Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-09-23 |
Miejsce : | Kaukaz |
Dystans : | 100 km |
Zgłoszonych : | 45 |
Wystartowało : | 45 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 45 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKLEPOWICZ Jacek | 1 | Capoeira Warszawa CPPA | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
2 | ANDRUKIEWICZ Tomasz | 4 | Ełk Force One | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
3 | GWARDYS Mikołaj | 10 | Liga Niezwykłych Gentelmenów | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
4 | DUDEK Kamila | 12 | POWER TRAINING | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
5 | DUDEK Konrad | 13 | POWER TRAINING | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
6 | KONARSKI Łukasz | 15 | Radio ZET | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
7 | MICHAŁOWSKI Damian | 16 | Radio ZET | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
8 | AUGUSTYNIAK Robert | 21 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
9 | BRODZIAK Andrzej | 22 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
10 | KUBACZYŃSKI Dariusz | 24 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
11 | PAPROCKI Bartłomiej | 28 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
12 | KOWALSKA Iga | 36 | naRUNbani | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
13 | SIENKIEWICZ Jakub | 39 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
14 | SKRĘTEK Paulina | 41 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
15 | MUCHA Adrian | 42 | Auuuuu | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
16 | GÓRECKI Sebastian | 43 | CHLEB ZE SOSEM | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
17 | PTAK Magda | 45 | CHLEB ZE SOSEM | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
18 | ZELL Jacek | 46 | CHLEB ZE SOSEM | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
19 | SCHMIDT Paweł | 47 | DZIADY OCR | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
20 | JAŚKIEWICZ Krzysztof | 48 | Ekipa zDzika | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
21 | MATUSZCZAK Jakub | 49 | Husaria Race Team | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
22 | MĘDRYKOWSKI Damian | 50 | Husaria Race Team | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
23 | CZERNACHOWSKI Marek | 51 | naRUNbani | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
24 | ILCZYSZYN Julita | 53 | naRUNbani | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
25 | LANGOWSKI Marcin | 54 | naRUNbani | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
26 | PSZENNIAK Artur | 55 | Optima Extreme Team | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
27 | DĄDELEWSKA Joanna | 56 | Piękni i Bestie | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
28 | MATYJASIAK Konrad | 57 | Reebok Run Crew Wilanów | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
29 | JAHNS Adam | 58 | RMF4RT Gladiators | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
30 | ZIMIŃSKI Paweł | 59 | RMF4RT Gladiators | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
31 | SŁONIEWSKI Rafał | 60 | RMF4RT OCR | Open - przeszkody | 00:00:00 | ||
32 | ALBIGOWSKA Magdalena | 61 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
33 | FORNALSKI Irek | 62 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
34 | GARBACZ Damian | 63 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
35 | JÓZEFACIUK Marcin | 65 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
36 | KMERA Rafał | 66 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
37 | MASIEWICZ Magdalena | 67 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
38 | MATUSZAK Paweł | 68 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
39 | MOSIEWICZ Paulina | 69 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
40 | SERAZETDINOW Andrzej | 70 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
41 | LENART Paweł | 71 | Szczyty Możliwości | Open - bez przeszkód | 00:00:00 | ||
42 | KUBIAK Edyta | 72 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
43 | ŻAK Tomasz | 73 | WAWEL | Open - bez przeszkód | 00:00:00 | ||
44 | JASIŃSKA Patrycja | 64 | Open - przeszkody | 00:00:00 | |||
45 | ILOWSKA-REMBARZ Karolina | 44 | CHLEB ZE SOSEM | Open - przeszkody | 00:00:00 |
Znaleziono 45 wynik(ów)