:29:187:178,2
29WIENDLOCHA Paweł 2069SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn5M 2908:0000:00:0001:46:1302:33:51.8002:33:51.80+00:30:107:198,2
30CHŁĄD Aleksander 2019Ex TeamElite Mężczyzn25M 3008:0000:00:0001:39:1002:34:00.5002:34:00.50+00:30:197:208,2
31KOŁAKOWSKI Krzysztof 2058RUNMAGEDDON TEAMElite Mężczyzn26M 3108:0000:00:0001:46:0902:36:12.7502:36:12.75+00:32:317:268,1
32LIPIŃSKI Tomasz 2028Implozja ChełmElite Mężczyzn27M 3208:0000:00:0001:38:2302:36:15.4502:36:15.45+00:32:347:268,1
33GĘBARA Łukasz 2049OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn28M 3308:0000:00:0001:44:3702:36:36.0002:36:36.00+00:32:547:278,0
34MENZIŃSKI Przemysław 2142RUNMAGEDDON TEAMElite Mężczyzn29M 3408:1000:00:0001:35:4602:36:36.7002:36:36.70+00:32:557:278,0
35PASON Tomasz 2022Ex TeamElite Mężczyzn30M 3508:0000:00:0001:47:0902:36:38.6002:36:38.60+00:32:577:278,0
36SZARUGA Małgorzata 2197Elite Kobiet1K 108:1500:00:0001:46:0102:37:15.1502:37:15.15+00:33:337:298,0
37PIWNIK Bartosz 2038Lemon TeamElite Mężczyzn31M 3608:0000:00:0001:47:3202:39:36.0502:39:36.05+00:35:547:367,9
38VEPŘEK Martin 2183Elite Mężczyzn32M 3708:1000:00:0001:48:1102:39:39.9502:39:39.95+00:35:587:367,9
39TOMAN Karolina 2198Elite Kobiet2K 208:1500:00:0001:48:4002:40:31.7002:40:31.70+00:36:507:387,8
40ZALEJASZ Sylwester 2085xRunnersElite Mężczyzn33M 3808:0000:00:0001:50:0702:41:14.4002:41:14.40+00:37:337:407,8
41PERKOWSKI Paweł 2139POWER TRAININGElite Mężczyzn34M 3908:1000:00:0001:47:4702:41:25.0002:41:25.00+00:37:437:417,8
42KUDRELEK Karol 2093Elite Mężczyzn35M 4008:0000:00:0001:46:2902:44:03.7502:44:03.75+00:40:227:487,7
43TADUS Marcin 2557Open Masters Mężczyzn1M 4110:0000:00:0001:45:3302:44:12.9002:44:12.90+00:40:317:497,7
44DUKIEWICZ Dariusz 2077WOLF TEAMElite Mężczyzn36M 4208:0000:00:0001:49:0602:44:40.1502:44:40.15+00:40:587:507,7
45KNAPIK Zbigniew 2025HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn37M 4308:0000:00:0001:49:4902:44:42.8002:44:42.80+00:41:017:507,7
46MICHALCZYK Tomasz 2238Open Mężczyzn1M 4408:3000:00:0001:45:4602:45:10.0002:45:10.00+00:41:287:517,6
47PRZYWARA Paweł 2376Open Masters Mężczyzn2M 4509:0000:00:0001:52:3402:45:53.8502:45:53.85+00:42:127:537,6
48OBSZYNSKI Marcin 2169Elite Mężczyzn38M 4608:1000:00:0001:38:5902:46:43.7002:46:43.70+00:43:027:567,6
49MACIUSZEK Julia 2193RUNMAGEDDON TEAMElite Kobiet3K 308:1500:00:0001:48:5502:47:11.7002:47:11.70+00:43:307:577,5
50NOWICKI Marcin 2079WOLF TEAMElite Mężczyzn39M 4708:0000:00:0001:51:3402:47:44.9502:47:44.95+00:44:037:597,5
51SKRZECZYŃSKI Sławomir 2039Lemon TeamElite Masters Mężczyzn6M 4808:0000:00:0001:47:3702:48:25.5502:48:25.55+00:44:448:017,5
52STASEVICH Aliaksandr 2133OCR BelarusElite Mężczyzn40M 4908:1000:00:0001:51:2902:48:51.0002:48:51.00+00:45:098:027,5
53KNOP Marcin 2036Lemon TeamElite Mężczyzn41M 5008:0000:00:0001:56:2202:50:32.2002:50:32.20+00:46:518:077,4
54DZIÓBEK Lech 2003xRunnersOpen Mężczyzn2M 5108:0000:00:0001:37:5802:51:10.8502:51:10.85+00:47:298:097,4
55KOWALCZYK Piotr 2064SkurczyBykiElite Mężczyzn42M 5208:0000:00:0001:45:4602:51:28.6002:51:28.60+00:47:478:097,3
56ŚLOTAŁA Karol 2180Elite Mężczyzn43M 5308:1000:00:0001:47:2002:51:37.1502:51:37.15+00:47:558:107,3
57DZERVUS Jonas 2131OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn3M 5408:1000:00:0001:47:4402:52:16.5002:52:16.50+00:48:358:127,3
58SIENKIEWICZ Kamil 2178Elite Mężczyzn44M 5508:1000:00:0001:53:1902:52:50.7502:52:50.75+00:49:098:137,3
59RYŚ Marzena 2191Koniu SquadElite Kobiet4K 408:1500:00:0001:58:3502:52:52.8502:52:52.85+00:49:118:137,3
60KLEWANIEC Jakub 2007Carbon Silesia SportElite Mężczyzn45M 5608:0000:00:0001:51:0202:53:10.6002:53:10.60+00:49:298:147,3
61KOZIOŁ Kamil 2008Carbon Silesia SportElite Mężczyzn46M 5708:0000:00:0001:51:1502:53:42.7502:53:42.75+00:50:018:167,3
62DĄBROWSKI Krzysztof 2065SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn7M 5808:0000:00:0001:55:5502:53:49.0502:53:49.05+00:50:078:167,2
63KUBIESA Jakub 2009Carbon Silesia SportElite Masters Mężczyzn8M 5908:0000:00:0001:46:3202:53:51.3002:53:51.30+00:50:108:167,2
64KORSUNAS Sergejus 2132OCR Baltic WarriorsOpen Masters Mężczyzn3M 6008:1000:00:0001:47:4802:54:11.3502:54:11.35+00:50:308:177,2
65OKOŃ Adam 2391Agenty KaszubskieOpen Mężczyzn4M 6109:1500:00:0001:55:2502:54:46.6502:54:46.65+00:51:058:197,2
66BIENIECKI Jaro 2200RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Mężczyzn4M 6208:0000:00:0001:42:1902:54:47.9002:54:47.90+00:51:068:197,2
67RESPONDEK Leszek 2029Klono TeamElite Masters Mężczyzn9M 6308:0000:00:0001:54:0802:55:17.0002:55:17.00+00:51:358:207,2
68ROPELA Radosław 2149WOLF TEAM/SpichlerzOpen Mężczyzn5M 6408:1000:00:0001:51:5002:56:46.1502:56:46.15+00:53:048:257,1
69JOSKOWSKI Marek 2389Agenty KaszubskieOpen Mężczyzn6M 6509:1500:00:0002:00:1502:56:55.7502:56:55.75+00:53:148:257,1
70JUDEK Łukasz 2090Elite Mężczyzn47M 6608:0000:00:0001:52:2902:57:22.3002:57:22.30+00:53:418:267,1
71KUJAWA Michał 2119Księgowi na wybieguElite Mężczyzn48M 6708:1000:00:0001:53:2702:58:07.8502:58:07.85+00:54:268:287,1
72RUDNICKI Marcin 2379Open Masters Mężczyzn5M 6809:0000:00:0001:56:4702:58:09.3002:58:09.30+00:54:288:297,1
73MORAWSKI Grzegorz 2096Elite Mężczyzn49M 6908:0000:00:0001:47:3302:58:19.6002:58:19.60+00:54:388:297,1
74TRACZYŃSKI Daniel 2042Mad RunnersOpen Mężczyzn7M 7008:0000:00:0001:37:2202:59:29.6002:59:29.60+00:55:488:327,0
75PSUT Kamil 2043Melvit teamElite Mężczyzn50M 7108:0000:00:0001:45:1202:59:50.1002:59:50.10+00:56:088:337,0
76OGONOWSKI Dariusz 2586Open Mężczyzn8M 7210:1500:00:0001:59:0103:01:14.3503:01:14.35+00:57:338:377,0
77GIZAK Michał 2066SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn51M 7308:0000:00:0001:54:0203:01:42.4503:01:42.45+00:58:018:396,9
78KURTYKA Przemysław 2023FIT MORE RYBNIK Elite Mężczyzn52M 7408:0000:00:0001:51:4203:01:43.3003:01:43.30+00:58:028:396,9
79BRZESKI Szczepan 2614Open Masters Mężczyzn6M 7510:1500:00:0001:59:0103:02:32.8003:02:32.80+00:58:518:416,9
80KUCHARSKI Łukasz 2443BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn9M 7609:3000:00:0002:01:5103:02:55.6003:02:55.60+00:59:148:426,9
81FRĄCZEK Janusz 2220Open Masters Mężczyzn7M 7708:3000:00:0002:02:3803:03:03.0503:03:03.05+00:59:218:436,9
82GĄSIOROWSKI Karol 2071UNIT37Elite Mężczyzn53M 7808:0000:00:0001:52:2603:03:03.3003:03:03.30+00:59:228:436,9
83KARBOWSKI Sławomir 2091Elite Masters Mężczyzn10M 7908:0000:00:0002:01:1103:03:31.3503:03:31.35+00:59:508:446,9
84KAPICA Damian 2442BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn10M 8009:3000:00:0002:01:4903:03:35.8503:03:35.85+00:59:548:446,9
85DRZEWIECKI Marcin 2040Mad RunnersOpen Mężczyzn11M 8108:0000:00:0001:45:5703:04:02.5503:04:02.55+01:00:218:456,8
86JAKUBEK Szymon 2345Pc-HoodOpen Mężczyzn12M 8209:0000:00:0002:05:3903:04:06.5003:04:06.50+01:00:258:466,8
87PIELATOWSKI Adam 2012Dirty SparrowsElite Mężczyzn54M 8308:0000:00:0001:51:2203:04:39.1503:04:39.15+01:00:578:476,8
88PASTUSZKA Michał 2098Elite Mężczyzn55M 8408:0000:00:0001:47:1103:04:44.7003:04:44.70+01:01:038:476,8
89KANCELARZ Rafał 2296Open Mężczyzn13M 8508:4500:00:0001:58:5903:04:49.4003:04:49.40+01:01:088:486,8
90KRYSZTOFIAK Damian 2074United RunnersElite Masters Mężczyzn11M 8608:0000:00:0002:05:4603:05:01.5003:05:01.50+01:01:208:486,8
91GORSIAK Jacek 2411Open Mężczyzn14M 8709:1500:00:0002:05:0203:06:27.1003:06:27.10+01:02:458:526,8
92PIWOWARCZYK Anna 2444BigYellowFoot Adventure TeamOpen Kobiet1K 509:3000:00:0002:01:5003:07:38.9503:07:38.95+01:03:578:566,7
93NIŹNIK Borys 2032Koniu SquadElite Masters Mężczyzn12M 8808:0000:00:0002:00:5903:08:26.7003:08:26.70+01:04:458:586,7
94KRASOŃ Marcin 2546Open Mężczyzn15M 8910:0000:00:0001:57:3303:08:28.9503:08:28.95+01:04:478:586,7
95JACH Adam 2344Pc-HoodOpen Mężczyzn16M 9009:0000:00:0002:05:4103:08:34.3503:08:34.35+01:04:538:586,7
96BRATKOWSKI Pawel 2070Torpeda Race TeamOpen Mężczyzn17M 9108:0000:00:0001:55:5403:09:00.0003:09:00.00+01:05:189:006,7
97MILEWSKI Szymon 2168Elite Mężczyzn56M 9208:1000:00:0002:02:3703:09:04.2003:09:04.20+01:05:239:006,7
98NALEPKA Piotr 2072UNIT37Open Mężczyzn18M 9308:0000:00:0001:59:0603:09:18.5003:09:18.50+01:05:379:006,7
99PASZEK Dawid 2332CStoreOpen Mężczyzn19M 9409:0000:00:0002:04:3803:09:50.3503:09:50.35+01:06:099:026,6
100DYKO Bartosz 2041Mad RunnersElite Mężczyzn57M 9508:0000:00:0001:59:0903:09:55.7003:09:55.70+01:06:149:026,6
101GRUDZIŃSKI Jacek 2630Open Mężczyzn20M 9610:4500:00:0002:01:4903:10:58.1503:10:58.15+01:07:169:056,6
102CHOJECKI Arkadiusz 2156Elite Masters Mężczyzn13M 9708:1000:00:0001:50:3203:12:41.4503:12:41.45+01:09:009:106,5
103KOWALSKI Mateusz 2104Dirty SparrowsElite Mężczyzn58M 9808:1000:00:0002:07:0603:12:48.1003:12:48.10+01:09:069:106,5
104BOĆKO Jakub 2283Wściekłe BobryOpen Mężczyzn21M 9908:4500:00:0002:10:5703:13:46.1503:13:46.15+01:10:049:136,5
105PODLEWSKI Marcin 2553Open Mężczyzn22M 10010:0000:00:0002:02:4903:14:12.2003:14:12.20+01:10:319:146,5
106CIASTOŃ Bartłomiej 2680BeFit24TeamOpen Mężczyzn23M 10108:3000:00:0002:16:3703:14:51.0003:14:51.00+01:11:099:166,5
