RUNMAGEDDON KAUKAZ 100 - DZIEN 2

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-23
Miejsce:
Kaukaz
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
45
Wystartowało:
45
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
45
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Open - bez przeszkód | Open - przeszkody

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
100km
Czas
brutto
100km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MĘDRYKOWSKI Damian 50Husaria Race Team Open - przeszkody1M 100:00:0003:03:29.0003:03:29.00 1:5032,7
2JÓZEFACIUK Marcin 65Open - przeszkody2M 200:00:0003:09:59.0003:09:59.00+00:06:301:5331,6
3MATUSZAK Paweł 68Open - przeszkody3M 300:00:0003:12:21.0003:12:21.00+00:08:521:5531,2
4MATYJASIAK Konrad 57Reebok Run Crew WilanówOpen - przeszkody4M 400:00:0003:29:33.0003:29:33.00+00:26:042:0528,6
5PSZENNIAK Artur 55Optima Extreme TeamOpen - przeszkody5M 500:00:0003:30:52.0003:30:52.00+00:27:232:0628,5
6JAHNS Adam 58RMF4RT GladiatorsOpen - przeszkody6M 600:00:0003:33:11.0003:33:11.00+00:29:422:0728,1
7ZELL Jacek 46CHLEB ZE SOSEMOpen - przeszkody7M 700:00:0003:40:48.0003:40:48.00+00:37:192:1227,2
8ANDRUKIEWICZ Tomasz 4Ełk Force OneOpen - przeszkody8M 800:00:0003:40:50.0003:40:50.00+00:37:212:1227,2
9FORNALSKI Irek 62Open - przeszkody9M 900:00:0003:41:00.0003:41:00.00+00:37:312:1227,1
10KUBIAK Edyta 72Open - przeszkody10K 100:00:0003:45:29.0003:45:29.00+00:42:002:1526,6
11ZIMIŃSKI Paweł 59RMF4RT GladiatorsOpen - przeszkody11M 1000:00:0003:45:56.0003:45:56.00+00:42:272:1526,6
12SIENKIEWICZ Jakub 39Open - przeszkody12M 1100:00:0003:48:09.0003:48:09.00+00:44:402:1626,3
13SŁONIEWSKI Rafał 60RMF4RT OCROpen - przeszkody13M 1200:00:00-00:14:0003:52:57.0003:52:57.00+00:49:282:2824,3
14SKLEPOWICZ Jacek 1Capoeira Warszawa CPPAOpen - przeszkody14M 1300:00:0003:55:31.0003:55:31.00+00:52:022:2125,5
15KUBACZYŃSKI Dariusz 24Open - przeszkody15M 1400:00:0004:00:03.0004:00:03.00+00:56:342:2425,0
16MUCHA Adrian 42AuuuuuOpen - przeszkody16M 1500:00:0004:02:05.0004:02:05.00+00:58:362:2524,8
17SCHMIDT Paweł 47DZIADY OCROpen - przeszkody17M 1600:00:0004:02:06.0004:02:06.00+00:58:372:2524,8
18GWARDYS Mikołaj 10Liga Niezwykłych GentelmenówOpen - przeszkody18M 1700:00:0004:09:14.0004:09:14.00+01:05:452:2924,1
19JASIŃSKA Patrycja 64Open - przeszkody19K 200:00:0004:11:17.0004:11:17.00+01:07:482:3023,9
20DUDEK Kamila 12POWER TRAININGOpen - przeszkody20K 300:00:0004:12:14.0004:12:14.00+01:08:452:3123,8
21KONARSKI Łukasz 15Radio ZETOpen - przeszkody21M 1800:00:0004:16:46.0004:16:46.00+01:13:172:3423,4
22MICHAŁOWSKI Damian 16Radio ZETOpen - przeszkody22M 1900:00:0004:16:48.0004:16:48.00+01:13:192:3423,4
23GÓRECKI Sebastian 43CHLEB ZE SOSEMOpen - przeszkody23M 2000:00:0004:35:41.0004:35:41.00+01:32:122:4521,8
24ILCZYSZYN Julita 53naRUNbaniOpen - przeszkody24K 400:00:0004:43:42.0004:43:42.00+01:40:132:5021,1
25LANGOWSKI Marcin 54naRUNbaniOpen - przeszkody25M 2100:00:0004:46:34.0004:46:34.00+01:43:052:5120,9
26GARBACZ Damian 63Open - przeszkody26M 2200:00:0004:59:44.0004:59:44.00+01:56:152:5920,0
27ŻAK Tomasz 73WAWELOpen - bez przeszkód1M 2300:00:0000:26:0005:01:32.0005:01:32.00+01:58:032:4521,8
28MOSIEWICZ Paulina 69Open - przeszkody27K 500:00:0005:01:57.0005:01:57.00+01:58:283:0119,9
29BRODZIAK Andrzej 22Open - przeszkody28M 2400:00:0005:05:16.0005:05:16.00+02:01:473:0319,7
30AUGUSTYNIAK Robert 21Open - przeszkody29M 2500:00:0005:22:38.0005:22:38.00+02:19:093:1318,6
31PTAK Magda 45CHLEB ZE SOSEMOpen - przeszkody30K 600:00:0005:23:06.0005:23:06.00+02:19:373:1318,6
32DUDEK Konrad 13POWER TRAININGOpen - przeszkody31M 2600:00:0005:29:45.0005:29:45.00+02:26:163:1718,2
33SKRĘTEK Paulina 41Open - przeszkody32K 700:00:0005:29:50.0005:29:50.00+02:26:213:1718,2
34PAPROCKI Bartłomiej 28Open - przeszkody33M 2700:00:0005:33:57.0005:33:57.00+02:30:283:2018,0
35MATUSZCZAK Jakub 49Husaria Race Team Open - przeszkody34M 2800:00:0005:35:11.0005:35:11.00+02:31:423:2117,9
36LENART Paweł 71Szczyty MożliwościOpen - bez przeszkód2M 2900:00:0000:26:0005:42:40.0005:42:40.00+02:39:113:1018,9
37JAŚKIEWICZ Krzysztof 48Ekipa zDzikaOpen - przeszkody35M 3000:00:0005:43:35.0005:43:35.00+02:40:063:2617,5
38CZERNACHOWSKI Marek 51naRUNbaniOpen - przeszkody36M 3100:00:0005:43:48.0005:43:48.00+02:40:193:2617,5
39ILOWSKA-REMBARZ Karolina 44CHLEB ZE SOSEMOpen - przeszkody37K 800:00:0000:26:0005:49:08.0005:49:08.00+02:45:393:1318,6
40ALBIGOWSKA Magdalena 61Open - przeszkody38K 900:00:0006:12:24.0006:12:24.00+03:08:553:4316,1
41SERAZETDINOW Andrzej 70Open - przeszkody39M 3200:00:0006:14:26.0006:14:26.00+03:10:573:4416,0
42KOWALSKA Iga 36naRUNbaniOpen - przeszkody40K 1000:00:0006:16:20.0006:16:20.00+03:12:513:4515,9
43DĄDELEWSKA Joanna 56Piękni i BestieOpen - przeszkody41K 1100:00:0006:30:10.0006:30:10.00+03:26:413:5415,4
44KMERA Rafał 66Open - przeszkody42M 3300:00:0006:30:12.0006:30:12.00+03:26:433:5415,4
45MASIEWICZ Magdalena 67Open - przeszkody43K 1200:00:0006:30:23.0006:30:23.00+03:26:543:5415,4
Znaleziono 45 wynik(ów)