RUNMAGEDDON KAUKAZ 100 - DZIEN 1

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-22
Miejsce:
Kaukaz
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
45
Wystartowało:
45
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
45
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Open - bez przeszkód | Open - przeszkody

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
100km
Czas
brutto
100km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MĘDRYKOWSKI Damian 50Husaria Race Team Open - przeszkody1M 100:00:0005:01:43.0005:01:43.00 3:0119,9
2MATUSZAK Paweł 68Open - przeszkody2M 200:00:0005:11:13.0005:11:13.00+00:09:303:0619,3
3MATYJASIAK Konrad 57Reebok Run Crew WilanówOpen - przeszkody3M 300:00:0005:51:28.0005:51:28.00+00:49:453:3017,1
4PSZENNIAK Artur 55Optima Extreme TeamOpen - przeszkody4M 400:00:0005:54:20.0005:54:20.00+00:52:373:3216,9
5ZELL Jacek 46CHLEB ZE SOSEMOpen - przeszkody5M 500:00:0005:55:57.0005:55:57.00+00:54:143:3316,9
6JAHNS Adam 58RMF4RT GladiatorsOpen - przeszkody6M 600:00:0006:05:00.0006:05:00.00+01:03:173:3916,4
7KUBIAK Edyta 72Open - przeszkody7K 100:00:0006:07:19.0006:07:19.00+01:05:363:4016,3
8JÓZEFACIUK Marcin 65Open - przeszkody8M 700:00:0006:09:23.0006:09:23.00+01:07:403:4116,2
9JASIŃSKA Patrycja 64Open - przeszkody9K 200:00:0006:11:37.0006:11:37.00+01:09:543:4216,1
10ANDRUKIEWICZ Tomasz 4Ełk Force OneOpen - przeszkody10M 800:00:0006:17:21.0006:17:21.00+01:15:383:4615,9
11FORNALSKI Irek 62Open - przeszkody11M 900:00:0006:21:28.0006:21:28.00+01:19:453:4815,7
12SIENKIEWICZ Jakub 39Open - przeszkody12M 1000:00:0006:21:54.0006:21:54.00+01:20:113:4915,7
13SKLEPOWICZ Jacek 1Capoeira Warszawa CPPAOpen - przeszkody13M 1100:00:0006:22:32.0006:22:32.00+01:20:493:4915,7
14ILCZYSZYN Julita 53naRUNbaniOpen - przeszkody14K 300:00:0006:22:40.0006:22:40.00+01:20:573:4915,7
15SŁONIEWSKI Rafał 60RMF4RT OCROpen - przeszkody15M 1200:00:00-00:11:0006:22:52.0006:22:52.00+01:21:093:5615,2
16MUCHA Adrian 42AuuuuuOpen - przeszkody16M 1300:00:0006:29:15.0006:29:15.00+01:27:323:5315,4
17MICHAŁOWSKI Damian 16Radio ZETOpen - przeszkody17M 1400:00:0006:31:57.0006:31:57.00+01:30:143:5515,3
18KONARSKI Łukasz 15Radio ZETOpen - przeszkody18M 1500:00:0006:31:59.0006:31:59.00+01:30:163:5515,3
19GARBACZ Damian 63Open - przeszkody19M 1600:00:0006:32:36.0006:32:36.00+01:30:533:5515,3
20SCHMIDT Paweł 47DZIADY OCROpen - przeszkody20M 1700:00:0006:36:08.0006:36:08.00+01:34:253:5715,1
21ŻAK Tomasz 73WAWELOpen - bez przeszkód1M 1800:00:0000:07:0006:40:54.0006:40:54.00+01:39:113:5615,2
22GWARDYS Mikołaj 10Liga Niezwykłych GentelmenówOpen - przeszkody21M 1900:00:0007:01:33.0007:01:33.00+01:59:504:1214,2
23KUBACZYŃSKI Dariusz 24Open - przeszkody22M 2000:00:0007:01:53.0007:01:53.00+02:00:104:1314,2
24ZIMIŃSKI Paweł 59RMF4RT GladiatorsOpen - przeszkody23M 2100:00:0007:10:12.0007:10:12.00+02:08:294:1813,9
25MATUSZCZAK Jakub 49Husaria Race Team Open - przeszkody24M 2200:00:0007:10:39.0007:10:39.00+02:08:564:1813,9
26AUGUSTYNIAK Robert 21Open - przeszkody25M 2300:00:0007:18:39.0007:18:39.00+02:16:564:2313,7
27BRODZIAK Andrzej 22Open - przeszkody26M 2400:00:0007:18:41.0007:18:41.00+02:16:584:2313,7
28LENART Paweł 71Szczyty MożliwościOpen - bez przeszkód2M 2500:00:0000:22:0007:34:34.0007:34:34.00+02:32:514:1913,9
29DUDEK Kamila 12POWER TRAININGOpen - przeszkody27K 400:00:0007:36:05.0007:36:05.00+02:34:224:3313,2
30DUDEK Konrad 13POWER TRAININGOpen - przeszkody28M 2600:00:0007:37:26.0007:37:26.00+02:35:434:3413,1
31LANGOWSKI Marcin 54naRUNbaniOpen - przeszkody29M 2700:00:0007:39:21.0007:39:21.00+02:37:384:3513,1
32PAPROCKI Bartłomiej 28Open - przeszkody30M 2800:00:0007:41:06.0007:41:06.00+02:39:234:3613,0
33ILOWSKA-REMBARZ Karolina 44CHLEB ZE SOSEMOpen - przeszkody31K 500:00:0007:42:25.0007:42:25.00+02:40:424:3713,0
34PTAK Magda 45CHLEB ZE SOSEMOpen - przeszkody32K 600:00:0007:42:27.0007:42:27.00+02:40:444:3713,0
35MOSIEWICZ Paulina 69Open - przeszkody33K 700:00:0007:47:35.0007:47:35.00+02:45:524:4012,8
36SERAZETDINOW Andrzej 70Open - przeszkody34M 2900:00:0007:50:39.0007:50:39.00+02:48:564:4212,7
37SKRĘTEK Paulina 41Open - przeszkody35K 800:00:0008:03:59.0008:03:59.00+03:02:164:5012,4
38DĄDELEWSKA Joanna 56Piękni i BestieOpen - przeszkody36K 900:00:0000:20:0008:22:15.0008:22:15.00+03:20:324:4912,4
38CZERNACHOWSKI Marek 51naRUNbaniOpen - przeszkody37M 3000:00:0000:20:0008:22:15.0008:22:15.00+03:20:324:4912,4
38JAŚKIEWICZ Krzysztof 48Ekipa zDzikaOpen - przeszkody38M 3100:00:0000:20:0008:22:15.0008:22:15.00+03:20:324:4912,4
38MASIEWICZ Magdalena 67Open - przeszkody39K 1000:00:0000:20:0008:22:15.0008:22:15.00+03:20:324:4912,4
42ALBIGOWSKA Magdalena 61Open - przeszkody40K 1100:00:0000:24:0008:26:15.0008:26:15.00+03:24:324:4912,4
42GÓRECKI Sebastian 43CHLEB ZE SOSEMOpen - przeszkody41M 3200:00:0000:24:0008:26:15.0008:26:15.00+03:24:324:4912,4
42KOWALSKA Iga 36naRUNbaniOpen - przeszkody42K 1200:00:0000:24:0008:26:15.0008:26:15.00+03:24:324:4912,4
45KMERA Rafał 66Open - przeszkody43M 3300:00:0000:40:0008:42:15.0008:42:15.00+03:40:324:4912,4
Znaleziono 45 wynik(ów)