107FUDALA Damian 2681BeFit24TeamOpen Mężczyzn24M 10208:3000:00:0002:16:4403:14:51.3503:14:51.35+01:11:109:166,5
108HUDASZEK Zbigniew 2590Dragon RunnersOpen Mężczyzn25M 10310:3000:00:0002:13:4103:15:31.4503:15:31.45+01:11:509:186,4
109PREWYSZ-KWINTO Mateusz 2046Obstacle Center TeamElite Mężczyzn59M 10408:0000:00:0002:06:5303:15:36.3003:15:36.30+01:11:559:186,4
110GMYREK Szczepan 2665Open Mężczyzn26M 10511:0000:00:0002:04:4303:15:48.4003:15:48.40+01:12:079:196,4
111JAKUBOWSKI Michał 2228Open Mężczyzn27M 10608:3000:00:0002:04:3703:15:59.5503:15:59.55+01:12:189:196,4
112RUM Maciej 2623Open Mężczyzn28M 10710:3000:00:0002:11:5003:16:21.9503:16:21.95+01:12:409:216,4
113ŚLIWA Krzysztof 2121Lacroix TeamElite Mężczyzn60M 10808:1000:00:0001:59:2103:16:22.5503:16:22.55+01:12:419:216,4
114ODEJEWSKI Dariusz 2618Open Mężczyzn29M 10910:3000:00:0002:10:3603:16:40.4503:16:40.45+01:12:599:216,4
115SZCZUCKI Miłosz 2625Open Mężczyzn30M 11010:3000:00:0002:16:0403:17:06.9003:17:06.90+01:13:259:236,4
116KOT Marcin 2137POWER TRAININGOpen Mężczyzn31M 11108:1000:00:0001:57:4403:17:13.2003:17:13.20+01:13:329:236,4
117GARBACZ Piotr 2362Open Mężczyzn32M 11209:0000:00:0001:57:4903:18:49.4503:18:49.45+01:15:089:286,3
118ZIMIŃSKI Paweł 2082WOLF TEAMElite Mężczyzn61M 11308:1000:00:0002:05:0203:19:34.2003:19:34.20+01:15:539:306,3
119HADRIAN Szymon 2089Carbon Silesia SportElite Mężczyzn62M 11408:0000:00:0002:12:4303:20:06.7503:20:06.75+01:16:259:316,3
120KIEŚ Damian 2298Open Masters Mężczyzn8M 11508:4500:00:0002:14:2103:20:30.7003:20:30.70+01:16:499:326,3
121SIPORSKI Tomasz 2704Open Mężczyzn33M 11610:4500:00:0002:12:5103:20:43.3003:20:43.30+01:17:029:336,3
122ŁOTOWSKI Emil 2703Open Mężczyzn34M 11710:4500:00:0002:12:5303:20:45.0503:20:45.05+01:17:039:336,3
123MIŁOŚ Tomasz 2004Biegun OCR TeamOpen Mężczyzn35M 11808:0000:00:0003:20:51.5503:20:51.55+01:17:109:336,3
124GRIFFIN Khalil 2702Open Mężczyzn36M 11910:1500:00:0002:14:0603:21:51.2003:21:51.20+01:18:109:366,2
125BARCIKOWSKI Jarosław 2540Open Masters Mężczyzn9M 12010:0000:00:0002:17:3603:22:15.1503:22:15.15+01:18:339:376,2
126CIOŁEK Damian 2662Open Mężczyzn37M 12111:0000:00:0001:59:2903:23:04.8503:23:04.85+01:19:239:406,2
127BACHURA Grzegorz 2356Open Mężczyzn38M 12209:0000:00:0002:07:2803:23:05.9003:23:05.90+01:19:249:406,2
128KREFTA Izabela 2525Fabryka Zdrowia BytówOpen Kobiet2K 610:0000:00:0002:12:1803:23:06.0003:23:06.00+01:19:249:406,2
129LUTEREK Michał 2535Obstacle Center TeamOpen Masters Mężczyzn10M 12310:0000:00:0002:12:1703:23:06.2003:23:06.20+01:19:259:406,2
130JANOSZ Rafał 2229Open Mężczyzn39M 12408:3000:00:0001:59:1003:23:19.1003:23:19.10+01:19:379:406,2
131JESKA Tomasz 2011Dirty SparrowsOpen Masters Mężczyzn11M 12508:0000:00:0001:52:1503:23:32.1503:23:32.15+01:19:509:416,2
132GORCZYCA Rafał 2291Open Mężczyzn40M 12608:3000:00:0002:16:0703:23:49.6503:23:49.65+01:20:089:426,2
133RAPPEL Patryk 2676Open Mężczyzn41M 12711:0000:00:0001:59:3003:24:08.8503:24:08.85+01:20:279:436,2
134LASKOWSKI Paweł 2373Open Mężczyzn42M 12809:0000:00:0002:11:1003:24:42.7003:24:42.70+01:21:019:446,2
135GÓRSKI Tomasz 2454Modrzyca HuntersOpen Masters Mężczyzn12M 12909:3000:00:0002:14:4303:24:43.9003:24:43.90+01:21:029:446,2
136ZAWADZKI Jakub 23228EOpen Mężczyzn43M 13009:0000:00:0002:18:2703:24:47.1503:24:47.15+01:21:059:456,2
137ZAWADZKI Piotr 2101BigYellowFoot Adventure TeamElite Masters Mężczyzn14M 13108:1000:00:0002:02:3103:24:53.0503:24:53.05+01:21:119:456,1
138SZYMEL Jacek 2100Elite Mężczyzn63M 13208:0000:00:0001:46:3903:24:56.4003:24:56.40+01:21:159:456,1
139KURTA Rafał 2084xRunnersOpen Mężczyzn44M 13308:0000:00:0001:37:4003:25:30.9503:25:30.95+01:21:499:476,1
140HOMAN Grzegorz 2294Open Mężczyzn45M 13408:4500:00:0002:15:2603:26:04.1503:26:04.15+01:22:229:486,1
141JASTRZĘBSKA Magdalena 2544Open Kobiet3K 711:0000:00:0002:13:1903:26:17.3503:26:17.35+01:22:369:496,1
142HUK Mateusz 2474Open Mężczyzn46M 13509:3000:00:0002:09:5003:26:27.3003:26:27.30+01:22:469:496,1
143SZARY Michał 2688i2 GeolabOpen Mężczyzn47M 13608:3000:00:0002:17:0903:26:36.9003:26:36.90+01:22:559:506,1
144OGIERMAN Mariusz 2687i2 GeolabOpen Mężczyzn48M 13708:3000:00:0002:17:1003:26:37.2503:26:37.25+01:22:569:506,1
145GROBELSKI Igor 2666Open Mężczyzn49M 13811:0000:00:0002:08:2603:28:03.7503:28:03.75+01:24:229:546,1
146JUSZCZYK Piotr 2231Open Mężczyzn50M 13908:3000:00:0002:04:1103:28:20.2503:28:20.25+01:24:399:556,0
147RADNY Michał 2118Koniu SquadOpen Mężczyzn51M 14008:1000:00:0002:03:3503:28:24.3503:28:24.35+01:24:439:556,0
148SCHUELER Constantin 2173Open Masters Mężczyzn13M 14108:1000:00:0002:15:1503:28:31.8003:28:31.80+01:24:509:556,0
149KOMOROWSKI Mateusz 2459POWER TRAININGOpen Mężczyzn52M 14209:3000:00:0002:09:5103:28:43.3503:28:43.35+01:25:029:566,0
150KACZMARSKI Piotr 2366Open Mężczyzn53M 14309:0000:00:0002:06:2203:28:54.6003:28:54.60+01:25:139:566,0
151SEWERYNOWICZ Michał 2146Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn64M 14408:1000:00:0001:59:0303:29:06.0503:29:06.05+01:25:249:576,0
152LEISZNER Izabela 2188Carbon Silesia SportElite Kobiet5K 808:1500:00:0002:17:0703:29:07.5503:29:07.55+01:25:269:576,0
153SZAFRANIEC Mateusz 2103Carbon Silesia SportElite Mężczyzn65M 14508:1000:00:0002:20:4703:29:26.0503:29:26.05+01:25:449:586,0
154DRAPA Rafał 2289Open Masters Mężczyzn14M 14608:4500:00:0002:20:0903:30:01.4503:30:01.45+01:26:2010:006,0
155PARADOWSKI Witold 2510Open Mężczyzn54M 14709:4500:00:0002:15:5903:30:06.2503:30:06.25+01:26:2510:006,0
156GAŁAN Tomasz 2615Open Masters Mężczyzn15M 14810:3000:00:0002:14:3203:30:07.0503:30:07.05+01:26:2510:006,0
157BOGOBOWICZ Marek 2350Tercet EgzotycznyOpen Mężczyzn55M 14909:0000:00:0002:15:4203:30:07.6503:30:07.65+01:26:2610:006,0
158WĘCLEWSKI Wojciech 2351Tercet EgzotycznyOpen Mężczyzn56M 15009:0000:00:0002:15:2903:30:07.8503:30:07.85+01:26:2610:006,0
159FERDYNAND Mateusz 2626Mr.TeamOpen Mężczyzn57M 15110:4500:00:0002:15:5103:30:16.9503:30:16.95+01:26:3510:006,0
160NASKAUSKAS Saulius 2308Open Masters Mężczyzn16M 15208:4500:00:0002:06:3203:30:17.8003:30:17.80+01:26:3610:006,0
161KURACH Stanisław 2018DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn15M 15308:0000:00:0002:14:1403:31:14.4003:31:14.40+01:27:3310:036,0
162FILIPIAK Krzysztof 2627Mr.TeamOpen Mężczyzn58M 15410:4500:00:0002:15:5803:31:28.8503:31:28.85+01:27:4710:046,0
163KOMAREK Michael 2092Open Masters Mężczyzn17M 15508:0000:00:0002:15:4503:31:30.4503:31:30.45+01:27:4910:046,0
164SKRABEL Artur 2605STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn59M 15610:3000:00:0002:22:0403:32:21.2503:32:21.25+01:28:4010:065,9
165WOLAŃSKI Michał 2315Open Mężczyzn60M 15708:4500:00:0002:23:5703:32:49.7503:32:49.75+01:29:0810:085,9
166OLSZÓWKA Marcin 2619Open Mężczyzn61M 15810:3000:00:0002:10:2203:32:58.0003:32:58.00+01:29:1610:085,9
167WIŚNIEWSKI Leszek 2588Open Mężczyzn62M 15910:1500:00:0002:23:1603:33:08.8503:33:08.85+01:29:2710:085,9
168DĄBROWSKI Michał 2147WOLF TEAM/SpichlerzElite Mężczyzn66M 16008:1000:00:0002:07:5603:33:10.9503:33:10.95+01:29:2910:095,9
169PROŃ Patryk 2148WOLF TEAM/SpichlerzElite Mężczyzn67M 16108:1000:00:0002:07:5103:33:11.1003:33:11.10+01:29:2910:095,9
170NOWIŃSKI Marcin 2015Dragon RunnersElite Mężczyzn68M 16208:0000:00:0001:51:5003:34:26.8503:34:26.85+01:30:4510:125,9
171NATORSKI Łukasz 2617Open Mężczyzn63M 16310:3000:00:0002:10:2303:34:34.9003:34:34.90+01:30:5310:135,9
172SEKŚCIŃSKI Krzysztof 2174Open Mężczyzn64M 16408:1000:00:0002:13:5103:34:46.6003:34:46.60+01:31:0510:135,9
173MICHALAK Artur 2136Popraw koronę i zasuwaj !Open Masters Mężczyzn18M 16508:1000:00:0002:14:2403:34:49.2503:34:49.25+01:31:0810:135,9
174ZDANUCZYK Mateusz 2259Open Mężczyzn65M 16608:3000:00:0002:16:4803:35:56.1003:35:56.10+01:32:1410:165,8
175GROMOTKA Janusz 2363Open Masters Mężczyzn19M 16709:0000:00:0002:26:5503:35:59.3503:35:59.35+01:32:1810:175,8
176MIESZCZANIN Adrian 2167Elite Mężczyzn69M 16808:1000:00:0002:19:0103:36:21.4503:36:21.45+01:32:4010:185,8
177SKRZYPEK Krzysztof 2427Open Mężczyzn66M 16909:1500:00:0002:25:2903:36:23.6503:36:23.65+01:32:4210:185,8
178WYBRANIEC Dawid 2185Elite Mężczyzn70M 17008:1000:00:0001:56:3003:36:40.6503:36:40.65+01:32:5910:195,8
179KŁOS Cezary 2016Drużyna Kitusia BajdusiaOpen Mężczyzn67M 17108:0000:00:0002:05:5003:37:03.1003:37:03.10+01:33:2110:205,8
180BARAN Bernard 2134OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Mężczyzn20M 17208:1000:00:0002:17:4403:37:24.6503:37:24.65+01:33:4310:215,8
181SOLIWODA Tomasz 2440amatoryOpen Masters Mężczyzn21M 17309:3000:00:0002:20:2903:38:13.9003:38:13.90+01:34:3210:235,8
182KRUK Michał 2691OSPRO OCROpen Mężczyzn68M 17408:3000:00:0002:04:0003:38:19.1503:38:19.15+01:34:3710:235,8
183JANIK Roman 2657Sułtani FitnessuOpen Masters Mężczyzn22M 17511:0000:00:0002:24:5803:38:27.4003:38:27.40+01:34:4610:245,8
184MROŻEK Michał 2658Sułtani FitnessuOpen Masters Mężczyzn23M 17611:0000:00:0002:24:5903:38:27.8503:38:27.85+01:34:4610:245,8
185NAGŁOWSKI Tomasz 2420Open Masters Mężczyzn24M 17709:1500:00:0002:22:2603:38:39.1503:38:39.15+01:34:5710:245,8
186MIERZICKI Marcel 2053POWER TRAININGElite Mężczyzn71M 17808:0000:00:0002:17:1303:39:11.9503:39:11.95+01:35:3010:265,7
187JANISZEWSKI Marcin 2475Open Mężczyzn69M 17909:3000:00:0002:21:1503:39:29.0503:39:29.05+01:35:4710:275,7
188M Sławek Slawek 2455Modrzyca HuntersOpen Mężczyzn70M 18009:3000:00:0002:25:1603:40:03.7503:40:03.75+01:36:2210:285,7
189MIKÓŁKO Paulina 2456Modrzyca HuntersOpen Kobiet4K 909:3000:00:0002:25:1703:40:04.0503:40:04.05+01:36:2210:285,7
190MICAŁ Michał 2419Open Mężczyzn71M 18109:1500:00:0002:12:3403:40:21.3503:40:21.35+01:36:4010:295,7
191SZYMANOWSKI Karol 2432Open Mężczyzn72M 18209:1500:00:0002:12:3603:40:22.2003:40:22.20+01:36:4110:295,7
192DYKIER Krzysztof 2013Dominator TeamOpen Masters Mężczyzn25M 18308:0000:00:0002:10:0103:40:38.9003:40:38.90+01:36:5710:305,7
193BEDNARSKI Paweł 2266Na przypale albo wcale!!!Open Mężczyzn73M 18408:4500:00:0002:28:2303:40:46.1503:40:46.15+01:37:0410:305,7
194WESOŁOWSKI Jerzy 2516Open Masters Mężczyzn26M 18509:4500:00:0002:26:3403:40:55.9503:40:55.95+01:37:1410:315,7
195TOMSIA Wojciech 2033Koniu SquadElite Mężczyzn72M 18608:0000:00:0002:12:1603:41:06.2003:41:06.20+01:37:2510:315,7
196KOZIEŁ Jan 2370Open Mężczyzn74M 18709:0000:00:0002:28:3603:41:51.2003:41:51.20+01:38:1010:335,7
197SZYMAŃSKI Piotr 2253Open Mężczyzn75M 18808:3000:00:0002:26:2703:41:56.0003:41:56.00+01:38:1410:345,7
198BRZOSTEK Tomasz 2701Open Mężczyzn76M 18909:3000:00:0002:22:1803:42:09.0503:42:09.05+01:38:2710:345,7
199KOWALSKI Paweł 2545Open Mężczyzn77M 19010:0000:00:0002:12:1003:42:15.1503:42:15.15+01:38:3310:355,7
200BURY Mariusz 2360Open Mężczyzn78M 19109:0000:00:0002:44:3003:42:34.5003:42:34.50+01:38:5310:355,7
201MALEŃCZYK Sylwester 2418Open Masters Mężczyzn27M 19209:1500:00:0002:22:2903:42:37.2503:42:37.25+01:38:5610:365,7
202WANIEWSKI Łukasz 2467STG WARSZAWAOpen Mężczyzn79M 19309:3000:00:0002:15:3603:42:41.2003:42:41.20+01:39:0010:365,7
203ANDRZEJEWSKI Kamil 2684Beye KohaneOpen Mężczyzn80M 19408:3000:00:0002:27:2003:42:46.8003:42:46.80+01:39:0510:365,7
204SIKORA Mateusz 2451L00zakiOpen Mężczyzn81M 19509:3000:00:0002:19:5103:42:56.2503:42:56.25+01:39:1510:365,7
205JERECZEK Joanna 2523Fabryka Zdrowia BytówOpen Masters Kobiet1K 1010:0000:00:0002:34:5103:43:03.1503:43:03.15+01:39:2110:375,6
206KOZIEŁ Adam 2369Open Mężczyzn82M 19609:0000:00:0002:28:3403:43:12.7003:43:12.70+01:39:3110:375,6
207KARCZYŃSKI Tomasz 2506Open Mężczyzn83M 19709:4500:00:0002:27:0703:43:15.2503:43:15.25+01:39:3410:375,6
208MATKOWSKA Martyna 2237Open Kobiet5K 1108:3000:00:0002:33:3703:43:30.4503:43:30.45+01:39:4910:385,6
209BIERNACKI Maciej 2153Open Mężczyzn84M 19808:1000:00:0002:08:3203:43:34.9503:43:34.95+01:39:5310:385,6
210WICHEREK Mateusz 2587Open Mężczyzn85M 19910:0000:00:0002:23:2803:45:05.4503:45:05.45+01:41:2410:435,6
211BOROWIECKI Przemysław 2469Open Mężczyzn86M 20009:3000:00:0002:23:1103:46:02.6503:46:02.65+01:42:2110:455,6
212STAROSZYŃSKI Dawid 2099Open Mężczyzn87M 20108:0000:00:0002:22:2103:46:39.3503:46:39.35+01:42:5810:475,6
213SZULC Piotr 2556Open Masters Mężczyzn28M 20210:0000:00:0002:29:5703:46:49.0003:46:49.00+01:43:0710:485,6
214KNAPCZYK Paweł 2682BeFit24TeamOpen Mężczyzn88M 20308:3000:00:0002:16:4403:47:03.2503:47:03.25+01:43:2210:485,5
215LIPIEC Paweł 2164Open Mężczyzn89M 20408:1000:00:0002:04:0403:47:53.9003:47:53.90+01:44:1210:515,5
216HANUSIAK Leszek 2030Koniu SquadElite Mężczyzn73M 20508:0000:00:0002:30:1003:48:06.2503:48:06.25+01:44:2510:515,5
217SOBKIEWICZ Michał 2105Enax Run4FunOpen Mężczyzn90M 20608:1000:00:0002:17:0103:48:18.2003:48:18.20+01:44:3710:525,5
218CEREMUGA Robert 2154Elite Mężczyzn74M 20708:1000:00:0002:15:0203:48:27.8003:48:27.80+01:44:4610:525,5
219SIMON Adam 2179Elite Mężczyzn75M 20808:1000:00:0002:27:4603:48:28.2503:48:28.25+01:44:4710:525,5
220BŁOŃSKI Maciej 2400Huragan LigotaOpen Masters Mężczyzn29M 20909:1500:00:0002:27:0503:48:49.3503:48:49.35+01:45:0810:535,5
220WÓJCIK Mateusz 2635CHARAKTERNI TEAMOpen Mężczyzn91M 20911:0000:00:0002:22:5503:48:49.3503:48:49.35+01:45:0810:535,5
222BURDELAK Bartosz 2661Open Mężczyzn92M 21111:0000:00:0002:25:3803:48:59.2003:48:59.20+01:45:1810:545,5
223ANTOŠ Karel 2284Open Mężczyzn93M 21208:4500:00:0002:33:3203:49:07.7003:49:07.70+01:45:2610:545,5
224POSPISIL Patrik 2309Open Mężczyzn94M 21308:4500:00:0002:33:3503:49:29.0503:49:29.05+01:45:4710:555,5
225OLEŚNIEWICZ Szymon 2097Open Masters Mężczyzn30M 21408:0000:00:0002:09:0803:49:32.3503:49:32.35+01:45:5110:555,5
226BARAŃSKI Maciek 2063SkurczyBykiOpen Mężczyzn95M 21508:0000:00:0002:20:2703:49:33.3503:49:33.35+01:45:5210:555,5
227MAZGAJ Konrad 2117Koniu SquadElite Mężczyzn76M 21608:1000:00:0002:25:2803:49:36.3003:49:36.30+01:45:5510:565,5
228BUKAUSKAS Vidas 2130OCR Baltic warriorsElite Masters Mężczyzn16M 21708:1000:00:0001:45:0403:49:51.7503:49:51.75+01:46:1010:565,5
229FILOCHOWSKI Krystian 2087Open Mężczyzn96M 21808:0000:00:0001:51:4803:50:14.1503:50:14.15+01:46:3210:575,5
230MOSTOWSKI Radosław 2075Warriors ŁódźElite Mężczyzn77M 21908:1000:00:0002:34:3303:50:22.8503:50:22.85+01:46:4110:585,5
231KITALA Radosław 2145Warriors ŁódźOpen Mężczyzn97M 22008:1000:00:0002:34:4903:50:23.1503:50:23.15+01:46:4110:585,5
232TOMASZEWSKI Michał 2560Open Mężczyzn98M 22110:0000:00:0002:23:0003:50:30.3503:50:30.35+01:46:4910:585,5
232BORUŃ Kamil 2541Open Mężczyzn98M 22110:0000:00:0002:22:5803:50:30.3503:50:30.35+01:46:4910:585,5
234PELA Jakub 2171Open Mężczyzn100M 22308:1000:00:0002:08:4803:50:49.8503:50:49.85+01:47:0810:595,5
235GARNCARZ Jakub 2664Open Mężczyzn101M 22411:0000:00:0002:28:5203:51:02.7503:51:02.75+01:47:2111:005,5
236ZIELIŃSKI Michał 2186Open Mężczyzn102M 22508:1000:00:0002:22:3103:51:04.5003:51:04.50+01:47:2311:005,5
237BALTYZAR Bartosz 2659Open Mężczyzn103M 22611:0000:00:0002:28:4703:51:17.1003:51:17.10+01:47:3511:005,4
238GAJOWNIK Przemysław 2471Open Mężczyzn104M 22709:3000:00:0002:27:1403:51:45.5503:51:45.55+01:48:0411:025,4
239JABLONKA Radoslaw 2395DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn31M 22809:1500:00:0002:28:1203:52:10.7003:52:10.70+01:48:2911:035,4
240OGRODNIK Mateusz 2479Open Mężczyzn105M 22909:4500:00:0002:24:0303:52:43.7503:52:43.75+01:49:0211:045,4
241SEROCKA Basia 2654LECHPAKOpen Kobiet6K 1211:0000:00:0002:35:1703:52:53.8003:52:53.80+01:49:1211:055,4
242ŁUKASZEWSKI Łukasz 2672Open Mężczyzn106M 23011:0000:00:0002:35:1403:52:53.8503:52:53.85+01:49:1211:055,4
243GÓRNIAK Robert 2021Ex TeamOpen Masters Mężczyzn32M 23108:0000:00:0002:12:4003:53:01.0503:53:01.05+01:49:1911:055,4
244BARANOWSKI Łukasz 2409Open Mężczyzn107M 23209:1500:00:0002:28:1303:53:25.9003:53:25.90+01:49:4411:065,4
245ZWIERZYNSKI Marek 2187Elite Masters Mężczyzn17M 23308:0000:00:0002:13:1503:53:27.8503:53:27.85+01:49:4611:075,4
246SKROBOL Wojtek 2624Open Mężczyzn108M 23410:3000:00:0002:37:0803:53:51.8503:53:51.85+01:50:1011:085,4
247REKSYN Malgorzata 2463Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet2K 1309:3000:00:0002:45:0103:54:16.4003:54:16.40+01:50:3511:095,4
248SZCZYGLAK Mariusz 2464Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn33M 23509:3000:00:0002:45:0003:54:16.9003:54:16.90+01:50:3511:095,4
249ANDRYCH Mateusz 2151Elite Mężczyzn78M 23608:1000:00:0002:30:5003:54:19.7503:54:19.75+01:50:3811:095,4
250GĘSICKI Kamil 2629Open Mężczyzn109M 23710:4500:00:0002:30:0703:54:28.6003:54:28.60+01:50:4711:095,4
251WITEK Sławomir 2441AuuuuuOpen Mężczyzn110M 23809:3000:00:0002:32:2303:54:33.5003:54:33.50+01:50:5211:105,4
252KURYŁO Kamil 2163Open Mężczyzn111M 23908:1000:00:0002:28:3103:54:50.9503:54:50.95+01:51:0911:105,4
253MARKOWSKI Konrad 2674Open Mężczyzn112M 24011:0000:00:0003:55:21.0003:55:21.00+01:51:3911:125,4
254MAJOWSKI Michał 2095Open Mężczyzn113M 24108:0000:00:0002:27:1903:55:28.3503:55:28.35+01:51:4711:125,4
255STEFAN Grzegorz 2686Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn34M 24208:3000:00:0002:41:2403:55:33.4003:55:33.40+01:51:5211:135,3
256KOCZOROWSKI Paweł 2001Baltic SealsElite Masters Mężczyzn18M 24308:0000:00:0002:12:3903:55:33.9503:55:33.95+01:51:5211:135,3
257RATAJCZAK Rafał 2248Open Masters Mężczyzn35M 24408:3000:00:0002:36:3203:56:54.7003:56:54.70+01:53:1311:165,3
258RATAJCZAK Grzegorz 2247Open Masters Mężczyzn36M 24508:3000:00:0002:36:1203:56:55.4003:56:55.40+01:53:1411:165,3
259WŁUKA Łukasz 2257Open Masters Mężczyzn37M 24608:3000:00:0002:34:2003:57:09.8003:57:09.80+01:53:2811:175,3
260MŁYNARCZYK Tatiana 2240Open Kobiet7K 1408:3000:00:0002:37:3503:57:16.7503:57:16.75+01:53:3511:175,3
261ZAMECKI Radosław 2632Open Mężczyzn114M 24710:4500:00:0002:43:4903:57:22.3503:57:22.35+01:53:4111:185,3
262TARAS Michał 2273POWER TRAININGOpen Mężczyzn115M 24808:3000:00:0002:42:5303:57:25.2503:57:25.25+01:53:4411:185,3
263SKLEPOWICZ Jacek 2426Open Masters Mężczyzn38M 24908:3000:00:0002:37:3603:57:42.4003:57:42.40+01:54:0111:195,3
264WŁODEK Krzysztof 2270Pędzące KombinerkiOpen Mężczyzn116M 25008:4500:00:0002:41:4103:57:49.8003:57:49.80+01:54:0811:195,3
265MICHALSKI Krzysztof 2279StepStone RunnersOpen Mężczyzn117M 25108:4500:00:0002:39:4203:57:54.5503:57:54.55+01:54:1311:195,3
266TOKARSKI Mariusz 2313Open Mężczyzn118M 25208:4500:00:0002:41:4603:58:02.2003:58:02.20+01:54:2111:205,3
267JULIKOWSKI Karol 2052POWER TRAININGElite Mężczyzn79M 25308:0000:00:0002:15:3403:58:24.7003:58:24.70+01:54:4311:215,3
268SKUPIŃSKI Patryk 2250Open Mężczyzn119M 25408:3000:00:0002:17:4503:58:48.8003:58:48.80+01:55:0711:225,3
269DUNAJ Kamil 2158Elite Mężczyzn80M 25508:1000:00:0002:26:3503:59:04.9503:59:04.95+01:55:2311:235,3
270KUPPER Adrian 2390Agenty KaszubskieOpen Mężczyzn120M 25609:1500:00:0002:40:3103:59:41.6503:59:41.65+01:56:0011:245,3
271RAKOWSKI Nikodem 2392Agenty KaszubskieOpen Mężczyzn121M 25709:1500:00:0002:40:3803:59:41.7503:59:41.75+01:56:0011:245,3
272SZELIGA Mateusz 2382Open Mężczyzn122M 25809:0000:00:0002:33:3503:59:52.0003:59:52.00+01:56:1011:255,3
273SZEWCZUK Wiesław 2312Open Mężczyzn123M 25908:4500:00:0002:32:3404:00:46.0504:00:46.05+01:57:0411:275,2
274PAZIEWSKI Łukasz 2621Open Mężczyzn124M 26010:3000:00:0002:19:3904:00:46.6504:00:46.65+01:57:0511:275,2
275JANISZEWSKI Michał 2543Open Mężczyzn125M 26110:0000:00:0002:25:0304:00:47.5004:00:47.50+01:57:0611:275,2
276ZAJĄC Paweł 2517Open Mężczyzn126M 26209:4500:00:0003:10:3504:00:55.3504:00:55.35+01:57:1411:285,2
277KANCIRUK Paweł 2477Open Mężczyzn127M 26309:3000:00:0002:39:1404:01:37.8504:01:37.85+01:57:5611:305,2
278SŁOWIKOWSKI Tomasz 2428Open Mężczyzn128M 26409:1500:00:0002:34:4504:02:14.2004:02:14.20+01:58:3311:325,2
279KLIPO Mateusz 2394Deloitte Adventure TeamOpen Mężczyzn129M 26509:1500:00:0002:39:2004:02:14.5004:02:14.50+01:58:3311:325,2
280TUZ Gabriela 2458Modrzyca HuntersOpen Kobiet8K 1509:3000:00:0002:39:1104:02:28.3504:02:28.35+01:58:4711:325,2
281TUZ Bartosz 2457Modrzyca HuntersOpen Mężczyzn130M 26609:3000:00:0002:39:1104:02:28.9504:02:28.95+01:58:4711:325,2
282POLAŃSKI Jerzy 2481Open Mężczyzn131M 26709:3000:00:0002:36:5604:02:38.7504:02:38.75+01:58:5711:335,2
283PACEK Wojciech 2242Open Mężczyzn132M 26808:3000:00:0002:32:5404:02:52.7504:02:52.75+01:59:1111:335,2
284ŻELECHOWSKI Paweł 2651IMPACT PŁOCKOpen Mężczyzn133M 26911:0000:00:0002:34:4304:03:02.7504:03:02.75+01:59:2111:345,2
285ŻELECHOWSKI Łukasz 2650IMPACT PŁOCKOpen Mężczyzn134M 27011:0000:00:0002:34:4104:03:09.3004:03:09.30+01:59:2811:345,2
286KORBAL Kacper 2648IMPACT PŁOCKOpen Mężczyzn135M 27111:0000:00:0002:34:3804:03:32.0504:03:32.05+01:59:5011:355,2
287IWAŃSKI Jacek 2542Open Masters Mężczyzn39M 27210:0000:00:0002:43:1304:03:57.9004:03:57.90+02:00:1611:375,2
288SEREDA Jakub 2176Elite Mężczyzn81M 27308:1000:00:0002:06:0904:04:06.5004:04:06.50+02:00:2511:375,2
289JACZEWSKI Patryk 2227Open Mężczyzn136M 27408:3000:00:0002:40:3804:04:12.6004:04:12.60+02:00:3111:375,2
290BERLIŃSKI Marcin 2213Open Mężczyzn137M 27508:3000:00:0002:23:5304:04:15.7504:04:15.75+02:00:3411:375,2
291JOCHEMSKI Mikołaj 2365Open Mężczyzn138M 27608:4500:00:0002:36:2204:04:22.0004:04:22.00+02:00:4011:385,2
292KRAWCZYK Dawid 2162Elite Mężczyzn82M 27708:1000:00:0002:06:0904:05:06.7504:05:06.75+02:01:2511:405,1
293SZLĘZAK Mateusz 2555Open Mężczyzn139M 27810:0000:00:0002:33:3404:05:25.0504:05:25.05+02:01:4311:415,1
294DENHAM Justin 2111Green GoblinsOpen Mężczyzn140M 27908:1000:00:0002:24:4004:05:55.7504:05:55.75+02:02:1411:425,1
295WOLENTARSKI Przemysław 2385Open Mężczyzn141M 28009:0000:00:0002:42:5904:06:02.0004:06:02.00+02:02:2011:425,1
296WINDLOCH Emilia 2384Open Kobiet9K 1609:0000:00:0002:43:0004:06:02.7004:06:02.70+02:02:2111:425,1
297TUTAJ Jakub 2073UNIT37Open Masters Mężczyzn40M 28108:0000:00:0002:12:4204:06:06.2504:06:06.25+02:02:2511:435,1
298POLUS Piotr Peter 2140POWER TRAININGOpen Mężczyzn142M 28208:1000:00:0002:27:0204:06:09.3504:06:09.35+02:02:2811:435,1
299ZARZYKA Łukasz 2653Kunowo gymOpen Mężczyzn143M 28311:0000:00:0002:40:1704:06:42.8004:06:42.80+02:03:0111:445,1
300PÓŹNIAK Kamil 2652Kunowo gymOpen Mężczyzn144M 28411:0000:00:0002:40:1504:06:43.2004:06:43.20+02:03:0211:445,1
301LEWIKOWSKI Marcin 2508Open Mężczyzn145M 28509:4500:00:0002:51:5204:07:10.3004:07:10.30+02:03:2911:465,1
302OSZCZEPALSKI Krzysztof 2552Open Mężczyzn146M 28610:0000:00:0002:21:1104:08:08.0504:08:08.05+02:04:2611:485,1
303CZECHOWSKI Konrad 2026Husaria Race Team Open Mężczyzn147M 28708:0000:00:0002:38:4004:08:11.4504:08:11.45+02:04:3011:495,1
304FLAK Tomasz 2602STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn148M 28810:3000:00:0002:50:2904:08:32.5004:08:32.50+02:04:5111:505,1
305WIŚNIEWSKA Arleta 2607STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet3K 1710:3000:00:0002:50:3304:08:40.4504:08:40.45+02:04:5911:505,1
306GRUBA Jakub 2293Open Mężczyzn149M 28909:0000:00:0002:46:3704:09:18.3504:09:18.35+02:05:3711:525,1
307TOMASZEWICZ Adam 2116Klono TeamOpen Mężczyzn150M 29008:1000:00:0002:28:0504:09:23.4004:09:23.40+02:05:4211:525,1
308HOLLANDER Adam 2210WOLF TEAM/SpichlerzOpen Mężczyzn151M 29108:3000:00:0002:45:5004:10:13.5004:10:13.50+02:06:3211:545,0
309STANKIEWICZ Witek 2251Open Masters Mężczyzn41M 29208:3000:00:0002:45:4704:10:16.9504:10:16.95+02:06:3511:555,0
310MOŃKA Łukasz 2143Sparta Ultra TeamOpen Mężczyzn152M 29308:1000:00:0002:27:4004:10:28.7504:10:28.75+02:06:4711:555,0
311ZWATYKANICZ Martyna 2646Dziki z Trójmiasta Open Masters Kobiet4K 1811:0000:00:0002:39:4804:10:40.7504:10:40.75+02:06:5911:565,0
312POLAK Jarosław 2642Dziki z Trójmiasta Open Mężczyzn153M 29411:0000:00:0002:39:4204:11:05.2004:11:05.20+02:07:2411:575,0
313KLOC Przemysław 2329co proszę?Open Mężczyzn154M 29509:0000:00:0002:46:3904:11:10.2004:11:10.20+02:07:2911:575,0
314BANASIAK Daniel 2408Open Mężczyzn155M 29609:1500:00:0002:45:4804:11:38.2504:11:38.25+02:07:5711:585,0
315WIELOGÓRSKI Karol 2122Lacroix TeamOpen Mężczyzn156M 29708:1000:00:0002:45:2004:11:50.2504:11:50.25+02:08:0911:595,0
316BIELICKI Wojciech 2120Lacroix TeamElite Mężczyzn83M 29808:1000:00:0002:45:0104:11:51.9004:11:51.90+02:08:1011:595,0
317SŁODKOWSKI Marek 2112HARDCORYOpen Mężczyzn157M 29908:1000:00:0002:17:4304:12:50.4504:12:50.45+02:09:0912:025,0
318BRZECZKOWSKI Paweł 2271POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn42M 30008:4500:00:0002:51:3104:12:58.2504:12:58.25+02:09:1712:025,0
319SZKODA Bartłomiej 2110GetFit ClubOpen Mężczyzn158M 30108:1000:00:0001:57:3604:13:01.0504:13:01.05+02:09:1912:025,0
320KAWĘCKI Artur 2135Popraw koronę i zasuwaj !Open Mężczyzn159M 30208:1000:00:0002:19:5204:13:04.5504:13:04.55+02:09:2312:035,0
321KACZMAREK Arkadiusz 2667Open Mężczyzn160M 30311:0000:00:0002:55:3704:13:10.7004:13:10.70+02:09:2912:035,0
322JANKE Paweł 2364Open Mężczyzn161M 30409:0000:00:0002:46:4804:13:13.9504:13:13.95+02:09:3212:035,0
323WOŹNY Michał 2331co proszę?Open Mężczyzn162M 30509:0000:00:0002:46:4204:13:20.7504:13:20.75+02:09:3912:035,0
324BUDZYŃSKI Tomasz 2328co proszę?Open Mężczyzn163M 30609:0000:13:4402:33:0603:59:42.5004:13:26.95+02:09:4511:245,3
325JEDYNAK Mateusz 2295Open Mężczyzn164M 30708:4500:00:0002:33:5504:13:50.6004:13:50.60+02:10:0912:055,0
326JEZIORSKI Marcin 2160Open Masters Mężczyzn43M 30808:1000:00:0002:50:0604:13:52.8004:13:52.80+02:10:1112:055,0
327TERPIŁOWSKA Justyna 2644Dziki z Trójmiasta Open Kobiet10K 1911:0000:00:0002:53:2104:13:58.6004:13:58.60+02:10:1712:055,0
328MACIĄG Krzysztof 2673Open Masters Mężczyzn44M 30911:0000:00:0002:54:2904:13:59.3504:13:59.35+02:10:1812:055,0
329OTREMBA Beata 2640Dziki z Trójmiasta Open Masters Kobiet5K 2011:0000:00:0002:54:5404:13:59.5004:13:59.50+02:10:1812:055,0
330ANDRES Katarzyna 2637Dziki z Trójmiasta Open Masters Kobiet6K 2111:0000:00:0002:52:5604:13:59.6004:13:59.60+02:10:1812:055,0
331PECIAK Kamil 2243Open Mężczyzn165M 31008:3000:00:0002:47:2704:14:07.7004:14:07.70+02:10:2612:065,0
332DYOLOG Sergiy 2219Open Mężczyzn166M 31108:3000:00:0002:38:0904:14:08.8504:14:08.85+02:10:2712:065,0
333PIÓRKOWSKA Justyna 2641Dziki z Trójmiasta Open Masters Kobiet7K 2211:0000:00:0002:54:3004:14:22.3504:14:22.35+02:10:4112:065,0
334RATALEWSKI Paweł 2424Open Mężczyzn167M 31209:1500:00:0002:45:4904:14:22.9504:14:22.95+02:10:4112:065,0
335KASCHE Denny 2413Open Mężczyzn168M 31308:3000:00:0002:52:0104:14:23.5004:14:23.50+02:10:4212:065,0
336LABUS Grzegorz 2372Open Masters Mężczyzn45M 31409:0000:00:0002:53:1304:14:25.6004:14:25.60+02:10:4412:065,0
337WITKOWSKI Marek 2633Biegowe Dziki OCROpen Masters Mężczyzn46M 31510:3000:00:0002:53:4204:14:33.1004:14:33.10+02:10:5112:074,9
338PIETRZAK Paweł 2423Open Mężczyzn169M 31609:1500:00:0002:45:3904:14:47.1004:14:47.10+02:11:0512:074,9
339SASINOWSKI Krzysztof 2685BRYGIERY OCROpen Mężczyzn170M 31708:3000:00:0002:42:4604:14:52.2504:14:52.25+02:11:1112:084,9
340RUSINOWICZ Tomasz 2349Szypcy i WściekliOpen Mężczyzn171M 31809:0000:00:0002:36:3804:15:04.5004:15:04.50+02:11:2312:084,9
341ZIĘBA Ernest 2260Open Mężczyzn172M 31908:3000:00:0002:36:1204:15:13.1004:15:13.10+02:11:3112:094,9
342DARDZYŃSKI Michał 2639Dziki z Trójmiasta Open Mężczyzn173M 32011:0000:00:0002:54:5704:15:25.0004:15:25.00+02:11:4312:094,9
343LUDWICZAK Krzysztof 2346Run 4 FunOpen Mężczyzn174M 32109:0000:00:0002:59:3704:15:36.7504:15:36.75+02:11:5512:104,9
344BRODZIAK Andrzej 2628Open Masters Mężczyzn47M 32210:3000:00:0002:41:3004:15:44.7504:15:44.75+02:12:0312:104,9
345REPELEWSKA Krista 2249Open Masters Kobiet8K 2308:3000:00:0002:54:0204:15:54.7504:15:54.75+02:12:1312:114,9
346KRZYŻANOWSKI Julian 2138POWER TRAININGOpen Mężczyzn175M 32308:1000:00:0002:34:4604:15:55.8004:15:55.80+02:12:1412:114,9
347OWCZAREK Adam 2406Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn176M 32409:1500:00:0002:47:2904:16:04.3504:16:04.35+02:12:2312:114,9
348STASIAK Dawid 2643Dziki z Trójmiasta Open Mężczyzn177M 32511:0000:00:0002:54:2604:16:04.6504:16:04.65+02:12:2312:114,9
349BOROWSKA Jadwiga 2638Dziki z Trójmiasta Open Kobiet11K 2411:0000:00:0002:53:2204:16:04.8504:16:04.85+02:12:2312:114,9
350SUDOŁ Wojtek 2330co proszę?Open Mężczyzn178M 32609:0000:00:0002:47:0104:16:11.8004:16:11.80+02:12:3012:114,9
351PODLEŚNY Michał 2603STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn179M 32710:3000:00:0002:52:4804:16:38.4004:16:38.40+02:12:5712:134,9
352KOTULA Paweł 2368Open Mężczyzn180M 32809:0000:00:0002:46:4104:16:50.4504:16:50.45+02:13:0912:134,9
353GRELEWICZ Jakub 2573SZYBKIE PCHORKIOpen Mężczyzn181M 32910:1500:00:0002:50:0504:16:52.1504:16:52.15+02:13:1012:134,9
354KIERSCHKE Łukasz 2574SZYBKIE PCHORKIOpen Mężczyzn182M 33010:1500:00:0002:50:0604:16:52.6504:16:52.65+02:13:1112:134,9
355DOMAGALSKI Marek 2265Latające walenie śmierciOpen Mężczyzn183M 33108:4500:00:0002:53:4904:17:16.2004:17:16.20+02:13:3512:154,9
356BORKOWSKI Łukasz 2215Open Masters Mężczyzn48M 33208:3000:00:0002:54:1804:17:16.4504:17:16.45+02:13:3512:154,9
357DOMAGALSKI Artur 2264Latające walenie śmierciOpen Masters Mężczyzn49M 33308:4500:00:0002:53:4804:17:16.5004:17:16.50+02:13:3512:154,9
358WALCZAK Jacek 2254Open Masters Mężczyzn50M 33408:3000:00:0002:47:4304:17:34.7504:17:34.75+02:13:5312:154,9
359KRÓL Przemysław 2599Samekonie- Team OlaOpen Mężczyzn184M 33510:3000:00:0002:51:3404:17:38.3004:17:38.30+02:13:5712:164,9
360KUREK Andrzej 2302Open Masters Mężczyzn51M 33608:4500:00:0002:35:0804:17:46.6504:17:46.65+02:14:0512:164,9
361KUCZBORSKI Jacek 2301Open Mężczyzn185M 33708:4500:00:0002:35:0704:17:48.1004:17:48.10+02:14:0612:164,9
362RADECKI Bartosz 2675Open Mężczyzn186M 33811:0000:00:0002:54:3304:17:52.7004:17:52.70+02:14:1112:164,9
363CHROMÝ David 2410Open Mężczyzn187M 33909:1500:00:0002:55:3604:18:58.7004:18:58.70+02:15:1712:194,9
364SOBONKIEWICZ Leszek 2381Open Mężczyzn188M 34009:0000:00:0002:45:0704:19:01.5504:19:01.55+02:15:2012:204,9
365PEŁCZYŃSKI Piotr 2453La Pumba KebabOpen Mężczyzn189M 34109:3000:00:0002:49:1204:19:03.8504:19:03.85+02:15:2212:204,9
366DYNOWSKI Wiktor 2452La Pumba KebabOpen Mężczyzn190M 34209:3000:00:0002:49:1004:19:04.1004:19:04.10+02:15:2212:204,9
367PRZYBYTEK Sławomir 2375Open Masters Mężczyzn52M 34309:0000:00:0003:28:1004:19:13.4004:19:13.40+02:15:3212:204,9
368LASKOWSKI Piotr 2303Open Mężczyzn191M 34408:4500:00:0002:54:4504:20:56.9004:20:56.90+02:17:1512:254,8
369ZAKRZEWSKA Edyta 2450Hardcorowe NiedźwiedzieOpen Kobiet12K 2509:3000:00:0002:48:3404:21:23.8504:21:23.85+02:17:4212:264,8
370LECH Hubert 2449Hardcorowe NiedźwiedzieOpen Mężczyzn192M 34509:3000:00:0002:48:3604:21:23.9504:21:23.95+02:17:4212:264,8
371LASOTA Michał 2304Open Mężczyzn193M 34608:4500:00:0002:55:1704:21:25.3504:21:25.35+02:17:4412:264,8
372WOŹNIAK Marcin 2258Open Mężczyzn194M 34708:3000:00:0002:42:2804:21:32.9004:21:32.90+02:17:5112:274,8
373PRZESŁAŃSKI Mateusz 2534Mikamik CzewaOpen Masters Mężczyzn53M 34810:0000:00:0002:40:4404:22:10.6004:22:10.60+02:18:2912:294,8
374MRÓZ Sebastian 2550Open Masters Mężczyzn54M 34910:0000:00:0002:40:4104:22:10.8504:22:10.85+02:18:2912:294,8
375ŻUREK Michał 2048OCR TEAM BYDLAKIOpen Mężczyzn195M 35008:0000:00:0001:55:5604:22:20.7004:22:20.70+02:18:3912:294,8
376KOZAJDA Andrzej 2518BawołyOpen Masters Mężczyzn55M 35110:0000:00:0002:48:4004:22:23.6504:22:23.65+02:18:4212:294,8
377KOZAJDA Krystian 2519BawołyOpen Mężczyzn196M 35210:0000:00:0002:48:4504:22:24.6004:22:24.60+02:18:4312:294,8
378MARKOWSKI Robert 2548Open Masters Mężczyzn56M 35310:0000:00:0002:56:3904:23:25.4004:23:25.40+02:19:4412:324,8
379JANECZEK Konrad 2503Open Mężczyzn197M 35410:1500:00:0002:41:2804:23:33.2504:23:33.25+02:19:5212:334,8
380STAŃCZYK Filip 2403Lwica i LwyOpen Mężczyzn198M 35509:1500:00:0002:36:0404:23:42.2504:23:42.25+02:20:0112:334,8
381POPIK Szymon 2513Open Mężczyzn199M 35609:4500:00:0002:51:5004:23:51.4004:23:51.40+02:20:1012:334,8
382SAŁEK Piotr 2515Open Mężczyzn200M 35709:4500:00:0002:38:5904:24:02.9504:24:02.95+02:20:2112:344,8
383JACZEWSKI Damian 2226Open Mężczyzn201M 35808:3000:00:0002:40:3904:24:11.1004:24:11.10+02:20:2912:344,8
384WIŚNIEWSKI Maciej 2314Open Mężczyzn202M 35908:4500:00:0002:57:3704:24:13.0004:24:13.00+02:20:3112:344,8
385BŁASIŃSKI Piotr 2214Open Masters Mężczyzn57M 36008:3000:00:0002:53:5704:24:53.8504:24:53.85+02:21:1212:364,8
386ČIRVINSKAS Paulius 2157Open Mężczyzn203M 36108:1000:00:0002:29:3604:25:19.9504:25:19.95+02:21:3812:384,7
387BAGDZIŃSKI Daniel 2357Open Masters Mężczyzn58M 36209:0000:00:0002:42:1004:25:35.2504:25:35.25+02:21:5412:384,7
388BĄK Marcin 2609Open Masters Mężczyzn59M 36310:3000:00:0002:57:4004:26:01.7004:26:01.70+02:22:2012:404,7
389PIETROŃ Łukasz 2511Open Mężczyzn204M 36409:4500:00:0002:43:4304:26:03.5004:26:03.50+02:22:2212:404,7
390STAŃCZYK Aleksandra 2430Open Kobiet13K 2609:1500:00:0002:35:5904:26:10.9004:26:10.90+02:22:2912:404,7
391BĄK Paweł 2610Open Masters Mężczyzn60M 36510:3000:00:0002:57:3804:26:23.8504:26:23.85+02:22:4212:414,7
392BŁAŻEWICZ Tomasz 2402Lwica i LwyOpen Mężczyzn205M 36609:1500:00:0002:35:5504:26:35.1004:26:35.10+02:22:5312:414,7
393WRÓBLEWSKI Michał 2435Open Mężczyzn206M 36709:1500:00:0002:55:1304:27:03.6504:27:03.65+02:23:2212:434,7
394BUDEK Weronika 2660Open Kobiet14K 2711:0000:00:0003:13:5304:27:38.0004:27:38.00+02:23:5612:444,7
395KARASEK Andrzej 2412Open Mężczyzn207M 36809:1500:00:0002:52:4004:28:00.6004:28:00.60+02:24:1912:454,7
396MOKRZYCKI Kamil 24867. KOMPANIA WATOpen Mężczyzn208M 36909:4500:00:0002:57:1504:28:04.8504:28:04.85+02:24:2312:454,7
397JACKOWSKI Dawid 2581Open Mężczyzn209M 37010:1500:00:0002:54:0404:28:05.5004:28:05.50+02:24:2412:454,7
398ALBIGOWSKA Magdalena 2576Open Kobiet15K 2810:1500:00:0002:54:1604:28:05.7504:28:05.75+02:24:2412:454,7
399NAROJCZYK Mateusz 24877. KOMPANIA WATOpen Mężczyzn210M 37109:4500:00:0002:57:1304:28:05.8504:28:05.85+02:24:2412:454,7
400KORNACKA Agnieszka 2367Open Masters Kobiet9K 2909:0000:00:0002:42:1804:28:06.6504:28:06.65+02:24:2512:464,7
401PONICHTERA Dawid 24887. KOMPANIA WATOpen Mężczyzn211M 37209:4500:00:0002:57:1804:28:07.9004:28:07.90+02:24:2612:464,7
402KOŁODZIEJ Agata 2190Koniu SquadElite Kobiet6K 3008:1500:00:0002:32:3404:28:09.9004:28:09.90+02:24:2812:464,7
403GŁADYSZ Marcin 2575Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn212M 37310:1500:00:0002:54:1704:28:12.1504:28:12.15+02:24:3012:464,7
404KIELISZEWSKI Cezary 2414Open Mężczyzn213M 37409:1500:00:0002:55:1204:28:16.8004:28:16.80+02:24:3512:464,7
405ŚLUGAJ Dawid 2429Open Mężczyzn214M 37509:1500:00:0002:55:1104:28:22.5004:28:22.50+02:24:4112:464,7
406GAŃKO Mateusz 2126Obstacle Center TeamElite Mężczyzn84M 37608:1000:00:0002:58:1604:28:48.0504:28:48.05+02:25:0612:484,7
407WIECHETEK Jarosław 2327Check in GymOpen Masters Mężczyzn61M 37709:0000:00:0002:59:4304:29:22.4504:29:22.45+02:25:4112:494,7
408RADOM Kamil 2377Open Mężczyzn215M 37809:0000:00:0002:59:5504:30:00.2004:30:00.20+02:26:1912:514,7
409SIKORA Mateusz 2310Open Mężczyzn216M 37908:4500:00:0002:59:1304:30:10.3504:30:10.35+02:26:2912:514,7
410MAZUREK Maciej 2307Open Mężczyzn217M 38008:4500:00:0002:59:1404:30:11.0004:30:11.00+02:26:2912:514,7
411ANOWSKI Adrian 2125Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn218M 38108:1000:00:0002:03:1004:30:37.1004:30:37.10+02:26:5512:534,7
412JACHIMOWSKI Jarosław 2446Dzikie ŻbikiOpen Mężczyzn219M 38209:3000:00:0002:53:3004:30:40.8004:30:40.80+02:26:5912:534,7
413SOCHA Alicja 2482Open Kobiet16K 3109:3000:00:0002:54:2404:30:41.8504:30:41.85+02:27:0012:534,7
414KOZŁOWSKI Sylwester 2447Dzikie ŻbikiOpen Mężczyzn220M 38309:3000:00:0002:53:3504:30:42.7504:30:42.75+02:27:0112:534,7
415BOBYK Paweł 2445Dzikie ŻbikiOpen Mężczyzn221M 38409:3000:00:0002:54:2304:30:43.4504:30:43.45+02:27:0212:534,7
416ROMAN Krzysztof 2448Dzikie ŻbikiOpen Mężczyzn222M 38509:3000:00:0002:53:3204:31:08.2004:31:08.20+02:27:2712:544,6
417GOGOLEWSKI Jakub 2533GarnuchOpen Mężczyzn223M 38610:0000:00:0002:44:2104:31:14.6004:31:14.60+02:27:3312:544,6
418GAL Dawid 2532GarnuchOpen Mężczyzn224M 38710:0000:00:0002:44:1504:31:14.6504:31:14.65+02:27:3312:544,6
419CZAPLIŃSKI Marcin 2531GarnuchOpen Mężczyzn225M 38810:0000:00:0002:44:1604:31:14.7004:31:14.70+02:27:3312:544,6
420CŁAPA Nikolas 2530GarnuchOpen Mężczyzn226M 38910:0000:00:0002:44:1704:31:15.0004:31:15.00+02:27:3312:554,6
421KOWIERSKI Jacek 2113HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn227M 39008:1000:00:0002:52:4504:31:15.4504:31:15.45+02:27:3412:554,6
422OLEJARCZYK Katarzyna 2526Fabryka Zdrowia BytówOpen Masters Kobiet10K 3210:0000:00:0003:04:2704:31:38.9004:31:38.90+02:27:5712:564,6
423SADOŃ Karolina 2529Fabryka Zdrowia BytówOpen Kobiet17K 3310:0000:00:0003:04:2604:31:39.0004:31:39.00+02:27:5712:564,6
424GRZANECKI Marcin 2159Elite Masters Mężczyzn19M 39108:1000:00:0002:21:5704:32:19.1004:32:19.10+02:28:3712:584,6
425THRUN Kamil 2567Bajden BajdenOpen Mężczyzn228M 39210:1500:00:0003:00:3904:33:03.9504:33:03.95+02:29:2213:004,6
426BUKOWSKI Marek 2577Open Mężczyzn229M 39310:1500:00:0003:00:2904:33:04.8004:33:04.80+02:29:2313:004,6
427THRUN Adrian 2566Bajden BajdenOpen Mężczyzn230M 39410:1500:00:0003:00:4804:33:06.7504:33:06.75+02:29:2513:004,6
428PTASIŃSKI Piotr 2387365 cheat dayOpen Mężczyzn231M 39509:1500:00:0003:04:3904:33:20.2004:33:20.20+02:29:3913:004,6
429KRAWCZYK Bartosz 2386365 cheat dayOpen Mężczyzn232M 39609:1500:00:0003:04:4004:33:21.6004:33:21.60+02:29:4013:014,6
430RÓŻYCKI Michał 2460RUN HATERSOpen Mężczyzn233M 39709:3000:00:0002:52:3104:33:37.4004:33:37.40+02:29:5613:014,6
431DĘBOWICZ Patryk 2564Bajden BajdenOpen Mężczyzn234M 39810:1500:00:0003:00:2604:34:04.6504:34:04.65+02:30:2313:034,6
432KĄKOL Wojciech 2668Open Mężczyzn235M 39911:0000:00:0004:34:24.0004:34:24.00+02:30:4213:044,6
433CZOPEK Miłosz 2287Open Masters Mężczyzn62M 40008:4500:00:0003:10:3304:34:40.7504:34:40.75+02:30:5913:044,6
434CHRUŚCICKA Malwina 2286Open Kobiet18K 3408:4500:00:0003:10:3504:34:40.9504:34:40.95+02:30:5913:044,6
435NOWAKOWSKI Daniel 2421Open Mężczyzn236M 40109:1500:00:0003:03:5304:34:55.2504:34:55.25+02:31:1413:054,6
436GAJEWSKA Joanna 2663Open Kobiet19K 3510:1500:00:0003:00:2504:34:58.6504:34:58.65+02:31:1713:054,6
437BIENIEK Wojciech 2358Open Mężczyzn237M 40209:0000:00:0003:17:1804:35:36.8004:35:36.80+02:31:5513:074,6
438FILUSZ Dawid 2601STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn238M 40310:3000:00:0003:01:3404:36:02.9504:36:02.95+02:32:2113:084,6
439PYSZNY Patryk 2604STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn239M 40410:3000:00:0003:01:3804:36:03.1004:36:03.10+02:32:2113:084,6
440TROCHA Malwina 2606STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet20K 3610:3000:00:0003:01:4304:36:03.5504:36:03.55+02:32:2213:084,6
441PAWŁOWSKI Tomasz 2620Open Mężczyzn240M 40510:3000:00:0003:06:2604:36:13.4004:36:13.40+02:32:3213:094,6
442WOJTUCH Malgorzata 2561Open Kobiet21K 3710:1500:00:0003:00:2204:36:29.5004:36:29.50+02:32:4813:094,6
443KOWALEWSKI Marek 2565Bajden BajdenOpen Mężczyzn241M 40610:1500:00:0003:00:1904:36:29.8504:36:29.85+02:32:4813:094,6
444KRUPIŃSKA Wiola 2571Szczygieł na KrupnikuOpen Kobiet22K 3810:1500:00:0003:02:3604:38:32.1504:38:32.15+02:34:5013:154,5
445SIDORCZUK Marcin 2281StepStone RunnersOpen Mężczyzn242M 40708:4500:00:0003:02:1104:38:44.2504:38:44.25+02:35:0313:164,5
446OLZACKI Piotr 2280StepStone RunnersOpen Mężczyzn243M 40808:4500:00:0003:02:1604:38:44.5004:38:44.50+02:35:0313:164,5
447KITA Mateusz 2278StepStone RunnersOpen Mężczyzn244M 40908:4500:00:0002:39:3904:38:44.6504:38:44.65+02:35:0313:164,5
448SZCZYGIEŁ Piotr 2572Szczygieł na KrupnikuOpen Mężczyzn245M 41010:1500:00:0003:02:3704:38:49.5504:38:49.55+02:35:0813:164,5
449GOŻUCH Kacper 2224Open Mężczyzn246M 41108:3000:00:0002:51:3004:39:06.7504:39:06.75+02:35:2513:174,5
450BORKOWSKI Marcin 2347Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn247M 41208:4500:00:0003:12:3004:40:32.8504:40:32.85+02:36:5113:214,5
451HARTMANIS-KARWACKA Agnieszka 2348Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet11K 3908:4500:00:0003:13:0004:40:32.9504:40:32.95+02:36:5113:214,5
452DOBROWOLSKI Piotr 2288Open Mężczyzn248M 41308:4500:00:0003:02:3504:40:52.1504:40:52.15+02:37:1013:224,5
453WILCZEK Marta 2277ReckittRunnersOpen Kobiet23K 4008:4500:00:0003:02:3504:40:52.5504:40:52.55+02:37:1113:224,5
454MARZEC Paweł 2236Open Mężczyzn249M 41408:3000:00:0003:03:3404:41:30.4504:41:30.45+02:37:4913:244,5
455TOMCZAK Wioleta 2383Open Kobiet24K 4109:0000:00:0003:06:3304:41:51.5004:41:51.50+02:38:1013:254,5
456DOBRANJA Kamil 2578Open Mężczyzn250M 41510:1500:00:0003:05:2604:41:58.9004:41:58.90+02:38:1713:254,5
457ZAJĄC Tadeusz 2401Latające ŚwinieOpen Mężczyzn251M 41609:1500:00:0003:06:2604:42:06.3504:42:06.35+02:38:2513:264,5
458KAMEJSZA Emil 2582Open Mężczyzn252M 41710:1500:00:0003:05:2704:42:06.4504:42:06.45+02:38:2513:264,5
459GRALEC Dariusz 2115I NEVER TURN BACKOpen Masters Mężczyzn63M 41808:1000:00:0002:24:1704:42:41.5504:42:41.55+02:39:0013:274,5
460CHMIEL Dominik 2155Open Mężczyzn253M 41908:1000:00:0002:52:4204:43:11.1004:43:11.10+02:39:2913:294,4
461SZUMAŃSKI Arkadiusz 24907. KOMPANIA WATOpen Mężczyzn254M 42009:4500:00:0003:00:2004:44:28.6004:44:28.60+02:40:4713:324,4
462MUSIAŁ Małgorzata 2407UNIT37Open Masters Kobiet12K 4209:1500:00:0002:49:3704:44:29.3504:44:29.35+02:40:4813:324,4
463KRÓL Damian 2415Open Mężczyzn255M 42109:1500:00:0002:49:3804:44:29.4004:44:29.40+02:40:4813:324,4
464SIDWA Paweł 2380Open Mężczyzn256M 42209:0000:00:0002:56:5704:44:34.2504:44:34.25+02:40:5313:334,4
465KASZYCKI Jan 2669Open Mężczyzn257M 42311:0000:00:0002:56:5604:44:35.6504:44:35.65+02:40:5413:334,4
466PŁAZA Artur 2244Open Mężczyzn258M 42408:3000:00:0003:18:4904:44:39.7004:44:39.70+02:40:5813:334,4
467SZOSTEK Wojciech 2252Open Mężczyzn259M 42508:3000:00:0003:15:1704:44:55.1504:44:55.15+02:41:1313:344,4
468ZIEMSKI Jakub 2563Open Mężczyzn260M 42610:0000:00:0003:11:0204:44:56.5004:44:56.50+02:41:1513:344,4
469JAGIELSKA Zuzanna 2520Dziki z ŁasinaOpen Kobiet25K 4310:0000:00:0003:11:0404:44:56.6504:44:56.65+02:41:1513:344,4
470KILJAŃCZYK Filip 2670Open Mężczyzn261M 42711:0000:00:0003:00:2304:44:57.2004:44:57.20+02:41:1613:344,4
471CIERNIAK Agata 2216Open Masters Kobiet13K 4408:3000:00:0003:15:1904:44:57.7004:44:57.70+02:41:1613:344,4
472RYSZCZYK Adam 2679Open Mężczyzn262M 42808:3000:00:0003:17:3604:45:27.7004:45:27.70+02:41:4613:354,4
473PONSKI Cezary 2246Open Mężczyzn263M 42908:3000:00:0003:15:1804:45:28.6504:45:28.65+02:41:4713:354,4
474KOPACZYK Maciej 24857. KOMPANIA WATOpen Mężczyzn264M 43009:4500:00:0003:00:2204:45:33.2004:45:33.20+02:41:5213:354,4
474 Zareeba 24847. KOMPANIA WATOpen Mężczyzn264M 43009:4500:00:0003:00:2204:45:33.2004:45:33.20+02:41:5213:354,4
476PRZYBYSZ Bartosz 24897. KOMPANIA WATOpen Mężczyzn266M 43209:4500:00:0003:00:2404:45:33.5004:45:33.50+02:41:5213:354,4
477ANDRZEJEWSKI Grzegorz 2152Open Mężczyzn267M 43308:1000:00:0002:31:2304:45:50.6504:45:50.65+02:42:0913:364,4
478ŁĘPICKI Mateusz 2037Lemon TeamOpen Mężczyzn268M 43408:0000:00:0002:29:2104:46:09.0004:46:09.00+02:42:2713:374,4
479BINDUGA Piotr 2598Samekonie- Team OlaOpen Mężczyzn269M 43510:3000:00:0003:19:3904:46:22.9504:46:22.95+02:42:4113:384,4
480GŁUSZAK Piotr 2580Open Masters Mężczyzn64M 43610:1500:00:0003:13:1004:46:31.7004:46:31.70+02:42:5013:384,4
481ZALEWSKI Robert 2589Open Mężczyzn270M 43710:1500:00:0003:13:2104:46:32.3004:46:32.30+02:42:5113:384,4
482SULYMENKO Roman 2677Open Mężczyzn271M 43811:0000:00:0003:12:5704:47:19.7504:47:19.75+02:43:3813:404,4
483ADAMCZYK Zuzanna 2498Open Kobiet26K 4509:4500:00:0003:17:2004:47:40.0004:47:40.00+02:43:5813:414,4
484SZMYCIŃSKI Wojciech 2124MOVE. TEAMOpen Masters Mężczyzn65M 43908:1000:00:0002:42:5604:47:51.3504:47:51.35+02:44:1013:424,4
485CERAJEWSKA Hanna 2470Open Kobiet27K 4609:3000:00:0003:12:1704:47:59.6504:47:59.65+02:44:1813:424,4
486MAJEWSKA Nicola 2468Zjebki bez epkiOpen Kobiet28K 4709:3000:00:0003:12:1604:47:59.7504:47:59.75+02:44:1813:424,4
487CHMIELEWSKI Józef 2361Open Masters Mężczyzn66M 44009:0000:00:0003:17:4004:48:13.6504:48:13.65+02:44:3213:434,4
488PRZYBYŁO Mateusz 2276PrzybyłkiOpen Masters Mężczyzn67M 44108:4500:00:0003:03:5204:48:33.1004:48:33.10+02:44:5113:444,4
489MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta 2275PrzybyłkiOpen Masters Kobiet14K 4808:4500:00:0003:03:4804:48:33.4504:48:33.45+02:44:5213:444,4
490JEZELA Marcin 2102Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn272M 44208:1000:00:0002:40:2804:48:52.4504:48:52.45+02:45:1113:454,4
491ŻUK Wiktoria 2208Warriors ŁódźOpen Kobiet29K 4908:3000:00:0002:42:5204:49:25.8504:49:25.85+02:45:4413:464,4
492ROMANIAK Marcin 2538Sportowe ZakapioryOpen Mężczyzn273M 44310:0000:00:0002:34:5504:49:31.8504:49:31.85+02:45:5013:474,4
493GRUBKAJTYS Henryk 2537Sportowe ZakapioryOpen Mężczyzn274M 44410:0000:00:0002:34:5704:49:32.3004:49:32.30+02:45:5113:474,4
494ŚWIERCZEK Marek 2339Husaria raceOpen Mężczyzn275M 44509:0000:00:0003:16:2504:49:39.1004:49:39.10+02:45:5713:474,4
495WODECKI Tomasz 2340Husaria raceOpen Mężczyzn276M 44609:0000:00:0003:16:2604:49:39.7504:49:39.75+02:45:5813:474,4
496WIDUCH Ryszard 2434Open Masters Mężczyzn68M 44709:1500:00:0003:23:0404:50:05.7504:50:05.75+02:46:2413:484,3
497BORZUTA Patryk 2352Towarzystwo przyjaciół rekreacji i piwaOpen Mężczyzn277M 44809:0000:00:0003:24:0204:50:37.6004:50:37.60+02:46:5613:504,3
498PIELOK Jakub 2353Towarzystwo przyjaciół rekreacji i piwaOpen Mężczyzn278M 44909:0000:00:0003:24:0004:50:47.9504:50:47.95+02:47:0613:504,3
498LEWANDOWSKI Jarosław 2547Open Mężczyzn278M 44910:0000:00:0002:57:0904:50:47.9504:50:47.95+02:47:0613:504,3
500POPCZYŃSKI Krystian 2338HARDCORYOpen Masters Mężczyzn69M 45109:0000:00:0003:13:4104:50:52.2004:50:52.20+02:47:1113:514,3
501BARAŃSKI Marcin 2337HARDCORYOpen Masters Mężczyzn70M 45209:0000:00:0003:13:3904:50:52.6504:50:52.65+02:47:1113:514,3
502TARNAWSKI Maciej 2559Open Mężczyzn280M 45310:0000:00:0002:57:0604:50:55.7004:50:55.70+02:47:1413:514,3
503TARNAWSKI Bartosz 2558Open Masters Mężczyzn71M 45410:0000:00:0002:57:0504:50:55.8004:50:55.80+02:47:1413:514,3
504BRZUZY- JĘDRZEJCZYK Ewa 2500Open Kobiet30K 5009:4500:00:0003:11:4104:51:00.8504:51:00.85+02:47:1913:514,3
505BORUC Tomasz 2499Open Masters Mężczyzn72M 45509:4500:00:0003:17:3104:51:01.6004:51:01.60+02:47:2013:514,3
506KOMOŃ Kamil 2507Open Mężczyzn281M 45609:4500:00:0003:11:4104:51:02.6504:51:02.65+02:47:2113:514,3
506CIESIELSKI Stanisław 2501Open Mężczyzn281M 45609:4500:00:0003:17:1304:51:02.6504:51:02.65+02:47:2113:514,3
508KOBUS Paweł 2671Open Mężczyzn283M 45811:0000:00:0003:14:0904:51:54.1004:51:54.10+02:48:1213:544,3
509MACIAG Adam 2636DziewiceRunmageddonuOpen Mężczyzn284M 45911:0000:00:0003:14:0704:51:54.4004:51:54.40+02:48:1313:544,3
510KRÓLICKI Konrad 2465STG WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn73M 46009:3000:00:0003:08:0604:52:04.9504:52:04.95+02:48:2313:544,3
511ZAWADZIŃSKI Artur 2483Open Mężczyzn285M 46109:3000:00:0003:08:0504:52:05.0504:52:05.05+02:48:2313:544,3
512GROCHALA Maciek 2472Open Mężczyzn286M 46209:3000:00:0003:08:0604:52:05.1504:52:05.15+02:48:2313:544,3
513LEWANDOWSKI Leszek 2495Lacroix TeamOpen Masters Mężczyzn74M 46309:1500:00:0003:23:3504:53:01.9004:53:01.90+02:49:2013:574,3
514WILCZYŃSKA Dorota 2496Lacroix TeamOpen Masters Kobiet15K 5109:1500:00:0003:23:4904:53:07.4004:53:07.40+02:49:2613:574,3
515SAPAŁA Krzysztof 2497United RunnersOpen Mężczyzn287M 46409:4500:00:0003:13:4904:53:31.2504:53:31.25+02:49:5013:584,3
516WODZYŃSKI Adam 2491Bieg dla HaniOpen Mężczyzn288M 46509:4500:00:0003:13:3104:53:31.8504:53:31.85+02:49:5013:584,3
517KITA Grzegorz 2583Open Masters Mężczyzn75M 46610:1500:00:0003:17:5604:53:32.1504:53:32.15+02:49:5013:584,3
518BRAJER Tomasz 2024HARPAGAN BEASTElite Masters Mężczyzn20M 46708:0000:00:0001:57:5704:53:53.6504:53:53.65+02:50:1213:594,3
519MORTKA Piotr 2241Open Mężczyzn289M 46808:3000:00:0003:19:5004:54:10.2504:54:10.25+02:50:2914:004,3
520STACHNIAK Kornelia 2206Warriors ŁódźOpen Kobiet31K 5208:3000:00:0003:15:4904:54:24.2504:54:24.25+02:50:4314:014,3
521DOLEWSKI Adrian 2694Warriors ŁódźOpen Mężczyzn290M 46908:3000:00:0003:15:5004:54:24.5504:54:24.55+02:50:4314:014,3
522VEČEŘA Jan 2433Open Mężczyzn291M 47009:1500:00:0003:14:4304:54:51.3504:54:51.35+02:51:1014:024,3
523ŁUKASZEWSKI Bartosz 2305Open Mężczyzn292M 47109:0000:00:0003:24:0604:55:10.9004:55:10.90+02:51:2914:034,3
524WOJTYNOWSKI Oskar 2274PozdrogeddonOpen Mężczyzn293M 47209:0000:00:0003:24:0604:55:11.2504:55:11.25+02:51:3014:034,3
525FETLIŃSKI Grzegorz 2027Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn76M 47308:0000:00:0002:44:5304:55:37.9504:55:37.95+02:51:5614:044,3
526KULECZKA Jacek 2416Open Mężczyzn294M 47409:1500:00:0003:12:1104:55:38.7504:55:38.75+02:51:5714:044,3
527ANDRZEJEWSKI Maciej 2211Open Mężczyzn295M 47508:3000:00:0002:51:3604:55:43.0004:55:43.00+02:52:0114:044,3
528KASPRZAK Paweł 2232Open Mężczyzn296M 47608:3000:00:0002:51:1504:55:46.5504:55:46.55+02:52:0514:054,3
529PAKUŁA Bartosz 2692POWER TRAININGOpen Mężczyzn297M 47708:3000:00:0002:33:2304:56:37.2504:56:37.25+02:52:5614:074,2
530ROSMANOWSKI Rafał 2425Open Mężczyzn298M 47809:1500:00:0003:18:1704:57:29.9504:57:29.95+02:53:4814:094,2
531SYNOWIEC Jaroslaw 2431Open Masters Mężczyzn77M 47909:1500:00:0003:18:1204:57:30.1004:57:30.10+02:53:4814:104,2
532SZTANGIERSKI Piotr 2697Open Mężczyzn299M 48008:3000:00:0003:18:5004:57:59.3504:57:59.35+02:54:1814:114,2
533LIBERADZKI Marcin 2696Open Masters Mężczyzn78M 48108:3000:00:0003:18:4904:58:00.2004:58:00.20+02:54:1914:114,2
534GASIOR Rafał 2222Open Mężczyzn300M 48208:3000:00:0003:16:1304:58:45.3504:58:45.35+02:55:0414:134,2
535JANKOWSKI Dominik 2127Obstacle Center TeamOpen Masters Mężczyzn79M 48308:1000:00:0002:17:0904:59:04.4504:59:04.45+02:55:2314:144,2
536PACHOTA Paweł 2700Open Mężczyzn301M 48409:1500:00:0003:30:0504:59:13.8504:59:13.85+02:55:3214:144,2
537ŁĄCZYKOWSKI Sylwester 2417Open Mężczyzn302M 48509:4500:00:0003:15:5504:59:42.8504:59:42.85+02:56:0114:164,2
538WUCZKO Dariusz 2562Open Mężczyzn303M 48610:0000:00:0002:56:1004:59:51.0004:59:51.00+02:56:0914:164,2
539BANASZEK Tomasz 2212Open Mężczyzn304M 48708:3000:00:0003:16:1005:00:07.8005:00:07.80+02:56:2614:174,2
540KUBIN Marcin 2600Samekonie- Team OlaOpen Mężczyzn305M 48810:3000:00:0003:19:3905:00:24.9005:00:24.90+02:56:4314:184,2
541FILOZOF Kamil 2594SAME KONIE #OlaTeamOpen Mężczyzn306M 48910:3000:00:0003:19:3705:00:25.4505:00:25.45+02:56:4414:184,2
542SEREDYN Michał 2439Activity Sport ElblągOpen Mężczyzn307M 49009:3000:00:0003:29:5705:00:45.2005:00:45.20+02:57:0414:194,2
543NESTOROWICZ Grzegorz 2438Activity Sport ElblągOpen Mężczyzn308M 49109:3000:00:0003:30:0305:01:03.5005:01:03.50+02:57:2214:204,2
544OBRUBKO Paulina 2585Open Kobiet32K 5309:4500:00:0003:15:5705:01:29.3005:01:29.30+02:57:4814:214,2
545GÓRECKA Sabina 2502Open Kobiet33K 5409:4500:00:0003:15:5705:01:30.3005:01:30.30+02:57:4914:214,2
546KOMOROWSKA Karolina 2461Runmageddonowe Świry Open Kobiet34K 5509:3000:00:0003:28:5905:02:15.2505:02:15.25+02:58:3414:234,2
547KOMOROWSKI Maciej 2462Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn80M 49209:3000:00:0003:28:5705:02:15.4505:02:15.45+02:58:3414:234,2
548BOCZULA Michał 2613Open Mężczyzn309M 49310:3000:00:0003:05:0005:02:20.0505:02:20.05+02:58:3814:234,2
549MAJ Donat 2306Open Masters Mężczyzn81M 49408:4500:00:0003:20:4605:02:53.1505:02:53.15+02:59:1114:254,2
550STASIEWICZ Grzegorz 2631Open Masters Mężczyzn82M 49510:4500:00:0003:10:4905:04:46.2505:04:46.25+03:01:0514:304,1
551LESZCZYŃSKI Piotr 2616Open Mężczyzn310M 49610:3000:00:0003:05:0105:05:05.4005:05:05.40+03:01:2414:314,1
552PIŁAT Renata 2342Obstacle Center TeamOpen Masters Kobiet16K 5609:0000:00:0003:12:0005:05:14.9505:05:14.95+03:01:3314:324,1
553WNOROWSKA Magdalena 2343Obstacle Center TeamOpen Masters Kobiet17K 5709:0000:00:0003:12:0205:05:15.1505:05:15.15+03:01:3314:324,1
554PAJĄK Mateusz 2261Głupia grupaOpen Mężczyzn311M 49708:4500:00:0003:11:0405:07:48.1005:07:48.10+03:04:0614:394,1
555PRZYCZYNA Jakub 2263Głupia grupaOpen Mężczyzn312M 49808:4500:00:0003:11:0305:07:50.0505:07:50.05+03:04:0814:394,1
556PISAREK Kamil 2262Głupia grupaOpen Mężczyzn313M 49908:4500:00:0003:11:0605:07:52.2505:07:52.25+03:04:1114:394,1
557POGORZELSKI Andrzej 2554Open Masters Mężczyzn83M 50010:0000:00:0003:34:1605:09:02.5005:09:02.50+03:05:2114:424,1
558NERĆ Karolina 2551Open Kobiet35K 5810:0000:00:0003:34:1705:09:43.1505:09:43.15+03:06:0114:444,1
559ROSKIEWICZ Wojciech 2378Open Masters Mężczyzn84M 50109:0000:00:0003:09:4205:10:03.0505:10:03.05+03:06:2114:454,1
560GOŁASZEWSKI Jacek 2088Open Mężczyzn314M 50208:0000:00:0002:15:1705:10:26.8505:10:26.85+03:06:4514:464,1
561BĄK Agnieszka 2608Open Kobiet36K 5910:3000:00:0003:36:3505:10:40.2505:10:40.25+03:06:5914:474,1
562BĄK Piotr 2611Open Mężczyzn315M 50310:3000:00:0003:36:2005:11:36.0005:11:36.00+03:07:5414:504,0
563GŁADKI Mikołaj 2223Open Mężczyzn316M 50408:3000:00:0002:36:1505:11:39.7005:11:39.70+03:07:5814:504,0
564CICHOCKA Małgorzata 2396Fuck the PESELOpen Masters Kobiet18K 6009:1500:00:0003:31:3805:12:16.9005:12:16.90+03:08:3514:524,0
564STANKIEWICZ Ilona 2399Fuck the PESELOpen Kobiet37K 6009:1500:00:0003:31:3905:12:16.9005:12:16.90+03:08:3514:524,0
566MATUSZEWSKA Ela 2397Fuck the PESELOpen Masters Kobiet19K 6209:1500:00:0003:31:3605:12:17.1505:12:17.15+03:08:3514:524,0
566MORAWSKA Katarzyna 2398Fuck the PESELOpen Masters Kobiet19K 6209:1500:00:0003:31:3405:12:17.1505:12:17.15+03:08:3514:524,0
568SĘK Paweł 2493Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn317M 50509:4500:00:0003:30:0605:13:19.3505:13:19.35+03:09:3814:554,0
569CUDZIK Sebastian 2217Open Masters Mężczyzn85M 50608:3000:00:0003:31:5605:13:22.1005:13:22.10+03:09:4014:554,0
570KAPISZ Michał 2492Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn318M 50709:4500:00:0003:30:1605:13:25.3505:13:25.35+03:09:4414:554,0
571JAROSZ Marcin 2504Open Mężczyzn319M 50809:4500:00:0003:58:1405:13:28.5505:13:28.55+03:09:4714:554,0
572SKOWRON Mariusz 2404Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn320M 50909:1500:00:0003:19:0905:13:29.2505:13:29.25+03:09:4814:554,0
573WILCZEK Lukasz 2405Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn321M 51009:1500:00:0003:19:0405:13:29.6005:13:29.60+03:09:4814:554,0
574GADZIAŁA Sylwester 2221Open Masters Mężczyzn86M 51108:3000:00:0003:19:5905:13:52.7505:13:52.75+03:10:1114:564,0
575DRASZAWKA Łukasz 2272POWER TRAININGOpen Mężczyzn322M 51208:4500:00:0003:16:4605:14:32.4005:14:32.40+03:10:5114:584,0
576SZCZEPAŃSKI Jarek 2311Open Masters Mężczyzn87M 51308:4500:00:0003:16:4605:14:32.9505:14:32.95+03:10:5114:584,0
577MICHALSKA Nikola 2239Open Kobiet38K 6408:3000:00:0003:34:1005:16:23.7005:16:23.70+03:12:4215:034,0
578KOZDROŃ Mateusz 2234Open Mężczyzn323M 51408:3000:00:0003:34:1305:16:25.4005:16:25.40+03:12:4415:044,0
579SZOPA Beniamin 2109FURIA TeamElite Masters Mężczyzn21M 51508:1000:00:0003:10:2705:16:45.0005:16:45.00+03:13:0315:054,0
580BARCIK Kamil 2106FURIA TeamOpen Mężczyzn324M 51608:1000:00:0003:09:0405:17:09.7505:17:09.75+03:13:2815:064,0
581FOLEK Grzegorz 2579Open Mężczyzn325M 51710:1500:00:0003:18:5005:17:55.5505:17:55.55+03:14:1415:084,0
582KOPEĆ Magdalena 2196Open Kobiet39K 6508:1500:00:0003:22:3705:18:04.9005:18:04.90+03:14:2315:084,0
583DAROSZEWSKI Adam 2218Open Masters Mężczyzn88M 51808:3000:00:0003:38:4505:18:36.9005:18:36.90+03:14:5515:104,0
584DOMINIK Jakub 2324CHAMPIONSIOpen Mężczyzn326M 51909:0000:00:0003:33:3005:21:44.3505:21:44.35+03:18:0315:193,9
585DOMINIK Adrian 2323CHAMPIONSIOpen Mężczyzn327M 52009:0000:00:0003:33:3405:21:46.6005:21:46.60+03:18:0515:193,9
586SIENNICKA Martyna 2326CHAMPIONSIOpen Kobiet40K 6609:0000:00:0003:34:0105:21:47.3505:21:47.35+03:18:0615:193,9
587MAMIŃSKI Krystian 2325CHAMPIONSIOpen Mężczyzn328M 52109:0000:00:0003:33:3005:21:47.6505:21:47.65+03:18:0615:193,9
588JEZIONEK Daniel 2230Open Mężczyzn329M 52208:3000:00:0003:37:3005:22:16.3505:22:16.35+03:18:3515:203,9
589KUROWSKA Edyta 2235Open Kobiet41K 6708:3000:00:0003:37:5005:22:16.5505:22:16.55+03:18:3515:203,9
590MICHALSKI Daniel 2166Open Mężczyzn330M 52308:1000:00:0003:52:0905:24:12.0505:24:12.05+03:20:3015:263,9
591RYBACKI Błażej 2128Obstacle Center TeamElite Mężczyzn85M 52408:1000:00:0002:17:2905:25:37.0005:25:37.00+03:21:5515:303,9
592BUŁA Mariusz 2107FURIA TeamOpen Mężczyzn331M 52508:1000:00:0003:09:0305:25:43.0505:25:43.05+03:22:0115:303,9
593LATOSI Adrian 2094Open Masters Mężczyzn89M 52608:0000:00:0002:34:2505:25:58.5505:25:58.55+03:22:1715:313,9
594MIKULSKI Mateusz 2108FURIA TeamOpen Mężczyzn332M 52708:1000:00:0003:34:4405:26:02.9005:26:02.90+03:22:2115:313,9
595GRUBBA Rafał 2225Open Mężczyzn333M 52808:3000:00:0003:39:2505:26:26.4005:26:26.40+03:22:4515:323,9
596HEREDA Tomasz 2355Zbój TeamOpen Mężczyzn334M 52908:3000:00:0003:38:1805:26:50.5505:26:50.55+03:23:0915:333,9
597KOWALCZYK Tomasz 2300Open Mężczyzn335M 53008:3000:00:0003:38:1905:26:50.6505:26:50.65+03:23:0915:333,9
598BOGUSŁAWSKI Jakub 23180,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Mężczyzn336M 53109:0000:00:0003:42:2405:27:35.0005:27:35.00+03:23:5315:353,8
599RYBUS Piotr 23190,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Masters Mężczyzn90M 53209:0000:00:0003:42:2405:27:35.1505:27:35.15+03:23:5315:353,8
600WARZOCHA Bartłomiej 2699007 zglos sieOpen Mężczyzn337M 53309:0000:00:0003:42:2205:27:35.2005:27:35.20+03:23:5415:353,8
601BODZON Krzysztof 23170,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Masters Mężczyzn91M 53409:0000:00:0003:42:2105:27:35.3005:27:35.30+03:23:5415:353,8
602PYTLARCZYK Tomasz 2698007 zglos sieOpen Masters Mężczyzn92M 53509:0000:00:0003:42:2305:27:35.4505:27:35.45+03:23:5415:353,8
603POPKO Julia 2570Kamiński i SynOpen Kobiet42K 6810:1500:00:0003:27:2905:30:10.3505:30:10.35+03:26:2915:433,8
603KAMIŃSKA Kornelia 2569Kamiński i SynOpen Kobiet42K 6810:1500:00:0003:27:2905:30:10.3505:30:10.35+03:26:2915:433,8
605JABŁOŃSKI Adrian 2568Kamiński i SynOpen Mężczyzn338M 53610:1500:00:0003:27:2705:30:10.6505:30:10.65+03:26:2915:433,8
606KOMAR Tomasz 2267Na przypale albo wcale!!!Open Masters Mężczyzn93M 53708:4500:00:0003:30:1905:30:25.2505:30:25.25+03:26:4415:443,8
607PIASECKI Hubert 2268Na przypale albo wcale!!!Open Mężczyzn339M 53808:4500:00:0003:30:1705:30:25.3005:30:25.30+03:26:4415:443,8
608CYTERA Barbara 2593SAME KONIE #OlaTeamOpen Masters Kobiet21K 7010:3000:00:0003:48:0105:30:57.5005:30:57.50+03:27:1615:453,8
609WIĘCEK Urszula 2695Open Masters Kobiet22K 7110:3000:00:0003:48:0105:30:57.7005:30:57.70+03:27:1615:453,8
610RODEK Karolina 2596SAME KONIE #OlaTeamOpen Kobiet44K 7210:3000:00:0003:48:1605:30:58.7505:30:58.75+03:27:1715:453,8
611BRODA Wojciech 2592SAME KONIE #OlaTeamOpen Masters Mężczyzn94M 53910:3000:00:0003:47:5705:30:59.7505:30:59.75+03:27:1815:453,8
612WOŹNICKA Lucyna 2597SAME KONIE #OlaTeamOpen Masters Kobiet23K 7310:3000:00:0003:48:1705:31:00.5505:31:00.55+03:27:1915:453,8
613SZYMAŃSKI Cezary 2182Elite Mężczyzn86M 54008:1000:00:0002:22:0805:31:14.3505:31:14.35+03:27:3315:463,8
614CHOJECKI Piotr 2285Open Mężczyzn340M 54108:4500:00:0003:16:4305:31:46.6505:31:46.65+03:28:0515:473,8
615BŁAZIŃSKI Paweł 2612Open Mężczyzn341M 54210:3000:00:0003:47:4905:34:25.5505:34:25.55+03:30:4415:553,8
616DĄDELEWSKA Oliwia 2194WOLF TEAMOpen Kobiet45K 7408:1500:00:0003:17:1605:35:54.4505:35:54.45+03:32:1315:593,8
617KACZOR Paulina 2195Open Kobiet46K 7508:1500:00:0002:57:1205:37:20.6505:37:20.65+03:33:3916:033,7
618SPRYCHA Bartłomiej 2693WandówOpen Mężczyzn342M 54308:3000:00:0004:12:2605:39:31.1505:39:31.15+03:35:4916:103,7
619SZULGIT Monika 2539STF 069Open Kobiet47K 7608:4500:00:0003:11:3605:40:36.9005:40:36.90+03:36:5516:133,7
620GŁAZ Jacek 2114Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn95M 54408:1000:00:0002:41:5405:43:03.6005:43:03.60+03:39:2216:203,7
621PACYGON Łukasz 2170Open Mężczyzn343M 54508:1000:00:0004:38:4405:44:33.4505:44:33.45+03:40:5216:243,7
622WIECZOREK Krzysztof 2184Open Mężczyzn344M 54608:1000:00:0002:36:2305:46:40.9505:46:40.95+03:42:5916:303,6
623KAŁKOWSKA Karolina 2476Open Masters Kobiet24K 7709:3000:00:0003:56:0805:49:08.7005:49:08.70+03:45:2716:373,6
623NOWAK Maciej 2478Open Masters Mężczyzn96M 54709:3000:00:0003:56:4505:49:08.7005:49:08.70+03:45:2716:373,6
625OŻÓG Mateusz 2689Jak żółwie w galopieOpen Mężczyzn345M 54809:3000:00:0003:51:3305:53:19.5505:53:19.55+03:49:3816:493,6
626RUDNIK Jacek 2528Fabryka Zdrowia BytówOpen Masters Mężczyzn97M 54910:0000:00:0003:59:3005:54:52.6005:54:52.60+03:51:1116:533,6
627CHWARZYNSKA Aldona 2522Fabryka Zdrowia BytówOpen Kobiet48K 7810:0000:00:0004:00:1505:55:02.8505:55:02.85+03:51:2116:543,5
628KOTARSKA Ewa 2524Fabryka Zdrowia BytówOpen Masters Kobiet25K 7910:0000:00:0004:00:1605:55:03.6505:55:03.65+03:51:2216:543,5
629NAKWASKI Bartek 2509Open Masters Mężczyzn98M 55009:4500:00:0004:01:5705:59:49.3005:59:49.30+03:56:0817:083,5
630PLATE Piotr 2512Open Mężczyzn346M 55109:4500:00:0004:01:5205:59:50.8505:59:50.85+03:56:0917:083,5
Przekroczony limit czasu: 06:00:00
631KREMMYDAS Evangelos 2371Open Mężczyzn347M 55209:0000:00:0003:55:0006:00:02.4006:00:02.40+03:56:2117:083,5
632STAWOWA Karolina 2335Familia RMGOpen Kobiet49K 8009:0000:00:0004:01:2406:02:37.7006:02:37.70+03:58:5617:163,5
633NIEDZIAŁKOWSKI Patryk 2334Familia RMGOpen Mężczyzn348M 55309:0000:00:0004:01:3706:02:38.0006:02:38.00+03:58:5617:163,5
634KOZON Emil 2341KanapowcyOpen Mężczyzn349M 55409:0000:00:0004:01:2006:02:38.0506:02:38.05+03:58:5617:163,5
635ZAGUBIEŃ Ania 2336Familia RMGOpen Kobiet50K 8109:0000:00:0004:01:3606:02:38.1506:02:38.15+03:58:5617:163,5
636SIERPIŃSKA Monika 2192Obstacle Center TeamOpen Kobiet51K 8208:1500:00:0003:12:0906:18:50.3506:18:50.35+04:15:0918:023,3
637WEIS Michał 2129Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn350M 55508:1000:00:0003:18:5306:25:35.3006:25:35.30+04:21:5418:213,3
638ABRAMCZYL Michał 2150Open Mężczyzn351M 55608:1000:00:0003:18:5506:25:35.3506:25:35.35+04:21:5418:213,3
639SIENKIEWICZ Jakub 2177Open Mężczyzn352M 55708:1000:00:0003:18:5106:25:35.6506:25:35.65+04:21:5418:213,3
640GŁAZ Magdalena 2189Husaria Race Team Open Kobiet52K 8308:1500:00:0003:02:1706:41:01.5506:41:01.55+04:37:2019:053,1
641POZORSKI Mateusz 2172Elite Mężczyzn87M 55808:1000:00:0004:30:0806:58:10.9006:58:10.90+04:54:2919:543,0
642PONIEDZIAŁEK Henryk 2245Open Mężczyzn353M 55908:3000:00:0005:00:4807:20:09.0507:20:09.05+05:16:2720:572,9
643SENATOR Piotr 2175Elite Mężczyzn88M 56008:1000:00:0001:47:52+00:35:357:427,8
644NOWOSIŃSKI Kacper 2374Open Mężczyzn354M 56109:0000:00:0003:24:25+02:59:5914:364,1
645BORYS Mateusz 2436Activity Sport ElblągOpen Mężczyzn355M 56209:3000:00:0003:30:00+03:34:1015:004,0
646RUDNIK Grażyna 2527Fabryka Zdrowia BytówOpen Masters Kobiet26K 8410:0000:00:0003:59:25+04:33:3717:063,5
647KMIECIAK Grzegorz 2005BRYGIERY OCRElite Mężczyzn89M 56308:0000:00:00   
648WHITE Filip 2591Oby dopełznąćOpen Mężczyzn356M 56410:3000:00:00   
649ZELL Jacek 2678Open Masters Mężczyzn99M 56511:0000:00:00   
Niesklasyfikowani
RUTKOWSKI Mariusz 2081WOLF TEAMOpen Masters Mężczyzn08:00DNF01:28:40 DNF DNF DNF--
KORULCZYK Marcin 2144United RunnersElite Mężczyzn08:10DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 651 wynik(ów)